PDA

Zobacz pełną wersję : Lumpeksiki:)



Jade
05-06-2009, 09:40
Wszystkie uwielbiamy ciuszki,buciki,paski,torebki itd.Na zakupy chodzimy do dobrych sklepow a czy lubicie buszowac po sklepikach z tania odzieza ,,lumpeksikach,,Ja powiem wam ze uwielbiam wertowac sterty takich ciuszkow bo zawsze znajde jakas,,perelke,,Co o tym myslicie?:)

ivonna70
05-06-2009, 09:44
Ja czasami jeżdżę z moim tatuśkiem do jednego, w którym razem z mamuśką robią zakupy. Zawsze jest to poniedziałek rano, bo wtedy jest wymieniana cała dostawa na nową. Często są nowiutkie ubrania jeszcze z metkami i to znanych firm. Mam trochę ciuszków z tego sklepu i bardzo je lubię, a dodatkowo mam satysfakcję, że nie natknę się na kogoś, kto będzie miał taką samą garderobę.

Jade
05-06-2009, 09:49
Wlasnie nikt nie bedzie mial takiej ,,unikatowej,,rzeczy jak ty:)Tutaj w anglii tez maja takie sklepiki ale troche na innej zasadzie,ludzie oddaja swoje rzeczy do takiego sklepiku,a wlasciciel wiadomo wycenia.Natomiast wszystkie pieniadze uzyskane ze sprzedazy tych rzeczy ida na cele charytatywne np,na walke z rakiem,Jak znajde chwilke to porobie foteczki takich ciuszkow i wstawie,,nowki sztuki nie smigane,,:)

ivonna70
05-06-2009, 09:51
Fajny sposób na zbiórkę pieniędzy!! Czekam na fotki:)

Jade
05-06-2009, 09:54
wstawie wstawie wy tez sie chwalcie jak cos macie,teraz mi sie zmniejszyla zawartosc szafy bo wywalilam bardzo duzo takich rzeczy jak tutaj wyjechalam no ale cos znajde:)

gogosobo
05-06-2009, 10:07
ja tez buszuje po lupeksach i powiem , ze mozna tam kupic nie tylko ubrania ale tez sliczna porcelane i inne bardzo ladne drobiazgi

Jade
05-06-2009, 10:13
no wlasnie to jajo strusie z Afryki co mam w albumie to wlasnie z takiego sklepu,mam tez kilka talerzy malowanych recznie z Japonii i Egiptu :)

Kamis
05-06-2009, 10:23
ja słyszałem że dziecięce ubranka można kupić nawet :P

Jade
05-06-2009, 10:26
Oczywiscie ze tak i czasami mozna wychaczyc naprawde super ,,perelki,,:)

ivonna70
05-06-2009, 10:46
ja słyszałem że dziecięce ubranka można kupić nawet :P
Ja kupowałam mojej córce ciuszki jak raczkowała, bo zdzierała wszystko co założyłam. Choć czytałam ostatnio, że ostrzegają przed kupowaniem ubrań dla dzieci w tego typu sklepach, bo używane środki chemiczne do dezynfekcji mogą szkodzić.

Jade
05-06-2009, 11:15
Narazie dwie rzeczy z takiego sklepiku:)ufff skonczylam

ivonna70
05-06-2009, 11:20
Kurteczka fajniutka, ale bluzka jest po prostu powalająca. Masz szczęście, że daleko mieszkasz, bo może bym Cię odwiedziła i ją ukradła, bo tak mi się podoba hi hi hi.

dzidzia
05-06-2009, 11:21
Świetne te rzeczy kupiłaś :)

Jade
05-06-2009, 11:22
Wstawiem dalej ale zdjecia sa duze i dlugo mi to schodzi.A odwiedzic mnie mozesz serdecznie zapraszam to pochodzimy po sklepikach:)Serio!!Wakacje niedlugo:)

dzidzia
05-06-2009, 11:23
ja też lubię czasami pobuszowac, kiedyś nawet pracowałam w lumpie i powiem Wam że wtedy było najlepiej przy dostawie towaru wszystkie fajne ciuszki wybierałam pierwsza :D

gogosobo
05-06-2009, 11:57
sliczna kupilas porcelane

Euphoria
05-06-2009, 11:58
ja ubóstwiam lumpeksiki. od nieadawna ale wciągneły mnie na maksa. mam taki jeded swój ulubiony gdzie w pn jest po 6zł nowy towar-cena za sztukę- super rzeczy można znależć ale prawda jest taka , że o 9 otwierają i trzeba już być , bo potem cięzko ;P
we wt po 3 zł(ten z pn) a w środę po 1 zł i potem od nowa czw po 6 pt po 3 i sb po 1zł. normalnie zawsze stamtąd z reklamówą wychodzę. dużo nakupiłam zasłon, prześcieradeł, poszeweczek, ręczników, i ciuszki dziecięce są tak śliczne.....że mimo iz nie mam jeszcze dziaciaczków to na parę sukieneczek się skusiłam ;p

Gość
05-06-2009, 12:18
przejrzyjcie sobie stronkę
TomiTex Hurtownia Odzieży Używanej (http://www.tomitex.com.pl/)

ja tam baaaaardzo dużo kupije, a dla Dominiki to wszystko prócz majtek rajstop i bucików... tak to wiele rzezcy. teraz jestm na zajęciach i właśnie hakuję ale jak zajade do domu (tak około17) to zrobię kilka fotek ciuchów z tego kiermasz... bo tak się ten lump nazywa...

Anna Otkińska
05-06-2009, 12:21
ja też lubię lumpeksiki choc dziedzi nie dają pobuszować, najwięcej dzieciom kupuje
natomiast nigdy nie kupuję z lumeksów bielizny i butów mam jakoś wstęt:o

aga
05-06-2009, 12:44
Ja od dawna się już wybieram, bo jest u nas jeden taki sklep z super ciuszkami ale przerażają mnie ludzie, którzy się strasznie pchają a niekiedy nawet wyrywają sobie ubrania :blink:

Moja mama kupiła ostatnio właśnie w ciuchu dla mojej siostry bluzeczkę athmosfere to jej zabrałam hihi:P

madzialena
05-06-2009, 12:45
ja mam taki swój lumpeksik ukochany w którym zawsze znajduje nowe ciuchy z anglii.. z metkami :D marks and spencer, george, roxy, atmosphere, new look :D
Kocham mojego 'Grosika' :skacze:

Gość
05-06-2009, 18:52
wiecie co... aleście mnie zrobiły z tym tematem... ja to jestem naprawde jakaś psychocznie nienormalna:D po tym jak wam odpisłam oczywiście nie mogłam utrzymać dupy na miejscu i postanowiłąm iśc na kiemasz... zamiast (JA- matka polka, matka karmiąca) jechać do domu to mnie się na kiermasz upatrzylo. a wszyskto przez was!! mogłam się wstrzymać jeszcze tydzięń, bo włąśnie z atydzien jest nowa dostawa... ale po co?? zdając sobie sprawę z tego ze będą same resztki o ochłapy to i tak polazłam oto mój łup:) na tym kiermaszu jest o tyle fajnie ze rzeczy nie sa już wycenione ale na wagę i ile co zaważy tyle sie płaci, a kilogram kosztuje 46zł więc powiem tylko tyle że dres kosztował mnie 0,386kgx46kg=17,76 a jak widać na dołączonym obrazku dres jest z H&M i jest nowy bo została przy nim plastikowa metka, bo papierowe ściągają jak coś jest niowe:/: oprócz tego dołączam zakupy dla Dominiki i rachunek- tylko się nie przewróćcie:

zaraz jeszcze zrobię oare fotek ciuchów z tego kiermaszu i wam wrzuce...

aga
05-06-2009, 19:11
woszczurku tylko tu na nas nie zganiaj :aty: niemożliwa jesteś :D
a zakupy super:)

Jade
05-06-2009, 19:18
a ja jutro sobie polatam po tych ichnych sklepikach,ale lepiej zebym nic nie znalazla bo musze kuferek zamowic:)

Gość
05-06-2009, 19:31
ha ha... jak obiecałam wrzucam fotki innych ciuchów jakie mozna sobie tam wyszperać... aha!! wszystko pięknie na osobnych wieszaczkach...a co do tych ubrań to ani jedna... powtarzam... ani jedna nie kosztowała ponad 10 zł!! co nawet powiem że te dwie wyjściowe sukienki dominiki (biała i granatowa) nie kosztowały więcej niż 6, bo są baaaardzo leciutkie:) nie wspominając juz o białym bolerku Dominiki za które dałam chyba 3 złote...

oj soryy... futerko Dominiki kosztował 15zeta...

ivonna70
05-06-2009, 19:48
Piękne te ubranka dla dzieci, sukienki jak cukiereczki.

daruniunia
05-06-2009, 20:36
Ja też lubię sobie czasami pochodzić po takich sklepach.

madzialena
05-06-2009, 22:51
Iza jaka słodka ta Twoja Dominiczka.. normalnie sie rozpływam :love: wiem że temat o ciucholandach miał być ale ta mała.. ślicznota!!

natalia268
06-06-2009, 14:54
tez kupuje w lumpeksach ;] ah... mozna za mała cene kupić coś czego nie bedzie miał nikt inny.. Fantastyczna sprawa :) !! jak ide do normalnego sklepu to patrzac na cene 19,99 mysle ze to drogo ;P ale co tam ;)

plushak
06-06-2009, 17:43
Dokładnie zawsze mozna wychaczyć jakąś perełkę i będe w niej chodzić tylko ja a nie pół miasta , strasznie wnerwia mnie to że w każdym sklepie z ciuchami jest prawie to samo , taka moda eh wiem!
Ostatnio zakupiłam dzinsiki nóweczki 15 zł moje ulubione!

aga
06-06-2009, 17:48
oo może pokażesz fotke tych dżinsów?:)

plushak
06-06-2009, 19:13
Oto one biodróweczki dzwony :P
Wybaczcie że musicie moje nogi oglądać ale nie chciało mi się rozbierać :skacze:
3837
3838

ivonna70
06-06-2009, 19:19
Śliczne te spodnie!! Nie wiem co Ty masz do swoich nóg.

plushak
06-06-2009, 19:21
Dziękuje! jak to kobieta zawsze coś się musi nie podobać!! :*:*

afterglow
06-06-2009, 21:11
Wlasnie nikt nie bedzie mial takiej ,,unikatowej,,rzeczy jak ty:)Tutaj w anglii tez maja takie sklepiki ale troche na innej zasadzie,ludzie oddaja swoje rzeczy do takiego sklepiku,a wlasciciel wiadomo wycenia.Natomiast wszystkie pieniadze uzyskane ze sprzedazy tych rzeczy ida na cele charytatywne np,na walke z rakiem,Jak znajde chwilke to porobie foteczki takich ciuszkow i wstawie,,nowki sztuki nie smigane,,:)

w Holandii jest dokaldnie to samo. Ludzie oddaja rzeczy, nie tylko ciuchy, do Kringloopa. Tam zostaja one wycenione i ida dalej w eter. Ostatnio w takim "lumpeksie" kupilismy sobie zestaw dvd (NOWY!!), piekne tiulowe firany, mnostwo ciuchów, komplety szklanek i rewelacyjne drewniane łóżko ( uwaga za 17 euro) :)
kocham zakupy w polskich lumpeksach :P jak potrafi sie szukac to mozna znalesc kapitalne okazy!!

natalia268
06-06-2009, 21:32
jak ktos sie mnie pyta skad cos mam i mowie ze z lumpeksu to az nie chce wierzyc... i zazdrosci.. ;P

chodzenie po takich sklepach troche uzaleznia... ja to jakos ostatnio nic nie moge znaleźć ciekawego :( chyba ze juz wszystko mam i niczego nie potrzebuje....


ajjj... jeszze najgorsze jest to ze jest cos boskiego i albo za małe albo za wielkie... i tak mi przykro później :(

Jade
06-06-2009, 21:40
To prawda ze uzalezna,kiedys jakies 4 lata temu jak pracowalam na weselach to bylo tak ze szlam na rano na 7.00 do pracy konczylam w niedziele ok.23.00 zanim sie doczlapalam i zrobilam co mialam zrobic byla juz pierwsza albo i druga w nocy,lulu i rano o 6.00 na nogi zeby dotrzec na czas do lumpeksiku bo dostawa byla:)i tak lazilam caly dzien od jednego do drugiego:)

natalia268
06-06-2009, 21:52
Najgorsze są handlary jak od otwarciado zamknięcia stoja z worem, bija się, zabieraja rzeczy z rąk, kradna wszystko co najlepsze i później nic nie zostaje :(

HAHAHAHHAHhaHAHAHHA Ostatnio jak byłam w dzien dostawy to nawet była taka walka o sukienki ze jedna handlara popchneła jakas babkę na scianę i jej nos złamała... bo od razu przyjechała karetka i straż miejska... to dopiero było... i to za głupią sukienke...:skacze:

Jade
06-06-2009, 22:56
A to tak jest,pamietam jak u mnie otworzyli z odzieza angielska to juz od 8.00 koczowaly w drzwiach sie przepychaly.A najgorsze to bylo ze wrzucaly do koszy to co popadlo a pozniej godzinami mierzyly i odkladaly na wieszak i wtedy czlowiek musial kwitnac az odloza albo dac sobie siana i szukac czegos nowego.I jeszcze co mnie zawsze wkurzalo,ze zawsze na poczatku jest na wage a poznie wyceniaja tak ze bardziej oplaca sie isc do sklepu i kupic nowe.

aga
06-06-2009, 22:58
takie kobiety są najgorsze... właśnie dlatego nie bardzo mnie ciągnie do takich sklepów jak jest dostawa...:/:

plushaczku super spodnie !! w życiu bym nie powiedziała, że to z lumpeksu

plushak
06-06-2009, 23:31
Dziękuje Miminka :*:kwiatek:

czarnyaniol121
18-04-2010, 01:46
lumpki to fajna sprawa tylko trzeba sie przełamać przynajmniej ja tak miałam...
kiedys nawet jak ktos mnie prosil zebym z nim weszła do lumpa to ni cholery nie szło mnie zaciagnac do srodka a teraz buszmenie az miło :skacze:
jedyne co to do butow i bielizny sie nie moge przekonac ale reszta to i tak wielki sukces:D

kachna831
18-04-2010, 09:51
Ja uwielbiam lumpeksy i jeszcze nigdy nie wyszłam z lumpka z pustymi rączkami :D
Tylko niestety trzeba mieć czas żeby sobie spokojnie w nich pobuszować...

farbstift
18-04-2010, 10:30
plush- miałam kiedyś identyczne;) miały cudny materiał, świetnie przylegał i te pastelowe wzorki na pupie ahh:love:

Emilia B.
18-04-2010, 10:58
czemu ja tego tematu nie zauważyłam??!! uwielbiam kupować na lumpach :D można znaleźć tak fajne i oryginalne rzeczy...miodzio :)

natalia268
18-04-2010, 17:24
a mi zamknęli moj ulubiony szmateks ;( i juz od dłuzszego czasu nie mam gdzie chodzic i kupować ;(

hersa
18-04-2010, 17:35
u mnie chodzi się na ryneczek na "żer" hehe. Można dorwać super ciuchy w bardzo niskich cenach. Np bluzki i tuniki tak od 1zł do 10zl, spodnie 2-15zł, zależy u kogo się szpera. Większość firmówek typu Next, H&M, Mark&spencer (czy jak to się pisze), dorwałam tam moją ulubioną kurteczę Nexta śliwkową za 6zł już 2 rok w niej chodzę, spodnie dżinsowe dorwałam za 2zł. Tylko trzeba trafić, albo iść o 7 rano i bić się z babami bo z rąk wyszarpują, więc ja czekam aż odrzucą co na nie jest nie dobre i w tych resztkach grzebie. Nie będę sobie siary robić i się szarpać z nimi... kocham lumpy :P

julcia88
18-04-2010, 18:17
ooo tez znam takie.. i to mozna na nie wszedzie trafic nie tylko w lumpach:P zabiją Cie byle dostac co chcą :P

aneczka19895
18-04-2010, 18:33
Jak ja patrzę, że wcześniej nie widziałam tego tematu :) ja też uwielbiam lumpeksy:) można wygrzebać świetne rzeczy :) i to nierzadko są jeszcze z metką i jakościowo są nieraz lepsze niż rzeczy nowe które nie wiadomo ile kosztowały

evevlina
18-04-2010, 18:42
Ja się przekonałam do second-handów jakiś czas temu i stało się to moim nałogiem;p Świetne ciuchy można znaleźć za grosze i mieć pewność, że nie zobaczy się drugiej osoby w czymś takim:)
Kilka moich zdobyczy:

delyszys
18-04-2010, 18:55
ja zaczelam latac po lumpeksach jakis rok temu kumpele z pracy mnie namowily i tak sie wkrecilam ze musialam po pewnym czasie przystopowac bo juz w szafach sie nie miescilo. Cala sztuka nauczyc sie szperac i ile frajdy i przyjemnosci z tego ahhhh uwilebiam to takie moje drugie hobby po pazurkach pokaze wam jutro jakie piekne zaslony i firanki znalazlam nie mowiac juz o 4 kurtkach na wiosne ktore juz znalzlam w lutym i czekaly tylko na lepsza pogode:) nawet duzo znajduje ciuchow dla chudzielcow bo ja to nie raz nawet 32 nosze i jak dobrze poszukam to i jeansy znajde itd:)

hersa
18-04-2010, 19:27
dokładnie, ja nienawidze zakupów. Zawsze wszystko na mnie za krótkie. Jak już nie mam co na tyłek włożyć i szukam spodni to jakiś horror. A do lumpeksiku to tak lajtowo, hobbystycznie, albo się coś wygrzebie albo nie, a jak juz się coś znajdzie to ile frajdy.

tusia
19-04-2010, 10:52
ja jak zaglądam do lumpeksów to przewaznie szukam pasków i torebek
ostatnio znalazłam dwie...zapłaciłam za nie ok 6 zł:]
20573205742057520576

rudzia1985
19-04-2010, 11:30
u mnie w miescie w DE nie ma ale w PL chodzilam co tydzien ( jak dostawa byla :D ) i zawsze cos fajnego znalazlam :P

tu w Niemczech sa Caritasy i tam chodze czasami, pelno ciuchow jest i to za 1 euro prawie wszystko... :D sa tez meble, szklo, lampy itd.

dudejla
19-04-2010, 11:45
Czerwona fajowa:good:

paznokietek1000
19-04-2010, 12:56
superowe te torebeczki,
ja kiedyś jak chodziłam na studia to z kumpela co poniedziałek chodziłyśmy do ciuchraka zawsze jakieś szmatki wytargałyśmy, ja miałam szczęście do znajdywania ciuszków z metkami ze sklepów jeszcze nie noszonych. ale nie byłam już w ciuchraku ze 3 lata

nanami7
19-04-2010, 12:58
ja nie wiem gdzie chodzić żeby było fajnie tanio i dużo :)

jOotka
21-04-2010, 23:45
Ha. :D Ostatnio byłam w Niemczech z przyjacielem. W pewnym momkencie zauważyłam.. lumpex ;D BOSKI był ;D I wygrzebałam tam.... AUTENTYCZNĄ skórę. Normalnie masakra! Jak zacieszałam :D Nie była w moim rozmiarze., wiec odstapiłam mojemu kumplowi, jednak muszę dodać, ze była strasznie tania :D TYLKO 15 euro, co, chyba, na złotówki fdaje .. 65zł?? :d Tak więc teraz kumpel pozycza mi skórę z lumpów :D :D

lusia
24-05-2010, 10:53
no ja tez miałam szał na lumpeksy ,ale powoli się "leczę" ciuchów w szafie pełno a i tak chodzę w niewielu, zbieractwo to zgubny nałóg zwłaszcza jak sie ma małe mieszkanie :)

Latika
24-05-2010, 11:55
oooo :D temat także dla mnie :)
Ja mam dwa wielkie ulubione-superjednostka w katowicach i też taki wielki w sosnowcu.Dostawa codziennie,wycena oraz na wage wiec każdy znajduje coś dla siebie.Too takie wielkie hale i nikkt tam sobie nie wyrywa bo jest tyle iuchów że cięzko przejrzeć wszystko.Mi zajmuje ok3h samej wyceny...bo wolę tę.Na wage to ew materiały i zasłonki :)

Dla dzieciaków mają piękne ciuszki.Ja akurat kupuje (ktos napisał ze cos tam chemia i szkodzą).Na pewno nie szkodza w jakimś znaczącym stopniu bo by nie było tam tych ciuszków,tak samo każdy wózek jest z rakotwórczych materiałów wiec nie wydaje mi się aby te iuszki po wypraniu itd na prawdę mogły zaszkodzić dziecku.

a to kilka moich ostatnich zakupów :)

-sukienka ołówkowa/tunika
-tunika z rozszerzanymi rękawami
-kamizelka (moja ulubioa)
-bluzka niebieska na 1 ramie (pod spod biore inna i fajnie się zgrywa)
-i różowa z koronką:D

anecka17171
24-05-2010, 13:41
ja też mam swoje ulubione i zazwyczaj nie wychodzę z pustymi rękami bo zawsze coś fajnego znajdę i przeważnie firmówki większość NEXTA a to kilka takich moich zakupów::)

pierwsze 6 zdjęć to zakupy za 22 zł.
a kurtka za 8zł. bo reszty nie pamietam

paznokietek1000
24-05-2010, 17:46
uuu jakie pokaźne zakupki

Etna
24-05-2010, 19:23
ooooo jaaa to kocham Szmateksy! Mam kilka ulubionych, wiem kiedy jest dostawa i zawsze stoję w kolejce z samego rana. Bo w dzień dostawy to kolejka potrafi być mega duża nawet do 30m. Jak się spóźnię to wychodzę z pustymi rekami ale w dzień dostawy gdy się nie spóźnię to z reklamówkami w rekach potrafię wyjść. Powiem szczerze ze mi to już się ciuchy w szafie nie mieszczą. Szmateks to piękne stworzenie Boga :D Markowe, niepowtarzalne ciuchy za grosze! Jestem już od szmateksów uzależniona! :)

Nnisiaa
01-06-2010, 16:29
ja upolowalam takie male conieco:P po 1zl/szt:]

korcia225
01-06-2010, 16:35
jakie fajniusie a ta bluzeczka w krateczkę czerwoną jest przesłodka

julcia88
02-06-2010, 11:19
zgadzam si.ę ta czewona w kratkę prześliczna :D
a ja sobie ostatnio pasek kupiłam :D

Nnisiaa
02-06-2010, 15:01
ha ta czerwona jrs takich rozmiarow ze nadaje sie na lalke:haha:ale yla tak urocza ze musialam ja kupic a lalek u mnie nie brakuje:P

Bożena P
02-06-2010, 15:33
no no widzę że nieźle szalejecie z tanimi zakupami :D
ja akurat nie chodzę do tego typu sklepów ani nie kupuję jakiś typowo chińskich (nowych), nie przepadam za używanymi rzeczami, nie mogę się do tego przekonać. Mnie nic tak nie cieszy jak coś nowego, nieużywanego :D I uwielbiam w sklepach polować na promocje, niekiedy idzie kupić naprawdę fajne nowiutkie ciuszki tanio (zwłaszcza jak z jednego fasonu spodni zostaje akurat tylko ten jeden twój rozmiar :D) :)

