PDA

Zobacz pełną wersję : [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

zuzka19
07-05-2013, 00:23
dzięki dziewczyny :kwiatek: mam nadzieje kiedyś kleić tak piękne rzęski jak Wy kleicie ;) pozdrawiam

marchewkowy_las
07-05-2013, 03:52
nadiuszka, agulaaa, chcę wam pogratulować nie tylko wspaniale opanowanej techniki, lecz również rzadkiej umiejętności modelowania oczu, pieeeeękne wam wachlarze :love:

wisienkokwspz, ja nie chcę już się powtarzać, ale bardzo ładne i równiutkie :D

edytakon udało się uchwycić rzęski 0,07mm, a mój aparat się buntuje ;)

zuzka19, będą z ciebie ludzie, bardzo dobry początek.

asiuniak33, jak udało się namówić klientkę na czerwień? aplikacja odważna, ale też i zachwyca :ok:

asiuniak33
07-05-2013, 15:42
Zuzka19 jak na pierwszy raz :ok:

Marchewkowa mam 3 dziewczyny, które w okresie letnim noszą non stop kolorki więc nie było problemu. Znudził jej się granat, fiolet i zieleń więc czerwony poszedł w ruch :) lubię delikatnie podkreślać kolorem :D

DianaT
07-05-2013, 21:50
Jakieś ostatnie 1:1. Jak zawsze niedokładnie wyczesane.

http://pliki.wzorki.info/images/4hoU.jpg

Madziullka
08-05-2013, 11:39
A to moje wypocinki 1:1. Klentka prawie z przezroczystymi swoimi naturalnymi rzęskami. Założyłam C 0,15 9,10,11,12

Marz_g
08-05-2013, 12:49
No więc pierwsze uzupełnianie za mną.
Przepraszam za jakość, ale aparat już nie daje rady.

Moje pierwsze wyklejanki...
2.5tyg :O Po raz pierwszy kleiłam J 0.20 teraz uzupełnianie robiłam na B 0.15 z Evo


Kolejna dziewczyna miała super swoje rzęski ciemne i mocne więc było mi dużo łatwiej.
No i niestety nie zrobiłam zdjęcia przed, całośc w ogóle robiłam na 2 razy bo po godzinie dziewczyna mi tak wierzgała na łóżku, że bałam się zeby jej oka nie wydłubać, więc sama zaproponowałam że skończymy następnego dnia (całość w sumie zajęła mi 3h, co i tak wiem że nie jest wyklejone 100%, ale takie klientki na początek chyba nie są najlepsze - na 3 raz już nię nie chciałąm umawiać, bez przesady ;P )
i nie wiem dlaczego wyglądają na mega posklejane...
i oczywiście wewnętrzny kącik ;(



A po tym wszystkim pozazdrościłam dziewczynom takich rzęsek i na sobie postanowiłam przetestować a'la blinka :)


No i jeśli chodzi o rzęski na pasku to też mam z nimi problem. Zazwyczaj robię tak że zdejmuję z paska kilka i dają na podkładkę silikonową, o tyle fajnie, że na podkładce już się fajnie układają i szybciej idzie, od razu z paska, że mi ciężko wybrać jedną... :)

asiuniak33
08-05-2013, 12:50
malutkapumcia (http://malutkapumcia) ale gęste :skacze:

kiwaczek2
08-05-2013, 13:52
Malutkapumcia - no fakt gęścioch niezły

Madziulka - wszystkie?bo jakieś rzadkie, a ja nic nie widzę na zdjęciu "przed" :D Ala zawsze mi powtarza - "uczesz je dobrze" ;)

Marz-g - no wyglądają na posklejane lub ubrudzone klejem, ale może to dlatego że się krzyżują trochę? nie wiem. ale popracuj nad kierunkiem. no kąciki - zewn i wewn - wyklejaj b widać że pusto. I jakaś dziura nawet tam jest jakby tam czegoś brakło.
wiem wiercipięty są uciążliwe, ale chyba wiedziała co ją czeka?
ja jednak wolę na pasku niż sypane, bo moim zdaniem z sypanymi jeszcze więcej zachodu.

Madziullka
08-05-2013, 14:27
Wszystkie, które widziałam:D mi ostatnio trafiają się rzeski żadkie i cienkie:/: jak na początek to zostaje rzucona na głęboką wodę:P

nadiuszka
08-05-2013, 16:12
Marz_g, wróóóóć... to drugie posklejane to co to jest? ta co miała fajne swoje?

Marz_g
08-05-2013, 19:08
taaa :P tzn fajne bo ciemne i cokolwiek widziałam w porównianiu do wcześniejszych które robiłam. Ale chyba muszę jej zrobić jeszcze jedno zdjęcie, bo faktycznie jest mega straszne, na żywo wyglądają lepiej :P z kierunkiem i kącikami mam jeszcze spory problem, wiem :(

Agnieszka Praska
08-05-2013, 21:10
zrob jeszcze jedno zdjecie:P bo faktycznie wygladaja jakby mialy sklejki ;)

Dana303
08-05-2013, 22:33
sorry za jakość zdjęć :/

Iraa
09-05-2013, 09:32
Dziewczyny pięknie :)
A początkujące,to tak "przyspieszyły",że czasem trudno odgadnąć czyje to prace :)
u mnie uzupełnienie

Star Lash Academy
09-05-2013, 10:07
Iraa wkoncu sa po swietnych kursach więc nie ma opcjii zeby nie "przyspieszyly" :)
Piekne rzesiory :D

Dana303 bardzo ladnie Ci idzie, tylko bede bic za niewyklejony do konca wew kacik ;) ALe jestes usprawiedliwiona wiem czemu nie skonczylas ;) Postaraj sie kleic tak jak mowilam a zawsze skonczysz wszystko na czas :)

asiuniak33
09-05-2013, 11:54
Dana303 bardzo ładnie jak na początki.. faktycznie kącik nie dokończony więc jeden malusi minusik i chyba na drugim zdjeciu na 3 obrazku na górze jedna rzęska jest przyklejona do powieki lub do rzęski po za rzędem?? i troszkę odstaję - może mi sie tylko wydawać :)

Iraa pięknie

Honey
09-05-2013, 19:21
Uzupełnienie mojej mamy. Trwało 3 h:/: :( Evo B 0,15 8,10,11

Agnieszka Praska
09-05-2013, 22:39
Honey o niebo lepsze od tych poprzednich :) oby tak dalej i do przodu, z czasu zejdziesz nawet nie bedziesz wiedziala kiedy:P tylko klej wiecej a nie raz na jakis czas ;)
jedno tylko mam ale ;) za duzy przeskok miedzy rozmiarami, chyba ze na zdjeciu to tak wyglada

pinoczetkaaa
09-05-2013, 22:57
Honey - poprawnie, ale malutko , wykleiłas 100 %??
Mucha- i tak czas masz niezły, ja uważam ze jesli zamkniesz się w 3 h przy stylizacjach objętościowych to jest poprawnie;) pamiętaj kochana trenig czyni mistrzem, więc napewno czas poprawisz;p jak ja lubiąca gadac z Paniami daje rade w 2 to i Ty ze swoim reżimem ;p też dasz!!:) pewniejsza ręka i lecisz kochana;)
Rzesy nadiuszki slicznie wygladaja tak zalotnie , a spojrzenie faktycznie groźne;p ja moze wreszcie kiedys dotre do Edzi albo kury na rzesidła.... moze na porodówke się wyrobie;D
asiuniak33 te z czerwnienią bomba!!
ja tez ostatnio czerwone kleilam z tym że ombre
68654

68655

Honey
09-05-2013, 23:06
Uffff co za ulga :) No wlasnie jest taki przeskok chyba :/: a staralam sie stopniowac :/: Musze wiecej kleic a chetnych nie ma zbytnio. A moj ruchomy grafik w pracy doprowadza mnie do szału :/
Pinoczetkaaa nie bylo zbyt duzo tych rzes :( Moglam zrobic zdjecie przed :/

edytakon
10-05-2013, 09:30
Honey no nareszcie babo idzie w dobrym kierunku!. przyznam, ze spogladam tu często i czasem to klapa dostać powinnać. Musisz ćwiczyć nooooo. Kurcze zachęcaj koleżanki, bo nie możesz teraz zapomnieć ruchów, które dobrze wypracowałać.

Pinoooo jakie pięknoty :) chyba szybciej to ja do Cię zawitam w drodze nad morze :) to sie urzęsimy :):):) takie mega mega extreme :)

Dana jest fajnie:)

Ira Ty zalatana babo :) ladnie no ładnie :)

Dziewczyny a zachęcacie swoje klientki teraz do brokatowych rzesek?
Ja ostatnio kilka takich miałam. Jak pięknie się błyszczą w słońcu :) mówie Wam doskonale:)

asiuniak33
10-05-2013, 11:37
Edytko Już na szkoleniu skusiłaś na brokat, ale jakoś nie mam, kiedy zamówić :/:
Honey widać postępy:ok:
pinoczetkaaa teraz wiem że trzeba też zamówić czerwone ombre :D

kiwaczek2
10-05-2013, 23:09
w końcu i mi się coś trafiło. to chyba moja 4 aplikacja po szkoleniu, nie licząc 2 na konkursy:skacze:

C 0,15 8-12 i kilka C 0,20 12mm

znow prawie 4h, całe 3:45.

Generalnie jestem bardzo zadowolona i mi się podoba, oprócz tego kącika zewn lewego. Cały czas mi tam rzęsy odpadały. Wkurzyłam się.;[;

Star Lash Academy
11-05-2013, 11:30
Kiwaczek na otwartym oczku wygladaja sliiicznie rowniotko :) a z gory juz mniej mi sie podoba UPSS za szybko przeszlas z dlugich na krotkie na oczku z zew kacika do wewnetrznego, ja bym to przeciagnela tak 0,5 cm jeszcze dalej dlugimi i byloby lepiej ;) Pewnie chcialas uzyskac bardziej kocie oczko :) Ale to tylko taki niuans stylizacyjny. Idzie Ci swietnie naprawde GRATULACJE :):cwaniak2:
Honey juz Ci lepiej idzie:) oby tak dalej :)
pinoczetka ale gesciochy :) bardzo ladnie

kiwaczek2
11-05-2013, 12:22
Agulaa- tak miało być kocie oko, bo fajne oko generalnie mi sie trafiło i rzęsy dobre. robiłam tak jak mnie uczono (chyba, jesli dobrze pamiętam :-D ) by uzyskac kocie oko i z kolei ja bym zeszła jeszcze ciut krócej albo dłużej od drugiej strony ;-) bo uczono mnie, że ma wyjść tak po trójkącie niby......

Honey
11-05-2013, 12:44
No tak, ja tez nie bylam z siebie zadowolona :/ eh Akurat jedna kolezanka zrezygnowala z rzes, tzn poszla gdzie indziej. Nie ma jakos super rowno, no ale sie nie dziwie, mnie tez bardzo ciezko sie Jej te rzesy robilo :/ No trudno. Za to wczoraj dostalam smsa od przyjaciolki, ktora w koncu namowilam na rzesy. Minely 2 tygodnie, ladnie Jej sie trzymaja i jest bardzo zadowolona :)

Iraa
11-05-2013, 19:02
kiwaczek pomyślałam to samo,co agulaa ;) no i gratuluję poczynań ;)
pinoczetka pikękności ;)

marchewkowy_las
11-05-2013, 22:47
piękne, Iraa :respekt:

kiwaczku, napisałam prywatnie wszystko na temat ostatniej aplikacji, kąciki zewnętrzne modelka miała marne, podoba mi się, na otwartych oczkach wyglądają cudnie :brawa:

śmieszna
12-05-2013, 22:38
Wstawiam moją próbę metody objętościowej. Rzęsy C 0,07 9,11,13. Nie miałam bardzo krótkich rzęs 0,07 więc wew. kąciki 1:1. Ładne oczy więc aplikacja się nieźle prezentuje, ale u tej dziewczyny wszystko zawsze dobrze wygląda:) Ja wiem, co jest nie do końca dobrze, ale ciekawa jestem obiektywnej opinii.

delyszys
13-05-2013, 21:57
śmieszna - mega gesto super sie na to patrzy

moje C 0,15 8,10,11,12 - cwiczonka na kumpeli

Star Lash Academy
13-05-2013, 22:17
smieszna slicznie ale Ci zazdroszcze tych oczu klientki i rzesek naturalnych :D jest do czego kleic :) uwielbiam takie gescioszki ;) Poszlo Ci baaardzo ladnie, chodz prawe oczko zrobilas gestsze nic lewe ale caloksztalt jest super :)

Iraa co tu duzo mowic pieknosci :cwaniak2:

śmieszna
14-05-2013, 09:52
agulaaa wiem, zauważyłam to na zdjęciach :) Marzy mi się szkolenie z objętości, ale nie ma na razie funduszu na to...ech

Rzęsy są po revitallashu. fajnie się klei takie duże oczy, nie powiem. a i chciałam dodać , że 0.07 , którymi wykonałam aplikację są od nadiuszki - polecam :D

Agnieszka Praska
14-05-2013, 14:59
smiaszna cudowny gescioch:ok::D ja bym tylko ciut inaczej wystylizowala oko bo kacik zew opada i za bardzo w dol leci;) a tak to rewelka:)


delyszys ladniutkie :)

stefcia92
15-05-2013, 12:11
jak mi poszło :) prosze o ocene

http://pliki.wzorki.info/images/M2Yh5.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/8CZd5.jpg

Mysiaczeq
15-05-2013, 12:12
ja bym dała trochę krótsze, szczególnie w kącikach zewnętrznych, jeszcze troche kiedunek niektórych rzęsek do poprawienia. Ale obrana droga dobra :)

Star Lash Academy
15-05-2013, 15:16
stefcia za dlugasne dobralas troszke rzęski do naturalnych. Zewnętrzny kącik też za dlugi pewnie chciałaś kocie oko zrobić :) Są na to metody aby zrobić kocie oko a nie obciazac tak bardzo zewnetrznego kacika tak dlugimi rzesami..
Nie wykleilas wszystkich rzes. Za mało stopniowania dlugościami dla mnie rzucają się na 1 rzut 2 dlugości i jest za duży spadek z długich na krótkie w wewnętrznym kąciku. Postaraj się dobierać rzęski bardziej indywidualnie do klientki te dobralas troszke za dlugie ;) Nie obraz sie ze Cie tak krytykuje mocno ale to Ci zaplusuje :)

kiwaczek2
15-05-2013, 23:07
Stefcia - co to za długość, wydają się monstrualne

Moje dzisiejsze uzupełnienie po 2 tyg (dziewczyna miała okres jak kleiłam 2 tyg temu)

Nie jestem do końca zadowolona. Ciężko mi się klei te rzęsy. Jest dużo maluchów. Bardzo dużo , więc może dlatego. Nie wiem, cos mi nie gra. Na otwartych ok, a na zamkniętych nie.

C 0,15 - 8,9,10
C mocne 0,15 - 10, 11
C mocne 0,20 - 10, 11 - kilka dosłownie
i jeszcze C 0,10 - 10, 11

Nie wiem czy widać ale gdzieniegdzie zrobiłam 2:1 swoją własną metodą ;)

na ostatnim zdjęciu porównanie pierwszej aplikacji i dzisiejszej.

stefcia92
16-05-2013, 07:15
dziekuje dziewczyny za szczerą ocene o to chodzilo :ok: pewnie ze sie nie obrażę człowiek uczy sie na błędach :)

ps . chciałam założyć krótsze ale klientka chciała długie ponieważ wcześniej nosiła 4 lata i juz wszystkie wydaja jej sie za krótkie.:D . na zdjęciu nałożyłam C0,20 13, 12 , 10 i 8 (ale możne powinnam wybrać grubsze a nie dłuższe ? )

czyli sztuczna rzęsa powinna być o ok. połowę dłuższa od naturalnej(nie dłuższa) dobrze rozumiem :) ?

agulaaa - a gdzie widać ze nie wykleiłam wszystkich ? :) przykleiłam do czego się tylko dało :) (moze powinnam zrobić kępki tam gdzie sa luki ? )

Agnieszka Praska
16-05-2013, 08:06
Zadnych kepek;) co do dlugosci to klientki sa rozne wiem z doswiafczenia;)

Moja 14stkowa klienyka idzie na odwyk:D wzielam ja sila i powiedzialam ze albo zakladamy krotkie przez 4 miesiace albo wcale jej nie zrobie:D moze sie odzwyczai tych 14mm od kacika do kacika:D

nadiuszka
16-05-2013, 08:40
czyli sztuczna rzęsa powinna być o ok. połowę dłuższa od naturalnej(nie dłuższa) dobrze rozumiem :) ?
:wow::wow::wow: broń Boże!!! i to jeszcze 0,2 grubości!!

(moze powinnam zrobić kępki tam gdzie sa luki ? )
:wow::wow::wow: wiem że pomysłowość w naszym fachu jest niezbędna, ale luki się w inny sposób maskuje...
jakie kępki? do czego je przykleisz i jak? do skóry? klejem przeznaczonym do rzęs pojedynczych?

to że nie wykleiłaś wszystkich widać po ilości rzęs na drugim zdjęciu w stosunku do tego co jest na pierwszym. ale jak kleiłaś 0,2 13 mm to może i dobrze że jej całości nie wykleiłaś.
jak klientka chce mieć mega długasy to jej je przyklej bez dyskusji, z 10 na oko (no może 20), żeby je widziała. a resztę wyklej 0,15 10-11 mm. będzie mega gęsto a ona się będzie z tych kilku 13-tek cieszyć.

Star Lash Academy
16-05-2013, 15:28
nadiuszka popieram bardzo mądrze napisane :)

Agnieszka Praska
16-05-2013, 15:56
rzeski podwojnie scinane gesto tkane eVo :D

stefcia92
16-05-2013, 18:32
dziekuje dziewczyny :)

agulusia - jakich używasz rzęs czy to są norki ? piękny efekt :ok:

barbara_kawka
16-05-2013, 18:39
takie piękności tu wrzucacie ze az sie wstydze :P ale po to forum jest :D

pierwsze rzeski robione na kursie pod okiem Agulusi ( pod koniec juz mi sie dwoilo i troilo -masakra ) , drugie to moje pierwsze samodzielne ... na fotce wyszly bledy no ale co zrobic ... bede cwiczyc , cwiczyc i dalej cwiczyc a kiedys moze dojde do takiej perfekcji jak Wy :P

Agnieszka Praska
16-05-2013, 21:57
agulusia - jakich używasz rzęs czy to są norki ? piękny efekt :ok:

to sa podwojnie scinane gesto tkane evo :)
norka jest duzo ciensza ;)

basiu ty wiesz co poprawic:P

Agula Hol
16-05-2013, 23:58
Stefcia nie żartuj sobie nawet tak że chciałabyś jej dać grubsze rzęsy, grubość 0,20 to jak dla mnie już są grube, 0,15 jest wystarczająca jak na jej rzęsy, posluchaj rady nadiuszki a klientka na pewno będzie zadowolona :ok:

dzikakura
17-05-2013, 18:39
Przepraszam, ale nie demonizujmy rzęs o grubości 0,2 to dobra rzęsa do metody 1:1, zagęściłaby tę stylizację.

Stefcia, ale wystrzegamy się rzęsek 0,25 czy 0,30 to nie dla Pań naszej szerokości geograficznej, chyba, że masz rodowodową Hiszpankę o rzęsie jak dzwon:)))))- to czemu nie:)

- następnym razem przy takich oczkach:

- Tam gdzie widzisz mocniejszą rzęskę grubość 0,2, tam gdzie widzisz słabszą- grubość 0,15 - grubości można z powodzeniem mieszać, można by było dac krótsze to fakt
- zrób wywiad z klientką, czego tak naprawdę od Ciebie oczekuje
- szybciej schodź z długości rzęsy, już od połowy oka (szkoda, że nie ma foty oczu otwartych)
- Rzęsa nie tańczy, nie wykręca się, ale może być tak, że rzeczywiście posklejałaś troszkę małe rzęski i nawet tego nie zauważyłaś, bo zobacz ile klientka ma swoich naturalnych na oczku, sporo. Dlatego taki odbiór dziewczyn, że powinno ich być więcej- tych już po doklejeniu.

Ale te rzęski są naprawdę spoko

Agulusia- megasy

śmieszna-wow

Kawusia- no, no, no:)

stefcia92
17-05-2013, 20:53
cenne rady na pewno skorzystam :) postaram sie zrobic fote na otwartych oczkach. troche sie krępuje robic klientka zdjęcia (szkoda ze nie mam ich wiecej :( moze wychwyciłybyście wiecej błedów)

dzikakura
17-05-2013, 22:22
Stefcia, nie krępuj się, po prostu zapytaj i powiedz szczerze do czego są Ci potrzebne. Klientki rozumieją więcej niż nam się zdaje:), a żeby Pani nie oślepiać, proponuję wykadrować rzęski na oczach zamkniętych tak, aby złapać ostrość i niech Pani na "raz, dwa, trzy" otworzy oczka i wtedy szybciutko pstryknąć fotę. Jak zaczniesz kadrować na oczach otwartych klientka się zniechęci i może mieć wszystkiego dosyć.

nadiuszka
18-05-2013, 09:53
bardzo cenna rada :ok:

Honey
18-05-2013, 17:08
Moja dzisiejsza praca na przyjaciolce. Zestresowalam sie troche :/ :( Zapomniala, ze przyszla na korekte a nie po to zeby poplotkowac i myslala, ze bedzie wszystko trwalo 1,5 h :( Nawet jakbym wszystkiego nie zdjmowala to by tyle nie trwalo niestety. W sumie to zalamana jestem :( Trwało to dlugo. Zakladanie okolo 3,5 h. Rzes bylo bardzo duzo, mam wrazenie ze wiecej niz ostatnio. Tym razem Evo B 0,20 6,8,10. Mysle, ze dam nastepnym razem 11. Bałam sie, ze beda haczyc o okulary.

bombelkowa
18-05-2013, 20:35
moje :)
3d i extreme :)

mucha
19-05-2013, 20:58
moje

1 i 2 to 2D. mink 10,11,12
3 zdjęcie to 3 uzupełnienie. Nie poradziłam sobie z tym kącikiem. Nie było do czego doczepić :( dałam tam 2D ale nie uzupełniło się. Musze zapamiętać te rzęsy i przyjrzeć sie następnym razem czy tam coś odrasta

kiwaczek2
19-05-2013, 21:09
:wow:ale mały ubytek po 3 tyg

marchewkowy_las
19-05-2013, 22:37
a ja mam klientkę-deserek, należy ona do moich trudnych, ale bardzo lubianych klientek :D
pierwsze dwa zdjęcia - rzęsy zamknięte przed i po. trzecie i czwarte zdjęcia - efekt przed i po oczy otwarte. do stylizacji użyłam rzęs z norek (rzęsy z koroną z Noble Lashes miks 8- 13mm). Ale klientka powiedziała, że to nie jest to, że ona chce widoczne, jak u mnie :wstydek: więc dodałam rzęsy mink C-0,07 x 15mm z Noble Lashes, pozostałe zdjęcia to efekt po już z tymi 15-kami :)

klientka ma bardzo poważną wadę wzroku, dlatego te jej soczewki są takie dziwne.

mucha
19-05-2013, 23:25
:wow:ale mały ubytek po 3 tyg

ładnie jej sie trzymają to prawda, więc dlaczego narzeka ? :( Umówiona na za dwa tygodnie. Ciekawe czy będzie do czego doklejać. najwyżej po 0,07 podoklejam, bo to 0,15 sa więc nie obciążę.

Mam takie 3 stałe klientki, które się nie malują i to właśnie widać po rzęsach. Nie są zmęczone, wytargane wacikami itp. Rzęsy to ich cały make up.

marchewkowy cudna stylizacja. :love:. Oko stworzone do makijażu.

o tu jest moja druga co bez makijażu chodzi to już chyba 5 uzupełnienie było i wciąż schodzimy z długości. Ma wypukłe duże oczy.


podwójny post bo nie można edytowac i dodać zdjęcia
można można;]

kiwaczek2
20-05-2013, 09:32
Marchewkowa - no tak widać po makijażu, że pani lubi mocno ;-) ale mi sie osobiście podoba bez tych długich strąków.

bombelkowa
20-05-2013, 17:45
prawe oko spłakane..
ale normalnie miała niedomknięte co chwila.. nawet nie czuła tego że oczu nie zamyka do końca....

AnastazjaB
21-05-2013, 01:34
a ja mam klientkę-deserek, należy ona do moich trudnych, ale bardzo lubianych klientek :D
pierwsze dwa zdjęcia - rzęsy zamknięte przed i po. trzecie i czwarte zdjęcia - efekt przed i po oczy otwarte. do stylizacji użyłam rzęs z norek (rzęsy z koroną z Noble Lashes miks 8- 13mm). Ale klientka powiedziała, że to nie jest to, że ona chce widoczne, jak u mnie :wstydek: więc dodałam rzęsy mink C-0,07 x 15mm z Noble Lashes, pozostałe zdjęcia to efekt po już z tymi 15-kami :)

klientka ma bardzo poważną wadę wzroku, dlatego te jej soczewki są takie dziwne.

Soczewki wyglądają jakby poruszały się przy ruchu gałki ocznej... spotkałam się z trzema typami soczewek, ale takiej nie widziałam jeszcze :)

Oczko ładnie zrobione - nie widać zupełnie, że w naturalne wmieszano syntetyk :)

Agnieszka Praska
21-05-2013, 08:05
honey nareszczie:D bardzo ladnie:ok:

mucha, bombel, marchewka sliczne rzeski:)

Agula Hol
21-05-2013, 10:16
Nadrabiam troszkę zaległości, zdjęcia czekają od lutego na dodanie ale nie było kiedy. Sama widzę kilka błędów, ale po mału do przodu.

kiwaczek2
21-05-2013, 15:46
Agula Hol - ja u Ciebie zadnych błędów nie widze, za to u siebie tak;)

Tym razem 3h20min - :tany2: - więc szybciej.

I widzę na zdjęciu co jest nie tak (mimo że mi się podoba) - kąciki zewn - ona miała tam opadające rzęsy więc powinnam dać krótsze, mimo że chciała kocicę ;)
Ale za to jakie naturalki długie ! pierwszy raz mi się takie trafiły - więc najdłuższe dałam 13mm. miała również sporo naturalnych połączonych kilka ze sobą (jak jakaś winorośl) i ciężko się je rozdzielało

Agnieszka Praska
21-05-2013, 16:03
agula bardzo ladne rzeski:D

kiwaczku sa inne sposoby zrobienia kociego oka, aby uniknac podkreslania efektu opadania ;) rzeski bardzo ladne i starannie wyklejone, ale na otwartym oku juz takiego efektu nie ma niestety, oko strasznie posmutnialo i zestarzalo sie o kilka lat :(

kiwaczek2
21-05-2013, 16:07
teraz to ja to widzę, tylko czemu po fakcie o takich rzeczach myślę :(

marchewkowy_las
21-05-2013, 19:56
kiwaczku, otwórz podręcznik, jest tam w dziale o pracy z trudnymi rzęsami temat o takich rzęsach i kilka wskazówek :) ja wiem, że czytałaś, wiem, że zaglądałaś też do ściągi o modelowaniu oka, ale ja ci jeszcze raz przypomnę na priw. :D poza tym wykleiłaś równo, dałaś dobry stopień podkręcenia, świetnie :ok:

Agula Hol, bardzo ładnie wykleiłaś, śliczne prace!

Honey
21-05-2013, 21:49
Ach dziekuje :) Mam nadzieje, ze bedzie nastepnym razem jeszcze lepiej i szybciej :)

boksereczka
21-05-2013, 22:01
http://pliki.wzorki.info/images/IlA9h.jpg

i jak ?? sa jakies postepy >:cwaniak2:

marchewkowy_las
21-05-2013, 22:07
no bardzo chciałabym zobaczyć postępy. ale nie mogę cię pochwalić za taką pracę. nie wiem, co robisz źle, ale coś jest nie tak i szczerze szkoda mi twoich klientek. mam nadzieję, że się nie zrażą i ich nie stracisz.

boksereczka
21-05-2013, 22:09
to co w tym jest nie tak???

gonia1203
21-05-2013, 22:12
mi sie wydaja na posklejane przy nasadzie, na koniec stylizacji bardzo dokladnie rzesa po rzesie trzeba sprawdzic ewentualne sklejki, taki nielad powstaje, kazda w inna strone

Agnieszka Praska
21-05-2013, 23:12
boksereczko cala stylizacja jest chaotyczna, rzeski nie sa rowno profilowane, widze sporo sklejek musisz sie bardziej do klejenia przylozyc lub pomyslec o doszkoleniu:)
bedzie ci latwiej jak ktos wytlumaczy, pokaze, zlapie za rece i skoryguje bledy:)

AnastazjaB
22-05-2013, 00:04
boksereczka - porównaj sobie swoją stylizację z innymi pracami wrzuconymi w tym temacie... na pierwszy rzut oka można trochę wniosków wyciągnąć :)

Na pewno bardzo słabo profilujesz rzęski, każda patrzy w inna stronę. Przy takim ułożeniu rzęs nie ma szans żeby nie było sklejek... a sklejek być nie może, inaczej klientka będzie odczuwała ciągły dyskomfort. Już nie mówiąc o jakimś modelowaniu albo podkreśleniu oka, bo tego w ogóle przy tak poukładanych rzęsach nie ma.

Jak Agulusia napisała, chaos... totalny chaos :/

nadiuszka
22-05-2013, 07:10
boksereczka, niestety masz błędy na każdym etapie.
do tego wszystkiego co wyżej dziewczyny napisały to ja mam wrażenie że używasz niezbyt dobrych materiałów, albo jakoś niezbyt dobrze je dobierasz. rzęsy są jak by każda innego skrętu. może to kwestia chaosu w klejeniu ale jednego patyka o nieokreślonym skręcie (a raczej jego braku) na pewno widzę.

wisienkakwspz
22-05-2013, 15:48
Moje ostatnie

edusia777
22-05-2013, 20:39
Dawno mnie tu nie bylo z wpisem:)

Ja jak zawsze obiecuje sobie ze zaczne robic wiecej zdjec i jak zawsze na obiecankach sie konczy;p

Dzisiaj bawilam sie trosze objetosciowka

Zuuzaneczka
22-05-2013, 20:55
Stała klientka norkowa - jest u mnie zawsze co 5 tyg :ok: 2:1
http://i.pinger.pl/pgr439/f31a6e9c00272e6d5196935b

http://i2.pinger.pl/pgr463/ca8d2982000abf0a5196935d

Aplikacja 1:1 0,2 C 9-12
http://i2.pinger.pl/pgr127/198439e8000ed19c519692f5

http://i.pinger.pl/pgr130/23ecdd0c000c82bc519692fd

http://i.pinger.pl/pgr487/d631e50f0014a46e519692f8

http://i.pinger.pl/pgr272/b5076fe400049743519692fa

A tu moja stała szalona klientka, co miesiąc obiecujemy sobie zejść z długości, ale... szaleństwo trwa :P stylizacja z rzęsami ombre, 0,2 8-12 C
http://i2.pinger.pl/pgr482/32ed337900014b6e519691fa

http://i.pinger.pl/pgr156/29616379001480dc519691fc

Agula Hol
22-05-2013, 21:24
Zuzaneczka śliczne rzęski:ok:
Wisienka pięękne:cwaniak2:
Edusia to są jak dla mnie rzęsy idealne, zazdroszcze umiejętności a dziewczynie tak przepięknych rzęs:yess:

kiwaczek2
22-05-2013, 21:51
Edusia -ale równiótko! bardzo ładnie, jestem zachwycona. jak od linijki...napatrzec się nie mogę. :skacze:

Iwona Oleksy
22-05-2013, 21:58
edusia świetne są, to 0,1 czy 0,07mki?

edusia777
22-05-2013, 22:04
Dzieki dziewczynki, naprawde ciesze sie ze sie Wam podobaja:) to sa 0,10

asiuniak33
22-05-2013, 22:32
Edusia Cudne !!

Madziullka
23-05-2013, 13:16
Moje dzisiejsze wypociny:skacze: Profil C, 0.20 9,10mm

Star Lash Academy
23-05-2013, 15:21
edusia idealna stylizacja :ok: BRAWO :)
wisienka również ślicznie :)

Izi
23-05-2013, 15:30
Dawno nic nie wklejałam w ten temat, oj daaawno:/:

Ale teraz zmobilizowałam się do cyknięcia fotki albowiem poznałam osobiście naszą forumową koleżankę:love: miałam okazję ją zobaczyć a nawet pomacać:nie_powiem: ;)

Jest to skubaczka rzęsowa:nunu: Byłyśmy zagadane i dopiero teraz na zdjęciu "przed" widzę coś Ty sobie Kochana tam wyskubała głównie na tym prawym kąciku zew.:aty::aty::aty:

6899769000
6899868999


i dzisiejsze uzupełnienie po 4tyg. z gratisową dolną:D
690016900269003

hymm... muszę zrobić jeszcze większy schodek z zewnątrz bo zejście o jeden rozmiar nic tutaj nie daje.

śmieszna
23-05-2013, 17:23
no rzeczywiście dziura! widzisz, a Ty się tak pieściłaś z tym kącikiem :) Teraz nie skubie. Przysięgam :yes: Tamte skubałam bo mi przeszkadzały i kuły.
Powiem , że zdjęcia są o wiele gorsze niż aplikacja. Na żywo jest o wiele ładniej:) :thx:
Ja jestem bardzo zadowolona i wszystkim dookoła też się bardzo podoba :skacze:

Do tego bardzo się ciesze, że w końcu mogłam pogadać z forumową kolezanką "na żywo" :D
ps. śniły mi się zdrapki z pieskami :skacze::pies::pies::pies::pies:

Zuuzaneczka
23-05-2013, 19:13
A tu stopniowe zejście z długości. Najpierw było 9-13 rzęsami SL i mocno wydłużone kąciki, ale klientce bardzo szybko rosną rzęsy i te z zewnętrznych kącików smutno opadały. Tak było:

http://i.pinger.pl/pgr89/d681fdb2000b826b519e2c34

Tak jest dziś - 9-12 - paleta Smart z NL (rzęsy dużo cieńsze i lżejsze niż SL)
http://i2.pinger.pl/pgr270/115e5081001019cb519e2c36

http://i2.pinger.pl/pgr228/3412295700061de3519e2c38

http://i.pinger.pl/pgr37/4dd190c3000ef9ef519e2c39

Bogusia1984
23-05-2013, 23:56
http://pliki.wzorki.info/images/T6t2.jpg
tu jedna po srodku sie wygiela....ale coz....3d

http://pliki.wzorki.info/images/QKoPY.jpg
metoda 1:1

Gorzkajakmokka
24-05-2013, 16:27
A ja wróciłam do rzęs po miesiącu i czuję jakbym była w tyle. Dodatkowo golda nie dostałam i musiałam zmienić klej co jeszcze bardziej mi wszystko utrudnia... aż strach myśleć że zaraz będzie trzeba znowu robić przerwę i wracać :D

Tu moje ostatnie wypociny. Widzę błędy, ale dopiero na zdjęciach.

Pierwsze ombre prawie całe 1:1, gdzieniegdzie nakleiłam 2:1 więc lekka rzadzizna jest. I 0,15 mink z LL 9-12mm.

Zuuzaneczka
24-05-2013, 17:17
A tu 2:1 rzęsami gr. 0,1 z Evo Lashes, skręt B, dł 8, 10, 11. Mięciusie i leciusie :D
http://i2.pinger.pl/pgr308/30eccc98000f01dd519f8070

http://i2.pinger.pl/pgr96/cff2d80300288843519f8072

http://i2.pinger.pl/pgr446/cec9e75800100130519f8073

http://i.pinger.pl/pgr60/25426dfb00029166519f80b0

edusia777
24-05-2013, 20:46
Dzisiejsze rzeski naszej Tusi:)

delyszys
25-05-2013, 14:15
super gesciutkie i rowne rzeski Pieknie dziewczyny
u mnie poki co do lipca 1:1 a pozniej szkolenie z wszystkich mozliwych zageszczen :D

kiwaczek2
25-05-2013, 15:38
U mnie pani z mega opadającą powieką , zastanawialam się nawet czy rzęsy jej nie będą przeszkadzać, ale mówi że nie.
Nie wykleiłam kilku w zewn kącikach bo były maciupkie, pewnie przez te powieki.

Kleiłam same cienkie 0,10 i 0,07 w wewn. 7-10mm

Star Lash Academy
25-05-2013, 16:07
kiwaczek ale Ty masz klientki kobieto :) same trudne przypadki :) Ale to swietnie bo wypracujesz rękę na takich "cięzkich" a potem będzie szło Ci jak z płatka :) A tak ogólnie niezle sobie poradziłaś jak na takie oczka :) Tylko prosze dodawaj na przyszłość zdjęcia bez płatków hehe bo to smiesznie wygląda :) Pewnie sobie zapomnialas zrobic zdjęcie przed a platki już podkleiłaś ale wiesz... nie wyglada to fajnie

kiwaczek2
25-05-2013, 16:28
Tak wlasnie trafiaja mi sie same "inne". Ale fakt potem na pieknych rzesach idzie latwiej. Co do platkow tak juz drugi zapomnialam fote zrobic.a juz nie chcialam zdejmowac;)

wisienkakwspz
25-05-2013, 19:31
1. Uzupełnienie 2:1
2. Uzupełnienie 1:1
3. 2:1 + ombre granatowe

Star Lash Academy
25-05-2013, 19:51
Wisienka bardzo ładne rzesiorki :)

Gorzkajakmokka
25-05-2013, 20:42
A ja dzisiaj próbowałam coś zdziałać z opadającą powieką, ale powiem szczerze że nie wiem czy to dobrze wyszło. Dałam w kącikach D. Bo cała aplikacja była C. Klientka zadowolona niby, ale chyba czas na doszkolenie bo przy takich banałach się łamię i głupieję :/:

Druga z kolei klejona na ex- trwałej, która chyba została źle zrobiona bo rzęsy wyglądały jak złamane...

Bogusia1984
26-05-2013, 00:28
u mnie dzisiaj klientka z mega rzadkimi i slabymi rzeskami. 3 godziny przy niej siedzialam:(
http://pliki.wzorki.info/images/sY40H.jpg


---------- Dodano o godzinie 23:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:22 ----------

a tu ta sam klientka prze - nie moglam dodac tego zdjecia przez edycje- sorki
http://pliki.wzorki.info/images/3oMn.jpg

pinoczetkaaa
26-05-2013, 12:37
Zuuzaneczka (http://forum.wzorki.info/members/6329-zuuzaneczka.html)- pani od noreczek bardzo dobrze nosi;) , a Pani od długich rzęsek - ja teraz jestem dużo bardziej za gęsciochami krótkimi, ale każda klientka do tego ,, dorasta'' , ze taka objetosciówka nawet z 2 rozmiary krótsza ładniej wygląda niż te długaski. No i przede wszystkim lepiej się trzyma.
A ta stylizacja na evo 0,10 super . Dla mnie 0,10 wychodzi zawsze przepięknie !!:) i ta ich miękkość ....mmmm ;)
Izi-fajne równiutkie stylizacje

(http://forum.wzorki.info/members/17239-izi.html)Bogusia1984 -ale gęsciutkie
A ta Pani z rzadkimi naturalkami całkiem dobrze wyszła!! Pani napewno zachwycona
(http://forum.wzorki.info/members/14459-bogusia1984.html)
(http://forum.wzorki.info/members/14459-bogusia1984.html)Gorzkajakmokka-fajnie wyszły te rzesidła , ombre sa dosc cieniutkie. U Ciebie stylizaja nie wyszła rzadko tylko raczej nazwałabym ją lekką

(http://forum.wzorki.info/members/16479-gorzkajakmokka.html)
(http://forum.wzorki.info/members/16479-gorzkajakmokka.html)edusia777- zazdroszcze tusi rzęs.... ;) (http://forum.wzorki.info/members/2348-edusia777.html)


delyszys- wiesz co kochana ogolnie stylizacja nie jest zła ale widze lekkie niedopracowanie , przy trzonkach troszkę wygladaja na posklejane, mam wrazenie ze nie wszystkie są wyklejone no i w lewym oczku kącik wewnetrzym wyglada na niedoklejony- przynajmniej na otwartej powiece takie to się prezentuje

(http://forum.wzorki.info/members/2601-delyszys.html)
(http://forum.wzorki.info/members/2601-delyszys.html)kiwaczek2- rzeski fajnie ukryły powiekę , ale aż swedzą rece zeby walnąc delikatną objętościówke :D. I co prawda to prawda , jak zaczynamy na latwych przypadkach to pozniej nie wiemy co z tymi trunymi począć. A w Twoim przypadku odrazu na głęboką wode ;p (http://forum.wzorki.info/members/17801-kiwaczek2.html)



(http://forum.wzorki.info/members/2601-delyszys.html)wisienkakwspz- WISIENKA BARDZO RÓWNO I ESTETYCZNIE KLEISZ!


A TU MOJE
tutaj mieszane 1:1 i 2:1 z przewagą 1:1,


69134

69135

69136

Maturzystka po przejsciach -> chodziła do Pani ktora lekko zmasakrowała jej rzeski- w celu ukrycia luk dodałam do 1:1 kilka cieniutkich 2:1 Oczywiście rpaca a Evo 0,15- 1:1 2:1 0,10


69137

69138

Kolejne to jedna z odsłon objętościówek Longów


69139

69140

69141







(http://forum.wzorki.info/members/9267-wisienkakwspz.html)

Star Lash Academy
26-05-2013, 13:33
Pinoczetka slicznosci ;)

Bogusia bardzo dobrze sobie poradzilas

gorzkajakmokka bardzo ladnie szkoda tylko ze nie pokazalas zdjec na otwartych oczkach przed ;) wtedy lepiej moglabym ocenic prace jak chodzi o wystylizowanie ;) Na 1 rzut oka wszystko bardzo precyzyjnie wyklejone i starannie ;) BRAWO

Patios
26-05-2013, 15:13
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu


Zgadzam się , że są leciutkie i mięciutkie bo to właśnie ja mam je na sobie:)) [czyt. ja jestem na zdjęciu :) ]
I jestem baaardzo zadowolona. Moje naturalne rzęsy rosną w dół, więc jakiego tuszu bym nie użyła to efektu nie będzie..
Zależało mi na delikatnej aplikacji, na efekcie lekko wytuszowanych rzęs. Jestem bardzo zadowolona.
Wcześniejsze rzęski, które nosiłam kuły mnie i swędziały mnie oczy bo miałam od groma posklejanych rzęsek.

teraz nic mnie nie boli, nie ciągnie, rzęsek wręcz nie czuję :))

Jestem mega zadowolona :)
Dziękuję Ci Zuzuś :**

Iraa
26-05-2013, 23:57
Dziewczyny piękności kleicie,w niektórych to zakochałam się od pierwszego kliknięcia :* jak miło się ogląda takie przemiany :)
Ja mam mega problem,bo choć rzęsami zajmuję się kilka dobrych lat,takiego przypadku jak ten,to nigdy nie miałam i nie wiem o co chodzi....może któraś z Was to rozumie,bo ja wychodze z siebie i główkuję...oczywiście oddam Dziewczynie pieniążki za te rzęsy,bo to nie jej wina-sama by sobie ich nie zdjęła,bo bardzo chciała mieć założone rzęsy...Dwa dni w nich pochodziła i przysłała mi takie zdjęcie-byłam w szoku,bo nawet nie przypuszczałam,że to możliwe-czasem przy zdejmowaniu mam większy problem niż ona miała na drugi dzień...Klej HS5 i rzęski oczywiście z Evo-broń Boże nie robię antyreklamy-inne rzęsy innym dzieczynom trzymaja się bez zarzutu ;)- na szczęście nikt mi nigdy nic nie reklamował-aż do dziś,nie wiem o co może chodzić,bo rzęsy kleiły się świetnie,pani o wszystkim uprzedzona,czy klej za słaby jak na jej rzęsy-poważnie nie wiem,może któraś z Was ma pomysł,bo umówiłam się z nią jeszcze raz...wyszła z takimi jak na zdjęciu a za 2 dni przysłała mi TO!!!:o;(

pinoczetkaaa
27-05-2013, 01:06
Iraaa moze laska ma bardzo tłuste powieki, po odtłuszczeniu rzęs pamiettasz o przetarciu odtłuszczaczem powiek?
w sumie nawet jesli nie to na 2 dzien wyłysieć to przesada....;/
A czy ta Pani wczesniej nosiła juz rzesy??

nadiuszka
27-05-2013, 06:58
Iraa, to chyba przypadek trudnych klientek rzęsowych. Jakieś czary mary w ogóle. Nie pojmuję jak rzęski mogą tak poodpadać na drugi dzień. Ja osobiście jestem typem skubacza pospolitego ale nawet w najgorszych przypadka po miesiącu jeszcze mam tyle co ta pani po 2 dniach...
Czegoś takiego jeszcze nie widziałam, ale wydaje mi się że to nie może być sama sprawka tłustych powiek. Raczej jesteś wprawiona i pewnie ją dobrze odtłuszczałaś. Musiało złożyć się na to kilka różnych czynników jak np. hormony, tłuste rzęsy, może do tego okres, może do tego coś tam jeszcze.
Ja bym z panią zrobiła baaardzo dokładny wywiad, zaproponowała za darmo zrobić raz jeszcze przy potrójnym odtłuszczaniu, a jak by znowu wyszło to samo to pieniążków bym nie zwracała bo to ewidentnie nie Twoja wina. Prace wykonałaś, materiał sraciłaś i to podwójnie. Nie ponosisz odpowiedzialności za jakieś ukryte choroby klientki (o tym zresztą mowa w ankiecie i zwolnieniu z odpowiedzialności jakie klientka odpisuje przed zabiegiem)
Życzę powodzenia w pozytywnym rozwiązaniu tej sytuacji.

pinoczetkaaa
27-05-2013, 11:46
Ja jeszce pomyslałam , czy nie poszła przypadkiem ta Pani tego samego dnia na basen saune?? cięzki przypadek, ja mam tez jedna laske która gubi szybko rzesy. Z tym, że szybko to znaczy 3 tyg, no i dziewczyna jest sportowcem, ciagłe sauny, baseny, treningi. Poprostu je wyciera. Ale tu to jest poprostu masakra.

Przy okazji moje Rzęsy podwójnie cienkie Double Tapered z Evolashes.
Plus cyrkoniczka;)
(http://evolashes.pl/20-rzesy-podwojnie-cienkie-double-tapered)69157

69158

69159

69160

69161

69162

69163

69164

69165

69166

69167
(http://evolashes.pl/20-rzesy-podwojnie-cienkie-double-tapered)

carmenita
27-05-2013, 13:22
No i właśnie miałam podobny przypadek, ale po 9 dniach i z nieco większą liczbą rzęs u klientki. Tutaj wygląda, że ta pani coś zmajstrowała, ale nie chce się przyznać, albo jest nieświadoma tak naprawdę, że coś zrobiła źle. Niemożliwością jest żeby wszystkie rzęsy odpadły po dwóch dniach same z siebie.:o

nadiuszka
27-05-2013, 13:32
jeju pino, jaka piękna linia na zdjęciu z góry!! :ok:jak by od krzywika namalowany

Zuuzaneczka
27-05-2013, 13:59
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Ooo kogo ja widzę na forum :hi: dołącza do nas kolejna zdolna stylistka rzęs - Patrycja :ok:

Co do przypadku naszej Iry, to faktycznie nieprzyjemna sytuacja, choć mi też się raz tak zdarzyło - dziewczyna miała dobre i mocne rzęsy naturalne, przykleiłam jej full stylizację, a ta po tygodniu przyszła na poprawkę z pięcioma rzęsami na krzyż :( argument o odtłuszczaniu, primerowaniu, itp do mnie nie przemawia, bo jak już kiedyś pisałam, gdy ja miałam robione rzęsy pierwszy raz ok. 3-4 lata temu, to moja stylistka nie miała żadnych primerów czy odtłuszczaczy, przemywała mi oczy solą fizjologiczną, podklejała oczy taśmą (żadnych płatków cudów nie było :P), klej był jednego rodzaju i wszystko się trzymało... czasem ja też mam końcówkę kleju, powieki klientki tłuste, pani mocno malująca się, wydaje się że bedzie klapa z rzęsami a wraca po miesiącu z małym ubytkiem, drugiemu wykona się perfect stylizację na świeżutkich produktach i kiepsko się trzyma... niezbyt to logiczne, ale zdarza się :( basen czy sauna owszem, ale ja z kolei mam klientkę - dziecięcą nauczycielkę pływania - ona codziennie jest na basenie i chlapie się z dzieciakami, a rzęsy trzymają jej się normalnie... :huh:

Izi
27-05-2013, 17:05
Mi raz klientka wróciła z trzema rzęsami:huh: ale powiedziała że była na jakimś zabiegu kosmetycznym na twarz. Nie wiem dokładnie na jakim ale sama stwierdziła że to przez to jej tak powypadały, bo ani wcześniej ani później nie miałyśmy takiego problemu.
Drugiej trzymały się niecały tydzień ale była to osoba która STRASZNIE łzawiła podczas aplikacji (pisałam kiedyś o tym przypadku) świeżo doklejone rzęski momentalnie były zalewane łzami i tam się w nich chlupały.
Ira ja też myślę że mogła ona zrobić coś "nie tak". Przeprowadź z nią porządny wywiad. Może je konkretnie zamoczyła albo... stała długo nad rozlanym rozpuszczalnikiem;] ?

Agnieszka Praska
27-05-2013, 17:18
Ja mialam podobna sytuacje co ira :/ tylko moja klientka uzyla removera w domu bo stwierdzila ze zle wyglada w takiej dlugosci jaka na mnie wymusila:] a ze podpisala ze reklamacja nie bedzie uwzgledniona poniewaz jest to stylizacja na zyczenie kupila remover i czesc sciagnela po czym do mniedZien pozniej dzwoni ze 90% rzes wypadlo,, przyjechala po poludniu i ewidentnie widac bylo ze sasciagane bo resztki kleju rozpuszczoego byly w zywe oczy klamala bo chciala gratisowa poprawke :/ wklncu sie przyznala:]
Sory ale nie wierze w cudowne odpadanie rzes bez pomocy :]

Cataleya 1981
27-05-2013, 21:32
Dziś mi przyszła na uzupełnienie stała klientka. Wysmarowana tuszem do rzęs :/: Od progu mówiła ze dużo wypadło i że pomalowała dopiero dzisiaj bo jakieś spotkanie w pracy. Podczas domywania tuszu płynem micelarnym jeszcze trochę odpadło. Na zdjęciu sprzed uzupełnienia widać rzęsy już po oczyszczeniu i usunięciu odrośniętych. A to tylko 2 tyg ;( Uprzednio trzymały się świetnie, uzupełnianie trwało może godzinę z groszkiem. Dziś 2,5 z domywaniem...
Ochrzaniłam za tusz. Prosiłam o telefon gdyby znowu leciały bo może klej... kończy mi się właśnie.

Agnieszka Praska
27-05-2013, 21:37
moglas dac plyn i waciki i wyslac do lustra zeby sie myla ;)
nie rob teo bledu co ja na poczatki ze wymywalam klientki z ton tuszu podkladu i innego syfu:/:
szybko sie przyzwyczaja;) a jak sie pojdzie sama myc to wiecej nie przyjdzie wymalowana:P

Cataleya 1981
27-05-2013, 21:45
Umyła się najpierw sama. Wodą z mydłem, a potem jeszcze dałam p.micelarny w łapkę i wio. Niestety jak mi się pod lampą położyła, to mycia było jeszcze hohoho. Poszczególne rzęsy były polepione tuszem i na zmianę przemywałam płynem i ściągałam pensetkami. I teraz mam stresa czy dobrze oczyściłam przed klejeniem :/:

Agnieszka Praska
27-05-2013, 21:51
jesli przecieralas primerem i aplikator byl czysty to znaczy ze dobrze :D

Cataleya 1981
27-05-2013, 22:02
Cholera, ide do kosza poszukać aplikatora...

EDIT: czysty :D

Agnieszka Praska
27-05-2013, 22:12
no i po stresie :D

carmenita
27-05-2013, 23:04
Umyła się najpierw sama. Wodą z mydłem, a potem jeszcze dałam p.micelarny w łapkę i wio. Niestety jak mi się pod lampą położyła, to mycia było jeszcze hohoho. Poszczególne rzęsy były polepione tuszem i na zmianę przemywałam płynem i ściągałam pensetkami. I teraz mam stresa czy dobrze oczyściłam przed klejeniem :/:

Aj no właśnie to jest najgorsze, że kobitki przychodzą na uzupełnianie i tak jak już była mowa w "trudnych klientkach" mają różności w tych rzęsach. Przy domywaniu mimochodem gdzieś się pociągnie lub co gorsza wyrwie i właśnie masz stresa.. :/: Jedna dziewczyna się obruszyła i więcej nie przyszła jak ją poprosiłam czy mogłaby się nie malować, bo wtedy mamy większą pewność ,że rzęski się lepiej trzymają... Eh

Gorzkajakmokka
27-05-2013, 23:12
A ja to mam wrażenie, że wiele jest obruszonych faktem, że każę im zmywać makijaż samodzielnie.
Jednak jak sama to kiedyś szorowałam to wieki mi to zajmowało :/:

delyszys
28-05-2013, 00:46
chyba nie ma nic gorszczego niz zmywanie tuszu z rzesek przed aplikacja ja ostatnio tez tak mialam i potem co chwile w trakcie aplikacji jeszcze sie doszukiwalam resztek bo to bylo uzupelnienie wiec wymycie ich bylo koszmarem.
A dzis u mnie najkrotsze rzeski z jakimi mialam doczynienia
0,15 7,8,9,10

carmenita
28-05-2013, 10:56
Delyszys na otwartym oku wyglądają bardzo naturalnie. :) Rzadko kiedy udaje się taki efekt. :ok:

kiwaczek2
28-05-2013, 11:19
moje pierwsze uzupełnienie objętościowe forumowej Marchewkowej

zrobiłam 2:1 i 3:1 i kilka 1:1 0,15, pozostałe które są to jakieś mega objętości z poprzedniej stylizacji

zewnętrzne kąciki nie wyklejone, bo Marchewkowa tak sobie życzy

tusia
28-05-2013, 13:16
Dzisiejsze rzeski naszej Tusi:)

noo są moje rzesiory :skacze: dopiero dopadłam do forum po weselnych baletach, rzesy 3D sa mega!!! jestem ich nową fanką:D

nadiuszka
28-05-2013, 14:00
moglas dac plyn i waciki i wyslac do lustra zeby sie myla ;)
nie rob teo bledu co ja na poczatki ze wymywalam klientki z ton tuszu podkladu i innego syfu:/:
szybko sie przyzwyczaja;) a jak sie pojdzie sama myc to wiecej nie przyjdzie wymalowana:P
niestety po takim czymś mi się kładą i dalej mają syf. więc muszę myć dalej.
tak już niektóre są przyzwyczajone że nigdy nie domywają makijażu dokładnie. a później się dziwią ze nużeniec i te sprawy.

