PDA

Zobacz pełną wersję : szeroki paznokieć



alfa14
09-06-2009, 15:59
Mam taką koleżanke która ma malutkie i w dodatku poobgryzane paznokcie. Kieszonka sztucznego tipsa zajmuje cały paznokieć a w dodatku paznokcie wyglądają jak małe łopaty . Ona mnie bardzo prosiła żebym jej zrobiła tipsy . Co zrobić żeby minimalnie przedłużyć jej paznokcia i żeby on nie wyglądał jak łopata ? prosze podpowiedzcie mi coś:)

szpila59
09-06-2009, 16:19
ja bym zrobiła na szablonie, ale jeśli ona koniecznie chce tips... trzeba by dobrać taki tips żeby nie był za duży lub za mały co jest ważne i chyba każdy o tym wie :D kieszonka musi być bardzo skrócona,a pazurki nie mogą być bardzo grube. Ja proponuję króciutkie, naturalne migdałki. Jak pazurki trochę podrosną wtedy będzie można zrobić jakiegoś frencha, kwadratu, brokaciki, czy inne ozdóbki :D Piszę jak ja bym to zrobiła ;) ty nie musisz jeśli nie chcesz :D

---------- Dodano o godzinie 15:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:03 ----------

możesz je później pomalować ciemnym lakierem, np. czarnym lub bordo ;) takie lakiery optycznie zmniejszają troszkę płytkę, lecz bardziej jednak nadają się jasnekolory –nie uwydatniają kształtu płytki, nie przykuwają uwagi, dajeąwrażenie przedłużenia i wysmuklenia palców :D pomogą też kreseczki wzdłuż paznkcia , podłużne, wąskie wzory, itp. :D

ivonna70
09-06-2009, 16:32
Rzeczywiście przedłużenie na formie byłoby najlepsze, ale najpierw trzeba by było zrobić żelem przedłużki, A jeśli nie masz jeszcze wprawy, to byłby dla Ciebie problem, bo dużo czasu byś na tym straciła. Jeśli już tipsy to musisz je przyciąć, aby wyglądały jak z krótką kieszonką. Paznokcie nie mogą być długie, bo będzie to brzydko wyglądało i jest niebezpieczeństwo, że się szybko połamią. Tips musisz do każdego paznokcia dobrać tak, aby nie był za mały, ani za duży, musi ładnie przylegać od końca do końca. Szpila ma rację, że najkorzystniejszy kształt to migdał, bo przy kwadracie będą wyglądały szeroko.
Narysowałam Ci jak powinnaś przyciąć tipsa. Najlepiej zrobić to cążkami do paznokci odwracając je w odwrotnym kierunku.

Anna Kosińska
09-06-2009, 16:43
ja odradzam migdalki..nie wiem czy to mloda czy starsza kobieta ale migdalki wyklucza mlode osoby..jezeli paznokiec jest szeroki to na pewno szablon,tips rowniez ale na pewno za dlugo ich nie ponosi i co dwa tygodnie wizyta,koniecznie...tu wrzucam fotke bardzo szerokich paznokci i po stylizacji wygladaja na prawde ciekawie i wcale nie sa szerokie,zalecam jednak zakupienie zaciskarki ktora pomaga w przcy stylisty a przy szerokich paznokciach sprawuje sie idealnie i klientka na pewno wroci...3984

ivonna70
09-06-2009, 17:07
Faktycznie rewelacyjny efekt. Masz rację, że migdał dla młodych dziewczyn się nie nadaje, ale przy tipsie nie miałam innej propozycji.

sylwias
09-06-2009, 17:07
Też bym polecała przyciąć kieszonke, tak żeby zajęła ona tylko połowe naturalnego paznokcia. A jeżeli chodzi o kształt, to zdecydowanie migdałki, wydłużą one optycznie paznokieć

alfa14
09-06-2009, 23:45
dzięki za podpowiedzi niestety moge jej przedłużyć paznokieć tyko o 1 milimetr lub 2 ona nigdy nie miała długich paznokci i ma 3 dzieci długie paznokcie były by dla niej katastrofą a z kolorami też nie moge zaszaleć bo ona pochodzi z maroka i nie wiem czy by jej mąż nie krzyczał na mnie że za bardzo krzykliwe ma paznokcie . Zastanawiam sie czy nie mogła bym jej jakieś brokaciki zrobić ona ma ciemną karnacje brokaciki by pasowały ale sama nie wiem może jakiś wzór optycznie wydłużający paznokieć?

pisiowa21
09-06-2009, 23:53
ah te obgryzki.... ja napewno bym migdałków nie zrobiła bo ten kształt mi sie babciny wydaje.Ja też mam zrobione teraz krótkie pazurki ze tylko z 3mm mają po za opuszkiem palca i mam zrobiony french biały +kwiatka na długość nie wyglądają na krótkie
co do kieszonki to jasne ze przyciąć a niektóre kobietki jeszczepiłują
co do kształtu to dobrze przypiłuj paznokcia nie powinny być łopatki:D
powodzenia:good:

martakolo
11-06-2009, 12:25
ja odradzam migdalki..nie wiem czy to mloda czy starsza kobieta ale migdalki wyklucza mlode osoby..jezeli paznokiec jest szeroki to na pewno szablon,tips rowniez ale na pewno za dlugo ich nie ponosi i co dwa tygodnie wizyta,koniecznie...tu wrzucam fotke bardzo szerokich paznokci i po stylizacji wygladaja na prawde ciekawie i wcale nie sa szerokie,zalecam jednak zakupienie zaciskarki ktora pomaga w przcy stylisty a przy szerokich paznokciach sprawuje sie idealnie i klientka na pewno wroci...3984

Aniu, co to ta zaciskarka?kurcze pierwsze słysze i to można przy tipsach stosować?:)

Gość
11-06-2009, 12:34
Aniu, co to ta zaciskarka?kurcze pierwsze słysze i to można przy tipsach stosować?:)

zaciskarki używasz przyciskając mocno przy brzegach pazurka żeby robić bardziej wypukły tunel, przy metodxie żelowej myslę że trzeba by zaciskac w lampie przy utwardzaniu...

Anna Kosińska
11-06-2009, 12:41
wyglada ona tak i do tego rureczki i paznokcie wychodza perfekt.idealnie..:)bez tego rowniez ale potrzebna wprawa...4007

4008

4009

Gość
11-06-2009, 13:11
4009

mam takie rurki, nawet idetyczne kolorki:) są świetne tylko rzadko ich używam bo rzadko robie akrylem a na żelu chyba nie umiem :(

Jade
11-06-2009, 13:36
Moj maz ma taka zaciskarke w narzedziach,musze mu swisnac,hihi

Anna Kosińska
11-06-2009, 13:51
sie usmialam...:)Jade Ty to masz czasami pomysly...

martakolo
11-06-2009, 17:42
hehe niektóre narzędzia przypomninają narzędzia z warsztatów :D
jade napisała, że mąż ma taką jakiś czas temu gdy czytałam o kuferkach, to było,, mój mąż trzyma w takiej narzędzia":good:

Sweet-ka
13-06-2009, 18:21
Ja bym przedluzyla jej pazurki ale bardzo ,,delikatnie" na taka naturalna długość, no i zrobiła bym deliaktne zdobienie na taka długość paznokietka.

coralick
08-01-2011, 20:05
No to ja się przyłączę :) jeśli chodzi o szerokie pazurki.
Ja mam kciuki dość szerokie, powiedziałabym że nawet bardziej niż dość. Przestudiowałam już jak dobierać tipsy żeby były odpowiednie, nie za szerokie i nie za wąskie. Ale ja nadal mam problem ;(... przymierzam 1-ki i jak nie przyłożę do bocznego wału to albo mi brakuje milimetra z prawej, albo z lewej... I co teraz? Wygląda to mniej więcej tak... sorry, ale rysowanie nie jest moją mocną stroną zwłaszcza z zepsutą myszka :D

35020


Ręce mi opadają... Nie wiem jak tą sprawę załatwić:(
Tylko nie padnijcie ze śmiechu :)
Pozdrawiam

RedSunset
08-01-2011, 20:14
załatwisz tą sprawę podkładając szablon ^_^
nie wszystkie pazurki nadają się pod tips i nie wszystkie pod szablon, ale jak sama zauważyłaś, największy tips jest nawet za mały, więc pozostaje ci tylko szablon :) ja oczywiście robiłabym paznokcie akryle, gdyż później można pięknie tunel zacisnąć i pazurki same się zwężają ^_^ ( żelem tak nie potrafię :D)

coralick
08-01-2011, 20:23
ok, szablon... tylko, że ja w życiu nie robiłam na szablonie :(
czy można zrobic powiedzmy wszystkie na tipsie a tylko kciuki na szablonie?

xsunnyolciax
08-01-2011, 20:25
Coralick, nie bój się form :) Naprawdę warto na nich robić, a jaka satysfakcja potem! Spróbuj a nie będziesz chciała wracać do tipsów, mówię Ci :) Jasne że można zrobić tak jak napisałaś, ale wydaje mi się, że jak poćwiczysz na szablonie to będziesz bardziej zadowolona ;)

coralick
08-01-2011, 20:32
Matko z córką.... :(
Ok... a możecie mi powiedzieć jaki wybrać do tego najodpowiedniejszy żel??

xsunnyolciax
08-01-2011, 20:38
najlepszy będzie bardzo gęsty, taka galaretka, wtedy nie będzie Ci spływał :) Wydaje mi się, że temat o żelach na formę gdzieś był, ale nie pamiętam gdzie :D musisz tu poczytać: http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/138-na-jakich-zelach-pracujecie-28.html#post232915 (http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/138-na-jakich-zelach-pracujecie-28.html#post232915)
a o formach tu: http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/332-wszystko-o-formach-szablonach-prawidlowe-podlozenie-instrukcje-itp-31.html#post233162

anetta280
08-01-2011, 20:52
ja też mam bardzo szerokie kciuki i w grę wchodzi tylko forma, jak dobrze zaciśniesz to można uzyskać naprawdę super efekt:)

NeoNail
11-03-2011, 11:03
Tutaj musze przyznać rację dziewczynom,lepszy w Twoim wypadku bedzie szablon-nie ma sie czego obawiać chociaż pamiętam że ja takze byłam do tego nastawiona bardzo negatywnie i bałam się. Ale wszystko wyszło pięknie,w sumie to najgorszy jest ten pierwszy raz. Jak zobaczysz efekt to nie beziesz chciał odejśc od tej formy:)

Anika
13-03-2011, 15:07
ok, szablon... tylko, że ja w życiu nie robiłam na szablonie :(
czy można zrobic powiedzmy wszystkie na tipsie a tylko kciuki na szablonie?

Pewnie, że możesz ale na Twoim miejscu, zaczęłabym ćwiczyć przedłużanie paznokci na formie. Nie ma się czego bać, jestem pewna, że jak użyjesze formy kilka razy zobaczysz sama jakie ma zalety i nie będziesz chciała powracać do tipsów ^_^ Osobiście uważam, że paznokcie na formie są lepiej ukształtowane a poza tym oszczędza się czas pracy :)

kaka80
27-05-2011, 23:50
ja mialam ostatnio szerokie ,okropnosc:/:a w dodatku u jednej sie pocily tak rece ze szblony spadaly,ale sie nie poddalam(te z czarnym frenchem) a te drugie nie dosc ze zmasakrowane,zazolcone,grube,szerokie,waly pokaleczone;(,uffff...staralam sie jak moglam,wiem ze nie najlepsze no ale cos musialam wymyslec:Phttp://images39.fotosik.pl/883/ee2cadc142cc513emed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee2cadc142cc513e.html)
http://images40.fotosik.pl/872/341824889d7d9914med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/341824889d7d9914.html)