Etna
02-06-2010, 22:49
mi się nigdy tak nie trafiło :P po za tym czasem i w szmateksach można natrafić na nowe ciuchy. Poprostu nie przepadam za zakupami w sklepach bo zal mi pieniędzy gdy wiem ze na szmatach mogę kupić o wiele więcej. Gdy spodnie rureczki w H&M kosztują załóżmy 130zł czy nawet 100zł ja kupiłam sobie za 11 i to z h&m. tak samo ze sweterkami z Zary co były modne tej zimy. zal mi było kupić bo kosztowały 89zł, fartem natrafiłam na szmatach na taki sweterek co chciałam kupić i zapłaciłam 2zł. To się nazywa oszczędność ;)

Anika
03-06-2010, 01:10
A ja nabyłam :D ostatnio bluzke z Jane Norman!! Nie mogłam uwerzyć :) I zapłaciłam za nią tylko 9 zł:yess:

mariolak83
20-06-2010, 10:25
ja ostatnio nabyłam 2 swetry z Jane Norman jeden po 13 drugi za 24 zł. Nie zniszczone i bardzo mi się podobają:) no i mam mnóstwo rzeczy z Atmosphere.

szerek
19-08-2010, 12:50
hmm, widze że temat ciucholandowy nie jest za bardzo rozwiniety.
jakbym miała dodac wszystkie ciuchy które mam z ciucholandu to pewnie by pare stron to zajeło:(
W sumie ja się juz uzalezniłam i nie chodzę do normalnych sklepów bo szkoda mi kasy.
Po co mam chodzic do takiego h&m jak w lumpeksie kupie to samo za grosze?
Dla córci tez mam duzo ubranek:)

Giordani
19-08-2010, 13:10
Ja ubielbiam lumpeksy ale w Anglii bo w Polsce jakos niespecjalnnie mogłam cos extra znalezc!! A uk wszystko jest tak uporzadkowane ze jak idziesz to masz albo poukładane kolorami lub rozmiarami:skacze: naprawde bajera!!! i naprawde nie ma dziadostwa!!!!!ciesze sie ze tu jestem i mam je pod nosem;)
uwielbiam lumpeksiki!!!!!!!!!!:ok::ok:

iv90
23-03-2011, 15:59
odświeże temacik :) W sh kupiłam babciną spódnicę za 5zł i przerobiłam na miniówkę, urzekł mnie w niej wzór na materiale to moja pierwsza styczność z maszyną do szycia. ;) I jak oceniacie?

I mam pytanie - czy nie mam do niej za grubych nóg? :( tylko szczerze

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Tosiaczek
23-03-2011, 17:41
Jak będę miała czas to też wam pokażę moje zdobycze i mojego faceta.

Chociaż bardziej wolę firmowe sklepy. Ale raz na pół roku jak pójdę żeby poszperać i znaleźć bluzki dla faceta <bo szybko niszczy> to i dla siebie coś znajdę. No i moja ciocia kochać fast hendy :) :) Haha I od niej mam masę rzeczy :)

Emilia B.
23-03-2011, 18:00
iv gdzie te twoje nogi niby sa grube?? dla mnie super :ok: bardzo masz ładną figurkę i wspódniczce wyglądasz super :) wzór prześliczny :)

hersa
23-03-2011, 18:21
iv- ja nie widzę, gdzie Twoje nogi są grube... super wyglądasz, teraz motywy kwiatowe modne są :)

ja ostatnio upolowałam jeansy mustanga za 10zł i super sukienkę marks&spencer czarną w czerwone kwiaty za 5zł i jestem bardzo zadowolona bo sukienka leży idealnie, jakby była szyta na miarę. Uwielbiam lumpy :D

natalia268
23-03-2011, 18:23
iv super wygladasz, ładniutka spodniczka i nie masz grób nóg !!

iv90
23-03-2011, 18:54
dziękuje dziewczyny :* ale jak człowiek się napatrzy na te szczuplutkie dziewczyny to wpedza sie w straszne kompleksy ;(

samaron
23-03-2011, 19:01
iv przestań, wyglądasz super - jak normalna prawidłowa kobieta, ja jestem tzw "szczuplutka" i niestety w miniówkach wyglądam jakby wystawały mi 2 pałki zamiast nóg - proste bezkształtne badyle, to jest dopiero masakra.

Jade
23-03-2011, 20:39
iv super spodniczka i swietnie wygladasz:)

trendy77
23-03-2011, 21:18
iv ale lasencja z ciebie a spodniczka sliczna:love::love::love:
a ja wczoraj kupiłam sobie buty za całe 12zł najlepsze jest to ze sa nowe i całe ze skórki:skacze::skacze::skacze::skacze::skacze:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

kasiaandrzejczak87
08-04-2011, 13:41
iv super ten wzór spódnicy !!!

natalia268
08-04-2011, 17:11
oo trendy chodza za mna takie buciki od dłuzszego czasu.. ale takie właśnie pożądniejsze... oddawaj ;P

ja dzis miałam chec pojechania gdzies do szmateksu.. naprzymierzałam sie i co kupiłam ? nic ;( albo za małe, lbo za duże, albo jakies plamy :placz: i to jeszcze takie piekne rzeczy

kasiulka81
08-04-2011, 17:41
Ja Wam powiem, że też czasem bywam w takich sklepach i czasem nawet udaje mi się coś w nich zdobyć, zazwyczaj jak już w nich coś wybieram to firmowe rzeczy :D Jakiś czas temu udało mi się kupić super golfik z VERO MODA za 20 zł oraz marynarkę C&A również za 20 zł. Ciuchy kompletnie nie używane, ja oczywiście już w nich występowałam :P i przyznam, że wszystkim się podobało :skacze: jak znajdę chwilkę to wygrzebie te rzeczy z mojej ogromnej szafy :P i Wam pokażę :]

asiek
12-04-2011, 15:08
Jak ja chodzę po lumpeksach, to wkurzają mnie babki, które wręcz się rzucają na te ciuchy :D i zazwyczaj nie oglądam wszystkiego, tylko czekam aż coś samo mnie zauważy :D

kasiulka81
23-04-2011, 20:57
A tu obiecane foteczki moich lumpeksikowych firmówek za grosze :skacze:

natalia268
24-04-2011, 19:34
ja ostatnio tez sporo rzeczy kupiłam :jupi: w koncu.. ale musze sie opamietac.. bo niby tanie tanie.. ale jak chodze co tydzien i cos powybieram to zbankrutuje ^_^

asiek nie tylko Ciebie denerwują.. zawsze są handlary które są od otwarcia do zamkniecia w dniu kiedy jest nowy towr.. no masakra.. raz byłam z mamą i upatrzyła sobie takie spodnie, ale taka pani je wzieła do przymierzalni. Były nie dobre chyba, bo je odłozyła i z jednej strony byłam ja, a z drugiej jakas handlara i ja wziełam pierwsza, tylko wieszak był przechylony w jej strone i mi z mojej strony było ciezej zdjac.. mam nadzieje ze rozumiecie.. Kobieta widziała ze trzymałam, szarpałam i powoli podchodziłam w jej strone i nagle bah reka na wieszak... pierw pomyslałam ze moze ma dosc mnie i chce mi pomoc zdjac, bo spodnie sie zahaczyły o inne, a ona tam dalej ogladała reszte sodni obok tych moich wypatrzonych.. no i ona zdejmuje i wsadza do siebie do koszyka.. jak sie we mnie zagotowało...:[ głupi babsztyl.. to jej powiedziałam ze wyrwała mi pani z ręki i tak sie nie robi. Ale z mysla ze niech ma te sponie.. a golym okiem było widac ze nie na nia te spodnie bo małe a ona o wiele wieksza i idzie z nimi do przymierzalni.. chyba tylko by mi zrobic na złosc.. a ja sie smiałam.. później chodziła z nimi i pokazywała wszystkim swoim kolezankom, innym handlarom czy nie chca kupic, bo sa super ekstra. No i tam zadna nie chciała i zaproponowała kobiecie w ciąży, a ta je przygarneła ;] I tamta takie oczy i mowi do niej 'ale jak to? przeciez pani jest w ciąży? nie zmiesci sie pani w nie' a na to kobieta w ciazy z usmiechem na ustach: 'ale ja wiecznie z brzuszkiem nie bede chodzic, niedługo rodze'.. a tamta zamurowało i mowi 'niech pani oddaje ! ja jednak sie zdecydowałam ! brzuch wielki pani zostanie po tej ciazy!' i awanture jej robi.. a wszyscy na około sie smiali...:haha:

