PDA

Zobacz pełną wersję : Star nail soak off



Agnieszka Praska
15-12-2011, 17:28
dziewczyny poszukuje opini o tych wlasnie zelach soak off :)
chce skompletowac caly zestaw kolorowki tylko nie wiem czy warto bo to nie maly wydatek:)

malinowa
15-12-2011, 18:46
ktoś już na tym forum pisał o tych żelach, że podobno tak się świetnie trzymają, że nawet wolnego brzegu nie trzeba zabezpieczać, a czy faktycznie tak jest to nie wiem, sama chciałam wypróbować, ale cena mnie odstraszyła:(

zyza
16-12-2011, 20:35
u mnie robia tymi zelami w spa... mówia ze hybryda hyhyhy;)
ale rewelacyjnie im sie na nich pracuje :) klientki zadowolone :)

Agnieszka Praska
16-12-2011, 21:42
no jakby nie patrzec to hybryda;)
chyba sie skusze i zakupie bo kolorki maja obledne:love:

kaka80
17-12-2011, 21:57
są rewelacyjne,bo na szkoleniu nam babka pokazywala ,osobiscie chcialabym je miec no ale ta cena:/:no moze kiedys nazbieram ;D

minimouse
17-12-2011, 22:08
ja posiadam kilka kolorow .... sa warte swojej ceny :)
i tak wolnego brzegu nie trzeba zabezpieczac :)

Agnieszka Praska
18-12-2011, 00:58
zamowilam 14 sztuk :D 3 duze podstwawowe do frencha i kolorowke, zdam relacje jak przyjda:)
strasznie jestem ich ciekawa
i fakt cena makabryczna

loginka
18-12-2011, 13:50
Mozna wiedziec jaka cena tych zeli :kwiatek:? Na stronie trzeba wpisac meila z zapytaniem o cene :(

Agnieszka Praska
18-12-2011, 14:53
podstawowe do frencha baza, mleczny roz i bialy 28g po 119zl sztuka
kolorowka 3,5g 49zl sztuka

elarto.pl
20-12-2011, 11:53
Żele Eco So Quick Gel to jak najbardziej żele hybrydowe czyli typ soak off (miękkie). Można je ściągnąć np. poprzez namoczenie. W chwilii obecnej jest 38 kolorów + żele podstawowe: bezbarwny, biały, różowy mleczny. Niektóre z kolorów są półtransparentne, więc nadają sie np. do french manicure lub do nałożenia kolor na kolor - w celu uzyskania nowych barw. Dla uzyskania w pełni kryjącego koloru (jeżeli wybierzemy ten półtransparentny) polecam nałożyć 3 cienkie warstwy.

Ignorantka
21-12-2011, 00:32
... kolorki maja obledne:love:
Zaciekawiłaś mnie tymi żelami i nabrałam ochoty na nie :cwaniak2:. Tylko te kolorki z wzornika na monitorze nijak mają się zapewne do rzeczywistości. Rozumiem, że miałaś możliwość podziwiać je w realu. Zechciałabyś króciutko opisać te najfajniejsze? Pożądam krwistej klasycznej czerwieni, nie za jasnej i nie ciemnej, ale czy taką mają?:/:

Agnieszka Praska
21-12-2011, 08:52
elarto czy mozemy prosic o real foto zeli ?? :D widzialam u was w hurtowni wzorniki i fakt zele w necie wygladaja o niebo inaczej ;)



Ignorantka mialam wzorniki na zywo w lapkach:) kolory nasycone, soczyste
co do krwistej czerwieni to nie zwrocilam uwagi czy takowa jest bo akurat z tych kolorow mam mnustwo hybryd:) ale faktem jest to ze internetowe wzrorniki wogole nie oddaja kolorow zeli.
oczekuje na paczke i zdam relacje jak sie na nich pracuje i zrobie wzornik:)
w jednym sie zakochalam :love: malinowy z fioletowa poswiata boski :D

elarto.pl
21-12-2011, 13:36
Ignorantka, agulusia monitor niestety nigdy nie odda prawdziwości koloru. Wystarczą inne parametry podczas ustawiania i już można się przykro rozczarować. Akurat nasze kolorki to "real foto" (zdjęcie zrobione aparatem i dopasowane do szablonu). Jak przyłożę próbnik do swojego monitora to wygądają identycznie :) Na każdym będą jednak wygądać ciut inaczej.

Piękna klasyczna czerwień, bez pereł i poświat: Garden Of Eden - załączam foto.
http://www.elarto.pl/zdjecia/_1535664107.jpg

W chwili obecnej zestaw na start soak offów o wartości 2091 zł można kupić za 569 zł. A kupując pojedyncze kolory do 1 zakupionej sztuki, druga jest za symboliczny grosik.

Agnieszka Praska
22-12-2011, 16:28
wklejam foto kolorkow ktore juz mam:)
jedno w swietle dziennym drugie w sztucznym

malinowa
22-12-2011, 17:40
agulusia (http://forum.wzorki.info/members/1360-agulusia.html), świetna kolekcja, pozazdrościć, a tak na marginesie to gdzie kupiłaś taki fajny mleczny wzornik?

Agnieszka Praska
23-12-2011, 08:52
malinowa u siebie w miescie w sklepie pazurowym:) 8zl kosztowal chyba

Agnieszka Praska
03-01-2012, 19:00
ok to pisze recenzje :)

w sumie mam skompletowane juz 19 sztuk kolorowki i 4 podstawowe soak offy
zaczne od podstawowych, kupilam 28 gramowki i baza predzej sie przeterminuje niz ja zuzyje:haha:
jest mega wydajna, i co najwazniejsze nie musze cudowac z przecieraniem warstwy dyspresyjnej , kolor nie kurczy sie i nie slizga po bazie :D
bialy bardzo fajny , nie rozlewa sie i nie rozmazuje
mam jeszcze pink i clear
kolorowka
kolorki super, mega napignemtowane, jedne bardziej kryjace inne mniej przez co fajnie mozna zmieniac odcienie np kladac kolor na kolor:)
znalazlam wreszcie cudowny kolor do frencha jest to english rose oraz bare foot pink i te zelki kupilam z zapasem x2 sztuki
maja super krycie i bardzo naturalny kolor przez co nadaja sie rowniez swietnie jako kolor bazowy pod te mniej kryjace ;)
kolorki niestety odbiegaja od kolorowki podanej na stronach jutro postaram sie porobic fotki :)
mnie garden of eden przypomina cos miedzy malina a truskawka a nie soczysta krwista czerwien, ktora mam z innej firmy
w tej chwili nosze morrocan clay na lapkach, zelik ma drobniutki brokacik w srodku opalizujacy na teczowe kolory taki multi color:)
oto on robione przed swietami wiec wybaczcie odrost :)

ania_niusia:)
13-01-2012, 01:42
Dziewuszki a czy kto pracuje na żelach tradycyjnych ??? chodzi mi konkretnie o ten:


Żel Starlite bezbarwny gęsty 30ml. (http://www.starnail.pl/promocje-paznokcie.html?page=shop.product_details&flypage=starnail.tpl&product_id=102&category_id=53) ciekawa jestem opini:skacze:

zyza
13-01-2012, 14:21
ja pracowałam na star nailsie tym wapniowym tym zielonym... co prawdacena wysoka ale na prawde warto do naturalkow...

Ignorantka
13-01-2012, 22:00
...Piękna klasyczna czerwień, bez pereł i poświat: Garden Of Eden...
Skusiłam się na te żelki. Kupiłam Garden Of Eden. Kolor ładny, ale to raczej malinowy lub baaardzo ciemny róż :(


...co do krwistej czerwieni to nie zwrocilam uwagi czy takowa jest bo akurat z tych kolorow mam mnustwo hybryd:) ...
Agulusia a z jakich hybryd mogłabyś polecić czerwień?

Obecnie mam na pazurkach Carrot, 3 warstwy. Jak dla mnie za mało kryjący.
http://images41.fotosik.pl/1255/117d19af05b01a42med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/117d19af05b01a42.html)

Agnieszka Praska
13-01-2012, 22:07
piekna krwiasta czerwien ma indigo r02 :)
uzywam i nie zmienie na inna ;)
ja mam sposob na mniej kryjace kolorki ;) na baze nakladam naturalny bez english rose i dopiero kolorek :)

iwa1223
13-01-2012, 22:46
a jak jest u was z odmaczaniem tych żelków? próbowałam acetonem ale mi nie odchodził w całości tylko się bardzo kruszył więc łatwiej mi szło piłowanie, próbowałam też z odmaczaniem tym specjalnym płynem ze starnailsa ale osoba której to robiłam była mało cierpliwa i w końcu i tak musiałam piłować... niby napisane jest 5 min ale my dłużej trzymałyśmy.

Ignorantka
13-01-2012, 23:23
a jak jest u was z odmaczaniem tych żelków? próbowałam acetonem ale mi nie odchodził w całości ...
:wow: Bosze, nie strasz mnie! Ja na razie mam za sobą jedno zdejmowanie. Mocno "poorałam" z wierzchu pilnikiem, skórki wokół "naoliwiłam" a następnie 15 min. w zmywaczu (acetonowym, ale nie acetonie) do paznokci i praktycznie odpadły same. Acha może to ma znaczenie - bazę dałam z gelish, a top z NSI

iwa1223
13-01-2012, 23:53
ja mam wszystko ze star nail ale nie "przeorałam" za pierwszym razem a za drugim może za mało... no i 15 minut nie usiedziała mi z tym płynem... jak się trafi okazja to jeszcze popróbuję ;)

Agnieszka Praska
15-01-2012, 12:05
jaks ie porysuje dobrze pilnikiem 100 to pieknie schodzi :)

Ignorantka
18-01-2012, 20:20
Bardzo fajna strona z instrukcjami i poradami dot. eco
w oryginale:
Instructions, Tips, Guides : ManicuresThatLast.com, eco So Quick UV Soak Off Gel Polish - A longer lasting alternative to any polished manicure! (http://www.manicuresthatlast.com/catalog/instructions-tips-guides-t-2.html)
i wersja dla nieznających angielskiego :placz::
Google Tłumacz (http://translate.google.com/translate?hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dstar%2Bnails%2Bsoak%2Boff%2Bsite:http ://www.beautytech.com/forums%26hl%3Dpl%26biw%3D1440%26bih%3D740%26prmd%3 Dimvns&rurl=translate.google.pl&sl=en&twu=1&u=http://www.manicuresthatlast.com/catalog/instructions-tips-guides-t-2.html)

kaka80
23-01-2014, 12:43
dziewczyny ma może ktoś ten Universal UV TOP COAT 15ml Żele UV : Universal UV TOP COAT 15ml (http://starnail.pl/view/productdetails/virtuemart_product_id/506/virtuemart_category_id/1) ???? szukam nabłyszczacza ,który by ładnie błyszczał i nie scierał sie........istnieje taki w ogóle:skacze:

malinowa
23-01-2014, 20:21
ja ten nabłyszczacz używam ponad rok i to najlepszy jaki dotąd miałam, błyszczy się bardzo długo, miesiąc to bez problemu wytrzymuje, ja na swoich paznokciach na frenchu miałam połysk 6 tygodni

evva
23-01-2014, 20:21
ja mam go blyszczy sie fajnie z scieraniem tez nie ma problemow paznokcie sie blyszcza tak 3-4 tyg zalezy co sie robi pazurkami tylko mi sie wydaje ze mi frencha troche przyzolca to tylke co moge o nim powiedziec ^_^

hera16
18-08-2014, 17:44
dziewczyny poszukuje opini o tych wlasnie zelach soak off :)
chce skompletowac caly zestaw kolorowki tylko nie wiem czy warto bo to nie maly wydatek:)

Aga.czy nadal pracujesz na tych żelach. Bo właśnie planuję ich zakup i mają bardzo dobre opinie. Teraz jest promocja za 119 zł 1 żel 30 gram plus 6 kolorków gratis.
ja nigdy nie żelowałam naturalnych paznokci i nie bardzo wiem o powinnam od nich kupić.
czy pomożecie mi?
mam bazę i top gelish harmony.czy mogę to z tymi soak offami łączyć.
widziałam też film ich i nie nakladają po kolorze nic.żadnego topunabłyszczacza.czy też tak robicie?
potrzebuję inf. Krok po kroku. Czy jakoś buduję czy tylko baza i kolor?

na stronce ich wyczytałam ze te żele można dopełniać bez zdejmowania całości. Jak to ma się w praktyce.próbowałyście?

i jeszcze jedno pyt. Jaką macie cenę za taką usługę w gabinecie? Za hybrydę biorę 50 zł na dłonie w jednym kolorze. Powinno być taniej.tak samo czy drożej?