PDA

Zobacz pełną wersję : Pismo "Paznokcie" numer 53 (4/2011) - jesienne wydanie



carolin
11-10-2011, 11:20
Nowy numer pisma "Paznokcie"

http://www.paznokcie.pl/images/53d.jpg (http://www.paznokcie.pl/pl/numer_biezacy)


Numer 53 (4/2011)
- Migdał – kształt idealny
- Problematyczna szeroka płytka paznokcia
- Stylizacja żel-lakierami bez niepotrzebnych wpadek
- Stylizacja paznokci z zegarkiem w ręku
- Top coat – lakier wielofunkcyjny
- Herbaciana moc
- Napraw to co zepsuło słońce
- Trendy: Grzane wino z cynamonem, Szmaragd na dnie oceanu, Mix miodowo-musztardowy
- Pęcherze i pęcherzyki
- prezentacja zwycięskich prac Nailspace Talent Show 2011
- 23 stylizacje wykonane krok po kroku
- nowy konkurs MAT & BŁYSK


TECHNIKA

MIGDAŁ - KSZTAŁT IDEALNY
Dorota Zawisza
Jesienią definitywnie zapomnij o paznokciach kanciastych, nijakich okrągłych a edge i stiletto niech poczekają do sylwestra. Na światowych wybiegach mody, za sprawą Lady Gagi, znów króluje migdał. Po długiej nieobecności wraz z przyjściem tegorocznej wiosny powrócił i od razu zawładnął sercami modelek, gwiazd i celebrytek. Nie ma się, co dziwić, mogą być dyskretne a gdy trzeba - bardzo sexy! Co zrobić aby kształt migdałka był perfekcyjny?

PROBLMATYCZNA SZEROKA PŁYTKA PAZNOKCIA
Klaudia Wieczorek
Z własnego doświadczenia doskonale wiem, że stylizacja paznokci nie zawsze należy do łatwych i przyjemnych zawodów. Czasem bywa nie lada wyzwaniem dla stylisty paznokci, szczególnie gdy mamy do czynienia z problematyczną płytką paznokcia – jaką jest m.in. płytka szeroka. Stosując jednak kilka prostych metod możemy sprawić, że szerokie paznokcie naszej klientki będą wyglądały smukło i estetycznie.

STYLIZACJA ŻEL-LAKIERAMI BEZ NIEPOTRZEBNYCH WPADEK
Aleksandra Wąs
Na nieustannie rozwijającym się rynku paznokci możemy obserwować powstawanie nowych produktów, które mają sprawić, że praca stylistów jest jeszcze przyjemniejsza. Ostatnim hitem w świecie paznokci, który podbił również serca naszych klientek, jest zdecydowanie żel-lakier. Zanim jednak zaczniemy pracę z tym produktem warto zapoznać się z jego specyfiką, dzięki czemu unikniemy później wielu niepotrzebnych potknięć.

STYLIZACJA PAZNOKCI Z ZEGARKIEM W RĘKU
Magdalena Perec
Prowadząc doszkolenia dla stylistek paznokci, zauważyłam, że bardzo wiele z nich boryka się z problemem zbyt wolnego wykonywania usługi standardowego przedłużania czy odnowy paznokci. Jakie błędy popełniają najczęściej niedoświadczone stylistki? Jak przyspieszyć swoją pracę aby przekroczyć magiczną barierę 1,5 – 2h? Przedstawiam kilka rad, których zastosowanie na pewno pomoże Wam w codziennej pracy w salonie.

TOP COAT – LAKIER WIELOFUNKCYJNY
Aneta Rafalik
Top Coat – lakier, który stworzono by zabezpieczyć manikiur, przedłużyć czas jego noszenia
i nadać mu efektowne wykończenie. Jakie funkcje spełniają zaawansowane technologicznie top coaty, co zrobić aby właściwie spełniały swoje zadanie? Przegląd dostępnych na rynku profesjonalnych top coatów do tradycyjnych lakierów.

ZDOBIENIA

Rajskie kwiaty – Elena Veretenko
W kolorze wina – Karolina Łukomska
Głębia oceanu – Zofia Działa
Moc zieleni – Agnieszka Futkowska-Kaźmierczak
Butterfly – Andrea Szalay
Miodowo – Tatiana Jabłońska
Barwy jesieni – Aleksandra Wąs
Jesienne liście – Olga Szwarzkopf
Chryzantemy – Patrycja Pajek
Spacer po parku – Valeria Isayeva
Rustykalnie – Magdalena Borkowska
Cętki kontra moro – Janeta Pich
Złota jesień – Magdalena Tabaka
Pod czerwoną jarzębiną – Edyta Lajtner
Jesień – Karolina Osłońska
Słoneczniki – Jelena Popova
Wilk – Clavel Gonzalez
Frencz inaczej – Dominika Piroth
Chłodny błękit – Katarzyna Kumaszewska
Pastelowo – Małgorzata Połka
Wild Girl – Anna Amelina
Wspomnienie lata – Bożena Lipińska

TRENDY

Trendy kolorystyczne lakierów do paznokci prosto z wybiegów mody:
- Grzane wino z cynamonem
- Szmaragd na dnie oceanu
- Mix miodowo-musztardowy

KONKURSY

Nowy konkurs – mat & błysk!
Laureaci Nailspace Talent Show 2011
Zwycięska stylizacja Nailspace Talent Show 2011 – krok po kroku

PIELĘGNACJA

HERBACIANA MOC
Joanna F.Górska
Herbata…niemal każdy pije ją codziennie, przygotowuje odruchowo bez najmniejszego wysiłku. Napój okazuje się niezbędny kiedy temperatura na zewnątrz drastycznie spada, latem z kolei ze ślinką w ustach myślimy o „ice tea”, ale to nie wszystko co herbata może nam zaoferować…Posiada wiele cennych właściwości pielęgnacyjnych, dlatego też wykorzystywana jest również w kosmetyce.

NAPRAW TO CO ZEPSUŁO SŁOŃCE
Małgorzata Ździebko-Zięba
Kąpiele w słonej wodzie, nadmierne opalanie które są często nadużywane w czasie letnich wojaży bardzo obciążają skórę a w szczególności tą najdelikatniejszą na dłoniach. W rezultacie po powrocie z urlopu dłonie często są nadmiernie przesuszone i łuszczące się. Zatem czas na "akcję – regenerację".

ZDROWIE

PĘCHERZE I PĘCHERZYKI
dr n.med. Małgorzata Sokołowska-Wojdyło
Występowanie różnego rodzaju pęcherzy i pęcherzyków na skórze dłoni jest dość częstym zjawiskiem. Klasyfikuje się je na wiele sposobów: w zależnosci od patogeney powstania, w zależności od etiologii, od poziomu powstania zmiany, czy od zawartości.

WYDARZENIA ze świata paznokci
NOWOŚCI branżowe
PROMOCJE sezonowe firm paznokciowych

Zapraszamy do lektury!

dizzzy_girl
11-10-2011, 11:41
Już się nie mogę doczekać tego numeru :)

Drapi
11-10-2011, 12:18
orientuje sie ktos czy gazetka juz jest dostepna w empiku?

Paulka
11-10-2011, 12:20
ja juz mam :tany::D pewnie nie, podejrzewam ze dopiero za tydzien, bo w tym tyg rozsylaja prenumerate w empikach zazwycxzaj tydzien po...

Drapi
11-10-2011, 12:52
buuu a ja juz chcialam po to jechac :(

Paulka
11-10-2011, 13:08
drapi to bierz prenumerate, nawet od tego numeru jeszcze mozesz zaczac, mnie namowily dziewczyny i nie zaluje:D

xsunnyolciax
11-10-2011, 13:15
ooo,ten numer też chcę mieć :D

asiekfr
11-10-2011, 13:34
to czekamy :skacze:

NiCoLa
11-10-2011, 13:48
Ja też już się nie mogę doczekać gazetki :)

carolin
12-10-2011, 13:32
Gazetka w Empiku będzie dostępna od 14 października ;).

Joan
14-10-2011, 20:04
Ja byłam dziś i nie było jeszcze

MURKA
14-10-2011, 20:40
ja dzis dostałam w empiku :ok:artykuly bardzo fajne i trafione:ok:stylizacje również :ok:

Evelyn.
14-10-2011, 20:45
zazdraszczam;( ja dopiero w niedzielę będę w empiku;(

zołzella
14-10-2011, 20:47
do mnie prenumeratka wczoraj doszła :D

murbania
14-10-2011, 20:50
a ktoś wie może czy ja dostane juz ten numerek paznokci skoro za prenumerate wpłaciłam dwa dni temu pieniążki??? I jeśli tak to kiedy go można się spodziewać zakładając że nie mieszkam w buszu i poczta codziennie dochodzi :D ?

zyza
21-10-2011, 16:23
swietne wydanie :) nie moglam sie oderwac w przerwach obiad robilam i dziecko pilnowalam hahaha :skacze:

carolin
24-10-2011, 12:03
murbania zależy jak sformułowałaś zamówienie, ale standardowo jeżeli jest robiona wpłata bez konkretnego numeru, to przesyłamy bieżący... reasumując - pewnie dostaniesz jesienny numer z kartą rabatową ;).
Co do terminu dostarczenia, to bywa różnie, od momentu wpłacenia pieniążków do daty realizacji średnio miną 3 dni, a później wszystko zależy od Poczty Polskiej. Przypuszczam, że gazetkę masz już w swoich rękach, a jeżeli nie, to będzie ona dostarczona na dniach :).

Dziękuję za wszystkie miłe słowa :kwiatek:.

murbania
24-10-2011, 12:34
oj tak mam już gazetke nawet przeczytaną od deski do deski :D Karte też mam, szkoda że nie ma tam zniżki na AllePaznokcie bo głównie u nich się zaopatruje. No ale wykorzystać karte też trzeba i skuszę sie na pewno :)

Aguss
24-10-2011, 18:57
też uważam ze rewelacyjne wydanie :) jestem poczatkujaca i już sie sporo nauczyłam z tej gazetki ;) teraz tylko zastosować to w praktyce :D

stefcia92
25-11-2011, 07:00
wiadomo juz kiedy bedzie dostępny nowy numer ;) ?