PDA

Zobacz pełną wersję : Czego nauczyła mnie mama :)



Tonija
21-06-2009, 20:39
Znalezione gdzieś w necie jakiś czas temu:

Nauczyła mnie doceniać dobrze wykonaną pracę: "Jeśli zamierzacie się pozabijać, zróbcie to na zewnątrz
- przed chwilą skończyłam sprzątać!"

Nauczyła mnie religii: "Lepiej się módl, żeby na dywanie nie było śladu"

Nauczyła mnie podróży w czasie: "Jeśli się nie wyprostujesz, strzelę cię tak, że się znajdziesz
w przyszłym tygodniu".

Nauczyła mnie logiki: "Dlaczego? Bo ja tak powiedziałam!" "Jak spadniesz z tej huśtawki i skręcisz
sobie kark, to nie pojedziesz ze mną do miasta."

Nauczyła mnie przewidywania: "Tylko załóż czystą bieliznę, na wypadek gdybyś miał wypadek"

Nauczyła mnie ironii: "Śmiej się, a zaraz ci dam powód do płaczu!"

Nauczyła mnie tajemniczego zjawiska osmozy: "Zamknij się i jedz kolację!"

Nauczyła mnie wiele o wytrzymałości: "Będziesz tu siedział, póki nie zjesz tego szpinaku"

Uczyła mnie meteorologii: "Wygląda, jakby tornado przeszło przez twój pokój"

Nauczyła mnie o zagadnieniach fizyki: "Gdybym krzyczała, że spada na ciebie meteor, czy byś raczył
mnie wysłuchać?"

Nauczyła mnie hipokryzji: "Powtarzałam ci milion razy - nie wyolbrzymiaj!"

Nauczyła mnie o kręgu życia: "Wydałam cię na ten świat, to mogę i na tamten"

Nauczyła mnie modyfikacji zachowań: "Przestań zachowywać się jak twój ojciec!"

Nauczyła mnie zazdrości: "Są miliony dzieci, które mają mniej szczęścia i nie mają takich wspaniałych
rodziców jak ty!"

Nauczyła mnie cierpliwości : "Tylko poczekaj, aż wrócimy do domu"

Nauczyła mnie medycyny: "Jeśli nie przestaniesz robić zeza, to zobaczysz, że Ci tak zostanie"

Nauczyła mnie myśleć przyszłościowo: "Jeśli nie zaliczysz tej klasówki z polskiego, to nigdy nie
dostaniesz dobrej pracy"

Nauczyła mnie empatii: "Załóż sweter - dobrze wiem, kiedy jest Ci zimno"

Nauczyła mnie czarnego humoru : "Jeśli kosiarka obetnie Ci stopy, to nie przychodź z tym do mnie..."

Nauczyła mnie otrzymywania: "Oj, zobaczysz, że dostaniesz!"

Nauczyła mnie dorastania: "Jedz warzywa, bo nigdy nie urośniesz!"

Nauczyła mnie genetyki : "Jesteś zupełnie jak Twój ojciec..."

Nauczyła mnie moich korzeni: "Czy Tobie się zdaje, że urodziłeś się w stodole?!"

Nauczyła mnie doświadczenia: "Zrozumiesz jak będziesz mieć moje lata. A teraz rób to!"

Nauczyła mnie sprawiedliwości: "Kiedyś też będziesz mieć dzieci i mam nadzieję, że będą takie jak ty!"

Nauczyła mnie oczekiwania: "Poczekaj tylko, aż ojciec wróci!"

Nauczyła mnie otrzymywania: "Dostaniesz, jak tylko wrócimy do domu!"

Nauczyła mnie podejmowania wyzwań: "Co ty sobie myślisz? Odpowiedz, jak cię pytam! Nie odszczekuj się!"

Nauczyła mnie indywidualizmu: "Gdyby wszyscy skakali z mostu, to ty też byś skoczył?"

Nauczyła mnie zasad zdrowego odżywiania: "JEDZ!"

Nauczyła mnie, jak wykształcić sobie zainteresowania: "Tylko nudni ludzie się nudzą."

Nauczyła mnie, jak SZYBKO wykształcić sobie zainteresowania: "Nudzisz się? Zaraz ci znajdę zajęcie!"

Nauczyła mnie, jak wybrać właściwego partnera na resztę życia: "Tego kwiatu to pół światu."

Nauczyła mnie miłości do rodzeństwa: "Jak zaraz nie przestaniecie się kłócić, to każę wam się pocałować!"

dzidzia
21-06-2009, 21:05
aaaaaaaaaaaaaaaa hahahahaha ja tu weszłam mylałam że jakiś taki temat o kochanych mamusiach a tu bum heheh dobre dobre !!

szpila59
21-06-2009, 21:42
a ja podam wszystko czego nauczyła mnie mamusia z tej listy. NAPRAWDĘ :huh: Jak czytałam te zdania to normalnie myślałam, że my jakiś podsłuch w domu mamy. Wyjęli to mojej mamie z ust!
"Nauczyła" mnie:
doceniać dobrze wykonaną pracę
logiki
ironii
tajemniczego zjawiska osmozy
meteorologii
hipokryzji
modyfikacji zachowań
zazdrości
cierpliwości
medycyny
myśleć przyszłościowo
empatii
czarnego humoru
otrzymywania
moich korzeni
doświadczenia
sprawiedliwości
oczekiwania
podejmowania wyzwań
indywidualizmu
zasad zdrowego odżywiania
miłosci do rodzeństwa
i co najważniejsze.... genetyki
macie jakieś pytania??:rolleyes:

Tonija
21-06-2009, 21:45
masz wesoło :*

Jade
21-06-2009, 22:41
Oj jak ja bym chciala jeszcze chociarz raz cos takiego uslyszec:(no ale niestey juz nie uslysze........

madzialena
22-06-2009, 00:41
Tonija świetne naprawde!!
Jade pewnie mama mówi tak do Ciebie w Twoim serduszku ;)

Jade
22-06-2009, 00:55
a no pewnie tak a jak nie to ja do swoich tak mowie i jak grochem o sciane!!!