PDA

Zobacz pełną wersję : "Spływający" żel



daruniunia
15-06-2009, 21:04
Dziewczyny!!! Mam problem :/: Zauważyłam że gdy nakładam ostatnią warstwę żelu to po utwardzeniu w lampie schodzi na boki. Zalewa on pazurka i muszę to jakoś wypiłować, jednak nie zawsze mi się to tak do końca udaje i szydło wychodzi z worka tak po tygodniu. Tzn. widać że pazurek jest tam taki zgrubiony. Nie wiem, może za dużo żelu nakładam odrazu??? i później zlewa się na boki? Z drugiej strony gdy piłuję to muszę uważać aby nie przypiłować ozdoby, więc już sama nie wiem. Proszę dziewczyny o pomoc.

Anna Kosińska
15-06-2009, 21:31
jezeli Ci splywa ten zel na ostatniej warstwie tej nablyszczajacej to znaczy ze na pewno za duzo go nalozylas i to jest powod bo innego tu nie widze....

kasiasssss
15-06-2009, 21:37
ostatnia warstwe-nablyszczacz nakladasz cienko jak lakier do paznokci wtedy ci nie splynie

daruniunia
15-06-2009, 21:43
Chodziło mi o ta warstwę którą buduję pazurek.

mala
15-06-2009, 21:45
no wlasnie traz tak mysle sobie
powiedz nam czy chodzi ci o nablyszczacz czy o budowe pazurka bo mowisz ze pilujesz

Anna Kosińska
15-06-2009, 21:47
staraj sie nie do konca nakladac ten zel,niech zostanie troche miejsca przy walach bocznych i skorkach ,i rob to po jjednym pazurku ,nie ma prawa sie zalac,albo posiadasz zbyt leisty ten zel...

daruniunia
15-06-2009, 21:55
Mam średnio gęsty. Raz nawet do ludówki włożyłam na chwilkę bo dziewczyny mówiły że się lepiej na takim pracuje, ale wtedy był za gęsty. A po jednym pazurku to chodzi o to że jeden zrobić i do lampy??? Czy jak?

Anna Kosińska
15-06-2009, 22:00
wlasnie tak,po jednym...mniejsze ryzyko wtedy zalania walow i skorek...

daruniunia
15-06-2009, 22:02
Aha... A ja to całkiem na odwrót robiłam, bo zrobiłam całą łapkę, a czasem nawet chwilę czekalam aby żel się odpowiednio "uformował". To teraz już będę wiedziała. Dziękuję

kasiasssss
15-06-2009, 22:05
no to juz wszytsko jasne

Ola jestem
01-11-2009, 21:48
Hej dziewczyny!! Mam pytanie. Czy jak robicie frencha a później nakładacie bezbarwny żel na ten biały do frencha to wam się nie rozmazuje?? Bo maluje ładną linię uśmiechu, utwardzam w lampie i jak nakładam bezbarwny to wszystko mi się maże. Bardzo proszę o pomoc bo kompletnie nie wiem co z tym zrobić. Dziękuję:)

Pati88
01-11-2009, 21:50
ja jak mialam zele z naildesign to mi sie tak robilo pozniej zaczelam utwardzac bialy po 4 min. i bylo dobrze teraz juz nie pracuje na tych zelach i nie spotykam sie z taka sytuacja.

szpila59
01-11-2009, 21:51
Hej dziewczyny!! Mam pytanie. Czy jak robicie frencha a później nakładacie bezbarwny żel na ten biały do frencha to wam się nie rozmazuje?? Bo maluje ładną linię uśmiechu, utwardzam w lampie i jak nakładam bezbarwny to wszystko mi się maże. Bardzo proszę o pomoc bo kompletnie nie wiem co z tym zrobić. Dziękuję:)
może za krótko uwtardzasz?? Biały żel ma dużo więcej pigmentu niż pozostałe. Sprubuj dłużej w lampce potrzymać :D JAk się nadal rozmazywać bedzie, napisz, cos wymyślimy ;P

luska102
01-11-2009, 21:57
Hej dziewczyny!! Mam pytanie. Czy jak robicie frencha a później nakładacie bezbarwny żel na ten biały do frencha to wam się nie rozmazuje?? Bo maluje ładną linię uśmiechu, utwardzam w lampie i jak nakładam bezbarwny to wszystko mi się maże. Bardzo proszę o pomoc bo kompletnie nie wiem co z tym zrobić. Dziękuję:)

musisz go dluzej utwarzic w lampie.
A kiedy ostatnio wymienialas lampy???

Ola jestem
01-11-2009, 21:59
mam nową lampę bo dopiero zaczynam, żele neo nail narazie tylko do ćwiczeń i utwardzałam nawet 6 min. to chyba dużo??

nanami7
01-11-2009, 22:02
a ja biały później przecieram cleanerem :D nie wiem czy tak jest fachowo czy nie ale nic mi się nie maże :D

mala
01-11-2009, 22:06
mam nową lampę bo dopiero zaczynam, żele neo nail narazie tylko do ćwiczeń i utwardzałam nawet 6 min. to chyba dużo??
jesli po 6 min ci sie nawet marze to albo kijowy zel albo lampa kijowa

Ola jestem
01-11-2009, 22:10
ale inne żele normalnie sie utwrdzaja tylko z tym bialym mam problem

nanami7
01-11-2009, 22:27
to pewnie żel ... :)

mala
01-11-2009, 22:32
to w takim razie zel musi byc do niczego
za duzo pigmentu

Ola jestem
01-11-2009, 22:47
a mozecie polecic jakis dobry i niedrogi żel??

Gość
01-11-2009, 22:48
a mozecie polecic jakis dobry i niedrogi żel??
ja używam białego z lovely Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2520) dla mnie super

ale zajrzyj jeszcze tu http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/252-jakie-produkty-oraz-firmy-polecacie.html

tu dziewczyny polecaja białe, kolory, covery, cleaey i inne... cierpliwości w czytaniu zyczę bo tron sporo:good:

dzidzia
02-11-2009, 00:34
kochanie jak Ci chodzi o tani zel to japolecam bo przez jakis czas robilam z reni nail... cos okolo 20 zl czy ponad ale jak dla mnie byl fajny :) tu masz linka ;)
RENI-NAIL SHOP-wszystko do Tipsów. (http://www.reni-nail.shop.pl/shop/pokaz_produkt.php?idprod=93)

Agnieszka Praska
02-11-2009, 09:03
jesli ci sie marze pomimo dlugiego utwardzania to moze dajesz za gruba warstwe, sprobuj z dwoma cieniutkimi.
jesli nadal tak bedzie to zmien zel bo znaczy ze jest do kitu.
ja uwlielbiam moj ef jest snieznobialy i o konststencji galaretki

dzidzia
02-11-2009, 11:37
ja znowu nie lubie gestych, musze miec rzadki,ale to oczywiscie kazdy woli co innego hihi ;)

tusia
02-11-2009, 15:22
u Dobrej Rady jest bardzo dobry żel(oczywiscie moim zdaniem) jest bardzo gesty nie spływa i chyba jest idealny dla poczatkujących. Dodatkową zaletą jest to, że mozesz sobie kupic małe pudełeczko za 9,50 i sprawdzic czy Ci pasuje:)
Żel UV i-nails Prima White AMERICAN 5ml/5g NOWOŚĆ!! :: dobrarada (http://www.dobrarada.com.pl/index.php?p14216,zel-uv-i-nails-prima-white-american-5ml-5g-nowosc)

Ola jestem
03-11-2009, 19:19
Dziękuję wam bardzo:) Kupiłam inny żel i wszystko jest dobrze, nie rozmazuje się i nie mam z nim żadnych problemów:)

Kkat
28-05-2010, 02:56
Ja wlasnie tez mam problem z bialym zelem. robilam ostatnio frencha kolezance inie tyle mi splynol pasek co porobily sie kopeczki jak bym w niektorych miejscach ni polozyla zelu. a kladlam dokladnie dwie warstwy cienkie. nie mam pojecia co jest nie tak;( Bo paznokcie jak na poczatujaca wyszly calkiem nieżle tylko meczylam sie z poprawianiem bialego zelu;(;( kicha straszna byla...

kobietazpazurem
28-05-2010, 09:28
Kropeczki często się robią jak płytka nie jest wystarczająco odtłuszczona, wtedy robią sie takie "puste bąbelki", bardziej uważaj na to czy rękoma nie dotykasz paznokci po obrobieniu, i dokładnie otłuszczaj i odpylaj.

Elizabeth76
29-05-2010, 11:59
boski żel do frencha ma agulusia:]miałam okazję go wypróbować:D ja po prostu się w nim zakochałam:love:gęsty ,bialutki nic nie spływa jest boski z eurofashion tylko troszkę kosztuje ale dla wart tej ceny :huh: