PDA

Zobacz pełną wersję : Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek



Strony : 1 [2] 3 4 5 6 7

zołzella
17-07-2012, 08:56
a ja od 4 lipca czekam na paczkę i nadal nie jej nie ma :/ czuje lekkie rozczarowanie

edytakon
17-07-2012, 10:40
Zołzella paczka juz dawno wyslana, Niestety jest gorący czas i dla Was jako naszych klientek ale i dla nas jako stylistek. Poza tym czas urlopowy.

Gorzkajakmokka
17-07-2012, 17:44
http://evolashes.pl/50-kufer-startowy-maxi.html

czy możecie polecić co mogę jeszcze do tego dobrać tak na sam początek żeby po kilka razy nie domawiać.
Czy ktoś miał jakieś zastrzeżenia do produktów ze startowego zestawu? Na kursie pracowałam na Looksus lashes, czy te marki są porównywalne?

noblelashes_pl
17-07-2012, 19:40
Gorzkajakmokka

Możesz domówić kamień nefrytu, podkładkę silikonową pod rzęsy i oczywiście aplikatory.

Zuzia
17-07-2012, 22:56
Dzięki dziewczyny za gratis :D jeszcze do tego wczoraj zamówiłam, a dziś już paczka przyszła :O mega szybko:D i to aż dziwne, że poczta polska tak szybko dostarczyła.

A ja oczekuje jeszcze kleju dla wrażliwców, miałam czekać, aż będzie dostępny ale rzęski potrzebowałam na już! :)
A mam nadzieję, że już za tydzień najpóżniej będzie, bo pod koniec lipca Mój wraca do Polski a ja chcę rzęski sobie zrobić piękne na powrót:D a tylko ten klej mnie nie uczula :( a stary zgęstniał :( a używałam go tylko 3 razy więc niemożliwe, żeby już się skończył :O

Co robicie, żeby kleje tak nie gęstniały ?

edytakon
18-07-2012, 12:28
Gorzkajakmokka uwazam, ze w ten sposob skomponowany kufer jest odpowiednio przygotowany do pierwszych 10 zabiegów. Jesli chciesz mozesz dokupic platki kolagenowe, aplikatory bezwłókienkowe i taśmę perforowana. Po jakimś czasie i tak musisz dokupic rzęsy bo skoncza sie najbardziej chodliwe rozmiary.

Zuzia dziekujemy za miłą opinię :) teraz zaczynam kojarzyć ktora to Ty. Akurat bylam w trakcie pakowania przesylek :) jak przyszlo Twoje zamowienie :):):)

Gorzkajakmokka
18-07-2012, 14:35
Chodliwe? A które są najbardziej chodliwe to może od razu zakupię.

meraszka
18-07-2012, 17:04
chodliwe np u mnie to 10, 11, 12 jeśli chodzi o metodę 1:1

Zuuzaneczka
18-07-2012, 22:10
U mnie najbardziej idą 0,15 i 0,2 o dł 9,11,13

Zen.
18-07-2012, 22:56
u mnie najbardziej 9,10,11 i 13 0,15 i 0,2 profil B

Bożena P
19-07-2012, 00:00
a u mnie 0,15 profil C oraz J 8,9,11,13

Gorzkajakmokka
19-07-2012, 00:05
O kurcze.Widzę różnie.
Jak przyjdzie mi tyle kupować to zbankrutuję.

Już dumam jaki by tu fotel/łóżko najtańszy skombinować na zaś bo to dopiero wydatki.

Bożena P
19-07-2012, 08:38
Gorzkajakmokka ja zrobiłam tak, że rzęski o profilu J kupiłam numerki parzyste 0,8 - 0,14 o grubości 0,15 a nieparzyste o grubości 0,20 i odwrotnie zrobiłam z profilem C :) jak coś to zawsze można trochę poczarować:)

Agnieszka Praska
19-07-2012, 09:26
ja najwiecej robie 0,15 B:D na C mam kilka klientek
i najczesciej 8,9,10,11,12mm czasem 13 i 14 :)

zawsze w pierwszej kolejnosci mi wychodzi 10 i 12mm

dzikakura
19-07-2012, 17:58
Gorzkajakmokka- kamien nefrytu jest w kufrze, aplikatory rowniez mozesz dokupić, choc my pracujemy na zwyklych patyczkach bawełnianych,(służa nam do odtłuszczania rzęsy clenaserem i primerem, czy zdejmowania rzęs removerem) ale to wg uznania, - do ściągania pojedynczych odrośnietych rzęs bardzij precyzyjne są aplikatory.
Podkladka silikonowa nie jest Ci potrzebna jako dodatek do naszego kufra startowego, albowiem w kufrze są rzęsy w paskach, a nie luzem(na podkladkę silikonową wysypuje się rzęski, ktore kupuje się luzem najczesciej po 0,25 grama w paczuszce) na naszych rzęskach klei się bezpośrednio z paska, ktory jest umieszczony w poręcznej kasetce.Skraca to czas pracy, anizeli aplikowanie rzęs luzem mozna taki pasek odkleić i przykleić na lewą rękę lub na czoło klientki(po uprzednim odtłuszczeniu czoła np skinseptem)

rozmiary, ktore najszybciej się kończą w standardowej grubości 0,2 to 10,11,12,13
to samo jesli wybierzesz lżejszą rzęskę np o grubości 0,15 (tu zazwyczaj robi się tą rzęską aplikacje krótsze) czyli to co mozesz potrzebować w tej rzęsie 0,15 to 9,10,11,12

standardowym profilem jest B- pasuje naprawdę każdej dziewczynie. (oczywiscie są wyjątki od reguły):skacze:

no to tyle:)))

co do łózek, zobacz tu są tanie

http://allegro.pl/najtaniej-stol-lozko-do-masazu-torba-gratis-i2487139647.html

ja mam takie i kleję na nim od prawie trzech lat

Gorzkajakmokka
19-07-2012, 23:11
Ale tanie!! Nie widziałam go podczas moich poszukiwań. CHociaż ciągle się waham czy nie zainwestować w fotel żeby na pediksa czy żel na stopy mieć.

dzikakura
19-07-2012, 23:39
Na pediksa sie nie nadaje, to jakby inna bajka

Iwona Oleksy
22-07-2012, 13:42
Kiedy można spodziewać się dostawy rzęs kolorowych? :)

edytakon
22-07-2012, 14:21
Iwonko na ktorych rzeskach dokladnie Ci zalezy?

charolina
22-07-2012, 14:31
kiedy będą dostępne Minki C i B mix dł?

i teraz jeżeli chodzi o klej: mam D+ , ale jest dla mnie chyba troszkę za wolny.... jaki w takim razie proponujecie? myślę o hs-5 ale czy nie będzie znowu za szybki?

Zuzia
23-07-2012, 15:02
Ja wcześniej używałam ultra plus z SL a teraz ten hs5 i jest o niebo lepszy :-D dzybko schnie i nic sie nie skleja :-) jak od razu przy przyłożeniu rzęski do naturalnej nic nie musisz poprawiać i leży tak jak powinna, to myślę, że będziesz z niego bardzo zadowolona :-).

Dziewczyny a kiedy będzie dostępny ten dla alergików? Bo potrzebuję na wczoraj :-D bo boję się sobie zrobić rzęski tym hs5, bo boję się że mnie uczuli tak jak ten ultra plus z SL :-( ratunku :-D chcę już rzësy bo jak to tak żeby szewc bez butów chodził:-D

edytakon
23-07-2012, 15:08
Charolina wyprobuj sobie HS5 spokjnie powinnas poradzic z nim sobie. mamy C i b mixy jedyne czego brakuje to 0,15 grubosc

Zuzia w tym tygodniu powinysmy juz miec wszysko na stanie.

Iwona Oleksy
23-07-2012, 17:14
@Edytakon pokazuje w sklepie komunikat, że paletki rzęs kolorowych (mix kolor) jest niedostępny
zależy mi na 10 i 12 B

edytakon
24-07-2012, 09:34
Iwona beda w tym tygodniu, jak tylko przesylka do nas dotrze damy znac tu na forum

charolina
24-07-2012, 11:15
właśnie mi zależy na tych B 0,15 mix :P czekam na info, od razu klej zamówię, tak jak polecacie hs-5:skacze:

edytakon
24-07-2012, 12:58
Oki :0 na pewno do razu damy znać.

Evelyn.
26-07-2012, 22:23
ja też z pilnym pytankiem.: kiedy będą kleje dla alergików??

edytakon
30-07-2012, 13:57
powinny byc dzisiaj, ale pewnie poniedzialek wtorek dojedzie kurier z paczuszkami

---------- Dodano o godzinie 12:57 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 10:21 ----------

Dziewczyny mamy juz dostawę :) przepraszamy za opoznienia, ale niestety nie sa spowodowane nasza praca a chyba lekkim rozleniwieniem letnim "pocztowcow" :(

Wśród towaru mamy super nowości... :)juz niedlugo w naszym sklepie
cos specjalnego :)

Mysiaczeq
30-07-2012, 15:14
Mam następujący problem, otóż jak ostatnio zabrakło u Was primera to wpisałam się, żeby mi wysłało maila jak już będzie dostępny, i mimo, że dawno już złozyłam zamówienie i wytrwale go używam, to te maile dalej do mnie przychodzą, po kilka nawet tygodniowo, czy da się to jakoś wyłączyć?

Izi
30-07-2012, 18:06
Cześć Kochane:D

Poczytałam troszkę na forum i zdecydowałam się zamówić klej z EVO (za kilka dni pewnie go dostanę), do tej pory przywiązana byłam jedynie do Ultra Plus z SL, ale mam wrażenie że od jakiegoś czasu coś się w nim popsuło;(

Jestem ciekawa czy któraś z Was zrobiła tak samo jak ja? Mam w planach zawieść go później do mojej "rzęsistki" żeby wypróbowała aplikacje na mnie (wole testować na sobie niż na moich kobitkach).

Myślicie że będę zadowolona ze zmiany? Przestawiała się już któraś z Was z U+SL na EVO? Jeśli tak to prośba o Waszą opinię ponieważ cały czas się zastanawiam czy dobrze zrobiłam... :help:

Zuzia
30-07-2012, 21:21
Nie określiłaś dokładnie, który klej zamówiłaś (chyba, że nie doczytałam ;-) ).
Ja pracowałam na ultra plus z SL a teraz pracuję na hs-5 z EVO i jestem mega zadowolona. Rzęski się nie sklejają i mogę spokojnie pracować wiedząc, że aplikacja będzie czysta . No wiadomo, że czasem coś się sklei, ale sporadycznie.
Co do trwałości to ja nie wiem bo u mnie klientki czasem już po tygodniu piszą, że im rzęski lecą i że same odpadają :( a dobrze kleje bo nawet dopytywałam się bardziej doświadczonych niż ja :D i mówiły że rzęski dobrze przykleiłam.
Ale też czasem jest, że po tygodniu dzwonią, że rzęski im lecą straszliwie i chcą poprawki :D a jak przychodzę to może tylko kilka rzęs brakuje.. eh a te panikują :D

Izi
30-07-2012, 21:49
Zuzia dokładnie ten HS-5

Trochę mnie pocieszyłaś, SL jest OK ale co butelka to inna jakość. Kiedyś był ciut gęstszy (tak przynajmniej mi się wydaje), szybciej robi się biały nalot i trzeba wymieniać.
Chciałabym wypróbować inne ale mam jakiś opór (może bardziej strach).
Większość klei i tak wychodzi z jednej wielkiej beczki tylko w różne buteleczki rozlewane:(

Przekonam się pewnie dopiero za jakiś miesiąc. Klej musi do mnie dotrzeć, muszę zrobić nim aplikację a potem czekać aż klientka wróci na uzupełnienie. A ja chcę wiedzieć już dziś :glodny:

Blejsia
31-07-2012, 13:03
Dzikakurko wybieram się do Cibie na szkolenie tzn na razie zbieram na nie:D! Ale chciałabym dokonać zakupów u was:) oczywiście tylko do swojego użytku . u mnie w mieścinie sa 2 laski ktore to robia jedna jak zrobi trzymaja sie tydzin a druga nawet nie wie czym przedluza i co to norki:|.A więc wpadłam na pomysł że zakupie sobie od was rzęski i koleżanka mi zrobi moimi produktami:D i teraz prosze o pomoc:skacze: chciałabym jakieś rzeski ale nie wiem jakie wszscy tak zachwalają te norki:) kilka moich kolezanek robilo sobie rzesy w salonach i według mnie ich przedłuzanie to byla meka i udreka rzesy zaaplikowane cały czas im sie wykrecały wchodziły do oka w kolko musiały je czesac i poprawiac masakra ...Mysle ze to chyba zalezy od jakosci rzes prawda?i włąsnie ja bym chciała jakies takie żeby mi sie tak nie robiły:D z gory dziekuje za pomoc

meraszka
31-07-2012, 13:16
Odnośnie hs5 ja kleję nim od jakiegoś czasu i jestem mega zadowolona- nawet jak w upały dziewczyny przerzucały się na U+ ja dalej kleiłam hs5 i rzęski bardzo ładnie się trzymały :) szybko schnie, jest bardzo wydajny, dobrze przyciąga rzęski i świetnie się rozprowadza- aplikacje naprawdę wychodzą bardzo czyste. Jedyny minus jest taki, że się już na niego uczuliłam i to okropnie- dlatego od dziś maska i okluary ochronne ;p.. tak to w zasadzie żadna z klientek nie narzekała ani na zapach, ani na to że gdzieś ją drażni w oko- i nie zdarzyły mi się u żadnej zaczerwienione oczy po aplikacji :]

ahhh i co do evo to muszę jeszcze dodać, że przesyłki docierają do mnie zawsze szybciutko- oczywiście jeśli nie ma jakieś zawalanki ze strony poczty :/ i nie zdarzyło mi się, żeby było coś nie tak z produktami, a klientki też sobie chwalą jakość :)

Blejsia- chodzi Ci o norkę naturalną?? To jest rzęsa do aplikacji 2:1, więc jeśli któraś z dziewczyn o których pisze takie zakłada, to poprostu zapytaj jej jaka stylizacja jest dla Ciebie najodpowiedniejsza- jakie długości, skręt itp... jeśli masz możliwość zrobienia 1:1, to dokładnie tak samo- i wtedy kupisz to, co faktycznie będziesz miała zakładane...a ten post powinien się chyba znaleźć w wątku ogólnym, a nie produktowym evo :/...

Blejsia
31-07-2012, 14:15
A to nie wiedziecja:( wiem że kolezanka robi tylko metode 1:1 myślałam że norki tez tak mozna:D

meraszka
31-07-2012, 14:22
prawdziwe norki raczej nie- są do tego za delikatne, chociaż z tego co widziałam, to u mnie w krk jakaś laska kleiła norkę 1:1, moim zdaniem będzie się wykręcać i szybko spadnie, a efekt też marny... norki typu mink, czyli syntetyk owszem

Blejsia
31-07-2012, 15:28
Ja bym własnie chciała żeby to ładnie wygladalo na oku i sie nie wykrecały wchodzac do oka;/ mam 5 m-cznego synka i nie mam czasu za bardzo na malowanie rzesideł.chciałabym iść na wygodę:D a laska co u nas robi to po 1 tyg odpadają niby mówi ze robila kursy u profesjonalistow placila 2 tys ale efektow nie widac:). Nie wiem ale moim zdaniem chyba ma kiepskie produkty skoro tak się dzieje;/.Dlatego wolę poradzic sie speców:D w tej dziedzinie:D




O matko Meraszka...byłam u Cibie na stronie... !Czemu tak daleko mieszkasz:(

meraszka
31-07-2012, 15:47
to niekoniecznie musi być kwestia produktów- oczywiście jakość jest bardzo ważna, ale wiesz- z g**** bicza nie ukręcisz, jak ktoś kleić nie potrafi to i dobrymi produktami schrzani... spróbuj poszukać w okolicy jakiejś dziewczyny, która umieszcza zdjęcia swoich aplikacji- tu już mozna jakoś ocenić czy umie, czy nie... wtedy po doborze długosci, grubości i skrętu do tego, co byś chciała ponosić i oczywiście do stanu Twoich naturalnych rzęs, będziesz mogła zamówić sobie coś fajnego od evo- rzęski naprawdę noszą się świetnie i dobrze też się na nich pracuje, ale w pierwszej kolejności znajdź kogoś, kto klei z sensem :] możne któras forumka się przyzna, że jest z okolicy? :) z tego, co ja wiem to faktycznie najbliżej masz do kury i osobiście, jakbym miała taką możliwość to podłożyłabym się pod jej pensety ;)

Izi
31-07-2012, 16:41
Meraszka obym była zadowolona ta jak TY.

U+ mnie nigdy nie uczulał, no może kiedyś jak próbowałam korzystać z pierścienia, zagapiałam się na klientkę i momentami prawie trzymałam w nim swoje oko;P nom i troszkę wtedy szczypało, ale to z mojego jełopstwa tylko:)

A możesz słówko o tym czemu w wyższej temeraturze ktoś zmieniał na U+? Chodzi o konsystencję?

meraszka
31-07-2012, 16:46
hmm, podobno wolniej gęstnieje i lepiej trzyma, ale niech się wypowiedzą dziewczyny, które mają większe porówanie...ja na u+ kleiłam ostatnio jedno uzupełnienie, ale nie było az tak ciepło...
osobiście kleję cały czas na hs5, nie trzymam w lodówce, nie mam żadnych woreczków termoizolacyjnych i wszystko jest ok :) nawet w upały- jasne, że trochę szybciej gęstnieje, ale jakiegoś większego problemu nie ma- poprostu trzeba wylać na kamień świeżą porcję...przy normalnych temp. jedną kroplą jestem w stanie wykleić całą aplikację, przy upałach potrzebuję dwóch- max trzech.

Izi
31-07-2012, 17:02
uuuu tylko jedna kropla? W sumie to ja U+ nigdy nie oszczędzałam bo pojemność 10 ml to i tak zabójcza ilość jak dla mnie, wiedziałam że i tak część pójdzie do kosza więc lałam na szkiełko za każdym razem jak mi się zachciało :D i nigdy nie zwracałam na to uwagi ale tak ze 3 razy to chyba standard.

edytakon
31-07-2012, 19:19
Dziewczyny same widzicie, ze praca naszymi produktami to nie tylko przyjemnosc, ale i ciekawy efekt koncowy...

Izi
31-07-2012, 19:31
Nom ja to dopiero zobacze i mam ochotę pozytywnie się zaskoczyć :yess:

edytakon
31-07-2012, 19:56
tez mam taka nadzieje, :)

meraszka
31-07-2012, 20:26
edytakon- 'ciekawy efekt końcowy'..hmm, co masz na myśli? ;)

Izi
31-07-2012, 21:05
Ciekawy efekt końcowy: klientka po aplikacji daje znaki życia, posiada nadal parę oczu, powieki dolna z górną są w stanie się od siebie odkleić;]

meraszka
31-07-2012, 21:38
ja bym jeszcze dodała, że nie ma kleju we włosach ;) hihi

Izi
31-07-2012, 22:07
No popatrz popatrz... a ja myślałam że ten klej we włosach to taki standard a nie ciekawy efekt. Widocznie mój zmysł estetyczny mnie nie zawodził, no bo w sumie to zawsze blond włosym robie ciemniejsze pasemko na grzywce a brunetki wychodzą z zagęszczoną czupryną :haha:

Blejsia
31-07-2012, 22:36
Meraszka w sumie masz racje w 100%:) Niby mam blisko ale daleko to ok 2 h autem a ja mam synka i niebardzo tak z kim zostawic bo to praktycznie dzien stracony;/

Bożena P
01-08-2012, 08:02
no w końcu doczekałam się kleju (do blinka i hs5) :D zamówienie złożone, teraz tylko cierpliwie oczekiwać na przesyłkę i będę testować produkty :)

edytakon
01-08-2012, 10:23
Cicho tam baby :)
ciekawy efekt koncowy - dobre sobie cholercia jak to teraz przeczytalam to sama sie smieje do monitora, wygladam conajmniej glupio :):)

BozenkaP juz mialam gotowa Twoja przesylke wczoraj, ale pieniazki nie wplynely wiec czekamy na wplate i jak co to dzisiaj wysle :)

Izi
01-08-2012, 11:56
Normalnie nie wierzę własnym oczom:wow:

Mam w łapkach klej (hs-5), w weekend zamówiony, wczoraj wysłany i to Pocztą Polską!! Szok!!

Na ostatni mój klej (z innej hurtowni) czekałam 2 tygodnie (po 4 telefonach i 1 sms) w dodatku koleś robił mnie w konia myślał że chyba nie wiem jak wygląda datownik pocztowy ech...

Tylko że na uzupełnianko pojadę pewnie dopiero w przyszłym tygodniu:(


Dziewczynki powiedzcie czy da się sprawdzić datę ważności kleju? Zdażyło mi się dostać wyschniętą buteleczkę dlatego pytam.

meraszka
01-08-2012, 14:51
haaa- do mnie też dotarła paczuszka :) błyskawica :D teraz tylko muszę się przepakować do większego kufra, bo 'kolekcja' rzęsowa mi się ciut za mocno rozrasta ;)

Izi
01-08-2012, 16:14
Meraszka ja mam duży kuferek a i tak jak do niego zaglądam to zaraz przewracam wszystko do góry.. rzęsami;)

A oto mój bałaganik:
57537

Bożena P
01-08-2012, 16:22
Edytko dzisiaj dopiero wplacilam wiec pieniazki pewnie jutro dojda :)

meraszka
01-08-2012, 19:03
izi- bardzo mi przykro, ale powiem Ci że ani to duży kuferek, ani sprzętu za wiele ;p... a ja porzadek muszę mieć- wszystko u mnie w oryginalnych opakowankach od początku, same najpotrzebniejsze rzeczy, żeby syfu nie było a i tak wlaśnie oficjalnie przestałam się mieścić z moimi szpejami :/
dziewczyny- powinnyście jeszcze mieć w ofercie jakieś fajne kuferki, co by nie szukać po obcych ;)

Izi
01-08-2012, 19:23
Heh:) to są tylko najpotrzebniejsze rzeczy i raczej w pojedynczych sztukach. Zapasiki mam w szufladach nomi i oczywiście do kuferka nie wejdą większe buteleczki: płyny do zmywania kleju, preparaty do dezynfekcji, ręczniki, płatki, prześcieradełka na łóżko itp. itd. ozdoby też nigdy nie pod ręką - rzadko mi potrzebne.

Już dawno wyleczyłam się z dojazdów do klientek więc wszystko mam na półeczkach a kuferek jest bo jest, mam go od początku i nawet go lubie:love:

Moja kobitka od rzęs ma taki malutki kuferek a nawet kufereczek kwadratowy i zawsze się zastanawiam jak ona tam wszystko mieści... ??

Meraszka a może Tobie plecak ze stelażem potrzebny :P

wiolcia
01-08-2012, 20:18
Kochane witam ponownie.
Własnie siedzę w sklepie a przez pół dnia wczesniej czytałam formu żeby wiedzieć które z rzęs w kuferku wybrać na początek . a jak przyszło do wpisywania uwag i wyboru to się kompletnie zakręciłam więc błagam o pomoc. Chce silki 0,20 i minki 0,15 to wiem ale ktore skrety z silków to te najbardziej używane (któraś z was pisała że ładnie w nich każdemu wlaściwie) to B czy pomyliłam?
i z minków 0,15 natomiast chciałam takie raczej dla dojrzalszych kobiet z opadnietymi juz trochę powiekami - który skręt mam wziąść.

Tak to jest jak nie zapisze w trakcie czytania tylko licze na swoją pamięć :glupek:

zyza
01-08-2012, 21:11
paczuszka dotarla i do mnie...
dziekuje za prezencik :*
swoja droga ja w ogole nie wiem jak wam podziekuje dziewczyny.. nie dosc ze zarąbisty kurs u Edzi to jeszcze jakosc produktow rewelacja...
i to wszystko robi mi pikna renome na tym moim zapupiu :)

mua:*

wiolcia
01-08-2012, 21:51
Zam złożone co prawda z poprawkami poprawek w uwagach ale chyba sie dziewczyny rozczytacie. Jesli puszcze przelew jutro kolo 13ej to wysylka jutro pojdzie czy w piatek dopiero?

marchewkowy_las
01-08-2012, 23:25
ja uwazam, ze kuferki sa potrzebne wylacznie dla mobilnych stylistek, dojezdajacych do klientki. to jak z paznokciami pewnie - nie zmiescisz wszystkiego do kuferka, tylko najpotrzebniejsze rzeczy. wiec jezeli inwestowac, to w regaly z szufladami :)

Izi
01-08-2012, 23:40
Dobrze gada - polać jej ;]

Ja też tak myślę. Kuferek był jednym z moich pierwszych zakupów rzęskowych i tak trzymam tam glamoty z przyzwyczajenia (chociaż się nie kurzą:P )

Moje dojazdy zakończyły się gdy przy transportowaniu łóżka rozdarłam kawałeczek na rogu ;[; oraz gdy większość dziewczyn to okazały się młode mamy, które nie mają z kim dzieci zostawić. Nom a później lata ci takie pod nogami i ciągnie mamuśke za nogawke, brrr.... do d*** z takim zakładaniem.

edytakon
03-08-2012, 14:11
Izi pol biedy jak lata pomiedzy nogami... do mnie przyszly dwie w jeden dzien z dwiema corkami jedna 10 miesiecy druga 9 at do pilnowania mlodszej i uwierzcie ze mimo, ze mam 3 swoich dzieciakow to takiej migreny od wrzeszczacego dzieciaka nigdy nie mialam jak po wizycie ich dwoch.

Zyzka ciesze sie bardzo ze kleisz :) :) :) TY WIESZ dobrze dlaczego :)

Meraszka super blyskawica :)

Izi
03-08-2012, 21:20
Edzia tylko sobie wyobrażam:glaszcze: nie ze mną takie numery, nie wytrzymałabym.

A tak w ogóle dziołchy to mam Wasz kleik hs-5 na oczach. Troszkę podszczypywał, bardziej niż U+ ale bez tragedii. Zobaczymy jak z trwałością. Oczy całe więc jutro testuje na klientce:D

edytakon
04-08-2012, 12:08
Izi całe?:) hehe mnie tez podszczypuje w trakcie aplikacji, ale tragedii nie ma :)
Chociaz trwalosci na sobie przetestowac nie moge... kusi dziubanie oj kusi :)

Izi
04-08-2012, 14:58
Całe, całe oto dowód:
57662

I ja właśnie testuje na sobie od wczoraj:) a dziś również zrobiłam aplikację na klientce. Jak mi się uda to wrzucę fotkę na inny post ze zdęciami (żeby tu nie zaśmiecać)

Moje pierwsze odczucia: jest OK, półsekundówką to bym go nie nazwała ale jest nieźle, napewno zrobie niebawem zamówienie na kolejny, pojemność w sam raz, nie pozostawia grudek, zastanawia mnie tylko biały osad który powstał dziś na buteleczce wczoraj otwartej (solidnie był zamknięty i leżał sobie w ciemnym chłodnym miejscu) no nic, zobaczymy jak będzie się z czasem zachowywał.
Jak na tą chwilę to polecam tym, którzy też poszukują kleju dla siebie (EVO HS-5) warto wypróbować. To pisałam ja - Izi:lol:

edusia777
06-08-2012, 11:42
i ja w koncu zamowilam od Was dziewczynki na probe hs-5 i silki:) musze zmienic firme bo moja stara firma zaczyna leciec w ciula troszeczke;p mam nadzieje ze zostane Wasza stala klientką:)

Bożena P
06-08-2012, 14:34
Paczuszka do mnie dotarla :) dziekuje :* dostalam tez magic pack.to sa torebeczki ktore przedluzaja trwalosc kleju?

Rzeski diamond silk R E W E L A C J A!

wiolcia
06-08-2012, 23:09
Ja też już paczuszkę mam w domku. :skacze: Niespodzianki w paczuszce - a szła expresem :D Teraz pozostaje zacząć kleić. Jak spłodzę coś godnego kiedyś to może się na forum pochwalę nawet .
Teraz pewnie będę zanudzała pytaniami ale może mnie zniesiecie dziewczyny bo bardzo serdecznie tu na forum widzę :ok:

malutkaistotkaa
07-08-2012, 10:16
ja właśnie zamówiłam klej:)
pieniążki już lecą przelewem:)

Evelina.J
07-08-2012, 15:18
Edytka rzęsy silk w kuferku startowym to 0,2 tak? 0,25 sa grubsze? 0,2 to 0,20?

edytakon
07-08-2012, 16:36
Tak Evelinko 0,25 sa grubsze

Bożena P
07-08-2012, 16:45
Bylam tak zafascynowana rzeskami i klejami ze nie zauwazylam od razu ze w paczce nie ma fakturki. czy byłaby możliwośc wyslania jej mi na maila chociaz?

edytakon
07-08-2012, 18:27
Oczywiscie Bozenka wysle :) Bozence :) hehe

Gorzkajakmokka
08-08-2012, 22:40
Jejjjuuuu. Kupiłam klej do rzęs looksuslashes i kolezanka pisze, że rzęsy jej odpadły po 2 tygodniach ;(robiłam wszystko tak jak uczyli mnie na kursie a tu takie zaskoczenie....Zwalam na klej. Bo tak łatwiej znieść porażkę :skacze: więc pomyślałam że spróbuję z tej firmy.
Polecicie coś dobrego?

Izi
08-08-2012, 23:02
Gorzka ja pracowałam dość długo na Ultra Plus Secret Lashes, śmiem powiedzieć że swego czasu najlepszym kleju na polskim rynku. Ostatnio coś w nim pokombinowali:( Jakiś tydzień temu kupiłam od dziewczyn z EVOLASHES klej HS-5 i jestem mega zadowolona (co widać po moich wcześniejszych wypowiedziach). Sama mam go na swoich własnych ślepiach i jest OK. Napewno tylko nie polecam wrażliwcom bo ma lekko drażniące opary.

A może Ty miałaś właśnie jakiś AD albo coś, bo te kleje dla alergików i tzw. dla początkujących trzymają właśnie króciutko...? 2-3 tygodnie i amba fatima.

dzikakura
09-08-2012, 00:02
Bozenko wysłałam ci mailem rachuneczek, pocztą już idzie
gorzka jak mokka, moze na początek D plus? Lekko gęstawy, prawie bez oparów, nie taka błyskawica jak hs5, potrzyma 5 tygodni jak nic (o ile dobrze zaaplikujesz rzęsy i dobrze przygotujesz naturalne do aplikacji):)

edusia777
09-08-2012, 10:32
no to ja sie chwale rzesami zrobionymi w koncu na produktach dziewczynek:)
Bozenko dziekuje za rade, rzeczywiscie skret B jest taki jak chcialam;) tylko bardzo bym prosila o ta sciage co do dlugosci;)

edytakon
09-08-2012, 10:39
wszystko jest na stronce :)

ale wstawiam zerknij :)

Gorzkajakmokka
09-08-2012, 11:16
Dzięki dziewczyny. Chyba dokupie bo aż strach jak przyjdą inni się poskarżyć.
U nas na kursie radzili przemywać borasolem,później primerem.
może potrzebuję czegoś więcej?

edytakon
09-08-2012, 11:39
warto miec jeden klej w zapasie to nie jest wielki koszt a jakim kosztem bedzie jesli przez brak kleju stracimy klientkę?

Gorzkajakmokka
09-08-2012, 12:02
To idę zamawiać. Szkoda że się tak późno obudziłam bo jutro mam klientkę a pewnie tak szybko aż nie działacie ;)

edytakon
09-08-2012, 14:50
jesli szybciutko zamowisz to jeszcze dzisiaj bede na poczcie tak do 15 masz czas, ale tylko przesylka za pobraniem

Gorzkajakmokka
09-08-2012, 17:22
jesli szybciutko zamowisz to jeszcze dzisiaj bede na poczcie tak do 15 masz czas, ale tylko przesylka za pobraniem
Aaaaa po co odeszłam od komputera ;(;(

malutkaistotkaa
11-08-2012, 09:10
kurcze moj klej leci i leci doleciec nie moze:) a wpacilam wszytsko 4 dni temu:P mam nadzieje ze bedzie w pon bo mam rzeski:)

edytakon
11-08-2012, 09:44
malutkaistotka napisz mi na pw swoje dane i zerkne kiedy wyslalysmy.Nie mamy zadnych opoznien wiec mysle ze to nie z naszej winy

moncia2209
12-08-2012, 12:11
Dziewczynki zachecona Waszymi opiniami, zamowilam na probe minki skret B, grubosc 0,2 i klej. Zobaczymy Jak sie sprawdzi ale juz przebieram nozkami aby jak najszybciej przyszlo zamowienie. Do tej pory pracowalam na sentetykach blacklas, mam nadzieje ze to nie bedzie duzy szok i jakos sobie poradze;)

edytakon
12-08-2012, 15:31
Moncia na pewno sobie poradzisz :) i zobaczysz roznice :)

Zuzia
13-08-2012, 13:11
Dziewczyny a jak tam z nowościami ? :D Edytka pisała, że już niebawem super nowości :D i się doczekać nie mogę co tam macie :> (chyba, że już dodałyście do sklepu a ja nie dopatrzyłam :O)

edytakon
13-08-2012, 13:15
Dziewczyny lubią brąz....


I właśnie dlatego w związku ze sporą liczbą zapytań tylko dla Was będziemy miały coś ekstra...

W sprzedaży od 1 września pojawią się nowe rzesy SILK Diamond w kolorze głębokiego ciemnego brązu.

Jeśli uwielbiacie głęboką czerń Silków to te pokochacie na 100%

a tu malutkie foto...

Podoba Wam się?

dzikakura
16-08-2012, 14:20
Nasze brązowe rzęsy na początek będą dostępne w mixach długości o profilu B i C a z czasem jak się rozkręcicie... kto wie :)

edytakon
16-08-2012, 14:50
SPECJALNA PROMOCJA

KLEJ HS4 3ml w cenie 33 zł

TYLKO DO WYCZERPANIA ASORTYMENTU

Gorzkajakmokka
16-08-2012, 16:50
Kurde siadłam do zamawiania klejów i ten polecany hs5 widzę TYLKO dla szybko działających i wprawionych. Czyli muszę sobie odpuścić ;(? Zaryzykowałabym chociazby na zaś,żeby nie zamawiać po 5 razy i płacić za wysyłkę,ale widzę że tylko duża pojemność...
Poza tym myślę o tym d+ ,ultra plus i o plaetkach rzęs,ale pierw muszę zobaczyć te profile bo chyba inne znam :D
(tzn A nie znam ponieważ w looksus lashes kupowałam J,B,C,i D...)

edytakon
16-08-2012, 17:18
Gorzka jak mokka
u nas
A JAK J
B JAK C
C JAK D

KLEJ doradzam d+ lub ultra jesli wolniej kleisz. nie kupuj szybkoschnacego bo tylko bedziesz przeklinac, ze nic nie poprawisz.
Zapraszamy do sklepu:)

Gorzkajakmokka
16-08-2012, 20:22
A kiedy będą te małe hs5?

edytakon
16-08-2012, 20:44
sa ostatnie sztuki kto pierwszy ten lepszy

Gorzkajakmokka
16-08-2012, 23:57
Stan: Tego produktu brak w magazynie



chodzi mi o mały :D,chyba że małego to ja bym chciała.
Ehh już żadnego nie ma.

Zen.
17-08-2012, 01:05
sa ostatnie sztuki kto pierwszy ten lepszy

Chyba jestem juz bardzo zmęczona ale czemu jest takie poruszenie że nie ma (konczy się ) ten klej? nie będzie go? zmieni się cena? wytłumaczcie blondynce :woot:

marchewkowy_las
17-08-2012, 02:55
Zen., ja zrozumiałam, że nie ma kleju na stanie w sklepie internetowym, ale są jeszcze ostatnie sztuki u Edytki, i można zamówić, zadzwonić na przykład, albo dodać notatkę do zamówienia, "jeżeli się znajdzie jedna sztuka klej o małej pojemności, to proszę dodać do mojego zamówienia" :) będzie kolejna dostawa, bo dziewczyny o nas dbają i nie zostawią nas bez kleju :przytul:

edytakon
17-08-2012, 12:12
Dokladnie tak jak pisze Marchewkowa :)
zaraz zerkne czy mamy jeszcze cos ukrytego.

---------- Dodano o godzinie 11:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:18 ----------

I juz dodalam ostatnie 3 sztuki, ktore na stanie miala Kura

Gorzkajakmokka jesli jestes poczatkujaca kup ultra plus lub d plus uwierz mi bedziesz sie wkurzac jesli nie jestes szybkoklejąca osoba.

PS
Laski zachecamy di wyprobowania HS4 w promocyjnej cenie (jest okazja) skoro 5 tak szybko nam sie wyprzedała. nowa dostawa 1 wrzesnia ( a moze uda sie wczesniej)

Gorzkajakmokka
17-08-2012, 14:42
Ok a teraz jeszcze. Zanim zaakceptuje zamówienie powiedźcie proszę czy ten cleanser serio jest konieczny? U nas babka proponowała apteczny borasol. I dumam czy taki celanser jest serio skuteczny i jest duża różnica. Tak samo czy primer używacie? może się znacząco różnić od innej firmy czy raczej bez różnicy?

I ostatnie pytanie. Bo zamęczę. Czy te A to takie typowe J czy takie między B a J? Bo te J które mam z looksus lashes to takie totalnie płaskawe. Jak narazie mam w koszyku same C...

Nie bijcie proszę za ogrom pytań :)

edytakon
18-08-2012, 20:20
Gorzkajak mokka
wez sobie B nie C na poczatek. latwiej sie klei.

nasze A to takiemocniej podkrecone j
:)
jakby co dzwon do mnie lub Kury
info na stronie

dzikakura
26-08-2012, 11:31
Moje Drogie Panie

Organizujemy szaloną promocję na szkolenie z semipermanetnego tuszu Long Effect Mascara:ok::ok::ok:

Tylko teraz szkolenie z przedłużania i zagęszczania rzęs produktem Long Effect Mascara kosztować będzie jedyne 500 złotych!!!!

Przypominamy, że regularna cena szkolenia to 900 złotych

Nie ma obowiązku kupowania kufra startowego, cena promocyjna obejmuje jedynie szkolenie produktem Long Effect Mascara. Oczywiście każda kursantka otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia

serdecznie zapraszamy

zespół Evo Eyelash Evolution:):)

Mysiaczeq
27-08-2012, 15:47
Moje zakupki w końcu do mnie doszły, długo leciały bo zamiast priorytetu przez przypadek wzięłam ekonom :glupek: i dostałam klej w Magic Packu, cóż to takiego moje drogie i jak się tego używa :)

edytakon
27-08-2012, 15:51
Jest to woreczek, ktory wedlug producenta przedluza zywotność kleju. :) staram sie tak pakowac przesylki zeby w te upaly klej nie sfiksowal :)

To udanego klejenie Mysiaczqu :)

dzikakura
27-08-2012, 23:17
Ja o magic paku dodam jeszcze tylko tyle, ze wklada się go do lodowki razem z z klejem i woreczek "trzyma" zimno:skacze:

laurencja
28-08-2012, 22:59
dziewczyny a kiedy bedzie dostepny hs-5??

dzikakura
29-08-2012, 01:11
laurencja kochanie, paczka na cle w Polsce. W poniedziałek będzie wszystko. Dasz radę wytrzymać? Jeśli tak to super by było:)

Izi
29-08-2012, 17:36
Ja właśnie zamówiłam hs-4 na próbę, 5ki brakuje a no i wypróbować inny też wypada. Jeśli będzie taki jak U+ KIEDYŚ to malinowo :cwaniak2: czas schnięcia niby zbliżony.

Kurko pieniążki już do Ciebie lecą:)

laurencja
29-08-2012, 18:08
tak wytrzymam i tak bede zamawiala wiecej rzeczy:)

Sorcha
31-08-2012, 21:42
Dziewczynki, szykuję się do zrobienia zamówienia u was. Mam kilka pytań:

- ile trzeba odczekać po nałożeniu primera??? Spotkałam się niedawno z takim, po którego nałożeniu trzeba odczekać 20minut, co przy moim powolnym robieniu przeraziło mnie:/:
- czy w najbliższym czasie planujecie wprowadzić pierścienie na klej?
- i czy będzie plakat reklamujący metodę 1:1????

Pozdrawiam:D

---------- Dodano o godzinie 20:42 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 20:36 ----------

Kurczę, tak tu było gwarno, a teraz cisza:/:

edytakon
31-08-2012, 22:07
Juz mamy dostawe :) w koncu :) powoli i systematycznie bede wszytsko nanosic, w razie brakow wpisujcie w komentarzu a odpowiemy jesli mamy :)

Dziekujemy za cierpliwość i
ZAPRASZAMY NA ZAKUPY :):):)

zachęcamy do zakupu odzywki do rzes
Znakomita odżywka do rzęs naturalnych Gold Max 2 to preparat zapewniający odżywienie i pielęgnację rzęs naturalnych. Mieszanka ziół i składników przyśpieszających wzrost rzęsy sprawi, że rzęsy Twoich klientek będą dłuższe i grubsze.


tylko teraz 89 zł

Ilość odzywek w promocji ograniczona!http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/gg/wykrzyknik.gif

wisienkakwspz
02-09-2012, 17:07
I ja się podepnę pod pytanie o plakat metody 1:1 ;)

A tak na marginesie dodam, że dziewczynki są super, bo nie było mojego kleju na stanie i zamieniły mi na hs4 i jestem bardzo zadowolona - dziękuję pięknie :kwiatek:

malutkaistotkaa
03-09-2012, 09:24
mam pytanie ile czasu trzma klej d plus?? faktycznie??
wiem ze to sprawa indywidualna kazdej osoby ale pisala mi dizecwyzna po 3tyg od stylizacji i napisala ze sporo jej wypadlo..

nie wiem teraz co mowic czy to moja wina czy ona samam cos robila skubala nie wiem..

Izi
03-09-2012, 11:01
Malutka mi się wydaje że jej powypadały z naturalnymi. Ja sobie uzupełniam co 3 tygodnie i wtedy już mam ich mało:( Ale oglądam (zboczenie) wszystko co mi odpada i to są głównie moje rzęski. Podpytuj albo uprzedzaj wcześniej aby klientka zwracała uwagę na to czy sztuczna rzęsa się odkleja czy wypada z naszą naturalną. Na ten drugi przypadek raczej wpływu Ty nie masz. Chyba że założy się zbyt ciężkie, ktore "pomagają" przyśpieszyć proces wypadania.

Tym bardziej napisałaś że nie odpadły wszystkie więc wygląda na to że klej nadal trzyma.

malutkaistotkaa
03-09-2012, 11:56
uufff no to dobrze zapytam sie jej zeby popatrzyla..:)
bo dziewcxyny mowia ze na kleju jest ze tyle tyg a wypadaja wczesniej wiecie jakie sa klientki... najlepiej jakby chodzily 2miesiace w 1i zeby zadna nie wypadala:)

Askar
03-09-2012, 20:21
Malutka, jeśli jest napisane na kleju ile tyg. trzyma, to nie można chyba liczyć, że dopiero po takim czasie Pani wróci. Ja robiłam jednej Pani raz rzęsy i trzymały 1m-c i tydz., drugi raz przyszła po nieco ponad 3 tyg. i miała dużo mniej rzęs niż za pierwszym razem. Zależy jakie "stare" rzęsy ma akurat Pani :D

malutkaistotkaa
04-09-2012, 22:58
wiem wiem domyslalam sie ze tak jest ale jak to przetlumaczyc dziewczynom??
bo one mysla ze powinno si etrzymac wsyztsko najlepiej miin 3tyg
a jak tlumacze o wypadaniu starych rzes to sie krzywia i mysla pewnei ze tylko tak gadam zeby nie byla moja wina..;/

edytakon
05-09-2012, 11:42
Nalezy Panie przygotowac od wstepu, ze rzesy sie uzupelnia i nic nie jest na stałe.
Ja mowie ze w zaleznosci od faz wzrostu to jest to co 3-5 tyg w zaleznosci, ktore rzeski zakladam.
a druga sprawa ze musisz wykluczyc wszystkie bmledy, ktore moglas popelnic. Dlatego tak wazne jest przestrzeganie zasad o ktorych mowimy na szkoleniach, zeby nie miec nic sobie ani produktom na ktorych sie pracuje do zarzucenia.Poza umiejetnosciami to dwie najwazniejsze sprawy.
Tlumacz ze rzeski na biezaco sie wymieniaja i... tylko babce, ktorej skleisz rzesy beda sie trzymac 2 miesiace...

śmieszna
06-09-2012, 00:15
kurcze mam ochotę na te brownie rzęski :) są u Was?Bo na stronie się wyświetla, że niedostępne w magazynie...?

dzikakura
06-09-2012, 01:18
są, są śmieszna. Bardzo ciekawe w kolorze, bo to ine do końca jest brąz, to głęboka czerń z.. poświatową ciemnej czekolady, są piękne. Gryzę paluchy bo już bym je chciała założyć i Wam pokazać jak wygląda stylizacja, ale od paru dni przychodzą same "ciemne" laski a chciałabym wyhaczyć blondynę lub rudą:D

edytakon
06-09-2012, 13:36
a ja je wczoraj zaaplikowalam, ale niestety byla wersja naturalna (czytaj co 3 rzese), bo to nastolatka i nie chciala mocnego looku w szkole.
Klei sie je bosko. Ja czasem mam problem z klejeniem Silkow ale z tymi nie bylo problemu i efekt bardzo mnie milo zaskoczyl, bo resy przy jej delikatnej urodzie (bladej cerze i rudawych wlosach) wygladal naprawde super naturalnie :) duzo ladniej niz przy minkach, ktore jej wczesniej zakladalam.
Dzisiaj mam druga na ekstremalna stylizacje i na pewno zrobie zdjecia.

---------- Dodano o godzinie 12:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:22 ----------

Smieszna sa na stanie. tylko B 0,15 nie mial producent.

śmieszna
06-09-2012, 15:05
Czekam na fotki, strasznie jestem ciekawa... Ja jestem raczej ciemna i włosy mam też brąz/kasztan (jak kto woli), ale lubię naturalne stylizacje i jestem z tych dziewczyn co lubią, oj lubią lubią brąz ;)

A czy 0.20 Evo są jak 0.20 SL czy jak 0.20 np XXL (te co mi Edytko wysłałaś)?

edytakon
07-09-2012, 16:47
sa jak Sl :) mam juz foteczki :) ale czy efekt widac ... ciezko powiedziec na zywo jest ekstra na zdjeciu... :) delikatnie

dzikakura
07-09-2012, 17:12
Szlag, dobra, to ja nie będę gorsza, zrobię jakąs ekstra promocje jakiejś nowej babeczce i cholerka zaaplikuje jej te czekoladowe, musze, muszę wyprobować!!!!:skacze:

edytakon
07-09-2012, 17:58
ja wiem Kura ... sie a zrobisz :) hihihi

dzikakura
08-09-2012, 12:04
do Sindi- kup sobie nasz D plus, nie jest tak szybki jak hs5 przyzwoicie wiąze, dosc dlugo trzyma, czas schniecia jakies 2 sekundy dluzej niz hs5, to klej dla profesjonalistów, ale jesli ci moge doradzic nie kupuj klejow dlugo wiązących, bo wiem z doswiadczenia, ze bardziej utrudniaja pracę nawet początkująym stylistkom, niz ulatwiaja. Bedziesz zadwolona. Jak ja uczę swoje kursantki to od razu na klejach szybkoschnacych, nawet nie wiedza juz od początku co to znaczy "poprawiac w nieskonczonosc przekrzywiajaca sie rzęse" bo klej nie łapie:)

Izi, a kup se miksa na początek, i nie boj się innych skrętów, mieszaj sobie, przy dopelnieniach nie będzie znaczącej roznicy, spokojnie mozesz mieszac skręt C z SL z naszym skrętem B , skręt D z naszym C w ten sposob nie zmarnujesz już zakupionych rzęs, a wyprobujesz coś nowego, moze Ci się spodoba:), a nie poniesiesz dużych kosztów

Izi
08-09-2012, 12:29
Kurko pomyśle intensywnie przy następnym zamówieniu:) (pewnie w przyszłym miesiącu bo mam klej nóweczkę jeszcze nie śmiganą) Tym bardziej że zaczynam się również rozglądać za nowymi pęsetkami.. hymm...

Sindi89
08-09-2012, 15:13
do Sindi- kup sobie nasz D plus, nie jest tak szybki jak hs5 przyzwoicie wiąze, dosc dlugo trzyma, czas schniecia jakies 2 sekundy dluzej niz hs5, to klej dla profesjonalistów, ale jesli ci moge doradzic nie kupuj klejow dlugo wiązących, bo wiem z doswiadczenia, ze bardziej utrudniaja pracę nawet początkująym stylistkom, niz ulatwiaja. Bedziesz zadwolona. Jak ja uczę swoje kursantki to od razu na klejach szybkoschnacych, nawet nie wiedza juz od początku co to znaczy "poprawiac w nieskonczonosc przekrzywiajaca sie rzęse" bo klej nie łapie:)

Izi, a kup se miksa na początek, i nie boj się innych skrętów, mieszaj sobie, przy dopelnieniach nie będzie znaczącej roznicy, spokojnie mozesz mieszac skręt C z SL z naszym skrętem B , skręt D z naszym C w ten sposob nie zmarnujesz już zakupionych rzęs, a wyprobujesz coś nowego, moze Ci się spodoba:), a nie poniesiesz dużych kosztów

Dzikakurko kochana ja juz wiem ze nie chcę innego niz Hs5,musze miec szybkoschnący gdyz taki miałam na kursie i mega piękna praca nim jest a wczesniej nam dała inny jakis 3-5 sek i myslalałam ze to sie nigdy w zyciu nie przyklei i ze mnie szlag trafi:D Wiec myślę ze zostanę przy Hs5 jak na poczatek no i dobiore sobie jakies rzęski,powiedz mi jeszcze kochana kurko w ile czasu wysyłacie wysyłkę?:)) :* :* dziekuje za odpowiedz

edytakon
08-09-2012, 15:24
Jeśli pobraniowka do nawet i w ten sam dzien wychodzi :)


a teraz TADAM

MAMY DLA WAS NIESPODZIANKĘ
PIERWSZĄ Z CYKLU :)

Dziewczyny od dziś ruszamy.

Happy hour

Jutro mamy dla Was noreczki o 20% taniej! co Wy na to?

Sindi89
09-09-2012, 04:24
o to swietnie Edytko bo ja własnie planuje u was zakupy xD moze się wiec skuszę:D :huh:

---------- Dodano o godzinie 03:24 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 14:49 ----------

no juz zamówiłam wieczorkiem ...:D minki i silk diamond i klej ultra plus..chyba dobrze ?:D rozumiem ze mogę kleić obydwa rodzaje rzęs tym klejem?:)) :D Przepraszam Was jak coś głupiego pytam ale raczkuje dopiero wiec same rozumiecie :P
mam nadzieje ze wszystko juz nie długo ogarnę :)) no i teraz tylko wyczekuję na przesyłkę z Evo <3








:serce: Stylizacja paznokci i rzęs :) - Sindi89 - Stylizacja paznokci i rzęs :) - blog dostępny pod adresem urodakobiety.pinger.pl (http://www.urodakobiety.pinger.pl) :serce: dopiero co załozyłam..ale jakby komuś się nudziło i chciał przejrzeć..i dać dobrą radę :)) będzie mi miło :))

edytakon
09-09-2012, 16:17
Dziekujemy za udzial w akcji promocyjnej wszystkim naszym klientkom.

Juz niebawem... kolejna akcja :) przygladajcie się i czekajcie :) na pewno czyms miłym Was zaskoczymy

śmieszna
09-09-2012, 21:02
sa jak Sl :) mam juz foteczki :) ale czy efekt widac ... ciezko powiedziec na zywo jest ekstra na zdjeciu... :) delikatnie


A gdzie te foteczki???? :)

laurencja
09-09-2012, 22:32
kochane jutro bedzie tydzien a ja nadal nie mam przesyłeczki:(

dzikakura
10-09-2012, 03:38
laurencja, nazwisko na priv kochana, po "laurencji" na pewno Cie nie rozpoznamy:skacze:, coś musi być nie tak, robimy przesylki na bieżąco, bo wszystko mamy. Znow ta cholerna poczta polska? Napisz, a najlepiej zadzwon (moj nr to 516066244) a podamy Ci nr przesylki lub zobaczymy co poszlo nie tak. Ostatnio Emilia B zamowila produkty i zorientowalysmy się, ze... zamowienia nie ma, a pieniadze na koncie były:o, to samo bylo chyba z zyzą jezeli dobrze pamiętam. Nie mowie, ze to Twoja wina ale może czegos przy zamowieniu nie wcisnęłas, program nie zapamiętał-powodow moze byc wiele.

laurencja
10-09-2012, 08:31
ok zadzwonie dzisiaj ale ja potwierdzenie ze towar zostal wyslany dostalam...pewnie poczta nawalila :/:

edytakon
10-09-2012, 13:42
Dziewczyny jest problem z nasza strona. jesli nie dostaniecie maila z potwierdzeniem ze zamowienie zostalo zlozone i nie dostaniecie numeru konta, dzwoncie, bo to oznacza tylko tyle ze system nawalil.
Juz ostatnio i mnie sie taka sytuacja zdarzyla wiec dzwoncie jesli nie dostaniecie od nas potwierdzenia ze paczka zostala nadana.
Laurencja, przegladam sterty nadań odezwe sie na PW

Askar
10-09-2012, 14:13
Laurencja, zadzwoń do siebie na pocztę. Ja miałam już przypadki, że paczka czekała na poczcie a po prostu listonoszowi zapomniało się zostawić dla mnie awizo...

dzikakura
11-09-2012, 01:34
Zuzaneczka twierdzi, że widać tę czekoladę:skacze: Na żywo widać bardziej, ale wiecie jak to jest na focie. Oto ciemnoczekoladowe rzęsiory z serii Silk Diamond Dark brown

Pięknie widać na końcówkach tych rzęsek ale ja chyba nie potrafię tewgo uchwycić, fociłam babkę, fociłam, aż się zdenerwowała nieco:D

Bogusia1984
11-09-2012, 01:41
Dziekujemy za udzial w akcji promocyjnej wszystkim naszym klientkom.

Juz niebawem... kolejna akcja :) przygladajcie się i czekajcie :) na pewno czyms miłym Was zaskoczymy

uwielbiam gdy kts pisze NA PEWNO oddzielnie i wie, ze to jest poprawnie......az milo sie patrzy:)

edytakon
11-09-2012, 11:28
A ja nie umialam sciagnac foty z telefonu :)
wstawilam na facebooka i dopiero teraz tu :)

Sindi89
11-09-2012, 13:17
Dziekuje za przesyłke ,moje kochane rzęski są rewelacyjne:D :D

sylla
11-09-2012, 13:48
A ja zamówiłam sobie Minki dwie kasetki. Ciekawe kiedy mi przyjdą?
Nie ukrywam , że zależy mi na czasie...
Zaskoczyłam się jak zamawiałam rozmiary rzęs. W kasetce z wszystkimi rozmiarami były 6,8,10,11,12,13 i 14 a w pojedynczych rozmiarach są też 9 :)
Nie wiedziałam o tym...

edytakon
11-09-2012, 14:05
Sylwia zamowilas wczoraj o 22.30 i z nadaniem z listem poleconym ekonomicznym. Jesli zalezy Ci na czasie trzeba bylo zaznaczyc priorytet (chociaz to nie regula) ze dojdzie prędzej. Dzisiaj wysle Twoja paczkę, ale o tego typu rzeczy(jak przesylka czy tez jej brak) pytajcie na maila lub dzwoncie.

BTW dlaczego dziwisz sie ze jest 9 osobno? :)W mixie nie ma tez 15 a i te są dostępne. Najwyraźniej producent zadecydował, ze i bez tej 9 i 15 jakos sie obejdziemy na poczatek pracy.

meraszka
11-09-2012, 16:29
ja się tam bez 9tki i 15tki obchodzę cały czas :P ... aaa i muszę wspomnieć, że oczywiście kolejna przesyłka dotarła, a rzeski jesienne są mega! szkoda, że fiolet, żółć, czerwień i granat są takie, jak w zwykłych kolorowych, ale z drugiej strony- mnie się już i tak prawie skończyły tamte- jest wzięcie na kolorki :D
za to srebrny, złoty, brązy, błękitny i pomarańcz są cuuudowne :)

edytakon
11-09-2012, 16:37
Meraszka Ty z tego kółka uwielbienia kolorów dawaj foteczki z tymi kolorkami :)

Moje co najwyzej granat fiolet i czerwień chcą...

no jedna moze pomarańczowy (ruda) zawołała a tak to cisza :)

Izi
11-09-2012, 16:58
Hymm... zaczynam dojrzewać do zakupu paletki tylko nie znam jeszcze Waszych rzęsek i tak się zastanawiam SILKi czy MINKi? MINKi czy SILKi? :help:

wisienkakwspz
11-09-2012, 17:31
izi weź i te i te ;)

asia
11-09-2012, 21:39
kura wracam powoli do blondu, szykuj sie na czekolade :D:D:D:D

Zuuzaneczka
11-09-2012, 22:06
Mam pytanko, kiedyś pisałyście, że macie w sprzedaży rzęsy hologramowe, ale nigdzie ich nie widzę w sklepiku, czy są dostępne? I czy chodziło o takie rzęsy http://static1.tradoro.pl/80/bro3.jpg ?

dzikakura
11-09-2012, 22:19
Asia, nareszcie, ja Cie jakoś w blondzie wolę:skacze:

Zuzaneczka, tak, mamy takie wlasnie, nie mamy wystawionych, bo wzięlyśmy na próbę. Ale są dostępne, zarówno 0,1 jak i 0,2 (edyta mnie poprawi jesli się mylę co do tych drugich):skacze:
Izi-jak wolisz czarniejsze to Silki, jak lubisz głęboką, ale półmatową czerń to Minki:)

sylla-edyta już wysłała Ci rzęski.

Sindi89
11-09-2012, 22:20
Mam pytanko, kiedyś pisałyście, że macie w sprzedaży rzęsy hologramowe, ale nigdzie ich nie widzę w sklepiku, czy są dostępne? I czy chodziło o takie rzęsy http://static1.tradoro.pl/80/bro3.jpg ?

rzesy brokatowe, rzęsy z brokatem, kolorowe rzęsy (http://evolashes.pl/40-rzesy-brokatowe.html) tylko takie tam widzę:D niewiem Zuzaneczko czy ci dobrze pomogłam:D jak nie to wybacz:)):D

Zuuzaneczka
11-09-2012, 22:47
rzesy brokatowe, rzęsy z brokatem, kolorowe rzęsy (http://evolashes.pl/40-rzesy-brokatowe.html) tylko takie tam widzę:D niewiem Zuzaneczko czy ci dobrze pomogłam:D jak nie to wybacz:)):D
Niby takie, ale chodzi mi o mix kolorów brokatowych, nie tylko srebrne i złote :P

Sindi89
11-09-2012, 23:16
Niby takie, ale chodzi mi o mix kolorów brokatowych, nie tylko srebrne i złote :P

hehe no tak też myslałam własnie :D te mixy są świetnie :D

sylla
12-09-2012, 12:26
Nie wątpię , że rzęski szybko przyjdą. Zawsze szybko przychodzą!!!
Tak tylko się zastanawiałam kiedy?
Klientki mi się zwaliły i może mi braknąć tego czy owego dlatego moje obawy...

laurencja
12-09-2012, 14:55
a ja sie wczoraj wybieralam na poczte ale listonosz mnie uprzedzil i przyniosl przesyleczke:) mam jeszcze tylko jedno pytanko w zwiazku z wysylaniem maili o dostepnych produktach to przychodzi mi codziennie po kilkanascie takich maili na poczte czy mozecie jakos to usunac? bo nie ukrywam ze jest to lekko irytujace

edytakon
12-09-2012, 17:15
Laurencja :) zobacz czy nie ma mozliwosci u siebie usunac :(
i sprawdz prosze date nadania paczki :)

Zuzaneczka dokladnie mamy taki zestaw kolorystyczny. i 0,1 i 0,2 pisz na pw nie ma problemu wyslemy

laurencja
12-09-2012, 19:32
ale to oczywiste ze znowu nawalila nasza kochana poczta polska a nie wy dziewczyny

Sindi89
12-09-2012, 22:15
Dziewczyny z Evo..dziekuję :serce: klientki zachwycone waszymy rzęskami...:)) ja równiez i polecam wszystkim :D

Gorzkajakmokka
12-09-2012, 23:20
Ja dzisiaj zakładałam pierwszy raz silk diamond'y ;) i widać różnice pomiędzy nimi a tymi które wcześniej stosowałam. :ok:

sylla
13-09-2012, 13:35
Ja się zastrzelę. Jeszcze mi rzęski nie doszły. Ale jestem oferma , że nie zwróciłam uwagi jakim listem zamawiam. Moja wina... moja wina... Echa gamoń jestem ;(
A dzisiaj mam klientkę i nie wiem jak moimi resztkami ją zrobię ;(

Izi
13-09-2012, 13:49
Sylla dzwoń do Edytki, poproś aby odnalazła numer Rki - czyli numer nadania, dzwoń na swoją pocztę może już paczucha leży. Ja ostatnio jestem pod wrażeniem działania PP, wszystko przychodzi prawie na drugi dzień. Nie priorytety i nie pocztexy - zwykłe listy.

A ja przed chwilką zamówiłam na próbę MINKi :D i nowe pęsetki :D mam nadzieję że jutro uda się je wysłać.

Happyhandy
13-09-2012, 22:34
Muszę się koniecznie zwierzyć, znów się zakochałam:D Tym razem w norkach piórkowych od naszych dziewczyn. Kiedy je zobaczyłam i pomiziałam w paletce, to wydały mi się bardziej szorstkie od silków 0,1 którymi do tej pory oklejałam sobie rzęsy. Ale kiedy zainstalowałam sobie to cudo na oczach i ponosiłam 2 dni...... jejkuś....:love::love: mięciutkie toto, leciutkie jak puszek, nic nie kłuje. A do tego sprytnie wymieszane długości na pasku.
Wiem, że Ameryki nie odkryłam, ale musiałam się wygadać :P

dzikakura
14-09-2012, 01:19
sylla- po prostu zadzwon na swoją pocztę, tak jak dziewczyny radzą, może już te rzeski są (wysłane zostały priorytetem, ale zeby mi to bylo ostatni raz, hyyyy):D

Dzieki happy handy- dziewczyny boją się tych norek, bo nieponumerowane długości i w ogole jakies takie dziwne, nie?:D Ale wcale nie są dziwne, to mile i fajniuśkie zwierzątka i co z tego, że niepoprzycinane długosciami, aplikuje się łatwo i fajnie się je głaszcze:skacze:

sylla
14-09-2012, 09:22
dzikakuraprzyrzekam , że to ostatni raz taki numer zrobiłam. Sama sobie tez to obiecuję. Co ja poradzę jak taka rozleziona jestem i nie pomyślałam ;(
Robiłam już wczoraj obydwie klientki. Na szczęście wszystkiego mi starczyło. Ale miałam dusze na ramieniu.
Sorry za offa ale mam pytanie czy ktoś może mi polecić dobrego instruktora z okolic świętokszyskiego? Chciałabym się doszkolić z rzęsek bo dużo u mnie nie hula. I czuję się z tym źle

edytakon
14-09-2012, 10:17
Sylla wychodzi na to, ze paczka do Niemiec dochodzi predzej niz do Ciebie :(

sylla
14-09-2012, 12:08
edytakon to chyba czysty złośliwy przypadek. Poprzednio jak zamawiałam to list był migusiem. Byłam zaskoczona , że tak szybko...

edytakon
14-09-2012, 13:45
nie ma co PP dziala doskonale tam gdzie chce

sylla
14-09-2012, 14:23
No właśnie tam gdzie chce...
Dzisiaj też nie przyszła paczuszka. Teraz to już przesada. Byłam pewna , że dzisiaj dojdzie ;(

edytakon
14-09-2012, 14:48
Sylla dryndnij na poczte noo

evenense
14-09-2012, 15:12
Witajcie. Ukonczyłam kurs z SL ale chciałabym pracować na Evo..mogłabym poprosić o skompletowaniu zestawu początkującego..uczyłam się na rzęsach pojedyńczych nie z kasetek czy rzęsy na taśmie są wygodnie w odklejaniu?
Nadmienię ze od razu zaczynam prace z klientkami ,ponieważ mam spore grono klientek pazurkowyh ktore też beda u mnie robic rzęski...
Bardzo podobaja mi sie efekty waszej pracy z Evo :-D dlatego prosze o poradę..

---------- Dodano o godzinie 13:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:10 ----------

zastanawiam się jakie rzęsy zakupić...??

czy mogę prosic o wyjasnienie grubosci 01 02? 0 15,0 20, 0 25 ,0 30 są w SL i to rozumiem ale 01 i 02??

edytakon
14-09-2012, 18:45
To dokładnie te same grubości jakie posiadają inne firmy w swojej ofercie. Sądzę że warty uwagi jest nasz kufer. W którym znajdziesz wszystko co niezbędne na sam początek. Miłego klejenia

---------- Dodano o godzinie 17:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:27 ----------

Dziewczyny jesteście gotowe na kolejne HAPPY HOUR?

dzikakura
14-09-2012, 18:56
evenense, zadzwon do mnie proszę, pomogę Ci, abyś nie dublowała tego co już masz moj nr to 516066244

Edzia- nooooo jestesmy gotowe:ok:
(zobaczymy co edytakon tym razem pusci po dobrej cenie):skacze::skacze::skacze:

Zuuzaneczka
14-09-2012, 19:32
Czekam na happy hour :D już od 3 dni kompletuję zamówienie bo cały czas coś muszę zmienić :D

evenense
14-09-2012, 23:32
Edyta czyli odpowiednikiem 01 jest 0,10 a 02 jest 0,20? czy się mylę? prosze o sprostowanie :)
dzikakura ja jeszcze nie kupowałam produktów..
teraz dopiero kompletuje calość..

asia
14-09-2012, 23:45
A Edzia nakręciła towarzystwo i cisza...:D:D

dzikakura
15-09-2012, 04:20
evenense-tak 0,1 ki to 01, o2 ki, to 0,2 mm, my tak wszystkie piszemy niezaleznie od firmy, na ktorej pracujemy, to moze w Twoim przypadku kufer startowy bylby rzeczywiscie najlepszym rozwiązaniem

asia- wstawi w sobotę pewnie.. czai się:skacze:

edytakon
15-09-2012, 12:56
:) DZIEWCZYNY TADAM


Dla amatorek MAXI EFEKTU w poniedzialek w godzinach

9-12

oraz

18-21

zachęcamy do zakupu rzęs SILK DIAMOND
B 0,10 14 mm za jedyne 46,00 zł

W polu uwag do zamowienia prosimy wpisac haslo "HAPPY HOUR" żebysmy mogły naliczyć rabat cenowy.

Promocja ważna do wyczerpania zapasów :)

śmieszna
15-09-2012, 13:35
Przyszły Brownie <3 Są piękne, Te rzęsy pasują mi w 100%. POza tym zauważyłam jak przyspieszą się tempo pracy z rzęsami na pasku, o niebo lepiej! Już myśę co tu następnego zamówić u was dziewczyny. Rzęsy w dotyku są super, moim zdaniem przyjemniejsze w obyciu od SL. Dziękuję :)

edytakon
15-09-2012, 13:43
Cieszę się Śmieszna ze Ci odpowiadają :) ja tez je uwielbiam ;)

edytakon
15-09-2012, 13:50
Zuzaneczka
mamy c 0,20 lub B 0,10 :)
i zdjecie spcjalnie dla Ciebie :)

śmieszna
15-09-2012, 15:09
edytakon - są niemalże idealne :D
Dziewczyny polecam z pełnym przekonaniem!

Iwona Oleksy
15-09-2012, 16:00
ja też juz mialam okazje wyprobowac brazowe silki (b 0,2) i kolor jest przeeeeepiękny.. (taki wlasnie ciemnoczarnoczekoladowy brąz) kobieta której to robilam nawet nie zorientowala sie ze to nie czern ;)
koniecznie uzupełnienia prosze kombinować, bo mysle ze zbyt na nie murowany..:)

dzikakura
16-09-2012, 11:33
Dziękujemy dziewczyny za uznanie dla naszych rzęsek

Iwona- bardzo się cieszymy, że gratis za Twoje duże zamowienie, czyli paletka brownie Ci się spodobał :skacze::skacze:

Dziewczyny probujemy kombinować nie tylko uzupełnienia, ale też brownie 0,1 być może będą już w następnym miesiącu

Izi
17-09-2012, 13:11
Przyszły moje pierwsze EVOskie MINKi:cwaniak2:
59489 mięciusie:love:

Jak zwykle paczucha dotarła z prędkością światła:*

violcias
17-09-2012, 16:13
Dziewczyny jestem raczkująca chcę zamówić rzęski Evo:D

te co mam to jakaś masakra są szorstkie jak szczota ryżowa :(

Doradzicie jakie na początek myślałam o B 0,20 mix mink

a czy A często używacie ?

dzikakura
17-09-2012, 20:38
violcias, wiekszosc stylistek używa skrętu B lub C (tego uniwersalnego, nie naszego), A, używa się rzadziej, weź sobie na początek to co piszesz B mix mink 0,2

evenense
18-09-2012, 01:53
ok już wybrałam rzęski..:-D kochane jeszcze proszę o poradę czy płatki pod oczy trzeba przygotowywać (naklejać taśmę ,przycinać itp??)jak w SL i czy jest w ofercie płyn do usuwania makijażu? ,czym dziewczyny usuwacie makijaż wodoodporny?
i jeszcze jedno ;) czy zawsze odtłuszczacz jest potrzebny przed primerem? na szkoleniu uzywałam sam primer i tak sie zastanawiam...wogóle SL to inna metoda bez pasków ,a gdy zapytałam o paskach to oni to stosuja minki tylko do blinków:huh:

rozwiejcie prosze moje watpliwosci małe... :przytul:

Zuuzaneczka
18-09-2012, 02:09
Zuzaneczka
mamy c 0,20 lub B 0,10 :)
i zdjecie spcjalnie dla Ciebie :)

Aaa piękne :love: składam wreszcie to zamówienie :ok:

sylla
18-09-2012, 10:46
Doszły wreszcie moje rzęski. To chyba rekord poczty. Tydzień czasu paczka szła...
Kurcze i chyba nawet podczas transportu mi jedną kasetkę uszkodzili ;( Ma pourywane zawiasy i się nie będzie zamykać ;(
Czy ja dobrze widzę , że dostałam paseczek rzęs brązowych?
Musiałam się dobrze przyjrzeć... patrze a tu brąz ;)

evenense
18-09-2012, 13:04
już Edytka mi odpowiedziała :) dziękuje bardzo ....czekam na zamówienie ;p

violcias
18-09-2012, 15:55
violcias, wiekszosc stylistek używa skrętu B lub C (tego uniwersalnego, nie naszego), A, używa się rzadziej, weź sobie na początek to co piszesz B mix mink 0,2

A to w takim razie jak nie A, to wzięłabym jeszcze jakieś ..... to może B silk mix 0,15 ???? :skacze:
Co Ty na to Droga Kurko :D

edytakon
18-09-2012, 16:48
Evenesense wysłałam już wszystko :-D

VIOLA Weź sobie b 0,20 mink i sd, weź sobie 0,15 będziesz zadowolona

Zuzaneczka zostały już tylko c 0,2 z tych hologramowych.

violcias
18-09-2012, 17:05
Edytko sd czyli silk tak ? :D
Czyli tak jak myślałam B mink mix 0,20
B silk mix 0,15 :skacze: na początek :lol:

Sorki ale nie kumam jeszcze waszych skrótów :wstydek: :P
Dzięki Edzia i Kurka za pomoc :*

evenense
18-09-2012, 18:53
Violcia weź obie, ja sobie też takie wzięłam..;p na początek super...
juz nie moge się doczekac az przyjdą..

Edytka dzięki bardzo :)

dzikakura
19-09-2012, 08:45
violcias, 0,15 do delikatniejszych rzesek naturalnych będziesz miała i do delikatniejszych stylizacji, a 0,2 do tekiego efektu wytuszowanego oka i tak SD to Silk Diamond, to te bardziej czarne:)

Sylla, cholercia, ach ta poczta, jak masz pustą kasetkę, cala niezniszczona to przelóz sobie ten cały kartonik do kasetki pustej -da się, a widzisz Edzia Ci widocznie wysłała gratisik, klej dziewczyno, klej:D

sylla
19-09-2012, 12:50
Sylla, cholercia, ach ta poczta, jak masz pustą kasetkę, cala niezniszczona to przelóz sobie ten cały kartonik do kasetki pustej -da się, a widzisz Edzia Ci widocznie wysłała gratisik, klej dziewczyno, klej

Właśnie ta poczta nasza ;(
Niestety nie mam wolnej kasetki jeszcze . Ale coś pokombinuję i będzie git.
ps. świetne są te brązowe rzęsy!!!

violcias
19-09-2012, 15:06
Dzięki dziewczynki :*za pomoc
Będę zamawiać i kleić :D już się doczekać nie mogę a zamówienie jeszcze nie złożone :skacze:

A jeszcze mam pytanko : Kiedy można się spodziewać plakatów 1:1 ????
Czytałam że planujecie takie

I czy myślicie o karnetach i ulotkach chodzi mi o coś takiego :
50 x ZALECENIA DLA KLIENTEK - PRZEDŁUŻANIE RZĘS (2582509440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/50-x-zalecenia-dla-klientek-przedluzanie-rzes-i2582509440.html)
Karnety następnej wizyty 10sztuk przedłużanie rzęs (2590022625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/karnety-nastepnej-wizyty-10sztuk-przedluzanie-rzes-i2590022625.html)
Nie wiem czy mogę tu wkleić jeśli nie to przepraszam z góry :kwiatek:
Chętnie bym zamówiła takie ... Nie wiem jak reszta dziewczyn ????
Fajnie by mieć takie z Logo EVo :skacze:

---------- Dodano o godzinie 14:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:38 ----------

Zamówienie już złożone :skacze:
Teraz Czekamy :cwaniak2:

Sindi89
19-09-2012, 19:05
Dzięki dziewczynki :*za pomoc
Będę zamawiać i kleić :D już się doczekać nie mogę a zamówienie jeszcze nie złożone :skacze:

A jeszcze mam pytanko : Kiedy można się spodziewać plakatów 1:1 ????
Czytałam że planujecie takie

I czy myślicie o karnetach i ulotkach chodzi mi o coś takiego :
50 x ZALECENIA DLA KLIENTEK - PRZEDŁUŻANIE RZĘS (2582509440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/50-x-zalecenia-dla-klientek-przedluzanie-rzes-i2582509440.html)
Karnety następnej wizyty 10sztuk przedłużanie rzęs (2590022625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/karnety-nastepnej-wizyty-10sztuk-przedluzanie-rzes-i2590022625.html)
Nie wiem czy mogę tu wkleić jeśli nie to przepraszam z góry :kwiatek:
Chętnie bym zamówiła takie ... Nie wiem jak reszta dziewczyn ????
Fajnie by mieć takie z Logo EVo :skacze:

---------- Dodano o godzinie 14:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:38 ----------

Zamówienie już złożone :skacze:
Teraz Czekamy :cwaniak2:

Jak dla mnie fajny pomysł, nie każda klientka wie jak dbać itp..mimo ze się nagadamy :D a tak zawsze zerknie;) no i karnety sama mam więc polecam;)

violcias
22-09-2012, 19:48
Jak dla mnie fajny pomysł, nie każda klientka wie jak dbać itp..mimo ze się nagadamy :D a tak zawsze zerknie;) no i karnety sama mam więc polecam;)


Nagadamy nagadamy ...., a potem mówią że nie wiedziały albo nie słyszały albo nie mówiła Pani o tym :/:
a tak to ma czarno na kolorowym :P

---------- Dodano o godzinie 18:48 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 20:26 ----------

Dziewczynki jesteście mega super szybkie paczuszka dotarła z prędkością światła :skacze:
Dziękuję bardzo za rzęski :kwiatek:

Sindi89
22-09-2012, 22:47
Nagadamy nagadamy ...., a potem mówią że nie wiedziały albo nie słyszały albo nie mówiła Pani o tym :/:
a tak to ma czarno na kolorowym :P

---------- Dodano o godzinie 18:48 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 20:26 ----------

Dziewczynki jesteście mega super szybkie paczuszka dotarła z prędkością światła :skacze:
Dziękuję bardzo za rzęski :kwiatek:

Dokładnie tak jak mówisz kochana:) lepiej mieć taką karteczkę dać jej po zabiegu i jesteśmy czyste:D a ona zawsze będzie miała przypomnienie :skacze:

Sorcha
23-09-2012, 10:26
Dokładnie tak:D Bożenka, Edzia - zróbcie coś takiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I jeszcze plakat 1:1:D:D:D

Edytkaa
23-09-2012, 11:50
Już kleiłam na Waszym kleju, powiem tak może nie schnie tak szybko jak se pomyślałam po czytaniu komentarzy. Jednak mój poprzedni schnął szybciej. A jest różnica mocy kleju jest bardzo mocny. Troche praca się przedłużyła ale moc kleju jest rewelacyjna. Super się trzymają. Słuchajcie dziewczynki a gdzie trzymacie klej? W lodówce słyszałam że dobrze trzymać? Powiedzcie gdzie trzymacie...;)

śmieszna
24-09-2012, 16:00
ja trzymam w magic bag w lodówce:)

Edytkaa
24-09-2012, 22:24
Co to znaczy magic bag? hm... bo nie rozumiem hehe;)

marchewkowy_las
24-09-2012, 23:18
to torebeczka termoizolacyjna. ja też przechowuję kleje w takich torebeczkach, bez lodówki :) korzystam z lodówki jedynie w czasie upałów:)

edytakon
24-09-2012, 23:22
To taka specjalną torebka-która latem dodawałyśmy gratis do kleju. Teraz jeśli nie kleisz dużo to trzymaj w lodówce. Dłużet utrzyma swoje właściwości.

Edytkaa
25-09-2012, 15:12
Aha:) Teraz już wiem, dziękuje za odpowiedz :thx: Właśnie ja trzymam na drzwiczkach lodówki. Tak kleje 2 razy w tygodniu czasami 3. Latem więcej lecz lato się kończy to dlatego mniej. Za 3 miesiące przy zamawianiu kleju poproszę Was dziewczynki najwyżej o taka torebeczkę gratis. Dziś będę testować Wasze rzęski :cwaniak2:niahh niahh :mml:

moniek09
27-09-2012, 16:08
Dziewczyny wyslalam Wam wczoraj wiadomosc na maila i czekam na odpowiedz :)

edytakon
27-09-2012, 16:18
Moniko zach\ecam do kupna zestawu startowego (wszystko co w kuferku) koszt 320 zl
Zapraszam na szkolenia do nas (poznań, Gdynia lub czasem Warszawa/Krakow)

moniek09
27-09-2012, 17:31
Moniko zach\ecam do kupna zestawu startowego (wszystko co w kuferku) koszt 320 zl
Zapraszam na szkolenia do nas (poznań, Gdynia lub czasem Warszawa/Krakow)

A na ile mniej więcej klientek starcza taki zestaw? :)

edytakon
28-09-2012, 11:15
kazdy mix na 6-8 klientek, platki kolagenowe 0 w zestawie 5 par, wiecej mozesz dokupic osobno

dorotqaa
28-09-2012, 15:49
Witam,

Planuję zakup rzęsek SILK albo MINK... albo jeszcze lepiej obydwu ;p czy jest między nimi duża różnica? myślę, że zdecyduje się na skręt B i grubość 0,15.. spotkałam się też z różnymi długościami np. 10 jednej firmy zupełnie inna niż innej i znów problem ehh... :( pomocy! :)

PS. kupiłam już u Was klej i jestem baaaardzo zadowolona więc mam nadzieje, że nie zakończe zakupów na kleju ;p ...a jesli zamówiłabym dzisiaj istniałaby możliwość wysyłki dziś bądź jutro?

Askar
28-09-2012, 16:07
dorotqaa przeczytaj dokładnie wątek, dziewczyny już mówiły o różnicach między Minkami a Silkami!
Poczytaj też tutaj http://forum.wzorki.info/rzesy/8410-polecane-nie-polecane-produkty-do-stylizacji-rzes-rzesy-kleje-itd.html

marchewkowy_las
28-09-2012, 20:25
dorotqaa, polecam kupić rzęski w Evo. u dziewczyn 10mm - to właśnie 10mm, ani zawyżone, ani zaniżone, świetnie wyprofilowane. silki bardzo błyszczą, niektórym klientkom to przeszkadza, niektóre na odwrót - właśnie o taki efekt proszą. warto więc mieć i silki i minki ^_^ dostawa błyskawiczna :)

dorotqaa
30-09-2012, 14:20
dziękuje za odpowiedzi :) w takim razie kupuje jedne i drugie ;d pozdrawiam gorąco!!! :)))

violcias
01-10-2012, 00:40
ja też kupiłam jedne i drugie i jestem zadowolona :skacze:

edytakon
01-10-2012, 16:15
http://forum.wzorki.info/szkolenia-warsztaty/9568-krakow-szkolenie-doszkolenie-kto-chetny.html#post353264

W ZWIAZKU ZE SPORYM ZAINTERESOWANIEM NASZĄ AKCJĄ HAPPY HOUR NA NORECZKI MAMY DLA WAS NIESPODZIANKĘ

W październiku spadają nie tylko liście...

Zachęcamy do kupna rzęs z norek za jedyne 166 zł

mamy dostepne 3 skręty B C i D oraz większość rozmiarów. w razie braku produktu w sklepie prosimy o kontakt telefoniczny ze mną lub Kurką.

Rzęsy z norek, rzesy naturalne, rzesy z norki syberyjskiej, rzesy 100% naturalne, rzesy do 2:1 (http://evolashes.pl/36-rzesy-100-naturalne-z-norki-syberyjskiej.html)

Zapraszamy do sklepu www.evolashes.pl (http://www.evolashes.pl)

evenense
03-10-2012, 14:38
dziewczynki mam prośbę potrzebuje rzęsek bardziej prostych jeszczo:( czy te A odpowiadają J czy bardziej zwykłemu B?) mam babke z mega prostymi rzesiskami i jak probowałam jej przykleic B to za duzy skret wydawalo mi się..czy mogę się mylić może miałam problem z tym z braku doświadczenia???...helpp:skacze: jesoo czuje się z tym tak jak pazury kiedys zaczynałam zestersowana na maxa.. :-D

dzikakura
03-10-2012, 21:59
evenense, A odpowiadają J.. prawie:skacze: mają minimalnie zakręconą koncoweczkę rzęsy, są ładne i prawie proste i pamiętaj, poprawiamy urodę, a nie ją odwzorowujemy, więc ja myśle, ze z B bylaby kobita bardziej zadowolona, ale to oczywiście kwestia tego co chce klientka ale tez i tego jaki efekt chcemy osiągnąc, ja wiem o co ci chodzi, naklejasz rzęsę i w jej połowie skręt B minkow czy silkow idzie do góry, a rzęsa naturalna.. w dół, mało tego, uczyli Cie, ze rzęsę syntetyczna trzeba dopasowac do naturalnej skrętem.... no i co z tego ze uczyli:) Przy wyklejonej całej aplikacji nie bedzie widac tych odstajacych naturalków, chyba ze pod światło i pod lampą lupą, ale kobita chyba nie łazi z lampą lupą i nie kaze sie ogladac pod nią znajomym:D

evenense
04-10-2012, 00:24
a widzisz kochana..i coz wiecej dodać. dokldnie tak mnie uczyli jak piszesz.. -_- ze skręt dokładnie dopasowujemy.. widzisz wyjełas mi to z ust.. no mam te B EVO i B z SL w razie czego bede kleic drugimi..ale Ona ma opadajacą powieke wiec tez nie moge jej zrobic prostych przecie..:nie_powiem: pod lupa ogladac nie bedzie to pierwsza jej aplikacja..ja miałam miesieczne łysienie a Ona myslała ze nowe zrobione takze luz...chyba :D jak to wykleje zaraz tu zapodam..jeszcze duzo pracy przedemna ech:huh:

violcias
04-10-2012, 00:45
Kurka jesteś REWELACYJNA :D
Dziękujemy za te rady :kwiatek: wczytuje się cały czas i coraz bardziej Was uwielbiam :skacze:
A to kiedy będzie taka cena na noreczki ????

edytakon
05-10-2012, 13:23
Violcias juz jest!!!!

Dzewczyny przyszła nowa paczka a w niej:

SILKI BROWNIE B 0,15
klej hs4
i ubytki magazynowe

postaram se jeszcze dzisiaj wszystko nanieść,

Przesylki jednak bede realizować dopiero w poniedziałek.

Iwona Oleksy
05-10-2012, 15:23
a czy brownie sa tylko w mixach czy uzupelnienie sa rowniez?

edytakon
05-10-2012, 15:35
Iwonko na razie tylko mixy.

violcias
05-10-2012, 21:59
A Edytko źle się określiłam :P chodziło mi do kiedy będzie taka cena :D

Zuuzaneczka
05-10-2012, 22:34
Violcias juz jest!!!!

Dzewczyny przyszła nowa paczka a w niej:

SILKI BROWNIE B 0,15
klej hs4
i ubytki magazynowe

postaram se jeszcze dzisiaj wszystko nanieść,

Przesylki jednak bede realizować dopiero w poniedziałek.

Brązowe 0,15? Chyba trza się zaopatrzyć!!!!

dzikakura
06-10-2012, 17:33
violcias, na razie przez październik, a potem? Potem się zobaczy:skacze:

laurencja
06-10-2012, 20:22
kobietki a czy jest taka mozliwosc ze jak uzbieram dziewczynki to przyjedzie ktoras z was na szkolenie z metody 2:1,3:1 jesli tak to prosilabym o info jak to by wygladalo chodzi mi o to czy ja musialabm zalatwic miejsce gdzie bedzie sie to odbywac? i jaka liczba osob by musiala byc? i jaka cena by byla od osoby?:D

karchola
06-10-2012, 20:40
Ja w piątek naciągnęłam babeczkę z praktyk na hs5, mam nadzieje, że będzie zadowolona :p

a z innej beczki :) szkolenie z 3d i z norek tez jest tylko dla osób które mają certyfikat 1:1?

edytakon
06-10-2012, 22:46
Laurencja oczywisciedla mnie minimum to 5 osob

Karchola
tak 3d jest to zaawansowana metoda aplikacji rzęs i tylko dla osób, ktore maja opodstawy (niekoniecznie certyfikat), chodzi o umiejętności

laurencja
06-10-2012, 22:49
tak tak chodzi mi o was dziewczyny kurka lub Ty Edytko:P prosilabym o wiecej info na priv

dzikakura
07-10-2012, 10:50
laurencja nic nie rozumiem, yyyy:skacze: a skad ty jestes kochana:skacze:

laurencja
07-10-2012, 10:58
mieszkam kolo Opola...chetnie przyjechalabym do was dziewczyny ale mam male dziecko a wiem ze wy kawalek mieszkacie...tak wiec pomyslalam sobie ze poszukam kilka dziewczyn chetnych na szkolenie i ktoras z was tutaj do nas przyjedzie:D tylko chcialabym wiedziec ile by to kosztowalo od osoby i czy ja musze organizowac jakies miejsce?

dzikakura
07-10-2012, 13:01
Opole, opole, gdzie to jest:D Nieeee, zartuje oczywiscie, wiem, gdzie to jest.. ode mnie 500 km, ja chyba odpuszcze, od Edzi jest 250 , wiec niech ona sie wypowiada, aby szkolenie mialo sens, np grupowe przy tej odleglosci (wypowiem sie za Edyte-najwyzej mnie sprostuje) musi byc co najmniej 6 osob, cena.. to tez do ustalenia z Edyta, wszystko zalezy od ilosci osob, im wiecej osob tym cena mniejsza, ale wiem, ze powyzej 8 tez byc nie powinno, bo jakosc szkolenia spada i nie musisz organizowac miejsca, chyba, ze masz jakies niedrogie upatrzone

tyle od kury

edytakon
07-10-2012, 13:21
Laurencja napisalam juz PW
Kura dobrze gada - 5-6 osob minimum
w innym przypadku doplata za dojazd :)

moniek09
07-10-2012, 16:13
Dziewczyny na kursie pracowałam na rzęskach o skręcie J, jakie to będą u Was? :)

edytakon
07-10-2012, 16:17
skręt A
sprobuj tez koniecznie B

moniek09
07-10-2012, 17:30
skręt A
sprobuj tez koniecznie B

a jaka grubosc bys mi polecila? wczoraj robilam 0.20 i wydawaly mi sie troche za cienkie.

Zuuzaneczka
07-10-2012, 17:57
Skręt B z Evo jest znakomity. Łatwy do klejenia, ale też ładnie podkręcony. 0,2 to grube rzęski, ja polecam 0,15 na początek. Wbrew pozorom, aplikacja zrobiona cieńszymi rzęskami wyjdzie Ci bardziej puszysta i gęsta, niż grubszymi. Spróbuj też wymieszać te dwie grubości, naprawdę super to wygląda :)

moniek09
07-10-2012, 18:54
to mix A 0,15 i B 0,15 beda dobre na poczatek ? ;)

edytakon
08-10-2012, 11:22
tak Moniek jesli na J-kach pracowalas to wypobuj sobie A 0,15 lub 0,20
i dodatkowo warto miec B 0,15 lub 0,20

moniek09
08-10-2012, 14:22
jeszcze mam ostatnie pyt. przed zamowieniem :D pracowalam na dwoch prostych pęsetach i teraz nie wiem jakie wziac od Was? dwie proste czy jedna prosta i jedna zakrzywiona?

Sindi89
09-10-2012, 17:27
Czesc kochane ja mam pare pytan...:D
mam klej u+ z Evo i chcialam zapytac bo...w sumie go lubię ale schnie dla mnie za wolno musze przytrzymywac co jest dla mnie nie korzystne bo po 1 czas pracy a po 2 czasem mi sie obsunie rzęska czy coś...a to mnie wprawia w zakłopotanie..:]
najwiecej rzęs uzywam z Evo skret C ale chcialam na probe zamówic z SL ,bo klientki pytają mnie o mniej podkrecone..(a moje materialy ciagle się kompletują :skacze: ) i teraz do Was znawczyń tematu pytanie bo wiem ze skret z Evo C przypasuje zwykłemu skrętowi D...ale nie umiem znaleźć jaki skret z SL bedzie mniej skrecony niz C z Evo..niewiem czy nie zakreciłam ;( chce zrobic zamówienie i siedze i niewiem co mam ze sobą zrobic :D oczy mnie juz bolą od wachlowania stron ..:D jakbym mogła prosić o pomoc..:)) :wstydek:
no i jak wygląda skręt z Evo B ?


aaaa..jeszcze zapomniałam..miałam dziewczynę na przedłużaniu rzęsek 1:1 (ma puszyte i lekkie rzesy i tak nie za wiele rzęs ,mniej niz przeciętna kobitka :D ) ale przy uzupelnianiu chciala efekt bardziej widoczny i chdozi tutaj o zagęszczenie pytanie do was ,jesli jej zrobię 2:1 myślałam o norkach tylko wtedy jak taką Panią policzyć?:)) norek niestety nie robię za duzo...zdarza się sporadycznie...

edytakon
10-10-2012, 09:48
Sindi sprobuj nasze B zamiast szukac w SL to po pierwsze.
Jesli chodzi o klej U+ to nie zauważyłam zeby wolno schnął, spróbuj nakladać go mniej i daj znac. Ten klej jest rzadkim klejem i nie trzeba calej rzesy nim umazać zeby trzymalo. Doskonale rozprowadza się po rzesie naturalnej.

Co do rzęs z norek 0 ja w przypadku bardzo rzadkich rzes ( w zaleznosci od czasu pracu - wziełabym okolo 150 zł)

moniek09
11-10-2012, 21:51
Dotarła przesyłka, bardzo szybkie jesteście ;)

Mam jednak pytanie dotyczące prostej pęsety (oczywiście już musiałam wypróbować). Jeśli mocniej przycisnę to końcówka mi się tak jakby rozjeżdża i źle się łapie rzęskę? To tak w każdych pęsetach tej marki jest?

dorotqaa
11-10-2012, 23:05
Hej,

Zamówiłam na Evo rzęski SILK - 11mm i MINK - 10mm, grubość 0,15 i skręt B. Niestety długość mi nie odpowiada :( to był mój pierwszy zakup rzęs z Evo i po prostu jeszcze nie poznałam ich długości :) zwracałam się z prośbą o zwrot do Evo, pisałam, dzwoniłam i miałam dostać odpowiedź na następny dzień jednak czekam już około tydzień więc straciłam nadzieje na zwrot. Dlatego też chciałabym je odsprzedać po atrakcyjnej cenie, cóż... :) jeśli któraś z Was byłaby chętna proszę o propozycje ceny, a na pewno się dogadamy :)

Pozdrawiam gorąco,
Dorota :)

edytakon
12-10-2012, 09:17
Dorotquo napisałam maila. Jeśli masz pytania dzwoń do mnie, bo Dzikiejkury nie ma w kraju.
Jeśli chodzi o długosci i skręty to wszystkie informacje są na stronie i tutaj na watku również.
Nasze długości to są odpowiednie długości i w stosunku do firm SL czy LL są porównywalne. Niestety do ABC ciężko cokolwiek porównać.
Zaproponowałam wymianę i czekam na odpowied od Ciebie tu lub na maila.

---------- Dodano o godzinie 08:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:15 ----------


Dotarła przesyłka, bardzo szybkie jesteście ;)

Mam jednak pytanie dotyczące prostej pęsety (oczywiście już musiałam wypróbować). Jeśli mocniej przycisnę to końcówka mi się tak jakby rozjeżdża i źle się łapie rzęskę? To tak w każdych pęsetach tej marki jest?

Moniek nie wiem która to Ty, zadzwoń najlepiej. Nie wiem które pincety zamawiałaś.

Edytkaa
12-10-2012, 12:33
Kurde gdy za pierwszym razem użyłam kleju HS5 przy kobiecie która ma mniej podatne rzeski to było wszystko ok. Ale gdy juz miałam kontakt z bardziej podatnymi rzeskami do klejenia zauważyłam że klej bardzo wolno schnie i musze suszyć "gruszką" :/: myślałam ze jeszcze może sie wypracuje ten klej i za każdym razem tak było ze praca która mi wczesniej zajmowała 1,5 - 2 h to teraz robie 3 h :( nie wiem dlaczego tak jest... Mam go zaledwie miesiac tylko, napewno nie zmarnował sie dla mnie... Niestety bede musiała przejśc do tego co wcześniej używałam...

edytakon
12-10-2012, 16:26
Edyta pierwsze słyszę zeby HSa trzeba bylo grusza suszyc. Spróbuj po prostu dawac go mniej. Zapewne masz niewłaściwą technike aplikacji rzęs tym klejem.