PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie o produktach SPN Nails



Strony : [1] 2

lukasiatko
03-08-2011, 11:10
Witam moje kochane forumowiczki :) .Czy ktoras z was pracuje na zelach Spn?? czy jestescie zadowolone i czy dobrze sie trzyma ? :) .Potrzebuje rad poniewaz chce zmienic zel ,a akurat ta firma jest cenowo podobna ,a gdzies tam obilo mi sie o uszy ze fajna .Z gory dziekuje za odpowiedzi :) .Pozdrawiam lukasiatko :kwiatek:

Paulka
03-08-2011, 11:15
jest kilka watkow na forum w ktorym dziewczyny pisza o tych zelach, zapraszam do szukania, wystarczy wpisac w wyszukiwarce zele SPN i czytac :)

pysialali
03-08-2011, 11:22
A ja Ci droga koleżanko odpisze ;) Używam ich już jakieś 6 m-cy i uważam że są rewelacyjne.
Nie odpryskują a na paznokciach trzymają się bardzo bardzo długo.:ok::ok::ok:

KarolciaK
03-08-2011, 11:28
ja też odpiszę, uważam, że są naprawde dobre, nie zapowietrzają, cover i biały pięknie kryją:) mam jedno ale do pudełeczek, w których pękają nakrętki, ale to chyba moja wina, bo ja lubie mocno dokręcać;p

lukasiatko
03-08-2011, 11:31
A jaki jest czas utwardzania zelu clear ?? 3 min ? :)

Paulka
03-08-2011, 12:42
ej dziewczyny, to nie jest tak ze ja niechcialam pomoc kolezance, tylko po pierwsze nie uzywaz zeli, wiec sama nie moglam nic napisac, a po drugie polecilam jej szukanie bo wiem (sprawdzilam) ze dziewczyny pisaly o tych zelach, wiec jakby nikt to sie zna jej nie odpisal, to moglaby sobie poszukac po kilku tematach.o

pysialali
04-08-2011, 00:01
Lukasiatko według info podanej na opakowaniu czas utwardzania to 2 min.
Ja właśnie tyle czasu je utwardzam:] Uwielbiam te żele i z czystym sumieniem polecam je innym.:ok:

---------- Dodano o godzinie 23:01 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:59 ----------

Paulka nie mamy do Ciebie pretensji. Nawet rozumiem to że odsyłacie do postow bo czasami nie chce się pisać ciągle tego samego :)

gosia666
04-08-2011, 00:34
Ja rowniez polecam te zele szczegolnie natural blush,angel white i cover :)

carmenita
04-08-2011, 00:48
Pracowałam na żelach SPN i mogę również je polecić. Clear i builder jeżeli chodzi o przeźroczyste żele. Cover także się sprawdził, teraz wszedł na rynek jakiś super natural i jestem ciekawa czy wiele się różni od tego standardowego. Jak ktoś wypróbuje to niech się wypowie. :) Jedyne co mi się nie podobało to właśnie mało trwałe opakowanka, bo ja także wolę mocniej dokręcić, by nic się nie wylało.

gosia666
07-08-2011, 00:18
clear sie utwardza tylko minutke :)
ja tez bym chetnie zobaczyla zdjecie jakies z tym nowym coverkiem:D

pysialali
08-08-2011, 12:05
Z pudełeczkami SPN też mam problem. Wszystkie mam popękane :(

zuziajanosz
06-10-2011, 12:42
O tak pudełka mogliby zmienić. Ale żele są super, kolorowe akryle też.
Trzymają się bardzo dobrze.

Brilliant
06-10-2011, 19:09
lukasiatko spn magik ma probki zeli napisz do niej moze ci wyslac:) i wtedy przekonasz sie...ale ja tez je polecam jaknajbardziej:)

rouse
11-10-2011, 09:26
Próbowałam ten nowy cover natural look.I powiem tak:
-kolor bardziej brzoskwiniowy
-mniej kryje niż ich zwykły cover.

Jak dla mnie nie jestem z niego zadowolona ponieważ przedłużając łoże paznokcia widać prześwity nawet nakładając dwie grube warstwy żelu.

zuziajanosz
11-10-2011, 11:16
Próbowałam ten nowy cover natural look.I powiem tak:
-kolor bardziej brzoskwiniowy
-mniej kryje niż ich zwykły cover.

Jak dla mnie nie jestem z niego zadowolona ponieważ przedłużając łoże paznokcia widać prześwity nawet nakładając dwie grube warstwy żelu.
tego jeszcze nie próbowałam, mam póki co natural look cover i jest przeswitujący, chyba żeby zalać go jeszcze przy frenchu np ultra blushem.

rouse
11-10-2011, 11:30
Zuzia właśnie o nim napisałam "natural look cover " jest beznadziejny.;(
Natomiast blush cover jest rewelacyjny:cwaniak2:

zuziajanosz
11-10-2011, 12:05
Zuzia właśnie o nim napisałam "natural look cover " jest beznadziejny.;(
Natomiast blush cover jest rewelacyjny:cwaniak2:
Ślepa jakaś jestem :huh:

miałam kiedyś chyba ten blush ale wtedy nie umiałam się nim posługiwać.

A jakich żeli używasz na formę?

rouse
11-10-2011, 13:05
Ja ogółem pracuję na IBD i Ez-flow gdyż jestem salonem firmowym EF lecz używam builder clear SPN i natural blush SPN są rewelacyjne.:cwaniak2:

ewa71
08-12-2011, 15:52
Ja ogółem pracuję na IBD i Ez-flow gdyż jestem salonem firmowym EF lecz używam builder clear SPN i natural blush SPN są rewelacyjne.:cwaniak2:
Ja sie pod tym podpisuje,wyprobowalam oba i sa rewelacyjne

zosia_29
09-12-2011, 14:56
Natural blush jest rewelacyjny pazurki nie zapowietrzają się i długo trzyma :ok:

zuziajanosz
09-12-2011, 15:47
Natural blush jest rewelacyjny pazurki nie zapowietrzają się i długo trzyma :ok:

popieram...

kupiłam teraz clear i mam lekkie zapowietrzenia, aż w szoku jestem bo teoretycznie powinny być podobne, chyba, że coś żle zrobiłam ale zawsze robię tak samo...
chyba że to wina odtłuszczacza, mam jakiś z NSI i troche badziewny sie wydaje.

Nena90
19-12-2011, 23:08
Do kiedy jest ta promocja 3 żele w cenie 2? :) Do świąt czy do końca roku?

monnails
26-07-2012, 20:27
Czy ktoś używał już nowych akryli kolorowych SPN?
SPN Nails - Twoje najpiękniejsze paznokcie (http://www.sklep.spnnails.pl/kategoria/1/1822/)
http://www.sklep.spnnails.pl/photos/big/3a501cd45f0cf44e760704caf5978448.jpg

kinia88
18-09-2012, 00:09
używałam tych nowych akryli i mogę polecić kolorki naprawdę fajne:)jestem pozytywnie zaskoczona

zosia_29
22-09-2012, 13:34
Czy te kolorki są żywe pastelowe czy bardziej takie spokojne? Jeśli można to tak nazwać....

katiaa162
04-11-2012, 18:26
Zmienilam zele Sunflower na SPN. Jestem zadowolona. Bardziej podoba mi sie cover i gestosc angel white. Opakowania bazy i top nablyszczajacego sa wieksze niz SF,co oplaca sie lepiej :)

cathy
06-11-2012, 20:02
Dziewczyny, czy wie któraś coś na temat nowej lampy Diamond Light LED SPN? Jestem bardzo ciekawa jak się sprawuje bo nie jest to mały wydatek a zastanawiam się nad kupnem -> 899zl? Warto kupić?

---------- Dodano o godzinie 19:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:54 ----------

A jeśli chodzi o żelki - uwielbiam je:))) Natural Blush, Angel White to moje ulubione:) Minusem są w dalszym ciągu opakowania:/ drażnią mnie pękające nakrętki

katiaa162
07-11-2012, 00:50
cathy... :)
ja wlasnie ja kupilam !!!! i czekam na paczuszke :) jak dostane napewno zdam raport i wszystko Ci napisze.
Podobno rewelacja!! Zobaczymy... :skacze:

Agula Hol
08-11-2012, 10:59
Ja na spn pracuje od 2006 roku, próbowałam zmienic 2 razy ale zawsze wracałam, jak dla mnie są rewelacyjne, wszystko się ładnie trzyma, nie ma żadnych reklamacji, nie pękają, nie łamią sie. Jedynie co mnie denerwuje to właśnie pękające nakrętki. Koszmar.

Katiaa ja również czekam na info na temat lampy, sama jestem ciekawa, kusi :D:yess:

Ja uwielbiam cover i builder, bardzo pasuje mi ich konsystencja :D

katiaa162
14-11-2012, 12:26
HEJ HEJ

Wlasnie dostalam moja lampe Diamond Light CCFL / LED white :D:D

W sumie to nie jest lampa tylko lampka hihi baby lampa :) Jej wymiary to 15cm na 17cm :D
Jak rozpakowalam paczke z SPN myslalam, ze jej tam nie ma, ze zapomnieli spakowac :P :leze:

Zrobilam nia dwa sety paznokci i jestem zadowolona bardzo. Utwardza bardzo szybko !!! do 30sek jest juz naprawde wszystko dobrze utwardzone. Czuje jakbym teraz ja robila za wolno paznokcie :huh:.

Anja!981
23-11-2012, 22:35
A czy któraś z was mogła by wstawić zdjęcie białego frencha wykonanego żelem spn.
Bardzo będę wdzięczna;) i z góry dziękuję:przytul:

mania818
23-11-2012, 23:03
ja używam białego żelu z SPN , jest super , to pazurki robione nim

Anja!981
23-11-2012, 23:36
A to ten angel white?

Agula Hol
24-11-2012, 08:59
Anja ja pracuje na snow white z spn, tutaj masz zdjecie :)

Anja!981
24-11-2012, 09:08
Anja ja pracuje na snow white z spn, tutaj masz zdjecie :)

Są piękne,dziękuje dziewczyny :ok:

---------- Dodano o godzinie 08:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:05 ----------


Są piękne,dziękuje dziewczyny :ok:

A co użyłaś za kamuflaż?

Bożena P
24-11-2012, 10:51
A ja mam problem tylko z jednym zelem kolorowym :( szampanska perla zawsze odpryskuje ;( nie wim czy to wina zelu czy cos robie zle? Zawsze daje dwie cienkie warstwy na zbudowanego, opracowanego pazurka i na to pozniej nablyszczacz. z kazdymi zelami tak robie a tylko ten zawsze odpryskuje ;/

mania818
24-11-2012, 22:56
A to ten angel white?

tak ja używam angel white , to ten gęściejszy , robię 5 pazurków na jednym razem , przecieram i do lampy :D

Anja!981
24-11-2012, 23:09
tak ja używam angel white , to ten gęściejszy , robię 5 pazurków na jednym razem , przecieram i do lampy :D

Super dziękuję :)

Agula Hol
25-11-2012, 17:56
Anja używam Cover Blush, kryje znakomicie, jest jednym z moich ulubionych.

Co snow white, to nakładam go na 5 paznokci ale 2 cienkie warstwy, każdą z warstwe utwardzam wtedy jest idealny :)) próbowałam na angel white ale nie mogłam się przyzwyczaić do konsystencji.

Bożena ja kolorowy żel nakładam zaraz przed budującym, potem właśnie builder, opiłuje i nabłyszczam.

Dziewczyny a czy przecieracie jakieś wcześniejsze warstwy odtłuszczaczem czy dopiero budujący? Bo słyszałam że niektóre stylistki tak robią.

Bożena P
25-11-2012, 18:34
Agula kolor nakladasz zaraz na base gel? W sumie tez tak kiedys robilam ale poznniej za duzo czasu na zmiane koloru sie traci. no ale w takim razie powroce do dawnej metody moze cos pomoze.

SPN Magik
25-11-2012, 20:23
dziewczyny kilka super wiadomosci
mamy juz rewelacyjne nowe opakowania (szczelne, nie pekaja zakretki, ekskluzywne jak przystalo na nasza markę) :przytul:

mamy dwa nowe covery polecam rewelacja
nowe kolory UV Laq ponizej zdjecia realne kolorow

wszystko na zdjeciach ponizej zapraszam

SPN Magik
25-11-2012, 20:25
ponizej french - cover gel SPN i Angel white
przykryte clear gel i na nich gloss gel
rzecz jasna wszystko z linii SPN Nails

Anja!981
25-11-2012, 20:35
Czytając wasze opinie już jestem skuszona na zmianę firmy na której pracuję,ale mam jeszcze jedno małe pytanko :D
Którego używacie glossa? Jest między nimi jakaś konkretna różnica poza warstwą zmywalną lub nie? :skacze:

Agula Hol
25-11-2012, 22:14
SPN Magic czy ceny żeli wzrosną ze względu na nowe opakowanie? wygląda niesamowicie kuszaco, rewelacyjne te nowe opakowania :skacze:

Bożena ja robie tak: nakładam base, potem delikatnie przelece po całości coverem żeby płytka była idealna i żeby nic nie przebijało na kolorze a przy jaśniejszych odcieniach tak się zdarzało, potem builder, i top glos

Anja ja używam top glos w białej buteleczce z pędzelkiem bo wygodny w aplikacji, ale teraz wprowadzili nowość niby jeszcze bardziej nadajacy połysk i nie ścierający się, jeszcze nie próbowałam bo zamówienie będę składać w styczniu :)) ale już się nie mogę doczekać
:cwaniak2::cwaniak2:

mania818
26-11-2012, 11:46
Anja ja używałam glosa w pędzelku oraz tego co zostawia warstwę dyspersyjną , mam wrażenie że po nim dłużej pazurki się błyszczą jednak zdarzyło mi się położyć nie dokładnie lub kurczy się w czasie utwardzania i jak przemywam to zmyje mi sie kawałek zdobienia

Anja!981
26-11-2012, 12:39
A czy któraś z was łączy żele spn np z primerem lub bonderem innej firmy? i czy żel do naturalnej płytki,też ściąga się acetonem? Przepraszam,za tak duża ilość pytań,ale kogo zapytać jak nie was ;)

Agula Hol
26-11-2012, 15:26
Ja używam tylko produktów z SPN.

Anja!981
26-11-2012, 16:56
A te opakowania dostępne są już w całej gamie produktów czy jeszcze przy zamowieniu mogą pojawić się poprzednie opakowania?

pysialali
27-11-2012, 02:22
Anja ja jeszcze jakiś rok temu pracowałam na SPN i często zdarzało mi się łączyć te produkty z produktami innych firm. Zawsze było ok :)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Bożena P
27-11-2012, 09:20
Anja ja łączę z produktami innych firm i nic się nie dzieje. Zarówno żele jak i płyny oraz kleje i tipsy :)

mania818
28-11-2012, 14:45
Ja też mieszam z innymi produktami i zawsze jest wszystko ok :D

katiaa162
05-12-2012, 10:40
Chce zakupic zele kolorowe SPN, potrzebuje wiedziec jak wyglada niebieski. Macie jakies fotki?

milane
11-12-2012, 10:43
Witam dziewczęta mam klika pytań co do firmy Spn,ponieważ zdecydowałam się na zmaine żeli i własnie to jest mój wybór mam trochę wątpliwości co do gęstosci tych żeli zamówiłam builder i jest naprawde super,przyczepnośc fantastyczna na szablon polecam,natomiast ja lubie osobiscie żele nieco rzadsze,ale żeby nie były problematyczne przy formiewłasnie słyszałam dużo dobrych opini o Natural Blush Gel będe wdzieczna za jakies podpowiedzi:)

katiaa162
11-12-2012, 11:22
Ja mam zele takie jak:

SPN - Clear Gel (dosc rzadki- tez nie lubie gestych, ten jest akurat- idealny na forme.)
SPN - Base Gel (bardzo rzadki)
SPN - Cover Blush Gel ( dosc gesty ale super sie rozklada kolor, zero smug)
SPN - Angel White Gel (konsystencja bardzo gesta, ale lekka- super nim wychodzi french)

:)

milane
11-12-2012, 12:12
Dziekuję kochana:) angel white znam bardzo dobrze,bo robienie nim frencha to sama przyjemność dodam ,ze żel mistero milano ma bardzo podobny żel do angel white nazywa sie angelo bianko własciwie mam wrażenie ,że jest to ten sam żel;;)
zapytam Cię jeszcze czy clearem trzeba szybko pracować?nie spływa?bardzo Ci dziekuje za odpowiedz

olciazd18
11-12-2012, 12:42
Dziewczyny a czy któraś uzywa nail art liquid z spn?:cwaniak:

katiaa162
11-12-2012, 22:39
milane zelem clear trzeba pracowac w miare szybko. Nie splywa, ale jesli nie daj Boze troszke bazy Ci sie na skorki naleje, to clear juz wtedy bardzo w to miejsce splywa szybko i ciezko potem to poprawic ;/

Agula Hol
12-12-2012, 10:46
Ja z kolei pracuje na:
-basa - rzadki
-snow white - również rzadki jeśli chodzi o żele do frenchu
-cover blush- rewelacyjny, ak jak moja poprzedniczka pisała- nie zostawia smug
-clear- średnia gęstość, super się na nim zdobienia układa bo nie trzeba się spieszyć
-builder, ale ten bezbarwny bo builder pink zdecydowanie dla mnie za gęsty

jeśli chodzi o natural blush to nie mam zastrzeżeń, aczkolwiek bardziej przyzwyczajona jestem do clear gel :)

Ciekawią mnie te nowe opakowania, pojawiły się na stronie ale odpłatnie i zastawiam się czy są one wielorazowe, tzn. że kupuje w normalnym opakowaniu tym co zwykle i umieszczam go do nowego pudełeczka jako taka osłonę żeby lepiej wygadało, a potem znowu mogę dać tam nowy żel?

milane
12-12-2012, 10:56
Dziekuje Ci katiaa162 za dobre rady, dopiero zapoznaje się z tą marką jesli chodzi o żele... baze staram sie wcierac w pazurek także myślę,że skórek nie zaleje;) nie pozostaje mi nic innego jak sprwdzic tego cleara i tego natural blusha,bo ten builder jest zdecydowanie za gęsty wczoraj robiłam nim pazurki i mnie irytował..no chyba sie nie polubimy z tym żelem:)

---------- Dodano o godzinie 09:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:50 ----------


Ja z kolei pracuje na:
-basa - rzadki
-snow white - również rzadki jeśli chodzi o żele do frenchu
-cover blush- rewelacyjny, ak jak moja poprzedniczka pisała- nie zostawia smug
-clear- średnia gęstość, super się na nim zdobienia układa bo nie trzeba się spieszyć
-builder, ale ten bezbarwny bo builder pink zdecydowanie dla mnie za gęsty

jeśli chodzi o natural blush to nie mam zastrzeżeń, aczkolwiek bardziej przyzwyczajona jestem do clear gel :)

Ciekawią mnie te nowe opakowania, pojawiły się na stronie ale odpłatnie i zastawiam się czy są one wielorazowe, tzn. że kupuje w normalnym opakowaniu tym co zwykle i umieszczam go do nowego pudełeczka jako taka osłonę żeby lepiej wygadało, a potem znowu mogę dać tam nowy żel?

A ten natural blush jest raczej gęsty czy rzadszy?

No własnie dziewczyny narzekałay na te opakowania stare dlatego jak kupiłam to starałam sie leciutko zakręcac,ale z tego co widzę,to chyba będa same opakowania do kupienia i trzeba bedzie przelewac:/:

Camilla
16-12-2012, 03:32
Ja kupowałam żle niedawno i cześc dostałam w nowych opakowaniach a czesc w starcy , mysle ze to kwestia tego aby opróżnic magazyn zz produktów w starych słoiczkach a wtedy beda juz same nowe. Piekne i ekskluzywne te nowe opakowania - moje klientki pytaja czy zmienilam firme na ktorej pracuje albo co to za kremy na półce stoja;-)))

agaretka
16-12-2012, 13:18
Camilla a cena wzrosła z powodu tych słoiczków?

zosia_29
16-12-2012, 19:25
Natural blush jest rzadkim żelem szybko nie spływa ale trzeba w miarę szybko pracować.

Camilla
16-12-2012, 21:24
Camilla a cena wzrosła z powodu tych słoiczków?

Nie cena jest taka sama.:kwiatek::kwiatek:

milane
17-12-2012, 18:12
uff..myślałam ,że trzeba będzie przelewać;) bravo SPN

Agula Hol
19-12-2012, 17:29
Jakie kolorowe żele cieszą się u Was największym powodzeniem ?

katiaa162
23-12-2012, 16:13
Ja narazie kupilam fiolet i jestem baaaardzo zadowolona ! Jest lepszy niz wszystkie SF razem wziete!! :P

syrena16
23-12-2012, 21:39
Ja też jestem zachwycona żelami spn ,ale fakt angel nakłada się w specyficzny sposób. W mojej ocenie lepsze niż indigo lab.
Ale to tylko moja opinia:)

Agula Hol
25-12-2012, 23:54
katiaa a który numer ma ten fiolet? bo tam kilka ich jest :)

katiaa162
31-12-2012, 15:46
SPN Nails - Twoje najpiękniejsze paznokcie (http://www.sklep.spnnails.pl/produkt/4/513/)

oto link do fioletu :)

---------- Dodano o godzinie 13:46 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:42 ----------

SPN Nails - Twoje najpiękniejsze paznokcie (http://www.sklep.spnnails.pl/kategoria/1830/1835/)

Nowy nablyszczacz SPN godny polecenia. Sprawdzilam i utwardza sie rzeczywiscie tylko 10sekund w lampie LED :)
Superpolysk !!

agnes111
04-01-2013, 17:08
witam, ja obecnie pracuję na żelach tej firmy. Jestem zadowolona z nich, jedynie cover jest dla mnie zbyt ciemny i go rozcięczam z bluschem rozowym. Jedynie co to minusem są łatwo pękające pojemniczki. Ale żele ok.

pinusia6
04-01-2013, 17:42
Też bardzo lubie SPN używam Angel White jak dla mnie faworyt wśród białych żeli :)
Zaraziła mnie nim Magiczka na szkoleniu :)

Agnes ktoś tu chyba dawno nie robił zakupów w SPN :) Zostały zmienione pojemniczki na naprawdę super :)

gosia666
04-01-2013, 19:13
Jak dlugo blyszcza paznokcie pokryte tym nowym nablyszczaczem??

Czy ma ktoras z Was moze zdjecia paznokci wykonanych nowymi zelami kolorowymi??:)

katiaa162
04-01-2013, 19:31
W dwoch przypadkach ( bo dopiero zaczelam go uzywac) blyszczal sie 3 tygodnie - do kolejnego uzupelnienia. Mysle, ze trzymal sie i dluzej. Rzeczywiscie mam tez mniej zapowietrzen. Jest super.

milane
05-01-2013, 14:36
Też bardzo lubie SPN używam Angel White jak dla mnie faworyt wśród białych żeli :)
Zaraziła mnie nim Magiczka na szkoleniu :)

Agnes ktoś tu chyba dawno nie robił zakupów w SPN :) Zostały zmienione pojemniczki na naprawdę super :)



Ja też uwielbiam Angel White jest to mój faworyt od 3 lat;) piekne nasycenie bieli ,odpowiednia konsystencja jakby krem poprostu nie da sie zepsuć nim frencha:)znakomity dla przecieraczek:D a, dodam taka ciekawostkę,że Mistero Milano żel angelo bianko to chyba ten sam zel co angel white..:ok:

dopiero od niedawna zaczełam pracę na Spn clear, przyczepnośc tych żeli jest powalajaca:)

katiaa162
05-01-2013, 15:58
masz racje, ja tez je uwielbiam :D

Agula Hol
25-01-2013, 15:39
Jestem właśnie w trakcie spisywania zamówienia ale mam dylemat które kolorowe żele zamówić, chodzi o to czy te z kolekcji BASIC czy te z kolekcji "make up nails"? Których używacie i które z nich wydają się wam lepsze? Pomocy :placz:

kinia88
26-01-2013, 02:10
weź sobie żele z kolekcji basic:)jak dla mnie mają super krycie!!!:ok:

katiaa162
26-01-2013, 23:13
Ja wzielam 10 kolorow. I polecam :)
Paradise Island
Sweet Bubble Gum
Neon Pink
Black Night
I love nadia
Red Wine
Halloween Pumpkin
Sexy Lady

i 47 i 3 :) polecam

agaretka
27-01-2013, 11:23
Dziewczynki a jak z tym nowym nabłyszczaczem? Faktycznie zapobiega zapowietrzeniom? Jak długo się błyszczy? Macie jakiś sugestie co do sposobu używania?

milane
27-01-2013, 11:42
A dokładnie o który nabłyszczacz Ci chodzi? jesli chodzi Ci o ten SPN Nails - Twoje najpiękniejsze paznokcie (http://www.sklep.spnnails.pl/produkt/1835/2971/) to mogę z czystym sumieniem powiedziec,ze jest fanatastyczny bardzo mocno błyszczy a do ego ten połysk utrzymje sie do 6 tygodni:)ja nakładam cienutką warstwe i utwardzam 1,5 minuty,po czym dokładnie przemywam clinerem.

kinia88
27-01-2013, 19:45
podejrzewam,że agaretce chodzi o nowego top glossa?!rzeczywiście połysk utrzymuje sie dłużej,a co do skórek- jak dobrze oczyścisz tą okolice i odtłuścisz to na pewno zapowietrzenia sie nie pojawią:P

agaretka
27-01-2013, 19:58
O tak Kinia, właśnie tego miałam na myśli. Jeśli chodzi o zapowietrzenia, to nie robią się jak wyjedziemy na naturalka?

kinia88
27-01-2013, 20:03
nie pojawią sie pod warunkiem dobrego przygotowania owej nieszczesnej okolicy skórzastej:)

syrena16
29-01-2013, 16:26
a jak z ich hybrydami? odmaczaja sie i są trwałe?

katiaa162
29-01-2013, 20:43
Podobno kilka odpryskuje... mowila mi instruktorka SPN...

kinia88
05-02-2013, 19:57
Katia a które sie nie trzymaja?

milane
05-02-2013, 20:15
Od 3 miesięcy zamawiam co 3 tygodnie produkty w spn i jeszcze ani razu nie dostałam żelu w nowych opakowaniach...wrrr Te pękające pudełeczka mnie wykończą:strajk:

samaron
05-02-2013, 21:02
a jak z ich hybrydami? odmaczaja sie i są trwałe?
Kilka zamówiłam, większość odesłałam, kolory zupełnie nie przypominają tych z wzorniczka, mimo, że nauczona doświadczeniem nie oczekiwałam cudów ;) Największy niewypał to ten gold blink ? (nie pamiętam dokładnej nazwy)
Jeden kolor po położeniu na akryl odlazł w całości jednym płatem na drugi dzień (albo nawet tego samego?)
Uważam, że zainwestowano w reklamę zamiast w jakość (oraz hybryda śmierdzi "żelowo").

kinia88
05-02-2013, 21:23
Ja mam położona hybryde na akryl i powiem szczerze mi nie odchodzi,hm poczekam parę dni. I dam znać dziewczęta

zosia_29
06-02-2013, 16:38
Mi się wydaje że natural blush sie zepsuł ale może to tylko moje odczucie....

milane
06-02-2013, 19:00
Zosia,nie strasz własnie zamówiłam 50ml natural blusha:o...a co Ci sie dokładnie dzieje?

rouse
07-02-2013, 06:17
zosia ja mam to samo wrażenie że blush się popsuł tak samo jak clear.Nie trzyma się żel tak płytki jak kiedyś a dodatkowo ostatnio miałam sporo zapowietrzeń.Nie wiem może na taki żel popadłam.

kinia88
12-02-2013, 17:19
Dziewczyny nadal mam hybrydke na akrylu i nie schodzi,moge wam nawet zdj wstawić,co do zelu clear i blush chyba na jakiś felerny trafilas rouse bo ja cały czas nimi jadę klientkowe pazurasy i nie mam takich niespodzianek,zastanawiajace...:)

mania818
14-02-2013, 22:01
Ja dużo pracuję na SPN i mam wrażenie że ostatnio zepsuł się cover blush , kiedyś ładnie się cieniował i miał naturalny odcień a teraz mam prażenie że kolor jest "sztuczny" różowy i nie chce się cieniować , jestem rozczarowana , nie wiem kiedy skończę otwarte 50g bo staram się używać innych i raczej już nie zamówię go więcej :placz:

rouse
15-02-2013, 00:08
mania cover faktycznie jest teraz paskudny , ja też jak miałam poprzednie opakowanie to cieniował się rewelacyjnie i kolorek był bardzo ładny :D a terz to sztuczny plastik :(

Agula Hol
15-02-2013, 13:24
Dziewczyny ja miałam tak samo z coverem, strasznie wyglądał i robił mazy. Ale gdy mi się skończyło jedno opakowanie, otworzyłam kolejne i wszystko było ok ( aczkolwiek zamawiane były w odstępie miesiąca). Może to kwestia jakiejś felernej serii...:huh:

zosia_29
16-02-2013, 12:10
Właśnie odczucie jest takie samo bo sie nie trzyma płytki, wczesniej jak naturalem robiłam było fantastycznie a teraz odchodzi całkowicie od pazurka a zawsze przygotowuję tak samo pazurki zmieniłam żel i od razu wszystko super a już z reklamacjami nie nadążałam. Na chwilę odstawiam tę firmę a potem się zobaczy...

milane
16-02-2013, 19:43
o kurczę martwi mnie Twoja opinia...ja pracuje na blashu od jakis dwóch tygodni narazie nie mam reklamacji,ale przyjrzę sie czy nie ma zapowietrzeń wczesniej miałam zwykłego cleara i wszystko oki było zobaczymy...az z ciekawosci sama sobie zrobie paznokcie tym blushem i zobaczę sama osobiscie na sobie:))

Agula Hol
17-02-2013, 19:21
Zamówiłam 2 żele kolorowe z kolekcji "make up nails". I mogę powiedzieć Wam jedno: są zupełnie inne niż na ich stronie w ofercie!!!!!!!!!!! Dużo ciemniejsze i dużo brzydsze, zdecydowanie się zawiodłam i nie kupie więcej żadnego koloru z tej serii;[; :blink:

emila
18-02-2013, 12:29
Ja się nie zgodzę :) żele, te pokazane na wzorniku na stronie są w miarę podobne, ja zamówiłam już jakiś czas temu i byłam naprawdę miło zaskoczona i przepięknymi kolorami i jakością żeli. Może naprawdę jakieś felerne Ci się trafiły :(

Agula Hol
19-02-2013, 09:55
Emila może faktycznie dostałam jakieś felerne, ale żeby 2 przy jednym zamówieniu:( A powiedz mi czy te żele stosujesz na samą górę na opiłowany już builder pod top gloss ?

emila
19-02-2013, 15:53
Tak daje je pod top jak robię całe kolorowe, robiłam nim frencha też wszystko elegancko się trzyma. Na naturalkach trzymały mi się 2 tyg, z tym , że ja mam bardzo kiepską płytkę paznokcia :)

A z ciekawości jakie masz kolorki?

mania818
19-02-2013, 16:35
Też mam te żele , ok 15 szt i jako kolorowy żel są super , pięknie kryją , kolorki też ładne choć może faktycznie troszkę się różnią od tych na stronie . Stosuje pod glosa na opracowany pazurek . Natomiast jako hybryda nie bardzo się sprawdza na naturalka , sprawdziłam na sobie i 2 klientkach i pękało nawet jeśli użyłam podkładu i glosa shelac .

patinka246
19-02-2013, 23:27
Hej dziewczyny. Właśnie kilka dni temu przyszły mi moje pierwsze żele z SPN. Stwierdziłam, że muszę coś kupić porządnego bo ciagle mi się wszystko zapowietrzało mimo, że już próbowałam wszystkiego na milion sposobów. I o dziwo wszystko się fantastycznie trzyma jak narazie. Tylko jestem zmartwiona coverem blush :/ krótko mówiąc jest obrzydliwy :/ paskudnie się cieniuje... Może ja go nie umiem nakładać? Ale nigdy nie miałam takich problemów z coverami... Tak więc popieram osttanie posty, że chyba im się coś skiepściło :/ no chyba, że zawsze mieli taki cover, nie wiem? :/

Dostałam też nowe zapachy oliwek do paznokci. Są przecudowne! Mają wejść do sprzedaży za około 2 tyg. Te pachnące papierki położyłam na biurku i już 4 dzień pachnie nimi w całym pokoju! Są lepsze niż niejedne perfumy :)

gosia666
28-02-2013, 20:54
Dziewczyny a macie moze zdjecia zdrobionych paznkci zelami kolorowymi SPN? albo zdjecia jak w sloiczkach wygladaja??

bardzo prosze jak macie to wstawcie,bo tez bym chciala zamowic,a nie wiem ktore ;P

kinia88
28-02-2013, 23:39
a jakie kolorki cie interesują może coś poradzę:):D

mania818
01-03-2013, 09:47
Gosia po pracy cyknę fotkę tych kolorków które mam i napisze co schodzi lepiej a co raczej kiepsko :)

gosia666
01-03-2013, 20:48
Mnie interesje mocny roz i zolty bym chciala :)
Ale zdjecia jak macie to dajcie tez innych,bo nigdy ich na zywo nie widzialam ;)

emila
02-03-2013, 11:58
Ja też zrobię fotkę w wolnej chwili, tylko troszkę to może potrwać ;)

mania818
02-03-2013, 13:45
więc wrzucam fotkę , na pierwszej róż i żółty neon bardzo słabo kryją , 3 warstwy jeszcze nie wyglądają idealnie , za to na drugiej fotce kolekcja lakiero - żeli ma krycie super .
jakby cię interesował jakiś konkretny nr to pisz , poszukam fotek z pazurkami :)

kinia88
02-03-2013, 16:56
więc róże to od lewej 008 I Love Nadia,Pink it baby(z serii make up),10 neon pink
a zółty to sunflower 006:D

gosia666
02-03-2013, 19:58
Dzieki dziewczyny ! :)
mania 818 jakbys miala jakies zdjecia paznokci z zelami nr 41,36,13 to prosze Cie wklej :)
kinia88 wszystkie roze mi sie podobaja :D
emila jak dasz rade to tez wklej :D

mania818
02-03-2013, 21:13
Znalazłam tylko z nr 41 , 36 też ma takie drobinki błyszczące

gosia666
05-03-2013, 00:34
pieknie to wyglada,dzieki :)

emila
06-03-2013, 19:10
od lewej:
3- nr 33 pink panther
4- nr 07 electric pink
6- nr 26 rouge noir
7 - nr 41 carribean sea
8 - nr 11 magic bule
9- nr 20 lavenda
10 - nr 37 metalic violet
11- nr 06 indygo
12- nr 40 let's dance

Stylizacja z lavendą i metalic violet

milane
08-04-2013, 17:59
Dziewczyny oraz wszystkie stylistki z Warszawy mam dobrą widomość pojawił sie nowy dystrybutor produktów Spn w Warszawie dowożą produkty do salonow oraz domów numer telefonu 511-432-011 Pan Aleksander Puścian.

Agula Hol
12-04-2013, 20:40
Zamówiłam nowe kolorki i hybrydy z spn. Testuje:cwaniak2: właśnie zrobiłam sobie piękny kolor hybrydy. Jedynie żałuje że nie ma pełnej palety kolorowych żeli z spn :/:

syrena16
25-04-2013, 17:02
Czy ktoś się bawił coverami akrylowymi?

Agula Hol
07-05-2013, 00:41
Coś dziwnego stało mi się z różowym żelem, miałam już 3 poprawki:/:
Nakładałam jak zwykle base, kolor, builder, piłowałam i top. A po kilku dniach nagle zaczęły się robić białe plamy jakby wyblakł kolor, ale co najdziwniejsze to ze wszytskich stron idealnie różowy a tylko w samym środku biała wyblakła plamka, no i wogóle to pod budującym więc dodatkowo mnie dziwi :/ Miałyście już taki przypadek? Pracuję na żelach spn już 7 lat, a ten róż jst z kolekcji podstawowej zamówiony 2 miesiące temu więc świeży:/::placz:

syrena16
07-05-2013, 16:59
może ta plamka to miejsce gdzie żel nie przylega do płytki...

Agula Hol
10-05-2013, 01:16
te plamki pojawiły się na wszystkich paznokciach, A chyba niemożliwe jest żeby żel nie dotykał płytki bo i jak :] plamy wyglądają jak przebarwinia;(

zosia_29
10-05-2013, 12:51
Kolorki piękne

kinia88
11-05-2013, 01:35
Agula hol a jaki to był różowy żel(nr)

Agula Hol
12-05-2013, 07:53
Agula hol a jaki to był różowy żel(nr)


Kinia to jest żel 008 I ♥ Nadia BASIC Colour Gel

Daria
14-05-2013, 17:27
Dziewczyny używałyście może hybryd SPN? co sądzicie? :)

milane
14-05-2013, 17:32
ja używam nabłyszczacza do hybryd z Spn i nie wymienie na żaden inny poprostu rewelacja...

carmenita
15-05-2013, 01:29
Mnie interesują żele z kolekcji naturals oraz nowe kolorki z kategorii pure colors -crazy lemon, her red lips oraz spn ink . Ciekwe czy są intensywne i kryjące. :)

zosia_29
15-05-2013, 11:31
Ja miałam 2 próbki i powiem że krycie gestość trwałość rewelacja tylko cena duża...

Agula Hol
16-05-2013, 10:05
Ja kupiłam hybrydki w tej małej pojemności 4 ml dla testu i jestem zadowolona.

Zel kolorowy z którym miałam problem, pierwszy raz od 7 lat jak zamawiam w spn, zareklamowałam i dostałam bardzo miłą odpowiedź, w zamian mogę sobie wybrać jakikolwiek inny żel, przesyłka na ich koszt, więc stanęli na wysokości zadania :)

carmenita
11-06-2013, 01:32
Wreszcie zdecydowałam się na zakup tych nowych żeli.:D Kolory są naprawdę ładne, wreszcie znalazłam odcień,którego szukałam (Apricot Nude). Co do SPN Ink oraz Crazy Lemon to również niesamowicie soczyste, intensywne odcienie. Myślałam jednak, że będą bardziej jednolite a niestety są transparentne, więc nie pozostaje nic innego jak biały podkład, wtedy jest bardzo ok. Kolejną rzeczą jaka mnie zastanowiła to konsystencja żelu. Po nałożeniu pierwszej warstwy żel jakby ucieka... :) Rozumiem kurczenie się w lampie, ale bez niej to ciekawe zjawisko, ja się nie spotkałam, ale może tak jest w innych firmach. Przy drugiej warstwie jest ok ,ale naprawdę trzeba dobrze przypilnować boczków. :) Takie są moje spostrzeżenia co do żeli. Dodatkowo do zamówienia dostałam próbkę słoiczka z kremem Miss Nails i teraz ładnie mi pachnie z szafeczki, więc SPN miło mnie zaskoczył przy moim pierwszym zamówieniu. :ok: Myślę, że będę zamawiać. :)

SPN Nails UK
02-08-2013, 17:08
Nareszcie SPN Nails w UK!

Zapraszamy serdecznie na naszego fun page'a www.facebook.com/SPNnailsUK oraz stronę internetową SPN Nails - The best Nail Fashion on your fingertips :) (http://www.spnnails.co.uk)

Sklep jest w trakcie tworzenia, produkty dodawane są codziennie, ale spokojnie można zamawiać. Jeżeli nie ma jeszcze w naszym e-sklepie produktu, który Cię interesuje, zamówienie prosimy składać pod numerem telefonu 01536 60 10 18, mailem contact@spnnails.co.uk lub odwiedzając salon Beautifying Art, 47 Bath Road, Kettering, Northamptonshire, NN16 8NB.

Zniżki są dostępne dla salonów, sklepów i innych firm. Dla wszystkich ustalane są indywidualnie, więc prosimy o kontakt.

Milego dnia!
SPN Nails UK Team!

kasiulka690
06-09-2013, 22:50
Witam. Od dawna pracuje na tych żelach, ale męczy mnie jedno, gdy nakładam warstwę budującą (clear gel lub builder gel) na jeden paznokieć i odrazu do lampki to zawsze musi coś trochę spłynąć nie mówie że na skórki ale ogólnie zawsze na jakis bok się zleje więcej tego żelu i mam takie wrażenie że zanim sie lekko przymrozi to długo to trwa, przy innych żelach nigdy tak nie było, włożyło sie do lampki i odrazu chwyciło i nic sie nie zlało.. żarówki wymieniłam na nowe i to nic nie dało, no i się tak męcze z tymi żelami bo ogólnie są dobre, ładnie sie trzymają no ale źle jednak mi sie na nich pracuje... i nie wiem czy tylko ja tak mam? czy robię coś nie tak? w upały trzymam w lodówce a to i tak nie wiele daje. Może za dużo go nakładam? no ale robię paznokcie juz od ponad 4 lat i zawsze kładłam taką samą ilość. Mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodzi.. :) i coś doradzicie :] pozdrawiam

marylin
07-09-2013, 10:28
Jak wkładasz do lampki to przekręć łapkę odwrotnie, pazurkami w dół- sposób wypróbowany i sprawdzony:)

kasiulka690
07-09-2013, 14:57
Jak wkładasz do lampki to przekręć łapkę odwrotnie, pazurkami w dół- sposób wypróbowany i sprawdzony:)

No czasem tak robię, ale wiadomo jak to klientki tyle razy coś zepsują :P niechcący dotkną lampy tym paznokciem z żelem i znów na nowo nakładać trzeba hehe trochę zabawy z tym obracaniem :( Tylko ja mam taki problem z tymi żelami? czy któraś z Was też ??

Bożena P
07-09-2013, 15:26
Clearem z spn pazurki robię tak: 2 paznokcie, do lampy na chwilkę (ok. 10sek) żeby się tylko przymroził (albo w międzyczasie nakładam żel na drugą rękę), kolejne dwa pazurki i wkładam na 2 minuty, kciuk

milane
07-09-2013, 16:41
Ja na clearze też pracuje i wymaga on bardzo duzej wprawy w nakładaniu z racji na rzadką konsystencje,trzeba tez miec bardzo mocne żarówki,które szybko przymroza pazurek,nie które klientki maja tez płaskie paznokcie co sprzyja spływaniu,przy takich własnie odwracam pazurek.natomiast najlepiej jest poprostu kupowac builder cleara jest on jakosciowo taki sam poniewaz jak kupuje naprzemiennie raz clear raz builder i nie widzę żadnej różnicy jesli chodzi o jakość.

Kamillka
08-09-2013, 16:34
Też mnie to denerwowało dlatego też zmieniłam żele na inne :(!!!ale za to zostaje przy hybrydach i innych produktach tej firmy!!!

Olenka21
08-09-2013, 23:12
Witam wszystkie dziewczyny :)
Jestem pasjonatką i nową forumowiczką. Zajmuje sie pazurkami kilka lat. Chciałabym powiększyć swoją kolekcje właśnie o produkty SPN. Martwią mnie jednak ostatnie wypowiedzi dotyczące tego, że żele troszkę się zepsuły. Szczególnie chodzi o cover. Czy dalej macie z nim problem?

milane
09-09-2013, 08:50
Jeśli chodzi o jakość produktów nie masz sie o co martwić ja pracuje od kilku lat na żelach spn i nie miałam z nimi nigdy zadnych problemów,jeśli dobrze utwardzisz pazurki nie maja prawa sie ani zapowietrzyć ani odpaść...produkty ładnie łaczą sie z róznymi firmami jesli chodzi o cover ja uzywam baby blusch a z kolorów naruralnych innych firm:)

Bożena P
09-09-2013, 09:28
ja również polecam produkty SPN, nie zauważyłam żeby jakieś żele się popsuły. Jedyne co mnie denerwuje to nowe opakowania - niestety kruszą się przy zakrętce :/

sandrus
09-09-2013, 09:32
Dziewczyny,który ich frez bedzie lepszy do ściagania masy?żółty czy czerwony?

malinowa
09-09-2013, 10:17
sandrus (http://forum.wzorki.info/members/4849-sandrus.html) ja mam żółty i polecam

milane
09-09-2013, 12:54
ja tez polecam żołty:)

sandrus
09-09-2013, 21:03
a moze wiecie czym one się róznią?

milane
09-09-2013, 22:55
Czerwony jest duzo ostrzejszy od zółtego,ale polecam do żelu wziąść żołty bo ja testując go zdarłam sobie naturalną płytke więc nawet nie chce myslec jaki jest czerwony,myśle ze do akrylu czerwony jak najbardziej.żel schodzi w pare minut,i taka mała podpowiedz najpierw przetestuj na sobie bo ja napoczątku skaleczyłam klientkę bo miałam nie wprawiona ręke we frezach metalowych..SĄ NAPRAWDE OSTRE..;)

sandrus
09-09-2013, 23:41
Dzięki milane i przy okazji dziekuje,że podałaś nr.do przedstawiciela firmy w Wawie:)
Dziś mnie odwiedził,kupiłam bialy angel,oliwke,balsam czarną hybryde,bo akurat mi sie skonczyla i jeszcze kaleidoscopic opal,ktora póki co przetestowałam na tej właśnie czarnej hybrydzie.
ciekawa jestem jak wygląda na innych kolorach?może wiecie?

Agula Hol
19-09-2013, 23:14
Ja na tych żelach pracuje 7 lat i chyba nie zamieniłabym na inne :) raz miałam problem z coverem ale kolejne opakowanie już było ok, i raz zdarzył się problem z żelem kolorowym ale w zamian wysłali mi inny. Wiec jak na 7 lat to chyba niezły wynik? Teraz poluje na jakieś nowe kolorki :D

sandrus
21-09-2013, 18:37
moje wnioski po przetestowaniu kilku produktów
balsamy jak i oliwki są rewelacyjne:)
żel angel również same plusy.Jest to właśnie taki biały żel jaki lubię.
mam jedną czarna hybryde i na bazie gelish rozlewa sie gdzie popadnie.
wniosek taki,ze trzeba kłaść ja na przetartą bazę inaczej tragedia.
Hybryda opal mogła by dawać lepszy efekt.Dwie warstwy na czarnym kolorze coś tam widać,ale szkoda,że tak niewiele.
I jeszcze jedno używam topu z ibd,zauwazylam,ze hybryda spn potrzebuje dwoch warstw tego topu.Po jednej warstwie nie ma takiego blysku jaki byc powinien,dodatkowo tak jakby sciaga sie ten top i po przetarciu nie dosc,że paznokcie sie nie blyszczą jak nalezy to dookoła zostaje matowa otoczka.

Macie może realny wzornik hybryd lub stylizacje hybrydami SPN?

Bożena P
04-10-2013, 01:17
Sandrus jeśli chodzi o bazę pod hybrydki SPN i w ogóle pod hybrydki innych firm to gorąco polecam żel base z SPN ;) wystarczy go naprawdę niewiele, dosłownie jakby wetrzeć w płytkę, nie trzeba nic przemywać. Mój sposób na hybrydki:
1) french - przezroczyste łoże/ jeden kolor:
- matowie płytkę
- odtłuszczacz
- primer
- baza
- sondą lub cieniutkim pędzelkiem hybrydką maluję końcowke french / nakładam 2 cienkie warstwy koloru na całą płytke, każdą z warstw osobno utwardzam
- nabłyszczacz

2) french mleczna hybryda:
- matowie płytkę
- odtłuszczacz
- primer
- baza
- 1 cienka warstwa mlecznej hybrydy
- sondą lub pędzelkiem białą hybrydką maluję frencha
- ponownie cienka warstwa mlecznej hybrydy
- nabłyszcacz

3) french kamulaż
- matowie płytkę
- odtłuszczacz
- primer
- baza
- 2 cienkie warstwy kryjącej hybrydy (każda oczywiście osobno utwardzana w lampie)
- końcowka french
- nabłyszczacz grubsza warstwa
- przemywam paznokcie
- bloczkiem delikatnie wyrownuje paznokcia (bo wiadomo koncowka french nieco 'odstaje')
- nabłyszczacz
Jak znajdę zdjęcia wszystkich wyżej opisanych frenchy to wkleję :) ostatni na pewno jest na moim blogu :)
(pracuję na spn, ra nails, sun flower, magic nails, nails company, estetiq, allepaznokcie i jako bazy używam zawsze base gel spn i nabłyszczacz też z spn. Wszystkie hybrydki z w/w firm trzymają się rewelacyjnie, nic nie odpryskuje - no chyba, że klietnka z cienkimi lub rozdwajającymi paznokciami uprze się na hybrydę mimo ostrzeżeń, że mogą odpryskiwać)

sandrus
04-10-2013, 02:12
Widzę,że uzywasz primera pod hybryde.
Ja na gelishu robię nawet na bardzo cienkich paznokciach i zawsze wszystko ok.Wtedy kładę dwie warstwy bazy.
dziś mnie podkusiło żeby wymieszać tą hybrydkę opal wykałaczką.
Do tej pory tylko "machałam"buteleczką w lewo i prawo:)
No i stał się cud hi hi-wreszcie jest konkretny efekt:)

A masz może ten cover z drobinkami?

Agula Hol
04-10-2013, 14:48
Ja posiadam ten błyszczący cover ale bez rewelacji, drobinki ledwo widoczne mimio dokładnego mieszania. Wieczorem wrzucę foto.:/:

sandrus
05-10-2013, 01:53
czekam na foto:)

Bożena P
05-10-2013, 06:57
sandrus nie mam go
Agula Hol a jak z kryciem w tym coverku?

doti7
09-10-2013, 00:32
Hej dziewczyny, kupiłam na wrześniowych targach jeden kolor hybrydy spn dla wypróbowania, już pierwszego dnia zaczął mi schodzić płatami :(

asiekfr
12-10-2013, 16:33
Doti a uzylas bazy i topu z spn rowniez?pamietaj aby klasc bardzo cienkie warstwy.Dajesz base na 3 minutki do lampy,pozniej kolor 2 minutki,jeszcze raz kolor,top i gotowe.Moje klietki nosza hybrydki po kilka tygodni i nigdy nie mam klopotu.Jedna mam nawe taka ,ktora przychodzi co 7 tygodni i obcina paznokcie obcinaczem :D

sandrus
16-10-2013, 21:45
wzięłam na próbe małe opakowanie tego covera z brokatem,w opakowaniu wygląda ładnie:)

Może będziecie wiedziały o co chodzi.
mam ich czarną hybrydę i kładziona na baze gelish normalnie zalewa natychmiast skórki.na przetartej było lepiej,ale nie tak zachowują się moje inne hybrydy:/:

wczoraj kupiłam ich kilka innych kolorów i od razu wzięłam też baze myśląc,że to rozwiąże problem.
i zonk.
czarny dalej jeździ jak mu się podoba.
czy któraś z was ma podobny problem z czarnym??
wkurza mnie to okropnie...

Bożena P
16-10-2013, 23:06
Może dajesz za dużo bazy? Base z spn dosłownie tak jakby wciera się w płytkę, daje się go naprawdę odrobinkę.

asiekfr
17-10-2013, 15:38
Basia ma racje ,trzeba baaardzo cieniutko i wlasnie tak wcierac trzeba.

kasiek2501
17-10-2013, 22:32
Dziewczyny hybrydy SPN są na prawdę bardzo dobrej jakości, pracuję na nich już od dłuższego czasu. Najlepszą reklamą dla nich będzie fakt, że na targach wrześniowych Magdalena Żuk zdobyła pierwsze miejsce pracując właśnie na białej i czarnej hybrydzie z SPN :)
SPN black tulip w zasadzie kryje już po pierwszej warstwie, i co jest fajne, że maluje się nimi jak zwykłymi lakierami, więc efekt jest mega naturalny. Zapraszam na mojego fanpage, tam wszystkie paznokcie robione są hybrydami SPN, a w razie pytań można do nas podjechać i pooglądać palete kolorów na żywo :)

doti7
19-10-2013, 19:56
Miałam bazę i top z innej firmy, dokupiłam już spn i dobrze się trzyma :)

asiekfr
20-10-2013, 10:24
Super Doti.UV Laqi sa swietnie i jestem pewno ze bedziesz zadowolona.Zreszta wszystkie produkty sa bardzo dobre:)

Agula Hol
21-10-2013, 11:02
Obiecałam zdjecia już jakiś czas temu, ale cierpiałam na brak czasu na cokolwiek, dzisiaj nadrabiam braki :)

Pierwsze zdjęcie przed wymieszaniem żelu, więc brokat właściwie nie zauważalny, pozostałe zdjęcia są już po przemieszaniu. Konsystencja gęsta, ale nawet ładnie się samo-poziomuje.:)

sandrus
22-10-2013, 01:23
Ja go właśnie zakupiłam,ale jeszcze nie miałam okazji przetestować.jutro mam french to może się uda.
wracając do czarnej hybrydy to myślę,że ona może jakaś"lewa"jest,bo z żadną inną spn nic takiego mi się nie dzieje:/:

dziewczyny robiłam dwa razy frencha z tym brokatowym cover i białym angel i tu mam pytanie ile utwardzacie takie jajo coverowe zeby wam sie biały nie rozmazywał?
chodzi o to,ze jak kładłam biały to mi się linia rozmazywała tak jakbym za krótko trzymała cover w lampie i biały jeździł po warstwie..
mam nadzieję,ze wiecie o co mi chodzi.

co tej pory pracowałam na coverach indigo i nie miałam takiego problemu.
Wystarczyła chwila w lampie i angel sie nie mazał.

Agula Hol
29-10-2013, 14:54
Sandrus u mnie z tym coverem jest wszystko ok. dobrze się utwardza, jedynie co to trochę gęsty jest.

sandrus
29-10-2013, 22:57
strasznie mi się podoba jego konsystencja i krycie tez ma niezłe:)
wszystkie ich covery są takie geste?

Agula Hol
30-10-2013, 18:20
Ja mam ich 4 cover, najbardziej lubię Cover Blush, i teraz bardzo przypadł mi do gustu Cover Natural Pink, mam go dopiero od tygodnia a już stał się konkurencją dla Cover Blush:skacze:

chantelle_
31-10-2013, 21:48
a czy któraś używała Sweet Pink Cover Gel ? i ma foto pazurkow nim zrobionych?

Agula Hol
01-11-2013, 10:10
Ja też jestem ciekawa co do tego Sweet Pink Cover więc dołączam się do pytania.

A to moja kolekcja kolorków (ok.80% są to kolorki z SPN). W środku są hybrydy, a dookoła kolorowe żele :)

sandrus
01-11-2013, 14:55
oooo jak ładnie sobie kolorkami posegregowałaś:)

katiaa162
03-11-2013, 00:35
Co do coverkow z SPN :
Mam wszystkie i kilka przetestowalam :)

-Sparkling Blush Gel dokladnie zostal juz opisany i w sumie nie mam nic do dodania :) gesty, lekko polyskujacy glownie na zloto, dobrze kryjacy (fotka pazurkow w zalaczniku)
-Baby Blush Gel jest bardzo delikatny, nie do konca kryjacy, mysle, ze dla osob ktore nie lubia coverow, a chca nadac plytce naturalny zdrowy wyglad :)
-Cover Blush Gel jest moim ulubionym coverem mocno kryjacym. Pieknie sie rozprowadza, nie zostawia smug, cienka warstwa jest lekko kryjaca, a grubsza bardzo mocno kryjaca :)
-Cover ~Sweet Pink jest taki jak ten powyzej, ale kolor ma sliczny rozowy :)
-Natural Look Cover jest jak Cover Blush, ale delikatniejszy :) nie tak mocno kryjacy..

:kwiatek:

kasik 1983
04-11-2013, 16:59
Chciałabym wiedzieć czy używacie primer pod hybrydy SPN.

milane
04-11-2013, 21:50
ja nie używam...standardowo baza dwa razy kolor i top:)i wszystko pięknie sie trzyma

asiekfr
04-11-2013, 22:51
Ja dobrze odtluszczam i daje primer ... z przyzwyczajenie chyba ,bo od zawsze tak robilam:)

Bożena P
07-11-2013, 12:59
ja również odtłuszczam, primer, baza, 2 razy kolor, nabłyszczacz

---------- Dodano o godzinie 12:59 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 23:59 ----------

Pomocy! Mam problem z BLING FOIL. Robię wszystko wg instrukcji na stronie, a ta foli nie chce się ładnie odbić na całym paznokciu, zarówno przy hybrydkach jak i przy malowaniu lakierem. Odbija się tylko minimalny fragment, później foli ślizga. Ktoś zna może magiczny sposób jak to coś odbić?

sandrus
10-11-2013, 13:25
dziewczyny ile kosztuje wysyłka na stronie Spn ,bo nic nie widzę odnośnie ceny

milane
10-11-2013, 18:57
Sandrus niejestem pewna ale chyba 10zł,może lepiej zamów z Warszawy od dystrybutora?przywozi za darmo

sandrus
10-11-2013, 19:49
Wiem,że przywozi za darmo był już u mnie kilka razy.
Był ok miesiaca temu i tak sobie czekam na oliwki,frezy,fakture....

milane
11-11-2013, 13:43
o kurczę musisz go pogonić bo u mnie zwykle sie nie spóznia...zawsze przywozi wszystko na drugi dzień..

samaron
13-11-2013, 10:13
Ja ostatnio zamawiałam i płaciłam 7 zł,
ale nie pamiętam jakie są inne opcje.

Agula Hol
13-11-2013, 22:46
Ja zawsze zamawiam na większą kwotę, wtedy jest za darmo (powyżej 300zł)

kasik 1983
14-11-2013, 11:07
Możecie coś napisać o hybrydach SPN. Jak długo trzymają i czy nie odpryskują?

milane
14-11-2013, 11:40
hybrydy spn utrzymuja sie nawet do 3 tygodni..przy zastosowaniu ich bazy i topu, nie miałam nie miłych niespodzianek jestem zadowolona w 100%

perfect nails
17-11-2013, 13:55
Właśnie zmieniłam żele i hybrydy na SPN i jestem bardzo zadowolona :ok:
FACEBOOK www.facebook.com/PBGNE (http://www.facebook.com/PBGNE)

asiekfr
17-11-2013, 21:27
Hybrydy sa naprawde swietne. Juz wczesniej pisalam (chyba?) ,ze mialam klietke ktora nosila je przez chyba 6 lub 7 tyg. nie pamietam dokladnie,paznokcie skracala obcinaczem i nic nawet nie odpryslo.
Polecam naprawde w 100%

malutkaistotkaa
18-11-2013, 08:40
ja mialam hybrydke rozowa do frencha i nie bylam zadowolona...
niestety szczegolnie ze straszliwie zolnie!!!
cos okropnego
a lakiery sa bardzo rzadkie

milane
18-11-2013, 11:43
masz racje jeden odcien a dokładnie 508 żółknie strasznie,ale reszta jest ok

Agula Hol
27-11-2013, 22:21
ciekawe czy będą jakieś świąteczne promocje ;) może wiecie coś na ten temat?

sandrus
27-11-2013, 23:21
Ja nic nie wiem na ten temat.

Kamillka
30-11-2013, 16:55
Czesc dziewczyny czy mozecie mi powiedziec cos na temat bialego zelu snow white gel,jaki jest czy naprawde kredowy, jak sie na nim pracuje czy nie liftuje i nie ronia sie pecherzyki a moze podobny do igloo white medium z indigo(bo ten wlasnie wycofali i jestem zalamana a tylko na nim pracowalam od 3 lat i lubie tylko rzdkie zele fo frencha)!!!pomozcie!!!!!!!!

amorek
01-12-2013, 14:02
Do igloo to najbardziej angel będzie podobny ;)

Agula Hol
01-12-2013, 14:18
ja pracuje na żelu Snow White od początu czyli 7 lat. Nie lubie zbyt gęstych żeli do frenchu więc Angel white odpada. snow White jest idealnie biały. Wrzucam zdjęcia jak wychodzi na paznokciach ten Snow White

Kamillka
01-12-2013, 15:26
Agula hol bardzo dziekuje za foto.powiedz mi prosze jak go nakladasz jedna czy dwie warstwy bo z indigo nakladalam jedna i bylo super!nie robia sie na nim pecherzyki i nie 'cofa' sie przy wolnym brzegu podczas utwardzania?z igloo white medium nigdy nie mialam problemow.pozostaje mi zamowic probke tego zeliku i poprostu sprawdzic.

Agula Hol
01-12-2013, 18:27
tutaj musisz dać niestety dwie warstwy. Ja zawsze nakładam cienko pierwszą aby tylko podkład zrobić a potem drugą nieco grubszą zakrywającą. Żel mi sie nie cofa i nie robią się pęcherzyki, powierzchnia jest zawsze gładka i równa, kładę go zawsze na Covera.

amorek
02-12-2013, 21:07
ciekawe czy będą jakieś świąteczne promocje ;) może wiecie coś na ten temat?

Właśnie dostałam odpowiedź od firmy, że na dniach mają być promocje :skacze::ok:

Agula Hol
04-12-2013, 21:12
Ciekawe kiedy dokładnie :) bo już jade na resztkach :P hihi

Aaaa i jeszcze pytanie: czy nabłyszczacz do hybryd z spn nadaje się również do nabłyszczania opracowanego pazurka żelowego?

malinowa
05-12-2013, 12:08
od jutra rusza promocja w spn 2+1 gratis https://www.facebook.com/photo.php?fbid=549408478482742&set=a.359878537435738.84874.309646415792284&type=1

akacyjka86
05-12-2013, 13:45
Szkoda, że w UK nie ma świątecznych promocji ;(

ayame1983
06-12-2013, 12:47
Ja się właśnie przymierzam do zakupów z okazji tej promocji, mam jeden lakier hybrydowy z SPN, ale bazę i top z innej firmy i nie za bardzo to współgra. Dlatego postanowiłam zamówić wszystko z SPN, mam nadzieję, że się nie zawiodę. ;)

sandrus
06-12-2013, 13:08
Hybrydy spn na pewno dogadują się z baza gelish..

akacyjka86
06-12-2013, 21:40
Sandrus z topem gelish też się dogadują? bo tylko taki mam.

gossha87
06-12-2013, 22:28
Witam, ja tu nowa :)
Czy pod hybrydy Spn mogę używac primera kwasowego czy tylko bezkwasowy się nadaje.

milane
07-12-2013, 11:17
Pod hybrydy spn nie potrzebujesz wogóle primera...wystarczy cleanerm odtłuscić..

gossha87
07-12-2013, 23:00
Czy z primerem kolor nie bedzie trzymal sie dluzej?

Kamillka
07-12-2013, 23:34
Ja zawsze daje primer przed baza i nie mam wogole problemow.

Iwon
08-12-2013, 11:54
witam wszystkich
czy macie hybrydy z spn do frencha? bardzo chciałabym zobaczyć paznokcie wykonane nimi
planuje zrobić zakupy i akurat chce wziąć hybrydy frenchowe,szukam jakiegoś ładnego mlecznego różu

gossha87
08-12-2013, 12:01
Ja zawsze daje primer przed baza i nie mam wogole problemow.

A jakiego primera uzywasz i ile srednio pazurki Ci wytrzymują?

milane
08-12-2013, 13:48
Do frencha jesli chodzi o roż to numer 504 candy french jest jak dla mnie najładniejszy:)odradzam odcien 508 ponieważ żółknie po 2 tygodniach noszenia,a co do primera naprawde hybrydy SPN jego nie potrzebują...3 tygodnie bite

Iwon
08-12-2013, 20:36
dzieki za rade,a masz jakiegoś frencha zrobionego tymi hybrydami?

milane
08-12-2013, 21:24
niestety fotki nie mam,ale w tym tyodniu na pewno bede robić wiec wstawie zdjecie,ja go nakładam tóż po bazie,robie potem french i znowu cieniutka warstwe wtedy pięknie ten róz jest uwydatniony

Iwon
09-12-2013, 10:42
ja tezx tak robiłam na innej firmie,ale nie każda sie nadaje żeby ciągnąc później różęm po białym
koniecznie wstaw zdjęcie :) i napisz jakie masz nr
baaaaardzo Ci dziękuje,bardzo :)

Kamillka
09-12-2013, 15:41
Do frencha jesli chodzi o roż to numer 504 candy french jest jak dla mnie najładniejszy:)odradzam odcien 508 ponieważ żółknie po 2 tygodniach noszenia,a co do primera naprawde hybrydy SPN jego nie potrzebują...3 tygodnie bite

Ja mam kolor 505i jest sliczny,taki jasniutki ale tez troszku zolknie za to bialy maja super!
Primer daje kwasowy ale jak najbardziej moze byc bez,ja tak z przyzwyczajenia przy zelach.:P

milane
09-12-2013, 17:01
moim zdaniem primer należy używać dla wytrawienia płytki przy żelu czy akrylu,natomiast nie widzę potrzeby wysuszania płytki klientce przy hybrydzie bo przyniesie to odwrotny efekt i niszczymy tym primerem płytkę,a przeciez hybryada ma na celu przede wszystkim nie niszczyć...

Kamillka
10-12-2013, 00:02
Mam klientki z problematyczna plytka gdzie bez primera trzymalo sie krocej a z primerem o kilka dni dluzej wiec klientki zadowolone i w takim wypadku nie patrza na wysuszenie plytki tylko na to jak dlugo sie trzyma!ach te baby...

agulan82
19-12-2013, 09:44
Dziewczyny pomozcie, dajcie kilka cennych, praktycznych rad dla poczatkujacej :)
Mam zele z SPNu zrobione paznokcie wygladaja super ale ja cos niemoge dogadac sie z coverem i angel white.
Moje pytanie odnosnie cover blush czy ja mam go grubiej klasc jak przedluzam lozysko, tzn. jak robie jajo na ciemnym szablonie to po prostu jak ten szablon nie bedzie przebijal tak?? Moze glupie to pytanie ale wydaje mi sie ze to dosyc grubo a czytalam opinie ze swietnie kryje wiec ja moze cosik zle robie??
A odnosnie Angel White to czy kladziecie jedna warstwe czy dwie bo jak dla mnie to by potrzebne byly dwie a i jeszcze jak nakladam to on mi sie nie poziomuje tak ladnie jak cover np ale pozniej jak zalewam builderem to wszystko ok wyglada sama nie wiem czy tak powinno byc :/:
A i jeszcze o top gloss mialam zapytac czy tez dwie warstwy nakladacie? bo ja dalam jedna i tak srednio sie blyszcza :)

KarolciaK
19-12-2013, 12:05
Agulan jeżeli masz jakieś wątpliwości co do błyszczenia top glossa to dzwoń od razu do Beautici. Top glossa kładziemy jedną warstwę. Co do nakładania cover blusha my robimy po prostu z niego jajko i utwardzamy wszystko robimy na jedna warstwę i to samo z angelem :)

akacyjka86
19-12-2013, 14:09
Ja kupiłam ostatnio cover sweet pink i albo ja nie umiem nim pracowac albo jakis felerny sie trafil bo mi smuży, mieszałam nic nie pomoglo.

milane
19-12-2013, 14:19
agulan jesli chodzi o angel white jest to najlepszy żel dla osby poczętkującej ponieważ on nidy Ci sie nie zleje a linie smiechu można na nim poprawiac ile potrzebujesz,dajesz jedną grubsza wartstwę która muszisz pędzelkiem wypoziomowac sama

agulan82
19-12-2013, 14:35
Dzieki dziewczyny znaczy sie cierpliwosci i cwiczyc i bedzie git.
A mam jeszcze pytanie odnosnie primera jakiego uzywacie kwasowego czy bezkwasowego a moze obu jesli tak to w jakiej kolejnosci :D

Agula Hol
19-12-2013, 15:52
Ja używam obu. Najpierw kwasowy :)

agulan82
19-12-2013, 16:20
Zrobilam dwa nastepne palce i juz duzo lepiej:D chyba sama swiadomosc, ze musi byc dobrze mi pomogla :) a z tym glossem to dokladnie mam tak, ze jak nakladam i wyjmuje z lampy to super blysk a jak przetre cleanerem to blysk znika, tzn. nie sa matowe ale nie takie blyszczace jak po wyjeciu z lampy a moze to wina cleanera bo tego mam jakisinnej firmy nie spn :porazka:

milane
20-12-2013, 12:23
agulan proponuję Ci zakupić top do hybryd jego przetrzesz cleanerem tyko bardzo porzadnie do sucha i połysk szkła gwarantowany,a masz dwie rzeczy w jednym do hybryd i do żeli nabłyszczacz:)

agulan82
20-12-2013, 23:21
Tak sie sklada, ze mam top do hybryd :D promocja 2+1. robilam dzisiaj kolezance pazurki i ja zastosowalam i super widac znaczna roznice miedzy jej pazurkami a moimi pokrytymi gloss topem tylko teraz co z tym moim glossem mam go reklamowac czy jak??? A moze ja go za malo nakladam juz sama nie wiem ;(

milane
21-12-2013, 15:45
no niestety gloss to zupełnie inna formuła,ja już od dawna parcuje na topie do hybryd i juz nie pamiętam efektu po glossie,raczej reklamacji nie przyjmą bo on jest inny,a czy gloss przecierasz czy jest suchy po wyjęciu z lampy?

agulan82
21-12-2013, 16:01
Musze przetrzec bo jest lepki. no trudno jakos powoli bede go uzywala i juz nie zamowie wiecej tylko ten top od hybrydy bede nakladala jako gloss.
A mam jeszcze pytanie czy mozecie mi powiedziec co ile jest taka promocja 2+1 gratis w spn czy to tak co pol roku czy zadko sie zdarza czy moze czesciej?

Kamillka
21-12-2013, 16:22
Oferta tylko swiateczna,bozonaredzeniowa :-)

agulan82
27-12-2013, 16:43
Wracam do mojego nieswiecacego glossa :)
Tzn. juz swieci :D
przed swietami zrobilam sobie prawa reke i w trakcie robienia weszlam na strone SPNu i poczytalam o tym glossie no i tam jest napisane, zeby utwardzac 2-3 minuty wiec zostawilam na 4, przetarlam i super swieci takze zwracam honor wszystko dziala.
No i wogole super sie trzymaja te zele wczesniej mialam z nizszej polki la lill czy jakos tak to normalnie przepasc jest poprostu warte sa swojej ceny, zadnych zapowietrzen odpryskow super - narazie mam na lewej rece 8 dni ale mysle, ze bedzie super bo ten z la lill to potrafil po 2-3 dniach sie podpowietrzyc :/

natalia268
03-01-2014, 12:39
Dziewczyny oraz wszystkie stylistki z Warszawy mam dobrą widomość pojawił sie nowy dystrybutor produktów Spn w Warszawie dowożą produkty do salonow oraz domów numer telefonu 511-432-011 Pan Aleksander Puścian.

Mam pytanko... czy to aktualne ? Czy Pan dowozi pojedyncze rzeczy 'zwykłym' osobom ?

milane
03-01-2014, 19:17
natalia268 tak oczywiscie Pan Aleksander dowozi produkty do wszystkich, takze dla osób bez salonu,numer jest aktualny

asiekfr
07-01-2014, 14:21
Agulan gloss przetrzyj sobie Clean&Prep i bedzie sie pieknie blyszczal. Ja go zostawiam w lampie wlasnie na 4 min. :} tak dla pewnosci:} ,przecieram i jest ok.
Ciesze sie ze doszlas sama i ze jestes zadowolona.

aleksandra191
07-01-2014, 23:12
Witam Panie!

Dziękuję wszystkim Paniom, które pisały o produktach SPN, bo to dzięki Wam odkryłam te rewelacyjne żelki:)
Próbuje skompletować moje zamówienie, lecz mam problem. Czy mogą mi Panie powiedzieć, czy te żele kolorowe które są na stronie spn`u to cały asortyment? Przyznam, że jest ich troszeczkę mało, a teraz właśnie na kolorki nastawiam się najbardziej....

Będę wdzięczna za odpowiedzi:)

agulan82
08-01-2014, 00:09
aleksandra spojrz na strone spn-magik.pl tam jest duzo wiekszy wybor a swoja droga to wlasnie ciekawe dlaczego w Lodzi maja czasami taki maly asortyment :)

sandrus
09-01-2014, 22:46
DZiewczyny miałam mały Sparkling Blush Gel i drobinki w nim były takie delikatne.Musiałam go dobrze wymieszać zeby było je widać.
Teraz kupiłam duze opakowanie-dzisiaj go otwieram a tak jedno wielkie złoto i w dodatku bez mieszania....
Wie ktoś coś?

akacyjka86
10-01-2014, 23:54
dziewczyny, czy któraś z Was ma cover sweet pink? Jak się nim Wam pracuje i czy klientki lubią ten kolor? Bo mam już 3 które niezbyt zadowolone były z koloru :( a i czy te covery z spn wszystkie maja taka sama konsystencję?

malinowa
11-01-2014, 20:50
ja mam cover sweet pink, obecnie na swoich paznokciach od kilku dni, cover jest naprawdę różowy, ciężko go wycieniować, bo tworzy smugi, ale ma bardzo dobre krycie i cienka warstwa wystarczy, trzeba cienko nakładać bo przy troszkę grubszej warstwie podczas utwardzania tworzą się grudy, można okiełznać ten cover, ogólnie jestem na tak, bo długo szukałam takiego różowego covera, mi się podoba i niektórym klientkom też

agulan82
12-01-2014, 08:41
Dziewczyny podpowiedzcie jeszcze jak dokladnie nakladac ten base gel? Tzn. ja robie tak ze przygotowuje pazurek, daje primer i base gel tak cieniusio i do lampy na 2 min. i jak wyjmuje to czasami sa jakby przeswity no nie wiem tak jakby miejscami wyparowywal - trudno opisac a to co zostaje jest bardzo wilgotne. Dopiero raz zrobilam kolezance z tym basa gel i kilka dni ma i jest ok ale moze trzeba przetrzec po wyjeciu albo ja jeszcze za duzo go nakladam a moze tak ma byc, tzn. glownie chodzi mi o to, ze jak wyjmuje z lampy to nie jest jednolita powloka tylko miejscami zel jest a miejscami nie ma :/:

milane
12-01-2014, 11:09
Agulan82 base żel się nie nakłada tylko wciera a to jest róznica,bazy nie nakładasz pociągnięciem jednym, tylko bierzesz dosłownie na czubek pędzla odrobinę i wcierasz w płytkę,w zasadzie zeby tylko była wilgotna.Nie może być widać widać przświtów ponieważ,żel jest wtarty a nie położony tak jak kązdy clear.

agulan82
12-01-2014, 12:56
milane a napisz mi prosze jeszcze ile tomam trzymac w lampie? Jestes kochana :przytul:

milane
12-01-2014, 15:20
Ja trzymam minutę,ale to w zależności od mocy żarówek,możesz dla pewnosci półtorej minutki potrzymać.

agulan82
16-01-2014, 18:18
Dziewczyny ja znow po pomoc i rade do Was pisze :huh:
Chcialam zapytac czy jak robicie caly paznokiec z cover blush to czy nakladacie go ta jak do frencha troszke grubiej od razu czy tak jakby to byl kolorowy zel i wtedy dwie warstwy - glownie chodzi mi o sposob nakladania?
A drugie pytanie to czy jak robicie frencha i przdlozacie lozysko cover blushem na szkielecie to czy on sie Wam tak troche rozmazuje bo mi tak i w sumie najlepiej to jak kazdy paznokiec osobno bym wkladala do lampy to wtedy jest ok i linia usmiechu miedzy coverem a szkieletem nie jest rozmyta i wtedy super mi sie naklada angel white ale widzialam dziewczyne, ktora 4 palce robila cover blushem i nic jej sie nie rozmywalo czy poprostu duzo szybciej pracowala :(

akacyjka86
16-01-2014, 22:16
Ja mam tak z coverem sweet pink, jak go już nałożę ( co nie jest dla mnie takie łatwe ;) ) to za kilka sekund jakby ten kolor się rozwarstwiał, tzn nie jest tak jednolity, nie wiem jak to opisać. Myslałam że mi się trafił taki. Próbowałam mieszać go przed użyciem ale nic to nie pomogło. Nie radzę sobie z nim.

ajda***pazurki
16-01-2014, 22:22
dziewczyny a co sądzicie o hybrydach spn UV LaQ BASIC - magik.pl (http://www.spn-magik.pl/kategoria/hybrydy-uv-laq/uv-laq-basic?) miała może któraś?

agulan82
16-01-2014, 22:44
Ja mam kilka kolorkow plus baze i top i moge polecic jedyne co to nie odmaczaja sie dobrze w acetonie raczej trzeba sciagac pilnikiem ale trzymaja sie bardzo dobrze na slabej plytce byle nie rozdwojonej :D

milane
16-01-2014, 23:02
hybrydy Spn siciagaja sie w 3 minuty,mam od nich aceton i nie mam żadnych problemów ze sciągnieciem,utrzymują sie do 3 tygodni.

agulan82
16-01-2014, 23:06
A to mnie zaskoczylas a powiedz czy w skladzie tego ich acetonu jest aceton plus lanolina czy jakas inna jeszcze substancja?? Bo ja podjelam probe sciagniecia 98% acetonem i top i kolor jeszcze jako tako ale bazy nic nie ruszylo i poszedl pilnik w ruch ale w takim razie dopisuje do listy na kolejne zamowienie :D

kinia88
16-01-2014, 23:54
również polecam UvLaq Spnu,:))) nie długo będą dodane nowe kolorki:D

agulan82
17-01-2014, 00:01
Pomozcie dziewczyny jaki kolorek z hybryd bedzie mial taki delikatny odcien rozowego ale zeby byl kryjacy - dokladnie to dostalam zlecenie na kolor paznokci Joanny Krupy, ktory miala na swoim slubie i wlasnie szukam czegos zblizonego :D

kinia88
17-01-2014, 00:17
delikatnie różowy jest 517 silk touch (podchodzi pod biel jesli tak to mozna nazwac) natomiast 579 RomantiQue jest ciemniejszy ale równie śliczny- taki cukierkowy róż :D

milane
17-01-2014, 14:58
agulan w składzie ich acetonu jest aceton plus lanolina,jest bardzo wydajny jedna butelka tego płynu starcza na spokojnie 3-4 miesiące przy duzym nakładzie pracy,oczywiscie hybryde rozpuszczasz na wciku i owijasz folią paluszek?A co do koloru frencha ładny róz ma odcień candy french 504 ładnie kryje i ma taki różowiutki kolor :)

agulan82
17-01-2014, 15:19
zdejmuje hybryde nasaczajac wacik i zawijam w folie ta srebrna takze mysle, ze ok dziwne troche z tym moim acetonem bo shellaca zdejmuje w kilka minut a tutaj tak popietnastu musze skrobac troszke zeby zszedl kolor a bazy nie rusza wcale ale ok skoro Tobie schodzi po tym ich plynie to zamowie i juz,nie chcialabym pilowac hybrydy :/: nie lubie wogole pilowania :D

No to skoro juz mi sie szykuje zamowienie z spnu to powiedzcie czy jakis ich zel nadaje sie do naturalnej plytki czy mam szukac jakiejs innej firmy ?

milane
17-01-2014, 15:41
ja używam do naturalnej płytki buildera...chociaż oni chyba maja jakiś specjalny do naturalnej płytki,ale po co sie wwalać w koszta skoro builder trzyma sie jednakowo dobrze.