PDA

Zobacz pełną wersję : Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek



Strony : 1 2 3 4 5 6 [7]

Mysiaczeq
09-03-2014, 11:54
a czy macie może więcej niż 1 paletkę L curve 0,07 C? bardzo potrzebne najlepiej 3 szt

edytakon
10-03-2014, 17:03
Mysiaczqu mamy uzupełnienia i mini paletki, ja mam tylko 0,1. ale jesli mogę być szczera, to najlepiej mi się własnie klei na 0,1 w L


Muszę Wam donieść już dobre nowiny :)

Paczką z 007 objętosciowymi już jest wieć zapraszamy na zakupy, troszkę inne opakowanie - aleeeee można w koncu zdjąć pasek z kasetki i przykleić na dłoń (dla mnie tamta wersja za ciężka była :(

Do tego mamy w końcu gąbeczki do demakijażu - za 30zł oraz uwaga jedynie 10 szt doskonałych czekoladowych i czerwonych ombre - w skręcie D!!!. Dosłownie kilka sztuk tak na pokuszenie!!

---------- Dodano o godzinie 17:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:00 ----------

Ioska Kurka miała zrobić mogę Ci wysłać zdjęcie na kom :) tak na szybko mojemu małzowi strzelilam jak tylko dotarły :) A kura mowi... Edzia zeszczupłała i do tego urosły jej włosy na klacie... hehe

Mysiaczeq
10-03-2014, 20:04
Dziewczyny jak jedno macie to drugie wyjdzie, kiedy dostawa L curve 0,07 :P

a moge prosic o fotke paletki ultrasow, chodzi mi glownie o skret, bo kolezanka zakupiła gdzies tam gdzies C ale przyszly plaskie i dlugasne (najkrotsze odpowiadaly 15 mm)

iosa
10-03-2014, 21:06
Edytko ja niestety nie mogę odbierać mmsów - coś spitoliłam w komórce i teraz żadne czary - mary nie pomagają - nie odbiera się i już :( ( albo ja już stara i na bakier z technologią)

a da się na mejla ?

rzęsowa
11-03-2014, 07:19
...
a moge prosic o fotke paletki ultrasow, chodzi mi glownie o skret, bo kolezanka zakupiła gdzies tam gdzies C ale przyszly plaskie i dlugasne (najkrotsze odpowiadaly 15 mm)
może kupiła nie-Evoskie? też kiedyś się nacięłam.
w Evo nie było więc kupiłam na allegro cos podobnego. cienkie a i owszem były
ale skręt C to evoskie ciut bardziej niż A... nie wspomnę o długości bo paseczki opisane 8,10,12
a porównując do evoskich spokojnie daje 12, 14, 16 :(

DianaT
11-03-2014, 10:34
Dziewczyny czy paczka do mnie juz wyszla? Bo przelew zrobilam juz nawet nie pamietam kiedy a macie w tym samym banku konto co ja wiec przelew jest ksiegowany natychmiast a ja do tej pory nie dostalam informacji o wysylce :-/

Moje dane to Diana Trzasko-Wnukowska tyle chyba wystraczy :-)

edytakon
11-03-2014, 20:16
Dziewczyny u nas zawsze mocny skręt, nie ma się co bać kupować :)
Mysiaczqu są mini 007 i uzupełnienia, kupuj śmiało :)

Diana sprawdzę konto ale już nie dzisiaj bo z kom piszę :(

DianaT
11-03-2014, 20:58
Edyta - dostałam informację, że brak jednej paletki rzęs. Tylko czemu po takim czasie? To przykre, że zawsze jak u Was zamawiam jest coś nie tak. Nie lubię się dopominać o paczki i się interesowac co się z nimi dzieje. Lubię zamówić i po prostu dostać za kilka dni nie latając za paczką. A u Was zawsze muszę się dopytywac :( Składałabym o wiele wiećej zamówień ale mnie to zniechęca. Poza tym niefajne jest to, że składam zamówienie i jest coś na stanie bo mogę to dodać do kosztyka a potem się okazuje, że nie ma.

Mysiaczeq
12-03-2014, 06:59
Dziewczyny ja bym chciała ta L w mixie :( bo biorę dla siebie i 2 koleżanek

dzikakura
12-03-2014, 08:55
malutka pumcia, bo szukałysmy,edyta i ja czasem coś się zawieruszy, podawaj proszę telefon w kazdym zamowieniu, będzie szybciej. Mam jedną ostatnią paletkę skrętu C, chcesz spróbować, czy przelać Ci z powrotem pieniążki?

L-0.07 mam. Dwie ostatnie sztuki, a wlasciwie jedną, bo jedną dla malutkiejpumci, jak się zdecyduje zamienic te softy

DianaT
12-03-2014, 10:21
Kura - napisałam Wam wczoraj wiadomość żebyście mi wysłały tą paletkę C. Ja nie jestem problemowym człowiekiem ale zawsze mi zależy na czasie więc jak czegoś nie ma to proszę o jak najszybszą informację, żebym mogła sobie wybrac coś innego. A L musi być koniecznie bo jak nie będzie to mnie siostra powiesi :P

dzikakura
12-03-2014, 11:39
malutka pumcia, idzie dzisiaj- przepraszam

---------- Dodano o godzinie 11:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:31 ----------

Mysiaczeq- mam jedną ostatnią, dostawa tych elek bedzie za ok 2 tygodnie, bylaby szybciej, ale czekamy na 0,15 tki, bo.. producent nie ma tej podstawowej skądinąd rzęsy. z L kami 0,07 naprawdę jest to samo, czyscimy mu caly stan magazynowy,bierzemy tyle ile ma, a jak ma niewiele to co mamy zrobic? Jak sie wsciekniemy to weźmiemy sie za produkcje:D:D


To dla Was od razu informacja, softy za ok 2 tygodnie w uzupełnieniach w 0,1 ce, i z tego co pamiętam to w miksach 0,07 rownież,

ja Was rozumiem, ja jestem zakochana w softach, otworzylam jedno pudeleczko, (oprócz tego co wizelysmy na probe, bo Wy wiecie, ze nic nie wprowadzamy, poki nie wyprobujemy) to jeszcze dostalam opiernicz, od Edyty, że ja to wielka Pani jestem, tu se otwieram, a tam wy czekacie a ja marnotrawię... nosz cholerny świat:D:D

No dobra, moze te paczki nie idą z prędkością światła, choć robimy co możemy,(taaaa, kurier pocztexu za pobraniem w 24 godziny... jasne... a ja waże 60 kg....) ale jednego nie mozecie nam zarzucic, braku jakości, stawiamy na nią i toczymy boje z producentami.

Jestesmy z siebie dumne np pamietacie rzęsy do metod objętościowych za 39 zlotych? najpierw wywalczylysmy dobry skręt , a nie plasakcze, a potem ze zgrozą zauwazylysmy ze paski nie odrywają się z kasetki!!! Nosz jasna ciasna! Teraz mamy i skręt i odrywanie pasków. Tadam,

A Ombre.. dziewczyny mamy w mocnym C!Też wywalczone! Brać wiosna idzie, bo tych ombre w mocnym C to też nie za wiele, zaznaczyc, ze mocne C chcecie w uwagach!:))))

kamzu
12-03-2014, 20:06
Wczoraj zamówione, dzisiaj paczuszka już jest :) dziękuje Edytko :*

rzęsowa
12-03-2014, 20:54
Jak sie wsciekniemy to weźmiemy sie za produkcje:D:D
nie jest to głupi pomysł ;] jestem ZA!

No dobra, moze te paczki nie idą z prędkością światła, choć robimy co możemy,(taaaa, kurier pocztexu za pobraniem w 24 godziny... jasne... a ja waże 60 kg....)
ja tak mam szybko, dzis zamawiam jutro- najpóxniej pojutrze są
i tylko raz mi sie zdarzyło że czegoś nie było (B 0,07 7mmw minku,ale dostałam silk- ok... :D

Jestesmy z siebie dumne np pamietacie rzęsy do metod objętościowych za 39 zlotych? najpierw wywalczylysmy dobry skręt , a nie plasakcze, a potem ze zgrozą zauwazylysmy ze paski nie odrywają się z kasetki!!! Nosz jasna ciasna! Teraz mamy i skręt i odrywanie pasków. Tadam,
ja je lubie, tylko szoda że producent ma zawyżone długiości... 8,10,12 to Evoskie 10, 12, 14.. albo i o 2 wyzej :placz::placz::placz:

monisiaczek
12-03-2014, 21:19
Dziewczęta a czy rzęski L dla początkującej to dobry wybór? dam radę?

Wracam do kleju hs5 z hs4. Jednak na hs5 kleiło mi się lepiej bo na hs4 mam caly czas sklejki.

Mysiaczeq
13-03-2014, 12:21
kurko zatrzymaj dla mnie prosze te l 0.07 dzis zrobie zamowienie, napisz czy juz nie sprzedalas

pat-Rysia
13-03-2014, 13:20
Dziewczyny czy moja paczka już wyszła? Pisałam do Was na stronie, ale odpowiedzi nie dostałam i nie wiem co dalej..:( zrobiłam przelew 7.03 a dalej mam status "Oczekiwanie na przelew"

mój nr. zamówienia #003065

DianaT
15-03-2014, 13:12
No w końcu doszły moje softy :skacze: Mam nadzieję, że w poniedziałek wypróbuje :)

Jest może szansa zamowienia L w duzych paletkach pojedynczych rozmiarow 0,07? Bo ja bym chciala 8,9,10,11,12,13.

edytakon
17-03-2014, 12:21
Malutkapumcia mozna zamówić nie ma sprawy

pat-Rysia
17-03-2014, 12:55
Ja żadnej odpowiedzi nie dostanę jak sądzę...?:)

DianaT
17-03-2014, 14:46
Edyta - to mi zamow bede bardzo wdzieczna :)

edytakon
17-03-2014, 17:09
pat Rysia został do iebie napisany mail juz dośc dawno temu, nie rozumiem, moze nie dotarł, z evolashes@gmail.com

pat-Rysia
17-03-2014, 17:31
Niestety nie dotarł:( poprosiłabym o wysłanie jeszcze raz lub szybką odpowiedź tutaj kiedy mogłabym się spodziewać paczki.

Mysiaczeq
18-03-2014, 08:27
ja tezczekam na odp w sprawie L :(

edytakon
18-03-2014, 14:29
Mysiaczeq mamy 1 duza i reszte malych,

PatRysia bedziemy dzwonic

Mysiaczeq
19-03-2014, 06:36
edyta 0,07 tak? to ja ją chcę

pat-Rysia
21-03-2014, 15:49
Również dziękuję za gratis :) bardzo trafiony :D

mucha
24-03-2014, 17:50
Teraz mam pytanie w sprawie soft lashes. Czy w palecie mix skręt C te krótkie rzęsy 8,9, sa też tak bardzo zakręcone jak w kiedysiejszych mixach? Nieomal kółeczka?

DianaT
24-03-2014, 17:53
Dziewczyny wiadomo może kiedy przyjdą te L 0,07 w pojedyńczych rozmiarach dla mnie ? Nie śpieszy mi się tylko chciałabym orjentacyjnie wiedziec.

Mysiaczeq
24-03-2014, 22:36
Dziewczyny, kurcze od ponad miesiąca próbuję u Was zamówić i jak jedno dojedzie to drugiego brak na stanie. Chcę softy, ultrasy i L. Na ultrasy sie doczekałam, ale teraz nie ma ani softow ani L. Nie będę zamawiać każdego rodzaju rzęs z osobna bo zbankrutuję na przesyłkach. Szczerze powiem, że ta sytuacja mocno mnie zniechęca...

edytakon
25-03-2014, 16:55
Mysiaczqu przykro mi (choć nie do końca, ale zrozum pewną rzecz)
Jeśli ściagamy coś nowego - to w naprawdę mega duzych ilościach... I cieszy nas, ze czasem w ciagu jednego tygodnia wszystko schodzi na pniu. Jednak nie jestesmy tez w stanie przewidziec do konca Waszych upodobań. Uwierz mi kobieta - to istota, ktorej nigdynie poznasz i mimo, ze na przykład my szczerze kochamy dark browny to niestety nie każda z Was je pokochala i... niektore leżą i czekają na lepsze czasy. Zrozum tez prosze, że nie jestesmy tak ogromną firmą, ktora stac na zakupy za kilkadziesiąt tysięcy dolarow i nie mozemy (nie potrafimy i nie chcemy do konca) zatowarowywać sie tak na kiilka miesiecy w przód. Bo to ciągle coś nowego wskakuje a i kleje mamy naprawde mega świeże.
Towar lezy na urzędzie celnym. Czekamy

---------- Dodano o godzinie 16:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:55 ----------

Malutkapumcia juz niedlugo niestety 12 nie bedzie :(

violcias
25-03-2014, 18:59
Dziewczynki macie mini paletkę L curve mix 0.15 ??? Na stanie niby jest ale ostatnio zamawiałam 0.15 a dostałam 0.10 bo tej nie było podobno :)

edytakon
26-03-2014, 09:25
Violcia jest, a nie uzgadnialysmy przypadkiem zamiany przy poprzednim?

mucha
26-03-2014, 15:16
Dziękuje za przesyłeczke !!!!

Kamyk ucierpiał niestety, Oni na tej poczcie na prawdę muszą porządnie rzucać tymi paczkami skoro taki gruby kawał szkła wykruszą :( Ale da się pracować ;)

Pęsetki boskie. Kocham Was za nie :*

Jakich tam dark brownów macie dużo? Ja zamówiłam dużą paletę dostałam dwie małe.... Z drugiej jednak strony lepiej bo nie wyklejam 14tek ;)

Tym gratisem zrekompensowane straty ;) Dziękuję !!! Doszły w sam raz bo chyba namówię jutro moją stałą na blue :love:

Czekam na Soft i L :skacze:

Dziękuję :*

Agula Hol
26-03-2014, 21:13
A ja z takim pytaniem: czy dziewczyna (Agnieszka chyba ma na imię) z Holandii to Wasza dystrybutorka? Bo widziałam jej ogłoszenie na fb i chciałam potwierdzić czy to oby na pewno oryginalne EVO-skie rzęsy i akcesoria? Bo mi byłoby to bardzo na ręke taki sklepik tutaj w Holandii:)

violcias
26-03-2014, 22:15
Edytko nie, nie jestem objętościowa także 0.10 mi nie potrzebne , dlatego pytam czy tym razem na 100 % są 0.15 :) bo dalej potrzebuję :D
To zamówienie składam w takim razie :D

ALUTKAPIATEK
31-03-2014, 17:55
Ja dzis dostałam swoje zamiewienie i to po trzech dniach wiec jestem zadowolona tylko szkoda ze nie bylo moich minkow tylko zostaly zamienione na silki. Nigdy jeszcze ich nie stosowalam ale mam nadzieje ze dadza rade:)

isa
01-04-2014, 05:48
Agulahol, piszę w odpowiedzi na twoje pytanie o Agnieszke
To nie sa orginalne evo rzeski ona prowadzi sprzedaz rzesek Livlashes,
Sa bardzo podobne do evo,, zamawialam także też są fajne polecam.
Pozdrawiam

monisiaczek
01-04-2014, 13:12
A ja chcialabym sie dowiedziec jak wygląda fartuszek z Evo. Nie ma zdjecia na stronie:(

Izi
01-04-2014, 14:30
Ja dzis dostałam swoje zamiewienie i to po trzech dniach wiec jestem zadowolona tylko szkoda ze nie bylo moich minkow tylko zostaly zamienione na silki. Nigdy jeszcze ich nie stosowalam ale mam nadzieje ze dadza rade:)

Ja też dostałam silk zamiast zamawianych minków więc widzę że taka jest metoda jak czegoś brak. Niestety dziewczyny macie u mnie "negatywa" jak w mordę strzelił. I gratisy też nie pomogą jak się klientów w "bambuko" robi. :nunu:

Mysiaczeq
01-04-2014, 15:57
Niby l mialy dojechac niby niedaleko a dalej nie ma...

edytakon
01-04-2014, 16:13
Izi odeślij nie ma sprawy w koncu i tak długo czekałaś za swoimi zamówionymi rzęskami. Widzisz chciałam dobrze, a że sama pracuję na tych rzesach minkach i silkach i nie widzę żadnej róznicy przy 007, no moze na plus silków (nie mają granatowej poswiaty w słoneczny dzień)

---------- Dodano o godzinie 16:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:00 ----------

Mysiaczqu i Dziewczyny ale ja urzędnikiem nie jestem. Nic nie poradzę na ich opóżnione ruchy. Mają swój czas, procedury.

PS. Skąd ta nagonka na nas? Przykro mi, że jednak nie chcecie docenić dobrych chęci. Która z dużych znancyh firm (jak LL, SL, LP) ma tyle podstawowych linii rzęs? Odpowiem Wam żadna, bo żandej tak jak naszej nie zalezy na tym abyście miały przyjemność pracować na fajnych ciekawych produktach. Zauważcie, ze jesli czegoś nie mamy kontaktujemy się i staramy się pomóc i zamienić ( zawsze mamy alternatywę) a inne firmy? Milczą, nie odbierają telefonów - i przeylkę wysyłają po kilkunastu tygodniach - wtedy kiedy będa miały pożądany towar.

---------- Dodano o godzinie 16:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:02 ----------

Monisiaczku szukam zdjęc co by było widać dobrze fartuszek na ostatnich warsztatach ale nie moge nic ciekawego zlokalizować. jesli napiszesz do mnie sms 515234466 to wysle ze swojej kom foto (tam mam) :) na mojej drugiej połówce

Izi
01-04-2014, 17:19
Edyta nie możecie samych oklasków zbierać bo nie na tym świat polega;]
Moja uwaga: nie sprzedawajcie czegoś, czego nie macie. Tyle.

:rybka::rybka::rybka:

Mysiaczeq
01-04-2014, 17:29
Dokladnie zgodze sie z Izi. Co z tego. Ze proponujecie tak rozlegly asortyment jak i tak nie ma jego wiekszej czesci na stanie. Smutno mi bo przelecialy mi 2 chetne na te l :(

mucha
01-04-2014, 18:55
PS. Skąd ta nagonka na nas?

Bo macie bardzo dobry towar ! ;)

Jeżeli ktoś sie nie zajmował pracą i sprzedażą internetową, nie wie jak ciężko jest wszystko zorganizować ;)

Z utęsknieniem czekam na info o L- kach.


Póki co opinia o HS7. W moich chłodnych warunkach zachowuje się zadowalająco ( w skali 1-10 9 :ok:). Nie zasycha w pierścionku tak szybko jak inne kleje. co do trwałości wypowiem się za 3 tygodnie.

iosa
01-04-2014, 21:22
A ja chcialabym sie dowiedziec jak wygląda fartuszek z Evo. Nie ma zdjecia na stronie:(
to jeżeli jest to faruszek z warsztatów, to ja tu wkleję zdjęcie dziewczyn z fartuszkach

dzikakura
02-04-2014, 08:17
Mysiaczeq, czemu nie weźmiesz L ek w mini palecie? Bo jak na razie to skonczyly nam się L ki miksy 0,07 (bo o te chyba Ci chodzilo) w małych paletach są


Dostawa się opoznila ze względu na softy, w ktorych niektore z Was zakochaly się bez pamięci, tyle ze czekalysmy na wyprodukowanie.

Będziemy mialy tez nowe kleje. Zero oparów, a mocny, rzadki i trzyma 8 tygodni. Poprosilysmy o wyprodukowanie takiego cuda i się udało. Szkoda, że nie mozemy się doprosic o produkcje 0,1 nek w kolorze u producenta minkow i silkow. Są inni producenci, ale nam zalezy na jakości. Plastikowa chinszczyzna nas nie interesuje, Was chyba tez nie. :D

I Izi- nie oczekujemy samych braw. Konstruktywna krytyka zawsze się przydaje. Cieszymy się, że mimo tego, że zaopatrujesz sie głównie gdzie indziej wracasz po coś, czego inni nie mają- :*

edytakon
02-04-2014, 11:40
Oświadczam, ze otrzymałam przesylkę, ogromne kartony... kilkaset kilogramów. Matko boska kto to rozpakuje :)

Izi Proponowałam zwrot pieniędzy czy nie tak sklepy internetowe działają, że jesli nie mają odyłają pieniązki?

Iosa dziekuje bardzo za fotaskę :)

Mysiaczqu powinny byc Lki lece za kilka minut przegladać co tam nowego jest.

Co do rozległego asortymentu - Dziewczyny bo kazda z Was ma inne potrzeby ściagamy i testujemy rózne produkty, niektore są niewypałami a inne strzałem w dziesiątke i cięzko ucelować który produkt będzie tym właście złotym strzałem!

Mysiaczeq
02-04-2014, 11:50
Edytko od razu prosze o odlozenie l 2x0.1, 2x0.07 i 0.15 i 1x softy 0.1

ALUTKAPIATEK
02-04-2014, 14:48
Oj to ja tez szybciutko musze zastanowic sie nad zamowieniem:)

gosialicious
02-04-2014, 15:35
Dziewczyny a co z tymi zelami i innymi produktami do pazurkow?

Zrezygnowalyscie z pomysly (wyczytalam, ze planowalyscie).
Chetnie bym sie skusila, bo rzesy uwielbiam ;)

Izi
02-04-2014, 16:05
Izi Proponowałam zwrot pieniędzy czy nie tak sklepy internetowe działają, że jesli nie mają odyłają pieniązki?
Tak, Edytko proponowałaś ale dopiero po ponad tygodniu. Gdybym od razu wiedziała że ich nie będzie rozegrałabym to inaczej a tak czekałam... Nie chodzi mi o to żeby Wam zrobić antyreklamę. Staracie się wiem, miłe jesteście i w ogóle super babki, ale robicie małą zmyłkę w sklepiku niestety :(
Zamówiłam 6 różnych paletek z rzęsami z czego de facto miałyście fizycznie tylko 2:/: Rzęski były zamawiane pod konkretną klientkę, która usłyszała ode mnie "Pani Małgosiu takie jak Pani chcę zrobimy przy następnej wizycie", Pani Małgosia od tego czasu była u nie już 4 razy a rzęs ani widu ani słychu.
Posiadanie dużego asortymentu myślę nie jest po to żeby używać go jako substytut.
I kurcze cokolwiek bym teraz nie napisała to i tak wyjdzie że Was się czepiam:/:
Ja chciałam jedynie wyrazić swoją opinię że wg mnie nie działa to wszystko idealnie. Jeśli czegoś nie ma to klient powinien o tym wiedzieć przed zakupem a nie kiedyś tam - moje zdanie. Jeśli w sklepie nie ma wody 1,5 litra to nie kupuje baniaka 5 litrowego tylko idę do sklepu obok, jakbym czekała na dostawę w pierwszym spożywczaku to bym się odwodniła ;)

Nie znam się na prowadzeniu sklepu internetowego, ale jakoś sobie ludziska radzą więc chyba się da.

W skrócie: aktualizacja stanów magazynowych. Tyle z moich sugestii a reszta cud, miód, malina:ok: Brawa za starania, dobrej jakości produkty itp.itd.

Mam nadzieję że wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem i wyłapią złota myśl. To nie jest atak:pistol: tylko zwrócenie uwagi myślę uzasadnione. God bless You :*

dzikakura
02-04-2014, 18:44
Izi-aktualizacja nie działa, prowadzimy rownież sprzedaż bezposrednią i dystrybutorską, nie jesteśmy w stanie ściągać na bieżąco wszystkiego z magazynu internetowego, ściąga sie to, co zamówicie fizycznie przez sklep. Wiele z Was zamawia towar smsami lub dzwoniąc lub przez maila.System wystawiania faktur nie jest u nas zintegrowany ze sklepem,(wtedy gdybysmy wystawialy fakturę na towar zamowiony smsem samo by się ściągało) mógłby być ale wtedy trzebaby by było przestawić go na inny serwer, co wiąże się dla nas ze spadkiem pozycjonowania w googlach na szary koniec branży, co będzie się wiązało z kolei ze spadkiem obrotów przynajmniej przez pierwszy rok. Postawilysmy go na kiepskim serwerze najtanszą opcję jaką się da, nie przypuszczałyśmy, ze to się tak rozhula:/::/:. Tak samo jak nie działa u nas payu, powinno działac a nie działa- serwisanci payu, nasz administrator nie jest w stanie na to nic poradzić. ćwiczymy to od pół roku.

Przymierzamy się do "przelewów 24" ich serwisanci zapewnia, ze bedzie to dzialac- nie bardzo wierzymy Aktualizujemy stany raz w miesiącu zgodnie z rozliczeniem księgowym to za rzadko-wiemy. Niestety nie jestesmy w stanie nic więcej zrobić.

Którejś jeszcze napisać o kuluarach prowadzenia sklepów internetowych i sprzedaży rzęs? Moze jakieś dobre rady?

P.S. Nie wierzę w życzenia nam wszystkiego dobrego Izi tak BDW:D:D

podpisano:
bezsilna wobec gownianego systemu oprogramowania-Kura

Izi
02-04-2014, 22:29
Kura możesz wierzyć lub nie:P ale życzę Wam tylko tego co dobre.
Fakt, nie robię u Was dużych zakupów, kupuje tam gdzie mam taniej - takie prawo rynku.
Lubie Wasz sklep, zawsze był i będzie moim miejscem awaryjnym - o ile w akcie nienawiści nie zablokujecie mi w nim konta:ban:
Nie zmieniam do Was stosunku i nadal będę zapewne korzystać z Waszych usług ale jeśli robię zamówienie i po 60 dniach nadal nie zostaje zrealizowane to chyba mam prawo do wyrażenia opinii, nieprawdaż? Sama widzisz i piszesz że ten magazyn u Was nie hula, więc nic dziwnego, zaskakującego i nienormalnego nie napisałam. Bo mi też z nim ciężko się żyje tak jak Wam;)

jolunia
04-04-2014, 22:45
Edytko, dziękuję bardzo za rewelacyjnie szybką przesyłkę :-)

mucha
05-04-2014, 10:15
Zrobiłam dopłatę, nie moge się doczekać tych softów :tuptup:
Edytka widzisz mnie tam?

rzęsowa
05-04-2014, 10:56
z postów wynika ze softy na stanie są, a ma stronie sprawdzałam 3 razy pod rząd- w tym dzis i nie ma ich na stanie :(
co to się dzieje?
zamawia się w końcu na sklepie czy na forum?

edytakon
05-04-2014, 15:31
Rzęsowa softy są na stanie ale do pracy jestem chwilowo ja a mam tylko dwie ręce :)
Dodałam na razie softy w mixach - b te są.
W uzupełnieniach w zakupie tylko w B i C grubość 0,10

Lki w duzych paletach tez w koncu są.
Przykro nam Dziewczyny, ze tak długo musicie czekać z wstawianiem, ale wtajemniczone wiedzą, ze zamowienia (równie te telefoniczne, sms itp) tez sa realizowane :)

Mucha widze Cię widzę, juz paka czeka :)

phoenix
06-04-2014, 11:02
A ja mam pytanko odnosnie wysylki za granice i przelew . Czy macie platnosc paypal ( nie znalazlam na stronie) i ile trzeba czekac na taka przesylke?
No i koszt jest od 20 zl a ja chce ok 6 opakowan rzesek i cos pewnie jeszcze :)
Bede wdzieczna za odpowiedz bo rece swierzbia do zamawiania

AnastazjaB
06-04-2014, 21:21
Hmmm... może się nie znam, ale co ma serwer do pozycjonowania? Pozycjonuje się domenę a nie serwer na którym fizycznie wisi stronka (poprawcie, wytłumaczcie jeżeli się mylę).

Szczerze powiedziawszy mnie również niesamowicie zniechęca ten motyw do zakupów. Kilka razy już zamawiałam gdzies indziej rzęsy, mimo, że akurat rzęsy lubię u was zamawiać ze względu na różnorodność.
Szeroki asortyment jest genialną sprawą - pod warunkiem, że wszystko się zgadza i jest na stanie.
Inaczej to - mimo sympatii - lipa straszna.

ALUTKAPIATEK
06-04-2014, 22:48
A ja mam pytanko czy macie dystrybutora w Warszawie od ktorego by mozna kupic? Bo ciagle mi czegos brakuje a nie jestem w stanie robic wiekszego zamowienia

edytakon
07-04-2014, 20:20
Phoenix koszt wysyłki zostanie 20 zł, mozliwośc płatności paypal jest napiszę info po otrzymaniu zamówienia jesli zostawisz w uwagach taką informację.

Alutkapiatek jest w Sulejówku Smialo dzwon Agnieszka Szymańczuk 516181249

AnastazjaB Przykro mi, ale niestety w tym oblatane ie jesteśmy. Jeśli fachowiec w tej kwestii mówi nam, że spadniemy to tak to przyjmujemy.

Poza tym pamiętajcie proszę, że to nie jest nasze jedyne zajęcie. Ja też kupuję w róznych sklepach z róznym skutkiem (w niektorych czas realizacji to - 14 dni roboczych i jesli chcę to czekam a jesli czegoś nie mają to dzwonią piszą, staraja sie pomoc, zamienić.
Zakończmy już ten temat. nie jesteśmy w stanie zapewnić Wam 100% asortymentu i już. I doskonale wiem, ze nie tylko my mamy braki w magazynach. Sorry ale my tyle kasy na tak duże zamówienia nie mamy i często właśnie z tego powodu czegoś po prostu brak :(

iza281
10-04-2014, 22:36
Kurcze nie wiem w czym problem i czemu ma służyć ta nagonka na dziewczyny. Zamawiam rzęsy u dziewczyn od jakiegoś roku systematycznie i nie są to małe zamówienia. Nie zdarzyło się jeszcze ani razu żebym czegoś nie dostała. Wręcz przeciwnie zawsze coś nadto w paczce za co bardzo dziękuję. Więc albo ja mam szczęście albo Wy pecha. Trzymam za Was kciuki laski i serdecznie pozdrawiam :*



--------------------------
iza281.pinger.pl

rzęsowa
11-04-2014, 07:36
...lubię u was zamawiać ze względu na różnorodność.
Szeroki asortyment jest genialną sprawą - pod warunkiem, że wszystko się zgadza i jest na stanie.
Inaczej to - mimo sympatii - lipa straszna.
dokładnie tak.
dziwne się też wydaje dowiadywanie się stąd że towar jednak jest i "zamawianie go na forum"...
w sklepie nie ma, na forum jest.
przepraszam ale moim zdaniem: albo ma się sklep albo handluje się na forum bez sklepu :(

póki nie rejestracja tutaj nawet bym nie wiedziała...

zniechęca to bardzo :( smutne to i przykre bo od prawie 2dwóch lat z zamówieniami byłam wierna tylko Wam bez musu posiadania "konta" na forum :(

edytakon
11-04-2014, 14:34
Iza dziękujemy, że jesteś z nami tak długo :):)

Rzęsowa - wynika to z tego, ze nie ma komu wstawić towaru jednocześnie na sklep i jeszcze rozpakować takich ilości rzęs. Jest jakby informacja na forum żeby dziewczyny poinformować o sprwadzonym towarze. Bo gdzie indziej mamy informować o nowościach jak nie tutaj?

mucha
11-04-2014, 18:38
Wy to macie takie szczęście, że towar jak jest, to macie go za dwa dni u siebie. Ja musze czekać aż się szanowna poczta zlituje. Liczyłam, że będą w piątek i lipa :( W niedzielę jadę na rzęsy i nie będę nosić L ek :( czasem paczka jest po 4 dniach a czasem dwa tygodnie bite. I nie ma znaczenia czy priorytet rekomendowana wycałowała, nie ma. Od konkurencji paczki też tak idą.

Więc trzeba brać kiedy są na stanie. Ja wolę zadzwonić zapytać się co jest czego nie ma i wszystko jasne.


Gdyby nie to forum to nie miałabym pojęcia o Evo. Pewnie już bym rzęs nie robiła ;)

Tez Wam kibicuję dziewczyny. Kawał dobrej roboty, świetny towar oby tak dalej !!!!

rzęsowa
11-04-2014, 20:17
Bo gdzie indziej mamy informować o nowościach jak nie tutaj?|
powiem szczerze ze tu jestem od miesiąca moze nawet nie, a od dwóch lat nie miałam problemu z waszymi nowościami.. zawsze byłam na bieżąco i to forum do niedawna niebyło mi potrzebne by dowiedziec się czy coś na stanie ejstczy nie ma...

myślę ze nie ma co dalej rozwijać tematu, tylko przydałaby się wam chociaż 1 osoba ogarniająca po prostu sklep :huh:
wtrącać się nie chce, tym bardziej organizować wam działalności, ale ja tak to widze:(

Artusia
12-04-2014, 20:06
Edytko, dziękuję za przesyłkę która doszła do mnie z prędkością światła! I to za pośrednictwem poczty polskiej :)
Jesteś kochana a Wasze produkty towarzyszą mi już tak długo że nie wyobrażam sobie pracy bez nich <3

gosialicious
14-04-2014, 17:59
Ja jestem mega zadowolona z jakosci rzes i zamowien zlozylam juz z 15, ale znow nie otrzymalam rachunku:/:

Prosilam o rachunki i nigdy zadnego nie dostalam :placz:

edytakon
17-04-2014, 16:03
Jeśli to ja wysyalam to powinnas miec mailowo, bo ja chwilowo tylko tak wysyłam, odezwij sie na pw i daj dane, to az niemozliwe

kamzu
23-04-2014, 20:22
A ja tam uwielbiam Evo-skie dziewczyny Zawsze pomogą, doradza itp. Zamawiam telefonicznie, Esemesowo a nawet Facebookowo ;-) wiec od razu wiem co jest a czego nie ma. Nawet jeśli czasami trzeba na coś poczekać to wart bo potem jak juz jest to jest najlepszej jakości - takie jak być powinno :ok:

gosialicious
24-04-2014, 07:38
Edytakon- wiadomosc prywatna napisalam tego samego dnia i zero odzewu.
Przykre troche, bo potrzebuje tych rachunkow do rozliczenia z podatku:/:

Jakosc waszych rzes jest super i nie chcialabym z nich rezygnowac, ale ta sprawa z rachunkami:(

rzęsowa
25-04-2014, 21:22
a co się stało ze skrętem A(J)?

mam napaloną babkę na ten skręt
od 2 lat posiadam jedną jedyna paletkę (A) 0,15- taki popyt:?
i dziś jej zrobiłam wlasnie te
ale skończyły mi sie 11mm...
poza tym babka chciała "miększe"
wzięłabym A 0,10 w "krótkich, naturalnych"długościach po prostu go ale nie ma :(

amygirl
27-04-2014, 13:21
A ja mam pytanie co do kleju 'S' :)
do tej pory pracowalam na roznych klejach, najbardziej bylam zadowolona z HS5 z NL, poki nie trafilam na Golda z LL, doskonale kleil 0,20, nie sklejal miedzy soba minkow itd , ale zauwazylam ze jego trwalosc sie popsula, zreszta na stronie producenta byla kiedys adnotacja ze trwalosc do 10tyg, teraz 4-8tyg,
myslicie ze wasz 'S' bedzie rownym zamiennikiem? najbardziej boje sie tego, ze nie utrzyma rzes o grubosci 0,20, bo podobno bardzdo rzadki no i ze szybko sie odkleja- mialam juz takie kleje, doradzcie prosze:(

edytakon
27-04-2014, 17:12
Rzęsowa wycofujemy się z A, jednak zostało mi kilka rozmiarów jesli coś konkretnie sprawdzić czy mmam to daj znaka. Jak widzisz nie tylko u CIebie te rzeski cieszyly się własnie takim powodzeniem.
Mam troszkę minków i silków w 0,15 i 01 z A, ale nie wrzucam już na sklep, mam zamiar z czasem utworzyć kategorię "outlet" i tam wrzucać tzw "niedobitki" :)

Amygirl Uważam, ze jesli chcesz wypróbować któryś z naszych klei to warto wziąc B ultra plusa (używam go sama i dla mnie jest miłością numer 1, Następnie wypróbuj obowiązkowo Hs4, Hs 5 według mnie jest doskonała teraz na tą pogpdę, u mnie w gabineciku jest teraz ani za gorąco ani za zimno i doskonale mi się nim klei.

amygirl
27-04-2014, 23:10
Dziekuje Ci kochana za rade, na pewno go wyprobuje :)))
a czy tez bedziecie mialy w ofercie nano-rozpylacze jak w NL? podobno rozchodza sie w mgnieniu oka :D

rzęsowa
28-04-2014, 16:40
Rzęsowa wycofujemy się z A, własnie tak mysłałam ... przeszperałam chyba wszytskie e-sklepy i znalazłam mini paletkę A 0,07 w magnitice... kupiłam 9,10 i 11mm bo takie długości zakładałam tej wymagającej Pani.


Mam troszkę minków i silków w 0,15 i 01 z A, ale nie wrzucam już na sklep, mam zamiar z czasem utworzyć kategorię "outlet" i tam wrzucać tzw "niedobitki" :)
niegłupi pomysł z outletem, czasem ktoś cos potrzebuje i nigdzie nie ma :(

A mówiłam własnie kobicie że będzie ciezko skręt A dostac...
boje się że jak już nigdzie nie kupie (bo każdy niestety sie z tego wycofuje bo po prostu nie idą -i ja to rozumiem) to stracę klientkę...

myślę żeby jej zaproponiować od następneo razu po troszku (np co 5tą rzesę) dac skręt B żeby sie przyzwyczaiła...
zanim wykleje to co mam- wejdziemy na B...

sama nie wiem... a wszytsko przez to że kobieta ma swoje rzęsy długie ale proste i ich nie zalotkuje więc skręt B to dla niej kosmos...myszka miki wręcz ;/

Mysiaczeq
28-04-2014, 16:44
nie stracisz klientki bo jak zewszad wycofaja to nie bedzie miala gdzie isc xd

rzęsowa
28-04-2014, 20:53
nie stracisz klientki bo jak zewszad wycofaja to nie bedzie miala gdzie isc xd
no w sumie to o tym już nie pomyśłałam :haha:
choc nie chodzi o zmiane stylistki a bezwzględną rezygnację...
ale w sumie to masz racje... nie ma się co przejmować...
zaproponuje jej powolne przejście na B i moze za sto lat sie uda :)

freda6
28-04-2014, 22:42
Ok tym razem we wlasciwym temacie. Dzieki Agnieszka Praska
Potrzebuje twojej pomocy przy zamowieniu, daj tylko znac czy tu czy na priva?:D

Agnieszka Praska
28-04-2014, 22:55
pisz na priva ;) pomoge cos fajnego wybrac ;)

edytakon
29-04-2014, 22:02
Rzesowa my mamy jeszcze trochę A wiec spoko w razie co ściągniemy dla Ciebie :)

---------- Dodano o godzinie 22:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:57 ----------

Mucha nic nie dostalam zero pw od Ciebie

mucha
03-05-2014, 11:17
Dostałaś Edytko, nawet na niego odpowiedziałaś, że teraz masz pełne ręce roboty i zobaczysz do mnie na facebook w czasie świąt. Chodzi o Instruktorskie.

I jeszcze jedno pytanie mam. Jakie macie kolorki Ombre tych dokładnie co dostałam? Interesują mnie zielone soczyste i czerwone takie prawdziwe czerwone. Żeby był tak wyraźny efekt jak tych niebieskich poniżej ( to jest drugie uzupełnienie 3D, dosłownie kilka sztuk czarnych zostało) na lato mam sporo pytających się ;)

rzesowa ja mam całą paletkę Minków 0,15 A w mixie 6-14, tylko jeden paseczek 6 jest wzięty, mogę się wymienić z Tobą na jakieś inne rzęski. Napisz pw jak jesteś zainteresowana, fotki zrobię wieczorkiem Ci mogę przesłać.

rzęsowa
03-05-2014, 18:59
rzesowa ja mam całą paletkę Minków 0,15 A w mixie 6-14, tylko jeden paseczek 6 jest wzięty, mogę się wymienić z Tobą na jakieś inne rzęski. Napisz pw jak jesteś zainteresowana, fotki zrobię wieczorkiem Ci mogę przesłać.
dzieki za zaangażowanie :)
na razie pisałam że

...przeszperałam chyba wszytskie e-sklepy i znalazłam mini paletkę A 0,07 w magnitice... kupiłam 9,10 i 11mm bo takie długości zakładałam tej wymagającej Pani.
póki co mam na czym kleić , ale jak się skończa pokłady w sklepach a nie uda mi się Klientki przstawić na B to się zgłoszę :)

edytakon
05-05-2014, 13:50
Dziewczyny awaria naszej strony. Nie wiemy o co chodzi. Domeny.pl nie odpowiadają, nasz admin na długim weekendzie. Prepraszamy postaramy się jak najprędzej wszystko doprowdzić do normlnego stanu.

---------- Dodano o godzinie 13:50 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 09:50 ----------

Już wszystko działa! Awaria serwera :( Niestety
Zapraszamy na zakupy!

wisienkakwspz
06-05-2014, 12:48
Dziewczynki a L-ki uzupełnienia macie tylko w mini paletkach? Bo się rozszalałam i mi się kończą ;)

edytakon
06-05-2014, 14:41
Wisienko mam w 007 uzupelnien kilka chyba 9-14 jeśli chcesz dzwon 515234466

jolunia
08-05-2014, 22:27
Dziękuję Edytakon za szybką przesyłkę :-)

edytakon
09-05-2014, 10:27
Jolunia polecamy się jak zawsze :)

PS
składam zamówienie na towar, czy ktoś ma jakies specjalne życzenia :) :):) w ramach naszych podstawowych serii oczywiście?

gosialicious
09-05-2014, 10:48
Czy bedziecie mialy rzesy 0.05?

Ufam wam jesli chodzi o jakosc i boje sie zamawiac gdzies na ebay.

edytakon
09-05-2014, 13:15
Gosia na ta chwilę nie planujemy, chociaż 0,05 to kuszaca rzęsa, przyznaję - nasz producent w zamian za to zaproponował nam softy - które mają subtelniej wyprofilowaną końcówkę i pięknie rozkładają się w wachlarzyk, warto je wypróbować w 0,07- sa w mojej ocenie bardziej 0,06 niż 0,07

mucha
10-05-2014, 12:34
Też będę mrauczeć o 0,05. Mam teraz na oczkach te cudeńka. Bardzo mocno cudnie zakręcone. Wasze C. Efekt bardzo naturalny a mam klika klientek , starszych klientek które je pokochają na pewno.

Zen.
11-05-2014, 09:14
A ja się cieszę, że podsunęłam dziewczyny pewnej Bozenie :D tralala może niebawem się pochwalą :D

galbi
11-05-2014, 11:29
Ja bym bardzo chciała uzupełnienia 12,13,14 0,18 C

edytakon
12-05-2014, 16:07
uzupełnienia Galbi sa w dużych paletkach :)

iosa
22-05-2014, 10:43
Edytko, Kurko, spodziewacie się jakiś nowości? Bo zastanawiam się czy wstrzymywać się z zakupami :skacze:

dzikakura
26-05-2014, 00:00
Zen dzizas coś mi podsunęła? Tfu wróć, komu mnie podsunęłas?:D Będę swinką z jabłkiem w pysku? W sumie tusza na to by wskazywała. :P:P

I tak, tak, tak, mamy nowości. Swieze, pachnące sliczniutkie nowe mixy do kącików wewnętrznych i oczywiście nie tylko. Przedstawiamy Wam nowy mix w mini paletce,

B 6,7,8 mm

Tadam!:)

Mamy przecież 0,05 tki (zakładka :rzęsy do metod objętościowych, mix 8,10,12) to fajna ultra cieniutka rzęska o skręcie C+ , bardzo czarne, fajne, też je lubię. W poprzedniej partii był taki problem, że paseczki się nie odrywały z kasetki, ale teraz już nie ma tego problemu- przegryzłyśmy za ten feler producentowi tętnicę.. krwawił...:)

edytakon
26-05-2014, 18:42
Dziewczyny te malutkie mini B 0,1 6/7/8 to na specjalne prośby :):)

http://evolashes.pl/119-mini-paleta-dlugosci-6-7-8.html

Mamy tez znów w ofercie 3 kolory - mini

http://evolashes.pl/98-rzesy-kolorowe-3-kolory.html

I dostawę uzupełnień 0,1 i 0,07 w serii SOFT!!!

Zapraszamy na zakupy :)

aaaa i zapomniałabym po przetestowaniu mamy dla Was również ciekawą pęsetkę SA :) a co :)
http://evolashes.pl/118-peseta-vetus-6a-sa.html

Za kilka dni przyjdą piękne wiosenne kolorowe rzęski :) już zacieram łapki :) bo będą prześliczne i o jedynej w swoim rodzaju grubości - wedle Waszych życzeń!!

Iwona Oleksy
26-05-2014, 20:40
L curve w duzych uzupelnieniach tez juz sa? :)

edytakon
27-05-2014, 09:10
mam pojedyncze sztuki 9-14 mm w 0,07, niestety producent miał braki :(, jeśli Chcesz Iwonko wstawię je dla Ciebie

jolunia
04-06-2014, 20:27
Dziękuję Edytko za rewelacyjnie szybką wysyłkę zamówienia (jeden dzień!!!).

edytakon
05-06-2014, 14:59
Jolunia najwidoczniej poczta Cie lubi :) choć nie slysze ostatnio żeby przesylki były mocno opóźnione

Ladyss
05-06-2014, 19:49
Mnie nie lubi bo szła tydzień :( ale ważne że doszła cała i zdrowa :) Kończy mi się miejsce w szufladach rzęsowych, cudowne uczucie :D

asiuniak33
09-06-2014, 11:26
Mam pytanko, kiedy będą dostępne rzęski w nowych kolorkach?

edytakon
10-06-2014, 23:20
Asiunia już czekam na wysyłkę, mam nadzieje, ze w przyszłym tygodniu już do nas zawitają :)

asiuniak33
12-06-2014, 20:48
to czekam i zacieram rączki :cwaniak2:

Martak23
14-06-2014, 12:55
Dziewczyny mówicie że jestescie we dwie, mozecie powiedziec mi jak to jest z wakacjami. Jedziecie na wakacje razem i sklep ma przerwe? Mozecie poinformowac o tym nieco wczesniej jesli sklep przestanie dzialac na 2 tygodnie?

mucha
16-06-2014, 12:07
Czy była już dostawa. Czekam na hs7......

Agnieszka Praska
16-06-2014, 13:12
Martak23 jesli sklep mialby nie dzialac 2 tygodnie to juz dawno by bylo o tym napisane ;) skad wogole taki pomysl??

wisienkakwspz
18-06-2014, 18:19
Dziewczynki macie L-ki curve 0,07 i 0.1? I to najlepiej w uzupełnieniach bo miksy mi za szybko schodzą ;)

edytakon
18-06-2014, 21:13
Wisienko mam w mini duże możemy zamówić dla Ciebie jeśli sobie życzysz - jesteśmy przed składaniem zamówienia wiec smiało daj znać/ Dla DianyT tez zamawiałam duże palety

wisienkakwspz
23-06-2014, 11:33
Edzia napisałam pw, daj mi proszę znać na kiedy by były rzęski, bo nie wiem czy wcześniej nie zamówię tych mini ;)

dzikakura
04-07-2014, 08:56
Wisienka, towar dla Ciebie powinien byc w przyszlym tygodniu

Ogłoszenie duszpasterskie: Nasz sklep, www.evolashes.pl (http://www.evolashes.pl/)
nie będzie działał prawdopodobnie do wczesnego popołudnia 04.07.2014. Nie jesteśmy w związku z tym w stanie odbierać maili ani realizować zamówień. Przerwa techniczna spowodowana jest przeniesieniem sklepu na inny serwer, za utrudnienia serdecznie przepraszamy
Bożena zespół Evo

aticzka88
04-07-2014, 11:12
Pani Bozeno dziekuje za szybka przesyłkę :D
no i za te pierścionki ;) :D

galbi
04-07-2014, 12:34
Evo strona internetowa sklepu nie działa :( kiedy będzie można zamawiać?

aticzka88
04-07-2014, 12:39
Galbi 2 posty wyżej jest informacja na ten temat... ;)

galbi
04-07-2014, 14:42
No cóż zrobić ślepa.. :P dzieki :)

iosa
05-07-2014, 22:45
Dziewczyny chciałam zmienić konto na stronie, z osobistego na firmowe. jednak nie mogę przejść przez system, gdyż mam za długa nazwę - jak to przejść? Musze mieć mieć pełną nazwę na fakturach :(

edytakon
07-07-2014, 12:53
Iosa :) milo było Cię usłyszeć :)

iosa
07-07-2014, 18:23
Edytko, nie ma problemu, mogę dzwonić częściej ;)

Cała przyjemność po mojej stronie :*

ps. czy z okazji przeniesienia sklepu na nowy serwer - będzie możliwość płacenia przez paypal czy coś takowego ?

galbi
08-07-2014, 15:08
Ja złożyłam zamówienie w wiadomości wpisałem zapytanie czy możliwa jest zapłata paypal? :) Zależy mi na czasie wiec nie wiem czy czekać czy robić przelew który idzie kilka dni zza granicy

Agnieszka Praska
08-07-2014, 15:24
zadzwon do dziewczyn ;) pracuja i pewnie szybko na forum odp sie nie doczekasz tym bardziej ze zalezy ci na czasie:P

Honey
09-07-2014, 11:58
Ile kosztuje przesyłka za granicę ( Niemcy ) ? :)

dzikakura
20-07-2014, 23:51
Honey-20 zł , jest w opcjach wysyłki

Wisienkasz- mamy już Twoje Eleczki nw specjalne zamowienie w duzych pudełkach, te uzupełnienia noo wiesz, zadzwoń do mnie:516066244, albo po prostu złóż zamowienie na duże miksy Lki i pisz w uwagach co ma być. Mamy i 0,1 ki i 0,07 bo takie chciałas(Edzia mowiła) .

Dziewczyny pracujemy całe wakacje, ja już wakacje miałam, teraz ma je Edyta, no przecież nie zostawimy Was bez rzęs, wiemy co to znaczy.

Pracujemy i opracowujemy nowe systemy szkoleń, będziemy wprowadzać też nowe produkty, niekoniecznie do rzęs, ale wy wiecie- my wszystko co z okiem związane. Wzbudziłam ciekawość???:skacze:Napiszcie, że taaak:)

a tu nowe pierścioneczki do przyklejania pasków rzęs

Pierścionek do pasków rzęs - EVOLASHES (http://evolashes.pl/120-pier.html)

zanetka
21-07-2014, 23:21
hej :) a bedzie moze jakies szkolenie w okolicach Czestochowy lub Piotrkowa Trybunalskiego?

wisienkakwspz
22-07-2014, 16:00
Bożenko to trzymaj mi je tam, jak się ogarnę to zadzwonię ;)

zanetka
22-07-2014, 23:00
dziewczyny czy w upalne dni trzeba jakos specjalnie chronic kleje przed wysoka temperatura. bo mam ultra plus i jedno opakowanie bylo super trzymaly sie rzesy a teraz mam drugie i wszystkim odpadaja. robie wszystko tak jak zawsze.

asiuniak33
24-07-2014, 18:35
Zanetko a trzymasz w lodówce? Najlepiej jak się nie używa chować w chłodne miejsce. A jak kleimy włączyć wiatraczek ;)

zanetka
24-07-2014, 19:23
no wlasnie nie trzymalam w lodówce. dziekuje teraz juz bede pamietac :)

edytakon
04-08-2014, 18:52
Dziewczyny zostało jeszcze troszkę pastelowych rzęs o grubości 0,10!!
Zachęcamy do zakupów
rzesy pastelowe (http://evolashes.pl/83-rzesy-pastelowe-candy-lashes.html)

Bożena P
05-08-2014, 21:23
Kiedy planujecie uzupełnienie magazynów o klej HS-5? potrzebuję na jak najszybciej :( chyba, że możecie polecić mi inny klej, ale tak samo rewelacyjny jak hs5. Szybkoschnący i "długo wiążący" :)

aticzka88
07-08-2014, 12:48
Pani Bożeno wielkie dzięki za ekspresową przesyłkę i SUPERAŚŚŚŚŚNE gratisy :) za sekundę wypróbuję pierścionek do rzęs :)

edytakon
07-08-2014, 15:14
BożenkaP wszystko jest, ale czasem schodzi ze stanu :)

Aticzku- to pewnie ja pakowałam skoro pierścionek był gratis :)

aticzka88
07-08-2014, 16:02
ach, nie wiedziałam :) tak czy siak, dziękuje bardzo :):)

cuba01
13-08-2014, 10:09
Witam, planuję zrobić szkolenie z przedłużania rzęs. Jestem z Bolesławca (dolnośląskie), mam pytanie czy któryś ze szkoleniowców robi szkolenie w moich okolicach (np. Wrocław). Pozdrawiam, Edyta.

edytakon
14-08-2014, 13:40
Witamy, niestety nie mamy tam szkoleniowca, najbliżej Poznań (luboń - ja) lub Krakow, Częstochowa :)

zanetka
15-08-2014, 13:03
a w Czestochowie kiedy bedzie jakies szkolenie?

Agnieszka Praska
15-08-2014, 18:27
kochana w czestochowie caly czas sa szkolenia :) dzwon smialo 602873625 ;)

amygirl
21-08-2014, 12:59
Dziewczyny, moze troche z innej beczki.
Mianowicie chodzi o klej "S". Pierwsza buteleczka -genialna, zakochalam sie w nim, niestety druga przyszla w troche innej szacie graficznej, tez niby "S", ale juz mialam obawy... no i calkiem uzasadnione - klientki strasznie sie skarza, ze sypia sie rzeski. Nawet po tygodniu :(
Powiem szczerze, ze zrazilam sie do tego kleju.

edytakon
21-08-2014, 17:36
Klej jest dokładnie taki sam ale widocznie nieotagowany naklejka evo.
Ska to bardzo szybkowiazacy klej, który absolutnie nie nadaje się na upaly.

---------- Dodano o godzinie 17:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:28 ----------

Kochane nasze kobietki jak tylko urząd celny pusci nam paczkę mamy dla Was 0,06 Mieciusieńkie :) nie możemy się już doczekać

Towar jest już a miejscu a w nim:

http://evolashes.pl/122-rzesy-mink-006-ultralashes.html

http://evolashes.pl/123-rzesy-006-silk-diamond-ultracienkie.html

oaz na specjalne życzenie i zapytania o mega cieniutkie płatki

http://evolashes.pl/121-platki-podkladki-do-rzes.html

uzupełnłysmy róznież stany magazynowe jeśli chodzi o rzęski typu soft
http://evolashes.pl/111-rzesy.html

oczywiście w ofercie nadal mamy kleje oraz pozostałe akcesoria.
Zapraszamy na zakupy!

gosialicious
04-09-2014, 08:44
Co sie stalo z wasza strona?

Pojawia sie komunikat, ze konto zostalo zablokowane (przy probie zaladowania strony).

karolasc
05-09-2014, 07:01
Dziewczyny napisały na fb, że mają znowu jakiś problem z serwerem i jest możliwość zamówień telefonicznych.

natasza1689
20-09-2014, 17:39
Witam

Mam pytanie do Pań z Evo.Potrzebuję paletkę rzęs.Czy jeśli zamówię ją dzisiaj ,dojdzie ona do mnie do środy?Płatność przy odbiorze.
Bardzo proszę o odpowiedź
Pozdrawiam ;)

dzikakura
20-09-2014, 23:23
Natasza, jeśli zamowisz za pobraniem, dojdzie, bo zrealizujemy zamówienie w poniedziałek . Jeśli przelewem i prześlesz nam potwierdzenie przelewu też powinno dojść, ale tu ręki sobie nie dam uciąć poczta polska ma czas 3 dni na realizację przesyłek priorytetowych, zazwyczaj dochodzą, ale wiesz jak jest:)


A teraz z innej beczki:

Nie umiem robić ładnych plakatów, ale spieszę do Was z wiadomością:

Po pierwsze:
Zespół Evo Eyelash Evolution ma zaszczyt zaprosić Was na szkolenia z zagęszczania i rekonstrukcji brwi wszystkimi metodami, w tym również naszą Evoską whip-lash:ok:
W Programie szkolenia znajdziecie Panie metodę japońską, rekonstrukcję brwi 6d, whiplash oczywiście i zagęszczanie brwi włoskami

Evo Eyelash Evolution wzbogaciło się również o paletę produktów do makijazu semipermanetnego . Oczywiście dostępne sa u nas również pakiety startowe, czyli wszystko czego potrzebujecie, aby zacząć przygodę z brwiami:D, barwniki w żelu z utrwalaczem, peny, piórka różnych rozmiarów, kubeczki do barwników, etc, etc

jeżeli chodzi o szkolenia z brwi szkoli:

Poznań
Gdynia
Kraków
Warszawa
Częstochowa
Koszalin
Słupsk
Biała Podlaska również, choć jest na ostatnich nogach:D:D, brzusio się powiększa

System szkoleń jest ujednolicony, to czego nauczycie się w Poznaniu, nauczycie się również w Gdyni , czy w Częstochowie, na dowód: fota z naszych warsztatów instruktorskich, gdzie specjalnie dla Was zbierałyśmy naszą wiedzę w kupę i opracowywałyśmy jednolity system .

gosialicious
21-09-2014, 11:51
Ja pod koniec miesiaca bede sie szkolic u Agnieszki Szymanczuk z permanentnego brwi :cwaniak2::cwaniak2:

Juz sie doczekac nie moge :D

ania38
21-09-2014, 17:37
W Programie szkolenia znajdziecie Panie metodę japońską, rekonstrukcję brwi 6d, whiplash oczywiście i zagęszczanie brwi włoskami

to jeden kurs,tzn wszystko to co wyżej to jedno szkolenie,,ile kosztuje?, a całość z pakietem ?

dzikakura
21-09-2014, 20:39
gosia- bedziesz na pewno zadowolona

ania- całość-wszystkie metody - 2500 z zestawem startowym

Alwear
09-10-2014, 21:14
Witajcie dziewczyny. Jestem świeżo po kursach stylizacji rzęs 1:1.Położyłam ich do tej pory 5 par i niestety mam problem.Mieszkam w Irlandii i stąd przede wszystkim kieruję moją prośbę o pomoc do Muchy. Moje rzęsy wytrzymują 2 tyg.i to koniec.Na zamieszczonych zdjęciach mają 8 dni. Pracuję na takich produktach:odtłuszczacz-Quick Lashes,ale przy ostatnich dwóch stylizacjach pracowałam na spirytusie kosmetycznym,chcąc wyeliminować problem,nie używam primera (być może to błąd )na szkoleniu też nie używałam,klej-Blink Lash Stylist & Care ultra plus,rzęski Secret Lashes (po przeczytaniu kilkudziesięciu postów już wiem,że mam za grube i czekam na 0,15 B. Błagam Was o pomoc,bo nie wiem co mam dalej z tym zrobić :(

---------- Dodano o godzinie 20:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:13 ----------

przepraszam,zdjęć nie potrafię wkleić :(

wisienkakwspz
10-10-2014, 11:18
Dziewczyny kusicie tym szkoleniem, trzeba chyba znowu zainwestować w siebie ;)

dzikakura
12-10-2014, 23:10
Alwear. Słyszałam, że w Irlandii problem z tymi klejami jest, ale mamy np instruktorkę w naszym Junior Teamie ( Patrycja Orlikowska , szkoli z 1:1) , dziewczę jest w Irlandii klei na Hs4, nie narzeka, może to kwestia regionu? :/:, no nie wiem...


Wisienka- warto, a zestawy startowe kuszą, kuszą:) Bo fajne są i to pełnowartościowe produkty w normalnych pojemnościach (mówię o barwnikach, to nie startery)

Alwear
12-10-2014, 23:25
Alwear. Słyszałam, że w Irlandii problem z tymi klejami jest, ale mamy np instruktorkę w naszym Junior Teamie ( Patrycja Orlikowska , szkoli z 1:1) , dziewczę jest w Irlandii klei na Hs4, nie narzeka, może to kwestia regionu? :/:, no nie wiem...


Wisienka- warto, a zestawy startowe kuszą, kuszą:) Bo fajne są i to pełnowartościowe produkty w normalnych pojemnościach (mówię o barwnikach, to nie startery)

Dziękuję bardzo dzikakura.Zamówiłam klej hs7 i b ultra plus,tak mi doradziła Pani z Evo.Mam nadzieję,że pomoże:)Ponadto mocno zastanawiam się czy nie jest to też wina tego,że nie kładę primera (tak zostałam nauczona ),może przy tej wilgotności jest to niezbędnik? Niestety muszę uczyć się na błędach,ale bardzo dziękuję za radę :)Pozdrawiam.

aticzka88
13-10-2014, 06:18
Dziękuję bardzo dzikakura.Zamówiłam klej hs7 i b ultra plus,tak mi doradziła Pani z Evo.Mam nadzieję,że pomoże:)Ponadto mocno zastanawiam się czy nie jest to też wina tego,że nie kładę primera (tak zostałam nauczona ),może przy tej wilgotności jest to niezbędnik? Niestety muszę uczyć się na błędach,ale bardzo dziękuję za radę :)Pozdrawiam.

Alwea a co kładziesz zamiast primera? sam cleaner?
generalnie do każdej aplikacji (jesli zalezy nam na trwalosci ;) ) najlepiej użyć obu preparatów. Rzęsy muszą być porządnie odtłuszczone.
Jesli bedziesz miala dobre warunki to kleje spiszą się znakomicie :) ja je na pewno polecam.

Alwear
13-10-2014, 10:10
Alwea a co kładziesz zamiast primera? sam cleaner?
generalnie do każdej aplikacji (jesli zalezy nam na trwalosci ;) ) najlepiej użyć obu preparatów. Rzęsy muszą być porządnie odtłuszczone.
Jesli bedziesz miala dobre warunki to kleje spiszą się znakomicie :) ja je na pewno polecam.

Witaj aticzka88. Kładę sam cleaner,ale zamówiłam już primer.Mam nadzieję,że z primerem i nowym klejem moje problemy znikną.Co masz na myśli pisząc przy dobrych warunkach?Możesz to bardziej rozwinąć?Pozdrawiam.

aticzka88
13-10-2014, 11:09
acha, no z primerem na pewno powinno być lepiej. :)
co do warunkow. kazdy klej potrzebuje jakiejs temperatury, odpowiedniej wilgotności.
Wioesz, jest watek o produktach (kleje tez) tam dziewczyny duzo juz pisaly, musialabys sobei porzadnie przesledzic. O porady w takich sprawach warto pisac w zakladce produkty, "nie zasmiecajmy" watku Evo ;) hihi.
w kazdym badz razie, z klejami trzeba troche pokombinowac, bynajmniej ja musze bo mam cieple pomieszczenie :(
pisz smialo, najlepiej na watku o produktach :)



Witaj aticzka88. Kładę sam cleaner,ale zamówiłam już primer.Mam nadzieję,że z primerem i nowym klejem moje problemy znikną.Co masz na myśli pisząc przy dobrych warunkach?Możesz to bardziej rozwinąć?Pozdrawiam.

Bożena P
10-01-2015, 10:22
Kiedy będą dostępne w sklepie internetowym inne profile rzęs, oprócz B i C?

porcelanowa
14-01-2015, 11:56
Zamierzam kupić klej hs-5 tylko napiszcie mi czy można na nim pracować czy metodach objętościowych?bo doszly mnie słuchy że nie:/:

Agnieszka Praska
15-01-2015, 13:21
oczywiscie ze tak :D

sylla
03-02-2015, 11:11
Możecie się wypowiedzieć na temat kleju HS11 ?
Skoro szybko wiąże to pewnie ma furę oparów?
Używałam Ultra Hs 5 i U+ . Obydwa mnie (jako stylistkę ) uczulają :(
Szczerze powiem to unikam stylizacji rzęs jak ognia. Szkoda bo nawet mi to spasował . Ale ze względów zdrowotnych ...
Teraz muszę kupić jakiś klej bo klientkę będę miała w przyszłym tygodniu. Doradźcie coś. Kleje dla alergików odpadają bo efekt ma się długo utrzymywać ..

asiuniak33
03-02-2015, 11:23
Moim zdaniem hs11 ma mniejsze opary niż hs5 i hs4, przy nich byłam zakatarzona a z hs 11 nie mam tego problemu. Szybko schnie, z wytrzymałością zobaczymy bo jeszcze kilka pań nie wróciło na uzupełnianie. Ale z tego co inne dziewczyny mówiły to trzyma świetnie.:skacze:

ledith
11-02-2015, 12:15
Mam pytanie odnośnie składów. Wszystkie produkty typu cleanser , primer itd mam z Evo .
Czy któryś z tych produktów ma w składzie Wit. A ( retinol ) ?
Klientka jest uczulona i muszę mieć 100 % pewność :)

Hispaniola
15-02-2015, 23:07
Dziewczyny, chciałam zapytać który Wasz klej odpowiadałby temu Kleje - Star Lash Academy (http://starlashacademy.pl/index.php?id_category=16&controller=category&id_lang=2) ?? I o rzęski też mam pytanie, macie może rozeznanie czy
wasz skręt B i C odpowiada mniej więcej temu ze Starlash ? Rzesy MINK B 0,15 / MIX - Star Lash Academy (http://starlashacademy.pl/index.php?id_product=124&controller=product&id_lang=2) :wstydek:

MM-makeup
16-02-2015, 18:22
beznadziejna kryptoreklama ~Hispaniola

Co do HS11- jest świetny, szybko wiąże, nie ma silnych oparów, nawet jeśli czasem zdejmę maskę, nie podrażnia mnie, aż byłam zdziwiona.

Hispaniola
16-02-2015, 20:24
beznadziejna kryptoreklama ~Hispaniola

Co do HS11- jest świetny, szybko wiąże, nie ma silnych oparów, nawet jeśli czasem zdejmę maskę, nie podrażnia mnie, aż byłam zdziwiona.

żadna kryptoreklama :( jestem świeżo po szkoleniu u SLA, więc jestem całkowicie początkująca. Niestety sklep nie ma na stanie brązowych rzęs, które są mi potrzebne do pierwszej aplikacji na siostrze jasno(biało)włosej a widzę, że dziewczyny z Evo mają. Stąd moje pytanie... lepiej napiszę do dziewczyn na priv, bo widzę, że jak ktoś nowy pyta o porównanie to od razu kryptoreklama i ogólne złoooo :[

AnastazjaB
16-02-2015, 23:18
Rzęsy ze Starlash sa o skręt słabsze tak na oko, B będzie takie jak C/D :)
C evoskie jest bardziej podkręcone niż D z tych od Star ;)

Polecam wziąć sobie przy okazji brązowych jeszcze paletkę mix zwykłych minków lub silków żeby móc w razie czego swobodnie mieszać :)

Hispaniola
17-02-2015, 10:45
Anastazja bardzo dziękuję za odpowiedź ! :)

ania38
18-02-2015, 20:00
a ja mam pytanie odnośnie szkolenia z brwi o której mowa była wcześniej....

czy przypadkiem nie będzie któraś z Evonek w pobliżu Kielc?? żeby mnie przeszkolić??
ile dni zajmuje takie szkolenie i czy potrzebne są modelki?? mam na myśli całe szkolenie i pakiet

enedi
24-02-2015, 12:42
Evo kiedy będzie na sklepie hs11? :)

ledith
08-03-2015, 19:22
Miałam dziś u Was problem z płatnością formą przelewy24
Próbowałam kilkakrotnie z różnych banków, niestety nie wyszło tylko duplikowały się zamówienia :huh:
Ostatecznie złożyłam kolejne i opłaciłam tradycyjnym przelewem :wstydek:

ledith
13-03-2015, 23:57
Paczka doszła dziękuję bardzo za gratis ... jednak jest jedno ale ... nawet bardzo duże ALE :(
Mianowicie poszukiwałam rzęs ombre w mocniejszym skręcie. Znalazłam u was w ofercie duże paletki ombre C 0.1 rozmiary w mixie, myślę sobie idealnie ponieważ potrzebowałam wykonać nimi pełną aplikacje :yess:
Rozmiary 7 , 9 , 11, 13, 14, 15 szkoda, że co 2 rozmiar ale niech będzie :)

Zaczynam aplikacje i okazuje się że rzęsy są za długie!!:o
Na stronie nie znalazłam żadnej informacji, że rzesy są mierzone tak jak wszystkie "Chińskie" czyli prostopadle ( od jednego końca do drugiego ). A przez fakt że w palecie występują w co drugiej długości przepaść miedzy rozmiarami jest ogromna :porazka:
Rzesy niestety mogę zakwalifikować do tych zwykłych chińszczyzn :( Firma Star Colors od razu skojarzyła mi się z tanimi hurtowniami i wcale się nie myliłam. Myśle że szkoda psuc renome firmy wrzucając na sklep produkty z dolnych półek.

Postanowiłam porównać długości tych rzęs z paletą soft z Evo ( również w skręcie C). Podejrzewam że 11 ombre odpowiada klasycznej 15 ale niestety nawet nie posiadam takiej długości, by móc ją zestawić :wstydek:

MoniLash
14-03-2015, 16:37
beznadziejna kryptoreklama ~Hispaniola

Co do HS11- jest świetny, szybko wiąże, nie ma silnych oparów, nawet jeśli czasem zdejmę maskę, nie podrażnia mnie, aż byłam zdziwiona.


Czy hs11 potrzebuje specjalnych warunków? Czy tak jak w opisie jest dość neutralny i nie kaprysi?:] Jest szybszy od hs4?
:wstydek:
Z góry dziękuję :D

ledith
14-03-2015, 17:10
MoniLash jest szybszy :) I jeszcze mi nie kaprysił z ręką na sercu polecam !

MoniLash
14-03-2015, 19:42
No to czekamy na dostawę :cwaniak2:

zoolza
15-03-2015, 16:46
Kiedy będzie dostępny HS11? ;)
Bardzo go potrzebuję, jeśli ma być zbawieniem dla mojego nosa :D

ledith
21-03-2015, 08:51
Hs 11 jest dostępny :):yess:

mucha
22-03-2015, 15:37
ledith te rzęsy ze star color wcale nie są takie złe. Bardzo dobrze się trzymają... fakt są bardzo długie. Możesz spróbować je przyciąć skalpelem te 5mm od nasady, przykej napierw paseczek taśmy papierowej od spodu, żeby się do niej przykleiły , później paseczek taśmy dwustronnie klejącej ... warto...

MoniLash
22-03-2015, 19:56
Dziewczyny a ten hs11 to bardziej taki dotykowy jest czy można nim delikatnie miznąć <-- śmieszne słówko ;D , tak jak hs4 ?
Bo ja ostatnio się złapałam że za mało kleju nakładałam czasem i póżniej przy czesaniu troche spadało teraz daje ciut więcej mi miziam delikatnie rzęske i jest ok ( pracuje na hs4 czasem mieszam go z green )

enedi
25-03-2015, 17:39
Cieżko sie z Wami skontaktować...pisałam czy wysłaliście maja paczkę? W niedziele zrobiłam przelew wiec rano w poniedziałek powinien być u Was.
Wiktoria Brzozowska

edytakon
26-03-2015, 18:57
Prosze dzwonic lub pisać sms. Tu na forum oststnio rzadko bywamy.

enedi
30-03-2015, 09:19
Rety pisałam miesiąc temu apropo swojego zamówienia ok 4 meile nie dostałam żadnej odpowiedzi na sam koniec dostałam zamiast hs11 butyl U+ ... ok trudno już wzięłam. ok 20 zamówiłam nowy hs11 do dnia dzisiejszego wysłałam 3 meile i odezwu zero. Macie jakiś szacunek do klienta?!
Kiedyś zamawiałam byłam zadowolona bardzo ale to co teraz sie dzieje to jakaś paranoja!!!:/:

zania37
30-03-2015, 19:41
Tez złożyłam dzisiaj zamowienie, myslalam ze mozna zapłacić karta albo przez PayU czy podobne, niestety wyskoczyły mi tylko polskie banki, nie mieszkam w Polsce wiec nie mam konta polskiego, pisałam mail, niestety nikt nieodpowiada [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

katsumii
07-04-2015, 00:17
Ja jestem zmuszona zamawiać na ..., jeśli zależy wam na profesjonalnej obsłudze klienta i szybkiej wysyłce, to EVO można sobie raczej odpuścić. Próbowałam się z nimi kontaktować na wszystkie możliwe sposoby, pisałam kilka maili , wielokrotnie dzwoniłam, nic zero odzewu. Pisałam nawet na FB, zastanawiam się czy w ogóle ta firma jeszcze istnieje, ostatnie posty i oferty są jeszcze z tamtego roku...a szkoda. Z takim podejściem do klienta to ja dziękuję :sciana:

enedi
07-04-2015, 08:40
To akurat prawda. Kontakt jest tragiczny! Ja jakiś miesiąc temu zamówiłam hs11, po kilku meilach (na które oczywiście odezwu nie dostałam) po 2 tygodniach dostałam klej. Jeszcze gdyby to był hs11 to ok, a dostałam jakiś klej którego na stronie brak. Dodzwoniłam sie do którejś z pan to nawet nie wiedziała dlaczego taki dostałam. Prsymknelam oko i zostawiłam mimo ze okazał sie beznadziejny. Teraz powtórka pokazania zero profesjonalizmu z ich strony. Zamówiłam hs11 zrobiłam przelew tego samego dnia i czekam...mija 5 dni kilka meili na które nikt sie nie odezwał. Dopiero zobaczyłam ze pieniądze nie wyszły z konta i w środę zrobiłam przelew expresowy,w najgorszym przypadku miały w czwartek pieniądze ba swoim koncie. Paczka przyszła w środę za tydzien... Za ostatnia pomyłkę mogły jakoś przeprosić np wysłać expresowo tego samego dnia co przelew lub zamiast ekonomem wysłać priorytetem. Nie wspomnę ze po wymianie w końcu kilku smsow które pisałam do dwóch pan w końcu ktoś sie odezwał ale tak ze nigdy więcej nic nie zamówię od nich :/
...

edytakon
07-04-2015, 11:18
Enedipo pierwsze dokonałaś zakupu 21 a pieniądze wpłaciłas właśnie z 5 dniowym opóźnieniem, wiec tak jak napisałaś wpłynęły z dużym opóźnieniem. Nie jestem w stanie dzwonić do każdej klientki, (której płatność nie wpłynęła) i mówić, ze pieniądze nie były wpłacone na czas i że paczka nie wyszła w dniu zamówienia. To nie nasze zaniedbanie z żadnej strony. Mamy w regulaminie informację, ze wysyłamy w ciągu dwóch dni roboczych od wpłynięcia pieniążków na konto i dokładnie w takim terminie zamówienie zostało zrealizowane. o, że zamówiłaś przesyłką ekonomiczną to niestety nie moja wina, ze ma czas być póżniej doręczona.

Jeśli chodzi o kontakt z nami to jeszcze nie zdarzyło mi się zebym na wiadomość sms lub na telefon nie oddzwoniła. Jeśli chodzi o maile staramy się odpowiadać w ciągu 48 godzin. Nasz jedyny mail, który jest aktywny to evolashes@gmail.com (evolashes@gmail.com). Niestety nie wiem dokąd wysyłane były Wasze maile, ale na pewno nie na adres który widnieje na stronie.

SARAHH
28-05-2015, 22:27
A czy ten adres mailowy, z ktorego dostalam na przyklad potwierdzenie zamowienia nie dziala?
sklep@evolashes.pl
Bo tez nie dostalam odpowiedzi:(

rzęsowa
31-05-2015, 10:31
...Jeśli chodzi o kontakt z nami to jeszcze nie zdarzyło mi się zebym na wiadomość sms lub na telefon nie oddzwoniła. ...
równiez miałam problem z zamowieniem (pomyłka w pakowaniu) zadzwoniłam, opisałam sytuacje
no(ł) problemo

rzęsowa
09-06-2015, 07:47
dziewczyny mam mały problem...
początkiem kwietnia kupiłam primer---> Primer do rzęs (http://evolashes.pl/22-primer-15-ml.html)
dostałam jakiś nowy, w nowym opakowaniu pięknie zafoliowany, elegancko zabezpieczony
78976
miałam jeszcze stary wiec tego póki co nie otwierałam...do wczoraj
i tu pojawił się PROBLEM:
czy Wasz też śmierdzi jakimś butaprenem tudzież innym starym klejem obuwniczym?

Monigue2
11-06-2015, 07:59
rzęsowa a ja się zastanawiałam co jest - u mnie to samo mi nosa wykręciło.

galbi
30-06-2015, 12:15
Czy któraś z was zna adres mailowy do płatności paypalem?

SARAHH
20-07-2015, 10:47
Niestety, kontakt rzeczywiscie slabiutki, ale przesylki sa bardzo terminowe.
Zlozylam zamowienie rano i po godzinie dostalam info, ze juz wyslane.
Dwie poprzednie przesylki tez szybko doszly. (wysylka zagraniczna)
:ok:

iris
14-10-2015, 20:49
Dziewczyny, jak u was zapłacić kartą? albo paypalem? jakkolwiek inaczej niż przez polski bank?

nygus555
04-11-2015, 21:27
Witajcie mam pytanie Czy rzęsy MINK w mini paletce z evolashes nadają się dla metody 1:1? Jaki klej polecacie dla początkującej osoby? Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam

161sylwia
18-11-2015, 15:10
Heej! Bardzo się cieszę, że znalazłam to forum bo można się z niego dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy:) Mam pewien dylemat i będę wdzięczna za pomoc. Niedawno odnowiłam pracę nad rzęskami, miałam dłuższą przerwę, w związku z czym ominęło mnie zapewne wiele nowości. Jak do tej pory pracowałam na produktach SL, ale z różnych źródeł dowiedziałam się o Evo i chciałam zaczerpnąć Waszej opinii :) jak się pracuje na rzęsach z Evo? Jak się noszą? Czy klientki są zadowolone? Jak na razie pracuję metodą 1:1, ale z czasem chciałbym się pewnie rozwinąć, poszerzyć ofertę i skorzystać ze szkoleń:)