PDA

Zobacz pełną wersję : La Lill



malinowa
07-09-2011, 12:03
sklep.lalill.pl/pl/product/browsecategory?producer=35855, u mnie w mieście jest sklep z artykułami do paznokci i nie tylko, między innymi marki La Lill, ale jakoś w internecie nic nie mogę znaleźć na temat ich żeli, żadnej opinii, słyszał ktoś może coś o tej firmie?
http://sklep.lalill.pl/pl/product/browsecategory?producer=35855

Paulka
07-09-2011, 12:05
jak dobrze kojarze to ktoras z dzewczyn cos polecala z tego sklepu...hm...tylko ktora...??

malinowa
07-09-2011, 12:12
mają na przykład takie same szablony jak u dobrejrady, te Ez Flow przeźroczyste w bardzo atrakcyjnej cenie

Sieciunia
07-09-2011, 12:26
ja polecalam ich pilniki :) w sam raz na jednorazowe klientki. Ja mam od nich banany czarne, dobre do przedluzania i biale proste, ktore mimo tej samej gradacji polecilabym raczej do naturalnych paznokci, bo gradacja jest chyba zanizona i sa bardzo delikante. Jak na takie taniutkie pilniki polecam, spokojnie na 2 sety sie nadaja. Mam tez od nich duza oliwke i jest ok ;) aaaa i polecam od nich srebrne formy, sa troche sztywniejsze od zwyklych kupionych przeze mnie zlotych z EF, czyli lepsze, a rowniez bardzo tanie. Formy z Ez Flow tez mam, klej jest ok, ale mi akurat praca na przezroczystych formach nie pasuje :P cleaner od nich to zwykly alkohol, takze jak nastepnym razem kupie od DR wiekszy i zapachowy ;)

Paulka
07-09-2011, 12:30
no faktycznie tanio, i te formy wielkokrotnego uzytku po 9zł maja...

emila
07-09-2011, 12:45
Ja również mam od nich pilniki tylko łódki zeberki :) są super, używam jako jednorazowe, ale ja myslę że spokojnie na 2-3 sety starczą :D

malinowa
07-09-2011, 12:56
muszę się tam wybrać do ich sklepu, tylko jestem ciekawa czy ceny będą takie same jak w sklepie internetowym, pewnie nie

pinusia6
07-09-2011, 19:41
ja od nich polecam tipsy bardzo trwałe i łatwe w opiłowaniu :) Chodź teraz to trochę rzadziej używam bo częściej robię na formie :) A pilniki również polecam :D

malinowa
07-09-2011, 22:25
a miał ktoś żel la lill?

asiad1990
11-12-2013, 12:44
Odswiezam temat.

Dziewczyny używala ktoras z Was żeli standardowych? Jakiej one SA jakości? Jestem samoukiem, ciągle się ucze, dużo nauki przede mną jeśli chodzi o poprawna budowę (szkolenie w planach, odkladam pieniazki) i jestem na etapie kupna nowych żeli. Widzę ze tanio maja ale czy jakość dobra. Do tej pory uczylam się na produktach allepaznokcie. Ostatnio patrzylam na stronie te żele i wydaje mi się ze sa podobne do firmy Silcare tylko pojemniczki z naklejka la lill.

Maja ladne kolory żeli kolorowych. Jak one jakościowo? Dobrze się utwardzaja? Bo z niektórymi kolorowymi innych firm mialam problemy nawet przy nowych żarówkach.


Frezarki również sa nie drogo u nich.
http://www.lalill.pl/paznokcie-frezarki-frezy-c-13_23.html
Możecie mi polecić któraś, chce ja poprosić od chlopaka jako prezenty urodzinowy. Nie mialam styczności z frezarka. Chce się po uczyć na sobie. Proszę o rady.



Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka

nanami7
11-12-2013, 13:50
żele są na bank z silcare bo na opakowaniu maja nazwy 'no name' i 'perfect' :)

kiwaczek2
11-12-2013, 13:54
mowią że jd500 jest ok frezarką

faktycznie pilniki tanie, ja i tak używam tych za 2zł z allepaznokcie wiec te beda dla mnie idealne .

asiad1990
11-12-2013, 14:03
To wychodzi ze silcare produkuje dla la lill tak?

A o pedzelkach od nich co myslicie? U nich jest komplet 5 pędzli do żelu w zebre. Czy to są takie same jak u dobrej rady bo różnica w cenie jest o polowe taniej?

Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka

sztynka
11-12-2013, 14:27
La lill to przyzwoity sklep. Brałam od nich kilka rzeczy, w tym właśnie pędzelki i były w porządku. Płyny typu aceton również ok. Z Żeli brałam i to to samo co silcare.

malinowa
11-12-2013, 20:39
Przedmioty użytkownika CC-Nails - Strona 25 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/listing/user/listing.php?p=25&us_id=10566270) żele są z silcare, kolorowe też, pilniki polecam zebry , jak się bierze minimum 10 sztuk to pilnik wychodzi za 80gr, waciki, cleaner, pędzelki do żelu czy zebry do malowania też się sprawdzają, nie polecam żelu nabłyszczającego w czarnej butelce, bo długo się utwardza i pęka na paznokciach, chociaż ja miałam z nim styczność ponad rok temu, może teraz jest już lepszy, warto przejrzeć ich stronę, bo oprócz produktów do stylizacji paznokci mają też dużo kosmetyków profesjonalnych do gabinetów kosmetycznych w dobrych cenach

asiad1990
11-12-2013, 21:19
Dzięki dziewczyny za opinie :-)

Ja przegladalam www.lalill.pl przejrze również allegro. W internetowej hurtowni ostatnio byli ubogo, codziennie cos dodają. A jak pisalam maila to maja dużą rotacje towaru, niektóre produkty i akcesoria szybko się kończą.

agulan82
12-12-2013, 19:07
Ja uzywam zelu jednofazowego z la lill nie moge powiedziec zlego slowa o nim mimo ze japoczatkujaca to bardzomi podpasowal a codo nablyszczacza w czarnej buteleczce to prawda w polowie tzn. utwardza sie normalnie 2 min. ale peka po jakims tygodniu takze nie polecam :)

asiad1990
11-01-2014, 15:31
Kupilam żele w Lalill i bardzo fajne są. Nie podchodzilo mi powietrze. Kolorowe tez super, ladnie kryje kolor na dwie cienkie warstwy a przy niektórych kolorach nawet jedna wystarczyla i kolor idealny. W porównaniu do żelu z innego sklepu z art. do paznokci są idealne. Za evershine w innej hurt zaplacilam 15 zl za 5 ml a w Lalill 3.99 i różnica kolosalna i tamtem droższy powedrowal do kosza.


A probowala któraś z Was hybrydy co maja w Lalill? Chce zakupić hybrydy do paznokci do stop i nie wiem jak z trwaloscia. Zna je ktoś? http://www.lalill.pl/paznokcie-hybrydy-c-13_16.html

Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka

nataszka25
11-01-2014, 16:46
Właśnie też jestem początkująca i szukam żeli na których mogę się uczyć. W mojej okolicy jest nowa hurtownia która ma w ofercie żele La Lill w dobrej cenie ( żel jednofazowy 15 ml 8,99). Więc w poniedziałek wyruszam na zakupy. :) Jak przetestuje to podzielę się opinią :)

zania37
12-01-2014, 11:06
Ja używam produkty od nich i jestem zadowolona
tak jak inni napisali żele są dobre, powietrze nie podchodzi, przystępna cena
Lakier żelowy tez jest dobry, pędzelka tez maja ok

asiad1990
21-01-2014, 11:35
Dziewczyny zna któraś z Was hybrydy które oferuje La Lill?

Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka

k_ropka
21-01-2014, 15:38
A ja złożyłam u nich zamówienie ponad tydzień temu (wszystko od razu opłacone) i nie mogę się doprosić o wysłanie towaru. Nawet o odpowiedź na maile. Pisałam, dzwoniłam (pan , który odebrał miał oddzwonić) i nic. Wkurza mnie takie olewanie klienta :/ Teraz to nawet telefonu nie odbierają

Inkapaznokcie
21-01-2014, 15:52
Ja w piątek zamawiałam do południa i też od razu przelew zrobiłam a nie dostałam żadnego maila od nich ze wysłane czy cokolwiek. Wcześniej to dwa dni i przesyłka byłą już u mnie ;)

zania37
21-01-2014, 18:25
Ja jakoś nie mam z nimi problemu
Wczoraj zamowilam i od razu zapłaciłam
dzisiaj mail ze paczka przygotowana do wysłania
nie wim czy to od tego zależy ale ja zamawiam przez Allegro od nich
i płace przez PayU, wiec pieniądze maja od razu na koncie
zawsze paczka szybko do mnie dociera, do Szwecji

asiek
21-01-2014, 20:23
Ja też tydzień temu zamawiałam, zapłaciłam, i nic...na maile nie odpisują jutro postaram się dodzwonić, dodam że ja na kwotę ponad 500 zł zamówilam...ale to nie ważne za jaką cenę nie powinni wcale olewać klienta

asiad1990
21-01-2014, 22:22
Ja tez nie mam problemu jeśli chodzi o kontakt mailowy. W ciągu paru minut od napisania wiadomości dostaje odpowiedz. Zakupy robię bezpośrednio w hurtowni wiec nie wiem jak z wysylkami.

Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka

Inkapaznokcie
21-01-2014, 23:34
Ja również napisałam maila. Poczekam może coś odpiszą. Raz jak zamawiałam z innej firmy to ponad dwa tygodnie czekałam bo czegoś tam nie mieli a później o mnie po prostu zapomnieli. :)

k_ropka
22-01-2014, 20:59
No ja zamawiał przez allegro i płaciłam przez PayU, zawsze tak robię. No ale już po sprawie, dziś wysłali paczkę, niedługo powinna być. I mam zamiar u nich dalej zamawiać, chociaż troszkę mnie zrazili. No ale nic, przecież zawsze coś komuś może "wypaść". Szkoda tylko, że nie pomyśleli, żeby chociaż odpisać.

asiek
22-01-2014, 21:03
Zadzwoniłam dzisiaj i pani powiedziała ze pan odzwoni. Oczywiście nie odzwonił, wiec ponownie zadzwoniłam, okazało się że brakowało jakiegoś towaru i zastępczy mi dali, ale jakby nie mogli wcześniej napisać na maila...a dostałam wcześniej ze wszystko jest. Ja już u nich nie zamówie.

karo-f
23-01-2014, 15:07
Ja już tez u nich nie będę zamawiać- złożyłam zamówienie na allegro, płatność PayU, coś koło 120 zł.
Wysyłka po tygodniu, zero maili- dopiero jak napisałam o co chodzi że tak długo to "Przepraszamy jutro wyślemy"
Nie raczyli poinformować że nie ma zamówionych przeze mnie pędzli do zdobień - wysłali mi zupełnie inne, do nakładania żelu :/ Zamówiłam 5 pilników- gratisowego nie było. Zamiast 2 naczynek na ozdoby 3cm dostałam jeden zakręcany używany słoiczek- porysowany jak jasna...
Wystawiają na allegro rzeczy których nie mają- zamówiłam nieprzeźroczyste słoiczki żeby pomieszać żel z glitterem - dostałam w paczce list "nie było słoiczków" i 2,50 drobnymi a na allegro- 40 dostępnych sztuk.

Mało to dla mnie poważne. Z Japee czy z Naildiscount potrafią zadzwonić i przepraszać że czegoś nie ma, zapytać czy wymienić na coś zbliżonego, dodać wartościowy gratis za zwłokę w wysyłce... a tu olewizm. Nie lubię jak się mnie tak traktuje, więcej nie zamówię, nie polecam.

malinowa
23-01-2014, 20:07
ja na szczęście nie mam takich problemów bo kupuje u nich w hurtowni na miejscu, ale zdarza się, że panie mylą ceny, nie dodają gratisowych pilników, trzeba wszystkiego pilnować
jeśli chodzi o hybrydy używam tych małych 6 ml i są naprawdę dobre, bo zdecydowana większość kryje ładnie nawet po 1 warstwie, używam również tych o pojemności 15 ml i też dobrze kryją z wyjątkiem jednego koloru

asiad1990
23-01-2014, 22:33
To jak hybrydy sa dobre to w lutym ide kupić.

Przy zakupie ilu pilnikow SA gratisy?

Mi nie zdarzylo się by cenę pomylili. Zawsze gdy robię zakupy jest koleżanka za lada to da maly rabacik, próbki kosmetyków lub jakieś ozdoby do pazurkow.

Ostatnio kupilam kuferek u nich w ramach prezentu pod choinke, w końcu mam wszystko w jednym miejscu. Solidny i pojemny. Jestem bardzo zadowolona z jego zakupu.

Teraz wierce dziurę w brzuchu chlopowi o frezarke na urodziny. Co by ulatwic sobie pracę bo ja po nocy robię pazurki sobie i tylko sobie.

Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka

k_ropka
27-01-2014, 09:30
Wszystko przyszło, nawet gratisowe pilniki. Wzięłam na spróbowanie akryle (moje pierwsze, więc nie chciałam dużo wydawać) i podobają mi się :) tylko, że trochę szkoda nerwów na kontynuowanie współpracy... zobaczymy

zania37
29-01-2014, 14:50
Poprawiam sie, złożyłam zamowienie w ubiegły pon i do dzisiaj nic
w tym samym dniu kupiłam tez rzeczy z innych stron i wszystko dotarło
A do La Lill brak mi już cierpliwości:[ , nawet z Noble paczka szła trzy dni do Szwecji
Napisałam dzisiaj mail do nich ale jak dotąd żadnej odpowiedzi
Mam nadzieje, ze jak ta paczka dojdzie w końcu to nie będzie żadnego problemu z jej zawartością

anek
01-02-2015, 18:19
hej:) jak myslicie skoro silcare produkuje żele dla lalill to akryle też? testowalyście moze ich akryle? chciałabym powoli przejść na akryl i na poczatek wole cos tańszego do ćwiczń ale też nie chce kupićczegoś całkiem beznadziejnego