PDA

Zobacz pełną wersję : Jak tak mozna?



Jade
01-06-2009, 11:57
Wlasnie bylam chwilowo na jednym z forow o paznokciach.I wiecie co nasze jest THE BEST!!!!Co mi sie bardzo,bardzo nie spodobalo to to ze na tym forum dziewczyny wstawiaja zdjecia robione przez poczatkujace dziewczyny z ich nikami i nabijaja sie perfidnie!!!Jak tak mozna:(

madzialena
01-06-2009, 12:04
Jade ja też byłam na takim forum.. ale nie miałam odwagi pokazać swoich prac ani o nic zapytać.. bałam się stylistek paznokci które uważają że dziewczyna bez kursu nie ma absolutnie prawa robić paznokci.. niestety wiele jest takich miejsc.. nasze jest najlepsze!! :*

iwonadc78
01-06-2009, 12:21
niektore stylistki maja o sobie wysokie mniemanie:/:,a w rzeczywistosci robia one gorzej paznokcie niz niektore amatorki,taka jest niestety prawda.A najgorsze jest to ,ze nabijaja sie z dziewczyn,ktore dopiero zaczynaja,nie rozumie takiego podejscia do sprawy,jednym slowem profesjonalistkami sa tylko w jednym-nasmiewaniu sie z innych.
Ale najwazniejsze,ze na naszym forum nie ma takich osob,tutaj panuje calkiem przyjacielska atmosfera i z tego musimy sie cieszyc:skacze::skacze::skacze:

Gość
01-06-2009, 12:21
co racja to racja. ja sie przyznam szczerze ze jestem zarejesrtowana na 3 innych forach ale na nich nie siedze....w sumie siedzę tylko na tym:) mało tego ze tamte są "niedostępne" dla takich jak ja (samouk bez kursu, certyfikatu, nieuczęszczający na ŻADNE warszaty...) to jeszcze te fora są tak niestarannie zrobione ze ja sie tam nie mogę połapać... są dla mnie nieestetyczne... dziadostwo i cygańska muzyka!!

uwielbiam Nasze forum...

Jade
01-06-2009, 12:28
Ja bylam kiedys zarejestrowana ale sie nie udzielalam,nie wstawialam zdjec.Bo po co,znalazlam to i jestem tu i to mi wystarczy.Tylko szkoda mi tych biednych dziewczyn bo jezeli ktoras slyszy taka opinie na temat swoich prac to czesto moze to sie konczyc zalamka i przestaje uczyc sie pazurkow a moze w przyszlosci mogla byc super stylistka.Ludzi trzeba dopingowac a nie gnoic!!

ivonna70
01-06-2009, 12:31
Można skwitować jednym zdaniem "Zapomniał wół jak cielęciem był". Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego to robią, zwłaszcza, że same też miały swoje początki i to pewnie nieudane. Jest mi ich zwyczajnie ŻAL, bo mają wypaczone umysły.

Gość
01-06-2009, 12:39
Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego to robią, zwłaszcza, że same też miały swoje początki i to pewnie nieudane. Jest mi ich zwyczajnie ŻAL, bo mają wypaczone umysły.
:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:

Agusia_pa2
01-06-2009, 13:13
Można skwitować jednym zdaniem "Zapomniał wół jak cielęciem był". Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego to robią, zwłaszcza, że same też miały swoje początki i to pewnie nieudane. Jest mi ich zwyczajnie ŻAL, bo mają wypaczone umysły.
Swinto racja!!! :good:

czarus
01-06-2009, 13:28
No niestety dużo jest takich forów gdzie jedna z drugą się naśmiewają i wytykaja te niedoświadczone ale nic na to nieporadzimy poprostu trzeba być tu gdzie jesteśmy i gdzie jest fajnie gdzie ludzie sobie pomagają i sie kochają

aga
01-06-2009, 13:40
Można skwitować jednym zdaniem "Zapomniał wół jak cielęciem był". Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego to robią, zwłaszcza, że same też miały swoje początki i to pewnie nieudane. Jest mi ich zwyczajnie ŻAL, bo mają wypaczone umysły.

Dokładnie to samo chciałam napisać - przecież każdy jakoś zaczynał, nikt od razu nie jest doskonały... nie potrafię zrozumieć takich ludzi:porazka:

stella
01-06-2009, 13:49
dziewczyny a co to za forum???
owszem ogladalam pare forum gdzie zle sie wypo<iadaja o dziewczynach bez sertyfikatu ale nie widzialam jeszcze takiego swinstwa zeby wstwiano fotki poczatkujacych i sie nasmiewano !!! obrzydliwe wrecz !!!

madzialena
01-06-2009, 14:01
nie wiem czy możemy tutaj podawać nazwy tych stron.. Moderatorzy co wy o tym myślicie? :)

szpila59
01-06-2009, 14:30
ja byym chętnie zobaczyła. Może na którymś jestem zalogowaana?? :D wchodzę teraz prawie tylko na to forum :love:

ivonna70
01-06-2009, 14:38
Kobitki, jeśli któraś jest zainteresowana jakie to forum, to prześlijcie sobie tą wiadomość prywatnie.

zizia
01-06-2009, 15:30
co racja to racja. ja sie przyznam szczerze ze jestem zarejesrtowana na 3 innych forach ale na nich nie siedze....w sumie siedzę tylko na tym:) mało tego ze tamte są "niedostępne" dla takich jak ja (samouk bez kursu, certyfikatu, nieuczęszczający na ŻADNE warszaty...) to jeszcze te fora są tak niestarannie zrobione ze ja sie tam nie mogę połapać... są dla mnie nieestetyczne... dziadostwo i cygańska muzyka!!

uwielbiam Nasze forum...
dokładnie. ja tasz jestem zarejestrowana na 3 i to jest jak najbardziej najlepsiejsze.:win::win::win:a te puchary to dla naszych moderatorów. co z tego ze ja mam kurs zrobiony. jak mi jeszcze daleko do dzidzi czy iwonki. no i nie tylko.każdy może se zrobić kurs stylistki paznokci. tylko musi jeszcze się wykazać swoimi umiejetnosciami i jakas podstawowa wiedza.

---------- Dodano o godzinie 14:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:18 ----------

a co wam jeszcze ciekawego powiem byłam z dzieckiem u lekarza i przeszłam sobie przez miasto. ponieważ poszukuje lokalu na własną działaność szukałam czegoś niedrogiego i fajnego. przez przypadek weszłam do jednego salonu co robia pazurki. a tam aż mię wgieło. katalog z pazurkami już mie piersze zdjecie zaciekawiło wydawało mi się znajome. i wcale się nie pomyliłam. aż sie wemniezagotowało bo nie lubię kradzieży.zaputałam się panny czyje to prace. stwierdzila ze to jej wszystkie sa. wiezcie mi nie da się zrobić idetycznych pazurków a w dodatku. z takim samym miejcu. no i panna się bozbyła katalogu ze zdjęciami. bo były to zdjęcia naszych dziewczyn z forum. co prawda narobiłam jej siary przy klietce. ale wie ze jezeli jeszcze raz zobacze u niej zdjęcia z naszego forum nie bede juz taka milutka. wiem jestem wredna ale nie bedzie twierdzić ze zdjęcia i praca któras wykonały nasze dzieweczki pokazuje jako swoje.

aga
01-06-2009, 15:37
a co wam jeszcze ciekawego powiem byłam z dzieckiem u lekarza i przeszłam sobie przez miasto. ponieważ poszukuje lokalu na własną działaność szukałam czegoś niedrogiego i fajnego. przez przypadek weszłam do jednego salonu co robia pazurki. a tam aż mię wgieło. katalog z pazurkami już mie piersze zdjecie zaciekawiło wydawało mi się znajome. i wcale się nie pomyliłam. aż sie wemniezagotowało bo nie lubię kradzieży.zaputałam się panny czyje to prace. stwierdzila ze to jej wszystkie sa. wiezcie mi nie da się zrobić idetycznych pazurków a w dodatku. z takim samym miejcu. no i panna się bozbyła katalogu ze zdjęciami. bo były to zdjęcia naszych dziewczyn z forum. co prawda narobiłam jej siary przy klietce. ale wie ze jezeli jeszcze raz zobacze u niej zdjęcia z naszego forum nie bede juz taka milutka. wiem jestem wredna ale nie bedzie twierdzić ze zdjęcia i praca któras wykonały nasze dzieweczki pokazuje jako swoje.


dobrze zrobiłaś Ziziz... jak w ogóle można w salonie używać katalogu z kradzionymi zdjęciami ?? :o :o :o

zizia
01-06-2009, 15:48
dokładnie. ja jak potrzebowałam pomocy. to wszystkie mi pomogły w dobraniu pazurków do sukienki na wesele. i za to jestem wdzięczna. przy okazji zapytałam czy mogę z ich wzorków skorzystać aby podpatrzeć i coś podobnego zrobić. ale kraść. to już przesada.

---------- Dodano o godzinie 14:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:43 ----------

a miała pecha bo dała na początek zdjęcie pazurków dzdzi które zrobiła na soją rozprawę. a ja jestem wzrokowcem i zapamiętuje takie rzeczy.:skacze: chyba teraz zacznę częściej robić wypady po mieście i salonach.:yess:

ivonna70
01-06-2009, 15:51
Trzeba przyznać, że panienka tupecik ma. Ta klientka, przy której narobiłaś jej siary pewnie już roztrąbiła komu się dało, bo takie wieści się szybko rozchodzą. Ciekawe jak teraz się pani stylistka czuje hi hi. Ale jestem podła.

dzidzia
01-06-2009, 15:53
no kobitki kochane , to jest pierwsze forum na ktorym sie zarejestrowalam i nie zaluje tego :D nikt z nokogo sie nie smieje i zawsze kochane dziewuszki chetne do pomocy :) a wydaje mi sie ze na naszym forum tez sa takie dziewczyny co z checia by robily pojazd, ale widza ze nie da rady bo od razu zostalaby zlinczowane, bo tu jest zajeb.... atmosfera :D na prawde z prawie kazda z Was jestem w jakis sposob zwiazana i jak bym miala teraz skonczyc z forum to chyba bym ryczala heh KOOOCHAM WAS wszystkich :skcze: :skacze:

zizia
01-06-2009, 15:57
a ja taka mała bestyjka :skacze:to wszystko przez to ze chce wejść we współprace z jedną z firm co robi wszystko do pazurków od lamp po żele itd.:skacze::skacze::skacze:

---------- Dodano o godzinie 14:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:55 ----------


no kobitki kochane , to jest pierwsze forum na ktorym sie zarejestrowalam i nie zaluje tego :D nikt z nokogo sie nie smieje i zawsze kochane dziewuszki chetne do pomocy :) a wydaje mi sie ze na naszym forum tez sa takie dziewczyny co z checia by robily pojazd, ale widza ze nie da rady bo od razu zostalaby zlinczowane, bo tu jest zajeb.... atmosfera :D na prawde z prawie kazda z Was jestem w jakis sposob zwiazana i jak bym miala teraz skonczyc z forum to chyba bym ryczala heh KOOOCHAM WAS wszystkich :skcze: :skacze:
my Ciebie też:serce::usta::roza::roza::roza::roza:

dzidzia
01-06-2009, 15:57
dokładnie. ja jak potrzebowałam pomocy. to wszystkie mi pomogły w dobraniu pazurków do sukienki na wesele. i za to jestem wdzięczna. przy okazji zapytałam czy mogę z ich wzorków skorzystać aby podpatrzeć i coś podobnego zrobić. ale kraść. to już przesada.

---------- Dodano o godzinie 14:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:43 ----------

a miała pecha bo dała na początek zdjęcie pazurków dzdzi które zrobiła na soją rozprawę. a ja jestem wzrokowcem i zapamiętuje takie rzeczy.:skacze: chyba teraz zacznę częściej robić wypady po mieście i salonach.:yess:


ej no co Ty gadasz moje zdjęcie?? łoooo ale bym ją tam rozniosła, a Ty kochana udana jesteś, w sumie ja bym to samo zrobiła jak bym zobaczyła gdzieś Wasze zdjątka , ale wiecie co mnie rozwala najbardziej , że one się nie boją że zostaną przyłapane na kradzieży... ja bym się ze wstydu spaliła...

mala
01-06-2009, 16:12
jesli chcecie sie dowiedziec to prosze na pw
nie reklamujmy tu innych for

ps ja tez chce wiedziec
napiszcie mi pw hihi

dzidzia
01-06-2009, 16:13
i ja też chcem na pw :skacze:

madzialena
01-06-2009, 16:14
kurde ale babki tupet mają.. masakra po prostu :/ mnie wkurza jak ktoś kradnie zdjęcia i daje na swój blog itp ale żeby do katalogu dać to już przesada jest..
Dzidzia widzisz jak sie lasce Twoje pazury spodobały :D zdolna dziołcha z Ciebie :)

dzidzia
01-06-2009, 16:17
kurde ale babki tupet mają.. masakra po prostu :/ mnie wkurza jak ktoś kradnie zdjęcia i daje na swój blog itp ale żeby do katalogu dać to już przesada jest..
Dzidzia widzisz jak sie lasce Twoje pazury spodobały :D zdolna dziołcha z Ciebie :)


hahaha no czuję się zaszczycona że komus się podobaja moje pazury :P ale i tak jak bym spotkała to bym natrzaskała!! :P

zizia
01-06-2009, 16:19
ej no co Ty gadasz moje zdjęcie?? łoooo ale bym ją tam rozniosła, a Ty kochana udana jesteś, w sumie ja bym to samo zrobiła jak bym zobaczyła gdzieś Wasze zdjątka , ale wiecie co mnie rozwala najbardziej , że one się nie boją że zostaną przyłapane na kradzieży... ja bym się ze wstydu spaliła...
wiem. dlatego ja to zrobiłam. żałuj ze nie widziałaś jak po niej jechałam. i jeszcze w żywe oczy kłamała ze to jej. a wiem jakie sa zdjęcia twoich pazurków. bo bardzo mi sie podobaja. a jak byś widziała mine babki co u niej była. wyszła zaraz po mnie.tyż bym chciała takie robić.;(ale jeszcze nie mam takiej wprawy.;(

czarus
01-06-2009, 17:28
ja też ja też

aga
01-06-2009, 17:58
jesli chcecie sie dowiedziec to prosze na pw
nie reklamujmy tu innych for

ps ja tez chce wiedziec
napiszcie mi pw hihi

to ja też chcę wiedzieć :)
napiszcie mi Kochane PW jak możecie :*

Anna Kosińska
01-06-2009, 18:42
A moje tam byly...??wogole zenujace sa takie dziewczyny,inaczej nie da sie tego nazwac..

zizia
01-06-2009, 19:00
sprawdze dokładnie i dam znać.

elinka
01-06-2009, 19:43
tak to jest jak niektóre panienki są zadufane w sobie wyśmiewać się z kogoś jest najprościej

Chanti25
01-06-2009, 19:56
A czy to są zielone pazurki w takie falujace paseczki??

---------- Dodano o godzinie 18:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:54 ----------

A TO FORUM JEST NAJLEPSZE POD SŁOŃCEM :* i to zasługa Naszym Kochanym moderatorom oraz nam dziewczynki-bo to My także tworzymy tu miłą atmosferę :]

Jade
01-06-2009, 21:08
Widze ze wywolam burze ale nie moglam sie powstrzymac z napisaniem tego.A tu wstawiam odpowiedz pani X do pani Y.
,,ja bym przede wszystkim proponowała PORZĄDNA KURS.
po pękanie paznokcia i odchodzenie żelu to nie jest wina złego materiału tylko miernych umiejętności,,Pieknie co?!!!

dzidzia
01-06-2009, 21:17
o żesz normalnie jak to czytam to mnie trzęsie , zarejestrowałam sie tam ale jeszcze nie dostałam maila z aktywacją... ja im tam normalnie pojazd zrobie!!

Jade
01-06-2009, 21:21
Juz to widze:)Ja jakos niemam ochoty tam sie rejestrowac ponownie bo ich poziom postepowania jest zenujacy.Niektorzy potrafa byc okrutni,biedne poczatkujace dziewczynki:(

natalia268
01-06-2009, 21:24
ja tez bym chetnie sie dowiedziała co to za mądre forum :) wiec na pw poprosze :)

stella
01-06-2009, 21:30
:ok:ziziz bravo, dobrze zareagowalas ja pewnie tez bym tak postapila!!! chcialabym widziec zawstydzonamine dziewczyny ktora tam pracowala!! ha ha...

paznokietek1000
01-06-2009, 21:48
brawo, postawa godna pucharu, mnie tez ukradziono zdjęcia i to laska wysłała fotki z mojego bloga na konkurs, dowiedziałam się przez przypadek, ale była afera i ona twierdził ą w zaparte, ze to jej, ale na szczęście wyszło na moje

mala
01-06-2009, 21:56
ja sie musze przyznac bez bicia ze tez bralam udzial w takich dyskusjach
biczujcie jak chcecie.
ale mne wkurzalo jedno i napisalam totez na innym forum.laski ktore zaczynaja i robia takie paznokcie jakie robia dostaja komentarze na nk itym podobnymtypu jakie piekne paznokcie
gdzie robisz tez takie chce
a ja -moze nie robie najpiekniejsze ale i nie najbrzydsze swojego czasu dostawalam kom typu ze jestem hamska robie brzydkie paznokcie ze nic nieumiem robic itp
nosorka az mnie trzepie
ale w tym momencie nie udzielam sie bo wiem jakie pazurki sama robilam

szpila59
01-06-2009, 22:12
JA też chcę!! Na PW do mnie!!!

dzidzia
01-06-2009, 22:19
ej wiecie co wymyśliłam ... jak dostane w koncu ta aktywacje na tamto forum to przelece wszytskie galerie tych PRAWDZIWYCH STYLISTEK co sie tam najwiecej udzielaly, znajde jakies pazury , ale takie ktorych mozna sie doczepic< albo i nie >i pojazd zrobie ze jak tak mozna paznokcie robic, ciekawe jak laska sie poczuje...Na pewno jej ego troszke podupadnie :P

Kamis
01-06-2009, 22:21
Ja bym się nie zniżał do ich poziomu ..

paznokietek1000
01-06-2009, 22:23
a o jakim forum mowa, proszę na pv

Gość
01-06-2009, 22:31
a ja już tam nie wchodzę i nie rozumiem Was dziewczęta moje jak wam się kce?? mnie to nawet szkoda mojego cennego czasu na bluzgi dla takiej jednej czy drugiej lapucery. przecież to i tak nic nie da, a jak taka matrona wypowiedziała raz to już tak będzie ciągnąć dalej...

lepiej posiedźcie tutaj wśród swoich... miła atmosferka i w ogóle... popchniemy parę pierdół a ******** się na takie rozwory ******* ... szkoda nerwów...

och... mnie to się juz ciśnienie na 600 podniosło!! ide sobie rumianku zaparzyć:P

---------- Dodano o godzinie 21:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:26 ----------


ej wiecie co wymyśliłam ... jak dostane w koncu ta aktywacje na tamto forum to przelece wszytskie galerie tych PRAWDZIWYCH STYLISTEK co sie tam najwiecej udzielaly, znajde jakies pazury , ale takie ktorych mozna sie doczepic< albo i nie >i pojazd zrobie ze jak tak mozna paznokcie robic, ciekawe jak laska sie poczuje...Na pewno jej ego troszke podupadnie :P


przeprasza cie dzidzia... naprawde...ale to chyba nic nie da... szanuje tutaj każdego ale takie gamonie jak są tam nie liczą się ze zdaniem innych... chyba nawet ranga MEGAszkoleniowca nic im nie da do myślenia:/: na takie szmatławce i pichace (jak to mówi moja babcia- a jest to wiejscie baaaaaaaaaardzo obraźliwie stweirdzenia) nie ma sposobu:(

jak to się mówi: jak sie ch.. urodziłeś to kanarkiem nie zdechniesz...

sorry za brak cenzury, ale pwenie Kamis coś z tym zrobi:)

// cenzura
Kamis

Kamis
01-06-2009, 22:34
Dziewczyny mniej emocji bo się ostrzeżenia posypią, i nie będzie skrupułów ;)

Gość
01-06-2009, 22:38
Dziewczyny mniej emocji bo się ostrzeżenia posypią, i nie będzie skrupułów ;)

oj tam oj tam... przecież przeprosiłam zanim Pan szef zmienił... już cicho cicho... już jestem grzeczna...:P

dzidzia
01-06-2009, 22:43
no w sumie racja , moja mamuśka by powiedziała na to wszystko "nie tykaj gówna jak śmierdzi " więc sobie odpuszczę ... mam nadzieję że do Nas na forum nikt taki nie trafi.,..

mala
01-06-2009, 22:48
tu masz racje
ja raz poruszylam sprawe pewna i bylo nieprzyjemnie
innym razem odpuscila i laska nie mogla sie popisac i przestala

iwonadc78
01-06-2009, 23:13
kurcze...,:/:ale jestem ciekawa co to za forum,pokukalabym sobie troszeczke:crazy:

aneta520
01-06-2009, 23:15
Poproszę również o te fora na pw. Jestem ciekawa czy okoliczni pogromcy amatorów umieścili też moje foto. Wydaje mi się, że takie profesjonalne kosmetyczki tzn. z certyfikatami nie zawsze mają zdolności. Często są to tylko ,,kupione" certyfikaty. Podstawy na pewno mają ale nie każda ma zdolności, a jak wiadomo techniki robienia paznokcia idzie się nauczyć gorzej ze zdolnościami. A takie amatorki to zazwyczaj niezwykle uzdolnione kobitki co nawet na tym forum widać i te ,,profesjonalistki" po prostu boją się, że klientki wolą zdolniejsze stylistki niż nie wiadomo jak ,,ocertyfikowane". Bo zazwyczaj się zdarza, że te ich umiejętności to tylko na dyplomach są napisane a nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

aga
01-06-2009, 23:40
Racja - pasji, determinacji i talentu kupić nie można... te "super-stylistki" chyba próbują wytępić siebie nawzajem :/:

Nie każdego stać na kurs ale niektóre osoby i tak tego nie zrozumieją... a na pewno nie te, które pieniędzy mają pod dostatkiem i maja wszystko na wyciągnięcie ręki

Gość
01-06-2009, 23:43
Racja - pasji, determinacji i talentu kupić nie można... te "super-stylistki" chyba próbują wytępić siebie nawzajem :/:

Nie każdego stać na kurs ale niektóre osoby i tak tego nie zrozumieją... a na pewno nie te, które pieniędzy mają pod dostatkiem i maja wszystko na wyciągnięcie ręki

:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:

Anna Kosińska
01-06-2009, 23:53
No wiesz Miminka...hmm??no Ja jetem super stylistka ale i nadal sie ucze i dla Mnie to wszystkie robcie pieknosci,cudnosci...jak bedziecie dobre i kochacie robic to co robicie,narzekac na pewno nie bedziecie...

aga
01-06-2009, 23:58
ale ja oczywiście nie wrzucam wszystkich stylistek do jednego worka i mówię o tych o których była mowa czyli tych z innego forum, które naśmiewają się z innych, początkujących... więc nie mówię o Tobie Annamon, bo Ty nie wytykasz palcami tych, którym coś nie wychodzi tylko wręcz przeciwnie pomagasz im tak jak wiele naszych kochanych, wyrozumiałych forumowiczek :)

Anna Kosińska
02-06-2009, 00:03
miminka ja to sobie jaja delikatne robie..szkoda jezyka na tak proste tematy jak te z tamtego forum..nic nie poradzicie..pewnie ciekawsze tematy sie znajda...np..jak planujecie wekkend...:)

madzialena
02-06-2009, 00:06
stylistka stylistce nie równa.. dzięki temu forum wiele się nauczyłam i poprawiłam :) z resztą chyba widać efekty.. a to wszystko tylko i wyłącznie dzięki Wam! to Wy dziołszki mówicie co jest nie tak i tłumaczycie :) tutaj nie boje się zadać nawet najgłupszego pytania.. bo czuje się jak w gronie przyjaciół :) :* na poprzednim forum nawet nie myślałam żeby pokazać swoje paznokcie bo wiedziałam że mogą one zostać zamieszczone w temacie o pseudostylistkach..

a tak pozatym to kiedyś zaczełam oglądać galerie na tamtym forum.. znalazłam baaardzo stare zdjęcia tych stylistek które najbardziej najeżdzały na początkujące.. i powiem Wam szczerze że pierwsze prace STYLISTEK też powinny być w temacie o pseudo.. tylko zapomniał wół jak cielęciem był..

Chanti25
02-06-2009, 00:43
Ja tez poproszę na pw co to za "cudowne" forum ;)

iwonadc78
02-06-2009, 01:03
wlasnie tam bylam i niezle mnie zagrzala jedna dziewucha.;[;
Te wszystkie fotki ,ktore tam powstawiala...jak jej nie wstyd tak sie nasmiewac,a co najgorsze,ze te jej kolezaneczki w 100 % ja popieraja i podziwiaja..ale mam nerwy na nia....

Jade
02-06-2009, 01:09
Nie warto to sa pustaki!!!

madzialena
02-06-2009, 10:08
jak ktoś zaczyna bronić tych biednych dziewczyn to zgraja wrednych bab zaczyna najezdzać na broniącą :/ chore..

Gość
02-06-2009, 10:28
ha ha... nie obraźcie się, ale mam z was teraz ubaw dziewczynki:) przecież ja wiedziałam ze tak będzie... tylko się nerwów i siwych włosów nabawicie... nie warto tam poświęcić nawet sekundy:P

mnie to nawet szkoda mojego cennego czasu na bluzgi dla takiej jednej czy drugiej lapucery. przecież to i tak nic nie da, a jak taka matrona wypowiedziała raz to już tak będzie ciągnąć dalej...

lepiej posiedźcie tutaj wśród swoich... miła atmosferka i w ogóle... popchniemy parę pierdół a wk**r**ć się na takie rozwory pier***lone... szkoda nerwów...

zizia
02-06-2009, 13:52
pytanie do moderatorów. czy mogę tu wkleić zdjęcia które zabrałam. może nie wszystkie ale część:wstydek:

Tonija
02-06-2009, 14:01
ziziz wklejaj :) najwyżej nasi adminkowie skasują :)

szpila59
02-06-2009, 14:08
ja bym się chętnie dowiedziała czyje to zdjęcia były... :[

zizia
02-06-2009, 14:08
ziziz wklejaj :) najwyżej nasi adminkowie skasują :)
wole poczekać na odpowiedż moderatorów:)

szpila59
02-06-2009, 14:08
no właśnie wklejaj :D:D:D:D:D

Kamis
02-06-2009, 14:13
jezeli to chodzi o te zdjęcia z salonu dzidzi to wklejaj
tylko że to chyba bardziej pasuje do tematu http://forum.wzorki.info/stylistki-paznokci-priv/16-kradziez-zdjec-kradzione-fotki.html

zizia
02-06-2009, 14:38
ok. więc wklejam tam.

---------- Dodano o godzinie 13:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:26 ----------

część zdjęć wklejonych jest tuhttp://forum.wzorki.info/stylistki-p...one-fotki.html (http://forum.wzorki.info/stylistki-paznokci-priv/16-kradziez-zdjec-kradzione-fotki.html)

pisiowa21
03-06-2009, 13:51
dziewuszki co myślicie o takim czymś jak nabijanie sie na forach z czyiś zdjęć??
ja dziś wchodze na jedno na którym nie mam zdjeć paznokci z moich początków a mam na NK i.... widze moje zdjęcie a pod nim takie rzeczy że szok.Na nK mam podpisane ze to jedne z pierwszych no ale cóż.
No i tam nie sa tylko moje zdjecia.Dziewczyny wyśmiewaja wszystko co komuś nie wyszło....,a najlepsze jest to ze same robią zje***ne pazury.
Zrobiło mi sie przykro bo pazury robie 6miesiecy i sie sama ucze a te mądrale z długim stazem to wogóle krytykują.Ach zepsół mi się humor:/:

zizia
03-06-2009, 13:54
ohyda. brak szacunku. no i a z reszta nie napisze bo mie zaraz zlinczują. :skacze::skacze:

Gość
03-06-2009, 13:55
oj pisiowa... widzę dawno ćie tu nie było wejdz na
http://forum.wzorki.info/ploteczki/717-jak-tak-mozna.html

pisiowa21
03-06-2009, 13:57
noooo:(

Kamis
03-06-2009, 14:05
połączyłem tematy..

trzeba być parapetem żeby takie wyśmiewanie traktować jako rozrywkę .. porażka

dzidzia
03-06-2009, 14:18
po prostu chamstwo i świństwo sie szerzy .. małpy wredne niech sobie przypomną jak one robiły , bo nie sądze żeby zbyt ładnie wyglądały ich pierwsze prace...

mala
03-06-2009, 22:05
pisiowa napisz mi prosze na pw jakie to forum

Jade
04-06-2009, 00:24
Mi tez prosze napisz,dziekuje.Przykro mi ze to Cie spotkalo ale te wredne babska nie maja w mozgach nic oprucz siana!!!Puste lale!!!Boze jak ja nie cierpie takich ludzi!!!!

pisiowa21
04-06-2009, 09:57
ah laski wiecie co w dupie to mam nie bede sie przejmowac mam je w....

Zdjęcie ocenzurowano
Kamis

Jade
04-06-2009, 10:30
Wczoraj jeszcze raz wlazlam na to forum,poczytalam sobie sporo wypowiedzi tych dziewczyn gdzie tam wstawialy te zdjecia.I wyobrazcie sobie ze ta pani x co wstawiala te zdjecia zeby sie ponabijac z biednych zdjec przekonala sie na wlasnej skorze jak to jest.Poniewaz inna kobitka znalazla takie zdjecie i je wstawila.Okazalo sie ze to wlasnie pierwsz paznokcie pani X,ale byla jazda,tak obsmarowaly jej pazurki ze ta wzburzona do granic,jak tak mozna i ze nie zyczy sobie zeby ktos bez jej wiedzy wstawial zdjecie.I dobrze jej tak teraz pewnie zanim cos takiego wstawi 100 razy sie zastanowi!!Smiac mi sie chcialo ,,jak kuba bogu tak bog kubie,,i dobrze jej tak!!

iwa1223
04-06-2009, 10:35
w wielu przypadkach tak jest niestety, że jak ktoś nie doświadczy na sobie to nie zrozumie, że robi nie tak jak powinien...

szpila59
04-06-2009, 11:07
napiszcie mi na PW jakie to forum ??

iwa1223
04-06-2009, 11:11
napiszcie mi na PW jakie to forum ??

mi też, mi też :D

zizia
05-06-2009, 17:07
jade jak mozesz to poslij mi na pw

mala
05-06-2009, 22:05
i mitez

stella
05-06-2009, 23:05
ja tez chce!!! prosze prosze!!!

Pati88
05-06-2009, 23:14
ja tez poprosze bo chce sie upewnic czy to moze jest to na ktorym ja bylam

Jade
05-06-2009, 23:15
mala ja ci przecierz wysylalam?Ja juz sie zakrecilam komu slalam komu nie.............wrrr niewiem zgubilam sie juz

mala
05-06-2009, 23:16
aaaaaaaaaa to to samo ciagle hih
myslalam ze juz inne hih

Jade
05-06-2009, 23:19
hihihi

afterglow
06-06-2009, 13:54
Jade ja też byłam na takim forum.. ale nie miałam odwagi pokazać swoich prac ani o nic zapytać.. bałam się stylistek paznokci które uważają że dziewczyna bez kursu nie ma absolutnie prawa robić paznokci.. niestety wiele jest takich miejsc.. nasze jest najlepsze!! :*

ja wlasnie z takiego forum trafiłam tutaj... gdzie jest różnica jak między niebem a ziemią!!
zostałam nazwana "pseudostylistką" bo przyznałam się do niewiedzy i tego, że chce zdobić i robić pazurki jako hobby. Mam zdolności anualne więc nie sądze, że będe miała problem... a jak już się lekko wprawie i wróce na dłużej do Polski to pójdę na kurs...
ale rówież zostałam wyśmiana, że nie mam kursu za 6 tysięcy... bo jestem gorsza a w robieniu paznokci sobie nie poradze. Obrazanie jest okropne... a założe się, że nie jeden samouk pazurkowy potrafi więcej niz niektóre panie po kursach...
nie obrażając oczywiście normalnych dziewczyn i Panów :D:D jakie sa na tym forum :))

dudejla
30-07-2009, 01:05
ooo to ja na poczatku zalogowałam się na innym forum. To jest dopiero śmiech na sali:porazka:
Osoby, które je założyły, stworzyły sobie kącik wzajemnej adoracji... jeżeli któraś z nich wklejała swoje pazury do komentowania to inne zachwycały się nimi tak, że można by pomyśleć że to jakieś mistrzowskie stylizacje są a czasem to takie łopaty były, że łoooo. A jeżeli swoje zdjęcie wkleiła jakaś inna forumka to wytkneły jej każdy błąd mimo tego, że to były pazury o wiele lepsze niż którejś z nich. Poza tym one chyba wychodzą z założenia, że już wiedzą wszystko co możliwe na temat stylizacji paznokci i uzurpują sobie prawo wszelkiej krytyki...wszystkiego i wszystkich...Napisała bym więcej ale jeżeli to zrobie to naprawde nie będzie wam trudno znaleźc potem to forum w sieci.
Porażka i masakryczna atmosfera...
I tak samo jak pisały dziewczyny wcześniej. Jak zalogowałam się tu to normalnie 100% różnica. Bardzo mi się tu podoba.:love:
Tak nie oficjalnie, między nami wszystkimi:D:D to z tego co już widziałam to są tu oprócz mnie jeszcze dwie osoby, które poszły sobie z tamtego forum...

unita
30-07-2009, 10:27
napiszcie mi prosze co to za forum, gdzie tak sie wysmiewaja

goslava
30-07-2009, 10:42
:]dziewczyny nie wiem co to za forum bo nie bylam na nim i po tym co przeczytalam to ani mysle wlazic gdziekolwiek indziej

kocham to forum i Was laseczki:P

---------- Dodano o godzinie 09:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:41 ----------

tu panuje rodzinna atmosfera i jedna drugiej pomoze

samaron
30-07-2009, 12:09
No to ja Wam powiem moje drogie, że też kiedyś się na takie forum natknęłam a teraz dziewczyna (swoją drogą bardzo utalentowana i utytułowana), która temat takowy założyła jest na naszym forum. Mam nadzieję, że szanuje atmosferę wszechobecnej pomocy i mobilizacji panującej u nas i będzie się dzielić swoją wiedzą kulturalnie.

tipserka78
30-07-2009, 12:22
macie racje, ja też sama się wszystkiego nauczyłam i to bez żadnego kursu i uważam że moje pazurki nie są dużo gorsze od profesjonalistek ale czasami boję się takich opinii:papa::papa::papa:

goslava
30-07-2009, 15:28
jesli ktos ma talent i potrafi go przelac na pazurki to nie jest w niczym gorszy od tych niektorych dziewczyn z papierami