PDA

Zobacz pełną wersję : Mariza - wasze opinie :)



gosia666
21-11-2011, 09:31
Jestem ciekawa czy ktoras z Was uzywala juz tych kosmetykow-jesli tak to napiszcie jakie sa, a moze ktoras z Was jej konsultankta tej firmy? Czekam na odpowiedzi:):skacze:

tunia22555
21-11-2011, 18:07
Ja na facebooku wygrałam zestaw Spa o zapachu grapefruitowym, Żel pod prysznic i balsam do ciała mają cudny zapach i potem długo pozostaje na skórze.Lakiery też miałam okazję wypróbować. Są malutkie bo tylko 5 ml,mają ładne kolory, ogólnie jak dla mnie to mogą być :ok:

daruniunia
09-05-2012, 13:52
Właśnie zostałam konsultantką tej firmy. Niedługo będę składać pierwsze zamówienie. Powiem wam że ceny są tańsze niż w avonie. Słyszałam opinie że fajne są balsamy do ciała, ale dopiero w następnym tygodniu sprawdzę jakiej jakości są te kosmetyki.

sztynka
21-05-2012, 19:52
Darunia i jak tam u Ciebie ? Ja chciałabym zostać ich konsultantką, ale boję się , ze będzie jak z Avonem. Możesz przybliżyć ich wytyczne dot. zamówień, kwoty, wysyłki itd jak to wygląda? Bo gdyby nie było takich przymusów jak w Avonie, to byłabym skłonna zamawiać :D

farbstift
22-05-2012, 11:25
Rabat zawsze jest taki sam, na każde zamówienie, tylko normalnie płacisz za przesyłkę paczki a gdy zrobisz jakiś limit to masz przesyłkę darmową.
Ogólnie firma bardzo fajna, nawet jak zdarzy się problem, pomyłka to da się bezkonflikotowo wyjaśnić. Za to "cudowny" Avon stwierdził kiedyś, że zalegam z fakturą, sprawę wyjaśniłam, że z niczym nie zalegam i zaprzestałam bycia konsultantką a po dwóch latach wysłali mi pismo od firmy windykacyjnej, że nadal zalegam. Na szczęście mam zapisane rozmowy mailowe z tym całym Avonem :/

daruniunia
22-05-2012, 17:39
Jest dokładnie jak mówi fargstift. Tylko zamówienie musisz złożyć minimum raz na 3 miesiące. A koszt wysyłki jest darmowy jeśli zamówisz za 200zl w cenach katalogowych. Masz jeszcze stały upust w wysokości 30%. Jesli sie zdecydujesz to możesz mi podać maila to powiem dokładne co i jak :)

gosia666
26-05-2012, 18:09
Ja rowniez jestem kosultankta marizy i nie ma zadnych przymusow czy terminow zamowien jak w avonie-jak sie chce to sie zamawia, 2 dni po zamowiniu masz juz paczke, rabat jest staly 30% ,kosmetyki sa naprawde tanie i dobre :D
ja od siebie moge dodac ,ze uwielbiam krem matujaco wygladzajacy 25+ i mineralany podklad pudrowy :D to moje hity :P

lenia80
02-07-2012, 13:22
Moje hity Marizowe to cukrowy peeling o cudnym zapachu brzoskiń i małe lakiery do paznokci. W aktualnym katalogu pojawiły się super letnie kolorki - był to strzał w 10 ;) polecam!

asiek
10-11-2012, 09:13
U mnie w Chełmie w czwartek jest pokaz właśnie z Marizy i się wybieram :)

agatulka88
29-11-2012, 22:20
hej czy coś sie dzieje na tym wątku o Marizie?? dziewczyny piszcie jakie o opiniach waszych i klientek:) ja osobiście polecam masła do ciała, serię spa grejpfrut, peeling:) podkłady nie są złe bo pomalowalam nimi klika koleżanek na probę i długo wytrzymał dodam że używałam tylko kosmetyków z marizy czyli bazy, aksamitnego fluidu, pudru transparentnego :)

---------- Dodano o godzinie 22:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:16 ----------

Lakiery też są fajne ale czasami lepiej nałożyć bazę pod nie bo jest kilka kolorków które barwią płytkę, płyny do kąpieli pięknie pachną można się zrelaksować:) i dodam jeszcze że warto zostać ich konsultantką:)

carmenita
29-11-2012, 23:12
Używam od nich błyszczyka i pudru sypkiego z drobinkami. Błyszczyk jest trwały, dobrze nawilża choć kolor musiałam troche rozjaśnić inną pomadką, ale ogólnie ok. Puder pozostawia fajne wrażenie, ale niestety nie matuje za dobrze, choć może nie taka była jego rola. ;)

asiek
29-11-2012, 23:18
Ja zostałam ich konsultantką :) miałam okazję wypróbować parę rzeczy :) śliczne zapachy i cenowo też fajnie :)

Askar
30-11-2012, 08:28
Ja jakiś czas temu zostałam ich konsultantką, zamówiłam pierwszy katalog i...nie dostałam go, choć na stronie było napisane, że wysłano. Napisałam do nich maila, to mnie olali! Zniechęciłam się...

W zeszły wtorek postanowiłam dać im drugą szansę i zamówiłam znowu katalog.

Jak u Was z kontaktem z firmą? Też zdarza się im nie odpisywać na wasze pytania?

gosia666
30-11-2012, 14:59
Ja zawsze zamawiam ten bezplatny katalog i nigdy nie mialam problemu-zawsze dostawalam go i to dosc szybko:)

asiek
30-11-2012, 16:23
Ja jestem wprowadzona przez znajomego, i on jest moim opiekunem, więc mam konakt świetny :)

farbstift
30-11-2012, 20:48
ja byłam ich konsultantką od 2010 roku, ale przez dwa ostatnie katalogi zrezygnowałam...ani jednego ani drugiego nie otrzymałam, moja mama, która jest też konsultantką również nie dostała, więc obie zrezygnowałyśmy:/ ja nawet maili już nie pisałam, natomiast mama tak i zero odezwu. Nieco szkoda, bo obie miałyśmy spore zamówienia.

Askar
30-11-2012, 21:21
Oj, Farb, widzę, że "starych" konsultantów też tak potraktowali... Ja dałam im drugą szansę, jeśli teraz też nie dostanę katalogu, to podziękuję za, w sumie nie rozpoczętą nawet dobrze, współpracę...

jumpi
22-02-2013, 15:11
Ja też od niedawna jestem ich konsultantką, jak mam pytania to piszę do mojego "opiekuna" i zawsze odpisuje.
Na stronie internetowej piszą, że te katalogi (bezpłatne) teraz trzeba zamawiać

daruniunia
22-02-2013, 22:15
Tak trzeba zamówić, ale teraz można tylko 1 sztukę nowego katalogu, a wcześniej można było 1 sztukę na miesiąc.

animka90
09-06-2013, 21:47
Też miałam problemy z darmowym katalogiem ;/ ale dałam im szanse i nie żałuję :)

sandrus
10-06-2013, 07:44
Dziewczyny czy to ta firma,która ma takie małe olejki do opalania???

Jeśli tak to polecam je bardzo,bardzo:)

gosia8610
28-06-2013, 11:54
Hej :)

Ja również dołączyłam do grona konsultantek Marizy. Produkty wg mnie bardzo fajne i coś innego niż oklepany Avon czy Oriflame a co ważne polska firma.

jeśli któraś w Was chciałaby zostać konsultantką to przesyłam link do rejestracji

http://www.strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=020616



pzdr
Gosia

Mariza Wrocław
26-08-2013, 18:53
Jestem konsultantką Marizy już od roku. Kosmetyki tej firmy, bardzo polecam i chętnie sama ich używam i jestem z nich zadowolona :)
Obecnie działam we Wrocławiu, więc jeśli jest ktoś, kto chciałby się przyłączyć do mnie i mieć wsparcie na miejscu, a nie tylko przez internet, to zapraszam serdecznie ! ;)
Oczywiście osoby spoza Wrocławia również chętnie przyjmę pod swoje skrzydła!
Zapraszam na moją stronę na FB, gdzie można również składać zamówienia :)
https://www.facebook.com/pages/Mariza-Wroc%C5%82aw/602660123118279?ref=ts&fref=ts
Pozdrawiam serdecznie
Daria