PDA

Zobacz pełną wersję : skąd czerpiecie pomysły na zdobienie



dianka11
11-12-2011, 11:30
Witajcie dziewczyny jako nowy użytkownik tego forum oraz nowicjusz po kursie przedłużania paznokci mam do was pytanie,skąd czerpiecie pomysły na zdobienie paznokci?czy pomysł sam sie tworzy przy pracy, czy zanim zaczniecie robić klientce paznokcie zastanawiacie sie jakie zrobic zdobie i opracowujecie go najpierw w głowie?jak ogladam wasze prace to niemoge sie nadziwic, sa takie perfekcyjne w zdobieniu i bardzo pomysłowe.;)

DiamondShine
11-12-2011, 12:01
ja mam na komputerze zapisane duzo zdjęc z różnych blogów itd, i jak przychodza do mnie klietnki to im pokazuje i zazwyczaj sobie wybieraja jakies zdobienie ale sa rowniez klientki, ktore sama maja juz wymyslony wzor;)

dianka11
11-12-2011, 14:10
diamond dziękuje za odpowiedz a jak np ćwiczysz to wzorujesz sie na innych?

nanami7
11-12-2011, 14:13
Dianka, ja się wzrouję na innych :) oczywiście nie zawsze,
ale niektóre zdobienia są bardzo inspirujące i zmieniam tylko kolory.
A zdobienie dopasowuję indywidualnie pod gust klientki :)

xsunnyolciax
11-12-2011, 14:17
np. z internetu ;)
http://forum.wzorki.info/zdjecia-pazurkow/2522-zdobienia-z-internetu-nasza-inspiracja.html

DiamondShine
11-12-2011, 15:28
ostatnio np. jak cwiczylam to mam sporo gazetek "Akademia paznoki" czy "paznokcie" czy tez "nail expert" i paznokcie, ktore uwazalam ze dam rady zrobic i mam material do tego to probowalam takie same ;)

dianka11
11-12-2011, 17:45
dzięki dziewczyny za odpowiedzi no ja też mam troche gazetek i tak podpatruje sobie,oczywiscie w necie jest tego pełno ale zastanawiam sie czy większosc stylistek zdobi poprostu z głowy. Macie czasem takie dni że nic wam nie wychodzi w zdobieniu?brak pomysłu?

RedSunset
11-12-2011, 17:55
Ja staram się zawsze coś wymyślić sama...różnie to bywa, czasem podpatruję coś, ale z reguły sama wyobrażam sobie coś i staram się to przenieść na pazurki..z różnym efektem oczywiście:D
Ostatnio mam właśnie tak że nic mi nie przychodzi do głowy... robię pazurka...opracowuję a jak mam zacząć malować to nie wiem co i patrzę na farbki i nie wiem której użyć... ale mam nadzieję że szybko mi minie ;]

dianka11
11-12-2011, 18:06
Red Sunset no własnie też tak mam i wtedy ten efekt końcowy wogóle mi sie nie podoba:(moja instruktorka zawsze mówi że mam brac inspiracje z tego wszystkiego co nas otacza, jak narazie ciężko mi to idzie ale staram sie:)

Herbaba
11-12-2011, 22:24
Ja albo się sugeruję innymi pracami, "podbierając" np. metodę lub konkretny wzorek (to akurat rzadko), ale zazwyczaj sama na coś wpadam i wtedy rysuję to w skoroszycie... Co prawda ciężko zaznaczyć na tym np. nachodzenie na siebie kolorów, ale jakoś daję radę, bo generalnie pamiętam, o co mi chodziło. ;)

zosia_29
12-12-2011, 11:19
U mnie to jest tak że pomysł w głowie jest ale jak zaczynam ozdoby nakładac to sie okazuje że totalnie nie pasuje i wtedy juz kombinuję co dalej i z różnym efektem wychodzi....

rudzielec
12-12-2011, 11:27
ja tez tak wlasnie mam, ze pomysł jest i może i by wszystko do siebie pasowało, ale gorzej z moim beztalenciem, poprostu nie potrafie przeniesc na pazura tego co bym chciała:D moze kiedys wreszcie wycwicze sobie ręke:D

dianka11
12-12-2011, 12:28
mysle że trzeba by pojezdzic na rózne warsztaty poćwiczyć i nauczyć sie zdobień a pomysły same beda wpadać potem do głowy,tylko ja to zawsze mam daleko jak gdzies są jakies warsztaty samej jechać to sie boje:/:

xsunnyolciax
12-12-2011, 13:42
Dianka, masz niedaleko Pruszcz Gdański, a tam zawsze jest coś fajnego :cwaniak2: no i ten ich sklep na dole :love: raj normalnie :D korzystaj! :)

asiek
12-12-2011, 15:06
Oglądam na necie zdjęcia, pomysły z głowy czasami, czasami klientka przyjdzie z pomysłem :)

centerbeauty
12-12-2011, 18:12
Internet to kopalnia pomysłów ale bardzo fajną inspiracją do malowania kwiatów są obrazy i kompozycje :D


Jak chcę namalować na przykład słoneczniki wpisuje sobie słoneczniki i wyskakują przeróżne kwiaty i kompozycje a wtedy możemy uruchomić naszą wyobraźnię i przenieść to na pazurki :D

dianka11
13-12-2011, 13:22
Dianka, masz niedaleko Pruszcz Gdański, a tam zawsze jest coś fajnego :cwaniak2: no i ten ich sklep na dole :love: raj normalnie :D korzystaj! :)

Wsómie to tak chyba musze jakąs koleżanke namówić zawsze to razniej jechać:)dzieki

---------- Dodano o godzinie 12:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:20 ----------


Internet to kopalnia pomysłów ale bardzo fajną inspiracją do malowania kwiatów są obrazy i kompozycje :D


Jak chcę namalować na przykład słoneczniki wpisuje sobie słoneczniki i wyskakują przeróżne kwiaty i kompozycje a wtedy możemy uruchomić naszą wyobraźnię i przenieść to na pazurki :D

nasze google jest niezawodne i zawsze cos znajdzie:)

marshall
15-12-2011, 11:43
ja zawsze jak przeglądam gazetki to sobie cos upatrze i staram sie zrobic cos podobnego ale jak to zawsze bywa wychodzi cos innego :skacze: no i wumie otochodzi ^_^

zyza
20-12-2011, 01:24
ja szukam: szablony, naklejki nascienne sa fajne motywy zawijasków^_^ albo wpisuje tkaniny na ciuzkach sporo fajnych motywów albo ze swojej szafy cos wygrzebie, robie fotki fajnym wzorom namiescie na plakatach albo cos :) no świat ma pelno inspiracji :) nawet gazety typu ikea, leroy merlin maja w sobie zyrandole i zaslony z ktorych czerpie inspiracje :)

dianka11
20-12-2011, 17:11
a ja własnie zakładam sobie albumik z wzorkami z neta:)

Kasia889
21-12-2011, 22:40
Ja z gazet, neta, wzorków na ciuszkach lub po prostu coś co sobie klientka zmiksuje ;)

Mar-Kos_pl
17-07-2012, 17:27
ja proponuję poprzeglądać strony internetowe. Tam jest po prostu z milion zdjęć odnośnie paznokci i ich zdobienia. A pomysły są na prawdę super. Człowiek w życiu by sam nie wpadł na takie coś. Do wyboru do koloru. Można sobie nadrukować kilkadziesiąt różnych zdjęć z pomysłami. Często klientki same przychodzą już z gotowymi pomysłami.

sylla
17-07-2012, 18:46
Ja też buszuję po necie za natchnieniem... Podglądam często co inni robią i czasami coś wykorzystuję. Ale często jest tak , że siadam do paznokci podkładam formę i dopiero wymyślam na bieżąco ... Albo coś wyjdzie albo nie ;) I działam do skutku :)

Kamcia20
18-07-2012, 16:29
Również przeważnie inspiracje z neta :) choć staram się sama coś nabazgrolić :)

MadaPP
20-07-2012, 13:23
a u mnie jak u Sylli- najlepiej wychodzą mi pazurki robione bez wcześniejszego pomysłu;PPi wtedy zaczyna sie prawdziwa zabawa;DDD

wonderland
10-01-2013, 11:55
Gazetki z moda, oraz sklepy z biżuterią, oj tam to jest ogrom inspiracji.

syrena16
16-01-2013, 11:08
nie wiedziałam gdzie to umieścić

Cours Nail Art facile - Dessiner un oeil - LES DEVOIRS DE NITA - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cS0XrOc__U0#)!

Kinga0066
31-10-2017, 21:21
Zawsze mam milion pomysłów na paznokcie :) Ostatnio używam lakierów z Makear i mają tak ogromny wybór odcieni że pomysłów mi nie brakuje ;)

AudreyH
31-10-2017, 23:43
Głównie internet :) Strony FB, grupy, ale też portale typu pinterest. Tam inspiracji nigdy nie brakuje ;)

malgosika
25-02-2018, 16:49
Ja na początku to z różnych zdjęć z internetu a z czasem nauczyłam się sama wymyślać różne wzory. Najgorzej jest na początku