kasiulka81
25-04-2011, 19:36
:leze: no uśmiałam się do łez czytając tę historię :leze: co za ludzie :haha: Szkoda, że nie udało Ci się ich kupić, ale pewnie znajdziesz lepszą zdobycz skoro tak często tam chodzisz ;) Ja bywam sporadycznie, jak akurat kumpela tam idzie to czasami z nią wdepnę, zazwyczaj wychodzę z pustymi rękami, no ale 2 zdobycze mam i to firmowe nóweczki :D zamieszczone w poście wyżej :P

natalia268
25-04-2011, 21:45
w tym Szmateksie co działa sie ta historia, to akurat rzadko bywam, bo troche daleko.. i nie chce mi sie ^_^

a mam blisko siebie ale jest taki tyci tyci...i do tego czesto chodze ^_^

tusia
09-05-2011, 12:08
ja ostatnio pogrzebałam w "odziezowym:D" i znalazłam nowiutka kurtke LEVI'sa ^_^
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
fota ze stronki ? ? Premium Multi Brand Shop Neo feel ? ? (http://www.neofeel.net/product/product01_in.php?code=10101006008)

xsunnyolciax
21-05-2011, 08:35
wczorajszy wypad do lumpka :]

milenka_olsztyn
24-02-2012, 09:27
No to skoro tu jestem to i ja pokarzę swoje zdobycze:) Uwielbiam lumpki:) i jak teraz wejdę do normalnego sklepu to aż mnie serce boli że mam wydać np. 89zł za nową bluzkę...
Spodenki h&m
http://images37.fotosik.pl/1350/48c3796f41460f17med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48c3796f41460f17.html)
Płaszcz new look 10zł
http://images39.fotosik.pl/1333/9742d4303e677d84med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9742d4303e677d84.html)
Złota bluzka TopShop 14zł
http://images37.fotosik.pl/1350/0c2ad83f47d59a1bmed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c2ad83f47d59a1b.html)
Sweterek h&m 6zł
http://images39.fotosik.pl/1333/b4b28dbd9c1c5b8bmed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4b28dbd9c1c5b8b.html)
Sukienka Lipsy London 30zł
http://images45.fotosik.pl/1389/5fd4b1e8f1f6af10.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5fd4b1e8f1f6af10.html)

farbstift
24-02-2012, 11:54
Milenka, szczena mi opadła! Wszystkie te ciuchy bym chciała:love:

milenka_olsztyn
24-02-2012, 12:58
Farb a to tylko malutka część :D

farbstift
24-02-2012, 15:36
mi aż tylu ładnych ciuszków w lumpkach nie udało się nigdy znaleźć, za to zdobyłam raz super kieckę koktajlową:
http://images38.fotosik.pl/1379/a8dae0e4ba89ce95med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8dae0e4ba89ce95.html)
http://images43.fotosik.pl/1388/7b9f27d198ddb940med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b9f27d198ddb940.html)
i skorzaną spódnicę ołówkową, ale w domu okazało się, że w biodrach za mała i usiąść nie mogłam :D

milenka_olsztyn
24-02-2012, 17:14
Bardzo fajna ta sukienka :)
Ja wstawię jeszcze kilka moich :)

dudejla
24-02-2012, 21:28
Milenka u mnie w lumpkach za takie ciuchy musiałabym pół wypłaty dać;(

Świetne rzeczy, najnowszy płaszczyk rewelacja!

kobietazpazurem
26-02-2012, 09:25
Powiem Wam ze lumpkow chodzę bardzo rzadko ale przez Was chyba zacznę to robić częściej:) super łowy dziewczyny!

DiamondShine
26-02-2012, 12:28
kurde zazdroszcze wam... ja bylam jeden jedyny raz i nic nie umialam dla siebie znalezc :( ale chyba musze wziasc kolezanke i sie wybrac w koncu!!

RedSunset
28-02-2012, 11:05
a ja dziś zupełnie przez przypadek zajrzałam do lumeksu :D i oto co znalazłam :love:
http://images45.fotosik.pl/1398/b64dbc152548ddb8med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b64dbc152548ddb8.html)
http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&catalogId=33053&storeId=12552&productId=2369947&langId=-1&sort_field=Relevance&categoryId=208738&parent_categoryId=208609&pageSize=20

jedyna różnica, jest taka że moje są czarne i najlepsze jest to że są nowe, jeszcze z naklejkami, czyściutkie i nie były noszone bo spód jest idealny, a dałam za nie 25 zł :tuptup:
wieczorem strzelę fotkę

milenka_olsztyn
07-03-2012, 12:11
Ja kupiłam dziś sukienkę z H&M z kolekcji Garden za 20zł :D
http://images41.fotosik.pl/1360/da5f6cc4deed8ad5med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da5f6cc4deed8ad5.html) http://images38.fotosik.pl/1404/ff4d1fa84560f0d5med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ff4d1fa84560f0d5.html)

i Bluzkę na ramiączka taką letnią:) 15zł
http://images38.fotosik.pl/1404/65b3819d34118880med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65b3819d34118880.html) http://images45.fotosik.pl/1415/dcc9b1c8082f146dmed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dcc9b1c8082f146d.html)

Zdjęcia na podłodze lepiej oddają kolory dlatego je wstawiłam :)

Nysza
07-03-2012, 12:29
RedSunset - ale miałaś farta , ja też za takimi biegam - są obłędne

Milenka - piękna ta suknia , już chciałabym takie nosić .. no ale na dworze tylko 3*C

Askar
07-03-2012, 15:05
Milenka, wow! piękna ta sukienka :love:

trendy77
07-03-2012, 19:09
milenka ale zdobycze lepsze niz z nie jednego butkiu:ok:

milenka_olsztyn
07-03-2012, 19:25
Cieszę się że się podobają:)

nanami7
07-03-2012, 20:10
ja dzisiaj w second handzie straciłam 47 zł ale kilka rzeczy się pierze, a te co nie zdążyłam to obfociłam i możecie podziwiać :P

natalia268
20-03-2012, 22:16
mój ostatni łup :love::love::love::love::love:

52907 52908

18 zł z groszami :)

milenka_olsztyn
21-03-2012, 06:09
piękna jest :)

Pati88
21-03-2012, 07:16
ja polecam strone Loompex.pl - ubrania używane, secondhand. Najlepszy ciucholand internetowy w sieci. - loompex.pl (http://www.loompex.pl) swietne maja ciuchy tylko jest zasada-kto pierwszy ten lepszy :) ostatnio u siebie kupilam sobie sukienke z H&M za cale 5 zł :) nikt jej nie chcial bo to rozmiar 34 zadna sie dopiac nie mogla i jak juz stalam przy kasie to zobaczylam ze jakas babeczka ja odrzucila i skorzystalam z okazji :)

52911 52912

natalia268
21-05-2012, 09:48
ja znowu się chwalę :]

trendy77
21-05-2012, 10:43
natalia ale cudeńka upolowałaś:ok:

tusia
21-05-2012, 11:01
kiecunie rewelacyjne, szara zarąbista :love:

dzidzia1987
21-05-2012, 11:30
natalia i to wszystko w lumpeksie??? ta czarna rewelacyjna- miodzio;) pozostałe ciuszki też fajne-ta szara sukienka- śliczna i te koronkowe gatki:ok:
Pati sukieneczka też słodziutka;)

białaaaa
21-05-2012, 16:51
to w lumpku kupiłaś świetne, jaka cena tych ubrań

natalia268
21-05-2012, 16:59
hm... kazdego ciuszka z osobna to nie wiem, ale to + mamy dwie bluzki = mniej niż 50zł , a dokładnie 49 z groszami ;)

tylko musiałam przerobić spodenki, ale już je mam na pupie :D
znaczy nie musialam ich przerobic ale chcialam, bo były takie szerokie, rozkloszowane, a mi mama zwęziła i są zwykłe proste

farbstift
22-05-2012, 11:22
te spodenki-cudo!!!

reval
25-05-2012, 12:24
ja kupuje w takich "sklepach" ubranka dla mojego synka, naprawde można "dostac" bardzo fajne rzeczy, a dziecko tak szybko wyrasta/niszczy, ze aż szkoda przepłacać za nowe ubranka...

kasiulka81
19-08-2012, 11:54
Piękne te Wasze łupy :skacze:
Ja coś takiego wyszarpałam w pobliskim lumpku :D pasek - gorsecik w mój ulubiony motyw :skacze:

iv90
19-08-2012, 20:00
uwielbiam zakupy w lumpexach, second Handach, tanich odzieżach itp, zwał jak zwał :P za grosze można piękne ciuszki wyłowić, na tygodniu pokaże Wam moje dotychczasowe łupy - w ostatnim czasie niestety nie mam za dużo czasu i szczęścia do takich zakupów :(

Wasze ciuszki bardzo fajne :)

milenka_olsztyn
20-08-2012, 06:33
Ja to znowu w lumpkach teraz bardziej dla mojej małej kupuje ubranka:D

KarolciaK
20-08-2012, 09:29
lumpy są świetne, pół mojej szafy to ciuchy markowe kupione w lumpeksie.

kasiulka81
26-09-2012, 19:39
Oto moje dzisiejsze zdobycze :skacze: Marynareczka firmy Orsey za 12 zł :]

mania818
26-09-2012, 21:06
te wdzianko na 2 zdjęciu jest super , w moim stylu :D

kasiulka81
26-09-2012, 21:59
Wdzianko jest super,a cena jeszcze lepsza :-)

farbstift
26-09-2012, 22:16
kasiu, gdzie w Katowicach są fajne lumpki? Ja tylko jeden znam :(

kasiulka81
27-09-2012, 17:01
Farbstift - to co pokazałam wyżej kupiłam akurat w nowo namierzonym :cwaniak2: (zupełnie przez przypadek) lumpku na Giszowcu koło targu :P
Bardzo fajny lempeksik jest też na ul. Francuskiej ten na rogu :D kupiłam tam kilka fajnych ciuchów i powyżej, chyba ze 2 sklepy wyżej (w kierunku szpitala):)
Jest też ciekawy lumpeks na ul. Mikołowskiej (niedaleko mieszkam) dokładnie na przeciwko dawnej knajpy "Franc Joseph" zaraz przy przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną, podobno nawet biorą tam używane ciuchy w komis, ale nie znam dokładnych warunków.

farbstift
28-09-2012, 11:39
haha Kasia to chyba mieszkamy bardzo blisko siebie :D ja przystanek za AWF-em :D
przepraszam za spamik:*


O to przejdę się tam, bo też nieco stylizuję ostatnio i weny potrzebuję a wiadomo, że lumpki to kopalnia inspiracji :)

milenka_olsztyn
06-10-2012, 10:44
Ja właśnie dzis wrócilam z polowania :D
kupilam dla małej rzeczy :)
sukienke maxi z h&m
sweterki z h&m
sukienka Modna polska
i za wszystko dałam 40zł :D
http://img818.imageshack.us/img818/8130/hmpudrowy2.jpg
stylio.pl

http://img.szafa.pl/uploads/clothes/c1/d4/d72/4268179/1293636929.jpg
szafa.pl

natalia268
06-10-2012, 11:17
ooo łaaaa ale sukienka :slina: !

iv90
19-10-2012, 18:03
Milenka musisz mieć bardzo fajny sh :D

A to moje z ostatnich wypadów :P

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

kasiulka81
19-10-2012, 20:12
Ale macie zdobycze :skacze: super :ok:

aurelia3
19-10-2012, 20:18
wiecie co miałam skończyć z zakupami, ale przez Was idę jutro pobuszować w lumpeksie- mam zaraz pod nosem, bo na parterze w bloku w którym mieszkam :)
klika fajnych rzeczy tam upolowałam, porobię fotki to wrzucę :)

milenka_olsztyn
25-10-2012, 15:37
Moje ostatnie zakupy :)
http://zapodaj.net/images/15918a2744e5e.jpg

ania33
27-11-2012, 19:36
ja bardzo lubię chodzić do lumpeksów ! można tyle fajnych i tanich okazji wyczaić, że to czasami aż niewiarygodne :)

majka2
29-11-2012, 22:31
ja lubię tam chodzić :) zawsze coś taniej

elwirkaa
03-12-2012, 00:19
ja tez lubię :) tanio jest a to najważniejsze w dzisiejszych czasach :D

pysialali
03-12-2012, 07:11
A ja nie lubię. Nie chodzi o to że uzywane ubrania czy cos tam. Tylko ze u nas w lumpach jest wiecznie balagan i ja nigdy nic dla siebie nie potrafię wybrać. Juz się zniechecilam :(

Wysłane z mojego GT-I9300

karnityna
16-01-2013, 15:31
U mnie są i takie lumpy, w których jest bałagan, i takie, w których ciuchy wiszą ładnie na wieszakach posortowane według rodzaju, czyli sukienki razem, bluzeczki razem, kurtki razem itp. Co prawda ostatnio byłam na takich zakupach jeszcze latem, ale wyszłam wtedy obładowana pięcioma sukienkami i jedną parą spodni :D

kath82
07-02-2013, 12:14
Ja znalazłam ostatnio dla młodej coś takiego:) całe 23zł.

natalia268
09-02-2013, 21:49
ja w końcu obfociłam sukienkę ;P która już troszkę wisi.. czeka na okazję...
nie mogłam się oprzeć... 16 zł
A sukienka z lipsy london <3

kasiulka81
09-02-2013, 21:54
Kath82 - piękny kolor i fason :skacze: sama bym chętnie taki ponosiła :P
Natalia - piękna sukienka :wow:

karnityna
19-03-2013, 15:51
natalia268, śliczna sukienka! Aż sama zatęskniłam za wypadami do lumpeksów, a tu wciąż czasu brak :(

asiek
19-03-2013, 17:42
A ja dzisiaj po długiej przerwie, kupiłam sobie bluzeczkę koronkową zapinaną na suwak z tyłu za 24 zł, sweterek żółty śliczny, nawet nie zmechacony, jak nowy za 2,75 zł :skacze: i dwa paski po 2 zł :cool:

moja pasja paznokcie
20-03-2013, 09:40
Dziewczyny wy to albo macie nosa na ciuchy albo u was są super lumpeksy,ja dla siebie nic nie mogę znaleźć zawsze wychodzę tylko z ciuszkami dla małej, a co niektóre baby mi na nerwy działają rozpychają sie i jak by mogły wyrwały by jedna drugiej ciuch z ręki masakra jakaś u was też tak jest?


Milenka fajna sukienusia dla małej ;)

marylin
20-03-2013, 10:25
Tak,ja też dlatego się zniechęciłam,za jednego ciucha o mało by nie zabiły. No i ja chyba szukać nie potrafię:/:.Moja siostra śmiga po lumpkach,że hej,szkoda,że ma inny gust.

moja pasja paznokcie
20-03-2013, 10:35
Ja mam znajomą która zawsze coś znajdzie ,ale ona to jest typem z tych bab co cię tyłkiem odepchnie :o;(

sandrus
20-03-2013, 11:36
JA tam lubię:D
Moje najbardziej udane zakupy to właśnie w takich sklepach:)

Kiedyś bywałam średnio raz w tygodniu,teraz już rzadziej ,bo ani czasu za bardzo nie mam na takie latanie i trochę zaczęłam sie temperować z wydawaniem kasy:)

Upolowałam mnóstwo zaje rzeczy:)

Co najlepsze to zawsze sa niepowtarzalne a nie tak jak z naszych ukochanych sieciówek,tanie i nie ma co ukrywac w większości jakośc jest b.dobra.



Bardzo często miałam za grosze rzeczy z metkami.
późną jesienią upolowałam nówkę torbę,taką futrzana jak znalazł na zimę czy jesien a do tego identyczny nowy futrzany bezrękawnik:D

Wygląda jak komplet i bardzo to lubie.
całość za niespełna 70 zł.

el.ch
20-03-2013, 16:05
Sandrus ja tez jestem (moze raczej bylam) polowaczem. Uwielbialam poniedzialki w takich sklepach, a znalezienie czegos markowego z metka za kilka zlotych nie raz ratowalo budzet nie mowiac juz o tym, ze zawsze bylo oryginalne (w sensie inne). Tesknie czasami i zawsze jak jade do Pl zahaczam o kilka takich sklepikow :) kiedys znalazlam martensy z metkami w rozmiarze mojego taty i bylo to jeszcze jak mieszkalam w kraju, czyli jakies 6 lat temu co najmniej, tata do dzis smiga na ryby w glanach za 35 zl hahaha sa nie do zdarcia :) a rzeczy dla mojej siostrzenicy, jak byla malutka - tego bez liku, no i wiadomo koszt symboliczny w porownaniu do normalnych ciuchow na roczne dziecko :)
Ja ze swoich bestsellerow (bestzakupow moze raczej :) ) mam swietny skorzany plaszcz, ktory zamiast 2000zl kosztowal mnie nieco ponad stowe :)

nanami7
31-05-2013, 10:55
Charolotte mowisz o tym nad Sphinksem? :) Ja bylam tam kilka razy i nic nie upolowalam, natomiast lubie lumpa na Dabrowskiego przy Polnej nad sklepem z farbami NINA.

betisska
31-05-2013, 21:15
A ja kupilam pare dni temu nowiusieńkie za 20zł H&M:)
Nawet miały naklejki na spodzie :)

milenka_olsztyn
01-06-2013, 06:18
ooo ale ci fajnie:)
miałam takie same ale się pozdzierały już..;/

kath82
02-07-2013, 14:13
Wczoraj wpadłam do Lumpeksiku przez przypadek i trafiłam na wycenę nowej odzieży markowej dla dzieci:wow:. Fakt, że czasami trafiło się coś źle przeszyte lub brakowało guziczka, ale ceny były tak niskie, że obkupiłam młodą w kilka ciuszków:D

milenka_olsztyn
02-07-2013, 15:01
Fajnie:)
ja ostatnio w lumpku za 7zl kupilam 2 sukienki... w tej czarnej mam zamiar iść na wesele..

krasta
02-07-2013, 20:40
Dziewczyny wy takie ładne rzeczy macie z lumpeksików a ja jak ide di siebie do lumpeksików to nic nigdy znaleść nie moge;(

natalia268
03-07-2013, 08:47
trzeba znaleźć dobre lupeksiki, a później ... szukać :D

edytakon
03-07-2013, 11:39
Milenka boskie :0 ja tez uwielbiam szperac :)

ashley2020
04-07-2013, 08:37
Polecam w Katowicach sklepy Retro na ul. Mickiewicza, Staromiejskiej i Francuskiej ... można tam znaleźć ciuchy używane jak i nowe, wszystko z UK. Jak jest nowa dostawa ubrania są drogie, ale tydzień później po dostawie są obniżki i na prawdę idzie tam wyszukać fajne ciuchy :)

paula1230
18-07-2013, 10:58
Uwielbiam lumpeksy! Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość i szukać perełek od znanych projektantów! ;)

GrotaBryza
08-08-2013, 15:39
Ja również lubię chodzić do lumpeksów, szczególnie do tych w których ciuchy są jedynie na wagę. Ostatnio dowiedziałam się jednak, że charakterystyczny zapach ciuchów z szmateksów nie wynika z tego, że są one dezynfekowane lecz ze złego przechowywania. Z takich sklepów trzeba od razy wychodzić.

venus
21-08-2013, 14:48
Jak oglądam wasze zdobycze to mam ochotę biec 'na poszukiwania' :P Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam w lumpeksie. Muszę nadrobić zaległości :D

paula1230
28-08-2013, 09:09
Znacie jakieś fajne we Wro? ;)

Selenna
28-08-2013, 10:55
A w warszawie gdzie mozna poszperać w lumpeksikach?

kasiulka81
01-10-2013, 20:13
Ja ostatnio taką bluzę wyszperałam za 7zł:D

Moja ostatnia zdobycz, ze skóry naturalnej :skacze:

natalia268
16-11-2013, 16:06
A w warszawie gdzie mozna poszperać w lumpeksikach?

Ja chodzę na świętokrzyska, centrum (okolice ogrodowej), na odyńca i kabaty...

sandrus
17-11-2013, 12:54
Ja w Wawie polecam sieciówkę Szmizjerka.

Selenna
18-11-2013, 09:01
O ile pamietam to na Żelaznej jest ten lumpeks,niestety nic tam ciekawego nie znalazłam,ale nie jestem pewna czy to ten różowy lumpeksik? ;) koleżanka powiedziała mi że w czwartki to naprawdę nic już tam nie ma ciekawego że tylko w poniedziałek można coś znaleźć(pewnie dlatego nic nie znalazłam,albo dlatego że nie ma dla mnie tak fajnych ciuchów jak na rozmiar S i M ja noszę 40-42 L I XL :D i ciężko znaleźć coś fajnego w tym rozmiarze:(

natalia268
18-11-2013, 11:20
Przy żelaznej, bliżej ogrodowej jest właśnie ten różowy. Teraz go jeszcze powiększyli.

Tam są dostawy we wtorek, na wołoskiej w pon. A na kabatach w czw.

Czasem sie coś gdzieś trafi a czasem nie, nie ma zależności.

sandrus
19-11-2013, 00:29
A ja lubię ten sklep.
Oczywiste jednak jest,że żeby coś kupić trzeba tam często wpadać.
Czy do tego czy do innego.
Fajny też jest na Górczewskiej róg Działdowskiej "Kopalnia ciuchów"się nazywa.

GrotaBryza
22-11-2013, 13:39
Czasem zdarzy mi się korzystać,przeglądać tamtejsze ciuchy,ale na to trzeba mieć naprawdę sporo czasu i cierpliwości,wtedy wyłowimy coś fajnego.

Markiza
22-11-2013, 13:45
Ja uwielbiam ,poszukuję zawsze ciuszków z motywem węża,bo u nas w sklepach nie widuję ;)

dorota_pazurki89
24-11-2013, 15:59
ja ostatnio kupiłam nowe jeansy tzw boyfriendy :) 12zł ale jestem baaaardzo zadowolona :)
http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/6CSi.jpg

Selenna
24-11-2013, 16:33
fajne ciuszki dziewczyny,ja nie mam czasu na lumpeksiki ;( może we wtorek się wybiorę,Dorota nie widać tych spodni :D

dorota_pazurki89
24-11-2013, 19:46
fajne ciuszki dziewczyny,ja nie mam czasu na lumpeksiki ;( może we wtorek się wybiorę,Dorota nie widać tych spodni :D
o shit nie wiem czemu takie male foto :(

GrotaBryza
25-04-2014, 15:06
Kluczowe tutaj jak zawsze będzie udać się do lumpexu w dniu dostawy kiedy to towar nie jest jeszcze przebrany jak pod koniec tygodnia,wtedy już raczej nie ma tam czego szukać:)

marylin
26-04-2014, 09:37
Niekoniecznie.Ja np.jestem bardzo drobna i często wyszukuję coś dla siebie w inne dni niż wtedy, gdy jest najdrożej.
Ostatnie zdobycze,koralowa jeszcze nie wyprasowana:P

jealousgirl
26-04-2014, 10:33
Kluczowe tutaj jak zawsze będzie udać się do lumpexu w dniu dostawy kiedy to towar nie jest jeszcze przebrany jak pod koniec tygodnia,wtedy już raczej nie ma tam czego szukać:)


Ja tez sie nie zgodze. W Lodzi na Jaracza jest taki lumpeks gdzie w czw jest dostawa i naprawde ceny sa wysokie, ale we wt jest wszystko po 5zl/szt i jest pelno towaru. W sr troche gorzej, ale jest sztuka za 3zl ;)

marta28
22-05-2014, 09:48
A znacie jakiś fajny SH w Krakowie? Najlepiej w okolicy Nowej Huty :)

goska32
04-07-2014, 11:21
ja czasami tez :P tam kupuje ;d

Qeef
08-07-2014, 15:19
Właściwie tylko dwa razy udało mi się znaleźć coś odpowiedniego w lumpeksie - raz był to 'eksluzywny' lumpeks i kupiłam tam bardzo ładną bluzeczkę, a raz to było przebranie na imprezę więc nie wiem czy się liczy ;D.

mala55
17-07-2014, 10:18
Ja średnio raz w miesiącu robię sobie taką rundkę przez wszystkie lepsze lumpeksy w moim mieście, lecz nigdy nic nie kupiłam... Po prostu nie umiem szukać rzeczy w takim chaosie. Nawet jak czasem coś mi się spodoba to rozmiar jest nieodpowiedni. Chyba lumpeksy nie są dla mnie i pozostają mi sieciówki :)

koralina89
13-10-2014, 12:10
Uważam, że nie warto wydawać więcej niż 10 zł na ciuchy z lumpeksu. Naprawdę można znaleźć w ostatnich dniach gdy ceny są od 1 zł do 5 zł dużo fajnych ciuchów, ale trzeba cierpliwości.
To jest dopiero frajda, upolować coś super za małą kasę, a nie wydać ponad 10 zł na rzecz uzywaną. Bo sztuką juz nie jest wydać za ubranie w galeriach na wyprzedażach mniej niż 10 zł.

Najwięcej mam z lumpeksów bluzek, swetrów i spódniczek czasem spodenki krótkie, za ta ciężko dostać spodnie idealne dla mnie, kurtkę czy sukienki.
Ale może kiedyś uda mi się upolować :)

natalia268
13-10-2014, 14:36
nie zgodzę się ;)

julka8
29-10-2014, 13:15
ja kiedys chodziłam ale teraz nie chodze



ale mozna naprawde czasaim trafic na cos fajnego:)
i to za jaka cene

---------- Dodano o godzinie 13:15 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 15:31 ----------

ja nie chodzę do lumpeksów :)

klaudia22
21-11-2014, 20:22
Ja się jakoś nie mogę przekonać do lumpeksów ... Jak mi ktoś pójdzie i coś znajdzie ,ja to wypiorę to ok założe , ale nie wyobrażam sobie czegoś przymierzyć przed wypraniem. Najchętniej bym w ogóle nie chodziła po lumpach ale z drugiej strony nie lubię wydawać niepotrzebnie kasy a co tu się oszukiwać w lumpiku można kupić naprawdę fajne rzeczy za grosze. W ogóle to od ponad dwóch lat moja mama ma lumpik i czasem nawet zdarzało mi się sprzedawać tam i ona jak coś znajdzie fajnego to mi odkłada czy to dla mnie czy dla dzieciaków więc ja już praktycznie nie muszę nic wyszukiwać :D

Lovely
30-04-2015, 11:59
ja też czasami kupuję ciuchy w SH - tanie i do tego udaje się wyhaczyć rzeczy z metkami- czego chcieć więcej?! ^_^

KamaSztama
26-10-2015, 10:48
Ja czasem chodzę, ale mam sprawdzone dwa, gdzie jak jest nowy towar, to coś się upoluje ciekawego. Tak to nie chodzę, szkoda mi czasu i nerwów

Irma
28-04-2016, 22:35
Ja chodzę, jestem nawet skłonna powiedzieć, że połowa mojej szafy to rzeczy z SH - kupione za parę gorszy, perełki :)

ella_paznokcie
17-11-2016, 13:00
Ja nie lubię lumpeksów, wolę sklepy internetowe, w których też można upolować fajne rzeczy. Ostatnio tutaj kupiłam fajne ciuszki - http://enbutique.com/

bakusiek
27-03-2017, 18:23
Ale perełki kupujecie :( Ja tyle razy chodziłam, szperałam, szukałam i nic nie znalazłam godnego uwagi...
O przepraszam, raz jeden, spodobał mi się sweter, ale okazało się, musiałabym zapłacić za niego prawie 50 zł... No to jak na ciuchy z drugiej ręki dla mnie za dużo... dziś byłam dla córy poszukać coś, bo szybko ze wszystkiego wyrasta i szkoda mi co chwile kupować nówki sztuki. Ale niestety, z jej rozmiaru nic nie było.

Weronika z Werony
06-07-2017, 15:13
Lumpeksy są świetne. Można trafić na perełki, które swoją wartością wielokrotnie przewyższają cenę.

kinimini
07-08-2017, 17:11
Lumpeksy są świetne. Można trafić na perełki, które swoją wartością wielokrotnie przewyższają cenę.
dokladnie :) zawsze jakies cuda idzie wyszperac, cos przerobic, doszyc, dodac i wyglada swietnie :)

monikajura
05-09-2017, 11:29
ja bardzo lubię kupować ciuchy w lumpeksie

BucikSklep
09-01-2018, 15:40
Akurat do tego aby kupować w takich sklepach trzeba mieć dużo czasu oraz cierpliwości, w przeciwnym razie nie znajdziemy dla siebie absolutnie niczego godnego uwagi. Ja osobiście preferuję raczej zakupy online.

jagnam
03-04-2018, 10:29
Kiedyś kupowałam w takich sklepach i to dość sporo, ostatnio jednak unikam ponieważ ceny nie są wcale takie super W przeszłósci można było tam znaleźć naprawde fajne i markowe ubrania, jednak ostatnio wszystko jest przebrane.A jeśli znajdzie się coś fajnego to kosztuje 10-20 zł. A za takie pieniądze to mogę sobie kupić coś zupełnie nowego....

Polecam poszperać sobie również w hurtowniach internetowych ubran. MOze się zdarzyć,ze w takich hurtowniach będzie o wiele taniej niż w lumpeksach. A to co kupicie będzie nowe.
https://www.openwear.pl/

ell
16-02-2021, 12:54
Tez o tym ostatnio rozmyslałam (capsule wordrobe lub minimalistycznej szafie pełnej dobrej jakości ubrań na każdą okazję, a jednocześnie takiej która wyraża mnie i mój styl)... tylko właśnie mam problem: styl, kolorystyka i oczywiście fasony.
Na chwilę obecną stosuję wybraną gamę kolorystyczna jako bazę (klasyk), a apaszką lub innym drobnym dodatkiem "dopracowuje" zestaw. Są fajne boho szale czy apaszki. Do klasyka jak założysz trampki to też będzie sportowo i na luzie.

Jak na razie poluję na jakieś wygodne buty do jeansów.
https://suzana.pl/blog/jakie-buty-do-jeansow-postaw-na-polbuty.html

agus123
16-03-2021, 12:34
Szczerze czasami chodzę do lumpeksów. O markowe sklepy zahaczam głównie jak musze kupić coś wyjściowego. Jest to rzadkość więc dbam o te ubrania jak mogę. Staram się takie bardziej eleganckie rzeczy dawać do pralni np. https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Piorą tam bardzo dobrze.

Caliope
20-07-2021, 11:30
Ja świetne ciuchy kupuję w lumpeksach, z dobrych naturalnych materiałów i do tego w super cenach.