PDA

Zobacz pełną wersję : Przedlużanie włosów clip in on



pianka76
01-11-2011, 14:15
Witam was dziewczęta. Napisałam ten temat ponieważ jestem zainteresowana przedłużeniem włosów clip in on. Mam swoje krótkie włosy i jestem bardzo wściekła ze je obcięłam. Nie mogę się przyzwyczaić. Zamówiłam w sklepie internetowym włosy naturalne 45 cm ( Doczepiane włosy, clip in, przedłużanie włosów Hairservice (http://www.hairservice.pl/%29Napiszcie) Napiszcie chociaż krótko co o tym myślicie. W prawdzie nie czytałam nigdzie o negatywach ale może......Jak tylko dostanę przesyłkę to wkleję zdjęcia i napiszę wam czy jestem zadowolona. Pozdrawiam

julcia88
01-11-2011, 15:45
Ja sama mam takie od około pól roku i jestem z nich mega zadowolona. Włosy mam naturalne i akurat odcień dobrałam sobie taki, że nawet nie widać, że mam coś doczepione. Także z mojej strony jak najbardziej polecam! :)

pianka76
01-11-2011, 15:53
skoro coś ruszyło to czy mogę cię zapytać czy mogę je nosić 24/h czy trzeba je ściągać. Planuje na noc zaplatać je żeby nic się im nie stało.

julcia88
01-11-2011, 19:26
Raz w nich spałam całą noc i na następny dzień wyglądały dobrze ale nie radziłabym tego robic bo mnie osobiscie po ściągnięciu bolały moje włosy. Clip in on są raczej do doczepiania codziennie. Jeżeli chciałabyś takie co nie trzeba ich ściągac to polecałabym inna metodę przedłużania włosów.

pianka76
01-11-2011, 19:47
kilka lat temu nosiłam warkoczyki i miałam przedłużane włosy na ringi. Powiem szczerze moje cienkie włosy bardzo na tym ucierpiały, dlatego teraz zdecydowałam się na clip in on.

Viku6a
02-12-2012, 12:15
Ja doczepiałam kiedyś sobie te włoski. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale zaczeły mi mocno włosy wypadać. Może moim cienuitkim włoskom ciężko było. Myślałam, ze noszę naturalne włosy, a poźniej się okazało, że to nienaturalne włosy:D, dlatego moim włosom cięzko było. A naturalne włosy dużo lżejsze. I w ogóle naturalne lepsze od nienaturalnych, mniej się plączą itd.
Czekam,aż moje włosy troszke dłuższe bedą i znowu zaczne doczepiać, tylko teraz już naturalne :D
I też nie polecam spać z tymi włoskami. Twoje włoski muszą odpoczywać:)

Evelyn.
03-12-2012, 09:58
ja noszę naturalne ... ale tez obciążają, więc nie zakładam ich codziennie:P

wilczus
03-12-2012, 10:22
a ja mam prolbmen ,żeby je dobrze doczepić :/
nigdy mi nie wyjdzie tak jak trzeba ..... muszę duuuużo ćwiczyć

sandrus
03-12-2012, 19:39
też planuję takie kupic.nie moge się doczekac kiedy moje odrosną po szaleńczym strzyżeniu kolezanki fryzjerki.

Evelyn.
03-12-2012, 19:45
a ja mam prolbmen ,żeby je dobrze doczepić :/
nigdy mi nie wyjdzie tak jak trzeba ..... muszę duuuużo ćwiczyć
ja mam w salonie fryzjerki, więc od nich się nauczyłam zakładać. musisz sporo tapirować pod włosy i te włosy, które na nie kładziesz

wilczus
04-12-2012, 10:12
tak , tylko jak ja to zrobię to nie wygląda to zbyt dobrze :P
muszę ćwiczyć :D

Iwona Oleksy
15-12-2012, 22:34
a czy ktoraś z was moglaby rzucic link z pewnym zrodlem naturalnymi wlosami?

Camilla
16-12-2012, 03:03
Ja kupuje u nich wlosy od 7 lat , firmy LaTrend tasme poznie tne sobie i zszywam bardzo dlugo sie noszą !! Jestem mega zadowolona.
Beta Hair - Włosy naturalne (http://www.betahair.pl/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=10)

Ja czasem am krotkie wlosy czasem dłuższe ale czesto doczepiam - clip on , mało sama lecz prawie zawsze u fryzjera , moja fryzjerka robi mi z nich swietne fryzury , kitki wysokie , koki , warkocze , świetnie mi je doczepia , mam w tym momencie je doczepione i koka z nich , nosze dzis je juz 4 dzien - spie i wszytsko super sie trzyma! Grunt to znalec fryzjera ktory potrafi to odbrze zrobic.

ewelinka:*
16-12-2012, 20:16
moja koleżanka miała włosy w taśmie splecione takim drobnym warkoczykiem z jej własnymi włosami tak na wysokości pod ucha do ucha. miała ja na stałe. jak trochę odrosły to znowu dziewczyna ściągnęła jej taśmę i znowu zapletła :-) chodziło tylko o długość i wyglądało bardzo naturalnie

germana
17-12-2012, 00:06
ja mamie na gwiazdkę kupiłam 2 taśmy kolorowe bo marzą się jej czerwone pasemka. i właśnie planuje na doszycie do warkocza je dojnstalować bo mojej mamuśce zawsze wszystko typu spinki itd przeszkadza. :)

ewelinka:*
17-12-2012, 15:14
no to jest bardzo fajne rozwiązanie, bo nie trzeba codziennie bawić się w zakładanie... a ta moja koleżanka to nosiła rozpuszczone włosy zawsze, więc nic nie było widać i normalnie je prostowała, kręciła, farbowała... ekstra:)

wonderland
10-01-2013, 12:12
Super sprawa, nie niszczy to wlosow, mozesz przedluzyc i zagescic. A jesli dobrze sa zalozone clipy to spokojnie caty dzien sie utrzymaja na glowie.

---------- Dodano o godzinie 11:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:10 ----------

Co do tasm, warkoczy i przyszywanie nie jestem przekonana. Niszczy i oslabia to wlos podobnie jak kazde przedluzenie.

germana
10-01-2013, 22:42
wonderland:
miałaś jakieś doświadczenia z tego typu metodą?

jesli jest dobrze założone to moim zdaniem nie niszczy. a przynajmniej w najmniej inwazyjny sposób.
moim zdaniem to nawet lepsze niż clip in

bo co ma niszczyc? Prawidłowo rozłożony ciężar i odpowiednio zaciśnięty splot, odpowiednio pielęgnowane. i nie przenoszone!
Mam ludzi którym plotą corny po pare lat a włosy są gęste i w porządku.
zresztą ile osób z afro to robi. Mówi się " murzynka z prostymi ładnymi włosami ma na pewno przyszyte"

Wiem że sporo fryzjerek w Anglii uznaje tą metodę właśnie za "regeneracja" bo nie szarpiesz, nie prostujesz, nei suszysz., nei używasz badziewi do układania, nie farbujesz.

Wiec moim zdaniem to nie niszczy i widziałam osoby po i na prawdę włosy były w świetnej kondycji
ale ile ludzi tyle opinii.

dorota_pazurki89
24-11-2013, 14:28
a ja mam prolbmen ,żeby je dobrze doczepić :/
nigdy mi nie wyjdzie tak jak trzeba ..... muszę duuuużo ćwiczyć


Ja na początku też miałam z tym problem a teraz robie to w 2 minuty i każdy myśli że mam takie swoje naturalne :) jak chcecie pokażę wam efekt :)

sylla
24-11-2013, 15:02
Jasne , ze chcemy zobaczyć efekt! Najlepiej przed i po ;)

dorota_pazurki89
24-11-2013, 16:20
proszę :)
http://pliki.wzorki.info/images/McUft.jpg
a tutaj po
http://pliki.wzorki.info/images/JoI65.jpg

dorota_pazurki89
24-11-2013, 17:25
o proszę jeszcze raz... :) przed i po

Selenna
24-11-2013, 17:27
super ,ja nie umiem zakładać, Dorotka ale laska z ciebie :ok:

dorota_pazurki89
24-11-2013, 20:39
super ,ja nie umiem zakładać, Dorotka ale laska z ciebie :ok:
to nic trudnego jak się złapie wprawę :)
Dziękuję ale aż taka laska to ja nie jestem :) :P

marta28
22-05-2014, 10:47
Miałam przez kilka miesięcy doczepiane, jednak moim zdaniem nasze naturalne włosy bardzo się niszczą w ten sposób.

emilikrk
16-07-2014, 00:20
clip in są najlepsze, nie niszczą włosów

karna26
13-12-2015, 13:09
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda
Ja noszę włosy Clip in już prawie rok , kupuje je w sprawdzonej firmie na Doczepiane włosy naturalne - przedłużanie, zagęszczanie włosów - Sklep internetowy Włosy naturalne (http://www.wlosy-naturalne.pl) , mają tylko naturalne włosy i bardzo dobre gatunkowo

Pitka
10-08-2017, 07:05
Ja korzystałam zarówno z metody clip in on, jak i z tzw. ringów, czyli czegoś takiego jak na https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Ringi-151.html . W moim przypadku lepiej sprawdziła się ta druga metoda, ale to pewnie kwestia indywidualna. Niestety nie mam żadnego zdjęcia porównawczego, ale jak następnym razem będę przedłużała, to zrobię ;)