PDA

Zobacz pełną wersję : [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20

wani
14-05-2014, 09:18
Agnieszka Praska, do notatek muszę zajrzeć i wywołać do tablicy swoją instruktorkę...;)

Tak to niestety jest, jak się coś robi sporadycznie...

Mysiaczeq
14-05-2014, 09:51
Aga ma racje. Bardzo niekorzystny dobor stylizacji do tego typu oka. Podnosimy kaciki do gory ;)

enedi
14-05-2014, 11:54
''podnosimy końciki do góry'' czyli dajemy większy skręt w kącikach?

Mysiaczeq
14-05-2014, 11:57
Na przyklad. Musisz tak pomanewrowac parametrami rzes zeby osiagnac efekt liftingu tego kacika. Z tego co widze wiekszosc szkoleniowcow "zapomina" przekazac kursantce jak sie oko stylizuje ;)

mucha
14-05-2014, 12:41
Mysiaczeq to nie jest tak, że Instruktorki zapominają czy pokazują sporadycznie. Każde oko jest inne i na takim szkoleniu powinno się mieć z pięć modelek, tak się nie da... a dwa w całym tym nawale informacji my kursantki zapominamy. Według mnie najważniejsze to robić zdjęcia i analizować. Praktyka praktyka praktyka. Jeżeli stylistka widzi błąd jest ok. Gorzej jak nie wie o co chodzi. Wziąć ołówek w rękę i na zdjęciu narysować poprawić i zaaplikować nowy look na uzupełnieniu. Opadające kąciki u każdej klientki wyglądają inaczej, niektóre klientki nie chcą tak mocno zakręconych rzęs, płaczą, że nie mogą ich uczesać ... tak się dzieje przy C-10 mm np. A są i takie którym poprawna według nas aplikacja sie nie podoba. I nie wracają . Widzę nieraz gdzieś tam w markecie te dziewczyny i aż mam chęć się zapytać, czy im sie na prawdę takie pająki podobają ? :/

Mam bardzo dużo telefonów o "rzęsy pająki" (jest to 60-70 rzęs na oko, rzęsy jaknajbardziej proste i długie na 15mm... aha i grube, najchętniej 0,30) ;(. Odmawiam. Toć to czysta antyreklama :/ robię pół sety ale 0,15 i max 11mm żeby wyglądało naturalnie. Przeważnie klientki na 3 uzupełnieniu proszą o 1:1 :)

Mysiaczeq
14-05-2014, 12:45
Mucha nie zrozumialysmy sie chyba. Nie mowie o instruktorkach z prawdziwego zdarzenia. Tylko o takich co szkola byle szybko byle jak byleby zarobic ;) i troszke z doswiadczenia. Mnie na 1 szkoleniu nikt nie nauczyl stylizowac oko. Ba nawet o tym nie bylo wzmianki i wlasnie o takie szkolenia mi chodzilo ;)

mucha
14-05-2014, 12:47
aaaaaaaaaa

:D na moim pierwszym podstawowym szkoleniu przykleiłam 15 rzęs :papa:

stylizacja ?? co to takiego. Aby się przykleiły ;)

Mysiaczeq
14-05-2014, 12:49
Na moim szkoleniu instruktorka przykleila 3 rzesy kazala kleic zostawiła mnie i se poszla :/

wani
14-05-2014, 13:53
U mnie na szkoleniu zostało przekazane zdecydowanie wszystko... szkoliła mnie jedna z najlepszych ;) I tutaj zgodzę się dokładnie, z tym co napisała mucha - szkolenie to jedno, ale ilość przypadków pod naszymi pęsetami to drugie. Na szkoleniu i po nim wydaje się, że wszystko jest jasne, a później okazuje się niestety, że jest inaczej ;) Poza tym jedni mają większe powołanie, a inni muszą się zwyczajnie nauczyć rozróżniania oczu i dobierania odpowiednich stylizacji.

Edyta322
14-05-2014, 15:09
Ja bylam na szkoleniu u forumowej Agnieszki Praskiej i jestem bardzo zadowolona, trafilam na 100 % zawodowca, autorytet w dziedzinie rzes. Lecz zdaje sobie sprawe, ze jeszcze duzo pracy i cwiczen mam przed soba :-) samo szkolenie nie zbuduje mistrza, trzeba czasu i cwiczen. Instruktorki nie moga brac odpowiedzialnosci za to, co my kursanki zrobimy z uzyskana wiedzą. Ale kursanci, tez nie powinni czuc sie winni po pseudoszkoleniach. A takich wiele, oj wiele...

aticzka88
14-05-2014, 19:13
powiem tak - od razu widać że fachowa robota :)





Ja bylam na szkoleniu u forumowej Agnieszki Praskiej i jestem bardzo zadowolona, trafilam na 100 % zawodowca, autorytet w dziedzinie rzes. Lecz zdaje sobie sprawe, ze jeszcze duzo pracy i cwiczen mam przed soba :-) samo szkolenie nie zbuduje mistrza, trzeba czasu i cwiczen. Instruktorki nie moga brac odpowiedzialnosci za to, co my kursanki zrobimy z uzyskana wiedzą. Ale kursanci, tez nie powinni czuc sie winni po pseudoszkoleniach. A takich wiele, oj wiele...

Edyta322
14-05-2014, 22:22
Proszę o sugestie ;)

Agnieszka Praska
14-05-2014, 22:52
Edytko jetem z ciebie mega dumna:* swietna robota:D ale w lewym oczku zrobil ci sie uskok ciut za duzy;) prawe oko perfecto <3

Valia
14-05-2014, 23:35
a jak wam się podobają moje rzęsy? :D

Mysiaczeq
15-05-2014, 08:20
Valia cóż można powiedzieć, oszałamiające :ok::)

Edyta322
15-05-2014, 11:21
Valia hehehehe mega :-))) skad masz takie okularki??? :-D

Valia
15-05-2014, 20:05
haha :D claire's 20zł :D

bombelkowa
17-05-2014, 11:40
nasza forumowa malutkaistotka :)

DianaT
17-05-2014, 12:40
Dawno nic nie wrzucałam, ale ostatnio nie nadążam sama za sobą. Jednak czas nadrabiać zaległości i od poniedziałku foce wszystkie aplikacje i będę się z Wami dzielić zdjęciami :)

http://pliki.wzorki.info/images/iSyl.jpg

mucha
17-05-2014, 14:36
DianaT :love: doskonałe, napatrzeć się nie mogę :love:


Proszę o sugestie ;)

Edyta322 Mnie się ten "styl" objętościówek nie podoba :spiacy:. (po co sie męczyć z trzema czy czterema rzęsami robiąc wachlarz jak można jedną 0,25 albo 0,30 grubasa przykleić, efekt będzie taki sam :/: ) tam w srodku trochę się miesza ale kąciki ? Tym którzy odkryli metody objętościowe na pewno nie chodziło o taki efekt. Ciekawa jestem jak by to wyglądało gdyby klientka miała 60 rzęs naturalnych. Edytko nie piszę tego złośliwie, chcę tylko pomóc. Nie gniewaj się! Przepraszam jeżeli Cię uraziłam swoją opinią, prosiłaś o sugestie, taka jest moja sugestia i przepraszam Agnieszkę, która pochwaliła tę aplikację...




a jak wam się podobają moje rzęsy? :D

kapitalne :love:

DianaT
17-05-2014, 14:41
Edyta - niestety podzielam zdanie muchy. Wyglądają tak jakbyś ponaklejała same grubaśne rzęsy, rzęsy nie są puszyste a w dodatku w lewym oku widze jakiś nieporządek, niepotrzebne rzęsy luzem gdzieś się plączą pomiędzy tymi przyklejonymi.

aticzka88
17-05-2014, 14:48
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu


Mucha, ja też pochwaliłam, więc chyba też źle widzę :P hihi :) a tak serio, pochwaliłam bo uważam skromnie, że na osobę która jest po kursie praca jest super. Znam dziewczyny które rok po kursie i intensywnym wyklejaniu nie zrobiłyby tego tak dobrze. Aczkolwiek mimo to uważam, że dobre rady ujęłaś tak, że raczej nie powinny urazić. Bynajmniej ja chciałabym usłyszeć taką krytykę. Żaluję że nie mnie nikt tak nie karcił gdy byłam u podstaw wyklejania. :) Mam ndzieję że nie palnęłam nic głupiego bo się spiesze ;)

Agnieszka Praska
17-05-2014, 19:46
mucha efekt nie bedzie taki sam;) jak klientka ma 60 rzes to sie klei na lekko tak na marginesie to nie jest metoda do wyklejania osob ubogich w rzesy naturalne:P polowa moich klientek jakbym je na lekko wykleila to leb przy tylku by mi ukrecilo ;]


odemnie aplikacje klejone na mega ciezko:D
mowisz mucha 0,30 efekt taki sam:P?
ten temat juz byl walkowany i srednio mi sie chce do nigo wracac;)
absolutnie nie czuje sie urazona bo niby czym

mucha
18-05-2014, 17:28
pochwaliłam bo uważam skromnie, że na osobę która jest po kursie praca jest super.

aticzka tak tylko po cichutku podkreślę, że to nie był kurs podstawowy z przedłużania rzęs ale z zaawansowanych technik objętościowych. Żeby móc zrobić taki kurs Instruktor na podstawie zdjęć aplikacji 1:1 określa czy stylistka robi to dobrze i czy czasem nie potrzebne jej jest najpierw doszkolenie z metody. Tak naprawdę szkolenia objętościowe to pokazanie tej magicznej techniki, ogromnym plusem tych szkoleń jest wyeliminowanie złych nawyków, nauka stylizacji oka jeżeli ktoś w tym kuleje i wiele wiele innych ..


Agnieszka :macham: tak wałkowałyśmy ten temat... miałaś kiedyś na sobie taką "ciężką" aplikację? Ja miałam tę nieprzyjemność dwa razy.... za trzecim razem rzęsy zlałam wodą żeby jak najszybciej odpadły ;(Po tygodniu rzęsy zbijają sie w niemiłe dla oka kupki, nijak to wyczesać... Ale chciałam zaznaczyć raz jeszcze : Mnie się takie objętościówki nie podobają :przytul:

Absolutnie nie podważam Twoich zdolności Agnieszka, ani zdolności ani tego, że jesteś wyspaniałym Istrruktorem (podziwiam prace Twoich kursantek na facebook - prace mimo iż są pierwszymi są śliczne ! )
Edyta poprosiła o sugestie, taka jest moja :*

Agnieszka Praska
18-05-2014, 17:54
muszko mialam taka aplikacje oczywiscie ;) i na warsztatach prawie 20 osob do niej wzdychalo:P:D nic nie gryzlo nie klulo i nie uwieralo czy bolalo tychu rzes wogole nie czuc, a jak ty czulas swoje to milas zle zaaplikowane :P
instruktor na szkoleniu musi pokazac obie techniki !!
przeciez tego tez nie klei sie jak npopadnie tylko jest specjalna technika ;)
przy aplikacji na ciezko nie chodzi o to zeby je w kupy pokleic ;) one calusienki czas wygladaja jak po aplikacji i nic sie nie skleja,nic nie trzeba tez wyczesywac zeby je ukladac ;)
bede bronic tej metody bo jak sie wprawy nabierze podczas ciaglych aplikacji to rzesy wychodza bajeczne :D
ja jak peirwszy raz zobaczylam takie ciezkie aplikacje klejone przez swiatowe gwiazdy stylizacji rzes to oszalalam z zachwytu ;)

mucha
18-05-2014, 19:30
Jasne Agnieszka jeżeli Tobie sie takie Objętości podobają :love:... o gustach się nie dyskutuje :P

Ja nie napisałam, że coś mnie bolało, czy kłuło, nie podobał mi się efekt. Wyglądały jakby były cały czas zmoczone lub natłuszczone.

Napiszesz mi jak się ta technika nazywa? Czy to jest Hollywood?

Agnieszka Praska
18-05-2014, 20:30
no wlasnie o to chodzi, tak maja wygladac tyle ze nie w kupach poklejone:P
pisze pw na fb ;)

Edyta322
19-05-2014, 15:20
:)Oho jakis czas nie zagladalam, jaka dyskusja:-)) Fajnie, ze odpisalyscie :-* Dziekuje za uwagi, wszystkie biore do serca i biore sie za poprawki :-))

freda6
20-05-2014, 22:54
Hej dziewczyny
Moja pierwsza aplikacja rzedluzania rzes za mna. Otwarta na wszelkie sugestie i podpowiedzi tylko nie bic po oczach :skacze:
Uzyte rzesy profil B 0.15 dlugosc 8,9,10,11. Wiem ze sa braki ale dziewczyna musiala juz isc po 3 godz a tylko dala na sobie potrenowac :(

freda6
20-05-2014, 22:55
kurde tylko czemu te zdjecia takie male wyszly :(

iosa
20-05-2014, 23:27
freda spróbuj jeszcze raz je wstawić - na tych zdjęciach nic nie widać

Mysiaczeq
21-05-2014, 07:11
Ujecia zrobione zle. Tak naprawde nic nie pokazuja. Warto robic zdjecia zza glowy i na przeciwko oczu. Za male tez to fakt

mucha
21-05-2014, 12:16
freda jeżeli mogę doradzić, nie rób zdjęć tuż przed nosem klientki - załamuje się perspektywa. Zrób zbieżnie zoomem w aparacie bądź telefonie, jeżeli nie masz takiej funkcji w komputerze możesz zdjęcie wykadrować tak, żeby było ładnie wszystko widać :).

freda6
21-05-2014, 15:19
No kurde walcze z tymi zdjeciami ale cos mi nie wychodza :( Jak tylko robie te zdjecia to az mi sie plakac chce takie do d..y
Mialam dzis kolejna dziwczyne wiec sprobuje oba pozniej wrzucic

freda6
21-05-2014, 15:23
Pierwsze zdjecie to moja druga aplikacja a nr2 pierwsza z wczoraj
No dobra te chyba troszke lepsze. :) obrobilam w MS paint ile umialam. Czekam na krytyke :D

kiwaczek2
21-05-2014, 22:36
na pewno nie wszystko wyklejone. ja rozumiem ze długie leżenie te sprawy, ale tylko to widze na tych zdjęciach. przydałyby się na zamkniętych również.

freda6
21-05-2014, 23:16
jutro mam kolejna dziewczyne wiec zrobie wiecej zdjec :)

kiwaczek2
22-05-2014, 07:31
freda - dobre oświetlenie i jeszcze lampa włączona w tel /aparacie. na otwartych i na zamknietych.



to ja dodam w koncu coś bo trafiła mi się śliczna dziewczyna. zazwyczaj mam ciężkie oczy, nie najpięknejsze, aż w końcu nastał ten dzień:skacze:
zrobiłam jej mix 2:1,3:1 czasem 4:1 0,10 i 0,07

771037710477105

7710677107

Patrycja_92
22-05-2014, 17:50
Ja mam właśnie często ładne klientki, aż się miło klei i czeka na otwarcie oka pod koniec :)
2 sztuki 1:1 :)
http://1.bp.blogspot.com/-GbYg0UT7fa4/U34bnROHjEI/AAAAAAAABMk/2a5dUkXlYaY/s1600/kasiaa.jpg

I druga :) Taśma tak nisko na otwartych tylko do zdjęcia ( w sumie nie wiem dlaczego nie zrobilam zdjecia bez tasmy :D)
http://3.bp.blogspot.com/--qWZY9DQ8s0/U34bqsoQ4hI/AAAAAAAABMs/SVzdlODnXNQ/s1600/karinaa.jpg

mucha
23-05-2014, 11:22
Patrycja rzęsy cudne :love:

Kiwaczek :ok:ja osobiście spodziewałabym się innego wyglądu oka po otwarciu. Owszem dziewczyna ma śliczną buzie ale oczka mają dziwny kształt ...

tinusna
29-05-2014, 12:37
Witam. Wklejam swoją pracę 1:1 i chciałabym wiedzieć jak bardzo jest źle. Rzęsy nie są posklejane, każda jest dobrze odseparowana, jestem pewna na 100%. Jednak kierunki rzęs są straszne. Zupełnie nie mogę sobie z tym poradzić. Kąciki też nie są wyklejone do końca. Szkolenie miałam u dziewczyny, która robi przepiękne rzęsy jednak teraz wiem że to było tylko 'szkolenie', nie dowiedziałam się tam właściwie niczego oprócz tego jakie produkty są dobre. Czy któraś z Was prowadzi szkolenia z prawdziwego zdarzenia w Lublinie?

Na zdjęciu: 1:1 Evo 0,15B 8-12


Ps. Mam nadzieję że za jakiś czas wkleję tu takie piękne rzęsy jak Wasze!

Mysiaczeq
29-05-2014, 12:41
Swiadomosc masz a to jest najwazniejsze ;) teraz tylko potrzebujesz kogos kto dobrze Toba pokieruje. Nas instruktorek jest duzo. Wybierajac sposrod nas na pewno zle nie trafisz ;

Gorzkajakmokka
29-05-2014, 15:54
Witam. Wklejam swoją pracę 1:1 i chciałabym wiedzieć jak bardzo jest źle. Rzęsy nie są posklejane, każda jest dobrze odseparowana, jestem pewna na 100%. Jednak kierunki rzęs są straszne. Zupełnie nie mogę sobie z tym poradzić. Kąciki też nie są wyklejone do końca. Szkolenie miałam u dziewczyny, która robi przepiękne rzęsy jednak teraz wiem że to było tylko 'szkolenie', nie dowiedziałam się tam właściwie niczego oprócz tego jakie produkty są dobre. Czy któraś z Was prowadzi szkolenia z prawdziwego zdarzenia w Lublinie?

Na zdjęciu: 1:1 Evo 0,15B 8-12


Ps. Mam nadzieję że za jakiś czas wkleję tu takie piękne rzęsy jak Wasze!
Chyba Edyta z Evo?!

A w oczekiwaniu na szkolenie ćwicz :) Przytrzymuj dłużej rzęsę aby Ci nie opadała na boki, poszukaj może innego kleju, popraw to co źle się przykleiło . Na spokojnie :)

tomaszka
31-05-2014, 21:30
Witam. Wklejam swoją pracę 1:1 i chciałabym wiedzieć jak bardzo jest źle. Rzęsy nie są posklejane, każda jest dobrze odseparowana, jestem pewna na 100%. Jednak kierunki rzęs są straszne. Zupełnie nie mogę sobie z tym poradzić. Kąciki też nie są wyklejone do końca. Szkolenie miałam u dziewczyny, która robi przepiękne rzęsy jednak teraz wiem że to było tylko 'szkolenie', nie dowiedziałam się tam właściwie niczego oprócz tego jakie produkty są dobre. Czy któraś z Was prowadzi szkolenia z prawdziwego zdarzenia w Lublinie?

Na zdjęciu: 1:1 Evo 0,15B 8-12


Ps. Mam nadzieję że za jakiś czas wkleję tu takie piękne rzęsy jak Wasze!


http://forum.wzorki.info/szkolenia-warsztaty/12269-lublin-szkolenie-z-przedluzania-rzes-2d-3d.html:D

maksik
31-05-2014, 22:20
Ach :) ta młodość, miłość i ślub, czyli tzw. 3D;)

enedi
31-05-2014, 22:32
maksik - a czemu nie wyklejone do końca? na całości mocno tak nie razi ,no ale te kąciki zewnętrzne :oops:

sora-imagica
02-06-2014, 17:49
No dobra, znowu trzeba się przemóc i poprosić o opinię :D

Tak było w kwietniu:
http://pliki.wzorki.info/images/t9bSW.jpg


Tak jest teraz:
http://pliki.wzorki.info/images/3bIjH.jpg

Czy jest jakiś progress? Mimo wszystko będę wdzięczna za wytknięcie błędów, żebym wiedziała na co zwrócić szczególną uwagę.

tinusna
03-06-2014, 21:41
Witam i dziękuję za odpowiedzi.

Tym razem starałam się przytrzymać rzęsę trochę dłużej i wydaje mi się że jest deeelikatnie lepiej ale ćwiczę nadal.

Napisałam do jedynego instruktora w moim mieście (?!) jakim jest ta Pani : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.284202684939870.91286.284190151607790&type=3. Pani jest szkoleniowcem Magnitica. Jeżeli macie chwilkę to proszę zobaczcie pracę tej Pani i napiszcie czy można 'braść' ? :p:help:

Aha no i jeszcze odwieczny problem - na kim ćwiczyć? Koleżanek już brak, co tu robić ?? :(
Ps. Szkolenie z 2d,3d bardzo chętnie ale jeszcze nie teraz. Muszę być perfect z 1:1.

Pozdrawiam!

wklejam zdjęcie z soboty:
Evolashes 0,18 9-12

Mysiaczeq
03-06-2014, 21:58
tinusna nie patrz gdzie blisko tylko gdzie dobrze, po dobre szkolenie warto jechać i na drugi koniec kraju.

tinusna
03-06-2014, 22:02
Masz rację ale chciałabym najpierw sprawdzić czy przypadkiem nie mam kogoś świetnego pod nosem :p

Agnieszka Praska
03-06-2014, 22:34
Czy któraś z Was prowadzi szkolenia z prawdziwego zdarzenia w Lublinie?




Edytka Maślewska jest mistrzynia polski 1:1 i szkoli w bialej podlasce ;) to raczej niedaleko lublina ;)

tinusna
04-06-2014, 12:27
Edytka Maślewska jest mistrzynia polski 1:1 i szkoli w bialej podlasce ;) to raczej niedaleko lublina ;)

Dziękuję za podpowiedź!!! :)

wisienkakwspz
04-06-2014, 13:29
enedi podejrzewam, że maksik nie wykleiła do końca bo nie bardzo miała do czego, strasznie liche tam rzęski Pani ma ;)

aticzka88
09-06-2014, 22:13
moje 2 razy klasyczne 1:1.

dziś pierwszy raz użyłam nano, ciekawa jestem efektu :)

martiaaa
10-06-2014, 01:57
Russian Style

Gorzkajakmokka
12-06-2014, 07:24
Zagęszczane L curl Pani o nieposkromionych rzęsach własnych. Ostatnio tak jej własne przeszkadzały, że poobcinała to co wystawało ;o :D

martiaaa
13-06-2014, 12:59
2D 0,10T 13-8mm C-curl by Magnitica Lashes

enedi
13-06-2014, 22:13
Moje ostatnie prace , jak profilowanie oka? Próbuje,kombinuję ale nie zawsze mi wychodzi :(

2:1
http://pliki.wzorki.info/images/ZLyv4.jpg

pomieszane 2:1 i 3:1
http://pliki.wzorki.info/images/hFr8i.jpg

2:1
http://pliki.wzorki.info/images/usiQZ.jpg

Star Lash Academy
14-06-2014, 19:42
Enedi pilnuj płynności w przejściach żeby nie tworzyły się schodki i dobieraj krótsze rzęski na kąciki: zewnętrzny i wew

a tu coś ode mnie mam masę zaległości w zdjęciach ale nie mam żywcem czasu na to żeby coś wstawiać :(

ślubne 2d z 3d, rzęsy Star Lash Academy skręt C grubość 0,1 MINK :)

I weselne 2D skręt c i d

kiwaczek2
14-06-2014, 20:18
enedi -profilowanie profilowaniem, ale u ciebie nie za bardzo widać wachlarz. poćwicz.

kasiiia
15-06-2014, 10:17
Dziewczyny , podziwiam Wasze prace, ja cały czas ćwicze, żeby choć w 1/3 kleić jak Wy :-) widziałam dużo stylizacji ze skrętem L, no to oczywiście musiałam go kupić. Na oku wygląda świetnie ale klejenie tego to masakra! Rzęski co chwile mi się przekręcały, wykręcały (szczególnie w wewnętrznym kąciku) , nie do końca łapały. Tutaj moja nieudolna praca :P i stare 1:1 noble B, 0,15

mucha
16-06-2014, 18:08
Nie mogę odżałować, że nie zrobiłam zdjęć przed zdjęciem ulepków poprzedniej stylistki. Gdzieś w Polsce koleżanki koleżanka zrobiła za 100 zł. Rzęsy były bardzo poklejone, 1:8 lub 4:1 (cztery 0,2 do 1)
skutki widac poniżej. Klientka szła na wesele i chciała uzupełnić. Uprzedziłam, żeby nie spodziewała się "łał", że będą wyglądały jak jej naturalne. Ucieszyło mnie jej stwierdzenie, "najważniejsze, żeby były" .....

- to te pierwsze 3 zdjęcia : " 5D - 6D " 0,07 8-9-10-11 C - klejone na Green

- kolejne 6 zdjęć to są rzęski tej samej pani po 2 tygodniach już " 3D - 4D " też 0,07 : 8-9-10-11C i też na Green


ostatnie 5 zdjęć to moja nowa Pani Daisy :D Miało być długo gęsto, zalotnie i kotowato. 2D 0,1 9-14 C

Star Lash Academy
19-06-2014, 21:51
Objętościóweczka i rekonstrukcja Brwi, rzęski Star Lash Academy profil C,D 0,1 i 0,07

Valia
21-06-2014, 23:45
3D ujdzie? ;) Wiem, że kąciki do d...

marchewkowy_las
22-06-2014, 02:51
dziewczyny, znów mam około 10 stron do nadrobienia, skomentuję tylko ostatnie prace na bieżąco.

Mokka, robisz mistrzowskie objętościówki, bardzo puchate. ale u tej pani kąciki mi się nie do końca podobają, warto albo skrócić, albo zrobić lżej na każdą rzęsę. klientka nie tylko rzęsy, ale i brewki też podcina :] można jej spróbować zrobić hennę na koniuszki rzęs, może wtedy nie będzie aż tak źle je traktowała ^_^

Valia, ujdzie. ale jakbyś wstawiła większe zdjęcia, więcej bym mogła powiedzieć. z tego co widzę, brakuje objętości, jeżeli 3D, to większe kąty muszą być między rzęskami, by były puchate, po to robimy objętościówki. kącik jest tu na mój pierwszy rzut okiem na drugim planie.

kasiiia, ja bym nie polecała skręt L do metody 1:1. w objętościowych aplikacjach wygląda wyśmienicie, czasem nawet hipnotycznie, ale z doświadczenia nie polecam tego skrętu do 1:1.

88aticzka, wszystko super jak na początki, staramy się, by u klientki nie było czerwonych oczu. rozpoznaj przyczynę, czy to płatek (żel z płatka), czy niedomykająca się powieka (czyli przedostanie się oparów kleju), w tym drugim przypadku z kolei albo źle doklejony płatek, albo rozmowy podczas aplikacji, albo zbyt mocno zrobiony lifting górnej powieki.

enedi, dobrze kombinujesz, szczególnie pracuj na środku oka, wykorzystałam twoje zdjęcie do "szlaczków", wszystko, co znalazło się poza różową linią warto następnym razem skrócić.
pani po aplikacji ma zaczerwienienie na policzku, pomożesz mi rozwiać domysły, co mogło być przyczyną? :)

kasiiia
22-06-2014, 11:33
Mam nadzieję, że jest jakiś progres, próby 2:1. "Szkoliła" (nie było to profesjonalne szkolenie , na takie idę na wakacjach) mnie koleżanka, która zajmuje się w Anglii stylizacją rzęs. Był to mój drugi raz z taką metodą. Wiem, że dużo przede mną, ale staram się, by rzęsy szły w jedną stronę.

luska102
23-06-2014, 07:58
Ostatnio klejone 8-12 C 0,07
Niestety tylko jedno zdjęcie się wygrało. Dlaczego??

Cataleya 1981
23-06-2014, 10:53
Wy tu objętościówki a ja pierwszy raz od wielu miesiecy miałam 1:1 :) Jaka radocha była powrócić do podstaw :D

Patrycja_92
23-06-2014, 13:17
Ale zazdroszcze Wam tych cudnych objętościówek, u mnie jakoś na zdjeciu nie chca wychodzic ;/
Ja nie pamiętam co wrzucałam kurcze ;/ No to wrzuce może ostatnie 3 :)
1. 2:1 Słabsze C 9-13
http://3.bp.blogspot.com/-_cDPY73riTU/U6NiBqd0sEI/AAAAAAAABNU/VEnzyo08bYc/s1600/DSC_0762.jpg
2. 2:1 Słabsze C 10-15
http://1.bp.blogspot.com/-zAguoIYZAXY/U6NiRX73GLI/AAAAAAAABNg/LM4t1sRbVz0/s1600/karrolina.jpg
3. 1:1 Mocniejsze C 9-12
http://3.bp.blogspot.com/-InkR30pWEHI/U6NiRCvP4cI/AAAAAAAABNc/jp7IVZeRq5g/s1600/Natalia+helim.jpg

Edit: jescze jedno 2:1 z dzisiaj :)
http://4.bp.blogspot.com/-xJIWnVmKnkM/U6mkax3A-1I/AAAAAAAABN8/4TMxjyBszEk/s1600/aggnieszka+kopia.jpg

aticzka88
24-06-2014, 19:52
mój 1szy extreme ;)
C 0,07 i 0,10 - 8,10,11,12

dodam, że szkolenie było u DzikiejKury :) oczywiście jak najbardzie polecam, pełna profeska :) konkretnie i na temat.

delyszys
24-06-2014, 22:46
niespelna rok po doszkoleniu z objetosciowek u Edyty Koniecznej :)
3D

Patrycja_92
25-06-2014, 17:16
Cudnie dziewczyny, jak się naoglądam takich puchaczy to odechciewa się kleic 1:1 :D

Na szczęście ja dzisiaj znów moglam pocwiczyc objętościówke, na dodatek mialam wyzwanie bo kleiłam Dziewcyzne która sama klei rzesy wszystkimi metodami i jest szkoleniowcem we Wroclawiu, bardzo miło się kleiło, chociaż stres mega, niestety nie ma jej tutaj na forum, a szkoda :)
Opadające rzeski zewnętrzne, więc radziłam sobie jak mogłam
2:1 0,10 C słabsze 8,9,10,11,12,11 i na zewnętrzny mocniejsze C dł 10 :)
http://2.bp.blogspot.com/-c6Odpkdvs3E/U6rmiSy4dmI/AAAAAAAABOU/-WDR4FpZh5I/s1600/sasas.jpg
Dorzucam czwartkowe L-ki 2:1 :)
http://3.bp.blogspot.com/-cM21yf3-PZg/U66a-R5ud_I/AAAAAAAABOk/9djSSbtVWPI/s1600/agusia.jpg

Iwona Oleksy
28-06-2014, 22:30
moj pierwszy raz z gruboscia 0,05 :) profil D smart z noble

kiwaczek2
29-06-2014, 12:19
Patrycja - co ty gadasz, przeciez ty robisz piękne rzęsy wiec nie masz się co martwic że ktoś jest bardziej doświdczony od ciebie

774377743877439

aticzka88
29-06-2014, 13:20
dokładnie, Kiwaczek ma racje :)

2D, evo, C 0,12 - 9,10,12,13

Patrycja_92
29-06-2014, 13:29
Kiwaczek, dziękuje <3 Aticzka również :*ale wieeecie, ja nie mam kursu na objętościówki i mam troche moralniaka jak kleje :D Ale nie stać mnie naprawde póki co na kurs, ponieważ szykuje mi sie droooga operacja na dniach, więc no póki co muszę ( no w sumie nie muszę) kleić bez kursowo :DD

aticzka88
29-06-2014, 14:13
może i kursu nie masz ale kleisz rewelacyjnie :) i tego nikt negować nie może ;)

kiwaczek2
29-06-2014, 14:38
Pati - ja tez kleiłam bez kursu, wiec nie masz co mieć moralniaka, nie powiem kurs dał mi dużo, ale bez kursu też dało radę

aticzka88
30-06-2014, 13:13
extreme,
Evo, C 0,07 i 0,10 - 8,9,11,12

Honey
01-07-2014, 20:12
Po wczorajszej ,,pierwszej'' klientce w nowym miejscu, która nie przyszła i nie dała znaku życia, dzisiaj pojawiły się dwie Niemki :) Co za ulga. Bałam się że wszystko zapomniałam, bo miałam długą przerwę z rzęsami. Pierwszej zdjęcia wyszły nieostre. Mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok, mowila ze ostatnio jak miała rzęsy ( 3D, wiec sie balam ze moje 1:1 wypadną łyso, a nie bylo czasu na objetosciowe ) to jej po 3 dniach wypadly wszystkie i nawet nie wie jak to sie stalo.
Druga byla zadowolona, po czym spytala czy moze te rzesy tuszowac hmm.

kasiiia
01-07-2014, 22:24
ostatnio mam nowe klientki (poczta pantoflowa) i wiem, ze jeszcze dużo mi brakuje, ale cieszę się, bo przychodzą do mnie osoby które miały założone już rzęsy a z moich sa bardziej zadowolone, kolejna moja praca
http://pliki.wzorki.info/images/XbxTw.jpg

mucha
02-07-2014, 09:52
kasiiia zdjęcie jest za małe aby coś zobaczyć. Wrzuć je przez funkcję "zarządzaj załącznikami". Jest w tabelce pod postem kiedy piszesz nowy post. I większe wrzuć ;)
Mam wrażenie że rzęsy są połamane przy końcówkach ...? Przyczyną łamania rzęs przy aplikacji jest za mocne ich ściskanie pęsetą, bądź zła pęseta, której czubki się krzyżują.

Patrycja Kiwaczek ma rację. Tobie żadne kursy nie są potrzebne. Jesteś bardzo zdolna i piękne rzęsy wychodzą spod Twoich pęset. Nie mniej jednak kursy są bardzo fajne ^_^

kasiiia
02-07-2014, 10:20
już dodaje większe, akie jakie telefon mi robi

Patrycja_92
02-07-2014, 11:30
Pieknie dziękuje Muszko, wiem, że kursy są super, dla własnejgo spokoju się kiedyś wybiorę na pewno, jak tylko bede miała luźniejszą kasę :))

kiwaczek2
02-07-2014, 13:35
a ja uważam że są potrzebne. bo jednak jest to moment na wyeliminowanie ew. błędów, naprowadzenie na lepszy tor, może przyspieszenie pracy. takie drobnostki, których samemu się nie widzi.
oczywiście każdy w swoim czasie, zgodnie z zasobem portfela;)

mucha
05-07-2014, 02:43
Pamiętacie moje kochane moją klientkę po psełdostylistce ?

kolejne zdjęcia dla porównania.

pierwsze zdjęcie jest po zdjęciu ulepków po innej stylistce. Zostały jedynie "flance rzęs".
drugie zdjęcie (2 tygodnie później) było zrobione po zdjęciu odrostów (dziesiątki bejbików)
trzecie zdjęcie po kolejnych 3 tygodniach, też już po zdjęciu odrostów.

5 tygodni trwała całkowita rehabilitacja rzęs :)

jutro wrzucę więcej zdjęć, bo coś mi sie irfan wysypał :cisza:

wisienkakwspz
09-07-2014, 10:27
Korzystając z przymusowego urlopu wrzucam kilka prac ;)

iosa
09-07-2014, 14:35
Wisienko piękne te Twoje prace :)

I widać, że uwielbiasz L ki :)

Honey
09-07-2014, 20:16
1:1

Bogusia1984
11-07-2014, 02:00
77546

aticzka88
13-07-2014, 21:08
:)

mucha
14-07-2014, 13:08
aticzka super. Oh jak mi się marzy taki gęścioch :/

Patrycja_92
14-07-2014, 20:50
Muszka jakie równiutkie <3

U mnie niedoczesany mieszaniec :D 1:1 z 2:1 :) L ki
http://pliki.wzorki.info/images/a4rjy.jpg

Agnieszka Praska
15-07-2014, 09:29
dawno nic nie dawalam wiec na szyciocha miedzy klientkami :)

galbi
16-07-2014, 21:29
wisienka zdjecie numer 6&8 sliczne pani z niebieskimi mm :love: to 3D 0,10?

ode mnie skromne 1:1

wisienkakwspz
17-07-2014, 10:47
galbi zdj nr 6 to 3d 0.1, a zdj nr 8 to 2d 0.1 ;)

Honey
17-07-2014, 14:46
Muszę popracować nad zdjęciami i pewnie nietylko :)
1:1 B

Ania_SC
18-07-2014, 20:32
Cześć dziewczynki. Oto moja ostatnia aplikacja. Jak dobrze licze to chyba 7 w życiu. Wiem, że zdjęcia nie są zbyt dobrej jakości ale może czegoś się dopatrzycie. Wiem, że muszę popracować nad kącikami, kierunkami i ogólną stylizacją oka, ale myślę, że od pierwszej aplikacji jest jakiś postęp :) Staram się jak mogę, sprawdzanie czy nie ma sklejek to dla mnie świętość. Jak będę miała jakieś fundusze to pewnie wybiorę się na doszkolenie. Wszelkie sugestie mile widziane :)
http://images67.fotosik.pl/10/5df3c1b2ed16dbdbmed.png (http://www.fotosik.pl)
http://images69.fotosik.pl/10/44aaa36b0d674aeamed.png (http://www.fotosik.pl)

iosa
18-07-2014, 22:40
Aniu dałaś zdecydowanie za długie rzęsy w zewnętrznym kąciku,
Masz może zdjęcie na zamkniętych oczach od góry?

liz1988
19-07-2014, 11:43
to i ja coś wrzuce jak już udało mi się tu zajrzeć;)
http://pliki.wzorki.info/images/Ejhg0.jpg
3D gr.0,07
http://pliki.wzorki.info/images/z6FKR.jpg
3D gr-0,07
http://pliki.wzorki.info/images/twrik.jpg
3D-6D gr.0,07 +przedłużenie rzęs dolnych 1:1

Ania_SC
19-07-2014, 12:36
mam zdjęcie z góry ale nie za bardzo cokolwiek na nim widać. Co do długości koleżanka ma swoje rzęsy bardzo długie. nawet bym powiedziała, że bardzo bardzo długie... tylko że proste.W kącikach zewnętrznych wydłużyłam jej rzęsy może o mm.

---------- Dodano o godzinie 12:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:00 ----------

to są jej rzęski
http://images69.fotosik.pl/12/c0f72e73d34f1260med.jpg (http://www.fotosik.pl)

kiwaczek2
19-07-2014, 18:46
a na zamknietych "po'"? nie chodzi o to by wydłużyć rzęsy tylko by wymodelowac oko , tu zrobiło się bardzo cięzkie i rzesy wyglądają jakby milay zaraz dotknąc policzka. może to rownież kwestia zdjęcia

Ania_SC
19-07-2014, 19:19
Nie wiem czy jest sens je wstawiac bo jest naprawde kiepskiej jakosci... co do jej naturalnych rzes sa mega dlugie ale tez proste i te w kacikach zewnetrznych lubia opadac. To sa moje poczatki staram sie jak moge nie zawsze jednak wychodzi to co chce. . .

---------- Dodano o godzinie 19:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:03 ----------

http://images69.fotosik.pl/13/7757a6c5fad438e0med.jpg (http://www.fotosik.pl)
Jakość masakra. Jeszcze nie do końca wyczesane były.

kiwaczek2
20-07-2014, 14:11
i właśnie dlatego w kącikach powinny być krótkie rzęsy

Ania_SC
20-07-2014, 21:22
Ok zastosowałam się do zaleceń :) Wyszło tak:
http://images70.fotosik.pl/15/e69ce2dac88bcc1dmed.jpg (http://www.fotosik.pl)
http://images67.fotosik.pl/15/7595cce1ad8a60a5med.jpg (http://www.fotosik.pl)
http://images69.fotosik.pl/15/2567d75ef97522f3med.png (http://www.fotosik.pl)

Dydola
27-07-2014, 14:06
Jedwabne 2:1 :-)

Xylogic
28-07-2014, 21:06
Moje 1:1
Wszelkie uwagi mile widziane, wiem że wiele do ideału nadal mi brakuje
Noblelashes 0,2 dł 12, 10 ,8 mm

kiwaczek2
28-07-2014, 21:26
bardzo kiepskie zdjęcie. jedyne co widzę to za daleko od powieki.

Ania_SC
28-07-2014, 21:56
Nikt sie nie wypowie?:(

Gorzkajakmokka
28-07-2014, 21:58
Nikt sie nie wypowie?:(
Ida ladnie, prosto, ale chyba maja przeskok lekki w rozmiarach, robilas dwoma rozmiarami, albo co dwa?

Xylogic
29-07-2014, 00:15
Ida ladnie, prosto, ale chyba maja przeskok lekki w rozmiarach, robilas dwoma rozmiarami, albo co dwa?

co dwa, tak jak mnie uczono. Niestety zdjęcie robione telefonem, a on nie dał rady...

Edytkaa
29-07-2014, 12:16
Mój mix oczek. Rzęski 1:1 :) ;)

Patrycja_92
29-07-2014, 16:12
Dzień poprawek :)
Stylistka z lokalnego salonu ;) Rzęsy posklejane grubości 0,25 :)
Moje 0,2 C
http://4.bp.blogspot.com/-wBcSaM7oDII/U9eq_9i0TyI/AAAAAAAABPU/K_us9t3JB4I/s1600/daga.jpg

I Stylistka z Holandii ;o Dziewczyna przyjechala a ja jej zapytalam o metodę czy ma 2:1 czy 1:1 bo nie można było określić ;o Rzęsy posklejane po 10 sztuk, sztywna cała konstrukcja, klientka mówiła, że nigdy ich nie czesała bo od początku się nie dało ;/
http://3.bp.blogspot.com/-RARQHKyEepg/U9fdHViE58I/AAAAAAAABPk/S52jvGxkgac/s1600/DSC_0950.jpg

I zbliżenie : http://2.bp.blogspot.com/-twTCEM8Bmh8/U9fdLLKbGjI/AAAAAAAABPs/dC3ZDSwbzSo/s1600/DSC_0951.jpg

Honey
01-08-2014, 16:09
Moja dzisiejsza praca. Dawno nie kleilam rzes c i jakos ciezko mi szło :( Eh

luska102
02-08-2014, 21:04
Honey- ładna czysta praca.

Patrycja_92
05-08-2014, 10:18
Uzupelnionko 1:1 :)
http://3.bp.blogspot.com/-g9kdjdFbG-w/U-CS0t74asI/AAAAAAAABQs/X5Yak1vEWn0/s1600/kasia+siwik.jpg

I nowa aplikacja 2:1:)
http://1.bp.blogspot.com/-RBEof_hiln4/U-CS04AD00I/AAAAAAAABQw/0wu0CCznOtg/s1600/magda+g.jpg

Honey
07-08-2014, 14:41
Uzupełnienie 1:1

Patrycja_92
07-08-2014, 23:44
Honey jakie równiutkie <3 <3 <3

U mnie dzisiaj kosmos się trafił, moja klientka z racji mojego chorobowego skusiła się na rzesy u stylistki we Wrocławiu ;o
Oto foty :
http://2.bp.blogspot.com/-OV549y5UtS4/U-PzEQG6FZI/AAAAAAAABRY/n4j4_prDqSE/s1600/kasia.jpg

i to co było przed ściągnięciem i to co ściagnęłam , dramat
http://1.bp.blogspot.com/-p70vv_2J0Gs/U-Px1PUpgUI/AAAAAAAABRI/F4zZuEVVmdI/s1600/efekty.jpg

Honey
08-08-2014, 10:14
Dziekuje :) Klientka ma swoje rzesy bardzo ladne. Wczoraj byla przeziebiona i łzawiła, ale mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze z rzesami :(

Chantelle
08-08-2014, 18:56
1:1 :/:

Honey
09-08-2014, 10:13
1:1

aticzka88
10-08-2014, 13:57
na szybkości wrzucam swoją wypocinkę ;)

muoda
10-08-2014, 18:34
Kobietki! Jak widać jestem tu nowa ;) rzęsami też zajmuję się od niedawna- kurs robiłam pod koniec kwietnia, wcześniej były to kombinacje i podpatrywanie na filmikach z YT. Kompletnie nie wychodzi mi zrobienie prawdziwego 'wachlarza' i juz nie wiem czy trafiają mi się klientki z ubogimi swoimi rzęsami, czy cos jest nie tak z mojej strony, mimo że przeglądam aby nic nie posklejać. Chętnie zapoznam się z Waszymi komentarzami i radami ;)) wrzucam kilka swoich prac. pozdrawiam!

minimouse
10-08-2014, 20:01
a tu moje pierwsze starcie z objętościówkami ... szkolenie u Bombelkowej .... było SUPER

kasiiia
12-08-2014, 23:14
A tu moje szkoleniowe u Agnieszki Pocheć, forumowej liz1988. Łatwo nie było, bo rzęsy należą do mojej mamy ;-) Ale udało się coś wspólnie stworzyć

liz1988
13-08-2014, 07:04
miło było poznać, trudna klientka ale poradziłaś sobie, a szybkość z jaką opanowałaś dolne rzęsy mnie zadziwiła;) czekam na kolejne prace

mucha
13-08-2014, 11:15
2D Mink piórko C 9,10,11.

Honey
13-08-2014, 17:56
Korekta, a w zasadzie wszystko od nowa. Minelo 5 i pol tygodnia, klientka miala moze po 6 rzes na oku :/ Moze to moja wina, ale wiem tez ze byla 3 tygodnie na wakacjach, baseny, zjezdzalnie i upał.

Agnieszka Praska
14-08-2014, 10:12
boze Basia uwierz wreszcie w siebie bo po dupsku dostaniesz wkoncu:D rzeski bardzo ladne:ok:

Honey
14-08-2014, 10:37
Hehe, dziękuję :D Juz mi sie moje prace podobaja, w koncu ;d Ale tak to juz mam ze ciagle mysle ze mogloby byc lepiej ;d Za to moja mama mi mowila ostatnio ze 3D super Jej sie trzymaja, a robilam je 4 lipca i nie ma tragedii :)

Ania_SC
16-08-2014, 17:01
http://images70.fotosik.pl/87/f6e64010a3f035e9med.jpg (http://www.fotosik.pl)
http://images70.fotosik.pl/87/a30d215d6d92e2eamed.jpg (http://www.fotosik.pl)
http://images67.fotosik.pl/88/ed4b34bb0e6f60afmed.jpg (http://www.fotosik.pl)
Mam nadzieję, że dacie jakieś wskazówki żeby było lepiej.

Honey
21-08-2014, 17:04
Korekta 1:1

bombelkowa
02-09-2014, 23:22
https://www.facebook.com/pages/Lash-Me-Lash/697469213676426
przejrzyjcie galerie bo kradnie..

Mysiaczeq
03-09-2014, 07:28
Bombelkowa, nie da rady wejść

Honey
03-09-2014, 20:54
1:1 9-11

iosa
03-09-2014, 21:51
Bombelkowa, nie da rady wejść
bo dostała tyle komentarzy - że profil został skasowany

tomaszka
04-09-2014, 21:11
A skąd ona?

Honey
06-09-2014, 12:55
Korekta 1:1

mucha
11-09-2014, 18:53
https://www.facebook.com/pages/Lash-Me-Lash/697469213676426
przejrzyjcie galerie bo kradnie..

szkoda że skasowany

One Million Lashes
11-09-2014, 20:31
W ciągu ostatniego tygodnia na forach facebookowych wypłynęły dwa profile na których większość zdjęć była kradziona. Niestety żadne znaki wodne i loga nie pomogły. Najczęściej kradzione były stare zdjęcia z galerii fb i zdjęcia ze szkoleń. Jedna dziewczyna z Łodzi, druga z Warszawy ...

Honey
13-09-2014, 10:33
3d

Patrycja_92
15-09-2014, 23:42
Ostatnie wyklejanki 2:1, pierwsze Lki, drugie mocniejsze C
https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10599480_718695644834148_6608281690446697427_n.jpg ?oh=77cc88ed0a38233c044bd43d2921190d&oe=5495C4F2

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10672225_719625011407878_6988893199099039348_n.jpg ?oh=f623ee494c640c4e9322408d4f782990&oe=549DB250

Honey
16-09-2014, 12:39
Pięknie :) Muszę w końcu wypróbować te Lki :)

Alanii
16-09-2014, 16:28
Witam!
Zaczęłam przygodę z rzęskami jakiś czas temu, przeszłam szkolenie i zaczęłam ćwiczyć na chętnych dziewczynach :) a teraz chciałabym wstawić zdjęcie swojej pracy i liczę na jakieś konstruktywne rady i opinie od starszych stażem koleżanek :)

77915

Izi
16-09-2014, 17:36
Alanii jak na początki to nie wygląda to źle :) Ale robiąc zdjęcie musisz kierować ostrość na rzęsy a nie na brwi;) Do ćwiczenia na pewno kierunki rzęs, odległości od powieki. Dopracuj również przejścia między długościami rzęs. Zawsze staraj się sprawdzić czy nie ma jakiejś sklejki i czy wykleiłaś 100% możliwych. Wklejaj tu swoje prace, dziewczyny chętnie Ci podpowiedzą.

Tylko czemu taśma?

Patrycja_92
21-09-2014, 21:07
Kierunki równo, jest dobrze, pilnuj sklejek, odstępów od powieki i rozczesuj ładnie na koniec :) wtedy bedziesz widziec gdzie sklejka :)

U mnie szal na 2:1 :D
Obydwie 0,1 C 10-13 :)
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10632576_724066337630412_1364082668378235188_n.jpg ?oh=c23ce896f2a3ea3c2db4f5edf1e3e0ea&oe=54CFCC59

i drugie:
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10641276_724067030963676_7726611513911314201_n.jpg ?oh=88eb88798a7a6efe80f1ad888bedcc64&oe=54D10734

luska102
23-09-2014, 12:14
objetosciowe C uzyte dlugosci od8 do 13.

Patrycja_92
23-09-2014, 16:21
Luska cudne :) Super wyraźne zdjecia, zazdroszcze :)

U mnie kolejne 2:1 i kolejne nieudane zdjęcie na otwartym oku, dramat, lampa razi, dziewczyny mi mrugają, a ja sie spiesze zeby je nie razic i wychodzi lipa.

slubniaki :)
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10616720_724755830894796_5448011612207478363_n.jpg ?oh=767bc8418be4abfeeab03bb3e8fc980e&oe=54BDF8FF

luska102
23-09-2014, 16:40
Patrycja widzę że ci się trafiają klijetki z super mocnymi naturalnymi rzęsami.
Twoje aplikacje 2:1 wyglądają jak megaaa Zagęszczone Hollywoody, ślicznie.

Patrycja_92
23-09-2014, 21:35
To prawda, same perełki, dziewczyny w wieku 20-25 więc w kwiecie rzęsowym :D

Xylogic
24-09-2014, 13:02
Kierunki równo, jest dobrze, pilnuj sklejek, odstępów od powieki i rozczesuj ładnie na koniec :) wtedy bedziesz widziec gdzie sklejka :)

U mnie szal na 2:1 :D
Obydwie 0,1 C 10-13 :)
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10632576_724066337630412_1364082668378235188_n.jpg ?oh=c23ce896f2a3ea3c2db4f5edf1e3e0ea&oe=54CFCC59

i drugie:
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10641276_724067030963676_7726611513911314201_n.jpg ?oh=88eb88798a7a6efe80f1ad888bedcc64&oe=54D10734

cudeńka!!

Edytkaa
26-09-2014, 09:18
Moje pierwsze rzęski robione "rzeskami objetosciowymi 0,07 grubosci" starałam sie objetosciowo je aplikowac :) Wiem nie jest idealnie ale to moja pierwsza stycznosc z nimi. Nie moge sie doczekac kursu a juz niedlugo :) Dziewczyny powiedzcie mi czy chociaz dobrze kombinuje :)

Honey
27-09-2014, 17:45
1:1

mucha
28-09-2014, 14:40
A tu moje skradzione :

profil złodzieja : https://www.facebook.com/monika.ordon.9?fref=photo

i link do zdjęcia. Trzeba być kretynką, żeby ukraść zdjęcie kogoś z grona swoich znajomych i na dokładkę podać to zdjęcie jako miniaturę .....

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=831685246883816&set=a.150731931645821.56701.100001270467194&type=1&theater

ania38
28-09-2014, 17:24
Mucha ,śliczne te rzęsy zrobiłaś nie dziwi mnie ,każda by taką chciała mieć reklamę:))


a swoją drogą pusta ta laska,przypisuje sobie coś czego z pewnością nie umie zrobić:o:o:o

tomaszka
28-09-2014, 20:18
I nie usunęła twego postu i fotki, chyba jeszcze nie zczaiła.
:wstydek:

mucha
28-09-2014, 21:51
Już zaczaiła. Babka 50 lat....

napisałam już do niej, durnowato się tłumaczy, że jej się moje rzęsy podobają, że takie chce sobie zrobić. Że miała do mnie pisać w tej sprawie, bo do Polski jedzie niedługo... Z Polski do Irlandii kawałek jest ;) Od "podobania się" jest przycisk "like it" ... idę do prawnika zapytam co robić dalej. Nie wyraziła skruchy, nie przeprosiła, zarzuca mi czepianie się o błahą sprawę ....

Honey
29-09-2014, 17:23
Napewno nadal myśli, że nie zrobiła nic złego :) Żenujące to jest.

aticzka88
29-09-2014, 19:36
Napewno nadal myśli, że nie zrobiła nic złego :) Żenujące to jest.

masakra z tym "kradziejstwem". straszne i faktycznie żalosne :o

One Million Lashes
01-10-2014, 10:11
Już zaczaiła. Babka 50 lat....

napisałam już do niej, durnowato się tłumaczy, że jej się moje rzęsy podobają, że takie chce sobie zrobić. Że miała do mnie pisać w tej sprawie, bo do Polski jedzie niedługo... Z Polski do Irlandii kawałek jest ;) Od "podobania się" jest przycisk "like it" ... idę do prawnika zapytam co robić dalej. Nie wyraziła skruchy, nie przeprosiła, zarzuca mi czepianie się o błahą sprawę ....

Daj znać co ci poradził prawnik i jak się sprawa rozwinie, moze zwykłe pismo przed sądowe z sygnaturą prawnika, poskutkuje i zdjęcie zostanie usunięte.

Według tego co czytałam na forach SM, można jedynie udostępnić zdjęcie. Ale już zapisanie go na dysku, zmiany typu: ciecie, kadrowanie oraz wystawianie ze zmienionym logo lub bez niego, są niezgodne z prawem.

Mysiaczeq
01-10-2014, 22:56
Dawno nic nie wstawiałam, więc od razu z grubej rury :P :yess:
Rzęsy przed, 2:1 pseudostylistki:
779707796877969
Po zdjęciu tego cuda:
77966
Moja wersja 2D:
77967

aticzka88
02-10-2014, 08:23
Mysiaczeq pozwolisz ze podkradne ta masakre sprzed? :) pokazalabym swoim dziewczynom.

po jest super zmiana :)

Mysiaczeq
02-10-2014, 09:43
Aticzka, proszę bardzo :) Dziękuję :)

Honey
02-10-2014, 19:55
1:1

Xylogic
04-10-2014, 10:43
Dawno nic nie wstawiałam, więc od razu z grubej rury :P :yess:
Rzęsy przed, 2:1 pseudostylistki:
779707796877969
Po zdjęciu tego cuda:
77966
Moja wersja 2D:
77967

skąd się tacy ludzie biorą że taką krzywdę robią ;[;

Mysiaczeq
04-10-2014, 18:07
Biorą się stąd, że szkoda kasy na dobre szkolenie, a że u mnie generalnie u mnie w mieście lepiej się nie przeszkalać w ogóle niż przeszkolić w jednej z "firm szkoleniowych" to już inna sprawa ;) Jak się poprzyzwyczajali do szkoleń z 1:1, 2:1 i 3:1 w cenie łącznej 200 zł (tak, tak za wszystko aż tyle :D) to nie ma się co dziwić, że wydanie ponad 1000 zł to cena kosmos :P

tinusna
05-10-2014, 15:15
Cześć dziewczyny :) Trzy miesiące temu wkleiłam tu swoje początkujące rzęsowanie, bardzo mi wtedy pomogłyście. Chciałam zapytać co poprawić teraz. Mam świadomość że jest lepiej ale na pewno zobaczycie coś czego ja nie widzę. Będę Wam bardzo wdzięczna. Mam jeszcze jedno pytanie jak długo się rozkręcałyście - ile czasu minęło zanim mogłyście zarobić najniższą krajową powiedzmy? Przez wakacje byłam bardzo zadowolona, miałam ok 5 klientek tygodniowo (co jeszcze 4 miesiące temu było moim marzeniem), dużo się nauczyłam. Myślałam że będzie tylko lepiej, niestety mam zastój. Przychodziły do mnie w większości młode dziewczyny 19-22, które po wakacjach przestały :(

1 Załącznik to rzęsy z czerwca a kolejne z tego miesiąca

Mysiaczeq
05-10-2014, 19:42
Kierunkowanie rzęs na pewno lepiej, natomiast stylizacja oka leży i kwiczy. Staraj się w kącikach kleić krótsze rzęsy. Na pewno jesteś na dobrej drodze, ale musisz dużo ćwiczyć.
Co do klientek jesteś początkująca i na początku właśnie trafiają się osoby "sezonowe". Nie martw się z czasem klientek będzie coraz więcej.

One Million Lashes
05-10-2014, 20:09
Kierunkowanie rzęs na pewno lepiej, natomiast stylizacja oka leży i kwiczy. Staraj się w kącikach kleić krótsze rzęsy. Na pewno jesteś na dobrej drodze, ale musisz dużo ćwiczyć.
Co do klientek jesteś początkująca i na początku właśnie trafiają się osoby "sezonowe". Nie martw się z czasem klientek będzie coraz więcej.

Popieram :) zwróć uwagę na Kierunkowanie, stylizacje oka i moim zdaniem w wewnętrznych kącikach rzęsy powinny być krótsze i "głębiej" wyklejone, aby aplikacja nie zajmowała 3/4 linii powieki tylko 100%.

tinusna
06-10-2014, 11:51
Bardzo dziękuję dziewczyny, od dzisiaj skupiam się na tym na 100%. Jesteście super :):ok:

---------- Dodano o godzinie 11:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:11 ----------

Mam jeszcze jedno pytanie - czy jak zaczynałyście to szukałyście pracy przy stylizacji rzęs w salonie czy od początku pracowałyście 'u siebie'?

dzemma
09-10-2014, 14:10
Hej :) Jestem tu nowa i przygodę z rzęsami dopiero zaczynam. Nie powiem, trochę boję się Waszej krytyki, ale wiem, że ona pomoże mi udoskonalić moje przedłużanie rzęs metodą 1:1. Zdaję sobie sprawę, że kącik zew. prawego oka "kładzie powiekę (?)", a w lewym zew. kąciku jest troszkę mniej rzęs. Załączam więc zdjęcie mojego drugiego w życiu przedłużania rzęs...i czekam na Wasze rady. Pozdrawiam wszystkie doświadczone, mniej doświadczone i raczkujące stylistki- takie jak ja :wstydek:

http://pliki.wzorki.info/images/lmDaP.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/9sHqy.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/zI83H.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/Kb9Lz.jpg

Mysiaczeq
09-10-2014, 14:31
Wygladaja naprawde niezle jak na drugie. Tylko od razu nasuwa sie pytanie, dlaczego tasma? No i stylizowanie oka zupelnie poleglo :(
Staraj sie dawac krotsze rzesy w kacikach zewnetrznych, wyeliminujesz w ten sposob opadanie.

dzemma
09-10-2014, 14:35
Zaryzykowałam i poszłam na kurs, który był w miarę blisko mojego miejsca zamieszkania, ale nie był on raczej polecany. Pomyślałam, że wiele zależy od naszych umiejętności i możliwości. Na kursie poradzono nam taką taśmę, bo rzekomo płatki mogą uczulać.
Jak sobie radzić ze stylizowaniem oka?

Mysiaczeq
09-10-2014, 14:45
Owszem wiele zalezy od umiejetnosci i zdolnosci manualnych, ale oprocz nich potrzebna jest tez wiedza, szczegolnie ta na temat stylizowania oka, kryteriow doboru rzes, wskazan i przeciwwskazań, az w koncu sposobow radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Bo jesli zdolnosci manualne masz na bardzo wysokim poziomie ale nie wiesz jak stylizowac oko lub kiedy lepiej nie wykonac stylizacji a odeslac do lekarza to bedzie Ci ciezko. Sporadycznie zdarza sie uczulenie na platki. Znacznie wiekszym problemem jest dyskomfort jaki fundujemy klientce klejac jej tasme. Zrywanie jest bardzo nieprzyjemne, a nieprawidlowo wykonane moze powodowac uszkodzenia rzes dolnych. Ostatnio dostaje duzo pytan od dziewczyn z innych miast typu jak poprosic stylistke o uzycie platkow zeby jej nie urazic. Wiele osob, ktore mialy kiedykolwiek robione rzeski na tasmie i na platkach zawsze wybiora platki i juz wiecej nie dadza sie zatasmowac. Przestaw sie na nie. Klientki to docenia :)

dzemma
09-10-2014, 14:54
Bardzo dziękuję za rady i za to, że z tak dużym spokojem o tym piszesz. Człowiek nie boi się spytać :) Na końcu kącików zewnętrznych zdarza mi się mieć problem z rzęsami naturalnymi...mianowicie taki problem, że są skierowane totalnie w dół lub bardzo w bok. Mogę to stwierdzić na podstawie 3 Pań.

Mysiaczeq
09-10-2014, 16:58
Bo po to tu jesteśmy, żeby się dzielić informacjami. Jako początkująca mogłaś nie wiedzieć czym się kierować przy wyborze szkolenia, a pseudoszkoleniowcy chytrze to wykorzystują. Każda z nas kiedyś zaczynała, ja również i gdyby nie rady dziewczyn to na pewno bym nie zaszła tak daleko :) Często rzęsy rosną tak jak opisujesz, u mnie również i na dobrym szkoleniu nauczono by Cię jak sobie z tym radzić. A potencjał masz spory z tego co widac. Umialabys wykorzystac wiedzę w praktyce. Trzeba uważać, żeby nie obciążać za mocno tych rzęs, bo to również spowoduje dodatkowe ich opadnięcie w dół. Więc używamy rzęs dużo krótszych, o mocniejszym skręcie odpowiednio kierunkując rzęsę, jeśli naturalna odstaje w bok.

dzemma
09-10-2014, 17:42
Bardzo dziękuję! To dla mnie bardzo dużo...zauważenie we mnie potencjału przez tak doświadczoną stylistkę i szkoleniowca :) Jeśli chodzi o radę dotyczącą stylizacji oka to postaram się wprowadzić ją w życie przy najbliższej okazji. Jak troszkę sobie odłożę to myślę, że wybiorę się na kurs do którejś z Was... Bardzo podobają mi się Wasze prace i sama też chciałabym potrafić tworzyć takie cuda. Szkoda, że jesteś aż z Białegostoku, bo wydajesz się uczyć bardzo konkretnie i spokojnie, a to sobie cenię :)

Mysiaczeq
09-10-2014, 18:02
Nie tylko ja tak mam. Inne dziewczyny tez maja poklady lagodnosci i sa konkretne. Co do odleglosci wiem ze warto jezdzic nawet na drugi koniec Polski, by sie porzadnie nauczyc :) sama jezdzilam i z perspektywy czasu powiem, ze warto a pierwsze moje szkolenie tez bylo katastrofa :)

Alwear
09-10-2014, 21:50
Witajcie dziewczyny. Jestem świeżo po kursach stylizacji rzęs 1:1.Położyłam ich do tej pory 5 par i niestety mam problem.Mieszkam w Irlandii i stąd przede wszystkim kieruję moją prośbę o pomoc do Muchy. Moje rzęsy wytrzymują 2 tyg.i to koniec.Na zamieszczonych zdjęciach mają 8 dni. Pracuję na takich produktachdtłuszczacz-Quick Lashes,ale przy ostatnich dwóch stylizacjach pracowałam na spirytusie kosmetycznym,chcąc wyeliminować problem,nie używam primera (być może to błąd )na szkoleniu też nie używałam,klej-Blink Lash Stylist & Care ultra plus,rzęski Secret Lashes (po przeczytaniu kilkudziesięciu postów już wiem,że mam za grube i czekam na 0,15 B. Błagam Was o pomoc,bo nie wiem co mam dalej z tym zrobić

---------- Dodano o godzinie 20:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:48 ----------

przepraszam nie potrafię wstawić zdjęcia :(

Mysiaczeq
09-10-2014, 21:59
Alwear przede wszystkim musi być dobry odtłuszczacz i primer, to podstawa jeśli chce się stworzyć trwałą stylizację. Trzeba pilnować, aby nasada była dobrze doklejona, a klej świeży. Trzeba pamiętać, aby wszystkie te preparaty zdążyły dobrze odparować przed zastosowaniem kolejnego preparatu, bądź rozpoczęciem aplikacji rzęs.
Przyczyną może być tu też zbyt mała ilość kleju, bądź niedokładne doklejenie nasady rzęs syntetycznych. Stosując kleje szybkoschnące, rzęsę należy dokleić zdecydowanym ruchem, nie poprawiać zbyt długo kierunku rzęsy, nie próbować jej przyklejać ponownie w przypadku odpadnięcia.
Zdjęcia wstawisz tak -> opcja odpowiedz -> kliknij spinacz w panelu edycyjnym -> wgraj zdjęcia.

Alwear
09-10-2014, 22:11
78012

78013

Alwear
09-10-2014, 22:12
tak wyglądają po 8 dniach.Dodam,że mam świeżutki klej.

Mysiaczeq
09-10-2014, 22:20
Nie pisz post pod postem, użyj opcji edytuj, bo moderator wpadnie i pousuwa co mu się nie spodoba. Kup dobre produkty, użyj jak należy i powinno być ok. Strasznie słabo się trzyma. Daj znać czy będzie lepiej

Honey
09-10-2014, 22:23
1:1

Alwear
09-10-2014, 22:54
Dziękuję

One Million Lashes
10-10-2014, 10:09
tak wyglądają po 8 dniach.Dodam,że mam świeżutki klej.

Gdybyś wstawiła dodatkowo zdjęcia przed i po zabiegu, byłoby nam trochę łatwiej ci pomóc. Czy pisałaś/ dzwoniłaś do swojego szkoleniowca z tym problemem? Powinien ci pomóc, rozwiać twoje wątpliwości, dać jakieś konstruktywne rady.
Najlepiej zna produkty które ci polecił. Do mnie osobiście produkty firm o których pisałaś nie przemawiają.

Wybór dobrego i rzetelnego dystrybutora/producenta jest bardzo ważny, podobnie jak wybór instruktora, który nie "porzuci cię" zaraz po zamknięciu się za tobą drzwi po szkoleniu. Napisz do swojego dystrybutora lub instruktora, możne klej ma jakieś wymagania co do temperatury, wilgotności, sposobu użycia?. Przyczyn odklejania się rzęs może być bardzo wiele.

Alwear
10-10-2014, 15:49
Gdybyś wstawiła dodatkowo zdjęcia przed i po zabiegu, byłoby nam trochę łatwiej ci pomóc. Czy pisałaś/ dzwoniłaś do swojego szkoleniowca z tym problemem? Powinien ci pomóc, rozwiać twoje wątpliwości, dać jakieś konstruktywne rady.
Najlepiej zna produkty które ci polecił. Do mnie osobiście produkty firm o których pisałaś nie przemawiają.

Wybór dobrego i rzetelnego dystrybutora/producenta jest bardzo ważny, podobnie jak wybór instruktora, który nie "porzuci cię" zaraz po zamknięciu się za tobą drzwi po szkoleniu. Napisz do swojego dystrybutora lub instruktora, możne klej ma jakieś wymagania co do temperatury, wilgotności, sposobu użycia?. Przyczyn odklejania się rzęs może być bardzo wiele.

Witajcie ponownie.Mam kontakt ze swoim szkoleniowcem,ale Ona już sama nie wie co może być powodem,gdyż pracuje na tych samych produktach i u Niej wszystko jest ok.Na szkoleniu również pracowałam na tych produktach i pytałam modelkę,jak jej się trzymały rzęski,odpowiedziała że po 3 tyg.miała połowę.Różnica jednak polega na tym,że szkoliłam się w Polsce,a pracuję w Irlandii i być może warunki atmosferyczne mają jakiś wpływ? Moja instruktorka bardzo mi pomaga,ale nie zna odpowiedzi na ten problem,a ponieważ na forum wypowiada się wiele osób to pomyślałam,iż może tutaj znajdzie się ktoś kto będzie w stanie mi pomóc.Jakie są kleje bardziej odporne na wilgoć? Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc :)

Honey
13-10-2014, 21:42
Moje pierwsze 2D ;) Troszkę załzawione na koniec.

miss lola
13-10-2014, 23:01
Alwear ja pracuje i szkole w Irlandii. Tu warunki atmosferyczne jak sama wiesz zmieniaja sie non stop. Mysle, ze to ma wplyw na trwalosc aplikacji. Zastosuj sie do rad dziewczyn plus zakup sobie inne kleje. Mi jak i pewnie niejednej ze
stylistek zdarzylo sie, ze nowy klej byl do niczego. Tyle co otworzony, a rzesy sie nie trzymaly. Wiekszosc moich kursantek pracuje na szybkich klejach typu Green, Hs4, Red i bardzo sobie chwala. Panie ktore doszkalalam po innych firmach byly w szoku jak zmiana kleju wplywa na jakos ich pracy :) Technika przyklejania jest nieco inna, ale to pewnie juz Twoja instruktorka Ci wyjasnila :) jesli bedziesz miala jeszcze pytania pisz smialo do mnie na fb lub maila bo nie zerkam tu czesto. Ps. U mnie rzesy lepiej sie tez trzymaja jak pracuje przy wlaczonej klimie bo ona osusza powietrze. Mozesz spróbować pochlaniacz wilgoci jak nie masz klimy :)

Valia
14-10-2014, 00:54
Honey piękne ;)

Honey
14-10-2014, 11:27
Dziękuję :) Pod koniec zwątpiłam czy nie bedą zbyt wyraziste, bo miało nie być ,,śmiesznie i groteskowo'', ale bardzo naturalnie wyszło :)

tiffani
15-10-2014, 19:35
Obserwuje to forum juz od jakiegos czasu ale nigdy sie nie udzielalam, dodalyscie mi odwagi, zeby sprobowac samemu popracowac nad rzesami. Niestety ze wzgledu na miejsce zamieszkania nie jestem na razie w stanie zrobic jakiegos sensownego szkolenia wiec do wszystkiego na dzien dzisiejszy musze dojsc sama. Moze w najblizszej przyszlosci bedzie mi dany wyjazd do Polski to wtedy na pewno sie skusze. Nie moglam sie jednak doczekac pracy z rzeskami i zaczelam sama kombinowac, przetrzepalam caly internet, wasze forum i zabralam sie do pracy. Na razie 1:1 :-) Chyba jest to podstawowa metoda, od ktorej powinnam zaczac. Pochwale (a raczejnie ma sie za bardzo jeszcze czym chwalic ;-)) moja pierwsza praca dzisiejsza, a co tam, walcie cala krytyke - wiem, wiem, nie wszystkie dokleilam ale juz tak ciemno sie zrobilam, ze juz niewiele widzialam :-( no i oczywiscie poczochrane, ale to waszej wojskowej rownosci to miesiacami sie dochodzi ;-) Moze jakies jeszcze wskazowki??? Powiem szczerze, ze nie lada wyzwanie jest z rozdzielaniem naturalnych rzesek tym bardziej ze mialam tylko jedna pincetke do przedluzania a rozdzielalam normalna do regulacji brwi ;-) ale staralam sie bardzo uwazac, zeby kolezance rzesek nie posklejac - wiem ze na jednym zdjeciu prawe oko tak wyglada na zdjeciu ale cale szczescie to miejsce nie jest sklejone :-) tylko takie wrazenie na zdjeciu. Czekam na krytyke i wskazowki :-)
Chyba juz wspomnialam, ze to moja pierwsza praca ;-)

Mysiaczeq
15-10-2014, 20:38
Mam nadzieje ze potraktujesz moje slowa jako konstruktywna krytyke. Wybierz sie na dobre szkolenie, bo aja widze w Tobie potencjal. Moim zdaniem rzesy sa zle dobrane. Za dlugi kacik zewnetrzny, za duze i nierowne odstepy od powieki. Bardzo duzo rzes niewyklejonych. Popracuj tez nad kierunkami rzes chwilami wachluja w rozne strony. Faktycznie odnosi sie wrazenie, ze sa sklejone szczegolnie na lewym oku i ze gdzies sie popodklejaly mniejsze rzeski.

tiffani
15-10-2014, 20:48
Bardzo dziekuje, wiem, ze duuuzo pracy przede mna i bardzo bym chciala szkolenie konkretne zrobic ale do swiat na pewno do Polski nie dojade wiec musze przynajmniej do grudnia poczekac :-( dzieki za slowa otuchy i krytyki, po to wstawilam fotki zeby wlasnie ktos kompetentny wskazal mi sciezke :-) moze ktoras z Was jest z okolic Belchatowa i w okolicy swiat bylaby chetna sie ze mna pomeczyc? ;-)

bombelkowa
15-10-2014, 21:22
ja mogę Cię zaprosić do Łodzi :)
chociaż święta to gorący termin, więc nieważne u kogo, pewnie musiałabyś coś rezerwować :)

Mysiaczeq
15-10-2014, 21:24
Masz blisko do Agatki onemillionlashes

Edytkaa
15-10-2014, 22:12
Pisalam stronke wczesniej ale nikt mi nie odpisał :/ Moje pierwsze rzęski robione "rzeskami objetosciowymi 0,07 grubosci" starałam sie objetosciowo je aplikowac :) Wiem nie jest idealnie ale to moja pierwsza stycznosc z nimi. Nie moge sie doczekac kursu a juz niedlugo :) Dziewczyny powiedzcie mi czy chociaz dobrze kombinuje ? :)

tiffani
15-10-2014, 22:30
Dzieki dziewczyny, z Belchatowado Lodzi faktycznie mam zabi skok wiec jak juz bede miala bilety kupione to dam znac na ile dni mi sie uda przyjechac :-) juz nie moge sie doczekac a powiedzcie mi jeszcze ile trwa takie szkolenie biorac pod uwage fakt, ze chcialabym nauczyc sie jak najwiecej bo nie wiem kiedy bedzie moj nastepny wypad

Mysiaczeq
15-10-2014, 22:31
Napisz mi na pw co masz na mysli przez aplikowanie objetosciowe. Rzeski nie sa puchate a raczej zbite. Troche nie o to chodzi w stylizacjach objetosciowych, aby pozbac tajniki prawidlowej aplikacji niestety dobre z naciskiem na dobre szkolenie to kobiecznosc. Objetosciowki nie polegaja na wzieciu paru rzes z paletki i przyklejeniu. Tu musza powstac piekne wachlarze, ktore zapewnia przede wszystkim lekkosc aplikacji i odpowiedni wyglad.

Tiffani trzeba juz pytac u konkretnych instruktorow. U kazdego troche inaczej to wyglada.

kracja
16-10-2014, 12:52
Cześć dziewczyny, proszę o ocenę moich rzęs. Robienie rzęs to na szczęście na razie moje hobby, a nie praca. Chciałabym spróbować objętościówki, prosze napiszcie mi wszytsko co powinnam wiedzieć na ten temat. Buziaczki <3

wisienkakwspz
16-10-2014, 14:26
Trochę zaległości ;)

Mysiaczeq
16-10-2014, 20:50
Kracja na tych ujeciach widac jedynie ze stylizacja oka do poprawy, kierunkowanie rzes calkiem niezle, ale kaciki opadaja. Wstaw zdjecia z gory moze cos wiecej wtedy da sie powiedziec.

Co do objetosciowek raczej nikt nie podzieli sie z Toba ich tajnikami. Tu nie obejdzie sie bez szkolenia jesli chcesz to robic dobrze.

kracja
16-10-2014, 22:56
Niestety moje doświadczenie ze szkoleniami nie jest za dobre. Więcej dowiedziałam się z youtube i podczas robienia niż na szkoleniu. Chociaż szukałam najlepszego przez ponad miesiąc, w końcu wybrałam szkolenie na SL. Po nabyciu doświadczenia stwierdzam, że jestem rozczarowana tym szkoleniem. Chyba wiem w czym tkwi mój problem w stylizacji...dziękuję za pomoc! Następne zdjęcia postaram się zrobić lepsze, stylizacje też! A co dokładnie znaczy, że kąciki opadają? Jaka jest tego przyczyna?

Mysiaczeq
16-10-2014, 23:01
W kącikach zewnętrznych rzęsy są za długie więc obciążają zazwyczaj słabe w tych miejscach rzęsy naturalne co powoduje to opadanie przez co osoba wygląda na wiecznie smutną.
Szkoda, że wcześniej nie trafiłaś na to forum, wśród nas jest wiele świetnych instruktorek na pewno byłabyś zadowolona. Czekamy na kolejne zdjęcia :)

tiffani
17-10-2014, 11:08
A moze ktoras z Was bywa w Norwegii i chcialaby tu przeszkolic? :-) pewnie nie bo to Malo popularny kraj ale jak nie zapytam to sie nie dowiem ;-)

Mysiaczeq
17-10-2014, 11:59
Mam znajomych w norwegii moglabym ich kiedys odwiedzic i przy okazji Cie przeszkolic :)

Valia
18-10-2014, 09:40
Wisienka <3 przekozak!

19milka93
18-10-2014, 12:37
Cześć dziewczyny:)
Pierwszy raz tu wklejam moje rzęsy mam nadzieję że usłyszę od was cenne rady i sugestie co jeszcze mogłabym poprawić:) wiem na pewno że muszę jeszcze popracować nad wewnętrznym kącikiem.
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź:)

Mysiaczeq
18-10-2014, 13:25
Milka bardzo ładna aplikacja :)
W kącikach zewnętrznych parę ostatnich rzęsek dałabym krótszych, żeby kącik był bardziej uniesiony, tak jak napisałaś kąciki wewnętrzne też wymagają trochę dopracowana. Mam też wrażenie, że na drugim ujęciu na oku po lewej stronie na zdjęciu w wewnętrznym kąciku jest jakiś zlepek kleju, ale być może rzęsy tak niekorzystnie się ułożyły

19milka93
18-10-2014, 16:36
Dziękuję Mysiaczeq za opinie;) zlepki kleju na pewno nie ma bo zawsze sprawdzam i staram się rozdzielać:) raczej wina jest w źle rozczesanych rzęsach bo dziewczyny zawsze się spieszą i chcą już widzieć efekt końcowy;p czyli nadal muszę pracować nad wewnętrznym kącikiem i dawać mniejsze rzęsy na zewnętrzy:) chociaż zawszę na zewnętrzny kącik daje 1 rozmiar mniejszy niż kawałek dalej;) nie wiem czy napisałam to zrozumiale ale mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi;p

Mysiaczeq
19-10-2014, 21:26
Mała wrzutka ode mnie:
Zdjęcie przed:
78085
Zdjęcia Po - Stylizacja rzęs metodą 1:1 przy użyciu rzęsek Dark Brown + Stylizacja brwi
78086 78087 78088 78089

karolciami
20-10-2014, 18:46
witam, wrzucam swoje prace, prosze o ocene :) jesli cos robie zle rowniez prosze o opinie :)


http://pliki.wzorki.info/images/QzFIZ.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/X1tfP.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/mJup1.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/2rImN.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/0yaIP.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/MZnpj.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/2Kymq.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/4o8fE.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/uztvZ.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/on4B.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/jeJQG.jpg

Honey
21-10-2014, 14:31
1:1

Honey
23-10-2014, 16:07
1:1

Agnieszka Praska
24-10-2014, 08:33
Basia super :D


Moja mała metamorfoza :)

kiwaczek2
27-10-2014, 07:50
tak dawno mnie tu nie było.....w trakcie nadrabiania zaległości niech się foty wgrywają

agathha90
29-10-2014, 23:06
Dodaje pierwsze moje zdjęcia :) Głównie zajmowałam się 1:1 jakoś sama z siebie przeszłam na mieszane 2:1. a Teraz zaczynam pracę z objetościówkami. Wiem, że idę w dobrym kierunku, ale moje rzęsy przy kącikach zewnętrznych tak nie "wywijają się" - czy powinnam je w inny sposób kleić ?

http://pliki.wzorki.info/images/MfJ41.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/AlYEm.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/drnIX.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/Po6Xw.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/Mi65O.jpg

Mysiaczeq
30-10-2014, 07:31
Rzesy sa za dlugie w kacikach i to jest głównie powodem wykrecania sie

agathha90
30-10-2014, 12:40
Rzesy sa za dlugie w kacikach i to jest głównie powodem wykrecania sie

Tylko właśnie mam parę takich kwiatków, które najchętniej by 15 na całej długości nosiły i jak zrobię krótsze kąciki zewnętrzne to jest pisk.

A ogólnie klejenie? Czy coś powinnam zmienić, widać jakieś błędy techniczne ? Bo dodam, że z metod objętościowych jestem samoukiem, analogicznie do klejenia 1:1 po prostu zaczęłam brać po 2,3 rzęsy tylko mniejszą grubością. I jak biorę 3 rzęski ocieram końcówki o pensetę, żeby właśnie tak ładnie się rozchodziły na górze.

Honey
30-10-2014, 18:52
1:1

Mysiaczeq
30-10-2014, 20:18
Agathha to nie są poprawnie zaaplikowane objętościowo rzęski, trochę nie tędy droga, rzęsy powinny się rozchodzić dużo bardziej. Co do klientek to przestaną piszczeć jak zobaczą, że krótsze rzęski wiążą się z brakiem wykręcania się. Jednym słowem naszym zadaniem jest przede wszystkim nie szkodzić, a wykręcanie jest skutkiem nadmiernego obciążenia rzęs w kącikach, które zazwyczaj są dużo krótsze i słabsze

One Million Lashes
31-10-2014, 22:34
Dodaje pierwsze moje zdjęcia :) Głównie zajmowałam się 1:1 jakoś sama z siebie przeszłam na mieszane 2:1. a Teraz zaczynam pracę z objetościówkami. Wiem, że idę w dobrym kierunku, ale moje rzęsy przy kącikach zewnętrznych tak nie "wywijają się" - czy powinnam je w inny sposób kleić ?

http://pliki.wzorki.info/images/MfJ41.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/AlYEm.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/drnIX.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/Po6Xw.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/Mi65O.jpg


Agathha to nie są poprawnie zaaplikowane objętościowo rzęski, trochę nie tędy droga, rzęsy powinny się rozchodzić dużo bardziej. Co do klientek to przestaną piszczeć jak zobaczą, że krótsze rzęski wiążą się z brakiem wykręcania się. Jednym słowem naszym zadaniem jest przede wszystkim nie szkodzić, a wykręcanie jest skutkiem nadmiernego obciążenia rzęs w kącikach, które zazwyczaj są dużo krótsze i słabsze

Zgadzam się z Anią. Widać po rzęskach, że jesteś samoukiem jeśli chodzi o objętościówki. Na szkoleniach są omawiane i pokazywane sposoby kształtowania poprawnych wachlarzy. Jeśli klientka będzie miała mało rzęs tym sposobem (którym sie teraz posługujesz) wyjdą jej takie rzęsowe pajęcze nóżki, przy odpowiednim rozłożeniu wachlarzy nawet przy małej ilości rzęs naturalnych wychodzi piękny naturalny efekt zagęszczenia, które jest równomiernie rozłozone na całej linii rzęs.

Kamilaa
03-11-2014, 14:54
Witam. Jestem niestety po "kursie" na którym nie dowiedziałam się niczego pokazano mi na 4 rzęsach aplikację i byłam dalej skazana sama na siebie (efekty na zdj.1) z drugiej aplikacji jestem bardzo niezadowolona zdjęcie nie przedstawi za bardzo efektu ale tylko takie ocalało (reszta niestety została przypadkowo skasowana) Długa droga mnie czeka i co najważniejsze dobry kurs, ale dzięki przeczytaniu forum wiem już gdzie się udać :)

pat-Rysia
03-11-2014, 17:59
Hej:)
Mogę prosić o jakieś rady, sugestie i ocenę? Tylko bądźcie delikatne, proooszę :P pierwszy raz wystawiam się na ocenę:wstydek:

Valia
05-11-2014, 16:14
;)

One Million Lashes
06-11-2014, 09:25
Witam. Jestem niestety po "kursie" na którym nie dowiedziałam się niczego pokazano mi na 4 rzęsach aplikację i byłam dalej skazana sama na siebie (efekty na zdj.1) z drugiej aplikacji jestem bardzo niezadowolona zdjęcie nie przedstawi za bardzo efektu ale tylko takie ocalało (reszta niestety została przypadkowo skasowana) Długa droga mnie czeka i co najważniejsze dobry kurs, ale dzięki przeczytaniu forum wiem już gdzie się udać :)
Kamilaa głowa do góry :) najważniejsze że już wiesz że musisz się udać na doszkolenie :) Potem już będzie z górki :)

aticzka88
06-11-2014, 10:19
dawno nic nie wrzucałam bo czasu nie było, więc wrzucam hurtem i nadrabiam chociaż kawałek zaległości ;)
nie pamietam co ostatnio wrzucałam, ale mam nadzieję że bez powtórzeń będzie.

juz widze ze wiecej nie dam rady wrzucic, chyba mam za duze rozmiary zdjec :/

Kamilaa
06-11-2014, 15:29
One Million Lashes (http://forum.wzorki.info/members/20256-one-million-lashes.html) zanim będzie "z górki" muszę wdrapać się pod górkę i to chyba sporą :) ale nie zniechęcam się i twardo dążę do celu :)

wisienkakwspz
06-11-2014, 16:04
pat-Rysia przydałoby się jeszcze zdjęcie na otwartych oczach, a tak to co zwykle na początku - kierunek, odległość od powieki i chyba jest tam jakaś sklejka w kąciku? Ale generalnie na + ;)

Honey
12-11-2014, 15:49
2d 9-12 0,1 B, mój drugi raz dopiero. Oczka pod koniec bardzo zapłakane :(

Marilyn*
12-11-2014, 22:27
Bardzo ładne , dziewczyny możecie pisać info o grubości, skręcie i długości? ;]

Mysiaczeq
13-11-2014, 21:23
Mojej ulubionej :D
7815778158

Agnieszka Praska
13-11-2014, 22:50
rząś 1:1 rozczochrany z wrazenia :crazy: i rekonstrukcja brwi metoda whip-lash:)

Honey
17-11-2014, 11:00
1:1 b 0,15 9-12

Patrycja_92
19-11-2014, 18:08
Ale mnie dawno nie było!
Wrzucam troche moich :D przepraszam za jakosc ;/
1. 2:1 :)
2. 2:1 ślubniaczki
3. 1:1
4. 1:1 opadające kąciki
5. 2:1 meeega gęsto wyszło :)

aticzka88
19-11-2014, 20:49
Pati jak zwykle pięknie :)

Honey
20-11-2014, 09:22
Dokładnie :) Tak puszyście, równo i czysto :)

zania37
21-11-2014, 18:57
chyba ze sto lat temu wrzucałam jakieś zdjęcia
kilka z tego tygodnia
nie są idealne ale staram się jak mogę :P
długości nie pamiętam
rzęsy mieszane noble z rzęsami o których pisałam w wątku ogólnym

Patrycja_92
21-11-2014, 23:24
Dziewczyny dziękuje :**

Zania jakie szaleństwo, zazdroszczę klientek, które chcą mocny efekt, u mnie same skromnisie :/

zania37
22-11-2014, 09:55
Dziękuje Patrycja
Szczerze mówiąc bałam sie negatywnych komentarzy
U mnie 70 % chce mocne objetosciowki

Honey
22-11-2014, 17:45
1:1 i 2D
Moje chyba trzecie 2D. Specyficzne rzęski, rosły nawet na powiece, a poza tym takie poczochrane w rozne strony. Ciężko było :huh:

luska102
23-11-2014, 13:14
Honey-bardzo ładne czyste pracy:),bardzo lubię takie stylizacje. Ale mam wrażenie że jeszcze nigdy nie widziałam twojej pracy na otwartych oczkach:)

Honey
24-11-2014, 12:07
Hehe dziękuję :) Faktycznie mam mało zdjęć na otwartych oczach. Jakoś mi zawsze źle wychodzą i sie wkurzam. Takie nieostre, albo niedoświetlone, bo wszyscy marudzą że światło lampy razi( w pokoju w którym mieszkam jest dosyć ciemno ). Teraz jak robiłam te 2d to też zrobiłam, ale wyszło za ciemne, dziewczynie zrobiło się słabo i powiedziała ze nie chce z lampą.

luska102
24-11-2014, 16:04
to ja tez cos dodam:)
rzesy BIS 0,07 D 8,9,10,11
czas wykonania 2.15 min.

wisienkakwspz
25-11-2014, 12:55
Trochę moich - głównie 2D

tiffani
30-11-2014, 16:18
Hejka dziewczyny, bede w Polsce na swieta, czy ktoras z Was bylaby chetna na przeszkolenie mnie z przedluzania rzes 1:1 i 2d w niedziele i poniedzialek przed swietami w Bydgoszczy lub poniedzialek, wtorek w okolicy Belchatowa!? Wiem, ze moze byc ciezko ale moze akurat mi sie poszczesci??? ;-)

zania37
01-12-2014, 11:08
Dzisiejsze, pierwsze,
chora, zasnarkana:D , w gardle drapie jak cholera
Wiec jak zaczynałam to sobie pomyslałam ze wyjdzie okropnie
ale nie było tak zle:D

aticzka88
01-12-2014, 12:28
kilka moich ujęć ;)

pat-Rysia
01-12-2014, 20:38
Ćwiczę i ćwiczę...:)
Próbuję pilnować kierunku i odległość od powieki. Lepiej?:]

Mysiaczeq
01-12-2014, 21:30
Pat-Rysia ładnie, ładnie :)