PDA

Zobacz pełn± wersję : Evenail



Pati88
29-05-2009, 11:56
czy która¶ miała do czynienia z firm± Evenail bo jak juz wczesniej pisalam w moich okolicach nie ma zbyt wielu sklepow z produktami do przedluzania paznokci w sumie to sa tylko 2 i w jednym sa produkty firmy CM o ktora pytalam ale chyba zadna z Was nie pracowala na nich oraz z produktami Evenail.

martakolo
03-06-2009, 19:39
A podaj link do firmy o któr± pytasz?...bo kojarzy mi się nazwa ale nie wiem jak wygladaj± produkty a swoj± drog± to widział±m, ze CM jest barrrrdzo droga

Angie1722
03-06-2009, 20:47
Ja mialam do czynienia z firm± evenail i jako¶ mi nie podeszła, więc zmieniłam. Gdzie mieszkasz, bo w mojej miejscowo¶ći też tylko tak± firme można nabyć??

Pati88
03-06-2009, 20:50
Ja mialam do czynienia z firm± evenail i jako¶ mi nie podeszła, więc zmieniłam. Gdzie mieszkasz, bo w mojej miejscowo¶ći też tylko tak± firme można nabyć??

Ja mieszkam w okolicach Puław

---------- Dodano o godzinie 19:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:49 ----------


A podaj link do firmy o któr± pytasz?...bo kojarzy mi się nazwa ale nie wiem jak wygladaj± produkty a swoj± drog± to widział±m, ze CM jest barrrrdzo droga

tutaj jest link do żeli evenail Alfacentrum - hurtownia fryzjersko - kosmetyczna. Sklep internetowy. (http://www.sklep.alfacentrum.rz.com.pl/index1.php?p=group&grupa=44&k=5)

Angie1722
05-06-2009, 13:13
No to jednak nie mieszkamy blisko. Ja tam wole zamowić na internecie produkty bo nawet zdarzylo mi sie kupic przeterminowane wiec teraz jestem ostrożna. Widze że jeste¶ do¶wiadczon± stylistk± więc raczej nie polecam tej firmy. Ale każdy lubi co innego...

kachna831
28-05-2010, 14:13
:P
czy która¶ miała do czynienia z firm± Evenail bo jak juz wczesniej pisalam w moich okolicach nie ma zbyt wielu sklepow z produktami do przedluzania paznokci w sumie to sa tylko 2 i w jednym sa produkty firmy CM o ktora pytalam ale chyba zadna z Was nie pracowala na nich oraz z produktami Evenail.

W linku poniżej dziewczyny pisz± o firmach i produktach wartych polecenia, może akurat będzie o firmie, o któr± pytasz
http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/252-jakie-produkty-oraz-firmy-polecacie.html

---------- Dodano o godzinie 13:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:00 ----------

O! Nie zauważyłam, że pytanie było z zeszłego roku :P

eksnail
28-05-2010, 14:55
ja miałam okazję pracować na tej firmy żelu jednofazowym gęstym lekko różwowy był i byłam z niego zadowolona...:kwiatek: