PDA

Zobacz pełną wersję : Alternatywa - Essence better than gel nails



Nysza
27-01-2012, 12:42
Szukałam ale nie znalazłam takiego tematu
jeśli istnieje to przepraszam i proszę moda o przeniesienie

Spotkałam się z taką oto nowinką
Widziałyście dziewczyny ten produkt ???
Essence better than gel nails
video | essence - better than gel nails (http://www.betterthangelnails.eu/pl/video.html)

cała stylizacja trzyma się dobrze, tak do trzech dni - czyli w sumie tyle co zwykły lakier
mnie jedynie zainteresowały tylko te końcówki
wykorzystałabym je na moich pazurkach - kiedy szczyt zmęczenia (i może też lenistwa :D)
osiąga zenitu a życie wymaga ładnych paznokci
wówczas nakleiłabym i zalała żelem ...
ale kombinuję :skacze:

katerina15
27-01-2012, 13:19
spodziewałam się czegoś więcej, ale wychodzi na to że bez szału :P

Nysza
27-01-2012, 13:26
dokładnie szału nie ma
a prawdę mówiąc to nawet drogi interes
bo średnio każdy z tych lakierów 10zł + końcówki ...

to raczej będzie mieć powodzenie u dziewczyn, które nie potrafią same namalować ładnego frencha
:P

Paulka
27-01-2012, 13:54
o tych koncowkach byla juz mowa w ktoryms temacie, ale nie pamietam w jakim....ale z tego co pamietam dziewczyny sie tym nie zachwycały;)

samaron
27-01-2012, 15:18
Było, było, szału nie zrobiło i jakoś nikt tego nie stosuje chyba
http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/3204-french-dashing-diva.html

zosia_29
28-01-2012, 10:22
Na filmie pani miała bardzo ładne i zgrabne palce a jak dopasowac paski do rąk które są ogromnie szerokie? Ładnie wygląda ale nie wszystkim można użyć do stylizacji....

Chocolata
28-01-2012, 20:14
Spotkałam się z czymś podobnym w sklepie Natura.
Firma Essence

Nysza
28-01-2012, 21:51
bo to jest essence

Anusiakowa
28-03-2012, 19:53
Witam dziewczyny,
Jestem nowa i sama szukałam takich informacji dlatego postanowiłam się podzielić =)

Ja od zawsze kocham frenczyk =) przez pierwsze 3 lata malowałam lakierami;) - to było liceum, więc było dużo czasu na zabawy z lakierami =P a ja w dodatku byłam bardzooo dokładna i siędziałam godzinami nad perfekcyjnym frenchem.
Później poszłam na studia i do pracy i niestety wolnego czasu było naprawdę minimum - koleżanka poleciła mi "pomalowanie" pazurków żelami cieniutko tylko dla trwałego efektu...żadnych przedłużeń czy innych;)
Sama mam dość ładne twarde paznokcie;)
Teraz skończyłam studia - dziewczyna przeniosła daleko salon - ja się wyprowadziłam na wieś pod miasto, i przestałam robić żel...( gdzie indziej bałam się pójść, bo same wiecie jak to czasem wygląda! - raz się naciełam i już więcej nie miałam zamiaru)
Szukałam właśnie alternatywy...
Najpierw wpadło mi w oko dashing diva...wiadomo najgłośniejsza reklama=)...ale te ceny..., później zobaczyłam na yt filmik właśnie essence BTGN!

Jestem naprawdę baaardzo zadowolona!:skacze: i nie z lenistwa;P - chodzi o trwałość. Wiadomo żelu to nie zastąpi to raczej alternatywa dla lakieru, ale moje paznokcie znów są piękne, wyglądają jak pomalowane żelem - ale w żadnych wypadku nie wyglądają sztucznie!
Na moich pazurkach trzymały się od 10.03 do 24.03 czyli dokładnie dwa tygodnie!!!a nie jak niektórzy piszą czy mówią ze 3 do 5 dni! a kąpię się we wrzątku ;) zmywałam w nich gary przesadzałam kwiatuchy ;D
W pracy już 3 dziewczyny postanowiły zakupić ten zestawik i na czasie będą robić;)
Jedyne co mi się w nich nie podoba to pędzelki twarde tak że zostawiąją rysy na paznokciach;/ ale wrzuciłam do topa pędzel z miss sporty=D bo maja cudowne pędzelki i wszystko śmiga jak marzenie;)
Wrzuciła bym zdjęcie ale ciemna masa jestem i nie wiem jak;P
Myślę że jak ktoś używa lakierów i spróbuje tego to nigdy nie wrócić do samego lakieru! - Moim zdaniem produkt MEGA! - może ****łam się z choinki:P i może są jakieś cudowniejsze sposoby na trwały maniciure bez użycia lampy UV, ale jak dla mnie efekt jest więcej jak zadowalający;)

Pozdrawiam serdecznie
(może komuś się przyda;))

p.s. świetne forum i naprawdę przepiękne prace - normalnie artystki!

aniak125
19-06-2012, 23:30
Metoda taka bez szału, bo do tego raczej potrzebne są ładne naturalne paznokcie, a jak ktoś ma krótką płytkę to nie zda to egzaminu. Ale jak ktoś ma ładne paznokcie i nie ma czasu na ręczne malowanie to w sumie czemu nie...