PDA

Zobacz pełną wersję : problem z czerwoną farbą



katsumoto
16-07-2011, 09:04
Witam zmieniłam ostatnio troszke swoje włosy no i to co sie teraz dzieje jest moja udręką.Mam włosy czarne a połowe z nich ognisto czerwone i tu jest problem pościel ,czoło,ręczniki wszystko jest czerwone juź nie mogę..Obecnie przy upałach jak tylko się spocę moje czoło łapie kolor grzywki i jestem czerwona(wstyd się tak pokazać)>>>Jakieś rady na to bo efekt takiej dwu kolorowej łepetynki mi się podoba ale to farbowanie wszystkiego to uciążliwa sprawa.Pomocyyyyyyy

rudzia1985
16-07-2011, 10:10
Pytanie tylko czy masz te czerwone zrobione ?
Farba, krem, szampon do koloryzacji ? :)

katsumoto
16-07-2011, 11:25
Farba by famma po raz pierwszy nastepnie tonerem odswieżyłam kolor http://allegro.pl/toner-farba-la-rich-e-directions-wys-8zl-odzywka-i1680608559.html..Zarówno po farbie jak i po odswieżeniu koloru dramat jest ten sam:(;(

tusia
16-07-2011, 13:35
własnie wczoraj rozmawiałam z ekspedientką w sklepie, miał boskiiiiii czerwony kolor na włosach, farbę własnie kupila na allegro.Strasznie narzekała, ze w te upały jej szyja zmienia kolor na czerwony

katsumoto
16-07-2011, 13:36
U mnie czoło a kolor extra mam tylko cala posciel i cialo pokrywa rownież ta spływajaca farba

germana
16-07-2011, 15:08
ja farbowałam tonerem znaczy farbuje co jakiś czas ( 1-2 w miesiącu)
ale jakoś mam farta bo jeszcze nic mi się nie ubrudziło ...kolor się wżarł bo zmienia tylko ciut intensywność ;p
to chyba też kwestia włosów...

katsumoto
16-07-2011, 16:03
Widziałam Germana twoj post o tym tonerze dlatego wyprobowałam to powiem ci ,że ja po każdym myciu go nakładałam bo włosy były wyblakłe na maxa.Fakt kolor boski jest tuz po farbowaniu:D

germana
16-07-2011, 16:57
Ja myje włosy 1-2 razy na tydzień wiec tak średnio co 3 tygodnie odświeżam więc co 5-6 myć i nadal jest mocny...
i np. gdzie nie gdzie mam resztki fioletu nadal a farbowałam już kilka miesięcy temu :huh:
Może dlatego że mam spalone włosy rozjaśniaczem :P

Ostatnio byłam ze znajoma w jakiejś hurtowni i oglądałyśmy farby były jakies czerwone.... ale tez nie wiadomo jak to wyjdzie na włosach na prawde + nigdy nie uzyska się mega koloru jak po tonerze...