Honey
28-05-2013, 17:50
Uzupełnienie mojej mamy. Czas 2 h 45 minut :/

nadiuszka
28-05-2013, 18:07
ładniusie, widać że bardzo się starałaś. teraz tylko czas przyśpieszać :ok:

Honey
28-05-2013, 18:27
Dziekuje :) Ciesze sie bardzo, mama zadowolona :) W sumie sporo czasu zajelo mi czyszczenie rzes z kredki do oczu, ale i tak musze przyspieszyc :)

nanami7
28-05-2013, 18:59
dobra rzucam sie Wam na pożarcie :D

gorzej niż ostatnio byc nie moze, a ze zaliczylam drugie szkolenie i czuje sie bardziej pewnie to dzis zgarnelam mamcie do gabinetu i zrobilam jej rzeski 0,2 dł 9 i 11 C.
Jestem bardzo zadowolona z tego co udało mi sie osiagnac. W koncu robilam je sama po raz pierwszy, kleilam niecałe 3 godziny ale mama już uleżec nie mogla, wiec wiem ze nie sa wszystkie wyklejone, natomiast efekt taki jak mama chciala - mega naturalne.

Wiem ze duzo pracy jeszcze przede mną, wiele sie musze nauczyc, ale czuje sie pewniej. (te dziewczyny które czytały temat o szkoleniach, wiedzą co mam na myśli ^_^ )

Agnieszka Praska
28-05-2013, 19:58
Basia i tak trzymac :D bedziesz czesciej kleic to zejdziesz z czasu nawet nie bedziesz wiedziec kiedy ;)

Nanami bardzo ladnie :)

Star Lash Academy
28-05-2013, 20:44
A tutaj prace mojej kursantki ze szkolenia 2 dniowego :) 1 dzień odbył się w salonie ,w którym współpracuję (ze względu na modelkę która tam pracuje :) ) a 2 dzień już u mnie w gabinecie ;)

Madziu nie wiem czy dołączysz do nas na forum mam taką nadzieję, że tak ;) Madzia to osoba mieszkająca na stałe w Niemczech. Zajmuje się m.in. makijażem permanentnym więc ja podejrzewałam, że to będzie naprawdę zdolna manualnie dziewczyna ;) I nie pomyliłam się tutaj można obejrzeć efekty jej naprawde ciężkiej ale jak efektownej pracy. Bo modelki dostała o bardzo gęstych, długich i grubych rzęsach :) Ja jestem zadowolona z mojej kursantki, a prace oceńcie same...

Szkolenie 2 dniowe (trwało 16h) u Agulaaa :)

delyszys
28-05-2013, 21:12
Zdolna nauczycielka i zdolna kursantka. Bardzo ladne z reszta az za ladne jak na szkolenie hehe;) pieknie rowno jestem w szoku

barbara_kawka
28-05-2013, 23:14
moje kolejne cudaki ;)

Agnieszka Praska
29-05-2013, 07:55
basia super:) tak trzymaj i bedzie super:ok:

Agula Hol
29-05-2013, 09:23
Ja też nie lubię klientek z makijażem, szczegolnie takich które jeszcze malują sztuczne rzęs, ale zmywają sama:cool:

A tu dodaję moje zaległości, po mału nadrabiam i robię obróbki zdjęć i dodaje, czekając na opinie:wstydek:

mini89
29-05-2013, 10:24
a tutaj coś ode mnie :)

nadiuszka
29-05-2013, 11:31
jak już Aga się chwali... też pochwalę się moją ostatnią kursantką.:wstydek:

dziewczyna jechała z daleka, była na kursie dwudniowym.
jestem z niej bardzo zadowolona. jest szczegółowa i precyzyjna. a że ja porządeczek lubię to bardzo fajnie nam się współpracowało. :ok:

modelki były dwie,ale jednej zapomniałyśmy zdjęcia przed zrobić :(, a na zdjęcia "po" to już nie miałyśmy czasu za bardzo, tak że wstawię tylko 1 zdjęcie.

mam nadzieję że dziewczyna szybko dołączy do grona forumowiczek i będzie jeszcze nie raz cieszyć nas swoimi umiejętnościami.:]

Star Lash Academy
29-05-2013, 12:19
Nadiuszka umiejętności manualne kursantki to jedno i wizualizacja stylizacji :) ale nie ma to jak pięknie wyłożona teoria a następnie przekładająca się to na praktykę. Widać baczne oko Pani instruktor obserwujące każdą doklejoną rzęskę= śliczny efekt ;) GRATULACJE dla instruktorki oraz dla kursantki, aplikacja bardzo mi się podoba ;) Ostatnio trafiają się nam zdolne kursantki Nadiuś :D :) oby takich więcej w tej branży

kiwaczek2
29-05-2013, 13:38
właśnie, same zdolne i weź tu się człowiek przebij ;D

Star Lash Academy
29-05-2013, 14:11
kiwaczek kochana co Ty chcesz Ty rowniez zdolna jestes :) jak kurs jest przeprowadzony na najwyzszym poziomie to i stylistka okazuje sie byc zdolna- jesli slucha oczywiscie to co mowi instruktorka :)

a nie mogłam się oprzeć i zrobić zdjęcia z dzisiejszego uzupełnienia mojej klientki, której postanowiłam dodać troszkę kolorków na oczy ;) ona o niczym nie wiedziała i była w pozytywnym szoku to co zobaczyła po otwarciu oczu ;) Ona mi bardzo ufa i nie jeden raz robiłyśmy już kolorowe rzeski ale takiego odjazdu jeszcze nie było :) Turkus, seledyn i jaskrawy żółty plus tym razem uzupełnienie metodą objętościową wcześniej było 1:1 i w ten o to sposób przeciągnęłam klientke bez jej wiedzy na objętościówki mówiąc, na koniec że dzisiaj ma uzupełnienie metodą obj w cenie 1:1 ;) była w pozytywnym zaskoczeniu jak to ładnie wyszło, szkoda że zdjęcia nie pokazują tych kolorków jak się mienią.

asiuniak33
29-05-2013, 21:32
Agulaaa Fajne kolorki :ok:
Kilka ostatnij moich prac

luska102
30-05-2013, 12:35
uzupelnienia,
pierwsze to tylko jedno rozczochrane zdjecie na otwartym,
i drugie przed i po uzupelnieniu.

barbara_kawka
30-05-2013, 14:55
laseczki a o moich rzesiorkach cos wiecej ?? bede bardzo wdzieczna ;)

Chantelle
30-05-2013, 17:53
żeby zaburzyć wasz cudny ład na oczach wklejam "mój" bałagan ehhh;) ostatnio przyznam, że nie trenowałam, bo wróciłam do pracy(10h), ale postanowiłam że jednak bardziej skupie się na rzęskach. Teraz mam okazję odłożyć troszkę grosza, więc za niedługo pewnie zaserwuję sobie doszkolenie :)
Przy następnej okazji nie będe uzupełniać, tylko sciągam i zakładam nowe, zobacze jak to czasowo wyjdzie, bo sciąganie pojedynczych sztuk troszkę za dużo czasu mi zabiera :/
http://pliki.wzorki.info/images/CouL7.jpg

agaciorka93
30-05-2013, 23:01
Przyszedl czas na mnie
Mam nadzieje ze mnie tutaj nie pogryziecie za to co zrobilam wiem że nie jest 100% wyklejone i sie troszke mi powywijaly te rzęski. Jest to moja pierwsza aplikacja po kursie ( niezbyt dokladnym szkoleniu :( ) Na swoje tak jakby usprawiedliwienie wygladu rzęsek chcialabym dodac ze rzęsy na kursie byly calkiem we wszystkie strony swiata i pani która mnie uczyla powiedziala ze są ok.

Starałam się jak najbardziej kleilam niecale 3 godziny bo pozniej zaczal mnie bardzo bolec kregosłup wiec jest co jest.

Mam nadzieje ze z aplikacji na aplikacje bedzie coraz lepiej
Zdjecie mam tylko niestety na zamknietym i na jednym oku bo nie potrafilam dobrze zrobic zdjecia zeby nie bylo rozmazane :(



Aplikacja zrobiona na szkoleniu ....
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

A tutaj zrobione o własnych siłach i bez pomocy ...

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Star Lash Academy
30-05-2013, 23:08
agaciorka kochana szkoda, że nie trafiłaś na porządne szkolenie.. To napewno niestety nie pokazuje żeby instruktorka starała się przekazać wiedzę jak na najwyższym poziomie... :( Nie cieszy mnie ten fakt, że niektóre instruktorki mają takie podejście do tematu.... Tylko chapnąć kasę i dowidzenia... Niech se sama klei i sama się domyśla potem jak ma to być tak naprawdę.. Chyba, że instruktora sama tez tak klei rzęsy to co innego.
Na zdjęciu z kursu Twojego widać totalny chaos, kierunek rzęs w każdą stronę, widzę dużo sklejek. Na twoim zdjęciu już troszkę lepiej. Musisz popracować nad kierunkiem rzęsy lecz nie wiem czy wiesz jak masz to zrobić ( nie wiem czy ta wiedza została CI przekazana ) no i niestety sklejki też widzę. Musisz duuużo teraz ćwiczyć. Rada taka na razie nie klej na klientkach, ćwicz na koleżankach i uważaj przede wszystkim na sklejki, bo to robi straszną szkodę rzęskom. Trzymaj się i nie poddawaj ;)

luska102 bardzo ładnie równiutko ;)

agaciorka93
30-05-2013, 23:16
Staralam się rozdzielic wszystkie rzęski możliwe ze troche przeoczyłam. Pocieszam się faktem że zawsze mogło być gorzej. Mam nadzieje że jest jakas szansa że się do tego nadaje, bo przyznam ze bardzo mi sie to podoba :)Jak tylko uzbieram pieniazki to mysle sobie że pojde z której z Was na jakieś szkolenie jak mnie przyjmiecie :P

iosa
30-05-2013, 23:24
agaciorka93 a gdzie byłaś na szkoleniu ? Jesteś z Krakowa, więc dobrze byłoby wiedzieć, gdzie tak szkolą - choćby, żeby innym odradzić. (http://forum.wzorki.info/members/5734-agaciorka93.html)

nadiuszka
30-05-2013, 23:32
którakolwiek Cię chętnie weźmie i nawet się o to możesz nie obawiać, ale sądząc po różnicy dwóch zdjęć to za niedługo sama już będziesz bardzo ładnie kleić, bo co tu dużo gadać to z kursu jest tragiczne zaś to następne dużo lepsze. a na ogół jest na odwrót bo na kursie instruktorka nad każdą rzęsą stoi.

Star Lash Academy
30-05-2013, 23:41
agaciorka kochana ja nie twierdze, ze sie nie staralas ;) widac róznice pomiedzy 1 a 2 zdjęciem ;) jedynie wskazuje Ci drogę, którą masz iść. SUper, że Cię to wciągnęło, o to chodzi w tej pracy żeby ją kochać tylko wtedy będziesz dobrą i rozpoznawalną stylistką ;) Ćwicz Ćwicz Ćwicz a jesli stwierdzisz, że pracujesz za długo lub coś jeszcze Ci się nie podoba to zapraszamy na doszkolenie, instruktorek masz do wyboru naprawdę dużo :) Każda chętnie CIę przyjmie pod swoje skrzydła i wyłoży swoją wiedzę w porządny sposób:)

DianaT
31-05-2013, 19:05
Ostatnie robione bardzo niecpierpliwej klientce, 30 minu to za duzo, i ciagle mi fruwa po lozku. Musze sie wyposazyc w jakies pasy :skacze:

http://pliki.wzorki.info/images/9jH8.jpg

Agnieszka Praska
31-05-2013, 19:10
bardzo ladne:)

pinusia6
31-05-2013, 19:27
Śliczne i jaka ładna właścicielka :) Piękne rzęsy i oczka super połączenie :)

Cataleya 1981
31-05-2013, 20:45
Ja dziś zrobiłam podczas uzupełnienia pierwsze nieśmiałe próby 2:1. Przyjaciółka ma bardzo rzadkie rzęski więc zrobiłam 2:1 od środka powieki do wewnętrznego kącika, żeby jakoś optycznie gęstość była zbliżona do zewnętrznej części oka. Zapewne zaraz dostanę po tyłku, ale co tam ;)
Pozwoliła mi na sobie ćwiczyć co chcę więc korzystam :skacze:

W dodatku jest pierwszą która zainteresowała się kolorowymi rzęsami i zdobieniami :skacze:

Pierwsze zdjęcie po uzupełnieniu dzisiejszym, drugie pełne 1:1

tomaszka
31-05-2013, 21:18
Ale ma fajne soczewki. :)

Cataleya 1981
31-05-2013, 21:20
Nie ma. Zdjęcia robię telefonem więc przy obróbce podciągam kolory tęczówek ;)

Star Lash Academy
31-05-2013, 23:42
Cataleya no niezle niezle ;) pomyśleć tylko jak już będziesz wiedziała dokładnie o co w tym chodzi i jak się to "je" to naprawdę będą ładne objętościówki w Twoim wykonie ;)


A tutaj moje wyklejanki w tym oczka naszej koleżanki forumkowej pierwsze 4 zdjecia :) tym razem robiłyśmy 2:1 bo Hollywood to nie efekt dla niej ;)


Kolejne zdjęcia to mix objętosciowy z metodą 1:1


Ostatnich piwnych oczu nie moge wyjawic co to bo na moim blogu jest konkurs apropos tej pracy :) Dla zainteresowanych zapraszam do wzięcia udziału :)

Agnieszka Praska
01-06-2013, 10:07
bardzo oadne rzeski dziewczyny:)

ja wam pokaze zdjecie pracy jaka wczoraj wykonala kursantka moja, forumkowa marz_g :D
Marzenka to bardzo zdolna dziewczyna:ok:
wstawiam jedno zdjecie reszta pewnie pochwali sie sama Marzena:)
wyklejone 100% rzesek w czasie 2h45min

kiwaczek2
01-06-2013, 10:39
pierwsze foty to 2:1 mimo że malutko, ale po prostu rzęs jest malutko i chudziutko ;-D a że to moje drugie objętościowe, to nie chciałam się bawić w większe zagęszczenie. i nie są to moje ulubione rzęsy do wyklejania, oj nie.3,5h mi zajęło:/:
69328

69329


drugie - zawsze jakoś są poczochrane. 2,5h ze zdjemowaniem
6933069331

a trzecia - przyszła po 3 tyg, a rzęs 10 na krzyż. cała się świeci. ja dotykam, a tam tona kremu typu nivea lub coś równie tłustego. powieki również. jestem ciekawa czy przez to mogły jej tak wypaść??
więc robiłam praktycznie od zera i w 3h się wyrobiłam:yess: dodam że jak zakładałam jej pierwszy raz to była burza - ale ja w te bzdety nie wierzę, że jak burza to wypadną ;)
69332


i wszystko w jeden dzień z godzinną przerwą pomiędzy. nie mam porządnego łóżka i robię na zwykłym krześle, więc możecie sobie wyobrazić w jakiej pozycji chodziłam wieczorem. tylko mi laskę dać. myślałam że mi kręgosłup wyjdzie uszami :D

Star Lash Academy
01-06-2013, 12:09
Kiwaczek no pieeeknie kochana pieknie juz Ci idzie:) gratulacje :D i czas prosze prosze jak zszedł ładnie

edusia777
01-06-2013, 18:44
agulusia no swietne te rzesy, widac ze ma dziewczyna talent w lapkach:)
wrzucam moje dzisiejsze 1:1
evo silki 0,2 8,10,11,12mm

Agnieszka Praska
01-06-2013, 19:00
Kiwaczek slicznosci :) jedyne co bym starala sie zmienic to dlugosc rzes pierwszej stylizacji ;) juz ci pisze dlaczego
Widac ze pani ma bardzo nisko luki brwiowe, dlugoscia rzes a raczej krotkoscia;) powinnas wyrownac ta dysproporcje zeby nie wydladala tak groteskowo ;) rzesy siegajace brwi wygladaja dosc dziwnie :)

Edusia sliczne rzeski, rowniutkie jak od linijki :)

maksik
01-06-2013, 21:43
To i ja dodam moje pierwsze wypociny. Chyba powinnam dodać - znowu w życiu mi nie wyszło: :wstydek:
Ale trudno, czekam na Wasze uwagi i ewentualne wskazówki:/:
A ja i tak, jak tylko znajdę kolejne mega cierpliwe chętne dziewczynki będę robić swoje wyklejanki :skacze:
Mogę tylko powtórzyć za moimi poprzedniczkami - 4 godziny gry wstępnej to jakaś masakra;(, nie do wiary do czego jesteśmy zdolne dla paru milimetrów przyjemności:gafa:

karchola
02-06-2013, 00:23
No to tym razem ja. Byłam na rzęsach. Prace tej "stylistki" dokładnie obejrzałam i były naprawdę ładnie, starannie wykonane, bez sklejek. Niestety zdjęcia aplikacji musiały być specjalnie robione pod zdjęcia pokazowe.

zastanawiam się co ja mam z tym wszystkim zrobić. 8.06 jestem na weselichu a potem to mogę wszystko ściągnąć. Nie wiem jak podejść do babki, wiem, że zwrotu nie dostanę a poprawki to aż się boję... i weź tu bądź mądry

69360

69361

Agnieszka Praska
02-06-2013, 10:07
maksik nie wiem co ty chcesz od tych rzes :)
jest ok:ok: bardzo ladne i staranne rzeski, rowniutkie, zachowane sa plynne przejscia miedzy rozmiarami, jedynie przedostatnie sa troszke zmierzwione, musisz starannie wyczesac rzeski zeby byly rowniutkie:)
czas sam zejdzie jak bedziesz do wprawy dochodzic ;)


karchola hmmm co ja mam ci powiedziec rzeski jako caloksztalt sa ok sa rowne i ladnie wyprofilowane, ale wydaje mi sie ze jest sporo sklejek albo za duzo kleju
na zwrot bym nie liczyla a poprawki tez bym sie bala robic u tej osoby ;)

Chocolata
02-06-2013, 10:28
Moje pierwsze "pokursowe" u Agulusi :przytul:. Mam nadzieję, że wybaczycie niedociągnięcia.. stres zrobił swoje :( Jeszcze zdjęć nie umiem poprawnie robić, wiec nie wszystkie wyszły jak chciałam.
69362
69363
69364
69365

nadiuszka
02-06-2013, 16:26
Karchola, no bo ty bidulka nie masz pewnie do kogo pójść we Wrocku na rzęski ;)


Choco, bardzo ładnie Ci idzie, dobrze Agulusia Cię wyszkoliła a i widać pewną rękę.

Maksik, ja tam też nie wiem co Ty masz do tych rzęs. ładniuko jest.

karchola
02-06-2013, 16:47
pewnie Nadia bo są dwie stylistki i do nikogo więcej pójść nie można -.- przynajmniej mam świadomość co się dzieje u konkurencji

Gorzkajakmokka
02-06-2013, 16:49
Dzięki Nadius :D

A co do Karcholi to miałam okazjęwidzieć te rzęsy na żywo.

To 6-7takich wielkich kęp na jednym oku .

wisienkakwspz
02-06-2013, 17:19
Ode mnie:
1. Uzupełnienie 2:1
2. 1:1 - zastanawiam się, czy nie dać przy uzupełnieniu dłuższych rzęs w zewn kąciku, chociaż ciężko mi było je profilować, bo rzęsy skręcają do środka, a do tego Pani ma dość opadającą powiekę - co myślicie?
3. Uzupełnienie 2:1 po 6 tyg

Agnieszka Praska
02-06-2013, 17:22
druga stylizacje zostawialabym w spokoju jest ok ;)
jak dasz dluzsze to oklapna w dol tak jak na 1 i 3 stylizacji
z wszystkich 3 stylizacji nr 2 jest najlepsza:D:ok:

Star Lash Academy
02-06-2013, 18:20
choco bardzo ladne zdjecia i czysta naprawde ladna stylizacja :) gratki, widać że kursantka słuchała uważnie uwag instruktora :)

Wisienka zgadzam się z Agulusią, stylizacja nr 2 bardzo ładna- jesli chcesz cos dac dluzszego to predzej na srodku oka ( nzrob bardziej otwarte oko) bedzie jeszcze ladniej :) a 1 i 3 troszkę smutne oczęta wyszły, za długie dałas rzeski w zew kąciku.. Ew wyprofillowałabym w inny sposób oczka:) na 1 zdjęciu kocie oko moze byc ale do zew wczesniej zeszlabym krotszymi rzeskami to oczko nie byloby takie smutne. na 3 zdjeciu Pani ma daleko osadzone oczka a profilowaniem na kocie oddalilas je jeszcze bardziej od siebie. Musisz analizowac dokladniej oczka ;) wtedy nie wyjda takie hocki klocki :) a tak pozatym starannie i rowniotko :)

karchola bidulko ja widze golym okiem sklejki zwlaszcza na prawym oczku :( ratuj te rzesy szybko..

nadiuszka
02-06-2013, 19:39
pewnie Nadia bo są dwie stylistki i do nikogo więcej pójść nie można -.- przynajmniej mam świadomość co się dzieje u konkurencji
sorki nie chciałam Cię w żaden sposób urazić.

szczerze? ale ja bym się bała tak testować konkurencję... szkoda rzęs.

marchewkowy_las
02-06-2013, 22:56
to ja poradziłam Karholi pójść do przeciętnej konkurencji, by wiedziała, czego nie robić swoim klientkom. ja byłam u wielu stylistek, na sobie odczułam wszystkie masakry, które możliwe sa przy przedłużaniu rzęs, dlatego nie dostarczam tego swoim klientkom. właśnie w tym celu radziłam Karholi nie iść do naszych zdolnych forumowiczek, bo musi na sobie przetestować złe skutki stylizacji. po ładne rzeski wie do kogo iść :D

karchola
02-06-2013, 23:47
lepszej szkoły pilnowania by nie robić sklejek i klejenia każdej rzęsy nasadą nie ma... Doświadczam również co to znaczy plastik na oczach i jestem dodatkowo wzbogacona o wiedzę pozaforumową - moja stylistka podczas klejenia opowiadała mi o rzęsach z dzika...

marchewkowy_las
03-06-2013, 00:58
wow :wow:

iosa
03-06-2013, 13:53
czytałam na forum o rzęsach z nutrii to dlaczego nie z dzika:mml::haha2:

nadiuszka
03-06-2013, 14:01
moja stylistka podczas klejenia opowiadała mi o rzęsach z dzika...
szacun, karchola za odwagę, cóż mogę powiedzieć... :ok:
Alu ale Ty jesteś, wieeesz... tak maltretować swoje kursantki ;)
:wow: rzęsy z dzika... bomba!! też takie chcę :skacze:

Agnieszka Praska
03-06-2013, 14:07
podziwiam za odwage i dawanie sie oszpecac tylko nie bardzo rozumiem w imie czego;)
pilnowac to sie kazda powinna zeby baboli nie robic bez kar cielesnych:D
ale i tak podziwiam, ja tam wole na zdjecia popatrzec niz poddawac sie torturom:P
rzeski wole zrobic porzadnie u sprawdzonej osoby i nie dawac przykladu swoim klientkom ze w kijach i babolach jednak chodzic mozna;)
rzesy z dzika rewelka:skacze:

mini89
03-06-2013, 15:30
Mojej mamy :)

69400

Agnieszka Praska
03-06-2013, 16:12
mini bardzo ladne:):ok:

Cataleya 1981
03-06-2013, 19:47
Jak zwykle... muszę coś zrypać wtedy, kiedy mi najbardziej zależy.
Uzupełniałam dziś Agulę. Pierwszy raz na silicopadach, pierwszy raz z dwiema zakrzywionymi pęsetami, pierwszy raz ombre mieszane z czarnymi.
Zachwycona nie jestem :( Agulaaa delikatnie skrytykowała parę rzeczy, ale teraz jak siedzę w domu i patrzę na zdjęcia to się czuję jak ostatnia sierota :why:(ta ikonka jest boska :D )
Jakbym zdjęła te wszystkie najdłuższe, to by chociaż schodka nie było.

PS. Na 1 zdjęciu Agulaaa ma rzęski miesiąc po klejeniu przez (kogoś z forum, mówiła mi ale zapomniałam z wrażenia). Muszę przyznać że jestem pod wrażeniem jak się trzymały :)

nadiuszka
03-06-2013, 20:04
Cataleya, skąd ta panika? skoro Aga nie kazała ściągać to znaczy że nie było tragedii ;)

miło mi że jesteś pod wrażeniem wytrzymałości mojej pracy ;)

Star Lash Academy
03-06-2013, 21:24
Cataleya nie jest zle przeciez ;P co Ty chcesz od siebie, równo wykleilas a reszte uwag co powiedzialam to poprawisz na przyszlosc i bedzie pieknie :) rzeski wygladaja bardzo naturalnie i o to mi chodzilo tym razem :) Kobietka zmienna jest przeciez :)

Joannah
03-06-2013, 21:35
Rzęsy z dzika :D Taką szczotą to można by spokojnie podłoge zamiatać;)

Mini - prześliczne rzęski!

bombelkowa
04-06-2013, 09:57
Mnie się rzęsy z dzika podobają :D mocne i ogóle :ok:

a tu moje.. zwykłe..syntetyki :D
kiepowate zdjęcie wyszło telefonem..:/:

Cataleya 1981
04-06-2013, 13:43
Mam dostep do kilku skór z dzika! Moge troche wyczesac... Któraś reflektuje na nowy materiał?:D:skacze:

Star Lash Academy
04-06-2013, 14:27
Catelayea myśle ze w ramach wymiany ja Tobie rzęsy a Ty mi rzęsy z dzika :) Wykorzystam zapewne na niegrzeczne klientki :D hahahha


a tutaj dzisiejsze moje dłubanko rzesy z Norki Syberyjskiej profil C met 2:1 z 3:1 :) rzeski "próbne ślubne" Klientka wyszła mega zadowolona, robiła rzęski 1 raz myślę, że zostanie moją stała klientką bo przeszła ze mną na Ty jak tylko zobaczyła rzęsy :) Skromnie się przyznam, też mi się podobają :)

mini89
04-06-2013, 14:39
Agulaaa przepiękne rzęsy !:)

luska102
04-06-2013, 15:17
Agulaaa- :love: mysle ze moje bedą równie pięknie.

Gorzkajakmokka
04-06-2013, 16:35
Ja już nie mam sił do tych kącików wewnętrznych. Niech mi ktoś da szybki kurs z nich bo się popłaczę... Dodatkowo wszyscy chcą w środku długie a to mi nie ułatwia. I te kocie oczy. Skąd one to wzięły wszystkie :D?

Star Lash Academy
04-06-2013, 16:52
gorzkajakmokka proszę na szybki kurs doszkoleniowy do Nadiuszki. Niestety ale tutaj na forum nikt nie będzie Ci tłumaczyć jak się profiluje oczko dokładnie, za dużo teorii i za dużo naszej wiedzy ;) Nie obraż się ale my tą wiedze "sprzedajemy" . Wszystkie oczy niestety widzę robisz na "kocie oko" a Pani numer 1 ma ewidentnie opadajacy kącik zewnętrzny, nie ma opcji tutaj na profilowanie u niej kociego oka... Szybciutko umawiaj się na kurs do Nadii póki ceny jeszcze nie poszły w górę :)Ślicznie kleisz rzęski ( starannie i równiutko) ale niestety nie umiesz stylizować., wszystko jest na 1 kopyto, a doszkolenie pomoże Ci w tym, żeby takich błędów nie popełniać ;) Nie obraź się za to na mnie, ale muszę być szczera..

Luska102 ależ kochana oczywiście, że rzęski będą piękne u mnie zawsze są, bo kocham swoją pracę ;)

Mini89 dziękuję :)

Gorzkajakmokka
04-06-2013, 17:01
Przecież po to tu wklejam, żeby usłyszeć coś od bardziej doświadczonych dziewczyn :) Cenię sobię krytykę. Zresztą sama podchodzę krytycznie do swoich prac.

Z kursem to był żart. Już nie raz słyszałam ten tekst z umiejętnościami za które się płaci więc nawet bym nie śmiała :D

Na szkolenie się wybieram. A kocie oko niestety chcą dziewczyny, nie będę ich zmuszała do czegoś innego. Niestety większość też przychodzi i koniecznie chce takie jak " z tego zdjęcia" więc możliwe że wszystkie są na jedno kopyto :P

Star Lash Academy
04-06-2013, 17:24
gorzka oczywiscie, ale nie bedzie nikt na forum pisac krok po kroku jak wyeliminowac Twoje błedy :)

Skoro trafiaja Ci się same klientki na "kocie oko" to znaczy, że we Wrocku same kocice są :D No nic klient nasz Pan, klej w takim razie tak jak sobie życzą.
Chodz jak do mnie przychodzą klientki to ja im mówię, żeby zdały się na mnie a wyjdą upiększone bardziej niż sobie tylko myślą ;) I zawsze jest tak, że ja robie taka stylizacje jaką ja chce i jaka pani pasuje a nie to co ma jej koleżanka, bo nie każdemu pasuje to samo :)

A co do wewnętrznych kącików od połowy oka do wewnetrznego schodz już coraz krótszymi rzeskami i staraj sie stawij bardziej prostopadle do powieki bo lekko CI uciekają do zewnętrznego kącika. Nie widzę bo zdjęcia dosyć daleko są ale czy wyklejasz co do ostatniej rzęski w wew kącie?

Jak pójdziesz na kurs do Nadii to napewno wszystko wyłapie i pokarze co i jak ;)
Nie denerwuj się na mój post, ja NIE GRYZĘ :) wiem, że zabrzmiało to może nie dokońca miło ale taka nasza praca :) Tak jak pisalam rzęsy kleisz ślicznie, jedynie profilowaniem bardziej musisz się zająć i to tyle z mojej strony..

Gorzkajakmokka
04-06-2013, 17:30
Wrzucam tu zjęcia praktycznie od początku i każda rada była i jest dla mnie cenna :) każdy pisze tyle ile uważa za stosowne i nie każdy przeciez sprzedaje swoją wiedzę, więc warto próbować :)

Do Nadi się wybieram, ale teraz to już nie wiem czy mnie przyjmie bo wybierałam się raczej na objętościowe niż na doszkolenie, trudno, najwyżej :D

Sama widzę błędy, wiem, że długa droga przede mną, więc wcale mnie nie dziwi to co piszesz.

Star Lash Academy
04-06-2013, 17:34
Gorzka napewno się dogadacie obie :) nadajesz sie smiało na objętościówki już teraz, pracujesz starannie i czysto więc jak najbardziej 2:1 i 3:1 dla Ciebie. Podczas takiego szkolenia, patrzymy też na technikę 1:1 jeśli widzimy jakieś błędy to od razu je "naprawiamy"... Napewno chętnie Nadia Cię przyjmie w swoje progi ;)

asiuniak33
04-06-2013, 21:54
Bombelkowa śliczne i równiutkie

Gorzka bardzo staranne prace, masz do przedłużania rzęs dryg :) od razu to widać

kiwaczek2
04-06-2013, 22:29
Agulaa - ojej, jak ja bym tak chciała

a mi znów czas się popsuł :o robiłam 3,5h i 3,45h. bardzo mnie to demotywuje, oj bardzo.

jak zwykle znów płatków nie zdjęłam:haha: wiem, rzęsy dochodzą do brwi. ale jej naturalne są długie i też prawie tam dochodzą. chciała dłuższe, niż ma jej koleżanka. więc ma dłuższe o 1mm.
69436

69437

druga istota;(myślałam że wyjdę i się poddam. jak spojrzałam na rzęsy jak tylko przyszła, to myślałam że są grube. już się cieszyłam. a tu nic. cienkie jak piórko. po prostu kilka rzęs splatało się w jedną. i weź tu rozdzielaj. potem te cienizny były tak blisko siebie...:( i jeszcze łzy i łzy i łzy

69439 69440

Cataleya 1981
04-06-2013, 23:04
Kiwaczku nie marudź, przynajmniej masz co kleić. U mnie cisza.
Jutro ma przyjść koleżanka na kąciki i potem mama na nową aplikację, ale poza tym nic...

Bogusia1984
05-06-2013, 01:37
i moje kolejne..jakos uzupelnienia mi wychodza gorzej.....
tu uzupelnienie po 2 tygodniach
http://pliki.wzorki.info/images/59xu.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/s2SZJ.jpg


zalozenie - u Murzynki - bardzo krotkie- proste rzesy...
http://pliki.wzorki.info/images/lo49u.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/ypSTD.jpg

mini89
05-06-2013, 10:13
czemu ta Pani ma maseczkę na twarzy ?:)
fajny delikatny efekt u tej Pani

Cataleya 1981
05-06-2013, 11:15
Była dziś rano u mnie koleżanka, której wcześniej robiłam 1:1.
Uzgadniamy co chce, a ta mi mówi, że najbardziej jej się oko podobało kiedy jej wypadła połowa aplikacji :huh:
Że było fajnie, delikatnie. No to zaproponowałam jej kąciki.

Wykleiłam co 2-3 rzęskę, zagęszczając w stronę kącików zewnętrznych tak, że same kąciki są wyklejone rzęska w rzęskę. Dałam jej lusterko, a ta prosi żeby kilka rzęs zdjąć :o Na co ja mówię, że wtedy będzie miała mniej niż połowę aplikacji. Się uparła że chce, no to zdjęłam. Policzyłam ciut mniej niż za połowę 1:1 - 70zł.

Ciekawe jak szybko przyjdzie na uzupełnienie. Uprzedziłam, że widzimy się najpóźniej za 2 tyg.
Wyklejałam 0,10 i 0,15 B 8-10-11.


Takie se... dla mnie goło :porazka:

Ostatnie 3 po zabawie w photoshopie ;P :skacze:

mini89
05-06-2013, 11:33
bardzo ładnie :) szkoda że tak mało, ale klient nasz pan, niestety :)

wisienkakwspz
05-06-2013, 16:26
gorzka no właśnie u mnie też chcą koniecznie kocie oko ;) Albo takie rzęsy jak ma koleżanka ;) I czasem jestem zbyt mało asertywna ;)

Tym razem takie - i jak ze stylizacją oka?

Ewi89
05-06-2013, 19:16
hej kobitki!
Tak podpatruje wasze piekne prace i jestem zachwycona! Troche zazdrosna też:)
Jestem świeżo po kursie na secret lashes i powoli oswajam się ze skompletowaniem swoich rzęs [3majcie kciuki żebym w koncu coś wybrała ]

GRATULUJE każdej z was bo teraz wiem ile wysiłku trzeba włożyć w wykonanie super rzęs!

caluski!

[ps a może i ja kiedyś dodam tu swoje wypocone rzęski hiih]

Agnieszka Praska
05-06-2013, 21:13
no dobra to pokazuje moje osobiste rzesy
napiszcie co myslicie bo ja juz przewrazliwiona jestem i chyba za duzo wymagam :wstydek:
kacik wyrwany osobiscie przezemnie bo mnie drapal, myslalam ze przejdzie ale caly czas mnie cos drapie ;(

Star Lash Academy
05-06-2013, 21:26
Catelayea kochana pamietasz co Ci mówiłam ;) przejscia pilnuj bardziej i bedzie super, kacik wyszedł Ci ok ;) chociaz ja bym przeszła płynniej jeszcze z zewnetrznego do srodka dluszymy bo troszke uciełas tak w jednym fragmencie oczko, pilnuj tego a kącik bedzie równie pięknie wyglądać :) tak pozatym jest naprawde dobrze..

Wisienka zrobilaś bardzo ładne otwarte oczko, chodz tutaj ja bym zrobila Pani stylizacje na "wiewiórkę" Tej Pani pasuje ta stylizacja, która wykonałaś lecz jeśli ja miałabym ją kleić to właśnie zrobiłabym troszkę krótsze już rzęski na środku oczka i do wewnętrznego kacika zeszłabym na 7-8 mm ;) A tak pozatym starannie naprawde ładnie ;)


A tutaj moje wypocinki na naszej forumkowej koleżance Anastazja.B sliczne rzeski grube, geste i mocne plus piekna zielen oka :) Anastazja jest naprawde odważna, przyjechała sama z takimi rzęsami do mnie i prosiła takie sobie założyć "+" za odwagę ja bym chyba się nie skusiła jednak na czerwone ombre :D


a tutaj piekne oczka Anastazji ;)

Tak prywatnie to dziękuję za tą przemiła wymianę= rzęski za mój makijaż próbny ślubny w wersji 2 :) Czuję się w nim fantastycznie :D pomalowałaś mnie tak jak sobie to widziałam i tak jak siebie wyobrażałam DZIĘKI :*

AnastazjaB
05-06-2013, 23:41
Nom, teraz muszę się trochę przyzwyczaić :D One są stosunkowo jasne i dopiero w mocnym świetle widać piękny kolor... a tam taka szarówka za oknem :/

Dziękuje pięknie, zrobione są idealnie tak jak tylko mogłam sobie je wyobrazić :D
Dobrze, ze wytrzymałaś moje wiercenie się i gadanie :P

carmenita
06-06-2013, 00:19
Cataleya 1981 (http://forum.wzorki.info/members/19194-cataleya-1981.html) znam to, gdy klientka mówi o połowie aplikacji.. A jak założyłam cieńsze to po krótkim czasie widzę jakąś niewyraźną minę, że czegoś brakuje... Na pewno ja osobiście nie zgodziłabym się na zakładanie co którejś rzęsy, bo sama bym się serio źle czuła z taką świadomością. ;)

Bogusia1984
06-06-2013, 01:20
czemu ta Pani ma maseczkę na twarzy ?
fajny delikatny efekt u tej Pani

Ta pani lubi miec wszystko badzo zdrowe - tak jak ja:) nie chciala wdychac oparow z kleju - a ja bylam tez zadowolona bo podczas rozmowy nie czulam jej oddechu i jakos tak bardziej higienicznie sie czulam:)

jauntyangel
06-06-2013, 01:34
agulusia jak dla mnie(a zaznaczę wpierw, że nie chcę nikogo obrazić, ani nic z tych rzeczy oraz że oceniam tylko to co wyszło na zdjęciu, a co niekoniecznie wygląda i takie jest w rzeczywistości :D ) to tam jest KUPA :blink: sklejek i rzęski są zbyt oddalone od powieki :co: a powiedz - oprócz tego drapiącego kącika to gdzieś Cię jeszcze kłuje lub ciągnie? bo na zdjęciach to tak trudno ocenić czy jest dobrze czy źle właściwie :lookam:i sama nie wiem :/:

agulaaa cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudne te ombre - się zkochałam :D

Cataleya 1981
06-06-2013, 07:46
Catelayea kochana pamietasz co Ci mówiłam ;) przejscia pilnuj bardziej i bedzie super, kacik wyszedł Ci ok ;) chociaz ja bym przeszła płynniej jeszcze z zewnetrznego do srodka dluszymy bo troszke uciełas tak w jednym fragmencie oczko, pilnuj tego a kącik bedzie równie pięknie wyglądać :) tak pozatym jest naprawde dobrze..
Kiedy ja tak chciałam Agulaaa :) Wykleiłam sobie zewnetrzne kąciki, zrobiłam zarys długosci na powiece i dałam jej lusterko żeby zobaczyła czy dlugość pasuje i chciałam wykleić płynne przejście. A ta mi w krzyk że dosyć i absolutnie nic więcej. Ty wiesz, że te kąciki które mi pożyczyłaś żeby jej pokazać uznała za "za mocne" ? ^_^
Przyjdzie na uzupełnienie to nie dam lusterka póki nie skończę przejścia. Długości były użyte 9-10-11-10. Nie powinien schodek wyjść. Ale skoro tak radzisz to przeciągnę 11tki jakieś 0,5cm w stronę oka i zobaczymy efekt :)


A tutaj moje wypocinki na naszej forumkowej koleżance Anastazja.B sliczne rzeski grube, geste i mocne plus piekna zielen oka :) Anastazja jest naprawdę odważna, przyjechała sama z takimi rzęsami do mnie i prosiła takie sobie założyć "+" za odwagę ja bym chyba się nie skusiła jednak na czerwone ombre :D


a tutaj piekne oczka Anastazji ;)


:love: ombre są cudne...

Agnieszka Praska
06-06-2013, 07:48
drapie i kluje wszedzie bo nasady nie sa powklejane:/:khem to jest zdjecie objetosciowki :P
tak sie cieszylam a tak naprawde sa do dupy nie podobne, zle wklejonych sukcesywnie sie pozbywam, wczoraj sklejki sobie zaczelam rozdzielac ale rece mi zdretwialy:D dzisiaj bede konczyc

Cataleya 1981
06-06-2013, 08:19
Jak widać nawet stylistka się może naciąć :huh:

Star Lash Academy
06-06-2013, 08:45
Cataleya kochana nie dawaj lusterka nastepnym razem kolezankom ;) klientka by Ciebie nie zjechala, a niestety nasze kolezanki to pozjadały wszystkie rozumy swiata i mysla ze wiedza lepiej ;) Zrob nastepnym razem tak jak Ty uwazasz a jak bedzie sie pluc dalej do CIebie to daj jej pensetki i niech sama sobie grzebie :) Szybko sie nauczy, że Ty wiesz lepiej i ladniej jej zrobisz niz ona sobie mysli... A tak jak Ci mowilam, jesli Ty bedziesz z siebie zadowolona to i ona bedzie tez :) Mi sie kacik Twoj podoba tylko mowilam o samym przejsciu ;)

Anastazja kochana wybaczam jestes chora, więc troszkę inaczej klei się chorego :) Ciesze się, że rzęski spełniły Twoje wyobrażenia i marzenia ;)


Dziękuje za opinie ;)

mini89
06-06-2013, 09:49
u mnie takie ostatnio, trochę wiatr się wdał :P

jauntyangel
06-06-2013, 11:29
agulusia ja się domyśliłam, że to objętościówka :D tylko na myśli miałam, że tam same kupki tych rzęs są jakby poprzyklejane do kilku naturalnych na raz(minimum 2-3) i ja się absolutnie tutaj nie będę wymądrzać, bo nie miałam szkolenia z objętościówek, ale tak na chłopski rozum to mi się wydaje, że nie powinny tak właśnie być przyklejone - jak się mylę to mnie proszę szybko z błędu wyprowadzić :tuptup: Poza tym :lookam:i jak dla mnie rzucają się w oczy te glutki kleju :wow:

Chocolata
06-06-2013, 14:29
Moje drugie samodzielne rzęski, a w dodatku jeszcze nie umiem dobrych zdjęć robić :(
6949869499
695006950169502

Agnieszka Praska
06-06-2013, 16:00
aniolku sa mega sklejki u mnie masz racje bo jak za jedna cignelam to polowa powieki sie ruszala:huh:


aga jest ok, zdjecia sa ok:)
jak robisz fotke jednego oka otwartego to staraj sie bardziej od dolu atakowac;) pozatym mozesz kadrowac zdjecia w jakims programie graficznym:)

Anastazja masz sliczne rzeski:D

kiwaczek2
06-06-2013, 16:06
czyli że poszłaś do nieznanej Ci stylistki na te rzęsy?

asiuniak33
06-06-2013, 21:18
Agulusia czy to tak ciężko porozdzielać sklejki.. nie rozumiem nie których dziewczyn...dla wygodny i kondycji rzęs klientki warto poświęcić te dodatkowe 5 minut.

mini89 w końcu będzie bezwietrznie ;)

Chocolata ćwicz profilowanie rzęs ale ogólnie ok :)

Ewi89
06-06-2013, 22:20
profilowanie? hmmm oho Ewi chyba na kursie przysneła troszke :<<;(

Gorzkajakmokka
06-06-2013, 23:27
profilowanie? hmmm oho Ewi chyba na kursie przysneła troszke :<<;(
Może kurs nie miał tego? U mnie to ledwo co było na kursie.

nadiuszka
07-06-2013, 07:37
od tego są doszkolenia ;)

Ewi89
07-06-2013, 07:50
brałam udział w kursie finansowanym z urzędu pracy i wątpie, że doszkolenie tez takie znajdę :)

w planie zajęc kursu jest jest o tym informacja i może nawet babeczka mówiła, ale jak zabrałyśmy się na robotę to już jakoś gorzej się jej słuchało :P

Cataleya 1981
07-06-2013, 08:02
W urzędzie pewnie nie będzie doszkoleń - ale sprawdź.
Za to na pewno doszkolenia na bardzo wysokim poziomie prowadzą instruktorki które znajdziesz na forum.
Nawet jeśli po 1 kursie masz braki to wszystko wyprostują.

:)

Ewi89
07-06-2013, 09:22
no to tylko smigać na koniec tęczy w poszukiwaniu garu złota :D

luska102
07-06-2013, 09:43
mialam przed 4 tygodniami taki przypadek.
jednak zdjecia po juz nie zrobilam bo poprostu zapoimnialam.
teraz przyszla na uzupelnienie i pstryknelem fotke i tak to wyglada...
probowalam zrobic objetosciowe 0,07 chociaz nigdy takich nie robilam, a ze dziewczyna miala wielkie braki to myslalam ze musze jakos to zatuszowac. I tak to wyszlo
fotki troche zlej jakosci chociaz w telefonie wygladaly super,

marchewkowy_las
07-06-2013, 09:47
dziewczyny, to nie jest wątek o szkoleniach i kursach, Ewi89, na naszym forum też znajdziesz mnóstwo wiedzy, czytaj wszystkie wątki rzęsowe :) profilowanie rzęsy to inaczej nadanie jej odpowiedniego kierunku, żeby stała prosto, nie przechylała się na boki.

agulusia, pisałaś, że nie pójdziesz do stylistki, która zrobi ci masakrę na oczach, bo będziesz sugerować się dobrymi zdjęciami. i się przekonałaś, że w praktyce nie zawsze to się sprawdza, ale są też plusy - tak denerwują cię te wszystkie sklejki, że teraz będziesz przewrażliwiona na tym punkcie podczas sprawdzenia rzęs swoich klientek. przecież nikomu nie życzysz takiego dyskomfortu. nie ma to, jak na sobie doświadczyć.

agulaaa, piękne ombre :kwiatek:, Anstazja, śliczne oczy :love:

ewajulia
07-06-2013, 12:46
Moje prace 1:1 oraz 2:1...:) Profil C 13-12-11, 12-11-10...

wisienkakwspz
07-06-2013, 13:34
ewajulia po pierwsze to niewiele widać na tych zdjęciach, a po drugie jak już coś widać to niestety bałagan...

bombelkowa
07-06-2013, 13:40
dokładnie tak jak wisienka pisze..
bajzel na kółkach..
zdjęcia rozmazane albo tak zretuszowane że i tak wyglądają jak rozmazane..
na przed ostatnim zdjęciu, na lewym oku pani ma takiego kołtuna że już mnie ciągnie..

jauntyangel
07-06-2013, 14:23
kołtuno-gluty :wow: ja bym powiedziała :gafa:a przecież z tym walczymy i przed tym przestrzegamy :szabelka:...

Agnieszka Praska
07-06-2013, 16:53
Marcheweczko tylko ze to nie byla przypadkowa osoba :( polecilo mi ja kilka osob i widzialam zdjecia prac jej autorstwa i bylo ok, to nie pierwsza lepsza laska z jakiegos tam salonu konkurencji o czy pisalysmy ;)
Ja nie musze bolesnie doswiadczac skutkow ubocznych stylizacji zeby sie pilnowac, zawsze to robie;)
No nic na nastepne gesciochy jade do bombla
do lodzi :P

nadiuszka
07-06-2013, 17:44
ojejejejuuuś... :wow: dłuuuuga droga przed Tobą jeżeli chodzi o rzęski ewajulia
poczytaj sobie dokładniewątki rzęsowe, popatrz na zdjęcia, jak to powinno wyglądać, jak nie dasz rady sama dojść to zbieraj na doszkolenie, ale tak szpecić klientów jak na tych zdjęciach to niestety nie można...

delyszys
08-06-2013, 00:34
dlugie geste naturalki wykleilam tyle ile dalo rade w 2h bo pani sie spieszyla i tak sie ugadalysmy
1:1 0,15 dl. 11.12.13.14 C

bombelkowa
08-06-2013, 08:27
następnym razem jak zrobisz 100% będzie pięknie :)

agulusia..już czekam na Ciebie:cwaniak2:

delyszys
08-06-2013, 12:47
a tu takie natepne. Slabe fotencje wyszly no ale juz po ptakach co jest trzeba ocenic;)
0,15 C
9.10.11.12
10.11.12.13

Chocolata
08-06-2013, 17:25
Zeszłam troszkę z czasu (2,5h) Pewnie dlatego, że rzęski delikatne, jasne rzadkie :D Wyklejałam 8/0,15 oraz 9/0,20 i 10/0,20 Mam cichą nadzieję, że wytrzymają urlop w Turcji :-x
69550
Doklejam foto tez mało udane ale chyba nieco lepiej doświetlone
69579

mini89
08-06-2013, 17:37
Chocolata - ładne rzęski, ale czemu to prawe oczko takie rzadkie ? :)

Chocolata
08-06-2013, 17:41
Światło padało z prawej strony przy robieniu zdjęcia- oba wyklejałam tak samo 1:1 i raczej nie różniły się ilością, wiec wina raczej oświetlenia - nie umiem robić jeszcze dobrych fot rzęskom :(

Agnieszka Praska
08-06-2013, 19:37
ostrosc na jedno oko zlapalo, musisz robic na makro i najlepiej wieksza ilosc zdjec ja zawsze robie po 3 fotki z danego ujecia bo zawsze cos rozmyte wyjdzie a pozniej jest z czego wybierac:D

mini89
08-06-2013, 19:56
to faktycznie światło :) tryb makro dużo pomaga, czasem też mi z lampą lepiej wychodzą zdjęcia :)

Star Lash Academy
09-06-2013, 18:51
Moje dzisiejsze wyklejanki

Fifty Fifty efekt niestety oczka baaardzo mi płakały podczas zabiegu ale tak klientka zawsze tak płacze, a więc niestety widać to na zdjęciach :( Oraz metoda Europejska te już z kolei nie płakały ;)

kamzu
09-06-2013, 22:30
Witam dawno mnie nie było, dziewczyny zrobiłyście super postępy i czuje ze zostałam z tyłu :/: już się nie mogę doczekać doszkolenia u Edytki:D
kilka dni temu trafiła do mnie kobieta z taką masakrą zrobiłam co mogłam - rzęski mocno spłakane

a jeszcze coś dodam i proszę o ocenę
3 pierwsze 2:1 nie ma zdjęcia od tyłu ):
2 następne 1:1

Zuuzaneczka
09-06-2013, 23:50
Rzęsy po 3,5 tyg - jestem zadowolona, bo to pani z mocno tłustą cerą (widać nawet na zdj)
http://i.pinger.pl/pgr92/a716490b001e4b6b51b4597a

No i po uzupełnieniu
http://i.pinger.pl/pgr435/7db421a8001dc98251b4597d

Gorzkajakmokka
10-06-2013, 11:49
Moje ostatnie. Co prawda nie widać, ale staram się różnicować :)
1.0,15 max 13mm C ( LL)
2.Norki 2:1 max13mm C ( LL- dramat :)) ( także ostatnie zdjęcie, ale pomniejszyła mi picassa przy łączeniu- na ostatnim zdjęciu oczy przymknięte od lampy, może nie powinnam dołączać)
3.I stresująco- płączące :-) ;-) max 13stki 0,15 C (LL)

wisienkakwspz
10-06-2013, 13:52
gorzka rozumiem, że zdjęcia boczkiem obrócone, żebyśmy się trochę pogimnastykowały ;)

Ode mnie dzisiejsze 1:1 0.15 dł. 8 do 11

Gorzkajakmokka
10-06-2013, 14:42
aaa racja, jakoś mi się tak ostatnio lepiej laczy - tym bardziej jak wrzucam zdjęcia z boku oka :) Muszę to ogarnąć bo faktycznie :D:P

edusia777
11-06-2013, 17:54
gorzka sliczne aplikacje! a tak nawiasem to przyda nam sie rozruszac kregi szyjne;p

moje dzisiejsze 3D

Zuuzaneczka
11-06-2013, 19:27
Uzupełnienie 2:1
http://i.pinger.pl/pgr397/7bd36a400008b0c651b654a5

http://i2.pinger.pl/pgr62/c39852ab000289f851b654a7

http://i2.pinger.pl/pgr341/a31b82e3000ece5451b654ac

asiuniak33
11-06-2013, 19:30
Edusia śliczne :ok:

Wisienka, Gorzka no bardzo ładne :]