PDA

Zobacz pełną wersję : [Warszawa-Karczew] Szkolenie z przedłużania rzęs



dzikakura
01-02-2012, 00:47
Dziewczęta Drogie,
Zapraszam Was na szkolenie indywidualne z zakresu przedłużania rzęs.
Dzięki naszej Emilii B, która udostępniła swój salon szkolenia będą organizowane w Karczewie(30 km od Warszawy)

Zbieram przynajmniej 5 chętnych.

Zależnie od tego która z Was Drogie Panie na jakim jest poziomie polecam kolejne panele szkoleniowe:

Szkolenie podstawowe cena 650 zlotych

warszaty doszkalające - cena 500 złotych, w przypadku panelu dotyczącego aplikacji rzęsami z włosia norki syberyjskiej 550 złotych

a tu macie wybór paneli doszkalających, w skrócie:

Warsztaty nr 1:

Eliminacja błędow popełnianych w trakcie aplikacji rzęs
przyśpieszenie czasu pracy
praca nad stylizacjami oka(casual, kocie oko, oko otwarte, glamour)
ćwiczenia praktyczne

Warsztaty nr 2:

metoda Quick Lash Effect (rzęsy w 30 minut)
stylizacje ślubne wieczorowe sylwestrowe
ćwiczenia praktyczne

Warsztaty nr 3:
rzęsy a la norka

Zapoznanie się z materiałem do stylizacji rzęs a la norka
Jak uzyskać efekt rzęsami syntetycznymi do złudzenia przypominający aplikację materiałem naturalnym
Technika stylizacji oka
ćwiczenia praktyczne

Warsztaty nr 4
rzęsy z norek syberyjskich
Zapoznanie się z materiałem naturalnym
Jak rozpoznać prawdziwy materiał naturalny
Tajniki stylizacji oka rzęsami z 100% włosia norki syberyjskiej
ćwiczenia praktyczne

to oczywiscie skrót programu
cały program szkoleń znajdziecie tu: hhtp.evolashes.pl w zakładce:Szkolenia

Gdyby znalazły się chętne to myślę , że jakiś weekend byłby odpowiedni.

mój nr telefonu to 516066244 , a gg to 10541767

z rzęsowymi pozdrowieniami-kura

Zuuzaneczka
01-02-2012, 14:06
Jestem chętna. Najbardziej interesuje mnie Long Effect Mascara (szkoda, że takie drogie :placz:), jeśli jednak nie wyrobiłabym się finansowo na ten bajer, to na pewno skorzystam z doszkolenia ;):P także ja na 100%

dzikakura
01-02-2012, 19:47
No to super zuzaneczka, wybierz sobie ktorys panel i szczegoly obgadamy na pw,

Long Effect tez moge ale indywidualnie, wiadomo, drozej, moze nam sie uda z edyta zorganizowac warsztaty

ana_zaba
02-02-2012, 10:58
elo dziewczyny.
ogladalam ta strone Agencja Interaktywna EVO - Budujemy interaktywne relacje. (http://www.evo.pl) ale jakos o rzesach tam nie moge nic znalesc :D

samaron
02-02-2012, 11:00
Tutaj ana: evolashes - EVOLASHES (http://evolashes.pl/) ;)

ana_zaba
02-02-2012, 11:05
dzieki znalazlam, to teraz poogladam

marchewkowy_las
03-02-2012, 18:07
ja na 100% będę na warsztaty nr 4 :D i koleżankę zaciągnę. czy Emilia B ma jedno łóżko kosmetyczne? nie mogą być na szkoleniu w tym samym czasie 2 osoby?

czym najlepiej tam dojechać? nie mam prawa jazdy, a chyba nie kursują tam pociągi z Warszawy, ale pewnie są jakieś autobusy?

asia
04-02-2012, 01:09
jezdzi karczewski bus :D z centrum, waszyngtona, spod reala tego na grochowskiej :D ja pewnie tez bede

dzikakura
04-02-2012, 01:40
Tak, tak, jezdzi bus 30 minut sie tym busem jedzie, jedno lozko jest, w sensie Emilka ma, bo przeciez tez klei. Marchewaaaa, no jak dwa łózka? Na indywidualne:skacze:? Chyba, ze tak chcecie i ze sobą jedno wyro przywleczecie, a Emilka sie zgodzi zeby jedno wyro dostawic na czas Twojego i kolezanki szkolenia(jesli sie w ogole zmiesci, bo wiem, ze salon Emilki jest przepiekny, ale miejsce zagospodarowane chyba w 100%-jak to w salonach bywa):skacze:

No Asia, prosiemy, prosiemy:skacze::ok:

czyli bylyby trzy plus ewentualnie Asia-jeszcze dwie i jade do Was:D

ana _zaba zlituj sie nade mną, biedną kurą.. jaka agencja jakie relacje:D

natalia268
04-02-2012, 08:38
czy ja bym mogła na herbatkę przyjechać :wstydek:?Oczywiscie o ile by mi termin przypasował...nie będę słuchać ani patrzeć jak się rzęski robi :lol: Obiecuje ! :D Tak tylko posiedzę sobie trochę, obejrzę salon (w końcu) i zobaczę Wasze twarzyczki?

Zuuzaneczka
04-02-2012, 12:49
Jeśli termin warsztatów nie będzie kolidował z moimi priorytetowymi obowiązkami i będę mogła uczestniczyć, to będę jechać z Ronda Wiatraczna autkiem i mogę kogoś zabrać i w razie potrzeby zabrać także swoje łóżko. Ja chcę warsztaty nr 1 ^_^

asia
04-02-2012, 20:44
ha ja tez jestem na liscie rezerwowej, jakis zapelniony marzec mam ... ale pozyjemy...:D

marchewkowy_las
04-02-2012, 21:08
ana _zaba zlituj sie nade mną, biedną kurą.. jaka agencja jakie relacje:D

ja też najpierw trafiłam na interaktywne relacje :skacze:i też nie wiedziałam, o co chodzi :haha: ale potem znalazłam właściwą stronę :D
Zuuzaneczka, jeżeli będzie możliwość, to chętnie bym z tobą się zabrała :)

asia
05-02-2012, 13:39
ej no nie robcie mi tego, nowe twarze trzeba poznac mam nadzieje ze termin bedzie dobry :D:D:D

asiuniak33
06-02-2012, 20:19
Hm.... czytam czytam i nie widzę :/: no chyba że na wzrok mi padło to z góry przepraszam:) a mniej więcej kiedy będą te szkolenia ? bo może bym się skusiła tylko muszę ogarnąć sprawę finansową ;):D

marchewkowy_las
06-02-2012, 21:42
no jeszcze nie mamy terminu, dopiero zbieramy chętnych :) no i kura musi znaleźć czas, by do nas taki kawał drogi przymierzyć, i żeby nam pasowało. choć ja się dostosuję, da się coś wymyślić i poświęcić jeden dzień :D

natalia268 nie wiem co na to inne dziewczyny, ale jakoś nie wyobrażam ciebie siedzącej w kącie. będziemy się uczyć, a kura będzie nas szkolić. kiedy zdobywam wiedzę jestem zaabsorbowana na całość, kiepska będzie ze mnie rozmówczyni. a jaki jest sens siedzenia w kącie? umówmy się na herbatkę gdzieś w Warszawie, poznamy się i milutko pogadamy :przytul:

dzikakura
07-02-2012, 01:41
Jesli chodzi o termin asiuniak, a w zasadzie do wszystkich to moze począteczek marca, co? Tak sugerowala Emilka również

(ty sie tam aska jakos przestaw)


natalka nie chce nikogo urazic ani skrzywdzic, ale mysle, ze marchewkowa ma rację, wiesz?:(

Dziewczyny wydadzą pieniadze to i chca się nauczyc, a jak beda gadac to ja bede się drzec(taka mam twarz niewyparzona), a jak sie bede drzec to w zyciu juz nikt do mnie na szkolenie nie przyjdzie bo sie wszystkie mnie bać będą:skacze:

natalia268
07-02-2012, 09:47
aaaa nie no spoko ;)

to logiczne ze Ty i osoba szkolona nie bedziecie gadały, nawet mi to do głowy nie przyszło ;) Myślałam ze moze np. Emilka byłaby gdzis w salonie po prostu i z nią bym np pogadała.. ale jak nie tak jak myślałam to spoko, trudno.. najwyzej innym razem odwiedzę Emilkę.

Emilia B.
08-02-2012, 09:03
hej dziewczyny :)
co do łóżka to raczej będzie ciężko upchnąć drugie a poza tym nie wykluczone (ale też nie pewne) że w tym czasie będę przyjmować klientki pazurkowe (nie kolidując oczywiście w kursy, bo sie odgrodzimy parawanem i nie będziemy przeszkadzać) ;) a myśle ze jak Natalka wpadnie na 20 min na herbatke i sobie ze mną pogawędzi to nie przeszkodzimy reszcie i nic sie nie stanie ;) :kwiatek: fajnie się będzie spotkać ;)
Dojazd jest bardzo prosty wbrew pozorom:
-dla tych co jadą autkiem - najlepiej wbić sie na wał miedzeszyński - jedziecie prosto , prosto i prosto (na Puławy) a potem jest skręt na Karczew, przejedziecie 3-5 minutek i jest rondko, na nim w lewo i zaraz po prawej stronie jest salonik :) bardzo prosta droga.
-dla tych co autobusem - jeździ "MiniBus" (nie taki mini żeby nie było :P ) i przystanek ("przy urzędzie"w Karczewie-można zapytać kierowce) jest 1 minutkę od salonu.
Tu macie mapkę Panterosssa Nails: Mapa dojazdu (http://www.panterosssa-nails.blogspot.com/p/mapa-dojazdu.html)
(Aleja Jana Pawła to właśnie Wał miedzeszyński - jego przedłużenie)
Jakby któraś miała problem może śmiało dzwonić :)
Tu jest strona lini autobusowych które jeżdżą (rozkłady,ceny itp) Mini - Bus Komunikacja Prywatna (http://www.minibus.com.pl/)


Co do terminu co myślicie o pierwszym albo drugim weekendzie marca? z tego co wiem Kurce tez pasuje bardziej początek niż koniec miesiąca :)

Zuuzaneczka
08-02-2012, 13:24
Mnie pasuje pierwszy weekend marca, będę wolna, najbardziej niedziela. Drugi weekend marca u mnie odpada, mam chyba milion egzaminów no i są targi Beauty Forum ;)

dzikakura
08-02-2012, 18:26
Jakoś to skoordynujemy. Będę od piątku do niedzieli .

Dzieki Emilka za udostepnienie, za wyjasnienie i mapencję:D

asiuniak33
08-02-2012, 20:22
a możecie mnie wpisać na liste rezerwową.. bo jestem tak na 90% przekonana że uda mi się być... potwierdziła bym obecność tak do 15/16 lutego :)

asia
11-02-2012, 01:31
mnie do 5.03 nie ma na 200%:/ terminy juz zabookowane i poplacone... ale nie daruje wam tego...:D:D:D:D kura chyba cie nawiedze pod koniec marca i na denisenko wyciagne.... :D

dzikakura
12-02-2012, 15:38
asiuniak, spoko, jak bedziesz wiedziec daj znac:ok:

Denisenko mowisz aska? brzmi kusząco, szkoda, ze masz obstalowane terminy:(

Blu
14-02-2012, 21:27
hejka :)

Kurko,
czy można się jeszcze dopisać na warsztaty?
waham się jeszcze, ale prawdopodobnie byłyby to warszaty nr 1, bo bardzo mi zalezy na szybszej pracy lub norki
jestem zdecydowana na 99 % :)
dopiszecie?
potwierdzę w najbliższych dniach, powiedzmy do 22 lutego, dobrze?
i dajcie znać jak tylko będzie wiadomy termin, muszę sobie zrobić wolny dzień.

dzikakura
14-02-2012, 23:18
Blu dopiszemy, dopiszemy, to indywidualne są, noo to jeszcze jedna osobka i jadę do Was:skacze: w sensie do Karczewa:D

Blu
16-02-2012, 14:46
Kurko,
bardzo Cię przepraszam za zamieszanie, już niestety wiem, że na pewno nie dam rady uczestniczyć w warsztatach :(
więc wypisz mnie proszę i wybacz :(

ale po klej się na pewno do Ciebie zgloszę, to pewnie na innym topiku, muszę poszperać, albo mailowo.
coś mi zgęstniał ten d plus, chociaż klei nadal bardzo dobrze, czy przegrzałam gościa?

asiuniak33
16-02-2012, 20:52
mnie możecie liczyć na 100:) i na noreczki sie skuszę bo mnie ciekawi jak cho...a o co w tym biega :):cwaniak2:

dzikakura
17-02-2012, 07:16
blu-spoko, moze jakims nastepnym razem

moze masz koncoweczke bo mnie troszke tez pod koniec buteleczki gestnieje nieznacznie

asiuniak, ciesze sie. Jak wroce z Wawy to ogarne temat i zrobimy wstepna liste i zabukujemy terminy.

caluje Was

kura rzęsistka

dzikakura
07-03-2012, 16:05
Dziewczyny, przepraszam, mialam troche zawirowań, bede w Karczewie 17 wieczorem, 18, 19 ty,

ktora z Was byla chetna na szkolenie proszę dać mi znac.

marchewkowy_las
07-03-2012, 21:31
świetnie, nauczę się kleić 100% norki! :skacze::skacze: do konkursu wystartuję z nowymi umiejętnościami :cwaniak2:
dziewczyny, która będzie jechała z Warszawy i może mnie ze sobą zabrać? to byśmy zaklepały termin :skacze: w tej chwili nie mam założonych rzęs i mogę posłużyć jako modelka ;) choć oko i rzęsy nie należą do wymarzonych. dołączę zdjęcie - takie rzęski miałam do stosowania revitalash, teraz powinny być ciut dłuższe, i zrobię hennę wcześniej :D mogę się odwdzięczyć w ten sam sposób, bo jeszcze nie mam modelki.

dzikakura
12-03-2012, 20:51
czyli wpisuje marchewkowy las
czy ktos jeszcze?

---------- Dodano o godzinie 20:51 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:22 ----------

Dziewczęta, ponawiam pytanie, było parę chętnych. Mam Emilkę B. i marchewkowy, czy ktos jeszcze?

Emilia B.
14-03-2012, 10:26
No dziewczyny taka okazja prędko się nie pojawi, z Warszawy i okolic macie mozliość zrobić kurs "na miejscu" :)
Na prawdę jest blisko i łatwo dojechać a o kompetencjach szkolącej chyba nawet nie muszę nic pisać ;) warto !

dzikakura
15-03-2012, 23:23
Przekładamy na "za tydzien"

marchewkowy
gosia (od marchewkowego)
Emila B

czy ktos jeszcze? (alez jestem nudnawa)

dzikakura
28-03-2012, 05:48
Się działo:skacze:

Serdeczne ucalowania dla moich pojętnych kursantek Emilki B, marchewkoego lasu i Gosi za wytrzymanie mojej paplaniny, mam nadzieję, ze spotkamy się niebawem przy jakiejś innej rzęsowej okazji

Jestescie niebywale zdolne, pojetne, wytrzymale i w ogole super. Marchewkowy ciastka były meeega!:skacze:

Emilko, dzieki za serdeczne przyjęcie wTwoim przeuroczym salonie i umozliwienie przeprowadzenia kursów-było wspaniale!!!:przytul:

a tu mała fotorelacja

Emilia B.
28-03-2012, 09:16
Było super - miłe towarzystwo , kopalnia wiedzy (czyt.Kurcia) która świetnie przekazuje wiedzę i na prawdę zna sie na rzeczy (ale to już pewnie wiecie) :P Mogę tylko dodać - żałujcie że Was nie było :P fotek mało bo ogólnie czasu nie było na pstrykanie-robota paliła się w rękach :) no i niestety ten weekend zleciał szybko, zdecydowanie za szybko....
I mam nadzieje że to nie pierwszy i ostatni raz :P

Miszczu przy pracy :]
5330553306
I moje wypociny - rzęski nie rozczesane niestety ech
5330753308

PS Kuuura zabije za to zdjęcie :D

dzikakura
30-03-2012, 22:16
Zamorduję Cie emila! Gruba kurę wstawić i do tego starą.. wiekszego nieszczescia nie ma chyba:skacze:

Emilia B.
31-03-2012, 07:30
to ja ciebie zabije za moje zdjęcie...robione z dołu :o (na żywo ładniejsza jestem żeby nie było hehe)

Valia
23-04-2012, 19:24
Kurko jakbys chciala cos w wawie poprowadzic to ja swój salon mogę udostępnić. Szkoda, ze wczesniej nie wiedzialam :(

dzikakura
25-04-2012, 01:11
Spoko,nic straconego Valia, dzieki za propozycję:przytul: