PDA

Zobacz pełną wersję : MyScara



Agnieszka Praska
02-09-2011, 21:09
dziewczyny wiecie cos o tym zabiegu ??
efekt super :D

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

dzikakura
03-09-2011, 12:42
Jedyne co zrozumialam, bo Panie mowią bardzo tajemniczo, ze to jest preparat, ktory nakladamy na rzęsy, a i jeszcze zauwazylam cos... w 19 sekundzie po prawej stronie Pani stoi butelka czegos tajemniczego, ale z napisem blink lash, a te produkty rozprowadza SL, moze oni wiedza cos wiecej:D

unita
03-09-2011, 13:46
czyli co? taki tusz do rzes na 3 tygodnie:) wyglada zachecajaco:P

Agnieszka Praska
03-09-2011, 14:06
to jest jakis preparat dajacy efekt wytuszowanych rzes, utrzymuje sie 3 tygodnie
szukam w necie i podobno mozna tym zabiegiem rozne efekty osiagnac w zaleznosci czy chcemy takie mega rzesy czy tylko delikatnie podkreslone:)

unita
03-09-2011, 14:20
ja tez juz troche poszukalam, i zrozumialam ze to semi permanentna mascara i idac dalej tym tropem znalazlam L'ACTION France Bye Bye Mascara Semi Permanent - Black | eBay (http://www.ebay.com/itm/LACTION-France-Bye-Bye-Mascara-Semi-Permanent-Black-/280733599975?pt=US_Makeup_Eyes&hash=item415d06c8e7)
ale tu pisza ze efekt trzyma do 12 dni, wiec to pewnie cos podobnego tylko w wydaniu salonowym
i jeszcze znalazlam lashcoat i tu juz pisza o trwalosci 4tyg :) http://www.facebook.com/photo.php?fbid=105713452856963&set=a.104416499653325.7299.100002549262519&type=1&theater


no i co najwazniejsze kostuje ok 280zl plus przesylka z RPA nie mam pojecia ile

Aliz
03-09-2011, 17:31
cena faktycznie niezachęcająca.. swoją drogą ciekawe ile by wyszło za aplikację w salonie..

Emilia B.
05-09-2011, 10:12
faaaajne :) kurcze wydaje mi sie że to byłoby opłacalne tylko pojawiają sie pytania: ile można zabiegów wykonać na 1 opakowaniu i ile za to brać. Myśle, że 50 zł i byłoby mnóstwo chętnycxh tylko kwestia przy jakiej kwocie to sie opłaca, a ze to nowość to wiadamo za mało też wziąć nie można :)

edytakon
05-09-2011, 18:39
znalazłam na Alibaba.com :) to samo cudo za 58$ :) ale minimum 50 szt.
jakby co ja jestem chetna zeby sprawdzić a co tam :)

Agnieszka Praska
05-09-2011, 18:49
emilia na innym forum dziewczyny pisaly ze koszt zabiegu to 150-190zl

unita
05-09-2011, 20:13
znalazłam na Alibaba.com :) to samo cudo za 58$ :) ale minimum 50 szt.
jakby co ja jestem chetna zeby sprawdzić a co tam :)


moze uzbieramy 50 chetnych?

barbara_kawka
06-09-2011, 10:15
z tego co wiem unitko nie robimy forumowych zamowien zbiorowych;) ewentualnie poza forum mozecie kombinowac :)

edytakon
06-09-2011, 11:56
Dziewczyny mam szwagierkę w UK, tam zabieg kosztuje ok 30funtów.. przynajmniej tam gdzie ona jest, i niestety opinie o zabiegu jak zwykle rózne :(

ale... jak wiadomo juz zabieg nadaje się dla pan, ktorym natura nie poszczedziła gęstych rzes :) wiec metoda 1:1 i tak wg mnie jest metoda lepszą

---------- Dodano o godzinie 10:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:35 ----------

Myscara Semi-Permanent Mascara - Beauty by Theresa (http://www.beautybytheresa.co.uk/shop/page/12?shop_param=)

dominikaP
11-10-2011, 19:23
Witam dziewczyny ! wiem że jest już w Polsce dystrybutor i niebawem ruszą szkolenia i sprzedaż zestawów do wykonywania zabiegów ! a efekt jest naprawdę rewelacyjny poza tym mamy z głowy co wieczorny demakijaż i rano od nowa nakładanie maskary ! efekt faktycznie utrzymuje się około 3 - 4 tygodnie !! można się kąpać chodzić na saunę i basen

jak dowiem się coś więcej dam znać na forum !!
Pozdrawiam Dominika

edytakon
17-12-2011, 21:25
Przepraszam adminów, ale być może którąś z Dziewczyn zainteresuje informacja, ze produkt i szkolenia są już dostępne w Polsce
zainteresowanym wklejam linka
http://forum.wzorki.info/oferty/8075-kurs-zageszczania-przedluzania-rzes-semipermanentym-tuszem.html#post317136

W razie pytań prosimy pisać, odpowiemy :)

Herbaba
18-12-2011, 16:55
Może jestem dziwna, lecz jeśli taki zabieg miałby mnie kosztować 150-190 zł, to już wolę kupić sobie fajny tusz za 50 zł i sama nim sobie paćkać, co starczy mi nawet pewnie na dłużej niż 4 tyg. I tak ma się resztę makijażu, którą trzeba zmazać, więc co za różnica, czy mascarę z rzęs także?
Ergo, dopóki coś takiego nie zacznie kosztować o wiele, wiele mniej, to dla mnie tusz zawsze będzie lepszym rozwiązaniem. ;)

dzikakura
18-12-2011, 18:12
Herbaba, a kto powiedział, ze taki zabieg kosztuje 150-190 zlotych klientkę?:skacze:

Dominika i nie nosi się tego tuszu 4 tygodnie.... pozdrawiam

edytakon
18-12-2011, 21:26
Herbaba wszystko to kwestia kasy.... i wygody?

Zabieg wyceniam w tej chwili na około 80 zł-120 zł...

Herbaba
21-12-2011, 16:25
Sugerowałam się odpowiedzią kogoś powyżej. :) Tak czy owak, raczej nie dla mnie, ale może kto inny skorzysta?

nanami7
22-12-2011, 13:31
ja bym chętnie skorzystała :P

edytakon
02-01-2012, 17:33
Nanami jakby co daleko nie masz :D

nanami7
02-01-2012, 19:59
no myślę, myślę... ale teraz brak mi czasu
i szkoda hajsu bo mam póki co dużo innych wydatków.

Ale jak się zastanowię, to czemu nie:D

edytakon
16-02-2012, 13:14
a tutaj z jedna ze stylizacji ktore wykonałam... Dziewczyny nadal niestety nie wierza w produkt :(

http://images38.fotosik.pl/1361/cc4df9011444be88med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc4df9011444be88.html)

http://images49.fotosik.pl/1325/b7b4cffa8647eb41med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b7b4cffa8647eb41.html)

rzeski były dość cienkie, ale efekt dziewczynę bardzo usatysfakcjinował... byc moze dlatego ze nie miala wczesniej stylizacji rzeskami 1:1 czy 2:1 :)

marchewkowy_las
16-02-2012, 22:36
dzikakura chyba tu pisała, że wykonuje ten zabieg na dolne rzęsy, gdy przedłuża górne, a klientki są zachwycone. mam pytanko - po 2 tygodniach, gdy dolne rzęski odrastają, nie czepiają się za górne? no i jak to wygląda - w sensie odrost?

edytakon
17-02-2012, 09:26
Wyglada całkiem podobnie, u niektorych moze pojawic sie delikatna łuna... oczywiscie ze rzeski czasem czepiaja sie jedne o drugie. ale w przypadku wykonania góry i dołu jednoczesnie czy wytuszowania naturalnych rzęs dzieje się podobnie.

Agnieszka Praska
13-03-2012, 08:49
poprosze o wytlumaczenie jednej rzeczy:D
skoro ten preparat jest klejopodobny a wiemy jak koncza sie stylizacje z posklejanych rzes, jaki wplyw ten preparat ma na rzesy, nie raz widzialam rzesy po jednej 3 tygodniowej stylizacji typy poklejone do kupy a to dziala na podobnej zasadzie hmmm
prosze o lopatologiczne wytlumaczenie
mysle o wprowadzeniu tego do salonu, ale jakos przekonania nie mam

dzikakura
14-03-2012, 20:13
powiem tak: troszkę się te rzęsy skleja to fakt, staramy sie tego nie robic, ale to juz tajemnica samej aplikacji, niemniej jednak dlatego, ze one są troche poprzytulane do siebie zaleca się noszenie produktu do dwoch tygodni, tak sprawdzilysmy i tak rzeczywiscie produkt nosic mozna, poza tym, nie zachowuje się on jak twarda kupa sklejona klejem do rzęs, produkt ma inny sklad , Na rzęsach jest elastyczny nie twasrdy jak klej , lekko sprezynuje i "naddaje" się w trakcie fazy wzrostu rzęsy, ale nie nalezy produktu "przenosić" czyli naprawde co te dwa tygodnie nalezaloby go sciagnąć, bo sprezynowanie sprezynowaniem, naddawanie , naddawaniem, ale jak rzęsa chce duzo urosnąć to może troche ciągnąć., o!
łopatologicznie mi się udało? :skacze:

Agnieszka Praska
14-03-2012, 20:19
kurko:kwiatek::D

edytakon
14-03-2012, 21:43
latwiej sie tego wytlumaczyc nie da :0
ja ostatnio klientce zdjelam po niecalych 2 tyg. odpoczywa tydzien i za tydzien znow przychodzi.rzes jest tyle samo a zakladamy long effecta od 2 miesiecy

nadiuszka
31-10-2012, 09:53
Mam zamiar to dziś wypróbować.
Pytanko mam takie. Ściąga się to remuwerem do rzęs przedłużonych?

Agnieszka Praska
31-10-2012, 12:15
tak :)

katiaa162
31-10-2012, 12:40
Oj, ja chyba nie jestem przekonana, wlasnie przez to sklejanie ich ;/

Bożena P
31-10-2012, 23:08
a nie wiecie może skąd można zamówić te produkty, ale bez szkolenia?
Pytałam ostatnio w siedzibie o cenę takiego szkolenia no i niestety wołają sobie 1700zł :O jak dla mnie to "ciut" za dużo. niby w cenie jest już zestaw, no ale w sumie zawsze mogę go później dokupić, lub kupić tylko część niezbędnych produktów a nie od razu cały pakiet :/ kalkulując cenę zabiegu do szkolenia to wolę dołożyć jeszcze kilkaset złotych i zrobić szkolenie z permanentnego.

MM-makeup
31-10-2012, 23:41
Dla mnie osobiście efekt jest masakryczny. Wygląda to tak, jakby nastolatka pierwszy raz w życiu malowała się maskarą kupioną w kiosku. Wonderlashes oferuje szkolenia za 1500 zł, niedawno otrzymałam ofertę na maila. Z racji zawodu bardzo zwracam uwagę na wytuszowanie rzęs, dlatego na chwilę obecną zdecydowanie jestem za metodą 1:1.

Ps. odkąd zarejestrowałam się na forum, otrzymałam na maila już kilka ofert sprzedażowych od kilku różnych firm. Wrrr...

nadiuszka
01-11-2012, 13:33
Robiłam wczoraj.

Moje zdanie jest takie: zakup tego wynalazku ze szkoleniem jest raczej dla kosmetyczek które nie mają pojęcia o rzęsach. Jak robicie rzęsy i jesteście w tym wprawione szkolenie to zbędny wydatek. No chyba że chcecie mieć ładny certyfikat na ścianie.
Szkolenie idzie w zestawie z kuferkiem. Skład kuferka? Wszystko co mamy do przedłużania rzęs + sam produkt do zabiegu, który w wersji bez szkolenia kosztuje ok. 300zł. Nie będę robić zbędnej reklamy ale naprawdę idzie to kupić bez szkolenia.

Na pewno nie jest to alternatywą dla przedłużania rzęs lecz dla henny rzęs i tuszu.

Pierwszy raz zajęło mi to około godzinki na górę i dół. Dałam 4 warstwy na górne i dwie na dolne rzęski. Moja praca nie wygląda jak ta na zdjęciach. Rzęsy nie były takie posklejanie. Rozdzielałam je bardzo starannie. Wiadomo że staranna praca zajmuje więcej czasu.

Super sprawa dla klientek które nie chcą przedłużać dolnych rzęs.
Dla stylistki która robi przedłużanie górnych - super usługa jako dodatek. Zaproponować to klientce na dolne rzęski zamiast przedłużania za cenę o połowę tańszą i będzie to szło jak świeże bułeczki jak już któraś z dziewczyn pisała. Dla stylistki też niezła alternatywa. Zrobienie MyScary na dolne rzęsy zajmie 10-15 minut a przedłużenie dolnych co najmniej pół godziny.

Jak ma to wyglądać cenowo? Ciekawe pytanie. Bo kosztuję to około 100zł za komplet (góra i dół). Zabieg powtarza się średnio co 2-3 tygodnie.
Chyba taniej jest nieraz zrobić sobie 1:1. Ale każdy towar ma swojego kupca.

Fajnie by to wyglądało w komplecie z trwałą na rzęsy, bo podkręcanie lokówką na pewno nie da takiego efektu.

marchewkowy_las
06-11-2012, 01:00
nadiuszka, dziękuję, świetnie to opisałaś :* chciałabym zobaczyć zdjęcie aplikacji w twoim wykonaniu, jeszcze nie widziałam starannych aplikacji, a te, co widziałam, mnie zniechęcały.

nadiuszka
06-11-2012, 10:10
zdjęć niestety wklejać ani rozsyłać nie mogę, bo są one własnością salonu
jak pojawią się na stronce to można będzie sobie pooglądać

marchewkowy_las
06-11-2012, 13:53
jeżeli pojawią się na stronię, to daj nam linka :*i jeżeli będziesz mogła, to napisz proszę swoją opinię po paru tygodniach, kiedy klientka wróci na zdjęcie tuszu.

nadiuszka
06-11-2012, 15:14
jeżeli pojawią się na stronię, to daj nam linka :*i jeżeli będziesz mogła, to napisz proszę swoją opinię po paru tygodniach, kiedy klientka wróci na zdjęcie tuszu.
nie ma sprawy.
jak na razie robię wszystkim klientkom do kompletu do rzęs górnych i raczej ich po 2 tygodniach nie zobaczę :(
ale mają dziewczyny w salonie już porobione to będę zdawać relacje.

carmenita
06-11-2012, 16:38
Tak w LL można kupić sam płyn za bodajże 280zł.

Bożena P
06-11-2012, 17:09
Carmenita mozesz podac linka?
Nadiuszka czy moglabys krok po kroku opisac przebieg tego zabiegu? Ty robilas szkolenie z myscary?

nadiuszka
06-11-2012, 23:38
Carmenita mozesz podac linka?
Nadiuszka czy moglabys krok po kroku opisac przebieg tego zabiegu? Ty robilas szkolenie z myscary?
co tu dużo opisywać? przygotowuje się wszystko jak do aplikacji rzęs, później nakłada się mikroszczoteczką MyScarę czeka się aż trochę podeschnie i rozdziela się żeby nie były posklejane. i tak dalej do skutku.
nie jest to na tyle skomplikowane żeby na wideo było niewidoczne, tyle że na tych wszystkich wideo to dziewczynkom chyba rączki z ... rosną tak samo jak na większości nagrań dotyczących aplikacji rzęs.
zasada taka - robimy 100 razy lepiej i dokładniej niż na wideo i będzie dobrze ;)


wychodzą nowe kwiatki... niektórym oczka lekko ropieją :(

carmenita
07-11-2012, 16:20
MYSCARA - semi permanentna mascara do rzes NOWOŚĆ (2756007298) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/myscara-semi-permanentna-mascara-do-rzes-nowosc-i2756007298.html) sam tusz

a tutaj szkolenie z samym tuszem
MYSCARA - semi permanentny tusz do rzęs, SZKOLENIE (2756023725) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/myscara-semi-permanentny-tusz-do-rzes-szkolenie-i2756023725.html)

:)

MM-makeup
13-11-2012, 10:58
Jedna z większych firm kosmetycznych, zajmująca się kolorówką, ogłosiła, że robi szkolenia właśnie z takiego tuszowania rzęs(semi premanentna maskara). 350 zł za osobę, bez kuferka. Boję się, że osób będzie multum i znów szeregi opuszczą Art Lash Papruny ;)

nadiuszka
13-11-2012, 14:48
mogą mieć szał na to, ale niekoniecznie to szkolenie musi być niewypałem...
no bo jak by policzyć sobie kurs + MyScarę + plus resztę kuferka to jakoś tak wyjdzie tyle co firmy za ogólne szkolenia biorą.
a za te 350 mogą jednocześnie i 20 osób szkolić (wątpliwe co do efektu, ale różnie się zdarza), bo szkolić indywidualnie to sie w ogóle nie opłaca za te kasę.

MM-makeup
14-11-2012, 00:17
Niby na to mniej więcej wychodzi. Ale na szkoleniu dla mnie 2 osoby to już tłum ;)

dzikakura
14-11-2012, 10:08
Jeśli chodzi o końcowy efekt wizualny Myscary, Long Effect Mascary czy jak to zwał powiem Wam z doświadczenia, że nie jest to najgorszy produkt ale:

- dobrze wygląda na rzesach górnych, kiedy właścicielka ma swoje gęste i dość długie, przy krótkich i słabych rzesach produkt wygląda tak se:skacze:
- W mojej opinii nie jest to alternatywa dla przedłużania rzes 1:1 czy 3D, te metody na rzesach górnych będą dalej wiodły prym i nie mamy się co oszukiwać
- Wymaga żelaznej konsekekwencji od Pań noszących produkt, a mianowicie nie powinno się go "przenosić" na rzęsach-zwłaszcza górnych. 2 tygodnie i klientka powinna przyjść do stylistki ściągnąć produkt i nałożony powinien zostać nowy, a wiadomo, jak w przypadku Blinka, te nasze klientki to potrafią nosić te wszystkie krótkotrwałe rozwiązania 3-4 tygodnie i dłużej, a potem jest płacz i zgrzytanie zębów
-Long Effect jest bardzo dobry jako dopełnienie stylizacji, kiedy rzesy górne są wystylizowane rzęsami syntetycznymi czy też naturalnymi, Long Effecta aplikujemy wtedy na dół i jest piknie:skacze:
- Zaletą tej metody jest szybkość aplikacji.

LauraDi
27-11-2012, 11:52
Witam, zastanawiam się nad wprowadzeniem tej usługi do mojego salonu. Dużo klientek nie przedłuża już rzęs bo używają Revitalash. Ktoś wcześniej napisał że myscara nadaje się raczej do długich rzęs czyli takich jakie są po tej odżywce. Chciałabym znaleźć jakąś alternatywę dla przedłużania. Jak myślicie czy to się może sprawdzić? czy ktoś z was też miał podobne rozmyślania? :)

nadiuszka
27-11-2012, 22:58
w salonie się to sprawdza. mówię z doświadczenia. tylko trzeba to mieć zrobione, albo żeby jakaś dziewczyna w salonie miała... wtedy się szybciej decydują.

elwirkaa
03-12-2012, 01:19
oooo ciekawe :D muszę to wypróbować !

Sindi89
03-12-2012, 01:44
Hej dziewczyny byłam niedawno na szkoleniu/pokazie własnie z Myscara w nail center w Katowicach i powiem wam sczerze ze babeczka robiła modelce i efekt swietny ! :skacze: z tego co nam mówiła to ta oryginalna Myscara posiada w tym tuszu jakieś włókienka jedwabne które minimalnie wyciągają naturalną rzęske ku górze,osobiscie bardzo mi się podobało i dosc swietny zabieg koszt zuzycia przedstawial się w kwocie 35 zł a cena normalna salonowa nie wygórowana 150 zł (tak przynajmniej nam to przedstawiono) . Na tej oryginalnej Myscarze aby pracować trzeba u nich zrobic szkolenie za 1500 zł + chyba drugie tyle cały zestaw bodajże 1399 zł o ile dobrze pamiętam :D . Kwestia pracy stylistki nic trudnego jesli ktos ma wprawę w stylizacjach rzęskowych ,po wykonaniu aplikacji na modelce rzęsy wogole nie posklejane..sama bym sobie zrobiła;) .Najlepiej się to sprawdza przy np założeniu na górnych 1:1,2:1 itp..a na dole własnie myscarę ;) . Rozmawiajac z modelką na drugi dzień pytałam o wrazenia itp ,ale nie była zachwycona jak my które oglądałysmy tylko aplikację i efekty...mówiła ze czuje cały czas cos na oku i ze dosc twarde to a obiecywano elastycznosc produktu..plusem jest ze się nie osypuję i nie kruszy ,sprawdziłyśmy :P
Może którejś z Was kochane to pomoże przy wyborze :)
ps.butelka nie ma daty przydatnosci...ale mówili na szkoleniu ze do 6 miesięcy...:D :huh:

AnastazjaB
26-12-2012, 01:56
Mnie ta cena szkoleń trochę przeraża... ale sam produkt jest ciekawy, myślę głównie o aplikacji na dolne rzęsy przy przedłużaniu górnych.

Od jednej znajomej która ma własny salon i wprowadziła ten zabieg do oferty (po szkoleniu) słyszałam, że podchodziła dwa razy i tylko zmarnowała pieniądze. Niekorzystne efekty które miały dziać się po 2-3tygodniach działy się już po 2-3 dniach i klientki wracały z reklamacją. Wymieniła w firmie preparat na nowy (myślała, że może było z nim coś nie tak) i dalej to samo. Z tego co mówiła rzęsy się sklejały, filcowały, a preparat tak jakby w ogóle nie chciał do końca wyschnąć. Z tego co pamiętam była to Myscara.

W internecie i teraz tutaj czytam różne opinie, ale w kierunku pozytywnych pod warunkiem trzymania się sztywno zasad, ale tka na dobrą sprawę trochę boje się niewłaściwie zainwestować.

nadiuszka
26-12-2012, 12:36
Mam MyScarę. Wszystko co ma się dziać po 2 tygodniach właśnie po tym czasie się dzieje. Trzeba ściągać i robić na nowo.
Na dolne super sprawa, ale tylko dla klientek, co mają swoje dolne w porządku. Nie muszą malować. Jedna moja klientka nosi na dolnych ponad 2 tygodnie.
Na dolnych daje się spokojnie w 5 minut rozprowadzić produkt na tyle równomiernie żeby się nie sklejały.
Myślę że z rozpropagowaniem usługi przed wakacjami i wyjazdami klientek nie będzie stanowiło problemu, bo jednak to tańsze niż 1:1.

patka_przedluzanie_rzes
26-01-2013, 13:50
MyLash Mascara semi permanentna ZESTAW PODSTAWOWY (2976818125) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/mylash-mascara-semi-permanentna-zestaw-podstawowy-i2976818125.html) ja znalazlam taki zestaw

Joannah
19-02-2013, 22:31
Dziewczyny oplaca sie rzeczywiscie robic myscare na dole rzesy przy gornych przedluzonych? Jak to wplywa na jakosc przedluzonych? I jak w ogole to jest mozliwe zeby nie upaćkać górnych?

nadiuszka
19-02-2013, 23:27
Dziewczyny oplaca sie rzeczywiscie robic myscare na dole rzesy przy gornych przedluzonych? Jak to wplywa na jakosc przedluzonych? I jak w ogole to jest mozliwe zeby nie upaćkać górnych?
opłaca się
możliwe

Joannah
21-02-2013, 21:47
A jak długo się trzyma?

nadiuszka
22-02-2013, 11:05
A jak długo się trzyma?
do 2 tygodni na dolnych, później się wykrusza, a przy górnych czas najwyższy to ściągać.

AnastazjaB
23-02-2013, 21:26
Jak tylko się ociepli i zacznie się znowu ożywiony ruch to spróbuje tego patentu ;)

edytakon
26-02-2013, 20:37
Ja tez stosuje na dolne :) i uwielbiam ten sposób "wykańczania" aplikacji :)

choco-lashes
09-03-2013, 22:14
Dziewczyny, a w jakiej cenie robicie taką aplikacje?:) chodzi mi o górne rzęski.

nadiuszka
10-03-2013, 01:19
samych górnych w ofercie nie mam.
komplet 100,-
dolne do przedłużania górnych - 30,-

jumpi
06-04-2013, 13:20
ja nie mam jeszcze przekonania to tego zabiegu. Ktoś pisał tu o ropiejących oczkach...pytanie, czy to się dzieje po tych 2 tyg. czy zaraz po zabiegu? Jak zabieg się sprawdza u alergików? czy można się normalnie malować cianiami?

marchewkowy_las
07-04-2013, 02:17
ja też nie jetem przekonana. zabieg razem z trwałą trwa około 2h. w ciągu 2h zrobię klientce ładne i nie posklejane rzęsy przy pomocy przedłużanie rzęs :)

liz1988
03-07-2013, 21:21
hej dziewczyny, odświeżam temat. robicie tą mascare permanentną? chwalicie sobie ten zabieg?ile się średnio trzyma na rzęskach klientek?? no i jak cenowo u was to wygląda?? jestem ciekawa waszych opinii?:]

nanami7
04-07-2013, 00:11
mamy w gabinecie taki zabieg. Trwa on okolo godziny. Efekt jest bardzo naturalny jak delikatnie wytuszowane rzesy. Klientki przychodza co 2-3 tygodnie i u nas ma ostatnio wieksze wziecie niz rzesiory 1:1. Taki zabieg u nas kosztuje 60 zł, bo stwierdzilysmy ze jak wiecej to klientki nie beda chcialy a taka cena jest optymalna. Jutro od szefowej wezme fotki jak ja mialam zrobione i sobie zobaczycie. Jesli chodzi o mnie to bylam srednio zadwolona dlatego ze mam bardzo dlugie swoje rzesy i o wiele lepszy efekt uzyskuje jak tuszuje sobie sama rzesy poniewaz moje sa bardzo niesforne i trzeba wiedziec jak sobie z nimi poradzic. Ja juz przez tyle lat malowania sie wiem co zrobic zeby wygladaly ladnie. Poza tym bardzo mnie ta MyScara draznila w kacikach zewnetrznych tak po ok tygodniu i sobie skubalam. :/: i jeszcze zle mi sie spalo bo sie czulam jakbym makeupu nie zmyla :D

ale powiem Wam ze mamy duzo chetnych na to, filozofii wielkiej w tym nie ma najwazniejsze zeby nie pokleic rzes i klientki sa zadowolone i wracają :)

violcias
04-07-2013, 01:27
Ja byłam na szkoleniu tylko z innej firmy i tam też miałam zrobione i powiem tak .... dla kogoś kto miał choć raz rzęski przedłużone choćby nawet 1:1 to to jest masakra i na pewno z efektu nie będzie zadowolony ( jest to zdanie też 3 moich koleżanek które ze mną były ) , zero efektu - tuszem lepiej sobie wyciągnę rzęsy i mam efekt , rzęsy są twarde i cały czas je skubałam ponieważ mnie coś tam drażniło , na drugi dzień sama to ściągałam i nie chcę już więcej ( swoje rzęsy mam proste i raczej średniej długości )ale jeżeli ktoś ma swoje ładne, długie, gęste i podkręcone rzęski to pewnie będzie zadowolony :P
o górnych tyle mojej opinii, a jeżeli chodzi o dolne to polecam jest to fajne uzupełnienie przy aplikacjach na górne rzęski :ok:

Mysiaczeq
12-07-2014, 18:36
Dziewczyny, czy któraś z was mogłaby polecić dobrą semipermanentną maskarę? Taką, która byłaby elastyczna i dała chwilę na dokładne rozdzielenie rzęs?

One Million Lashes
18-07-2014, 01:24
Dziewczyny, czy któraś z was mogłaby polecić dobrą semipermanentną maskarę? Taką, która byłaby elastyczna i dała chwilę na dokładne rozdzielenie rzęs?

Aniu wszystko zależy od tego czym rozdzielasz rzęsy i jak nakładasz maskarę :) NL-szowska jest raczej szybko schnąca, ale da się nad nią zapanować. Niestety biorąc pod uwagę moje standardy mascara niestety nie spełnia swojego zadania, szczególnie dla klientek które choć raz przedłużały rzęsy lub nakładają na rzęsy tonę tuszu do rzęs. Ale np. angielki semipermanentną mascarą posługują się właściwie prawie bez rozdzielania rzęs, wiec tworzą "efektowne czarne" sklejki którym bliżej do efektu umalowanych rzęs :)

Mysiaczeq
20-07-2014, 14:40
Jestem perfekcjonistką, więc dla mnie NL jest trochę za szybka, muszę się pobawić wszystko dokładnie porozdzielać ;) co do aplikacji na górne rzęsy, nawet nie chcę wprowadzać, raczej jako dopełnienie do przedłużenia rzęs górnych ;)