PDA

Zobacz pełną wersję : Wszystko o Oriflame



Euphoria
17-06-2009, 22:50
Kochane Dziewczynki i Rodzyneczku:D
zatanawiam się ostatnio nad przystąpieniem do Oriflame. Cz jest może któaś z Was konsultantką lub klubowiczką(bo ponoć jest taka opcja) w Oriflame?opowiedzcie coś o tym.
Poza tym piszmy które kosmetyki lubimy i za co, a których nie polecamy

aga
17-06-2009, 22:53
Przeniosłam do kosmetyków :) Jade chyba jest konsultantką i ma chyba swoją stronę :)

beniulek
17-06-2009, 23:37
ja jestem konsultantka i jestem zadowolona kosmetyki zamawiam głownie dla siebie,mozna zamówic nawet jedna rzecz ,kosmetyki sa za dwa dni od zamówienia,nie wiem czy teraz sie płaci wpisowe ja akurat płaciłam 1zł bo była promocja,najlepiej wejdz na strone www.oriflame.pl (http://www.oriflame.pl) tam jest wszystko!! :]

Pati88
17-06-2009, 23:46
ja bylam konsultantka niestety musialam zrezygnowac nie narzekalam.wiec tak jak jestes konsultantka to masz 30% znizki na kosmetyki, i oczywiscie 30% zarabiasz z kazego produktu,mozesz zrezygnowac w kazdej chwili bez zadnej kary,robisz zamowienia za dowolna kwote i co najwazniejsze paczki mi przychodzily na drugi dzien po zamowieniu.

Jade
18-06-2009, 11:04
Tak jestem konsultantka Oriflame.Mam swoja stronke i jestem zadowolona.Wejdz sobie www.oriflame.pl (http://www.oriflame.pl) tam wszystkiego sie dowiesz.Nie musisz zamawiac z kazdego katalogu.Na mojej stronce tez mozesz sobie poczytac.Jak chcesz zapytam sie kolezanki czy ma namiary na jakas super konsultantke do ktorej mozesz sie podlaczyc jak cos to napisz do mnie na pw.Warto!!!Link do mojej stronki jest na dole postu:)

gogosobo
17-10-2009, 13:11
mozna się zapisać i kupić taniej prezenty na święta

ziolko
24-10-2009, 18:47
Ja jestem konsultantką. Zostałam właściwie dla siebie, żeby mieć tą zniżkę, bo kosmetyki z Oriflame lubię po prostu. W sumie nie narzekam, bo odrobinę mi się rozkręciło i zarabiam na tym na tyle, że przynajmniej zwraca mi się za to, co zamówiłam dla siebie (generalnie nie ma kokosów, ale też zależy od skali na jaką to robisz, ja po prostu daję katalogi 'przy okazji' i nie mam za wiele klientek).
Z takich rzeczy, których nikt mi nie powiedział, a chciałabym wiedzieć - każdy kosmetyk przypisany ma pewną ilość punktów i jeśli zamówienie przekracza 100 punktów (to jest tak około 200zł - 250zł), to paczka do filii przychodzi za darmo, inaczej dopłacasz 5 zł opłaty detalicznej. Jest też coś takiego, że jeśli w 3 kolejnych katalogach (np 13,14,15 czy kolejno 16,17,1 itd.) pod rząd realizujesz zamówienia po 100 pkt, to wybierasz sobie jeden z trzech prezentów o wartości katalogowej około 100zł, który dostajesz za złotówkę. Zamówienie możesz spokojnie składać przez internet, od razu ładnie Ci pisze co jest w brakach, a co nie.
No i tak jak dziewczyny pisały, paczka przychodzi w 2 dni do filii, odbierasz, sprawdzasz czy wsio się zgadza. Na opłatę masz 2 tygodnie, albo w kasie, albo puszczasz sobie przelewik na konto, którego nr masz na fakturze.
Jak chcesz coś wiedzieć na temat konkretnego kosmetyku, to na stronie internetowej możesz sobie poczytać spokojnie opinie.
Jakbyś miała jakieś pytania konkretne, to pisz :).

A z kosmetyków, które mogę polecić, bo jestem bardzo zadowolona:
Krem dotleniająco-nawilżający Optimals Oxygen Boost,
Podkład pod makijaż matte control,
Tusz do kresek STYLO,
No i zapachy - mam masę zapachów z Oriflame - wielbię i kocham wręcz:)

paulaz0
28-10-2009, 09:06
chcialabym zostac konsultantka oriflame. kosmetyki chyba przysylaja tez do domu?? nietrzeba ich w filii odbierac? chcialabym sie tez dowiedziec jak to jest ze szkoleniami. bo wiem ze jakies sa, ale czy są obowiązkowe??

Pati88
28-10-2009, 09:17
tak kosmetyki przychodza do domu tyle ze jak odbierasz w filii to nie placisz za przesylke,sa szkolenia ale nie obowiazkowe.

paulaz0
28-10-2009, 09:19
aha. no to fajnie. prawdopodobnie sie zapisze:) a wpisowe tez sie placi przy oplacaniu rachunku??

Pati88
28-10-2009, 09:22
ja jak sie zapisywalam to byla promocja-wpisowe 0zł chyba je doliczaja do rachunku o ile dobrze pamietam.ja to bym dalej w tym byla gdybym miala klientki bo naprawde-fajna sprawa

paulaz0
28-10-2009, 09:46
ale nawet jak niema zbyt duzo zainteresowanych to sie chyba oplaca, bo chociaz zaplacic trzeba za przesylke to i tak te kosmetyki taniej wyjda jakby zamawial u konsultantki?

Pati88
28-10-2009, 10:24
powiem Ci szczeze ze to zalezy co zamawiasz.na swoim przykladzie moge powiedziec ze jesli zamawiasz np. 2 produkty tylko dla siebie i to w niskiej cenie to sie nie oplaca.ja placilam za koszt przesylki pobraniowej 17zł wiec jesli zamawialam tylko dla siebie to mi sie wogole nie oplacalo.ale tak na wyzsza skale to naprawde fajna sprawa

paulaz0
28-10-2009, 10:39
zawsze moge sprobowac, jak sie nie oplaci to najwyzej zrezygnuje. a jeszcze mam pytanko. z tego co wiem to sa 3 terminy w ktorych mozna zamawiac. mozna tylko w jednym zlozyc zamowienie?? i w jakim czasie od otrzymania katalogu musze zlozyc zamowienie??

Jade
28-10-2009, 17:11
Ja niewiem jak jest w polsce ale u mnie jest tak ze z jednego katalogu moge zamawiac ile razy chce w terminie od-do.Warunkiem kolejnego zamowienia jest zaplacenie za pierwsze.Zamowienie mozna tez zlozyc jedno albo wcale bo nie ma sie obowiazku zamawiania z kazdego katalogu.Zamawiasz w terminie ktory jest na katalogu,u mnie np.ostatnim dniem jest piatek tego dnia kiedy jest koniec danego katalogu np.do godziny 15:00 i pozniej juz nie mozna.

Evelina.J
28-10-2009, 17:40
Zamawiac mozna wtedy kiedy sie ma na to ochote. W oriflame nie ma terminow wyznaczonych na zlozenie zamowienia. To jest zalezne od danej konsultantki. Kazdy katalog zaczyna sie w poniedzialek i kazdy konczy sie w niedziele. Czas trwania kazdego katalogu to 3 tygodnie. Tyle czasu jest na zlozenie zamowienia z danego katalogu. teraz mamy katalog nr 15. Zaczął sie 26.10.2009-poniedzialek (jak kazdy z katalogow oriflame) a konczy sie 15.11.2009-niedziela. W tym okresie (26.10-15.11) trzeba zlozyc w dowolnie wybrany przez daną konsultantke dzien oraz godzine zamowienie z katalogu nr 15. Dnia 16.11.2009 rozpoczynamy zamawianie kosmetykow z kolejnego katalogu nr 16.

Oplata za male paczki (wylacznie na wlasne potrzeby) wynosi10zł (z moja pomoca w niektorych przypadkach jest to 0zł)

Paczki za ok 200-250zl (cena bez marzy) sa zawsze dostarczane za darmo.


dziewczyny naprawde warto nawet tylko dla siebie zostac czlonkiem Oriflame. Zawsze taniej niz kupowac u konsultantki. A dodatkowo mozna zdobyc wspaniale nagrody ktore za regularne zamawianie kosmetykow sa co trzy katalogi.

Zobaczcie na :firefox:Oriflame - naturalne szwedzkie kosmetyki (http://www.my.oriflame.pl/evelina:firefox:)


Jesli macie pytania w sprawie Oriflame zapraszam rowniez na
GG 11623381

Gość
28-10-2009, 17:43
co do tych zamówień to i paulaz0 i jade maja racje, bo jak się bierze zamówienie w oddziale to ile razy sie chce, ale jak sie m ieszka np na takim zadupiu jak ja to mozna korzystać z tzw biur regiolanlnych i tam jest ograniczony termin... ja mieszkam na wsi i póki nie było biura regionalnego jeżdziłam po zamówienia aż do chorzowa na batorego tzn jakieś 80 km w sumie 4ma autobusami... jak zrobili biuro regionalne w zawierciu (15km ode mnie) to znów przy zamówieniu tzreba było zamówić cos dodatkowo- coś jakby dodatkowa opłata- nie bardzo mi sie to kalulowało więc rzuciłam to w p***** du... poza tym parę razy zdarzyło sie że oddział był zamknięty, albo czego wiele razy nie było, potem nie opłacało mi się jeździć 2gi i 3ci raz... bez sensu dalam sie tak robic przez 6 lat...

w oriflame jak sie chce zarabiać porzadna kase to tzreba nałapać głupków ktorzy będa zbierac kase i piąć sie po szczeblach w góre... z samych zamówień jest niewiele... no chyba że sie na klientele że zamówienie ma się np na 3-4stówki:)

nie wsponme już o kosztach ukrytych... za moich czasów było tak że od miesiąca rejestracji co rok płaciło sie twz opłate wnawiająca czy coś... kosztowało to 12zł jeśli robiło się zamówinia z kazdego katalogu przez cały rok... jesli sie raz nie załozyło to opłata wrastała do 30zł...

Evelina.J
28-10-2009, 17:46
Woszczurku odbior zgadza sie w przypadku biur jest wytyczony w dni otwarcia danego biura ale zlozyc zamowienie mozesz wtedy kiedy Ci sie podoba. Nikt Ci nie narzuca kiedy masz to zrobic.

Skoro nie mialas w miescie biura to ja bym zamawiala na dom. 10zl oplata za paczke. W zyciu bym nie jezdzila taki szmat drogi po pare kosmetyko

Gość
28-10-2009, 17:49
Woszczurku odbior zgadza sie w przypadku biur jest wytyczony w dni otwarcia danego biura ale skoro nie mialas w miescie biura to ja bym zamawiala na dom. 10zl oplata za paczke. W zyciu bym nie jezdzila taki szmat drogi po pare kosmetyko
tylko że moja droga w roku 200o-2003 nie było mozliwości zamiawania do domu...

Evelina.J
28-10-2009, 17:50
tylko że moja droga w roku 200o-2003 nie było mozliwości zamiawania do domu...

Acha tak, przepraszam. Jezeli chodzi o tak odlegly czas to faktycznie. Ale Oriflame stara sie wciąż ułatwiac nam prace

kobitka
11-11-2011, 15:48
witam jestem rowniez konsultantka oriflame :)

jak ktos chetny by cos zamowic to prosze o wiadomosc na priv ;)

zakupy za 0-49zl --> 5 % zniżki
zakupy za 50-99zł --> 10 % zniżki
zakupy powyżej 100zł --> 15 % zniżki

do każdego zakupu gratis :)

monisiaaakkk
31-01-2012, 09:58
Witajcie! Jestem menagerem Oriflame, Oriflame to moja praca dodatkowa, bo jestem kosmetyczką, mam swój salon, ale zajmuje się też dystrybucją kosmetyków, jeśli któraś z Was chciałaby wstąpić do klubu Oirflame, serdecznie zapraszam. o wszystkim opowiem, do wszystkiego wprowadzę.

Zen.
31-01-2012, 15:32
Ja też jestem w oriflame ale nie zamawiam nic, a jesli juz cos biorę to wolę dać zamowienie siostrze bo ona zawsze jeszcze po koleżance zbiera zamówienia i ma więcej punktów.
Co do kosmetyków to jeden krem był fajny oxygen boost, parę razy zdarzyło mi się podebrać mamie, ktos już go polecał, ale teraz używam czegoś mniej napakowanego chemią i do oriflame już nie wrócę.

fajny jest też podkład adaptacyjny giordani gold, ja bylam zadowolona ale teraz wolę coś bardziej kryjącego.

teraz mam do ust ten balsam 13875 Balsam do ust Oriflame Beauty - Oriflame (http://pl.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=13875) i jest super na te mrozy :)

fajne też były tusze do rzęs wonder lash mascara. genialna szczoteczka, do tej pory jak nie mam zrobionych rzęs maluję sobie byle jakim a potem rozczesuję szczoteczką z tego tuszu. sam tusz też był fajny, teściowa używa cały czas i zadowolona chyba.

O. Jeszcze kiedyś udało mi się kupić super kufer srebnykufer (http://oriflamecosmetics.co.uk/srebnykufer.aspx) po śmiesznej cenie chyba koło 40 zł. Służy mi do tej pory, jestem bardzo zadowolona :)

riczka
13-08-2012, 20:40
Coś temat ucichnął, jakoś mało konsultantek tu mamy. Warto kupować choćby tylko dla siebie, czasami jest na prawdę bardzo tanio.

Persafona
30-05-2013, 14:50
http://photoload.ru/data/26/31/c4/2631c4fd9d20fb804c7a78708949a0c3_pv.jpg

Zapraszam Was do Klubu Oriflame jako klientów :)
i do zakupów DLA SIEBIE w cenach hurtowych :)

członkostwo w Klubie Oriflame trwa przez 12 miesięcy (17 katalogów) -
wystarczy raz na rok zrobić zakupy z katalogu Oriflame.

Rejestracja internetowa upoważnia już do zakupów w cenach hurtowych
z dostawą na adres podany przy rejestracji - dostawa kurierem DHL,
płatność gotówką u kuriera.

Na pierwszy zakup od rejestracji jest 30 dni.
Bez spisywania dodatkowych umów.

http://jakleci.pl/Icons/smileys/coffee.gif katalog zawsze bieżący (http://pl.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml)
http://jakleci.pl/Icons/smileys/coffee.gif katalog zawsze następny (http://pl.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml)

Przy rejestracji internetowej na stronie Oriflame.pl (http://pl.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=1594845)
nr sponsora 1594845 (http://pl.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=1594845)




http://photoload.ru/data/b3/71/ee/b371ee035fbea14b9ae390ee630de0ad_pv.jpg

GrotaBryza
25-09-2013, 13:36
Ja swego czasu byłam,ale już od dawna nic nie zamawiam,a to głównie ze względu na jakość kosmetyków. Co do samej ceny to oczywiście nie można mieć zastrzeżeń,ale pozostaje jeszcze kilka innych czynników i tutaj np perfumy nie do końca zdają egzamin.

gosiaori
06-05-2017, 17:51
Jestem konsultantką od jakiegoś roku z pierwszymi sukcesami na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do klubu - Pierwszego w województwach zachodnich i drugiego w Polsce to zapraszamy.
Daje na początek 20% zniżki i 14 dni na spłatę w ori. Więcej na fanpage'u Konsultant Oriflame Brojce
Daję możliwość kupienia towaru dla siebie lub prowadzenia sklepu internetowego i zarabiania ładnej sumki 😉 więcej na FB
Oriflame to trzy opcje sprzedaży a nie tylko chodzenie po domach. Zbierasz punkty na Orlenie? Zbieraj i za kosmetyki i wymieniaj na nagrody. Kosmetyki Cię uczulają? W rossmanie nie oddasz kosmetyku opróżnionego do 30%
4 dni w tygodniu poświęć na szkolenie razem z nami. Napisz do mnie na Konsultant Oriflame Brojce na FB.

invisible20
17-05-2017, 07:59
Kiedyś sporo kupowałam w Oriflame, większości kosmetyków byłam zadowolona, ale żadne perfumy z tej firmy mi nie odpowiadały. Jak dla mnie wszystkie miały taką samą bazę zapachową.

katarynka19888
05-06-2017, 11:01
podobnie jak z Avonem, wszystkie pachną podobnie. i jak z jedzeniem u chińczyka :/

gdy szukasz pracy to pierwsi zgłaszają się z avon i oriflame (ostatnio oriflame bardziej agresywnie), bardzo to frustrujące jest

Tequilla
20-06-2017, 14:51
Katarynka19888 nie wiem kiedy ostatnio wąchałaś perfumy z AVON, ale ie powiedziałabym, że wszystkie pachną tak samo. Sama jestem konsultantką AVON, koordynatorem grupy i zarówno klienti jak i konsultantki są zadowolone z oferty firmy. Chętnie prześle Ci najnowsze próbki :ok:

pozdrawiam, :)