PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycje na konkursy



Strony : [1] 2

Czarnulka1523
15-06-2009, 19:13
Trzeba rozkrecic jakies konkursy moze bedziemy podawac jakiś nasze tematy na kunkurs... żeby było jeszcze bardziej kolorowo...

szpila59
15-06-2009, 19:52
hmmm... może coś z latem napewno?? :D

Anna Kosińska
15-06-2009, 20:04
historia morza...:)

madzialena
15-06-2009, 20:48
soczysty smak lata :D

szpila59
15-06-2009, 22:10
soczysty smak lata :D
OO!! O! To jest fajne! Zgadzam się! :skacze:

Czarnulka1523
15-06-2009, 22:40
nono pomysly sa ja mam pomys na pazurki kibica

natalia268
15-06-2009, 23:09
tez nie głupie ;] tylko ja np. nie chciałabym nosić długo takich pazurków... ;P

bera0
16-06-2009, 10:21
lato to rozniwez sezon ślubów mozna by zrobic pazurki użytkowe dla panny młodej :)

paulina.m
16-06-2009, 23:18
Letnie szaleństwo - z motywami zwierzecymi.

Anna Kosińska
16-06-2009, 23:19
Mnie sie bardzo podoba temat slubny...to jest ciekawe:)nawet bardzo:)

aga
16-06-2009, 23:28
Szalona panna młoda hehe :P ewentualnie panna młoda z pazurem :skacze:

Anna Kosińska
16-06-2009, 23:30
to jest na prawde dobre takiego konkursu jeszcze nie widzialam...:skacze::skacze::skacze:

aga
16-06-2009, 23:32
bo nasze forum jest wyjątkowe to i konkurs musi być niepowtarzalny:)

madzialena
17-06-2009, 00:19
hm to jest całkiem dobry pomysł z tymi ślubnymi :) tym bardziej że teraz Basia Jakubik bedzie miała ślub to tak tematycznie :D

ulala10
17-06-2009, 00:33
popieram ze z tymi ślubnymi to jest strzał w dziesiatke

Tonija
17-06-2009, 09:12
no to niech nasze adminki coś kombinują :love:

NiCoLa
17-06-2009, 13:32
ja też jestem za takim konkursem :) faktycznie lipiec i sierpień to właściwie miesiące ślubów więc mogłybyśmy się podzielić swoimi pomysłami a przy okazji zaczerpnąć jakieś nowe inspiracje :)

dzidzia
17-06-2009, 13:38
nom mnie też się podoba :D ten konkursik na ślubne paznokiety :D tylko moim zdaniem trza by było akryl i żel zrobic oddzielnie... :*

madzialena
17-06-2009, 16:09
Dzidziulko tylko jak? jeśli ktoś robi na formie akrylowej i żel na to to w jakiej kategorii je dodać? mi sie wydaje że możnaby oddzielić kwadraty i szpice :)

szpila59
17-06-2009, 16:17
ja bym jednak wolała osobna akryl i żel... :/: może combo też osobno?? :D Jak ktoś np tylko szkielet z akrylu i reszta to wszystko żel to można dodać do żelu. W kategorii akryl wszystko akrylem, a żel - wszystko żelem :D fajnie by było gdyby tak się dało...

dzidzia
17-06-2009, 21:04
bardziej mi chodziło o zdobienie , bo po ostatnim konkursie same dziewczyny widzicie , te co zdobią akrylem maja już zapewnione miejsca że tak powiem ...

madzialena
17-06-2009, 21:14
aaaha już rozumiem :* no fakt.. każda z nas sie zachwyca cudami z akrylu a niektóre z nas które robią naprawde świetne paznokcie sie tym nie zajmują i w konkursach na tym tracą.. tylko jak to zorganizować od strony technicznej? :(

dzidzia
17-06-2009, 21:19
no wlasnie o to mi chodzi, ja jak zobaczylam na poprzednim konkursie zdobienia akrylami to az mi sie glupio zrobilo ze wystawilam swoje hehe a tego jak to zorganizowac to ja juz nie wiem ... ale mozna by bylo cos wymyslec ;P

paulina.m
17-06-2009, 22:28
Stylizacja slubna to dobry pomysł :)

mala
17-06-2009, 22:36
dziewczyny
konkursik bedzi na dniach
czekamy na odpowiedz sponsora

szpila59
17-06-2009, 23:04
bardziej mi chodziło o zdobienie , bo po ostatnim konkursie same dziewczyny widzicie , te co zdobią akrylem maja już zapewnione miejsca że tak powiem ...
mi też właśnie bardziej chodziło o te zdobienia akrylem, bo jak będą wystawione takie pazurki, to aż wstyd wystawiać własne przy nich :P

madzialena
17-06-2009, 23:11
czyli zrobić dwie kategorie tak? zdobienia i zdobienia akrylowe? tylko czy nasze kochane szefostwo i inne dziewczyny się zgodzą.. bo mi osobiście nie przeszkadza taki podział :)

mala
17-06-2009, 23:13
jak dostaniemy odpoweidz od sponsora to bedziemy z kamisem myslec
narazie dawajcie propozycje
ale ten pomyslna slubne pazurki jest super.

Czarnulka1523
17-06-2009, 23:49
ja sie tez godze na te ślubne już mam nawet pomysł....:skacze: ale i tak mam nadal pomysl na te pazurki kibica.... pomysłów dużo i mam nadzieje ze jak znajda sie sponsorzy to znajda sie osoby aby oddac prace... bo spotkalam sie na innych forach ze kazdy mowil ze bedzie brał udziały a co do czego przyszło to nie brali...

szpila59
18-06-2009, 11:27
ja wezmę jeśli uda mi się cyknąć dobrej jakości fotki :/: zrobię pazurki, ale ze zdjęciami to już nie wiem jak będzie... ;(

Sweet-ka
18-06-2009, 20:40
To jeśli temat ze ślubem to może ,,Panna młoda w letnich barwach", ,,Barwy lata natchnieniem na slubne zdobienie",, Panna młoda letnią porą" ,,Ślubne stylizacje natchnione urokiem lata", ,,Panna młoda muzą lata" Co o tym myślicie?

bera0
19-06-2009, 00:09
o kurcze a ja z tymi slubnymi tak palnełam hehe ;D bo sama uwielbiam takie delikatne i subtene zdobienia :) tez ubolewam czasem nad tymi zdobieniami 'nieuzytkowymi' bo wiadomo nikt z tym na ulice nie wyjdzie itp. wiec naprawde warto byłoby rozdzielic na żel/ akryl lub nawet zorganizowac konkurs by głównie była oceniana budowa i ewentualne BARDZO SKROMNE I DELIKATNE zdobienie w stylu ślubnym :)

aga
19-06-2009, 01:13
budowa powinna być oceniana, ale są tu dziewczyny na różnym poziomie - jedne się dopiero uczą a niektóre pokończyły już wiele szkoleń i mają duże doświadczenie więc to nie byłoby zbyt sprawiedliwe...chyba żeby jakoś to rozdzielić...
Moim zdaniem powinien liczyć się pomysł i ilość pracy włożony w wykonanie, budowa też ale nie powinnyśmy oceniać tylko pod tym kątem :)

bera0
19-06-2009, 10:17
wiesz ale z drugiej strony to budowa jest najwazniejsza a nie ilosc ozdob, rozumiem ze sa osoby poczatkujace jak i instruktorzy z którymi nie mamy szans, wiec w ten sopob mozna by rozdzielic - profesjonalisci(instruktorzy itp.) i amatorzy :)

madzialena
19-06-2009, 10:46
hm sama nie wiem co myśleć o tym rozdzielaniu :( coraz wiecej kategorii nam rośnie.. w końcu każda bedzie miała konkurs indywidualny :lol:

Sweet-ka
19-06-2009, 10:58
Podział instruktorzy/ stylistki może być.
A co do kategori to uważam że również przeszkodą będzie dawanie jednej kategori żel albo akryl bo sa tez osoby ktore pracują tylko na akrylu.Moim zdaniem niech każdy stara się być jak najlepszy w tym co robi, a i będzie bardziej się starał jak będzie czuł konkurencję. Prawda jest taka że czy to akryl czy żel, czy combo to można stworzyć piekną pracę ;)

megi222
19-06-2009, 11:04
Ja też jestem za ślubnymi>>>> to idealna pora na taki konkurs!!!!

---------- Dodano o godzinie 10:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:01 ----------

Bardzo mi się podoba propozycja podziału na profesjonalistów i amatorów....Szanse by się jakoś wyrównały!!!!!

madzialena
19-06-2009, 11:08
dla mnie najważniejsze jest to żeby w konkursie brały udział tylko osoby które uczestniczą w życiu forum.. ;)

szpila59
19-06-2009, 11:13
ja bym bardzo chciała bym podział na profesjonalistów i amatorów, aczkolwiek ważny jest też dla mnie akryl/żel :(

Czarnulka1523
19-06-2009, 11:53
fajny pomysl na te podzialy wyrownane szanse by bylo... i można by było zrobić tak jak Madzialena mówi żeby w konkursie brały udział osoby które jakoś się wypowiadają..

dzidzia
19-06-2009, 12:46
no z tym żeby brały udział tylko osoby które się udzielają na forum to ja jestem jak najbardziej za , jak dla mnie to nie że rodzielic techniki robienia czyli akryl/żel tylko zdobienia...bo wiele z Nas w tym ja :P nie potrafi zdobic akrylem ..

szpila59
19-06-2009, 12:53
ja tez nie umiem kwiatków :D i właśnie bardziej o to mi tez chodzi.. o zdobienieee :P

farbstift
19-06-2009, 13:11
Jest już jeden konkurs w necie na stylizację ślubną, tylko nie pamiętam kto go organizuje. Jak znajdę to dam znać, ale to nie forum organizuje tylko jakieś centrum szkoleniowe chyba. Fajne macie pomysły z tymi podziałami, ale ja bym pewnie robiła lakierkami a nie żelem czy akrylem:)

bera0
19-06-2009, 17:34
Słuchajcie nie ma sesnu dzielic na akryl/żel bo tak czy siak tą czy inna metodą, mozna wykonac ładne i prawidłowo zbudowane pazury. Sorki dziewczyny za szczerosc ale tłumaczenie 'bo ja nie umiem czegos akrylem/żelem" jest troche nie na miejscu, bo dziewczyny które super np. lepią kwiatki włozyły cieżką prace by się tego nauczyc, a taki konkurs to najlepsza mozliwosc dla was by poczuc konkurencje i przyłozyc sie do swojej pracy jeszcze bardziej, a nawet pocwiczyc przed jej zrobieniem by wyszła idealnie. Po co robic konkurs który bedzie 'ułatwiony' przez to nie bedziemy sie rozwijac tylko dopasowywac do naszych potrzeb. Jeżeli też nie czujemy się na siłach- nie mamy odpowiedniej wiedzy, a nasze pazurki nie wychodzą tak jak powinny to poprostu nie brac udziału w konkursie,proste. Uważam, że wystarczyłby podział instrukotrzy/amatorzy. Inny podział uważam za zbędny i wręcz uwsteczniający. Sorki dziewczyny za szczerośc ale takie jest moje zdanie. A a propos zdobien- myślę ze pazurki powinny byc uzytkowe z SUBTELNYM zdobieniem- by wkoncu ważna była technika, a nie naciapanie czegos na pazury.

madzialena
19-06-2009, 17:41
ja sie Bera z Tobą nie zgadzam co do zdobień.. myśle że to indywidualna sprawa każdego czy podobają mu sie naciapane czy skromne.. :) i taki jaki ma pomysł na temat konkursu takie powinnien zrobić paznokcie.. a nie ograniczać się :)

dzidzia
19-06-2009, 17:46
ja sie Bera z Tobą nie zgadzam co do zdobień.. myśle że to indywidualna sprawa każdego czy podobają mu sie naciapane czy skromne.. :) i taki jaki ma pomysł na temat konkursu takie powinnien zrobić paznokcie.. a nie ograniczać się :)


i się z Tobą kochana zgodze, bo jeszcze trzeba wziąść pod uwage to że każda z nas ma inne pojęcie o subtelności ..

Pati88
19-06-2009, 17:51
ja rowniez sie z Wami dziewczynki zgodze, kazdy ma inna wyobraznie, jedna lubi lepic kwiatki, druga zas malowac farbkami inna jeszcze woli blyskotki i tak prace oceniamy MY ile osob tyle gustow :)

bera0
19-06-2009, 18:01
rozumiem dziewczyny, są gusta i gusciki, chodzi mi jednak o to że podczas oceny niepowinnismy zapominac o technice-budowie paznokcia o tym co 'wałkujemy' ;) , skupiajac sie tylko na zdobieniu. Macie racje niech każdy ozdobi pazurki zgodnie ze swoim sumieniem i wyczuciem ;) Teraz sobie tak pomyslałam, że odpowiednimi osobami własnie do oceny naszych prac byłby instruktorki które z 'amatorami' mają do czynienia na codzien i mają najlepsze pojecie co i jak :D
Oddaje sie w rece szefowej !wkoncu to ona zadecyduje co i jak bedzie ;)

Sweet-ka
19-06-2009, 18:23
Słuchajcie nie ma sesnu dzielic na akryl/żel bo tak czy siak tą czy inna metodą, mozna wykonac ładne i prawidłowo zbudowane pazury. Sorki dziewczyny za szczerosc ale tłumaczenie 'bo ja nie umiem czegos akrylem/żelem" jest troche nie na miejscu, bo dziewczyny które super np. lepią kwiatki włozyły cieżką prace by się tego nauczyc, a taki konkurs to najlepsza mozliwosc dla was by poczuc konkurencje i przyłozyc sie do swojej pracy jeszcze bardziej, a nawet pocwiczyc przed jej zrobieniem by wyszła idealnie. Po co robic konkurs który bedzie 'ułatwiony' przez to nie bedziemy sie rozwijac tylko dopasowywac do naszych potrzeb. Jeżeli też nie czujemy się na siłach- nie mamy odpowiedniej wiedzy, a nasze pazurki nie wychodzą tak jak powinny to poprostu nie brac udziału w konkursie,proste. Uważam, że wystarczyłby podział instrukotrzy/amatorzy. Inny podział uważam za zbędny i wręcz uwsteczniający. Sorki dziewczyny za szczerośc ale takie jest moje zdanie. A a propos zdobien- myślę ze pazurki powinny byc uzytkowe z SUBTELNYM zdobieniem- by wkoncu ważna była technika, a nie naciapanie czegos na pazury.

Co do podziału i podejscia to ja się zgadzam w 100%

Ja uważam że zdobienia ślubne są różne i tak jak dziewczyny napisały klientki mają różne gusciki, kazda jest inna. Dlatego neich w regulaminie bedzie ( tak jak ja mam u siebie na forum) aby byly 3-4 ujec ( 1- budowa paznokci, 2- paznokcie wykoczone bez zdobień jak sie prezentuja, a 3 - ujecie tez brane pod ocene aranzacja) i bedzie sprawiedliwie, kazda bedzie mogla poszlalec, lub wybrac delikatniejsze zdobienie ( takie też czasem potrafi wygrać z ardziej bogatymi). Tak szczerze to wszystko zalezy od Was jakie pazurki zrobicie aby zainteresowaly..... Jak by co moge podeslac regulamin jaki ja stosuje moze sie przyda do czegos...

szpila59
19-06-2009, 18:28
"paznokcie wykończone bez zdobień" A co jak są zatopione zdobionka?? :D Chyba , że chodziło Ci o te akrylowe zdobienia. Jeśli tak to się zgadzam :P

madzialena
19-06-2009, 18:33
tez nie do końca rozumiem o co chodzi z tymi paznokciami tez zdobień :P może chodzi o paznokcie bez aranżacji ;>

Sweet-ka
19-06-2009, 19:01
Bez zdobienia to znaczy zdobien 3d, czyli kwiatki itd. Kiedy paznokcie maja takie zdobienia nie zawsze jest możliwośc oceny prawidowej budowy o której jest tu mowa ;)

farbstift
20-06-2009, 23:31
Podoba mi się pomysł podziału na instruktorki i amatorki:) szansę byłyby wyrównane:) a zdobienia miałyby być pod jakąś sukienkę? Można zrobić tak, żeby samemu się wybierało sukienkę i dołączało zdjęcie do fotografii pazurków:)

madzialena
21-06-2009, 01:12
myśle że lepiej będzie jeśli sukienki będą narzucone tak jak ostatnio ;)

Gość
21-06-2009, 09:45
Podoba mi się pomysł podziału na instruktorki i amatorki:) szansę byłyby wyrównane:) (...)

o tak tak!! zgadzam się w 100% nawet na pajęcznowych warsztatach była o tym gadka- tzn o nierównych szansach w konkursach gdzie bierze udział cała mieszanka "gatunków":)

farbstift
21-06-2009, 10:08
też by było fajnie z narzuconymi sukienkami:)

barbara_kawka
21-06-2009, 22:15
to jest na prawde dobre takiego konkursu jeszcze nie widzialam...:skacze::skacze::skacze:

z tego co pamietam to w beauty forum byl konkurs na stylizacje slubna ...

---------- Dodano o godzinie 21:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:56 ----------


hm to jest całkiem dobry pomysł z tymi ślubnymi :) tym bardziej że teraz Basia Jakubik bedzie miała ślub to tak tematycznie :D


oj jak babka ktora bedzie mi robic pazurki dowie sie co mam w glowie to zawal murowany ;)

---------- Dodano o godzinie 21:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:10 ----------


ja bym jednak wolała osobna akryl i żel... :/: może combo też osobno?? :D Jak ktoś np tylko szkielet z akrylu i reszta to wszystko żel to można dodać do żelu. W kategorii akryl wszystko akrylem, a żel - wszystko żelem :D fajnie by było gdyby tak się dało...

szkielet z akrylu i reszta zel to jest wlasnie combo... moim zdaniem podzialy sa bez sensu ... jak ktos robi fajne pazury wtapiane to nie boi sie konkurencji 3D ... taka prawda... a jak ktos sie nie czuje na silach nie bierze udzialu ... a co do podzialu szkoleniowiec na amatorki ... tez bez sensu ... czasem instruktorzy robia gorsze pazury od amatorek... taka prawda.... dziewczyny trzeba wierzyc w siebie a nie podzialy robic ...

---------- Dodano o godzinie 21:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:13 ----------


ja rowniez sie z Wami dziewczynki zgodze, kazdy ma inna wyobraznie, jedna lubi lepic kwiatki, druga zas malowac farbkami inna jeszcze woli blyskotki i tak prace oceniamy MY ile osob tyle gustow :)


mam nadzieje ze tym razem nie bedziemy oceniac MY bo to jest bez sensu ... powinna byc niezalezna komisja ktora bedzie oceniac prace.... bo taka prawda ze czesc lasek daje oceny bo... (niewiadomo co)

ulala10
21-06-2009, 22:16
Co do podziału i podejscia to ja się zgadzam w 100%

Ja uważam że zdobienia ślubne są różne i tak jak dziewczyny napisały klientki mają różne gusciki, kazda jest inna. Dlatego neich w regulaminie bedzie ( tak jak ja mam u siebie na forum) aby byly 3-4 ujec ( 1- budowa paznokci, 2- paznokcie wykoczone bez zdobień jak sie prezentuja, a 3 - ujecie tez brane pod ocene aranzacja) i bedzie sprawiedliwie, kazda bedzie mogla poszlalec, lub wybrac delikatniejsze zdobienie ( takie też czasem potrafi wygrać z ardziej bogatymi). Tak szczerze to wszystko zalezy od Was jakie pazurki zrobicie aby zainteresowaly..... Jak by co moge podeslac regulamin jaki ja stosuje moze sie przyda do czegos...

zgadzam sie rowniez jezeli chodzi o podział i podejscie

zizia
21-06-2009, 22:51
Podoba mi się pomysł podziału na instruktorki i amatorki:) szansę byłyby wyrównane:) a zdobienia miałyby być pod jakąś sukienkę? Można zrobić tak, żeby samemu się wybierało sukienkę i dołączało zdjęcie do fotografii pazurków:)
też myśle że podział na amatorki i fachowce bedzie ok. wtedy będziemy miały równe szanse.:yess::yess::yess:

Czarnulka1523
22-06-2009, 00:12
z tymi sukienkami to mi jakos nie podchodzi ale jak bedziew to bedzie

madzialena
22-06-2009, 00:36
moje zdanie jest takie :) będę brała udział w konkursie dla zabawy bo to się dla mnie najbardziej liczy tak jak ostatnio.. te nerwy kiedy będą prace itp :P
sukienki chciałabym żeby były narzucone bo będzie za dużo zamieszania jak same zaczniemy wybierać..
ja zrobiłabym podział na szpice i kwadraty :)
a tak w ogóle to zaczekajmy na sponsora.. my możemy sobie gdybać a to i tak nie od nas zależy :*

Agusia_pa2
22-06-2009, 12:18
Czekam na konkursik, mnie to obojętne jaki będzie :D Zawsze to jakieś urozmaicenie w pazurkach ;)

dominika198989
23-06-2009, 17:25
Dziewczyny naprawde super pomysl z tymi konkursem na paznokcie slubne :):) Na pewno nasze szefostwo cos wymysli zeby kazdy byl zadowolony :) Ale zgodze sie ze kazdy wklada duzo pracy w to co robi i trzeba sie dalej rozwijac a nie stac w miejscu :)

szpila59
28-06-2009, 22:43
wiadomo już coś na temat konkursiku?? :D cokolwiek?? Bo już doczekać się nie mogę :skacze:

madzzzia92
29-06-2009, 10:21
Ja też chcę startować w konkursie! :P

mala
29-06-2009, 13:01
tak konkurs bedzie na dniach
takze jesczze troszke cierpliwosci

Czarnulka1523
29-06-2009, 13:05
to fajnie... mam nadzieje ze bez potrzeby ten temat nie zakładałam i dziewczynki bedziecie brały udział bo same proponujecie

dzidzia
29-06-2009, 13:59
wiedzialam ze jak zrobie sobie pazury to bedzie niedlugo konkurs!! Ehhh no coz bedzie sie robic drugi raz hehe

szpila59
29-06-2009, 14:17
a ja właśnie koncze pazurki na inny konkurs...

madzialena
29-06-2009, 16:52
bedzie konkurs niedługo :skacze: to musze ze swoimi pazurami jeszcze troche wytrzymać..

plushak
29-06-2009, 21:22
Ja mam to samo troszkę zgryzłam swoje paznokcie musze odnowić a zaniedługo konkurs ;(

Chanti25
30-06-2009, 00:41
:szabelka:Już niedługo konkurs :szabelka:
To znowu będzie wesoło , już nie mogę się doczekać :skacze::skacze::skacze::soczek:

Gość
30-06-2009, 10:14
ja tak teraz przeglądam wszystkie strony tego tematu ale jakoś nie widzę tematu konkursu:/: jest już temat czy nie ma?? może też bym sie na konkusik skusiła?? chociaż z moimi graślawcami to różnie bywa:(

madzialena
30-06-2009, 10:22
Izuś Ty musisz brać udział w konkursie :P nie ma że nie.. nawet ja biore udział :D
tematu oficjalnego jeszcze nie ma ale mają być ślubne pazurki :D

Gość
30-06-2009, 10:25
ale wiadomo kiedy ten kkonkurs?? za tydzień, za dwa za miesiąc?? muszę sobie modelke znalźć bo na sobie to raczej nie!!

aga
30-06-2009, 11:25
od 1 lipca najprawdopodobniej :)

mala
30-06-2009, 14:07
dziewczyny czekam na odpoiwiedz od jednej osoby
jak dzis dostane to wieczorem startujemy z konkursem
najpozniej jutro jesli bym nei dostala odpowiezi

farbstift
30-06-2009, 14:07
super:skacze::skacze::skacze:

Kamis
30-06-2009, 14:08
Dzisiaj wszystko uzgodnimy do końca, jutro możecie się spodziewać informacji :ok:

dzidzia
30-06-2009, 15:32
aaaaaaaaaaaaaaaa :jupi:

zizia
30-06-2009, 18:16
no jak dziewczyny na wczasy jada to się konkurs szykuje. a ja jeszcze żeli nie dostałam;(;(;(;(;(;(

---------- Dodano o godzinie 17:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:12 ----------

to ja już nam pomysł na następny konkurs:skacze::skacze::skacze::skacze:

madzialena
30-06-2009, 22:35
:skacze: konkursik sie zbliża wielkimi krokami :D tylko żeby teraz sie nie zaczeło nabijanie postów na siłe żeby brać udział w konkursie..

dzidzia
30-06-2009, 22:38
no właśnie... ale coś mi się wydaje że i tak duuuużo takich osób będzie...

madzialena
30-06-2009, 22:41
denerwuje mnie takie coś.. w ostatnim konkursie dwa pierwsze miejsca dostały dziewczyny które bardzo rzadko na forum zaglądają.. żeby nie powiedzieć że wcale :/:

dzidzia
30-06-2009, 22:44
no to teraz jak dla mnie te dziewczyny nie powinny byc dopuszczone do konkursu...

mala
30-06-2009, 22:53
w ostatnim konkursie wybieralyscie wy
teraz bedzie jury

Kamis
30-06-2009, 22:54
będą zasady podyskutujecie wtedy kogo dopuścić kogo nie :P

dzidzia
30-06-2009, 23:03
:ok:

kasiasssss
30-06-2009, 23:05
:good::good::good:

Sweet-ka
30-06-2009, 23:51
To teraz przyszlo Wam tylko czekac ;)

roooksanka
30-06-2009, 23:57
ooo nowy konkursik będzie fajnie :D :))

mala
01-07-2009, 00:07
konkurs wystartowal

madzialena
01-07-2009, 00:10
ja poprosze wiecej informacji :D

Chanti25
01-07-2009, 00:11
ha ha ha ja też ;P

mala
01-07-2009, 00:15
http://forum.wzorki.info/konkursy-zdobienia-paznokci/876-konkurs-na-najpiekniejszy-french.html

madzialena
01-07-2009, 00:19
ja wnioskuje o zmiane numeru 1 regulaminu... 50 postów do 31 lipca?

mala
01-07-2009, 00:22
tak

madzialena
01-07-2009, 00:26
ah no trudno :) do dowolnego stroju robimy pazury?
czysty french czyli nawet żadnego pyłku nie wolno dać?

mala
01-07-2009, 00:30
to maja byc paznokcie panny mlodej i tak jak w temacie i regulaminie french
moze byc kolorowy tzn nie musi byc bialy
ale french bez ozdob

Ola
08-08-2009, 09:59
ale macie fajne pomysly na konkursy

sylwia-p_86
08-08-2009, 17:04
Byłe frenche a teraz coś kolorowego ;D ;D;];]

Sweet-ka
08-08-2009, 17:06
Teraz proponuje Jesienny konkursik :)

kasiasssss
08-08-2009, 21:25
a moze tescik,kazda z nas go zrobi i zobaczymy ile mamy punktow,wiadomo ze tepria jest obszerna,mozn sie duzo nauczyc na takim tescie,madre glowy wymysl my bedziemy probowac sie na mozgi pazurkowe:D:D

Jade
08-08-2009, 22:15
Popieram bardzo fajny pomysl a zwlaszcza dlamnie bo tez rozwiazuje testy z kursu i tez sie glowie!!!Zrobcie nam test!!!!

kasiasssss
08-08-2009, 22:18
nawet moga byc zagadki rysunkowe,czy jakies fotki,musimy sie doksztalcac no nie?/hehheeh:D:D

zizia
08-08-2009, 22:55
kochane ale was nosi niech się jeden skończy. i wszyscy trochę odetchną.:skacze::skacze::skacze:

kasiasssss
08-08-2009, 22:59
co tu oddychac fajnie bylo,jak sie przyzwyczaimy do konkursow to nawet sie denerwowac nie bedziemy;]

goslava
08-08-2009, 23:04
kobietki sie rozkrecily

Czarnulka1523
08-08-2009, 23:20
o to chodziło...:] ciekawe pomysly

bera0
11-08-2009, 18:18
ja tam tez jestem za testem zawsze mozna sprawdzic i podszlifowac swoja wiedze :)
a tematyka pazurków.. mozna zrobic by jakies na samych tipsach (liczyłaby sie aranzacja do fotografii), ale tez mogłoby byc ciekawy temat.. 'biżuteria naszą inspiracją.. złoto/srebro' i np jakies kolczyki, wisiorek, pierscionek czy cos do czego by ładnie pasowały :] a zeby było trudniej komplecik z nóżkami czy cos :D no nie wiem :D

Daria
11-08-2009, 18:26
pomysł ze zdobieniem srebrno - złotym jest ciekawy...
i z tą biżuterią tez by było fajnie . ;)

bera0
11-08-2009, 18:38
tzn o te pierscionki itp. chodzi by szefostwo wybrało odgórnie i zebysmy my mogły do nich zrobic pazurki (a nie same wykonac zelową/akrylową bizuterie)

Anna Kosińska
11-08-2009, 19:00
Ja tu widze ze Wy niezle nakrecone tymi konkursami,ale z jednej strony dobrze...zawsze bedzie mozna Was zaskoczyc...

Daria
11-08-2009, 19:08
tzn o te pierscionki itp. chodzi by szefostwo wybrało odgórnie i zebysmy my mogły do nich zrobic pazurki (a nie same wykonac zelową/akrylową bizuterie)

ahaa.. też dobry pomysł;)

daruniunia
11-08-2009, 19:28
Z tymi testami to super pomysł. Ja nawet myśle że nawet niekoniecznie może być on w postaci konkursu. Tylko tak ktoś by wymyślił i byśmy miały jakiś czas na rozwiązanie a potem były by podane odp i każda z nas już by coś więcej wiedziała na ten temat. Muśle że to by była wystarczająca nagroda :)

Gość
11-08-2009, 19:37
Z tymi testami to super pomysł. Ja nawet myśle że nawet niekoniecznie może być on w postaci konkursu. Tylko tak ktoś by wymyślił i byśmy miały jakiś czas na rozwiązanie a potem były by podane odp i każda z nas już by coś więcej wiedziała na ten temat. Muśle że to by była wystarczająca nagroda :)

coś jak test znajomości dbania o higienę paszczową otworu gębowego proowanego przez Blend-a-med??
o to chodzi??

daruniunia
11-08-2009, 19:38
hmmm coś w tym stylu woszczurku hehe. Ale może coś bardziej rozbudowanego aby można się bardziej pomęczyć :)

kasiasssss
11-08-2009, 22:50
Z tymi testami to super pomysł. Ja nawet myśle że nawet niekoniecznie może być on w postaci konkursu. Tylko tak ktoś by wymyślił i byśmy miały jakiś czas na rozwiązanie a potem były by podane odp i każda z nas już by coś więcej wiedziała na ten temat. Muśle że to by była wystarczająca nagroda :)
o to wlasnie mi chodzilo:good:

Zuzanna Rzeszewska
12-08-2009, 02:43
:skacze:A moze jakis typowo letni konkurs?
W tych pracach to sie dopiero mozna wykazac:D
Jak myslicie ??:huh:

farbstift
12-08-2009, 09:34
dużo osób już robi prace na "Letnie Impresje", więc letni chyba odpada
a ten test to oryginalny pomysł i bardzo fajny

elinka
12-08-2009, 09:47
bardzo ciekwawy i orginalny pomysł :)

Bożena P
12-08-2009, 09:58
a może paznokcie w kolorach czerń i biel? i np do nich każda zrobiłaby jeszcze pierścionek z żelu/akrylu?

PS
pomysł z testem wiedzy - jak najbardziej jestem za :)

Daria
12-08-2009, 11:18
a może paznokcie w kolorach czerń i biel? i np do nich każda zrobiłaby jeszcze pierścionek z żelu/akrylu?

PS
pomysł z testem wiedzy - jak najbardziej jestem za :)

bardzo podba mi się Twój pomysł... ;)
black & white ;)

zizia
12-08-2009, 11:47
wy tu myślicie nad następnymi a może byście pomyślały nad tym co jest teraz bo jak na razie tylko dwie prace tylko wpłynęły. :skacze::skacze::skacze: dziewczyny wysilać mózgi i do roboty.:skacze::skacze::skacze:

szpila59
12-08-2009, 15:52
bardzo podba mi się Twój pomysł... ;)
black & white ;)
też mi się podoba :D
Od razu skojarzyło mi się z Marilyn'em Manson'em , i jego 2 piosenkami :D "Coma White" i "Coma Black". Czyl biała śpiączka i czarna śpiączka ;P

daruniunia
12-08-2009, 17:23
wy tu myślicie nad następnymi a może byście pomyślały nad tym co jest teraz bo jak na razie tylko dwie prace tylko wpłynęły. :skacze::skacze::skacze: dziewczyny wysilać mózgi i do roboty.:skacze::skacze::skacze:

Ja już wysłałam :D

DymciA
12-08-2009, 20:58
ja- ful wariacja wyobrazni na 5 tipsach :D ( kazdy bedzie mogl wziasc udzial bo to jednak nie na łapkach takze mozna siedzec regularnie wieczorami na d tym :D ( cos takiego jak te letnie impresje z sf :)

Valia
06-09-2009, 11:23
a może niech konkurs nazywa się "fiu bździu" :)

asia
21-10-2009, 23:29
a ja mam pomysł na niby konkursik, taki mini, na najładniejszy kwiatek akrylowy. możnaby też zrobić że ma być na tipsie np 1 'wtopiony' w kompozycję (tzn jakiś tam wzór/malunek itp na tym tipsie). co myślicie?

mala_czarna88
21-10-2009, 23:40
a ja proponuje cos w stylu Halloween c okazji wczesniej wymienioneg swieta ;]

ulala10
22-10-2009, 16:34
ja proponuje temat " goraczke sobotniej nocy" to blizej andrzejkow no i sylwestra

farbstift
22-10-2009, 17:12
Paznokcie inspirowane tańcem na lodzie.
Czyli wybierałoby się fotografię dotyczącą tematu i robiło do tego stylizację, najlepiej żeby kształt paznokcia też pasował do tańca, więc raczej krótsze.

asia
22-10-2009, 17:25
fajny pomysł, nawet by wpadał w zimowe klimaty:)

farbstift
22-10-2009, 17:31
byłby inny i uniwersalny. Na innych forach pewnie będzie dużo sylwestrowych i świątecznych konkursów a my bylibyśmy oryginalni :D

insane
22-10-2009, 18:33
Podoba mi się wyżej podana "Gorączka sobotniej nocy". Niedługo Andrzejki, Sylwek więc temat byłby odpowiedni.

natalia268
22-10-2009, 18:43
moze jakis tytuł typu:
'Okiem dziecka'
'Oczami wyobraźni'
'Głęboka czerń i czysta biel'
'Perły oceanu'
'W rytmie disco'

:D


haha :)

Gość
22-10-2009, 19:01
alez was wzięło:)

Valia
25-10-2009, 21:20
kolory teńczy?:)

Czarnulka1523
26-10-2009, 10:17
gorączka sobotniej nocy już gdzies na jakims forum była... widze ze wyobraznia dziala

natka_23
26-10-2009, 11:30
a może w świecie bajek:P

Gość
26-10-2009, 12:27
a może w świecie bajek:Pto tez juz kiedys było na jakoms innym forum, chyba na all for woman czy coś... czy swiat kosmetyki, no cos w ten desen

zizia
30-10-2009, 13:36
tu możecie wpisywać swoje propozycje na konkurs i odnośnie co można zmienić w regulaminie.

Ladyss
30-10-2009, 13:43
Ale to znowu będzie się mieszało z propozycjami na temat konkursowy:)

paznokietek1000
30-10-2009, 14:14
hm... może piekło i niebo, wtedy jedna ręka inna i druga inna

Gość
30-10-2009, 14:19
hm... może piekło i niebo, wtedy jedna ręka inna i druga inna
ale to chodzi o tego typu propozyje, jak ulepszyć regulamin żeby nie było "wpadek" typu:

zdaję sobie sprawe ze mogę się narazić na ostrzeżenie no ale niestey, ktoś to musiał napisać...

w związku z niedomówienia mi jakimiś tam pretensjami co do uczestników konkursów na naszym forum proponuje zmiane kryteriów: otóż moja propozycja polega na ty e kryterium powinno być: albo ilośc postów, albo pkty reputacji, ale obowiązkowo przejscie "eliminacji " u adminów i modów...
o co chodzi... żeby nie było tak, ze ktoś ma ileś tam postów, lub ptków rep (np za ładne zdjęcia) i uważa ze to wystarczy i nie ma go przez długi czas na forum i nagle sie ujawnia bo konkurs to proponuje hamulec... przejscie przez administrację... np.

użytkownik xxx ma spełniony 1szy warunek, przechodzi do nastepnego etapu-selekcja.. szefostow widzi :"ooo ta pani sie udziela, pomaga itd- może wziąć udział",

np uczestnik yyy tez spełnia 1sze kryterium, "komisja przeświatla sprawe"- oo ta pani nie podaje rad bo sama potzrebuje pomocy, ale widzimy,m ze sie roziwija, prace są coraz lepsze, bierzemy ją...

uczestnik zzz spełnia kryteria, ale "komisja" zauważy jakiś "niecny manewr" i "dziękujemy ie skorzystamy"



nasuwa sie pytanie: co z nowymi uczestnikami którzy zarejestrowali sie np tydzien dwa czy miesiąc przd kon kursem?? dajmy im kredyt zaufania...


oczywiswcie są pewne niedociągnięcia... np. ktoś kto jest rządny wygranej, wie ze jest dobry i "stary" u nas a bedzie sekecja adminow, moze pomysleć"hmm, jestem stara, nie chą mnie bo robię przewałki, a nowych wpuszczają na konkurs to się załapie, natrzaskam postów i też mnie przjmą"... ale to już jest kwestia wewnętrzych hamulców, ogłady , uczciowosci i kultury...

takie propozycje na TEMATY są tutaj:
http://forum.wzorki.info/konkursy-zdobienia-paznokci/809-propozycje-na-konkursy.html

Gość
30-10-2009, 14:22
skoro zizi załozyła bardzo podobnie brzmiacy temat to ja proponuje troszke oba wyedytować

ten http://forum.wzorki.info/uwagi-o-forum/1643-propozycje-na-konkurs.html#post72868 na "propozycje udoskonalenia regulaminu na konkurs"


a ten http://forum.wzorki.info/konkursy-zdobienia-paznokci/809-propozycje-na-konkursy.html na "propozycje na tematy nastepnych konkursów"

:)

paznokietek1000
30-10-2009, 14:26
hm.. ale to jest prawie taki sam temat, więc sory za pomyłkę

Anna Kosińska
30-10-2009, 14:52
typowo swiateczne paznokcie...moze karnawal...

aga
30-10-2009, 15:07
Oo karnawałowe by były dobre, bo duże pole do popisu :)

Chocolata
30-10-2009, 15:57
W lutym proponuję "Walentynkowy", w marcu - "SuperWoman"(8 marca) lub "PierWiosenny" ;), kwiecień - "Pozajączkowany";), "Maj - "W to mi graj", czerwiec, lipiec, sierpień - "Wakacyjny luz", wrzesień - "Niegrzeczne dziewczynki w szkole", pażdziernik/listopad - "Impresje Jesienne", grudzień- "Mikołajkowy" bądź "Wystrzałowy" ;)

(Skąd na to wszystko wziać sponsorów- oto jest pytanie):]

Zuzanna Rzeszewska
30-10-2009, 16:07
Super byłby karnawałowy lub świąteczny konkurs.
Ale najpierw chyba trzeba znaleźć sponsora, prawda?
To już nie takie łatwe...

hania1986
30-10-2009, 16:14
jak dla mnie "perly oceanu" jest git:)

Chocolata
30-10-2009, 16:30
Jak to sie stalo ze są dwa podobne tematy?
http://forum.wzorki.info/uwagi-o-forum/1644-http-forum-wzorki-info-uwagi-o-forum-1643-konkursowo-regulaminowe-propozycje-html-p-new-post.html

Ladyss
30-10-2009, 16:33
Tutaj mamy proponować tematy na konkurs a tam kwestie odnośnie organizacji, regulaminu.

tusia
30-10-2009, 20:24
wooow choco ale sie rozpedziłas:D

Chocolata
30-10-2009, 21:04
To bardzo przepraszam.. namieszałam:nie_powiem:

Czarnulka1523
30-10-2009, 21:54
peły oceanu... piękny temat można poszalec wtedy.... nieźle nieźle...

asia
02-11-2009, 00:34
no mi też się ten temat podoba:)

Chocolata
22-12-2009, 21:11
Nie wiem gdzie woszczurek dal pomysl na te bombki ale mysle ze juz ciut za późno.. i warto pomyslec przyszlosciowo żeby na Wiosnę zrobić "Konkurs na najbardziej jajcarskie jajo" ;)A bombeczki za rok.. ciut wczesniej:]

Gość
22-12-2009, 21:30
Nie wiem gdzie woszczurek dal pomysl na te bombki ale mysle ze juz ciut za późno.. i warto pomyslec przyszlosciowo żeby na Wiosnę zrobić "Konkurs na najbardziej jajcarskie jajo" ;)A bombeczki za rok.. ciut wczesniej:]
choco, dałam to w propozycjach w strefie vip, żeby nie było problemów jak się szefostwo nie zgodzi,

ale z tym jajem to tez niezły pomysł :good:

total
22-12-2009, 21:37
Mnie tez sie podobają te pomysły ,bo do przyszłych świąt jest jeszcze trochę czasu ,żeby poćwiczyć :)

Kamis
22-12-2009, 22:01
super pomysł z tą bombką, jajo chyba troche oklepane aczkolwiek może w tym roku też się skusimy na malowanie jaj :D

Gość
22-12-2009, 22:05
super pomysł z tą bombką, jajo chyba troche oklepane aczkolwiek może w tym roku też się skusimy na malowanie jaj :D
tylko my musimy malowac kurze...

ja to chyba kupie strusie bo Szefo to...

Chocolata
22-12-2009, 22:26
Ja tam dzikiej nie będę nic malowć bo mnie opiórka:D

julcia88
29-12-2009, 15:39
mały zastój się zrobił :P a ja już się nie mogę doczekać jakiegoś konkursu :skacze:

Zuzanna Rzeszewska
29-12-2009, 17:27
A może "Orient Express"?
:)
Duże możliwości zdobień...
Nawet mogłabym pomóc wysyłać maile żeby zdobyć sponsora...

zizia
29-12-2009, 18:11
hi hi hi. już nie długo. będzie następny:skacze::skacze::skacze:

szpila59
29-12-2009, 19:33
hi hi hi. już nie długo. będzie następny:skacze::skacze::skacze:
:skacze:<mdleje>

tusia
29-12-2009, 21:49
ochoo:D juz widze przecieki:D;)

_kasiunia_4
31-12-2009, 01:13
może jakiś walentynkowy konkursik zrobimy ? ;)

niuniadagunia
13-01-2010, 01:10
tak właśnie wchodząc tu miałam na myśli walentynki:D...konkurs walentynkowy:*:*

mala
14-01-2010, 11:39
ja tak samo chcialam walentynki zaproponowac.jesli bylby sponsor to bylo by fajnie

szpila59
21-01-2010, 21:45
według mnie fajnie byłoby zrobić jakiś konkurs , który nie odzwierciadlałby jakiś świąt jak np. Boże narodzenie, Walentynki czy Wielkanoc :D Tak żeby było oryginalnie :)
Fajny byłby np. :geometryczne wzory" ;P trudno jest narysować koła czy proste linie na paznokciu lub zrobić kuleczki 3D z akrylu xD
Albo wstawilibyście zdjęcia biżuterii i trzeba by było zrobić do nich pazurki :)
albo do naszych zwierzaczków
!! Zwierzęce pazurki... xD

asia
21-01-2010, 22:06
no ja też myslę że walentynki dość powszechne, szczególnie że już jeden taki konkursik mamy w tym momencie:)

szpila59
21-01-2010, 22:10
no ja też myslę że walentynki dość powszechne, szczególnie że już jeden taki konkursik mamy w tym momencie:)
no właśnie o to mi chodziło :D prawie na każdym forum pazurkowym są teraz konkursy zimowe lub walentynkowe.
Bądźmy oryginalniiiiiiiiiiiii!! :ave:
:D

czarnulkaaa87
04-02-2010, 00:15
Anioly i demony :)

bestilka007
04-02-2010, 23:46
Stalowe nerwy :D:D haha

natka_23
07-02-2010, 17:52
a może .... zwierzęce pazurki:P hahah z wyłączeniem tygrysa, pantery żebynie było łatek co jest tak popularne tylko jakies inne zwierzątka:P

szpila59
07-02-2010, 19:40
a może .... zwierzęce pazurki:P hahah z wyłączeniem tygrysa, pantery żebynie było łatek co jest tak popularne tylko jakies inne zwierzątka:P
haha, dziwne ale dzisiaj popołudniu myślałam o tym samym, żeby zaproponować taki konkursik :D

natka_23
07-02-2010, 19:59
haha, dziwne ale dzisiaj popołudniu myślałam o tym samym, żeby zaproponować taki konkursik :D


szpilka czytasz w moich myslach czy co;p

niuniadagunia
07-02-2010, 23:02
hej dziewczynki można by zrobić konkursy miesięczne..co miesiąc inny temat...co wy na to???:good::good::good:

Chocolata
07-02-2010, 23:23
Ja na czacie juz o tym pisalam tylko jest sprawa znalezienia sponsorow:]
A ta ogolnie z okazji chińskiego roku Tygrysa mozna by jakis konkursik inspirowany Wschodem ogłosić:]

niuniadagunia
08-02-2010, 00:03
Mariposa Nail może oni ???

---------- Dodano o godzinie 23:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:02 ----------

hehe a może odwołamy zimę i zrobimy super wiosenne pazurki:)

natka_23
08-02-2010, 10:52
Ja na czacie juz o tym pisalam tylko jest sprawa znalezienia sponsorow:]
A ta ogolnie z okazji chińskiego roku Tygrysa mozna by jakis konkursik inspirowany Wschodem ogłosić:]

taki temat był by super:)

szpila59
08-02-2010, 10:56
taki temat był by super:)
mi tez sie podoba :D tylko wole Japonię od Chin ;P Więcej pomysłów :D MAnga, anime, drzewa wiśni, sushi :D któraś jeszcze nam może własnie sushi z akrylu ulepi co?? ;P

farbstift
08-02-2010, 11:27
mi też temacik się podoba- inspirujący!

natka_23
08-02-2010, 11:39
mi tez sie podoba :D tylko wole Japonię od Chin ;P Więcej pomysłów :D MAnga, anime, drzewa wiśni, sushi :D któraś jeszcze nam może własnie sushi z akrylu ulepi co?? ;P


hahhaha no to próbuj ulepic sushi:P i sie pochwal :D

zyza
08-02-2010, 11:49
to sushi to predzej z masy fimo :D

szpila59
08-02-2010, 11:53
to sushi to predzej z masy fimo :D
Właśnie widziałam sushi z fimo :D:D:D:D:D

---------- Dodano o godzinie 10:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:50 ----------

buehheeh.. mały offtop... :D
http://th03.deviantart.net/fs41/300W/i/2009/039/4/f/Fimo_Sushi_by_QueEnOfNights.jpg
http://fc06.deviantart.net/fs32/f/2008/202/5/a/sushi_kawaii_set_in_fimo_by_elfaaa.jpg
http://flickrfanstan.files.wordpress.com/2009/03/miniature-sushi-ring.jpg
http://i12.photobucket.com/albums/a213/alenivea/niveaandsushi1.jpg

natka_23
12-02-2010, 14:43
hahaha ale bajer:) Szpila gdzie można to kupic?:D

szpila59
12-02-2010, 15:28
hahaha ale bajer:) Szpila gdzie można to kupic?:D
a wiesz, że nie wiem? :D W google wpisałam ;P ale hcyba na jedny6m blogu, dziewczyna robiła takie różne rzeczy masy fimo i to właśnie sprzedawała :D

pogodka20
13-02-2010, 10:30
A może znaki zodiaku:)

natka_23
13-02-2010, 10:49
a wiesz, że nie wiem? :D W google wpisałam ;P ale hcyba na jedny6m blogu, dziewczyna robiła takie różne rzeczy masy fimo i to właśnie sprzedawała :D


czego Ty w tych googlach nie znajdziesz;p

szpila59
13-02-2010, 11:17
czego Ty w tych googlach nie znajdziesz;p
Ja WSZYSTKO znajdę :D hehehe

Patii
16-02-2010, 19:27
Mariposa Nail może oni ???

---------- Dodano o godzinie 23:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:02 ----------

hehe a może odwołamy zimę i zrobimy super wiosenne pazurki:)


Ja jestem za wiosennymi pazurkami:D

_kasiunia_4
16-02-2010, 20:08
wiosenne pazurki dobry pomysł ;)

wielkanocny też nie jest zły w końcu jajo ulepić albo kurczaka to też nie tak łatwo ;p

te wzory geometryczne.. jak dla mnie najlepszy pomysł na konkurs ;D

można też zrobić konkursik pt. " moje ulubione miejsce na ziemi " np. egipt gdzie będą namalowane albo uklepane z akrylu piramidki albo jakieś inne przedstawione nasze ulubione miejsca na ziemi.. w takim też będzie można się wykazać.. sądzę, że pole do popisu duże ;)

można zrobić konkursik związany z dniem kobiet czyli taki bardziej ukwiecony.. jakieś różyczki czy tam inne kwiatuszki .. może coś związanego z metodą one stroke ;)

natka_23
16-02-2010, 21:03
a moze dzien kobiet:P

czarnulkaaa87
16-02-2010, 21:53
Hollywood albo Las Vegas :wstydek:

mala
16-02-2010, 23:59
metode one stroke juz macie
tyle ze na tipsach

a moze znow by wystartowac z prostota,bo tego przepychu mamy juz wiele
nasz pierwszy konkurs to byl french
a moze teraz tez bysmy zrobili na french ale w kazdej odslonie,tzn czysty french ale niekoniecznie bialy.tzn
moze byc brokatowy kolorowy itp alezeby nie byl zdobiony cyrkoniami,kwiatkami itp

aga
17-02-2010, 00:11
mała :aty: życie mi komplikujesz:D nie dość, że i tak nie mam w Wami szans to Ty z takimi propozycjami wyskakujesz! hehe ale jestem za:) zawsze to jakieś wyzwanie!

szpila59
17-02-2010, 20:02
ja tez jestem zaa!! takie proste i równe frenchyki najtrudniejsze ;P

_kasiunia_4
17-02-2010, 20:09
mała świetny pomysł ;)

AgnieszkaSzalpuk
17-02-2010, 20:55
moja propozycja: tatuaż chiński/japoński/klasyczny/pin up itp itd z mojej strony z naciskiem na japoński hehe bo mój ulubiony. oczywiscie wszystko na pazurach hehe:d

natka_23
17-02-2010, 21:35
Mala superrrr pomysl z tym frenchem niby prostota ale elegancja :)

bestilka007
17-02-2010, 21:44
ja bym byla za takim jakims niecodziennym tematem, typu: mol ksiazkowy, esy floresy , eko pazury, takie cos co ma strasznie szeroki znaczenie a nie aby jednoznacznie to laczyc z kolorem czy tematem :) np. np. w temacie akwarium wiadomo ze kazda bedzie probowala zrobic rybe czy cos :P a chodzi mi o takie szerokie znaczenie :) moze kraina wiecznosci:)
a french juz chyba byl :P

mala
17-02-2010, 21:51
tak french juz byl to prawda
ale zaproponowalam znow french bo powiem wam szczerze ze ja mam juz dosc na konkursach przepychu.caly rok wymyslamy zdobienia itp
teraz jest wiele nowych dziewczyn ktore napewno by sie chcialy zmierzyc na frenchaja bym na pewno brala udzial....

ps.miminka a ja sie zastanawiam czemu mnie tak tylek caly dzien boli a to ty cholero klapa mi dalas hihi

DymciA
17-02-2010, 22:08
a ja dalej bede przy swoim pomysle : spis elementów jakimi mozna wykonac zdobienie i niech kazda popisze sie wyobraznia :). tylko tych "rzeczy do zdobienia" nie duzo zeby dzialala wyobraznia, prostota a nie wlasnei przepych :[ np. 10 cyrkoni kolor jakis takis, liner bialy, czarny, srebrny, lakeir, mleczny, bialy, :P aa CO!!!!!!! :P

WIOLA1
17-02-2010, 22:26
A moze french-nie klasycznie?tylko jakos inaczej?

mala
17-02-2010, 22:39
a jak by sie wam podobal temat "brokat i elegancja" czyli pazurki brokatowe ale eleganckkie
bo widze ze french nie u wszystkich wchodzi

albo polaczyc french z pomyslem dymci
czyli mialby byc french i musial by byc ozdobiony np 10 cyrkniami ,linerkamiw kolorze takim i takim itp

bestilka007
17-02-2010, 22:48
jestem za frenchem :D:D
a interpretowac kazdy moze inaczej czyli moglby byc tez kolorowy:)
albo poprostu french na wiele sposobow :):)
a co do okreslonych kolorow linerow czy cos takiego nie kazdy moze miec :)

mala
17-02-2010, 22:56
no ja tak samo mysle
ze french jes t niby nudny ale mozna tez zrobic piekny french
oczywiscie tak jak napisalam w poscie na poczatku mozeb yc kolorowy ,brokatowy ,itp ale bez ozdob
a moze zrobic sonde zebyscie wybraly konkurs?bo sponsora mamy

czarnulkaaa87
17-02-2010, 23:13
no ja tak samo mysle
ze french jes t niby nudny ale mozna tez zrobic piekny french
oczywiscie tak jak napisalam w poscie na poczatku mozeb yc kolorowy ,brokatowy ,itp ale bez ozdob
a moze zrobic sonde zebyscie wybraly konkurs?bo sponsora mamy

Jestem za sonda :D
Bo kazda ma inny styl, ale cos trzeba wybrac :skacze:
Albo temat; kosmos heheh :p

Bożena P
17-02-2010, 23:14
myślę że sonda będzie najlepszym rozwiązaniem :)
ach dziewczyny szalejecie z tymi konkursami :D i jak tu nie kochać różowego forum? :D

mala
17-02-2010, 23:38
http://forum.wzorki.info/konkursy-pokazy-targi/2352-wybieramy-temat-konkursu.html

glosujcie

tusia
18-02-2010, 14:15
mała świetny pomysł :good::)

kobietazpazurem
20-02-2010, 10:25
rozwiązanie rewelacyjne :) Ja myślę, ze konkurs fajny też by był na jakieś krótkie paznokcie a nie ciągle na długaski :) Prawdziwa mistrzyni musi czynić cuda na kazdej długości..

kachna831
02-06-2010, 13:59
A ja tak bym chciała i mam nadzieję że nie tylko ja, żeby na naszym forum pojawił się konkursik podobny do organizowanego w czerwcu przez lf "candy girl" gdyż jest to super temat, a jak wiadomo na konkurs lf trzeba dojechać a nie każdy może, ja już wiem że nie pojadę a poza tym czas w jakim trzeba zrobić tam pazurki jak dla mnie chyba nie osiągalny, a w takim forumkowym konkursie chętnie wzięłabym udział bo nie byłoby ograniczenia czasowego do 3 godzin no i oczywiście żeby można było na jednej łapce ;)
Co wy na to?? :)

Latika
02-06-2010, 15:42
Mnie się też bardzo spodobał temat na eko paznokcie :) a candy równiez:) i jeszcze lady gaga hehe bo to teraz popularne i mozna by siie było popisać fantazją :)

szpila59
02-06-2010, 15:47
Ja tam bym proponowała może jakieś "morskie, podwodne pzurki" :P niedługo będzie lato, troche zerczy bedzie można powymyślać :D
Albo do filmu "alicja w krainie czarów" :D jest w nim dużo inspiracji ;)

NiCoLa
02-06-2010, 15:53
spodobał mi sie pomysł Szpilki na te morskie pazurki :)

kachna831
02-06-2010, 16:01
O!! Lady Gaga też ciekawy temat :D no i ten podwodny :buja:

Zuzanna Rzeszewska
02-06-2010, 16:07
Alicja w krainie czarów wymiata ;)

pogodka20
02-06-2010, 19:58
Ja to bym chciała paznokcie zdobione w stylu tatuaży :)

Etna
02-06-2010, 20:25
ooo tak tak tak "Alicja w krainie czarów" to jest to!

szpila59
02-06-2010, 21:16
ooo tak tak tak "Alicja w krainie czarów" to jest to!
Też bym chciała najpierw Alicję ponieważ, można wziąść dużo pomysłów i z ksiażki i z filmu, a pazurki będą bajeczneee:skacze:

Bożena P
02-06-2010, 21:20
o rany! tyle konkursów jest obecnie na forum a wy jeszcze więcej chcecie? Szalone.

szpila59
02-06-2010, 21:21
o rany! tyle konkursów jest obecnie na forum a wy jeszcze więcej chcecie? Szalone.
nie teraz, ale po tych co teraz są ;P

Evelyn.
02-06-2010, 21:25
a co powiecie na taki temat jak na pażdziernikowych mistrzostwach (mógłby sie konczyc np. w dzień mistrzostw) czyli wyprawa polarna...? potem porównałybyśmy swoje prace z tymi zrobionymi na mistrzostwach i wiedziałybyśmy jaki jest nasz poziom...a w przyszłym roku my także mogłybysmymy jechać...:Doczywiście konkurs bez nagród

szpila59
08-06-2010, 11:46
mi przez sen wpadł do głowy pomysł, zeby zrobić tak moze pod koniec lata konkursik np. nie wiem jak sie moze nazywac , mozee..."cukierowa piekność", "słodkie pazurki" ?? :D
chodzi mi głównie o temat SŁODYCZY :skacze: Słodkie pazurki, zeby sprawiły ze az chce sie je zjeść :slina: wiele można zrobić i żelem i farbkami i akrylami :D
tyle ze teraz konkursów jest dużo to moze na koniec lata albo wakacji, tak dla osłodzenia nam czasu, bo zacznie się wtedy jesień :(

kachna831
08-06-2010, 11:53
Szpilcia jesteś genialna :D Pomysł super!!

Latika
08-06-2010, 14:14
ktoś już pisał o candy aby tu zrobić to własnie takie cukierkowe...

paznokietek1000
08-06-2010, 15:27
całkiem fajny pomysł z tymi słodkimi pazurkami

pogodka20
11-06-2010, 00:57
Słodkie pazurki bardzo mi się podobają, zwłaszcza ze uwielbiam słodycze:)

klanat
11-06-2010, 01:04
Ja mam pomysl na nazwe tego konkursu <<Pazurki 1000 kalorii>> Hi hi hi

Zuzanna Rzeszewska
11-06-2010, 01:33
Ale był już taki konkurs, widziałam prace, nie pamiętam teraz czyje, takie koktajle na paznokciach, no i teraz będą mistrzostwa 'Candy Girl' także może starczy :)

kobietazpazurem
11-06-2010, 09:49
a ja bym proponowała jakiś konkursik na stopy :) Bo stopy jakoś w tle zawsze są :)

Belunia
11-06-2010, 10:02
A ja bym zaproponowała by zrobić konkurs na styl Egipski np: "Starożytny Egipt"...nie wiem czy był taki kiedyś bo jesli nie to można tyle cudów wyczarować w tej tematyce że hej:cwaniak2:

szpila59
11-06-2010, 10:42
A ja bym zaproponowała by zrobić konkurs na styl Egipski np: "Starożytny Egipt"...nie wiem czy był taki kiedyś bo jesli nie to można tyle cudów wyczarować w tej tematyce że hej:cwaniak2:
ooo to mi sie podoba :D fajny pomysł :ok:

kachna831
11-06-2010, 11:25
Belunia rewelacyjny temat!!!!!! Już sobie wyobrażam te pazury:buja:

farbstift
11-06-2010, 11:30
Ja osobiście bym uogólniła do "starożytne cywilizacje"...oj można poszaleć:love:

Kamis
11-06-2010, 11:41
mi też się podoba pomysł z egiptem i stare cywilizacje :ok: zobaczymy może się coś uda skroić ;)

Belunia
11-06-2010, 14:05
Starożytny Egipt to nic innego jak właśnie starożytne cywilizacje Egiptu...zresztą zwał jak zwał o jedno i to samo chodzi :D
Fajnie jakby taki konkursik doszedł do realizacji :) ciesze się, że mogłam narzucić ciekawy temat:skacze:

justi9
11-06-2010, 14:22
belunia świetny pomysl jestem za :skacze:

paznokietek1000
11-06-2010, 15:10
ciekway temacik z tym Egiptem, piasek piramidy, hmmm może być interesująco

justi9
11-06-2010, 16:22
tak i te kolorki :love::D

xsunnyolciax
11-06-2010, 19:55
a ja bym proponowała jakiś konkursik na stopy :) Bo stopy jakoś w tle zawsze są :)


zgadzam się w 100 %, zapominamy o stópkach. ja jestem za :D

Zuzanna Rzeszewska
11-06-2010, 21:07
Egipt to byłyby trzy motywy: piramidy, sfinks, faraon. Ewentualnie jakiś wielbłąd :) a starożytne cywilizacje byłyby lepsze, bo wtedy tematem mógłby być między innymi Egipt ale też Majowie, Aztekowie, Chińczycy, Grecy, Rzymianie czy nawet Polanie :) Super :)

---------- Dodano o godzinie 19:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:06 ----------


Starożytny Egipt to nic innego jak właśnie starożytne cywilizacje Egiptu...zresztą zwał jak zwał o jedno i to samo chodzi :D
Fajnie jakby taki konkursik doszedł do realizacji :) ciesze się, że mogłam narzucić ciekawy temat:skacze:
Belunia chodziło o starożytne cywilizacje np Egipt :)

szpila59
11-06-2010, 21:20
[quote=Zuzanna Rzeszewska;170875]Egipt to byłyby trzy motywy: piramidy, sfinks, faraon. Ewentualnie jakiś wielbłąd :)

a co z , pustyniami, skarabeuszami, kotami, które Egipcjanie czczcili, ich wszytskimi bogami ( jak np. Re - Bóg słońca), hieroglifami, mumiami, grobowcami, skarbami, kultami? :)

Zuzanna Rzeszewska
11-06-2010, 22:21
:) mnóstwo jest takich motywów ale przeważnie sięga się po te najbardziej kojarzące się z tematem :D ale pomysł jest świetny i myślę, że konkurs miałby super powodzenie. Sama z chęcią wzięłabym udział :D Tylko żeby nie skupiać się na samym Egipcie bo nie była to jedyna starożytna cywilizacja :) może najbardziej bajkowa dla nas...

Belunia
12-06-2010, 22:24
Moim zdaniem jeśli starożytny Egipt to Egipt i wszystko to co z nim związane....a starożytne cywilizacje ogólnie to trochę za szeroki temat i weź teraz tłumacz każdemu z osobna co Twoje paznokcie przedstawiają...bo przecież nikt się nie kapnie czy to historia Majów czy Azteków itd...to trochę jak zamiast konkursu na temat "lato lato" dać "4 pory roku" :P