PDA

Zobacz pełną wersję : [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20

Cataleya 1981
01-09-2013, 18:40
Jeszcze przed urlopem miałam przyjemność uzupełniać oczka Aguliii :)

violcias
02-09-2013, 14:30
agulaaa (http://forum.wzorki.info/members/14370-agulaaa.html) o 2 h to na razie nawet nie marzę , chciałabym zejść choć do 3 h a tu nic :/:
tak wiem że są u Ciebie do dostania Bis-ki, także jak będzie potrzeba to dzwonię zaraz :ok:

A to moje kolejne : mix brązów i czarnych

mini89
02-09-2013, 16:53
Cataleya 1981 - co to za płatki ?

nowakowawanda
02-09-2013, 18:50
Hej :) Dopiero zaczynam przygodę z przedłużaniem rzęs. A oto moja pierwsza aplikacja :P:P Tak wiem nie jest ich dużo, rzęski zakładałam chyba z 4 godziny, ale nie zniechęcam się! :D Wkręcam się na maksa. Dużo czytam, przeglądam, poszukuję. Już niedługo dostawa rzęs i zaczynam na poważnie!

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 3c071f3cab053.jpg (http://zapodaj.net/3c071f3cab053.jpg.html)

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - e99d70391eb76.jpg (http://zapodaj.net/e99d70391eb76.jpg.html)

mini89
02-09-2013, 19:13
nowakowawanda - szczerze to widać tylko tyle że, jest ich faktycznie mało i czasem kierunek jest nie taki jak trzeba. Zobacz sobie z jakich perspektyw dziewczyny robią zdjęcia aby nam wszystko ładnie pokazać :) lepiej i dokładniej można ocenić wtedy co jest w porządku a nad czym trzeba popracować

Cataleya 1981
02-09-2013, 20:52
Cataleya 1981 - co to za płatki ?

Musisz pytać Aguliii, ona je ze sobą do mnie przywiozła. Wydawało mi się że to płatki noblowskie, ale nie widzę ich w ofercie. Wiem że zapach brzoskwiniowy i w sumie bardzo przyjemnie się na nich pracuje.

Izi
02-09-2013, 21:01
Dziewczynki płatki o których mówicie to Noblowskie Angel. Są suuuuper.

nowakowawanda
02-09-2013, 21:56
nowakowawanda - szczerze to widać tylko tyle że, jest ich faktycznie mało i czasem kierunek jest nie taki jak trzeba. Zobacz sobie z jakich perspektyw dziewczyny robią zdjęcia aby nam wszystko ładnie pokazać :) lepiej i dokładniej można ocenić wtedy co jest w porządku a nad czym trzeba popracować


Teraz to wiem:) Ale to było pare tyg. temu- zanim natrafiłam na taką stronkę :) Kolejne zdjęcia będą profesjonalne ;p

Cataleya 1981
02-09-2013, 22:13
Dzisiejsze noreczki 2:1

nadiuszka
03-09-2013, 06:36
wisienka? a czemu tak dziwnie silcopady kleisz? nie dość że na lewą strone to jeszcze inna strona do noska! wygodniej Ci tak?

nowakowawanda, doliczyłam się 30 rzęs na oku. w ciągu 4 godzin powinnaś na początku (nawet zaraz po szkoleniu) założyć co najmniej 80. coś tu jest nie tak.... zastanawiam się tylko co... może kwestia większej ilości ćwiczeń...

Ewi89
03-09-2013, 10:49
kolejny pająk!!! niech to gęś kopnie!
B 0,15 Noble 9-11-12-9


Viewing image FZnpN.jpg - Wgraj zdjęcia na forum.Wzorki.info (http://pliki.wzorki.info/?v=FZnpN.jpg)

kiwaczek2
03-09-2013, 11:25
a czemu tylko 1 zdjęcie? łatwiej by nam było sie wypowiedzieć gdyby było wiecej z różnych perspektyw tj inni wstawiają.
ja widzę jedynie, że są nierówne , sterczy coś tu i tam i chyba niewyczesane i wydaje się być bałagan. widzę cos niewklejone też, ale to chyba króciaki.

Ewi89
03-09-2013, 11:48
jedno foto bo ciocia z łóżka uciekła i tak dzielnie 4h wytrzymała to nie chciałam już męczyć :(

dzieki dziewczyny, że mi pomogłyście i dalej tu sie mną zajmujecie :)
jak tylko pomacałam te rzęski z mini palety to od razu widziałam różnice
niby 0,15 grubość a te sypane strasznie grube!

wisienkakwspz
03-09-2013, 15:33
wisienka? a czemu tak dziwnie silcopady kleisz? nie dość że na lewą strone to jeszcze inna strona do noska! wygodniej Ci tak?
Trochę zgłupiałam, bo nie używam silcopadów ;)

nowakowawanda
03-09-2013, 16:00
nowakowawanda, doliczyłam się 30 rzęs na oku. w ciągu 4 godzin powinnaś na początku (nawet zaraz po szkoleniu) założyć co najmniej 80. coś tu jest nie tak.... zastanawiam się tylko co... może kwestia większej ilości ćwiczeń...[/quote]

To moja PIERWSZA aplikacja - więc foto jeszcze ze szkolenia ;)

kiwaczek2
03-09-2013, 16:08
To tym bardziej powinno byc ich wiecej.

Cataleya 1981
03-09-2013, 21:24
Dzisiejsze: 1:1 minki "na kota" i ślubne 2:1 noreczkami.
Coraz bardziej kocham lepić norki :D

violcias
03-09-2013, 23:52
wisienkakwspz (http://forum.wzorki.info/members/9267-wisienkakwspz.html) Nadia miała mnie na myśli :P
Tak mi lepiej podchodzą tzn zależy to od oka raz kleję tak raz tak ,
pokazała to mi jedna z forumowiczek troszkę inaczej to zrobiła, także to... to mój mały eksperyment :D
Ostatnio jak kleiłam normalnie cały czas mi się przy nosie podnosiły a tu lux wszystko leży

nadiuszka
04-09-2013, 05:37
Trochę zgłupiałam, bo nie używam silcopadów ;)
a no widzisz wiesienko, violcias mnie uprzedziła. sorki, że Cię bezpodstawnie oskarżyłam o ożywanie silkopadów :D


To moja PIERWSZA aplikacja - więc foto jeszcze ze szkolenia ;)
Kasia ma rację, na szkoleniu powinno być tym bardziej więcej, ale to drobny szczegół. Nie wiemy przecież jak wyglądało szkolenie. Mniejsza o to. Czekamy na więcej prac ;)


kolejny pająk!! niech to gęś kopnie!

jakie pająki? pająków tam nie ma ale za to jest parę innych byków.
widzę rzęsę wklejoną do powieki a to jest całkowicie niedopuszczalne.
postaraj się bardziej rozważnie miksować długości bo jakoś ładu w nich nie ma.

kiwaczek2
04-09-2013, 10:24
kąciki niewyklejone celowo, nie że zapomniałam :D ah i nie wszystkie rzęsy wyklejone,byłyśmy ograniczone czasowo
71850 71851


a tu kolejne
71852
71853

Patios
05-09-2013, 01:04
Niestety zdjęcie pokazujące rzęski przed jest prześwietlone fleszem. Tak naprawdę klientka swoje rzęsy naturalne ma bardzo grube i ładne :)

osobiście uważam, że mogłam troszkę inaczej wyprofilować oko klientki. założyłam 9 - 12. Myślę, że mogłam dodać 8, a większość 10tek zastąpić 9.
A Wy jak myślicie?

marchewkowy_las
05-09-2013, 07:13
Patios, ja bym właśnie tak zrobiła, 8-12, z czego 12-tek tylko kilka sztuk, większość 10 zastąpiłabym właśnie na 9, dobrze myślisz :ok:

markotka
05-09-2013, 10:03
Podglądam na bieżąco Wasze poczynania rzęskowe, mimo że sama rzęs nie robię, ale noszę od niedawna :) i dzięki Wam widzę, że nie trafiam na najlepsze stylistki... teraz mam chociaż cienkie rzęski, ale tylko w dwóch długościach 9 i 11, kąciki niewyklejone do końca, no i chyba źle ogólnie poklejone, bo ciągle mi się wywracają i ciężko mi jest je ładnie ułożyć przy rozczesywaniu. Może któraś z Was jest z Wielkopolski, Konina lub niedalekich okolic? ;)

Patios
05-09-2013, 11:01
Dla tych, którzy tego nie widzą:


A co do ilości 12stek na pewno następnym razem dam ich mniej:)

nadiuszka
05-09-2013, 20:25
Kiwaczek, no tak, bo Ala nie lubi mieć wyklejonych kącików ;)

Patios, przepraszam a le po czym widzisz że można by inaczej wyprofilować oko skoro nie ma zdjęcia na otwartym? Nieraz na zamkniętym trzeba stworzyć coś niezgodnego z zasadami stylizacji aby na otwartym wyszło pięknie ;)

Inkapaznokcie
05-09-2013, 21:26
Hej:) Dopiero zaczynam zajmować się rzęsami więc była bym wdzięczna o opinie. Co robię źle, na co zwrócić uwagę.

Patrycja_92
05-09-2013, 21:55
Na moje amatorskie jeszce oko to przede wszystkim pionowanie rzęs, muszą stać jak żołnierze w szeregu, to najważniejsze, żeby można było ocenić resztę. Po drugie nie widać jak operujesz długościami, tzn jak w kąciku wewnętrznym jak na środku, jak w zewnętrznym, więc tego nie będę oceniać. Po trzecie nie wykleiłaś wszystkich więc jest rzadziutko :) Na początek, popracuj nad tym, żeby rzęsy były równo ladnie do góry, prostopadle do powieki, i wyklejaj wszystko, wtedy będziemy mogły poradzić Ci cos wiecej, bo bedzie bardziej przejrzyście :) Na pewno od wewnętrznego krócej niż jest teraz. No i najważniejsze- rób wyraźniejsze fotki, lepsze oswietlenie, próbuj na makro, wtedy ładnie wszystko widac :)
Z ciekawości- po jakim szkoleniu jesteś?

Inkapaznokcie
05-09-2013, 22:14
Robiłam kurs w Teb edukacja. I jestem zadowolona z niego bo instruktora była bardzo kompetentna. A co do uwag to na pewno się dostosuje. Dziękuje bardzo.

bombelkowa
05-09-2013, 22:18
ogólny bałagan...
to są rzęsy kursowe? czy sama już po kursie robiłaś?
są potargane, niewyprofilowane.. i o stylizacji oka mało można powiedzieć...
zdjęcia bardzo kiepskie, trudno coś więcej napisać.

Patrycja_92
05-09-2013, 22:24
Aha, no jak widać jednak nie taka kompetentna jak myślałaś, to co powiedzialam, powinna Ci wpoić na dzień dobry. No ale trudno, nie Twoja wina :) W każdym razie pracuj, a jak nie bedzie szło i dalej bedzie Ci ciezko stworzyc cos fajnego to szukać szkoleniowca na doszkolenie, zebys nie marnowala zapału :) Wybór szkoleniowca to podstawa, dla porównania masz moje rzęsy pierwsze po kursie : http://4.bp.blogspot.com/-8oEOk9Md92c/Uebz5RERx5I/AAAAAAAAAtI/v41ekCTH41M/s1600/mama+po+kopia.jpg

i chyba czwarte : http://2.bp.blogspot.com/-H7fFFqCOdZ8/Uh39hET_3zI/AAAAAAAAA0U/BtVZ3JrNIAs/s640/Rzesy+6.JPG nie żeby sie chwalic, tylko porownac wiedze przekazaną :)

iosa
05-09-2013, 22:51
Patrycja ty to w ogóle zdolniacha jesteś

Patrycja_92
05-09-2013, 23:22
A tam zdolniacha:skacze:, uparta jestem jak osioł i męcze każdą rzęske żeby równo stała, a jak zaschnie na krzywo to ściagam i zakładam na równo :D No i klientki mam urzęsione pięknie to akurat mi sie ładnie trafiło. Wszystko zalezy od wiedzy zdobytej i uwagi zwróconej na najważniejsze aspekty :)

Gorzkajakmokka
05-09-2013, 23:24
Patrycja ale to nie ma co porównywać siebie czy swoich prac. Każdy idzie swoim trybem, każdemu wychodzi inaczej.

Moje prace na początku to też z tego co kojarzę wielka żenua :D Fakt, że miałam słabe szkolenie, ale wydaje mi się że mimo wszystko,powoli, konsekwentnie z pasją a można dojść do jakiegoś tam poziomu.

Jak dla mnie na pewno trzeba by popracować nad układaniem rzęs,aby nie żyły swoim życiem :)

Patrycja_92
05-09-2013, 23:26
Gorzka, napisałam jak wół, że nie wstawiam żeby sie chwalic czy porownywać zdolnosci :aty: tylko wiedze przekazaną. Bo była rozmowa o szkoleniowcu, a od niego zalezy najwięcej. Pokazałam co powinna wiedzieć po szkoleniu 1:1 :P

Gorzkajakmokka
05-09-2013, 23:29
Ja wiem, że napisałaś, ale mimo to uważam, że takie działania nic nie wnoszą . Takie moje zdanie , bez złośliwości :*

Dobranoc.

marchewkowy_las
06-09-2013, 03:20
inkapaznokcie, ja bym dała krótsze. sądząc po brewkach, klientka ma naturalne śliczne, gęste i mocne. najbezpieczniej, jeżeli wydłużysz rzęski klientki o 50%. czyli jak np ma swoje 8mm, to doklejasz maksymalnie 12mm (8+ 50%, czyli 8+4=12mm). wtedy aplikacja jest bardziej schludna, naturalniej wygląda, ale zarazem jest wyrazista, oko upiększone.
z tego, co jeszcze udało mi się dopatrzeć, to za dużo kleju, lub sklejki. staraj się robić bardziej ostre zdjęcia, tak dziewczyny doradziły, spróbuj lepsze światło, najlepsze jest dzienne, włącz funkcję makro.

nadiuszko, u patios nawet tylko na zdjęciu oczu zamkniętych widać, że mogła inaczej wymodelować oko, bo mamy porównanie do stanu rzęs przed. analizując wygląd rzęs naturalnych, kształt brewki, można zauważyć, że można wymodelować lepiej, choć nawet ta aplikacja jest bardzo ładna i staranna.

nadiuszka
06-09-2013, 06:16
marchewkowy, nie żebym jakoś się tam chciała scierać (sama wiesz że będę wykopywać do skutku ;) ) ale przecież ZAWSZE można inaczej wymodelować ;)
co ma stan jej rzęs naturalnych do modelowania oka? jak można określić na oku zamkniętym jak jest OKO wymodelowane? łuk brwiowy? ale przeciez klientka nie dość że leży to jeszcze ma oczy zamknięte a zdjęcie jest zrobione od tyłu... brwi zupełnie inaczej zachowują się w spokoju i "na baczności"

niech mnie ktoś mądry uświadomi :sciana::sciana::sciana: bo na mój rozum jakość aplikacji widać na zdjęciu oczu zamkniętych a jakość profilowania (czy tam modelowania jak go zwał tak go zwał) - na otwartych sprzodu.

wydaje mi się że stylizacja to stylizacja czyli efekt jaki chcemy uzyskać (kocie, casual i tp)
a modelowanie to modelowanie czyli to jak ukrywamy jakieś mankamenty i to dopiero na otwartym widać...

marchewkowy_las
06-09-2013, 08:21
no przecież napisałam, że to widać właśnie dlatego, że ma porównanie do stanu przed aplikacją, ja przy modelowaniu zawsze uczę dziewczyny, by porządnie zdiagnozowały stan rzęs naturalnych, to jest podstawa do modelowania - dobrać rzęsy w zależności od możliwości rzęs naturalnych. i u patios na zdjęciu bardzo dobrze widać, gdzie powinna była dać inną długość, wystarczy zdjęcie oczu zamkniętych. modelowanie oka to nie tylko korygowanie mankamentów, modelowanie to również nadanie odpowiedniego, najbardziej właściwego kształtu, który podkreśli urodę i wydobędzie to, co jest w oku najpiękniejsze. a łuk brwiowy właśnie od tyłu na tym zdjęciu jest bardzo dobrze widoczny, przyjrzyj się - aha, widać, gdzie się wznosi, gdzie się załamuje, jak ogólnie ta brewka się zachowuje - to jest jeden ze wskaźników, który czasem nam ułatwia rozpoznanie kształtu. ja na zdjęciu patios po prostu widzę, że mogła wymodelować oko lepiej, choć na takim migdałowatym oku wszystko będzie się prezentowało całkiem dobrze.

Agnieszka Praska
06-09-2013, 12:53
Inkapaznokcie musisz koniecznie popracowac nad profilowaniem rzesek i pilnowaniem porzadku na oczku ;)
jak to opanujesz to kombinuj z modelowaniem :)
uszy do gory i do przodu ;) nie kazdy jest mistrzem od samego poczatku chocby i 5 najlepszych na swiecie kursow skonczyl ;) cwicz i nie poddawaj sie:ok:samozaparcie i treningi czynia cuda natomiast jesli stwierdzisz ze sama tego nie ogarniesz pomysl o doszkoleniu :)

Inkapaznokcie
06-09-2013, 13:08
Dziękuje za pomoc Na pewno będę ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Teraz wiem na co zwrócić szczególną uwagę. ;)

Agnieszka Praska
06-09-2013, 14:31
nadiuszko modelowanie oka mozna rowniez okreslic i dobrac od tylu na zamknietych oczkach nie tylko en face;) stylizacja to modelowanie, rzesy nie tylko modelujemy po to zeby ukryc mankamenty urody ale zeby poprawic i podrasowac nature ;)

Inka bedzie dobrze :) trzymam kciuki:ok: i chwal sie kolejnymi dzielami:D

MM-makeup
06-09-2013, 16:15
Pochwalę się moją niedawną pracą 71907
Evo Mink 0,2 10,12,14mm

marchewkowy_las
06-09-2013, 16:31
śliczne, staranne, widać, że robisz to, co lubisz :kwiatek: na lewym oczku jest parę rzęsek dłuższych, które się wyróżniają względem pozostałych, widzisz? może tak tylko na zdjęciu niefortunnie wyszły, czasem tak bywa. ja osobiście zrobiłam troszkę krótsze ostatnie kilka rzęsek w kącikach zewnętrznych, co absolutnie nie oznacza, że zrobiłaś coś źle. bardzo mi się podoba aplikacja :ok:

Honey
06-09-2013, 16:34
Moja dzisiejsza praca, niestety zdjecie otwartych oczek nie wyszło. Dużo bylo rozmawiania, bo pół roku sie nie widzialam z kolezanka, ale nastepnym razem, jesli bedzie, mam nadzieje, ze bedzie lepiej :) Rzesy na koniec bardzo zalzawione.
Pomieszalam rzesy Evo B 0,15 i 0,20 9-12.

MM-makeup
06-09-2013, 16:37
To jest stylizacja ślubna, romantyczny look, pasujący do osobowości Klientki. Długość i grubość zostały dobrane świadomie i celowo :) Ps. moja lewa czy jej lewe? :)

Agnieszka Praska
06-09-2013, 16:58
slicznie dziewczyny:D

Ewi89
06-09-2013, 20:29
eh wywijają mi się w każdą strone :/:
jaki szybciej schnący klej polecacie? bo już czas mój wymienić



Viewing image Zcf2t.jpg - Wgraj zdjęcia na forum.Wzorki.info (http://pliki.wzorki.info/?v=Zcf2t.jpg)

Viewing image 67NJC.jpg - Wgraj zdjęcia na forum.Wzorki.info (http://pliki.wzorki.info/?v=67NJC.jpg)

evo B 0,15 8-9-10-9-8
kiedy doklejam rzęski widzę jak te już doklejone wywracają fikołajki kiedy nie patrze! :(
a przecież nie da rady ich nie dotykać wcale, wysoka to dla mnie góra ale nie podam się!! ^_^

Gorzkajakmokka
06-09-2013, 20:50
Ewi, może za krótko przytrzymujesz, że Ci się przekręcają?
Chyba glutki od kleju się porobiły?

marchewkowy_las
06-09-2013, 20:55
ewi, to przynajmniej powiem coś dobrego, bardzo dobrze dobrałaś długości do rzęs naturalnych. uwzględniam, że nie wszystkie grubości, długości możesz mieć. klientka nie ma okazałych naturalnych rzęs, więc i efekt nie wzbudza zachwytu. widzę, że miałaś problem ze sklejkami, niektóre nadal wydają się być sklejone. pilnuj, by nasada rzęski sztucznej była połączona z rzęsą naturalną. polecałam już parę razy klej mocny z Maxlashes, obecnie jest moim nr1. rzęski robiły fikołki, bo najprawdopodobniej:
a. miałaś sklejki
b. rzęski sztuczne są za ciężkie dla rzęs naturalnych, widzisz, jakie są one cieniutkie i jakie grube w porównaniu do nich wydają się być sztuczne 0,15-ki?

teraz spróbuj wykleić kogoś, kto ma mocniejsze rzęski :)

MM, na lewym oku klientki, nad miejscem pomiędzy rozpoczęciem tęczówki (od wewnętrznego kącika) do źrenicy, zaledwie parę rzęs się wyróżnia. mogły tylko tak wyjść na zdjęciu, w rzeczywistości pewnie klientka zachwycona. ja bym była ;)

Ewi89
06-09-2013, 21:18
no są i grudki bo widziałam, że mi ucieka na boki to ja ją jeszcze w klej, strasznie się zdenerwowałam tym, że takie fikołajki robią!
jakis szybszy klej muszę kupić bo ten mój już za bardzo plastyczno-glutowaty sie zrobił.
Już staram się ładnie dobierać długość zwłaszcza, że widze już róznicę miedzy sypanymi a takimi na paseczku [jakie mięciutkie są!]
każdą rzęske trzymam na równo 5sekund i dmucham a jak tylko robie na drugim oczku to już mi psocą!

Cataleya 1981
06-09-2013, 22:27
no są i grudki bo widziałam, że mi ucieka na boki to ja ją jeszcze w klej, strasznie się zdenerwowałam tym, że takie fikołajki robią!
Jak rzęsa nie siądzie od razu to idzie w kosz a nie drugi raz w klej.


jakis szybszy klej muszę kupić bo ten mój już za bardzo plastyczno-glutowaty sie zrobił.
Teoretycznie klej od otwarcia nadaje się do użycia do 3 miesięcy o ile jest dobrze zakręcany i przechowywany. W praktyce różnie bywa. Ja klej wymieniam co 3-4 tygodnie bez względu ile mi zostało. Jak często w trakcie aplikacji wylewasz świeżą kroplę kleju na kryształ ? Mam nadzieję, że nie pracujesz cały czas na jednej, hmm ? ^_^


każdą rzęske trzymam na równo 5sekund i dmucham a jak tylko robie na drugim oczku to już mi psocą!
A czym dmuchasz klientce po oczach jak masz ręce zajęte ? Tylko nie pisz że ustami :D

:papa:

kiwaczek2
06-09-2013, 22:40
Ewi - klej klejem ale sklejki i tak powinnaś była rozkleić na koniec. każdą.

Ewi89
07-09-2013, 08:10
w trakcie tych 4h wyciskam z pojemniczka 5-6 krople kleju a dmucham super specjalną dmuchawką! [gruszką do małych nosków]
Może 5 sekund to za mało? no ale wtedy to ja do rana nie skończę aplikacji :)

Cataleya 1981
07-09-2013, 09:10
w trakcie tych 4h wyciskam z pojemniczka 5-6 krople kleju a dmucham super specjalną dmuchawką! [gruszką do małych nosków]
Może 5 sekund to za mało? no ale wtedy to ja do rana nie skończę aplikacji :) Zmien w takim razie klej na szybszy.

Ewi89
07-09-2013, 09:29
widzę, że na allegro jest 3ml ultra plus noblelashes w kuszącej cenie ;)
nadaję się?

Cataleya 1981
07-09-2013, 09:39
widzę, że na allegro jest 3ml ultra plus w kuszącej cenie ;)
nadaję się?


Ja Ci mogę polecić Ultra Plus B z Noble Lashes. Jest szybki, ma trwałe wiązanie, fajną konsystencję.
Poczytaj dział - polecane/nie polecane produkty.


Ps. Zeszłyśmy z wątku. Tego typu pytania powinny być w dziale ogólnym. Proszę moda o przeniesienie :kwiatek:

bombelkowa
08-09-2013, 19:50
Ewi, przede wszystkim sklejki..
no i jeśli trzymasz 5sek i jeszcze dmuchasz to natychmiast zmień klej.. przecież to z 5 godzin się klei..

Ewi89
08-09-2013, 20:35
jutro zamawiam z NL klej..albo się zaczaję pod śmietnikiem Cataleya 1981 (http://forum.wzorki.info/members/19194-cataleya-1981.html) :D

Happyhandy
08-09-2013, 23:19
Miłe Panie

oto przykład na to, że "prawie" robi wielką różnicę :D
W tym przypadku prawie się udało osiągnąć zamierzony efekt, ale do pełnego sukcesu jeszcze daleka droga :crazy:

Mam tylko nadzieje, że mój Królik Doświadczalny mi to wybaczy :przytul:

bombelkowa
09-09-2013, 10:06
Happy, troszkę za bardzo chyba rozmazałaś te fotki :huh:
ogólnie :ok:

Agnieszka Praska
09-09-2013, 14:56
rzesy sliczne, ale oczy az bola od nadmiaru fotoszopa;)

Happyhandy
09-09-2013, 14:59
Bombel, bo ja średnio umiem robić zdjęcia. Mało kiedy wychodzi mi ostrość tam gdzie chcę. A to rozmazanie, to nie są zabiegi fotoszopowe, tylko obiektyw stałoogniskowy i on tak właśnie rozmazuje wszystko dookoła obiektu, który chcę uchwycić:/:
Korzystam z obiektywu córy przeznaczonego do portretów. Ale już poluję na obiektyw makro, bo chyba powolutku zaczyna mi się podobać to fotografowanie^_^

Agulusia, przysięgam, że tu nie ma ani grama fotoszopa, to obiektyw "stałka" a kontrast wziął się stąd, że sama na aparacie ustawiam jasność zdjęcia i nigdy nie potrafię uchwycić tak, żeby było naturalnie:(
Jedyna obróbka, jakiej poddałam zdjęcia na kompie to zmniejszenie rozmiaru i wycięcie fragmentu fotek.

Gorzkajakmokka
09-09-2013, 15:35
O tak, mogę potwierdzić, że Photoshopa nie ma a szkoda bo łatwiej byłoby pisać że te zapuchnięte gałki i umęczona leżeniem ( w 9 miesiącu ciąży to jednak jak tortura :D) facjata to moja :)
Ja na bieżąco widziałam efekt zdjęć i powiem, że na żywo o wiele ładniejsze są rzęsy. Równiutkie, grzeczniutkie i 0,07 zwane Nadiowymi są tak przyjemne dla oka, że aż miło :)

Happy,dziękuję jeszcze raz, rzęski są cudne :)

Chantelle
09-09-2013, 17:50
rzęski noblelashes, czarno fioletowe 0,20. 9,11,13 i 2-3 czarne 6 B z evo

http://imageshack.com/a/img9/104/97he.jpg
edit: przepraszam, ale w dalszym ciągu nie mogę załapać jak wkleić miniaturkę :( ale przynajmniej będziecie mogły wytknąć mi wszystkie błędy ;)

Honey
10-09-2013, 12:03
Chantelle miniaturkę wklejamy ,, spinaczem ''. Jest obok opcji wstaw emotikonkę.

edusia777
10-09-2013, 21:25
evo 0.2 9,10-B , 11-C

Patios
10-09-2013, 22:26
Oto jakie kwiatki można znaleźć uzupełniając rzęsy robione przez kogoś innego. zdjęcie nr 1 to chyba jakaś nowa metoda 2 :1 ( śmiech), bo do już przedłużonej rzęsy na sam czubek została doczepiona jeszcze jedna znacznie krótsza... A na drugim zdjęciu to jakiś potworny krzak. (ała! ) . Nie mówiąc o tym, że klientka była tydzień po uzupełnieniu u innej stylistki a odrosty miała jakby z 6 tygodni nikt ich nie ściągał conajmniej ! Zaproponowałam zejście z długości (bo na całym oku były 13) dlatego widać dwie długości rzęs. ciekawostka jest też to, że klientka ma fioletowe rzęsy bo stylistka stwierdziła, że ...... skończyły jej się czarne !! <zonk> Najlepsze jest to, że to jest bardzo znana stylistka w Warszawie.

bombelkowa
10-09-2013, 22:43
nie radzę uzupełniać po kimś..
jak coś się stanie będzie na Ciebie.. zawsze lepiej zdjąć i założyć od nowa :ok:

Patios
10-09-2013, 23:02
Do tej pory starałam się nie uzupełniać po kimś, ale tutaj na wyjątkową prośbę. (Znajoma znajomej )
Usunęłam wszystkie sklejki i odrosty i tyle. Dziewczyna zadowolona.

Ale masz rację Bombelkowa, że to ryzyk fizyk jest.



Wstawiam zdjęcie rzęsek cioci. Niestety niewyklejone w 100% , bo spieszyła się do lekarza :(

ps Edusia śliczne rzęski wykleiłas. Cudo <3

Gorzkajakmokka
11-09-2013, 00:10
Dzisiejsze zageszczenie. 9-14mm mocniejsze C. 0,07 Noble.
I teraz pytanie- co robicie na czerwone oczka? Macie jakieś kropelki? Aż wstyd wstawiać takie fotki , ale nie dość ze podobno Pani ma często oczka czerwone to skończyłyśmy ok 23 ( bez komentarza ;]) a i platki kolagenowe podjechaly i nic nie mowila :(

Patios
11-09-2013, 00:15
Mogę polecić zmiane płatków na takie, które są bez wyciekającego kolagenu. Nie mam problemu z czerwonymi oczami, więc nigdy nie kombinowałam nic w tym kierunku. Wiem, że są krople do oczu (chyba Vizine czy jakies inne), które w pare sekund likwidują zaczerwienienie, ale to jest jednak lek i bałabym się tego podawać klientkom. Nie daj boże klientka będzie uczulona na któryś ze składników..

No i zawsze informuje klientki, ze jak tylko poczują że coś je uwiera to BEZWŁOCZNIE mają dac znać :)

Agnieszka Praska
11-09-2013, 08:38
gorzka sol fizjologiczna ;) absolutnie nie wolno podawac klientce zadnych kropli nawet takich bez recepty dostepnych, dla mnie wpuszczanie klientce kropli do oczu jest kompletnym brakiem profesjonalizmu i glupota.
niech dostanie jakiejs mega alergi o ktorej pojecia moze nie miec i kto za to odpowie oczywiscie ze stylistka, mozesz polecic zeby sobie nabyla w aptece i tyle

mam alergie na sztuczne lzy, glupie nie, na sztuczne lzy po ktorych absolutnie nic nie powinno mi byc
po zapuszczeniu oczy mam jak spodki i ropieja przez 2-3 dni:/:

Gorzkajakmokka
11-09-2013, 09:17
Mogę polecić zmiane płatków na takie, które są bez wyciekającego kolagenu. Nie mam problemu z czerwonymi oczami, więc nigdy nie kombinowałam nic w tym kierunku. Wiem, że są krople do oczu (chyba Vizine czy jakies inne), które w pare sekund likwidują zaczerwienienie, ale to jest jednak lek i bałabym się tego podawać klientkom. Nie daj boże klientka będzie uczulona na któryś ze składników..

No i zawsze informuje klientki, ze jak tylko poczują że coś je uwiera to BEZWŁOCZNIE mają dac znać :)
To wszystko wiem :) Moje też są poinformowane...
Jednak bywają takie, które mówią , że czerwone oczy mają ( bo klima, bo antykoncecja- wczoraj się nasłuchałam od jednej dlaczego miewa) i w ciągu dnia i wcale ich to nie dziwi.

gorzka sol fizjologiczna ;) absolutnie nie wolno podawac klientce zadnych kropli nawet takich bez recepty dostepnych, dla mnie wpuszczanie klientce kropli do oczu jest kompletnym brakiem profesjonalizmu i glupota.
niech dostanie jakiejs mega alergi o ktorej pojecia moze nie miec i kto za to odpowie oczywiscie ze stylistka, mozesz polecic zeby sobie nabyla w aptece i tyle

mam alergie na sztuczne lzy, glupie nie, na sztuczne lzy po ktorych absolutnie nic nie powinno mi byc
po zapuszczeniu oczy mam jak spodki i ropieja przez 2-3 dni:/:
Dlatego też pytam. Póki co nie stosowałam nic. Teraz zaopatrzę się w sól fizjologiczną :) Dzięki.

Honey
11-09-2013, 13:27
Moja dzisiejsza praca. Zestresowalam sie :/ Druga Pani z ogloszenia, ktora o dziwo przyszla :) Nie jestem w pelni zadowolona, szczegolnie wewnetrzne kąciki mi nie wyszly :/
Rzęsy Evo B 0,15 i 0,20 9,10,11.

wisienkakwspz
11-09-2013, 13:34
honey trochę małe te zdjęcia ;) Ogólnie praca ładna, tylko rzeczywiście nad kącikami trzeba by popracować.

Ode mnie takie 1:1 i uzupełnienie 2:1

Honey
11-09-2013, 15:03
Faktycznie cos male wyszly, eh. Musze sie bardziej postarac i mam nadzieje, ze bedzie lepiej :)

kiwaczek2
11-09-2013, 15:54
Oj tak Honey za małe, nie zmniejszaj jak dodajesz spinaczam. czyba że masz kiepawy net jak ja i muszę zmniejszyć bo bym cały dzień czekała aż sie dodadzą

moje 50+ 1:1 7-10mm, 0,10 a skręt to jakieś C
już się cieszyłam że 50+ że mało rzęs, że szybko, a tu nic z tego.dużo rzęs, prawie 3h mi zajęło.

nitko
11-09-2013, 19:32
Bardzo ładnie wygląda te 0,10.
Podoba mi się :ok:

Patios
11-09-2013, 22:24
Moje pierwsze rzęski 2 : 1 . Bardzo proszę o jak najwięcej uwag i wskazówek, bo jestem samoukiem i chciałabym jak najszybciej robić to przyzwoicie. ( a wasze rady są nieocenione )
Zostawiłam tylko pare rzęsek w koncikach wewnętrznych, więc za to wiem, że baty.:aty: ale reszta to co do najmniejszego baby hairsa.

Star Lash Academy
12-09-2013, 11:21
wisienka 1-e dwie stylizacje bardzo ładne ale 2:1 niestety pomimo tego, żedałaś mocniejszy skręt i krótsze na zewnętrzne kaciki to i tak opada oczko troszkę. Ja bym ściągneła ostatnie 3 rzęski nie wyklejała do końca.

Patios stylizacja jest ładna natomiast szczegóły jak się klei 2:1 o 3:1 to na szkoleniu ;) Niestety zdjęcia są zrobione za daleko i troszkę nieostre żebym mogła wzgłębić się w szczegóły oceny Twojej pracy. Na pierwszy rzut oka podoba mi się ;)

wisienkakwspz
12-09-2013, 12:57
agulaaa masz rację, następnym razem odpuszczę sobie parę rzęs ;) Z tą Panią od początku mam problem i za każdym razem po waszych sugestiach coś zmieniam, może w końcu uda się zrobić idealnie ;)

patios jak na samouka to bardzo ładnie, tylko zdjęcia wyraźniejsze by się przydały.

Patios
12-09-2013, 16:48
moj aparart w telefonie jest strasznie slaby. kolezanka przesłała mi zdjecia ktore robila swoim. wyraźniejsze, więc łatwiej będzie wyłapać błędy

Star Lash Academy
12-09-2013, 22:55
Patios albo to kwestia swiatla albo tego ze flesz rozmazal zdjecie, Ja dostrzegam kilka sklejek zwłaszcza w wewnetrznym kaciku prawego oka. Z tego co widze sklejki masz na zdjeciu ale moge sie mylic :)

Patios
13-09-2013, 00:27
Sklejek na pewno nie ma bo po każdej aplikacji sprawdzam rzęsę po rzęsie. Problem jest z tym, że nie umiem dokładnie wypoziomowac tych rzęsek w kącikach w aplikacji 2 :1. Są one nierówne przez co moga dawać taki efekt . nie wiem do konca czy kierowac je na wprost, czy do kacika wewnetrznego czy do zewnetrznego. i taki harmider sie zrobił własnie.

Happyhandy
13-09-2013, 00:36
Pogotowie rzęsowe...
Wiem, że niekiedy bywa gorzej, ale tej dziewczynie udało się wyłysieć na oczach w ciągu zaledwie tygodnia:o To efekt przedłużenia w 50 min "delikatnymi rzęsami silikonowymi"
Nie poradziłam sobie z ukryciem wszystkich prześwitów :/:

Sytuację ratowały rzęsy z Lash Butik C 0,07 9,11 i Evo B 0,07 8 i 10.

Honey
17-09-2013, 14:26
Korekta mojej mamy. Jakos dlugo robie te korekty :/ Fakt, bylo mnostwo cienia w rzesach i ciezko to bylo wyczyscic, ale i tak dlugo :( 2h i 20 minut :/
Rzesy Evo silk B 0,15 8,9,10,11

Cataleya 1981
17-09-2013, 21:47
Drugi raz w życiu robiłam 0,2 ^_^

edytakon
17-09-2013, 22:08
Honey no nareszcie namowilas mame na krótsze. Ps do zmywania świetne sprawdzają się chusteczki (2 rodzaje) super i wydajne i szybciutko takie cuda jak baza i cienie schodzą

Cataleya - ja przy 1:1 używam głównie 0,20 -no ostatnio 0,18 :) ja tam lubię mocny efekt i jeśli nie metoda objętosciowa to tylko 0,2 :)

Patios
17-09-2013, 22:33
A macie taką osobę co prosi Was żeby nie wyklejać jej wszystkich rzesek? :D Ja mam. Swoją koleżankę z pracy.
wstawiam fotki :D
ps dobrze, że ma chociaz naprawde dużo tych swoich naturalnych to jak cos zostawie to i tak efekt jest ładny :)

ps2 czy mi się wydaje czy ten sposob wstawiania plikow , z którego korzystam niszczy jakość zdjec? Bo wasze sa takie wyrazne a moje rozmazane jakieś się zrobiły..

Cataleya 1981
18-09-2013, 07:38
Cataleya - ja przy 1:1 używam głównie 0,20 -no ostatnio 0,18 :) ja tam lubię mocny efekt i jeśli nie metoda objętosciowa to tylko 0,2 :)

Poważnie ? Hmm... jakbym wszystkie chętne na 1:1 kleiła o,2 to jestem przekonana że ich rzęsy by ucierpiały. Widzę jak reagują ich rzęski na np, 0,15 i jeśli widzę, że młode rosną krótsze i jakby cieńsze natychmiast staram się przestawić delikwentkę na objętościówkę.
0,2 to dla mnie typowa imprezówka zakładana raz, a potem uzupełniana czymś cieńszym. Nie znoszę ich zakładać :)

iosa
18-09-2013, 08:00
ja mam taką jedną której jak nie wykleję 0,2 to jest nieszczęśliwa okropnie.
Z trudem udaje mi się przekonać ją, żeby mieszać z 0,15

kiwaczek2
18-09-2013, 08:25
patios - dodajesz przez spinacz? może zdjęcie wyjściowe było kiepskie. bo więszkość osob z tego co widzę tak dodaje

a co do niewyklejania wszystkich rzęs - owszem. właśnie mi sie pani trafiła po revitalashu. i mówi że ma dużo i nie chce wszystkich bo chce naturalny wygląd. no i chciała w 2h - a ja takiej ilości i tak w 2h nie wykleję w całości, wiec dobrze się złożyło:skacze: ah no i to jest 0,10 nawet.

cataleya - jakoś te twoje 0,2 nie wyglądają topornie

na zdjeciu w prawym wydaje się mniej, ale to przez światło które akurat padało od dołu na to oko:/: aczkolwiek jest kilka mnie łohohoh:D

zawsze mam problem by było po równo na obu oczach - jakaś ślepota ze mnie że w trakcie nie widzę

edytakon
18-09-2013, 09:06
Cataleya nie zauważyłam u moich klientek pogorszenia stanu rzęs, al. fakt jest taki, ze kiedyś zakłada ich duuużo więcej (tych 1:1) a teraz głownie 3D i ultra

Gorzkajakmokka
18-09-2013, 09:35
Jeju to ja chyba jestem katem bo u mnie dziewczyny chcą 0,2 i kleję. Wracają i wcale nie widzę aby ich rzęsy umierały w męczarniach pomiędzy pozostałymi odrostami... Dla mnie z kolei klejenie każdego 1:1- 0,15 to by była krzywda, bo może i stylistce podoba się delikatny efekt aplikacji i jest tam gdzieś obawa o rzęsy naturalne , ale ja np sama się źle czuję w cienkich rzęsach 1:1 ^_^ i bym nie była zadowolona gdyby ktoś mi wciskał coś czego nie chcę albo nie daj co przemycał ukradkiem :D

edytakon
18-09-2013, 09:47
Gorzka dokładnie tak samo mówią tez moje jak mieć rzęsy to tak żeby je było widać a nie malować je zaraz czymś :)

kiwaczek2
18-09-2013, 09:50
i dlatego ja 10x pytam czy Pani jest pewna co chce. u mnie nikt nie chce grubszych, mówią że ma być że niby wytuszowane i naturalnie. wybierają tylko 0,15 a nawet 0,10 (tj ta pani wyżej) do 1:1. Ale z kolei robię krótkie , żeby za bardzo pająkowato nie było.

Gorzkajakmokka
18-09-2013, 09:57
Ja to chyba w takim razie przyciągam takie "grubaskowe". Bo u mnie wiele to i chętnie by 0,25 przytuliło, tyle, że ja nie mam :) Tzn teraz kupiłam jedną paletkę mini i jak ktoś zechce na własną odpowiedzialność to proszę bardzo :) Raczej kleję dorosłe osoby,które rozumieją tłumaczenie i liczą się z konsekwencjami - dlatego tak jak do objętościówek namawiam bo jestem zakochana w efekcie- to do 1:1 cieńszego nie, bo nic na siłe... zresztą jak ktoś ma wyjść niezadowolony, to po co?

edytakon
18-09-2013, 10:18
Mówisz, ze wiedzą :) heh moje niby też. Przychodzą teraz pierwszy raz na 1do1 a uzupełniam już 2D i 3D zależy ile pieniążków chcą zostawić. Głownie dlatego, że jednak objętosciówka dużo dłużej się utrzyma niż 1do1 :)

Honey
18-09-2013, 12:33
edytakon mam chusteczki z rossmana, zapomnialam troche o nich, musze nastepnym razem ich uzyc :) Moja mama jest teraz zadowolona z rzes. Śmiala sie wczoraj, ze ma ladniejsze ode mnie, chociaz nie powiedzialabym :) Staram sie, ale i tak nie jest jeszcze tak jakbym chciala. Jesli chodzi o 0,20 to tez ich uzywam, a ostatnio mieszam z 0,15. Jednak 0,15 sa dla niektorych delikatne, a ja sama wole mocniejszy efekt. Bardzo bym chciala sie kiedys nauczyc, najlepiej jeszcze w tym roku metody objetosciowej. No ale zobaczymy jak to bedzie.
Cataleya 1981 Twoje 0,20 wygladaja bardzo lekko i przede wszystkim przepieknie :)

Agnieszka Praska
18-09-2013, 15:55
ja obralam strategeie ze na pierwszej wizycie kleje 0,15 na uzupelnieniu pani decyduje czy zostawiamy takie czy chce mocniejszy efekt :) 90% wybiera jednak 0,2 ;P
rzesy sa sliczne i zdrowe wiec 0,20 bym do mordercow nie zaliczala:D
1:1 coraz mniej robie, wiekszosc przeszla na objetosciowki, zazwyczaj na pierwszej wizycie panie sie decyduja na 1:1, pozniej uzupelniamy objetosciowka i juz nie chca wiecej 1:1:D

Cataleya 1981
18-09-2013, 16:00
ja obralam strategeie ze na pierwszej wizycie kleje 0,15 na uzupelnieniu pani decyduje czy zostawiamy takie czy chce mocniejszy efekt :) 90% wybiera jednak 0,2 ;P
rzesy sa sliczne i zdrowe wiec 0,20 bym do mordercow nie zaliczala:D
1:1 coraz mniej robie, wiekszosc przeszla na objetosciowki, zazwyczaj na pierwszej wizycie panie sie decyduja na 1:1, pozniej uzupelniamy objetosciowka i juz nie chca wiecej 1:1:D
Ja jednak do tych 0,2 podchodze jak pies do jeża mimo wszystko :)
Ale fakt, po szkoleniu u Agulii, prawie każdej stałej klientce w ramach "nagrody za ładne dbanie o rzęski" robię dla porównania noreczki lub objętościówkę - w cenie minków - i zdecydowana większość nie chce wracać do poprzednich konfiguracji. Wracają tylko te co ewidentnie kasy nie mają i ciułają nawet na 1:1.

bombelkowa
18-09-2013, 16:04
u mnie podobnie jak u dziewczyn :)
choć 90% to objętościówka już :)
robię jak Aga.. najpierw lżej a potem decydują :)

Cataleya 1981
18-09-2013, 16:11
Laska przyszła do mnie po 8 tygodniach. Spodziewałam się pustki bo była w pracy za granicą, a tu niespodzianka ;) Żeby było śmieszniej... klejony tylko na rzęsy umyte mydłem, zero primera. Klej HS4. Gdyby tylko wytrzymała jeszcze te 3 dni i nie wysmarowała się tuszem... straciłam 30 min na doczyszczanie, ech baby :)

Drugie, to uzupełnienie po 5 tygodniach. Również mydło i HS4. Tej to dopiero siedzą :P

Ostatnie to dzisiejsze 1:1 zrobione na 0,2 + 0,15. Takie se... laska wyszła kwicząca, ja trochę mniej ^_^

markotka
18-09-2013, 21:22
Ja noszę rzęski 0,20 z nouveau i nie wyglądają wcale grubo, swoje rzęsy mam długie i dość gęste, więc może też dlatego. Raz miałam cieńsze i zupełnie źle się w nich czułam, więc nie dziwię się Waszym klientkom :) Nie wiem czy mam rację, ale możliwe, że firmy różnią się grubością i nie wszystkie 0,20 będą tak samo grube, bo raz zrobiła mi inna kosmetyczka też niby 0,20 a były okropnie grube.
Szkoda, że u mnie nikt nie robi metodą objętościową, pozostaje mi podziwiać Wasze śliczności :)

Star Lash Academy
18-09-2013, 21:47
Ula BRAWO :) pieknie sie trzymaja te po 5 tyg. A ja w 90% od razu namawiam na objetosciowke jak juz klientka u mnie jest i dotyka tych wszystkich rzes ktore jej pokaazuje ( pokazuje z roznych firm ) to od razu chce objetosciowe :) pozatym u mnie roznica w cenie zalozenia 2:1 a 1:1 to 50 zl wiec wola doplacic i miec milusie futerko na oczkach :)

kiwaczek2
18-09-2013, 22:16
No cataleya wow po5 tyg!
U mnie tez podobna roznica cenowa. Ale niestety same 1:1. I cienkie. Take ktorych na pewno nie wodac za bardzo;)

Patrycja_92
18-09-2013, 22:26
C 0,15 mieszane z 0,20 :) Na życzenie wyciągnięte kąciki :)
Już nie tak gęsto jak czasami mi się zdarzało, ale może być :) Nie doczesane, bo późno skończyłyśmy, a dziewczyna z daleka :)
Ale klientka za to piękna :) Mimo że pod koniec troszkę spłakana :(

http://2.bp.blogspot.com/-7ROEPM5tY3k/UjoI_yAGqdI/AAAAAAAAA14/3F2PQRhWxto/s1600/rzesy7+bok.jpg

http://pliki.wzorki.info/images/74aPn.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-wb5MRzNg4LA/UjoI_Zce6CI/AAAAAAAAA10/3gThXQCby6U/s1600/rzesy+7.JPG

kiwaczek2
19-09-2013, 07:47
Pieknie i w ogole ale zyczenie o dlugich kacikach powinnas jej wybic z glowy;)

Cataleya 1981
19-09-2013, 07:53
Ula BRAWO :) pieknie sie trzymaja te po 5 tyg. A ja w 90% od razu namawiam na objetosciowke jak juz klientka u mnie jest i dotyka tych wszystkich rzes ktore jej pokaazuje ( pokazuje z roznych firm ) to od razu chce objetosciowe :) pozatym u mnie roznica w cenie zalozenia 2:1 a 1:1 to 50 zl wiec wola doplacic i miec milusie futerko na oczkach :)

U mnie też 50zł różnicy i pozwalam pomacać materiał i pokazuję różnicę w efekcie na zdjęciach i... proszą 1:1. Niestety 99% moich STAŁYCH klientek to dziewczyny w przedziale 22-28 (dziewczyny bez ugruntowanej pozycji zawodowej) bardzo liczące się z wydatkami. Te 50zł je skutecznie zniechęca :/: Mam zaledwie jedną dla której efekt jest ważniejszy niż koszty. Panie młode już prędzej - niemal połowa decyduje się na objętościówkę.

Zaczynam się mocno zastanawiać jak poprowadzić "kampanię reklamową" żeby dotrzeć do kobiet w przedziale 30<. Na razie zaczęłam budować normalną stronę internetową i będziemy ostro pracować z kolegami nad pozycjonowaniem. To na początek...

Patrycja_92
19-09-2013, 10:36
Pieknie i w ogole ale zyczenie o dlugich kacikach powinnas jej wybic z glowy;)

Nie dało się, co chwile pytała, czy już kleje jej tam te dluższe? Czy mogłaby najgrubsze tam prosić, bo ona jak maluje to bardzo zaznacza te rzęsy i chce mieć widoczne, skonczylo sie na mieszanych 0,15 i 0,20 tam gdzie rzęski były silniejsze, niestety z dlugosci nie udalo mi sie nic wywalczyc :/

pinoczetkaaa
19-09-2013, 11:05
Hej Dziewczęta , matka Polka pomału wraca do pracy;p
to znaczy tak naprawde to wróciłam juz tydzień po cesarce , ale pomału pomału dziergam coraz więcej , oczywiście jak moja Tosiunia na to pozwoli;).

Przejrzałam kilka stron wstecz ( całych zaległosci jeszcze nie nadrobiłam;p) i jestem pod wrażeniem, ze tyle jest zdolnych cudnie klejących kobietek wśród nas!!

U mnie duzo pracy mało zdjęć , jakoś tak każdą minute licze ( przy maluszku to chyba normalne).

Kilka moich prac poporodowych:
72145 Ultra light Evolashes


72146 72147
urodzinowe ombre - wiem ze jedna jest za wysoko, ale rzesy byly robione o 1 w nocy wiec przebaczcie - oczywiscie EVO

72148
Lki wygrzebane ze staroci 2D


72149
i extreemek standarodow z evo

pinoczetkaaa
19-09-2013, 11:17
kilka 1:1
72150 72151 Ślubne Oli

72152 72153 Świadkowa z rzęsami Evoskimi 0,18

72154 no i siostra Młodej również 0,18- dla mnie cudaki do 1:1

pinoczetkaaa
19-09-2013, 11:22
jakos głupio mi sie wgrywają te zdjecia ... w jednej wiadomości ładują sie tylko 4 ....

72155 2D na bardzo rzadkich naturalkach Evo 0,12

72156również 2D 0,1 Evolashes

72157 72158 Pięknooka Ada i jej 14 1:1

72159 A tu z rana pozdrawia wszystkie rzesiary uśmiechem od ucha do ucha Antoninka ;)

wisienkakwspz
19-09-2013, 15:10
3 pierwsze - uzupełnienia 2:1, 4 i 5 - 2:1

Cataleya 1981
19-09-2013, 15:53
3 pierwsze - uzupełnienia 2:1, 4 i 5 - 2:1
Ostatnie bym poszla w otwarte oko nie kota. Ewentualnie zeszla wczesniej z dlugosci bo kaciki opadaja. Za to kot na trzecim zdjeciu fajowy ;p

mucha
19-09-2013, 16:40
Pieknie i w ogole ale zyczenie o dlugich kacikach powinnas jej wybic z glowy;)

Właśnie Patrycja. Zwróć uwagę na naturalne rzęsy klientki na "jej" prawym oczku. Dobrze widać na zdjęciu z zamkniętymi oczkami. I gdybyś zrobiła jej taką stylizację, tak dobrała długości jak idą jej naturalne, wyglądałaby kapitalnie. ten kącik aż wołał o krótsze o 2 mm, żeby ten kontrast był.

Też miałam taką klientkę, nie dała się przekonać że tak wygląda korzystniej, chce mieć długie kocie kąciki i zabij babiszona. :cwaniak2: a szkoda

Pinoczetka prześliczne stylizacje !!!! Antoninkowy uśmiech zabójczy :D

Patrycja_92
19-09-2013, 21:47
Mucha, dziękuje za rady, ja chcialam dać tak: 9,10,11,12,11 ale jak usłyszala to aż oczy otworzyła z wrażenia, zarzekła sie, że nie ma szans i że ona to by wgl dala tam duzo dluzsze, zgodzilam się na 12-stki i nie było szans walczyc dalej :)

Patios
19-09-2013, 21:48
Oczka sie spłakały do zdjęcia. 1:1...

violcias
19-09-2013, 23:40
Uzupełnienie mix brązów i czarnych 1:1
niestety zdj przed brak :(

pinoczetkaaa
20-09-2013, 20:12
Patios : dlaczego robisz najpierw jedno oko pozniej drugie?
Violcias : nardzo równiutka i delikatna stylizacja!!

kiwaczek2
20-09-2013, 20:24
pinoczetka - to fotomontaż :D

patios - ja bym dała krótsze w zewnętrznych bo widac na otwartym oku ze opadają. na otwartym też widać, że tam nie powinno być tak długich.

marchewkowy_las
20-09-2013, 22:00
violcias :love:

patios, skracaj zewnętrzny kącik.

wisienka, trzecie zdjęcia czarujące :kwiatek:

Patios
20-09-2013, 22:03
Ja praktycznie zawsze daję krósze, ale tu na prośbę klientki miały być 12. Choc przemyciłam trochę 10 :P

pinoczetkaaa (http://forum.wzorki.info/members/13924-pinoczetkaaa.html) nie wyobrazam sobie robić najpierw jedno potem drugie :D To są sklejone dwa zdjęcia. Przed i po :) Dla porównania efektu

delyszys
21-09-2013, 17:23
1. 1:1 9,10,11 pare 12 B 0,15
2. 3D mieszane 1:1 2:1 3:1 zadowolona niejestem :/

kiwaczek2
22-09-2013, 09:38
delszys - jakoś dziwnie, strąki pająki się wydają mimo że nie dałaś długich. i potargane to na pewno. kąciki też opadają.

Zen.
22-09-2013, 12:34
Dawno nic nie wstawiałam, mam ostatnio problem z kącikami i nie radzę sobie chyba z modelowaniem oka ;/ zbieram się żeby jechać na doszkolenie do Ali albo Agi :)

Mysiaczeq
22-09-2013, 15:09
ja bylam ostatnio na szkoleniu u Ali i jestem bardzo zadowolona :) niedlugo pochwale sie zdjeciami :)

Patios
22-09-2013, 15:24
Chyba moja najtrudniejsza klientka. Podczas zabiegu dwa razy mówiłam, że nie dam rady przedłużyć rzęs i , że raczej nici z tego wszystkiego, bo Pani jest po wielomiesięcznej śpiączce i ma takie jakby toniczne napięcia mięśni. i co chwila zaciskała na maksa oczy:( W końcu stwierdziłam, ze puszcze muzykę relaksacyjną (w sumie nie wiem czemu wcześniej tego nie zrobiłam bo każdej innej klientce zapuszczam) i Pani przez większość zabiegu spała. :) I tym sposobem się udało. A Pani bardzo na tym zależało, bo przez te napięcia mięśni nie może malować rzęs tuszem.

Agnieszka Praska
22-09-2013, 19:53
Zen za duze skoki sa miedzy rozmiarami i schodki sie robia ;)
pozatym wiecej rozmiarkow wsadzaj:)


wczorajsze, dziewczyna przez miesiac nosila kepki przyklejone na klej do 1:1 :/

bombelkowa
22-09-2013, 20:08
Zen, przywołałam Cię! myślałam o Tobie wczoraj :)^_^

edytakon
22-09-2013, 20:22
Delyszys kurcze po co mieszasz te 3D z 1:1, 2:1, 3:1 nie rozumiem za bardzo. Spróbuj jedną metodą taką, na którą klientka się zdecyduje, bo tak to nie ma efektu.

Zen ale co Ty chcesz?
Jedyne zdjęcie 8/13 cos mi kącik jakoś dziwnie wygląda, ale ja rzadko C ostatnio zakładam :(

Zen.
22-09-2013, 21:07
bombelkowa ło kurcze :d coś ty pomyślała? aż boję się pytać :D

agulusia wiem wiem, tak naprawdę to tylko 2 dziewczyny mają zrobione rzesy normalnie, cała reszta jest 'szyta' jesli wiesz o czym pisze :D:D:D

edytka w tych rzesach gdzie jest najwiekszy skok to jest 8, 10. brakuje mi tych 9tek jednak o których ostatnio gadałysmy przez telefon. :D aaa i to jest skret B :)

ale spoko będę robic zaraz zamowienie bo płatki mi sie juz kończą o.O to wezmę też 9teczki o ile macie już :)

DianaT
22-09-2013, 21:18
Jedne z ostatnich jakie kleiłam. Dawno nic nie wrzucalam ale jesien przyszla wiec w koncu bede miec na to czas :)

http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/UuMCc.jpg (http://pliki.wzorki.info/images/UuMCc.jpg)

bombelkowa
22-09-2013, 21:19
nic się nie martw :D tylko to że dawno Cię nie było :)

pinoczetkaaa
22-09-2013, 23:22
Patios - boziu zwracam honor .... szybko przegladałam zdjecia i nie skumałam;D
Zen. - stylizacje cudne !! nie ma co się czepiać, a kąciki czasem potrafia być cięzkie i złośliwe ....

maksik
23-09-2013, 20:31
To i wrzucę moje wyklejanki rzęskami Evo o testowanej grubości 0,18, jak zwykle będę wdzięczna za wskazówki:)
Dolne rzęski delikatnie pociągnięte Semi-permanentną Mascarą

Agnieszka Praska
23-09-2013, 21:27
Asiu kacik sie ciut zwichrowal, ale jest bardzo ladnie;)

malutkapumcia bardzo ladnie, tylko ciut inaczej bym wystylizowala, zeby uwidocznic kaciki zew i uniesc go optycznie do gory odrobine:)


przed szkoleniem wydziergalam delikateski

Patios
23-09-2013, 21:48
Zdjęcie przed zrobione już po usunięciu odrostów:)

edytakon
23-09-2013, 22:10
Zen kurcze, ale babce się rzesky układają, byłam pewna, ze to C :)
Widzialam ze paka doszla :)

Patios bardzo ładnie :)

Agulusia Ty wiesz nie?:)

Maksik ładnie wyszly:) niby 0,18 a lekko wygladaja prawda?

maksik
23-09-2013, 22:27
Edzia,

fakt:kwiatek:, właśnie odkryłam ich zalety, efekt mocniejszy niż 0,15 a mogłam uciec przed 0,2, których ciężaru się boję:skacze:
Miało być zagęszczenie bez krzykliwego przedłużania i chyba się udało:)

Cataleya 1981
23-09-2013, 22:31
Dzisiaj wydziergane na naszej forumowej violcias :)
3:1 BIS'owskie 0,07 C, czas 3:50 ze zdjęciami.

maksik
23-09-2013, 22:36
Agulusia,

dziękuję, wiem wiem, bo kąciki to mój podpis:leze: a "szczoteczka" to siostra moja tylko wyrodna:)
Ale będę walczyć dalej jak tylko pojawią się następne Kąciki :)

Star Lash Academy
23-09-2013, 22:38
Maksiku kochana oprócz tego, że kącik w lewym oczku zwichrowany to ja bym przeszła na 0,15 do wewnętrznego kącika żeby troszkę zelżyć pamiętasz co mówiłam :) więcej info na PW. Ogólnie widzę, że postęp zrobiłaś znaczny no i zdjęcia dużo ładniej już robisz co przez telefon mówiłaś, że kiepsko Ci idą ja tam nie widzę żeby kiepsko szlo :)...


a tutaj ode mnie oczka Hollywood Efect naszej Nadiuszki na naszych Bis-owskich rzęsach skręt D 0,07 mm

śmieszna
23-09-2013, 22:48
agulaaa wzdycham z uwielbieniem :) ach... :)

nadiuszka
24-09-2013, 09:13
Kasiu nawet sobie nie wyobrażasz z jakim ja uwielbieniem wzdycham. moje lustro domowe juz ma mnie dość.

Cataleya, nie wiem jak to zrobiłaś ale te rzęski violciasowe wyszły takie naturalne, a niby 3:1... :ok:

Patios, bardzo ładna aplikacja, choć wydaje mi się że jak byś troszkę mniej zagęściła zewnętrzny kącik to wyglądał by na troszkę lżejszy ;)

Star Lash Academy
24-09-2013, 09:43
Nadiuszka a ja sie nie moge napatrzec na swoje :) nawet wczoraj Cataleya nie skapnela sie ze mam zrobione rzesy dolne :D no i o to chodzi bo ma wygladac naturalnie :D Oczywiscie to jest w pozytywnym znaczeniu :D :) Sliczne sa moje rzesidla dziekuje ;)

śmieszna
24-09-2013, 09:47
Jacie, ale macie fajnie :) Ja też będę miała fajnie już niedługo bo w końcu udało się zorganizować wycieczkę do naszej forumowej Izi i też się pochwalę jak będę miała już rzęsy, a co! ;)

Cataleya 1981
24-09-2013, 09:54
Nadiuszka a ja sie nie moge napatrzec na swoje :) nawet wczoraj Cataleya nie skapnela sie ze mam zrobione rzesy dolne :D no i o to chodzi bo ma wygladac naturalnie :D Oczywiscie to jest w pozytywnym znaczeniu :D :) Sliczne sa moje rzesidla dziekuje ;)
To prawda, rzęsy dolne u Agulii zrobilaś jej Nadiuszko tak, że dalabym sobie rękę odrąbać że to jej własne. Dopiero jak mi powiedziala to wybałuszyłam gałki :D Jestem pierwsza w kolejności do nauczenia robienia takiego cuda, bo pomimo że mam kurs na dolne rzęsy to jednak robisz to jakoś inaczej i efekt jest całkowicie odmienny !

Co do efektu naturalnego przy 3:1 to violczas nie ma jakoś wściekle gęstych rzęs, powiedziałabym że przecietne, ale ja lubię robić szerokie kąty... może dlatego to tak leciutko wygląda ?

Agnieszka Praska
24-09-2013, 11:25
Agula bardzo ladna i staranna aplikacja :)

Edzia wiem, wiem :D
Bez slodzenia i pierdzenia:P:D

Cataleya 1981
24-09-2013, 12:30
Takie tam jesienne z fioletem i pomarańczką. Średnio mi się podobają technicznie, ale kolorystycznie tak, to i wam pokażę :P

iosa
24-09-2013, 12:56
ooooo ja od 2 tygodni także noszę fiolety z pomarańczami + dark brown:ok:

luska102
24-09-2013, 14:31
agulaaa- sliczne, juz nie moge sie doczekac kiedy bede miala takie(ok.2 tygodnie):cwaniak2:
u mnie tez sie troche nazbieralo to i pokaze
zdjecia slabe ale coz

1. dziewczyna mloda z fajnymi rzesami,chciala hollywooda (bo mam akurat rabat na te metode) ale bala sie i nie wyklejilam na maxa na jej zyczenie
2.kobieta z bardzo slabymi rzesami i jedynie hollywood daje jej satysfakcje.
3.fajne naturalne rzesy ale dziewczyna chciala bardzo delikatna aplikacje i wykleilam 0,15

Agnieszka Praska
24-09-2013, 14:50
Cataleya kolorystycznie cudo:D technicznie fakt sporo bledow ale bardzo dobrze ze je dostrzegasz:ok:

luska sliczne, te zielone oczyska miodzio:D

Cataleya 1981
24-09-2013, 15:20
Cataleya kolorystycznie cudo:D technicznie fakt sporo bledow ale bardzo dobrze ze je dostrzegasz:ok:

Napisz mi jak możesz jakie konkretnie błędy widzisz. Chętnie porównam czy to samo co ja ;)
Ja osobiście widzę cztery ^_^

Gorzkajakmokka
24-09-2013, 17:31
Luska śliczne te twoje aplikacje. Czym wyklejacie takie grubaśne holywoody?

violcias
24-09-2013, 19:38
No dziękuję Ci Cat ja myślałam że mam swoje piękne i gęste rzęsy a tu proszę .... :D żart ;)
Rzęski są piękne i jest to na pewno 3:1 , leciutkie - niewyczuwalne .... a efekt jest bardzo naturalny :*

luska102
24-09-2013, 19:41
Gorzka-to sa minki 0,0,7 C

Cataleya 1981
24-09-2013, 20:40
No dziękuję Ci Cat ja myślałam że mam swoje piękne i gęste rzęsy a tu proszę .... :D żart ;)
Rzęski są piękne i jest to na pewno 3:1 , leciutkie - niewyczuwalne .... a efekt jest bardzo naturalny :*
Violcias - heh, ty masz bardzo ładne rzęsy, ale zobaczyłabyś rzęsy np Anastazji, albo tej modelki której na 2 dniu szkolenia wyklejałam objętościówkę L-kami... te dopiero mają gęste :wow:

kiwaczek2
24-09-2013, 21:28
Luska - super hollywoody, no rewelacja. paczam i paczam:ok:

Patios
24-09-2013, 22:45
Kiwaczku :D Zadzwonił do mnie Tata z jakies pól godziny temu, że znalazł ulotkę w Legionowie (jest z Michałowa Reginowa) z rzęsami i pytał się mnie czy dobre ceny są u niego w mieście :D Na ulotce nazwa - Fabryka Paznokci. :skacze: I teraz skojarzyłam, że to musi być Twoja ulotka! :))

oczywiście Tata nie chce sobie robić rzęs :D :leze: Chce mnie tylko zachęcić żebym zrobiła sobie takie ulotki i tak jak osoba na tej ulotce dojeżdzała do klienta i bym sobie porównała ceny ( Ja pracuję w Warszawie ) :) Bo wyczytał, że dojeżdzasz :))

kiwaczek2
24-09-2013, 22:55
Ahahaha. No ja z nieporetu;) dojezdzam do wwy rowniez. Rob rob ulotki. Ciekawe gdzie znalazl ulotke bo ja osyatni raz dawalam rzut pol roku temu;) teraz w gazetach.

A tak w ogole to nie ten watek;)

Star Lash Academy
25-09-2013, 13:47
Luska nie no kochana POKŁONY składam wszystkie prace śliczne, odległości poprawiłaś baaardzo ;), modelowanie oczka prześliczne sama bym tak wykleiła :D JESTEM MEEEGA DUMNA z takiej kursantki jak TY ;) już się nie mogę doczekać Ciebie w Krakowie ;) buziole ;) :*

luska102
25-09-2013, 20:03
Agulaaa no taka ocena z twoich ust to samasatysfakcja dla mnie. Dziekuje:*
Wiesz ze to dzięki tobie umie takie prace wykonać.

maksik
25-09-2013, 22:45
Moja pierwsza objętościówka po szkoleniu:) z niewykończonymi kącikami wewn, jedna z moich ulubionych Klientek z niedomykającymi się oczkami i drżącymi powiekami, kurcze, ale i tak frajda dla mnie a Pani zadowolenie - BEZCENNE;)

Agnieszka Praska
25-09-2013, 23:04
asiu sliczny gescioszek :) troszke wyglada jakby jedna dlugoscia byly klejone, ale to pewnie przez ujecia fotek:)

Star Lash Academy
25-09-2013, 23:06
MAKSIK NOOOOOO PADLAM JAK ZOBACZYLAM FOTY CO PRAWDA KACIK WEW NIE WYKLEJONY ALE PIEEEEKNIE CZYSCIUTKO, ODLEGLOSC I WSZYSTKO TO CO MIALAS DO POPRAWY JUZ POPRAWIONE :D :) :) :) suuuuper ciesze sie ooogromnie zrobilas mega postep w przeciagu 3 TYG!!! achhh :brawa: zrealizowalaś wszystkie moje rady :) :) :)
ładny material uzylas do aplikacji mega czarniutkie wyszly :)

Agulusia a ja tam widze ladne przejcia i ladnego Casuala ;) co prawda nie wykonczony w wew kacikach ale bardzo sie postarala to widac ;)

Agnieszka Praska
25-09-2013, 23:23
Przeciez nie napislam ze sa brzydkie albo ze sie nie starala, bo sa sliczniutkie :D co napisalam wyzej :P

Cataleya 1981
25-09-2013, 23:24
Ombre niebieskie. Oczywiście w świetle lampy koloru nie widać... tzn ja widzę, ale mój aparat nie widzi ;(

Agnieszka Praska
25-09-2013, 23:27
ja widze ;) ladniutkie :)

nitko
25-09-2013, 23:45
Cataleya na tych zbliżonych widać, są piekne takie delikatne,
mnie sie podobają bardzo, jaka to grubość?

Cataleya 1981
25-09-2013, 23:47
Cataleya na tych zbliżonych widać, są piekne takie delikatne,
mnie sie podobają bardzo, jaka to grubość?

0,15 od Nobli.
W sobotę rano mam kleić ombre fioletowe, to postaram się z dziewczyną wyjść na pole i popstrykać w dziennym świetle :)

kiwaczek2
26-09-2013, 00:46
Ja wyszlam wlasnie od marchewki w fioletowych i fioletowych ombre.moze wstawi zdjecie to chociaz.zobacze z roznych stron.

maksik
26-09-2013, 07:19
Agulusia,
fakt to raczej fotki, które nie są moją specjalnością, bardzo często kończy się tym, że narobię tych fotek w 3 i trochę a i tak nie chcąc podrasowywać zdjęć nie wystawiam ich.
W tej aplikacji zastosowałam Silki Evo 0,1 i 0,07 dł.13,12,11,9

---------- Dodano o godzinie 07:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:13 ----------

Na otwartych oczkach widać, super

luska102
26-09-2013, 08:16
Cat- sliczne te ombre takie delikatniutkie, sliczne.

Star Lash Academy
26-09-2013, 12:28
Cataleya sliczne ombre niebieskie i piekne modelowanie oczka :) To co ci ostatnio mówiłam również duży "+" znacznie ładniej ;)

asiuniak33
26-09-2013, 12:31
Dobra to i ja wracam do zabawy ;) tak dawno tu nie zaglądałam...

Cataleya 1981 bardzo ładne, mi też aparat rzadko kiedy łapie kolor ombre:(

moje ostatnie wylepianki...

wisienkakwspz
26-09-2013, 13:27
Moje najnowsze 2:1 - i jak z tym moim modelowaniem oka?

luska102
26-09-2013, 15:11
i moje kolejne
1. to holywood z dodatkiem fioletu,splakana bo szybko otworzyla oczka.
2. to 2:1 gestotkanymi, zdjecia przed nie mam.

Star Lash Academy
26-09-2013, 23:11
wisienka Pani ma dość wysoko osadzone oczka w stosunku do brwi, troszkę za długie jej zrobiłaś rzęski ja na środku powieki dałabym o 1-2 mm krótsze przez to wcale nie wydawałyby się krótkie ale na otwartych oczkach zwłaszcza w lewym rzęsy idą prawie pod brew. No i opadające rzęski w kaciku lewego oka. Trze było nie kleić ostatnich 3 rzęsek w lewym i byłoby lepiej ;) Ale ogólnie stylizacja podoba mi sie, tylko wyłapuje te niuansy Twoje :D :)


Luska ładne gęscioszki albo zdjęcia takie albo przesadziłas troszke z wyklejeniem zew kacika bo lekko obciazony na otwartych sie wydaje i lekko idzie w dol ale moze kwestia ujecia fotki :)

Cataleya 1981
27-09-2013, 22:29
Norki 1:1 8-9-10-11-10-9

Patrycja_92
29-09-2013, 22:47
minki mojej siostrzyczki C 9,10,11,10,9 :) Chciala baaardzo naturalnie ;)
http://pliki.wzorki.info/images/IUWyE.jpg

Jutro dorzuce fotke bokiem :)

marchewkowy_las
30-09-2013, 15:16
patrycja, troszeczkę skrócić wewnętrzne kąciki i będzie idealna naturalna stylizacja :ok: bardzo ładna :)

kiwaczek2
30-09-2013, 16:19
Patrycja - jak równiutko

Dziewczyna która zawsze po godzinie sie pyta "Kasia, sprawdzasz juz? :P
724907248972488

Marchewka i jej pióra
7248572486

No i wczorajsze na mistrzostwach
72487

bombelkowa
30-09-2013, 19:19
dzisiaj przeżyłam szok..
wchodzi kursantka.. to co miała na oczach wołało o pomstę do nieba ;(
kurs przełożony na czwartek a ja zaczęłam walczyć z tą konstrukcją! masarka.. remover ledwo co dawał radę..
do tego "stylistka" zamiast zdejmować odrośnięte rzęsy to je obcinała.. powiem tak.. jedna z trudniejszych aplikacji... rzęsy obcięte, zwichrowane (przez masakryczne sklejki), zniszczone i niebywale oblepione klejem i innymi badziewiami.. zrobiłam co było w mojej mocy.. jest jak jest czekamy na odrośnięcie rzęs...

luska102
01-10-2013, 11:57
nastepne
1.pierwsza pani to jeszcze splakana i widoczne mokre rzeski(ale nie posklejane).
jakos dziwnie wyszlo, tak jakos groznie, moze przez te mocne brwi:huh:
2. druga to pani ok.50-tki. zalozylam 0,07 ale nie robilam mega zageszczenia bo chcialam uzyskac delikatne.wklejalam ok,4:1.

Cataleya 1981
01-10-2013, 19:05
Zdjęcia ale z innej beczki. Które zdjęcia są zrobione przed a które po ściągnięciu rzęs ? :D

Mysiaczeq
01-10-2013, 19:07
pierwsze 2 po drugie 2 po przed? :D lubie zgadywanki :D

Cataleya 1981
01-10-2013, 19:10
Kurde no... silcopady mnie zdradziły ? :P
Myślałam ze jak przestawię kolejność to będzie trudniej :skacze:

Heh, dziś moja klientka sobie zażyczyła sprawdzić stan rzęs. Wyszła usatysfakcjonowana :P

Mysiaczeq
01-10-2013, 19:42
a nawet nie zwrocilam uwage na to na czym kleilas :P ja mam wprawe w strzelaniu, dlatego zdalam dyplom na 4 :P

Bogusia1984
02-10-2013, 03:16
Luska102 podoba mi sie mocny czarny kolor tych rzes - pieknie sie prezentuja!!! Jaka to firma jesli moge wiedziec? Dziekuje z gory

---------- Dodano o godzinie 02:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:46 ----------

a tu kilka mioch prac...
http://pliki.wzorki.info/images/dnmNI.jpg

tu zaszalalm z Oli rzesami......a co:) bo na kim tu cwiczyc jak nie na innej stylistce:)
http://pliki.wzorki.info/images/nR2Gq.jpg

1:1
http://pliki.wzorki.info/images/fZSl.jpg

3d
http://pliki.wzorki.info/images/27y9.jpg

luska102
02-10-2013, 07:52
To sa minki 0,07 z noble.

delyszys
02-10-2013, 21:47
moje poczatki z 3D
dzis 2:1 9-12 0.15 B

Cataleya 1981
03-10-2013, 08:16
moje poczatki z 3D
dzis 2:1 9-12 0.15 B

Dwie 0,15 do jednej rzęsy ?:nie_powiem:
0,12 ok, ale 0,15 ? Czy może przewrażliwiona jestem ? :D

Mysiaczeq
03-10-2013, 08:19
tez bym nie kleila 0,15 chociaz raz przyszla do mnie kolezanka stylistka rzes i kazala mi kleic 0,2 metoda 2:1 :O

Gorzkajakmokka
03-10-2013, 09:25
Ja mam dwie klientki którym robię 0,15 - nie powiem jaką długość bo lincz zapewne mnie ogarnie jak nie wiem :) w każdym razie robie jej takie rzęsy na wyraźne życzenie i ma nadal mocne rzęski. Druga koleżanka chodziła na jakieś 0,25 czy 0,3 posklejane to po takim -0,15 2:1 odżyło jej co nie co nawet :cwaniak2:

delyszys
03-10-2013, 12:10
z mojego instruktorskiego zrodla dostalam info ze moge 0,15 uzyc :) wiec sie skusilam a rzeski mocne wiec mam nadzieje ze bedzie ok wszystko :)

Star Lash Academy
03-10-2013, 14:46
Oczywiście, że można kleić 2:1 0,15 Ula z tym, że klientka musi mieć naprawdę mocne i grube rzęski :) i raczej nie jest to stylizacja do noszenia cały czas a raczej okazjonalnie bo mocno obciąża rzęsy ale jak czaaarno :D ja zrobiłam raz naszej Nadiuszce L-ki 0,15 i wyszły miooodzio :) do dzisiaj je Nadia wspomina :)

Agnieszka Praska
03-10-2013, 15:43
Cataleya mozna 0,15 tak robic ;) tylko rzesa naturalna musi byc mocna;)

wczorajsze szybcioszki:)
rzeski evo 12,11,10,9,8,7mm B 0,1

edusia777
03-10-2013, 17:59
troszke moich:) zdjecie 1, 2, 3 -1:1, 4, 5 -2:1 oczywiscie Evo

nadiuszka
04-10-2013, 08:48
o jaka wielka łza na ostatnim zdjęciu!!!!!!!

edusia777
04-10-2013, 16:54
Tak, klientka sie troszke wzruszyla;) a nie chcialam retuszowac

Honey
04-10-2013, 20:22
Moja dzisiejsza praca :/ Uzupełnienie - tym razem mial byc mocniejszy efekt wiec rzeski Evo B 0,20 9,10,11,12. Troche zalamana jestem :/ Skleiły mi sie oczka :/ Nie wiem, cos mi to podklejanie nie wychodzi :( No i czas 2h 20 minut :/ Dramat.

Mysiaczeq
04-10-2013, 20:30
Kolezanka pozwolila mi dzis zaszaleć :D może mało widać. Zgadujcie co tu nasadziłam :P Krytykujcie to co nie halo ;)
72640
72641

nadiuszka
04-10-2013, 21:19
jakieś dark browny chyba. ładnie wyglądają, naturalnie.

Mysiaczeq
04-10-2013, 21:25
czerń uzupełniona dark brownami z dodatkiem niebieskich Two Tones
o,15 B 8-13-10

Cataleya 1981
04-10-2013, 23:06
Noreczki.
Pierwsze 4 zdjęcia to 1:1, reszta 2:1

Patios
04-10-2013, 23:21
Nie wiem jak to się stało, ale według mnie na zdjęciu rzęski wyglądają na 0,20. A zakładane to 0,15.
0,20 dorzuciłam dosłównie odrobinkę. Nawet nie powinno być ich widać.

..a nosicielką rzęsek jest znajoma. Piękne ma te oczy :love:
Mówi, że odkąd założyłam jej rzęsy zaczęła się uśmiechać i wreszcie czuje się kobieco. I że nikt wcześniej nie powiedział jej, że ma ładne oczy. (aż mi się wierzyć nie chce ! :) ) W każdym to bądź razie miło to słyszeć :)

gonia1203
05-10-2013, 12:50
Trafily mi się ładne rzęsy naturalne lecz oczko smutne zewnętrzyny kącik opadający, oczy głębiej osadzone. na kursie niestety mnie nie uczono jak stylizowac prawidlowo takie oczy wiem tyle ile z forum od Was i z praktyki.
Oko wystylizowałam gr 0,20. od zewnętrznego kącika 1/4 12C,12B,11B,10B,9B,8B. Czy prawidłowo?
Prawe oko wygląda jakby tam sklejka była ale mam hopla na tym punkcie i zawsze sprawdzam
Nie zdążyłam zrobić zdjęcia na otwartych oczach bo do dzidzusia się śpieszyła ;)

Patios
05-10-2013, 12:52
Szkoda, że nie ma na otwartych. Łatwiej byłoby coś powiedzieć. ale tak to ładnie, schludnie. Ja bym tylko od zewnętrznych jeszcze krótsze dała.

śmieszna
05-10-2013, 14:59
Noreczki.
Pierwsze 4 zdjęcia to 1:1, reszta 2:1

fajne 4 zdjęcie, stylizacja naturalna, a widać różnicę:) Pani z niebieskimi oczami mega:) no i aplikacja piękna :)

Agnieszka Praska
05-10-2013, 20:24
dziewczyny śliczne rzęsidła:D:)

a to rzeski naszej Basi forumkowej:D

Patios
05-10-2013, 20:34
Czy mi sie wydaje czy na dole jest 2:1 ? :P

Agnieszka Praska
05-10-2013, 21:21
jest jest:D;)

violcias
06-10-2013, 00:24
dolne rzęski są mega .... :ok:

pinusia6
06-10-2013, 10:34
Zazdroszcze wam takich rzesek :(

A tu moje wygrzebane:

Patios
06-10-2013, 11:03
Piniusia jakiej grubości rzęsek użyłas do tej aplikacji?

pinusia6
06-10-2013, 11:08
Piniusia jakiej grubości rzęsek użyłas do tej aplikacji?

0,20 profil B

Patios
06-10-2013, 11:12
wow, mega czarno. Myślałam wręcz, że to aż 0,25 ! :) i to 1:1?
ślicznie to wygląda. Ostatnio lubię takie wyraźniejsze aplikacje.

pinusia6
06-10-2013, 11:20
Ja uwielbiam takie wyraźne stylizacje :)
Tak to 1:1

violcias
06-10-2013, 12:24
z jakiej firmy te rzęski są ?

pinusia6
06-10-2013, 12:52
Moje kochane Evo :love:

Patios
06-10-2013, 20:15
Na pierwszym wycinku zdjęcia widać meega odrosty. Ciągle przekładałyśmy z koleżanką termin robienia rzęsek.. aż w końcu odrosty jakie zobaczyłam, ło jezu! Ale przynajmniej dobrze się trzymają :) Oczywiście po zdjęciu usunęłam wszystko co należało :)
Rzęski robione były póóóóźną nocą u koleżanki w domu..

Poprzeplatany jest tu fiolet z czerwienią. Niestety czerwone rzęski są mocniej podkręcone. (nie miałyśmy innych :P ) Nie widziałam jeszcze koleżanki w dzień , więc nie wiem jak to wygląda na żywo, ale ona bardzo zadowolona.

Mysiaczeq
07-10-2013, 06:59
Patios, fiolecik bombowy, ja teraz tez mam takie odrosciki, a wykreca to sie niemilosiernie :(

nadiuszka
07-10-2013, 08:42
takie moje niedawno robione Hollywoody...
C 0,07 Silk z Lash Butiku
na drugim i trzecim zdjęciu dodatkowo dolne 2:1 Silki
http://forum.wzorki.info/attachment.php?attachmentid=72744&stc=1&d=1381128044

kiwaczek2
07-10-2013, 08:46
u mojej pani taki odrost był po 3 tyg na ok 8 rzęsach. reszta odrost prawie niewidoczny a te kilka rzęs dobre pol centymetra. używa revitalash, więc pewnie dlatego. śmiesznie sterczało. w ogóle nie podobają mi się oczy same w sobie.

violcias
07-10-2013, 17:31
nadiuszka (http://forum.wzorki.info/members/17844-nadiuszka.html) przepiękne ,a dolne rzęski rewelacja :ok:

Chocolata
07-10-2013, 20:47
Nadia - cudne te Holyłudy;)
Ja nadal raczkuję w temacie (robiem co mogiem) :D
7276672767
Evo minki od 9 do 12

nadiuszka
07-10-2013, 20:47
violcias, zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach ;) też będziesz takie trzaskać.

barbara_kawka
08-10-2013, 00:20
dziewczyny śliczne rzęsidła:D:)

a to rzeski naszej Basi forumkowej:D

rzeski sa megaaa .... dolne bardzo wygodne, wogole nie przeszkadzaja ... obsesja forever :D

kiwaczek2
08-10-2013, 12:41
bardzo ładnie te dolne wyglądają, naturalnie.
Agulusia i Nadia - kleicie dolne na otwartym czy zamkniętym oku ? czy to tajemnica państwowa:)


B 0,10/ 7-10mm

72808

Agnieszka Praska
08-10-2013, 13:30
Zadna tajemnica ;) mozna i tak i tak :D wszystko zalezy od metody jaka chcesz wykonac aplikacje na dolne rzeski :)

nadiuszka
08-10-2013, 21:57
Kiwaczku, tak jak Agulusia napisała. można i tak i tak. Kiedyś już dałam na forum jeden z myków. Kto zdążył ten skorzystał ;)

violcias
08-10-2013, 22:15
violcias, zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach ;) też będziesz takie trzaskać.

Chętnie, ale może następnym razem teraz brak środków i klientek niestety ;(

Agnieszka Praska
09-10-2013, 22:22
mix metod objętościowych
mix roznych profili

ania38
10-10-2013, 11:54
śliczne ,masz talent i głowę pełną pomysłów:cwaniak2::cwaniak2::cwaniak2:

Mysiaczeq
10-10-2013, 15:25
a ja takie ostatnio kolezance machnelam
72849 72850

Star Lash Academy
10-10-2013, 15:52
No to i ja się pochwalę swoim dziełem rzęsy profil "L" mojej klientki na ślub :) właśnie w podzięce dostałam takie piękne zdjęcia z pleneru od klientki, która prosiła aby fotograf złapał ładnie rzęsy ;)

Happyhandy
10-10-2013, 19:00
Jejkuś, jak pięknie...

iosa
10-10-2013, 22:18
jaki ma śliczny kolor włosów, ech :love:

Cataleya 1981
11-10-2013, 08:55
Po Agulii to aż wstyd pokazywać ;)
Norka 1:1 na gęstych rzęsach naturalnych

Popołudniu wrzucę jeszcze fotki z góry przed. Niestety zdjęcie po wyszło nieostre :(

Mysiaczeq
11-10-2013, 09:00
cudo, gratuluje piekne oczy i rzeski Ci sie trafily to i stworzylas cos cudownego :)

kiwaczek2
11-10-2013, 11:44
Agula - rzęsy rzęsami :D ale te włosy to dopiero coś

Cataleya - super wyglądają, czekam na zdj z góry by zobaczyć jak gęste miała swoje


u mnie piękne oczy i uważam, że równie pięknie wyszły rzęsy:D ale zdjęcie z góry to porażka......

B i C 0,10 i 0,15

nadiuszka
11-10-2013, 14:07
zdjęcie z góry PO jest idealnym odzwierciedleniem tego co widać na zdjęciu PRZED. rzęski rozchylają się w tych samych miejscach ;) nawet nie wątpię że potrafisz to zniwelować, ale założę się że tak się jarałaś tym że masz przed sobą ładne rzęski i tak się skupiałaś nad tym żeby je ładnie zrobić że o tym drobnym ich mankamencie nie pomyślałaś, co?
sprzodu wyglądają bardzo ładnie.

kiwaczek2
11-10-2013, 14:40
wiesz co, nawet o tym nie myślałam. bardziej myślałam o tym gdzie zrobic przejście z B na C :D w sumie te rozchylenia mi nie przeszkadzają za bardzo, raczej mnie drażni to przejście. które za każdym razem robię jakoś źle.

Honey
11-10-2013, 15:19
Dzisiejsza korekta mojej mamy. Rzęski Evo B 0,15 9,10,11. Dodałam też troszkę rzęs 0,20 B.

Star Lash Academy
11-10-2013, 22:16
Wrzucam cosik nowego mix metod objetościowych ;) rzęsy z naszego sklepu Lash Butik :)

skręt C i D 0,1 i 0,07 mm 7-12 mm

Kiwaczek masz problem z przejściami bo w złych punktach krzywizny oka patrząc z góry dobierasz długie rzęski... za szybko przechodzisz na rzesy krótsze i mam wrażenie, że nie robisz płynnych przejśc pomiędzy długościami tylko tak jakbyś skakała o 2 mm z dłuższych na krótsze ale to może być tylko kwestia zdjęcia. Tak pozatym starannie i czysto ;) ja bym tylko nie wyklejała ostatniej rzęski w prawym oczku bo troszkę opadła a tak jest OK :)

kiwaczek2
11-10-2013, 23:00
Agula - ide co 1mm. Tam jest B 7,8,9 potem C 10,11,12,11,10. Ale przeszlam z B na C na czubku a ztego co wiem lepiej by bylo przed lub za czubkiem. Hmmmm. U ciebie widze gdzie masz przejscie miedzy C i D. Mysle ze tu na tym moim oku powinnam dac C wczesniej, przed czubkiem.

W ogole gdzie moja instruktor jak.jej potrzeba;)

marchewkowy_las
12-10-2013, 11:39
kiwaczku, zdjęcie z góry robisz poprawnie, tak jak uczyłam, na takim zdjęciu widać wszystkie minusy. wytłumaczę wszystko dokładnie, jak przyjdziesz do mnie w środę. rozrysujemy wszystko, opowiem ci też, gdzie zniknęłam :* tylko weź pendrive'a, mam dla ciebie fantastyczne zdjęcia :D

Patrycja_92
12-10-2013, 17:34
U mnie uzupełnienie mojej piękności, z modelowania oka nic za bardzo nie zmieniałam, wiec nie robiłam fotek na otwartych oczach :)

C 0,15 mieszane z 0,20 9-12 :)
http://2.bp.blogspot.com/-5xFeJlimAvQ/Ullq7ehMFuI/AAAAAAAAA40/IUYuf-Qdyf8/s1600/uzupelnienie+magda.jpg

Star Lash Academy
12-10-2013, 22:57
Kiwaczek no to na podstawie mojego zdjęcia możesz wynieść wnioski gdzie powinno się robić poprawne przejścia żeby nie zrobić "schodka" nawet przy łączeniu profili ;) A jeśli przechodziłaś co 1 mm to poprostu w złych krzywiznach dobierałaś długości tak jak Ci pisałam wcześniej zresztą Twoja Pani instruktor wszystko wyjaśni Ci w środę Ja się nie będę tutaj produkować ;)