PDA

Zobacz pełną wersję : Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek



Strony : 1 2 3 4 5 [6] 7

daruniunia
29-08-2013, 19:31
A z małych paletek kolorowych, do wyboru jest tylko jeden kolor?

maksik
30-08-2013, 13:48
Dziękuję za szybkie rzęski:):)

oldka
31-08-2013, 12:00
Kiedy bedzie dostawa norek 11/13? I czy w paletkach mini kolorowych sa rozne kolory czy kazda paletka z jednym kolorem?

edytakon
31-08-2013, 18:22
W mini mam tylko fiolety i różowe w mixach podanych na naszej stronie.

Rzęsy z norek 11/13 również są (niestety z dodana 9-ką) czekamy na dostawę, mysle ze w polowie września będą takie mixy jakie sobie zyczycie

---------- Dodano o godzinie 18:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:17 ----------

HappyHandy - wszystko mamy na stanie lece zobaczyć czy czegos nie braknie:)

iosa
03-09-2013, 16:04
Kochana Kurko
dziękuję za przesyłkę i za gratisek ( przy okazji - co to za paseczek rzęs?)

Tylko, że mały błąd jest
zamawiałam MInk 0,15 B 9 mm i 10mm oraz Silk 0,18 11mm
a dostałam Mink 0,15 9mm oraz silk B 11 mm i silk C 10 mm

bardzo zależy mi na tych minkach 0,15 B 10 mm bo akurat tego nie mam już prawie nic

Katia_07
03-09-2013, 19:21
Dziękuję za szybką przesyłkę :-) Dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu, wszystko dotarło w całości. No i jeszcze raz dziękuję za mms'a. Dzięki :skacze:

edytakon
04-09-2013, 08:53
Iosa dzwon do Kury i wyjaśnij sytuację.

dzikakura
04-09-2013, 19:45
iosa, dzwon do mnie, no:)

iosa
04-09-2013, 21:31
no dzwoniłam:) aleś zajęty miała :P a później zapomniałam:)

kamillxx
04-09-2013, 22:54
czy cos wiadomo na temat mojego zamowienia nr #1931: ?
musze do piatku je dostac prosilam jeszcze o dolozenie hs5 malego

Agnieszka Praska
05-09-2013, 16:51
dziewczyny pytania odnosnie zamowien kierujcie na maila lub dzwoncie ;) edyta i bozena zapracowane sa i nie siedza na forum 24h na dobe ;) szybciej dowiecie sie w w/w sposob :D ;)

edytakon
11-09-2013, 14:03
Mamy dla Was myslę świetną niespodziankę

Od dzisiaj w naszym sklepie dstepne będą płatki "ANGEL".

Płatki zostały dokładnie przetestowane i wyselekcjonowane, dzięki temu macie gwarancję, że żadne z naszych płatków to nie eksperymenty czy testy :)

Płatki te doskonale nadaja się do separacji rzęs dolnych. OD naszych standardowych płatków odróżnia je kolor (brzoskwiniowy), struktura (nie dokleimy już z pewnością żadnej rzęski) - mają pewnego rodzaju folię oraz doskonały kształt. Do tego nie wypływa z nich kolagen ani zel oraz PRZEPIĘKNIE PACHNĄ.


Dodatkowo:
- można stosować również przeciwzmarszczkowo oraz redukują sińce pod oczami

Wypróbjcie je już dzisiaj!!! Zdjęcie postaram się wstawić niebawem

Izi
11-09-2013, 14:53
:ok::cwaniak2:

iza281
11-09-2013, 23:15
Kurko dziekuje za expresowa wysylke i bardzo przepraszam za pozne odebranie. Bylam w szpitalu i mojemu partnerowi nie chcieli wydac na poczcie. Jeszcze raz przepraszam


----------------
www.iza281.pinger.pl

iosa
12-09-2013, 07:07
Kurko dziękuję. Przesyłka dotarła i pieniążki też już wysłane.

nitko
12-09-2013, 20:31
Dzięki kurko za szybką wysyłkę, rzęski są pięękne...
i bardzo dziękuję za gratis :*

dzikakura
14-09-2013, 01:13
Proszę, proszę dziewczyny. Na zdrowko:))

A tera:

Mamy dla Was taką niespodziankę.

POBRANIEC WIRTUALNO-REKLAMOWY!:D:D:D

Od wczoraj możecie kupować u nas plakaty za całego jednego złotego, w ten sposób, że:

1. Kupujecie plakat u nas w sklepie
2. Płacicie przelewem
3. Otrzymujecie na maila ze sklepu linka , który umozliwia pobranie plakatu w świetnej rozdzielczości.
4. Kopiujecie go sobie na pen drive'a, czy tam na płytę jak chcecie i dyrdacie do najbliższej rejonowej drukarenki, lub lepiej wyposażonego punktu ksero w Waszym mieście tam wam to drukują i macie piekny plakat w rozmiarze, który same sobie wybierzecie

plakat reklamowy rzesy z norek (http://evolashes.pl/57-plakat-reklamowy-.html)

Plakat reklamowy rzesy 2:1 - EVOLASHES (http://evolashes.pl/58-plakat-reklamowy-rzesy-2-1.html)

Pokażę Wam, rowniez jak wyglądają płatki "Angel" w użytkowaniu. Są re-we-la-cyjne. Bardzo miękkie, jakby były z gumy. Paradoksalnie ten kolor brzoskwiniowy jeszcze lepiej uwypukla rzęsę i naprawdę te rzęsy widać. niesamowicie dobrze przylegają do dolnej powieki. Cieniutkie, ale nie przezroczyste. Tak na marginesie , ja nie lubię przezroczystych płatków, bo jak klientka ma ciemniejszą skórę, to w mojej opinii nie widać na nich rzęs. Płatki angel są matowe, więc nie odbijają światła.
Byłam pewna, że zbyt duża miękkośc płatków Angel nie pozwoli mi się opierać o nie pincetą w trakcie aplikacji przez co będę miała problem z separacją lub dociągnięcie rzesy syntetycznej blisko powieki, bo z ostrożności będę tę rzęsę aplikowała "w powietrzu", otóż nie. Spokojnie dociągałam sobie rzesę syntetyczną tak blisko powieki jak normalnie i nie powstała mi na rzęsach tzw łuna. W trakcie aplikacji, czy separacji pincety spokojnie można oprzeć o płatki i nawet lekko nacisnąć, a klientka nie czuje dyskomfortu, na pewno nie przebijemy sie na drugą stronę (mówię o mojej wstępnej obawie, że tak się stanie:D:D, została ona rozwiana), wstawiam też w związku z tym foty tej aplikacji, jak również po to, by pokazać, że klientka nie ma czerwonych oczu, nie wypłynął z płatków kolagen, nie podrażnił klientki, a klientka dość trudna. Duża kobieta z bardzo mocno wystającymi do góry okrągłymi policzkami. Twardsze płatki stałyby na sztorc. Płatki "Angel" idealnie dopasowały się do tych policzkowych okrągłości, takie "duże" klientki nie wytrzymują na stole dużej nic godzinę, godzinę i 10 minut, bo kręgosłup.. miałam obawy, że jak wezmę nowe płątki wydłuży mi się czas aplikacji (wiecie co może zrobić z człowieka wprowadzenie czegoś nowego- żołwia wolnego może zrobić:))- nic takiego się nie stało. Czas aplikacji 1,10, tyle ile jest w stanie wytrzymać ta klientka- po tym czasie nie da sobie dokleić już żadnej rzęsy:D-przysięgam:D
(Wrażliwców przepraszam z góry za mój nieestetyczny 6 tygodniowy odrost hybrydy na kciuku, ja nie mam żywcem kiedy zrobić sobie pazurów:)))
Proszę bardzo:

iosa
14-09-2013, 08:31
Pomysł z plakatem bardzo mi się podoba.
Mam jednak pytanie a raczej dwa

Czy to akcja ograniczona czasem, czy tak już na stałe?
A z racji tej, że w ogóle nie mam pojęcia o programach graficznych,to chcę zapytać czy jest możliwość przed wydrukiem umieścić na takim plakacie dodatkowe informacje np. adres, nr telefonu?

jolunia
14-09-2013, 22:24
Edytko, dziękuję za szybką przesyłkę :-)) Jetseś nieoceniona!

Czy nowe płatki Angel są już w sprzedaży?

dzikakura
15-09-2013, 00:54
iosa, na stałe tak już będzie i w związku z tym będą również plakaty 1:1 i coś tam jeszcze dla Was wymyślimy fajnego, tak, mysle, ze kazdy kto się zna trochę na obrobce zdjec, czy grafice moze wstawic na nasz-wasz plakat numer telefonu, ale iosa nie licz na mnie, jestem jeszcze bardziej kiepska w te klocki niz Ty-mowie Ci:D

płatki Angel są już w sprzedaży dziewczęta

http://evolashes.pl/94-platki-zelowe-angel-.html (http://pl6.herozerogame.com/)
i mamy jeszcze cuś, fajną rzecz, mnie się podoba, opracuję i Wam opiszę.. fot parę zrobię i w ogole, :skacze:

Patios
15-09-2013, 01:56
Mam pytanie. Pracuję na goldzie i bardzo mi pasuje, ale może uda znaleźć mi się coś lepszego :) czy ma ktoś może porównanie do klejów z evo względem golda ? chodzi o to, że szukam takiego, który by szybciej od golda zastygał. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.

dzikakura
15-09-2013, 10:30
no hs5 zastyga szybciej od golda, jesli tylko o takie kryterium ci chodzi:/:, a trzyma tez fajnie, tyle ze rzadszy jest

Patios
15-09-2013, 13:16
Dziękuje :)))

A to, że Wasze kleje trzymaja fajnie i dobrze sie na nich pracuje to wiem z recenzji koleżanek :) Tylko żadna nie pracowała na goldzie i nie mają porównania :) O emisję oparów nie pytam, bo pracowałam na różnych śmierdziuszkach i póki co żadna klientka jesczcze nie składała reklamacji, a ja jakos daję radę .

dzikakura
16-09-2013, 00:34
Mamy jeszcze takie płateczki Drogie Stylistki. To nie normalny płatek tylko taka jakby gabka. Znakomicie nadają się do oczyszczania rzęs naturalnych przed zabiegiem, jak i do doczyszczania rzęs przedłużanych przy uzupełnieniach z resztek cieni, linerów, kredek, czy tuszy. Płatki nasączone są beztłuszczowym płynem , nie tylko świetnie demakijażują, ale tak naprawde przygotowują rzęsy do zabiegi. Płatki nie zastępują primera, od razu mówię ubiegając to pytania, ale jestem pewna, że cleanser z powodzeniem. Lecz jak ktoś maźnie przed zabiegiem mimo odtłuszczania tym płatkiem-cleanserem, to na pewno nic się nie stanie. Odtłuszczania rzęs nigdy za wiele. W opakowaniu jest 30 płatków.

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię takie rzeczy, docinanie płatków, oblepianie płatków tasmami, demakijaż patyczkami, to nie dla mnie, ja lubię szybko, prosto i efektywnie. Jeśli ktoś jest taki sam jak ja- to szczerze te płatki polecam

Patios
16-09-2013, 00:42
Kochane będę wraz z koleżanką zamawiać u Was hs5 oraz chciałabym rzęski podwójnie ścinane, te :

rzęsy podwjnie cienkie (http://evolashes.pl/61-rzesy-.html)

Tylko nie wiem który skręt wybrać. Zależy mi na takim klasycznym C. (coś jak ma secret lashes C, albo z noble lashes C z serii SMART )
Z góry dziękuję za odpowiedź :*

dzikakura
16-09-2013, 00:50
patios- akurat w podwójnie ścinanych mamy tylko jeden skręt i hurra, udało się,:D:D to standardowe C właśnie, czyli takie jakie chcesz, będziesz zadowolona i nie denerwuj się , że w pudełeczku przy podstawie(hyy, podwójnie ścinane nie mają w sumie podstawy), ale tam gdzie są osadzone na pasku są nierowne, taka ich uroda, bo byly przycinane ręcznie, a nie maszynowo. To najlepsza podwójnie cienka jaką spotkałam, a spotkałam 4 rodzaje. Jest pluszowa, milusia i w ogole-mniam.

Patios
16-09-2013, 00:59
Jak to tylko jeden? :(( w sensie, że tylko jeden teraz macie na stanie? :( Widziałam, ze macie dwa rodzaje rzęsek podwójnie ścinanych. Jedne maja jeden skręt i jedną grubość oraz sa tańsze. A drugie mają aż cztery skręty. Interesuje mnie grubość 0,2 czyli muszę wybierać z tych droższych.

AnastazjaB
16-09-2013, 18:29
Patios te droższe są w ogóle nieopłacalne.
Tylko te gęsto tkane mają sens i super się na nich klei... żeby nie powiedzieć, ze same się kleją, bo Y na nich sam wchodzi :P

No, ale grubość to raczej do 2 do 1 albo BARDZO delikatnego 1 do 1.

W sumie jakby były takie 0,15tki jeszcze... :P

Zen.
16-09-2013, 21:03
Kurko albo Edytko jeśli któraś z Was będzie tu jeszcze dzisiaj to dajcie mi znać proszę czy wysłałyscie moje zamówienie. Nie miałam mozliwosci zadzwonić w ciągu dnia i zapytać

zamowienie nr 2015

Patios
16-09-2013, 21:53
Potrzebuję tych 0,2 do aplikacji 2:1 na jedną imprezę. Potem je ściągnę. A lepiej kleić takimi 0,2 2:1 niż klasycznymi z szeroką podstawą.

AnastazjaB
17-09-2013, 01:16
2 do 1 za pomocą 0,2? :wow:
0,15 jest ciężko, 0,2 wszystkie rzęsy opadną w dół i niezależnie jak zostaną wyklejone nie będzie to wyglądało atrakcyjnie :/
Już nie mówiąc o tym, że wyklejenie wszystkich rzes w ten sposób jest w zasadzie niewykonalne, bo zabraknie nam na nie miejsca na linii rzęs.

Jak ktoś potrzebuje super objętości to lepiej przykleić więcej cienkich niż jedną grubą. Metoda zwiększania grubości rzęsy dla zwiększonego efektu jest przestarzała i szkodliwa dla rzęs naturalnych.

Ale wolna wola...

luska102
17-09-2013, 08:04
Ja tez nie möge sobie tego wyobrazic 0,20 2:1?? :wow:

dzikakura
17-09-2013, 09:02
Tak patios, w tych tanszych mamy skręt C standardowy , w droższych mamy jeszcze B. Ale nie calosc materiału, moze widzialas na stronie, ale zwaz, ze jak klikniesz "do koszyka" to nie bedzie tam tych drozszych na stanie-po prostu


zen, odpowiedziałam na priv

kiwaczek2
17-09-2013, 10:29
ale Patios napisała że na imprezę i potem ściągnie. więc wychodzi na to że wie za cięzko :D nie burzymy sie. no chyba że nie wie co robi :D

edytakon
17-09-2013, 19:37
Patios wysłałam Tobie na kom porównanie B i C i 0,20 0,15 :)

Patios
17-09-2013, 20:33
szkoda tylko, że nie odbieram mmsów :leze:

..ale jakoś sobie poradziłam:)) I bardzo dziękuję :przytul: Zaraz złożymy z koleżanką zamówienie. Czy jeśli bym przesłała potwierdzenie przelewu na maila byłaby możliwa jutro wysyłka? Da rade dojść to na piątek?

edytakon
18-09-2013, 09:30
Kurcze ale dobrze ze dalas sobie rade :)

Wysylaj potwierdzenie na maila evolashes@gmail.com i wsio wyjdzie na pewno tylko najlepiej daj znac mi sms jakie powójnie ścinane chcesz bo nie wszystkie już mamy

---------- Dodano o godzinie 09:30 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 20:36 ----------

Mamy dla Was ostatnie sztuki naszych noreczek:
Premium Mink fur 100% natural - EVOLASHES (http://evolashes.pl/60-premium-mink-fur-100-natural.html)

1 szt 12 C
3 szt 13 C
1 szt 15 C
4 szt mix 9-14

Tylko teraz w cenie 199 zł
Promocje nie łączą się :)
KTO PIERWSZY TEN LEPSZY

śmieszna
19-09-2013, 01:17
ooo tak... płatki Angel podobają mi się:)

dzikakura
19-09-2013, 08:31
a tu jeszcze wysyłam wam zdjecie płatków angel ,

-pierwsze zdjecie- pol godziny po rozpoczeciu aplikacji-jak widac kolagen w płatku nie napuchł, nie wyszedł z płatka,
-drugie zdjęcie 45 minut po rozpoczeciu aplikacji, płatek dalej płaski , nie przesunął sie- nic nie poprawiałam:ok::ok::ok::ok:

i ostatnie- efekt koncowy tej aplikacji

edytakon
19-09-2013, 11:16
Dziewczyny mamy dla Was kolejna niespodziankę.
W związku z wieloma zapytaniami mamy dla Was nowe rzęski z norek:

skręt D - mix długości 11/13/15 oraz
mix długości 9,10,11,12,13,14 skręt D
Rzesy znajdziecie tutaj

Rzęsy z norek, rzesy naturalne, rzesy z norki syberyjskiej, rzesy 100% naturalne, rzesy do 2:1 (http://evolashes.pl/36-rzesy-100-naturalne-z-norki-syberyjskiej.html)

Przypominamy, ze rzeski te mamy dostępne w różnych konfiguracjach:
11
12
13
11/13
11/13/15
Zachęcamy do zakupów

wisienkakwspz
19-09-2013, 13:42
A powiedzcie mi, czy to jest jakaś różnica jak dokleić te płatki? Bo widzę, że kurka klei tą szerszą częścią w stronę nosa, a mi jakoś lepiej kleić na odwrót ;)

mucha
20-09-2013, 17:48
wisienka tez kleje wezsza na nosku. Nie wydaje mi sie zeby to mialo znaczenie. Jak komu wygodniej ;)

Zen.
20-09-2013, 18:57
ja dzisiaj jedną panią wykeliłam węzszą stroną do nosa a drugą na odwrót, nie widziałam większej różnicy. Ale niestety.... 'glut' się pojawił, choć nie tak duży jak w przypadku ninych płatków, ale był i u jednej i i drugiej pani :(

dzikakura
22-09-2013, 03:45
wisienka, nie ma róznicy jak przykleisz płatki, ja czasami węższą , czasami szerszą stroną

Zen, ja wiem, mi się też czasem w tych nowych płatkach glutek pojawia, ale sporadycznie

Chciałabym zwrócić Waszą uwagę na te foty powyżej, jak ten płatek jest doklejony, widzicie, ze nie zasłania całkowicie powieki dolnej, że rzęsy są jak tylko zahaczone tym płatkiem, że nie wchodzi na linię wody klientki?

Jeśli płatek wejdzie na linię wody, worek spojówkowy od razu zacznie produkować wilgoć, nie ma na to siły i wszystko co ma kolagen czy hydrożel napuchnie i zacznie wyciekać. Zwróćcie uwagę na tę mikroróżnicę, jak wy podklejacie płatki (najczęstszy błąd właśnie-zbyt wysoko podsunięty płatek), a jak ja to zrobiłam (nie mówię, że jestem wielkim guru, ale z praktyki tak mi wyszło):D, odrobinkę niżej ten płatek,zahaczyć tylko rzęsy dolne, a nie całkowicie przykryć a zmniejszymy wydzielanie gluta kolagenowego do minimum, a w większości przypadków zupełnie go unikniemy:ok::ok:

edytakon
23-09-2013, 18:43
:skacze: A my jutro mamy dostawę a w niej lecą rzęski two tones zielone i nowe kombinacje kolorowych :)

maksik
23-09-2013, 19:43
Czy two tones zielone będą również w mini paletkach?

edytakon
23-09-2013, 20:23
Oczwiście :)

maksik
23-09-2013, 20:38
Suuuuper,

znalazłam w końcu chętną Klientkę na kolor, więc mini na początek będzie w sam raz, i jeszcze jak nowe pachnące płatki jej wrzucę pod oczka to będzie każda z nas zadowolona, są jeszcze prawda?

edytakon
23-09-2013, 21:54
Maksik wszystko mamy :) zapraszamy

sylwus1612
24-09-2013, 09:11
Dziewczyny poleccie mi klejskonczylam kurs robilam juz rzeski ale przestalam i chce zaczac od nowa :-) pracowalam na noblelashes ale chce zaczac na evo :-)

Agnieszka Praska
24-09-2013, 09:21
sylwus zalezy co lubisz ;) wg mnie ok bedzie hs4, szybciutko wiaze nie jest kaprysny :)

edytakon
24-09-2013, 10:21
Ja uwielbiam B ultra plus :) dla mnie najlepszy na chwilę obecną :)

kamzu
24-09-2013, 14:02
a ja też w sprawie kleju, zużyłam 2 buteleczki kleju z cosmo sun- u i w poszukiwaniu czegoś innego kupiłam hs5 - jedne klientki bardzo zadowolone innym się sypią, kupiłam polecany przez którąs z Was maxlashes i prawie wszystko się posypało - poprawiam cały tydzień, boje się że strace klientki nie wiem już co robić:(

Mysiaczeq
24-09-2013, 14:13
mi tez lecialo, przerzucilam sie na hs4 i jest ok, moze kleju wiecej dawaj?

Agnieszka Praska
24-09-2013, 14:55
kamzu mozliwe ze za malo kleju dajesz ;)

edytakon
24-09-2013, 15:02
Kamzu żadna z nas nie zachwalała Tobie kleju Maxlashes - ba nie mamy takiego kleju w swojej ofercie.

Hs 5 jest super klejem, ale niejednokrotnie wspominamy, ze bywa kapryśny w zależności od upałów, wilgoci w pomieszczeniach oraz ilości nabieranego kleju.

Do niezawodnych klejów zaliczają się dwa kleje hs4 oraz B Ultra plus od Evo o czym niejednokrotnie wspominałyśmy w naszym wątku

kamzu
25-09-2013, 14:40
dziękuje Dziewczyny za odpowiedzi! tobie Edytko za wszystkie porady i tobie Marchewkowa za telefon :) Jesteście kochane :kwiatek::kwiatek::kwiatek:
w panice jednak wróciłam do cosmo sun -miałam wczoraj 2 nowe klientki nad którymi długo pracowałam żeby przyszły do mnie na rzęsy z innego salonu gdzie robią kobietą masakrę na rzesach więc nie mogłam sobie pozwolić na błędy, a że są nowe to nie uczulą się od długiego stosowanie tego samego kleju :D

Gorzkajakmokka
25-09-2013, 15:43
Dziewczyny czy wy nie macie w planach wprowadzić jakiś płatności internetowych? Już chyba 3 raz podchodzę do zamówienia u was i rezygnuję w obawie, że nie dojdzie przez te wszystkie potwierdzenia nadań i później dochodzące przelewy.

edytakon
25-09-2013, 17:31
Gorzka wszystko mamy, ale do tej pory nikt nie zgłaszał takich potrzeb, ktoś komu bardzo się spieszy najzwyklej w świecie wysyla nam potwierdzenie przelewu :)

Dodałam nareszcie wszystkie mini paletki.

Mamy już dark browny mini i kolorowe nowe 3-kolorowe mini paletki i brokatowe... i two tonesy zielone:)

MINI PALETKI - EVOLASHES (http://evolashes.pl/23-rzesy-mini-paletki)

Gorzkajakmokka
25-09-2013, 21:58
Tak wiem, ale ja np mam Mbank, który przelew do dnia następnego traktuje jako "w trakcie realizacji" i zawsze mam z tego tytułu problem bo nie każdy wierzy w taki przelew. Dodatkowo ja się często budzę na ostatnią chwilę i boję się, że wy zobaczycie później i paczka nie wyjdzie a zazwyczaj jak zamawiam to na ostatnią chwilę i nie mogę sobie pozwolić na to, że coś nie pójdzie :)
Ale dobrze, że macie w planach :) może akurat jak urodzę, odchowam i wrócę to już będzie i jeden stres z głowy :D

mucha
25-09-2013, 23:45
Było zgłaszane Edzia, było :(
Dla mnie np to ogromne utrudnienie :(

Wysłałam Ci mail 2dni temu i czekam na odpowiedź. :/:

wisienkakwspz
26-09-2013, 12:35
O i ja bym chętnie korzystała z płatności internetowych ;)

gonia1203
26-09-2013, 13:49
Ja również ;)

edytakon
26-09-2013, 20:40
Działamy w tej kwestii już dla WAS :)

GOrzka my tez mbank mamy to kaska jest akurat online :)

Mucha kochana ja już się wygrzebuję ze sterty maili, dzisiaj od 8 do 20 kleilam :)

dzikakura
28-09-2013, 16:01
Dziewczyny drogie, od wtorku bedzie dostępny u nas serwis "przelewy24", usatysfakcjonowane?:przytul::przytul::przytul:

dzikakura
29-09-2013, 22:48
Chcemy tu u nas pogratulować naszej instruktorce Edycie Maślewskiej w związku z zajęciem pierwszego miejsca w mistrzostwach Polski w aplikacji rzęs metodą 1:1. Dziewczyna- świetny fachowiec, ciuchutka- pojechała i.. wygrała. Ja myślę, że należą jej się duże oklaski.
Nam z dumy i wzruszenia łza się w oczku kręci. Edytko kochana-brawo!!!

edytakon
30-09-2013, 12:39
Mega gratulacje!!

Zasłuzone w 100% :) Edyta swoją skromnością zauroczyła nie tylko jurorów, ale i nas :) Cieszymy się i pękamy z dumy :)
A dla naszej odważnej instruktorki szykujemy niespodziankę

daruniunia
30-09-2013, 21:33
Gratulacje :) Zasłużyłaś :)

edytakon
02-10-2013, 15:33
Dziewczyny myslimy nad wprowadzeniem podstawowych produktów do paznokci (metoda żelowa, akrylowa - bez szaleństw, kolorów, brokatów itp.) - firmę już mamy sprawdzoną, jesteście za?:)

daruniunia
02-10-2013, 20:43
Ja jestem za. Zawsze jakiś nowy kolorek żelu by się zamówiło przy okazji :)

iza281
02-10-2013, 20:46
Jesli macie sprawdzone żele to jestem jak najbardziej za :-). Zmiany są dobre od czasu do czasu.


.......................
Stylizacja Paznokci i Rzęs - iza281 - blog dostępny pod adresem iza281.pinger.pl (http://www.iza281.pinger.pl)

ania38
02-10-2013, 23:13
to trudne wyzwanie bo każda z nas ma swoje kosmetyki i firmy

ja kila znam więc co i jak udzielę informacji\\\\
GRATULUJĘ pomysłowości bo w dzisiejszym czasie kosmetyka to szerokie pojęcie!!

edytakon
03-10-2013, 21:06
Postaramy się w najbliższych kilku tygodniach ogarnąć i ruszamy. Na razie będą to podstawowe zele marki , na której obecnie same pracujemy (już od blisko 2 lat) więc tymbardziej wiemy, ze są ok :)
Dzięki Dziewczyny, ze z nami jesteście

maksik
03-10-2013, 21:27
Edzia i Kurka,

dziękuję za szybką przesyłkę i super gratis, mam nadzieję że szybko będę mogła go przetestować razem z zielonymi rzęskami ombre, wyglądają super i w dotyku delikates, czy raczej "delyszys".
Ale nie byłabym sobą, gdybym nie zapytała, zamawiałam również two tones zielone 0,15 a dostałam 10-14 o gr.0,15 i 9-11 gr.0,2:) zabrakło czy Edzia próbuje mi dać do zrozumienia, po naszej ostatniej rozmowie, że 0,2 to nie taki diabeł straszny:]
Pamiętacie o moich czerwonych ombre?;)

edytakon
03-10-2013, 22:05
Maksik dokładnie tak jak myślisz :)
:) jak Ty mnie znasz :) czerwone zamówimy i damy znac jak już beda

maksik
03-10-2013, 22:14
Tjaaa,:)
to proszę o wskazówki, ponieważ te zielone two tones są dla Klientki, która trafiła do mnie po masakrze w salonie i ma swoje "troszkę" osłabione czy mogę te rzęski wklejać bez obaw czy lepiej odczekać jeszcze jedno uzupełnienie i wybrnąć mieszanką genetyczną z czarnymi? :wstydek:

edytakon
05-10-2013, 13:05
Maksik a taj te 0,15 i czarne 0,15 :) da się? będzie ładnie

ania38
05-10-2013, 18:47
Rzęsy z norek, rzesy naturalne, rzesy z norki syberyjskiej, rzesy 100% naturalne, rzesy do 2:1 (http://evolashes.pl/36-rzesy-100-naturalne-z-norki-syberyjskiej.html)

kiedy będziecie miały te rzęski, zainteresowana jestem mix długości 8/10/12/14

i jeszcze jedno pytanie ,wiem ,że to skręt C,jak to wygląda,bo mam klientkę która chce tylko norkę ale bardzo podkręconą

proszę doradźcie które z norek u Was w sklepie mają największy skręt?

z góry dziękuję za odpowiedź :kwiatek:

dzikakura
06-10-2013, 04:57
Ania38 dla Ciebie wszystko:)

Mam chyba jeszcze jedno takie pudełko o które prosisz. Sprawdzę i dam znac na PW
Co do skrętu, nie będę Cię okłamywać, że to jest to nasze evolashowskie "C" (czyli prawie jak standardowe D).
Nasz skręt C w norkach to standardowy skręt C, ale naprawdę super wychodzi na oczku, jesli mogłabym Ci podpowiedzieć, to spróbowałabym klientce wytłumaczyć, że norka- z założenia zwierzę delikatne (aplikacja też delikatna wycodzi przecież norką) plus ten skręt C który my mamy to naprawdę wspaniały mariaż. Zresztą.. te właśnie nasze norasy są przez nas wielokrotnie przetestowane i naprawdę aplikacja nimi wychodzi tak.. norkowo-superowo.

Mamy jeszcze inne norki, lekko mocniejszy skręt i grubsze są, bo zwierzątko obcinane było zimą te za 199, ale ja wolę te, które pokazujesz
(Maaatko, pluję we własne gniazdo):gafa::gafa:

ania38
06-10-2013, 17:15
czekam z niecierpliwością na priv:*

edytakon
07-10-2013, 22:22
Aniu a jeśli klientka lubi bardzo podwinięte to śmialo bierz skret D mamy go w mixie 11/13/15, spokojnie kacik wewnętrzny wykończysz pewnie tym co masz, uwierz mi, nie bralysmy od 9 bo... zbyt podkręcona była :(

ania38
07-10-2013, 22:49
zaraz zamawiam,wysyłajcie jak najszybciej,,moja Pani lubi mego długie i podkręcone rzęski:))
norka oczywiście musi być!! ale p laci to i wymaga!


mam nadzieję, ze spełnię jej oczekiwania/

pewnie sprostam jej oczekiwaniom bo sama wiesz ,że już trochę od Was zakupiłam hihihi

---------- Dodano o godzinie 22:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:43 ----------

Edytko chciałam kupić te rzęsy co pisałaś ale na stronie jest ich brak:(( niedostępne:(

co mam robić??
jestem nadal zainteresowana rzęsami, klejem i innymi produktami.......

edytakon
07-10-2013, 23:01
już sprawdzam :)

zaznacz proszę jak trzeba 11/13/15 d

ania38
07-10-2013, 23:19
sprzedane mam:(

proszę o kontakt tel 784.. bo nie kumam .nic dla mnie nie jest dostępne:(

chcę norki piękny skręt!! to dla klientki a ona jest mega wybredna!!

edytakon
07-10-2013, 23:28
dzwonie, nie odbierasz :(

asiuniak33
10-10-2013, 20:07
Jak zwykle super szybka przesyłka :skacze::skacze: dziękuje :D

edytakon
10-10-2013, 20:28
NO a jak inaczej Asieńko :)
powodzenia wiesz dlaczego :):)

iosa
10-10-2013, 22:09
to ja chciałam się przypomnieć. Zamówiłam 2 dni temu plakaty, zapłaciłam a plików do tej pory nie dostałam

ania38
10-10-2013, 22:46
i ja dziaduję Edyta,przesyłka doszła wczoraj a te rzęski są cudne,już nie mogę się doczekać kiedy będę je kleić..

jeszcze raz dziękuję:*:*:*

edytakon
10-10-2013, 22:58
Iosa bo to miało się samo dac sciagnac,

Ania ciesz się klientka na bank będzie zadowolona :) ja bym była, to moje ukochane rzesiory

iosa
10-10-2013, 23:12
Edytko a skąd mam ściągnąć ?

iza281
11-10-2013, 20:42
Dziękuję Kurko za jak zwykle expresową wysyłkę. Te norki są rewelacyjne. Uwielbiam nimi kleić rzęski :skacze:. Oczywiście gratis też superowski.. Dzisiaj kleiłam nimi rzęski. Super. Jak ktoś się nie zna to może się pomylić:hahaha:



-------------------
iza281.pinger.pl

magdalenasteinhof
13-10-2013, 09:58
witam , od dwóch lat pracowałam na Sl ale coś się popsuło albo monotonia , no nie wiem ... w każdym bądź razie zaopatrzyłam się w wasze produkty na punkcie których oszalałam jak dla mnie o wiele piękniejsze wyprofilowanie i skręt rzęs a klej naprawdę pięknie schnie nie skleja i nie śmierdzi (hs-4) po za tym rozmawiałam z przemilą osobą bo miałam na stronie problem ale pani ładnie podpowiedziała , wysyłka expres i to pocztą szok! po za tym platki ANGEL cud miód malina i orzeszki nie puchą i pięknie separują no i te mini paletki !!! :love::love::love::love:
KOCHAM KOCHAM KOCHAM !!!

Jako stylistka rzęs poczułam się bezpieczna hehe z wami :*

edytakon
13-10-2013, 15:00
Madzia to chyba ze mną rozmawiałaś :) Dziękujemy za tak miłe słowa :) i cieszę się, ze to co mówiłam potwierdza się w użyciu :) (PS widziałam już kolejne zamówienie - dziękujemy :))

Iza :) cieszymy się, ze wszystko super :)

To naprawdę bardzo miłe czytać takie komentarze na temat swojej pracy - bo tylko dla Was i dzięki Wam tu jesteśmy. I to dla Was staramy się szukać, drążyć i testować kolejne nowości, które wpadną nam w oko :) Tymbardziej, ze doceniamy, bo zdajemy sobie sprawę, jak niewiele czasu macie (my też) :)

edusia777
14-10-2013, 21:32
Edzia, Bożenka- jesteście kochane! :kooffa: Baaardzo dziękuję za prezent :* :kwiatek: jest swietny:) w końcu zacznę namawiać klientki na noraski:D

edytakon
14-10-2013, 21:54
Cieszymy się razem z Tobą a teraz klej i wstawiaj te swoje dzieła!!!!! Czekamy z niecierpliwością

amorek
14-10-2013, 23:26
Przelew przed chwilą poszedł, czekam na swoje pierwsze zamówienie :skacze: Tyle pochwał, że aż żal było nie zamówić :D Przetrzepałam prawie cały wątek i mam nadzieję, że jak na początek przygody z rzęsami zamówiłam dobre produkty ^_^

mucha
16-10-2013, 23:40
Dziewczyny myslimy nad wprowadzeniem podstawowych produktów do paznokci (metoda żelowa, akrylowa - bez szaleństw, kolorów, brokatów itp.) - firmę już mamy sprawdzoną, jesteście za?:)

a ja myślę, że to wspaniały pomysł. Mając do Was zaufanie rzęsowe zaufam i pazurkowo. Jestem świeżo po kursie pazurkowym i właściwie poszukuję kolorówki z żeli. W mojej firmie są ciut za drogie i kolorki mi się nie podobają, nie ma takich łądnych pastelowych. Czekam na ofertę :D

edytakon
18-10-2013, 16:06
Mucha niestety chwilowo plany się zmieniły, ale kto wie kto wie... wystarczy, że będziemy miały chwilę dłużej na rozmowy Ehem... biznesowe i ruszymy z inicjatywą

karolasc
19-10-2013, 20:37
dziewczyny napiszcie mi czym się różnią rzęsy mink od silków? Nie miałam z nimi do czynienia nigdy a przymierzam się do zakupów, doradzałyście mi wcześniej silki a ja chciałabym wiedzieć po prostu jaka jest różnica między nimi?

Izi
19-10-2013, 22:15
karolasc silki są bardziej błyszczące od minków. Osobiście preferuje mink - silki leżą i kwiczą ale jak kto woli.

choco-lashes
19-10-2013, 23:30
Ja też preferuje bardziej mink ..a moje klientki KOCHAJA silki;)
tak więc moje zdanie nie liczy się za dużo;)
Ponoc silki się jakość gorzej klei...hmm ja tego nie zauważyłam i obydwa rodzaje rzęsek mają świetną przyczepność;)
Pozdrawiam ,,kierowniczki ''z EVO ;))) zawsze potrafią doradzic;)

edytakon
20-10-2013, 11:40
MINK Mink Premium to As w świecie rzęs. Wyjątkowo delikatne i miękkie. Charakteryzują się głęboką czernią i subtelnym połyskiem.
> Rzęsy są starannie selekcjonowane, przyklejone na 16 paskach. W
> pudełku mieści się około od 3.500 do 4.000 rzęs (ilość rzęs jest zależna od długości i grubości mieszczących się w pudełku) Rzęsy Mink Premium nie wykręcają się w trakcie noszenia. Są bardzo lekkie, nie obciążają rzęsy naturalnej. Znakomicie nadają się dla Pań o jasnej karnacji i oprawie oczu. Preferują je kobiety ceniące dyskretną elegancję i naturalne stylizacje. Rzęsy Mink Premium pozwalają stylistce na precyzyjną, piękną stylizację.

Diamond Silk
Silk Diamond to rzęsy o wysokiej elastyczności, bardzo błyszczące(granatowy odcień czerni)Rzęsy są starannie selekcjonowane, przyklejone na 16 paskach w pudełku mięsci się około od 3.500 do 4.000 rzęs (ilość rzęs jest zależna od długości i grubości mieszczących się w pudełku) Rzęsy Silk Diamond przeznaczone są dla Pań oczekujących wyraźniejszego look'u. Świetnie prezentują się u Pań o ciemnych włosach i karnacji, ale również nadają się dla platynowych blondynek. Idealnie wyprofilowane(grubsza podstawa i cieniutka końcówka) pozwalają na uzyskanie precyzyjnej stylizacji oka.

Ja pracuję na przemian raz te raz te zależy które opakowanie otworzyłam, rzeczywiście widać różnicę golym okiem jeśli chodzi o Silki w 0,20 ale w 0,1 ja już większej różnicy nie widzę:)
Chociaz klientki podobno czują w miękkości (mink delikatniejsze)

Choco - kierowniczki :) ale się uśmiałam :) - pozdrawiamy również :)

Silki według mnie mają w sobie to "coś" - w mini mamy je teraz nawet w 0,07 więc może warto sobie wymacać :)

dzikakura
21-10-2013, 22:09
Kierowniczka jestem? Matko, jak w sklepie z mięsem normalnie:D

Szykujemy dla Was nowości uu, będzie grubo:D

Ale więcej wyrazów miłości prosimy:D

Dzięki choco:przytul::przytul:

iza281
24-10-2013, 19:41
Jak zwykle dziękuję za szybciutką przesyłkę :D.Czekam z niecierpliwością na te nowości:skacze::skacze:::skacze:


-----------------
Stylizacja Paznokci i Rzęs - iza281 - blog dostępny pod adresem iza281.pinger.pl (http://www.iza281.pinger.pl)

AnastazjaB
25-10-2013, 02:40
Jak tam moja przesyłka? :)

miała wyjść 22.10, czekam na nią niecierpliwie już 2tyg walczę bez 0,15 - 10mm - B :D

karolasc
25-10-2013, 07:25
podpinam się Anastazja pod pytanie :P wczoraj myślałam, że dotrze bo dziewczyny pisały, że biegusiem to wygląda, umówiłam kosmetyczkę, czekałam na listonosza, który nie dotarł :( buuuu :P Anastazja najwidoczniej do nas do w. śląskiego z "nad morza" to dłużej idzie :P ale i tak czekam z niecierpliwością :D

dzikakura
26-10-2013, 00:24
Anastazi /twoja przesyłeczka naprawdę wyszła 22 pazdziernika, w zad pocztę polską pokopać no, a wyglądało na to, że się poprawili

Karola- wybacz kiepską pamięć kurzą, ale nie mogę przypomnieć sobie /twojego nazwiska, napisz mi na pw, to ci opowiem kiedy wyjszła, dobra?

Wy się nie smiejscie z tym znad morza... coś jest na rzeczy. Parę razy złapałysmy się na tym ze do jednego miejsca wysyłam ja (ta znad morza:D) i edytakon, i z Poznania szybciej dochodzą, myslicie, ze tam ludzie bardziej pracowici na pocztach są?:/:

Drogie Stylistki Nasze złote. Wiecie, że u mamy nowe miksy z włosia norki syberyjskiej? Sliczne są, ułożone poziomo, a nie pionowo (jakoś takoś wydaje nam się tych norek więcej w tych miksach) Długość 9-14 mm skręt C

AnastazjaB
27-10-2013, 09:18
Tak, mam paczuszkę, była na poczcie 23.10...

Tylko, że chyba nikomu się nie chciało do mnie pofatygować z nią, czy chociaż zostawić awizo. Uwielbiam pocztę polską.

edytakon
27-10-2013, 13:24
No widzisz Anastazja...
Jednak nie Evo nawaliło :) (ps - szło z Poznania):)


Tylko teraz ostatnia szansa na wypróbowanie rzęs podwójnie ciętych

Promocja do wykorzystania zapasów:
10 C 0,20 oraz 13 B 0,15 w cenie 49,99 zamiast 69 zł!!
rzęsy podwjnie cienkie (http://evolashes.pl/61-rzesy-.html)

karolasc
04-11-2013, 20:26
moja jednak doszła na poniedziałek, ale ważne, że dotarła. Jutro będę je testować na sobie :D

ania38
04-11-2013, 22:48
wiecie co ja nie widziałam rzęs podwójnie ciętych w realu,miałam chęć je nawet kupić tylko jak się je klei?


te norki w mixach są rewelacyjne!!

Agnieszka Praska
04-11-2013, 22:53
Aniu pw;):D

ania38
04-11-2013, 22:58
dzięki jesteś kochana AGA moja nauczycielko!!

amorek
05-11-2013, 18:47
Mam teraz klej D, pasował by mi jakiś gęściejszy i szybciej łapiący. Polecicie coś?

edytakon
06-11-2013, 18:09
Amorku ja uwielbiam B ultra plusa :) - zresztą wiedzą o tym wszystkie klientki, do których ostatnio dzwoniłam :)


UWAGA

Mam dobre wieści
mamy już nowe rzęski L :)
w dwóch skrętach w trzech grubościach :) a co :)

a do tego
Dark Browny B i C 0,07 grubość idealna dla mnie :)

Ściagnęłysmy na próbę rzęski W

O mini paletkach Y już nie wspomnę :)

Uzupełniłam stany brokatowych więc zachęcamy do uzupełnienia braków :)

śmieszna
06-11-2013, 20:24
i wszystko jest już w sklepie internetowym widoczne?

mucha
10-11-2013, 12:31
wiecie co ja nie widziałam rzęs podwójnie ciętych w realu,miałam chęć je nawet kupić tylko jak się je klei?


Kleisz jak chcesz. Ja ostatnio nawet 1:1 nimi wykleiłam wyglądały 100% naturalnie. Klientka wyjątkowo wybredna, sama nie wiedziała czego chce, żeby było widać że ma ładne ale jednak żeby nie było widać :huh: Zeby długie ale żeby nie długie jednak ...
Na koniec chciała je zdjąć ... wrrrr, powiedziałam że zdjęcie kosztuje dodatkowo 15 euro ... to ona zdziwiona że musi zapłacić za rzęsy :wow:

Tymi rzęsami też przy zabawie z długościami możesz osiągnąć efekt podobny do norek ;) Fajnie się doklejają do jednej "normalnej rzęsy" Grubość na moje oko to 0,12. Ja je lubię. skręt C jest mocniejszy niż standardowe C z evo.

P.S. Nie wszystkie klientki je lubią ;)

wisienkakwspz
12-11-2013, 12:51
Dziewczynki kiedy będą rzęski L na sklepie? I którą pęsetę zakrzywioną byście poleciły, bo mi spadła ostatnio i już nie jest tak precyzyjna :wstydek:

edytakon
12-11-2013, 16:38
Wisienka ja polecam 7sa :)
a Lki postaram się jeszcze dzisiaj wstawić, na razie będą mixy, jak się nasycicie i będziecie chciały więcej śmiało pisać :)

---------- Dodano o godzinie 16:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:04 ----------

Lki dodane :)

Dark Browny 007 tez

nowy klej dla alergików w długim czasem wiązania tez mamy już w 3 ml butelkach!

Zapraszamy Evomaniaczki na zakupy

mini89
13-11-2013, 09:36
Hej dziewczyny! Czy są na sklepie płatki Angel? bardzo je zachwalałyście, chciałabym się zaopatrzyć ale nie widzę ich :(
chyba ślepa jestem faktycznie :(

edytakon
13-11-2013, 18:21
Mini będą już w tym tyg lub na początku następnego :)

magdalenasteinhof
16-11-2013, 16:31
Drogie dziewczyny chciałam podziękować za szybkie wysyłki i gratisy jakimi za każdym razem obdarzacie :) chciałam się zapytać czy grubość 0,2 to inaczej 0,20 ? gdzieś mi się kiedyś rzuciło już takie pytanie ale nie mogę teraz wyszukać tego wątku jak na złość ;/ Wiem że mogę na was liczyć w tej sprawie gdyż chciałam złożyć zamówienie i mam myślówę :)

śmieszna
16-11-2013, 18:32
tak, to samo; 0,2 to taki skrót myślowy (a w matematyce to też to samo :))

magdalenasteinhof
18-11-2013, 13:42
widziałam że pokazały się nowe rzęski w sklepie L Kwadratowe i pokręcone .
jestem ciekawa czy pojawi się ich wersja w mini paletkach ?
i czy macie jakieś zdjęcia jak w praktyce wyglądają te dwa cuda :) ?

Agnieszka Praska
18-11-2013, 13:58
rzeki L curve wymiataja:D beda zdjecia :)

śmieszna
18-11-2013, 15:49
zatem czekamy :)

magdalenasteinhof
18-11-2013, 16:49
a co z mini paletkami? tez będą ? a więc czekamy za zdjęcia z niecierpliwością:skacze:

iza281
20-11-2013, 18:02
Nie miałam z eLkami doczynienia ani nawet o nich nie słyszałam :(. Jakie rzęsy musi mieć klientka żeby doczepić te eLki? Fajnie wyglądają i z chęcią bym je zakupiła :)


--------------
iza281.pinger.pl

magdalenasteinhof
21-11-2013, 08:22
Domyslam się że są idealne dla osób z prostymi rzęsami :) czyli dla mnie :P

iosa
21-11-2013, 10:53
te eLki podkręcone widziałam u dziewczyn na oczętach i powiem że efekt naprawdę super

agulusia - wklej zdjęcia jak wyglądają "na żywo" :)

edytakon
22-11-2013, 16:34
Tak Dziewczyny będą Lki mini a co :) specjalnie dla Was :) :)
a co mały prezencik świąteczny :) nie będę Wam żałować :)
ale to za jakies 2-3 tyg :) inne specjalne życzenia na pw ( w granicach rozsądku - i naszych możliwości) :)

Co do L-ek sprobuje wstawić zdjęcie, robiłam je naszej Edusi... oj naprzeklinałam się na początku aale wysżły według mnie ekstra

amorek
23-11-2013, 13:39
Można na stronie zapłacić już przez pay pay? Bo coś mam problem z tym :(

edytakon
24-11-2013, 17:10
Amorku musze to jutro z naszym panem od internetu sprawdzić o co chodzi przepraszamy za kłopot, jeśli zależy Tobie na czasie polecam przeslac nam potwierdzenie przelewu na maila zaraz po zlozeniu zamówienia

evolaga
24-11-2013, 18:42
Zapraszam na zakupy produktów Evolashes stylistki z warszawy i okolic.
fb kontakt Agnieszka Szymańczuk Rzęsy Paznokcie

amorek
24-11-2013, 22:16
Amorku musze to jutro z naszym panem od internetu sprawdzić o co chodzi przepraszamy za kłopot, jeśli zależy Tobie na czasie polecam przeslac nam potwierdzenie przelewu na maila zaraz po zlozeniu zamówienia

Przed chwilą próbowałam i nadal nie mogę, ale to spokojnie, nic się nie dzieje ;) Tak zrobimy, że jak zrobię przelew to prześlę potwierdzenie

edytakon
27-11-2013, 17:54
Oki czekamy w takim razie :)

---------- Dodano o godzinie 17:54 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 13:40 ----------

Evonki meldują, ze zamawiamy mini L-ki w pojedynczych rozmiarach, ale kiedy będą... nawet producent nie wie :) (Cat swieta prawda nie pokazywać kleic )

asiuniak33
29-11-2013, 08:55
A są jeszcze na stanie te magiczne "ku..wy" :skacze:;)

edytakon
02-12-2013, 09:23
Asiunia 0,15 mnie została ostatnia :)

śmieszna
04-12-2013, 12:29
nie ma elek curve 0,10? ani 0,07?

edytakon
04-12-2013, 19:56
nie ma... pustki :)

śmieszna
05-12-2013, 17:53
a będą? kiedy? chce je mieć :D

nadiuszka
05-12-2013, 19:58
też bym je chciała, kiedy będziecie mieć? w końcu trzeba wykorzystać rabacik konkursowy, bo ciągle się zebrać nie mogę (o ile jeszcze mogę)

edytakon
06-12-2013, 18:30
Powinny być za około półtora tygodnia

dzikakura
07-12-2013, 20:06
Dziewczyny, Drogie Stylistki. Przerabiamy sklep, mamy przerwę techniczną, będzie trwać do niedzieli wieczór czyli do 08.12.2013, mamy nadzieję, że spodoba Wam się nowy look sklepu

edytakon
09-12-2013, 09:43
Sklepik już działa :0 mamy nadzieję, ze i Wam się spodoba :)

śmieszna
12-12-2013, 13:20
bardzo się podoba, fajnie przejrzyście :) Jestem na tak :)

edytakon
12-12-2013, 14:54
Śmieszna rezerwuje jedna dla Ciebie :) curve L :)

iosa
12-12-2013, 15:52
Edytko ja tez chce!! mi też odłóż

edytakon
12-12-2013, 16:30
Iosa odloze na bank :) normalnie doczekać się nie mogę na ta paczkę

wisienkakwspz
13-12-2013, 12:45
Edytko to i mi odłóż proszę L-ki curve 0.1;)

śmieszna
13-12-2013, 20:01
mi też o,10!!! żeby nie było ;)

mucha
15-12-2013, 11:22
Czy będą jakieś świąteczne promocje? Zamówienie mi się zbiera. :skacze:

Edyta Do Ciebie kieruję pytanie, bo wiem, ze Ty na mocno wykrzywionej pęsecie pracujesz. Czy masz w sklepie te oryginale czarne Vetusy? Nie pamiętam numeru i zawsze zapomnę spisać jak jestem w salonie :(

kiwaczek2
15-12-2013, 18:45
jest już promocja na mini paletkę gratis

edytakon
16-12-2013, 12:27
Kiwaczku czujny nasz wlasnie weszlam zeby wstawic plakacik :) zapraszamy, w sklepie praktycznie wszystko jest (gorzej z naniesieniem na stan magazynowy, pamiętacie, ze same kleimy i piłujemy :) w nocy paczki pakujemy żeby wyszly jak najprędzej!

iosa
16-12-2013, 13:28
jest już promocja na mini paletkę gratis


kiwaczku, gdzie ty takie rzecz dojrzałaś, bo szukam i szukam i nic nie widzę :(

marchewkowy_las
16-12-2013, 15:46
no u nas na wzorkach z góry taki duży baner jest :D

iosa
16-12-2013, 16:30
z banerów to mi się tylko promocja na hybrydy i żele oraz konkurs wyświetlają.


Oślepłam - ot jedyne wytłumaczenie :nie_powiem:

Izi
16-12-2013, 17:28
iosa jeszcze wyżej:D

iosa
16-12-2013, 18:01
w końcu widzę :)

Adblock mi reklamy blokował :)

edytakon
16-12-2013, 21:53
Poza Lkami mamy:

mini Lki
mini browny 007 B
cleaner truskawowy
neutralizator zapachu/oparów kleju
dwa nowe kleje (s i hs7)
semipermanentna maskarę
Ot co

na bank o czymś zapomniałam.... wybaczcie staramy się dokładać towar i opisy na bieżąco...

To co Wesołych zakupów :)

mini89
17-12-2013, 09:19
Edytko co to za nowe kleje ? :)

śmieszna
17-12-2013, 09:59
No właśnie poprosimy jakąś charakterystykę tych nowych s i hs7 ??

wisienkakwspz
17-12-2013, 14:18
A czy z rzęs cieniowanych/two tones są paletki mini, bo na sklepie jest info, że brak produktu?

edytakon
18-12-2013, 09:50
a sa oczywiście niebieskie i fioletowe.. musze sprawdzić czy sa jeszcze inne :)

---------- Dodano o godzinie 09:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:47 ----------

Jeśli chodzi o kleje, Hs7 poprosila nas o ściągnięcie stala nasza klientka - jest nim zachwycona - my jeszcze nie wiemy :)

klej S - mega szybkoschnący, cos jak Hs4, na 1 kropli Boska wykonała wczoraj dwie aplikacje, bardzo rzadki, opary porównywalne z hs4 również, czas trzymania - tez ok 10 tyg jak pozostałe nasze kleje :)

mini89
18-12-2013, 10:13
info o hs7 gdzieś mi się obiło o oczy. Czekam na więcej informacji. Narazie hs4 to mój ulubiony

edytakon
18-12-2013, 12:55
A mój ukochany dotychczas numer 1 jest B ultra plus :) ale od dzisiaj go zdradzam.... na eSke :) evo

wisienkakwspz
18-12-2013, 13:59
Edzia a zielone są?

edytakon
19-12-2013, 21:19
Kochana mam zielone w dużej palecie 12ki chyba 0,15 są prześliczne :) piekna gleboka butelkowa zielen, jeśli chcialabys jaśniejsze to ombre

kiwaczek2
21-12-2013, 19:20
kurvy potrzebuję :D B 0,15 najchętniej, 0,10 też nie pogardzę, mix.
szukać w sklepie czy tu?
widzę już wszystko w sklepie jest. biorę!

pay u nie działa. tzn mi nie działa - nic się nie wyświetla.

napisałam zapytanie czy mozna sobie wybrac gratiowa paletke???

Gorzkajakmokka
23-12-2013, 11:56
o właśnie, wyczerpały się zapasy czy nie? Bo może i ja bym coś zamówiła tak mnie kusi ten gratis :D

dzikakura
26-12-2013, 12:32
Najlepszego świątecznego dziewczynki,

brać,brać promocyjne minipaletki są więc się na promocję załapiecie- przypominam- zamówienie za 250 złotych minimum, minipaletka Silków diamondów lub Minków Premium- w gratisie


Krótko opisuję klej S- nasz nowy nabytek. Dla mnie konsystencja boska( bo rzadki, lubię pracować klejami rzadkimi), wiąże szybciej niz hs4, mikrometr wolniej niz hs5, nie czuję oparów, ale na pewno są , po 10 setach rzęsowych przedświątecznych w jednym dniu i kleju blisko twarzy (na pierścionku), pobolewała mnie głowa, ale tak szczerze? Po tylu zrobionych klientkach, to każdego głowa by pobolewała po każdym kleju chyba:/:. Kolor mocno czarny, całą aplikację można zrobić jedną kroplą, mnie na pierścionku nie zasechł

Co do trwałości-producent pisze, że trwałość wiązania klejowego to 10 tygodni, a ja Wam powiem jak ten klej się zachowuje jak za 4 tygodnie klientki mi wrócą, ale jak na razie to co ten producent pisze o swoich klejach to z reguły jest dość wiarygodne.

iosa
26-12-2013, 17:30
ja już zamówiłam i teraz czekam z niecierpliwością na przesyłkę:ok: :)

Agnieszka Praska
27-12-2013, 23:06
dzisiaj pokochalam klej S evo calym moim serduchem
praca na nim to sama prrzyjemnosc
konsystencja rzadziutka, barwa mocno czarna
co do schniecia to jest minimalnie szybszy od hs4 :)
hs4 sluzyl mi do tej pory jako dotyykowka jak mialam chlodniej w salonie, Ska jest dotykowka nawet w cieplejszym pomieszczeniu:skacze:
jestem z tych wrazliwcow ;) na opary i zapachy reaguje po minucie klejenia
przy hsach i ultra musialam pracowac w podwojnej maseczce, przy dotykowce innej firmy o zapachu wymiocin zmieszanych z budaprenem mialam okropne mdlosci i migreny, natomiast przy kleju S nie mam nic, oczy nie szczypia, kataru brak, glowa nie boli a wykleilam 5 setow pod rzad:wow::yess:w chwili obecnej to moje nowe ajlowju :love:

mucha
29-12-2013, 14:11
Kiedy można się spodziewać dostawy pęset?

agnieszka-nails
29-12-2013, 18:07
dziewczynki nie wiecie czy w Warszawie mozna gdzies dostac klej z Evo? przeszukalam google i nic... tylko sklep maja w Poznaniu i Gdańsku... może któraś cos wie na ten tamat?

iosa
29-12-2013, 19:29
Dystrybutorem produktów Evo na Warszawę jest Agnieszka Szymańczuk Instruktor.
to informacja z ich strony

kiwaczek2
29-12-2013, 19:46
agnieszka - a przez stronę evo nie możesz zamówić?

w ogóle jak tam moje zamówienie, bo cisza w eterze

agnieszka-nails
29-12-2013, 23:33
chodzilo mi bardziej o konkretnemiejsce, sklep, hurtownie...

kiwaczek2
30-12-2013, 08:49
Tak to nie ma.

iosa
30-12-2013, 08:57
chodzilo mi bardziej o konkretnemiejsce, sklep, hurtownie...


Agnieszka Szymańczuk
Instruktor oraz dystrybucja produktów marki EVOLASHES
Szkolenia Lublin, Warszawa
ul. Poznańska 5 05-041 Sulejówek
https://www.facebook.com/aszymanczuk


kurcze no.
konkretniej to się już bardziej nie da.



A najlepiej to telefon do Edyty lub Bożeny i pytaj - kobiety zajęte klejeniem więc nie zawsze tu zaglądają.

W Krakowie też nie mają stacjonarnego sklepu ale wiem, że jak trzeba coś pilnego to zawsze można do Meraszki dzwonić ona zawsze wszystko ma.

agnieszka-nails
30-12-2013, 10:33
Zapytalam tylko o stacjonarny sklep w Warszawie czy maja nic wiecej. A to co jest napisane na ich stronie do widze bardzo dobrze. Wystarczyla odpowiedz ze maja lub nie, ale juz wiem...

amorek
31-12-2013, 14:17
Obowiązuje jeszcze promocja na minipaletkę? Bo nie mogę znaleźć informacji na ten temat

Gorzkajakmokka
31-12-2013, 16:07
Obowiązuje jeszcze promocja na minipaletkę? Bo nie mogę znaleźć informacji na ten temat
Właśnie pisałam w tej sprawie do Edyty , ale chyba nie miała czasu odpisać. Chciałam powrzucać sobie do koszyka to co chcę , ale nie jestem w stanie zamówić tych mini paletek, więc chyba odpuszczę. A szkoda.
Zadzwoniłabym, ale pewnie w tym wirze przedsylwestrowym nie ma sensu.:)

marchewkowy_las
31-12-2013, 20:27
w banerze jest informacja, ze do 31 grudnia, więc pewnie jeszcze obowiązuje :ok:

Gorzkajakmokka
01-01-2014, 11:12
w banerze jest informacja, ze do 31 grudnia, więc pewnie jeszcze obowiązuje :ok:
Do 31 lub wyczerpania zapasów :) A kto wie jak to wygląda z zapasami . ;)

marchewkowy_las
01-01-2014, 17:14
a no rzeczywiście, kto wie :)

dzikakura
01-01-2014, 20:35
Zapasy dziewczyny są :) musimy tak pisać, bo `gdyby jakimś cudem ktoś wykupił wszystkie minipaletki na raz to co wtedy?:/::/:
przedłużam promocję z minipaletką do 3 stycznia.

pincety są, dzisiaj w nocy będę uzupełniała stany, pamiętajcie kochane moje mysmy mialy ten sam młyn świąteczno-sylwestrowy co , my jestesmy sprzedawcami owszem, ale stylistkami rownież, a i tak uwazam, że poradzilysmy sobie w tym roku zawodowo:P:P

(jak się sama nie pochwalę, to nikt prócz Edyty mnie nie pochwali)

Gorzkajakmokka
01-01-2014, 21:33
To super. Czekam na uzupełnienie stanów i chętnie zrobię zakupy.

farbstift
02-01-2014, 10:52
dziewczyny o co chodzi z promocją? :D jak otwieram stronę Evo to nie widzę tam żadnej informacji, ale generalnie u mnie szata graficzna wygląda inaczej niż wcześniej (bez banerów etc.). Samo logo i poszczególne zakładki. Oświećcie mnie to może też skorzystam:)

kiwaczek2
02-01-2014, 10:57
jak kupisz rzeczy za 250zł, evo dorzuca mini paletkę silków lub minków gratis

amorek
02-01-2014, 11:23
:yess:Już biegnę do sklepiku :D
A tą minipaletkę sama mogę sobie wybrać?

evolaga
02-01-2014, 17:08
Agnieszka Szymańczuk tel516181249
Sulejówek k. Warszawy dystrybucja produktów Evolashes. Zapraszam

dzikakura
02-01-2014, 19:49
Amorek- paletkę wybieramy losowo

Gorzka, ale wszystko jest, to co mamy na stanie w sensie to jest

Gorzkajakmokka
02-01-2014, 20:24
Amorek- paletkę wybieramy losowo

Gorzka, ale wszystko jest, to co mamy na stanie w sensie to jest
Aaaaa, myślałam że macie 0,18 i 0,12 w uzupełnieniach i zaraz wklepiesz w stan magazynu, ale Edyta mi odpisała i już wiem, że jednak nie :)

edytakon
03-01-2014, 15:46
:) ja wczoraj długiego posta napisałam a dzisiaj widze ze go nie ma :(
ehh

niestety uzupelnien w ogóle jeszcze nie ma niestety - warto wziac dużego mixa jakby co

---------- Dodano o godzinie 15:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:09 ----------

Aaaa miałam mówić :)

mamy już 0,07 w silkach Diamondach więc w razie czego możecie już wybierać :)

maksik
05-01-2014, 22:16
Dziewczynki,
macie gdzieś w swoich zapasach klej AD dla alergików, ale ten w wersji z czarną nakrętką?

kiwaczek2
06-01-2014, 11:51
powiedzcie mi jak z trwałością hs7? bo na razie doszły mnie słuchy że kiepsko .

dzikakura
08-01-2014, 23:18
maksik- mamy teraz obecnie na stanie klej dla alergików z zieloną nakrętką, naprawdę jest fajowski i mamy go w małej pojemności 3 ml, moze być?

kiwaczek- powiem ci jak wrócą mi klientki , (robiłam aplikacje na nim przed świętami) na razie nie było telefonów, żeby coś odpadało, producent podaje, ze trwałość to 10 tygodni, tak naprawdę jest to klej dla amatorów ultra plusa, których denerwowała wysoka, mocno wyczuwalna woń tego kleju, w tym kleju ja nie czuję nic, a ultra plus mnie drażnił jest od ultra plusa rzadszy, co uważam za jego zaletę.

Wracają natomiast mi już klientki, na których użyłam naszego nowego kleju "S", dziewczęta, można kupować,jest trwały:ok:, natomiast dla bardzo wrażliwych na opary stylistek polecam inny klej, trwałość i lepkość i czerń z kolei S ki- dla mnie na tę chwilę- numer 1, zresztą, dziewczyny- mamy przecież neutralizator oparów kleju. Spróbujcie, nie kosztuje miliona baniek, a naprawdę fajnie działa

kiwaczek2
09-01-2014, 08:35
S faktycznie - mi się sprawdza.

hs7 - nie za bardzo, słabo trzyma już na początku. rzęsy odskakują .boję się ze po tyg nic już nie zostanie. dobrze ze testowałam na koleżance, będę testować jeszcze na drugiej.

co do neutralizatora - ja i tak mam zatkany nos. już nie mam siły :D moze bym sobie nim na maseczkę napsikała

edytakon
09-01-2014, 11:29
Kiwaczek ja nie mogę Ski ma dla mnie zbyt duże opary, chociaż trzyma się ekstra:)
HS 7 mniej wyczuwalny, trochę jak 5-tka, eeehhh ale i tak moim ukochanym B ultra plus :)

galbi
09-01-2014, 12:18
chcialabym zlozyc male zamowienie, ile kosztuje wyslanie paczki za granice? :)

edytakon
09-01-2014, 13:07
Witam 20 zł,

Agnieszka Praska
09-01-2014, 14:42
3 tygodniowe rzeski klejone na klej S evo :)

maksik
09-01-2014, 23:15
Kurko, mam ten z zieloną nakrętką, mimo, że w lodówce trzymam to gęścioch się zrobił i źle mi się klei, ten z czarną był płynny i dla mnie lepsiajszy,stąd moje pytanko:)

iosa
10-01-2014, 07:44
Kurko, Edytko a czy L-ki curvy uzupełnienie tylko w minipaletkach, czy będziecie mieć jakieś duże uzupełnienia ?

DianaT
11-01-2014, 12:30
Ponawiam tutaj na forum swoja prosbe o numer przesylki. Zamowienie numer #002668

edytakon
12-01-2014, 12:09
Iosa nie mamy zamiaru ściągać w dużych paletkach, ale jeśli masz takie zyczenie pisz mi sms albo maila i na pewno je dla Ciebie ściągniemy :)

Malutkapumcia, Kura szkoli od piątku wiec jak tylko zasiądzie przy kompie wysle numer, ale widze, ze to szło pocztexem i już dawno powinno być u Ciebie

DianaT
12-01-2014, 15:01
Dziewczyny do mnie nigdy pocztex nie dojezdza. nie wiem na jakiej zasadzie to sie odbywa ale zawsze paczki wyslane pocztexem przywozi listonosz. Mieszkam na takim zadupiu ze chyba im zwyczajnie sie nie oplaca dlatego wszystkie paczki zamawiam poczta polska bo mam znajomego listonosza i zawsze wszystko jest ok. A z kurieremi jest wieczny problem. Troche sie rozczarowalam bo te rzeski byly na studiowke dla mojej siostry ktora sie odbyla wczoraj :( Zalezalo mi na tym numerze bo majac numer mogla odnalezc paczke i bym wtedy podjechala do siedziby i odebrala bo na pewno juz gdzies u nich lezy a teraz to juz mi wszystko jedno kiedy przyjdzie.

Agnieszka Praska
12-01-2014, 19:05
malutka moglas zadzwonic do Bozeny i na pewno bys sie szybciej dowiedziala o przesylke, niz piszac na forum ;) prawda jest taka ze dziewczyny tez kleja,szkola,maja rodziny,obsluguja sklep i na forum czesto nie bywaja, wiec ja bym szukala ich pod telefonem a nie na forum ;)
nie ma sie czego bac ;) my przez telefony nie gryziemy :skacze:

DianaT
12-01-2014, 20:09
agulusia - pierwsze co zrobilam w piatek to sie skontaktowalam z kura telefonicznie. otrzymalam informacje ze nie moze mi podac numeru bo nie ma przy sobie ksiazeczki i moze wyslac dopiero wieczorem. ponowilam prosbe o wyslanie numeru poznym popoludniem i nie dostalam go wiec napisalm na forum.

mucha
14-01-2014, 00:00
malutkapumcia poczta nawala :( ja zrobiłam zakupy w drugi dzień świąt, szybko zrealizowano i wysłano a paczuszki nie ma :(;(

DianaT
14-01-2014, 06:35
mucha- niestety okazało się że to nie poczty wina. informacje że paczka została wysłana dostałam 8stycznia a się okazało że została wysłana 9stycznia po 18.

Zen.
15-01-2014, 00:13
Dzięki dziewuchy za prezencik :D jestem mile zaskoczona :D

dzikakura
15-01-2014, 01:14
:(. Zaniosłam na pocztę przesyłki 9 stycznia- to prawda, spakowałam 8 stycznia i wtedy to dostałas maila. Zobacz o której godzinie go dostałas, o 21 , nie ma takiej poczty, która by przyjmowała przesyłki o 21.... Tyle, że zaniosłam ją rano 9 tego, czemu wyszła wieczorem- nie mam zielonego pojecia.Sorry malutka pumcia, naprawdę mi przykro, robim co możem. Książka nadawcza o którą i mnie i Tobie chodziło powędrowała do archiwów do księgowej, bo.. miała ostatnią stronę , wysłał ją mój facet jak pakował do niej wszystkie dokumenty. Dogadałam się z nim.. w poniedziałek- trochę późno, bo na poczcie jej nie znalazłam afkors....Jest mi strasznie głupio, że nie mogłam podać Ci tego numeru przesyłki. Bardzo Cię przepraszam. Jak widzę rzęsy dotarły, szkoda tylko, że na studniówkę siostrzaną nie.:(


I tu apel dziewczyny. My naprawdę te przesyłki wysyłamy. Podpisałyśmy umowę z pocztą polską (w końcu) daje to nam to, że nie stoimy w ogonkach (stałysmy czasem i godzinę blokując okienka na poczcie)a pobraniówki realizowane są pocztexem, co daje im przewagę nad zwykłymi pobraniówkami taką, że skraca czas wysyłki o jeden dzień. Ale wszystko ma swoje blaski i cienie. Nie jesteśmy w stanie niestety podawać Wam numerów przesyłek. I poznań i gdynia ma teraz dwie ksiązki nadawcze jedna zostaje na poczcie, drugą bierzemy ze sobą wpisujemy, idziemy na pocztę, bierzemy tę pierwszą, znów zostawiamy druga i tak na zmianę. Robimy przesyłki na zmianę z Edytą. Więc nietrudno sobie policzyć, że książka numer 1 trafia do mnie na przykład co trzeci dzień.... Pytajcie na swoich pocztach na podstawie swojego nazwiska, czy przesyłka jakaś nie przyszła. Szczególnie na malutkich pocztach Panie w okienkach odszukają bez problemu.

violcias
15-01-2014, 16:52
Edzia lub Kurka mam pytanko o mini paletki Two tones jest kolor granatowy na stanie ? I mini L-curve mix jest ?

dzikakura
16-01-2014, 00:21
jest kolor granatowy i sa l curvy w mixach mini tyle ze w o,15 grubosci sie skonczyly ale sa w z 0,1 i 0,07

violcias
16-01-2014, 11:57
Dziękuję Kurko :D zamówione , zapłacone--
jakby się znalazły curve 0.15 to chcę bo niby są na stanie :P

A Paczka do Norwegii ile będzie mnie kosztować to tak na przyszłość pytanie ???

edytakon
17-01-2014, 15:15
Violcia - koszt 20zł chyba ze duza paka to więcej

iosa
17-01-2014, 15:43
dziękuję za przesyłkę i ten gratis :) skąd wiedziałaś Edytko, że myślałam nad ich kupnem ?:) :skacze:

edytakon
17-01-2014, 18:18
Widzisz :) jak Cię znam :) napisz mi Iosa które rozmiary L w dużych Ci zamówić :) bo składam zamówienie w weekend

Czy widziałyście już, ze mamy do kupienia semipermanentną maskarę w małych 5gramowych opakowaniach?

farbstift
21-01-2014, 10:44
oo nie a ja dopiero co w zeszłym tygodniu zakupy zrobiłam ;) no cóż, mascara pójdzie następnym razem do koszyka.

barbara_kawka
26-01-2014, 17:32
Dziewuszki a bede Lcurv. 0,15 w duzych paletkach czy tylko w malych ? a jesli tak to kiedy tak mniej wiecej ?

dzikakura
29-01-2014, 19:20
Bachna - Niestety, L 0,15 tki są nieosiągalne na tę chwilę. Ale ciśniemy producentów ciśniemy:)

edytakon
30-01-2014, 17:39
Będą Lki tylko w mini paletkach mixy reszta jeszcze chwilowo niedostepna :(

malutkaistotkaa
03-02-2014, 09:37
które pensetki polecacie z EVo?

DianaT
03-02-2014, 14:36
Dziewczyny nie wiem czemu nie dzialaja mi u Was platnosci PayU. Pilnie potrzebuje zlozyc zamowienie a zwyklym przelewem nie chce placic bo czas dostawy sie wydluzy.

maritek
03-02-2014, 22:20
pumcia u mnie ten sam problem wystepuje i juz kilka razy zamawialam za pobraniem :( szkoda bo drozej.

---------- Dodano o godzinie 22:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:18 ----------

dolaczam sie do pytania istotki, ktore pesetki są warte zakupu? potrzebuje takich które będą bez problemu łapać najciensze rzeski, poki co tak mi sie moje pogiely po miesiacu ze szlag mnie trafia :/ wystarczylo ze raz spadla mi na podloge :/

wisienkakwspz
04-02-2014, 10:47
Co do pęsety to ja używam zakrzywionej Vetus 7-SA, bo dziewczyny polecały i świetnie mi się nią pracuje :)
A brak płatności payu niestety i mnie zniechęca do częstszego kupowania...

edytakon
04-02-2014, 15:08
Ja tez pracuję na pesetach SA i uważam je za super produkt, nie łamią rzęs, są wystarczająca twarde, czuję je w dloni :)

---------- Dodano o godzinie 15:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:04 ----------

Payu działało i znow cos nie tak, dzisiaj w nocy będą znow dokonywane renowacje sklepu więc może i to wróci do normy

iza281
05-02-2014, 18:01
Dziękuję Kurko za expresową wysyłkę. Jak zwykle z resztą :-). Te noreczki profil D są zaje....iste. Klientka była nimi zachwycona, a klej chyba zostanie moim faworytem :ok:. Pozdrawiam



----------------------
iza281.pinger.pl

dzikakura
08-02-2014, 20:47
Prosz bardzo. Ja się w temacie penset nie wypowiadam:) Ja lubię mocne i twarde czarne... vetusy. :D:nie_powiem::nie_powiem::nie_powiem:

mucha
09-02-2014, 18:46
Ja do rozdzielania rzęs mam jonostik czasny lekkozakrzywionaZdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu, a do klejenia mam vetus mocno zakrzywiona, ale nie z evo.
Zadawałam tu już pytanie odnośnie pęset ale go nie widze :( Jest w evo vetus mocno zakrzywiona , Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu a na zdjęciu pokazana prosta i do tego jonosick i nie widze czy to ta czy inna :(

dzikakura
10-02-2014, 00:39
Tak mucha, są mocno zakrzywione pensety vetusa, zarowno te drozsze srebrne patynowane jak i te nieco krótsze, czarne, twardsze

amygirl
11-02-2014, 11:55
Hej dziewczyny, jestem tu nowa,czytalam o opiniach evo i postanowilam wyprobowac:p
robilam ostatnio zamowienie, ale nie ma na stanie rzesek do objetosciowki, kiedy beda?
Juz nie mooge sie doczekac :D :D

---------- Dodano o godzinie 11:55 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 10:11 ----------

Zrobilam zamowienie na rzeski , wyprobuje tez te o profilu L, a co :)

a co do PayU to nadal nie dziala :(

dzikakura
15-02-2014, 00:02
Payu juz działa, sprawdzałyśmy spróbuj amy jeszcze raz, L ki są świetne mamy teraz również L o grubości 0,2 w miksach, jeszcze cieplutkie:)

Przedstawiam Wam dziewczyny nowe rzęsy Soft Diamond Lashes oprócz świetnego futurystycznego pudełka (co najmniej ważne w sumie, ale cieszy oko):D Mają nową formułę. Mianowicie mają wydłużoną końcówkę od cienkiej strony.

Nie wiem jak u Was, ale u nas klientki lubią swoje rzęsy objętościowe najlepiej na drugi lub trzeci dzień po aplikacji , kiedy to końcówki rozejdą sie i rozprzestrzenią nabierając większej puszystości.

W rzęsach Soft Diamond Lashes ten efekt uzyskujemy natychmiast po aplikacji. Rzęsy te dzięki swojej wydłużonej cienkiej końcówce nie przytulają się do siebie tylko od razu są fajnym objętościowym dywanikiem:)C

Poprzez cieniutką końcówkę są bardziej miękkie.

Mają fajny kolor. Czarny i błyszczący jak Silk Diamond, ale bez granatowego odcienia.

Na razie będą dostępne już od poniedziałku w dużych miksach B 0.1 i C 0,1. - czywiście naszym B i naszym C

Takie są moje spostrzeżenia na temat tych rzęs. Moje klientki wstają zachwycone:D


a

mucha26
15-02-2014, 12:12
Nowe rzęski:cwaniak2: Super Kurko!:ok: Lubię to! Chce je mieć:)

dzikakura
15-02-2014, 15:39
Będą będą, w poniedziałek na stanie :D

edytakon
16-02-2014, 15:09
Ot co :) produkt dodany :)
O proszę :)

rzęsy soft evo (http://evolashes.pl/27-rzesy-soft-lashes-evo)

minimouse
16-02-2014, 15:23
płatnośc payU dalej nie działa :((

galbi
18-02-2014, 12:59
A gdzie moge Lki 0,20 znalesc, bo szukam i nie widze :]
Czy dobrze prezentuja sie Wasze L+ na oczach bardzo gleboko osadzonych?

edytakon
19-02-2014, 09:29
L 0,2 są tylko w dużych paletkach
0,15 tylko chwilowo dostępne w mini (uzupełnienia 0,15) tez mini :)

Mysiaczeq
23-02-2014, 20:24
Dziewczyny, czy planujecie z powrotem dodać do sklepu Ultra cieniasy 0,07 C? koleżanka chce hurtowo, ale nie ma

dzikakura
23-02-2014, 22:45
Dodałam ostatnią paczkę, którą mamy Mysiaczeq, niech kolezanka wstrzyma się momencik, już idzie do nas świezutka dostawa ultrasków, mysle, ze za 5-7 dni będą

edytakon
24-02-2014, 10:52
Będą będą :) już lada dzień :)

barbara_kawka
26-02-2014, 09:09
a do mnie dotarly ostatnio L-czki 0,20 ... ze wzgledu na to iz objetosciowa nie jestem poki co :( przesylka meeega szybka dziewuszki !! kocham Was :*

edytakon
26-02-2014, 11:48
Baśka wyklej no 1:1 Lkami i wrzucaj :)

iosa
26-02-2014, 15:51
Edytko dziękuję za przesyłkę i prezencik :):ok:przyda się :) - naprawdę zacznę wierzyć, ze czytasz w myślach :D :kooffa:

bardzo fajnie wygląda opakowanie od softów - diamencik :)

Mysiaczeq
04-03-2014, 20:03
Dziewczyny, co z Ultrasami, bo z utęsknieniem czekamy

iosa
07-03-2014, 08:21
Edytko, Kurko - czy można prosić o zdjęcie fartuszka Evo ?