PDA

Zobacz pełną wersję : prosze o pomoc.. oszukana



madzivlek
22-09-2011, 16:23
Witam Was,
Pisze utaj z prosba o rade co mam robic.. gdyż jakiś czas temu zarejstrowałam się na stronie www.fashion-face.pl (http://www.fashion-face.pl/) (bodajze ze strefy hostess) poniewaz szukalam dorywczej pracy. Wiadomo jak wiekszosc nie czytalam calego regulaminu. a oni tam maja ze 86 zl trzeba zaplacic(moje niedopatrzenie niestety, ale powinni na poczatku napisac ze placi sie za to). no a ja nie chce im placic za to i nie chce miec profilu u nich. sadzilam ze to jest cos typu pracuj pl a nie platne za rejstracje... dziewczyny prosze o pomoc co ja mam robic:(

zlotko87
22-09-2011, 16:28
w domku wejdę na moje inne forum bo tam ktoś miał podobny problem- nie chcę Cię martwić- ale wydaje mi się, że ten ktoś niestety płacił... regulamin to regulamin i powinno się go czytać :( - tzn ja nigdy też nie czytam... no ale później o :(

DiamondShine
22-09-2011, 16:30
mialam podobny przypadek . zarejestrowalam sie na stronce co mozna bylo "za darmo" sciagac piosenki. nie sciagnelam ani jednej i konto mialam dalej. po kilku miesiacach przyszedl mi e-mail ze jestem im winna pnad 100zl!! nic nie odzywalam sie do nich . chociaz serce mi waliło . przeczytalam na internecie zeby pod zadnym pozorem im nie placic bo to uszusci . wpisz w google ta stronke i ze kase chca moze pisze tam ze to oszusci ja tam zrobilam i dobrze ze wpisałam i poczytalam

madzivlek
22-09-2011, 16:32
dzieki dziewczynki za pomoc.. no kurcze bo ciezko u mnie z kasa.. nie pracuje a studiuje;(

DiamondShine
22-09-2011, 16:42
sprobuj wpisac w google ta stronke i dodaj oszustwo czy cos w tym stylu ;)

madzivlek
22-09-2011, 16:45
pozywamy-zbiorowo.pl @ mixxt (http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/networks/forum/thread.94033:1#posting_94033_455292) mam stronke ze to oszusci

zlotko87
22-09-2011, 16:47
no to super :* ciesze się że się wyjaśniło :)

DiamondShine
22-09-2011, 16:49
no wlasnie tak myslalam :) a niektorzy sie boja i wplacaja pieniadze.. wrrr:[

madzivlek
22-09-2011, 16:50
dzieki za pomoc dziewczyny.. :*

---------- Dodano o godzinie 15:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:50 ----------

§ Fashion face oszuści ? Forum Prawne (http://forumprawne.org/prawa-konsumenta/251443-fashion-face-oszusci.html)

DiamondShine
22-09-2011, 16:52
do usług;)

Paulka
22-09-2011, 17:17
kasia ja mialam taki sam przypadek jak Ty....chyba mamy na mysli te sama strone ale dostalam e-maila wpisalam w google odeslalam i taka porade jak mi kazali jede z art i cichosza sie nagle zrobila...ale tez bylo nie milo:(

DiamondShine
22-09-2011, 17:28
Paula byc moze ze to ta sama bo duzo osob wlasnie pisalo o tym

asiek
22-09-2011, 17:31
A teraz pytanie, jakim sposobem udowodnią Ci, że jesteś zarejestrowana i że musisz płacić? Chyba,że trzeba podać swoje dane, ale raczej nikt nie podaje...przynajmniej ja bym nie podała.

Paulka
22-09-2011, 17:34
Wg mnie zeby umowa miala jakas moc prawna to powinien widniec na niej wlasnoreczny podpis...przeciez jak sie w banku zaklada konto przez internet to kurierem umowe przysyłaja...a tu niczego nie podpisalysmy wiec niech spadaja na drzweo, a kto mi udowodni ze nikt nie moglby wlamac sie na moje konto poczty elektronicznej i podac gdzies mojega e-maial??ha niech spadaja na bambusy:D

asiek
22-09-2011, 17:38
No właśnie..z nikim nic nie było podpisane, więc nie ma się czego bać..nie znajdą :D

DiamondShine
22-09-2011, 17:48
ja sie nazywalam genowefa jak sie rejestrowalamld na takich portalach nie podaje prawdziwych danych

rudzia1985
22-09-2011, 19:31
Jesli ma stale lacze internetowe to znajda ja pod IP, poniewaz do neta jest przeypisywany osobny a jesli ma zmienne to moga ja pocalowac :)

DiamondShine
22-09-2011, 19:35
ee nic jej nie zrobia;d

madzivlek
22-09-2011, 19:51
no niestety mam stale.. i jak rejstrowalam sie podalam swoje dane.. itd:( czytalam na forum prawnym.. i oni te same regulki ludziom wysylaja na zasadzie kopiuj wklej..no i sa art i paragrafy na to co wyczyniaja np ze kase pobieraja za rejstracje, nie wysylaja zadnej umowy.. napisalam do nich rozwiazanie umowy pare art podalam i zaobaczymy jutro co mi napisza.. ale moje dane.. zdjecia sa na ich stronie..

zyza
22-09-2011, 21:36
Dziewczyna miala prawo sie obawiac poniewaz w dzisiejszych czasach nawet sprzedaz w sklepie jest prawna umowa a nikt nic z nikim nie podpisuje...

Ale tu akurat moga ja pocalowac :) mój najdrozszy jak kiedys takie cos dostal ze strony z pismami urzedowymi to zadzwonil i powiedzial ze to jego dane ale nie jego mail ze ktos sobie zalozyl na jego dane i kazali mu wyrejestrowac sie pismem... takze moga nagwizdac a nie zadac oplat :)

Chocolata
22-09-2011, 22:39
Co prawda uważam, ze nie powinnaś zakladać osobnego tematu bo juz mamy taki gdzie sie można wyżalic i niepotrzebnie śmiecimy. Jednak jakby to pomoglo podaje link ktorymi osobiscie juz dwa razy pomógł.
DodajOszusta.pl - Niezależny Serwis Konsumencki (http://www.dodajoszusta.pl/)