PDA

Zobacz pełną wersję : [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20

Patrycja_92
19-07-2013, 12:21
Bardzo dziękuje za wszystkie miłe słowa, teraz to mam zapał do pracy, ileż to sie wspaniałości naczytalam to serce mięknie <3 Po powrtocie z Bułgarii zabieram sie za rzęsiorki i bede tworzyc dalej :))))

mini89
19-07-2013, 12:34
ode mnie coś, pierwsze uzupełnienie po 4 tygodniach
1:1 profil B 0,15; 0,1
11,10,8

70635

a tutaj też uzupełnienie ale zapomniałam zdjęcia przed ( jak zwykle) tutaj mam problem z kącikami, troszkę opadają, dałam cieńsze rzęsy w kąciku zewnętrznym 0,1, może powinnam jeszcze zwiekszyć skręt z B na C ?? co myślicie ?

1:1 profil B 0,15; 0,1
tez 11,10,8

70636
70637

agaciorka93
19-07-2013, 14:05
Kiedy ja bede kleic takie rzesidła jak Wy :love::love:

Jest juz ze mna troszke lepiej ? (Mozecie bić :P Wiem ze kacik wew. nie jest wyklejony i gdzie niegdzie rzesa za daleko jest przyklejona )

nadiuszka
19-07-2013, 15:05
Agaciorka, to Twój sposób podklejania płatków skutkuje kiepskim wyklejeniem wewnetrznych kącików. Dlatego na otwartym oku niezbyt ciekawie to wygląda, bo wewnętrzny jest łysawy.

bombelkowa
19-07-2013, 15:56
Dokładnie to co pisze Nadia.. nic dodać nic ująć..

marchewkowy_las
19-07-2013, 16:50
mini89, bardzo ładnie i starannie, na pierwszym zdjęciu przydałoby się zrobić bardziej płynne przejście, zbyt widoczny przeskok pomiędzy 8 a 10. a na drugim, owszem, zrobiłabym bardziej podkręcone kąciki zewnętrzne. i poeksperymentowałbym z profilem L mocno wywiniętym u tej pani :D

agaciorka93
19-07-2013, 19:37
Wiem właśnie z reszta co jakis czas mi sie odklejały :(
Ale powiedzcie mi czy ide w dobrym kierunku ?

DianaT
19-07-2013, 20:34
Dzisiejsze robione kuzynce z Niemiec. I postarałam się o w miarę dobre zdjęcia :skacze:

http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/WphFf.jpg (http://pliki.wzorki.info/images/WphFf.jpg) http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/4TKXe.jpg (http://pliki.wzorki.info/images/4TKXe.jpg)

A tu takie specjalne he he miałyśmy ubaw
http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/KRoOt.jpg (http://pliki.wzorki.info/images/KRoOt.jpg)

Cataleya 1981
19-07-2013, 20:51
Dzisiejsze zmagania - 3 aplikacje.
Pierwsza B 0,15 1:1
Druga B 0,15 1:1
Trzecia B 0,12 + 0,10 mix 1:1 i 2:1 ze względu cieniuchne i rzadsze rzęski

Trochę zła jestem, bo w dzikim galopie zapomniałam wziąć łapkę do przykręcenia lampy do fotela i aplikacje nr 2 i 3 robiłam w zwykłym dziennym świetle.

mucha
20-07-2013, 00:33
Cataleya dlaczego ta pierwsza pani ma takie długie w kącikach wew? takie chciała ?

Drugiej pani posmutniało oczko mam wrażenie. Ale czuściutko jasniutko i lekko :)

Malutkapumcia jaki gęścioch fajny :) zezik też :P

agaciorka jeżli masz problem z płatkami podklej je taśmą papierową. Mnie nieraz zdarza się, że pod koniec aplikacji zdejmuje płatki i podklejam taśmą same kąciki i wyklejam. Albo w ogóle zaczynam od kącików wewnętrznych, przechodzą do zewnętrznych i jadę rzęska po rzęsce. Aplikacja wygląda na nieskończoną. Takie aplikacje dopuszczalne są tylko i wyłącznie na żądanie klientki.
Jeżeli klientka stęka Ci na stole oszukuj z czasem. Dobrze aby w tle grała jakaś płyta a nie radio, w którym podają godzinę co 15 minut. Ja tak robiłam na początku. Jak zaczynała wierzgać nogami, mówiłam, że leży dopiero godzinę podczas gdy leżała już dwie. Nie podejrzy bo nie ma jak a Ty spokojnie robisz. jak wstanie spojrzy w lustro to wyleżany czas jest Przeszłością. :yess:

Nie poddawaj się. Z aplikacji na aplikację będzie coraz lepiej :cwaniak2:

Cataleya 1981
20-07-2013, 08:44
Cataleya dlaczego ta pierwsza pani ma takie długie w kącikach wew? takie chciała ?

Drugiej pani posmutniało oczko mam wrażenie. Ale czyściutko jaśniutko i lekko :)
W przypadku pierwszej pani rzęski wewnętrzne długością niemal pokrywają się z naturalkami. Ale masz rację, następnym razem dam jej tam 9tki. Ogólnie miałam z nią jaja bo oczy zaczęły płakać natychmiast po przyklejeniu płatków. Jak zaświeciłam lampę i przesunęłam nad jej twarz to znów łzy. Musiałam w trakcie zasłonić jej powieki górne płatkami dociętymi na kształt i przyklejonymi taśmami żeby jej nie raziło przez powieki bo łzy szły ciurkiem.

Z drugą dziewczyną też się zgadzam... za daleko pojechałam 12stkami :/: poprawie przy uzupełnieniu.


Jeżeli klientka stęka Ci na stole oszukuj z czasem. Dobrze aby w tle grała jakaś płyta a nie radio, w którym podają godzinę co 15 minut. Ja tak robiłam na początku. Jak zaczynała wierzgać nogami, mówiłam, że leży dopiero godzinę podczas gdy leżała już dwie. Nie podejrzy bo nie ma jak a Ty spokojnie robisz. jak wstanie spojrzy w lustro to wyleżany czas jest Przeszłością. :yess:


Ja lubię puszczać klientkom to: https://www.youtube.com/watch?v=RdshR6ljL2Y
Zapętlone i odtworzone 2x daje ponad 3h, klientki to lubią, uspokaja je, nie wiedzą ile czasu upłynęło, za to ja tak :)
Drugi mój ulubiony to https://www.youtube.com/watch?v=FIdiS5j0av4
oraz wszelkie inne chillout'ówki :) byle długie... :skacze:

kiwaczek2
20-07-2013, 09:25
Cat - ja to bym w ogóle tą rudą zrobiła C a nie B, no i tak za daleko długimi poszalałaś.

mini89
20-07-2013, 11:17
mini89, bardzo ładnie i starannie, na pierwszym zdjęciu przydałoby się zrobić bardziej płynne przejście, zbyt widoczny przeskok pomiędzy 8 a 10. a na drugim, owszem, zrobiłabym bardziej podkręcone kąciki zewnętrzne. i poeksperymentowałbym z profilem L mocno wywiniętym u tej pani :D


ten skręt L do mnie jeszcze jakoś nie przemawia :D może z czasem :)

Cataleya 1981
20-07-2013, 12:03
Cat - ja to bym w ogóle tą rudą zrobiła C a nie B, no i tak za daleko długimi poszalałaś.

Chciałam, nie zgodziła się ^_^ Bala się, że będzie się źle czuła i uzgodniłyśmy, ze przy uzupełnianiu wkleję C i wtedy zdecyduje przy czym ostatecznie zostać.

Mam jedną taką co się upiera przy B, ma założone C (mysli że B... ciiiii.... ) i jest zachwycona ;)
Zaraz wrzucę zdjęcia po jej dzisiejszym uzupełnieniu po 4,5 tygodniach. Wzięłam sobie do serca waszą uwagę o kącikach zewnętrznych jak i wewnętrznych i efekt wyszedł fajny :) C 0,15 8-9-10-11-12-11-10

mucha
20-07-2013, 15:32
Cataleya pięknie :ok: Ja mam sporo klientek, które mają długie rzęsy w kącikach :P kleję 6 lub 8 ponieważ jak otworzy oczko tych naturalnych długich końcówek rzęs po prostu nie widać

Dzisiaj też kleiłam panią która nosiła B a dzisiaj na uzupełnieniu dokleiłam C, czyli wyszedł mix B i C. Ogrom rzęsek, wykleiłam tylko 90% rzęsek :/: bo plecki jej pękały, a poza tym gadamy strasznie i tracimy czas ;(

Nie wyczesane ;)

Na czterech ostatnich zdjęciach moje na dzień dzisiejszy płatki nr 1. Oby się nie zepsuły :P (przepraszam za jakość zdjęć)

Bogusia1984
21-07-2013, 01:23
I moja ulubiona kientka z mega rzesami';0 kocham ja wyklejac:)
http://pliki.wzorki.info/images/rfmzZ.jpg

nadiuszka
21-07-2013, 16:45
aż nie mogę się nie pochwalić. trafiła mi się kolejna mega uparta zdolniacha! Ania nie siedzi na forum ale mam nadzieję że do nas dołączy.
kurs 1:1, 90% pracy kursantki.
rzęski lekko pogrubione (0,15), zero wydłużania. modelka miała bardzo długie i dość gęste naturalne.

mucha
21-07-2013, 17:11
Bardzo zdolna kursantka :)

kamzu
21-07-2013, 22:04
Moje prace do oceny
ostatnio dużo kleje aż boli nadgarstek ale nie zawsze zdjęcie zrobię
mam pretensje samo do siebie ze tak zadko tu do Was zaglądam ale czasu brak

1praca - 1:1
2praca mieszanka 1:1 (0,12) i 2:1 (0,07)
3praca - 3d

mucha
22-07-2013, 11:40
kamzu dawaj większe zdjęcia. ;)


Moje sobotnie robótki 1:1

kiwaczek2
22-07-2013, 22:34
widzę błędy widzę. jestem na siebie zła. :torba: to pewnie dlatego że tak rzadko kleję.
wyklejone 0,07

Cataleya 1981
22-07-2013, 23:52
Kiwaczku widze ze masz to samo co ja :leze: Rzęski w wewnętrznym kąciku kierują się do zewnętrznego zamiast stać prostopadle do linii powieki. I nadal z tym walczę ... ^_^

marchewkowy_las
23-07-2013, 02:49
kiwaczku, obiecałam ci zdjęcia z L-kami. Robiłyśmy ma początku kwietnia, (bo pod koniec maja ściągałyśmy resztki). było to moje pierwsze samodzielne podejście na L-kach mocno wywiniętych, grubość 0,10mm, długości 7-12mm, praca objętościowa (1:1+2:1+3:1) + kolorowe piórka.

pytałaś, czy trudno się klei L-ki. jeżeli klientka ma proste rzęski, do tego rosnące w dół, to świetnie się je klei, po prostu miodzio. rewelacyjnie się sprawdzają w przypadku niezbyt długich i prostych rzęs. Jeżeli klientka ma swoje rzęski lekko podwinięte, to trzeba kleić od spodu (jedna z forumowiczek mega się ucieszy, bo właśnie tak lubi kleić :D ) Zaskoczyło mnie, ze L-ki mają różne profile :) o tym niedługo opracuję post i będą inne zdjęcia z L-kami. Generalnie, polubiłam je :)

nadiuszka
23-07-2013, 06:35
Alu, jakiej firmy są te L-ki na zdjęciu?

kiwaczek2
23-07-2013, 07:35
CAT - gdzie? Patrze i nie widze. Jakies pojedyncze widze ma prawym;)

ALA - no dzieki w koncu widze ze Lki mi sluza. No i patrzcie ludzie jakie ma tragiczne oczy;)

iosa
23-07-2013, 09:52
A to ja się pochwalę

nie moją pracą co prawda - ale że Meraszka czasu nie ma na chwalenie się jej pracami- to ja to robię
Ja tu w roli modelki:skacze: Rzęsy wykorzystane to rzęsy two tones dostępne w Evo - kolor Oberżyna

http://pliki.wzorki.info/images/0ObCz.jpg (http://pliki.wzorki.info/images/0ObCz.jpg)

http://pliki.wzorki.info/images/5MT7.jpg (http://pliki.wzorki.info/images/5MT7.jpg)



http://pliki.wzorki.info/images/gcFj.jpg (http://pliki.wzorki.info/images/gcFj.jpg)


http://pliki.wzorki.info/images/0ObCz.jpg <a href=http://pliki.wzorki.info/images/5MT7.jpg target=_blank>http://pliki.wzorki.info/images/5MT7.jpg</a> http://pliki.wzorki.info/images/gcFj.jpg

---------- Dodano o godzinie 09:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:51 ----------

kurcze nie wiem jak wgrać zdjęcia żeby nie przerażały swoim rozmiarem - czas chyba poczytać na ten temat ^_^ (dobrze jest, w razie czego zawsze możesz zmniejszyc jak klikniesz na fote - to rogami po prostu pociągnij do środka i już, lub wgrywaj przez "spinacz" - kiwaczek2)

Cataleya 1981
23-07-2013, 10:20
CAT - gdzie? Patrze i nie widze. Jakies pojedyncze widze ma prawym;)

ALA - no dzieki w koncu widze ze Lki mi sluza. No i patrzcie ludzie jakie ma tragiczne oczy;)
Na lewym oku dziewczyny na 1 zdjeciu rzeski czubkami lekko kieruja sie w strone zewnetrznego, na prawym jest duzo lepiej. Mnie na lewym tez tak czasem wychodzi bo mi troche niewygodnie przez nos a Agula mnie non stop za to opiernicza ;)

kiwaczek2
23-07-2013, 11:46
ahahaah - to ja widzę na odwrót. ale ja patrzę na zdjęcie na zamkniętych;)

wisienkakwspz
23-07-2013, 13:23
Wstawiam kolejne wyklejanki:
1. 2:1
2. 1:1 + 2:1 ombre granatowymi
3. 1:1 - 1,30 h :jupi:
4. Uzupełnienie 2:1

Cataleya 1981
24-07-2013, 17:21
1:1 0,15 C 8-9-10-11-10-9
Znów lewy kącik wewnętrzny troszkę się położył, a tak tego pilnowałam.... :huh:
Nie do końca wyczesane bo się bardzo spieszyła do pracy, ale wyszła szczęśliwa :P

kamzu
24-07-2013, 21:32
No to dodam jeszcze raz :
moje pierwsze 3d - bo na ocenie tych najbardziej mi zależy :D

marchewkowy_las
25-07-2013, 00:42
nadiuszka, nie używałam jeszcze L-ek od ciebie, bo są za ciężkie na rzęsy dla moich klientek chętnych na L-ki. będę pisała o L-kach bardzo dokładnie w przyszłym tygodniu, na pewno będzie post, a nawet dwa i dużo zdjęć z różnych perspektyw. na zachętę dodam tylko jedno zdjęcie L-kami 1:1. więcej szczegółów zdradzę w przyszłym tygodniu, bo zdjęć jest baaardzo dużo a muszę każde podpisać, uciąć, by nie było aż takie duże itd.

Cataleya, jestem pod wrażeniem twoich prac, brawo!

Kamzu, spróbuj robić więcej zdjęć, żeby mieć z czego wybrać. na tych zdjęciach niewiele widzę. mogę tylko zwrócić uwagę, że ominęłaś wewnętrzne kąciki.

nadiuszka
25-07-2013, 08:09
marczewkowy, a czy ja się pytam o L-ki ode mnie? zapytałam się które to bo pewna rzecz mnie w nich zaciekawiła ;) zdradzisz firmę?

kiwaczek2
25-07-2013, 10:16
Nadia - a co Cię zaciekawiło :D?

kamzu - za mało zdjęć. widać jedno oko i to ni za dokładnie. na pewno lecą za bardzo w prawo na tym co widać

violcias
25-07-2013, 23:16
Wstawiam kolejne wypociny :P 1:1

Gorzkajakmokka
25-07-2013, 23:52
Moje aplikacje z mocnym C o którym już zapomniałam. Zapomniałam jaki ładny efekt tworzą. 3 aplikacje , jedna ombre, druga 0,15 a trzecia 0,20.

kiwaczek2
26-07-2013, 08:02
Violcias - aż przekręciłam komputer do góry nogami by zobaczyć otwarte oko i się upewnić.pięknie i w ogóle i gęsto, ale za długie zewn kąciki. trochę w dół jej teraz lecą i są smutne.

Cataleya 1981
26-07-2013, 08:43
Violcias - kiwaczek dobrze mówi.

A mnie się wczoraj trafiło takie coś.
Dziewczyna klei rzęsy od roku, jej babeczka wyjechała na stałe więc poszła do kogoś innego. Ten ktoś wykleil jej oczy 0,2 lub nawet 0,25 - tak do codziennego użytkowania. Jeszcze by uszło, gdyby nie to że sklejek na oczach masa, co 2 rzęsa miała u nasady taki krążek zaschniętego kleju (tak jakby były wcześniej doklejone do powieki ale się oderwało jak rzęsa rosła), rzęsy powichrowane szczególnie w kącikach wewnętrznych dlugości 1-2mm. Aplikację miała w całości wykonaną 11-tkami, tylko w wewnetrznych troche 10tek :blink:
Ponieważ to siostra koleżanki wyjątkowo zgodziłam się cos pomajstrować bez ściągania calości. Blisko godzinę rozklejalam sklejki, ściagalam odrosty, usuwalam rzęsy z "kołnierzykiem" kleju. Znalazł się nawet kwiatek - kepka przyklejona do 2 rzęs naturalnych :blink:
Co się dało uzupelniłam 0,12 i 0,15, a na kaciki wewnetrzne dalam nawet 0,10.
kategorycznie odmówiłam uzupełniania 0,18 lub 0,2, z resztą nawet nie upierała się.
Niestety nie mam zdjęcia po uzupełnieniu bo zapomniałysmy zrobić.
To co zamieściłam to w trakcie ściągania.

kiwaczek2
26-07-2013, 08:51
a czemu nie zdjelas wszystkiego>az tak sie upierala? bo to przeciez bez sensu robota dziubac tam. w sumie i tak nie są najgorsze haha:D

karchola
26-07-2013, 08:57
Cataleya 1981 (http://forum.wzorki.info/members/19194-cataleya-1981.html) zdjęcia i tak pewnie nie oddają tego koszmaru. Wszystko najlepiej widać jak się dopiero samemu pęsety w rzęsy wsadzi. Dobrze, że ta pierwsza raczej dobrze kleiła i babka wiedziała, że ta nowa źle robi

Cataleya 1981
26-07-2013, 08:58
a czemu nie zdjelas wszystkiego>az tak sie upierala? bo to przeciez bez sensu robota dziubac tam.
Upierała się że nie chce ściagać. Po swojemu myślę, że nie miała kasy bo tydzień temu wydała na takie coś. Wyszła zadowolona z poprawek, obiecala przyjść za 2 tyg na uzupełnienie. Zastrzegłam jedynie że jeśli mam jej uzupełniać, na tym co jest to wyłącznie po mojemu (0,12-0,15) i wtedy jest szansa że te rzęsy dojdą do siebie. Myślę, że w ciągu 2 uzupełnień zdejmę jej to wszystko i przekleję na delikatniejsze. Wie, że 0,15 ładnie wygląda bo jej siostra u mnie sobie robi. I szwagierka też ^_^

Fakt, najgorzej nawet nie wyglądają tak na 1 rzut oka, ale dyskomfort sprawiały - nie mogła ich przeczesać szczoteczką bo zahaczała wszędzie.

Ogólnie pytała czy będę kleiła norki prawdziwe 3:1 bo ta pierwsza dziewczyna jej robiła i bylo cudnie. Jak powiedziałam, że tak, to bardzo się ucieszyła. Więc akurat się szkolenie u Agulii przyda :skacze:

nadiuszka
26-07-2013, 09:13
violcias, no proszę, jaka poprawa jakości :ok:
Gorzka, piękne!! (jak zwykle zresztą)
Cataleya, ta kępka jest niezła!! pewnie jej się w pewnym momencie znudziło ;) podiwiam pomysłowość niektórych dziewczyn

violcias
26-07-2013, 11:05
Violcias - aż przekręciłam komputer do góry nogami by zobaczyć otwarte oko i się upewnić.pięknie i w ogóle i gęsto, ale za długie zewn kąciki. trochę w dół jej teraz lecą i są smutne.


kiwaczek2 :*dziękuję... miło
A to powiedzcie dziewczyny co mam tam dokleić przy uzupełnieniu ? jak dałam tam 11 ( kleiłam od 7 do 11 ) to nie dawać 11 tylko 10 ?

karchola
26-07-2013, 12:58
Zejść z rozmiarem delikatnie w kąciku zew

violcias
27-07-2013, 12:38
w sumie na końcu są 10 bo zawsze schodzę tyko może za mało :(

mucha
27-07-2013, 18:21
A te na moich oczkach :)


Koszt duży. Od godziny cały czas kicham. Druga stylistka z boku zakładała też rzęsy i męczę się strasznie od oparów, kichanie katar wymioty ból głowy :/: Blink się pogorszył i to bardzo. Śmierdzi okropnie. Stylistka mi kleiła na mój klej i na moich rzęsach ale aż zatykało mi nos od oparów z sąsiedniego łózka.

Cataleya 1981
27-07-2013, 22:06
Na moje oko troszke za duzy odstep od powieki. Na drugim zdjęciu mam wrażenie że widzę sklejki ? Może to tylko zdjęcie ale sprawdź :)

Moje z dzisiaj:
1:1 0,15 C 8-10-12-11-10

mucha
28-07-2013, 10:23
Cataleya ponad 2 mm od powieki. Pani jest Instruktorem tak zakłada, tak uczy. Mówi że w ten sposób unikają alergii...
możliwe to? Może coś w tym jest? Mam 12 z tym odstępem wyszło 14. Na uzupełnieniu założymy 10.

bombelkowa
28-07-2013, 11:28
dla mnie też za daleko ..

Gorzkajakmokka
28-07-2013, 11:49
I mi też się wydaje, że jakoś daleko. Chociaż fajnie, konsekwentnie robi ten odstęp bo taki równy że przez to nie da się go nie zauważyć ;)

marchewkowy_las
28-07-2013, 14:21
zdecydowanie za daleko, ja krzyczę na kursantki, kiedy robią taki odstęp ;)

mucha
28-07-2013, 15:37
Ja wiem, że za daleko :( na uzupełnieniu takie ściągam i kleję blisko. Pinoczetka i tak na mnie krzyczy że kleję za daleko za daleko :skacze:

Ale nie ma zlepek, ładnie prosto piszczą ;)


Dziewczyny a może któraś z Was ma chęć na wyjazd do Irlandii i otworzenie ze mną salonu ?

Tutaj nie ma sanepidu, nie płaci się ZUSu, tylko kaucja za lokal, ubezpieczenie usługi, ubezpieczenie lokalu, chodnikowe, czynsz i już. Podatek obliczany jest raz na rok. Nie płaci sie żadnych zaliczek na poczet podatków. Uproszczone do minimum.

A potrzebuję drugiej dziewczyny, bo 3 dni w tygodniu będe pracowała w całkiem innej branży.

wisienkakwspz
29-07-2013, 14:03
Moje kolejne:
1. 1:1
2. Uzupełnienie 2:1 + 3:1
3. 2:1

Cataleya 1981
30-07-2013, 07:50
No to wrzucam parę zdjęć z pierwszego dnia szkolenia u Agulii z metod objętościowych.

Muszę przyznać że szkolenie było 1 klasa :skacze: Wyszło u mnie trochę braków, okazało się że metody objętościowe w rzeczywistości robi się inaczej niż to sobie kombinowałam :D


Aga zarzuciła mnie wiedzą, dała mega skrypt !! a nad modelką skończyło się cackanie. Pokazywała, tłumaczyła, nie odeszła na krok no i jak trzeba to opierniczyła i kazała poprawiać :aty:


Atmosfera była świetna, może byłam początkowo trochę spięta, ale ostatecznie momentami płakałyśmy ze śmiechu - autentycznie. Akcja z pizzermanem była boska :skacze: ,a ksywka "grabarz" całkiem mnie osłabiła :haha2:
Początkowo aplikację robiłyśmy na silcopadach, ale że modelka trochę na nie marudziła, przeszłyśmy pod koniec na taśmy dla jej komfortu. W sumie szkolenie trwało ponad 12h, pod koniec było ciężko, bolały mnie oczy i miałam kłopot z koncentracją, ale myślę, że dzięki temu Agnieszka wtłoczyła we mnie max tego co mogla. Dla urozmaicenia odwiozłam modelkę do Katowic do domu, tam się zgubiłam i dotarłam do domu o 1 w nocy :crazy: Ale przefrunąć przez puściutkie miasto z prędkością autostradową ze świadomością bezczelnego łamania przepisów - bezcenne :skacze: wiem, wiem ... :aty:

Teraz mam 2 tygodnie na ćwiczenia, a 13-go czekają mnie jeszcze dwie aplikacje szkoleniowe, ćwiczeniowa i egzaminacyjna.

Agulaa ogromne dzięki ! :piatka:
AnastazjaB - :przytul:

kiwaczek2
30-07-2013, 09:40
juz pisałam na FB że pięknie, cudnie i w ogóle :D no na prawdę napatrzeć się nie mogę i zazdroszczę. bo wiesz że też bym chętnie poszło na to szkolenie, ale brak funduszy i klientek....
jaka aplikacja egzaminacyjna? nie wiedziałam że coś takiego jest

Gorzkajakmokka
30-07-2013, 10:17
Cataleya :) ładniutkie.

Jak ty je tak wygładzasz? Nie znam chyba tej opcji a czasami by mi się przydał taki gazetowy efekt :) w sensie twarz/cerę :)

iosa
30-07-2013, 10:17
piękne te rzęski i zdjęcia też piękne:)

bardzo ładna praca - to teraz mnóstwo klientek na objętościówki życzę :ok:

mini89
30-07-2013, 10:29
Cataleya Super rzęski :) też chętnie się dowiem jak taki efekt wygładzenia uzyskujesz :)

Star Lash Academy
30-07-2013, 12:39
kiwaczek2 u mnie na szkoleniu 1 dzień jest zawsze baaardzo intensywny teoria+ praktyka, na 2 dzień ja już w 90% obserwuje a nie gadam i "egzaminuje" przyswojoną wiedzę z dnia 1 ,a którym 100% mówię i pokazuję i eliminuję cały czas wszystkie błędy, te w trakcie nowo poznanych metod również aby od razu wyłapać każdy szczegół i szczególik dlatego wszystkie moje kursantki mają gazetowe aplikacje ;) Wieeemm jestem okropna ale cóż poradzę, diabeł tkwi w szczegółach. Ula została wymęczona ponad 12h przeze mnie ale jak przyjdzie na 2 dzień szkolenia i pozna kolejne nowe rzęski i je wymaca to już całą teorię przedłoży na praktykę sama ( jestem tego pewna ) Pozatym ja "egzaminuje" w tym celu żeby po szkoleniu dziewczyna czuła się swobodnie jak zasiądzie do pracy już bez mojego oka i aby poradziła sobie równie świetnie jak na szkoleniu :)

kiwaczek2
30-07-2013, 13:04
super. ja uwielbiam jak mnie ktoś męczy. hmmm czy mnie Ala też egzaminowała kątem oka :D? okropna nie - porządna ! o to chodzi. żeby wyjść i czuć się pewnie.

Star Lash Academy
30-07-2013, 13:20
kiwaczek2 o to chodzi w profesjonalnym kursie aby kursantka nie tylko wykleiła pięknie rzesy ale zeby po kursie czuła się pewnie, mam nadzieję że Ula czuję się już pewniej bo dostaje już pierwsze telefony na metodę 3:1 i wcale nie chce odmówić :) Brawo Ula o to chodziło :D a teraz tylko twoje fundusze zaczną wzrastać w górę :)

violcias
30-07-2013, 15:41
Też już pisałam na fb ale napiszę i tu rzęski są piękne ale nie mogło być inaczej :ok:

A z tego co się orientuję to zdj Ula wrzuca w Photoshop

Gorzkajakmokka
30-07-2013, 16:01
Tez kojarzę, dlatego pytam co tam czaruje bo nie znam opcji chyba :D

Cataleya 1981
30-07-2013, 17:09
Tez kojarzę, dlatego pytam co tam czaruje bo nie znam opcji chyba :D

wieczorem wrzuce wam linka do tutorialu z ktorego sie uczylam :)

kiwaczek2
30-07-2013, 17:18
tak photoshop u Cat - ale właśnie jaka to funkcja :d pytam mimo że nie mam fotoshopa, jednak efekt jest jak u takiej lalki. skóra jak pupcia niemowlaczka.

dzis kleiłam mojej mamie te nieszczęsne leżące rzęsy . nie wykleiłam wszystkiego, bo było strasznie duzo maluchów już takich po 4mm, ale te jej rzęsy takie słabiutkie że zostawiłam.

Cataleya 1981
30-07-2013, 17:43
tak photoshop u Cat - ale właśnie jaka to funkcja :d pytam mimo że nie mam fotoshopa, jednak efekt jest jak u takiej lalki. skóra jak pupcia niemowlaczka.

dzis kleiłam mojej mamie te nieszczęsne leżące rzęsy . nie wykleiłam wszystkiego, bo było strasznie duzo maluchów już takich po 4mm, ale te jej rzęsy takie słabiutkie że zostawiłam.

kiwaczku to jest narzedzie cos jak stempel plus praca na warstwie, rozmycie, wymazywanie, ostrzenie oczu i czasem regulacja kolorow i jasnosci

AnastazjaB
30-07-2013, 17:55
mucha - ja myślę tak za 2-3lata :) Jeszcze musze charakteryzacją ogarnąć i doświadczenia więcej nabyć... a potem myślę o wyjeździe gdzieś gdzie państwo szanuje przedsiębiorców :)

Cataleya 1981
30-07-2013, 18:32
mucha - ja myślę tak za 2-3lata :) Jeszcze musze charakteryzacją ogarnąć i doświadczenia więcej nabyć... a potem myślę o wyjeździe gdzieś gdzie państwo szanuje przedsiębiorców :)

Anastazja my z Grzesiem moim jedziemy w przyszlym do Anglii pod Manchester. Jedz z nami - otworzymy sobie salonik ;)

Honey
30-07-2013, 18:34
I ja bym chetnie wyjechała, ale narazie za mało potrafie, za malo doswiadczenia niestety.
Jesli chodzi o przerobki zdjec to kiedys bawilam sie photoshopem, teraz szybko sciagnelam gimpa, jest łatwiejszy. Mojemu zdjeciu nic chyba nie pomoze, bo rozbiłam lampe i musialam uzyc takiej co daje zolte swiatlo i zdjecie zrobic telefonem :/ :(
Korekta mojej mamy evo B 0,15 8,10,11

karchola
30-07-2013, 19:33
Honey ładny kierunek, praca na zdjęciu wygląda na czystą ale dla mnie za duży schodek w kąciku wewnętrznym - albo dołożyć 9mm albo bardziej pomieszać 8 z 10 zanim wejdziesz na 11mm. Szkoda, że nie ma zdjęcia na otwartych oczach bo nie wiadomo czy oko jest dobrze wymodelowane

Honey
30-07-2013, 19:44
Nastepnym razem wiecej zdjec zrobie :) No wlasnie nie wiedzialam jak sobie poradzic z tym schodkiem, bo nie mam rzes 9 niestety. Zrobie nastepnym razem tak jak napisalas :)

Cataleya 1981
30-07-2013, 20:44
Tutorial do retuszu skóry: https://www.youtube.com/watch?v=8vC2KjZWTmM
Ten jest prostszy https://www.youtube.com/watch?v=jwFKrLvyoqU

Jest akurat do Photoshopa ale myślę że darmowe programy które mają możliwość pracy na warstwach też będą miały podobne narzędzia.

Izi
30-07-2013, 21:26
nie mam rzes 9 niestety

Honey zawsze możesz sobie przyciąć od nasady dłuższą rzęsę np. 1mm z 10tek :)

Star Lash Academy
30-07-2013, 23:44
izi dokladnie :) ja tak zawsze robie z rzesami kolorowymi jak chce cale oczko pomieszac kolorami, zreszta Ula juz wie jak to sie robi :)

Honey
31-07-2013, 11:12
Dziekuje, nie pomyslalam o tym :)

mucha
31-07-2013, 12:01
mucha - ja myślę tak za 2-3lata :) Jeszcze musze charakteryzacją ogarnąć i doświadczenia więcej nabyć... a potem myślę o wyjeździe gdzieś gdzie państwo szanuje przedsiębiorców :)

Za 2 - 3 lata ja też planuję wylecieć jeszcze dalej :) Któraś chętna na Australię ?
Ja tak na poważnie poważnie.

kiwaczek2
31-07-2013, 15:30
wy tu "pitu pitu" o australiach, irlandiach i innych a ja cierpię bo źle dziś wykleiłam.;( i żadne wyjazdy mnie nie pocieszą.
oczywiscie bezwiednie, nie mam nawet foty na otwartch oczach bo z pośpiechu, i pewnie dlatego.

70916 70917 70918

i drugie z dzis. te wyszły po mojej myśli ufff.
zobaczcie czy mi się wydaje czy zniknęły worki pod oczami, opuchizna, cokolwiek to było. czyżby płatki były aż tak magiczne? (noble te nowe pakowane po kilka w pudełku)

70925 70926

i jeszcze to . zobaczcie jakie rzesy na koncu się zrobiły:wow:. spytałam czy moze od papierochów, ale zaprzecza:nie_powiem:. no niby od czego innego. tylko na prawym oku.

70927

mini89
31-07-2013, 15:39
kiwaczek2 - a co Ci się tu nie podoba ? pikne :) a co to za rzęski :>

kiwaczek2
31-07-2013, 15:49
pikne:D ale źle wymodelowane oko. zobacz jak posmutniało. opadają kąciki, mimo że (co widać na zamkniętych) zeszłam z długości z 13mm do 10mm i to sporo przed kącikiem.
a rzęsy to noble C 0,15

Star Lash Academy
31-07-2013, 21:33
kiwaczku a Pani na ostatnim zdjeciu nie odpala od palnika papierosa? Moze sobie opalila od gazu za bardzo ;)

kiwaczek2
31-07-2013, 21:45
twierdziła że nie pali, ale to dlatego że była z młodsza siostrą. a ona sama to jakaś 20stka. wiec bała się pewnie przyznać, żeby siostra rodzicom nie wypaplała;D

marchewkowy_las
01-08-2013, 02:42
Kiwaczku, albo pani ugrillowała, ja w tym roku miałam 2 takie przypadki ( w tym jeden tylko na jedno oko, a drugi na rzęski górne i dolne). moje przyznały się od razu, że winny są kiełbaski, bo skusiły podejść bliżej ciepła. jedna dziewczyna pracuje przy kebabie i się skarży, że musi uważać na rzęski, żartujemy, że będzie musiała poszukać innej pracy ze względu na wachlarze :D

Izi
01-08-2013, 20:00
Dawno nic nie wstawiałam bo i zapominam zdjęć zrobić a jak zrobie to mi się nie podobają albo nie chce mi się ich kadrować, zmieniać wielkość itp. no ale wczoraj takiego kwiatka miałam że musiałam cyknąć;P

Dwa pierwsze zdjęcia to ujęcia PRZED, byłyśmy umówione na uzupełnienie po innej stylistce więc twardo trzymałam się tego że to ma być uzupełnienie a nie nowa aplikacja... czego później żałowałam;(
7096170962

zawsze nawet jak cykam coś przy uzupełnieniu to staram się trochę przeczesać i ułożyć to co jest na oczku ale gorąco mi się zrobiło jak wsadziłam tam szczoteczkę a ona ani rusz:wow: Jedna wielka sklejka. Głupia jestem że nie kazałam tego ściągnąć tylko próbowałam ratować i rozklejać co mi zajęło ponad pół godziny:(
Wcześniej takie historie znałam tylko z Waszych opowiadań.
Tutaj ułamek tego co rozkleiłam, a wstawiam to tylko dlatego nie żeby pokazać ile zdrowych rzęs wyrwałam:D klientce tylko ile takich przerośniętych wisiało w powietrzu ciągnęły się po trzy/cztery rosly cały czas w górę, klientka przycinała je nożyczkami bo tak bardzo odstawały. Tylko sobie wyobrażam jaki to był ból:nie_powiem:
70966

Miało być tak jak poprzednio, udało mi się jedynie zejść z 0,20 na 0,18. Niewiele z tego nadawało się aby zostawić nom ale po rozklejeniu niektóre z nich wyglądały nieźle więc zostały, 85% to nowo założone. Moja aplikacja też zostawia wiele do życzenia ale chociaż bolących sklejek już nie ma:/:
709637096570964

nadiuszka
01-08-2013, 21:34
ło jej!
pani pewnie przeszczęśliwa?

mini89
02-08-2013, 09:47
hej, wstawiam zdjęcia wczorajszych wypocin. Nie jestem zadowolona z tej aplikacji, klientka mówiła że nie używała tuszu, ale mimo że rzęsy oczyściłam to i tak mialam jakieś grudy czegoś tuszopodobnego :( co mnie denerwowało strasznie....

no i to było uzupełnienie ( zapomnialam zrobić zdjęcie przed) i klientka chciala bardziej widoczny efekt.. no to z 11 najdłuższych weszłam w 12 i miejscami 2:1 wykleiłam.

dla porównania wstawiam pierwszą aplikacje
71008
i wczorajsza
71009
71010
71011

jest gęściej ? no moim delikadnie ale jest :D, 13 nie chcialam zakładać bo byłyby za duże różnice. Następnym razem mamy robić dłuższe.. wiec wezme chyba 13 najdłuższe i zwiększe grubość na 0,18 lub 0,20...
jak macie jakieś rady to chętnie poczytam :(

mucha
02-08-2013, 10:42
mini zrób jej 2:1 po całości 0,10 wtedy będzie duża różnica a rzęsy będą nadal delikatne ale gęstsze. Nie dawaj jej dłuższych tylko idź w gęstość.


Izi ja miałam dwa takie "uzupełnienia" i już się nie godzę. Albo zdejmujemy i robimy nową albo wcale. Chcą rabatu, bo jednak ma, mówię że zdjęcie starych jest gratis, często gęsto zajmuje to dłużej niż pół godziny. Do tego trzeba się namęczyć i kilkakrotnie oczyścić z removera.

Kiwaczek ciut za długie od środka idąc do wew ale obawiam się że wtedy posmutniałaby bardziej… Nie wyklejałam jeszcze smutnych oczu, na pewno to trudne i zdjęłabym te rzęsy które rosną powyżej lini rzęs. Tutaj masz po jednej z każdego oczka. Reszta pięknie !
Jak jedno oko to upalone zapalniczką jak nic ;)

To moje wczorajsze, też ściągałam poprzednie, ale pani nie pozwoliła zrobić zdjęć przez zdjęciem ulepków

mini89
02-08-2013, 10:46
mucha oki ale to wiesz, moje 2:1 to jest takie eksperymentalne jeszcze bez przeszkolenia niestety :( :) tylko teoretyczne :)
Twoja aplikacja cudna :)

mucha
02-08-2013, 11:01
Ach nimi to biegaj na doszkolenie z 2D 3D. :skacze:

Bardzo dziękuję za pochwałę.

Jeżeli coś nie tak to mówcie kochane, każda uwaga cenna jak złoto!

mini89
02-08-2013, 11:09
na pewno, zbieram pieniążki na ten szczytny cel i już niedługo :skacze:

marchewkowy_las
02-08-2013, 23:31
much, zrobilas to samo, co kiwaczek, czyli smutne oczko, tej pani bardziej pasowala by stylizacja na otwarte oko, lub bardziej skrocic kaciki, poza tym, cudnie :)

Chantelle
02-08-2013, 23:54
codziennie podczytuję, podglądam Was^_^ ochy i achy można nad Waszymi pracami wyśpiewywać^_^ sama malutko wyklejam(odkładam grosiki na doszkolenie żeby rzucić obecne zajecie na rzecz pęset^_^) bo moja praca zawodowa pochłania mnie po całości, ale oglądając Wasze zdjęcia nie ma bata - na imieniny 18go strzelę sobie rzęsy:skacze: moje pierwsze w życiu^_^ niestety nie mam możliwości dojazdu do którejś z mistrzyń, mam nadzieję, że okoliczna stylistka stanie na wysokości zadania i wyjdę od niej z pięknymi rzęsiorkami :love: jak będzie czym, to się pochwalę ;)

kiwaczek2
03-08-2013, 00:05
ah Marchewka mnie uprzedziłaś, miałam napisać to samo:/:

moje poczochrane, nie mam cierpliwosci , no nie mam. ja juz skonczę to mi i klientce po prostu nie chce się już czesać i miziać i cykać zdjęć. ta na dodatek stwierdziła że za krótkie:P

gonia1203
03-08-2013, 00:40
ah Marchewka mnie uprzedziłaś, miałam napisać to samo:/:

moje poczochrane, nie mam cierpliwosci , no nie mam. ja juz skonczę to mi i klientce po prostu nie chce się już czesać i miziać i cykać zdjęć. ta na dodatek stwierdziła że za krótkie:P

Kiwaczek uzyskałaś ładny push up :)

Bogusia1984
03-08-2013, 02:10
I moje 3d na rzeski bardo krotkie i slabe..Zakupilam ze star color rzeski 0,05 skret B:)
http://pliki.wzorki.info/images/wjVfs.jpg

Bożena P
03-08-2013, 16:07
a tutaj jedne z moich ostatnich ;) niemal 2:1

Cataleya 1981
04-08-2013, 21:23
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Ja z dokładnie tych samych będę robiła sobie teraz wakacyjną aplikację. Szkoda troszkę że skręt jest coś pomiędzy J a B (noblowskim). Ale chociaż raz sobie zrobię gęściocha mało podkręconego :)

Bogusia1984
05-08-2013, 00:54
Powodzenia!Bardzo przyjemnie sie na nich klei:)

luska102
05-08-2013, 11:15
dawno mnie nie bylo ale sezon urlopowy:)
objetosciowe ,przepraszam za jakosc zdjec,
uzupelnienie po 4 tyg.zapomnialam zrobic przed..

patka_przedluzanie_rzes
05-08-2013, 19:04
dawno mnie nie bylo ;> to wkleje pare zdjec moich prac ;D Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Star Lash Academy
05-08-2013, 23:21
Luska no wreszcie ja Ciebie tutaj widzę ;) pięknie rozczapirzony Hollywoodzik tak jak uczyłam ;) bardzo ładnie :) odleglosc od powieki super :) ale za kąciki zewnetrzne będę :aty: troszkę opadły trzeba było dać ciutke krótsze albo co innego zrobic tak jak uczylam (ostatnie kilka rzesek i juz by było cuuudownie :) ) gratki za puszek :* super :) czekam na kolejne fotki Hollywooda

luska102
06-08-2013, 08:20
:)Agulaaa dziekuje. Mam nadzieje ze Ci wstydu nie przynosze:). Aplikacja 11 i końcówki 10 widocznie jeszcz trochę za długie.
Ciagle mam problem z modelowaniem oka, mam nadzieje ze kiedyś będę podchodzić do oka jak do kawy:)

Star Lash Academy
06-08-2013, 10:26
luska sięgaj częściej do skrypu :) tam masz wszystko o modelowaniu oczu :) Ja widzę duuużo staranności w wykonaniu tej pracy, popracuj jeszcze nad tym żeby kąciki krótsze albo skręt zmieniaj tak jak uczyłam i modelowanie od razu wyjdzie dużo lepsze ;) W przejściu na wewnetrzny kącik też staraj się tam płynniej przejść dobrze?

sylla
06-08-2013, 12:39
Luska bardzo ładne rzęski.
Mimo , że bardziej wtajemniczone dziewczyny widzą niedociągnięcia (to zrozumiałe) dla mnie jest super.
Żebym chociaż w połowie tak wyklejała ....

delyszys
07-08-2013, 01:58
Ultra Lashes na szkoleniu u Edytki :D bylo super :D

wisienkakwspz
07-08-2013, 11:28
Ode mnie 1:1, pierwsza uzupełnienie

agaciorka93
07-08-2013, 18:37
Zrobiłam rzęski babci na wyjazd na wakacje, babcia zadowolona :)
Tylko niestety najpierw musiałam robic jedno oko a pozniej dopiero drugie, zdjecia takie sobie ale cos widac no i jedna powieka mocno opadająca
Mam nadzieje ze powolutku robie jakies postepy ...

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Iwona Oleksy
07-08-2013, 21:54
Agaciorka a czemu "musiałaś" robić po 1 oku?

Wrzucę coś, bo jak zwykle tylko Was podglądam a ode mnie nic. :)

agaciorka93
07-08-2013, 22:08
a bo nadal mam problemy z tymi płatkami i mi sie wylewaja z reszta babcia jeszcze musiala sobie zrobic przerwe wiec po zrobieniu jednego sobie wstala na chwile

luska102
08-08-2013, 09:10
iwona sliczny gescioch.
a tu kolejne moje prace.
pierwsze 4 zdjecia to uzupelnienie 10,11,10,9,8
kolejne 4 zdjecia to tez uzupelnienie z dodatkiem fioletu(mam nadzieje ze je widac).
kaciki wewnetrzne nie wyklejone do konca na zyczenie klijentki.
10,11,12,11,10,9

kiwaczek2
08-08-2013, 13:52
Luska - ale równo, jak przy linijce. ja tak nie umiem, chyba doszkolenie mnie czeka:/:

moje uzupełnienie klientki Marchewkowej - oj bojam się jak wróci z urlopu bojam:strach:
zajeło ponad 3h - kobieta miała tonę małych rzęs. w ten upał.....pot leciał z czoła. wymęczyłam siebie i ją.

mucha
08-08-2013, 13:58
Ale się tu piękności wysypało. :love:

gęściochy piękne !!!



agaciorka mnie się podoba :ok: Babcia na pewno zadowolona. Następnym razem daj ciut cieńsze a jakbyś babci zrobiła 2D to by było właśnie "to" :-)


Ode mnie wczorajsze. Czas pracy 4,5 godziny. Nie wiedziałam jak usunąć klej z powieki :( Ostrzegłam że może szczypać ale Pani była bardzo dzielna. Porządnie przemyte oczka po removerze solą fizjologiczną.

Czas klejenia 3,5 godziny. Klej na kamieniu rzęsy w kasetce. Mam jakieś szanse na skrócenie czasu pracy? Pinoczetko nie krzycz za odstęp od powieki:/:... cały czas nad tym pracuję ...

a oto i "pereły konkurencji":

luska102
08-08-2013, 14:49
Mucha:wow::wow: swietnie!!

sylla
08-08-2013, 15:07
mucha bardzo ładnie. A te przed... o matko. Nawet ja aż tak złych chyba nie kleję :D

mini89
08-08-2013, 15:12
mucha - ale zrobiłaś dobrą pracę :) extra :)

a te pająki niesamowicie okropne...

Star Lash Academy
08-08-2013, 22:38
luska noooo kobietko moja robisz postepy co praca to lepsza ;) BRAWO uzupelnienie zrobilas pieeeekne profilowanie idealnie zrobilas ksztal, który uczyłam :D hehh suuuuper


a za 2 oczka z fiolecikim troszke zrobie baty w pupke ;) opadly Ci kąciki troszke nie trzeba bylo wyklejac ostatnich 3 rzes i tez byloby ideeealnie :D :)

ale jestem z ciebie mmeeeggaaa DUMNA ;) wiesz jakie to szczescie ogladac Twoje prace po szkoleniu i widzieć postępy super ;)

Mucha bardzo ładnie ale miałaś bidulo patyki do ściagniecia, gratuluje poradziłaś sobie świetnie!!! ;)



Kiwaczek ALa napewno bedzie zadowolona również czysta i ładna stylizacja ;) :) :) GRATKI


dziewczyny ja tez szykuje mase zdjeć ze szkoleń które teraz zrobiłam, ale może moje kursantki same mnie wyprzedzą ja niestety mam masę do nadrobienia, 6 dni szkoleń zrobiło swoje i moje Panie poczuly znów jak bym pojechała na wakacje a co dopiero z nich wróciłam, także muszę się ostro brać za klejenie ;) 3majcie kciuki oby jutro nie było takiego upały jak dzisiaj bo odczuwalna temperatura w Krakowie była 40 stopni a ja męczyłam moją kursantkę na szkoleniu :) warto było myslę, że Agata pojawi się na forum jako nowa koleżanka i będzie się od teraz chwalić pracami :)

sylla
08-08-2013, 23:11
Ciekawa metoda 5:10 :D

Wklejam moje wypociny.
A jak zrobiłam je to wdawały mi się takie piękne. Dobrze , że fotki robię bo bym fałszywie w samozachwyt wpadła :D. Nie jest idealnie ale jak na mnie to chyba lepiej niż ostatnio.

http://images61.fotosik.pl/56/36e41b5c23a4e95dmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images65.fotosik.pl/57/5ce5a95d89f1a532med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images63.fotosik.pl/57/ee8a8c40cd8a455bmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images61.fotosik.pl/56/5738b2ab1feff138med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images63.fotosik.pl/57/63596c168a22f394med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Co powiecie? Powiedzcie , że trochę lepiej co?

mucha
09-08-2013, 01:15
Dziewczyny Kochane bardzo Wam dziękuję za pochwały. Jak mi przycisk "dziękuję" wróci to poklikam. :*

Rozmawiałam z tą klientką już po i nie uwierzycie ile ona miała pochwał na tamte "patyczaki" ;( Ona sama nie wierzy, że jej sie też podobały. Nie miała pojęcia jak to ma wyglądać. Pojechałam do jej siostry ( obie to fryzjerki) i dopiero wtedy jej mina zrzedła jak zobaczyła 1:1 jej siostry. Na drugi dzień szły na wesele, i zaczęła płakać jak ona się pokarze.

Ja bym reklamowała, Irlandczycy są honorowi.


sylla oczywiście, że lepiej. Tej pani pasowałby skręt C. Pomieszaj trochę grubościami 0,15 zakup. I popracuj nad kierunkiem, przytrzymaj tę rzęsę troszkę prosto, niech zaschnie. W takie upały to nawet gruszką podmuchaj kilka razy. Ale zlepek nie widzę. :ok: Praktyka praktyka praktyka. Idź do sklepu daj wizytówki, bo znając to z obdukcji na kuzynki to liczyć nie możesz ... Ja wiem jak to ciężko zaczynać, doskonale to znam, całkiem niedawno latałam po salonach z portfolio oferując siebie. Jest ciężko się przemóc, ale jakoś ludzie się o Tobie dowiedziec muszą. Im więcej ocząt tym więcej praktyki i tym rzęski będą lepsze. Do dzieła ! Wierzę w Ciebie :*

sylla
09-08-2013, 09:19
Dziękuję mucha.
Mówisz , że skręt C? i że 0,15. Widzisz a ja mam tylko 0,2 i to B. Kupiłam kiedyś ale osobiście po kursie się zniechęciłam potem małe dziecko i tak zeszło....
Teraz po Twoim wsparciu zapragnęłam dojść do ładu z rzęsiorami. Co? Ja nie dam rady?
Najwięcej robicie skrętem C? Mnie uczono właśnie , że B 0,2 idzie najwięcej. To kupiłam tak do ćwiczeń. Właśnie zasiadam do Noble... żeby dokupić rzęs. Jakie powinnam mieć na pewno żeby moje ćwiczenia miały sens. Pomóżcie trochę plis :)

Star Lash Academy
09-08-2013, 10:32
sylla skręt B jak najbardziej jest fajny ale z Noble paletka Smartów oraz skręt C ze smartów one odpowiadają sypanym rzęsom czyli naturalne podkręcenia rzęs ;) Natomiast jak byś chciała kupić Minki od Noble to weź koniecznie paletke skrętu B 0,15 bo to B to nie jest takie płaski naturalne B jak na ogół tylko pomiędzy B a C także bardzo ładny i praktyczny skręt ( kup sobie kilka minków czarnych i dark brown ale te MINI po25.90 ja takie teraz daje do kuferków 1:1 i 1 dużą paletkę z rozmiarów które schodzą w aplikacjach najczęściej ;) pozatym taka mini paletka jest fajna, zgrabna i mała można ją podpisać i mieć na 1 klientke bo przeliczając materiał na 1:1 załozenie wychodzi ok 20 zł więc masz na załozenie i potem jeszcze zostanie na uzupełnienie, jest to świetne rozwiązanie ;). Tak wogóle to zapraszamy na jakies doszkolenie z metod 1:1 ;) to może zaowocować duuużą więdzą z modelowania oczka itp itd ;)

sylla
09-08-2013, 12:23
agulaaa dzieki bardzo. Jak będzie możliwość to na pewno się doszkolę . Widze , że z Krak jesteś to będzie całkiem blisko ;).
Trochę mi namieszałaś http://emotikona.pl/emotikony/pic/0wacko2.gif z tymi skrętami. Ja biedny laik. Czyli jakie brać B tak? Ale na pewno 0,15? Bo ja mam jedna dużą paletkę 0,15 8-mek z Evo. I one takie cieniunie. Żeby nie było że za delikatne i klientki będą furczeć , że nic nie widać albo co...?
Myślałam żeby te mini paletki ze skrętem C wziąć?
ale sama nie wiem. Mam ograniczony budżet i chciałabym na początek na prawdę tylko to co niezbędne bez szaleństw. W pn mam klientkę na rzęsy . Chciała zagęścić i przedłużyć. Oczy ma osadzone podobnie jak ta dziewczyna co wklejałam teraz zdjęcie. Jakie rzęsy konkretnie dokupić . Proszę podpowiedz. Tak , żeby jej fajnie zrobić..http://emotikona.pl/emotikony/pic/0recourse.gif

kiwaczek2
09-08-2013, 12:45
0,15 ! grubszych nie. obciążysz rzęsy. chyba ze ktos ma jakies grubasy swoje. wez minki B i C i już :D mixa ja bym brała. z dużych paletek. albo małych. w zależności jak uważasz.

Star Lash Academy
09-08-2013, 12:45
sylla wiadomość na PW ;)

sylla
09-08-2013, 12:57
Dziękuję dziewczyny. Wezmę chyba na początek 0,15 mixa B i C i zobaczę. Kurcze chciałam zdążyć zamówić przed 13 godz w Noble żeby na pn doszło a tu jakiś błąd serwera :(
Ale mam pecha ;(

iosa
09-08-2013, 13:03
Sylla 0,15 to nie taka cienizna. Naprawdę bardzo ładnie wygląda na oku

Ja ją lubię mieszać jeszcze z 0,10 bo wtedy wydaje mi się aplikacja bardziej naturalna

Na 0,20 mam tylko jedną klientkę - reszta mówi, że są zbyt sztywne i grube

sylla
09-08-2013, 13:19
Zadzwoniłam i udało się . Pan obiecał , ze wyślą jeszcze dzisiaj. MAm nadzieje , ze dojdzie do pn. Jestem ciekawa tych 0,15 tek.

ania38
09-08-2013, 22:57
Sylla ,forum to skarbnica wiedzy a myślałas o doszkoleniu??warto!! po prostu warto .sama tego doświadczyłam..............

mucha
10-08-2013, 00:21
Doszły mi kolorowe z Evo i kurczaczki nie widać :( A tak ładnie wyglądają :P Dlaczego na palecie kolory widać a na oczkach już nie ?? :/:

ale wkleję co tam ;) Zazieleniłam oczka

2D = 8,9,10,12,10 "B" Evo i Noble

Na słońcu wyglądają pięknie, ale też zdjęcia nie wyszły, bo sie ofiara marszczyła

nanami7
10-08-2013, 00:49
od razu zaznaczam ze rzesy zrobione co do wytycznych klientki, dlugosc itp.
Tak chciala a ja tez jestem bardzo zadowolona. Jak zobaczylam ile jest naturalnych rzes to sie przerazilam... ale chyba dalam rade ? ;)

wisienkakwspz
10-08-2013, 12:40
1 i 2. 2:1, na drugim rzęski troche poklejone od łez :/
3. Uzupełnienie 1:1 po 8 tyg
4. Uzupełnienie po 1:1 na 2:1 + granatowe ombre
5. Uzupełnienie 2:1 zielone ombre

Happyhandy
10-08-2013, 15:44
Jakiś złośliwy troll wygryzł mi w rzęsach schodek, którego (dałabym sobie głowę uciąć) nie było w trakcie pracy :D i jeszcze szkodnik w rzęsach namieszał ;)

A rzęsy trudniejsze niż myślałam - jasne, leżące mocno po skosie płasko na płatku. Niektóre prawie równolegle do powieki. Najtrudniej było w zewn połowie oka, stąd chyba ta odległość od powieki, którą też zauważyłam dopiero na zdjęciu :huh:
Chyba zacznę częściej robić foty, bo faktycznie na nich wychodzą wszystkie błędy...

Aplikacja 2:1 silkami z Evo B 0,1 6-8-10-8 + ukochane płatki Nadii

Edytkaa
10-08-2013, 15:50
Dawno mnie tu nie bylo... Ale wróciłam. Witam wszystkie rzesoholoczki :siema:Wstawiam zdjecie swojej pracy, lecz zapomnialam zrobic zdjecia przed :( Rzeski typu C 0.2, 9 i 11. Metodą 1:1

kiwaczek2
10-08-2013, 18:14
Nanami - a gdzie fota na otwartych oczach? wydaje mi się że coś mało wyklejone. ale na pewno jest poprawa.

nanami7
10-08-2013, 20:31
jeszcze gdzies mam z profilu a na otwartych zapomnialam zrobic. Uwierz mi ze wykleilam 100% rzes, bardzo sie staralam bo Pani wygladala jakby wogole rzes nie miala... ;)

Bogusia1984
10-08-2013, 23:51
Dziewczyny pieknie..Kursantki Aguli robia cuda:)
a tu moje wyklejone forumkowej OLi:) 3D
http://pliki.wzorki.info/images/EWZOn.jpg

mucha
10-08-2013, 23:58
Happyhandy ale ładnie wykleiłaś :ok:

wisienka ta druga pani cudo. Ale jej pasuje ta stylizacja

Edytkaa ładnie czy sto. Nie miałaś krótszych do kącika wewnętrznego?

Bogusia ach zazdroszczę Wam, że tak się możecie nawzajem dopieszczać rzęskami :ok:

Bogusia1984
11-08-2013, 00:54
Bogusia ach zazdroszczę Wam, że tak się możecie nawzajem dopieszczać rzęskami :ok:[/QUOTE]

Oj tak - regularnie sobie nawzajem dopelniamy rzeski i wymieniamy sie doswiadczeniami:) mialysmy szczescie, ze w takim duzym miescie cudem sie znalazlysmy:)

luska102
12-08-2013, 08:38
uzupelnienie z 1:1 przeszlam na objetoscowke.
wiem,wiem powinnam zostawic zewnetrzne kilka rzes bo jedna juz jakos odstaje:/:

sylla
12-08-2013, 11:04
luska jakimi rzęsami kleiłaś? Pewnie wszyscy od razu widzą ale ja niestety nie ;).

mucha
12-08-2013, 11:52
Luśka jaki piękny gęścioch :love:

luska102
12-08-2013, 12:37
Sylla- rzesy od noble 0,07 mink 11,12,11,10,9 i kilka 8.wygiecie C

Star Lash Academy
12-08-2013, 21:46
luska sliiiicznie :) tylko płatki kochana za wysoko podjechałas bo podraznione oczko, drazniły klientke więc się tez Tobie spłakała od razu ;( Sama stylizacja sliczna, przejscia bardzo dobrze i ogólnie widzę, że robisz coraz wieksze postępy :D GRATKI :)

Bogusia1984
13-08-2013, 00:46
Luska dajesz czadu:) piekne!

luska102
13-08-2013, 07:47
Agulaaa to jest owoc twojego szkolenia. Ja się super czuje w pracy przy Hollywoodach. Dziekuje:*:*

sylla
13-08-2013, 11:06
Sylla- rzesy od noble 0,07 mink 11,12,11,10,9 i kilka 8.wygiecie C

Jeszcze powracając do Twoich rzęs [B]luska[B]
Rozumiem że kolejność rozmiarów jaką podałaś jest nie przypadkowa?!Czyli na zewnątrz były 11 i potem kolejno do środka tak...?
A mnie na kursie tylko tzw. kocie oko pokazali jak kleić. W sumie to tak, że na zewnątrz najdłuższe i do środka do najkrótszych. I więcej opcji mi nikt nie pokazał :( . Czy w ogóle w standardowych szkoleniach jakie robicie dziewczyny pokazujecie różne sposoby modelowania oka. Czy tylko podstawy i dziękuję.

Mysiaczeq
13-08-2013, 14:51
a ja troche zmienie temat i pochwale sie co niedawno mialam na oczach w ramach wymianki. rzesy na powiece, posklejane, przzeegladac na koniec a po co?!
71246
niby nic takiego ale przy powiekszeniu widac gluciska z kleju u nasady rzesy, ktore wbijaly sie w powieke, z czego i tak polowe wydziubalam zanim zdjelam, mialam nadzieje ze uda mi sie uratowac te rzeski ale nic z tego :( a jak wybieralam osobe to taka kompetentna sie wydawala...

no i kolejny problem, trafila do mnie klientka co to przedluzala rzesy w chinach. przyszla na uzupelnienie, robilysmy od nowa, ale za nic nie daje sie przekonac na krotsze rzesy. jej naturalnych juz idzie szukac pod mikroskopem ;( jak z nia rozmawiac? jak wy sobie radzicie z takimi klientkami?
7124771248

luska102
13-08-2013, 15:44
sylla- kolejnosc nie jest przypadkowa.Klejilam od zewnatrz zaczynajac od 11.:)
Na kursie podstawowym dowiedzialalm sie podstaw ktore bardzo byly mi przydatne gdyz nigdy wczesniej nie mialam penzet w rece.
Na kursach doszkalajacyc wglebilam sie w tajniki rzesowe.
Do dzisiaj mam jeszcze problem z dobraniem stylizacji do oka ale mysle ze jakos to przeskocze chociaz jet to moja najwieksza zmora w rzeskach:D.

anna.piotrowska
13-08-2013, 16:20
A to moje szkoleniowe u Agnieszki Kwiatkowskiej naszej agulaaa w Krakowie ;) Pokochałam "L"-ki :):skacze:

Honey
13-08-2013, 18:29
Korekta mojej mamy. Jakos srednio mi wyszlo. Meczylam sie strasznie, bo mialam inna lampe, ktora potwornie grzala :/ Mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej i moja lampa bedzie naprawiona. Jakos jedno oko wyszlo gorzej :/ Zrobilam zdjecie otwartych oczek, ostatnio zapomnialam. Niestety telefonem:/
Rzesy evo B 8,10,11. Pomieszalam przy koncikach wewnetrznych 8 i 10 zeby nie bylo przeskoku :blink: a 9 juz sa w drodze do mnie :)

Star Lash Academy
13-08-2013, 20:15
sylla u mnie na szkoleniu dokładnie są omawiane oczy tj: analiza oczu oraz modelowanie poszczególnych typów oczu ;) zapytaj moich kursantek o wrażenia z kursu na ten temat :) np Catelayea1981, anna.piotrowska, luska102 niedługo też mozesz pytac o wrazenia Anazje Balon ;)


anna.piotrowska :) kochana pochwal się wiekszą ilościa fotek ze szkolenia chyba ze ja mam coś wstawić twojego tutaj na forum :D :) zrobilas cudne aplikacje ;) ZDOLNIACHA z Ciebie ;) dziekuje za bardzo mila atmosfere podczas naszego szkolenia z objetosciowych metod ;)

misiaczeq ja pokazuje zdjecia nieudanych stylizacji po pseudostyliskach ktore przez dluzszy czas zakladaly dluuugie i grube rzesy i pokazuje efekt po sciagnieciu dziurawych i brzydkich rzes :) OD razu chca krótsze i ciensze i piekne rzeski ;)
Ewentualnie jesli sa takie na 5-6 mm dlugosci a kobieta chce 12-tki albo 13-tki to daje tylko troszke do wymodelowania oka ale to tylko w przypadku cienkich rzes, grubosc 0,15 w to nie wchodzi ;)

sylla
13-08-2013, 20:20
agulaaa dzięki bardzo :).

Honey jakby w lewym oku sporo brakowało po wewnętrznej stronie. Fajnie , że masz na kim ćwiczyć ;)

Star Lash Academy
13-08-2013, 20:39
To ja sie pochwalę większa ilościa zdjęć Ani Piotrowskiej ze szkolenia objętościowego u mnie ;) Ania nauczyła się techniki 2D,3D, poprawne aplikowanie rzęs z Norek oraz Metoda Hollywood Efekt na szkoleniu 2 dniowym u mnie


a o to efekty jej pracy ;) dorzucam kilka fajnych ujęc z pracy Ani ;) ostatnie 2 zdjecia Norka Syberyjska, pierwsze metoda Hollywood Efekt profil L ;)

Honey
13-08-2013, 20:57
No bylo tych rzesek jakos mniej :( :/ Niestety zbytnio nie mam na kim :/ Ostatnio znowu klientka tez sie nie zjawila. No ale dla odmiany nie czekalam jak kołek, bo poprostu nie potwierdzila wizyty 2 dni przed :/

liz1988
13-08-2013, 21:00
rzęsy z naturalnej norki 2:1 i 3:1 +cyrkonie Sv
http://pliki.wzorki.info/images/XUeyq.jpg

mucha
14-08-2013, 00:47
Honey lewe oczko faktycznie wygląda jakby wcale rzęs nie było :(

agulaaa pięknie wyszkoliłaś Annę. Mi się chce ja jakieś nowe szkolenie jechać. Oj pogadałabym tak na żywo o rzęskach :D

choco-lashes
14-08-2013, 15:18
agulaaa Gdzie przeprowadzasz doszkolenia?? chyba musze się na takie wybrać bo coś słabo ze mną ostatnio:(

Honey
14-08-2013, 20:50
Niom, kiepsko mi poszlo :/ Ale dzisiaj mam nadzieje, ze lepiej :) W koncu namowilam kolezanke ha :)
Rzes bylo duzo, nigdy nie widzialam tak gestych. Troche zwichrowane, szczegolnie w kącikach. 3 godziny mi to zajelo. Rzesy evo B 0,20, 8-12.

Cataleya 1981
14-08-2013, 22:09
bossskie piegi :woot:

Honey
14-08-2013, 22:36
Prawda ?:) Są urocze :) Piekny klasyczny typ urody, ktory ładnie sie zestarzeje :) Zazdroszcze tych piegow :)

Cataleya 1981
15-08-2013, 17:17
Fotki ze szkolenia ! Było cudnie choć męcząco, modelka anioł i ostoja cierpliwości, Aga jak zwykle na najwyższym poziomie, choć raz dala mi "w dupę" klapsa... dosłownie :D
:skacze:

Gorzkajakmokka
15-08-2013, 19:13
Aplikacja, aplikacją, ale jaka modelka śliczna! :cwaniak2:

violcias
15-08-2013, 23:34
Popieram modelka śliczna :) a "L" zaczynają mi się coraz bardziej podobać

mucha
15-08-2013, 23:58
Aplikacja, aplikacją, ale jaka modelka śliczna! :cwaniak2:

Modelka modelką, ale jakie Wy dziewczyny śliczne !!

Cataleya jakie Ty masz piękne włosy :love:

wzięła i pogniotła dyplom no :P

Cataleya 1981
16-08-2013, 00:51
Modelka modelką, ale jakie Wy dziewczyny śliczne !!

Cataleya jakie Ty masz piękne włosy :love:

wzięła i pogniotła dyplom no :P

A tam zaraz pogniotła... nic mu nie jest :skacze: ramki szukam :P
Odnośnie włosów - dziekuję ;) są niezniszczalne, czego nie mogę powiedzieć o mojej skórze i pierwszych zmarszczkach :D

Gorzkajakmokka
16-08-2013, 10:27
Modelka modelką, ale jakie Wy dziewczyny śliczne !!

Cataleya jakie Ty masz piękne włosy :love:

wzięła i pogniotła dyplom no :P
Wiadomo :ok: To już sobie swojego czasu podpatrzyłam w innych miejscach to nie będę słodzić :D

mucha
16-08-2013, 11:22
A widzisz. Ja zawsze sobie Agulęęęę wyobrażałam jako czarnowłosą ostrą babeczkę a tu taka delikatny blondines :skacze:

Jak pozory mogą mylić prawda :D

maksik
16-08-2013, 12:20
Agulkaaa,
zdradź proszę skąd masz taką fajną podusię do chrapania:] i czy te "L'-ki sa z NL?

marchewkowy_las
16-08-2013, 12:23
Cataleya, gratuluję, pięknie się spisałaś, cudne i staranne aplikacje :love: a ramki do dyplomów można kupić całkiem ładne i niedrogie w Ikei :ok:

Star Lash Academy
16-08-2013, 19:08
Mucha no widzisz :) a ja taka skromna blondyneczka jestem :) Ostra a i oszem czasami dla męża i w krytyce do swojej pracy :P

Maksik Poduszke mam z ikei to jest ortopedyczna poduszka dla osób spiących na boku i na plecach ma fajne wygięcie pod karkiem :) ALe mam namiar na kobiete która ma sklep internetowy ze specjalnymi poduszkami ortopedycznmi w ksztalce rogala nawe z funkcja chlodzenia pod karkiem :) Musze sie w cos takiego zaopatrzec :P zwlaszca dla moich modelek ktore grzecznie leza na kursach po tyle godzin :)
Tak te L-ki są z Noble :) do tej stylizacji która wykonała Cateleya użyłyśmy grubości 0,1 ;)

Marcheweczka zgadzam sie piekne i niedrogie ramki sa w Ikei wszystkie ktore widzialas u mnie wlasnie z tamtad pochodzą te amarantowe i biale ;)


A co do moich modelek to wszystkie takie śliczne ;) :) :)

Edytkaa
18-08-2013, 15:50
Dzis kleiłam premium mink 0,20 z evo od 14 do 11. Boskie sa Wsze rzeski tak mi świetnie sie pracowało. :skacze: I pierwszy raz używałam rzesk w pasku. Do tej pory używałam zawsze rzesek rozsypanych. Bede Wasza stałą klientka w zakupach rzesek. Hm... tak zapytam zakupiłam u Was dziewczynki kochane Ombre 0.15 i rzeski objetosciowe. Czy użuwa sie ich tylko 2:1 i 3:1. Kurde chcialabym sobie zobaczyc na siostrze czy wyszloby mi 2:1 ale nie wiem czy bez kursu udala mi sie. Ale spróbuje, to jest tez na takiej zasadzie jak 1:1 tylko ze przykleja sie dwie np.rzeski te objetościowe do jednej naturalnej. Hm... Moze nie zdradzicie sekretu czy to odrywa sie z paseczka dwie rzeski odrazu i sie namacza w kleju i hops na rzeske naturalna? Czy po jednej sie odczeka przeschnie i druga?

mucha
19-08-2013, 01:36
Edytkaa nikt Ci nie zdradzi tajemnicy aplikacji 2D 3D kochana :)

ładnie zrobiłaś rzęski tylko dlaczego 0,20 ?

agaciorka93
19-08-2013, 21:18
To znowu ja i moje zmagania.... kiedy ja w koncu bede robic takie rzęski jak Wy
Macie może jakieś rady dla mnie ? ;)

http://2.bp.blogspot.com/-zlKCh0QjGLk/UhJvYl9g-1I/AAAAAAAAAu0/RzXrW3UlnhU/s1600/Nowy+folder1.jpg

wisienkakwspz
19-08-2013, 21:40
Ode mnie dziś takie...
Na ostatnim pani miała powyrywane rzęsy po poprzedniej aplikacji u jakiejś pseudo - mówiła, że tak ją swędziało i uwierało, że próbowała to sama sobie usunąć, niestety z właśnie takim skutkiem :/:

Mysiaczeq
19-08-2013, 21:44
agaciorka93 jest całkiem fajnie, niektóre rzęski tylko lecą na bok klej bardziej pionowo do powieki ;)

wstawiam swoje ostatnie bo dawno nic nie wrzucalam ;)
71372 71373

mucha
19-08-2013, 22:35
wisienka spisałaś się na medal :ok: ta ostatnia pani to szok ! Ze aż tyle ich tam dokleiłaś ...

Misiaczek pięknie

agaciorka krótsze do kącika wewnętrznego. Popracuj jeszcze troszkę nad kierunkiem rzęs, jak Ci się krzywo przyklei odklej ją i przyklej ponownie. Takie pojedyncze bardzo mocno skierowane rzęsy w dół, potrzebują mocniejszego skrętu żeby nie opadały jeszcze bardziej. Jeżeli patrzy całkiem do dołu ja takie opuszczam. :P

Patrycja_92
19-08-2013, 22:43
Moja druga aplikacja, po oswojeniu sie z pęsetami zeszłam z czasu 5 gdzin do 3 :) ( oswoiłam się z pęsetami klejąc sobie dla jaj swoje własne które mi sie wykruszyły po urlopie :D ) Kąciki zewnętrzne nie wyklejone specjalnie ze względu na bardzo opadające kąciki ( Nadia wie, bo to uzupełnienie mojej modelki kursowej wiec miała okazje zobaczyc ją na zywo ). W sumie to nie jestem do końca zadowolona, wiem, że mogło być lepiej :)
http://4.bp.blogspot.com/-z2CwsOpRVMA/UhJy4CyIFHI/AAAAAAAAAxk/2QUy4HcnBBI/s1600/uzupelnienie1.JPG

Star Lash Academy
20-08-2013, 00:21
Patrycja jak na Twoje 2 rzeski uważam, że poszło naprawdę super ;) Bez oka instruktorki jest już całkiem inaczej ;) trzeba sobie powtarzać wszystko z kursu :) ALe Nadia to porządny instruktor i jak widać na załączonym obrazku efekt Twojej pracy bardzo przyzwoity :) Gratki


A tutaj takie moje wyklejanki ;) Sorki ze nic nie wstawiałam ostatnio ale pochłoneła mnie praca i szkolenia więc już totalnie nie myślałąm o tym zeby moim klientkom trzaskac foty ale tutaj takie coś special


Noreczki SYberyjskie stylizacja ślubna mix metod ;) oraz ostatnio przeze mnie pokochane L-ki z Noble lashes 0,1 grubość 3D :) JEst to porównanie tych samych oczu najpierw L-ki a potem aplikacja którą już kiedyś tu wstawiałam, mix 4 metod.. uważam że tej Pani akurat fajniej jest w L-kach i sama się w nich lepiej czuje ;) Klientka ta wywineła mi numer... Ja jej założyłam te piękne rzęsy ( mówię o tych ostatnich w których wykorzystałam 4 techniki) dałam numer do naszej Cataleya zeby poszła do niej na uzupełnienie na 1:1 bo Ula jeszcze nie byla po szkoleniu a ta kobietka zamiast pojsc tam gdzie ja ja odyslam ( ja jej nie moglam uzupelnic sama bo bylam w podróży poślubnej a jej zależało bo szla na jakieś wesele) Poszła sobie do salony zrobili jej tragedie i przyszła do mnie 4 dni temu zeby jej rzesy uzupelnić.. Oczywiście ja zobaczyla tragedie na oczach, mase sklejek no i dawaj sciaganie a potem zakladanie L-ek ale tak sie dziewczyna zdenerwowala ze jej powieki skakaly. Ja to sie lubie mscic chyba na klientkach ktore ida do konkurencji jak ja je odsylam w dobre rece... Troche ja postresowalam jakie to ma rzesy zniszczone ale fakt faktem byly gorsze niz miala... Zreszta wizac ze prawe oko po mojej stylizacji l-kami jest rzadsze troche... Niestety stylistka jej tam mocno pokleila rzesy ktore jej musialy wypasc bo przyszla juz z dziurami do mnie.. Nie mialam czasu nawet zrobic zdjecia przed sciagnieciem bo mialam klientka za klientka i wogole to jej zalozylam 80% ze sciagnieciem w 1,5h a potem przyszla sie dokleic jeszcze za 2 dni bo ja juz mialam kolejna Pania..
Dlatego ja nie uzupelniam po konkurencjji rzes... tylko raz mi sie to zdarzylo... wiecej roboty i zachodu niz przyjemnosci w pracy. Ona sie zgodzila na nowa aplikacje no i wyszla mega happy :) A ja tez zadowolona bo sobie znow molglam L-czki pokleic bo ostatnio to tylko moje kursantki na nich pracowaly hehe no i jak Nadiuszka u mnie byla to kleilam je ale tydzien ich nie mialam w lapkach wiec sie stesknilam za tym profilem :) Ciekawi mnie strasznie :D

marchewkowy_las
20-08-2013, 00:54
agaciorka, do rad dziewczyn dodam, byś kleiła bliżej powieki.

agulaaa, śliczne te L-ki, przecudne. Prawda, że L-ki z noble mają świetny skręt? ja tez je pokochałam, super się na nich pracuje i pięknie się da wymodelować oko :ok:

Star Lash Academy
20-08-2013, 01:29
marcheweczka taaak l-ki z Noble sa cuuudooowne :D :) tak samo jak brzoskwiniowe płatki kocham je ;) a moje klientki tylko wąchają hehe :D

Musze się pochwalić ;) to mój nowy gabinet salonie. ;) w opcji ze światłami ledowymi oraz świecami ;) wczoraj skończyliśmy nad nim pracować :) Moj brat jest kochany zrobil mi wszystko w 1,5 dnia :) :) :) Moje pomysły się spełniły dokladnie tak jak sobie go wyobrażałam tak wygląda :D jestem mega happy :D biurko służy jako toaletka przy makijażach ale również idealnie się sprawdzi już w środę przy wykładaniu teorii na kursie objętościowym :D

Edytkaa
20-08-2013, 10:27
ładnie zrobiłaś rzęski tylko dlaczego 0,20 ?
Mucha Dlaczego 0,20? A dlaczego nie? Nie rozumiem :/:

Star Lash Academy
20-08-2013, 11:16
Edytkaaa info dlaczego nie całe 0,2 jest na PW ;)

Ewi89
20-08-2013, 11:41
też bym chciała wiedzieć :P

mini89
20-08-2013, 12:39
tutaj moje wczorajsze B, 0,15; 0,1 dł 8,9,10,11,12

nanami7
20-08-2013, 13:30
Rzeski Noble 0,15 C 8,11,13. Są super. O wiele lepiej mi sie na nich pracuje niz na SL.

Patrycja_92
20-08-2013, 16:16
Martusia pieknie z boku wygladaja :*

Dzisiejsze gęścioszki mojej ciociuni :) czas 3,5 godziny. Mink C 0,15 9,10,11 :)
Prawe oko spłakało sie pod koniec :(
http://3.bp.blogspot.com/-ij2wOhuAVQk/UhN5TrpwZJI/AAAAAAAAAx4/X_3cvLVsmzg/s1600/doris+cała.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-UcGgurLI5ls/UhOE_p6YGzI/AAAAAAAAAyQ/arxgoHtEnlI/s1600/doris+cala+bok.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-E5Ze7URxoWc/UhN5ZbUoYiI/AAAAAAAAAyA/P4-ll8hTqgc/s1600/doris+przed+i+po+kopia.jpg

mucha
21-08-2013, 13:49
Agulaaa ale masz piękny salonik :love:

Kusicie tym skrętem L ... strasznie dziwnie wyglądają ale na oczku zaczynają mi się podobać.


Dlaczego nie 0,20 ? Moim skromnym zdaniem są za grube. Aplikacja wygląda ciężko. O wiele ładniejsze efekty daje aplikacja 0,15. Jeżeli chcemy uzyskać efekt gęstości, to nie grubością rzęs a metodą objętościową. Rzęsy wyglądają lekko naturalnie, w dotyku są miękkie i co najważniejsze nie obciążają naturalnych rzęs.
Kiedyś tylko 0,20 kleiłam :nie_powiem:

Teraz mam 0,20 w kuferku ale od Nowego Roku wykleiłam tylko jedną klientkę, która chciała grube. Pokazałam jej paletki dotknęła sobie, chciała takie jak koleżanka czyli 0,25. Takich nie posiadam. Wykleiłam 0,20 dużo rzęs miała więc efekt był bardzo widoczny. Pani nie była zadowolona i nie wróciła. Nie chciała też zmiany na cieńsze. Taka klientka, która to sama nie wie czego chce. ;)

bacha
21-08-2013, 15:56
Wczoraj byłam na aplikacji rzes metoda 1:1. Ogólnie jest ok, pełen komfort ale wydaje mi sie ze mam rzesy troche posklejane i mam problem z ich ułożeniem tak, zeby wszystkie były skrecone w jedna strone.
Wstawię zdjęcia, będę wdzięczna jeśli będziecie chciały to ocenić.
Pozdrawiam.

mucha
21-08-2013, 15:59
bacha ze zdjęciami to na galerię trzeba iść. Ty wyklejałaś, czy Ty to masz na oczach?

bacha
21-08-2013, 16:33
To moje oczy, byłam wczoraj w salonie piękności przedłużyć sobie rzesy... i chciałam was zapytac jak oceniacie wykonanie pracy na moich oczach?
Myślałam, ze w galerii tylko stylistki umieszczają swoje zdjęcia, jesli byłam w błędzie, to prosze o przeniesienie...

Gorzkajakmokka
21-08-2013, 16:52
A ja nadal kleję często 0,20. Wiele mam dziewczyn, które wiedzą czego chcą i pasuje im taka mocniejsza aplikacja. Ja sama jak miałam zakładane rzęsy gustowałam w 0,2 najbardziej, pomimo, że norki i 0,15 miałam także. Nie był to może szczyt komfortu porówując z miękką norką, ale bardziej podobało mi się moje oko.

Askar
21-08-2013, 21:38
Bacha a ile płaciłaś?! Stylistka nazywała się stylistką czy uczyła się?

kiwaczek2
22-08-2013, 09:45
Bacha - no coż najlepiej nie jest, nawet można powiedzieć że jest źle. dobrze chociaz że cię nie ciągnie, ale pewnie zacznie. są sklejki wiec nie ułożysz ich ładnie niestety.będą takie strąki sterczały. ja bym poszła na zdjęcie ich.

mucha
22-08-2013, 10:32
bacha . Rzęsy nie leżą równo, bo są nierówno przyklejone. Każda z nas jakoś zaczynała :) Jeżeli nie ciągną nie bolą to jakoś można w takich pochodzić ale trzeba się rozejrzeć za nową stylistką

bacha
22-08-2013, 14:54
Bacha a ile płaciłaś?! Stylistka nazywała się stylistką czy uczyła się?

Byłam w salonie, płaciłam 120 zl. Dziewczyna od 10 lat robi pazurki naprawde piekne, a rzesy dopiero od pol roku. Kleiła mnie 2 godziny.

Kiwaczek a nie da się tych sklejek rozkleić, czy to już zaschło tak na amen?

Dzięki za rady dziewczyny

Iwona Oleksy
22-08-2013, 15:32
Wczoraj byłam na aplikacji rzes metoda 1:1. Ogólnie jest ok, pełen komfort ale wydaje mi sie ze mam rzesy troche posklejane i mam problem z ich ułożeniem tak, zeby wszystkie były skrecone w jedna strone.
Wstawię zdjęcia, będę wdzięczna jeśli będziecie chciały to ocenić.
Pozdrawiam.

Po dolnych rzęsach i brwiach widać, że masz swoje naturalne rzęsy u górnej powieki delikatne i pewnie dość krótkie, zakrótkie jak na te, które zostały doklejone.
Podkręcenie jest totalnie nie dobrane do oka, nie mówiąc już o rzęsach w kącikach - szczególnie wewnetrznych - kilka krzywych strąków, niestety na 100% poklejonych.
"stylistka" na pewno nie panowała nad rzęsami, każda kieruje się w którą chce stronę świata - i jest ich za mało.

Niestety - moim zdaniem jest to totalnie nieprofesjonalna praca...
A sklejki na oku bedą bolały i oczko bedzie wyłysiałe... :(

Zdjąć czym prędzej. Ową panią omijać. Brak jej podstawowych umiejętności. I co najważniejsze - nie jest fair wobec klientów - skoro wypuszcza Cię z czymś takim na oczach nie informując, ze zrobiła krzywdę.

Co do samodzielnego rozklejania - nie polecam, klej jak na zlość bedzie trzymał jak beton a i tak skonczy sie to ponadrywaniem rzęs.

bacha
22-08-2013, 17:23
Samodzielnie bym się nie odważyła rozklejać, raczej myślałam udać się do dziewczyny z tą prośbą, tym bardziej, że mogę w ciągu tyg. się zgłosic jakby coś było nie tak.
Rzeczywiście nie mylisz się, rzesy mam krótkie, jakieś 7 mm ale nie takie delikatne, założone mam 11 mm.
Chciałam efekt naturalny, stąd dziewczyna zaproponowała mi niewielki skręt, nie chcialam też zeby kleiła mi do każdej rzęsy bo wtedy już na pewno by było wiadomo że mam sztuczne a jak widać na zdjęciach nie mam 20-tu lat i nie zależało mi na efekcie wow... ale przyznam, że myślałam że to będzie ładniej wyglądało. No i nie wiem czy skubać nie będę :huh:, nie znoszę jak mam coś nie tak... ;(;(

iosa
22-08-2013, 19:11
Bacha - tu nie chodzi w sumie od kiedy klei ale ile założyła już aplikacji i jakie ma doświadczenie - skoro powiedziała Ci, że masz gwarancję - to leć i niech poprawia.

Askar
22-08-2013, 19:38
Pytałam o cenę, bo zdarzają mi się klientki które opowiadają, jak to źle ostatnio miały założone rzęsy, że ciągnęło i bolało, a na pytanie ile zapłaciły często słyszę: poniżej 100zł. Często wiedzą one ,że "stylistka" jest niedoświadczona, ale pomimo tego często decydują się na aplikacje. Skoro Pani zakładająca Tobie rzęsy powiedziała, że możesz wrócić, to idź do niej. Prawdopodobnie jest świadoma, że popełnia błędy i chwała jej za to, że daje gwarancję. Przecież musi się niestety na kimś nauczyć i dobrze jeśli jest gotowa na poprawki w razie wątpliwości klientki.

Mysiaczeq
22-08-2013, 21:04
u mnie laski co po pare lat juz robia, robia za 45 zl :O

mucha
22-08-2013, 21:43
Bacha 11tka to pojęcie względne. Każda firma ma inne długości. 7mm z Noble czy Evo są o połowę krótsze od tych co masz na oczkach. a długość 11 to wspaniała długość na "rzęsy na codzień" . Tylko jak już wspomniałam każda firma ma inne długości. Kiedyś wstawiałyśmy porównania rzęs różnych firm.
Druga sprawa :to właśnie powinnaś mieć wyklejonych 100% rzęs , a jeżeli chcesz delikatny efekt stylistka powinna wykorzystać inna grubość rzęs. Tutaj raczej masz 0,20 gdyby użyła 0,15 byłoby super naturalnie. Albo chociaż przemieszane.



Najgorzej jest trafić w gust klientki. Wczoraj miałam jedną, młoda pani, fajna wesoła fryzjerka. Prosiła o naturalny efekt , codzienny żeby w pracy było ok, ale żeby troszkę dłuższe niż ma jej bratowa. Założyłam od 7,8,9,10B i casualem12 - 13 C.

Patrzy w lustro... o jej one wyglądają tak naturalnie... ale myślałam że będzie mocniejszy efekt :o Zawsze pytam pokazuję daję pomacać .... jak tu wyczuć te klientki?? Niektóre wyglądają na takie, które lubią w wachlarzach chodzić a okazuje się całkiem inaczej i na odwrót...
Każde oko jest inne na każdych oczkach 1:1 wygląda inaczej. Przy 3D nie ma tego problemu, jest woooow i koniec.

Mysiaczeq
22-08-2013, 22:01
moja wczorajsza chciala to samo co kleilam jej kolezancewiec wykleilam a potem krzyczala ze za dlugie ;/

agaciorka93
22-08-2013, 23:34
Dzisiaj mialam okazje zrobic dwie aplikacje rzęsek mamy i przemilej pani Tamili
Nie wiem czemu na zdjeciu u mamy zrobila sie taka dziura ale przysiegam ze jej tam nie ma dokladnie wszystko sprawdzalam i pierwszy raz użyłam niebieskich ombre :) fajny efekt ale mogłam dodać ich troszke więcej.

Dziewczynki powiedzcie mi czy moge już pobierać normalną opłate za rzęski? Bo chciałabym już z tym ta bardziej ruszyć


http://4.bp.blogspot.com/-2N0E3faf8RI/UhaCx-Y9f-I/AAAAAAAAAvo/ICtoML1hIT4/s1600/Kola%25C5%25BCe.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-VtGgCg2-yzI/UhaCy-p2jqI/AAAAAAAAAvs/Q1bxDIep0Hg/s1600/rzesy.jpg

kiwaczek2
23-08-2013, 13:51
kiedyś trzeba zacząć robić za kasę.
u pierwszej osoby nie najlepiej wyprofilowane oko - za długie w zewn przez co oko postarzało się, mimo, że nie jest tak najmłodsze.
a na drugim to ja nie wiem, bo nic nie widzę, bo zdjęcie jakoś z gorzszego ujęcia

marchewkowy_las
23-08-2013, 15:12
kiwaczek, komentujesz, jak instruktorka z wieloletnim stażem, cały czas cię podziwiam, brawo!

agaciorka, z tego co widzę, to u mamy na zdjęciu przed też jest luka, więc ta dziura powstała w skutek braku dorosłych rzęs w tym miejscu. a resztę dobrze powiedziała kiwaczek. teraz będę cytowała koleżankę: "najlepiej poćwiczysz na swoich klientkach" - to oznacza, że biorąc pieniądze za aplikacje też ćwiczysz i doskonalisz umiejętności :D

mucha
23-08-2013, 17:15
Agaciorka ogłaszaj się i kasuj ! Na początku będzie dłużej ale ... niejedna salonowa "stylistka" tak nie klei jak Ty :)
Do dzieła. Najważniejsze nie sklejać.

Po każdej aplikacji przyjrzyj się swojej aplikacji z każdej strony. Popatrz na "ofiarę" tak prosto i notuj, że np następnym razem tu i tu krócej, tam dłużej, tam cieniej. Załóż każdej klientce kartę i tam notuj wszystko skrzętnie.

Przemyśl dokładnie swój cennik, bo później jest ciężko podnieść ceny :crazy:


Kiwaczek :ok:

agaciorka93
23-08-2013, 19:27
te pierwsze to akurat mamy wczesniej jej robilam w zewnetrzym kaciku 10 ale chciala rzeski ombre i dalam 11, czyli moglam dac jej 9 ? (bo 10 nie mam )

marchewkowy_las
23-08-2013, 21:18
mogłaś nawet 8-ki :)

agaciorka93
23-08-2013, 21:46
aha :) bo wydawalo mi sie ze wtedy bedzie tak za krociutko w tym kaciku :) ale nastepnym razem tak zrobie.
Niestety na szkoleniu nie mialam zadnego modelowania oka wiec dlugosci i wszystko dobieram tak jak mi sie wydaje :(

Star Lash Academy
23-08-2013, 23:08
agaciorka kochana ćwicz i ćwicz będzie szło na pewno coraz lepiej :) a jeśli chcesz się nauczyć tajników modelowania oka to jakieś doszkolonko sobie zrobisz i będziesz pięknie modelować oczka ;)

agaciorka93
24-08-2013, 08:59
Agula jak tylko uzbieram pieniązki to az dwa sie do Ciebie zgłosze bo mam wiele brakow a widze ze z krakowa jestes :)

Star Lash Academy
24-08-2013, 09:30
Agaciorka zapraszam serdecznie ;)

Gorzkajakmokka
24-08-2013, 11:07
Moja pierwsza próba mocniejszego zagęszczenia.
Niestety klientka niecierpliwa i nie dokończone wewnętrzne kąciki dodatkowo nawet nie zdążyłam jej "oczyścić" i wygląda to jak wygląda.... :D
rzęskami Bis 0,07 max 13mm.

bombelkowa
25-08-2013, 13:09
jedne z 1 po porodowych :)
wracam :)
1:1, b 0,15 9-13

Gorzkajakmokka
25-08-2013, 15:46
jedne z 1 po porodowych :)
wracam :)
1:1, b 0,15 9-13
Ładne te poporodowe :) Szybko evoszki wracacie do formy widzę :ok:

bombelkowa
25-08-2013, 18:21
pierwsza przylazła 2tyg po porodzie :strach: :D

choco-lashes
25-08-2013, 21:35
Gorzkajakmokka , bardzo ładne ;) no i nawet jedna dolna gratis hehe;)

Gorzkajakmokka
25-08-2013, 22:43
Gorzkajakmokka , bardzo ładne ;) no i nawet jedna dolna gratis hehe;)
A co. Niech ma!
Chociaż trafia na moją czarną listę , więc to był jej ostatni gratis :)

marchewkowy_las
26-08-2013, 01:40
Marchewkowa ostatnio rzadko tu coś wrzuca, ale cały czas zagląda i podziwia wasze prace, dziś wstawię kilka zdjęć z bloga. Rzęski Noble 2:1, B-0,10x8-10mm, C-0,10x9-12mm.

Patrycja_92
26-08-2013, 16:36
Marchewkowa, podziwiałam na fejsie już :)))

U mnie bardzo wiercąca klientka :D B 0,15 9-13. pierwsza pełnopłatna, a szkoda, bo nie dała mi do konca wykleic, twierdzac ze juz na pewno jest dobrze :D

http://3.bp.blogspot.com/-hTrQHum7brY/Uhtm1NQuQNI/AAAAAAAAAzM/1HcsS-rl2Xo/s1600/rzesy+5.JPG

http://2.bp.blogspot.com/-BFLZc_Aghds/Uhtm7g4WO9I/AAAAAAAAAzU/fCwuQ2C0ZCc/s1600/rzesy+5+otwarte.JPG

marchewkowy_las
26-08-2013, 19:59
Patrycja, w zewnętrznych kącikach źle dobrałaś długość, powinnaś dać krótsze o 3-4mm. już teraz to nie wygląda dobrze, a za 3 tygodnie, z odrostami będzie smutne oko, z opadającymi rzęskami. poza tym - świetne! :ok:

Iraa
26-08-2013, 22:32
Troszkę mnie tu nie było,piękne prace Dziewczyny,widzę kilka nowych osób :) oby nas więcej :P

Honey
27-08-2013, 13:10
Delikatne rzęski mojej mamy. Uzupełnienie evo 0,15 B 8,9,10,11 :huh:

Happyhandy
27-08-2013, 22:51
Sprzed 2 tygodni:
Przychodzi Córcia i pyta, czy jej rzęsy zrobię. No to co miałam powiedzieć, NATURALNIE ;)
I teraz ona się cieszy, że ma rzęsy, a ja się cieszę, że wyszły w miarę... naturalnie;)
Przebiegłość matki :skacze:

Rzęsy Nadii C 0,07 9-11-9 a w wewn kącikach 8 z Evo.
Na środku oka od wewn strony chyba za wcześnie weszłam z jedenastkami.

delyszys
28-08-2013, 00:29
Happy Ale piekne :D

marchewkowy_las
28-08-2013, 00:31
śliczne ma córka oczy, pięknie wykleiłaś i wygląda bardo naturalnie, tak jak chciałaś :brawa:

delyszys
28-08-2013, 00:38
1:1 0.15 c 11-13 :)

kiwaczek2
28-08-2013, 09:15
delyszys- moim zdaniem za długie w wewn. zobacz jak lezą, az się pokładają na otwartych oczach.

Star Lash Academy
28-08-2013, 14:22
deleszysz zgodze się z Kiwaczkiem, za długie i dodam za grube w zewnętrznych kącikach grubość 0,2 przy tej długości nie jest przystosowana do tego aby takie rzęski kłaść w zewnętrzne kąciki... obciążasz rzęski niepotrzebnie, przez to wypadaja szybciej zewnetrzne kąciki a ty przy korekcie masz wiecej do pracy ;(. Chciałaś zrobić kocie oczko ale robi się to troszeczkę inaczej.



Tutaj moje wyklejanki 1:1 i Norki Syberyjskie 3D :) Na Norki Pani przyjechała do mnie z Nowego Sącza bo tam nie ma nikogo kto dobrze zakłada rzęsy... Chyba jednak będę musiała ten Nowy Sącz podbić :)

Happyhandy
28-08-2013, 15:17
Jejkuś, jak mi się podobają te pierwsze... To znaczy wszystkie są rewelacyjne i chciałabym choć w połowie takie cuda czarować, ale te pierwsze jakoś mi serce podbiły:)
A czy dolne tej dziewczynie też zrobiłaś?

Patrycja_92
28-08-2013, 15:46
U mnie gęścioszki, C 0,15 9,10,11,12,11 nie jestem do końca zadowolona, bo w zewnętrznych kącikach mogłam dać jeszcze krótsze, no ale trudno na drugi raz bede wiedziec :) Ważne ze dziewczyna zadowolona :)

http://2.bp.blogspot.com/-H7fFFqCOdZ8/Uh39hET_3zI/AAAAAAAAA0U/BtVZ3JrNIAs/s640/Rzesy+6.JPG

http://2.bp.blogspot.com/-kNS_LjQhOx4/Uh39Q9y8cRI/AAAAAAAAA0E/IqbNv4t5K1c/s1600/Rzesy+6+bok+kopia.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-iuSIZgIMBwE/Uh39SBqWkPI/AAAAAAAAA0M/_qPzZ-D09IQ/s640/ania11.jpg

Happyhandy
28-08-2013, 17:53
Patrycja, wydaje mi się, że zewnętrzne są całkiem ok, to raczej w wewn przydałyby się chyba ciut krótsze i o parę rzęsek później przejście na 10, żeby układały się zgodnie z linią brwi. Tylko wiesz, to tak na mój chłopski rozum, bo kompetencje mam raczej średnie do udzielania takich rad:D więc jeśli się źle wymądrzam, to poproszę o szturchańca:skacze:

wisienkakwspz
28-08-2013, 21:06
Kolejne wyklejanki 1:1 i 2:1

kiwaczek2
28-08-2013, 22:07
wiem, w lewym oku mniej, ale to moja modelka (wiec nie ma problemu) - ćwiczę ile zrobię w 2h ;-) akurat tu 2,20. i już więcej nie doklejam. zawsze z lewym okiem mam problem,zawsze pozostaje w tyle.

marchewkowy_las
28-08-2013, 22:56
Kiwaczku, pracuj na przemian raz na lewym, raz na prawym, dużo wykleiłaś, piękne ma oczy modelka :)

nadiuszka
29-08-2013, 05:55
oj tam oj tam Happy, już nie przesadzaj z tym chłopskim rozumem. masz dziewczyno nieraz takie pomysły że po naszym spotkaniu poczułam sie jak po mini doszkoleniu z trików stylistki ;)
córa jest śliczna i te jej oczka. pięknie ją wykleiłaś! :ok:no i w końcu mamy zdjęcia Twoich prac!!! żałuję, oj żałuję sama wiesz czego...

kiwaczek2
29-08-2013, 08:24
Marchewka - no przecież pracuję na przemian:) ale na lewym mi jest niewygodnie i pewnie akurat jedną mniej widocznie kleję, a po 2 godzinach to trochę się nazbiera .

Happyhandy
29-08-2013, 08:30
Spaliłam raka... Wiesz, że gdyby nie Ty, to by tych zdjęć nie było:D
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - bo mi na amen temat zaszczepiłaś w głowie.

violcias
29-08-2013, 14:37
po urlopie czas na pracę ... tak więc wklejam moje następne wypocinki :D
I trochę załamana jestem ;(czasem nic się nie zmniejsza
a tu Patrycja jeszcze mnie dopiła ... dopiero zaczęła a tu już z 5 do 3H zeszła, no szok :wow: i gratulacje oczywiście :ok:

nadiuszka
30-08-2013, 04:10
violciac, ale za to jak ładnie wyklejone :ok:

nitko
30-08-2013, 10:22
violcias rzęski piękne, jakich użyłaś i co to są za płatki?

Izi
30-08-2013, 15:37
U Violcias to zapewne silcopady. Wydaje mi się że na pierwszym zdjęciu motylka widzę:P

violcias
31-08-2013, 05:10
Izi ma rację płatki to silcopady :)
a rzęski okrzyknięte na forum jako "rzęski Nadii" czyli Bis 0,15

Dziękuję dziewczynki :*

nanami7
31-08-2013, 11:46
ostatnio sie ruszylo z rzeskami :) mozecie dac mi jakies rady znow?

B 0,15 10,11,12

mini89
31-08-2013, 15:12
ja bym wykleiła krótsze w kącikach wewnętrznych np 8 :)

bombelkowa
31-08-2013, 18:19
krósze kąciki, profilowanie rzęs i rozczesać ładnie :)

a to moje :) nie wiem dlaczego na zdjęciu zrobił się schodek.. na pewno go tam nie ma :)

Ewi89
31-08-2013, 19:53
buuu no jak to jest, że ja jak robie to są prześwity a tu koleżanki takie gęściochy majstrują zaraz za powiekami?! :wow:

ale zazdrość :P

Star Lash Academy
01-09-2013, 12:48
Miałam ostatnio bardzo oryginalną Panią Młodą o czerwonych przepięknych włosach ;) miała mocno rosnące rzesy w dół oraz opadające kąciki więc zrobiłam L-ki i to był strzał w 10 :) Pani Młoda wyszła bardzo zadowolona z efektu :) powiem Wam, że stylizacja ślubna tej dziewczyny mnie zachwyciła w dniu ślubu miała miec na głowie wianek z niebieskich kwiatuszków :) Szczerze właśnie na taką stylizację ślubna a'la świtezianka właśnie ją widziałam :D

Tutaj moje L-ki "2D"

bombelkowa a gdzie zdjęcie na otwartych oczkach?? z Góry faktycznie widać jakiś schodek ale może takie ujęcie zrobiłaś, że się coś wkradło??

nanami kochana musisz popracować nad kierunkiem bo widzę zwłaszcza w lewym oku w wew kaciku, że nie poradziłaś sobie z krzywo rosnącymi rzesami tam tak rosły na "X" wiec tutaj trzeba konkretnej wiedzy jak te rzeski wyprowadzić. Na zdjęciu widać jak by to była sklejka w tym miejscu ale moze się mylę przez to, że przykleiłaś poprostu w kierunku rosnącej rzęsy a tak się nie robi.
Długość rzęs dobrałaś bardzo dobrze ;) w wewnętrznych kącikach ja dałabym cieńsze rzęski np 0,1 dosłownie 10 sztuk i przeszłabym na krótsze żeby się to trzymało lepiej czyli 9,8 i 7-meczki :) Tak pozatym jest nieźle idziesz w dobrym kierunku tylko trzeba dużo praktyki jeszcze i będzie ładnie :)

violcas bardzo ładnie wykleiłaś, czas przyjdzie sam musisz naprawdę duuużo wykleić żeby zejść na 2h 100% aplikacji, a nasze "Bisowskie" rzęski możesz też odebrać u mnie w Krakowie na miejscu ;)

bombelkowa
01-09-2013, 14:22
no właśnie nie wiem.. dziwne ujęcie :) a na otwartym nie zdążyłam zrobić bo.. moje dzieci mnie napadły :D jak tylko skończę kleić to młoda wbiega i wprowadza chaos :D

tutaj L się sprawdziły.. ale jakoś nie mogę się nadal przekonać :D muszę, jakiegoś królika doświadczalnego złapać..

nanami7
01-09-2013, 15:31
Bardzo dziekuję za rady :) jeszcze troszkę poćwiczę i chyba pójdę na doszkolenie do któregoś z naszych speców :D hihi

sklejek tam broń Boże nie ma !! !! !! Bardzo uważam żeby nie sklejać rzęsek a jak się zdarzy, to je rozdzielam :)

jeszcze raz dziękuję :* wiem, że na Was można zawsze liczyć, a człowiek przecież uczy się całe życie :)

Star Lash Academy
01-09-2013, 18:02
Bombelkowa szkoooda, że Ci dzieciaki w akcję wchodza bo jednak na otwartych oczkach widać wszystko :) A jak chodzi o L-ki to nie każdemu pasują. Są do specjalnych typów oczu także musisz koniecznie znaleźć kogoś o oczach typowo do L-ek :) Jak już znajdziesz ofiarę na L-ki to koniecznie zdjęcie na zamknietych i otwartych oczach. Ale powiem szczerze, że nie jest to łatwy profil rzęs w wymodelowaniu oka bo lubią lecieć po przyklejeniu na boki i trzeba sie namachać żeby je wykleić równiutko.

nanami7 kochana nie napisałam że widzę tam sklejkę tylko wygląda to tak na zdjeciu jak by ona tam była :) Kwestia wyprowadzenia krzywo rosnącej rzęsy i już to tak nie wygląda. Takie rzeczy dowiesz się na doszkoleniu jak radzić sobie z takimi przypadkami rzęs i wyklejać je idealnie :)

Patrycja_92
01-09-2013, 18:15
Agulaa przepiękne rzesy, piękna panna młoda, cudowny kolor włosów, sama kiedyś takie miałam, Świetnie jej w tych rzęskach, gratuluje !!