PDA

Zobacz pełną wersję : Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek



Strony : [1] 2 3 4 5 6 7

edytakon
18-01-2012, 19:25
Zapraszamy do zapoznania się z nową marką na rynku.
strona
evolashes - EVOLASHES (http://www.evolashes.pl)
powstała z myslą o stylistkach, które cenią sobie doskonałą jakość produktów w naprawdę korzystnej cenie. To dla Was staramy się uzyskać jak najlepsze ceny od producentów;kłócimy się o każdego dolca :)

Zapraszamy do zaglądania na naszą stronę i do zakupów. Strona bedzie oczywiscie na bieżąco aktualizowana!

Edyta i Dzikakura :)

sylwiacytrynka
18-01-2012, 21:09
Rzesy z norek 100%- ile gramowo lub ilościowo jest ich średnio w jednym opakowaniu?

edytakon
19-01-2012, 11:28
Około 3500 szt. 12 pasków w róznych konfiguracjach jesli chodzi o dlugość czy tez skręt

aryanna
21-01-2012, 23:09
Chciałabym zakupić produkty Evolashes i zrobiłam sobie wstępną liste. Mam jednak problem z wyborem rzęs - nie wiem jaki skręt kupić i czy jako początkująca powinnam wybrać na początku MIX? A w sklepie są duże braki jeśli chodzi o rzęsy, czy można spodziewać się dostawy?

edytakon
01-02-2012, 11:10
Oczywiscie juz braki uzupełnilysmy. Zapraszamy na zakupy :)

jesli ma Pani jakies pytania prosimy o telefon
do mnie 515234466 lub do Bożeny 516066244

---------- Dodano o godzinie 10:10 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 13:35 ----------

Poniżej wklejam specyfikację produktów do stylizacji :)
na poczatek rzęsy

100% Naturalne rzęsy z Norek
Rzęsy naturalne ze 100% włosia norki syberyjskiej to produkt dla bardzo wymagających klientek. Rzesy są bardzo lekkie i delikatne. Wystylizowane nimi oko wygląda wyraźnie, a zarazem naturalnie. Rzęsy z 100% włosia norek firmy eVo eyelash evolution to produkt bardzo wysokiej jakości.W trakcie pozyskiwania włosia do produkcji rzęs nie ucierpiało...
http://images39.fotosik.pl/1288/1d203004ff53740bmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

a tak wyglada stylizacja tymi noreczkami
(zdjęcie wykonane na kursie doszkalajacym, stylistka wykonała tą stylizacje w 2,5 godziny)
http://images50.fotosik.pl/1351/bbc58bd27b61c07bmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images49.fotosik.pl/1295/7c8a914d1a3e575cmed.jpg (http://www.fotosik.pl)



rzesy Silk Diamond
Silk Diamond to rzęsy o wysokiej elastyczności, bardzo błyszczące(granatowy odcień czerni)Rzęsy są starannie selekcjonowane, przyklejone na 16 paskach w pudełku mięsci się około od 3.500 do 4.000 rzęs (ilość rzęs jest zależna od długości i grubości mieszczących się w pudełku) Rzęsy Silk Diamond przeznaczone są dla Pań oczekujących wyraźniejszego look'u. Świetnie prezentują się u Pań o ciemnych włosach i karnacji, ale również nadają się dla platynowych blondynek. Idealnie wyprofilowane(grubsza podstawa i cieniutka końcówka) pozwalają na uzyskanie precyzyjnej stylizacji oka.
http://images50.fotosik.pl/1351/d3c36e61be41eaa0med.jpg (http://www.fotosik.pl)

tak wygląda stylizacja tymi rzeskami
Tu kursantki na kursie doszkalajacym - czas pracy - Arta
http://images43.fotosik.pl/1342/bda5e4c0246e5429med.jpg (http://www.fotosik.pl)


rzęsy MINK
Mink Premium to As w świecie rzęs. Wyjątkowo delikatne i miękkie. Charakteryzują się głęboką czernią i subtelnym połyskiem.
> Rzęsy są starannie selekcjonowane, przyklejone na 16 paskach. W
> pudełku mieści się około od 3.500 do 4.000 rzęs (ilość rzęs jest zależna od długości i grubości mieszczących się w pudełku) Rzęsy Mink Premium nie wykręcają się w trakcie noszenia. Są bardzo lekkie, nie obciążają rzęsy naturalnej. Znakomicie nadają się dla Pań o jasnej karnacji i oprawie oczu. Preferują je kobiety ceniące dyskretną elegancję i naturalne stylizacje. Rzęsy Mink Premium pozwalają stylistce na precyzyjną, piękną stylizację.
http://images38.fotosik.pl/1331/adebf3a7ce9b559d.gif (http://www.fotosik.pl)
a tu delikatna - naturalna stylizacja MINKAMI
http://images38.fotosik.pl/1331/ced4f6f6caabff43med.jpg (http://www.fotosik.pl)

edytakon
20-02-2012, 18:09
A już niedługo będziemy miały rzeski cieniowane... kilka kolorów w 1 boxie
Juz si enie moge doczekać :) mam nadzieje ze Wy tez

---------- Dodano o godzinie 17:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:16 ----------

I zapraszamy na stronę nasza na Facebooka :) polubcie nas... i zawsze bedziecie wiedziały o wszystkich nowościach i... konkursach orgnizowanych przez EVO
Evolashes.pl | Facebook (http://www.facebook.com/pages/Evolashespl/235967106492808)

asia
20-02-2012, 22:41
i ja polubilam. i chwale sobie produkty :D:D

edytakon
21-02-2012, 10:38
teraz to trzeba tylko uaktualniac... :)w koncu :) zblizamy sie ku końcowi :)

zołzella
21-02-2012, 12:37
tez polubiłam ;>

Askar
21-02-2012, 22:45
Polubiłam i ja :)

rudzielec
22-02-2012, 08:56
ja tez lubnęłam:)

dzikakura
23-02-2012, 11:28
Dziewczyny, parę z Was pytało się o rzęsę do zagęszczania, np typu "Y" za półtora tygodnia będziemy miały takie rzęski (czytamy uwaznie co piszecie i staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom)

Za chwilę również będziemy miały bardzo mocny klej w sprzedaży "półsekundówkę"

pinusia6
23-02-2012, 12:55
A ja tam pokochałam a nie polubiłam :D

betisska
23-02-2012, 13:56
Ja też polubiłam:) Edytko doszła dzisiaj do mnie paczuszka, dziękuję za pomoc w wyborze i za ekspresową przesyłkę :*

edytakon
23-02-2012, 14:14
Klej rzeski klej :) i wstawiaj fotki

Zen.
23-02-2012, 17:14
Dziewczyny a ja mam pytanie. W teorii piszecie, ze rzęsy z norek (Mink) nie uczulają, ale czy to w 100% przekłada się na praktykę? Mialyscie przypadki że ktoś puchł, swędziało itd?

Evelina.J
23-02-2012, 20:14
Super. Napewno kupię rzęski i nowy klej :)

dzikakura
23-02-2012, 21:01
Zen, tak-ja miałam jedną klientkę, która mi się uczuliła po norkach. Wiem, ze to po norkach, a nie po kleju, bo kleju uzywalysmy tego samego co zawsze, pani jest alergikiem na wszystko, kurz, roztocza, sierc, niektore produkty jedzeniowe, pyłki. rzęsa syntetyczna ją nie uczuliła, norki tak, ale ale.. nieznacznie, nie tak, ze napuchła i szczerwieniala i wygladała jakby ktoś ją cięzko pobił. parę godzin po stylizacji pojawiło się lekkie swędzenie, ktore po dwóch dniach przeszło. Potem pojawiło się znowu po trzech tygodniach, jak miała kłopoty sercowe i jak mowi sama-trzy dni ryczała jak bóbr i potem po jednym dniu znow przeszło. Wiec mogę przypuszczac, ze to norki, ale..(duzo tych ale:skacze:)

I ja w koncu sprobowalam norek na sobie, chcialam zobaczyc co zachwalam, nie?:D

I powiem Wam.. o chrystusie, nie zamienie tych rzes na zadne inne. Ja generalnie nei mogę nosic rzes, mam alergie na twarde chyba, zawsze po aplikacji mam przynajmniej zapalenie spojowek, (standardowo trzy dni po aplikacji czerwone powieki) jak mnie cos uwiera to ryczę,a wtedy jest jkeszcze gorzej puchne cała. noszę rzęsy dwa tygodnie maks bo zawsze wyskubię, raz mialam problem z rogówką, a tu nic! Nic! Nie czuję, nie skubię, trzymaja się świetnie wyglądam pieknie (khem) nic sie nie wywija, nic nie razi w oko, nie mam tego odruchu "podbijania wachlarzyka" paluchem, nie ropieję.. masakra jak pięknie. :skacze:

to moje norki, mają tydzień


Zen, ale jeszcze jedna uwaga- rzęsy Mink, nie są rzęsami z norek, ja teraz piszę o 100% rzesach z norek (nie doczytalam i się rozpisalam)

Fajnie Ewlinek:skacze:

Zen.
23-02-2012, 21:15
Dzięki kurko za odpowiedź :)

Mam właśnie te rzęsy i jednej dziewczynie je założyłam, klej nouveau lashes, platki pod oczy i do odtłuszczania tez tej firmy. Teoretycznie na nic nie ma uczuleń (a przynajmniej nie wie o nich), w trakcie robienia rzęs wszystko ok. Ale potem zaczęła się jazda, powieki spuchnięte, jakieś krostki pod oczami podobne do potówek, świąd no ogólnie masakra. Zaczęłam szukać przyczyn, klej raczej nie, świeży w dodatku mega delikatny również dla alergików jak wszyscy twierdzą, myslałam że może płatki pod oczy i ta ich alantoina w składzie, że może płatki do odtłuszczania, taśma, cholera wie... w końcu dziewczyna wylądowała u lekarza, dostała jakieś dwa rodzaje kropli na receptę, dzisiaj jest podobno lepiej (rzęsy zakładałam jej bodajże w czwartek w zeszłym tyg). Ogólnie to bardzo dziwne objawy, rano wszystko nasilone że dziewczyna wstydziła sie wychodzić z domu ustępowało wieczorem i od rana znowu to samo. I tak właśnie przypomniałam sobie że przecież ja jej robiłam na norkach. Oczywiscie zaproponowałam jej ściagniecie tych rzęs ale dzisiaj jest już ok i stwierdziła że zostawiamy, jestesmy w stałym kontakcie jakby co. Do końca nie mam pewności że to od rzęs, stąd to pytanie czy miałyscie takie przypadki. Chyba będę jej musiała robić na innych rzęsach i nastepnym razem zrobić jej próby uczuleniowe zobaczymy co to będzie...

dzikakura
23-02-2012, 21:26
Nie, nie Zen, nie zrozumialysmy się, rzęsy Mink oprocz zwyczajowej norki w... nazwie nie maja w sobie nic z norki, a reakcja uczuleniowa moze byc na wszystko kochanie, na rzesy mink też, na rzesy silk, na rzesy z noveau, z secreta i na wodę z kranu tez. zreszta co ja ci to bede mowic, wiesz to przeciez, a jeszcze jedno pytanie, dziewcyzna miala pierwszy raz rzesy?

Zen.
23-02-2012, 21:30
wiem wiem dlatego nie napisałam o 100% norkach tylko napisałam mink, z resztą pewnie wiesz które od Ciebie brałam :)

wiadomo, mozna byc uczulonym na wszystko slonce, wode i wiatr, szkoda tylko ze dziewczyna się wycierpiała przez to ,ale obie nie miałysmy pojęcia że taka sytuacja bedzie, ja jej tego z premedytacją też nie zrobiłam, byłoby łatwiej gdyby wiedziała no ale nie wszystko da się przwidzieć :) A rzęsy miały byc do sesji dla chłopaka heh....

Metodą prób i błędów pewnie dojdziemy do tego co ją uczula, pod warunkiem że wróci. Ale dobra, dowiedziałam się tego co chciałam mniej wiecej wiec tematu juz w tym wątku nie ciagnę :)

dzikakura
24-02-2012, 09:45
No wiem, wiem, które. Ale ta rzęsa Mink to jak kazda inna rzęsa cholercia. Dlatego to moje niedoczytanie, bo kontrowersje wzbudzają rzęsy norkowe. Norkowe-norkowe:skacze:

Evelina.J
29-02-2012, 11:12
Kurko a wasz bardzo mocny klej "półsekundówka" będzie dostępny

dzikakura
29-02-2012, 11:37
Evelina, bedzie kochanie, bedzie jak tylko do nas dojdzie, od razu wbijemy go na stan sklepowy czekamy, naprawde same czekamy i tez przebieramy nozkami:(

edytakon
29-02-2012, 12:06
w przyszlym tygodniu bedzie, ale to naprawde dla bardzo szybko pracujacych stylistek:)

Agnieszka Praska
01-03-2012, 08:43
juz sie doczekac nie moge:Dmoze na tym cudzie zejde do niecalej godzinki:P

sylla
03-03-2012, 15:53
A jak to jest w tym sklepie z dostawą? Jeszcze nic nie zamawiałam ale się przymierzam i zastanawiam się jakie są koszty dostawy ?

dzikakura
03-03-2012, 18:09
koszty dostawy są standardowe:

przesyłka ekonomiczna 6 złotych

przesyłka priorytetem-7 zlotych

Jak zamowisz kufer, z zawartoscia to juz to jest dosc ciezka paczka -19 zlotych

przesyłka za pobraniem 13 zlotych

oczywiscie wszystko tez zalezy od wagi produktów, jak zamówisz duzo przykładowo.. nie wiem, 20 paletek rzęsek, 5 klejow, pincety, remover, 50 platkow pod oczy (tak pisze od czapy, po prostu jak zrobisz duze zamowienie ciezkie wagowo cena troche wzrosnie, bo ciezkie...):D, ale spoko przy tak duzym zamowieniu to i przesylka gratis bedzie przeciez.:)

Evelina.J
05-03-2012, 16:53
Dzieczynki kochane ja bym chętnie kupiła po pasku kolorowych rzęsek jeśli jest taka możliwość :) A moze tez cieniowanych :)

sylla
05-03-2012, 17:45
dzikakura dziękuję za wyczerpującą odpowiedź:). Jak tylko będą fundusze to na pewno coś zamówię. Wszyscy chwalą to i ja wypróbuje rzęski z tego sklepiku ;)
A najbardziej to mi zależy na dobrych pincetkach... Mam nadzieję , że ona takie ;)

edytakon
05-03-2012, 22:37
Jonosticki sa rewelacyjne:)

Evelinko nie sprzedajemy rzesek kolorowych na paski.koszt boxa to 58 zł wiec zachecam do kupna calosci.

Evelina.J
05-03-2012, 22:59
Coś ze szkolenia mi się przypomniało ale to chyba mowa była o brokatowych czy cosik ;) Czy kolorowe cieniowane będa dostepne w jakimś mixoe tak jak zwykle kolorowe??

edytakon
06-03-2012, 00:05
tak beda dostepne w nast tyg juz powinnam je dostac

sylla
06-03-2012, 10:09
Co znaczy Jonosticki???
A już wiem to te czarne pincetki.
A te "vetus" dobre są? Bo o tych właśnie myślałam...

dzikakura
07-03-2012, 17:01
Te vetusy, ktore sprzedajemy to są rownież bardzo dobre pincety. Bo są.. vetusy i vetusy my mamy.. VETUSY hyyyy. Naprawde staramy się nie mieć u siebie szajsu, wszystko wypróbowujemy same

yonosticki są bardzo ostre, jak ktos juz bardzo szybko pracuje i zalezy mu na szybkim i mega precyzyjnym chwycie rzesy, to są idealne.

sylla
07-03-2012, 19:49
Dzięki. To mi póki co wystarczą vetusy :)

dzikakura
07-03-2012, 20:20
sylla- Alez pewnie, ze tak:ok:

edytakon
09-03-2012, 23:32
Dziewczyny na weekend przewidujemy NIESPODZIANKI wiosenne!!!
Zapraszamy do zaglądania do naszego sklepu.

---------- Dodano o godzinie 22:32 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:13 ----------

Stany uzupelnione mniej więcej :) zapraszamy na zakupy

Kleje superszybkoschnace dodam w nastepnym tygodniu (nie mam molziwosci zrobienia zdjecia), ale gdybyscie byly zainteresowane, wpiszcie w komentarzu ktory klej mamy wrzucic czy HS5 czy D+ (przy zakupie d+) - chwilowo

sylla
10-03-2012, 10:46
Zajrzę na pewno bo szykuję się na małe zakupy. Tylko na fundusze muszę czekać ;)

MURKA
10-03-2012, 12:47
tak sylluś napewno będziesz zadowolona z pęsetek już ja ci to mówię:ok:

ja to wogóle jestem zachwycona z wszystkiego co wasze :D zaczynajac od bardzo fajowych rzęsek na przemiłej i przesympatycznej Edytce kończąc:kwiatek: klej tez bardzo mi popasował :) przesyki exspresowe

teraz czekam na pęsetki te jonstyki i primer:love:

sylla
10-03-2012, 14:22
Kurcze tak się już napaliłam na te pęsetki że... No nie mogę się doczekać aż zamówię i dotrą w moje łapki.
Murka dzięki , że mnie naprowadziłaś na ten sklepik. Słyszę o nim same dobrze rzeczy :)

olusia29
10-03-2012, 15:10
A wysyłacie za granice?

edytakon
10-03-2012, 16:20
Murka :0 dziekuje :):)

Olusia oczywiscie, ze wysylamy, koszt przesylki okolo 18 zl

Evelina.J
11-03-2012, 11:09
A jak z tymi rzęskami do zagęszczania?? Są już??

edytakon
11-03-2012, 14:27
niestety dostawca sie nie spisal, mial spore braki w magazynie, ale za 2-3 tyg maja dotrzec

dzikakura
12-03-2012, 21:53
Eee edzia sciemnia, zeby Was nie denerowować, było tak, że zapłaciłysmy dostawcy, a on nam rzęs do zagęszczania po prostu nie wysłał, o!:(:(

Evelina.J
14-03-2012, 11:49
Czy na sklepie online rzęski są? Gdzie ich szukac?

edytakon
14-03-2012, 20:06
wszystko z zakladkach,Zas po prawej stronie po wejsciu na dany produkt nalezy wybrac, skret, grubość i dlugosc:)

Evelina.J
15-03-2012, 09:55
Eduś pytałam o zagęszczanie :) ALe jeszcze nie ma widze chyba prawda?? Mamusia chce zostac króliczkiem doświadczalnym hehe :)

dzikakura
16-03-2012, 00:24
Evelina, nie mamy jeszcze:(
ale polsekundówka kleik doszedł

Evelina.J
16-03-2012, 09:25
Edytka napisała że to dla takich bardzo szybko pracujących dziewczyn wiec chyba jeszcze sie wstrzyma. Aplikuje traz 2,5 jesli nie ma problemów w czasie stylizacji iec jeszcze czas na ten kleik chyba. ;]

sylla
16-03-2012, 13:19
A ja złożyłam wczoraj zamówienie. Wprawdzie skromne bo tylko rzęski i pęsetki . Ale to na początek... Już nie mogę się doczekać paczuszki :) :) :)

dzikakura
16-03-2012, 14:32
a to z Tobą sylwia gadalam przez telefon:D juz poszla wczoraj:D

Agnieszka Praska
20-03-2012, 08:23
klej hs5 to moj numer jeden:D
nareszcie klej ktory za mna nadaza
klej jest mega szybki i naprewde dla dziewczyn ktore bardzo szybko pracuja, cala stylizacje wykleilam w godzinke zdjecie w galerii:D

katii777
20-03-2012, 11:11
Klej HS-5? Szybszy od HS-4? Jeszcze go nie widzialam, nadal jestem fanka HS-4:)

Evelina.J
20-03-2012, 11:40
Takie pytanko dzoewczyny:

Dlaczego Klej do rzęs HS-5 nie nadaje sie dla osob uprawiających kstremalne sporty?? Posze o kilka słow na ten temat :)

edytakon
20-03-2012, 13:35
Evelinka raz jeszcze przeczytaj opis :) hm?:)

Evelina.J
20-03-2012, 14:34
Hm... W biegu czytane z moimi dwoma brzdącami na kolanach hehe :)

edytakon
23-03-2012, 13:11
Luzik :) az zwatpilam jak przeczytalam ze nie dla sportowców :) hehe

---------- Dodano o godzinie 12:11 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 17:07 ----------

A ja wlasnie dzisiaj mialam zakladane noreczki na HS-% mnie on piecze, ale ja mam dosc wrazliwe oczyska... jedno fajne to jego konsystencja nawet dziewczyna, ktora aplikowala szybciej zrobila to niz zawsze 1:1

sylla
23-03-2012, 16:30
dzikakura tak, tak to ja byłam :kwiatek:
Dziękuję za paczuszkę. Przyszła ekspresowo:ok:
A jaki fajny gratisik;)
Dziękuję bardzo :kwiatek:
Jestem bardzo zadowolona z zakupów .
Jak będę miała jakieś zapotrzebowanie to już wiem gdzie się zgłosić:ok:
Pęsetki super a rzęski przetestuję w niedzielę. Już nie mogę się doczekać:cwaniak2:

dzikakura
23-03-2012, 22:00
My tez jestesmy fankami hs4 katii, ale jeszcze wiekszymi fankami hs5:skacze: po prostu zalezy co dla kogo i dla jakich oczu, jesli chodzi o klej tzw uniwersalny wygrywa w mojej opinii hs5:D

Chciałam jeszcze dodac, ze to, ze klej jest "polsekundówka" nie oznacza schniecia po zamoczeniu w kleju w pol sekundy, klej zachowuje się tak w zetknieciu z rzęsa naturalną, przez co aplikacje są niezwykle czyste, nie sklejaja się z sobą rzęsy, a i nie ma po nim czerwonych oczu jak po ultra plusie:skacze:

laurencja
27-03-2012, 21:24
hej dziewczyny :) juz skladalam zamowienie na rzeski i kleje a tu buuuu bo nie ma kleju D plus i mam pytanko kiedy bedzie dostepny? bo bardzo mi sie spieszy:(

kamzu
27-03-2012, 22:13
Witam! chciałam zapytać o szkolenie z ,,Long Effect maskara" bardzo mnie to interesuje, była któraś z was?

Może ktoś wie o jakiejś promocji na to szkolenie bo cena spora?

dzikakura
28-03-2012, 04:25
laurencja, mam ostatni d plus , bo jedna dziewczyna zamowila, ale nie odebrala, pisz na pw do mnie

Czekamy na nastepna dostawe:D

kamzu, bylo ogloszenie o warsztatach, niestety, brakowalo chetnych w ilosci minimalnej:(, byly duzo tansze

zołzella
28-03-2012, 11:39
to ja bym sie tez skusiła na ta "półsekundówkę" :D dam rade?

kamzu
28-03-2012, 11:41
No to się spuźniłam!;(
dopiero nie dawno się o was dowiedziałam, od wczoraj was ,,polubiłam" więc już teraz będe dostawć wszystkie informacje. :D

a ktoś już to robi? jak odczucia? jak opinie klientek?
bo jak ja swoim (tym co nie chcą przedłużania ) opowiadam, że wymyślili coś takiego jak ,,trwałe tuszowanie rzęś" to są zainteresowane!

edytakon
28-03-2012, 13:07
Kamzu bo to naprawde fajny zabieg, od warunkiem ze babka ma swoje rzesy ladne mocne i takie co to "szkoda" :)
Mam kilka zwolenniczek tej metody, jednak bardziej przemawia do mnie przedluzanie rzeskami 2:1 czy 1:1

Zołzella jasne ze dasz rade:) w poniedzialek wtorek bedziemy mialy juz na stanie

katii777
28-03-2012, 22:44
klej HS5 bajka! robilam dzis nim gesciochy i pelna aplikacja zajela mi 1,5h- jest niesamowity. I nie ma strasznych oparow, ktorych sie spodziewalam:) Ale fakt, tylko dla profesjonalistek, debiutantki moga miec z nim problem, bo nie ma wiecej niz sekundy na skorygowanie rzesy jak poleci troche na bok. Przypadl mi bardzo, jak poloze rzese na naturalce tak zostaje, nic nie buja sie na boki, nie przekreca:) Teraz jestem fanem HS5:)

laurencja
28-03-2012, 23:26
kurko wyslalam pw:D a teraz tak troche z innej beczki bo bylam dzisiaj na szkoleniu z rzęsek i wszystko ładnie peknie a pod koniec okazuje się że certyfikat dostane dopiero po wyslaniu zdjęć z 2 aplikacji rzęs... czy u was jest tak samo czy odrazu dajecie swoim kursantkom certyfikaty? zdziwilam sie bo w ogole nie wspomnieli o tym wczesniej tylko praktycznie pod sam koniec:D

edytakon
29-03-2012, 09:52
Laurencja jeszcze ie ne zdarzylo zeby po kursie dziewczyna nie otrzymala ode mnie certyfikatu. Ale znam firmy, ktore w ten sposob postepuja.

Katiii :) wiedzialam ze Tobie przypasi, to moj faworyt rowniez:)

laurencja
29-03-2012, 10:12
no własnie troche nie ladnie gdyby nie to ze mam male dziecko to bym sie nawet nie zastanawiala zeby do was przyjechac na kursik a tak bralam to co najblizej i teraz mam :/:

Nnisiaa
29-03-2012, 10:19
i ja mam chrapke na ta polsekundowke...ale wlasnie obawiam sie czy podolam...ale co tam sprobuje takze czekam az bedzie dostawa:)

zyza
29-03-2012, 11:02
masakraaaaaa przy moim tempie roboty to mi zdązy klej nawet w tubce zaschnąc :):haha: hahahahaha

fajnie dziewczynki (kurka, Edytka) ze jestescie ze swoim asortymentem bo rewelacyjnie sie pracuje....

o ile sie pracuje a nie mieli ozorem :P

edytakon
29-03-2012, 11:34
Zyza święta prawda :) :):):):)

laurencja
30-03-2012, 11:21
kobitki a używacie tych utrwalaczy? bo nie wiem czy zakupić czy jest to niezbędne :huh:

edytakon
30-03-2012, 15:20
ja uzywam, rzesy sie ladniej ukladaja po nim, sa bardziej sprezyste a do tego pieknie pachnie... i starcza na bardzo dlugo

dzikakura
30-03-2012, 23:07
kati777, wzielas ostatnie dwa sh5, hyyyy

strasznie sie cieszymy, ze Wam sie tak ten klej spodobał,

Bezcenne są nie tylko wasze zakupy ale też opinie i sugestie

bedziemy probowac roznych nowych rzeczy oczywiscie dalej i wprowadzać do sklepu w miarę mozliwości.

laurencja, nie jest niezbędny, ale diabeł tkwi w szczegołach.... Ja np mam hopla troche i lubie takie wykonczeniowki i drobiazdzki, np.. mam taki krem do rąk z bodyshopu, ktorym po odkazeniu swoich rąk skinseptem-smaruję ręce, klientki to uwielbiaja, jak im cynamon i imbir koło nosa lata:))))

lubie też przejechac utrwalaczem rzesy, bo ladnie pachnie jak wspomniala edyta i nadaje rzęsom takiej mokrej czerni no i układa i utrwala efekt.

dlatego też wolę miedzy innymi płatki od taśm

muzyczkę lubie włączyc w trakcie zabiegu

czy "omieść" rękami włosy i czolo klientki...

czy ja offtopuję?:/: czy ja nie jestem trochę zboczona?:/:

edytakon
31-03-2012, 17:18
Zboczona... hehe Kura dzika :) a nie zboczek :)

Wiadomo rózne elementy sprawiają, ze naszym klientkom u nas jest dobrze...

Ojna poczatku tygodnia nowa dostawa... bo nie prewidzialysmy ze tak Wam się spodobaja nasze nowe kleje...

laurencja
31-03-2012, 21:33
ja też już nie moge sie doczekac nowej dostawy :D

edytakon
01-04-2012, 11:27
cierpliwosci :) nie mamy w zwyczaju wystawiac towaru jesli nie mamy go w lapkach :) Laurencja pisz na PW jak cos pilnie potrzebujesz to moze po prostu na skepie nie mamy a gdzies jest 1 sztuka ostatnia

laurencja
01-04-2012, 17:59
oj nie ma niestety:( ja juz zamowienie zrobilam i nawet z kurką rozmawialam przez telefon umowilysmy sie ze jak reszte rzesek sie pojawi to mi dosle:)

mam jeszcze jedno pytanko powiedzcie mi kobitki co najlepiej uzywac do demakijazu?bo na kursie uzywala najpierw mleczka potem toniku...ale jestem ciekawa waszych sposobow:D

edytakon
01-04-2012, 19:06
jednofazówka Laurencja :)

laurencja
01-04-2012, 21:34
kochana a co to ta jenofazówka:huh: przepraszam za te pytania ale troche jestem nie w temacie:/:

edytakon
02-04-2012, 10:18
bez tluszczu plyn do demakijazu lub plyn micelarny

Iraa
02-04-2012, 12:16
Tak się tutaj naczytałam pochlebnych opinii o tym kleju,ze chyba zmienię dystrybutora :P przynajmniej na próbę hehe
Widzę,że trzeba jakies zakupki zrobić,bo nie da mi to spokoju :D

edytakon
04-04-2012, 13:17
Iraa mysle ze dzisiaj, najpozniej jutro uzupelnie stan magazynowy :) wiec zapraszam serdecznie

---------- Dodano o godzinie 12:17 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 11:42 ----------

Dziewczyny wszystko juz mamy, uzupelniam mniej wiecej predko stany magazynowe... reszta w świeta :) bo nie ma czasu za bardzo :)


Y-ki są
i D plusy i Ultra i oczywiscie HS-5:)

laurencja
04-04-2012, 15:56
kobitki a dlaczego koszt wysylki wychodzi prawie 35zl? wczesniej nie bylo tak drogo:/: nie wiem czy cos zle przycislam ale wskakuje automatycznie

monia_sc
04-04-2012, 17:01
Bo to automatycznie "przyznaje" kuriera. Jednak potem jak naciśniesz dalej i dalej to będziesz mogła ustawić sobie rodzaj przesyłki chcesz ekonomiczny priorytet czy kurier. Dzis też miałam z tym problem:D

edytakon
11-04-2012, 12:40
A bo dodałam wczoraj opcję kuriera bo mialysmy sporo zapytań i być moze dlatego z automatu. Oczywiscie, jesli ktoras z Was bedzie chciala poczta anie kurierm a zaakceptuje kuriera to bedziemy wiedzialy o co juz chodzi.

---------- Dodano o godzinie 11:40 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 18:02 ----------

Dziewczyny dodałam nowe produkty i zapraszam na zakupy :)

kamzu
16-04-2012, 21:30
Hej dziewczyny :] już od kilku dni zbieram się do zakupu rzęs i sama nie wiem co wybrać? jaką grubość? jaki profil? Pracuje na rzęsach firmy NL prolil ,,J" grubość 15 i 20 chciałabym powiększyć swoją kolekcje rzęs, mieć większy wybór wraz z większą ilością klientek ale sama nie wim co wybrać. Podzielcie się swoimi doświadczniami? które rzęsy wyglądają najlepiej do 1:1

no i kusicie tym szybkim klejem :)
z góry dziękuje za wszystkie porady

edytakon
17-04-2012, 10:18
Jesli praujesz na J-kach to moze odpowiadać Tobie profil A, grubosci 0,15 lub 0,20 najlepiej kupic w mixie.

Lub jesli chcesz kupic rzeski troszkę mocniej poskręcone to kup B mix :)

Klej jest ekstra wg mnie :)

Zen.
17-04-2012, 14:41
kamzu wez profil B, jest najbardziej podobny do tego z NL, A jest bardziej prosty.

zaldiara
19-04-2012, 11:33
Witam :] właśnie zaczynam swoją przygodę z przedłuzaniem rzęs i szukałam właśnie produktów na początek. tak trafiłam na to forum i wygłąda na to że zachęcona Waszymi opiniami zdecyduje się na zakup materiałów Evolashes.
mam tylko pytanie które rzesy polecacie bardziej silk diamond czy mink premium.
tak jak pisalam jestem poczatkująca i dlatego trudno mi sie zdecydowac - czekam wiec na podpowiedzi :D

edytakon
19-04-2012, 11:46
I minki i silki maja swoich ulubiencow. Ale sprobuj sobie minki :)sa chyba latwiejsze w aplikacji

zaldiara
19-04-2012, 11:52
dzięki :)
chcialabym jeszcze zapytać jaka grubość rzęs jest najbardziej popularna oraz jaki profil jest stosowany najczęściej.
a także mam problem z klejem - jaki wybrac ultra plus czy D plus
z góry dziękuje za wszelką pomoc. pozdrawiam.

edytakon
20-04-2012, 11:31
co do kleju to wez sobie d plusa a grubosc.. 0,15 lub 0,20 zalezy na czym lubisz pracować.
skret najlepiej a lub B zalezy jaki efekt chcesz osiagnac :)

przydalyby sie tez podkladki i odtluszczacz :)

---------- Dodano o godzinie 10:31 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 11:19 ----------

I mamy dla Was niespodziankę

Nowa linia rzęs z norek :) cena 230 zł
6 paseczków gęsto poukładanych rzęsek.

Dostepne długości
9-11 (w jednej kasetce dlugości rzes 9-11) -
11-13
13-15
15-17 (tu coś dla Kury i Pinoczetki) :)
http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/sL1pr.jpg (http://pliki.wzorki.info/images/sL1pr.jpg)

Iwona Oleksy
20-04-2012, 11:42
Edytakon: te norki to Skręt C i J? czy są jeszcze B i D?

bo byłam na Waszej stronie i nie ma jeszcze chyba tego wprowadzonego (albo ja nie umiem szukać :))

edytakon
20-04-2012, 11:46
Iwonko tylko C, chociaz mnie on bardziej przypomina B wiec delikatniejszy skręt

Iwona Oleksy
20-04-2012, 11:48
a można by było taką jedną rzęskę z profilu zobaczyć (nie wiem, na katce na przykład)?

One są podzielone 3 rządki 11 i 3 13stki w ten sposób? (przepraszam za głupie pytania...)

edytakon
20-04-2012, 11:52
Jeszcze nie ma na stronie zaraz wprowadzam... jeszcze cieple są :)

---------- Dodano o godzinie 10:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:48 ----------

proszę bardzo
http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/YhyjC.jpg (http://pliki.wzorki.info/images/YhyjC.jpg)

Nie sa podzielone, to jest mix juz w paseczku, po prostu w danej kasetce masz dlugosci norek od 11-13 np

dzikakura
20-04-2012, 17:18
Iwona jesli chodzi o skręt D lub B to również mamy, ale w innym układzie norek innej firmy, w innych pudełkach


Dziewczęta,
Odnośnie gadgetow reklamowych słuchamy Was uważnie, niektóre z Was zasugerowały nam, że fajnie by było mieć u siebie w salonikach lub w miejscach gdzie aplikujecie rzesy plakaty z reklamą konkretnej usługi, a nie tylko firmy, na ktorej pracujecie przygotowałyśmy dla Was dwa takie plakaty:

na usługę reklamującą rzęsy z norek oraz tę, która reklamuje rzęsy 2:1 oraz 3:1.

Autorką plakatow jest nasza nieoceniona mucha26.

Myślę, że taki plakat doda urokowi każdemu miejscu w którym aplikuje się rzęski, czy to salon, czy to miejsce wygospodarowane do aplikacji.

Plakaty będą dostępne za ok dwa tygodnie

zobaczcie same i oceńcie:

kamzu
20-04-2012, 17:19
Dziewczyny bardzo dziękuje za porady :):kwiatek: włąsnie złożyłam zamówienie na rzęsku B/20 i klej hs5 już nie moge się doczekać :skacze:
plakaty super a co to za rzęsy 3D???

dzikakura
20-04-2012, 18:03
kamzu, dziekujemy za zlozenie zamówienia

rzęsy 3D to rzeski 2:1, 3:1 mam nadzieję, że spodoba Wam się to nowe nazewnictwo, według nas "chwyta", nie? :skacze: Klientki będą się dopytywały i spróbują zapewne (tego Wam oczywiscie wszystkim życzę)

Czy wg Was potrzebny byłby plakat również na metodę 1:1?

kamzu
20-04-2012, 21:50
Jeśli będzie równie fajny i w dobrej cenie to ja się pisze na taki plakacik zwłaszcza ze moj jest już bardzo wysłużony!

Co do zamówienia to długo się zastanawiałam C czy B 15 czy 20 i dalej się zastanawiam czy dobrze zrobiłam, przyjdzie przesyłka to się okaze:D :tuptup: na majówkę mam sporo klientek więc będzie przypływ gotóweczki- wtedy zamówie więcej

marchewkowy_las
20-04-2012, 21:51
ja myślę, że plakat 1:1 też jest potrzebny. już nie mogę się doczekać tych plakatów, wprowadzamy nowe usługi w salonie (po kursie u ciebie), właśnie przydały by się plakaty :ok:

dzikakura
21-04-2012, 00:14
No to się cieszę marchewkowy żesmy trafiły w "10 tkę"

No to molestuję dalej naszą muchę czy nie dałoby sie:D jeszcze 1:1 zrobić:)

Evelina.J
21-04-2012, 17:49
Edyś odezwij się na PRIV w mojej sprawie :) Pozdr

aga
21-04-2012, 18:46
Plakacik super tylko jest chyba mała literówka w adresie strony "htpp" i ten znaczek za oku babeczki na 2 zdjęciu to tak ma być ?
sorki, że się tak czepiam ;P

Evelina.J
21-04-2012, 19:56
http wcale bym nie pisala na plakacie. www wystarczy :)

mucha26
22-04-2012, 01:07
Dzięki za uwagę odnośnie literówki:) Oczywiście poprawię. Znaczka na oryginale nie będzie. To jest tylko "szkic" plakatu.

Agnieszka Praska
22-04-2012, 10:27
plakaty super poprosze jeszcze o 1:1 :D

dzikakura
22-04-2012, 15:01
Dziękujemy za uwagi dziewczęta kochane

coż wiecej mam do dodania, mucha rzekła wszystko

Agulusia będzie, będzie a co muszyna wymysli, nei wiem, mialam wymyslić hasło do 1:1, ale mam pustkę,

może jakieś pomysły dziewczęta macie?:skacze:

W norkach jak widzicie jest "Naturalnie piękne"
w rzęsach 3d "rewolucja na Twoich oczach"
a w 1:1 moze ktoś rzuci pomysłem:D?

tomaszka
22-04-2012, 19:37
Może: idealna klasyka, albo klasyczne piękno - chyba to drugie lepsze

Evelina.J
22-04-2012, 21:02
"Powalające zpojrzenie każdego dnia bez codziennego makijażu"

malutkaistotkaa
23-04-2012, 09:42
Dziewczyny mam pytanie jaki klej proponujecie na poczatek??:)

edytakon
23-04-2012, 10:33
Malutkapumcia ja juz kiedys na pw wysylalam Tobie wszystkie polecane produkty. zgubilas? :)

klej polecamy dplus lub ultra plus

zerknij w zestaw startowy tam sa wszystkie niezbedne rzeczy do wykonania zabiegu. tak chyba jest najprosciej i najlatwiej jesli nie interesuje Cie kufer zakup produkty osobno.

pzdr

malutkaistotkaa
25-04-2012, 08:38
chyba skusze sie na klej bo ten co kupilam na probe niestety po 2 krotnym uzyciu stal 3tyg max i zrobil sie glut ni e moge go wycisnac :( nadaje sie tylko do kosza(oczywiscie klej nie z waszej firmy):)

Czy jest jakis sposob na to zasychanie w szyjce??
czy poprostu nie moga tyle czasu stac te kleje

edytakon
25-04-2012, 10:29
oczywiscie zapraszam na zakupy.

trzeba wycierac koncówke po odlaniu odpowiedniej ilosci kleju

malutkaistotkaa
26-04-2012, 00:56
tylko ze on zastygl w calej szyjce nie mozna go wycisnac:/ po odcieciu szyjki okazalo sie ze w srodku nie ma kleju tylko jest jeden wielki glut
boje sie ze z innymi tez bedzie sie tak dzialo jesli nie bede ich czesto uzywala:(
powinni zrobic w innych buteleczkach te kleje np w pedzelku czy cos..
zamowie klej po week:):*

edytakon
26-04-2012, 11:25
Czasem i tak sie moze zdarzyc, ale chyba cena kleju nie jest polowa naszej pensji :) hm?:) 30 zł za dwukrotne nawet uzycie to 15 zł za zabieg plus troche rzes plus platki (na drozej lub plaster na taniej) to i tak nie wiecej niz 20 -25 zł kosztu zebiegu :)

dzikakura
26-04-2012, 22:18
a po drugie malutkaistotka- dobrze jest klej zostawiac w lodowce, ale na tej polce gdzie jest najwyzsza temperatura:skacze:

Joannah
26-04-2012, 23:02
Dobra po latach nieobecnosci powracam, torche z goryczą na ustach niestety.

Po wszystkich powchwalach skusilam sie na nowe kleje.
Ale jestem niesamowicie zawisdziona HS5-ka - schnie lata, sklejają mi się rzesy, a juz nie pamietam kiedy tak ostatnio mialam, moze z 2 lata temu. W dodatku jak zasycha to robi sie niesamowicie sztywna i nie moge za nic rozdzielic rzes. Walczylam z nia dzis dobra godzine, chcialam dokonczyc aplikacje, bo chcialam przynajmeniej sprawdzic jak trzyma, ale wiązanie z rzęsą trwało jakies 10 sek. więc się poddałam.
Użyłam drugi raz D plus i jest moim zadaniem o niebo lepszy, wiąże szybciej, jest bardziej elastyczny, ma lepsza konsystencje no i sie lepiej pracuje.

Nie mam pojecia czy trafilam na jakas felerna butelke czy jakie licho ale ta HS5 dzisiaj doprowadzila mnie doslownie do szalu, a ze klientka byla jeszcze spozniona to juz calkiem krew z nosa sie polala.

Co do rzes minków to przyznam, ze pracuje się o wiele szybciej i wygodniej na paskach, komfort niesamowity. Mam tylko pytanko czy profil C w minkach jest tak mocno zakręcony jak D? Bo troche się zdziwiłam jak zobaczyłam profil. Szczególnie krótsze rzęski są zawinięte jak loczki.

Podsumowując D plus zdał egzamin zamiast HS5, ale kupowałam go z myślą o alergiczkach, ktore niestety maja po nim i tak zaczerwienione oczy przez nastepne 4 dni. W każdym razie na pewno sie nie zmarnuje, zobaczymy jeszcze jak trzyma.

Podkladki po oczka bardzo dobre, jestem zadowolona ze nie musze ich obklejac tasma.

edytakon
27-04-2012, 13:59
Bobas dziekujemy za opinię.

Tak C jest bardziej zakręcone o czym jest mowa na stronie a raczej zdjęcie, Krótkie rzesy rzeczywiscie trudno wykorzystac.

dzikakura
27-04-2012, 15:20
Bobas, proponuję otworzyć okno:skacze: Zadne kleje niezaleznie czy to nasze czy nie nasze nie lubią gorąca, wysokiej wilgotnosci. Jeśli masz rzęsy z gorszej jakosci syntetyku to tez moze to byc ich wina, dobry syntetyk ma mikropory, takie mini łuski, ktore sprawiają, ze klej w trakcie aplikacji nie "spływa " po rzęsie syntetycznej, a wnika w nią. Tym bardziej, ze polsekundówka hs5 jest klejem bardzo rzadkim, inaczej by tak szybko nie sechł, gdyby była gumowaty i gęsty. Dobre rzęsy, otwarte okno hs5 i sprawna ręka to podstawa sukecesu by pełną aplikację wykonać w maks poltorej godzinki.

Jestes pierwszą osobą, któa narzeka na hs5, przynajmniej jestesmy autentyczne, bo jakby wszyscy byli zadowoleni to by podpadało, ze coś nie gra:D. Partia kleju hs5 jest ta sama.
Szczegolnie dziewczęta , które kleją rzęsy 3D są z niego zadowolone, myśle, ze przez tą wodnistą konsytencję własnie, na "gumie klejowej" rzęsy 2:1, 3|:1 wyglądałyby brudno. Może po prostu nie umiesz kleić na tak rzadkim kleju, trzeba się nauczyć.
Ja tam się uczę całe życie i wiem, że g..umiem:D

Po D plus nie ma czerwonych oczu, są po ultra plusie.
Nikt nie napisał, że D plus jest dla alergików, ma po prostu zmniejszoną emisję oparów. Jest łagodniejszy i dla stylistki i klientki.
Być moze wolisz go dlatego, że jest bardziej gęsty i przez tę lekką gumowatość trzyma się rzęsy.



Sama wiesz, jako doświadczona stylistka, że wszystko może mieć znaczenie zbyt szybkie otwarcie oka, zbyt wysoko podklejona podkładka, tasma właząca do oka i drazniaca rógowkę, niedomykanie się powieki babeczki-wszystko moze miec znaczenie.

Do oczu wrazliwych polecamy AD.


Nasze C ma podkręcenie między standardowym C, a D

Teraz chcemy wprowadzić rzęsy o standardowym podkręceniu C , jesteśmy w fazie testow, porozsyłałysmy próbki tych rzęs dziewczynom, bedą kleić i na bieżąco zdawac relacje. Czekamy na wieści z terenu:skacze:

a oto aplikacja tą próbną nową rzęsą C , 1:1 długość 12,10,8

a_now
27-04-2012, 18:22
:cwaniak2:Ja czekam na klej wcześniej miałam D plus-byłam zadowolona,ale tym razem wzięłam ultra plus -zastanawiałam się nad hs5 ale tak szybko chyba jeszcze nie kleje.

marchewkowy_las
27-04-2012, 19:40
mój hs-5 też jest gumowaty, w porównaniu Ultra+ (też Evolashes) jest rzadszy i schnie zdecydowanie szybciej. właśnie też się zdziwiłam, że u mnie hs-5 jest inny, niż dziewczyny opisują. ale poradziłam z nim, trochę dłużej czekam przy każdej rzęsie, czasem trzeba ją przytrzymać, by się nie skleiły. ale bardzo dobrze trzyma rzęsy nawet ten gumowaty hs5, właśnie dziś robiłam uzupełnienie klientce po 4 tygodniach - 80% rzęs na oku. także klej się nie zmarnował, będę go nadal zamawiać, może następnym razem dostanę rzadszy ^_^

dzikakura
27-04-2012, 20:26
Dziewczęta, ale az się dziwię, moj jest rzadki jak woda, przeciez wiecie, ze kleje rzęsy, nie tylko sprzedaję:/:

Joannah
27-04-2012, 20:49
Dzieki kuras za wyczerpujaca odpowiedz.

Kleilam na wszych minkach, wiec to chyba nie wina rzes. Na dworze mam jeszcze za zimno zeby otwierac okno. Ale latem sprobuje. A co w takim razie zima?

Sama konsystencja HS5 jest ok. Zaskoczyl mnie swoim jasniejszym odcieniem czerni, wiec dwa razy go mieszalam, bo myslalam ze poprostu jest za malo wstrzasniety. Sama praca na tej kosystencji nie sprawiala mi klopotow. Jedynie dlugi czas wiazania wyprowadzil mnie z rownowagi.
Pozniej sobie pomyslalam ze moze dostalam nie ten klej, sprawidzlam wiec jeszcze raz etykiete. Pozniej pomyslalam ze moze etykietka jest nie z tego kleju. No ale wszystko sie zgadza z tego wynika.
Ze sklejaniem sie rzes koszmaru nie bylo- tzn aplikacja wyszla ladnie, ale ja pracuje na 6 pkt( zew. kacik, wew kacik, srodek oka) Wiec malo jaki klej nie daje rady zaschnac. Rzesy tez nie przywieraly do sztucznych jak "magnes". Jak zaczelam kleic Dplusem od razu wszystko szlo szybciej.

Próbuje doszukać sie przyczyny, bo skoro klej jest dobry to cos musi podwodowach ze w tych samych warunkach klej ktory teoretycznie ma dluzszy czas schniecia szybciej wiaze. Z ta wilgocią to chyba nie, bo mam wentylowany pokoj zabiegowy.
Czy moze rzeczywiscie te minki tak by mu nie odpowiadly? No ale wy tez kleicie minki i nie narzekacie.
Hmmm.

W kazdym razie dzieki kurasku za tyle podpowiedzi, wiem przynajmniej ze klej jest dobry, tlyko za cholere nie moge dojsc co mu nie pasuje, albo co mu jest. Przechowuje go w kuferku. Nie byl nastawiony na skrajne warunki atmosferyczne- czasem to moze miec znaczenie. Mialam nie raz tak w ziemie, ze w paczce produkt sie przymrozil. No ale zamawialam na wielkanoc wiec tragedii nie bylo.

Wy tez sie jeszcze z tym nie spotalyscie, wiec ciezko chyba powiedziec czemu tak sie dzieje. Jakby ktos to samo mial i rozwiazal problem dlugiego czasu schniecia to mam oczy i uszy szeroko otwarte i bede bardzo wdzieczna, bo juz same minki skrocily mi czas pracy, a taki klej polsekundowy to musi byc luksus.

dzikakura
27-04-2012, 23:55
bobas - tak, to prawda, hs5 jest ciemnografitowy, ale nie zauwazylam aby sie odroznial od rzes jak się nim klei, w sensie, zeby to przeszkadzalo

marchewkowy, a obcieraj kurde dziubasku najdrozszy koncowkę, to nie bedzie zadnych glutów

marchewkowy_las
28-04-2012, 00:13
zawsze wycieram końcówkę, oraz wyrzucam pierwszą kroplę do kosza. źle się wyraziłam. mój klej nie jest gumowaty, w sensie nie ciągnie się jak guma, ale w porównaniu z Ultra+ jest gęstszy i zdecydowanie wolniej schnie. ale spoko, rzęski się trzymają wspaniale :skacze:

Elizabeth76
28-04-2012, 15:16
bylo ogloszenie o warsztatach, niestety, brakowalo chetnych w ilosci minimalnej:(, byly duzo tansze
kura a planujesz jakies warsztaty na pomorzu ??

dzikakura
29-04-2012, 16:51
ela-mogę zaplanować:), wszystko zalezy od ilosci chętnych

kamzu
29-04-2012, 21:07
Witam dziewczyny! mój hs5 jest boski:ok:, jeszcze nigdy nie zrobiłam całej stylizacji w 1,5h jestem zachwycona, nic nie trzeba suszyć czy wycierać! rzęsy się nie sklejają ze sobą,nie moge się nadziwić, mam nadzieje że równie dobrze rzęski się będą trzymać!
rzęski ok! na pewno zamówie też profil B! doczepie się jedynie tego że po kilku odklejeniach paski nie chcą się trzymać dłoni! no i w mixie paski mogły by mieć numeracje jaka to długość!!!
dziewczyny z mojego doświadczenia wynika że konsystencja kleju zalerzy od panującej temperatury w salonie, kiedyś zimą miałam awarie ogrzewania mimo tego klientka chciała zrobić sobie rzęski a klej ( z NL) za cholere nie chciał się kleić, a nigdy nie miłam z tym problemu od tego czasu wiem że w salonie nie może być za zimno ani za gorąco! no i przechowywanie kleju też jest bardzo ważne
Pozdrawiam :macham:


ja się pisze na warsztaty ale na dolnym sląsku :)

Joannah
29-04-2012, 22:32
Kamzu w jakiej temperaturze kleilas jesli moge spytac?

dzikakura
29-04-2012, 22:47
Kamazu-będą się trzymać jesli na innych się Tobie trzymaly to na hs-ie tym bardziej

na stronie sklepowej masz, ktore paski odpowiadaja jakim dlugosciom, ponumeruj sobie długopisem i już. Wstawiam sciagawke też tutaj

Rękę odtłuszczamy, wtedy z trzy razy paski przykleimy, ja sobie pomagam tez tasma, najmocniejszy klej jesli chodzi o rzesy na pasku mają nasze nowe norki, a tak w kazdych po dwoch trzech razach trzeba sobie pomoc tasmą, nie ma takich mocarnych paskow zeby trzymaly za kazdym razem jak odklejasz i przyklejasz go na skóre:D

A warsztaty na dolnym to nie wiem:D Edyta jezdzi do Kraka przez Wrocek chiba:D

kamzu
01-05-2012, 19:23
Bobas -nie wiem jaka dokładnie jest temperatura, ale raczej mam zimno w salonie (stare budownictwo) nawet teraz w takie upały :)

Do krakowa dojade! nie mam tak daleko! a gdzie macie informacje o warsztatach?

dzikakura
01-05-2012, 22:47
Informacje o warsztatach znajdziesz w zakladce nowosci, niestety, Edyta w niedziele z tego co pamietam-przeszkolila dziewczyny. Dwa dni spoznienia cholercia...:(ale tam bywa wiec moze cos sie urodzi:D

laurencja
01-05-2012, 22:58
kurcze dziewczyny a do Opola sie nie wybieracie??? fajnie by było:D

dzikakura
02-05-2012, 10:45
laurencja, my sie wszedzie wybieramy:skacze: uruchomiono tanie loty:skacze:

A tak powaznie, my sie wybierzemy wszedzie gdzie chcecie, pod warunkiem, ze zbierze sie w jednym miejscu okreslona ilosc dziewczyn chętnych do nauki.

Elizabeth76
02-05-2012, 11:16
kura jakie by były koszty takich warsztatów np. w Trójmiescie ?? mniej ,więcej ?? ;)

dzikakura
02-05-2012, 11:18
Elizabeth zależy ile osob na raz- ok 500 zlotych, jak powyzej 5 osob to 450 , ale cięzko zebrać tylu chetnych i to jeszcze na jedną metodę, bo ty nie moglabys miec chyba warsztatów, w sensie doszkolenia, (typu: przyspieszenie czasu pracy, eliminacja będów, czy rzęsy z norek) tylko kurs podstawowy-grupowy, prawda?

Elizabeth76
02-05-2012, 11:22
no a wiele kurs podstawowy ?? :D ilu osobowy , czy modelke trza miec swoja ?? :D ile trwa taki kurs podstawowy i jakis egzamin jest z praktyki czy z teorii też ??

dzikakura
02-05-2012, 12:06
Szkolenie podstawowe grupowe - EVOLASHES (http://evolashes.pl/content/7-szkolenie-podstawowe-grupowe)

http://evolashes.pl/content/6-szkolenie-podstawowe-indywidualne-

modelke zapewniamy, egazminu nie ma, to ja okreslam czy juz opanowalas podstawy, czy tez nie, szkolenie trwa 5,6 godzin, jesli stwierdze, ze opanowalas ruch, ale z jakiegos powodu kiepsko Ci idzie, wstrzymuję wydanie certyfikatu, jedziesz do domu, "kleisz" ofiary i jak stwierdze ze to "juz" dosylam certyfikat, ale taka sytuacja zdarzyla mi sie tylko raz.

zołzella
02-05-2012, 20:34
edi, kurka.... mam babeczkę chętną na rzeski ale :
wiek po 50-tce , więc na bank musza byc delikatne i naturalne (nie norki)
ma krótkie rzeski i raczej proste, i chyba nie za grube :/ doradżcie które wasze rzesiory mam zamówić? 0,15 czy 0,10 - ale te beda chyba za cienkie
nie chce jej robić gąszczu bo się bedzie źle czula w takich 2:1 i kurcze sama nie wiem co kupić by jej to ładnie zrobic
plissss o rady i pomoc :)

dzikakura
02-05-2012, 21:02
zolzella 0,15 tki będą odpowiednie. Nie przeciązy jej slabiutkich rzęs naturalnych, bedzie troche widac, ale dyskretnie bedzie fajnie, zobaczysz

zołzella
02-05-2012, 23:07
a skręt jaki na krótkie proste rzęski? tak własnie myślałam o 0.15-tkach

meraszka
02-05-2012, 23:38
ja babeczkom po 50 kleje A0,15 i są zadowolone, bo chcą żeby było widać ale tak naturalnie i nawet na cienkich rzeskach jest ok :) ewentualnie B0,15, ale ja mam takie babki z opadającą powieką i głęboko osadzonym okiem, to robię głównie A i skoro ma być naturalnie i delikatnie to bym ten skręt polecała.

zołzella
03-05-2012, 09:20
no oczy nie sa głeboko osadzone ale powieka lekko opadająca jak to w tym wieku.... A to jakie sa lekko podkręcone?

meraszka
03-05-2012, 11:43
'A' to jest taki naturalny skręt, wyglada bardzo delikatnie

edytakon
03-05-2012, 11:51
Potwierdzam, Meraszka dobrze doradzila :)

laurencja
03-05-2012, 23:32
kochane a czym czyscicie swoje kamienie nefrytu?

meraszka
03-05-2012, 23:45
acetonem podobno...ja z braku laku zmywaczem do paznokci- trę do upadłego aż zejdzie, bo z reguły przypomina mi się, jak już nie mam gdzie kleju wylać ;p...

Iraa
03-05-2012, 23:55
hej Meraszka ;) właśnie kliknęłam na Twojego bloga i zobaczyłam moje piękne rzęski :D noreczki-oczywiście :)

luska102
04-05-2012, 09:25
kochane a czym czyscicie swoje kamienie nefrytu?


Ja tez czyszcze acetonem.

Zuuzaneczka
04-05-2012, 12:47
kochane a czym czyscicie swoje kamienie nefrytu?

Odmaczam w acetonie, schodzi potem jak guma :) ale teraz używam takich jednorazowych nakładek na klej (http://www.secretlashes.pl/shop/product.php?id_product=179) bo denerwował mnie wiecznie upaprany kamień ^_^

edytakon
04-05-2012, 13:08
a ja wylewam na folie od platkow kolagenowych i klej na nim prawie nie wysycha.

asia
04-05-2012, 20:53
ech jakby troche offtop?:D

meraszka
05-05-2012, 00:14
no bo nam kazali w różnych wątkach pisać, a tu nigdy nie wiadomo, co się z czego wywiąże ;p

a_now
05-05-2012, 16:26
Zamawiałam tuż przed majówką klej-sądziłam że dojdzie do mnie dopiero po majówce,ale był już wczoraj,jestem bardzo pozytywnie zaskoczona szybkością wysyłki:ok:

dzikakura
08-05-2012, 00:50
Dziewczęta chciałybyśmy Was poinformować, ze z nowości doszły nam cieniowane rzęski skręt B 0,2 14 mm. Reszta pozostaje bez zmian, ale tylko chwilowo:skacze:

edytakon
10-05-2012, 14:25
i platki do demakijazu...
chusteczki do demakijażu rzęs przedłużanych (http://evolashes.pl/54-chusteczki-do-demakijazu-rzes-przedluzanych.html)
i jeszcze zalotki termiczne :) takie wypasione :):)

Happyhandy
12-05-2012, 01:19
Znalazłam nową miłość - HS 5 :skacze:

sylla
12-05-2012, 12:02
Mówisz , ze taki dobry ten klej???
Właśnie muszę jakiś kupić i chyba się na ten zdecyduje skoro to tak miłość :)

---------- Dodano o godzinie 11:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:48 ----------

A ja mam pytanie.
Wpakowałam sobie do koszyka klej do rzęs za 31,50 i wyskoczyło mi , że koszt dostawy to 34,44 czyli razem 65,94zł.
Dlaczego tak przeliczyło?
Ponoć najtańsza przesyłka to 6 zł...

Askar
12-05-2012, 12:39
Sylla, bez obaw, tu (http://forum.wzorki.info/dystrybutorzy-producenci/8291-evolashes-rzesy-kleje-removery-norki-rzesy-z-norek-4.html#post332331)pisała o tym Monia, że automatycznie wybiera się kurier, w dalszych krokach można zmienić opcje :)

sylla
12-05-2012, 13:01
Ok. Dziękuję . Już doszłam do tego sama jak doprowadziłam zamówienie do końca ;)

Happyhandy
12-05-2012, 13:53
Sylla, klej pierwsza klasa :ok:
1. mimo tego, że od niedawna rzęsuję, nie mam z nim żadnych problemów, typu: zbyt szybkie wysychanie i krzywe klejenie czy cuś, bo jest chwilunia na ustawienie rzęsy w pionie.
2. jednocześnie schnie na tyle szybko, że rzęsy sąsiadujące nie sklejają się ze sobą
3. no i to, co najpiękniejsze - czas aplikacji skraca się o połowę.

No po prostu miłość od pierwszego wejrzenia/sklejenia :skacze:

marchewkowy_las
13-05-2012, 17:08
a czy planujecie wprowadzić rzęsy grubości 0,07mm? bardzo podobają mi się 0,10, ale wczoraj miałam klientkę, której przydałyby się jeszcze cieńsze.

edytakon
13-05-2012, 19:20
niestety nie bedzie takich rzesek syntetycznych, norki sa dokladnie takiej grubosci

*ZuZiek*
14-05-2012, 19:17
Witam
Czy możecie drogie Panie wstawić fotkę z różnymi skrętami MINK Premium oraz
Silk Diamond ? Najbardziej interesują mnie A, B i C. Bo chcę zamówić a nie bardzo wiem jakie.
Z góry dziękuję :-)

dzikakura
14-05-2012, 22:14
zuziek tu masz link do galerii, dziewczyny tam pisza na jakich rzeskach pracuja, znajdziesz tam i minki i silki i skręty wszelakie, malo tego znajdziesz tam tez grubosci, bo grubosci tez są rozne

http://forum.wzorki.info/rzesy/8408-rzesy-galeria-zdjec-komentarze-8.html

Zen.
14-05-2012, 22:46
ach ten Zuziek to nie ma z nami łatwo :D :skacze:

*ZuZiek*
14-05-2012, 23:14
ach ten Zuziek to nie ma z nami łatwo :D :skacze:

Hhehe
Dzięki laseczki za cierpliwość:wstydek::rolleyes::*

malutkaistotkaa
15-05-2012, 18:53
ja dziisaj rano zamoiwlam klej:) na poczatek ultra plus :) juz si edoczekac nie moge:)

sylla
16-05-2012, 15:23
Ja też zamówiłam ten klej na początek. Myślałam , że może dzisiaj dotrze?!
Ale nie. Czekam dalej...
Fajnie , że te kleje mają takie małe pojemności.
Mój ostatni (10ml) wywaliłam po trzech miesiącach. Nie zużyłam całego ;(
Szkoda...

minimouse
16-05-2012, 15:48
czemu nie ma skrętu D

edytakon
16-05-2012, 15:52
Bo skret C odpowiada skrętowi D

a_now
17-05-2012, 11:21
Miałam wcześniej napisać,ale jak zwykle czasu brak. Kleiłam już ultra plusem i jestem bardzo zadowolna na HS 5 jeszcze się nie zdecyduje bo nie kleję aż tak szybko,ale ten klej który zamówiłam jest idealny do mojego tempa pracy:kwiatek:i klientki zadowolone bo choć pachnie intensywniej od mojego poprzedniego to nie podrażnia im oczu:kwiatek:

malutkaistotkaa
20-05-2012, 09:41
ja czekam na klej
caly czas nie przyszedl
mam nadzieje ze w pon juz bedzie i bede mogla dzialac:D:P

dzikakura
20-05-2012, 15:51
malutkaistotka, a napisz mi na pw swoje nazwisko, sprawdze Ci kiedy od nas wyszedl

kamzu
21-05-2012, 19:19
witam!
dziewczyny a co to znów za nowa metoda PIÓRKOWA??? ja tu się zastanawiam nad szkoleniem 2:1 a tu znów coś nowego!
kiedy będą dostepne plakaty o których pisałyśmy jakiś miesiąc temu ?
Pozdrawiam

---------- Dodano o godzinie 18:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:38 ----------



To znów ja :) Jestem dzisiaj chora i cały dzięń szperam w internecie. Na stronie jakiegoś salonu znalazłam coś takiego? Znacie? słyszałyście o czymś takim?
zabieg odżywczy i regeneracyjny na rzęsy

Zabieg jest przeznaczony dla osób, które mają zniszczone rzęsy.

Słaba kondycja rzęs może być spowodowana wieloma czynnikami np. używaniem zalotki, ciągłym stosowaniem henny albo trwałym przedłużaniem rzęs. Zabieg odbywa się przy użyciu profesjonalnych kosmetyków.
Preparaty zawierają następujący skład:Ricinus Officmalis, Triticum Vulgare, Adeps Lane, Cetyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Silica, Tocopheryl Acetate, Parfum. Zabieg bardzo mocno odżywia i powoduje poprawienie kondycji słabych lub zniszczonych rzęs.
Stosowana profesjonalna odżywka zawiera wiele pielęgnacyjnych składników, w tym olejki roślinne, witaminy oraz substancje stymulujące wzrost włosów.Trwa około 30 min. Podczas zabiegu rzęsy są najpierw odpowiednio przygotowywane aby przyjąć pielęgnacyjne kosmetyki. Po zaaplikowaniu i wmasowaniu preparatów nakładane jest specjalne serum. Najlepsza skuteczność przy stosowaniu zabiegu co ok. 2 tyg przez około 2 miesiące. Po zabiegu zalecane jest codzienne stosowanie odżywek znajdujących się na naszych pozostałych aukcjach. Efekty powinny być już widoczne po około1-2 miesiącach

Mam nadzieje że nie popełniłam przestępstwa wklejajać to tutaj :)

meraszka
21-05-2012, 23:20
dla mnie to jest naciągactwo- w sensie demakijaż i preparat na bazie olejku rycynowego a i tak musisz odżywki używać zeby był efekt ;p coś podobnego jak na stronie jednego z krakowskich salonów, gdzie oferują czesanie, utrwalanie i nabłyszczanie rzęs przedłużonych za jakieś 50zł ;p

marchewkowy_las
22-05-2012, 11:46
witam!
dziewczyny a co to znów za nowa metoda PIÓRKOWA??? ja tu się zastanawiam nad szkoleniem 2:1 a tu znów coś nowego!

na szkoleniu z metody 2:1 instruktorki wprowadzą cię także w tajemniczy świat metody piórkowej. (przynajmniej ja na szkoleniu u dzikiejkury poznałam 3 metody, w tym piórkową, 2:1 i 3:1). wybierz się, warto :D

co do zabiegu rewitalizującym dla rzęs. to po pierwsze, prawidłowa aplikacja rzęs nie niszczy rzęs naturalnych, nie ma takiej opcji, i moje klientki są tego żywym dowodem, chodzą ze sztucznymi rzęsami już kilka lat, i wcale nie potrzebują kuracji odżywczej.
po drugie, jeżeli nic nie robić z rzęsami, tzn. nie niszczyć w obsesyjny sposób (wyrywać, sklejać między sobą itd), to same się zregenerują po 2 miesiącach, bo większość maluszków zdąży urosnąć. właściwie, to efekty będą widoczne już po miesiącu ;)
nie wiem, ile kosztuje taki zabieg, ale 30 minut świadczy o tym, że nie mniej, niż 50zł. u nas w salonie zabiegi na twarz trwają 1,5-2 godziny, no przecież drogi zabieg nie może trwać krótko :skacze: :skacze:

kamzu
23-05-2012, 22:58
marchewkowy-las - dzięki za odpowiedz :*powiedz jeszcze co lepiej zrobić 2:1 czy norki???
dzikakura- gdzie Cię można spotkać, gdzie ty szkolisz??? a jak bym chciała obie metody 2:1 i norki to dostane rabat :D

marchewkowy_las
24-05-2012, 00:17
norki są droższe zaledwie 50zł (ale trenujesz na drogim produkcie), ja wybrałam szkolenie z norek, i poznałam też 2:1 oraz 3:1 :)

dzikakura
24-05-2012, 04:11
Kamzu, szkolę w Gdyni, o rabacie można pomyśleć

kamzu
24-05-2012, 22:27
Ojjjjjjjj do Gdyni to mam strasznie daleko, a kto szkoli bliżej Wrocławia lub poznania?
Bardzo jestem napalona na szkolenie :cwaniak2:

Askar
24-05-2012, 22:48
W Poznaniu jest jeszcze Edytka :) Edytakon (http://forum.wzorki.info/members/7360-edytakon.html)

dzikakura
25-05-2012, 22:23
Dobra dziewczyny, zamówiłam. B3. czyli mniejsze

Marchewkowy, nie martw się kochana, powiesisz se ładnie w ramce jeden pod drugim to się zrobi duża zagospodarowana przestrzeń :skacze:

marchewkowy_las
26-05-2012, 00:40
no to czekam niecierpliwie :)

bombelkowa
29-05-2012, 11:26
Chcę plakat!! :) gdzie i kiedy?

edytakon
29-05-2012, 19:51
:)juz sa dostepne :) wyszly pieknie

marchewkowy_las
31-05-2012, 09:27
a kiedy będzie można je "włożyć do koszyka"? jaka cena? :skacze:

edytakon
31-05-2012, 11:37
A juz wlasnie :) cena 5 zl

marchewkowy_las
05-06-2012, 20:31
a rzęski z norek 100% do metody piórkowej jaki mają skręt? (nie znalazłam na stronie)
zastanawiam się nad rzęsami Silk. proszę mnie do nich zachęcić;) jakie są ich dobre cechy? co klientki mówią, czy im się podobają? czy może wy, jako stylistki widzicie, że są w czymś lepsze od minków?

i czy skręt silków jest identyczny do tego samego rodzaju skrętu minków?

Zen.
05-06-2012, 20:37
tyle co ja mogę napisać to to, że dużo bardziej się błyszczą i mają głebszą czerń , innych porównan nie mam bo minki mam 0,15 J a silki 0,2 różne skręty wiec porównywać je trochę nie bardzo

edytakon
06-06-2012, 13:48
Marchewkowa wyoprobuj sobie je narawde warto. Ja je stosuje dla klientek ktore chca uzyskac wyraźniejszy look. Sa mocno czarne, przy 0.2 bardziej sie blyszcza, co przy 0.1 jest zupelnie niewidoczne. rzeska sama przyciaga sie do rzesy.
co do skretow, to sa delikatnie mniej podkrecne niz minki
Przy tym silk C nie jest takie mocne jak C z minkow:) ostatnio sie na nie przerzucilam :) oczywiscie na czas jakis :D

Evelina.J
06-06-2012, 14:13
Dziewczynki a plakaty 1:1 bedą??

edytakon
11-06-2012, 14:11
beda oczywiscie, ale to sa dosc duze inwestycje wiec po kolei:)

---------- Dodano o godzinie 13:11 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 13:49 ----------

Zapraszam na zakupy :) jeszcze ciepla dostawa noreczek do metody piórkowej!!

W razie pytań proszę dzwonić :):)

dzikakura
13-06-2012, 12:20
Marchewkowy ja Cię zachęcę:D W Twojej ulubionej przez Ciebie 2:1 Silk Diamond sprawdzają się doskonale, dobrze zaaplikowane tworzą błyszczącą czernią łunę na wachlarzyku rzes (patrząc na zamknięte oczy) Kocham Silki, ostatnio rozsmakowuję się w skręcie C w 2:1 . Dobrze wygląda przy zastosowanie większych długości (12,13,14 mm)


a ja dodam zdjęcia tych 100% norek do metody piórkowej. Przecudna rzęsa, pięknie się lśni (te norki to były chyba pozyskiwane w zimie, jak zwierzątka miały mocną okrywę włosową) są bardzo czarne oraz bardzo gęsto tkane na paskach, mięciutkie i dobrze wyprofilowane, o:D

w sprzedaży dostępne miksy 100% norek do metody piórkowej:
9-11 mm
11-13 mm
15-17 mm

wszystkie to uniwersalny skręt C

autorem zdjęc jest nasza wzorkowa mucha26- na zdjęciu długość 15-17

laurencja
13-06-2012, 16:17
dziewczyny a kiedy bedziecie uzupelniac magazyn? bo robilam dzisiaj zakupy i niestety brak rzesek i kleju ktory chcialam:(

meraszka
13-06-2012, 16:42
wszystkimi rękami i penstetami podpisuje się pod Edzią i Kurą !! A norki evo do piórkowej poprostu uwielbiam :) są przepiękne!

dzikakura
13-06-2012, 17:25
laurencja, mamy nadzieje, ze w poniedzialek wtorek przyjdzie nowa dostawa, czekamy z niecierpliwoscia , jeszcze chwileczkę.

meraszka dzieki za komentarz, ja nie chce tu uprawiac reklamy naszych norki syberyjskiej, takiej nachalnej, ale dziewczyny maja obiekcje co do tych norek, bo nie są ponumerowane, czyli 8, 10,12,- nie są tak oczywiste... ale to nie szkodzi, bo klei je sie po prostu.. po kolei, jal leci, jak sie zdarzy krtosza, albo dluzsza to tez ja wklejamy, wychodzi cudnie, a... jeszcze i tu wazna informacja, te norasy są bardzo wydajne. Wiem, bo sprawdzilam, w metodzie 2:1 pudełko norek syberyjskich do metody piórkowej starcza na 8-10 pełnych aplikacji, mnie wyszło co prawda 13, ale częśc z nich to byly uzupelnienia.

laurencja
13-06-2012, 17:48
no nioc narazie zadowole sie tym co zamowilam najwyzej pozniej domowie reszte:]

meraszka
13-06-2012, 17:51
nie ma za co- sama prawda... Ja też miałam obiekcje numerkowe, ale to zanim zobaczyłam te noreczki na żywo... są naprawdę rewelacyjne! wydajność też potwierdzam- na gęste rzęski przy pierwszej aplikacji mieszanej 2:1/3:1 wchodzi jakieś niecałe 2/3 paska...standardowa aplikacja 2:1 pół paseczka :] naprawdę jest ich gęściutko na taśmie

Askar
13-06-2012, 19:37
Uwaga, będzie wyznanie: Dziakakuro! jesteś najukochańszą zdziczałą Kurą jaką znam :skacze: klej, który zamówiłam u Ciebie przez telefon doszedł bardzo szybko,miałam go na czas (szkoda tylko, że moja klientka skręciła nogę i odwołała wizytę :) )
Przy czym przysięgam uroczyście, że nie dopuszczę do tego, by nie mieć zapasowego kleju! ;)

edytakon
14-06-2012, 10:19
Kura wychowała kolejna klientkę :) :) ;) :) żarcik

Meraszka :) dziekowac za komentarz, same wiemy ze jak cos zobaczymy to dopiero wtedy do nas przemówi ludzkim glosem :)

Askar
14-06-2012, 17:16
A ja myślę, że nie będę ostatnią wychowaną ;)

Zaczynam mieć wrażenie, że pomału powstaje sekta... lub delikatniej- kult EVO :D Kto nie zapyta o jakieś rzęsy, to zaraz pada odpowiedź Evolashes!

edytakon
16-06-2012, 11:48
Dziewczyny mamy dla Was przygotowana super ofertę:)

Tylko teraz przy zakupie rzęs z norek 100% naturalnych dokładamy utrwalacz o wartosci 50 zl GRATIS!!!
Spieszyć się Dziewczyny bo taka okazja pewnie juz się nie powtórzy :)

http://images37.fotosik.pl/1611/1c2da85b3b858280med.jpg (http://www.fotosik.pl)

dzikakura
16-06-2012, 13:03
Askar-no!:skacze:

Tu matka kura opierniczy normalnie i od razy dzieci grzeczne:D

Ja powiem tak, to chyba nie kult, to wzajemność w miłości:D

Wy nas kochacie (troszkę chociaż) i kupujecie nasze produkty-z wiarą, że nie wciśniemy Wam żadnego szajsu a my Was kochamy za zaufanie i za to, że kupujecie nasze produkty i staramy się ile sił w naszych krótkich rączkach, żeby wszystko było(czasem się nie udaje) i żebyście dostały wszystko jak najszybciej:przytul:

A teraz wewnętrzna promocja.

Na hasło "norka do worka" wpisane w polu uwagi w sklepie

evolashes - EVOLASHES (http://evolashes.pl/)

Dla pierwszych 5 osob, które się zgłoszą

100% naturalne norki syberyjskie do metody piórkowej o 15 złotych taniej:ok::ok:

salonadamek
16-06-2012, 16:58
Dziewczyny dostałam zamówienie w środę, ale muszę się poskarżyć na stan plakatu;( Dotarł pognieciony, wzdłuż biegną załamania, w miejscu których wytarł się druk. Wydaje mi się, że sposób wysyłki jest nietrafiony.

dzikakura
16-06-2012, 21:41
salonadamek, dzieki za uwagę, oczywiście dostaniesz drugi plakat. (czy mozesz sie nam przypomniec mailowo tak za tydzien?-moze to umknac mojej uwadze) W zwiazku z powyzszym zamawiamy tuby do tych plakatów, cena niestety bedzie musiala ulec podwyzszeniu. Ael moze rzeczywiscie warto zaplacic 4 zlote wiecej i dostac plakat w calosci, anizeli dostac pogniecione "g"

edytakon
17-06-2012, 12:07
I co najwazniejsze niestety zakupu plakatu nie mozna laczyc z pozostalymi zakupami (no chyba ze klej).
Kiedys wysylysmy w ten sposob nasze plakaty i bylo ok teraz jednak najwyraźniej przez czarne tło jest gorzej :(

dzikakura
20-06-2012, 22:53
Dziewczyny, mamy dostawę, więc wszystkie kleje i rzęski są(postaram się wprowadzić dzisiaj wszystko w sklep)

Z nowości mamy hs5 w 10 ml butelkach

i do wybróbowania rzeski hologramowe 0,1 ki -kto pierwszy ten lepszy bo mamy ich niewiele:skacze:

tomaszka
21-06-2012, 23:32
Ja, Ja poproszę:yess:

dzikakura
22-06-2012, 00:17
OOOOj tomaszka, nooo:skacze:

Do kupienia w sensie rzęski hologramowe:D

marchewkowy_las
22-06-2012, 10:24
poproszę zdjęcie i opis, co to za nowinka ^_^

Iwona Oleksy
22-06-2012, 22:48
co to za rzęsy hologramowe?????

edytka87
24-06-2012, 21:59
Witam serdecznie:) wlasnie zapisalam sie na forum i czytalam wszystko o rzeskach firmy evolashes:) zamowienie juz zlozylam, teraz bede czekac na przesylke, ale dopiero za 2 tyg jade do Pl...takze juz sie nie moge doczekac! Wszystkie Wasze opinie dziewczyny Kochane sa mega przekonujace i mam nadzieje, ze mnie rowniez bedzie sie dobrze pracowac na tych rzeskach...pozdrawiam serdecznie, szczególnie Dzikąkurę;) dzięki której dowiedzialam sie o tej firmie;) :*:kwiatek:

dzikakura
25-06-2012, 00:35
iwona, marchewkowy a to takie rzęsy z brokatami hologramowymi, opalizujące na rozne kolory, fajna sprawa na letnie imprezy, jak się ogarnę to pstryknę fotę

edytka, z tego co kojarzę to przez mój własny osobisty blog:))))

marchewkowy_las
25-06-2012, 09:54
iwona, marchewkowy a to takie rzęsy z brokatami hologramowymi, opalizujące na rozne kolory, fajna sprawa na letnie imprezy, jak się ogarnę to pstryknę fotę rozumiem, że to są rzęsy pokryte brokatem. czy ten brokat nie będzie się osypywał do oka?

Znalazłam w internecie zdjęcie. źródło: Eyelash Extension HOLOGRAM DECO GLITTER J .15/.20/.25 Sparkly Rainbow Color Lash | eBay (http://www.ebay.com/itm/Eyelash-Extension-HOLOGRAM-DECO-GLITTER-J-15-20-25-Sparkly-Rainbow-Color-Lash-/280749538185)

edytka87
25-06-2012, 20:53
Tak Bożenko, dzięki Tobie:):*^_^ już nie mogę się doczekać Waszych produktów, a w ogole dostałam wiad., że paczka juz wysłana-mega szybko:) mam nadzieje, że za granicę też wysyłacie;) bo w PL jestem rzadko... ale sądząc po opiniach o Waszych produktach będę stałą klientką;) jeszcze raz wielkie dzięki! Pozdrawiam i życzę Wam Wszystkim miłego wieczoru!!:cwaniak:

edytakon
26-06-2012, 10:48
wysylamy Edytko wysyłamy :)

charolina
27-06-2012, 12:51
czaję się na kuferek od Was- ten mini na początek;) i mam pytanko... bo w tym kuferku można sobie wybrać cleaner bądź primer tak? i tak samo jest z rzęsami, w kufrze są 2 opakowania... i też mogę sobie wybrać grubość i skręt? bo tam nie ma żadnej informacji jakie to konkretnie rzęsy:D i jak już wybiorę to gdzie mam taką informację umieścić, meila napisać czy może w uwagach po złożeniu zamówienia?:D

edytakon
27-06-2012, 22:53
tak zaznacz w uwagach :)

dzikakura
30-06-2012, 20:54
cmok edytka:przytul::D

marchewkowy to są te wlasnie rzeski, nie wstawilam, przepraszam, ale ****nie głowy jest
nie, nie będzie się osypywał, brokat (na zwyklych rzesach brokatowych równiez) utrwalamy delikatnie spryskując lakierem do wlosow aplikowaną rzęskę

dzikakura
05-07-2012, 14:12
Drogie Panie, przedstawiamy Wam nasz nowy produkt:

Rzęsę z 100% naturalnej norki syberyjskiej-

Premium Mink fur 100% natural

Ta rzęsa z norek to naprawdę wysoka jakość. osadzona na 6 paskach w pudełeczku, bardzo gęsto tkana. Skręt C to standardowy skręt C (ani mniej, ani bardziej wygięty)

Rzęsy Premium Mink odznaczają się nie tylko najwyższą jakością, ale też profilowanym kształtem
(u podstawy rzęsa jest cieńsza, potem delikatnie grubsza na środku i zwęża się aż po sam koniuszek) Dzięki takiej budowie rzesy- przy powiece nie ma "efektu zgrubienia", a powstaje mocne zagęszczenie wchalrzyka aplikowanych rzes przy jednoczesnej ich lekkości.

Polecam dziewczyny, naprawdę warto

Na razie rzęsek nie ma jeszcze w sklepie, ale śpieszę do Was z radosną nowiną, że mamy takie cudo:skacze:

Gdyby ktoś chciał o nich porozmawiać proszę dzwońcie do mnie

tel 516066244

albo do Edytki

z norkowymi pozdrowieniami

Kura

Bożena P
07-07-2012, 15:55
dziewczyny proszę powiedzcie mi jak z jakością (przy metodzie blink) tego kleju:
klej do rzęs AD 3 ml (http://evolashes.pl/30-klej-do-rzes-ad-3-ml-.html) ?

dzikakura
07-07-2012, 19:53
Bożena P. zalezy o co pytasz. Idealny do blinka, bo nie szczypie, nadaje się jak najbardziej do pracy na otwartym oku. trzyma 2-3 tygodnie, wiąze dosc szybko jak na klej tego typu. Nie jest gumowaty.

Bożena P
07-07-2012, 20:26
Dokładnie chodzi mi o takie tylko do blinka :) wezmę go na probę :)
On jest czarny czy przezroczysty?

A te rzęski MINk premium u was w sklepie to co to za rzęsiorki? Bo nie ma tam żadnego info :( to są syntetyki?
Można u was kupować na fakturę vat? Jakie są koszty przesyłki, czy jest możliwość dostawy kurierem?
Przepraszam za tyle pytań, ale zamierzam złożyć zamowienie i tak wybieram, wybieram :D ;p

edytakon
07-07-2012, 23:01
BozenkoP

Klej AD jest czarny

O rzesach mink juz naprawde wiele pisalysmy na forum i wg mnie i one i SD sa naprawde najlepszym produktem syntetycznym na jakim pracowalam.
Wystawiamy rachunki, koszt wysylki priorytetowej 8zł, zas kurierem za pobraniem 34,44 :)

Zapraszamy na zakupy

malutkaistotkaa
08-07-2012, 14:27
dziewczyny mam maly problem..
wczoraj robilam dziewczynie rzeski
i dzwoni dzisiaj ze szczypia ja oczy starsznie dopeiro dzisiaj i nie wiem co robic uczulenie ma trzeba zdjac?? to od kleju chyba tak mi sie wydaje
dzownila ze wkroplila krople i jest lepiej ...
od czego to??
wczoraj podczas stylizacji otworzyla pare razy oczy bo musiala wstac do lazinki..

eksnail
08-07-2012, 22:52
może ma uczulenie na klej...

dzikakura
09-07-2012, 00:37
malutka, oczy mogą być podraznione od kleju, parę razy otworzyc oczy w trakcie zabiegu to nie w kij dmuchał:skacze:.
To mogą byc rzęski zbyt blisko powieki przyklejone

pani może być wrażliwcem, niech weźmie coś na odczulanie typu zyrtec, powinno pomóc, jak nie pomoze w ciagu paru dni, rzęsy należy zdjąć.

Bożena, ja ze swojej strony o minkach tylko dodam, że to naprawdę dobra głęboko czarna rzęska, dobrze wyprofilowana posiadająca mikropory, w które wnika klej w trakcie aplikacji przez co naprawdę dobrze się trzymają.

Bierz miksa na wyprobowankę:skacze::skacze:

Bożena P
09-07-2012, 08:45
no i już miałam składać zamówienie a tu akurat tego kleju nie ma :(
a rzęsek już podobno niewiele zostało (komunikat ze sklepu o ostatnich sztukach) - mam nadzieję, że jak będzie klej to będą jeszcze rzęski ;)

edytakon
09-07-2012, 08:54
Bożenko są rzęski (jedyne czego nam na chwile obecna brakuje to b 0,15 Silkow, reszta jest, tylko komunikat ze sklepu ostrzega ze nalezy kupic bo sa ostatnie sztuki, czesto tak jest jesli liczba produktow spada do 5 szt.

Wyprobuj sobie ultra plusa ja akurat w te goraczki bardzo lubie na nim pracowac bo tak nie reaguje na temp otoczenia.

marchewkowy_las
09-07-2012, 14:23
wczoraj robilam dziewczynie rzeski
i dzwoni dzisiaj ze szczypia ja oczy starsznie dopeiro dzisiaj i nie wiem co robic uczulenie ma trzeba zdjac?? to od kleju chyba tak mi sie wydaje
dzownila ze wkroplila krople i jest lepiej ... od czego to??

a na jakim kleju robiłaś?

malutkaistotkaa
10-07-2012, 00:14
Klej do rzęs ultra plus
(http://evolashes.pl/28-klej-do-rzes-ultra-plus-3-ml-.html)

na tym... z tego co wiem kropelki jakies byly stosowane i narazie kolezanka sie nei odzywa najwidoczniej przeszlo:)
ale strasznie sie wystraszylam..;

Bożena P
10-07-2012, 08:22
Edytko ale ten ultra plus nadaje się do pracy na otwartym oku? nie piecze nic?
Jak jest odpowiedni i do pracy na otwartym i zamknięty oku to byłoby super:D tylko właśnie muszę mieć pewność że nic się klientce nie stanie jak jej nim zrobię na otwartym :)
Bo potrzebuję głównie do blinka bo do 1:1 mamy w salonie spore zapasy :D

Agnieszka Praska
10-07-2012, 10:14
ultra plusa na otwartym nawet nie proboj bo szczypie jak diabli i w momencie czerwone oczy sie robia ;)
on jest tylko do 1:1 na zamknietym oku :)



zauwazylam ze u+ trzyma dluzej od hs5:huh: zwlaszcza w te upaly

edytakon
10-07-2012, 10:25
Bożenko pomyliłam sie. ultra jest tylko do 1:1

---------- Dodano o godzinie 09:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:24 ----------

Aguluska ja ostatnio tez na ultra plusie kleje. On w ogole nie reaguje na te wysokie temperatury w pomieszczeniu.

marchewkowy_las
10-07-2012, 15:07
a jak się sprawdza hs - 4 w upały? właśnie zaczęły się problemy z HS-5, a jest dopiero tydzień otwarty, trzymam go w lodówce, ale i tak widzę, że gorzej "łapie" i ma bardziej wyczuwalny zapach, niż poprzednie buteleczki. gdybym miała wybierać do upałów pomiędzy HS-4 a Ultra Plusem, to który lepszy?

dzikakura
11-07-2012, 00:40
i tu są dwie szkoły marchewkowy:skacze: Falenicka i Otwocka, Edyta woli ultra plusa na upały, a ja hs4. Moze nad morzem upały mniejsze:D bo ani na plaże iść, ani się poopalać, leje i leje, ale duchota jest i owszem.

Powiem tak: mam dwa kleje aktualnie otwarte ultra plus i hs4, malo tego odmiennie od tego co wam radze trzymam obydwa w kufrze w temepraturze pokojowej , bo... nie mam czasu ich niesc do lodowki, z obydwoma nic sie nie dzieje, nie zastygają zakrętki, klej nie zmienia konsytencji. Ultra mam otwarty od miesiąca hs4 od dwoch tygodni. Z tym, ze ja ostatnio robię jakoś strasznie duzo tych rzes, po 4 aplikacje dziennie i kleje caly czas w ruchu są

marchewkowy_las
11-07-2012, 01:43
ja dziś robiłam na D+, który otworzyłam 24 maja (czyli 1,5 miesiąca temu). bo w moich upałach rzęsy na HS-5 (otwarty około tygodnia temu) ślizgają się, nie chcą się przykleić, a podczas rozczesywania na koniec kilka rzęsek się odkleja. z D+ nie mam tych problemów, szybko łapie i nic się nie odkleja. obydwa trzymam w lodówce :D

Bożena P
12-07-2012, 10:00
Kurka, Edytka kiedy klej do blinka będzie w końcu dostępny w waszym sklepie?:) bo ja już chcę zamawiać :D a czekam jeszcze tylko na ten klej
będę marudzić dopóki go nie dostanę:p

dzikakura
13-07-2012, 00:55
No to super marchewkowy, no mówię Ci, tak naprawdę jednemu Mania drugiemu Frania:skacze::skacze: w sensie kazdy ma inne preferencje, trzeba popróbowac i zobaczyc na czym dobrze sie pracuje, zresztą co ja takie banały opowiadam, sama wiesz:)

Bożena-marudź jak musisz:skacze:
Swieża dostawa mamy nadzieje-za ok półtora tygodnia. Wtedy będzie i klej:skacze:

minimouse
13-07-2012, 11:32
a gdzie są te nowe rzęski co reklamowałyście te co u nasady są wąskie potem grubsze i wąskie ??

edytakon
13-07-2012, 23:27
a gdzie są te nowe rzęski co reklamowałyście te co u nasady są wąskie potem grubsze i wąskie ??

I my mamy gorrący okres letni więc naprawdę brak nam czasu na wstawianie :) ale pojawią się niebawem trzeba je tylko obfotografować i opisać a nie ma komu :)

dzikakura
14-07-2012, 00:39
monimouse, pokazałam je tutaj na forum, zdjęcia też wstawiłam, dzwon do nas jak bedziesz miała pytania:)

bombelkowa
16-07-2012, 12:16
potrzebuję Wasz primer!!! kiedy będzie dostępny?:strach:

edytakon
16-07-2012, 12:25
Bombelkowa dzwon zawsze w awaryjnych sytuacjach do mnie lub Kury na pewno cos sie znajdzie:)
Primer mamy jeszcze z ostatnie 2 sztuki, czekamy na dostawe,