PDA

Zobacz pełną wersję : [Rzęsy] Zestaw na dobry początek



samaron
03-02-2012, 11:10
W tym wątku zbieramy informacje na temat produktów niezbędnych do rozpoczęcia pracy, czyli jak powinien wyglądać kuferek początkującej stylistki rzęs.

edytakon
03-02-2012, 12:50
1. paletki rzęs lub rzesy sypkie
2. klej szybkoschnący lub wolno... hm jak kto woli :)
3. podkładki kolagenowe
4. Primer/cleaner
5. komplet pęset
6. kamień nefrytu
7. szczoteczka dla stylistki plus szczoteczki dla klientek
8. remover w płynie lib w żelu

To radze na poczatel :)

Zen.
03-02-2012, 13:13
dodałabym :
-taśmę medyczną
-pierścien na klej i pojemniczki jesli ktoś nie chce kleju na kamieniu trzymać
-płyn do demakijażu jak nam klientka przyjdzie w pełnym make-upie

katii777
03-02-2012, 21:23
absolutna koniecznosc- gotowy plyn do dezynfekcji penset w spray'u, nie wyobrazam sobie robienie klientki po klientce "brudnymi" pensetami:)

minimouse
03-02-2012, 21:26
i te małe szczoteczki do primera

Zen.
03-02-2012, 22:24
to akurat w zależnosci od firmy, ja primer, odtłuszczacz mam w płatkach specjalnych więc nie potrzebuję tego wynalazku

dzikakura
04-02-2012, 02:53
Płyn do dezynfekcji -najlepiej Skinsept, a czasem można sobie pensety pomoczyć w lisoforminie w sensie w roztworze-nie zaszkodzi (lisoformina zostala z niektorych województw wycofana , w tym z mojego, ale ja uzywam, bo zabije kazde mikro zycie:D)

ja bym jeszcze radziła jesli nie od razu lozko do robienia rzęs, to na pewno dobrą lampę z zimnym bezcieniowym światłem(nie musi byc od razu lampa-lupa)

Agnieszka Praska
04-02-2012, 18:01
do peset to predzej aerodesin2000 i incidur niz skinsept ;)
skinsept do skory jest przeznaczony :) nie nie dziala na wszystkie ustrojstwa ktore sie gromadza na narzedziach ;)

dzikakura
04-02-2012, 19:37
z Insidurem zgadzam się z przedmówczynią, aerodesin bardziej do powierzchni niż do narzędzi:skacze:

A moja ulubiona lisformina to co, to pies?:D
tylko po lisoforminie w wodzie wyplukac i zostawic do osuszenia(pisze jakby kto probowal)

(za chwile mnie admin wyrzuci za offtopy):D

fantazjapaznokcie
02-04-2012, 21:40
a co myślicie o takim kuferku:ZESTAW STARTOWY S – BASIC SecretLashes - ZESTAW STARTOWY S – Basic – 549zł ( bez kuferka ) (http://www.secretlashes.pl/shop/product.php?id_product=39)
Warto czy raczej nie?:help::help:

jolanta
02-05-2012, 10:19
Ja ten zestaw mam i jak na poczatek to jest ok, tylko rzes jest maly zestaw i stwierdzilam ze trzeba troche dokupic.

Elizabeth76
02-05-2012, 11:09
a od czego zalezy wybranie grubosci rzęs czy jest jakas grubosc uniwersalna ?? :torba:

marchewkowy_las
02-05-2012, 12:23
ja dobieram grubość do stanu rzęs klientki. są panie, które mają cieniusieńkie rzęski, i żeby przedłużone nie wykręcały się i nie opadały, ewentualnie, żeby nie obciążyć naturalnych, dobieram cienkie rzęsy syntetyczne. jeżeli klientka ma sztywne, grube i mocne rzęski, a do tego gęste rzęsy (brwi też), daję grubsze, i to wygląda prześlicznie a zarazem nawet całkiem naturalnie. za uniwersalną grubość uznałabym 0,15. aczkolwiek mam kilka klientek, którym zakładam cieńsze, i kilka, którym zakładam grubsze, i za nic nie zgodziły by się na 0,15. ja posiadam i używam grubości 0,10; 0,15; 0,20. gdzieś mam 0,25, ale nie używałam od kilku lat, bo moim zdaniem, rzęsy 0,25 wyglądają na oku sztucznie.

dzikakura
02-05-2012, 21:06
Ja uwazam, ze w metodzie 1:1 to jednak 0,2 jest uniwersalna, ale to tez zalezy jakich klientek masz wiecej, mlodszych starszych, z grubszymi rzęskami, z rzeskami slabszymi, tak naprawde fajnie jakby w kuferku startowym na początku znalazly się o,15 tki i 0,2 ale to wszystko zalezy od tego jaki chcesz dac klientkom wybor i od zawartosci Twojego portfela rowniez, choc to naporawde nie ejst az takie drogie i szybko sie zwraca.

Happyhandy
03-05-2012, 01:11
A mnie już kilka razy przydały się małe nożyczki, gdy dolna mikro-rzęska, praktycznie niewidoczna dla oka, skleiła się z górną i trudno to było rozdzielić. Być może narażam się na baty, bo to nieprofesjonalne, ale zamiast bidulę szarpać po omacku, po prostu ją unicestwiłam:leze:
Myślę, że warto też mieć sól fizjologiczną w małych ampułkach (ok 0,25 zł/szt), przydaje się przy podrażnieniu kolagenem lub innym dziadostwem.

---------- Dodano o godzinie 00:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:04 ----------


ja dobieram grubość do stanu rzęs klientki. są panie, które mają cieniusieńkie rzęski, i żeby przedłużone nie wykręcały się i nie opadały, ewentualnie, żeby nie obciążyć naturalnych, dobieram cienkie rzęsy syntetyczne. jeżeli klientka ma sztywne, grube i mocne rzęski, a do tego gęste rzęsy (brwi też), daję grubsze, i to wygląda prześlicznie a zarazem nawet całkiem naturalnie. za uniwersalną grubość uznałabym 0,15. aczkolwiek mam kilka klientek, którym zakładam cieńsze, i kilka, którym zakładam grubsze, i za nic nie zgodziły by się na 0,15. ja posiadam i używam grubości 0,10; 0,15; 0,20. gdzieś mam 0,25, ale nie używałam od kilku lat, bo moim zdaniem, rzęsy 0,25 wyglądają na oku sztucznie.

Marchewko, fajnie to gdzieś wytłumaczyłaś z dobieraniem grubości rzęsy syntetycznej do naturalnej. W teorii logicznie to brzmi, ale dopiero w praktyce miałam okazję sprawdzić jaka to święta prawda :P Mialam ostatnio 2 koleżanki z dosyć cienkimi rzęsami. Gdy zakładałam 0,15, miejscami bujały sie od razu na boki i ześlizgiwały. 0,1 siedziały, jakbym je tam zabetonowała :skacze:

charolina
27-05-2012, 21:43
1. paletki rzęs lub rzesy sypkie
2. klej szybkoschnący lub wolno... hm jak kto woli :)
3. podkładki kolagenowe
4. Primer/cleaner
5. komplet pęset
6. kamień nefrytu
7. szczoteczka dla stylistki plus szczoteczki dla klientek
8. remover w płynie lib w żelu

To radze na poczatel :)

czyli mogę używać tylko primera bądź tylko cleanera? włąśnie w EVO widziałam zestaw w którym jest opcja wyboru primer/cleaner i tak się nad tym zastanawiam:)

marchewkowy_las
27-05-2012, 22:50
możesz, ale rzęsy mogą się krócej trzymać. radzę używać razem, wtedy klientki będą zadowolone :D

Zuuzaneczka
27-05-2012, 23:39
Ja uwazam, ze w metodzie 1:1 to jednak 0,2 jest uniwersalna, ale to tez zalezy jakich klientek masz wiecej, mlodszych starszych, z grubszymi rzęskami, z rzeskami slabszymi, tak naprawde fajnie jakby w kuferku startowym na początku znalazly się o,15 tki i 0,2 ale to wszystko zalezy od tego jaki chcesz dac klientkom wybor i od zawartosci Twojego portfela rowniez, choc to naporawde nie ejst az takie drogie i szybko sie zwraca.

Też uważam, że 0,2 jest najbardziej uniwersalne, ja kleję prawie same 0,2 :D Nie polecam 0,25, to już grube, sztywne rzęsiska... Jedynie mojej mamie i jednej znajomej kleiłam 0,15, szczerze mówiąc to nawet nie wyobrażam sobie pracować na cieńszych, bo...kiepsko je widzę! :wow:

Gorzkajakmokka
09-07-2012, 14:13
Dziewczyny a jakie macie te lampy?Intensywnie dumam nad kursem i zastanawia mnie ile mnie więcej wychodzi taki wstępny dobry wkład.
Patrzyłam na all ale na chwilę obecną to czarna magia nadal :wstydek:

marchewkowy_las
09-07-2012, 15:04
ja mam lampę LED firmy Activ za 299zł. tu możesz zobaczyć mój sprzęt:
Lashmaker: Stanowisko pracy (http://stylistkarzes.blogspot.com/2012/05/stanowisko-pracy.html)

wygodne też są lampy z świetlówkami po bokach, np
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

mocowane do blatu są tańsze. pracowałam z różnymi lampami, w jednym z gabinetów w salonie jest lampa, która po jakimś czasie zaczyna mrugać :skacze: wychodzę po pracy z oczami jak wampir :( dobre światło jest bardzo ważne

charolina
09-07-2012, 15:05
no np. ja kupiłam zestaw z Evo -niecałe 400zł, lampa(taka przyczepiana do biurka)-160zł, do leżenia kupuję takie zwykłe łóżko do masażu- ok.250zł, kurs-500zł :D no to łącznie wychodzi ok. 1300zł:wow: powolutku i wszystko się da:P

Camilla
09-07-2012, 16:25
Witam dziewczyny
Czy może któraś probowała tych rzęs:

Rzęsy Ellipsoidal Eyelash B 12mm - Nowość !!! (2438337052) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/rzesy-ellipsoidal-eyelash-b-12mm-nowosc-i2438337052.html)

Jest napisane iz niby maja 0,20 grubości a zakupiłam je i sa tak cieniutkie mniej niz 0,1 ale za to super mieciutkie jak norki prawie.

marchewkowy_las
09-07-2012, 23:44
ja kupiłam, to są najgorsze rzęsy w palecie, jakie widziałam. odesłałam z powrotem :( moje miały być grubości 0,08mm a były 0,15-0,20. miała być długość 10mm a mają długość 12-13mm. odradzam.

Camilla
10-07-2012, 00:15
No odsyłac nie bede bo faktura vat , zaduzo zamieszania ale masakara myslałam ze cos fajnego a tu taki badziew , chyba jednak rzeski z evo sa najlepsze i nie bede kombinować.

marchewkowy_las
10-07-2012, 15:01
ja tam cały czas kombinuję :D lubię testować, sprawdzać, szukać. te rzęski pewnie zużyjesz, nie będziesz miała, może, zachwycającej aplikacji, ale coś da się zrobić, trenować możesz i na takich rzęskach. kiedy ja zaczynałam swoją przygodę z rzęsami, to nie było firm jak Evo czy Secret Lashes, dostępne były 3 rozmiary rzęs jednej grubości. a teraz tyle firm ma świetne produkty ;)

Gorzkajakmokka
17-07-2012, 18:13
ZESTAW STARTOWY RZĘSY! SECRET LASHES! SUPER CENA! (2476280907) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/zestaw-startowy-rzesy-secret-lashes-super-cena-i2476280907.html)
Zestaw startowy Looksus Lashes (rzesy)- najlepszy (2497980404) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/zestaw-startowy-looksus-lashes-rzesy-najlepszy-i2497980404.html)

sądzicie, że warto kupić taki zestaw?Jezei tak to ktory?

śmieszna
17-07-2012, 21:06
Witam Was wszystkie. Jestem nowa na forum, nowa w branży (tzn. na razie jeszcze w marzeniach) i to mój pierwszy post ;)
Czy któraś z Was mogłaby napisać jakie rzęski kupić na początek początków? tzn na razie chce się troche pobawić zakłądaniem mamie, siostrom, koleżankom itd. jak się okaże, że się do tego nadaję to chciałabym kiedyś też móc troszkę dorobić na stylizacji rzęs. Nie wiem czy jest sens od razu wyposarzyć się we wszystkie rodzaje rzęc tzn grubości, stopień podkręcenia/kształt, długości? myślałąm żeby na poczatek kupić 0,15 i 0,2mm J i C. Ale co z długością? I jaki klej? Być może było to gdzieś ale spędziłąm dziś cały dzień czytając Wasze posty, zawalając trochę swoją robotę:P i nie wiem.
Jeśli powtarzam się z pytaniami , to prosze o link do miejsc gdzie odpowiedzi na podobne już byly udzielane:)

Zen.
17-07-2012, 21:18
możesz przejrzeć cały ten temat sprawa była poruszana juz duzo razy, jak przelecisz ogólnie cały dział rzęsowy też bedzie dobrze, mysle ze będzie Ci łatwiej sie zabrac za klejenie. Pozdrawiam,

Mysiaczeq
20-07-2012, 09:39
śmieszna ja zakupiłam 0,15 mix długości B na początek i kleję :) myślę, że to najbardziej uniwersalny rozmiar, chociaż nie ukrywam, że J też by sie przydało, bo wcale nie mało jest kobietek z prostymi niemalże rzęsami. na 0,15 efekt jest ładny i naturalny :)

Agnieszka Praska
21-07-2012, 18:34
Mysiaczeq rzesek nie dobiera sie pod katem wygiecia rzes naturalnych ;) na calkiem proste rzesy naturalne mozna i C zaaplikowac ;)
ksztalt dobiera sie do oprawy oka i preferencji klientki :)

Mysiaczeq
22-07-2012, 22:39
agulugia, tak to jest jak się idzie na kurs za grosze, nawciskają ciemnoty a potem człowiek niesie to dalej, dziekuję za korektę :) zalotką i wtedy kleić, np do prostej profil C?

Agnieszka Praska
22-07-2012, 23:31
hmm jak bardzo prosta rzesa to zalotka wiele nie pomoze choc ulatwi prace :) najlepiej termiczna

Patrycja_92
01-09-2012, 13:46
1. paletki rzęs lub rzesy sypkie
2. klej szybkoschnący lub wolno... hm jak kto woli :)
3. podkładki kolagenowe
4. Primer/cleaner
5. komplet pęset
6. kamień nefrytu
7. szczoteczka dla stylistki plus szczoteczki dla klientek
8. remover w płynie lib w żelu

To radze na poczatel :)

wybaczcie moje pytanie ale do czego słuzy ten kamień nefrytu? nie bójcie się, nie zamierzam rozpoczynać działalnosci i krzywdzić ludzi bez kursu, pytam z ciekawości :)

fryzzz
01-09-2012, 14:42
Daje sie na niego troszke kleju i potem w nim ,,macza,, pojedyncze rzesy

marchewkowy_las
01-09-2012, 15:33
kamień nefrytu można zastąpić podstawką kryształową bądź pierścieniem - w zależności co ci bardziej się spodoba. kamień nefrytu jest zimny, co powoduje, że klej dłużej nie wysycha.

Patrycja_92
02-09-2012, 15:58
ahaaa, juz teraz będę wiedziała, dziękuje dziewczyny za odpowiedzi i pozdrawiam :)

MM-makeup
28-10-2012, 18:12
Mysiaczeq rzesek nie dobiera sie pod katem wygiecia rzes naturalnych ;) na calkiem proste rzesy naturalne mozna i C zaaplikowac ;)
ksztalt dobiera sie do oprawy oka i preferencji klientki :)

mnie uczono na kursie, że właśnie dobiera się rzęsy pod kątem naturalnych, bo doklejona rzęsa słabiej się trzyma, tzn. ma mniejszą powierzchnię do przyklejenia się do naturalnej. Czasem Klientkom chciałabym zrobić bardziej podkręcone rzęski,czasem oko aż się prosi, ale obawiałam się że przyjdą po tygodniu z reklamacją. Tutaj dowiaduję się że na proste rzęsy własne można zastosować profil C.
Jak to w końcu jest?

DiamondShine
28-10-2012, 20:03
ja kuferek zakupiłam z evolashes a na kurs jeszcze 2 tygodnie czekam . narazie jestem ciemna pomalu czytam forum i wasze tematy dotyczace przedluzania rzes.. mam pytanie czy cos jeszcze musze dokupic do tego zestawu??
Kufer startowy do przedłużania rzęs (http://evolashes.pl/50-kufer-startowy-maxi.html)

karchola
29-10-2012, 01:28
Ponieważ w zestawie jest albo cleaneser albo primer to na pewno fajnie byłoby dokupić to 2 :) Jak na moje to taśma medyczna, małe ostre nożyczki ( o ile nie masz, zawsze się przydadzą ;) ewentualnie fajna szczoteczke dla Ciebie. Tyle mi przychodzi do głowy na porę obecną :>

dzikakura
29-10-2012, 01:41
MM-makeup. To jest tak, że naprawdę można zaaplikować bardziej zakręcony profil na prostych rzęsach. Jak znam życie uczono Cię również na rzęskach o profilu J, prawda? Wierz mi, zastosujesz skręt C i wszystko będzie się ładnie trzymać, , nawet na prostych jak drut rzesach. Tym bardziej, że prawdopodobnie uczono Cię rownież, że w kleju moczy się.. 2/3 rzesy....:), jak się mylę daj mi w łeb:D

Honey
29-10-2012, 20:11
A ja mam pytanie dotyczace przenosnego lozka :) Jakie polecacie ?

śmieszna
29-10-2012, 23:42
dołączam się do pytania Honey :) Już kiedyś pytałam, ale pozostałam bez odpowiedzi....:(

MM-makeup
30-10-2012, 11:58
jak się mylę daj mi w łeb:D[/quote]

Kurko,w łeb powinnam dać tym którzy mnie uczyli. Zgadza się wszystko o czym pisałaś. Chyba będę postępować w myśl: "zasady są po to, żeby je łamać, ale najpierw musisz je poznać" :D Może za jakiś czas wybiorę się do Ciebie na doszkolenie.
Uwielbiam robić rzęski dziewczynom i aż mnie trzęsie z radości przy nowych klientkach i kocham efekt PO :D
Dzięki temu forum, (które odkryłam przez Marchewkowy Las-dziękować) cały czas się uczę i pomimo, ze nie mam jeszcze takiej wiedzy, aby się z Wami dzielić wnioskami, śledzę na bieżąco posty i wprowadzam w czyn wszystkie rady <3

dzikakura
30-10-2012, 15:59
nie mm- nie powinnas im dac w łeb, coś w tym jest, ze im wieksza powierzchnia przeczepności rzęsy, tym materiał lepiej się trzyma, prawa fizyki się kłaniają, ale nie możemy przecież wypuszczać wszystkich dziewczyn z rzęsami prostymi a la smutna krowa(profil J) , bo niektorym to po prostu nie pasuje, łam zasady i dochodź do wnioskow sama, masz racje:skacze:, praktyka jest świetnym, najlepszym nauczycielem:), a Secret Lashes(bo od nich wyszłas prawdopodobnie) ma calkiem dobrych szkoleniowców. Tylko..... ostatnio zauwazylam, ze mają na bakier z nowymi trendami w zakresie aplikacji rzęs i nie uogolniam, przeciez też nie wszyscy i klej, klej, sprawiaj radość i zarabiaj pieniądze:D

MM-makeup
30-10-2012, 18:09
klej, klej, sprawiaj radość i zarabiaj pieniądze:D[/quote]

i tego się trzymam :D

i będę robić intuicyjnie, bo najlepiej mi to wychodzi, i widzę, że czasami teoria to jedno a praktyka drugie-dzięki Wam. koniec kropka.:skacze:

dzikakura
30-10-2012, 21:01
dziewczyny, łozek przenosnych jest od groma i ciut ciut, tych chinskich- cena sie wacha od 240 do 300 zlotych, kazdemu co innego pasuje, z ogolnych wskazówek polecam patrzec na dwie rzeczy: jak kto wysoki, lozko nie powinno miec poprzecznej listwu przy wezglowiu, bo nie wsadzicie tam nog (ja nie wsadzam nog pod lozko tylko siedze w duzym rozkroku, ale wiekszosc z Was umieszcza kolana pod wezglowiem), druga zasada: łóżko nie powinno wazyc wiecej niz 13, 14 kg, wiem z doswiadczenia, ze dziewczyny maja ciezsze lozka, ktore sa tez przenosne, ale jesli zamierzacie uzyc lozka do aplikacji w domu klientki, to bierzcie pod uwage, ze bedziecie dane lozko taszczyc, kazdy kg to obciazenie dla kregoslupa, trzecia zasada, patrzec, zeby lozko mialo rączkę z dermy na boku, nie tylko pokrowiec, bo w tych tanszych lozkach pokrowiec się dosc szybko drze a lozko jak ma raczke to mozecie je przetransportowac i bez pokrowca
, czwarta zasada, wg mnie, nozki z aluminium sa mniej trwale niz z drewna, ale to tylko moja prywatna opinia (mialam lozko na nozkach z aluminium i zlozylo mi sie pod klientką:skacze:) w sensie nozka sie zlamala, klientka byla slusznej wagi.

Rzeczy takie jak podglowek doczepiany do przenosnego lozka to w mojej opinii sprawa drugorzedna, bardzo zle sa wykonane te podglowki i klientke po pol godzinie boli odcinek szyjny kregoslupa. Ja wyjmuje swój podglowek (nawet nie wiem gdzie go mam) klade klientke na plasko a pod glowe podkladam jej poduszkę, ktorą przykrywam jednorazowym czyms(przescieradlem, albo nawet recznikiem papierowym) i jest im wygodnie

wpiszcie w allegro : łóżka do masazu i wyjdzie Wam tam duzo propozycji.

Honey
30-10-2012, 22:07
Bardzo dziekuje :) Szukalam juz na allegro, bylo tego mnostwo, a ja nie wiedzialam kompletnie czym sie kierowac.

---------- Dodano o godzinie 21:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:29 ----------

Znalazlam takie :
NAJTANIEJ LEKKI STÓŁ ŁÓŻKO DO MASAŻU TORBA GRATIS (2733873830) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/najtaniej-lekki-stol-lozko-do-masazu-torba-gratis-i2733873830.html)
11,5 KG.STÓŁ, ŁÓŻKO DO MASAŻU+TORBA GRATIS! LEKKIE (2753578758) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/11-5-kg-stol-lozko-do-masazu-torba-gratis-lekkie-i2753578758.html)
Chyba lepsze to z drewnianymi nozkami. Jest lzejsze.

dzikakura
30-10-2012, 23:07
Masz racje, pierwsze będzie super i ma drzewniane nózki:skacze:, wiec jest szansa, ze klientka nie zniknie ci nagle z pola... klejenia.. i nie znajdziesz jej na podlodze

evenense
31-10-2012, 03:55
ja mam z aluminiowymi ..:skacze: najwyżej będzie gleba :-D he

Honey
31-10-2012, 11:01
Dziekuje jeszcze raz za pomoc :)
Nie wyobrazam sobie jakby mi zniknela z pola widzenia O_o
Chyba zawalu bym dostala :)

dzikakura
01-11-2012, 10:23
evenese, honey, kurde, to nie znaczy, ze te z aluminiowymi Wam sie zlozy, nooo:skacze:, mnie trzasnęło.. zostałam z pincetami w powietrzu na wysokości miejsca, gdzie powinna być Pani twarz, a tam tej twarzy nie było:D, ale Pani naprawdę była słusznej postury:skacze: ale to było z trzy lata temu, te łózka też pewnie teraz lepsze robią

śmieszna
01-11-2012, 23:27
dzięki dziewczyny za porady, mnie tez wydaje się , że to z drewnianymi nogami może byc trwalsze. Honey dzieki za linki..oj cos czuje , że tez sie skuszę na to pierwsze:)

evenense
02-11-2012, 01:35
jezusiu ja bym chyba padła jakby mi cos się w trakcie złozyło...:D mąż leżał a to nie małe chłopisko i na razie git..wiec nadzieja...:):D

dzikakura
06-11-2012, 21:14
evenense, niech się troche powierci:skacze:

kamillxx
16-11-2012, 17:29
kochane poleccie mi jakie rzeski zakupic dobra jakosc za dobra cene najlepiej na tasmie...

marchewkowy_las
16-11-2012, 19:28
dobrą jakość za dobrą cenę i na taśmie kupisz w Secret Lashes, Evo Lashes, Magnitica i Noble Lashes. cena za opakowanie około 60zł. na jednym pasku około 200 rzęs grubości 0,20, zazwyczaj mają 16 rzędów w opakowaniu. są pięknie wyprofilowane i bardzo wydajne.

kamillxx
16-11-2012, 21:21
dziekuje za odpowiedz:)

dzikakura
17-11-2012, 00:12
Kamilx, no i ja bym jeszcze podpowiedziała, że na początek najlepsze są miksy, możesz sobie spróbować miksa, który ma w jednym pudełeczku rzesy o długości (6-14 mm, bez dziewiątek) nie musisz wydawac kupy kasy, aby miec wiele długości na raz. Spróbujesz, ocenisz, potem możesz dokupić tzw uzupełnienia, czyli kasetki z jednym rozmiarem rzesy

kamillxx
17-11-2012, 10:13
tak dziakura wiem dziekuje za cenne rady....
milo ze w tak zyczliw sposob dzielicie sie swoja wiedza i doswiadczeniem:kwiatek::kwiatek::kwiatek:
do tej pory zalozylam 5 par rzesek oraz 3 razy uzupelnialam
zakladalam sl c 0,2 j,02 i c 0,15 ale te ostatnie to byly mink z takiej kasetki (zakladalam rzesy salonowe na pracownikach) klej sl ultra plus raz zakladalam z tej tasmy i fajnie ulatwialo prace...
chcialabym teraz zakupic rzeski wlasnie na paskach dobre jakosciowo i wprzystepnej cenie ,dobre pesety ,platki klej, odltuszczacz i cos do zdejmowania rzesek ale tego jeszcze nie stosowalam

pozdrawiam:papa:

Kaskaa92
21-11-2012, 16:57
Hej jestem tu nowa, 6 grudnia ide na szkolenie przedłużania rzęs 1:1 jednak chciałabym już wszysto kupić przed szkoleniem, najważniejsze jest JAKI KLEJ NAJLEPIEJ KUPIĆ ponieważ słyszałam że dla nowicjuszy te szybko schnące nie są zbyt dobre prosze o pomoc \. czy ten zestaw jest dobry ?http://allegro.pl/kuferek-73-element...803029012.html

edytakon
21-11-2012, 17:08
Kasia przejrzyj watek dokladnie, dziewczyny polecaja co warto miec na start a czego mozna uniknąc na poczatek, warto przesledzic te kilka stronek

Kaskaa92
21-11-2012, 18:29
Kasia przejrzyj watek dokladnie, dziewczyny polecaja co warto miec na start a czego mozna uniknąc na poczatek, warto przesledzic te kilka stronek


ale nie ma nic na temat kleju :(

edytakon
21-11-2012, 18:58
Kasiu bo to zalezy od Twojego szkoleniowca czy bedzie Cie uczyl na wolnoschnacym czy na 2-3 sek. Ja ucze na szybkoschnacym, ale mysle ze kaxdy inaczej.

bombelkowa
21-11-2012, 23:21
Kasiu bo to zalezy od Twojego szkoleniowca czy bedzie Cie uczyl na wolnoschnacym czy na 2-3 sek. Ja ucze na szybkoschnacym, ale mysle ze kaxdy inaczej.
prawda to :) u mnie hs5 od razu git :)

Gandzia
25-11-2012, 23:38
Ja jestem dopiero przed kursem i jak na razie chciałam się zorientować i poszukać jakiegoś ciekawego zestawu do przedłużania rzęs, gdzie już będzie wszystko na mały ale dobry początek. Czy możecie polecić jakieś zestawy dla początkujących? Czy może to być zestaw jakiś z Allegro np:
1) http://allegro.pl/secret-lashes-kuferek-z-zestawem-i2821900233.html
2) http://allegro.pl/zestaw-do-przedluzania-rzes-novalash-do-negocjacj-i2813175542.html
3) http://allegro.pl/kuferek-przedluzanie-rzes-1-1-nouveau-lashe-zestaw-i2817874640.html

Kuferka w zasadzie nie potrzebuje, a co do zestawów to może znacie jakieś tańsze bo te co podałam wyżej nie powiem wydaje mi się że są za drogie na początek.

Izi
26-11-2012, 10:22
Gandzia moim zdaniem kupowanie zestawu nie jest dobrym pomysłem, lepiej samemu stworzyć sobie taki zestaw i zakupić to czego będziesz potrzebować. Tym bardziej że 1000-1400 zł MAŁY POCZĄTEK? Szkoda kasy. W takich zestawach znajdują się przedmioty za które płacisz a których najprawdopodobniej nie będziesz potrzebować - wiem to bo sama na początku kupiłam "kuferek" i z prespektywy czasu wiem że to nie było dobre rozwiązanie. Najważniejsze: klej, rzęsy, cleanser, primer, remover, mikroszczoteczki, małe szczoteczki, płatki, podstawka do kleju, pęsety i wsio! (chyba o niczym nie zapomniałam;]) Materiały higieniczne to i tak osobno bo w zestawach raczej nic nie ma. A jeśli chodzi o rzęsy to mega rozwiązaniem są paletki w mixach (kilka rozmiarów danego skrętu i grubości w jednym pudełeczku). Ale to tylko MOJE zdanie:kwiatek:

Gandzia
26-11-2012, 12:52
Izi (http://forum.wzorki.info/members/17239-izi.html) - Czyli rzęsy zakupić jak najlepszej jakości np z Secret Lashes, EvoLashes lub z Nouvealu Lashes i podobnie z klejem.
A pozostałe rzeczy to już mogę zakupić z Allegro.

A czy któraś z was może wytłumaczyć czym się różnią rzęsy syntetyczne-norki od poliestrowo-jedwabnych ?
Jakie najlepiej zakupić?
A i nie kumam zbytnio rzęs typu Y, W, V o co tu chodzi.
Szukam na forum i ciężko mi znaleźć, ale szukam nadal:P

---------- Dodano o godzinie 11:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:18 ----------

Już znalazłam odpowiedz a propos rzęs typu "Y" , "W" I "V" :ok:

pazurerek
26-11-2012, 13:53
evenese, honey, kurde, to nie znaczy, ze te z aluminiowymi Wam sie zlozy, nooo:skacze:, mnie trzasnęło.. zostałam z pincetami w powietrzu na wysokości miejsca, gdzie powinna być Pani twarz, a tam tej twarzy nie było:D, ale Pani naprawdę była słusznej postury:skacze: ale to było z trzy lata temu, te łózka też pewnie teraz lepsze robią

wyobraziłam to sobie, i śmieję się caly czas! ale z drugiej strony szkoda babki;p

Izi
26-11-2012, 13:53
Co do rzęs Secret Lashes i Evolashes mogę polecać bo korzystam i są OK, kleje też. Pęsetki też bym Ci radziła kupić jakieś... no nie pierwsze lepsze bo to jest coś co będzie Ci służyć dłużej. Ale może wstrzymaj się do kursu? Tam zobaczysz wszystko z bliska, sprawdzisz co jest dla Ciebie najwygodniejsze. Bo wiesz np. pęsetki mają różne kształty i każdy wybiera je pod siebie - na kursie powinni mieć różne i będziesz mogła poćwiczyć i je sprawdzić.
Rzęsy typu Y,W... odradzam raczej. One są na dole sklejone, dodatkowo Ty też je wkładasz do kleju i łatwo o powstanie nieładnego "glutka" ;)

Gandzia
26-11-2012, 14:25
Izi (http://forum.wzorki.info/members/17239-izi.html) - wiesz co do kursu to jeszcze nie wiem gdzie pójdę nie mam jeszcze upatrzonego a powiem że nie chciałabym trafić na taki kurs jak na kurs z stylizacji paznokci gdzie nic się nie nauczyłam i więcej nauczyłam się dzięki takim forum jak właśnie to.
I interesuje mnie kurs w Krakowie, a tych kursów jest bardzo wiele i z różnymi cenami, a ja bym chciała trafić na nie za drogi ale rzetelny i konkretny gdzie się wszystkiego nauczę.

Izi
26-11-2012, 14:55
W tym temacie to Ci raczej nie pomogę:( tym bardziej że nie mój rejon;) Ja robiłam kurs w Warszawie w SL, po wyjściu wydawało mi się że było fajnie, dopiero z czasem zauważałam jak wielu rzeczy nikt mi na nim nie powiedział a wydają się istotne. Tym bardziej że każdy robi tak naprawdę po swojemu. Od trzymania pęset przez sposób przyklejania do podklejania dolnych. Minimalne różnice ale istotne dla własnej wygody. Jeśli jeszcze tego nie robiłaś to jestem pewna że nauczysz się dopiero po kursie na siostrach, ciotkach i koleżankach:) Kurs jest potrzebny, ale ciężko znaleźć ten jeden wyjątkowy. Zawsze można zapisać się później na tzw. doszkolenie. Ćwiczyć, ćwiczyć i efekty same nadejdą:ok:

kamillxx
26-11-2012, 21:09
dziewczyny szukam dobrego i taniego lozka do masazu aby wykorzstac je do rzesek ... mozecie podac jakie akuratwy posiadacie?

Gandzia
26-11-2012, 21:15
Dziewczęta a czy możecie mi jeszcze powiedzieć jakie rzęsy najlepiej zakupić, profil, grubość?
Bo jak wyczytałam to w sumie do uniwersalnych to mogą być C,J 0,10; 0,15 i 0,20 no i 0,25 można by w razie w po prostu mieć na wszelaki wypadek, oraz D.

karchola
27-11-2012, 01:38
No ja powiem, że na J to raczej mało chetnych, Najbardziej uniwersalne jest B i tu wzielabym najwiecej grubosci, troche C i jezeli miałabym sie ograniczac to celowałabym w 0,15 potem 0,20. I ewentualnie D dla tych ekstremalnych Pań.

marchewkowy_las
27-11-2012, 10:53
Jeżeli rzęski sypane, to u mnie najszybciej się kończą C-0,15 x 10mm i 11mm. Jeżeli w palecie, to (niestety, każda firma ma inne stopnie B i C) B-0,10x 10mm i 11mm, C-0,10 x 11mm, 10mm i 12mm. B-0,15 x11mm, 10mm, 12mm, 9mm. prawie każdą aplikację zaczynam od B-0,15 x 7mm i 8mm, krótkie są bardzo wydajne. Zauważyłam, że grubości też są inne, dostałam teraz z Looksus Lashes rzęski 0,20 i 0,25 w paletkach i są miękkie :)

Gandzia
28-11-2012, 18:18
Ok Dziewczęta to proszę powiedzcie mi ile muszę wydać sam początek na start z na zakup materiałów + oczywiście rzęsy, jak nie można pisać tu na forum to napiszcie mi prywatną wiadomość.

karchola
28-11-2012, 20:21
Dużo :P

Wiesz zależy od tego co chcesz kupić, jakiej jakości gdzie i tak dalej.
Czy na początek weźmiesz 1 długość i skręt tylko do poćwiczenia, czy sam primer czy razem z cleaneserem. Jakie pęsety. Najlepiej żebys sobie zrobiła liste potrzebnych Ci rzeczy i przejrzała czy jakis sklep/ktoś na allegro ma w dobrej cenie to co potrzebujesz w 1 miejscu:)

MeryMacom
28-11-2012, 21:19
Ja proponowałabym od razu zakupić cały zestaw do przedłużania i zagęszczania. Na allegro jest ich bardzo dużo. Wtedy ma się pewność, że wszystko się kupiło.

edytakon
28-11-2012, 21:25
Przejrzyj przejrzyj, warto kupic od razu dobre produkty, ktore ulatwia prace. U nas taki kuferek na start to max 320 zł, mozesz kupic taniej pojedynczo produkty:
1. rzesy ok 60
2. pincety ok 40
3. odtluszczacz ok 35
4. tasma 5
5. plyn do sciagania ok 25
6. klej ok 30
Jak dla mnie rachunek prosty :)
to jak dla mnie minimum z minimum

---------- Dodano o godzinie 20:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:23 ----------

I nie kupuj gotowych zestawów z allegro broń Boże za 50 zł, jakos woła o pomstę... Tylko sie zniechęcisz

meraszka
28-11-2012, 21:29
osobiście odradzam kupowanie produktow, zanim zrobi się porządnu kurs- poprostu nie masz wtedy odniesienia, nie wiesz jak i jakimi pensetami klei Ci się najlepiej, jaki klej odpowiada Ci na początek... a co do allegro- to khem... owszem do kupowania większych ilości szczoteczek dla klientek to tak... ale ja preferuję produkty dobrej jakości i profesjonalne sklepy... reklamować nie będę, bo chyba wszystkie wiedzą, na czym kleję ;)

a na początek można sie z prod zmieścić i w 300zł, zrobić rzęski kilku koleżankom za 50zł/80zł i dokupić rzesek


... nawet nam się równoczesnie odpisało ;)

edytakon
28-11-2012, 21:38
Wiadomo fale mozgowe dzialaja... podobnie hehe (sorry za offtop)

Posluchaj po prostu doświadczonych dziewczyn, Meraszka tez zakupila rzęsy przed dobrym kursem i co... I teraz lezą i kwiczą w jej kuferku... (sama na wlasne oczy widzialam! Smutne, w najglębsza niesięgalna wzrokiem część kufra rzucone) I na co jej to bylo co :)

meraszka
28-11-2012, 21:45
Posluchaj po prostu doświadczonych dziewczyn, Meraszka tez zakupila rzęsy przed dobrym kursem i co... I teraz lezą i kwiczą w jej kuferku... (sama na wlasne oczy widzialam! Smutne, w najglębsza niesięgalna wzrokiem część kufra rzucone) I na co jej to bylo co :)

mówisz tak, bo mi zazdrościsz kuferka i zorganizowania wszystkiego wewnątrz! ot co!! :P
wsadzone tam, gdzie powinny są- tylko te sypkie rzęsy... co mi po jakości, jak trzeba cholery łapać, a rzęski od Was czekają już grzecznie na paseczkach :D :skacze:

tak czy inaczej polecam właściwą kolejność- kurs- kupowanie produktów...
i z daleka od zestawów z allegro z superglue i rzęsami z plastikowej mysiej ... ;)

nadiuszka
28-11-2012, 23:22
Jak zaczynałam miałam klej, pęsety, remover, plaster, nożyczki i 3 długości rzęs skrętu C 9, 11, 13 to tyle. ale wtedy to jeszcze szkoleń w zasięgu 1000 km nie było ;)
Teraz można sobie dużo fajnych rzeczy kupić na dobry początek. Jeżeli chodzi o same rzęski to ja bym kupiła na początek 4 pudełka: mixa 7-15, 9, 11 i 13 wybranego skrętu np C lub B grubości 0,15
Resztę się powoli dokupi.
Ale nie zapominać żeby większą część zysku na początek inwestować w materiały.

Gandzia
29-11-2012, 00:03
Ok dziewczęta a co do profili rzęs to jakie najczęściej i jakiej grubości?
Bo tak czytam i różnie z tym bywa.

profil C - 0.10, 0.15, 0.20, 0.25 dł prawie wszystkie
profil J - 0.10, 0.15, 0.20, 0,25 dł prawie wszystkie
profil D - 0.10, 0.15, 0.20, 0,25 ( 5 długości w zależności od firmy)
profil B - jest prawie nie używany ?!
profil L - ?

ile z tego co napisałam jest prawdy? (mniej więcej)

marchewkowy_las
29-11-2012, 00:32
z każdego profilu jest więcej grubości. u mnie najbardziej popularne w metodzie 1:1 są 0,15 i 0,20. co do profilu, to zależy, w jakiej firmie będziesz kupować. ja często pracuję na profilach B i C. Lubię też C mocno wywinięte, które przypomina klasyczne D. Najszybciej mi się kończą rzęsy długości 10 i 11mm.

Gandzia
01-12-2012, 19:05
Dziewczęta mam do was jeszcze pytanie bo już się troszkę pogubiłam.
Chciałabym zakupić rzęsy dobrej jakości ale nie wiem już jaka jest ich cena w paletkach.
Chciałabym zakupić profil J,C,B grubość 0.10, 0.15, 0.20, 0.25 i wszystkie możliwe długości.
Rzęsy z Allegro mnie nie interesują.
I powiedzcie mi czy można zakładać rzęsy dwóch różnych firm, dlatego pytam się bo może się stać że z jednego profilu np J nie będę już miała przykładowo długości 0.15 w firmie Y a będzie ta długość w firmie X?
Jeśli tu na forum nie można podać ceny to napiszcie mi PW.
I czy znacie kogoś u kogo mogłabym rzęski zakupić i inne niezbędne materiały.

Agnieszka Praska
01-12-2012, 21:14
Gandzia bardzo dobrej jakosci rzeski w kasetach kupisz w granicach 60zl
mieszac firmy mozesz pod warunkiem ze dlugosci sa takie same i profil rzesy
czesto jest tak ze firma x ma rzese dlugosci 12mm a firma y rzesy w tym samym rozmiarze ma 2mm dluzsze a jeszcze inej 12mm odpowiada 10mm ;)
pw:)

nadiuszka
01-12-2012, 21:56
Gandzia, z tym J to na początek nie szalej, kup najlepiej mixa

jak już chcesz nabyć kilka skrętów to najlepiej od jednego sprzedawcy i tego samego producenta, bo każdy producent ma inne pojęcie skrętów, długośći i grubośći.
u mnie jak u marcheweczki najczęściej schodzą C 0,15 9,10,11 mm
do wewnętrznego kącika używam 7-8 mm zawsze, więc też warto je mieć

oczywiście że możesz używać różnych firm.
ja obecnie mam w użytku samych rzęs chyba z 5 różnych producentów już nie mówiąc o całej reszcie. z czasem będziesz miała ulubione.

poza tym. chyba nie myślisz że firmy które są reprezentowane na rynku polskim kupują materiały u tych samych producentów? dla przykładu ostatnio w LL zakupiłam rzęski z ich logo (nieznanego producenta) ale również rzęski producentów dobrze znanych ale bez logo LL.

ogólnie cokolwiek kupisz raczej się przyda, ale tylko ty sama będziesz mogła dobrać te swoje ulubione materiały.

nabyłam raz jakieś tam rzęsy z allegro w niezbyt wysokiej cenie i mimo tego że pisało skręt C okazało się to nawet do J mało podobne. ale mam wielką tych rzęs wielbicielkę. w dodatku rzęsy po jakimś czasie się prostują i stają się jak patyki. ale je po prostu kocha. i co robić, muszę je teraz non stop dla niej zamawiać.

malwina1209
11-12-2012, 14:53
Hej. Tak sobie siedzę i piszę co potrzebuje do rozpoczęcia pracy. Kurs mam w przyszłym tygodniu( swoją drogą to bardzo chcę przedłużać rzęsy ale nie wiem czy się do tego będe nadawać;( ) . I tak napisałam sobie listę ( chcę kupić mniej, taki minimalny zestaw na dobry początek ale z lepszej firmy żeby się nie zniechęcić). Wybrałam firmę Evo ( i produkty jakie wybrałam doradźcie mi proszę bo nie wiem które niektóre rzeczy):

1. Rzęsy Silk Diamond MIX C i nie wiem jaką grubość 0,2 czy 0,15 lepiej? ( myślę że C bo sama mam takie założone i bardzo mi się podobają:) )

2. Klej Ultra + czy klej D+ który lepiej a może od razu 2?

3. Pinceta zakrzywiona i prosta Vetus czy te droższe?

4.Primer.

5. Cleanser.

6. Remover liquid czy remover liquid z wit. E?

A z allegro domówie:

1. Taśma

2. Kamień.

3. pierścień.

4. szczoteczki.

5. Aplikatory.

6. Grzebyk.


I jeszcze czy kupować płatki pod oczy czy taśma wystarczy? I okulary te z lupą i światełkiem czy to się przyda? :)

A-M
11-12-2012, 15:23
Dziewczynki z Evo mają gotowe zestawy startowe z kuferkiem łącznie - nie lepiej to kupić? Masz tam wszystko w przyzwoitej cenie. :skacze:

A dlaczego resztę na Allegro? :huh:

Penstety to już zależy jakimi będzie Ci się prościej robiło - to na kursie powinnaś (tak uważam) przerobić, żeby sprawdzić, jakimi Ci będzie dobrze. No, chyba, że szkoleniowec narzuca, bo na przykład ona pracuje na dwóch zgiętych i tak uczy też kursantki. Ale to nie wiem, bo szkoleniowcem nie jestem. :skacze:

Co do płatków / taśm, to temat był już wielokrotnie wałkowany - są takie co wolą na płatkach pracować, są takie co tylko na taśmie, albo na płatkach i podklejać taśmą. :skacze:
Taśma na tyle wygodna, że nie będzie Ci się przesuwała podczas aplikacji, nic nie dostanie się do oczka, etc.
Płatek na pewno przyjemniejszy dla Klientki, ale te parę sekund podczas odrywania mogą wytrzymać. :skacze:

Co do okularków, to różne opinie czytałam - jednym dziewczynom się zsuwały podczas pracy, drugim nie... Co nie zmienia faktu, że musisz wziąć pod uwagę, że jest to szkło powiększające i na przykład weź pod uwagę to, że jak będziesz robiła ileś aplikacji w ciągu jednego dnia, to po jakimś czasie, mogą Cię oczka boleć. :(

karchola
11-12-2012, 15:55
Boleć jak boleć ale to trochę tak jak z okularami zle dobranymi - mozna sobie wzrok szybciej popsuć.
Ja również domawiałam pierdołowate rzeczy z allegro bo nie ma co się oszukiwać, że taniej. Mam pęsety vetusa i lidana (za te 2 placiłam po 6,2zł) i jestem w nich zakochana. vetus lezy w kuferku ;p
Myślę, że na początek 0,15 będzie lepsze bo jednak babeczki częściej maja cieniuteńkie rzęski i lepiej założyć im 0,15

ja swoj klej, primer, cleaneser (takie jak w evo) i ogolnie pierwsze rzeski zamawiałam w abclashes.pl
Maja promocje na mixy i kleje :)
A co do pierścienia, niedroga zabawa ale pewnie i tak bedziesz korzystac z kamienia :p
Dwa kleje bez sensu. Bo nie zrobisz tylu rzęsek a pamiętaj, że po 3 msc lepiej taki klej wyrzucić. Ja kiedyś miałam z BL, potem HS5 a teraz pracuje na U+ i całkiem mi przypadł do gustu.

A-M
11-12-2012, 17:23
No, tak, ale jak się doliczy później koszty wysyłki, etc., to praktycznie na jedno wychodzi.
A dziewczyny nie mają cen z kosmosu przecież...

karchola
11-12-2012, 18:00
Zależy właśnie ile czego kupujesz, dwa, że niektóre sklepy za zakupy 100zł + mają przesyłke za friko. Ja z reguły nie kupuje rzeczy w jednym miejscu, bo umiem sobie poszukać i policzyć. Po 4,5zł za primer i cleaneser a jeszcze jak się mix rzesek u nich wezmie to dodatkowo 6zł i wtedy zostaja tylko zakupy na allegro:>
No i teraz w LL są fajne promocje więc może do ich sklepu też warto zajrzeć :)

A-M
11-12-2012, 18:25
Jasne, każdy kupuje, jak mu się podoba i gdzie mu się podoba. :skacze:
Ja tylko dałam przykład, że czasami jak się doliczy pewne rzeczy, to już wychodzi podobnie jak na Allegro.
No, ale. :skacze:

malwina1209
11-12-2012, 19:11
No właśnie te rzeczy kupie na allegro bo nawet z przesyłką taniej wyjdzie. Nie wiem czy będę do tego miała rękę, boje się gorzej niż przed egzaminami tego kursu:/:
A jak było z waszymi początkami czy bez kursu już wcześniej coś próbowałyście czy jak? ;)

karchola
11-12-2012, 20:31
Nie ten wątek ale ja uważam, że wszystko jest kwestią naszej motywacji i cierpliwości. Ja np na kursie to masakre zrobiłam. Bo jak sobie kleje sama to spokój a jak mi się instruktorka na ręce patrzyła to ręce osoby chorej na Parkinsona były stablilniejsze niż moje ;o

garadiela90
22-12-2012, 23:37
Dziewczyny co powiecie na ten zestaw?
http://allegro.pl/black-lashes-zestaw-do-rzesy-na-40-pan-kuferek-i2846969445.html


28.12 idę na kurs i zastanawiam się czy ten będzie dobry na początek.. Czytałam trochę o rzęsach na forum i wydaje mi się być całkiem ok, ciekawe tylko jakiej jakości są produkty i rzęsy przede wszystkim.. czy któraś może mi coś na ten temat powiedzieć?

sztynka
21-01-2013, 22:12
Może to komuś pomoże, ale właśnie skompletowałam swój pierwszy zestaw rzęsowy. Baaardzo podstawowy, takie must have wg. mnie. Pomogła mi jedna z forumek:* Mi zależało,abym miała dla pierwszych 5 klientek po kosztach materiałów (50 zł) robię w rodzinie.
Koszt kuferka bez pęset wyniósł 224,80 (+koszty wysyłki)
Z czego takie rzeczy jak klej, aplikatory, primer, kamień, szczoteczka, taśma i pęsety są na długo, więc myślę, że małym kosztem to zrobiłam.
Klej z Evo 31,50, Remover z Evo 26 zł
Rzęski w boxie mix 6-14 0,20 skręt B w ABC Lashes za 59 zł
Rzęski w woreczku rozmiar 9 0,15 i rozmiar 11 0,20 skręt B 39,80 ABC
Taśma 4 zł ABC
Primer w pędzelku LL 15 zł
Kamień Nefrytu LL 10 zł
Aplikatory LL 15 zł
Szczoteczka LL 3 zł
Nie brałam tylko szczoteczek dla klientek, bo już mają swoje , ale przy następnym zamówieniu wezmę za 8 zł.
Także da się zrobić kuferek do ćwiczeń za ok 250 zł z pęsetami, nie ma co się przerażać. Potem każdy zysk zainwestujemy w nowe rzęski, inny skręt, grubość i rozmiary. Mam nadzieję, że komuś pomogłam :P

Honey
05-02-2013, 11:57
A co myslicie o tym lozku ? Nadaje sie ? :)
2 SEGMENTOWE STÓŁ ŁÓŻKO DO MASAŻU GRATISY (2996925237) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/2-segmentowe-stol-lozko-do-masazu-gratisy-i2996925237.html)

Izi
05-02-2013, 12:10
Ja mam podobne z tym że składa się z 3 segmentów - ale to bez znaczenia bo i tak praktycznie go nie składam. Klientki chwalą że jest w miare wygodne. Z tych dodatków doczepianych nie korzystam.

meraszka
05-02-2013, 12:15
z tego, co widziałam to dziewczyny takie mają- jesli nie planujesz go wozić, bo pracujesz stacjonarnie to jest spoko
ja dojeżdżam i mam dwusegmentowe aluminiowe- najwyższe jakie znalazłam ;) i jest bardzo lekkie- ok. 10kg :)

Honey
05-02-2013, 12:27
No wlasnie czytalam, ze 3 segmenty nie sa konieczne, wystarcza 2. Narazie to ja tylko cwicze na kolezankach, albo w domu albo u nich. W domu mam stol, na ktorym mozna sie polozyc. No, ale jak jade do kolezanek to musze siedziec powykrecana na podlodze. Wczoraj bylam i do dzisiaj mnie boli wszystko.
Hmm a czy te aluminiowe nogi nie sa mniej trwale od drewnianych ? W sumie to wolalabym zeby lozko bylo jak najlzejsze :)

meraszka
05-02-2013, 12:48
jak chcesz przewozić to potrzebujesz lżejsze i łatwo rozstawialne z możliwością szybkiej zmiany wys w razie potrzeby
ja polecam to: ALUMINIOWY STÓL ŁÓŻKO DO MASAŻU 2-SEG TORBA GRATIS (2989804209) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/aluminiowy-stol-lozko-do-masazu-2-seg-torba-gratis-i2989804209.html)
mam dokładnie takie samo- w tych wielosegmentowych w zasadzie nie korzysta się z możliwości przestawiania poszczególnych cześci, a dużo ciężej się takie łożko składa i rozkłada...
to jest lekkie, wygodne i bardzo dobrze wykonane- evonki mialy okazję pooglądać na szkoleniu ;) ja woże, składam, rozkładam, na czwarte piętro bez windy wniosę bez problemu :) jedno co- to polecam sobie wzmocnić torbę na szwach i w mscu przymocowania pasków, bo to się niszczy najszybciej, a nie opłaca się kupować samej torby za min. 100zl :/...

aaa- nie są mniej trwałe i są łatwiej naprawialne w razie czego :) aluminium jest bardzo wytrzymałym materiałem i świetnie się sprawdza, a jego podstawową zaletą jest to że jest lżejsze i łóżko jest też bardziej stabilne oraz mniej podatne na rozchwianie, jak to bywa w przypadku drewianych
ale tutaj wiem, że zdania są podzielone ;)

bombelkowa
05-02-2013, 13:06
też poluję na to łóżko :cwaniak2:

meraszka
05-02-2013, 13:34
no ja wiem wiem, bo jest takie ładne i och i ach ;) hyhy...
jak się wreszcie zbiorę to wrzucę te fotki mojego 'kuferka' do wątku ogólnego ;)

bombelkowa
05-02-2013, 15:36
Właśnie.. czekam na ten temat "perfekcyjnego kuferka" :skacze:

Honey
10-02-2013, 15:15
Bardzo dziekuje za odpowiedz :) Faktycznie ladne :P Bezowe bym chciala :) :love:

---------- Dodano o godzinie 14:15 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 11:00 ----------

Hmmm a moze takie tez byloby ok ? Wazy 11,5 kg. 11,5 KG.STÓŁ, ŁÓŻKO DO MASAŻU+TORBA GRATIS! LEKKIE (3019320038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/11-5-kg-stol-lozko-do-masazu-torba-gratis-lekkie-i3019320038.html)

Agula Hol
15-02-2013, 13:49
Ja mam łózko do masażu ale 4-segmentowe, troszkę cięższe i gorzej się rozkłada więc nie polecam osobą które dojeżdżają do klientek, aczkolwiek u mnie stoi cały czas rozłożone i "nieruszalne" i jestem baaaardzo zadowolona. zawsze mam dolny segment troszkę zgięty żeby klientka miała delikatnie zgięte nogi, raz górny segment podniesiony, bo wole jak ma głowe lekko pod skosem, wtedy lepiej mi się klei. A i klientki mówia że jest im super wygodnie bo wcześniej leżały na płasko i narzekały że wszystko boli.

Margy
15-02-2013, 23:08
Właśnie kompletuje mój pierwszy zestaw, długo zastanawiałam się jaką firmę wybrać, a na razie nie chce kupować w wielu miejscach. Ostatecznie wybrałam Noble Lashes, tylko mam problem z rzęsami. Które wziąć na początek? Nie chce od razu kupować wszystkiego. Raz nie wiem czy w ogóle nadaje się do tego, po drugie kasa.Które profile najbardziej schodzą? Na kursie mówiona chyba o C jako tym najważniejszym.

bombelkowa
15-02-2013, 23:14
B/C schodzą najwięcej..
Kup dwa pudełeczka.. mix 6-14, o,2 i o,15 :) powinno starczyć na początek:)

Margy
15-02-2013, 23:34
W Noble Lashes nie widzę niestety takich mixów. Gdzie mogę takie nabyć?:)

---------- Dodano o godzinie 22:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:32 ----------

Są, są. Już znalazłam:)

bombelkowa
15-02-2013, 23:35
A ja widzę :) rzęsy express lashes, taka zakładka :)
Można je dostać również w EvoLashes.

Margy
15-02-2013, 23:58
A ja widzę :) rzęsy express lashes, taka zakładka :)
Można je dostać również w EvoLashes.

Dzięki wielkie.Już zaglądam do EvoLashes:)

marchewkowy_las
16-02-2013, 01:05
Margy, jeżeli będziesz kupować rzęsy w palecie, to weź profil B na początek, jest on zbliżony do klasycznego C rzęs sypanych. ja bym wzięła grubość 0,15mm, takimi rzęsami nie zrobisz krzywdy żadnej klientce.
u mnie najczęściej używane w aplikacjach 7-8-9-10-11-12mm. najczęściej się kończą 10mm i 11mm.

u mnie z miksa 6-14mm leżą cały czas niezużyte 5 pasków z palety (czyli prawie 30%), bo nie ma na to zapotrzebowania. w takim miksie nie ma 7mm i 9mm, a ja lubię stopniować długości co mm, by uzyskać płynne przejście. warto mieć taki miks dla klientek-niespodzianek, ale kiedy taka niespodzianka do nas zawita? :) trzeba się liczyć z tym, że kilka pasków będą leżały dłuższy czas.

Możesz rozważyć też paletkę mink smart miks, tam będziesz miała co mm 9-14mm. świetnie, że są 9mm ( u moich niektórych klientek, szczególnie po 50-ce, 9mm przeważają na oku), ale znów 13mm i 14mm u mnie leżą nieużywane.

śmieszna
16-02-2013, 15:14
a ja ostatnio mam wysyp 13stek, 14stek , 15stek (dłuższych nie posiadam), kończą się bardzo szybko. Szkoda bo wolę kleić krótsze rzęsy (11stki, 12-stki). Ale np.6tek z mixów nie zużywam prawie wcale...

sztynka
20-02-2013, 23:35
Ja wzięłam mixa z Abc 6-14 i powiem wam, że najwięcej mi 10 poszło do tej pory na początku mojej przygody. Dodatkowo wzięłam 9 mm 0,15 i sporo ich kleję u starszych Pań i na lichych rzęskach. Ostatnio robiłam na opadającej powiece 9,11,9 . Uważam jednak, że powinnam mieć dwa skręty, a przynajmniej ze dwa rozmiary ze skrętu C, właśnie do opadającej powieki. Następnym razem wezmę 9 mm ze skrętu C. Póki co nawet kilka 6 wykleiłam do tych maleńkich rzęsek. Wprawdzie giną one wśród 10 czy innych, ale zawsze to efekt gęstszych rzęs. Niechcący klientce wykleiłam też 14 :wow: bo myślałam, że to 12,miałam nie podpisane, a chciała dość długie. I jaki efekt? Zadowolona babka wyszła i wróciła na uzupełnienie też po 14 :D

Jak pytałam na innym wątku na ile klientek wystarczy mix 6-14 pisano, że mniej niż 5. I tu się nie zgodzę. Wystarczyło mi już na 4 pełne aplikacje i jedno uzupełnienie 3/4. Śmiało wystarczy mi jeszcze na 2-3 pełne aplikacje. Dodam, że nie oszczędzam rzęs. Za pewne nie wyklejam 1:1 choć się staram, ale wiele rzęs mi spada z pęsety niestety , jeszcze nie wypracowałam ruchów.
Mam 2 słoiczki sypanych i miks. Sypane mnie wkurzają i muszę je na taśmę przyklejać.;(

adag1
21-02-2013, 21:24
Witajcie:) Jestem nowicjuszką, ale taką używaną :D bo kurs zrobiłam już 2 lata temu tylko ciągle czasu mi brakowało, żeby zacząć praktykować. Do tej pory zrobiłam tylko 3 pary rzęsek, a zamierzam kontynuować i mam prośbę o kilka rad. Co mogę zrobić, żeby płatki kolagenowe tak mi się nie "ślimaczyły" na granicy rzęs? to bardzo drażni oczy klientek. Myślałam, żeby je może podklejać pod rzęsy i dopiero na nie przyklejać rzęsy taśmą. Sama taśma też nie rozwiązuje sprawy bo często podrażnia powiekę, która jest czerwona i opuchnięta. Może macie jakieś sposoby na to? Z góry dziękuję za rady:)

marchewkowy_las
21-02-2013, 21:29
witamy cię, adag1 :D ja w pierwszej części wątku ogólnego radziłam to: http://forum.wzorki.info/rzesy/1138-przedluzanie-rzes-metoda-1-1-temat-ogolny-cz-1-a-129.html#post317951

adag1
21-02-2013, 22:00
witamy cię, adag1 :D ja w pierwszej części wątku ogólnego radziłam to: http://forum.wzorki.info/rzesy/1138-przedluzanie-rzes-metoda-1-1-temat-ogolny-cz-1-a-129.html#post317951


Dzięki Ci dobra kobieto:*Przepraszam, że tu zaśmieciłam, dopiero próbuję się odnaleźć na forum. Powiedz mi tylko proszę czy tę taśmę jeszcze kleisz na wierzch? Na zdjęciu wygląda, że już raczej nie trzeba.

marchewkowy_las
21-02-2013, 22:06
jeżeli płatki są "włochate" to oklejam. jeżeli gładkie i ich powierzchnia nie ma bawełnianych niteczek, to nie oklejam. teraz pracuję na płatkach silcopad, z nimi nigdy nie ma problemu z kolagenem, żelem, czyli czymś, co miałoby wypływać :)

AnastazjaB
23-02-2013, 21:21
Najzabawniejsze są te paski 6mm w miksach C :D Nie mam żadnej koncepcji na to jak je wykorzystać... podwinięte precelki, ani an dolne, ani na kącik, ani na doczepkę. 6mm B mimo również nieproporcjonalnego skrętu jeszcze można zastosować do wykończenia, ale dla C nie mam zastosowania...

marchewkowy_las
24-02-2013, 15:14
u mnie C 6mm też leżą :/:

nadiuszka
24-02-2013, 21:17
ja ostatnio je kleiłam :) pani miała rzadki meszek i włąśnie pod rękę wpadły...

mala_123
20-03-2013, 13:04
Mam pytanie dotyczące kleju z SL, ile tak naprawdę schnie ten lej ultra plus ?
Jestem osobą początkującą jeśli chodzi o stylizację rzęs. Pani w hurtowni nie zrozumiała, że chciałam ten klej dla osób początkujących. Zastanawiam, się czy dam radę pracować na tym kleju.

Izi
20-03-2013, 13:39
mala_123 klej U+ z SL jest klejem szybkoschnącym ale jestem pewna że sobie poradzisz. Ja pamiętam moje pierwsze klejenia, wybrałam wtedy klej dla początkujących i to moim zdaniem nie była dobra decyzja. To nie są dobre kleje, schną baaaaardzo ale to baaardzo długo przez co można się nieźle zirytować. Kiepsko "chwytają" się rzęsy naturalnej, ześlizgują... Jak już to kiedyś napisałam miałam wrażenie że próbuje przykleić coś na wodę. U+ jest szybki ale nie na tyle aby nie móc poprawić źle ułożonej rzęsy. Wybierz jakąś cierpliwą ofiare;) siadaj i klej:ok: A później koniecznie zdaj relacje:)

edytakon
20-03-2013, 15:08
Dokladnie jak pisze IZI sprobuj i zdawaj relację :)

Marz_g
11-04-2013, 04:01
Witam!
Po wielu godzinach spędzonych przed komputerem, i mega natłoku informacji od Was, postanowiłam spróbować i zamówiłam zestaw z Black Lashes ZESTAW STARTOWY na 50 klientek + KUFEREK [2782] - 329.00zł : Black-Lashes Sklep On-line, przedłużanie i zagęszczanie rzęs Black Lashes. Przedłużania rzęs ,zagęszczanie rzęs ,Szkolenie i kurs. przedłużanie i zagęszczanie rzęs kursy,Prze (http://www.sklep.black-lashes.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=75&products_id=1086)

Czekam więc na paczuszkę i zdam relację!
Ps. dziękuję za wszystkie początkowe informacje, które pomagają podjąć mam nadzieje słyszne decyzje ;-)

iosa
11-04-2013, 09:47
ja na początku, po przeanalizowaniu forum, wiedziałam tylko jedno, że na pewno nie jest mi potrzebny gotowy kuferek. Może,na początek, trzeba było iść jednak na szkolenie a dopiero później kupować kuferek. Klej 10 ml na początek na pewno nie jest Ci potrzebny - z tego co tu dziewczyny piszą, to nawet stylistki, które prawie że dniami i nocami wyklejają - raczej nie używają klejów o tej pojemności. A poza tym nie masz w zestawie w ogóle rzęs na paskach a na początek dobrze mieć wybór i sprawdzić co ci bardziej pasuje.

Testuj i pisz co i jak:)

kiwaczek2
11-04-2013, 10:24
też bym nie wzieła tego kuferka ze względu na rzęsy jakie dają (skręt i dlugości ) oraz 2 aplikatory - jak to ma starczyć na 50 klientek, rozumiem że dezynfekcja:) no i klej gigant
a byłaś już na kursie?

Marz_g
12-04-2013, 00:14
Tak, byłam na kursie, używałam na nim właśnie rzęs takich (nie na pasku) i całkiem nieźle sobie z nimi radziłam (tak twierdziłą instruktorka;-) )
co do kleju, faktycznie opini jest tyle, że da się zgubić i miałam obawy co do pojemności, ale! Analizując ceny tych wszystkich rzeczy z osobna wyszłoby finansowo o wiele wiele więcej, więc zdaję sobie sprawę, że tego kleju nawet w połowie pewnie nie zużyję, ale mój budżet na tym jakoś strasznie nie ucierpi, a będę wiedziała czy następnym razem kupić ten sam czy inny. Jeśli chodzi o aplikatory to zobaczymy jak się będą sprawdzać, podobno bardzo dużo dziewczyn używa zwykłych patyczków kosmetycznych, które też sobie świetnie radzą. Takie rzeczy zawsze można dokupić gdziekolwiek na allegro. Tak też zamierzam zrobić, tzn dokupić sobie kilka pierdółek typu pierścionek na klej itp. Mam nadzieję, że wybór firmy i ich produkty okażą się naprawde wystarczająco dobre. Jeśli chodzi o dezynfekcję to mam w domu komplet :)
Ps. dobrałam oczywiście kilka dodatkowych rozmiarów rzęs ;-)

fryzzz
12-04-2013, 00:27
też bym nie wzieła tego kuferka ze względu na rzęsy jakie dają (skręt i dlugości ) oraz 2 aplikatory - jak to ma starczyć na 50 klientek, rozumiem że dezynfekcja:) no i klej gigant
a byłaś już na kursie?

Dziwnie to napisali le chodzi o 2 opakowania po 100sztuk :)

Marz_g
12-04-2013, 01:00
tak też myślałam, ale pewna nie byłam :P śmiesznie by było gdyby wrzucili 2 szt, ale z drugiej strony wszystko jest możliwe :)

marchewkowy_las
12-04-2013, 01:44
doczytałam, że w opakowaniu jest 100szt, a w kuferku masz 2 opakowania :) zestaw wydaje się być ok, można pracować :)

kiwaczek2
12-04-2013, 15:19
no 2 x 100:) to co innego . smiesznie by było gdyby dali tylko 2. a dokupiłaś sobie inne rozmiary rzęs też sypane? tak z ciekawości pytam

Marz_g
14-04-2013, 00:05
Tak więc: otrzymałam kufereczek, faktycznie jeśli chodzi o aplikatory to były 2x 100szt.
Pęsety są średnie, cała reszta jak narazie ok! :) Pierwsze samodzielne rzęski już za mną :P

Rzęsy które dokupiłam, też sypane...
Następnym razem przetestuje na pasku

Chantelle
19-04-2013, 21:58
Jestem już po kursie przedłużania rzęs 1:1. Wszystkie pracujecie z primerem? Faktycznie jest niezbędny? Czy może na początek darować sobie. Uczyłam się na prostych pęsetach. Widziałam na stronce NL pęsetki w różnym przedziale cenowym 10-40zł...Czy prócz ceny jest jeszcze jakaś różnica? Rzęski, klej napewno wezmę od evolashes...nad resztą dumam ;)

kiwaczek2
19-04-2013, 22:26
Primer to podstawa.inaczej moga sie odklejac.szybko. Jedna buteleczka starcZy na wieki. Na kursie chyba mowili o primerze?
A pesety- ja pracowalam roznymi na kursie i wybralam ta co mi pasowala najbqtdziej akurat zq 8 zl

Chantelle
19-04-2013, 23:20
Kurs hmmm :nie_powiem:O primerze wiem z forum, chyba że przespałam primerowy moment na wykładzie i podczas zajęć praktycznych - wszystko możliwe :huh:
Powiem Wam, że bez was jak bez ręki, a jedną ręką to za dużo rzęs nie dałoby się dokleić ;) Narazie przeczytałam chyba tylko? 1/3 2cz o rzeskach i jest to mega wiedza :thx: Pani z kursu podała mi kilka stronek, z których próbuję skompletować sobie zestaw na początek...:/:Na pewno muszę kupić też lampę, bo bez, jestem ślepa jak kura o zmierzchu... :porazka:

iosa
20-04-2013, 08:16
bez lampy zrobiłam tylko 1 aplikacje i powiedziałam, że nigdy więcej;( oślepnąć można. Teraz dochodzę do wniosku że bez profesjonalnego łózka nie dam rady - plecy strasznie:( bolą

kiwaczek2
20-04-2013, 08:35
ja jako że jestem świeża robie poki co na fotelo-leżaku rozkładanym. i nawet wygodnie i mnie i klientce. klientce wygodniej bo nie leży plackiem tylko w pozycji pół lezącej. dobry dostęp do rzęs. na początek póki ćwiczę wystarczy.

chantelle - szkoda że trafilas na taki kurs

Star Lash Academy
20-04-2013, 11:47
Chantelle szkoda ze trafilas na takiego szkoleniowca, który z mocnym postanowieniem nie podkreślił na kursie jak ważny jest primer... skoro Ty masz takie wątpliwości teraz tzn ze kurs nie dokonca został przeprowadzony profesjonalnie ;/
Kup lampe to podstawa przy tym zabiegu, bez lampy nie zobaczysz dokladnie baby lashes, a to jeest przeszkodza w tym, że mozesz je posklejac z rzeskami w srodkowym czy ostatnim cyklu zycia efekt tego taki ze beda Ci rzeski ciagnac maluszki i wkoncu wyrwa takiego mlodziaka a szkoda...
Zakup porządna lampe, na allegro sa juz po 129 zl takie montowane do blatu, ja na niej pracuje prawie 2 lata wczesniej mialam stojaca lampe ktora zajmowala mi za duzo miejsca, ta jest zgrabna wszedzie sie zmiesci :) A co najfajniesze jesli masz zamiar jezdzic do klientek to ja bierzesz ze soba bo jest lekka ;)
Jak bys miala pytania pisz na PW podesle Ci linka

agaciorka93
21-05-2013, 18:17
Właśnie staram się skompletowac dla siebie zestaw na dobry początek i chciałam się poradzic

Klej D plus bedzie ok ?
Rzęski - na kursie pracowalam na sypanych rzęsach ale chyba wole paletke wypróbowac i zamierzam zakupic profil B 0,15 bo z tego co czytalam to wlasnie takie lepiej na początek ale lepiej rzęsy jedwabne czy moze minki z dodatkiem norki ?
I czy sam primer na początek starczy ?

marchewkowy_las
21-05-2013, 21:28
ja uważam, że D+ na początek będzie ok. aczkolwiek nie wszystkie moje kursantki go lubią nawet podczas szkolenia.

rzęski 0,15mm grubości to bardzo dobry wybór. jeżeli będziesz zamawiać w Noble Lashes lub Evo, to profil B jest trafnym wyborem. polecam mix2, masz tam najwięcej pasków z tych rozmiarów, które rzeczywiście są potrzebne najbardziej.

myślę, że sam primer na początek starczy.

nadiuszka
21-05-2013, 21:45
tak jak pisze Ala, tylko ja bym i primer i cleanser wzięła. każdy ma swoje przeznaczenie i nigdy nie wiesz z jakim syfem :nie_powiem: klientka na rzęsach przyjdzie. nie ma co w takim przypadku szorować primerem, konieczny jest cleanser

agaciorka93
21-05-2013, 21:56
Dziekuje Wam za odpowiedz :)

Jeszcze chcialam zapytac bo nie jestem pewna ale na kursie pani mi powiedziala ze lepsze sa rzęsy w woreczkach niz w paletkach bo czasem jak sciagamy rzęske z paska to zostaje na nich klej czy ma to jakis wplyw na jakosc przedłużenia ?

marchewkowy_las
21-05-2013, 22:05
jeżeli nie kupisz tanich rzęs w palecie na allegro, to nie będziesz miała tego problemu. wszystkie rzęsy w paletach Evo i Noble Lashes są wyśmienitej jakości, po oderwaniu rzęsy z paska, nie zostaje żadnego kleju :D

agaciorka93
21-05-2013, 22:13
dzieki wielkie :) i tak mialam zamiar kupic w evo wiec chyba juz nie mam wątpliwosci :)

nadiuszka
21-05-2013, 22:23
a pani na kursie nie powiedziała że używanie rzęs sypanych znacznie wydłuża czas aplikacji? szczególnie u osoby początkującej.
tak jak piszę Ala rzęsy na paskach dobrej jakości nigdy nie odrywają się razem z klejem.

Agnieszka Praska
22-05-2013, 00:17
Właśnie staram się skompletowac dla siebie zestaw na dobry początek i chciałam się poradzic

Klej D plus bedzie ok ?
Rzęski - na kursie pracowalam na sypanych rzęsach ale chyba wole paletke wypróbowac i zamierzam zakupic profil B 0,15 bo z tego co czytalam to wlasnie takie lepiej na początek ale lepiej rzęsy jedwabne czy moze minki z dodatkiem norki ?
I czy sam primer na początek starczy ?

odnosnie kleju, wszystko zalezy na jakim sie uczylas i na jakim pracujesz oraz jakie masz tempo pracy( ja od razu kursantke ucze na szybciochu)

co do rzesek to i silki i minki sa super, tylko male sprostowanie nie ma na swiecie rzes mink z dodatkiem norki:P;) jest mink syntetyk albo norka naturalna:D

agaciorka93
22-05-2013, 12:50
agulusia pracowalam na szybkim kleju i przepraszam za błąd :)
nadiuszka pani sama pracuje na sypanych no i tak jak juz wspomnialam powiedziala ze na rzęskach w paletce zostaje czasem klej. Tak czy siak zakupie sobie paletke w evo i prawdopodobnie bede sie za jakis czas wybierac do Was na doszkolenie z 1:1 bo wydaje mi sie ze moja wiedza ktora nabylam nie jest dosc wystarczajaca

Agnieszka Praska
22-05-2013, 15:34
na pewno bedziesz zadowolona ;)

karolinka0410
28-04-2014, 11:46
Cześć dziewczyny jestem swiezo po kursie 1:1 mój szkoleniowiec polecala takie firmy jak looksus lashes, secret lashes i perfect lashes nie wiem z jakiej firmy zamowic sobie podstawowe rzeczy . Uczylam sie na kleju wolno schnacym i jak dla mnie zdecydowanie za dlugo to trwalo na poczatek chce cwiczyc na bliskiej rodzinie i chociaz z 3 rodzaje rzes bym chciala kupić, najwiekszy problem sprawia mi wybranie odpowiedniej firmy czy ktoraś z was testowala produkty z wyzej wymienionych firm jakie macie opinie ?

Mysiaczeq
28-04-2014, 12:33
looksus podobno ok ale nie uzywalam. secret ma drogie produkty w porownaniu do konkurencyjnych firm ktore oferuja sie u nas na forum. o tej ostatniej nie slyszalam

Agnieszka Praska
28-04-2014, 13:46
karolinka poczytaj watek polecane nie polecane ;) na pewno sobie cos wybierzesz sama chetnie pomoge ale w tamtym watku ;) http://forum.wzorki.info/rzesy/8410-polecane-nie-polecane-produkty-do-stylizacji-rzes-rzesy-kleje-itd-50.html
na pewno pomysl o kleju szybciejschnacym, rzesy polecam w paletkach a nie sypene

kiwaczek2
28-04-2014, 17:33
z tych 3 co piszesz ja bym stawiała na looksus, o ostatniej tez nie słyszałam. ale looksus ma i dobre rzęsy i dobre kleje w przystępnyh cenach.otatnio poszerzyli również swoją ofertę co jest na plus dla nich. i tak jak agnieszka pisze przejrzyj wątek polecanych rzeczy - kopalnia wiedzy.

karolinka0410
28-04-2014, 23:48
no to uciekam do czytania tego tematu dziekuje za odp :)

aduchaa
31-08-2014, 02:36
Dziewczyny a co sądzicie o takim zestawie z LL? :) 600zl

Zawartość zestawu:

Rzęsy typ B (0.25 g):

B – grubość 0.15 mm – długość 7 mm
B – grubość 0.20 mm – długość 8 mm
B – grubość 0.20 mm – długość 10 mm
B – grubość 0.20 mm – długość 12 mm
B – grubość 0.20 mm – długość 14 mm
Rzęsy typ C (0.25 g):

C – grubość 0.15 mm – długość 8 mm
C – grubość 0.20 mm – długość 9 mm
C – grubość 0.20 mm – długość 11 mm
C – grubość 0.20 mm – długość 13 mm
C – grubość 0.20 mm – długość 15 mm
Pozostałe produkty:

Aplikatory bezwłókienkowe (średnica 2.0 mm)
Pęseta stalowa typ S (mocno zakrzywiona)
Pęseta stalowa typ I (prosta)
Klej czarny – Extra Strong – 10 ml
Zmywacz kleju – w żelu – 15 ml
2 x szczoteczki okrągłe do rozczesywania
Opaska kosmetyczna
Primer – odtłuszczacz do rzęs naturalnych – 10 ml
szczoteczki (10 szt. w opakowaniu)
Pompka do osuszania
1 x pierścionek do kleju
Kamień Nefrytu
Podkładka silikonowa
Taśma medyczna – papierowa
2 x płatki żelowe pod oczy
Plakat A2 – Looksus Lashes
10 x ulotka informacyjna
Kuferek kosmetyczny
Cena zestawu: 600 zł brutto

aticzka88
31-08-2014, 07:24
Aducha,
moim zdaniem sama powinnas sobie skomponowac kuferek. :)
ja popelnilam blad i kupilam zestaw, do tej pory 3/4 tego lezy i spi razem z kurzem. :P
jelsi jestes osoba poczatkujaca to na pewno nie zuzyjesz na starcie takiego duzego kleju, za chwile bedzie do wymiany. co do rzes, to co kto lubi. Aczkolwiek ja 0,20 nie lubie zbytnio no i wole krotsze rzesy niz 15 czy 14 :P hihi.
A no i najważniejsze, nie kupuj rzes sypkich. Odradzam. Wydłuzysz sobie tylko czas pracy i nerwy stracisz na odpowiednim profilowaniu. Ktos madry wymyslil paletki i tego sie trzymaj ;) sa napradwe swietne, mozna wybrac wszystko o czym dusza marzy i czas pracy jest krotszy.
W kazdym badz razie, na spokojnie wez kartke i sama sobie skomponuj zestaw. Wyjedziesz na tym naprawde lepiej i z pewnoscia bedziesz wszystkiego uzywac :)

aduchaa
31-08-2014, 13:07
Dzięki kochana! :) Tak właśnie czytałam, że chyba lepiej skompletować samodzielnie. To może mogłabyś mi jeszcze doradzić, które rzęsy "najszybciej schodzą" ? :) Chciałam kupić z Secret Lashes albo Looksus, z tym że w Secret nie widzę właśnie paletek albo jestem ślepa...

---------- Dodano o godzinie 12:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:08 ----------

a polecacie bardziej minki czy silki? :)
znalazłam coś takiego na secret lashes i myslalam zeby to kupic na start:
Mix Rzęsy Mink C 0,15 7-14 - SecretLashes (http://www.secretlashes.pl/shop/product.php?id_product=203)
Mix Rzęsy Mink B 0,15 7-14 - SecretLashes (http://www.secretlashes.pl/shop/product.php?id_product=222)


lub te na looksus - http://www.looksus.eu/pl/p/Rzesy-Mink-mix/11

aticzka88
01-09-2014, 10:11
hm,
co do firmy, zeby nie bylo ze robie reklame albo anty reklame to powiem Ci jakie ja kupuje. Ja uzywam rzes z Evo lashes, Magnitica i Noble Lashes. I sa dla mnie najlepsze. Cena z tych 3 firm jest praktycznie taka sama, a jesli sie rozni to malo. Bardzo dobra jakosc i zawsze jestem zadowlona. Wczesniej tez uzywalam secret, ale metoda prob i bledow wybralam sobie swoich ulubiencow :) :D
jesli upierasz sie na secret czy looksus to juz musisz sama dokonac ostatecznego wyboru. Mialam te z secret (te ktore wkleilas) i byly ok.

maglashes
22-10-2014, 17:04
Myśle że na poczatek- 4 0,25 rzes- co 2 długość, chyba 0,15 najlepiej do nauki C lub B.
Klej odtłuiszczacz remover.
2 pęsety,
Tasma lub płatki- ja lubię tasme perforowaną.
Szkiełko pod klej lub pierscień.
Reszte każdy ma- nożyczki i inne perdółki to naciągactwo ;) Na poczatek starczy co wyżej. I wiedza!!! Do której rzesy można kleić, do której nie warto, i co powiedzieć aby sie trzymały ;) Czyli piguła wiedzy ;)

bombelkowa
22-10-2014, 18:32
żeby robić ładne stylizacje trzeba używać rzęs schodząc co rozmiar, a nie skakać co 2.. :huh:

One Million Lashes
22-10-2014, 20:15
Myśle że na poczatek- 4 0,25 rzes- co 2 długość, chyba 0,15 najlepiej do nauki C lub B.
Klej odtłuiszczacz remover.
2 pęsety,
Tasma lub płatki- ja lubię tasme perforowaną.
Szkiełko pod klej lub pierscień.
Reszte każdy ma- nożyczki i inne perdółki to naciągactwo ;) Na poczatek starczy co wyżej. I wiedza!!! Do której rzesy można kleić, do której nie warto, i co powiedzieć aby sie trzymały ;) Czyli piguła wiedzy ;)

cztery długości to zdecydowanie za mało nawet jak dla osoby początkującej !!! Podobnie jak tyko jedna grubość i tylko jeden skręt. Mysle ze za pochopnie włożyłaś reszte rzeczy do naciągactwa i pierdółek, a co chociażby z aplikatorami, szczoteczkami, cleanerem itp?

Moim zdaniem kuferek najlepiej składać razem ze swoim instruktorem, lub już samemu po odbytym kursie, wtedy każda kursantka wie najlepiej czego potrzebuje.

bombelkowa
23-10-2014, 08:41
dokładnie :ok:
kupowanie gotowego nie ma sensu w większości przypadków. Ale dobry instruktor złoży Ci "kuferek" składający się tylko z potrzebnych rzeczy..

Madziuszka
27-02-2015, 15:09
Hej dziewczyny :) Stworzyłam sobie tak wstępnie zestaw startowy, chciałam zorientować się mniej więcej w kosztach itp. Przeczytałam oba wątki o przedłużaniu rzęs i na podstawie waszych wypowiedzi wybrałam to :
1. Klej Evo D+ 35 zł
2. Primer Evo 34.50 zł
3. Cleanser Evo 34.50 zł
4. Podkładka do rzęs Evo 5 zł
5. Kamień Nefrytu CZ (CosmeticZone) 8.99zł
6. Pierścień do kleju 5szt. CZ 6.99 zł
7. Wkłady do pierścienia 10szt. CZ 3.99zł
8. Pęseta Vetus prosta nr.5 CZ 14.99 zł
9. Pęseta Vetus zakrzywiona nr.4 CZ 14.99 zł
10. Szczoteczki do rzęs 11szt. CZ 5.99zł
11. Aplikatory do rzęs 100szt. CZ 14.99zł
12. Dmuchawka CZ 8.99zł
13. Taśma perforowana 2,5cm-9m CZ 3.99 zł
14. Taśma włókninowa 2,5cm-9m CZ 2.99zł
15. Płatki pod oczy z podziałką 10 par CZ 12.99zł
16. Rzęsy Mink Premium Evo Mix 0,15 C(D) 59,99zł
17. Rzęsy Silk Diamond Evo Mix 0,2 C 59.99zł
18. Rzęsy Soft Diamond Evo Mix 0,1 B 59,99 zł
19.Rzęsy Mink Express NobleLashes 0,15 Mix2 (8-14) J 59,99zł
20. Skinsept
Czy któraś z was byłaby tak miła i podpowiedziała czego brakuje albo co jest zbędne ? ;)

Izi
27-02-2015, 16:26
Madiuszka, te płatki pod oczy to badziew straszny. Nie wiem jak uczono Cię podklejać dolne rzęsy... jeśli miałaś na myśli typowe płatki pod oczy to te się nie nadają. Płatki zazwyczaj to koszt od ok. 3 do 5zł za parę. W swoim kuferku masz taśmy (ja jestem wielką przeciwniczką stosowania takich taśm pod oczy i nikt mnie nie przekona w tym temacie - koniec kropka) ale każdy ma wolną wolę ;) jeśli będziesz nimi podklejać to te z podziałką Ci się nie przydadzą. Weź sobie pod lupę taśmę M3 Microfoam jeśli nie chcesz płatków. Pęsetki: są vetusy i vetusy, radziłabym kupić je w Evo lub Noble (bo widzę że tam będziesz tez składać zamówienie). 14 zł to dość niska cena jak na pęsetki i straszy złą jakością, a to Twoje główne narzędzie pracy... osobiście bym nie ryzykowała :D Kamień nefrytu i pierścienie... z czego zazwyczaj nabierasz klej? bo jak z kamienia to pierścienie Ci nie potrzebne. A jeśli już to polecam znaleźć tzw. jednokomorowe i owijać je za każdym razem folią aluminiową, będą służyć na dłużej :D
Skręt J jest mało popularny a niektóre z firmy wspominały o ich wycofaniu więc jeśli nie masz zapotrzebowania od konkretnej klientki to sobie je odpuść, przyda Ci się za to jakieś pudełeczko ze skrętem B. Dmuchawka do kleju D+ raczej też zbędna - zaschnie sam ;]
Przydadzą Ci się jeśli nie masz małe nożyczki - do przeróżnych docinanek: pasków, płatków taśmy itp.

To tak na szybko, nie wczytałam się dobrze ;)

Madziuszka
27-02-2015, 17:51
Ja jeszcze nie kleiłam :wstydek: nawet pęsety w rączce nie miałam :haha2: chciałam tak wstępnie wiedzieć co i jak, dziękuję Ci bardzo za odpowiedz :*

ledith
27-02-2015, 17:57
Rzęsy na taśmach nie potrzebują już podkładki :) bo za ta cenę domyślam się że chodzi o podkładkę silikonowa
taśma papierowa wystarczy plus płatki np z Evo ( taśmy używam np w przypadku uczuleń lub do przetrzymania powieki jeśli rzęsy zbyt mocno się kładą )
jeśli kleisz z kamienia to pierścionki są zbędne ( ja jako alergik nie mogę mieć kleju tak blisko nosa wiec używam tylko kamienia )
Klejenie zaczęłam od Hs4 z Evo ( dmuchawka była zbędna )
Pesety jak wyżej polecam z Evo :)

Dodatkowo nożyczki , płyn micelarny ( do demakijażu ) , rękawiczki ( można pracować w nich stale lub zakładać gdy np klientka ma tłusta strefę T ), jeśli zaznaczasz sobie na płatku , taśmie podziałke z długościami to dobrze mieć np pióro/cienkopis bo długopis na płatkach nie zawsze chce pisać ;)

Madziuszka
27-02-2015, 19:27
Ta podkładka to jest właśnie do rzęs w paskach :)evo (http://evolashes.pl/167-podkladka-do-rzes.html) A czy dmuchawka nie przyda się jak klientka się spłacze ? A co do pierścionków to wpisałam na liste bo pewnie będę chciała sprawdzić z czego mi wygodniej brać klej :P Dziękuje za cenne rady :) Przynajmniej już wiem mniej więcej finansowo ile to wyniesie ;) Teraz tylko muszę odłożyć kase na kurs ... mam nadzieje że u Kurki :wstydek:

---------- Dodano o godzinie 18:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:21 ----------

Dziewczyny a powiedzcie mi o co chodzi z tymi pęsetami :huh: Pęseta prosta VETUS #5 Cosmetics Zone - sklep internetowy (http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Peseta-prosta-VETUS-5/64)
myslicie że skoro o tyle tańsze od tych z Evo to to są podróby jakieś ?

ledith
27-02-2015, 20:37
Ja kompletowałam kuferek po kursie :) i na kursie możesz sprawdzić z czego będzie Ci się lepiej kleić.
Co do podkładki myślałam że piszesz o tej okrągłej do rzęs sypanych ;)

Po upuszczeniu pesety poleciałam na szybko kupić na chwilowe zastępstwo tania "vetusa" czarna za 9 zł w hurtowni ... i niestety ale różnica jest bardzo duża m.in. źle przylegają do siebie końcówki i nie są tak cienkie :(
Ale z pesetami też bym poczekała do szkolenia :) Ja na szkoleniu pracowałam różnymi pesetami i później dopiero zdecydowałam która mi najlepiej leżała


EDIT :

Przejrzałam ofertę tego sklepu który wstawiłaś . Sklep z mojego miasta i ma dosłownie identyczna ofertę jak ten w którym kupowałam pęsetę za grosze wiec domyślam się że będzie to takie samo badziewie :] Patrząc chociażby na ofertę rzęs "chińskich " nie można zbyt wiele oczekiwać

Madziuszka
27-02-2015, 21:55
Dziękuje :) Tak jak mówie to była wstępna kalkulacja i rozeznanie, nie mam zamiaru nawet próbować kleić przed kursem bo boje się złych nawyków :D Ledith to z Łodzi jesteś ? Czy coś źle zrozumiałam ;)

ledith
27-02-2015, 22:11
Tak :)

samaron
27-02-2015, 22:39
taa dmuchawka całkiem zbędna, (moja siostra mocno ryczy, podkładam po prostu chusteczke do odprowadzania łez i kleje dalej)
ja też kiedyś kupiłam jakieś tańsze pęsety, niby na oko w porządku, ale rzęsy mi z nich po prostu wyskakiwały - strzelały
ja mam jeszcze pierścień do rzęs i biorę rzęsy z palca
najbezpieczniejsze będą B jeśli z evo - nimi raczej nikomu krzywdy w stylizacji oka nie zrobisz, mixy paletek 0,15 i 0,20 zarówno mink i silk (one się nieco różnią rozmiarowo)
pod oczy płatki angel lub taśma piankowa
jeśli chodzi o kleje każdy ma swój typ, ale każdy klej też lubi inne warunki (temp. wilgotność), warto wypróbować kilka, na poczatek na pewno polecą Ci jakiegoś pewniaka :)
Oraz kurę również polecam z całego serca, ale także Agnieszkę Praską :)

Madziuszka
28-02-2015, 01:17
Ledith a gdzie mogę zobaczyć jakieś Twoje prace, oraz cene ? Szukam właśnie kogoś kto mógłby robić mi rzęsy jak wróce do polski ;)
Samaron po przeczytaniu całego wątku rzęsowego już wiem że Kurka to ta jedyna :skacze:

ledith
28-02-2015, 16:14
Wysyłam pw :)

namezaneta
03-03-2015, 20:12
Dziewczyny a na jakich pestach najlepiej sie wam pracuje ? jakie polecacie dokaldnie ? Bo sa te za 60 zl sztuka i te po 10 zl . jestem ciekawa waszych opinii ;)

Izi
04-03-2015, 10:58
Ja czasem zmieniam ale ostatnio moje faworytki to Vetus ST-15 i Vetus 5A-SA. Do pęsety poniżej 40zł bym w ogóle nie podchodziła, chyba że widziałabym ją na żywo i mogłabym sprawdzić czy się nadaje. Mam pęsety o tych samych oznaczeniach kupione w różnych miejscach i w różnej cenie - różnią się i to bardzo. Nie podejrzewam żeby dystrybutorzy kupując chińszczyznę za 5 zł narzucali mega marżę i sprzedawali je potem po 50 zł. Liczę na uczciwość ;) a jakość niestety kosztuje. A dopłacenie 30 czy 40 zł za swoje GŁÓWNE narzędzie pracy to w zasadzie żadna dopłata ;)

k.kasia
23-03-2015, 15:11
czesć dziewczyny jestem początkującą stylistką rzęs,mam pytanie na temat pęset jakie one powinny być?bo ja mam bardzo ostre prawie jak igła zamówiła z clareny,i bardzo długo zajmuje mi aplikacja rzęs,nie wiem czy to wina produktów czy mojego sprytu?wszystkie produkty zamawiałam z clareny i rzęsy z norek ale na początek to chyba samobujstwo bo trzeba kleić kilka do jednej rzęsy naturalnej.Więc proszę o poradę jak ktos wie jakie rzęsy zamówić na początek,pęsety,klej zeby się lepiej pracowało to bardzo proszę.Ja robiłam kurs w secret lashes.jestem bliska załamania może ja po prostu się do tego nie nadaję ale nie poddaję się bo bardzo chcę się nauczyć przedłuzania rzęs

kiwaczek2
23-03-2015, 17:13
o matko nie wiem co napisac, bo moim zdaniem ciezko tak hop siup poradzić . na szkoleniu powinni ci to wszystko wyjasnic. co, gdzie, jak i za ile. kazdy musi dobrac pod siebie, nie ma jednego idealnego produktu który przypasuje każdemu.
jak to kilka rzęs do jednej? kleiłaś objętościowo? bo czytając to co napisałaś brzmisz raczej jak osoba początkująca. jedni lubią produkty z noble, inni z evo a jeszcze inni z mlashes. ale zeby z clareny to akurat pierwsze słysze.

tu na forum w wątku przedłużanie rzęs jest mnóstwo informacji - polecam przeczytac wszystko.

k.kasia
23-03-2015, 18:01
no tak mówiłam że jestem początkująca.Na kursie nie miałam żadnej teorii co do przeciwwskazań i dezynfekcji pęset wszystkiego dowiedziałam się na necie.a co do rzęs to kleiłam np 2 rzęsy z norek do jednej naturalnej bo jak kleiłam1;1 to nie było prawie wcale efektu.narazie szukam produktów dobrych dla siebie pęset ,rzęs i w miarę dobrych jakosciowo.a z clareny można zamówić tylko przez salon kosmetyczny tak prywatnie nie

Honey
23-03-2015, 18:42
Słaby ten kurs, tam powinni Ci wszystko powiedzieć i pokazać swoje produkty. Nawet jeśli jesteś już po kursie to instruktorka powinna Ci doradzić co wybrać. Clarena jest chyba w Katowicach niedaleko hotelu Monopol ? :huh:

k.kasia
23-03-2015, 21:36
teraz sama widzę że to kiepski kurs ale jestem w trakcie prawie przy końcu i troche za mało jest tych godz. ćwiczeniowych

kiwaczek2
23-03-2015, 22:01
to tak jak mowie, poczytaj tu na forum. dowiesz sie duzo. a jesli jestes w trakcie kursu to jeszcze mozesz sie spytac instruktora o produkty.
firm rzesowych jest duzoa niektore z nich to - noble, evo, mlashes, starlash, looksus lashes

k.kasia
24-03-2015, 17:29
dziewczyny jakie to są rzęsy mink?

Izi
24-03-2015, 21:36
MINK - to rzęsy syntetyczne wykonane z poliestru, różnią się od rzęs SILK bardziej matowym wykończeniem (nie są tak błyszczące), powierzchnia jest.. "chropowata" (tak mówią, ja nie mam mikroskopu ;]) przez co mają lepszą przyczepność. Ja osobiście od dawna pracuje na wersji mink, silk - nie lubię.

KasiaPu
24-07-2016, 00:09
Hej dziewczyny.
Ostatnio ukonczylam kurs z russian volume z ktorego nie jestem zbytnio zadowolnona. Chce isc na jeszcze jeden ale za nim zdecyduje sie do kogo chcialabym pocwiczyc na manekinie lub kolezance 😊.Czy moglybyscie mi napisac jakie rzeski kupic do volume. Chodzi mi o skrety i dlugosci, ktorych najczesciej uzywacie. I ktore warto miesc w swoim kuferku? Pozdrawiam

Izi
26-07-2016, 17:08
KasiaPu hymm... trochę dziwne pytanie szczerze mówiąc biorąc pod uwagę że ukończyłaś kurs volume (czyli nie Twój pierwszy). Dobór rzęs to kurcze jakaś tam podstawa opanowana na 1:1... :/:

Skręt i długość to wiadomo że kwestia indywidualna. Jeśli chodzi o grubość ja używam 0,07 i do większych objętości 0,05 :)

maja-kozz
08-12-2017, 14:37
kurcze to strasznie słaby ten kurs... :/ radziłabym Ci upomnieć się o swoje, masz prawo wymagać solidnej dawki wiedzy, tak by potem móc pracować. ja też niedawno skończyłam kurs, pracuję dopiero pół roku, ale czuję się świetnie w zawodzie, ponieważ tam gdzie odbyłam kurs przygotowano mnie do pracy świetnie. wiadomo, że coś tam zawsze w necie można doczytać, ale nie wszystko i nie podstawy, moim zdaniem ;)

samosia_zosia8
08-12-2017, 14:58
zgadzam się, tylko porządny kurs przygotuje cię do pracy :)
ja dwa lata robię rzęski, już wiele testowalam, ale najbardziej lubię te firmy natual lashes :) teraz mają nową grubość, wygląda hipernaturalnie na oku :) 0,085 mm :)

maja-kozz
08-12-2017, 23:30
ooo to widze ze my to samo szkolenie ;D hehe tylko ty dawniej ;)
mowisz, ze ich nowa grubosc fajna? musze sprobowac :):) pozdr.

ruda21.14
21-06-2018, 12:01
ciekawe!

ruda21.14
11-07-2018, 13:03
Ważna jest dobra pęseta do rzęs. Sprawdź sobie te od Beauty Lashes :) https://beautylashes.pl/pesety

Aggi
08-02-2019, 09:52
ja zaczynałam tym zestawem https://magniticalashes.pl/sklep/zestawy/kuferek-startowy-zestaw-do-przedluzania-rzes-premium.html i bardzo dobrze mi się na nim pracowało - tak samo lubię produkty tej marki, warto sięgnąć po ich pęsety

Caliope
20-07-2021, 12:31
A czy robicie sobie same rzęsy?