PDA

Zobacz pełną wersję : tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać



zizia
27-05-2009, 14:44
dziewczyny pomóżcie mi. dostałam w prezencie tipsy bez tak zwanych kieszonek. jak to założyć nie mam zielonego pojęcia do tej pory robiłam na tipsach z dużą lub małą kieszonką. a do tego nie wiem jak się zabrać.;(

szpila59
27-05-2009, 14:49
naklejasz je tam gdzie chcesz :D możesz w połowie paznokcia, możesz na końcówce :D Przyklejasz tak jak Ci wygodnie :D

Sweet-ka
27-05-2009, 15:21
Ja przyklejam normalnie, biorąc pod uwage pózniej żeby ,,rogi" dobrze docisnąc. MOim zdaniem te tipsy s o tyle wygodniejsze że jak pracujesz na tipsach i klientka chce frencha to przez to ze maja głebszy ,,uśmiech" nie skracają aż tak płytki u nie ktorych.

Gość
27-05-2009, 20:15
MOim zdaniem te tipsy s o tyle wygodniejsze że jak pracujesz na tipsach i klientka chce frencha to przez to ze maja głebszy ,,uśmiech" nie skracają aż tak płytki u nie ktorych.

ośmielę sie nie zgodzić. nie jestem profesjonalistką, ale z doświadczenia wiem, że nie ma to jak szablon i cover, bo różnie to bywa z naturalną długością płytki klientki:) bywa tak że dziewczyna wychodzi z białym frenchem na 5 milimetrów od skórek, ale wiadomo jak kto woli:P

ania38
06-06-2009, 18:41
mam zamiar takie sobie założyć u stóp-czy któraś robiła już i jak one się trzymają???

---------- Dodano o godzinie 17:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:39 ----------

a tak w ogóle czy są tipsy do stóp z kieszonką?/ a może link ktoś by wkleił jak się je poprawnie zakłada-bo tu tyle mądrych głów:)))

szpila59
06-06-2009, 21:27
TIPSY DO STÓP - PROFESJONALNE - 100 SZTUK NATURA (645064410) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item645064410_tipsy_do_stop_profesjonalne_100_sztu k_natura.html)
TIPSY DO STÓP PROFESJONALNE 100 SZT PRZEZROCZYSTE (645064412) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item645064412_tipsy_do_stop_profesjonalne_100_szt_ przezroczyste.html)

---------- Dodano o godzinie 20:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:23 ----------

nie widziałam jeszcze tipsów do stóp z kieszonką :D ja wole zakładać żelki nie na tipsie tylko na naturalną płytkę lekko przedłużoną (do stóp nie musisz używać szablonów czy tipsów :D)ja robię tak jak się robi "zaczepkę" do ogryzków. Nakładam żel troszkę poza wolny brzeg paznkcia, utwardzam, następnie poważam patyczkiem, piłuję na odpowiedni kształ, no a później chyba każdy wie :D jakieś ozdóbki wzorek.. :D

---------- Dodano o godzinie 20:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:26 ----------

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
tipsy z kieszonką widziałam tylko na tym filmie. Mi się jednak nie podobają, bo są to tipsy french i zmniejszaja trochę płytkę :/:

martakolo
07-06-2009, 11:41
Miałam kiedyś takie tipsy do stóp i jak mam długie paznokcie to nie moge dobrze nakleić tipsa bo one takie malutkie sa tzn te na małe palce, wieć ja jak nakładam koleżance na stopki, to biore tipsy bez kieszonki i ładnie się dopasowują, nie męcze sie z naklejeniem a trzymają się ponad miesiąć:)

ania38
07-06-2009, 15:10
Zrobiłam sobie wczoraj długo mi zeszło bo ok 4 godziny ale wyszły całkiem dobrze,ładnie przylegają,a problem jak zwykle miałam z piłowaniem żelu,ale ogólnie jestem zadowolona-ciekawe ile będą się trzymać???

vanilia
17-06-2009, 23:19
Witam dziewczyny. Bardzo prosze o pomoc. Jestem początkującą stylistką, nie dawno zakończyłam kurs na akryle. Mam pytanie odnosnie tipsow do frencha bez kieszonek. Jesli juz naklejimy na paznokcia to czy pilujemy je jak normalne tipsy czy tylko matujemy? Jeśli któraś z was mogłaby to napisać krok po kroku to będę wdzięczna. A i jeszcze jedno pytanie na temat tipsów z tzw głębokim tunelem i bez kieszonek. Jak z nimi postępować. Dziękuję ślicznie za każdą odpowiedź.:good:

daruniunia
18-06-2009, 16:57
Niestety nie mogę ci pomuc ponieważ używam tipsy z kieszonką.

Sweet-ka
18-06-2009, 20:32
Co do tipsów o jakie pytasz by na forum już podobny temat ( pytanie na 100%).
W tych tipsach nie niwelujesz progu tipsa bo jaki był by sens? Tipsy frenchowe z usmiechem są dla osób które pracują na tipsach, lub nie posiadają takiej jeszcze sprawnej rączki do robienia frencha. Matowisz tylko powieszchnie tipsa i budujesz pazurka. Co do tipsów z głebokim tunelem też bez kieszonek postepujesz tak jak z frenchowymi bez kieszonki. Nie wiem jak jest z innymi tipsami ale nasze z tunelem sa w cześci którą naklejami delikatnie bardziej płaskie co pozwala na dopasowanie ich do wiekszości płytek ( jest mniejsze ryzyko oddzialywania na siłę na tipsa), ale nie wiem czy tak mają tipsy innych marek. Myślę że to dobry sposób dla osób które pracują na tipsach, ale polecam i tak formy ;)

asia
30-06-2009, 14:43
często używam tipsów bez kieszonek, można je wtedy idealnie dopasowć. tak jak napisały dziewczyny, nie ma sensu robić niż z frenczem prócz matowienia.

asia
30-06-2009, 15:00
ja mam jeden największy paznokieć u stopy w wyjątkowo nieforemnym kształcie i nijak nie da się go wyprowadzić, nawet pokrywając żelem i na nim mam zawsze tipsika, a na reszcie żele + lakier lub dodatki.

polecam takie rozwiązanie, trzyma się bardzo długo, ja tak noszę non stop. trzeba oczywiście uzupełniać, przypiłowywać itp.

tipsy bez kieszonek bardzo lubię, zgadzam się, że wtedy nie skrócą płytki

Patii
05-07-2009, 22:58
No dobrze kochane... a mozecie mi pomoz, jak zalozyc tips bez kieszonki na paznokcie u stop? czy zaklada sie to przy macierzu, czy w polowie paznokcia okolo i piluje sie prog?..

prosze o pomoc...

Agnieszka Praska
06-07-2009, 09:51
No dobrze kochane... a mozecie mi pomoz, jak zalozyc tips bez kieszonki na paznokcie u stop? czy zaklada sie to przy macierzu, czy w polowie paznokcia okolo i piluje sie prog?..

prosze o pomoc...


nigdy tipsa nie przykleja sie od macierzy, nakleja sie go tak samo jak w przypadku rak;) w clear nie trzeba opracowywac progu bo go nie widac pod zelem;) no chyba ze sa mleczne to wtedy trzeba pilnikiem pomachac:D

Patii
06-07-2009, 23:59
uff :) Dziekuje ze ktos odpowiedział:) Jutro mam pierwsza klientke na stopy wiec chcialam wiedziec:) dziekuje bardzo:))
od pooczatku uzywam tipsow "szklanych" bo wiem, ze nie widac ich potem pod zelem:) a prog czy tak czy tak pijuje:) Zeby nie bylo górek ;)

Anna Kosińska
07-07-2009, 00:20
Ja nie jestem zwolenniczka tipsow choc rowniez ich kiedys uzywalam,dla mnie najpiekniej i naturalnie wyglada na szablonie czy to raczki czy nozki...a zeby nie bylo gorek patrzcie na niego z szesciu profili i wszystko wtedy zobaczycie,zrobie foteczki i wrzuce..widac wszystkie nierownosci wierzcie Mi...

Agnieszka Praska
07-07-2009, 09:57
ja tez wole szablon jakos szybciej idzie niz z tipsami:D

natomiast mam 2 klientki niereformowalne ktore nie pozwola sobie na szablonie zrobic bo jak twierdza ze po to sie to tipsy nazywa zeby na tipsach robic:/: pozatym sa nalogowymi zjadaczkami zelu i plastiku:wow:

unita
09-10-2009, 08:48
W ostatnich, bodajże "paznokciach" byla instrukcja naklejania tipsow french bez kieszonki , tylko na narozniki, tak ze srodek pozostawal pusty i to sie wypelnialo akrylem, badz zelem. Czy ktorac z was juz tak robila? bo ja mam watpliwosci, czy mi zel nie wyplynie druga strona. Z akrylem to troche inaczej, bo mozna troche gesciejsza kuleczke tam wcisnac. a poza tym, to od spodu po jakiejs chwili odrostu nie wyglada chyba za dobrze.

felkaewelka
09-10-2009, 22:26
a w tym wydaniu "paznokci " nie bylo powiedziane??



prsze powiedz w ktorym nr "paznokci " byl ten artykul??

sylwia-p_86
09-10-2009, 22:54
a w tym wydaniu "paznokci " nie bylo powiedziane??
hmmm ja nic takiego nie widziałam:)

felkaewelka
09-10-2009, 23:20
no to ja poszperam w necie - bo 1 raz cos takiego slysze - i moze cos znajde ;p :skacze:
ja bym potem pod teg tipsa podlozyla forme zeby "zalac dziure" ale to chyba nie ma sensu...

unita
10-10-2009, 08:38
paznokcie nr 42 (3/2009) numer specjalny:D

felkaewelka
10-10-2009, 14:42
tam jest instrukcja obsługi ;)
probowalam powiekszyc to zdjecie ale i tak nie moge sie rozczytac - nie dalabys rady zrobic lepszej kopii??

unita
10-10-2009, 16:04
poprawilam zdjecie:P
niestety co z tego ze jest instrukcja, jak nie jest napisane co zrobic zeby ten akryl nie wpadl w ta przerwe miedzy paznokciem a tipsem, chyba ze jest to metoda tylko na ogryzki, gdzie po prostu nie ma tam pustej przestrzeni:(

felkaewelka
10-10-2009, 17:37
na to wyglada,ze tylko do obgryzkow a cover trzyma sie na opuszku...
fajne ...:blink:

BognaW
03-02-2010, 16:41
Witam! Jestem zupełnie nowa a pazurki żelowe to tylko moje (jakże kochane) hobby więc bardzo daleko mi do profesjonalizmu :) Kupiłam tipsy tunelowe bez kieszonki i dowiedziałam się tu jak je przykleić a teraz nie wiem czy próg piłuje się tak samo jak w tipsach z kieszonką? Tipsy są french.

samaron
03-02-2010, 17:33
Witam! Jestem zupełnie nowa a pazurki żelowe to tylko moje (jakże kochane) hobby więc bardzo daleko mi do profesjonalizmu :) Kupiłam tipsy tunelowe bez kieszonki i dowiedziałam się tu jak je przykleić a teraz nie wiem czy próg piłuje się tak samo jak w tipsach z kieszonką? Tipsy są french.

Ale french białe?
Bo te bezbarwne też mają wycięcie frenczowe. W bezbarwnych należy zniwelować próg tipsa chociaż trochę,
najbardziej przy boczkach, wtedy świetnie stapia się z naturalkiem i wygląda niemalże jak szkielet akrylowy/żelowy,
natomiast te kolorowe, ja bym po prostu lekko odchudziła miziając lekko bloczkiem :D

Ewelina83
27-02-2010, 10:24
Ja tez zakupilam sobir tipsy tunelowe bez kieszonki i powiem szczerze, ze zakochalam sie w nich! Z forma sobie jeszcze nie radze wiec jak na razie te sa super rozwiazaniem tym bardziej nie trzeba sie juz bawic w dobre podlozenie kieszonki...

AtelierStylizacji Carolla
07-03-2010, 00:13
tipsy bez kieszonki z głebokim tunelem są swietna alternatywą dla dziewczyn które na szblonie nie pracują

paznoockie dzieki nim są smukłe i maja piekny tunel, sa stabilniejsze niz " proste" i estetyczniej wyglądajaD

dzoana
07-03-2010, 09:49
dokładnie, zgadzam sie z Karola ;)

KaMiLaC.
15-03-2010, 08:45
ja tez się zgodzę :) a co więcej - pokażę jak wygląda taki pazurek z tunelowym tipsem:


http://i921.photobucket.com/albums/ad53/kamka53/cats-6.jpg

fajnie się na nich pracuje :D efekt powala normalnie!! ja wszystkie tipsy wyrzucam i kupie teraz tylko tunelowe :D te klientki które nie chcą formy będą miały piekne tunele z tipsów :D polecam, bo sa naprawdę rewelacyjne :D są to właśnie tipsu bez kieszonki i przyklejamy w takim miejscu, aby odpowiednio sie trzymał i co więcej - nie ogranicza nas kieszonka!!! więce nawet do ogryzków sie nadają :D
i oczywiście nie widzę nic złego w stosowaniu tipsów, bo czasem wolę obejrzeć śliczne pazurki przedłuzone tipsem niz te płaskie i beztunelowe na formie :good:

Sylwunia83
15-03-2010, 09:14
Kamila mozesz mi napisac jaka to firma tych tipso moze jakis link

KaMiLaC.
15-03-2010, 09:25
Kochana teraz prawie każda firma je ma :)
PB:
http://www.pbnails.pl/product_info.php?cPath=27&products_id=366

Spn:
http://www.allegro.pl/item933269732_tipsy_spn_nails_najwiekszy_wybor_whi te_clear_100.html

to te tipsy clear bez kieszonki

ale sa tez tańsze na allegro:
http://www.allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=tipsy+tunelowe

to te clear, bo frenchowych nie uzywam nigdy :)

goslava
15-03-2010, 09:37
swietne sa tunelowki, mam i polecam:)

Sylwunia83
15-03-2010, 11:27
:skacze:to i ja zaraz bede miala

dzoana
31-03-2010, 09:46
dziewczyny ja również je mam i naprawdę świetnie się pracuje i zgadzam się, że na ogryzki też :D niedługo wkleję zdjęcia, tylko że nie ujęłam tunelu ale po samym wykonaniu powinno byc widac ;)
Kamilko a co do tych tipsów z spn-u co podałaś to nie jest oryginalny spn :P było o tym kiedyś w Paznokciach ;)

a ja jeszcze potem Wam linka do Impressionails, mają świetne tipsy tunelowe i nawet do szpiców takie śliczne :wow: co o tym myślicie?
Euro fashion - SKLEP (http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki1/kategorie.php)
Mega alternatywa dla formy...

KaMiLaC.
31-03-2010, 10:48
Dzoana ja nie wiem czy to spn czy nie, bo nie pracuje na ich produktach :P dałam link bo widzialam tam te tunelówki :D

Ewelina83
31-03-2010, 11:10
ja kupilam u Dobrej Rady sa swietne

dzoana
13-04-2010, 20:38
dziewczyny podnoszę- dwa posty wyżej, co sądzicie o tych tipsach do szpiców z impressionails?

sylwia-p_86
13-04-2010, 20:42
hmm oblukałabym je,ale nie otwieraja mi sie tipsy tylko inne produkty:/:

unita
13-04-2010, 20:59
super sa te tipsy , zamowie je napewno

maboul
14-04-2010, 00:18
ja też mam dobrejrady i rewelacja! Tylko jedyny minus jak dla mnie (chyba że się mylę?) nie można kupić pojedynczych rozmiarów, mam właśnie tak, ,że niektóre mi się kończą i co teraz mam zamawiać znów całe opakowanie? :(

Anika
14-04-2010, 00:38
Laski powiedzcie co ja robe nie tak. Tipsy tunelowe bez kieszonki w ogole mi sie nie trzymaja!! W ogole!! Odpadaja przy pierwszej lepszej okazji...:huh:

maboul
14-04-2010, 00:49
może dobierasz za mały rozmiar?

kobietazpazurem
14-04-2010, 07:35
anika a jak przyklejasz to masz jakieś odpowietrzenia ?

RoksiSK
14-04-2010, 09:58
ja też mam dobrejrady i rewelacja! Tylko jedyny minus jak dla mnie (chyba że się mylę?) nie można kupić pojedynczych rozmiarów, mam właśnie tak, ,że niektóre mi się kończą i co teraz mam zamawiać znów całe opakowanie? :(

Popieram - tunelosy od Dobrejrady są super. Też mi się nie podoba, że nie można kupić uzuppełnień. Na szczęście nie są drogie:P

KaMiLaC.
14-04-2010, 10:26
yyy a ja wziełema od Slaydis :skacze:
oooo te:

[slay] TIPSY CLEAR GŁĘBOKI UŚMIECH 100 TUNELOWE (1000458718) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item1000458718_slay_tipsy_clear_gleboki_usmiech_10 0_tunelowe.html)

i powiem Wam, że są super :D wzięłam 100 ale teraz zamawiam 500, bo moje klientki sa zachwycone kształtem :D no i moze w koncu jak przyzwyczaja sie do tuneli to na formę się dadzą namowic hyyyyyyy :skacze:
tipsy sa bardzo, ale to bardzo szybkie w opracowaniu - 2 ruchy pilnikiem i progu nie ma! a efekt tuneluuuu - mega :ok:

Anika tipsy bez kieszonki mają to do siebie, że musisz nimi tak manewrowac podczas przyklejania, zeby powietrze sie nie dostalo ;) nakladasz na koncowke tipsa klej nie zapominajac o tych bocznych "wąskiach" i przykladajac tipsa do polowy naturalnej plytki delikatnie ciagniesz go do siebie aż poczujesz taki jakby uskok - jest to moment kiedy tips dopasowal sie do plytki! wtedy delikatnie dociskasz tips, a nastepnie dociskasz te "wąsiki" bo to tez wazne! trzymasz chwile a w razie potrzeby ściagasz wacikiem nadmiar kleju, bo przy tipsach bez kieszonki czesto zdarza sie ze klej troszke sie wylewa po docisnieciu ;) no i mozesz opracowywac pazurka :)
mam nadzieje , ze choc troszke mnie zrozumialas ;)

dzoana
14-04-2010, 10:40
hmm oblukałabym je,ale nie otwieraja mi sie tipsy tylko inne produkty:/:

to wpisz sobie na tej stronie w wyszukiwarkę po prawej stronie - tipsy fancy impressionails :)

---------- Dodano o godzinie 09:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:38 ----------

a uzupełnienia tipsów tunelowych można kupić właśnie w Euro Fashion z Impressionails :)

Anika
15-04-2010, 19:44
Kobietazpazurem no wlasnie zapowietrzen nie mam przy przyklejaniu tipsow dlatego wydaje mi sie dziwne ze odpadaja.

Kamilac- wiesz, moze rzeczywscie diabel tkwi w tych rozkach tipsow.

kobietazpazurem
16-04-2010, 07:05
może źle zrównujesz albo, potem źle żel nakladasz... odpadania przyczyn może być strasznie dużo. Trudno tak 'na sucho' powiedzieć.

pinusia6
16-04-2010, 08:06
A czy można używać tipsów szklanych i naturalnych na ogryzkach tak jak to zostało przedstawione w temacie "Tipsy french i wykorzystanie przy ekstremalnym ogryzku"?? ;>

Agnieszka Praska
16-04-2010, 08:51
mozna, ale po co?? ;)
przy frenchowych tipsach ma to sens bo smile jest wyciagniete, a na szklanyc czy mlecznych i tak recznie zelem koncowke robisz ;)

pinusia6
16-04-2010, 20:41
No akurat mi chodziło o co innego no ale dobra :)

madzialenkabuziaczek
23-04-2010, 22:28
Chyba mogę tutaj zapytać;)
Dziś mama zażyczyła sobie migdałki no i pare dni przed zamówiłam i dziś przyszły ale niewiem nie doczytałam pewnie i chodzi o to że są one bez kieszonki, próbowałam je dziś przykleić i wałek;( nie umiem, a takie ładne są frenczowe migdałki. no i musiała mamcia je odmoczyć i przykleiłyśmy normalnego cleara i piłowałam na migdał<ale się namachałam ufff>. Kochani pomóżcie jak mam je dobrze przykleić? jest jakaś specjalna zasada na tipsy bez kieszonki??

eksnail
24-04-2010, 12:15
ja przyklejam normalnie na pazurka,troszeczke wyżej niż na linie uśmiechu potem lekko matuje i jest ok :good:

madzialenkabuziaczek
24-04-2010, 16:07
ja to się boję że one odpadną;) do tych z kieszonką mam 100% przekonania i właśnie się boję kurcze;)

pinusia6
24-04-2010, 17:08
Ja też się bałam robić bez kieszonki,ale teraz uważam że to świetna spawa :)
Bardzo ciekawy pomysł jest z tymi tipsami french przy ogryzkach sprawdzają się w 100 %
Życzę powodzenia ;)

Patii
24-04-2010, 18:37
Oj ja tez bym sie chyba bała... wygladaja wspaniale na "surowo" jak i na zrobionym pazurku... ale... wiekszośc moich klientek ma bardzo płaską płytkę i booje się, ze jak je zakupie to je wyrzuce, albo bede musiała oddać, bo nawet jeśli przykleje prawidłowo, to tunelik bedzie odskakiwal od prawie płaskiej plytki...

Mialyscie taki przypadek ze robilyscie tunelówki na płaskich pazurkach? nie odskoczyły wam?

pa_pi1
24-04-2010, 20:22
No ja się właśnie też tego obawiam :/

Patii
24-04-2010, 22:47
papi widze ze sama nie jestem.. no ale wydaje mi sie ze biorąc na logike.. tak samo jak z dopasowaniem za małego tipsa.. odskoczy pod wplywem naciskania czy w ogole...

tak paznokiec naturalny moze nie wytrzymac zaciskania tipsem... hm.. no nie wiem.. czekam na odpowiedź kochane;)

KaMiLaC.
25-04-2010, 14:39
Mialyscie taki przypadek ze robilyscie tunelówki na płaskich pazurkach? nie odskoczyły wam?

Kochana ja robilam na sobie :) mam bardzo płaską płytkę i czasem sie śmieję, że jak byłam nie dobra za dzieciaka to mi mama palce pod walec wkładała - takie są płaskie :lol: i do tego obgryzione i zniszczone :) i np ten co wrzucilam tu:
http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/700-tipsy-bez-kieszonek-jak-sie-do-tego-zabrac-2.html
to wlasnie moj plaskacz z tipsem tunelowym :) trzymal sie na maxa :) chodzilam w nim 2 tyg i dopiero na szkoleniu z frezarki go zdjelam wlasnie frezarka - zero zapowietrzen :) caly sęk w tym zeby dobrze dobrac rozmiar tipsa do plytki i dobrze przykleic te "rogi" :) no i takie pazurki na poczatek najlepiej jakby mialy taka srednia dlugosc :)

linka-2008
19-05-2010, 01:43
myślicie że te tipsy bez kieszonek skracają czas robienia pazurków jak tak to ja się przenoszę na nie:)

heh KAMILA ja też mam strasznie płaską płytkę i misze wypróbować tych tipsów bez kieszonek ładnie sie prezentują

---------- Dodano o godzinie 00:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:41 ----------

a i jeszcze ma pytanko jak ja sie przykleja te tipsy to jest możliwość że podejdzie powietrze bo prubowałam tak na such przyłożyć tego tipsa i widzę że ciężko go będzie przykleić jedną ręką zwłaszcza lewą naprawą:P

maboul
19-05-2010, 02:07
ja robiłam na płaskich, może nie na takich mega płaskich no ale .. wrzucam załącznik dla porównania

a przyklejam te tipsy tak, że kładę klej (przeciągam pędzlem przy linii uśmiechu) i tipsa przykładam do paznokcia jakieś 5 mm dalej niż jest klej, pod kątem 45 stopni mniej więcej i odciągam tipsa powoli aż do momentu kiedy pazur zetknie się z klejem, klej wtedy jakby łączy się z tym tipsem i delikatnie kładę tipsa na pazur żeby powietrze mi tam nie podeszło, dociskam i wszycho - gotowe
pewnie nic nie zrozumiałyście z mojego tłumaczenia, może zatrudnię mojego faceta to zrobię stepik jak przyklejam tipsa hyy ^_^


jak ja sie przykleja te tipsy to jest możliwość że podejdzie powietrze bo prubowałam tak na such przyłożyć tego tipsa i widzę że ciężko go będzie przykleić jedną ręką zwłaszcza lewą naprawą:P
powietrze może podejść zawsze, trzeba być czujnym a co do przyklejania, dasz radę, możesz najpierw przyklejać wszystkie oprócz kciuków, a kciuczki na końcu, to może ułatwić Ci manewrowanie, powodzenia! :]

linka-2008
19-05-2010, 09:56
Maboul dziękuję będę próbowała zobaczymy jakie koślawce mi wyjdą, a na tych zdjęciach co dodałaś to french na tych właśnie tipsach?? śliczne :)

KaMiLaC.
19-05-2010, 10:33
heh KAMILA ja też mam strasznie płaską płytkę i misze wypróbować tych tipsów bez kieszonek ładnie sie prezentują

---------- Dodano o godzinie 00:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:41 ----------

a i jeszcze ma pytanko jak ja sie przykleja te tipsy to jest możliwość że podejdzie powietrze bo prubowałam tak na such przyłożyć tego tipsa i widzę że ciężko go będzie przykleić jedną ręką zwłaszcza lewą naprawą:P


masz odpowiedz jak je przyklejac:

http://forum.wzorki.info/136088-post44.html

:D

RoksiSK
19-05-2010, 10:38
Jakbym miałam przyklejać tipsa, to tylko te bez kieszonki i z głebokim tunelem. Mi akurat te z pełną kieszonką zupełnie nie podeszły.

maboul
20-05-2010, 15:00
No więc tak jak obiecałam, stepik przyklejenia tipsa bez kieszonki- jaki jest taki jest ale może coś pomoże ^_^
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu