PDA

Zobacz pełną wersję : [28-29 stycznia Rzeszów] I Podkarpackie Mistrzostwa Sylizacji Paznokci



Joanna Szeremeta
18-12-2011, 20:48
Szanowni Państwo,
MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie oraz CS MOON serdecznie zapraszają do udziału w I Podkarpackich Mistrzostwach Stylizacji Paznokci, które odbędą się 28 stycznia 2012 r. podczas pierwszego dnia VI Podkarpackich Targów Ślubnych „Wedding Live” organizowanych przez MTR w dniach 28-29 stycznia 2012 r. w Hali PODPROMIE w Rzeszowie.
Mistrzostwa rozpoczną się o godz. 10.00 i potrwają do godz. 13.00.
Tematem przewodnim konkursu są „ZDOBIENIA ŚLUBNE”.
W mistrzostwach mogą uczestniczyć wszystkie osoby związane z kosmetyką tj. uczniowie, styliści paznokci, mistrzowie oraz osoby zatrudnione w salonach kosmetycznych.
Zadaniem uczestników jest przedłużenie paznokci na szablonie bądź tipsie metodą żelową lub akrylową oraz wykonanie zdobienia w temacie „Zdobienia Ślubne” w czasie 3 godzin.
Paznokcie modelki nie mogą być przedłużone przed konkursem, dozwolone jest wstępne przygotowanie płytki paznokciowej — wykonanie manicure. Dłonie i paznokcie modeli będą sprawdzane przed rozpoczęciem konkursu przez jury techniczne.
Zdobienia mogą być wykonane przy użyciu dowolnych materiałów ( elementy wtapiane, farby, akryl), nie wolno jednak stosować wcześniej przygotowanych tipsów (ozdobionych, pokrytych jakimkolwiek materiałem) oraz gotowych ozdób akrylowych, naklejek, aerografu, stempli. Wszystkie elementy zdobienia konkursowego powinny zostać wykonane w czasie trwania Mistrzostw, za dołożenie wykonanych wcześniej elementów będą naliczane punkty ujemne. Kształt przedłużonych paznokci może być dowolny z zachowaniem wszystkich prawidłowych norm dotyczących wybranego kształtu. Należy także wykonać stylizację całej sylwetki modelki zgodne z zaproponowanym tematem.
Do Mistrzostw może przystąpić 12 uczestników. W przypadku wpłynięcia większej ilości zgłoszeń organizator wraz z jury wyłoni ostateczną liczbę uczestników na podstawie oceny przesłanych zdjęć.
Szczegółowe informacje związane z uczestnictwem w mistrzostwach zawarte są w Regulaminie na stronie Shellac, stylizacja paznokci, pedicure, manicure, kosmetyka profesjonalna Dermika, przedłużanie rzęs 1:1 (http://www.csmoon.pl) w zakładce "wydarzenia". Zgłoszenia prosimy przesłać na adres e- mail: biuro@csmoon.pl w terminie do 5.01.2012
W razie pytań, proszę o kontakt.

Jednym z jurorów będzie Paulina Pastuszak - Mistrzyni Świata Nail Art, siedmiokrotna Mistrzyni Polski Nail Art i Nail Business, prelegentka Kongresów Beauty Forum i Les Nouvelles Esthetiqe & Spa, autorka niemal stu artykułów w prasie branżowej w Polsce i na świecie.

Serdecznie zapraszam
Joanna Szeremeta - Vicemistrzyni Manicure Hybrydowego 2011, właścicielka CS Moon
Shellac, stylizacja paznokci, pedicure, manicure, kosmetyka profesjonalna Dermika, przedłużanie rzęs 1:1 (http://www.csmoon.pl)

DiamondShine
18-12-2011, 22:02
no w koncu cos sie u nas dzieje hihi ;) ja nawet sie nie zdecyduje bo boje sie, ze nie zmieszcze sie w 3h... stres itd. :) ale z checia pojade ogladnac

nanami7
18-12-2011, 23:20
Kaśka nie marudź !! Dalej startuj, sprawdź siebie !!
Zawsze jakiś krok do przodu ;)

DiamondShine
19-12-2011, 18:10
po namyśle i rozmowie z kolezankami dzisiaj jednak sie zdecyduje na wziecie udzialu hihi

Joanna Szeremeta
19-12-2011, 19:06
po namyśle i rozmowie z kolezankami dzisiaj jednak sie zdecyduje na wziecie udzialu hihi

DiamondShine bezwzględnie trzeba spróbować, zapraszamy zatem do wypełnienia zgłoszenia (można je pobrać ze strony targów Miedzynarodowe Targi Rzeszowskie (http://www.targirzeszowskie.pl) lub u nas na stronie Shellac, stylizacja paznokci, pedicure, manicure, kosmetyka profesjonalna Dermika, przedłużanie rzęs 1:1 (http://www.csmoon.pl) w zakładce wydarzenia) zwłaszcza iż udział w Mistrozstwach jest darmowy a nagrody będą co najmniej na poziomie ogólnopolskim (w tym świetne szkolenia z najlepszymi stylistkami w Polsce) :wow:

Dziewczyny, udział mogą brać osoby również z poza Podkarpacia, jeżeli tylko macie ochotę zapraszamy :D

Pozdrawiam
Joanna Szeremeta

Joanna Szeremeta
04-01-2012, 11:00
Witam Koleżanki

Zdecydowaliśmy o przedłużeniu możliwości zgłaszania się na mistrzostwa do dnia 16.01.2012.
Dziewczyny, będzie to świetna promocja siebie oraz salonów jakie posiadacie lub w których pracujecie.
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Zgłoszenia na stronach: Międzynarodowe Targi Rzeszowskie (http://www.targirzeszowskie.pl) oraz Shellac, stylizacja paznokci, pedicure, manicure, kosmetyka profesjonalna Dermika, przedłużanie rzęs 1:1 (http://www.csmoon.pl) (zakładka WYDARZENIA).

MartaOSz
05-01-2012, 00:55
no i pewnie ja sie skusze....co myslicie?ryzykować.....
tylko ze niby w co ja modelke ubiore ....hmm trzeba pomyslec jutro...
przespie sie z mysla i jutro jak cos sie zglosze:)

DiamondShine
05-01-2012, 04:07
Marta oni zapewnia i wypozyczaja suknie tylko trzeba podac rozmair modelki

białaaaa
08-01-2012, 22:34
to ja się wybiorę jak będę mieć czas pooglądać wasze prace, jeszcze jedno pytanie trzeba płacić za wejście na te targi?? i ile??

nanami7
10-01-2012, 14:41
Kasia i gratuluję decyzji ... :*

Marta, a Ty jak? Bierzesz udział ?

MartaOSz
10-01-2012, 15:19
tak biore :)

białaaaa
11-01-2012, 17:56
to ja się wybiorę jak będę mieć czas pooglądać wasze prace, jeszcze jedno pytanie trzeba płacić za wejście na te targi?? i ile??

ponawiam pytanie

Brilliant
11-01-2012, 20:20
kurcze marta ty to muuusisz wystartowac bo robisz swietne pazurki:):) i jestem pewna ze naaapewno bedziesz na podium:):)takze musisz:)

DiamondShine
11-01-2012, 21:45
ja szczerze to sie doczekac nie moge mam sny takie ze masakra hihi... ale boje sie okropnie ;(

madziorkowa
11-01-2012, 22:14
Ja napewno wybiorę sie pooglądać ;)
Właśnie wie ktos ile placi sie za wstęp ?:huh:

białaaaa
12-01-2012, 16:22
dołączam się do poprzedniczki

MartaOSz
12-01-2012, 23:43
koszt wejscia n targi cos kolo 12 zł z tego co kojarze

syrena16
13-01-2012, 00:27
... mnie niestety omija większość imprez tego typu... a szkoda
Mam nadzieję dziewczyny że pochwalicie się nowinkami:)

Joanna Szeremeta
21-01-2012, 20:27
Dziewczyny

Cieszę się ogromnie na samą myśl o Mistrzostwach.
Mam 9 zgłoszeń i patrząc na przesyłane zdjęcia mistrzostwa będą bardzo ciekawe.
Dodatkowo udało się załatwić wybieg dla modelek uczestniczek o godz. 16 w dniu Mistrzostw także będzie również profesjonalna sesja zdjęciowa.

Musimy w końcu rozruszać to nasze Podkarpacie :)

pozdrawiam i do zobaczenia
Asia
CS MOON sklep internetowy, hurtownia kosmetyki profesjonalnej - Moon (http://www.sklep.csmoon.pl)

DiamondShine
21-01-2012, 21:04
Asiu dokladnie zgadzam sie w 100 % co do rozruszenia podkarpacia bo w ogole to sie nic tu nie dzieje... mnie na sama mysl nerwy zjadaja, juz mam sny nawet.

Joanna Szeremeta
23-01-2012, 19:52
Kasiu

W zasadzie wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, więc powinno być super :D

I chciałam jeszcze dodać iż jury nie będzie widzieć uczestników - taki zabieg stosujemy po to aby nie można nawet pomyśleć, że coś mogłoby być ustawione.

Zatem Dziewczyny do zobaczenia w sobotę rano i wszystkim życzę powodzenia :ok:

Jak się uda mamy już w zanadrzu kolejne niespodzianki :P

Pozdrawiam

asiekfr
25-01-2012, 10:18
To ja bede trzymac kciuki za Marte i diamond ,w takim razie ,ale szkoda ,bo ja do polski jade na poczatku lutego ,wiec ominie mnie impreza a chetnie bym pojechala oko zawiesic ... w koncu to bardzo blisko odemnie :)

MartaOSz
29-01-2012, 12:03
Udało sie kochana
Zajełam 1 miejsce a diamond III
Jestem szczesliwa

macie kilka zdjec

asiekfr
29-01-2012, 12:06
no dziewczyny wielkie brawa:yess:. Obie nasze forumki i obie na podium!pieknie !!dajcie foty tych pazurkow !!

MartaOSz
29-01-2012, 12:12
tutaj moje :)

butterfly 1
29-01-2012, 12:17
Marta , Diamond gratulacje ,zdolne kobietki z Was , cieszę się razem z Wami ,brawo dziewczyny:ok::skacze:

DiamondShine
29-01-2012, 12:17
a ja kurcze z tego wszystkiego zapomnialam zrobic zdjecie pazurkom ale jak znajde na internecie to dodam moje ;) tutaj z daleka pazurki moje;)

zołzella
29-01-2012, 12:19
gratulacje dziewczyny:)

natalia268
29-01-2012, 12:53
ooo super :) Gratki Dziewuszki :*:*

opowiadać jak było ? ;P bardzo stresujące to było?

DiamondShine
29-01-2012, 13:12
ja powiem tak kilka dni wczesniej sie stresowalam ;)
potem w tym dniu juz mniej jak zasiadlam i robilam paznokcie to juz nie potem jak jury ocenialo to wtedy troszke ale najgorzej na scenie na ogloszeniu wynikow byl stres:)

natalia268
29-01-2012, 13:20
A ile było osób?

MartaOSz
29-01-2012, 13:26
10.....

Ja sie zaczelam stresowac jak zaczelamrobic po kilku minutach przeszlo....
z kaska 20min przed czasem zaczelysmy sie pakowac i wyszlysmy :D:D
Na scenie w ogole sie nie stresowalam bo stweirdzilam ze jestem spalona bomoja modelka reka z nablyszczcaczem dotknela lampy :D jakis tam maly slad byl którego ja nie zuwazyłam....
Oczywiscie jury tak :)
No ale przeszlo.....Ogolnie fajne wspomnienia beda

białaaaa
29-01-2012, 13:27
to ja już żałuję że mnie nie było tam :( no i gratulacje dziewczyny

zyza
29-01-2012, 21:30
Gratuluje dziewczynki :)
nic naszych forumek nie pobije :)

Sylwia1982
29-01-2012, 21:34
gratuluje dziewczynki :)

tusia
30-01-2012, 00:37
gratuluje dziewczyny!!!
Marta piekne pazurki!!

madziorkowa
30-01-2012, 09:10
Gratulacje dziewczyny świetnie sobie poradziłyście ;)

kaka80
30-01-2012, 09:16
GRATULACJE!!!!!!!!!zdolniachy jedne:ok::P:D

DiamondShine
30-01-2012, 09:24
ja dziekuje wszystkim ;) nawet nie wiecie jak sie ciesze z mojego miejsca ;) Marcie sie nalezalo ja wiedzialam od poczatku ze zajmie I mejsce! :) zasłużone w 100% co do mojego miejsca jestem w szoku dalej i nie moge uwierzyc ;) kurcze nigdzie znalezc zdj nie moge pazurkow ktore robilam :( ale pokaze wam próbne pazurki. Robilam w szkole na rpacowni kolezance aby zobaczyc jak to wyjdzie i ile czasu mi zajmie i bardzo podobne tzw takie same zrobilam na Mistrzostwach tylko styłu cyrkonie przykleiłam moze znajde jeszcze te zdj to wam pokaze.

butterfly 1
30-01-2012, 12:35
DiamondShine bardzo ładne wyszły Ci te pazurki próbne, jeszcze raz gratuluję :ok:

Joanna Szeremeta
30-01-2012, 19:40
Dziewczyny
Na wstępie chciałam serdecznie pogratulować wszystkim uczestniczkom i oczywiście naszym laureatkom.
Zdjęcia w najbliższych dniach będziecie mogły zobaczyć na naszej stronie internetowej Shellac, stylizacja paznokci, pedicure, manicure, kosmetyka profesjonalna Dermika, przedłużanie rzęs 1:1 (http://www.csmoon.pl) oraz postaramy się je umieścić również na tym forum.
Cieszy nas ogromnie Wasze zaangażowanie oraz chęć uczestnictwa w takim wydarzeniu.
Tak jak wspominałam wcześniej planujemy już kolejne niespodzianki, musicie dać nam tylko troszkę czasu.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i pozdrawiamy

Asia

Majaa
03-02-2012, 00:07
tutaj moje :)
Śliczne:kwiatek:

Gratuluję laureatką:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: pozostałym uczestniczkom również wielkie brawa:kwiatek:

Joanna Szeremeta
05-02-2012, 21:24
Dziewczyny

W najbliższym wydaniu pisma Paznokcie będzie można odnaleźć szeroką relację z Mistrzostw.
Poniżej przedstawiamy zwycięzców:
1. Marta Okruch-Szpara
2. Katarzyna Bednarz
3. Katarzyna Kłęćzek
Wyróżnienie: Joanna Setla-Król

Troszkę to trwało ale mieliśmy ogrom pracy :)


Poniżej zdjęcia (zaczynając od pierwszego miejsca)

MURKA
06-02-2012, 10:58
gratuluje dziewczynki!!!!:kwiatek: piekne prace!!!!:love: