PDA

Zobacz pełną wersję : Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)



Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8

samaron
03-02-2012, 10:17
Dzielimy się wiedzą dotyczącą produktów sprawdzonych, przetestowanych, polecanych oraz tych na których się zawiodłyśmy.

dzikakura
08-02-2012, 12:27
Może nie powinnam tu pisać, bo mamy sklep, ale absolutnie nie polecam rzęs z firm Alle paznokcie i firmy ABC (mam nadzieje, ze nie bedzie procesu):D

sam plastik fun tastic

Grube zle wyprofilowane, plastikowe , ich cena to jedyna wartość, ale cena jako wartość sama w sobie, eeeee, troche mało:D


Reasumujac, zly niechlujny, chinski produkt dobrze nadający się do zestawów startowych po 100 zlotych z allegro, zreszta najczesciej w te zestawy wkładany:nie_powiem::nie_powiem:


Tak ładnie wyglądają dwa gramy rzęs 0,15 wyzej wymienionych firm, elektryzuja sie, są matowe... ładne gniazdko czyzyka? hyyyyy

Zuuzaneczka
08-02-2012, 13:26
Ooo to chyba wełniany pompon :D mi instruktorka odradzała Diamond Lashes, ale na mojego nosa to jest to samo co ABC...

samaron
08-02-2012, 13:38
Hyyy, mi to przypomina resztki / odpady z zabiegu kosmetycznego, ściślej mówiąc depilacji, męskiej części ciała :nie_powiem:

minimouse
08-02-2012, 15:03
o tak gamur lashes zupełnie odpada .... masakra a u mnie w salonach na tym robią ... żenada

Agnieszka Praska
08-02-2012, 18:45
to ja jeszcze cosik dorzuce :D

monia_sc
08-02-2012, 23:07
o tak tak :) też przez to przeszłam :) tzn przez abcnails:) Zaczynając swoją przygodę z rzęsami kupiłam ileś tam w cenie jednej abcnails. Większość nie nadawała się do niczego, ale 2 opakowania sobie zostawiłam. Oczywiście rozmiary są dziwne, ale np c 0,15 8mm jest jak 0,15 10mm z SL, a c 0,2 11mm jak 0,2 11mm SL. Profil taki sam, giętkość ta sama. Resztę, która mi nie odpowiadała sprzedałam na allegro. Zakup rzęs była dodatkiem do podstawowych akcesoriów z których byłam zadowolona. Odtłuszczacz, remover(co do działania jestem zadowolona, choc mogę przyczepić się do tego że włosie pędzelka po pierwszym użyciu rozczapirzyło się na wszytskie strony i po tem musialam używać patyczków kosmetycznych- wole removery w żelu), kamień nefrytu, podkładka pod rzęsy- tu chyba nie ma różnicy z jakiej firmy sie kupi. Najważniejsze wg mnie są rzęsy, klej i pęsety.

---------- Dodano o godzinie 23:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:01 ----------

Polecić mogę rzęsy z secret lashes(blink lash and stylit) i klej od nich ultra plus. Jednak pojemność kleju 10ml to stanowczo za dużo i nigdy nie zużyłam go do końca bo konczyła się jego przydatność (ok 3mies). Mogę jednak polecić klej 3ml ultra plus który mają w ofercie kura i edyta. Nie miałam skarg, rzęsy się trzymają jest ok. Zdecydowanie przerzuciłam się na niego.

marchewkowy_las
10-02-2012, 20:28
ja z kolei polecam klej Nouveau Lashes ultra bonding pro 5 albo pro 10. Jest to jedyny klej, po którym nie puchną mi powieki, nie swędzą, nie łuszczą się przy rzęsach. oprócz kleju szybkoschnącego zawsze mam buteleczkę NL dla klientek z alergią albo wrażliwymi oczami. ten klej nie jest łatwy w użyciu, bo jest bardziej gęsty, i dłużej schnie. ale absolutnie nie szypie oczka, jest idealny do blinka. a za to, że tolerują go moje powieki - uwielbiam :ok:

monnails
11-02-2012, 12:53
Nie wiem czy już ktoś o to pytał, ale co sądzicie o rzęsach Black Lashes? Czy są podobne do tych sprzedawanych na Allegro, czy można się zastanowić nad ich kupnem? Jaka jest wasza opinia?

Zen.
11-02-2012, 17:13
Z tego co ja widzialam to mają ząb w ząb to samo to secret lashes. Wiem to stąd że na niektórych produktach prześwitywaly spod ich naklejek naklejki sl, z rzęsami podejrzewam jest tak samo. Przy 'macaniu' pojedynczych rzęs na stoisku w sklepie wydawały się ok, ale pełnej apllikacji nie robiłam nimi to ciężko powiedzieć...

malutkaistotkaa
18-02-2012, 08:08
hey dziewczyny wczoraj bylam na kursie. metody blink express
jakie kleje polecacie?? i rzeski na pasku??:)

lilia
19-02-2012, 16:10
a jaki klej polecała ci trenerka? musiałaś chyba wykonać aplikację. a jakich rzęs do tego użyłaś?

dzikakura
19-02-2012, 19:06
nooo, wlasnie? Szkolic z jakiejs metody i nie powiedziec jakiego kleju do tego uzywamy?

Klej dla alergików kochana.... bo praca na otwartym oku, a rzesy na pasku, no coz Ci mogę powiedziec... zerknij do nas:nie_powiem::nie_powiem::nie_powiem:

malutkaistotkaa
20-02-2012, 08:07
to wszystko wiem:)
mowila polecala oczywiscie rzeczy swojej firmy:)
chodzilo mi o to jakie wy polecacie
bo napewno macie juz cos sprawdzonego:)

Evelina.J
21-02-2012, 17:33
Dziewczyny jakie rzęski polecacie do zagęszczania?? Znalazłam takie:

SecretLashes - Rzęsy Y Czarne (http://www.secretlashes.pl/shop/product.php?id_product=53)
SecretLashes - Rzęsy W Czarne (http://www.secretlashes.pl/shop/product.php?id_product=54)
rzęsy mink Y do zagęszczania NOWOŚĆ!!! (2102577608) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/rzesy-mink-y-do-zageszczania-nowosc-i2102577608.html)
RZESY Y do zagęszczania mink (2150385391) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/rzesy-y-do-zageszczania-mink-i2150385391.html)

Chciałabym mamci zagęścić bo u niej kiepsko z naturalkami ale zupelnie nie wiem gdzie i jakie zakupić do tego celu rzęski.

pauliinkaa
21-02-2012, 18:17
hej Dziewczyny :-) powoli rozkręcam się z przedłużaniem rzęs. Dzisiaj dostałam zamówienie z rzęskami z Secret Lashes i Magnitica.. Długo się zastanawiałam nad M, ale w końcu postanowiłam spróbować, bo słyszałam o nich dobre opinie. To co narazie mogę powiedzieć to, że M są zdecydowanie bardziej błyszczące i jakby to powiedzieć - "bardziej czarne" :) i jest ich zdecydowanie więcej w pudełku niż SL. Poza tym M lepiej się zdejmuje z taśmy ;) Ale nie jestem jeszcze do końca przekonana do M, bo jeszcze ich nie zakładałam. Ale przy następnej aplikacji na pewno je wypróbuje. I podzielę się spostrzeżeniami. Nie wiem czy można ale wrzucę zdjęcie dla porównania.. :P Zaznaczam, że obydwie palety to mix C 0,2 :-)
A jeśli chodzi o klej z SL to czasami boli mnie po nim głowa. I klientki skarżą się na intensywny zapach.. którego ja sama nie czuję bo mam alergie i wiecznie zatkany nos hehe następnym razem kupię klej z M :))

Joannah
21-02-2012, 22:34
Dziewczyny jesli przy aplikacji, albo po aplikacji łapie was uciążliwy katar to jest to pierwszy obajw alergii na klej.
Jestem fanka kleju z Looksus Lashes, jak dla mnie byl super, wziazal, szybki w uzyciu i nie cuchnął.
Ale nieświadomie uczulał mnie cały czas, po zabigu z nosa mi doslownie kapalo.

Dzis bratowa powiedziala mi ze jej kolezance dzialo sie to samo, pozniej miala wiecej aplikacji i zaczely jej puchnac powieki. Doszlo do tego ze wyglada jakby ktos ja pobil. Takze ja chyba tez zagustuje niedlugo w Evo, bo juz mam dosyc szukania produktow metoda prob i bledow.

To jest dzialanie niepożadane, które możemy dostrzec fizycznie. A to co sie dzieje w naszych plucach, a idac tym tropem w calym ciele- a w tym w mózgu, pozostaje zagadką. Czy mogą to być substancje rakotwórcze? Nie wiemy.
Czy mają wpływ na płodność- nie mamy zielonego pojecia, bo nikt takich badań się nie podejmuje. Musimy chronić siebie i swoje zdrowie, nie oszczędzajmy na produktach, bo to sie absolutnie nie opłaca.

Evelina.J
21-02-2012, 23:01
Szczerze to ja od paznokci zauważam zmiany. Jak weekend jest to jest ok ale w tyg jak tylko zaczynam robic pazurki to zapchany nos i to tak dziwnie że nie idzie tego wydmuchac nawet z najwiekszą siła (sory że tak troche obrzydzam hehe) MASAKRA. Jakby zatoki ale czuje ze to cos gorszego...

dzikakura
22-02-2012, 00:35
ja mam takie objawy o ktorych mowicie katar taki rzadki po ultra plusie z sl i niestety po naszym ultra plusie z evo tez:(

dlatego przerzucilam sie na d plus i ultra(bez plusa)moge sobie lubic jakis klej ale to pociaganie nosem mnie irytuje i mam wrazenie-lekko degustuje klientki:/:

edytakon
22-02-2012, 09:50
no juz sobie wyobrażam, musyczka w tle, ciepełko... lezy klientka na wygodnym lozeczku... a nad nią my... pociagające w kroplami kataru :) hehe obcierajace sie husteczką... nie ma to jak pelen profesjonalizm...

sylla
22-02-2012, 12:14
Faktycznie to może być nieprzyjemne tak dla klientki jak i dla nas. Paznokcie to ja z katarem już robiłam ale rzęsy...
Nie polecam.

Evelina.J
23-02-2012, 15:51
Dziewczyny rzęski polecacie rzęski do zagęszczania plisss... Nie mam pojcia gdyie i jakie kupic

rudzielec
23-02-2012, 16:06
ewelina chyba kurka pisała cosik na ten temat o ile to o to sie rozchodzi:)
http://forum.wzorki.info/dystrybutorzy-producenci/8291-evolashes-rzesy-kleje-removery-norki-rzesy-z-norek.html#post326233

Evelina.J
28-02-2012, 22:18
Dziewczyny co powiecie o tym kleju??

SecretLashes - Klej Ultra Plus 5ml (http://www.secretlashes.pl/shop/product.php?id_product=177)

Polećcie klej szybkowiążący i długo utrzymujący się.

Kurko a wasz bardzo mocny klej "półsekundówka" będzie dostępny??

marchewkowy_las
28-02-2012, 22:51
ultra plus - to bardzo dobry klej. schnie szybko, rozprowadza się bez grudek, długo trzyma rzęsy. jedyna jego wada - śmierdzi. nie każdemu ten "wyczuwalny zapach" przeszkadza, nie każda stylistka ma zatkany nos, katar, albo drapanie w gardle. musisz spróbować, czy dobrze będzie się na nim pracowało, ja polecam!

a rzęski do zagęszczania typu Y albo W nie polecam. może ja nie umiem zdejmować je z taśmy, bo u mnie przy łapaniu rozdzielały się na pojedyncze rzęski. ja wolę sama stworzyć tego rodzaju rzęski, o czym pisałam w części 1 ogólnego wątku :)

monia_sc
01-03-2012, 16:40
Hej dziewczyny. Używałyście może rzęs Brilliant Lashes? są w ofercie dobrarada.com tam są różne, te są najdroższe. Już powoli mam dośc kupowania nowych rzęs, bo wydaje niepotrzebnie pieniądze a i tak wracam do SL :)

Zuuzaneczka
01-03-2012, 17:41
ja mam takie objawy o ktorych mowicie katar taki rzadki po ultra plusie z sl i niestety po naszym ultra plusie z evo tez:(

dlatego przerzucilam sie na d plus i ultra(bez plusa)moge sobie lubic jakis klej ale to pociaganie nosem mnie irytuje i mam wrazenie-lekko degustuje klientki:/:

Mam to samo :( lubię Ultra Plus, ale klejąc mam męczący katarek, a gdy to ja mam robione rzęsy tym klejem to prawię się duszę, oczy palą, a przez następne 3 dni opuchniete powieki :/: ale czego się nie robi dla urody. Chciałam kupić Klej D Plus ale boję się że nie będzie tak dobry i szybki jak ultra.

dzikakura
02-03-2012, 00:55
Zuzaneczka, bedzie, ale lepiej jakbys kupila Ultra bez plusa, czyli sam ultra. Jesli chodzi o szybkosc klejenia naprawde nie bedziesz widziala roznicy, a opary duzo mniejsze

Evelina.J
02-03-2012, 22:45
Kochane expertki polecacie czy nie??

źrodlo: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=19382617)

http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/21/49/77/59/2149775915http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/21/02/57/75/2102577545

Jeśli tak to co bardziej. Lupa czy okularki.

pinoczetkaaa
03-03-2012, 01:20
Ja mam okulary i szczerze to zadowolona nie jestem. zsuwają mi się z nosa i ciągłe ich poprawianie jest denerwujące, pozniej bolą oczy bo kazde takowe szkło powiększające psuje wzrok;/

Evelina.J
03-03-2012, 09:11
pinoczetkaaa a moze by zamocowac gumke ktora by sie na tyl glowy przelozylo i nie beda moze zsuwać sie. Bo one sa rozm uni prawda?

monia_sc
03-03-2012, 17:51
Kupiłam te okulary zaczynając moja przygodę z rzęsami. Fajna sprawa, bo dokładnie widać nawet najmniejsze rzęsy. Może ja mam dużą głowę bo mi nie spadają :P Teraz ich nie używam bo...nie wiem czemu :) bez nich też dobrze widzę. Ja mam wersje bez lampki. Mogę polecić ale bez szału :)

unita
05-03-2012, 16:04
Korzystacie z tych pierscionkow do kleju?

Evelina.J
05-03-2012, 16:15
Ja mam pierścionki ale nie bardzo mi wygodnie. Obecnie ucinam polowe podkladki od platkow kolagenowych i jak otworze paletke z rzeskami to na otwartą pokrywkę kłade sobie podkladeczke i tam krople kleju i mam pod reką razem z rzęskami :)
Jakoś mi wygodniej miec to w jednym miejscu

sylla
05-03-2012, 16:47
JA póki co nie mam pierścionka. Ale to dlatego , że na razie nie robię metodą Blink& Express
Ale na kursie mi się całkiem fajnie "współpracowało" z pierścionkiem... ;)

Evelina.J
05-03-2012, 19:45
A co za róznica czy blonk expres czy 1:1. Pierscionek jak komus podpasuje to do blinka i do 1:1 sie nada. Kazdy lubi co lubi :)

meraszka
05-03-2012, 20:46
ja rzęski kleję delikwentkom do czoła ;) więc tak sobie nad tym pierścionkiem myślę, bo właśnie wygodniej byłoby mieć pod ręką wszystko i nie odwracać głowy od rzęsek do kleju...krótkowidz jestem i mi to przeszkadza, bo oko nie daje rady akomodować tak szybko ;p nie wylewa się klej z tych pierścionków?

Evelina.J
05-03-2012, 21:27
Wylewać mi się nie zdażyło. Musialabyś pełne lac co by na aplikacje było za duzo raczej...

Do czoła? Sprytne. Mozesz cos wiecej napisac o tym??

meraszka
05-03-2012, 21:49
No przemywam skinseptem na waciku, żeby zdezynfekować, odklejam pasek z paletki i kleję do czoła, tak na skos i bliżej prawej strony, żeby mi nie przeszkadzały. Jak potrzebuję do aplikacji np tylko kilka sztuk koloru lub długości/grubości to biorę tylko kilka tych sztuk i doklejam do tego paseczka kleju, co zostaje po zużyciu aktualnie aplikowanych rzęs. W ten sposób nie mam bałaganu, wszystkie rzęsy pod ręką i nic się nie przesuwa :) A klientka i tak nic nie czuje. Po zabiegu spowrotem do paletki- ja wklejam pod przykrywkę. Jak się klej zużyje to mocuję taśmą i już :] Wiem, że część dziewczyn ma obiekcje, co do klejenia rzęs klientkom do czoła, ale jak już napisałaś- kazdy lubi, co lubi :)

Evelina.J
05-03-2012, 21:55
Ja myśle że nic strasznego w przyklejeniu klientce paseczka do czoła :) Musze spróbować, moze to przyspiesza prace tez. Kupie tasme klejąco dwustronna na wypadek gdyby klej juz nie chcial łapać spowrotem w kasetce :) Dzieki za pomysł :)

Żabucha
06-03-2012, 11:02
A czy któraś z Was próbowała takich płatków pod oczy? Bo jakoś ciężko mi wyobrazić sobie taką folię :)
PŁATKI POD OCZY FOLIA TYTANOWA 10 PAR (2102577539) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/platki-pod-oczy-folia-tytanowa-10-par-i2102577539.html)

marchewkowy_las
06-03-2012, 13:16
nie korzystałam z takich płatków, wydaje mi się, że nie są dobrze wyprofilowane :huh: co do pierścionków, to do Blinka są idealne, i klej się wcale nie wylewa, nawet jeżeli całkowicie obrócić pierścień do góry nogami (oczywiście, jeżeli dłużej potrzymać, to grawitacja zrobi swoje :skacze:)
ja chyba nie mogłabym przyklejać rzęs do czoła klientki, bo kładę tam ręce :D aczkolwiek nie próbowałam, czy to rzeczywiście skraca czas aplikacji?

Nysza
06-03-2012, 13:39
mnie również te płatki jakoś nie pasują (kształt)..

co do pierścienia - jestem bardzo zadowolona
klej mam pod ręką , nic się z niego nie wylewa
na palcu mam go przechylonego pod kątem
także aplikacja kleju przebiega sprawie i szybko
w większości pracuję jednak metoda 1:1
i jak dla mnie pierścień sprawdza się rewelacyjnie

meraszka
06-03-2012, 14:51
marchewkowy- sprawdza się i skraca ;) ja sobie kleję tak pod kątem, żeby mi własnie nie przeszkadzaly w opieraniu rąk...

no muszę wypróbować te pierścionki, to już w ogóle byłaby max wygoda :]

monia_sc
06-03-2012, 15:34
Nikt mi nie chciał powiedzieć nic o rzesach BRILLIANT LASHES, więc kupiłam. Fakt, że są takiej samej długości, ale nie są ładnie wyprofilowane. Mianowicie chodzi o koncówke. Rzęsy blinka których używam i szczerze polecam są ładnie zwężane i koniuszek jest taki cieniusi, a BL niby też jest zwężany ale taki grubszy. No cóż, znowu wywalilam pieniądze a nie jestem do końca zadowolona, myślałam że znajdę alternatywe blinka. Bede je mieszać na oku, zapewne wyjdzie fajny efekt.

marchewkowy_las
06-03-2012, 20:00
na pewno będzie fajny efekt. niektóre klientki nawet wolą takie rzęski - z grubszymi końcówkami, bo wtedy rzęsy są jakby bardziej czarne, widoczne :ok:

lilia
22-03-2012, 21:59
na allegro jest tyle rzęs! napisane 100% norki, ale kosztują około 30zł. to nie mogą być chyba prawdziwe norki? jeszcze znalazłam rzęsy z lisa, pierwsze słyszę, co o co tym sądzicie? :huh:

dzikakura
22-03-2012, 23:52
Widziałam też "rzęsy z lisa":skacze: nie probowalam. Takie "norki" za 30 zlotych na stówę nie są prawdziwymi norkami. Swiadczy o tym cena. Po prostu.

edytakon
23-03-2012, 12:09
Niedlugo wymysla rzesy z kota.. piekne carne lub szaroburo popielate... z mysich pi... tez beda:)
Laski nie dajmy sie zwariować. Ciekawam swoja droga ile lisa jest w lisie :)

dyndellll
03-04-2012, 14:49
Witam dziewczynki :) Jestem świeżo po szkoleniu z przedłużania i zamierzam teraz zaopatrzyć się w coś fajnego. Zależy mi oczywiści na dobrej jakości, ale też w miarę rozsądnej cenie jak na początek. Nie chcę od razu porywać się na niewiadomo jakie produkty, bo nie wiem do końca czy będę chciała to zarobkowo robić.
Oczywiście kupa moich znajomych porwało się od razu na produkty z allegro po taniości bez zapoznania się z opiniami. (mam tu na myśli np. Alle ). Ja natomiast od wczoraj siedzę i czytam... czytam... że aż głowa boli, a jedyne co mi pozostało to mętlik produktów i myśli. :(

Najbardziej interesuje mnie klej. I tu chciałam zapytać, czy czasem kleje z EVO(...) to nie to samo co oferuje Mag(...)? (Pewnie większość wie co mam na myśli) W takim razie czy czymś się różnią? Czy nie lepiej zainwestować w SL ?

Zależy mi na kleju, który będzie na prawdę dobry, dobrze wiążący, ale też w rozsądnej cenie i ilości (nie chcę od razu kupować 10 ml, bo jestem pewna, że przez 3 pierwsze m-ce go nie wykorzystam).
Co myślicie o D plus, ultra plus z Evo? A może jakiś jeszcze inny?
Czy może ultra bonding z SL ? Ultra Plus na pewno zakupię, jednak dałabym sobie jeszcze trochę czasu, choć koleżanka mówiła, że on i tak nie zasycha aż tak szybko , żeby sobie z nim nie poradzić.. Dodam tutaj, że na szkoleniu instruktor mnie pochwaliła i szło mi dość dobrze (choć wiadomo , że nie od razu zjawiskowo). :)

W co więc najlepiej zainwestować? Może macie jeszcze inne propozycje?

Ufff. troszkę się rozpisałam. Liczę na szczerą i miłą odpowiedź bez wieszania na mnie psów :)

Dziękuję Wam z góry, pozdrawiam i witam w grupie Wachlarzowych Stylistek ;)

meraszka
03-04-2012, 16:04
cześć dyndellll :) po pierwsze- chwała Ci za to, że nie nakupowałaś jakiegoś allegrowego badziewia za piątkę ;) po drugie- polecili Ci coś na szkoleniu? na jakich produktach było to szkolenie? każdy klej ma trochę inną konsystencję i właściwosci.. zaczynałam od sl- ultra bonding, teraz kleję na d+, a miałam szansę przetestować też u+...osobiście mnie najbardziej odpowiada u+. Ale po kolei.
ultra bonding z sl - woooolno schnie, można kota dostać i trzeba dużo pompką pracować, dla początkujących ok, bo masa czasu na poprawienie rzęsy ale po kilku aplikacjach trafi Cię szlag ;p i pojemność duża, nie zużyjesz. Oparów mało, zapach wyczuwalny tylko zaraz po wylaniu na kamień, trzyma dobrze. Konsystencja średnio gęsta- ładnie się na nim rzęsę 'wślizguje'.
D+ - schnie dość szybko, ale też bez przesady, czasem pompka jest potrzebna, ale rzadko, daje trochę czasu na poprawę rzęsy. Konsystencja wodnista i jest mniej śliski/lepki od tego z SL, nie drażni, oparów prawie nie ma.
U+ - schnie najszybciej z tych trzech, ale nie jest to mega błyskawica, konsystencja i lepkość jak w ultra bonding z sl, co mnie osobiście bardzo odpowiada. Zapach czuć trochę bardziej i chwilę dłużej po wylaniu na kamień, ale tragedii nie ma.

Jak zaczynasz, to poleciłabym Ci D+ bo jest chyba najbardziej uniwersalny. Ale mowię- nie wiem, co miałaś na szkoleniu i czy Ci to pasowało... Co do rzęs- to ja oczywiście polecam evo- rzęsy w paletkach. Ja na początek brałam B0,2 mix, bo kilka aplikacji na tym wykleisz, a chyba najbardziej uniwersalne są. Pensety te od nich też są super. Do tego wiadomo: płatki/taśmy, primer, itd. I oczywiście nie zapomnij o płynach do dezynfecji dłoni i penset.

Zuuzaneczka
03-04-2012, 16:11
Ja mam Ultra Plus, ale z Noble Lashes i polecam o wiele bardziej niż ten z SL, który miałam na samym początku!!! Raz, że mniejsza buteleczka i można spokojnie zużyć i nic się nie zmarnuje, dwa, że opary i dyskomfort o wiele mniejsze niż przy SL! D Plusa osobiście nie polecam, rozczarowałam się, nie widzę by był wiele łagodniejszy, za to wolniej schnie, ponadto 2 klientki, którym nic się nie działo po UP miały po D oczy czerwone jak króliki :(

monia_sc
03-04-2012, 22:24
Ja zawsze używałam ultra plus z blinka czyli SL. Potem kupiłam z evo ultra plus i trochę za wolno schnie, wydaje mi się że ten z SL był szybszy. Teraz mam zamiar kupić ten HS- podobno jest szybszy od ultra plus- zobaczymy. Znalazłam gdzieś tam HS-4(chyba z noble lashes) a w evo jest HS-5; nie wiem czy jest jakaś różnica. Jak jest to napiszcie. Wróciłabym z chęcią do SL ale ta przerażająca pojemność! 10ml! kto to wymyślił! 3ml jest w sam raz. Tylko jest jeden problem EVO ma braki i nie można zamówić na już.

cubaro
04-04-2012, 11:22
Ja pracuję od początku na klejach SL, alergiczkom aplikuję klej NL PRO5, ale mocno zainteresowałam się teraz tym jak piszecie HS, piszcie, piszcie jeśli ktoś stosuje, ponieważ też chciałabym jeszcze szybciej schnący klej ^_^

monia_sc
04-04-2012, 12:20
a ten NL to taki gęsty-gumowaty jest?

edytakon
04-04-2012, 12:39
Juz nie ma braków :):)
Dziewczyny wyprobujcie ten HS 5 jest naprawde swietny

Mamy tez zaskórnikowe 4 szt HS 4 gdybyscie chciały wprobowac :) wiec w razie co pisac dzwonic kobiety szybciej wyjdzie :)

Zen.
04-04-2012, 13:10
cubaro wypróbuj ultrabond pro x jest dużo lepszy od pro 5. Ja go kocham :)

monia_sc
04-04-2012, 14:12
A właśnie Zen. Ty pracujesz na tym kleju NL. Ona ma konsystencje gęstą? Bo nie wiem czy ten kiedyś miałam, ale wpadł mi w ręce taki gęsty klej i nie dało sie na nim pracować.

Zen.
04-04-2012, 14:15
pro 5 jest trochę gęsty, ale szczerze to wątpie żebys nim robiła bo jego mozna kupic tylko jak sie robi szkolenie w nl, a z tego co sie orientuję to robilas gdzie indziej. No chyba że jakims dziwnym trafem ;p Mnie on pasował ,klientkom tym bardziej ale ja troche inaczej pracuje (w sensie z wykałaczka). Teraz wolę pro x.

monia_sc
04-04-2012, 14:41
To ten na pewno. To chyba jedyny gesty klej na rynku. Jest świetny ze względu na to że nie ma oparów i trwałość, ale praca na nim przyprawiała mnie o dreszcze(miałam okazje zrobić nim 2 aplikacje). W brew pozorom nie jest trudno dostać ten klej tak jak ruskie papierosy hehe Podziwiam Cię Zen, że chce Ci się bawić z wykałaczkami. Ja zaczynałam od rzadkich klejów i moze dlatego gesty mi nie spasował. Zamówiłam teraz ten hs, zobaczymy. Moje wymagania są takie: Zanurzam rzęsę w kleju, przykładam i koniec- nie dmucham nie męczę się, ma wyschnąć jak za dotykiem czarodziejskiej rożdżki:D:D A tam gadasz że klientkom spasował, myślisz że one się znają? Zrobiłabyś innym klejem to też by im spasowało. Klientki wymagają, żeby rzęsy się trzymały i ten sam efekt można otrzymać klejem z blinka, z evo czy Twoim.

Zen.
04-04-2012, 14:44
pasuje w tym sensie ze nie płaczą, nie mają czerwonych oczu, nie śmierdzi, a po wizytach u niektorych stylistek miały i była to dla nich żadna przyjemnosc dlatego napisłam ze pasuje :)

aha zapomnialam dodac ze pro 5 robi sie gumowaty jak juz jest stary, jak jest świezy jest gęsty ale nie az tak bardzo zeby napisac ze gumowaty. pro x jest rzadszy.

monia_sc
04-04-2012, 15:09
No to każdy klej jak jest stary to jest gumowaty. Nie ma tragedii. Zanim namoczę taśmę i rozdzielę rzęsy, to opary wyparowują. Najciężej jest chyba zdobyć Xtreme lashes i wg mnie cudeńko :):)

marchewkowy_las
04-04-2012, 18:36
klej Xtremelashes cudeńko? kosztuje prawie 500zł, ale nie wart swojej ceny :/:

monia_sc
04-04-2012, 19:20
Jakieś 2 lata temu mi dziewczyna zakładała rzęsy na tym kleju i byłam zachwycona. Potem zrobiłam 1 aplikacje na jej kleju i też super. Nie wiem ile kosztuje bo nie był mój:D ale skoro mówisz że 500zł to muszę powiedzieć że kocham kleje EVO :skacze::skacze: i jak na 500zł to jakością nie odbiega od tych tańszych. Dobra dobra wycofuje się xtreme lashes a feeee:skacze: czekam na mój nowiuśki klej hs5 zobaczy co za cudo :) i ad bo zamierzam kleić też dolne:)

marchewkowy_las
05-04-2012, 09:07
ja od xtremelashes dostawałam przeterminowane kleje (np zakupiony w kwietniu, a data ważności do marca) , albo z bardzo krótkim terminem ważności (zakupiony w kwietniu, a data ważności do maja), dlatego były do niczego. musiałam szukać innego kleju, bo klientki ode mnie uciekały, skarżąc się, że rzęsy trzymają się zaledwie kilka dni ;(
spróbowałam AD od evo na szkoleniu - jest świetny! też chcę go mieć!

dyndellll
05-04-2012, 13:19
Oczywiście, że instruktor polecała, ale niczego innego nam nie poleciła, jak właśnie SL, XL, NL , czyli same wiodące prym. Dodam, że ona nie była przypisana pod żadną firmę, a szkolenie było robione z pewnej szkoły, dlatego my same też pracowałyśmy na mieszance produktów, a ona proponowała raczej tak jak wy : To co z doświadczenia najlepiej się sprawdza.:)
Tyle że, tak jak mówiłam, na początek chce coś zwyklejszego, a niekoniecznie od razu mega drogi klej i 10 ml , którego nie wykorzystam za taką cenę.

Chyba zdecyduję się na Ultra Plus lub ten D Plus. Czekam jeszcze na parę opinii . Zależy mi by było dobry na początek, ale zaznaczam, że wydaje mi się, że mam do tego rękę i nie chce się też bawić z jedną rzęsą 5 min.

Dziękuję za poprzednie opinie, piszcie piszcie dziewczyny.

Pozdrawiam :)

cubaro
06-04-2012, 08:52
Zen - kurde molek czemu mi nie pisałaś wcześniej o tym Pro x, mam właśnie świeży od dzisiaj Pro5, szkoda, że nie wiedziałam, wzięłabym ten x. Napisz mi kochana jaka jest różnica między nimi.
A tak do wszystkich dziewczyn (i znowu będę się powtarzać) - kleje NL są genialne dla rzęs, nie tworzą tzw. skorupki, są elastyczne i łatwo czyt. bezpiecznie zdejmuje się z nich rzęsy tzw. odrosty. Ale... faktycznie dłużej schną. Jeśli ten Pro x schnie szybciej to od "jutra" przerzucam się tylko na ten. Napisz mi Zen więcej o nim, please.

---------- Dodano o godzinie 08:52 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:42 ----------

Zen - dzięki, wiesz za co :*

Zen.
06-04-2012, 18:59
Żaden problem :) :*

kinga741
06-04-2012, 23:31
Hey dziewczyny a co z primerem? macie jakis albo moze macie cos w zamian primera co dobrze bedzie czyscilo rzeski:D

cubaro
07-04-2012, 16:15
Ja używam tylko primera i to wystarcza. Jeśli są w makijażu to micelarny a później primer, no i oczywiście z SL. Czyszczę używając dwóch aplikatorów bezwłóknowych, góra i dół rzęs jednocześnie.

edusia777
07-04-2012, 19:33
Kochane poleccie mi jakis klej dla wrazliwych oczu, alergikow. Taki zeby nie bardzo dlugo schna, ale najwazniejsze-zeby tez dobrze i w miare dlugo trzymal. Jest w ogole taki? Ja kupilam taki, myslalam ze bedzie dobry ale nie wytrzymal nawet 2 tygodni Klej SAFETY / Wiązanie: 4-5 sekundy. Trwałość: do 2-3 tygodni. [2264] - 129.00*zł : Black-Lashes Sklep On-line, przedłużanie i zagęszczanie rzęs Black Lashes. Przedłużania rzęs ,zagęszczanie rzęs ,Szkolenie i kurs. przedłużanie i zagęszczanie rzęs ku (http://www.sklep.black-lashes.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=3&products_id=895&zenid=f05ee8be32aeea122b62265ecbd2e9f5)
masakra. Przeciez nie bede od kientki co dwa tygodnie brala kase za nowa aplikacje. A ona zrezygnowac z rzes tez nie chce. Nie wiem juz co robic...

edytakon
08-04-2012, 10:27
Edusia, pytalas mnie o klej, polecilam... ale tak czy inaczej do oczu wrazliwych kleje zazwyczaj trzymaja max 2 tygodnie. Nic na to nie poradzisz. jesli klientka jest tak nastawiona za zakladanie to ja tylko uświadom, ze tak jest, albo sprobuj co ktoras dac na delikatnym ale dluzej trzymajacym i obaczysz czy rzeczywiscie alergiczka...:)

Happyhandy
09-04-2012, 09:42
A ja się tak zastanawiam, jak to jest z klejami, które rzekomo mają elastyczne właściwości, tzn że pracują z rzęsą,nie usztywniając jej. Czy to tylko takie hasło marketingowe jak rzęsy "jedwabne", które tak naprawdę są syntetyczne, czy on naprawdę jest bardziej miękki ?
Tu znalazłam taki opis, a wcześniej przy takim tanim z Abc, który jakoś mnie nie przekonuje...

WL Profesjonalny klej do rzęs VSG, rzęsy jedwabne (2209424500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/wl-profesjonalny-klej-do-rzes-vsg-rzesy-jedwabne-i2209424500.html)

hallek
11-04-2012, 16:21
Czesc! A co powiecie na temat kleju z Cosmobelle? To moj pierwszy klej, niedawno zrobilam tam szkolenie. W niedlugim czasie bede musiala nowy kupic, czytam wasze opinie i naprawde nie wiem, czy przy tym kleju zostac, czy inny kupic...

edytakon
11-04-2012, 19:05
Hallek witamy. Trzeba troszke poszperać aby znaleźć ten sw\oj ulubiony, na ktorym polubimy pracę a jednocześnie ją przyspieszymy :)

hallek
13-04-2012, 13:21
Czesc!!! Tak masz racje, tylko aby te kleje wyprobowac trzeba sporo pieniedzy na nie wydac. Troche szkoda kupic i nie uzywac....

mucha26
13-04-2012, 13:45
Dla czego zaraz nie używać. Ja mam "w obiegu" trzy kleje z EVO. Używam ich równocześnie. Jek klijentce jeden nie pasuje to zmieniam. Wszystkie są w małej objętości więc nic mi się nie marnuje.........

marchewkowy_las
13-04-2012, 22:48
ja uważam, że na kleje w Evo wcale nie wydasz majątku, a na pewno się nie zmarnują. możesz się sugerować naszymi poleceniami, ale póki nie spróbujesz, nie będziesz wiedziała, czy tobie ten klej odpowiada.

kinga741
14-04-2012, 15:09
Ja kleilam na evo przedwczoraj pierwszy raz ale powiem super wczesniej mialam z noveau lashes i tak mi dlugo wysychal ze sklejaly mi sie potem rzeski razem i nie trzymal dlugo ale za to mozna bylo przy otwartych oczkach pracowac, ale powiem ze komfort znbacznie lepszy na evo przykladasz i masz nie martwisz sie ze sie skleja z innymi:D

wiolcia
17-04-2012, 17:57
Ja kleilam na evo przedwczoraj pierwszy raz ale powiem super wczesniej mialam z noveau lashes i tak mi dlugo wysychal ze sklejaly mi sie potem rzeski razem i nie trzymal dlugo ale za to mozna bylo przy otwartych oczkach pracowac, ale powiem ze komfort znbacznie lepszy na evo przykladasz i masz nie martwisz sie ze sie skleja z innymi:D
Kochana napisz proszę który dokładnie to klej - bo właśnie zestawiam swoją listę zakupów.
I jeszcze dorzucę też któryś dla alergiczek żeby mieć w razie czego - który polecacie?

kinga741
18-04-2012, 23:31
ten ktory mam to Ultra+ z zielona naklejeczka tera zamowilam HS-5 supermocny i zobaczymy jak sie bedzie na nim pracowalo:)

Agnieszka Praska
19-04-2012, 07:42
wiolcia dla alergikow klej AD bedzie super ;)

Iwona Oleksy
19-04-2012, 11:59
jak dla mnie HS5 wygrywa z Ultra plusem, mialam okazję wypróbować i na hs5 chyba zostanę.

cubaro
19-04-2012, 20:14
Iwona - a ten Ultra Plus o którym piszesz to z jakiej firmy? SL?

Iwona Oleksy
19-04-2012, 22:14
Ultra plus uzywałam z SL LL i EVo - w sumie prawie to samo, były ok, ale już do nich nie wrócę, HS5 łapie bardzo szybko, już przyzwyczaiłam się do tego tempa pracy i U+ by mnie pewnie tylko denerwowal.

hallek
22-04-2012, 15:48
Zamowilam!!!!:ok:

dzikakura
27-04-2012, 19:33
Dziewczyny, chcialabym poruszyć temat autentycznosci norek, mysle, ze to dobre miejsce. Duzo z Was szuka czegos tanszego, (nie wiem czy admin mnie nie opierniczy, ale chyba tak mozna, wstawiam linki)

to nie jest napewno norka

Kasetka - COLOUR Rzęsy MINK (100% rzęsy z norek) - profil C, grubość 0,10 długość 10mm :: dobrarada (http://dobrarada.com.pl/p21010,kasetka-colour-rzesy-mink-100-rzesy-z-norek-profil-c-grubosc-0-10-dlugosc-10mm.html)

i to na pewno nie jest norka

Wyszukiwarka :: dobrarada (http://dobrarada.com.pl/index.php?d=szukaj&szukaj=rzesy+z+norek&x=0&y=0&szukaj_opis=1&kategoria=371)

czy to wg Was jest norka?:-/

Rzęsy z Norek NORKI - Wonder Lashes (http://www.sklep.wonderlashes.pl/pl/p/Rzesy-z-Norek-NORKI/192)


ja nie wiem dziewczyny, ale cholerka, wkurza mnie to ze ktos podaje ze coś jest czyms, jak .. nie jest, ale skad klientka chcąca kupić rzęsy z norek, a się na tym nie znająca ma to wiedziec?:/:

luska102
27-04-2012, 21:41
Moze i sie nie znam,Ale te ostatnie to chyba tez nie norki.

dzikakura
27-04-2012, 22:56
luska - No wg mnie tez nie, cosik za równe

marchewkowy_las
27-04-2012, 23:20
żadne z tych rzęs nie wyglądają na norki 100% (patrząc na zdjęcia). czego sprzedawcy nie wymyślą, kolorowe rzęsy z norek 100% :haha:

pinoczetkaaa
28-04-2012, 01:24
He dobre norka za 29zł;D zartownisie;p

monia_sc
28-04-2012, 10:47
echhh dziewczyny... oczywiście że to 100% norki! tylko że takie :skacze::skacze::skacze::skacze::skacze:

dzikakura
29-04-2012, 23:57
hyyy, no monia... moze wlasnie takie
uszlachetnione i obrobione maszynowo:skacze:. Taka norkę łatwo "wyskubać":skacze::skacze:

Problem lezy w tym, ze potem idzie łancuszek dobrej woli, stylistka zakupila "100% real syberian mink fur" przekazala tą wiadomosc klientce a klientka chodzi dumna, ze ma na oczach norki, ktore norkami nie są:/:

Jestem ciekawa czy jak zadzwonię do ktorejs z tych firm i zapytam sie, czy to są naturalne norki, to mi to poswiadczą? Sprobowac?:D?

monia_sc
30-04-2012, 09:45
A ja bym chciała zobaczyć jak działają fabryki produkujące rzęsy- cały proces. I rzęsy syntetyczne i z norek. Nigdzie nie ma zdjęć czy filmików. I jakoś nie wierze w "wyczesywanie" norek bo brzmi to jakconajmniej norkowe SPA, a prawda pewnie wygląda tak że albo na żywca wyrywają im te kudły albo najpierw je mordują...

marchewkowy_las
30-04-2012, 12:36
monia_sc, ja nie wierzę, że w Korei ktoś będzie czesał norki, i z miłością do tych szlachetnych zwierząt zbierał każdy włosek, dobierał długość itp. logicznie nie pojmuję tego procesu. Cierpienie zwierząt jest ciche. w SL na moje pytanie odpowiedzieli, że mają od producenta informacje, iż żadne zwierzę nie ucierpiało, oraz nie mają podstaw by tym informacjom nie wierzyć. nie wiem, czy mordują norki dla produkcji rzęs, czy golą stare babciane futra, nie wiem. ale trudno mi uwierzyć, że rzęsy pozyskiwane są w trakcie czesania żywych zwierząt :/:

dzikakura
01-05-2012, 12:51
Ja myśle, ze rzeczywiscie zadne zwierze nie cierpi w przypadku pozyskiwania włosa z norki, nie wierze nco prawda w ich delikatne wyczesywanie, jak ktos norke jako zwierzątko zna, to wie, ze to zywa gadzina i nic wyczesac sobie nie da, nie wierze równiez w to, by dla rzęs jedynie- norki byly zabijane, mysle, ze jest to pewnego rodzaju material uboczny z procesu wykonywania futer i odziezy z norek. Poza tym dziewczyny, ja nie wiem jak Wy, ale ja wegetarianką nie jestem. Swinkę czasem zjem i kurczaka skubnę. Norka to zwierzę hodowlane, wiec jakby jej los jest od jej samego urodzenia wiadomy. Wazne, aby pozbawiac zwierzątko zycia humanitarnie, prawda?

Poza tym, z tego co się orentuję sam materiał idzie zupełnie skąd indziej, w Korei jest tylko uszlachetniany i poddawany obróbce, moze i dobrze, ja tam się azjatów i ich podejscia do zywego stworka trochę boję:D

marchewkowy_las
01-05-2012, 15:40
może zaczną robić rzęsy z włosów kobiet? w Indiach kobiety golą głowy, ofiarując swoje włosy świątyniom, może by tak wymyślić, jak z pięknych ciemnych włosów zrobić śliczne rzęski? wtedy znikną pytania o cierpieniu zwierząt ^_^

Iraa
01-05-2012, 16:49
Ja też myślę,że w tym co napisała kura jest dużo prawdy,w to wyczesywanie nie bardzo wierzę,myślę że to produkt uboczny,który też udało się wykorzystać, w tym przypadku do stylizacji rzęs. Ale moralniaka można się nabawić.

dzikakura
01-05-2012, 17:04
marchewkowy, nie mozemy zabierac światyniom wlosow Hindusek!:D

Iraa- ja jestem prosta baba i mowię wprost w konwenans się nie bawiac: wole azeby ogon martwej norki jeszcze do czegos byl wykorzystany np do rzes, niz przemielony na karmę wysokoproteinową dla krówek:P

Matko chyba polazłysmy nie w ten zaulek co trzeba. Wracamy laski-wraaacamy:D

monia_sc
01-05-2012, 22:26
To może dla rozluźnienia atmosfery, porozmawiamy o polityce?:D:D:D

---------- Dodano o godzinie 22:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:16 ----------

A o co chodzi z rzęsami "human hair 100%" skąd biorą to włosie? spod pachy, nóg, głowy czy może z nieboszczyków. Na allegro rzęsy w kasetce za 37zł:)

marchewkowy_las
01-05-2012, 22:52
wow, rzeczywiście! też znalazłam, aż kusi, by zobaczyć, co to takiego. póki szukałam tych 100% z naturalnego ludzkiego włosa, to zobaczyłam rzęsy elipsoidalne - czyli spłaszczone u nasady, próbował ktoś takie?

Agnieszka Praska
02-05-2012, 08:05
marchewkowy szkoda kasy ;)
mam fakt nie przekrecaja sie wogole ale nie sa czarne tylko szaro grafitowe i takie ciut matowe:/: ale mieciuchne sa bardzo ;)

kiedys minki od doberka zamowilam i nawet sobie nie wyobrazacie tej "norki" jak bylam mala to moje lalki milay lepsze rzesy:o jednym slowem tragedia, to juz abc nails mialo 100x lepsze te syntetyki od tego szajsu
twarde az klujace, mega blyszczace poprostu plastik fantastik:huh:

Mysiaczeq
16-05-2012, 15:56
cześć dziewczyny, mam do Was małe pytanie, niedługo wybieram się na kurs przedłużania rzęs i powoli rozglądam się za zestawem. Nie chcę kupić jakiegos badziewia z allegro, dlatego też chciałabym się dowiedzieć jakie produkty polecacie jeżeli chodzi o primer/cleaner, klej i remover. :)

Zen.
16-05-2012, 17:57
przejrzyj sobie cały ten wątek i wyciagnij odpowiednie dla siebie wnioski. Stron nie jest dużo wiec dasz radę.

Askar
16-05-2012, 23:06
Och Ty Zen., Zen.... :skacze:

Mysiaczeq nikt nie powie Ci skąd dokładnie masz kupić, bo tyle ile osób na forum, tyle opinii. Tutaj popieram koleżankę Zen. na tych 5 stronach tematu na pewno coś znajdziesz. Tyle osób wcześniej zadawało tu takie pytania, jak Ty teraz, że nie chce się już nikomu powtarzać. Najlepiej poświęć sobie chwilkę i przetrząśnij temat ;)

Zen.
16-05-2012, 23:15
czepiam się, wiem :D bo kurde leniuchy te dziewczyny, czytać im się nie chce ;p to ciocia Zen. kiwa paluchem na nie :D Porządek musi być! :skacze:

monia_sc
17-05-2012, 20:59
hej dziewczyny jestem tutaj nowa, powiedzcie mi co to jest przedłużanie rzęs? wyrywacie naturalną i wszczepiacie syntetyczną? i słyszałam o japońskiej metodzie gdzie rzęsy zakłada się pałeczkami takimi jak te do ryżu. W związku z tym jakie pałeczki polecacie?:zab::szabelka:

meraszka
17-05-2012, 21:17
bambusowe :D

monia_sc
17-05-2012, 21:30
OMG ! Mereszka jakie ty bzdury opowiadasz! widać że nigdy nie trzymałaś pałeczek w rękach! i teraz moja ulubiona emotikonka :skacze::skacze::why:

---------- Dodano o godzinie 21:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:28 ----------

dobra cicho bo zaraz mi pokażecie swoja ulubioną emotikonkę :D:D:D:zbanowac:

meraszka
17-05-2012, 21:46
w odwecie za Twoje głupoty o wyrywaniu- nie wyrywa się przecież, a podpala- szybciej praca idzie ;) :D raz dwa i jest gdzie plastiki wpakować :D:D

Iraa
17-05-2012, 22:02
Monia,Meraszka,ale Wam dziś humor dopisuje, a co do tych pałeczek to najlepsze są takie ,które Wam przy okazji wszystkie głupotki z główek wybiją :skacze: jak co, ja nic :nie_powiem:. Meraszka rzęsy mi się zaczynają wykruszać,ratunku! Monia może wpadnę niedługo do Ciebie?- bo mam bliżej :cwaniak2: Chyba pisze w dobrym temacie - polecane "produkty" - No w sumie Was też Dziewczyny polecają :leze:

meraszka
17-05-2012, 22:11
iraa- to wsiadaj na motur, zgarniaj rzęsiory ode mnie z domu i dawaj do salzburga ew. wiednia pojutrze i wykleimy :D:D hyhy :D

monia_sc
17-05-2012, 22:42
nie klej rzes u mereszki bo ona ma bambusowe pałeczki, a ja mam z drzewa sandałowego :skacze:

---------- Dodano o godzinie 22:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:35 ----------

nie wiem czy wykleję Ci tak pięknie jak Mereszka:D:D:D :ok: a jakie masz skręty i długości?

---------- Dodano o godzinie 22:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:40 ----------

hahhaha Meraszka :D a ja cały czas pisze mereszka jak to oko w rajtuzie :D

---------- Dodano o godzinie 22:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:42 ----------

i czemu nikt mnie nie poprawił :D:D

Iraa
17-05-2012, 23:02
Mam noreczki 11 i 13 , jak co przyniosę swoje :cwaniak2:

dzikakura
17-05-2012, 23:24
wariatki, a mialo byc o polecanych produktach, a one se baby polecaja, choc w sumie baba to tez produkt. wszystko zrobione, wlosy przedluzone, paznokcie, rzesy-masakra:skacze:

monia_sc
17-05-2012, 23:55
zapraszam do dalszej dyskusji do wątku ogólnego bo zaraz tu będzie śmietnik(tak wiem sama go zaczęłam :skacze:)

samaron
18-05-2012, 17:52
Tak Was tu mało (w sensie "rzęsistek" ;)) a spamujecie bardziej niż "tipsiary" w pazurowych tematach :P
Urwę głowy i ponabijam na te bambusowe pałeczki :P

meraszka
18-05-2012, 21:39
samaron! z drzewa sandałowego jak już ;) ponoć dziewczyny się lepiej na tym znają niż ja ;p...ja tam siedzę z hindusami w salzburgu ;p więc aktualnie bardziej pilot niż rzęsistka :D

Mysiaczeq
19-05-2012, 10:35
Oj dziewczyny, żeby nie było, przewertowałam wszystkie te strony i dyskusja kręci się głównie wokół kleju i rzęs, a ja bardziej chciałam się dowiedzieć czegoś o tym np. jaki primer i remover polecacie na początek.

monia_sc
19-05-2012, 14:39
polecamy te które są np. w sklepie evo

Mysiaczeq
19-05-2012, 16:55
dziękuję ślicznie :)

marchewkowy_las
20-05-2012, 01:40
wydawało mi się, ze napisałam, ale widocznie nie kliknęłam i się nie wysłało. polecam remover w żelu. moim zdaniem, każdej firmy jest dobry (Looksus Lashes, Secret Lashes, Evolashes).
odtłuszczam rzęsy 2-etapowo. najpierw odtłuszczacz, potem primer. (np Evolashes ma cleanser i primer), ja mam innej firmy pre-treatment i primer). nieraz spotykam się z wypowiedzią stylistek, że wystarczy sam odtłuszczać lub primer. u moich klientek zauważyłam, że rzęsy trzymają się dużo krócej i same się odklejają (bez rzęsy naturalnej, jak powinno), jeżeli użyje tylko samego primera lub odtłuszczacza. możesz kupić Evo, ja przetestowałam na dobie podczas szkolenia 24 marca i do dziś się trzymają ^_^

edytakon
21-05-2012, 08:20
Ja uwazam zaś, ze w liquidzie (pynie) ściągacz jest dużo lepszy :) tzn remover :) mniej szczypie

Mysiaczeq
21-05-2012, 15:46
a co myślicie na temat tych rzęs: Rzęsy z NORKI z NOREK MINK C 0,20mm MIX długości (2334968336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/rzesy-z-norki-z-norek-mink-c-0-20mm-mix-dlugosci-i2334968336.html), miała może któraś z was? nie ukrywam, że wolałabym mieć w zanadrzu kilka długości, i czy grubość 0,2 jest bardziej uniwersalna czy lepiej zakupić 0,15? A i zdecydowalam się na zakup kleju Ultra + z Evo, myślicie, że będzie w porządku na początek? :)

monia_sc
21-05-2012, 16:14
To nie lepiej jak kupisz wszystko u evo? Przeczytaj forum. Nie jedna osoba poleca ich produkty. I przynajmniej bedziesz mieć jedną wysyłkę.

Mysiaczeq
21-05-2012, 16:29
tak też zrobie, patrzyłam i w evo mają takie same, przykład aukcji tylko podałam, bo się natknęłam, a oczywiście zaopatrzę się w evo :)

olusia29
22-05-2012, 23:33
100% Real Mink Lash C curl (http://www.lashsolutions.co.uk/real-mink-fur-lash-c-curl/)

któraś używała ich? To sa chyba takie same jak z sl ale opakowanie inne.

monia_sc
23-05-2012, 01:11
nie wiem czy "real" czy nie, ale SL na pewno :D

marchewkowy_las
23-05-2012, 01:14
tak, opakowanie inne (ale producent chyba ten sam), i na zdjęciu wyglądają bardzo ładnie, niemalże perfekcyjnie. a w rzeczywistości rzęski z norki 100% nie są aż tak piękne, szczególnie w SL. nie miałam okazji popracować na rzęsach z norek SL. oglądałam i dotykałam je w hurtowni, byłam też na pokazie SL i trenerka opowiadała o nich z taką niechęcią, że na całe 6 miesięcy byłam mocno zniechęcona do rzęs z norek. niestety nie wiem, czy są dobre :huh:

edytakon
23-05-2012, 08:50
MARCHEWKOWA to vhyba bylas na tym samym pokazie co ja. Pojechalam na taki pokaz gdzie Pani załozyla kilka aplikacji na norkach 1 firmy (SL) i stwierdzila ze to wielkie G...no a ja oczywiscie z nia dyskutowalam :) i na dobre to wyszlo,bo od tej pory Pani zaopatruje sie w naszej firmie a nie w SL :)

marchewkowy_las
23-05-2012, 09:36
jeżeli trenerka mówiła, że na rzęsy z norek 100% koniecznie trzeba robić trwała (bo rzęsy norkowe z SL się prostowały), to tak, była to ta sama pani ;)

edytakon
23-05-2012, 12:21
wlasnie jak to jest byc przedstawicielem danej firmy, ktora rozprowadza produkty i zniechecac do zakupu. Szkoda ze tak wiele jest takich przypadków :(
Ja sobie nie wyobrazam sprzedawac cos czego sama nie lubie badz nie uzywam

marchewkowy_las
23-05-2012, 13:43
a teraz podzielę się moim ogromnym rozczarowanie. pamiętacie, pytałam was o rzęsy elipsoidalne? no to skusiłam się tym opisem, że niby najcieńsze, że zaledwie 0,08mm grubości, że są robione z końcówek ludzkich włosów.. bla-bla-bla. szukam właśnie takich rzęs dla jednej klientki, która ma bardzo cieniutkie, ale gdybym użyła tych rzęs, to zrobiłabym jej straszną krzywdę :[
po pierwsze, rzęsy nie są z ludzkich włosów, podpaliłam - śmierdzą plastikiem, że fuj :/: nie ma tego połysku, co mają prawdziwe norki, czy włosy, absolutnie nie.
po drugie, rozmiar rzęs (na opakowaniu 10mm) jest w rzeczywiści 13mm :o przyłożyłam do linijki, bo myślałam, że wzrok mnie myli. Producent, a także dystrybutor, widocznie centymetra nie mają.
po trzecie tak złej jakości rzęs jeszcze nie widziałam. połowa ścięta, jakby były cieniowane nożyczkami. nigdy nie użyję tak brzydkich rzęs, odradzam stanowczo.

daruniunia
23-05-2012, 14:07
Rzeczywiście na tym zdjęciu wyglądają jak jakieś szczotki

monia_sc
23-05-2012, 14:32
odeślij je, a jak się nie zgodzą to idź do rzecznika praw konsumenta- w urzędach miasta są za darmo :):):):) :skacze:zrób rozróbę bo nudno ostatnio na forum :)

dzikakura
23-05-2012, 19:35
Dzizas edyta nie mow glosno babo, ze SL sie u nas w norki zaopatruje:skacze:

plakaty beda za chwile, musimy podjac po prostu meska decyzje, czy wziac mniejsze, czy wieksze, chcialybysmy wieksze, ale nie chcemy was w koszta wbijac, bo ceny szybują w gore wprost proporcjonalnie do wielkości niestety, a szacujemy, ze fajnie, jakby koszt plakatu byl 7-8 zlotych, nie wiecej, po prostu.

Marchewkowy, no wiem jak to jest ale trzeba probowac roznych produktów, my tez probujemy i tez spotykaja nas wielkie rozczarowania cholercia:(

moniasc-ty aferzystko:skacze:.. zadyma jej sie marzy:skacze:, hyyy

marchewkowy_las
23-05-2012, 21:57
nie będzie zadymy, ja nie mam wojowniczego zapału, zgodziły się, bym odesłała rzęsy :ok:
ja bym wydała za plakat 20zł, przecież to tylko jeden plakat, który jest niemalże niezniszczalny, i bardzo wydajny ;) ja potrzebuję, by rzucał się w oczy, żeby żadna kobieta nie przeszła obok, go nie zauważywszy, przecież o to chodzi, moim zdaniem najlepszy format A2 :skacze:

samaron
24-05-2012, 11:41
o plakatach i innych gadżetach evo proszę dyskutować w temacie evo

dzikakura
25-05-2012, 21:25
Napisałam marchewkowy:skacze:
http://forum.wzorki.info/dystrybutorzy-producenci/8291-evolashes-rzesy-kleje-removery-norki-rzesy-z-norek-8.html#post338649

bombelkowa
29-05-2012, 10:23
czy to to się nadaje?
PUREDERM KOLAGENOWE PŁATKI POD OCZY 30SZT (2371673132) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/purederm-kolagenowe-platki-pod-oczy-30szt-i2371673132.html)

marchewkowy_las
29-05-2012, 13:03
absolutnie się nie nadają. to takie cieniutkie bawełniane płatki nasączone kolagenem. powierzchnia jest mokra i te niteczki czepiają się rzęs, płatki się zsuwają, nie da się nimi odseparować dolnych rzęs.

bombelkowa
29-05-2012, 13:18
kurde.. a polecacie jakieś? miarę dobrej cenie?:cwaniak2:

Zuuzaneczka
29-05-2012, 16:08
kurde.. a polecacie jakieś? miarę dobrej cenie?:cwaniak2:

Maxlashes - hurtownia kosmetyczna (http://www.hurtowniakosmetyczna.com.pl/show_product.php?idp=177) REWELACJA, polecam :ok:

Bożena P
03-06-2012, 11:41
Dziewczyny, a czy któraś z Was testowała rzęski syntetyczne z allepaznokcie? Rzęsy syntetyczne - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna (http://allepaznokcie.pl/kategoria/560/rzesy-syntetyczne) bo w porównaniu do syntetyków innych firm są tanie, jak jest z ich jakością?

Zen.
03-06-2012, 19:36
miałam przez chwilę w ręce opakowanie tych rzęs od nich grubosci 0,25. Juz na pierwszy rzut oka sztywne, matowe i z daleka wyglądają no wg mnie tandetnie po prostu...

Zuzia
03-06-2012, 22:12
Hej Dziewczyny :)
Jestem tu nowa, ale już od jakiegoś czasu przeglądam forum i postanowiłam spróbować produktów evolashes.
Ostatnio kleiłam na rzęskach z allegro ale kiepsko wychodziły. Chciałam norki ale nie mam zbyt dużo klientek więc jeszcze na takie drogi porywać się nie będę:D
I właśnie zamawiam i zastanawiam się nad Minkami. I chyba wezmę skręt B (skoro mówicie, że C jest mocno podkręcony) i się zastanawiam czy mix? Bo w końcu jedną długością wszystkich nie zakleję :D
Tylko nie wiem czy brać 0,15 czy 0,2 ? Bo chcę, żeby choć troszkę norki przypominały, ale też żeby spektakularnie wyglądały :D co polecacie?

O i jeszcze zamawiam klej hs5 i dla siebie ten AD ponieważ mam zapalenie spojówek po robieniu sobie rzęsek :( i polecacie ten AD? trzymają się rzęski na nim? I czy nie ciężko na nim się robi? :huh:

Zen.
03-06-2012, 23:12
na wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź bo było to już poruszane setki razy. przejrzyj cały dział rzęsowy. albo przynajmniej te ogólne wątki.

marchewkowy_las
04-06-2012, 00:53
ja polecam AD, choć jeżeli kleisz na Hs-5, to ciężko przestawić się na AD, na początku denerwuje, że tak długo schnie, a potem się wkręcasz, i nie zwracasz na to uwagi. AD trzyma około 2-ch tygodni. jeżeli dobrze odtłuścisz rzęsy, to może nawet do 3-3,5 dociągnie :) Jeżeli weźmiesz miks rzęs, to licz się z tym, że najbardziej potrzebne rzęski szybko się kończą, starcza na 2-3 aplikacje, potem musisz dokupić rozmiary. bardzo wydajne są paski 6mm, 8mm. natomiast u mnie zupełnie nietknięte 13mm, 14mm. Ja polecam 0,15 grubość. skręt B Evo jest bardzo ładny, warto spróbować :)

malutkaistotkaa
04-06-2012, 08:53
hey dziewczyny czy jest cos takiego jak utrwalacz do rzes?? stosujecie pozneij jakies specjalnie tusze

edytakon
04-06-2012, 13:40
Marchewkowa ja wykonam z 6-8 aplikacji na mixie. no chyba ze wykonujesz aplikacje 1 dlugościa, jesli stopniujesz to napewno wystarczy na dluzej niz 2 aplikacje.

Malutkaistotka, oczywiscie, ze jest :)
ja uzywam i moje klientki uwazaja ze rzeski trzymaja się dlużej

Zen.
04-06-2012, 13:43
moje dziewczyny też używają i móią ze im się ładniej ukąłdajarzęsy, + fajna sprawa jak ktos maluje sie cieniami, mozna fajnie go usunąć z rzęs.

marchewkowy_las
04-06-2012, 21:21
Marchewkowa ja wykonam z 6-8 aplikacji na mixie.
tak, ja pisałam, że szybko się kończą rzęski najbardziej "popularne". np tak wygląda u mnie paleta po trzech pełnych aplikacjach. Jak już pisałam, nietknięte są 13,14,15mm a 6mm jest bardzo wydajne ^_^ szybko skończyły się 10,11mm popularne też są 12mm.

bombelkowa
04-06-2012, 21:39
trzech 1:1???

marchewkowy_las
04-06-2012, 22:05
dwie 1:1, i jedna 2:1. ja ogólnie jak najbardziej polecam miksy rzęs, bo warto mieć w zasięgu kilka rozmiarów, nawet te 13,14,15 myślę, że kiedyś się przydadzą. ale osobno dokupuję palety np 10mm, 11mm. natomiast nie potrzebowałabym całej palety 6mm, więc tu jest oszczędność, że w miksie są tylko dwa paski :ok:

Evelina.J
05-06-2012, 09:36
Miała ktoś:

http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/71/17/52/2371175241

Zen.
05-06-2012, 10:45
wow! fajna sprawa ciekawe jak to się sprawdza, gdzie to mozna kupic?

marchewkowy_las
05-06-2012, 12:10
jakie pomocne płatki, ciekawe, czy się nadają. gdzie takie można kupić?

Zen.
05-06-2012, 12:18
znalazłam :D

**C&Z**PŁATKI POD OCZY-PRZEDŁUŻANIE RZĘS! HIT! (2371175241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/cz-platki-pod-oczy-przedluzanie-rzes-hit-i2371175241.html)

monia_sc
05-06-2012, 13:47
A po zabiegu można sobie patyczkami z drzewa pomarańczowego podłubać w zębach :skacze::skacze:super:skacze: to dopiero luksus :D

Evelina.J
05-06-2012, 14:05
Zen. dokładnie tutaj je wypatrzyłam ;)

edytakon
05-06-2012, 18:53
U mnie to jakos wolniej schodzi, ale mam chyba bardziej lyse klientki. Uwazam jednak, ze warto miec mixa chociazby po to zeby nie kupowactakich rozmiarów, ktore beda lezaly (nhie zamrazać pieniedzy), bo wybor w dlugości, skręcie czy grubosci powinnyśmy miec.

pinoczetkaaa
07-06-2012, 22:54
i co miała któraś z was te płatki?? Jestem bardzo ich ciekawa;p

dzikakura
07-06-2012, 23:28
Nie wydaje Wam się, ze te płatki to taka jakby naklejka? Taki papier z klejem w sensie.

meraszka
07-06-2012, 23:30
albo takie jak do henny- na wazelinkę... z tą różnicą, że mają linie wymalowane ;)

Zen.
07-06-2012, 23:46
jak dla mnie to nawet byłoby fajniej gdyby to była taka naklejka, moznaby fajnie na płatek przykleic i działać. Bo same w sobie jako płatek to niezbyt to widzę. Kurde szkoda mi zeby sprawdzić 12 zł xD

cubaro
08-06-2012, 12:40
A ja mam wrażenie, że kreski to wręcz przeszkadzałyby mi ^_^ i jestem na nie :D

malutkaistotkaa
10-06-2012, 22:10
a jaki utrwalacz proponujecie??:)

myslalam o tym z evo uzywalyscie go??

Evelina.J
11-06-2012, 14:15
Tutaj też te płatki "naklejki" zastosowano na płatki kolagenowe

A przy okazji znacie firme Novalash? Jakiej jakości są te produkty?

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

meraszka
11-06-2012, 15:02
ja widziałam na jakimś filmiku też właśnie z nova- kolageny, na to te podkładki do henny, a na to jeszcze taśma, żeby się te podkładki kolagenów trzymały.. dla mnie strata czasu trochę ;p...

Evelina.J
11-06-2012, 21:01
Dziewczynki postanowiłam zdać wam relacje z rzęs Black Lashes ktore będąc u konkurencji w moim miescie miałam założone (1:1 oczywiście). Pomijając te rzęsy które mam mega posklejane to te które są założone prawidłowo są jak dla mnie bardzo niewygodne, bardzi sztywne, kłujące, wykręcające itd itp 2 tyg już z nimi chodze bo szkoda mi wydanych pieniedzy ale jeszcze kilka dni i zmykam poszukac innej gwiazdy ktora załozy mi cos innego. Material innej firmy. Ja najlepiej zabrałabym ze sobą moje z kuferka firmy EviLashes ktore sie moim klientkom jak widze dobrze noszą. Nawet dotykając je w kasetce czuc ze są miekkie a nie tak sztywne jak te na moim oku BlackLashes. Dziewczyny nie zakladajcie takiego materiału swoim klientkom bo one juz do was zwyczajnie nie wrócą. Być moze bedzie to poprostu ich pierwsza i ostatnia w zyciu aplikacja rześ 1:1. Ja gdybym w tym nie pracowała i nie wiedziałabym że są rzesy lepsze i gorsze oraz zalozenie lepsze lub gorsze rowniez nigdy w zyciu nie dałabym sobie tego zrobic nawet gdyby mi chcieli za to zapłacic. To tak z mojejgo punktu widzenia ;)

Może wśród nas jest jakaś stylista Inowrocław-Pakość-Barcin W tych okolicach która porządnie wykona aplikację rzęs 1:1 abym 3-4 tyg mogła się nimi należycie cieszyć

marchewkowy_las
11-06-2012, 21:23
Evelina, a może to tylko chodzi o grubość? bo jak dotykam 0,10 są takie milutkie, jak 0,15 - są delikatne, 0,20 - sztywne, jak plastyk, 0,25 - szczotki.
czy te, co masz na oku są takiej samej grubości, co rzęski z Evo, do których je porównujesz?

Evelina.J
12-06-2012, 14:18
Mam z Evo 0,20 i z Black Lashes na moim oku zakladane rowniez 0,20

edytakon
12-06-2012, 22:27
A ja uwazam ze Evo i tak sa duzo bardziej miekkie niż chociażby LL. Sl czy Black Lashes... Mnie ta miekkość urzekła... i ten skręt i to wykończenie. Mówcie co chcecie ja je lubię :)

Evelina.J
14-06-2012, 13:59
Podpisuje sie w 100% pod Edytką. Miałam ochote na probe innej firmy ale po tym jak mi założona BlackLashes juz nie chce. Tylko Evo i nic innego nie kombinuję

pinoczetkaaa
16-06-2012, 18:42
Wiecie co a ja mam podzielone zdanie . Evo jest super naprawdę i większość produktów mam stamtąd. Aczkolwiek nie powiem ze nie zamawiam produktów z innych firm. i np. wyżej wymienione Blacki. Kupiłam je na wiosennych targach, wykonałam na nich taka aplikacje:
Viewing image oK3n.jpg - Wgraj zdjęcia na forum.Wzorki.info (http://pliki.wzorki.info/?v=oK3n.jpg)

rzęsy nosiły się pięknie!!!! poprostu bajka , kazdy ją zaczepiał pytał gdzie co jak. Później sama się skusiłam na nie i tez miałam je założone (mieszane z Evo B ) metodą 2:1. Mi sie nosiły świetnie, nie czułam ich sztywności wyżej opisywanej przez Eweline J. Z tym że ja miałam 0.15. Profil C to coś pomiędzy Evo B a C .
Natomiast ich minusem jest to że nie ma uzuepłnień w paletkach. pozatym podkręcenie dla mnie super cos pomiędzy naszym Evo B a C. A tego mi trochę brakuje.
Testowałam tez podkładki z tej formy- powiem krótko -LIPA!!

Kolejnym wypróbowanym zdradzieckim produktem;p sa rzęsy i podkladki z wonderlashes. Rzęsy norka z synt 0,7 mix parzystych. Mam je na oczach 3:1 . calkiem calkiem- tylko niestety też brak uzupełnien jedynie palety parzyste i nieparzyste. Więc tu znowu wygrywa nasze Evo.
a PODKLADKI <3<3<3<3<3<3<3!!kocham je!! klej mocny, powierzchnia mega śliska! dla mnie idealne:) To tyle ode mnie;p
Podpisano..->Pinoczeta;)

cubaro
16-06-2012, 19:58
Pinoczetka - a o jakim kleju piszesz?

Evelina.J
16-06-2012, 20:21
Wiecie co a ja mam podzielone zdanie . Evo jest super naprawdę i większość produktów mam stamtąd. Aczkolwiek nie powiem ze nie zamawiam produktów z innych firm. i np. wyżej wymienione Blacki. Kupiłam je na wiosennych targach, wykonałam na nich taka aplikacje:
Viewing image oK3n.jpg - Wgraj zdjęcia na forum.Wzorki.info (http://pliki.wzorki.info/?v=oK3n.jpg)

rzęsy nosiły się pięknie!!!! poprostu bajka , kazdy ją zaczepiał pytał gdzie co jak. Później sama się skusiłam na nie i tez miałam je założone (mieszane z Evo B ) metodą 2:1. Mi sie nosiły świetnie, nie czułam ich sztywności wyżej opisywanej przez Eweline J. Z tym że ja miałam 0.15. Profil C to coś pomiędzy Evo B a C .
Natomiast ich minusem jest to że nie ma uzuepłnień w paletkach. pozatym podkręcenie dla mnie super cos pomiędzy naszym Evo B a C. A tego mi trochę brakuje.
Testowałam tez podkładki z tej formy- powiem krótko -LIPA!!

Kolejnym wypróbowanym zdradzieckim produktem;p sa rzęsy i podkladki z wonderlashes. Rzęsy norka z synt 0,7 mix parzystych. Mam je na oczach 3:1 . calkiem calkiem- tylko niestety też brak uzupełnien jedynie palety parzyste i nieparzyste. Więc tu znowu wygrywa nasze Evo.
a PODKLADKI <3<3<3<3<3<3<3!!kocham je!! klej mocny, powierzchnia mega śliska! dla mnie idealne:) To tyle ode mnie;p
Podpisano..->Pinoczeta;)

Widzisz Pinoczetka to moze to co mi założyła to jakis calkowicie tani bubel a sypany w Black Lashes skoro Ty jestes zadowolona z aplikacji znajomym oraz z własnego użytkowania. Kto tam wie co ta stylistka kombinuje prawda? Twoja aplikacja znacznie odbiega od mojej tymi niby Black Lashes (widac na załaczonym przeze mnie zdjęciu kilka postów wstecz)

Askar
16-06-2012, 20:45
Eh! No właśnie... Niestety nie uniknie się oszustek,które w pojemniczki od wysokiej jakości produktów ładują bubel by przyciągnąć klienki :/:

dzikakura
16-06-2012, 22:32
pinoczetka, a ja mam pytanie, piszesz, ze masz z wonderlashes rzęsy z włosia norki (0,07) grubości (skądinąd grubość przyjęta przez nas -evolashes "na oko":D:D

i co, to prawdziwa norka jest? Bo jakaś taka za równa mi się wydaje a i cena kusząca:wow::wow:, bo piszą że prawdziwa, a jakoś mi się nie wydaje, ale mogę się mylić, oceniam rysunek

pinoczetkaaa
17-06-2012, 11:18
co do rzes z wonder -piszą na stronie ze to norka 100%. Gówno prawda zadna norka ( tu prostuje swij opis ,,norka z synt'' przejęzyczenie, dziewczyny tlumaczyly juzz gdzies jakis czas temu czym są rzęsy mink ). Tu firma oszukuje , bo racja kuro , skad niby taka norka od liniki przebrana. Więc to nic innego jak rzęsa syntetyczna, która jak zauwazam zaczyna się rozprostowywać, więc niestety nie zdaje egzaminu. Plus to ze jak dla mnie chyba jednak za cienka;) wole nasze Evoskie 0.10 3:1, bo mam murowany efekt taki jaki lubie- mocno duzo gesto czarno;)

---------- Dodano o godzinie 11:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:10 ----------

cubaro, hm kleju??

monia_sc
17-06-2012, 14:19
cubaro, chodzi o klej z podkładek :ok:

pinoczetkaaa
17-06-2012, 15:30
a bo nie załapałam;)
Dziewczyny a próbowała któraś kiedyś kleić na podkładkach do henny? ja możne mam dwie lewe ręce , ale mi to ni chu chu nie wychodzi ;o;D. Kiedyś dziewczyny mówiły o tym na szkoleniu, ze one tylko na tym robią. Dla mnie nie ma to jak nasze dobre płateczki kolagenowe , ewentualnie taśma.( tak tak używam taśmy- moja mama np nie znosi tych płatków kolagenowych, mówi ze drażni ją ta maź wypływająca z nich...;D mnie tam nic nie drażni , no ale niechaj jej tam będzie).
Co do wcześniej wymienianych kolagenów z wonder,na próbę wzięłam 5 sztuk. w 3 przypadkach trzymały sie super a wczoraj kleiłam na nich 2 baby , zjechały w obu przypadkach tak, że całe dolne odsłonięte;o. chyba jednak nie są uniwersalne tak jak z Evo- te pasują do większości klientek i nic nie zjeżdża.

marchewkowy_las
17-06-2012, 18:09
ja używam kolagenowych. ale płatki do henny też próbowałam, są cienkie (to ich plus), musisz je podkleić taśmą, żeby się trzymały. minus - są szaro-przezroczyste, światło od nich się odbija i oczy szybko się męczą, kiedy wypatrujesz rzęsy.
ja podklejałam taśmą z lewej i prawej strony.

cubaro
18-06-2012, 15:37
Tak, źle zrozumiałam, Wam faktycznie chodziło o klej w podkładkach, dzięki monia :P

Happyhandy
18-06-2012, 23:25
Czasem stosuję płatki do henny (takie piankowe), kiedy klientka źle znosi kolagenowe. Podklejam je na żel ze świetlikiem i bardzo ładnie się trzymają. Można na nie nakleić plasterek, żeby lepiej było widać rzęsy.

monia_sc
19-06-2012, 00:37
A macie jakieś sprawdzone pęsety wygięte ale nie aż tak bardzo jak hak? :Dcholera tak przyzwyczaiłam się do moich pierwszych pęset że czuję duży dyskomfort pracy przy innych. I tak oto pierwsza pęseta jest moja pierwszą i jedyna dotąd miłością, drugą nabyłam na allegro wygięcie trochę za bardzo ale od biedy mogłoby być gdyby nie to że średnio się styka na końcach :D Pęseta ostatnia to totalna porażka:D i niby wszystkie 15esd :/:reszty wam nie pokażę bo sprzedałam na allegro, miałam m.in. alle_p PĘSETA KOSMETYCZNA * pinceta * ZAGIĘTA (2407202676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/alle-p-peseta-kosmetyczna-pinceta-zagieta-i2407202676.html) i to dopiero jest koszmar:skacze: jonistic są chyba za bardzo wygięte. Piszę "chyba" bo oceniam zdjęcie. Wszystkie "allegrowe pomyłki" miały zdjęcia ładne i wygięcia wyglądały na zadowalające- niestety. Byłam ostatnio na stoisku Black Lashes i mają ładne zgięcie pęsety ale znowu jest krótka jak palec wskazujący:o i teraz nie wiem czy to jest ta krótka czy nie black-lashes PINCETA, PĘSETA TYP-S do rzęsy (2369323174) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/black-lashes-pinceta-peseta-typ-s-do-rzesy-i2369323174.html) bo nie ma wymiarów. Pani zachwalała też tę black-lashes * PINCETA, PĘSETA TYP-X do rzęsy (2422471075) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/black-lashes-pinceta-peseta-typ-x-do-rzesy-i2422471075.html) którą jak się naciśnie to sie otwiera, ale nawet jak przez parę sekund powtarzałam sobie w głowie jak ona działa to i tak na końcu się pomyliłam :skacze: Uprzedzę od razu pytanie "dlaczego nie kupisz tam gdzie kupowałaś tę pierwszą?" bo to była pęseta od koleżanki, która kupiła od koleżanki,koleżanki bo jej koleżanka sprzedawała takie rzeczy :D:D:Dale już nie ma :D Nawet kupiona pęseta prosta różni się siła nacisku i ciężkością od mojej pierwszej co mnie bardzo irytuje:D tak wiem zachowuję się ja księżniczka na ziarnku grochu :skacze:

black_d_iamond86
19-06-2012, 22:47
cześć dziewczyny, czy używała może któraś z was kleju SYIS z firmy Activ?

marchewkowy_las
20-06-2012, 00:53
monia_sc, jak dobrze Cię rozumiem. moje pierwsze pęsety nie nadawały się do pracy. drugie, i najukochańsze były vetusy. juz nigdy potem nie mogłam kupić takich samych vetusów, albo ich jakość się pogorszyła, albo sprowadzają do nas podróbki vetusów :(
teraz pracuję dwiema prostymi pęsetami. ciężko mi było przyzwyczaić się do krótszej pęsety. ale nie miałam wyboru - spadła moja ukochana pęseta (komu choć raz spadła pęseta, zrozumie mój żal), a z pozostałych najbardziej miękką i precyzyjną była z nouveau lashes. krótka, zgrabna, nowa ^_^ na początku było mi niewygodnie, ale ręka szybko się z nią zaprzyjaźniła. choć ostatecznie zamieniłam ją na inną z cieńszymi końcówkami.

jak już pisałam, używam pęset o prostych końcówkach. monia, do czego używasz zakrzywionej? do separacji, czy chwytania rzęs?

monia_sc
20-06-2012, 01:34
Zakrzywionej używam do separacji. Na lewym oku rozdzielam od dołu a na prawym od góry :D Próbowałam na dwóch prostych ale na lewym oku łamię sobie rękę :skacze:czuję jakby była za długa :skacze: i mam wrażenie, że nie mieszczą mi się dwie ręce po lewej stronie bo przeszkadza mi nos klientki. A trzymając zakrzywioną od spodu mogę prawą ręką jeździć po wszystkich rzęsach. :minka:I dlatego nie może być za bardzo zakrzywiona bo nie jestem w stanie na prawym oku jej trzymać pod odpowiednim kątem.:why:

cubaro
20-06-2012, 14:48
No właśnie, pensety, ja również mam problem, pierwsze i kochane dokładnie jak pisała marchewkowy były właśnie vetusy, później zamawiałam niby te same ale... moim okiem to były krótsze jakby ostrzone i za miękkie końcówki miały, odesłałam, dalej przysłali mi następne i bardzo podobne do tych drugich, no może zleksza lepsze, ale już ich nie odsyłałam i powiem Wam, że ni diabła nie mogę na nich pracować, są zbyt sztywne, używam ich tylko gdy skleja mi się rzęska dolna z górną, a gdy się zapomnę i nie zamienię to po kilku minutach nie czuję już ręki, takie są cholernie sztywne. Marzę o takich jak te pierwsze... i męczę się starymi, bo te stare o niebo lepsze od następnych. No po prostu strach zamawiać już jakiekolwiek;(

Joannah
20-06-2012, 21:02
Ja się spotkałam z tym samym problemem, moje pierwsze ventusy były bardzo lekkie i precyzyjne,
choc juz sie przyzwyczailam do tych zdziadziałych, to jednak komfort pracy się zmniejszył.

dzikakura
20-06-2012, 21:50
wierzę, że o dobre pincety teraz trudno

moniasc-obawiam się, ze nasz yonostick będzie dla Ciebie za bardzo zakrzywiony niestety:(

Jesli ktoś lubi krotkie "twarde" pincety to polecam te yonostiki jednak. Proste są dla mnie rewelacyjne, ale mówię, mają krótkie rączki. Nie wypowiadam się na temat zakrzywionych, bo pracuję na dwóch prostych

Iraa
20-06-2012, 22:14
Monia ja nie bardzo rozumiem dlaczego dodałaś zdjęcie pod swoim postem (może dlatego,że już późno hihi),Ty szukasz takich? czy takie masz i jesteś niezadowolona? Bo jak co mam jedna nieużywaną i mogę Ci pożyczyć,ja pracuję na dwóch prostych :) mam tą Vetus ESD-15 :P

black_d_iamond86
22-06-2012, 11:03
witam, dziewczęta dla początkującej rzęsiary :D który klej byście poleciły z EVO ultra pl czy D pl. ?

edytakon
22-06-2012, 11:30
jesli na kursie pracowalas na gestszym kleju polecam d plusa, jesli na rzadszym ultra

black_d_iamond86
22-06-2012, 12:34
Edytakon dziękuję... to chyba czas na zakupy w EVO :cwaniak2:... martwi mnie tylko to, że chwilowo niedostępny jest primer :/, a że zamawiam towar do Holandii to muszę na niego poczekać :tuptup:

monia_sc
22-06-2012, 22:48
Monia ja nie bardzo rozumiem dlaczego dodałaś zdjęcie pod swoim postem (może dlatego,że już późno hihi),Ty szukasz takich? czy takie masz i jesteś niezadowolona? Bo jak co mam jedna nieużywaną i mogę Ci pożyczyć,ja pracuję na dwóch prostych :) mam tą Vetus ESD-15 :P
To są pęsety które mam w domu. Chciałam pokazac jak esd15 sie od siebie potrafią różnić. I czy ktoś się spotkał gdzieś z tymi pierwszymi, bo to są moje ulubione. Jak masz Ira takie jak te pierwsze to nie chce pożyczyć tylko odkupić :kwiatek:albo dostać pod choinkę :skacze:

Iwona Oleksy
23-06-2012, 10:56
Ja zamówiłam właśnie vetusy z Evo - mam nadzieję, że się szybko przyzwyczaję do zmiany...:]

Iraa
23-06-2012, 20:49
Monia no niestety ta którą mam nie przypomina tej pierwszej,raczej ostatnią ;/
a tak chciałam Ci zrobić niespodziankę ;)

Agnieszka Praska
23-06-2012, 21:39
monia ja taka pesete jak pierwsza na zdjeciu kupilam kiedys w abc nails;)

monia_sc
24-06-2012, 13:19
agulusia ta druga jest z abc :D ZESTAW PENSET CZARNYCH 2szt PROMOCJA (2437596547) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/zestaw-penset-czarnych-2szt-promocja-i2437596547.html) :D miałam też te srebrne od nich, ale beznadziejne. Przeszukałam skrzynkę pocztową i znalazłam jeszcze to :D http://allegro.pl/dekorynka-penseta-czarna-pt-esd-15-do-rzes-m-1-1-i2404817041.html jakby ktoś nie wiedział to jest ta ostatnia pęseta :D:D podobna? wcale :D

Agnieszka Praska
24-06-2012, 14:37
kupowalam prawie 2 lata temu i wlasnie byla bardzo malo wygieta :) moze maja teraz inna serie;)

olusia29
28-06-2012, 02:30
0.15T B MIX LENGTH Premium Silk Semi Permanent Eyelash Extensions Lashes | eBay (http://www.ebay.co.uk/itm/0-15T-B-MIX-LENGTH-Premium-Silk-Semi-Permanent-Eyelash-Extensions-Lashes-/261042737111?pt=UK_Health_Beauty_Make_Up_Cosmetics _Mascara_PP&hash=item3cc75c0fd7)


ktoś uzywał? jakas moze nowosc, ciekawe jak porownywalne z diamond silkami

Evelina.J
28-06-2012, 09:29
Nowość niekoniecznie bo dawno na allu są te same ;) Ale jakość ciekawe jaka bo cenowo jak Silki Diamond

Ale tych nie spotkałam jeszcze przeglądając tu i tam

http://www.ebay.co.uk/itm/0-20T-C-MIX-LENGTH-Faux-Mink-Premium-Semi-Permanent-Eyelash-Extensions-Lashes-/261005734472?pt=UK_Health_Beauty_Make_Up_Cosmetics _Mascara_PP&hash=item3cc5277248#ht_1919wt_698

edytakon
28-06-2012, 09:51
Dziewczyny ja nie polecam tych silkow ktore wklejacie.
To z pewnoscia nie to samo co silk diamond. One sa bardziej matowe, troche jakby grafitowe. Nie znalazlam drugich takich jak diamondy

black_d_iamond86
05-07-2012, 16:15
Muszę się pochwalić.... wczoraj otrzymałam przesyłkę z zakupami od EVO :D:D:D:D:D jutro będę się bawiła :cwaniak2:

Zuzia
20-07-2012, 10:27
Chciałam spytać o utrwalacz z EVO.
Tam jest napisane, żeby nim malować nie częściej niż dwa razy w tygodniu. A przecież maluję klientce tylko raz. I tu pytanie do Was.
Czy opłaca się go kupować? Czy przedłuża znacznie czas wypadania rzęs? Bo pracuję na hs5 i czasem po 3 tygodniach przychodzą kobiety które mają jeszcze ponad połowę rzęs a czasem już im niewiele zostanie i nie wiem jk zrobić żeby one się trzymały ;(

meraszka
20-07-2012, 17:50
Zuzia- skoro części się trzymają, a części nie- to niekoniecznie musi to być Twoja wina...
Ja utrwalacza używam po każdym zabiegu- pełnej aplikacji, albo uzupełnienia i tyle- napewno do norek.
On jest wodoodporny więc tak szybko się nie zmyje, a klientki czują się dopieszczone.
A częściej niż dwa razy w tyg. nie wolno chyba z tego względu, że zawiera w swoim składzie tłuszcze i używany w nadmiarze mógłby klej rozpuszczać.

marchewkowy_las
20-07-2012, 19:04
ja nie zaprzyjaźniłam się z utrwalaczami w ogóle. w niektórych przypadkach zauważyłam, że rzęsy bez utrwalacza trzymają się dużo lepiej :D jeżeli odsprzedasz klientce, to rzeczywiście niech nie używa częściej, niż 2 razy w tygodniu. jeżeli cię nie posłucha (pomyśli: "dam więcej tego utrwalacza, to będzie lepiej i rzęsy będą dłużej się trzymały"), no to przy uzupełnieniu zobaczysz, jak brzydko wyglądają rzęski smarowane utrwalaczem, jakby pokryte tłustą matową powłoką, feeee :porazka: ja zrezygnowałam z utrwalacza całkowicie, choć mam niewykorzystane buteleczki (i to kupione w promocji po 215zł)

Malgosia300
25-07-2012, 22:11
Dziewczyny gdzie mozna dostac produkty firmy Nouveau Lashes ????? szukam szukam i nic nie moge znalesc ???

tylina
25-07-2012, 23:46
Witam, Czy ktoś z was robił zakupy w sklepie abc international? kupiłam tam dzisiaj klej flash lash - do rzęs reklamowany jako niby ten do metody 1:1 ale kompletny bubel. Zwróciłam , Pani poinformowała mnie że nie mają klejów sekundowych.... Szok, to dlaczego reklamują jako kleje do 1:1 ? Porażka... Po tch beznadziejnych zakupach trafiłam do sklepu Lash Expert i kupiłam klej Premium Lash Expert -5 ml za 39 zł. Użyłam go dzisiaj do blinka i jak na razie jest ok.

Evelina.J
27-07-2012, 09:03
Dziewczyny a tu jakies norki z Black Lashes :skacze:
Że to nie norka to wiadomo ale chcialabym zapytac co o nich sądzicie. Mama chce rzeski i tak myse czy by ich nie wyprobowac. Ja mialam blacki ale były okropne i okropnie założone ale dziewczyny pisałyscie przy moich negatywach dla tej firmy dobre opinie wiec mysle ze stylistka sobie z nimi moja nie poradziła albo nawet to nie byly black lashes. Mam kilka dziewczyn z rodzinki ktorym robie bardzo tanio i Evoskich rzes az szkoda...

edytakon
28-07-2012, 18:12
Evelina ale przeciez te nasze rzesy nie sa az tak drogie
Jest ich okolo 0,6-0,75 g w pudeleczkach w takim przeliczniku jesli patrzac na rzesy sypkie wychodzi niecale 20 zł za 0,25 g
Poza tym nie ma odrzutów, bo wszystko ladnie na paseczku sie trzyma a tak to pod skonczonej stylizacji ja zawsze wyrzucalam sypkie w kosz jesli ich nie wykorzystałam... i nie znam stylistki, ktora wrzucalaby je z powrotem do woreczka, bo przeciez to tylko "kilka" rzęs
nie bede pisac wiecej o ch plusach, ale uwierzcie wyprobowalam pewnie z 90% rzes dostepnych na rynku i nie pracuje na zadnych innychl Bo gdybym takowe znalazla na pewni znalazlyby sie w naszym sklepiku jako godne uwagi

Blejsia
31-07-2012, 14:56
Już pytałam w innym temacie ale i tu się poradzę :) Dziewczyny mam prośbę nie jestem stylistką tzn jeszcze:D na razie zbieram kaskę na kurs:)!Ale u mnie w miasteczku jest tylko jedna laska ktora się tym zajmuje jednak jej wykonanie trzyma tydzień! Wpadłam na pomysł że sama zakupie sobie sprzęt a znajoma mi zaaplikuje :) Jakie byście mi doradziły rzęski? Kilka moich kol. mialo zrobione ale ich rzęsy to była męka i udręka w kołko im sie wykrecały wchodząc do oka -myslę że powodem jest słaba jakość rzęs? ja mam 5 m-cznego synka i nie mam czasu na malowanie wole wygode:D

afee
31-07-2012, 19:07
Cześć ja mogę zaproponować kosmetyki do rzęs marki m2beaute moim zdaniem pomagają strasznie. Mi akurat pomogły i teraz mam piękne rzęsy więc chcę i wam przedstawić te kosmetyki jak byście może nie znali. :) mi się wydaje że nie ma lepszego kosmetyku przynajmniej w Polsce. A co wy o nim myślicie?

Izi
31-07-2012, 19:19
Blejsia a masz już jakiś kurs na oku? Jeśli tak to sprawdż jakich oni używają produktów i zakup sobie właśnie takie. Napewno będzie Ci łatwiej później ćwiczyć. A z czasem sama sobie posprawdzasz co jest dla Ciebie najlepsze. Jak już będziesz znać markę to możesz podpytać tu na forum czy któraś z dziewczyn takie właśnie stosuje i się poradzić.

A ta Twoja znajoma skoro aplikuje to z jakich marek korzysta?

Blejsia
31-07-2012, 21:32
Hm...szczerze to nie wiem na czym pracuje:).No przymierzam sie na kurs u dzikiejkurki .Nie wiem tak patrzylam ceny na all to rzesy sa sporo tansze niby te mink z norek są po 30 zł a z norek niby 100% po 200

violaani
16-08-2012, 15:27
Czesc!Gdzie moge kupic klej do rzes EXTREME LASHES slyszalam ze jest bardzo dobry .Na ich stronie internetowej sprzedaja tylko tym ktorzy zrobili u nich kurs.Kurs juz mam a zalezy mi na dobrej jakosci produktach przede wszystkim klejach.A moze znacie inne dobre firmy do ktorych jest wiekszy dostep :)

edytakon
16-08-2012, 16:27
Violaani przejrzyj watek,to naprawde kilka stron nikt nie bedzie pisal co chwile a to jest dobre a to złe. Bo to zasmieca wątek. Warto go prześledzić a nie rzucic pytanie i czekac na odpowiedzi. Myśle że stałe bywalczynie opisaly juz wszystko co trzeba wiedzieć

Katia_07
17-08-2012, 22:48
Uff, przeczytałam cały wątek i bardzo wam dziewczyny dziękuję za cenne informacje :-) Pomalutku lista zakupów się powiększa, bo za niedługo rzęsek mi braknie. Na pewno skuszę sie na zakupy w Evo :-)

Kasiaszesc
25-08-2012, 15:10
Witajcie, piszę pierwszy raz na forum, choć czytam od dawna. Teraz mnie zjedziecie::D:D:D:D denerwuje mnie to, że tak zachwalacie klej z EVO HS5...już tłumaczę w czym rzecz. Jak wiadomo klej hs5 na rynku rzęsowym mają dwie firmy Evo i NL. Wczesniej zamawiałam klej z Evo i zawsze brakowało tam jakby tylnej etykiety, a klej po miesiącu był nieużyteczny. Pomyślałam: co za shit, aż tu nagle, trafił mi się klej hs5 z NL Z TYLNĄ ETYKIETĄ, gdzie widniał napis "DATA PRODUKCJI 06.2012". Klej do teraz jest cudowny, fakt już mi się skończył, ale sądzę, że do 3ciego miesiąca by dotrzymał, coś innego niż EVo...bajka...więc pytanie moje, czy panie pracujące w Evo celowo odkleiły MI tylną etykietę ze starego kleju (w sumie3 takie u nich zamówiłam) czy każda stylistka jest niestety nieładnie oszukiwana. Proszę mnie nie linczować, wiem, żę tu panuje miła atmosfera niemalże uwielbienia, ale ja nie lubię być oszukiwana. Dlaczego NL przesłało mi klej kompletny nie stary, a jak wiadomo nawet nieotwarty klej można trzymać jedynie 8 miesięcy od daty produkcji, proszę o jakieś tłumaczenia:D:D no a tak w ogóle to rzęsy piękne kleicie:skacze:

dzikakura
25-08-2012, 18:39
kasiaszesc, pierwszy w życiu post napisany i dziwnym trafem z antyreklamą evo:skacze:, może jeśli kleisz wstawiłabyś kochana jakieś rzęsy do oceny, pochwaliłabyś się pracami, pomogłabyś początkującym. To jest forum, a nie sklep z produktami, tu się produkty sprzedaje niejako przy okazji:skacze:.

W mojej ocenie niezbyt etycznym jest nie polecać tego samego produktu , a potem go polecać tylko innej firmy, no na kilometr śmierdzi mi konkurencją.
Firma, którą wymieniasz bierze z tego samego miejsca hs5 co my, z tym, ze , my jesteśmy nie tylko sprzedawcami ale przede wszystkim stylistkami rzęs więc testujemy to co kupujemy najpierw zanim wprowadzimy na rynek, moze dlatego NL nawet opis jak się zachowuje produkt od nas zerżnęło ale nic to, wolny rynek jest, niech chłopaki handlują:skacze: jak dla mnie dla każdego jest miejsce.

Co zaś do świeżosci kleju, nie data, którą każdy sobie może nakleić świadczy o świeżosci produktu , tylko numer seryjny na dole butelki. Kupujemy w małych partiach i sprzedajemy na pniu nasz hs5.

Czasem są problemy z klejami, ale nie tylko z hs5, kazda dlugo klejąca stylistka sie z nimi spotkała, to zalezy od wielu czynnikow, temperatury otoczenia, wilgotnosci, pory roku, dobrego przygotowania rzęs do zabiegu etc.... kazda stylistka to wie i z pokora patrzy na każdy klej ktory nabedzie ,czy to z evo, czy nl, czy magnitica, czy secret lashes, czy looksus lashes, czy noveau lashes,etc Kazdej z nas zdarzyl sie problem z klejem, jakbys kochana kleiła to moze bys wiedziala:/ .




Co do hs5- Bardzo dbamy o jakość i o świeżość produktów, dlatego co miesiąc mamy świeżą dostawę i jak o oka w głowie przestrzegamy dat ważnosci wszystkich produktów, które podaje nam producent. Dziewczyny caly czas upominają się o wiecej hs5za co im serdecznie oczywiście dziękujemy. O tym, że nam nic nie zalega w magazynie świadczy nasz stan magazynowy, teraz po raz kolejny hs5 nie ma :D

pozdrawiamy nieuczciwą konkurencję działającą niezgodnie z tzw praktyką dobrego handlu życząc sukcesów w biznesie

Kura i Edytakon

Malgosia300
25-08-2012, 20:42
No to i ja sie wtrace : ) i wezmne pod obrone obie firmy :) Zamawialam klej hs-4 z NL i evo w prawie tym samym czasie ( 4 dni roznicy ) Kleje identyczne ! jedynie czym sie roznily byly etykiety . NL kleji poprostu wlasne Etykiety na tem sam klej. Jedyne co mi sie bardziej podobalo to w NL byly na tylniej etykiecie napisane wszystkie skladniki kleju . Oczywiscie otworzylam oba na raz i jeno oczko klejilam jednym klejem drugie drugim :) wytrzymalosc taka sama oba kleje kleja tak samo , oba sie tak samo zachowuja , i oba kleje kleja do dzisiaj tak samo !!

Kasiaszesc nie sadze ze dosatalas od edytki stary klej jako jedyna klijentka . Faktem jest ze zadna firma nie moze sobie na cos takiego pozwolic. Znam ceny producenta i wierz mi ze nie waro wyslac klijentce starego kleu , lepiej ponies troche straty i go wyrzucic.

Pozatym jak masz jakis problem z produktem, najlepiej jest , zwrocic do sprzedawcy osobiscie i dac mu szanse na to by mogl jakos na to zareagowac !!! Jak bym sie tak dobrze zastanowila to w kazdym produkcie bym mogla cos znalesc co mi nie pasuje . Np Platki sa zle bo sie nie kleja .....( Faktem jest ....ze ja mam poprostu jeszcze problem je porzadnie doklejic ) albo....... z tym preimerem z firmy ,,X,, jest chyba cos nie tak bo szczypie cholernie .... (fakt...... bo posmarowalam po powiece a nie po rzesach ):nie_powiem:

Nie zawsze firma ponosi wine za to co my robimy i jak sie obchodzimy z produktami , niestety zawsze szukamy winny u kogos inego a nigdy u siebie ..........:ok:

marchewkowy_las
26-08-2012, 00:13
rozumiem, że NL - to NobleLashes? (bo pierwsze mi na myśl przyszło Nouveau Lashes :) )
ja lubię kupować produkty w różnych firm, lubię po prostu wiedzieć, co jest na rynku, co mi pasuję. przetestowałam też HS-5 z EVo i Noble Lashes. Dodaję zdjęcie. Moim zdaniem, różnica tylko w etykecie. tak samo bardzo mi się podobają, tylko Evo mają parę złotych taniej i rzeczywiście, zawsze świeży, bo ten hs-5 w Evo schodzi jak ciepłe bułeczki.

zawsze w dniu otwarcia piszę markerem na kleju datę, by potem nie pomylić ze starszymi.
dodam też zdjęcie mojej "kolekcji". na tym (drugim) zdjęciu nie są wszystkie kleje, które przetestowałam. szkoda, że wcześniej nie wpadłam na pomysł, by je uzbierać i opisać. Ja wymieniam klej średnio co 1-1,5 miesiąca, dlatego kocham buteleczki po 3ml ^_^

monika84.
26-08-2012, 11:54
Witam.Jestem tutaj nowa i czytam co piszecie. Można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy :) Mam pytanie.Chciałabym zrobić kurs przedłużania rzęs. Myślałam o firmie Secret Lashes ponieważ szkolenie są organizowane najbliżej mojego miasta.Co sadzicie o tej firmie i produktach? Czytałam też o XXXLASHES ,ze mają dobre produkty.No i Wy dużo piszecie o Evo.Nie mam pojęcia co wybrać :/ jaka firmę oraz czy kupić również kuferek startowy? Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek porady.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :) Monika

Zuuzaneczka
26-08-2012, 16:28
Marchewkowy, boska kolekcja klejów :ok: a ja się cieszyłam, że mam u siebie "aż" 3 (Ultra+ z SL, Ultra+ z Noble i D+ z Noble) :D a co do nieprawidłowości w zamówieniu to też uważam, że najlepiej zwrócić się do sprzedawcy z reklamacją niż pisać na forum swoje żale z nieskrywaną złośliwością... :torba:

Askar
26-08-2012, 19:23
Ja akurat raczkuję w rzęsach i być może moja opinia nie będzie tu tak ważna, jak koleżanek bardziej doświadczonych, ale popieram zdanie, że takie sprawy załatwia się prywatnie. Ewentualnie jeśli firma "leci sobie w kulki" i ma gdzieś nasze problemy można zapytać na forum, bo przecież czasami błędy każdemu się zdarzają...
Nie miałam jeszcze okazji kupować innych firm, ale przy Evo mi dobrze i na razie nie zmienię :)

Kasiaszesc
26-08-2012, 20:57
Ehhhhhhhhhh widze, że zabolało..., a przecież sama nazwa wątku
Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd) świadczy o tym, że mam prawo do własnej opinii i mam prawo NIE POLECAĆ HS5 od Evo, czyż nie????Kura, dziwie się, że napisałaś mi tak obszerną notkę, dość uszczypliwą, a na pierwszej stronie tegoż wątku, wpisałaś żeby nie zamawiać z abc nails (i innych firm), czy jak to tam, że to Chiny i inne bzdury,( a jakbyś nie wiedziała nawet Secret Lashes rzęsy produkuje w Chinach, w Pakistanie pęsety itp, Wasz klej jest z Korei......)hmmmm hipokryzja, to pogratuluj sobie też "uczciwej konkurencji". nikt mi tu nie przyzna racji, bo jestem tu sama, ale Ty chyba wiesz, że ok nie jesteś. Nie mam nic wspólnego z NL, oprócz tego, że jestem teraz ich klientką, chciałam jak i Wy wyrazić zdanie o produkcie, który był wg mnie i moich klientek kiepski (każda wiedziała, że zmieniłam klej wcześniejszy był z SL). Foty rzęs może później, teraz i tak mnie zjedziecie, skoro takie rządzą tu zasady "uczciwej konkurencji":D:D:D:ok: pozdrawiam:)

wiolcia
26-08-2012, 21:00
Zgadzam się i ja z tym że post bardzo nie na miejscu. Cokolwiek kupujemy (nie tylko do rzęs ) może w wyniku niezamierzonym i niezależnym od sprzedawcy być wadliwe. Przecież to się zdarza nawet przy zakupach sprzętu elektronicznego , żywności , ubrań etc... Ale każdy chyba reklamuje to u sprzedawcy dając mu szanse na rekompensatę , no chyba że faktycznie chcemy złośliwie wprowadzić pod skargą antyreklamę to piszemy takiego posta . Tak ja to interpretuje bo dopiero zaczynam testować rzęsy różnych firm wiec stronnicza być nie mogę. Ale nie biorę pod uwagę takich wpisów.

marchewkowy_las
26-08-2012, 22:18
Kasiaczesc, twoje posty jak najbardziej na miejscu i w dobrym wątku. masz rację, tu się wymieniamy doświadczeniem, polecamy, albo nie polecamy produktów. ty nie polecasz Hs-5 z Evo, oczywiście, masz do tego prawo. ja mam ostatni klej NobleLashes z datą produkcji "0602012" to chyba też 06 2012 :)
akurat ja nie widzę różnicy pomiędzy firmami, bo tak samo się rzęski trzymają. aczkolwiek mam jedną dziewczynę, której się nie trzymają rzęsy na żadnym kleju, (jak to mnie frustruje :( ).
może trafiłaś na pechową buteleczkę, albo warunki nie sprzyjały klejeniu (dzikakura pięknie je wymieniła). a o ile się nie mylę, Magnitica też miała kleje i HS-5 i HS-4.
a dlaczego rzuciłyśmy się na Cibie? a dlatego, że sugerujesz, że dziewczyny z Evo oszukują i odklejają etykiety, a my, czyli stylistki, jesteśmy oszukiwane. no i każdy broni swojej dumy. ;)

ja uwielbiam oglądać wasze prace, nawet trudne początki, dlatego i na twoje prace, Kasiaczesc, czekam, mam nadzieję, że nie masz nam za złe :przytul:

Agnieszka Praska
27-08-2012, 09:53
z moich doswiadczen wynika ze hs5 to najbardziej kaprysny klej na rynku:Dale i tak go kocham;)
mozecie mi uwiezyc kleje nawet do 8 stylizacji dziennie, w salonie mam caly czas otwarte okno i inaczej klei rano inaczej w poludnie a jeszcze inaczej wieczorem:)
w poludnie kiedy jest najwyzsza temp zazwyczje biore u+ bo do hs5 nerwow nie mam:D on bardzo upalow nie lubi
dodam jeszcze ze cudownie klei jak mam wlaczony delikatnie wiatrak w salonie i to mu najbardziej sluzy, musze pomyslec nad takim patentem w zime jakis malutki wiatraczek do lampy lupy przymocowac:skacze:

Kasiaszesc szczerze ci powiem ze kleje od bardzooo dawna na evo i nigdy takich problemow nie mialam, kleje trzymam w lodowce i do ostatniej kropli sa super:) reklamacje zawsze zalatwiam przez tel lub mail chyba ze firma olewa i mnie wkurzy to smaruje posta na forum;) zaloze sie ze nawet do kurki nie dzownilas;]
co do abc przeczytaj uwaznie co pisalysmy o ich produktach ;) rzesy jak na syntetyki tragiczne nie sa, ale tez szalu nie ma dupy nie urywa, nie trzymaja zadnej rozmiarowki rzesy z abc 12mm odpowiada chyba 16mm, kurcze ja nawet takich dlugich rzes nie uzywam zeby porownac:leze:
w obecnym swiecie trzeba zdawac sobie sprawe ze wszystko jest made in china:D nawet jak pisze ze pochodzi z ue czy usa to i tak jest made in china tylko jest przepakowane w ww krajach;)

Askar
27-08-2012, 11:19
Kasiaczesc nam wszystkim chodzi o to, że nawet jeśli czegoś nie polecasz, to najpierw powinnaś działać u podstaw problemu, czyli sprzedającego. Dałaś nam jasno do zrozumienia, to co wszystkie świetnie odczytałyśmy (tu popieram Marchewkowy). Kura i Edyta są na tym forum od bardzo dawna, pewnego dnia postanowiły stworzyć własną firmą zajmującą się artykułami rzęsowymi i naprawdę wielką głupotą byłoby z ich strony niepolecanie czegoś od danego sprzedawcy a sprzedawanie tego samego szajsu u siebie. W końcu każdy ich klient zauważyłby, że coś tu nie tak... Dziewczyny z Evo były tak naprawdę "prekursorkami" w temacie rzęs i nawet jeśli Kura napisała coś o danej firmie niepochlebnie, to raczej nie złośliwie :)
Nie jedna z forumowiczek wytknęła dziewczynom z Evo, że głównie reklamują swoje produkty,a nie inne, ale co w tym dziwnego? Zwyczajna konkurencja i walka o klienta (w moim przekonaniu całkiem uczciwa). Zresztą przeczytaj dokładnie wszystkie posty w tym temacie, to na pewno znajdziesz też wypowiedzi Evoskich lasek,które może nie polecają, ale potwierdzają dobrą jakość produktów z innych firm.

Po drugie (Kura i Edytakon nie czytać tego!) :D Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Kasiaszesc
27-08-2012, 13:54
Marchewkowy dziękuję, że jako jedyna nie chciałaś mne zjeść doszczętnie:skacze: uwierzcie, jestem daleka od krytyki tuż po pierwszym wypróbowaniu jakiegoś produktu, wiadomo, ale kiedy klej kupiłam trzeci raz to się troszkę wkurzyłam:D:D:D. odbierałam go sama, chowając go nawet w torbę do przetrzymywania szczepionek, żeby mu temp. nie zaszkodziła i nadal był kiepski po jakimś czasie. Z NL zamówiłam, jechał z Krakowa i jest cudny. zirytowało mnie to, że na hs5 Evoskim na żadnej buteleczce nie było daty produkcji, a numer seryjny mi nic nie mówi. ( a właściwie to dlaczego nie ma nic o składzie, ani tej daty???przecież klientka zawsze może o to zapytać..pyt. do Kury) 100zł wpakowane w śmietnik. Nienawidzę być oszukiwana, a tak się poczułam, gdybym zadzwoniła z reklamacją, założę się, że dziewczyny już by mi "udowodniły", że źle przechowywany, bądź: to te upały:/:Pieniążki wolę wydać na synka dlatego przeszłam na NL, a i chciałam dać gdzieś upust swoim emocjom hoho:D

dzikakura
27-08-2012, 22:32
Kasiaszesc-słowo oszustwo to cięzkie słowo, a Ty go nadal używasz z uporem godnym lepszej sprawy. Mój post nie był uszczypliwy tylko dobitny.
Nic nie zrywamy, nic nie przeklejamy, nic nie zdrapujemy, nie otwieramy też klejów i nie wylewamy z każdego do użytku własnego ani kropli
Jeszcze raz powtarzam, datę przydatności nakleja samo Noble, a nie producent.
Nie polecam nadal rzęs z abc- bo są sztywne niefajne i jak napisała agulusia nie wiadomo tak naprawdę jaki to rozmiar. Ale nie knuję też intryg nie polecając rzęs z abc, a polecając z firmy bcd czy jakiejs innej jeśli wiem, że to są te same rzęsy. Czułaś się oszukana mówisz? To się dzwoni do nas i pyta co się dzieje, problem staramy się wyjaśnić.

Dlaczego zakładasz, że odesłałybyśmy Cie do wszystkich świętych?
Najlepiej obsmarować anonimowo bo przecież nikt z imienia i nazwiska Cię nie zna więc. . można sobie pohasać:)))) nazywam się Bożena Golanowska, a Ty jeśli chcesz, możesz mi podać swoje dane na PW, jeśli składałaś zamówienie jak mówisz trzy razy i kupowałaś hs5 będziemy Cię mieć w bazie i postaramy się zrekompensować Ci straty.
Skład możemy przysłać na maila również ilościowy jeśli któraś z Was zażada takowego, dysponujemy tzw MSDS-ami, szczegółowymi zestawieniami co jest w danym produkcie i ile tego jest.

Nie znajdziesz u nas kłamstw typu: rzęsy z norek , ktore w opisach powtarzaja się jak mantra
( u nas rzęsy z norek są użyte tylko w tytule i cudzysłowiu, bo takiej nazwy uzywa producent, czy rzęsy jedwabne bez cudzysłowia-spojrz na firmę, którą polecasz jakie kocopoły wypisują. - choć nie mam zamiaru jej szkalować, bo niech sobie działają jak chcą.

My nie przekonujemy nikogo, że czarne jest białe

oczywiście masz rację, wyprodukujemy sobie naklejki z datą przydatności, bo klient ma oczywiście prawo wiedzieć do kiedy ważny jest produkt. Będziemy siedzieć i zawijać w sreberka, kupimy pięc tysięcy klejów, a potem przekleimy naklejki po 4 miesiącach tego co się nie sprzedało, bo i tak się klient nie pozna, bo to co napisane to prawda:)- celowo przekoloryzowuję, żebyś zdała sobie sprawę z mechanizmów jakie rządzą bądź mogą rządzić tą datą ważności. I uprzedzam zarzut, nie mówię, że robi tak Noble Lashes. Szanuję każdą konkurencję- tak już mam.

P.S. Fraza "chiński towar" niestety tak się utarło jest synonimem byle jakiej masówki i... oczywiście nadal czekamy na zdjęcia prac. :)
I przestań już nas nazywać oszustkami, bo to nie uchodzi...nieelegancko :) Gdybyśmy chciały oszukiwać klientki to może byśmy otworzyły firmę typu piramida finansowa, albo sieć tanich linii lotniczych, a nie malutki sklepik z rzęsami.

pozdrawiam

Kura praktyk:)

kamzu
27-08-2012, 22:53
Ostanio nie mam dnia bez klejenia, i kocham hs5 z Evo i koniec :D

Zmieniając temat, dziewczyny nie bolą was nadgarski, może ja coś żle robie, w sensie zle trzymam ręce, ale tak mnie boli lewy nadgarstek, ze nie daje sobie z tym rady, macie jakieś porady jak tego uniknąć

dzikakura
27-08-2012, 23:09
kamzu to nie tuuuu chyba, choc nie wiem gdzie mozna pisać o nadgarstkach:skacze:

Może zacznij opierać lewą rekę na czole ofiary:skacze: To nie żart to pomaga. Moze operujesz pincetą w powietrzu nie zdając sobie z tego sprawy? Zaobserwuj siebie samą

Możesz cierpieć na tzw cieśń nadgarstka, choć to choroba przypisywana bardziej stylistkom paznokci, a etąnie rzęsowym, ale może masz predyspozycje i Twoje ścięgna nie wytrzymują napięcia. staraj się rozluźniać nadgarstek co jakiś czas w trakcie stylizacji zwieszając lewą rękę wzdłuż ciała z wyprostowanymi palcami, no jakoś tak to szło :skacze:

pozdrawiam

Kura ze szwankującym nadgarstkiem prawym

Kasiaszesc
28-08-2012, 11:20
Napisałam, że poczułam się oszukana, a co za tym idzie jest to subiektywne odczucie, które nie świadczy o tym, że nazywam Was oszustkami..ale to tylko tak na marginesie. Widzisz nie chciałam rozpętać wojny, ale skoro Wy komentujecie (założę się, że bez skarg i zażaleń prywatnych w stronę producenta) inne firmy typu to nieszczęsne abc, to dlaczego ja nie mogę????foruum nie jest Waszą prywatną stroną na której obsmarowałabym Was, bo to uważam jest niegrzeczne i jak mówisz "nieeleganckie" ale to jest forum publiczne, na którym jak i Ty mam prawo napisać, że NIE POLECAM danego produktu, bo się na nim zawiodłam, sam tytuł wątku o tym świadczy. To nie jest Wasz azyl, na któym możecie czuć się bezpiecznie, gdyż mają do niego dostęp także te niezadowolone klientki i otwierając firmę powinnaś się z tym liczyć, a nie atakować mnie samą, jedną biedną,(hihi:D) mając za sobą całą armię stylistek, tylko dlatego, że siedzisz tu od dawna i udzielasz bezcennych porad, z których sama ( przyznam się:D) nieraz korzystałam, za co Tobie teraz dziękuję. Tak, że czasami krytykę też należy przyjąc z pokorą.

ps. jeśli jeszcze ktoś mnie poinstruuje jak dodać fotki, to to zrobię;]

Mysiaczeq
28-08-2012, 11:31
http://forum.wzorki.info/uwagi-o-forum/162-jak-wgrywac-zdjecia-do-wiadomosci.html tu masz link do filmiku. Wstawiaj w galerię zdjęc i komentarzy

kamzu
28-08-2012, 22:00
kamzu to nie tuuuu chyba, choc nie wiem gdzie mozna pisać o nadgarstkach:skacze:

Może zacznij opierać lewą rekę na czole ofiary:skacze: To nie żart to pomaga. Moze operujesz pincetą w powietrzu nie zdając sobie z tego sprawy? Zaobserwuj siebie samą

Możesz cierpieć na tzw cieśń nadgarstka, choć to choroba przypisywana bardziej stylistkom paznokci, a etąnie rzęsowym, ale może masz predyspozycje i Twoje ścięgna nie wytrzymują napięcia. staraj się rozluźniać nadgarstek co jakiś czas w trakcie stylizacji zwieszając lewą rękę wzdłuż ciała z wyprostowanymi palcami, no jakoś tak to szło :skacze:

pozdrawiam

Kura ze szwankującym nadgarstkiem prawym

No właśnie nie wiedziałam gdzie napisać o nadgarstkach:D
o trzymaniu nadgarstków na czole klientki słyszałam już na szkoleniu z nouvelu lashes ale ja tak nie umiem, bo niby jak zrobić zewnętrzny kącik oko lewego trzymająć rece na czole:o robiąc dzisiejsze rzęski zauważyłam ze właśnie przy zewnętrznym lewym kąciku najbardziej wiginam ręke w taki pałą - ^- i chyba z tąt ten ból. Dzisiaj dołożyłam sobie trzy stylizacje więc ręka boli strasznie;(kupiłam maść i opaske uciskową ale nie wiele to daje
Kurko- może się wymienimy nadgarskami u mnie odpocznie twój prawy a u ciebie mój lewy:skacze:

dzikakura
29-08-2012, 00:08
kasiaszesc- Ty nie chcesz rekompensaty, Ty chcesz poprawić sobie nastrój kochana:D. I masz krew na zębach, niezadowolony klient chciałby zadośćuczynienia, a ja oczywiście Twojego nazwiska na PW nie dostałam, aby sprawdzić te 3 kleje kupowane u nas w sklepie:)
Masz lekko pieniackie zapędy, a ja pieniaczy nie biorę poważnie.
Myślę, że dalsza dyskusja w temacie "czyje prawdziwsze" jest bezsensowna. Ucinam temat, bo wolę atmosferę uwielbienia,którą Ty gardzisz, aniżeli podnoszenia kosy niczym pędzący rozszalały chłop Jakub Szela :D
Z tego to forum jest znane, że panuje tu lekko rodzinna atmosfera a nie taka pt "czyje na wierzchu" i nich tak zostanie.

kamzu- ja się z chęcią wymienię, może chcesz mój kręgosłup w gratisie?:D:D

Kasiaszesc
29-08-2012, 12:01
Dziękuję za te dalekie od ideału, obraźliwe metafory. Zostawiam Ciebie w krainie samouwielbienia. Jedno Ci powiem nie wykurzysz mnie stąd:D hihi ząbki mam białe, jedyny nalot tworzy szczerość, która jak widać Tobie nieziemsko przeszkadza;)nazwiska nie podałam, bo nigdy się nim nie posługiwałam zamawiając klej. Dzwoniłam do Pani Edyty, umawiałam się na godzinę i jechałam odebrać do Lubonia, gdybyś wychyliła się trochę poza koniuszek swojego nosa wiedziałabyś, bo pisałam o tym;) no nic, to tyle:macham:

edytakon
29-08-2012, 12:47
Tymbardziej Kasiu powinnas dac znac mnie skoro to ze mna mialas kontakt.
I skoro widzialas ze z naszym klejem cos nie tak to dlaczego zamowilas az 3? Gdybym ja byla niezadowolona wiecej nie pojawilabym sie u sprzedawcy. Wystarczylo przy ktoryms razie powiedziec ze cos sie dzieje i co to moze byc a nie oskarżaz bezpodstawnie na forum.
To nic wydaje mi sie ze ta dyskusja jest kompletnie bezsensowna

Kleopatra87
29-08-2012, 13:16
ja też raczkuję jeśli chodzi o stylizację rzęs, zazwyczaj korzystałam z pomocy koleżanki, ale teraz sama postanowiłam się tym zainteresować , zazwyczaj miałam przedłużane rzęsy , rzęsami z włosia norek, natomiast jeśli chodzi o kleje , to uważam, że klej New Advanced do oczu wrażliwych jest bardzo fajny, a w jakim sklepie kupujecie, bo ja na razie zaopatruję się w sklepie mink-lashes.pl

Sindi89
29-08-2012, 17:05
Czesc dziewczyny dopiero zdałam kurs stylizacji rzęs i chcialam Was zapytac co o tym zestawie sądzicie? Czy na poczatek wystarczy ? Jaka to jest firma itp...same wiecie,a jesli zestaw jest do kitu to zaproponujcie cos co mogę zakupić. :) z góry dziekuje za pomoc kuferek brillant 100 elementów + duży kufer (2593439622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/kuferek-brillant-100-elementow-duzy-kufer-i2593439622.html)

Mysiaczeq
29-08-2012, 17:19
yyy ja bym nie brala, chinszczyzna traci, potem przyjdzie Ci klientka i powie ze odpada albo oczy wyżera, tez szukalam na poczatku na allegro i bralam to pod uwage, a potem zaczelam czytac opinie o produktach, lepiej skompletowac zestaw samemu, poza tym po co komu az tyle rodzajow kamieni? :skacze:

Izi
29-08-2012, 17:29
Misiaczeq też zwróciłam uwagę na te kamienie:D

Ja na początku zakupiłam kuferek a potem plułam sobie w brodę. Masę przedmiotów nie wykorzystałam a mimo że taniej to i tak musiałam za nie zapłacić.
Sindi taka masa rzęs za taką kwotę mówi sama za siebie. Misiaczeq ma rację że lepiej samemu sobie skompletować swój zestawik, potem stopniowo dokupujesz to czego Ci brakuje albo co "schodzi" Ci w największej ilości.

Nysza
29-08-2012, 19:17
Sindi89 omijaj z daleka takie " super okazje" stracisz tylko kasę i zrazisz niską jakością produktów swoje przyszłe klientki
lepiej kuferek skompletować sobie samemu ...
albo przyjedź do nas do Zabrza na bezpłatny pokaz stylizacji rzęs 24.09.
i pomożemy Ci dobrać zestaw startowy :)

Sindi89
29-08-2012, 20:18
Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi i Nyszy za zaproszenie ,możliwe ze się zjawie :cwaniak2: bo chciałabym profesjonalnie podejsc do klientek...a dopiero zaczynam przygodę z rzęskami...Naczytałam się juz mase opini na róznych forach i zielona jestem :huh: bo nie ukrywam jak to pewnie kazda początkująca nie chcę wydawac kolosalnej kwoty na sprzęt bo tez niewiem jak będzie wyglądać zapotrzebowanie..szkolenie mialam na firmie SECRET LASHES i Black LASHES , narazie mam sporo chętnych osób tylko brak kompletu do aplikacji:) .Jestem troszkę zagubiona co gdzie wybrać bo tez nie chcę przepłacić a znam to sama na sobie gdyż wiem jakie byly moje początki z paznokciami a jak to wygląda teraz...gdy juz jestem obcykana i wiem gdzie co i jak na co i po co:)) hehe..Fajnie ze jesteście :piatka:

---------- Dodano o godzinie 20:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:58 ----------


Sindi89 omijaj z daleka takie " super okazje" stracisz tylko kasę i zrazisz niską jakością produktów swoje przyszłe klientki
lepiej kuferek skompletować sobie samemu ...
albo przyjedź do nas do Zabrza na bezpłatny pokaz stylizacji rzęs 24.09.
i pomożemy Ci dobrać zestaw startowy :)

rozumiem ze się kochana pomyliłas i z rzęskami pokaz jest 21 :D jak poniżej ;-))

Izi
29-08-2012, 20:34
Sindi poczytaj sobie jeszcze tutaj:)
http://forum.wzorki.info/rzesy/8409-rzesy-zestaw-na-dobry-poczatek.html

:papa:

tomaszka
29-08-2012, 20:41
Patrzę na ten zestaw i patrzę i nie widzę ni w ząb jaka to firma wypuściła rzęsy z lisa:huh: