PDA

Zobacz pełną wersję : Aranżacje wnętrz



Strony : 1 [2]

Emilia B.
24-11-2010, 08:42
Pati świetny efekt :ok:

katherinne
03-12-2010, 13:50
Słuchajcie potrzebuję opinii. Otóż zrobiłam sama te zasłonki w panterkę z koca:D materiał fajny (taki misio). Ogólnie mam wystrój domu brąz+pantera. I wczoraj właśnie z koców porobiłam te zasłony i potrzebuję SZCZEREJ opinii. Może to troche nie na temat, ale w sumie można to podciągnąć prawie pod zakup;p


Poza tym kupiłam dzisiaj nowy numer akademii paznokcia i fajne bojówki w C&A;p

natalia268
03-12-2010, 16:30
http://forum.wzorki.info/stylistki-paznokci-priv/801-aranzacje-wnetrz-11.html

;)

hm.. z jednej strony niby fajnie, a z drugiej nie wiem czy tak nie za duzo.. i chyba zyrafa gryzie sie z zasłonami z boku (?) ;] znaczy takie jest moje zdanie..

katherinne
03-12-2010, 17:57
żyrafka tam stoi, bo już nie wiem gdzie ją schować;p do niedawna miałam zrobione mieszkanie na styl safari, ale za dużo tego było, więc zostałam przy panterach. Dziekuje Wam dziewczyny, nie mam jak nacisnąć "dzięki" bo już limit wyczerpałam;p

Chocolata ja widzę, że Ty tak jak ja nie uznajesz wyjścia z domu bez jakiegoś nabytku;p

Natalciu dałaś mi do myślenia i tą żyrafkę chyba faktycznie gdzie indziej umiejscowię.... bo do mamy już tego nie wywiozę tak jak reszty, bo to prezent pod niej;p

Emilia B.
04-12-2010, 09:45
katherine :slina: :slina: :slina: jak ja kocham panterkę :slina: :love::love::love:

natalia268
04-12-2010, 12:06
Nie no zyrafa fajna tylko postawic ja gdzies by nie dotykała cętek :D a tak to nie wyrzucac! nie wywozic !

katherinne
04-12-2010, 12:31
hehehe;p a wiecie, że te koce w panterkę kupiłam po 4 zł/szt? :D w hurtowni:D a przez rok mi służyły jako narzuty na komplet wypoczynkowy bez zarzutów:D

Ostatnio patrzyłam to nie ma ich już, ale pewnie znowu będą. Jakby co dam znać jakby któraś z Was chciała;p

Emilia B.
04-12-2010, 12:45
mi mi mi !! kocham kocham ten wzór :D

katherinne
04-12-2010, 21:42
oki jak będę w hurtowni, a będę na dniach to poszukam, bo muszę jakieśtam prezenty pokupować to zwrócę uwagę. Poza tym w jyusku jest zarąbisty koc- już go mam;p taki mega gruby w panterkę, ale na kremowym tle. Raz kosztuje 120 zl a raz 50, bo mają tam rotację promocji. Emilka ile byś chciała tych kocyków gdyby były?

kasiasssss
04-12-2010, 21:48
Katherine mi sie bardzo podoba nie lubie nudy hehe

Emilia B.
04-12-2010, 22:15
hmmm myśle ze ze 4 sztuki albo 5 :P ;) jak po 4 zeta to aż żal nie brać :) to sie zgadamy na prv ;)

DianaT
25-06-2012, 18:24
Nie wiem czy zakładam temat w dobrym dziale (mam nadzieje, że tak). Potrzebuje pomocy odnośnie koloru ścian w sypialni, ponieważ jestem w trakcie remontu. Do tej pory sciany byly zolto-bordowe. Teraz chce mi sie czegosc innego. Meble mam takie Sypialnia - Kolekcje - Vis a Vis (http://brw.com.pl/pl/kolekcja/10-Sypialnia/32-Vis+a+Vis), pokoj znajduje sie nie poddaszu i jest dosc ciemny. Myslalam o bardzo jasnym szarym i do tego fototapeta za lozko Fototapeta Fototapety Obrazy Zdjęcia na wymiar-1m2 (2380196580) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/fototapeta-fototapety-obrazy-zdjecia-na-wymiar-1m2-i2380196580.html) ORCHIDEE. I nie wiem czy to dobry pomysł. MAcie może jakieś inne propozycje? A jeśli zrobić tak jak ja napisałam to jakie do tego dodatki?

fryzzz
25-06-2012, 20:23
Mi jakoś ta fototapeta nie pasuje do tych mebli, wydaje mi się ze z jasno szarymi ścianami może to wyglądać zbyt nudno i pastelowo. Myślę zę zielone ściany mogły by fajnie wyglądać ale to wszystko zalezy od ego jakie sie lubi kolory itp

DianaT
25-06-2012, 20:40
Mam uczulenie na kolory typu zielony pomarancz, losos. W pierwszych planach mialam sciany w kolorze fuksji ale pokoj mam bardzo ciemny i wiem juz z doswiadczenia ze ciemne kolory nie wchodza w gre. Teraz mam czerwony i jest bardzo ciemno. Fototapeta moze byc inna niekoniecznie ta. Podoba mi sie jeszcze ta FOTOTAPETA FOTOTAPETY NOWE WZORYpapier 220gr (2424578696) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/fototapeta-fototapety-nowe-wzorypapier-220gr-i2424578696.html) KWTY001095

fryzzz
25-06-2012, 20:56
Ja sobie kiedyś wymarzyłam krwisto czerwoną sypialnie z dużym metalowym łóżkiem, nie wszystko wyszło tak jak chciałam ale po mimo iż czerwień nie jest bardzo ciemna jest ciemno mimo dobrego oświetlenia więc potwierdzam to co napisałaś, również mam uczulenie na tego typu koloru ale ostatnio przekonałam się do limonkowej zieleni :)
A może by tak jakiś beż? Oczywiście jeśli lubisz takie kolory, a żeby nie było zbyt spokojnie to można dodać jakieś akcenty kolorystycznie nawiązujące do fototapety bo trzeba przyznać że śliczna jest

asia
25-06-2012, 21:23
przenosze do hobby i zapraszam do dyskutowania :) my mamy w sypialni krwisto czerwone i sobie chwalimy :) zaslonki mamy czarne z organtyny. takie zestawienie kolorystyczne nie przeszkadza w snie, a tv, kompy etc mamy w innym pokoju :)

DianaT
25-06-2012, 21:59
A co Wy na to jakby za lozkiem dac ta druga fototapete. Na reszcie scian jasno szary. Dodam ze szary bylby tylko skos i jedna sciana, bo na drugiej scianie jest szafa a na scianie gdzie jest okno mam drewno w kolorze mebli. Do tego dodatki w kolorze fuksji dywan, rolety, posciel, lampka etc. Chyba ze zamiast szarego dac jakas magnolie lub dulux "pastelowa orchidea". Ja osobiscie bartdzo lubie czerwony ale uwazam ze czerwony jest do duzych wnetrz i przde wszystkim dobrze oswietlonych. A moj pookoj ma 2,0 wysokosci i do tego skos przez cala sciane i to bardzo niski wiec ciemno kolory odpadaja bo optycznie robi sie jeszcze nizszy. Jedyne co pociesza to wielkosc pokoju bo ma 30m kw wiec mozna poszalec :)
Chetnie poslucham jeszcze waszych rad bo malowac bede pewnie za okolo tydzien wiec jest jeszcze troche czasu a ja codziennie mam inna wspaniala mysl i na nic nie moge sie zdecywowac.

Nysza
25-06-2012, 22:00
tapeta rewelacyjna
postawiłabym na jasne ściany - biel złamana różem , lub taki delikatny popiel lub ogólnie złamana biel
natomiast kilka dodatków w kolorze fuksji np. poduszki
duże świece
wazony/figury/rzeźby

z amarantem super komponuje się również kolor stalowy

a jaka jest podłoga ??

PS widzę że w tym samym czasie pisałyśmy haah

DianaT
25-06-2012, 22:09
Podłoga jest taka
http://pliki.wzorki.info/images/qpgCm.jpg

Nysza
25-06-2012, 22:41
ładna, czyli komponuje się z meblami
ale jednocześnie do jasnych to ona nie nalezy y 'dlatego obstawiam jasne ściany - bardzo jasne
z naciskiem na kilka konkretnych dodatków amarant (3-4 szt.)
bo jednak tapeta jest bardzo intensywna

np. taka lampa http://nokautimg3.pl/p-b5-91-b591ed4a8a8f101fea7969cd549f905a500x500/kare-design-lampa-schi-schi.jpg
źródło nokaut.pl

i np. taki fotel
http://image.ceneo.pl/data/products/14571890/f-fotel-swan-chair-rozowy-cashmere.jpg
źródło ceneo.pl

super kompozycja
http://images40.fotosik.pl/1075/b7c057f92afb943e.jpg
źródło fotosik.pl

DianaT
25-06-2012, 22:51
W tym kolorze by były rolety dywan ale tylko z akcentem w tym kolorze no i moze lampka. A na inne dodatki typu świece doniczki do kwiatów jaki kolor proponujesz?

Nysza
25-06-2012, 23:06
w między czasie jak edytowałam wiadomośc i dodawałam fotki
to pisałaś a system mi nie pokazał że napisałaś wiadomośc

fotki wkleiłam powyżej

---------- Dodano o godzinie 23:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:03 ----------

generalnie przy kolorowych dodatkach chodzi o to
aby nie było ich za duzo
bo zrobi się galimatias - no chyba, ze lubisz taki styl

kropka
26-06-2012, 16:28
Mam takie same panele! Mebelki są w kolorze czereśnia /wanilia,panele wielokolorowe,to są już dwa mocne akcenty w jednym pokoju. Może spróbuj dobrać fototapetę o łagodniejszym odcieniu,albo taką z widoczkiem Włoskiej uliczki(duży wybór na Allegro). Jak chcesz rozjaśnić pokój ,to najlepsze będą ciepłe pastele . Miłej zabawy ,uwielbiam remonty!

DianaT
07-07-2012, 15:46
Wyszło coś takiego.

http://pliki.wzorki.info/images/I7wO9.jpg (wiem drzwi brudne :P ale jeszcze nie zdazylam doczyscic)

http://pliki.wzorki.info/images/46yc8.jpg

Niebawem pojawi sie firanka i dywan w kolorze waniliowym, sa juz zamowione tylko czekam na telefon.

Zastanwiam sie nad lampka nocna i podoba mi sie taka w kolorze bialym:
IZABEL LAMPKA NOCNA STOŁOWA black,white KRYSZTAŁ (2463029874) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/izabel-lampka-nocna-stolowa-black-white-krysztal-i2463029874.html)

No i oczywiscie beda tez ozdoby, ale to zostawiam na koniec :)

fryzzz
07-07-2012, 23:03
Piękna ta lampka ale jakoś nie potrafię sobie jej wyobrazić na tej szafeczce

Patrycja_92
19-09-2012, 19:42
Odśieżam temat, bo widze, że umarl :D
zrobiłam ostatnio remoncik w pokoju i pododawałam czerwone dodatki, bo było nudno, muszę kupic jeszcze pościel czerwoną i serwete na stół :D i poduchy ze dwie na łozko :D
Wybaczcie bałagan i kurz poremontowy :D

fryzzz
19-09-2012, 21:00
Patrycja ślicznie :slina::slina: uwielbiam czerwony :slina:

natalia268
19-09-2012, 21:16
oj ja też mam słabość do czerwonego :)

fajnie urządzone

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Patrycja_92
19-09-2012, 21:42
Dziękuje Dziewczynki kochane :** powiem Ci, że nie narzekam na te firanki jeszcze, pewnie będę narzekać jak przyjdzie pora je wyprać, a tak to póki co jestem zadowolona :)
Ja tez lubie czerwony, na początku myślałam nad takim ciemnym różowym żeby zrobić dodatki, ale pomyslałam, że znudzi mi się rożowy, a czerwony to taki bardziej kobiecy i postawiłam na czerwony :D dodam więcej zdjęć ogólnie pokoju jak dokupie serwete, pościel i poduchy czerwone:) buziaczki

kasiulka81
19-09-2012, 21:56
Patrycja - super ten pokoik z czerwonymi akcentami, my mamy duży pokój w tej tonacji :skacze:

Patrycja_92
19-09-2012, 22:20
bardzo dziekuje Kochane Dziewuszki, chcialam jeszcze sie porwać na nową ławe i dywan ale mama mnie sciagnęła za noge na ziemie, że mam nie przesadzać :DD::D

Nysza
20-09-2012, 14:57
teraz jest ładnie i przytulnie...
nie przesadź z tą czerwienią bo czerwień na dłuższą chwilę w nadmiarze wzbudza agresję i podenerwowanie ;)

Patrycja_92
20-09-2012, 16:38
hehe dzięki Nysza, zachowam umiar, kupie tylko serwete no i posciel, ale na codzien przykryta jest kocem lub całkiem złozone mam łozko w wersalke więc tragedii nie będzie :)

DianaT
22-09-2012, 21:24
Dziewczyny znow prosze Was o pomoc. Do tej pory nie kupilam lampki nocnej i nakrycia na lozko z poduszeczkami. Nic mi sie nie podoba. Fajnie by było jak byście wrzuciły jakieś linki np. aukcji na allegro. Brak mi pomyslu. A mam juz wszystko brakuje tylko tej lampki i nakrycia.

Patrycja_92
24-09-2012, 14:54
Ja myślę, że tam nie powinno znajdowac się nic dominującego bo pościel i tapete masz dominującą. Wpadłam na taką lampkę, może będzie pasować:)
Lampka nocna SPAN czarna z kryształkami Italux 2BM (2590196022) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/lampka-nocna-span-czarna-z-krysztalkami-italux-2bm-i2590196022.html)

DianaT
25-09-2012, 10:00
Myslalam wlasnie o identycznej lampce tylko w kolorze bialym bo zdaje mi sie ze na tej ciemnej tapecie to czarny bedzie zle wygladac

Patrycja_92
25-09-2012, 14:06
Pumcia pisałaś, że masz dywan i firanki w kolorze waniliowym, to może coś w takiej kolorystyce wybierzesz, skoro chcesz cos jasnego :) Taka waniliowa/beżowa lampka mogłaby ładnie wyglądać :)

DianaT
25-09-2012, 20:38
Też myslalam o tym zeby byla waniliowa, ale bardzo ciezko cos w tym kolorze znalezc. Przejzalam juz chyba cale allegro i nic sensownego w tym kolorze nie zauwazylam. Tak jak pisalas to musi byc cos prostego zeby sie z tapeta nie gryzlo a nic takiego w oko mi nie wpadlo. Ta lampka do ktorej linka podalas podoba mi sie bardzo ale kolor maja tylko czarny i bialy.

Patrycja_92
25-09-2012, 22:19
to kup białą i zamontuj zwykłą żarówkę, ona daje żólte światło, więc jak będzie zapalona to będzie pasowała Ci do dywanu, a jak będzie zgaszona to będzie zimno biała czyli będzie pasować do srebrnych elementów wystroju które też są zimne :)

dzidzia1987
26-09-2012, 12:16
ja tez mam duzy pokoj z czerwonymi dodatkami, ostatnio dokupilam pare rzeczy, jak znajde jutro chwilke czasu to wkleje foty

Patrycja_92
26-09-2012, 12:53
O Dzidzia to czekam, może mnie czymś zainspirują i dodam jakiś element do mojego wystroju:) buzaki

milenka_olsztyn
26-09-2012, 12:59
A może wy jakis pomysł macie dla mnie bo ja już nie wiem sama...
Mam takie styropianowe literki z imieniem małej i nie wiem co z nimi zrobić... znaczy jak i czym je ozdobić żeby ladnie wyglądało... Myślalam nad kupnem jakiejś bluzki w lumpku w kwiaty czy coś w tym stylu i obklejenie kazdej literki tym... myślałam też o filcu ale nie wiem w jakim sklepie mozna go kupić...

Patrycja_92
26-09-2012, 15:06
ja bym pokryła je czymś co wygładzi fakture i pomalowała farbką do ścian na jakiś ładny kolor np pasujący do pościeli, wózka albo ogólnie wystroju pokoiku ale troszke kontrastujący z kolorem ścian:) układ pewnie już obmyśliłaś, ale mi się podobają takie ułożone w łuk, półkole jakby nad łóżeczkiem :)
a jeśli chcesz już czymś oklejać to ja bym stawiała na plusz tzn welur, na pewno mają w pasmanteriach do kupienia :) takie byłyby mięciutkie i miziaste :D
mam nadzieje, że chociaż minimalnie Ci pomogłam Milenko :)

kurcze chyba zaczyna sie odzywac we mnie jakiś przyspieszony instnkt macierzyński bo już widzę siebie jak urządzam pokój mojemu dziecku :D a dopiero 20 lat mam hehehe :)

milenka_olsztyn
26-09-2012, 15:17
Powiem ci tak ściany mamy bezowe dodatki pomarańczowe... pościele mamy różne jedną rózową inną pomarańczową i niebieską... Welur może i fajny ale kurz na nim widać... Chce je da nad łóżeczkiem właśnie. Nie mamy niestety dla małej osobnego pokoju tylko będzie z nami..

Patrycja_92
26-09-2012, 15:35
no to stawiałabym w takim razie na pomalowanie ich farbami :) będzisz mogła na sucho ścierac kurz i będzie mniej roboty, niż z tym oklejaniem :)

Emilia B.
26-09-2012, 16:28
też bym stawiała na farbe - z materiałem jest ciężko żeby go dobrze "zamontowac" :) literki mozna zrobic kolorowe,każda w innym (pomalowane np farbkami akrylowymi i pokryta lakierem lub jakims werniksem np matowym) wtedy bedzie pasowac do wszystkiego :) w ostatecznosci pomaranczowe beda sie komponowac z pokojem :)

kasiulka81
26-09-2012, 19:34
Malutkapumcia - ja bym Ci zaproponowała lampę nocną do sypialni taką jak ja mam z przezroczystym dołem, można tworzyć dowolne zestawy w IKEI. Klosze są różnego rodzaju i w różnych kolorach a doły szklane też w różnych fasonach ;)
Zielona lampka jest przyozdobiona przeze mnie filcowym obrusikiem :P kupiłam tę lampę w Black & White.
A to drzewko nie wiem czy by się nadawała na nocny stolik, ale jakbyś była zainteresowana, to też jest dostępna w IKEI :]

DianaT
26-09-2012, 19:55
U mnie w miescie niestety nie ma IKEI. A gdzies w necie mozna dostac takie lampki?

kasiulka81
26-09-2012, 19:57
Musiałabyś zerknąć na allegro ponieważ wiele rzeczy z asortymentu IKEI można kupić na allegro :]
http://allegro.pl/ikea-stranne-lampa-lampka-stolowa-77cm-cudo-led-i2648325758.html znalazłam tylko to "drzewko", ale mogę Ci jeszcze tę polecić http://allegro.pl/ikea-knubbig-lampa-stolowa-11-cm-liliowy-lampka-fv-i2670521474.html widziałam ją na żywo i też jest bardzo fajna, ale do aranżacji mojego wnętrza nie pasuje bo mam wysoką sypialnię i ta lampka by "zginęła" :/:

dzidzia1987
28-09-2012, 10:57
no to kolej na moj czerwony pokoik:) jest dosc duzo rzeczy czerwonych, ale nie martw sie Nyszko:* nie wywoluje agresji, czuje sie w nim przytulnie, szczegolnie wieczorami w mieciutkim kocyku przy blasku i zapachu swiec:D

z racji jesieni i halloween jest kilka pomaranczowych drobnostek;)

magdalenasteinhof
28-09-2012, 12:28
Witam drogie panie :)
Fajnie się was czyta i ogląda wasze aranżacje :)
Dobrze że znalazłam ten wątek bo sama właśnie buduję mieszkanie ( jestem na etapie kładzenia kafli)
U mnie w domku będą dominować klasyczne kolorki ( biel, beż, szarość i czerń ) na pewno nie długo pochwalę się fotkami :)
Dodatkowo nie długo ba za2 tygodnie otwieram mały gabinecik kosmetyczny( tz będę wynajmowała poddasze od fryzjera) i zastanawiam się nad kolorami?! myślę o bieli srebnym i lekkim różu, jakie są wasze odczucia i w jakich kolorkach macie swoje salony ?
pozdrawiam serdecznie i czekam na wasze opinie

samaron
28-09-2012, 12:32
Magdalena tutaj znajdziesz na pewno coś co Cię zainspiruje :)
http://forum.wzorki.info/wlasny-gabinet-kosmetyczny/574-zdjecia-naszych-gabinetow-salonow-kacikow-my-w-pracy.html

magdalenasteinhof
28-09-2012, 12:37
Dziękuje Tobie bardzo :) biorę się do oglądania, aż ślinka cieknie jak widzę zaginające się półki od tych wszystkich cudowności :skacze:

kasiulka81
04-10-2012, 10:08
Dzidzia - pięknie tam u Ciebie, ja mam kuchnię w takich kolorkach :)

olao
04-10-2012, 12:13
Kasiulka bardzo ladna kuchnia.Szczegolnie podoba mi sie ten facecik nadzidziany nozami!

Emilia B.
04-10-2012, 12:36
ktoś tu chyba lubi truskawki :P Piękna kuchnia - aż by sie w niej popichcilo (koniecznie cos z truskawkami hehe)
a ten ludzik to taka przestroga co by sie choopy nie plątały gdzie nie ich miejsce hehe :D

Patrycja_92
04-10-2012, 21:14
Widze coraz więcej nas- miłośniczek czerwieni :D
Dzidzia jakie kanapy <3 :love::love::love::serce:

Magdalenka czekamy na zdjęcia, uwielbiam nowe mieszkanka i nowoczesne wnętrza :)

Kasiulka swietne truskweczki no i stojak na noże wymiata wszystko :D

Nysza
05-10-2012, 10:19
kasiulka ale Ty masz apetyczny truskawkowy raj !!!
az mi ślinka leci hahah

asiekfr
05-10-2012, 11:20
chyba smakowicie sie gotuje w takiej truskawkowej kuchni :ok:

kasiulka81
05-10-2012, 22:50
Dziękuję kochane za miłe słowa :* kuchnia truskawkowa bo musiała "grać " kolorystycznie z dużym pokojem, ponieważ to taki malutki aneks kuchenny, najpierw chciałam tam ściankę postawić, ale jak już się wprowadziliśmy to stwierdziłam, że nawet fajnie mieć taki ankes, szczególnie przy imprezowaniu, bo same wiecie, że my kobiety potem połowę imprezy spędzamy w kuchni na pichceniu, więc przynajmniej w tym aneksie mam OKO na wszystko i nic mnie nie omija :skacze:
A nożownik faktycznie fajny, bardzo wygodny, ale noże który były w komplecie stępiły się chyba po miesiącu, więc teraz mamy w tym zestawie konkretne noże, które dostaliśmy w prezencie ślubnym, ponoć noży się nie prezentuje, ale nam służą więc jesteśmy zadowoleni :skacze:

DianaT
07-10-2012, 19:44
A ja dalej draze temat lampki nocnej :P I dzis cos mi wpadlo w oko i chcialabym zasiegnac Waszej opnii. Bedzie pasowac?

http://allegro.pl/s-n44-lampka-biurkowa-koma-mt5807-1a-italux-i2634229544.html

Dla przypomnienia zdjecie pokoju
http://pliki.wzorki.info/images/I7wO9.jpg

kasiulka81
07-10-2012, 21:50
Malutkapumcia - jak na mój gust to jak najbardziej będzie pasowała, jest "spokojna" i taka musi być do tak bogatego wnętrza, mam na myśli: wzorzystą ścianę, podłogę i narzutę.
Taka lampka będzie pasowała idealnie :ok:

wercia
08-10-2012, 12:01
malutkapumcia bardzo ładna ta lampka :) Myślę że będzie ładnie pasować ;) Dziewczyny mam problem, pod koniec roku chcemy kupić jakiś narożnik ale mam problem ogólnie żeby zrobić jakieś ładne wnętrze ponieważ w mieszkaniu mamy ściany drewniane, pokaże wam zdjecia moze cos doradzicie :D

MadaPP
08-10-2012, 16:19
Ja osobiście dałabym coś z kontrastem np czarny:P ale nie każdy lubi;D

aga
08-10-2012, 17:54
Ja bym dała byle jaki narożnik tylko przykryłabym go jakąś wełnianą, barankową narzutką w góralskim stylu :)

wercia
08-10-2012, 18:13
Fajny pomysl ale nie moge sobie na wszystko pozwolic ze wzgledu na psa i corke rowniez :(

kasiulka81
08-10-2012, 18:34
A ja bym dała jakiś narożnik w ostrym kolorze i do tego kilka dodatków w kolorze narożnika :ok:

wercia
08-10-2012, 22:08
Hmm taka ostra czerwien moze by sie troche zywiej zrobilo ;) do tego jakies dodatki :) jak cos pokombinuje dam zdjecia :) Mąż sobie zrobil na scianie, sciane wspomnien i chce miec cala w zdjeciach heh ^_^^_^ ale nie wyglada to najgorzej;)

magdalenasteinhof
08-10-2012, 22:38
kasiulka81 twój stojak na nożę mnie powalił:wow: rewelacja !!!
jak miło mi się na to patrzy
moje 70mertów na razie czeka na położenie kafli więc długa droga przede mną około 3 miesięcy do wprowadzenia się, dzisiaj był pan bo kuchnie meble do salonu i łazienkowe na wymiar robione,, jestem ciekawa co z tego wyjdzie :) wybrałam fronty, blaty, skrzynie, uchwyty, okucia itd :) na pewno jak tylko się już coś pojawi będę się chciała podzielić z wami moim szczęściem i nowym mieszkaniem :) półki co podziwiam wasze :kooffa:

kasiulka81
09-10-2012, 20:17
Dzięki, moją kuchnię też robiłam na wymiar i sama sobie tak wymyśliłam, ale też pola do popisu za dużo nie miałam w tak małym aneksie kuchennym :P

trendy77
09-10-2012, 20:34
kasia ale masz kuchnie czadową:ok::skacze: :skacze: :skacze: u mnie tez na czerwono:P ja przemalowałam boazerie na biało bo mnie wpieniała tak było a tak jest i rameczki zmalowałam jeszcze:D
przed;]

http://4.bp.blogspot.com/-T42l_5zuhXA/T8OSTi5zPnI/AAAAAAAACHY/eqfE8ShTSwQ/s640/IMG_6843.JPG

po:)
http://1.bp.blogspot.com/-AjVeo_gmKxQ/UFYM_qJU3sI/AAAAAAAAFPs/BzHLIweN9nw/s640/IMG_1893.JPG http://4.bp.blogspot.com/-6fasA-0NqeY/UFYMwS1wucI/AAAAAAAAFPc/18QRfJO6qXg/s640/IMG_1752.JPG

http://4.bp.blogspot.com/-I6C3tklhNuA/UFYM4XLbblI/AAAAAAAAFPk/GHsKtnU-jlU/s1600/IMG_1904.JPG

olao
09-10-2012, 21:28
Wercia ja tez jak Trendy machnelabym siane na bialo.Ale ja mam gust do Basi podobny.Pokaze wam efekt mojego remontu,prawie skonczonego 2 tyg temu.Musze jeszcze pare rzeczy dopiescic

trendy77
10-10-2012, 08:49
Renia to kiedy sie moge do ciebie wprowadzić??????:skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze:

kath82
10-10-2012, 09:04
Trendy kochana gdzie dorwałaś ten napis home, bo ja allegro przekopałam i cisza:/: znalazłam tylko takie malusie:P.

trendy77
10-10-2012, 10:06
kath tu masz do wyboru do koloru:ok: Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=home+napis)

olao
10-10-2012, 15:26
Basia dawaj.Starego chyba wyrzuce bo za skore mi zalazl to bedzie miejsce w szafie dla Ciebie!:P

kasiulka81
10-10-2012, 22:33
Trenty - pięknie to sobie wymyśliłaś, efekt cudowny :wow:
Olao - ślicznie tam u Ciebie, czy to stare budownictwo ???? Wysokie masz mieszkanko???? My z mężem zastanawiamy się właśnie nad zrobieniem czegoś podobnego jak u Ciebie, czyli sypialnia "u góry" :D na razie się mieścimy ale gdyby kiedyś rodzina się powiększyła to jest to rozwiązanie, tym bardziej że nasze mieszkanie jest wysokie na 3m, a jakie wysokie jest Twoje??? Oczywiście jeśli można zapytać ^_^
Tutaj nasze mikroskopijne WC (mam na myśli metraż pomieszczenia :P)

dzidzia1987
10-10-2012, 23:44
kasiulka81 fakt,malutkie to wc ale za to jakie blyszczace:D uwielbiam wszystko co sie swieci:D

Patrycja_92
11-10-2012, 00:53
Ja pierrrrrr Trendy ale mialas wyobraźnie, jestem w szoooku tego co wyszło <3 Gratuluje! :)

Olao super pomysł, rzadko spotykany i przepiękne biureczko, ladne kolory, ale dla mnie taka ściana ceglasta wydawałaby mi sie zimna :D no i z moim charakterem muszę mieć gładkie ściany bo baaaardzo często zmieniam kolor farby :)

Kasiula cudna mozaika, mi tez się taka marzy w lazience ale kolorowa, tzn w kolorze ktory będzie dominował, ale ze narazie mieszkam z rodzicami to żyje tak jak jest, dopiero jak dorobie sie czegos swojego no i lustro świetne :)

zołzella
11-10-2012, 08:50
dziewczyny swietne pomysły:) antresola i sciana z cegieł - rewelacja :)
rami i HOME -extra pomysł :)
kasia twoje WC jest boskie :D błysk powala na kolana :)

olao
11-10-2012, 09:33
Tak Kasiulka to stare budownictwo.U mnie wysokosc to 3.70.A antresola jest na wys 2 m.Zdjecie tego nie pokazuje,ale pod antresola jest jeszcze garderoba,tylko nie ma jeszcze drzwi,a stary na zaslone kreci nosem i nie wiem jeszcze co wymysle.
Patrycja,wlasnie ta sciana z cegly ozywia wnetrze ,bo troche przesadzilam z ''jasnoscia".Po za tym ja co pol roku jezdze z meblami ,a ze zmiana stylu co pare lat.Nie jest powiedziane ,ze przy nastepnym remoncie nie zostanie zatynkowana...

trendy77
11-10-2012, 14:14
Renia jak ja zatynkujesz to przyjadę tam i ci skuje własnymi rekami ona jest najlepsza:skacze: :skacze: :skacze:

olao
11-10-2012, 16:29
No dobra,to nie zatynkuje,ale przyjechac tez mozesz.:P

DianaT
01-12-2012, 11:56
Mój pokoj obecnie wyglada tak. Jeszcze troche rzesy brakuje zeby nadac mu smaku ale narazie nie mam czasu polazic po sklepach.

Zdjecia slabe bo z jakiegos lipnego aparatu. Moze potem dorwe lustrzanke siostry to wstawie lepsze.

http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/TtARh.jpg (http://pliki.wzorki.info/images/TtARh.jpg) http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/pkC90.jpg (http://pliki.wzorki.info/images/pkC90.jpg) http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/W3bJL.jpg (http://pliki.wzorki.info/images/W3bJL.jpg) http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/bVIkB.jpg (http://pliki.wzorki.info/images/bVIkB.jpg)

kath82
01-12-2012, 12:24
malutkapumcia ślicznie go sobie urządziłaś:love:.

nanami7
01-12-2012, 16:59
Pumcia, piękny stylowy pokój ! Masz taki porządek że Pani Rozenek by mogła wjechać z białą rękawiczką :P

DianaT
01-12-2012, 18:29
Bo ja mam bzika na punkcie czystosci, co nie ukrywam na dluzsza mete jest meczace. Jeszcze troche rzeczy w pokoju brakuje a przede wszystkim lampki nocnej ale ta jest juz wdrodze. No i nie wiem co postawic obok tych pudelek na podlodze myslalam o jakim wazonie z kwiatmi.

Askar
02-12-2012, 00:08
Pumcia, uwielbiam poddasza! Piękny pokój, czysty i ślicznie urządzony!

xsunnyolciax
02-12-2012, 12:49
Pumcia, pokój jak z jakiegoś katalogu z meblami normalnie ;) Masz gust! U mnie by taki minimalizm nie wytrzymał długo.

Ladyss
27-12-2012, 22:44
Dziewczyny może Wy mi pomożecie... Szukam farby w kolorze intensywnego różu, znalazłam idealny kolor ale nie wiem czy to odcień z mieszalnika czy może jakaś firma ma go gotowy w swojej ofercie.
Zdjęcie z WNĘTRZA, kuchnie, łazienki, sypialnia, salon, wystrój wnętrz, aranżacja | Modny-Dom.pl (http://modny-dom.pl)

dzidzia1987
29-01-2013, 06:48
Mamy zamiar sie przeprowadzic, i chcialbym nowe mieszkanie urzadzic troszke inaczej, w innych kolorach niz poprzednie ale to chyba normalne:P Niestety szkoda mi wyrzucac wszystkich dekoracji. Duży pokój mam na czerwono i dlatego zastanawiam sie czy czerwony bedzie pasowal do panterki? Poprostu dokupie kilka drobnostek w panterke,moze nawet jedna sciane wytapetuje pantera:co: jak myslicie, bedzie to bobrze wygladalo?ja nie jestem do konca przekonana. Nie znalazlam zadnej fajnej inspiracji na necie:( Gdyby ktos mial fajny pomysl.....:*

olciazd18
24-02-2013, 07:59
dzidzia myśle że to może byc ciekawe rozwiazanie:) pokombinuj...w sumie to co Ci szkodzi. Bedzie oryginalnie:)
W necie znalazłam coś takiego

źródło zdjęcia????

kasiulka81
24-02-2013, 10:43
No pewnie, Olciazd ma rację takie kombinacje w odważnych kolorach są rewelacyjne :ok:Działaj i wstawiaj fotki swoich aranżacji :cwaniak2: strasznie jestem ciekawa co tym razem pięknego wymyślisz :skacze:

olciazd18
24-02-2013, 13:51
Ja też czekam na foto:)

milenka_olsztyn
25-02-2013, 06:59
Jak dla mnie to czerwień bardzo ladnie wygląda z zebrą :)

dzidzia1987
14-03-2013, 13:02
dzięki kochane, fotka fajna:D

niestety na przeprowadzke musze poczekac do czerwca, ale juz latam po sklepach i szukam afrykanskich dekoracji:P
jesli nie pomieszam czerwieni z panterka, to poprostu zrobie drugi pokoj, ,,moj pokoj":skacze:na panterke
nie chce tylko przesadzic, ale wszystko co panterka bardzo mi sie podoba,
musze leciec juz do pracy, jutro moze wkleje fotki co juz kupilam. Brakuje mi tylko chyba tapety i jakis malych mebelkow, moze tylko duza komoda i jeszcze jakiejs zaslonki, ogladalam juz w panterke ale nie wiem czy nie bedzie juz za duzo:/:


Zrobilam juz fotki:D co myslicie o tym?

dzikakura
01-04-2013, 12:30
Dzidzia, dobre widze, ze na zdjeciu z maskami masz pudelka kartonowe w panterke? Szukam wszedzie i nie mogę znalezc. ;(;(;(

rudzia1985
02-04-2013, 18:37
Sadzac po etykietce z kodem kreskowym, zakupia je w dyskoncie Tedi w Niemczech :P
Taki sklep od 1 euro...Tez sie tam zaopatrzam w rozne pierdolki :D

dzidzia1987
03-04-2013, 20:02
dokładnie rudzia:D Tedi:) mozna tam kupic fajne rzeczy do dekoracji i niedrogo:]
dzikakura ale to nie są pudełka kartonowe tylko bieżnik na stół;)


dzikakura znalazłam coś takiego, tylko zapewne trzeba być zarejstrowanym na stronie:
Ozdobne pudełko kartonowe LAMPART małe Kamai | Asport.pl - Twoja strona sportu (http://www.asport.pl/p/9798,534/ozdobne-pudelko-kartonowe-lampart-male-kamai/?utm_source=okazje.info.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=okazje-2013-03)

kasiulka81
06-05-2013, 18:55
Dzidzia - piękne masz te ozdoby :skacze: mnie się też takie podobają, ale u mnie bardziej zeberka króluje w łazience :)

nanami7
07-07-2013, 21:46
dziewczyny pomocy ! Urzadzamy mieszkanko i mamy maly problem... jaka farbe kupic ? Tzn firma... czym malowalyscie ? Chcemy miec wrzosik z zieloną oliwką. Pokoj malutki 20m2

narodzil sie wlasnie kolejny pomysl w mojej glowie. Zeby na poczatek nie tracic kasy na szafe to stwierdzilam ze zostawimy sobie dwie czesci mebloscianki takiej starej i zamontujemy nowe uchwyty a przede wszystkim wymalujemy.
Zna sie ktoras z Was na tym? Robilyscie cos podobnego? Wyczytalam na kilku stronach ze trzeba zmatowic - to dla mnie oczywiste, pozniej odtluscic i pokryc farbą do drewna (w tym wypadku białą). Chcemy miec taki kolor mebli by nam pasowal do wnetrza a ze wnetrze male to nie mozna sie zagracic. Jak wiemy stare mebloscianki byly bardzo funkcjonalne aczkolwiek juz niemodne i strasznie mi sie one nie podobaja - stad moj pomysl, ktory uwazam za MEGA pomysl :D :skacze: :skacze: :skacze:
Czekam na Wasze propozycje i rady ;)

farbstift
08-07-2013, 13:37
ja zawsze malowałam farbą Nobiles np. na żółto, zielono, morelowo... A ostatnio wymarzył mi się turkus i tylko Dekoral fashion miał w ofercie, więc go użyliśmy i jestem mega zadowolona, co prawda jest dość droga, ale jedna warstwa pokryła idealnie a kolor przepiękny i oryginalny.

samaron
08-07-2013, 16:41
Ja nie polecam duluxa, dobre krycie ma beckers ale jest droższy, ja byłam zadowolona z Bondexa (odcienie beżowe)
Z szafą też dobry pomysł, koniecznie pokaż fotki :)

rudzia1985
08-07-2013, 18:20
Ja tez polecam Dekoral. Mialam kiedys chabrowy kolor na scianach i kilka lat pozniej zachcialo mi sie oliwkowy wiec pomalowalam. Myslalam, ze nie przykryje, dalam 2 warstwy ( druga nalozylam jak pierwsza dobrze wyschla by zobaczyc czy nie ma przeswitow ), malowalam szerokim walkiem z dlugim wlosiem :)

nanami7
08-07-2013, 23:31
z tą szafą to nie taki prosty pomysł jak myślałam, bo to nie drewno tylko stara sklejka :P ale może sie cos wymysli :D

jauntyangel
09-07-2013, 00:22
a ja taki pomysł kiedyś też miałam i nawet sama go zrealizowałam - beż żadnego dziada pod ręką :D było to gdzieś z 7 lat temu...
Ale, ale - ostatnio stwierdziłam, że już za długo odkładamy na meble do kuchni, a stare to praktycznie każda szafka z innej parafii i do tego fronty oblepione okleiną, no więc sobie myślę: co będziemy czekać kolejny rok - pomalujemy;wtedy dałam radę sama to teraz poinstruuję mego lubego co i jak i on mi tę robotę zrobi :D ale jak nie masz z czymś kłopotu to facet Ci go wymyśli --> "przecież to okleina, odejdzie, odparzy się, g... takie będzie z tego i szkoda roboty" ja:"że to nie lata 80-te, że teraz jest tyle rozwiązań nowoczesnych i na pewno "Pan" w Obi czy Leroy'u nam pomoże"(jestem zwolenniczką sprawdzania i wykorzystywania wiedzy pracowników takich marketów ;) )"tak, oni Ci doradzą, że meble wyrzucisz..." itp. - i tak się słownie przepychaliśmy prawie tydzień, aż trzeba było po coś tam jechać do tego Leroy'a więc wykorzystałam okazję i zaciągnęłam mego lubego do odpowiedniego działu :D i teraz mam nowoczesne mebelki pasujące do wystroju :skacze:
ogólnie się rozpisałam, ale w skrócie - starą szafę jaką malowałam kiedyś, zmatowiłam i kupiłam wtedy za poradą Pana z obsługi w Castoramie jakąś farbę do takich zadań i nią malnęłam dwie warstwy :) a teraz na te kuchenne meble z okleiną dałam farbę(sprawdzę jaka firma jutro i dam znać)specjalnie na takie nawierzchnie tzn, by ta okleina nie odeszła. A najlepiej pojechać do właśnie marketu i powiedzieć dokładnie co chcesz zrobić i jaka to nawierzchnia - doradzą na pewno :)

reniusia1002
09-07-2013, 00:28
NANAMI a w jakim stylu chcesz urzasdzic mieszkanko bo ja jak przemalowalam meble w kuchnii to najpierw pomalowalam boki na braz a potam na to bialy kolor i wyszlo mi w stylu retro bo jeszcze przetrlam papierem sciernym ale mi o taki efekt chodzilo.jak u corki meble malowalam to chciala na taki jagodowy kolor wiec wzielam beckerasa bo to najlepsza farba i jedna z niewilelu ktora z mebli nie schodzi.wiec warto ta firme po jednym razie idealnie pokryte meble,wiecnic nie ma lepszego.
co do Castoramy to sama tam pracowalam przez 7,5 roku wiec wiem z doswiadczenia i tak masz racje dlatego proponuje tez beckersa.bo po pierwsze mozna sobie zrobic z mieszalnika czyli samemu zrobic kolor od reki a jedna puszka beckersa pomalujesz pol domu i wystarczy dokladnie meble zmatowic papierem sciernym nie szlifierka i potem odpylic i na to farba ewentualnie druga warstwa i to wszystko.

nanami7
09-07-2013, 12:55
chcemy taki styl 'wiejski' troche sosny troche czegos takiego jak ta szafa ktorą wstawiłam. Jak ją doczyszcze to moge smialo pomieszac te dwa kolorki.

DianaT
20-04-2014, 19:08
Dziewczyny potrzebuje pomocy. Remontujemy z mezem salon i jadalnie i zachcialo mi sie szafki w takim stylu Szafka rtv VIENNA z oświetleniem zmiennym - sklep meblowy (http://mebel4u.pl/szafki-rtv-3/szafka-rtv-viennaz-oswietleniem-zmiennym) oczywiscie z bialym oswietleniem. Tylko jest problem bo nie moge znalezc zadnej w kolorze szarym sa tylko biale czarne ewentualnie bezowe. Salon bedzie wygladac tak http://pliki.wzorki.info/images/CyUcz.jpg Jedna sciana jagodowa reszta waniliowa i chce kupic szara kanape no i problem czy ktorys z tych kolorow (bialy, czarny, bez) bedzie pasowac do tego wnetrza? nie chce zeby wyszlo tandetnie :( a tak mi sie te szafki podobaja. moze ktoras z Was widziala gdzies taka szara, nie musi byc idealnie taka sama moze byc cos w tym stylu.



Cos takiego by pasowalo http://www.gama-sklep.com.pl/item/szafka-rtv-evora-mini-26841/2059?

Patrycja90
26-09-2014, 17:40
Ale fajny ten salon! My się powolutku też przymierzamy do remontu, mieszkanie mamy po babci mojego R., ale gdzie nam do takich salonów jak Twój :) Kolor podłogi ładny, my właśnie podobny byśmy chcieli tylko że panele, bo budżet mamy ograniczony. Już pytaliśmy w kilku sklepach i z tych najbardziej odpornych to mam polecano quick step i vox.

patryk.olok
11-05-2015, 07:53
Znajomy polecił mi farby ceramiczne Magnat. Polecam z czystym sumieniem, plamy schodzą nawet po 5dniach.

kolorowa220
30-05-2016, 16:03
DianaT moim zdaniem do takie wnętrza biały albo beżowy kolor będzie pasował idealnie. Wiadomo, że wszystko zależy też od wystroju i fasonu mebli i dodatków. Ale przynajmniej w teorii powinno wyjść ok! Podziwiam Cię, że wybrałaś taki ciemny kolor, bo jest on dość trudny w aranżacji i trzeba mieć pomysł na połączenie go z innymi elementami. :) Trzyma kciuki, żeby wszystko wyszło tak jak sobie to zaplanowałaś :)

betilaja24
19-08-2016, 19:29
Ja sama dekorowałam swoje mieszkanie. Skorzystałam z rzeczy, które dostępne są w tym sklepie: Zoomroom. Design & More (http://zoomroom.pl/). Wiele ciekawych dodatków i dekoracji, które bardzo ładnie komponują się z meblami i kolorami ścian.

sili
23-11-2016, 13:33
Ja najbardziej chyba lubię homebook, interiordesign, houzz, design-milk. Zresztą takich stron jest wiele teraz i naprawdę można się zainspirować. Kocham projektować wnętrza, a inspiracje czerpię z internetu, czy magazynów. Szczególnie lubię projektować kuchnie. Każdemu też powtarzam, żeby projektując kuchnię nie zapominać o detalach. Sercem domu powinien być duży drewniany stół, który zgromadzi całą rodzinę. Miło jest usiąść do stołu który pięknie wygląda. Zapominamy, że w witrynie można postawić piękne filiżanki do kawy (https://namoimstole.pl/produkty/na-napoje/filizanki/) czy dzbanki, bo są one ozdobą same w sobie. Czasem niewiele potrzeba, by kuchnia wyglądała pięknie i przytulnie.

akacja66
14-12-2016, 16:58
Ja polecam skorzystać z rady kogoś kto się na tym zna. Trochę to kosztuje ale warto :)

Karmelka
30-01-2017, 23:14
A co sądzicie o umieszczaniu swoich prac takich jak stylizacja paznokci, fryzury, czy makijaż na ścianach w formie fotobrazu we własnych salonie? Ostatnio znalazłam stronę z innowacyjną aplikacją SweetHomeDecor, na której za pomocą kilku kroków można stworzyć własny fotoobraz. Moją dodatkową pasją jest fotografia http://www.sweethomedecor.pl/ i ciekawie wygląda dobre zdjęcie jako obraz na ścianie. Aplikacja jest bardzo intuicyjna, a jej możliwości robią na mnie wrażenie.

Bysia13
24-02-2017, 16:37
Ja to kompletnie nie umiem urządzać mieszkania. Dobrze, że mój mąż ma dobry gust, więc wszystko wybiera:P

patrycja.wiktorek
22-03-2017, 20:54
Ja postawiłam na nowoczesne oświetlenie - podświetlane schody i podgrzewana podłoga+ stylowe gniazdka i lampy. Jeśli chodzi o osprzet elektryczny typu puszki i gniazdka to Ospel też są godni polecenia bo to porządna firma, która zna się na rzeczy. Pomagają z instalacjami no i z doborem sprzętów. Ja mam bardzo miłe doświadczenie z nimi, także polecam. Osprzęt elektryczny ? producent osprzętu elektrycznego | Ospel S.A. (http://ospel.pl/pl/)

Tlimea
27-03-2017, 23:47
Ja właśnie ostatnio jak robiłam remont swojego salonu, zadbałam o odpowiedni wystrój :) - właściwe panele (w kolorze dąb szroniony) dobrej jakości, aby posłużyły kilka lat. Ściany pomalowaliśmy Duluxem - jakoś mam sentyment do tej farby (bo bardzo dobrze mi się nią maluje i dobrze kryje), a całość wykończyliśmy białymi listwami przypodłogowymi, dokładnie takimi: podlogi24.net/pdecor-h10cm-snieznobiaa-lakier-polmat,-listwa-przypodlogowa-z-mdf-107-perfekcja-wykonania-!-o_l_3362.html . Zawsze chciałam tak właśnie wykończyć i wreszcie mam :)

cass
12-04-2017, 09:29
Oj ja również będę musiała niedługo odmalować mieszkanie.Szczególnie,ze ostatni remont przeprowadzałam jakieś ..... 4 lata temu? No i jednak wyglada ono nieświeżo. Prawdopodobnie wybiorę te same kolorki. Czyli jasne , wesołe. W takich czuję się najlepiej.

Zastanawiam się dziewczyny nad położeniem sobie fototapety w sypialni na jednej ścianie// Co sądzicie może o tym wzorze? znalazłam go tutaj: https://lotari.pl/
https://t2.ftcdn.net/jpg/00/67/55/87/400_F_67558765_UlKV3WhvaaDezYouBJSEMfbp5vQZPTik.jp g

Znalazłam w lotari :)

merlina
20-06-2017, 10:57
Wzór jest ciekawy chociaż nie wiem czy będzie pasował do każdego pomieszczenia. Musisz wziąc pod uwagę,że własnie takie wzory, bardzo kolorowe oraz pstrokate potrafią zdominować pomieszczenie. I raczej bym się na to nie zdecydowałam bo mam mieszkanie w stylu tradycyjnym.

Sama ostatnio postanowiłam zamówić sobie do mieszkania nowe rolety. Może ktoś byłby zainteresowany. Kupowałam tutaj:
https://sklep.mardom.com.pl/mini-roleta-rzymska

Proste rolety rzymskie. A że zamawiałam prosto od producenta to wyszło naprawdę niedrogo.

obityno
27-07-2017, 23:34
Mi najbardziej podobają się jasne wnętrza i białe ściany.

nadio90
01-08-2017, 11:53
W moim przypadku przyszła kolei na salon. Zdecydowałam się na zakup narożnika natomiast nie wiem jaki wzór wybrać, który podoba wam się najbardziej https://www.meblejana.pl/category/narozniki? Jeśli chodzi o ściany to będą szare a meble z dębu. Już nie mogę się doczekać, aż będzie wszystko gotowe!

olkaFA
14-08-2017, 16:57
@obityno takie wnętrza to dosłownie chyba mój styl :) uwielbiam takie chłodne pomieszczenia. Czuję się w nich lekko i przestrzeń otwiera umysł ;p pytanie tylko właśnie o meble do takich wnętrz... sporo szukałam w sieci i nie widziałam fajnych propozycji. W sumie to chyba najbardziej przekonały mnie meble robione własnoręcznie z palet! Co o tym myślicie? Znalazłam już nawet znajomą, która zajmuje się stolarką i chętnie podejmie się zlecenia. Zamówiłam palety z pakobud.com.pl i zaczynamy od stolika kawowego i 4 krzeseł. Wzór jest piękny, oby wyszło identycznie jak wizualizacja :)

licówka
03-10-2017, 20:29
Dajcie spokój z Duluxem, a tymbardziej z dekoralem. Zastosujcie farby profesjonalne, które można normalnie myć i to z detergentem - Fluger lub chociaż Tikurilla. Za niedługo u mnie remont generalny i wielkie rozkminy nad ścianami. Odwieczne pytanie: farba czy tapeta. Takie (https://tapetuj.pl/category/tapety-w-paski) decyzje to dla mnie masakra, ale mimo wszystko więcej plusów jest na korzyść tapet. Farbę już nieraz miałam na ścianach, a że sentyment do tapet wrócił to zaryzykuję.

AudreyH
04-10-2017, 13:14
Tak a propos farb, to kiedyś chyba AdBuster robił konfrontację i o ile dobrze pamiętam to najlepiej wypadła Śnieżka ;) No i ja jednak wolę farbę i to w stonowanych kolorach, zawsze można wnętrze urozmaicić dodatkami, które potem łatwiej zmienić.

Wizażystka
09-11-2017, 11:34
W trakcie planowania aranżacji nie zapominajmy o czymś takim (http://www.fototapetka.eu/fototapeta-24-Na-sciane.html) jak fototapety na ścianę. Możliwości wykorzystania ich są ogromne!

Samantaa
25-11-2017, 15:48
Szukacie pomyslu na aranzacje wnetrz? Najpierw trzeba zaczac od mebli. Ja uznaje tylko meble z prawdziwego drewna, litego - najlepiej sosna albo buk. Wlasnie w sklepie
https://www.urokdrewna.pl/ mozna takie dostac. Sa to meble wykonane z polskiego drzewa - odpowiednio przygotowanego do tego, aby zostac meblem, ktory posluzy naprawde dluuugie lata.

Daria33
26-11-2017, 19:54
A jak Wam się podobają realizacje producenta wyrobów z kamienia naturalnego J.P. Pilch (http://www.jppilch.pl) - są to piękne posadzki, blaty czy schody z materiałów takich jak marmur, granit, trawertyn. Nie należą do najtańszych, ale wyglądają bardzo elegancko i są trwałe.

Widoczni
07-12-2017, 13:57
Bardzo ładne - szkoda tylko że nie odrobinę bardziej przystępne cenowo.

---------- Dodano o godzinie 13:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:57 ----------

Szkoda tylko że nie są odrobine bardziej przystępne cenowo.

ciamka
14-12-2017, 13:50
W trakcie planowania aranżacji nie zapominajmy o czymś jak fototapety na ścianę. Możliwości wykorzystania ich są ogromne!

No fototapety to jest faktycznie fajna opcja. Sama wybralam swoje w salonie agata i przykleilam w salonie :) swietnie sie to prezentuje i wbrew pozorom naklejanie nie jest takie trudne jakby sie wydawalo.

Samantia
18-12-2017, 12:41
Niedługo remontuję mieszkanie i zastanawiam się jeszcze nad tym, jakich rozwiązań użyć, aby wszystko wyglądało jak należy

majanna
19-12-2017, 11:11
W sklepie https://dywanoland.pl/dywany.html obecnie jest zniżka, aż 30% :cwaniak2:
Chciałabym kupić jakiś nowy dywan do salonu (jest bardzo przestrzenny i jasny), pomyślałam by go nieco ożywić jednym z tych dywanów widocznych w TOP10. Który według was jest najładniejszy? Za taką cenę aż żal nie kupić ^_^

szostkowicz
06-01-2018, 13:58
Hej... Poszukuję właśnie w tym momencie jakiegoś dobrego i sprawdzonego sklepu meblowego działającego najlepiej na terenie Krakowa lub miejscowości okolicznych... Czy jesteście może w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? Zależy mi przede wszystkm na kilku rzeczach:


Aby meble były w nowoczesnym designie i w bardzo wysokiej jakości
Aby sklep oferował profesjonalne doradztwo (bo jestem zielony w kwestii wystroju wnętrz)
Aby sklep był na terenie Krakowa lub w okolicach

Z tego co udało mi się wyszukać w necie, to niezłą ofertę wydaje się mieć sklep meblelargo.pl Co o tym myślicie? Czy Waszym zdaniem rzeczywiście jest to oferta warta uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady oraz sugestie :)

kiniaa
14-01-2018, 22:53
No fototapety to jest faktycznie fajna opcja. swietnie sie to prezentuje i wbrew pozorom naklejanie nie jest takie trudne jakby sie wydawalo.

naprawdę Ci tak łatwo poszło? bo moja ostatnia przygoda z fototapetami skończyła się wścieklizną i wszystko do kosza wyrzuciłam. ja i klej to dwa różne światy ;( i po prostu pomalowałam ściany na taki ładny limonkowy duluxem easy care, z pędzlem czuję się zdecydowanie pewniej :D

milenaczynkowicz
07-02-2018, 13:52
Cześć dziewczyny :)

Mam pytanie odnośnie aranżacji wnętrza w pokoju nastolatka. Chcę coś nowoczesnego i funkcjonalnego. Koleżanka mi pokazałam nowoczesny półtapczan BUMERANG PÓŁKOTAPCZAN BR-14 - Meblościanki - Meble Ada - internetowy sklep meblowy online (http://www.mebleada.pl/produkt/mebloscianki/bumerang-polkotapczan-br-14.html) . Szczerze to jestem bardzo pozytywnie nastawiona, a jak wam się podoba?

renatas
09-03-2018, 12:42
Szukasz zawiasów meblowych i znalazłam https://akcesoria.meble.pl/ . Mają wielki wybor i dobre ceny. Zamawiał już ktoś? Sprawdzają się?

Anutka
15-03-2018, 12:10
Do kuchni to tylko fototapety kuchenne. Ten (http://www.fototapetka.eu/fototapeta-25-Kuchenne.html) sklep ma świetną ofertę w tym zakresie.

Celutka
10-05-2018, 10:41
Ja jestem na przeddzień zakupu mieszkania w Willanovia w Warszawie :skacze:. Myślę nad stylem skandynawskim - drewniana podłoga, jasne ściany i delikatne dodatki określające kolorystykę pomieszczenia. Lubicie takie wystroje, możecie polecić jakieś sklepy z przyzwoitymi cenami na dekoracje?

Daria33
28-05-2018, 23:10
A jak Wam się podobają fototapety? Mnie niektóre projekty niesamowicie się podobają! Np. te ze sklepu https://www.decormint.com/pl/ Posiadają unikalne autorskie projekty grafików (kolekcja autorska), których nie można znaleźć w żadnym innym sklepie w sieci. Dajcie znać, co sądzicie i które projekty najbardziej Wam się podobają.

cass
14-06-2018, 13:16
Jeśli szukacie standardowych mebli, polecałabym przejrzeć sobie większe sieci. Jednak problem jest jesli szukacie czegoś niestandardowego.
Polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://ragaba.pl/pol_m_Meble_Toaletki-236.html

W sklepie jest spory wybór nowoczesnych i nieszablonowych mebli. Polecam na przykład kupno toaletki:
Bardzo przydatna przy robieniu makijażu
https://ragaba.pl/pol_il_Toaletka-z-lustrem-LILLO-105-cm-140.jpg

chanah
09-07-2018, 19:39
Samodzielna aranżacja wnętrz niestety nie zawsze jest taka prosta... Ja nie mam zmysłu projektanta, więc ciężko było mi coś wymyślić. Na szczęście znalazłam na http://biale-meble24.pl/ świetne aranżacje wnętrz! Postawiłam na białe, skandynawskie meble, które idealnie pasują do koncepcji mojego mieszkania. Udało mi się urządzić salon prawie dokładnie tak, jak na tej stronie, i jestem naprawdę zadowolona :)

Daria33
02-12-2018, 14:21
też ładne...

Biska
02-12-2018, 14:37
Wg mnie jednym z ważniejszych elementów aranżacji każdego wnętrza są lustra. Kiedyś przepadałam za bardziej klasycznymi z okazałymi ramami, a teraz podobają mi się te nowoczesne z podświetleniami jak np. www.lustrowramie.pl/lustra-podswietlane (http://www.lustrowramie.pl/lustra-podswietlane/) Niezależnie od tego jakie - lustra muszą być!

kaleta
08-01-2019, 19:18
A jak waszym zdaniem może się w aranżacji wnętrza sprawdzić taka fototapeta z motywem uliczek https://innetapety.pl/fototapety-uliczki ?

jagnam
25-02-2019, 11:40
Dziewczyny moze mi doradzicie tutaj w zakresie wyboru firanki do sypialni. Sypialnia moja jest bardzo tradycyjna, nie mam niestety zdjęcia aby umieścić na forum. Mam w niej jasne duże tapicerowane łozko. Meble sa w stylu vintage ciemno brązowe. Ale reszta jest jasna
kremowe ściany
białe drzwi
oraz białe listwy przypodłogowe oraz białe sztukaterie

Zastanawiam sie nad tymi firankami: https://firanio.pl/firany-do-salonu - znalazłam je tutaj
https://firanio.pl/environment/cache/images/300_300_productGfx_699e0a41b41a4b2a7292c45a9c36483 c.jpg

Jak Wam się podobają?

chanah
25-02-2019, 20:26
Mi ostatnio przyszło zaaranżować nową kuchnię i było to nie lada wyzwanie! Najdłużej wybierała firany. Ostatecznie zdecydowałam się na kremowe firanki do kuchni z https://kasandra.com.pl/firanki-firanki-gotowe-do-kuchni-c-3_19.html i był to strzał w dziesiątkę! Firanki przyszły do mnie ekspresowo i jestem z nich naprawdę zadowolona. To wysoka jakość i widać, że produkowane w Polsce a nie w Chinach!

agus123
10-03-2019, 14:58
W aranżacji wnętrz dużą role odgrywa podłoga. Warto zadbac by wyglądała ciekawie. Na https://7kd.pl/88-nowoczesne-dywany-do-salonu znajdziemy na prawdę ciekawie wyglądające dywany w dobrej cenie. Według mnie bardzo ciekawa oferta ;).

kaleta
12-03-2019, 15:38
Odnośnie tych dywanów do salonu to chciałbym od siebie dorzucić, że spokojnie można poszukać czegoś w rozmaitych dostępnych obecnie sklepów internetowych z dywanami. Możecie sobie na przykład zobaczyć te dywany do salonu https://www.kochamydywany.pl/dywany-do-salonu - jest na prawdę w czym wybierać.

Janka102
14-06-2019, 23:49
Jeśli chodzi o wybór mebli to bardzo ładne projektuje firma Wiór Płyt z Wyszkowa . Zamawiałam u nich szafę skośną do sypialni.Bardzo ładnie się wkomponowała w pokój na poddaszu, jeszcze umieszczono mi lustra na drzwiach.Dzięki czemu pokój nabrał większej przestrzeni. Firma z dużym doświadczeniem i naprawdę bardzo solidna.

Celutka
15-06-2019, 14:14
U nas w salonie wyróżniamy się tym, że posiadamy meble w stylu tradycyjnego snycerstwa (http://grzegorz-michalek.pl/my-product/projekt-kasel). :D Klienci są zawsze pod wrażeniem

heniutek
18-08-2019, 18:39
Jeżeli chodzi o wymiary dywanów, to warto zerknąć na www.dywanowy24 (https://dywanowy24.pl/rozmiary/).pl (https://dywanowy24.pl/rozmiary/), by zobaczyć, jakie są dostępne wymiary. Czasem to właśnie wybieranie wedle rozmiaru powinno być najlepszym rozwiązaniem. Ja tak u siebie musiałem zrobić i trzeba przyznać, że wybór wedle rozmiaru był najlepszym rozwiązaniem - cała podłoga jest pokryta, dzięki czemu nie widać brzydkich paneli.

eryka98
11-02-2020, 18:52
Ja własnie jestem na etapie aranżacji mojej łazienki, wybieram do niej meble i dodatki, chciałabym kupić solidne i stylowe meble łazienkowe (https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-lazienkowe-486) i chciałam was spytać czy macie może jakieś dobre oferty dla mnie? No i cena też oczywiście gra rolę, nie chcę przepłacać więc dobrze aby meble były w miarę tanie.

Ajsi
20-02-2020, 08:12
Aranżacja wnętrz to dość indywidualna sprawa, trzeba jednak wziąć pod uwagę swoje własne gusta i upodobania.

agus123
28-06-2020, 15:30
Ja interesowałam się aranżacją wnętrz od dawna dlatego postanowiłam nauczyć się tego, tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/sketchup.html wykupiłam sobie odpowiedni kurs do programu do projektowania i teraz zaczynam pomału tworzyć swoje projekty. Jak ktoś z was też się tym interesuje to zachęcam.

kaleta
07-12-2020, 13:20
Aranżacja wnętrz to dość indywidualna sprawa, trzeba jednak wziąć pod uwagę swoje własne gusta i upodobania.
Dokładnie też tak myślę. Dopasowanie projektu do swoich indywidualnych upodobań to podstawowa sprawa.
Jak waszym zdaniem w nowoczesnych wnętrzach sprawdzają się tapety dekoracyjne tego typu https://innetapety.pl/ - ostatnio słyszałem, że są bardzo modne.

Caliope
22-03-2021, 14:40
A co myślicie o krzesłach tapicerowanych do jadalni? Mnie się one bardzo podobają, za to mojemu mężowi już nie... Przeglądam różne rodzaje krzeseł, szukam informacji i inspiracji w internecie tego typu https://www.meblobranie.pl/porady/rodzaje-krzesel-do-jadalni-i-salonu/ , ale ciągle nie potrafimy znaleźć kompromisu... Powiedzcie mi, czy krzesła tapicerowane serio wyglądają jakoś dziwnie?

agus123
28-03-2021, 21:24
Również sie zastanawiam

___
Apartament mielno (https://www.molopark.pl/)

kika karol
13-04-2021, 12:39
My jakoś nie mamy z żoną problemu z aranżacją wnętrz. Mam nawet wrażenie, że wychodzi czasem lepiej niż od architekta.

chanah
28-04-2021, 18:18
Fajnie zaaranżować wnętrze można teraz naprawdę w łatwy sposób. Ja przykładowo polecam Wam sprawdzić firanki na metry z tego sklepu: https://firaneo.pl/firany-na-metry Mają opcje białe, żakardowe i wiele innych. Odpowiednio dobrane firanki mogą odmienić wygląd całego wnętrza - naprawdę świetna sprawa!

minizo
26-10-2021, 13:55
Jeśli urządzacie swoje wnętrze, to zerknijcie koniecznie na kamień ozdobny (https://baran-trans.pl/) od producenta Baran-Trans. Znajdziecie u nich wiele materiałów budowlanych oraz produktów do dekoracji. Bardzo fajną mają ofertę, polecam zapoznać się.

minizo
12-11-2021, 11:40
A jak podoba Wam się deska barlinecka w salonie ? Ja zobaczyłam ją pierwszy raz na jakimś zdjęciu, konkretnie był to jesion, w odcieniu Milkshake i wiedziałam,że właśnie taką podłogę chcę :)Jeśli podoba Wam się deska barlinecka w najlepszej cenie w tym sklepie (https://podlogi24.net/parkiet-panelowy-deska-barlinecka-okazje-o_c_642_1.html)

agus123
28-12-2021, 16:37
Okna też robią dużą robotę w kwestii aranżacji. Ja z reguły wybieram Drutex, sprawdzona firma od lat, znajomi też sobie chwalą. Okna mają wytrzymałe, prezentują się bardzo fajnie i cenowo nie wychodzi to najgorzej. Pamiętajmy, że to jednak bardzo duża jakość.

jagnam
21-02-2022, 09:22
Co się sprawdziło u mnie przy remoncie:
Duze okna na całą ścianę. Jest jasno, ogród wchodzi do salonu i nie potrzeba budować ogrodu zimowego. Rolety w oknach
Kuchnia z dużą ilością szuflad. Mam 100, 80 i 60. Te 100 cm to rewelacja. Mam tam garnki, talerze itd
Automatyczne podlewanie ogródka sterowane przez internet.
Klimatyzacja w całym domu
Jak również wygodny narożnik 5 osobowy (https://meblearkadius.pl/naroznik-5-osobowy/) - jest bardzo wygodny przy spotkaniach ze znajomymi ale na co dzień kiedy cała rodzina wygodnie może usiąść na sofie przed telewizorem.
https://meblearkadius.pl/wp-content/uploads/2018/01/Naroznik-HASSAN-U-meblearkadius_pl-13-336x224.jpg

Janka102
02-04-2022, 21:14
Jeśli szukacie ciekawego materiały na posadzki to Capetown sprawdzi się piaskowiec długopole. Moi znajomi zlecili to firmie Piasmar http://piasmar.com/schody-z-piaskowca robili również schody, które mocno zostały wybłyszczone i wyglądaja jak marmur. Naprawdę elegancko to wygląda.

minizo
27-05-2022, 22:28
Całkiem nie dawno wpadłam na pomysł, żeby kupić dywan do swojego mieszkania. Zależało mi na tym ,żeby wybrać ładny i funkcjonalny dywan. Dużo porady w tym temacie znalazłam na (https://4wall.pl/blog/porady/modne-dywany-2022-sprawdz-jakie-modele-sa-na-topie/)https://4wall.pl/blog/porady/modne-dywany-2022-sprawdz-jakie-modele-sa-na-topie/ :)

chanah
19-09-2022, 00:05
Chciałabym jakoś urozmaicić i zarazem odmienić wystrój swojej sypialni tanim kosztem. Koleżanka podpowiedziała mi, że dobrym pomysłem może być zawieszenie na ścianach kilku plakatów w antyramach. Spodobał mi się ten pomysł i pomyślałam dlaczego by nie...? Na tej stronie internetowej: https://www.drukarniaonline.pl/page/jak-zaprojektowac-i-wydrukowac-plakat-do-sypi troszkę pogłębiłam temat i tym bardziej przekonuje mnie takie rozwiązanie. Myślicie, że to rzeczywiście polepszy wygląd pokoju? Nie jestem zwolenniczką wieszania obrazów, ani tym bardziej zdjęć, ale wydaje mi się, że plakaty, na przykład roślin, na prawdę bym lubiła.

minizo
02-10-2022, 20:43
Osobiście niezwykle podoba mi się klatka schodowa styl skandynawski (https://nobiles.pl/inspiracje/beton/aranzacja-klatki-schodowej-z-uzyciem-farby-i-pedzla/) Jestem ciekawa czy istnieją nie wymagające dużego nakładu sposoby na to by odmienić wnętrze na ten styl. Myślę, że ten trend wnętrzarski utrzyma się jeszcze długo ze względu na swoją uniwersalność w kolorach i fasonach.

minizo
31-10-2022, 19:47
Ja teraz tak naprawde szukam odpowiednich farba akrylowa a lateksowa różnice (https://duluxprofessional.pl/porady/farba-lateksowa-czy-akrylowa-jaka-wybrac/) bo chce sobie całe mieszkanie na nowo odmalowac, :D uważam, że lepszej jakości produktu na rynku po prostu nie ma. Piszę to z pełną świadomością, bo testowałem masę podobnych farb. Polecam!

minizo
02-12-2022, 18:37
Co do kuchni, u mnie sprawdziła się jedynie kuchnia na wymiar, którą zrealizowaliśmy z pomocą firmy http://woj-drew.eu/kuchnie-na-wymiar/ Na pewno to odpowiedni wybór jeśli masz małe pomieszczenie

minizo
31-01-2023, 21:51
Jeśli chodzi o dobre farby to słyszałem, że niezła jest farba akrylowa dulux (https://duluxprofessional.pl/porady/farba-lateksowa-czy-akrylowa-jaka-wybrac/) podobno dobrze kryje i nie trzeba tylu warstw

justyna99
10-06-2024, 13:11
Myślę, że przy wykańczaniu domu przydadzą Ci się także materiały do wykończenia wnętrz Warszawa: https://artcorestudio.pl/ . Z pewnością będą one potrzebne przy aranżacji wnętrza. Warto rzucić okiem.