PDA

Zobacz pełną wersję : Kosmetyki firmy Bingo Spa



Ashedalka
30-12-2011, 18:36
Skoro jest to forum i dział w którym można dodawać opinię o różnych kosmetykach i firmach kosmetycznych to ja korzystając z okazji napisze o firmie Bingo Spa.
Posiadam z tej firmy kilka kosmetyków i naprawdę są świetne.
1. Balsam do dłoni brzoskwiniowy - nie dość, że ślicznie pachnie to donie są po użyciu tego balsamu delikatne i miękkie.
2. Mleczko z jedwabiem pod prysznic - otula skórę jedwabiem przez co jest miękka, sprężysta no i ładnie pachnąca;)
3. Maska do twarzy z proteinami kaszmiru i jedwabiu - zawarte proteiny w tej masce sprawiają, że twarz jest odświeżona, stosownie napięta i odpowiednio nawilżona.

A któraś z Was stosuje kosmetyki tej marki? Mam nadzieję, że rozwinie się wątek;)
Zapraszam do komentowania;)

zosia_29
31-12-2011, 11:06
Ja nie znam tej firmy masz może linka to wrzuć....

kaka80
03-01-2012, 16:17
no właśnie ja tez czekam na linka,z checią zobacze co to za kosmetyki:)

katerina15
03-01-2012, 16:33
nie miałam nic z tej firmy, ale weszłam na sklep internetowy i widzę, że są całkiem kulturalne ceny i dość ciekawie brzmiące zapachy:)

agatulka88
05-01-2012, 18:11
hej zamówiłam wczoraj kosmetyki z tej firmy,m.in.te maseczkę z proteinami jedwabiu i kaszmiru:) słyszałam że mleczko kolagenowe do twarzy też jest fajne:) zobaczymy jak przyjdą i je wypróbuje :)

---------- Dodano o godzinie 17:11 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:14 ----------

Witam :) pan kurier przywiózł mi dzisiaj paczuszke i patrze a tu miła niespodzianka kosmetyki Bingo SPa:) jestem w szoki że tak szybko:) odrazu przystąpiłam do testu i wypróbowałam Kolagenowe serum do mycia twarzy:) mm supcio myje twarz...
nastepnie wypróbowałam peeling błotny z kwasami owocowymi super drobinki peelingujące:) nastepnie nałożyłam maseczke z proteinami kaszmiru i jedwabiu i dodałam pare kropli kolagenu 100% , pod oczy nałozyłam płatki również nasączone kolagenem... mmmm skóra po maseczke super a oczy jeszcze lepiej:)wypróbowałam też koncentrat cynamonowo-paprykowy (thermogel) na cellulit buuu skóra mnie parzy już od pół godziny i dwa razy pod prysznicem juz byłam masakra reakcja...

kasiek2501
05-01-2012, 19:01
Sklep BingoSpa - Spa & Beauty Sklep BingoSpa (http://www.bingosklep.com/spa-beauty-c-106.html)

ceny obłędnie niskie,jestem ciekawa czy opis produktów jest bardzo naciągany, poczekam na inne opinie.

agatulka88 (http://forum.wzorki.info/members/9404-agatulka88.html) co do preparatu na cellulit kiedyś kupiłam coś podobnego, owijałam się folią i piekło niesamowicie. Za to efekty były widoczne już po pierwszym użyciu. Jestem ciekawa jak u Ciebie?

agatulka88
06-01-2012, 18:09
kasiek2501 ojj efekty są zadowalające:) jutro znowu sie wysmaruje hehe:)

Ashedalka
07-01-2012, 23:02
Ceny są niskie, a produkty naprawdę extra;) Mam kilka więc mogę smiało to powiedzieć:) Super pachną i na dodatek działają naprawdę pozytywnie więc warto wypróbować ;)

wiśnia
29-03-2012, 15:15
A na preparaty zwalczające cellulit jest teraz promocja w naturica.pl Dużo tańsze ceny na te produkty bingospa

monkas
02-02-2015, 14:54
Z kosmetyków do spa, pod salony, to Hildegard Braukmann, niemiecka marka, ale kosmetyki bardzo dobre i normalne ceny. Koleżanka u siebie je wstawiła, ja byłam na zabiegach, kurację dało się kontynuować przy pomocy kosmetyków, które później od nich kupiliśmy. Biorąc pod uwagę jakość w stosunku do ceny - to świetne produkty.

GrotaBryza
09-03-2015, 15:13
Akurat kosmetyki BingoSpa są bardzo skuteczne i sprawdzone przez wiele Użytkowniczek,można je śmiało polecać ponieważ inie są drogie a spełniają swoje zadanie.

monkas
24-03-2015, 14:23
Tego nie wiem, bo nie korzystałam - od dawna jestem wierna tej samej marce ze względu na jakość i ceny ;-)

Olaa88
25-05-2015, 15:51
Poszłam za Wasza radą i zakupiłam kosmetyki BingoSpa;)
Koncentrat oj piecze, postępowałam zgodnie z rada producenta, ale ledwo co wytrzymałam. ALE BYŁO WARTO, to działa!:) Zakupiłam początkowo tylko saszetkę, bo czytałam że podobno może uczulać:/: na szczęście mnie nie!:)
Faktycznie balsam parafinowy do rąk jest boski, nałożyłam go na ręce wypalone przez odplamiacz (mądraprałam bez rękawiczek Vanishem) dzień później miałam łuszczące się skórę na całych dłoniach i powiem Wam, że po mocnym nakładaniu balsamu było zdecydowanie lepiej:)
Dodatkowo ceny naprawdę przyzwoite.

kiranka
08-07-2015, 14:12
peeling z solą z Morza Martwego jest całkiem fajny :)

kiniaa
21-12-2018, 16:25
Mnie bardzo interesują kosmetyki z kolagenem ale trochę ich jest. Wiecie może jak wybierać kolagen na rozstępy bo mam z nimi ogromny problem :/

XXXYYY
09-01-2019, 01:06
Osobiście bardzo lubię kosmetyki ze sklepu Ladnie Pachnie tutaj można więcej (https://ladniepachnie.pl/)poczytać na temat sklepu jak i asortymentu oraz zamówić towar. Sklep naprawdę godny zaufania, ogromny wybór kosmetyków w świetnych cenach i bardzo dobrej jakości.