PDA

Zobacz pełną wersję : Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16

malutkaistotkaa
30-07-2014, 07:17
dziewczyny dlaczego kleje alergiczne tryzmajaj tak krotko?
przyjaciolce robilamm 2 tyg tylko i nie ma juz nic;/

Gorzkajakmokka
30-07-2014, 07:42
dziewczyny dlaczego kleje alergiczne tryzmajaj tak krotko?
przyjaciolce robilamm 2 tyg tylko i nie ma juz nic;/
Ten typ tak ma ;)

Xylogic, mysle ze to, kto ile klei nie jest wyznacznikiem. Jedni ucza sie na wolnych klejach a inni od razu na szybkich.

liz1988
30-07-2014, 07:43
troszkę letniego szaleństwa,stylizacja wakacyjna
http://pliki.wzorki.info/images/VfpJ.jpg

luska102
30-07-2014, 08:26
Liz-śliczne,chociaz nie wiem czy sama bym się odważyła takie nosić ale mają coś w sobie! Rewelacja!!

natka_23
31-07-2014, 08:37
mojej klientce tez poleciały rzęsy po 3dniach . jest nad morzem i mowi ze jakas masakra :( co moglo byc przyczyną? kleiłam na hs4 z noble i wczesniej nie mialam problemu :(

iosa
31-07-2014, 08:42
natka przyczyn może być bardzo dużo - po kolei musisz zastanowić się co mogło pójść u ciebie źle ale i też to, jak klientka dba o rzęsy.

Moja klientka z rzęsami klejonymi na hs4 z noble przeżyła egipt i polskie morze i zamiast przyjść na uzupełnienie po 3 tygodniach, przyszła po 7 tygodniach ( bo tak dobrze jej się trzymały) i miała jeszcze jakąś 1/3 rzęs.

luska102
01-08-2014, 09:14
Do przykładu,rzęsy klejone hs4 1:1po 3 tyg.

luska102
01-08-2014, 09:15
Teraz jest

natka_23
01-08-2014, 10:34
dzięki Luśka to kurcze nie wiem o co chodzi z moimi :(

kasiiia
02-08-2014, 08:58
Dziewczyny mam klientke z długimi swoimi rzęsami. Zaczynałyśmy od max 12mm, potem uzupełnienie i hasło "chce dłuższe" to dałam 13mm, następne uzupełnienie i szła na weselei znowu "musi być jak u lalki" to dałam kilka najdłuższych z kasetki czyli 14mm a ona mi znowu pisze, że to za krótkie i chce dłuższe!! Co mam robić? W Noble nawet 15 nie widziałam...

natka_23
02-08-2014, 10:11
Dziewczyny mam klientke z długimi swoimi rzęsami. Zaczynałyśmy od max 12mm, potem uzupełnienie i hasło "chce dłuższe" to dałam 13mm, następne uzupełnienie i szła na weselei znowu "musi być jak u lalki" to dałam kilka najdłuższych z kasetki czyli 14mm a ona mi znowu pisze, że to za krótkie i chce dłuższe!! Co mam robić? W Noble nawet 15 nie widziałam...

w noble sa 15-stki sama zamowilam bo moja klientka ma takie same pomysly jak Twoja
tutaj wybierz dl skret B
Rzęsy z norek MINK MINI- przedłużanie rzęs Noble Lashes (http://noblelashes.pl/rzesy-express-rzesy-z-norek-mink-mini-mini-rzesy-b/p,321314) sa nawet 17-stki ;p
skret C Rzęsy z norek MINK MINI- przedłużanie rzęs Noble Lashes (http://noblelashes.pl/rzesy-express-rzesy-z-norek-mink-mini-mini-rzesy-c/p,321315)

kasiiia
02-08-2014, 10:28
dzięki :-) ja głównie patrzyłam na mixy a tam nie było takich ;-) tylko obawiam się jej kondycji rzęs po takich długościach. Ja mam same szalone klientki, które mówią "klej do wszystkiego, nawet do tych rosnących, najwżej odpadną, musi być dużo i długie!"

freda6
02-08-2014, 11:35
Dziewczyny a gdzie sie zaopatrujecie w rzesy 6-8mm do przedluzania dolnych? I czy wogole macie w ofercie przedluzanie dolnych rzes i czy sa chetni?

Cataleya 1981
02-08-2014, 20:17
mojej klientce tez poleciały rzęsy po 3dniach . jest nad morzem i mowi ze jakas masakra :( co moglo byc przyczyną? kleiłam na hs4 z noble i wczesniej nie mialam problemu :(
np. olejek do opalania na buzi i spływa z potem na rzęsy.

gosialicious
03-08-2014, 13:21
Sluchajcie jak sie pozyskuje rzesy z norek?
Macie jakies zrodla?

Uslyszalam, ze norki sie gazuje, obdziera ze skory dla rzes. Prosze o jakies wiarygodne linki, ze tak nie jest. Sama niczego nie umiem znalezc :/:

One Million Lashes
04-08-2014, 08:19
Sluchajcie jak sie pozyskuje rzesy z norek?
Macie jakies zrodla?

Uslyszalam, ze norki sie gazuje, obdziera ze skory dla rzes. Prosze o jakies wiarygodne linki, ze tak nie jest. Sama niczego nie umiem znalezc :/:


O wiarygodne linki będzie raczej ciężko. Na stronach dystrybutorów/importerów najczęście pojawia sie tylko informacja; że "w trakcie pozyskiwania włosia do produkcji rzęs nie ucierpiało żadne zwierzę". Takie pytanie należało by zadać bezpośrednio twojemu dystrybutorowi lub importerowi. Ale myślę, że "wiarygodną" odpowiedź znają tylko producenci :)

sora-imagica
04-08-2014, 17:48
O wiarygodne linki będzie raczej ciężko. Na stronach dystrybutorów/importerów najczęście pojawia sie tylko informacja; że "w trakcie pozyskiwania włosia do produkcji rzęs nie ucierpiało żadne zwierzę". Takie pytanie należało by zadać bezpośrednio twojemu dystrybutorowi lub importerowi. Ale myślę, że "wiarygodną" odpowiedź znają tylko producenci :)

W tracie pozyskiwania włosia do rzęs zwierzę nie ucierpiało, bo najprawdopodobniej już nie żyło(w celu zrobienia futra)...Ale ile osób, tyle zapewne opinii.



A tak z innej beczki - czy mogę Was prosić o opinię na temat szkolenia podstawowego Magnitica w KRAKOWIE? Przewertowałam całe forum i widziałam, że jedna z dziewczyn nawet o nich pytała, ale otrzymała odpowiedzi głównie odnośnie samych produktów. A mnie najbardziej interesuje jakość szkolenia.

Agnieszka Praska
05-08-2014, 11:35
rzesy z norki to odpady kusnierskie ;) nikt nie depiluje zywych zwierzatek w celu pozyskania materialu

natka_23
05-08-2014, 21:10
Thalia bo takimi klejami szybkoschnącymi nie wolno miziać, trzeba zdecydowanym ruchem odpowiednio polozyć rzęskę na rzęsie naturalnej. Nie wolno wręcz miziać, bo te kleje działają jak magnes, jeśli po jednym przetarciu nie położysz rzeski ona właściwie się nie przyklei.
Druga sprawa zwróc uwagę na to ile rzesy maczasz w kleju może za dużo, spróbuj mniej nie tak głęboko, będzie lepiej zobaczysz


no to jak miziac czy nie miziac mi mowili na kursie ze wlasnie sie powinno tak robic bo lepiej lapie sie rzesa ;/
tak sobie pomyslalam ze jak mi osttanio wypadly rzesy po 2tyg to wlasnie dlatego ze nie mizialam. poradzcie jak robic?

drugie pytanie to wertując cały watek wyczytałam jak Agnieszka Praska zaleca klientkom wymyć rzęsy mydlem szarym? dobrze zrozumialam?

i jeszcze mycie rzęs normalnie plynem miceralnym po aplikacji klientki maja za zadanie czyscic rzeski tak?

mi takich dziwnych rzeczy na szkoleniu powiedzieli ze masakra ;/

One Million Lashes
06-08-2014, 07:59
drugie pytanie to wertując cały watek wyczytałam jak Agnieszka Praska zaleca klientkom wymyć rzęsy mydlem szarym? dobrze zrozumialam?

i jeszcze mycie rzęs normalnie plynem miceralnym po aplikacji klientki maja za zadanie czyscic rzeski tak?

mi takich dziwnych rzeczy na szkoleniu powiedzieli ze masakra ;/

Ja osobiście nosząc rzęski myje twarz i oczy mydłem, co prawda nie szarym, kiedyś protex teraz dave. Moim klientkom pozostawiam wolny wybór albo mydło albo płyn micelarny jednofazowy, ponieważ wiele klientek mówi, że nie lubią używać płynów micelarnych ponieważ cyt; "czują się tak jakby im się twarz kleiła".

Jeśli zdecydują się na płyn ważne żeby był jednofazowy czyli nie tłusty, ale uczulam je żeby przed użyciem/kupieniem spojrzały na skład ponieważ czasami zdarza się, że jednorazówki zawierają glikole i wbrew nazwie są tłuste i słabo grają z rzęsami :)

kiwaczek2
06-08-2014, 08:12
natka - nie miziaj
mydło szare tak, ja nie używam ale jak się nie chcą kleić to pewnie lub po demakijażu warto umyć (w sensie przed aplikacją)
co do mycia po aplikacji - czyms nie tłustym. ja tam używam wody z mydłem bo generalnie nie stosuję żadnych płynów. ale wiadomo każdy musi miec coś pod siebie.

natka_23
06-08-2014, 08:34
natka - nie miziaj
mydło szare tak, ja nie używam ale jak się nie chcą kleić to pewnie lub po demakijażu warto umyć (w sensie przed aplikacją)
co do mycia po aplikacji - czyms nie tłustym. ja tam używam wody z mydłem bo generalnie nie stosuję żadnych płynów. ale wiadomo każdy musi miec coś pod siebie.


Kiwaczku tylko jak nie mizialam tylko kladlam na rzese nat to wlasnie stracilam dwie klientki bo im sie rzesy posypaly:( mam klej z noble lashes hs4

Agnieszka Praska
06-08-2014, 08:54
natka dobrze zrozumilalas te mydelka bialy jelen sa swietne, nie podrazniaja, sa hypoalergiczne :) mydlo lub szampon j&j, a jak ktos juz musi micela uzywac to uzywa i tyle :D

natka_23
06-08-2014, 09:48
natka dobrze zrozumilalas te mydelka bialy jelen sa swietne, nie podrazniaja, sa hypoalergiczne :) mydlo lub szampon j&j, a jak ktos juz musi micela uzywac to uzywa i tyle :D

Agnieszka czyli rzesy przedluzone tez normalnie tym mydelkiem i tylko uwazc zeby nie trzec recznikiem zeby nie uszkodzic rzes tak? :)

bombelkowa
06-08-2014, 13:08
natka_23.. Tak oczy trzeba myć.. sebum wytwarzane na powiekach to tłuszcz... nie myty tylko szkodzi rzęsom. Noszenie rzęs ma być higieniczne :)

kiwaczek2
06-08-2014, 16:18
ah hs4 możesz miziać :D ja hs4 nie lubię i nie potrafię polubić. nabieraj ciut więcej.
natka a ty jak mówisz klientkom by dbały o rzęsy? mają w ogóle nie myć czy jak?

monia2027
06-08-2014, 17:29
Witam serdecznie wszystkie Panie :) Od jakiegoś czasu czytam to forum (przypadkiem odkryte w necie) i oto teraz zdecydowałam się wreszcie coś napisać i zasięgnąć porady od doświadczonych :*. Wiem, że na pewno ktoś mi pomoże, gdyż czytając wasze posty odczuwa się hmm fajną energię tego forum;)
Do rzeczy: odbyłam kurs z SL niecałe 2 lata temu wtedy wykonałam tylko dwie aplikacje: jedną na kursie (nawet spoko :)) i drugą na siostrze... wieczór przed ślubem, bardzo późnym wieczorem w niekorzystnych warunkach :/: bo wcześniej nie miała czasu ( jakies sypkie rzęsy "na raz" dostałam od koleżanki siostry, a klej sama kupiłam z SL) i ze strachem w oczach..że to jej ślub, że szybko bo już późno... Efekt był taki, że się mega zraziłam, a rzęsy wyszły wg mnie straszne. No, ale po namowach siostry, która uważa, że za szybko się poddałam (mimo wszystko miała te rzęsy w dniu ślubu :D i w odróżnieniu ode mnie nie przeżywała ich tak jak ja :skacze: ) stwierdziłam, że jak będę mieć fundusze to się za to zabiorę !

I o to kasa jest (stypendium), potencjalne ofiary również! więc:

Przymierzałam się do zakupu rzęs i kleju z SL, ale czytając posty bardzo zachęciły mnie rzęsy i kleje z evo (mniejsza pojemność), i teraz nie wiem czy bazować na jednej firmie ( na której miałam szkolenie czyli SL, ) czy może zaryzykować i zakupić wszystko w evo? Fajną opcją wydaje mi się też zakupić rzęsy z SL a klej z EVO ten U+ ? Byłby to dobry pomysł? Mam też wcześniej zakupione pincety, ale jedna mi raz spadła więc chyba kupię też nowe:D

Ps. Co ciekawe mam już łóżko do masażu :D , więc zaczynając wszystko od początku z lepszym wyposażeniem może lepiej mi pójdzie.. Z góry dziękuję za "pokierowanie" świeżaczka ( mnie) ;)

natka_23
06-08-2014, 20:11
ah hs4 możesz miziać :D ja hs4 nie lubię i nie potrafię polubić. nabieraj ciut więcej.
natka a ty jak mówisz klientkom by dbały o rzęsy? mają w ogóle nie myć czy jak?

kiwaczek a Ty na jakim kleju pracujesz?

mowie zeby uzywaly plynow miceralnych i zeby przy zmoczeniu woda nie trzec recznikiem tylko osuszyc :) a co zle?

ania38
06-08-2014, 20:40
ja SL nie znam pracuję na Noble i evo jestem zadowolona :)

moim skromnym zdaniem klej nie ma znaczenia z jakiej firmy masz rzęsy
co do kleju to sama musisz testować jednej odpowiada ten innej tamten ,trudno doradzić ale w praniu wyjdzie co komu pasuje,,musisz po prostu kupić i sama wybrać ..

o kleju było już sporo napisane ,może wróć do tyłu i poczytaj opinii tak będzie najlepiej..

Cataleya 1981
06-08-2014, 21:14
a moim zdaniem klej ma najwieksze znaczenie... możesz mieć najwyższej klasy rzęsy, piękne... czarne, super skręt... ale jak klej lipny i sie wszystko sypie to ci klientka nie wróci.

aticzka88
06-08-2014, 21:16
Monia, ja obencie używam kleju z Sl (jako ejdyny w taych warunkach atmosf mi nie kaprysi). Jak chlodniej uzywam i evo i noble. Tez bardzo dobre. Rzesy tylkko evo, magnitica i noble. Moim zadniem oczywiscie :) SL tez mialam ale nie przypadly mi do gustu...i wiem ze nie tylko mi. :P
aczkolwiek metoda prob i bledow na pewno znajdziesz swoje ukochane produkty :)

bombelkowa
06-08-2014, 21:38
monia, firmy możesz mieszać.. z jednej bardziej będą Ci odpowiadać rzęsy a z innej może klej ..
Robiłaś szkolenie z SL w Łodzi?

One Million Lashes
06-08-2014, 22:38
Przymierzałam się do zakupu rzęs i kleju z SL, ale czytając posty bardzo zachęciły mnie rzęsy i kleje z evo (mniejsza pojemność), i teraz nie wiem czy bazować na jednej firmie ( na której miałam szkolenie czyli SL, ) czy może zaryzykować i zakupić wszystko w evo? Fajną opcją wydaje mi się też zakupić rzęsy z SL a klej z EVO ten U+ ? Byłby to dobry pomysł? Mam też wcześniej zakupione pincety, ale jedna mi raz spadła więc chyba kupię też nowe:D

Monia poszperaj sobie na forum a znajdziesz recenzje i porady dotyczące zarówno rzęs, klejów jak i oczywiście pęset. Warto poeksperymentować z firmami (evo, Noble Lashes, SL) i zobaczyć co ci najbardziej pasuje. Polecam wycieczkę do wątku na forum pt. "dystrybutorzy" tam również znajdziesz ciekawe porady dot. produktów.

monia2027
07-08-2014, 12:28
monia, firmy możesz mieszać.. z jednej bardziej będą Ci odpowiadać rzęsy a z innej może klej ..
Robiłaś szkolenie z SL w Łodzi?

Tak szkolenie robiłam w Łodzi :) ze względu na swoją szkołę miałam dużo taniej:D Dziękuję Babeczki za odpowiedzi :):kwiatek: Przed napisaniem poprzedniego posta czytałam cały wątek [Rzęsy] Zestaw na dobry początek (http://forum.wzorki.info/rzesy/8409-rzesy-zestaw-na-dobry-poczatek.html) , połowę Przedłużanie rzęs - wątek ogólny (http://forum.wzorki.info/rzesy/8452-przedluzanie-rzes-watek-ogolny-cz-2-a.html) oraz ten wątek i zrobiłam przy tym ładnych kilka stron notatek ^_^ Po prostu nie byłam pewna czy mogę łączyć firmy.
Zwrócę uwagę jeszcze na ten wątek o dystrybutorach i ... czas na zakupy :skacze:

Agnieszka Praska
10-08-2014, 22:25
natka dokladnie tak jak piszesz :)

Cataleya 1981
12-08-2014, 16:12
Do dziewczyn co zaczęły robić brewki mam pytanie... Polećcie jakis dobry klej. Na noblowskim nie mam odwagi robić babeczkom, bo na mojej skórze po 3 dniach nie ma juz nic ! Wystawilam wczoraj zdjęcie z mojego treningu brewkowego na mojej własnej ręce i angielki dostały wścieka. Wciąż napływają maile z pytaniami o zabieg a ja wciaz go nei wprowadzam bo walczę z tym klejem ;(Potrzebuję cos innego, żeby chociaz 10 dni wytrzymało...

Izi
12-08-2014, 16:43
Ula ja na NL pracuje bo innego nie znam na tą chwilę. Klientki mówią że trzyma do tygodnia. Ja je widzę po 2 tygodniach więc wtedy nie ma już śladu po czymkolwiek :/: Ale wracają.

Agnieszka Praska
12-08-2014, 17:25
W polsce nie kupisz, ja ze stanow zamawialam razem ze specjalnym uszczelniaczem tzw sealerem :) bardzo droga impereza bo koszt zestawu z przesylka prawie 400zl , te dostepne w polsce kleje pachna identycznie jak klej do kepek :/ brwi trzymaly sie max 10 dni :/ dosyc mocno ten zabieg jest przereklamowany i wg moich osobistych odczuc nie wart swojej ceny:)

Cataleya 1981
12-08-2014, 17:38
W polsce nie kupisz, ja ze stanow zamawialam razem ze specjalnym uszczelniaczem tzw sealerem :) bardzo droga impereza bo koszt zestawu z przesylka prawie 400zl , te dostepne w polsce kleje pachna identycznie jak klej do kepek :/ brwi trzymaly sie max 10 dni :/ dosyc mocno ten zabieg jest przereklamowany i wg moich osobistych odczuc nie wart swojej ceny:)
Mozesz dać Aga jakies namiary ? 400zł to przegięcie, ale chętnie zerknę co i jak. Moge kupić gdziekolwiek i tak w UK siedzę...
Ja go biorę pod uwagę ale w nieco zmodyfikowanej wersji pod angielskie klientki.

PS> Za tydzień mam uzupełnienie "L"ek po Tobie :skacze:

Agnieszka Praska
12-08-2014, 19:19
Poszukam bo to dosyc dawno temu bylo :) kogo uzupelniasz ? Edytke ?

carmenita
12-08-2014, 19:27
Kurczę to teraz mam mętlik... a chciałam iść na szkolenie z tych brwi... A jak cenowo to u Was wygląda?

iivonka
12-08-2014, 21:08
witajcie...używam kleju NL HS5 i mam mały problem...niby półsekundówka ale skleja rzęsy obok siebie i czasami pozostawia grudki. Myślałam że za szybko przechodze do drugiego oka.Robie już chwilke przerwy miedzy położeniem rzęsy na jednym oku a przejściem na drugie oko ale ciągle jest tak samo..A jak sklei juz te rzęsy to naprawde cięzko je odseparować...co robię nie tak? może polecicie mi jakiś fajny klej...

kasiiia
12-08-2014, 21:15
witajcie...używam kleju NL HS5 i mam mały problem...niby półsekundówka ale skleja rzęsy obok siebie i czasami pozostawia grudki. Myślałam że za szybko przechodze do drugiego oka.Robie już chwilke przerwy miedzy położeniem rzęsy na jednym oku a przejściem na drugie oko ale ciągle jest tak samo..A jak sklei juz te rzęsy to naprawde cięzko je odseparować...co robię nie tak? może polecicie mi jakiś fajny klej...
mi przy tych upałach klej hs5 np w ogóle nie łapie nic! dobrze, że w zapasie w lodówce miałam black lashes bo inaczej bym nie dała rady

iivonka
12-08-2014, 21:27
mi przy tych upałach klej hs5 np w ogóle nie łapie nic! dobrze, że w zapasie w lodówce miałam black lashes bo inaczej bym nie dała rady
no widzisz tobie nie kleił wogóle a mój az za bardzo... a jaki klej z black lashes używasz

kiwaczek2
12-08-2014, 21:34
CAT - mi noblowski trzyma ok tygodnia właśnie, czasem 10dni , to jest max. jednak ja biorę za usługe na tyle nie duże kwoty że tragedii nie ma że tak trzyma. oczywiście przy odpowiednym dbaniu czyli nie ruszaniu :D

Mysiaczeq
12-08-2014, 22:52
Kiwaczku napisz mi na pw ile bierzesz :)

kasiiia
12-08-2014, 23:25
no widzisz tobie nie kleił wogóle a mój az za bardzo... a jaki klej z black lashes używasz
Ultra plus, jak dla mnie ok. jest to klej podobno szybkoschnący ale w 1 sek nie łapie oczywiście. Za to sprawdza się wg mnie w różnych warunkach i dobrze trzyma. Ktoś tu na forum kilka stron wcześniej mi napisał, że to jest klej do którego zawsze wrócę i ma racje. Wczoraj pracowałam też na kleju z Magnitica - Diamond i pracowało się ekstra, teraz sprawdzam wytrzymałość

iivonka
13-08-2014, 07:53
pracuje w rzeskach juz od 2 lat, przeszłam już przez wiele klei od clareny , Nl i evolashes i nie mogę coś dobrać odpowiedniego, albo słabo trzyma, a jak juz fajnie klei to opary sa nie do zniesienia, albo skleja mi rzęsy obok...pracuje dość szybko więc mysałam że ten HS5 będzie dobry a tu takie rzeczy...

wisienkakwspz
13-08-2014, 12:02
Co do klejów to ja sobie teraz mieszam green i red z NL i super się klei, dobrze trzyma i opary minimalne :P

Ulka nie strasz, bo jutro robię babce brwi i mam nadzieję, że do soboty wytrzymają...

kasiiia
13-08-2014, 15:47
ja teraz mam problem z klejami, niedosc ze na kamieniu bardzo szybko robią się glutowate to ogólnie coś jest nie tak. Trzymam kleje w lodówce, mam ten specjalny woreczek a mimo wszystko po 2tyg gęstnieją. Mam HS5 który mi aż tak zgęstniał że zatkał się dziubek i BlackLashes który jest w miare ok. HS5 w ogóle mi nie łapie... Czy ktoś jeszcze ma taki problem?

aticzka88
13-08-2014, 16:03
tak, mnie tez te kleje swirowały (mam gorąco), wróciłam po raz Nty do kleju z Secret Lashes i trzyma jak ta lala, nie glucieje. I jestem zadowolona.

rzęsowa
17-08-2014, 09:01
dziewczyny też mam problem z klejem... albo Klientką.. ale chyba z Klientką bardziej

nie zauważyłam tego u innych tylko akurat u tego jednego "egzemplarza"

otóż problem polega na tym ze pracuje na zmianę na HS-4, HS-5 i RED
chociaż ostatnio tylko na 5tce- robie dziewczynie 2:1 czasem 3:1- jak ma "wyjście", po ogarnięciu seta czeszę, oglądam i jest ok, przy uzupełnieniu- wracam do niej a ta ma grudy na rzęsach
nie zdarzyło sie to raz- w sumie za każdym razem tak się dzieje- ale tylko U NIEJ (!!)

pytałam czy je tuszuje- czy używa linera czy czegos co je tak tłamsi- zaprzeczyła...
kłamie czy coś się dzieje z klejem?

ktoś? coś?

One Million Lashes
17-08-2014, 09:33
dziewczyny też mam problem z klejem... albo Klientką.. ale chyba z Klientką bardziej

nie zauważyłam tego u innych tylko akurat u tego jednego "egzemplarza"

otóż problem polega na tym ze pracuje na zmianę na HS-4, HS-5 i RED
chociaż ostatnio tylko na 5tce- robie dziewczynie 2:1 czasem 3:1- jak ma "wyjście", po ogarnięciu seta czeszę, oglądam i jest ok, przy uzupełnieniu- wracam do niej a ta ma grudy na rzęsach
nie zdarzyło sie to raz- w sumie za każdym razem tak się dzieje- ale tylko U NIEJ (!!)

pytałam czy je tuszuje- czy używa linera czy czegos co je tak tłamsi- zaprzeczyła...
kłamie czy coś się dzieje z klejem?

ktoś? coś?


Hmmmmm... no niestety prawdomówność niektórych klientek dot. rzęs jest mocno zastanawiająca. Sama mam kilka takich przypadków, które usilnie "niszczą" swoje założone rzęsy, a potem twierdzą że to wina kleju, nano rozpyacza, moja, sąsiadki itp., a tak naprawdę nagminnie grzebią w swoich rzęsach, malują je, nie utrzymują odpowiedniej higieny i robią bóg wie co. Ale wina zawsze jest moja i mojego kleju.

Pytanie jak wyglądają te grudy? Może "przenosi" jej się tusz z dolnych rzęs?

rzęsowa
17-08-2014, 10:34
Pytanie jak wyglądają te grudy? Może "przenosi" jej się tusz z dolnych rzęs?
no własnie wyglada jak jakby zbrylony "z wczoraj" eye-liner po niezmytym makijażu :/:

aticzka88
17-08-2014, 20:58
ja też mam niestety taką klientkę, wiec wiem co czujesz :/
i ta moja swego czasu to juz ostro mnie wkurzyla. Zawsze robie jej extreme albo miliona, w zaleznosci jak tam sobie zazyczy. I praktycznie zawsze przylazila z resztkami makijazu....kreski, cienie...i grudy z tego :/ zwracałam jej uwagę, czasami zaprzeczała, czasami nie...roznie, chyba zalezalo od jej nastroju. :P
od jakichs 3-4 miesiecy juz jest lepiej. Generalnei ktorego razu juz mnie wkurzyla bo bylo tego naprawde duzo i praktycznie 40 minut poswiecilam na zdejmowanie rzes a poprzedniego razu (tyle samo!!!!) na czyszczenie tych rzes. Masakra. Upomnialam ja raz, drugi.... mialam wrazenie ze mnie totalnie zlewa. Przy nastepnej wizycie skasowalam ja duzo wiecej niz standardowo bo znowu bylam 40 min do tylu z robota. A ze do skapych nalezy ( za kazdym raezm o rabat pyta) to przystopowala i przestala sie wymalowywac jak klaun :P i teraz przychodzi bez tych grud. O dziwo przyznala mi racje, ze od tej pory o wiele lepiej jej sie trzymaja .
Nietstey niektore babeczki to sa...eh, jak to sie mowi "zabic to za malo" ;) hihi :)

Agnieszka Praska
17-08-2014, 21:51
dlatego ja zawsze doliczam 30-40zl za demakijaz jak przychodzi taka wypindrzona :P kolejnym razem przychodza takie czysciutkie ze az blyszcza:D

rzęsowa
18-08-2014, 07:18
dlatego ja zawsze doliczam 30-40zl za demakijaz jak przychodzi taka wypindrzona :P kolejnym razem przychodza takie czysciutkie ze az blyszcza:D
Agnieszko, własnie chodzi o to że ona jest zawsze bez makijazu, nawet podkładu ani kremu nie ma bo jej zwróciłam uwagę przy 1szym spotkaniu że nie wykonuje zabiegu jeśli Klientka ma na sobie makijaż (a na 1szym spotkaniu własnie była wymalowana)
jedunie co to te grudy zostają... moze faktycznie to resztki tuszu z dołu albo liner? nie wiem zgłupiałam :huh:

Agnieszka Praska
18-08-2014, 08:25
nie myje rzes tylko zmywa same powieki, tak zazwyczaj wygladaja resztki kredek miekkich w polaczeniu z resztkami tuszu ;) to sie da domyc samemu w domu pod warunkiem ze robi sie dokladnie:D musisz jej pokazac jak ma to zmywac:)

One Million Lashes
18-08-2014, 09:18
jedunie co to te grudy zostają... moze faktycznie to resztki tuszu z dołu albo liner? nie wiem zgłupiałam :huh:

Jeśli je zapaćkała tuszem lub eyelinerem to ciężko jej to samej porządnie zmyć w domu, więc albo pokaż jej jak to zrobić na następnej wizycie, albo "postrasz", że nastepnym razem jak przyjdzie w takim stanie będziesz musiała zdjąć i założyć od nowa (na jej koszt oczywiście) lub, że doliczysz dodatkowo za czyszczenie.

W takich trudnych przypadkach działa tylko motywacja finansowa :)

Thalia
25-08-2014, 14:52
Prosze, poleccie mi rzesy dla Pan po 40 ktore maja bardzo prosze rzesy i czesto pojawia sie opadajaca powieka.Bede wdzieczna za podpowiedz.

iosa
25-08-2014, 16:49
rzęsy L curve

Mysiaczeq
25-08-2014, 17:17
Tak jak napisała Iosa L curve, albo skręt C w celu optycznego uniesienia powieki ;)

Pamiętaj też, że z wiekiem rzęski stają się cieńsze i nieco słabsze (choć to sprawa osobnicza), więc odradzam szalenie z grubościami u pań w średnim wieku (szczególnie 50+).

Thalia
26-08-2014, 11:47
A z jkiej firmy polecacie bywaja dwa skrety, ktory wybrac?

meraszka
26-08-2014, 14:40
Ja polecam L curve - osobiście używam evo i jest to jeden z najczęściej używanych przeze mnie skrętów rzęs :)

Agnieszka Praska
26-08-2014, 17:33
ja tez tylko L curve :D zwykle proste Lki wygladaja wg mnie jak wiekiem od trumny przycisniete;) a jeszcze bardziej abstrakcyjnie wygladaja wyklejone od kacika do kacika:huh:;)

iosa
04-09-2014, 22:48
kto zgadnie co to?

wisienkakwspz
05-09-2014, 08:36
Też najczęściej używam L curve :love:

One Million Lashes
06-09-2014, 09:32
kto zgadnie co to?

Zgaduje : Coś okropnego :)

iosa
07-09-2014, 21:13
to są dwumiesięczne rzęsy, które klientka zamiast uzupełnić w odpowiednim czasie, posklejała kępkami :) da się:) ?

40 minut to coś ściągałam

One Million Lashes
10-09-2014, 08:45
to są dwumiesięczne rzęsy, które klientka zamiast uzupełnić w odpowiednim czasie, posklejała kępkami :) da się:) ?

40 minut to coś ściągałam

Oj miałam taka jedną gwiazdę, która notorycznie przyklejała sobie na odrosty kępki lub rzęsy na pasku. Ściaganie tego wszystkiego dodatkowo upapranego białym klejem do kępek i tuszem to była mordęga .... ale od kiedy przestawiłam klientkę na mega objętościówki skończyło się :)

Mysiaczeq
10-09-2014, 09:32
Moja jedna tak sobie uzupelnia Hollywooda bo rzadko kiedy mozemy sie zgrac terminami :P

delyszys
10-09-2014, 19:15
http://img.tapatalk.com/d/14/09/11/a3e9ahut.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/09/11/ta6agu3e.jpg - takie 3D dziś wyszlo

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk

gosialicious
11-09-2014, 16:56
MEZCZYZNA zglosil sie do mnie na rzesy!

Jaki mam uzyc skret ?? :skacze:

pomocy :kwiatek:

Izi
11-09-2014, 17:18
O Ty szczęściaro;] Ciekawe co on tam ma... ja bym pewnie robiła J 0,10 ale nawet takich nie posiadam;] ale jak zrobisz B jakąś 7/8czkę to też nie będzie tragedii, no chyba że klient wachlarze chce? :skacze:
Koniecznie zdawaj relację :)

gosialicious
11-09-2014, 17:40
Tu gdzie mieszkam jest bardzo duzo homoseksualistow, co mnie ogromnie cieszy, ze znam kilku z nich, bo otwieraja sie przede mna nowe drzwi :yess::yess:

wiadomo, jeden przyjdzie, reszta zobaczy, ze rzesiory od Maggie i tez przyjda :cwaniak2::cwaniak2:


mowisz J? On sam nie wie jakie chce, chce sie zdac na mnie.

Izi
11-09-2014, 18:13
A może mu tak dark brown? To dla mnie rodzaj estetyki, którego nie ogarniam kompletnie więc sama nie wiem co by chciał uzyskać - bo grunt to zadowolony klient.

mucha
11-09-2014, 18:48
gosialicious ja bym wykleiła 2:1 co drugą rzęsę skręc B oczywiście browny i max 9 na "otwarte oko"

Ale Ci zazdroszczę :tuptup:




dziewczyny też mam problem z klejem... albo Klientką.. ale chyba z Klientką bardziej

nie zauważyłam tego u innych tylko akurat u tego jednego "egzemplarza"

otóż problem polega na tym ze pracuje na zmianę na HS-4, HS-5 i RED
chociaż ostatnio tylko na 5tce- robie dziewczynie 2:1 czasem 3:1- jak ma "wyjście", po ogarnięciu seta czeszę, oglądam i jest ok, przy uzupełnieniu- wracam do niej a ta ma grudy na rzęsach
nie zdarzyło sie to raz- w sumie za każdym razem tak się dzieje- ale tylko U NIEJ (!!)

pytałam czy je tuszuje- czy używa linera czy czegos co je tak tłamsi- zaprzeczyła...
kłamie czy coś się dzieje z klejem?

ktoś? coś?

Rzesowa jeżeli grudy suchawe to nie myje, najgorsza jest kredka z dolnej powieki, nie da się tego zmyć, najlepiej nie nakładać. Jedna moja strasznie gubi rzęsy, przychodzi po 2 tyg i ma 5 rzęs na krzyż, a wysmarowana kredka aż po sam nos.
jeżeli ta grudka jest jak guma do żucia, to są to resztki kleju do rzęs na pasku. Moje często to praktykują, mało mi 3d 0,1 trzeba jeszcze wachlarz 18 milimetrowy trzasnąć

gosialicious
11-09-2014, 19:22
To jest Azjata z poludnia, takze brown na pewno odpada :)

Zrobie 8,9 i jeszcze dogadamy sie co do skretu :):)

One Million Lashes
11-09-2014, 20:26
To jest Azjata z poludnia, takze brown na pewno odpada :)

Zrobie 8,9 i jeszcze dogadamy sie co do skretu :):)

Koniecznie wstaw fotki :)

zania37
13-09-2014, 18:31
Czy ktoś wie gdzie znajdę taka lampę?
Jak byłam na kursie objetosciowych to pracowałam na tej lampie
I oba naprWde jest godna polecenie
Oświetlą buzie z obu stron
Czego mi brakuje jak robie rzesy wieczorami
znalazłam u siebie w Szwecji
Ale nie mogę sie zalogować w sklepie zeby zobaczyć cenę i kupic

tomaszka
13-09-2014, 21:31
Wygląda jak u fotografa.:P

katii777
14-09-2014, 19:19
Najlepsza lampa do rzęs :-)niestety koszt to ok 1000 zł :-(

zania37
14-09-2014, 21:57
A wiesz gdzie mozna ja kupic katti ?
Szukam, szukam i nie mogę jej znaleźć ;(

Izi
15-09-2014, 11:06
zania37 poszperaj tu:
Tillbehor - Lash Store (http://www.lashstore.se/en/27-tillbehor)
MULTIMEDIA GO Light Kit *NEW MODEL SHIPPING MAY 2* (http://glamcor.com/multimedia-pro-light-kit.html)
Glamcor Classic - Elite light kit - PAM (http://www.preciousaboutmakeup.com/makeup/glamcor-classic-light-kit)

gosialicious
15-09-2014, 15:46
Pomocy :/:

Klientka mi pisze, ze jej w ciagu 4 pierwszych dni wypadlo okolo 30 rzes. Same sztuczne, bez naturalnej.

Zrobilam wszystko tak, jak u innych klientek. Swiezy klej.
Odtluscilam, primer i jazda z klejeniem. Na sam koniec nano.

Klientka mowi, ze nie zadnych tabletek hormonalnych nie bierze.

Jaka moze byc przyczyna takiego wypadania ? :(

Mysiaczeq
15-09-2014, 15:50
Zajrzyj na pytaniedoinstruktora.pl ostatnio opisywalam przyczyny przedwczesnego wypadania rzes syntetycznych. :) cleaner i primer wazne?

gosialicious
15-09-2014, 15:53
Wszystko niedawno kupione.

Mialam kilka klientek przed ta na tym primierze i cleanerze i zadna nic nie pisala.

´przyznala sie´, ze jej cialo jest w trakcie regeneracji po zmianach hormonalnych :) :) :)

enedi
16-09-2014, 16:24
Dziewczyny mój nano przestał działać co jest nie tak? :( baterie sprawne płyn kest a nano nie psika... Używałam go moze z 2tygodnie. :(

Mysiaczeq
16-09-2014, 16:50
Spróbuj porolować baterie w dłoniach i jeszcze raz założyć, sprawdź czy są założone poprawnie, ile wody jest w nano? czy używałaś wody destylowanej cały czas?

enedi
16-09-2014, 17:43
Wody było cały czas do pełna i tylko destylowanej tej ze stacji bo nigdzie indziej nie była do dostania. A działał jeszcze 2dni temu tak ze otwierałam i zasuwalam ta klapkę a teraz nie leci nic kompletnie :(

luska102
18-09-2014, 08:06
U mnie to samo, wczoraj poprawiłam baterie i dodałam wody i ok,10-20 otwierałam i zamykałam i zaczną puszczać pare, cieszyłbym się bardzo a potem po uzupełnieniu chciałam go użyć i znów nic nie działa. Dzisiaj dalej będę kombinować.

One Million Lashes
20-09-2014, 23:08
Mój nano rozpylacz ma wade w postaci niewielkiej nieszczelności. Na początku wogóle tego nie zauważyłam, potem zorientowałam się, że woda z niego powolutku "ucieka". Może wasze problemy to kwestia zalania urządzenia lub baterii?

KatarzynaMolo
22-09-2014, 07:55
Dziewczyny "przerolujcie" baterie wszystko będzie śmigać jak należy :D

luska102
22-09-2014, 08:16
Zawsze roluje wcześniej i nic, zaczyna wtedy działać jak go poprostu"rozruszam",
Kilka razy muszę otwierać i zamykać z z czasem zaczyna psikac. Jednak po dwóch godzinach aplikacji chce popisać i znów nie działa i szkoda trzymać klientkę jeszcze kolejne minuty na fotelu.

Agnieszka Praska
22-09-2014, 08:20
Luska masz to samo co u nie , nie styka magnes i co ktores przesuniecie zalapuje :/ reklamuj

Mysiaczeq
22-09-2014, 09:48
Luska ja tak mialam jak baterie byly za slabe albo za malo wody. Ale skoro mowisz ze nie to reklamuj

gosialicious
07-10-2014, 22:04
Viewing image Aikm9.jpg - Wgraj zdjęcia na forum.Wzorki.info (http://pliki.wzorki.info/?v=Aikm9.jpg)


kto powiedzial, ze rzesy sa tylko dla dziewczyn? :) :) :)

to moj Azjata. Taka zalotna kotka sie z niego zrobila :D

bombelkowa
08-10-2014, 07:54
w rzęsach lepiej :) :ok:

Mysiaczeq
08-10-2014, 09:37
Gosia. Swietna praca :) wiedzialam ze bedzie super :)

śmieszna
08-10-2014, 23:44
też uważam, że świetnie sobie poaradziłaś z tematem :)

zania37
12-10-2014, 10:17
Co myślicie o tym,
Świetna sprawa, bynajmniej jak dla mnie
Nie potrafię pracować na pierścionku :/

Mysiaczeq
12-10-2014, 12:27
Zania ja też nie potrafię, gdzie dopaść coś takiego? muszę to mieć :D

Honey
12-10-2014, 14:08
Tez mam z tym problem :/ Ja widzialam tutaj:
Zubehör - Wimpern-Onlineshop (http://www.wimpern-onlineshop.com/epages/64845106.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/64845106/Categories/Arbeitsmaterialien/Zubehoer)
Ale może ktoś zna inny sklep?

zania37
12-10-2014, 16:12
https://bellalashextensions.com/bella-lash-tile.html
Tutaj jest i podobno kosztuje 75 dolarów
Trochę dużo, szukałam i nigdzie więcej nie znalazłam :/:
Dużo kosztuje ale może warto zainwestować
Trzeba się uśmiechnąć do noblelashes żeby coś takiego sprowadzili

Agnieszka Praska
13-10-2014, 13:16
mozna taka podkladke samemu zrobic ;) gdzies widzialam krok po kroku :)

Mysiaczeq
13-10-2014, 13:39
Ja tez ale jestem za leniwa zeby cos takiego zrobic :)

zania37
13-10-2014, 14:38
Próbowałam zrobić z połówek rolki od papieru :D
Obkleilam ale rzesy nie chciały mi się trzymać :/:
Muszę znaleźć coś lepszego do oklejenia

Agnieszka Praska
13-10-2014, 14:54
zania nie na papierowa rurke ;)
kup w castoramie albo w jakimkolwiek innym markecie budowlanym rurke pcv ;) rozetnij i klejem przykjej do ciezkiej podstawy ;)

zania37
14-11-2014, 19:55
Czy to tylko ja mam jakiegoś pecha do rzęs z Noble??
Mam prawie zawsze problem z odczepieniem rzęs 0,07 z paska
Praktycznie połowa paska jest zawsze do wyrzucenia, tzn początek i koniec, bo nie mogę odkleić, a jak odkleje to rzesy są przeważnie zdeformowane ;(
Ten pasek z taśma odczepia mi się od tego drugiego paska, dzisiaj myślałam ze otworze okna i wyrzucę te rzesy
Czy Wy tez tak macie, czy to tylko ja jestem taka niezdarna
Chodzi mi o te rzesy z Noble w brązowych opakowaniach 0.07 mm

aticzka88
14-11-2014, 21:18
niesttey ja tez mam tak czesto i tez sie tym irytuje. boki sa do wyrzucenia :/

zania37
15-11-2014, 08:48
To nie jestem z tym sama
Rzesy nie sa takie tanie wiec nie powinno czego takiego sie z nimi dziać
Kupuje z Noble tylko dlatego ze C ma taki mocny skręt
Jak znajdę podobny skręt to nigdy wiecej stamtąd nie kupie rzes
Testuje rożne rzesy ale jak na razie bez żadnego efektu
zamowilam nowe opakowania z Chin jak przyjdą za miesiąc to zobaczymy
10 opakowań za 35 dolarów nie równa sie z cenami Noble

19milka93
15-11-2014, 11:56
Też zamawiam rzęsy z chin i też płace 35$ za 10 opakowań i jestem z nich bardzo zadowolona:)

aticzka88
15-11-2014, 13:04
ja aż tak się tym nie denerwuje ;)
Zania jesli chodzi o skret, probowalas C z Evo? jest mocniejsze niz z Noble i rowniez je bardzo lubię :)

Mysiaczeq
15-11-2014, 18:08
Dziewczyny moge prosic o link na pw? Lubie eksperymenty :)

zania37
16-11-2014, 15:02
Podaje linka do tych rzęs co kupiłam
All Size 100% Handmade Mink eyelash extension Fake False Eyelash free shipping-in False Eyelashes from Beauty & Health on Aliexpress.com | Alibaba Group (http://www.aliexpress.com/item/0-07-C-100-Handmade-Mink-eyelash-extension-Fake-False-Eyelash-free-shipping/2054969959.html)
Mam nadzieje ze post nie zostanie usunięty
Wczoraj odebrałam paczkę i wykleilam klientkę
rzesy są naprawdę fajne
Mały minus skręt D nie ma takiego dużego skrętu jak w Noble
ale za taka cenę można kupić rzesy

KatarzynaMolo
18-11-2014, 09:04
Wystarczy chwytać rzęsy mocno u nasady a jak jest problem to pomóc sobie drugą pęsetą odklejenie rzęs z paska nawet w przypadku tych cienkich wymaga jednak trochę wprawy :) Co do ściągania rzęs samemu w Chinach też kiedyś tak robiłam tym bardziej, że mam tam kontakty ponieważ jakiś czas mieszkałam, niestety przy trzeciej paczce zostałam wezwana do urzędu celnego po opłatach którymi zostałam naliczona nie biorąc pod uwagę, że nie miałam w działalności handlu i nie odprowadzałam od tego podatku a ilość uznali jako handlową mimo że nie była wcale duża szybko podziękowałam :) Może i to się opłaca komuś kto ściąga po parę tysięcy paletek i prowadzi regularną sprzedaż ale jednak nasze prawo wygląda tak, że nawet samej dla siebie podetną skrzydła :(

Mysiaczeq
18-11-2014, 15:49
Kasia a po ile zamawialas?

aticzka88
18-11-2014, 17:56
sądzę że to nie jest problem wprawy...zwłaszcza że w rzesach Evo nie mam takiego problemu. Oczywiscie nie faworyzuje tu nikogo, bo obie marki ubostwiam. :D
wlasnie Kasiu, podbijam pytanie, jak duzo zamawialas ze nasze cudowne prawo swa lapa Cie dorwalo? i powiedz, jak jest z jakoscia tych rzes? bylas zadowlona?


Wystarczy chwytać rzęsy mocno u nasady a jak jest problem to pomóc sobie drugą pęsetą odklejenie rzęs z paska nawet w przypadku tych cienkich wymaga jednak trochę wprawy :) Co do ściągania rzęs samemu w Chinach też kiedyś tak robiłam tym bardziej, że mam tam kontakty ponieważ jakiś czas mieszkałam, niestety przy trzeciej paczce zostałam wezwana do urzędu celnego po opłatach którymi zostałam naliczona nie biorąc pod uwagę, że nie miałam w działalności handlu i nie odprowadzałam od tego podatku a ilość uznali jako handlową mimo że nie była wcale duża szybko podziękowałam :) Może i to się opłaca komuś kto ściąga po parę tysięcy paletek i prowadzi regularną sprzedaż ale jednak nasze prawo wygląda tak, że nawet samej dla siebie podetną skrzydła :(

KatarzynaMolo
19-11-2014, 08:17
Zamawiałam z różnych źródeł, żeby wypróbować jakość innych producentów. Jakościowo nie było szału :P profile się różnią a i sam materiał pozostawia wiele. Najczęściej najpierw brałam próbki które były fajne jakościowo kiedy zamawiałam już troszkę większą ilość jakość automatycznie spadała na łeb na szyję. To nie były duże ilości po 20-30 paletek do tego jakiś klej. Skończyło się na tym, że moje przesyłki teraz muszą przechodzić przez agencje celną wraz ze wszystkim procedurami co po podliczeniu kosztów za jedną paletkę (trzeba brać pod uwagę, że jest też sporo odrzutów) daje jasno do myślenia, że lepiej zamówić sobie w sklepie w Pl tym bardziej, że wcale jakiś wygórowanych cen nie ma a produkt da się dostać na prawdę dobry. Najgorsze jest to, że zostałam podliczona automatycznie za cały towar który dostałam a nie tylko ostatnią przesyłkę. Mysiaczeq (http://forum.wzorki.info/members/15717-mysiaczeq.html) goła cena rzęs teoretycznie lepszych to 4-5 dolarów no ale trzeba do tego doliczyć wysyłkę 23% Vat, cło oraz opłaty co daje cenę zakupu w sklepie i nigdy nie ma pewności co dostaniesz i że nie dostaniesz np połowy towaru a sprzedający napisze, że akurat nie miał i drugą wyśle Ci przy następnych zakupach bo i tak miałam tam jednak nasze prawo nie sięga :P

zania37
19-11-2014, 11:00
Nie wiem jak to jest w Polsce w każdym bardz razie ja nigdy nie spotkałam sie z czym takim
Poza tym na wszystkich zamówionych pakietach z aliexpress sprzedawca zaznacza ze to prezent, wiec żadnego cła od prezentu chyba nikt jeszcze nigdy nie zapłacił. Nie zamawiam jakiś wielkich ilości. Wiec moze poprostu miałaś pecha albo ktoś Cię zglosil Katarzyna ??
Tak poza tym w moim przypadku skądś muszę zamawiać rzesy z Chin czy z Polski bo u siebie niestety nie będę płacić po 150 zł za opakowanie rzes, wiec jakby nie patrząc i tak to mi sie opłaca.
U niektórych sprzedawców jest nawet napisane na stronie ze oni zaznaczają ze przesyłka to prezent, zeby samemu uniknąć niepotrzebnych dodatkowych kosztów.
Zamowilam telefon tez z tej strony, sprzedawca dołączyl rachunek z zaniżana cena, wtedy musiałam opłacić urząd celny, ale to były drobne koszty, telefon kosztował w rzeczywistości 200 dolarów, sprzedawca wystawił rachunek na 80 dolarów- i od tej sumy zapłaciłam podatek, wiec tez sie opłaciło, bo ten telefon kosztował jakieś 3500 zł u mnie, nowy ze sklepu.

KatarzynaMolo
19-11-2014, 13:36
Oczywiście na każdej przesyłce miałam napisany "gift" jednak z tego co się dowiedziałam po prostu urząd celny sprawdza takie rzeczy i po otrzymaniu którejś paczki automatycznie jest to podłączane pod regularne zamówienia a opłacanie Vatu i Cła jest w każdym Państwie więc możliwe, że też możesz się szykować na coś takiego :P Nie musiał mnie nikt zgłaszać po prostu to dla nich pieniądz więc im też się opłaca wychwytywać takie transakcje :|Co najlepsze sprzedawca też wystawił zaniżone fv a ze względu na to że "chciałam wyłudzić" zostały naliczone opłaty od ceny rynkowej no cóż z prawem nie wygrasz :D

mini_mi
19-11-2014, 14:40
Ja się zawsze obawiałam zamawiać przez Internet. Wole pomacać :D sprawdzić na wszelkie sposoby i wtedy zakupić. Niestety u nas jest tylko jedna hurtownia z dobrymi rzeczami i maja braki, a jak już coś przyjdzie, to tylko po dwa egzemplarze a miasto powyżej 800 tys. mieszkańców!!! przedłużam te rzęski u klientek w domu i mam już dosyć tego nachylania się nad nimi w niewygodnej pozycji. macie może jakieś fajne łóżka przenośne do wykonywania tejże pracy/pasji?

karchola
19-11-2014, 18:43
Większość dziewczyn używa składanych stołów do masażu na drewnianych nogach. Gdzieś się kiedyś natknęłam na to, że stoły jadalniane są w porządku ;d niech klientka przygotuje taki stół, położy sobie swoją kołdrę żeby było jej minimalnie chociaż miękko i można próbować kleić, zwłaszcza jeżeli ma dostosowywany fotel z regulacją wysokości

aticzka88
19-11-2014, 20:47
Ja się zawsze obawiałam zamawiać przez Internet. Wole pomacać :D sprawdzić na wszelkie sposoby i wtedy zakupić. Niestety u nas jest tylko jedna hurtownia z dobrymi rzeczami i maja braki, a jak już coś przyjdzie, to tylko po dwa egzemplarze a miasto powyżej 800 tys. mieszkańców!!! przedłużam te rzęski u klientek w domu i mam już dosyć tego nachylania się nad nimi w niewygodnej pozycji. macie może jakieś fajne łóżka przenośne do wykonywania tejże pracy/pasji?

ja mam coś takiego
Lożko 3 SEGMENTY ALU LOZKO DO MASAZU STÓŁ TORBA Ni (4797725208) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/lozko-3-segmenty-alu-lozko-do-masazu-stol-torba-ni-i4797725208.html)

wiem, że niektóre z dziewczyn mają podobne tylko np na drewnianych nózkach.
uwazam ze daje rade. ;) Aczkolwiek kiedys ktoras z dziewczyn pisala o dodatkowej piance do tego lozka, tak mi cos swita.
w kazdym badz razie ja mam to łozko okolo 2 lat i jest ok :)

Honey
20-11-2014, 09:27
Też mam takie łóżko tylko 2-segmentowe. Waży chyba 11 kg bez dodatków, ale dla mnie to i tak za dużo. Podziwiam dziewczyny, które dzwigają te łóżka. Jeśli chodzi o stół jadalniany to faktycznie niezłe rozwiązanie. Jak jestem w domu to mamie zawsze robię rzęsy na stole.

Marilyn*
20-11-2014, 10:18
Dziewczyny na stole jadalnianym? To nie lepiej juz na zwyklym lozku w domu? Wspolczuje tej osobie ktora lezy tam tyle czasu :skacze:

karchola
20-11-2014, 13:08
Jeżeli normalnie pracujesz jako mobilna stylistka to pamiętaj o swoim kregoslupie. Klientki poleza chwilę a Ty wyjdziesz i u kolejnej też nad łóżkiem będziesz się krzywic? Klientce nie pasuje? Takie masz warunki jak będziesz się nad nią wyginac to co zrobisz zostawisz kiedyś u fizjoterapeutów. Stoły do masażu się w pełni sprawdzają to chyba najlepsze rozwiązanie dla mobilnych, sama swój 3 seg upolowalam tanio na allegro.

Marilyn*
20-11-2014, 13:35
Zdecydowanie stół do masażu ale nie jadalniany :P Jak ktoś profesjonalnie usługi wykonuje to i stać go na profesjonalne łóżko

Honey
20-11-2014, 13:57
Wiadomo, że łóżko do masażu jest najlepszym wyjściem. Jak przyjmuje klientki to tylko na takim łóżku. Jak jadę do domu do Polski i wtedy robię rzęsy swojej mamie to nie zabieram ze sobą łóżka. Moja mama leży na kocu na stole i jest Jej wygodnie :) To nie jest stolik do kawy tylko duży stół. Wiem, że nie jest to profesjonalne ale muszę przyznać, że dla mnie również całkiem wygodne. Raz zrobiłam rzęsy siedząc na podłodze przy kanapie i kilka razy w takiej samej pozycji tylko przy łóżku. To był koszmar, byłam cała obolała, ale nie miałam wtedy innego wyjścia. W porównaniu z tym łóżkiem i kanapą stół jest o wiele wygodniejszy. Przynajmniej moim zdaniem :)

kiwaczek2
20-11-2014, 16:44
uważam ze dla nas stół jadalniany o wiele lepszy niż kanapa i siedzenie na czworakach gdzie nogi dretwieja po 15minutach. i kręgosłup dziwne rzeczy robi.
nie zmienia to faktu że lepiej i profesjonalniej kupić łożko ktore kosztuje ok 300 zł. mikołaja poprosić czy coś .

aticzka88
20-11-2014, 17:36
ja tylko raz w zyciu kleilam rzesy przy zwyklm łóżku...i powiedziałam never !!!
zgarbiona, obolala, zła....masakra.
swoje segmentowe łożko kocham, aczkolwiek marzy mi sie lepsze ;)

mini_mi
21-11-2014, 10:38
O.K. czyli łóżko do masażu, ale tylko powiedźcie mi, czy Wy kładziecie głowę klientki w tym otworze na twarz, czy z drugiej strony? I jakie lepsze w tym przypadku dwu, czy też trzy segmentowe? Które wygodniejsze? no i co z krzesłem? wozicie ze sobą jakiegoś hokera, czy jak to wygląda????

kiwaczek2
21-11-2014, 14:06
nie no bez przesady , wyobrażasz sobie targać ten stół + krzesło + może jeszcze lampę. raczej chodzi o ułatwienie sobie życia a nie utrudnienie. klientka zapewne posiada krzesła + poduszki by sobie wyregulowac wysokość. ja mam stół ustawiony do wysokosci zwykłgo krzesla i nic nie zmieniam co najwyzej poduszka pod pupę.
co do lozka - tamta dziura jest zatykana wiec nie ma problemu. poza tym dla mnie zadna roznica czy z tej czy innej strony. i cy 2 czy 3 segm tez nie widzę różnicy. chyba ze planujesz cos robić by klientka sobie siedziala

Chantelle
21-11-2014, 19:13
Ja układam klientkę tak jak idą podłokietniki, do nich przykręcam lampę biurową, która po złożeniu zajmuje malutko miejsca w torbie

iwonka p
26-11-2014, 19:01
a co zrobić jeśli to klientka skarży się na ból w plecach podczas przedłużania ? mam zwyczajny fotel kosmetyczny czyli standard, a już niejedna klientka po godzinie wierci mi się niemiłosiernie mówiąc , że drętwieje :( przecież musi leżeć płasko , jak tylko podniosę fotel to w rewanżu mój kręgosłup mnie boli . pozwalam usiąść rozciągnąć się , ale pomaga to tylko na chwilę . co jeszcze mogę zrobić ? kupić jakąś ortopedyczną poduszkę pod kręgosłup klientki ? tylko ja mam taki problem ?:porazka:

zania37
26-11-2014, 19:17
Tez mam takie klientki
Zwijam wtedy koc i kładę im pod plecy
i leżą spokojnie

iwonka p
26-11-2014, 20:14
dziękuję bardzo za radę , już jutro zastosuję :ok:bo to wiercenie doprowadza mnie do szału ;)

Mysiaczeq
26-11-2014, 21:21
szybki patent, kupić dodatkową gąbkę lub zastosować wałek wysoki pod kolana, wtedy odcinek lędźwiowy kręgosłupa prostuje się, mięśnie rozluźniają i ból znika w mgnieniu oka :)

diamond69
01-12-2014, 16:36
Witajcie Dziewczyny!;) Jestem świeżynką, mam nadzieję, że mogę nieśmiało dołączyć do Waszego grona? ^_^ Mimo ukończonych kursów miesiąc temu, jeszcze nie zaczęłam działać i na razie na pewno ograniczę się do intensywnych treningów na znajomych ;) Nie ukrywam, że po szkoleniu mam nadal masę wątpliwości i przede mną dużo nauki! Chciałabym, żebyście wyjaśniły mi jedną rzecz - chodzi o dobór długości rzęs - na szkoleniu generalnie instruktorka przedstawiła mi główną zasadę, że wybieramy się 4-5 długości co 1 mm i w kąciku wew. dajemy najkrótszą, a w zewnętrznym najdłuższą i tutaj na forum zresztą też zdążyłam wyczytać, że tak wiele z Was robi, zgadza się? ;) Czy zawsze stosujecie taką zasadę? Rozumiem, że można też zrobić bardziej naturalny efekt - w kącikach wew. i zew. tę samą długość, a na środku inną trochę dłuższą? Podpowiecie co i jak i czy w dobrym kierunku podążają moje myśli? ^_^

Izi
01-12-2014, 19:21
diamond69 niezupełnie. Nie ma takiej zasady, że wybierasz sobie kilka długości i lecisz od najkrótszej do najdłuższej. Fakt, w kąciku wewnętrznym zawsze znajdą się cieńsze i krótsze rzęsy ale w kąciku zewnętrznym najdłuższe zazwyczaj już nie. Jeśli chodzi o długość to dobierasz zawsze indywidualnie do potrzeb klientki oraz możliwości jej naturalnych włosków. Jednej klientce zaaplikujesz krótkie 2-3 rozmiary a innej wg życzenia 8 albo więcej. Nie ucz się robić szablonowo - każde oko jest inne.
Jak masz wątpliwości to dzwoń do swojej instruktorki, na pewno Ci doradzi. Fotografuj też swoje aplikacje, jeśli nie masz możliwości aby zobaczyła Twoje prace "na żywo" to ze zdjęć będzie łatwiej jej ocenić i ewentualnie poprawić :) I działaj na znajomych, teraz na święta to chętnych Ci nie zabraknie ;)

diamond69
02-12-2014, 11:14
Izi, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź;) Logicznie rzecz biorąc też wydawało mi się to trochę dziwne, bo faktycznie w zewnętrznym kąciku często są rzęsy równie krótkie jak w wewnętrznym, dlatego czuję, że nie poznałam zasad, którymi -chociaż na początku- należałoby się kierować:( Z drugiej strony jeśli w obu kącikach (zew. i wew. ) dam rzęski takiej samej długości, a na środku dłuższe, to chyba efekt końcowy nie będzie zbyt zachwycający, prawda?

Gorzkajakmokka
02-12-2014, 15:03
Izi, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź;) Logicznie rzecz biorąc też wydawało mi się to trochę dziwne, bo faktycznie w zewnętrznym kąciku często są rzęsy równie krótkie jak w wewnętrznym, dlatego czuję, że nie poznałam zasad, którymi -chociaż na początku- należałoby się kierować:( Z drugiej strony jeśli w obu kącikach (zew. i wew. ) dam rzęski takiej samej długości, a na środku dłuższe, to chyba efekt końcowy nie będzie zbyt zachwycający, prawda?
Dlaczego nie? Zawsze możesz wyprofilować inaczej oko np na kocie- tam też dajesz krótsze na końcach :)
A jeżeli mowa o końcach krótkich a środku długim - spróbuj, bardzo ładnie to wygląda :)

magda1812
03-12-2014, 02:02
Witam wszystkich:) orientujecie się może ile od otwarcia ważny jest primer i cleaner z Evo Lashes?? pozdrawiam:)

diamond69
03-12-2014, 11:00
Dlaczego nie? Zawsze możesz wyprofilować inaczej oko np na kocie- tam też dajesz krótsze na końcach :)
A jeżeli mowa o końcach krótkich a środku długim - spróbuj, bardzo ładnie to wygląda :)



Szczerze mówiąc na szkoleniu instruktorka powiedziała mi jedynie, że jeśli zrobimy kąciki wewnętrzne i zewnętrzne takiej samej długości, a środek dłuższy to efekt będzie taki bardzo naturalny, dlatego raczej stopniujemy długości od kącika wewnętrznego do zewnętrznego... czyli wprowadziła mnie w błąd?:(
Chociaż z tego, co zdążyłam obejrzeć w galerii rzęs na forum to większość dziewczyn chyba zakłada rzęsy właśnie stopniując długości od kącika wewnętrznego do zewnętrznego, prawda? A czy możecie mi czysto teoretycznie (!) napisać jakie są w ogóle możliwości doboru długości rzęs? Teoretycznie, bo w praktyce wiadomo masa treningów przede mną ;)

Marilyn*
03-12-2014, 11:16
Moim zdaniem to świetnie gdy efekt jest naturalny i to wlasnie chodzi :ok:

Ladyss
03-12-2014, 20:14
Szczerze mówiąc na szkoleniu instruktorka powiedziała mi jedynie, że jeśli zrobimy kąciki wewnętrzne i zewnętrzne takiej samej długości, a środek dłuższy to efekt będzie taki bardzo naturalny, dlatego raczej stopniujemy długości od kącika wewnętrznego do zewnętrznego... czyli wprowadziła mnie w błąd?:(

diamond, do każdej klientki musisz podejść indywidualnie. Sposób w jaki stylizujesz oko jest uzależniony od tego czy klientka ma głęboko osadzone oczy, czy ma opadającą powiekę, czy duże oczy i tak dalej. Nie zrobisz oka otwartego (czyli środek dłuższy) klientce z dużymi oczami bo to nie będzie naturalny efekt jak sądzisz, to będzie efekt komiczny bo jeszcze bardziej jej te oczy powiększysz i będzie wyglądała jakby miała wytrzeszcz.
Nie możesz przyporządkowywać stylizacji jak teraz to robisz czyli otwarte oko = naturalne a kocie = drapieżne i odważne bo tak po prostu nie jest. Tak samo jak z ubiorem. Jednemu w rurkach jest super, inni powinni sobie odpuścić prawda? Ze stylizacją oka to samo - indywidualnie.

magda1812
03-12-2014, 23:00
Witam wszystkich:) orientujecie się może ile od otwarcia ważny jest primer i cleaner z Evo Lashes?? pozdrawiam:)
nikt nie wie??:(

moncia2209
03-12-2014, 23:12
chyba 3 miesiące,ale nie wiem na 100 %, ja zmieniam po 1,5 -2 miesiącach :)

diamond69
05-12-2014, 11:37
diamond, do każdej klientki musisz podejść indywidualnie. Sposób w jaki stylizujesz oko jest uzależniony od tego czy klientka ma głęboko osadzone oczy, czy ma opadającą powiekę, czy duże oczy i tak dalej. Nie zrobisz oka otwartego (czyli środek dłuższy) klientce z dużymi oczami bo to nie będzie naturalny efekt jak sądzisz, to będzie efekt komiczny bo jeszcze bardziej jej te oczy powiększysz i będzie wyglądała jakby miała wytrzeszcz.
Nie możesz przyporządkowywać stylizacji jak teraz to robisz czyli otwarte oko = naturalne a kocie = drapieżne i odważne bo tak po prostu nie jest. Tak samo jak z ubiorem. Jednemu w rurkach jest super, inni powinni sobie odpuścić prawda? Ze stylizacją oka to samo - indywidualnie.



Ladyss, dziękuję za odpowiedź ;) Rozumiem, że do każdej osoby podchodzi się indywidualnie, tylko ja w takim razie nie przerobiłam zbyt dokładnie (jeśli w ogóle...) stylizacji oka, jedynie miałam wspomniane o tym, o czym napisałam wyżej:( Miałam nadzieję, że znajdę tutaj mini-ściągawkę z teorii stylizacji oka, żeby móc się do czegokolwiek odnieść w praktyce, bo tak w ciemno to nie czuję się zbyt pewnie, a nie chciałabym zrobić z klientki jakiejś kreautury ;)
Ale wyprowadźcie mnie z błędu, jeśli źle myślę, ze jeśli chodzi o dobór długości to możemy albo stopniować od najkrótszej w wewnętrznym kąciku do najdłuższej w zewnętrznym albo środek najdłuższy, a w obu kącikach krótsze. Albo wszystkie rzęsy tej samej długości. Czy jeszcze jakieś inne opcje są, na które nie wpadłam? ;)

Honey
05-12-2014, 13:05
Wszystkie rzęsy jednej długości napewno nie. Ja zawsze aplikuje krótsze rzęski w zewnetrznych kącikach, szczególnie że naturalne są tam z reguły dosyć krótkie i delikatne. Myślę, że warto wybrać się na doszkolenie, na którym rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości, poprawisz błędy i poczujesz się pewniej :)

diamond69
05-12-2014, 20:27
Wszystkie rzęsy jednej długości napewno nie. Ja zawsze aplikuje krótsze rzęski w zewnetrznych kącikach, szczególnie że naturalne są tam z reguły dosyć krótkie i delikatne. Myślę, że warto wybrać się na doszkolenie, na którym rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości, poprawisz błędy i poczujesz się pewniej :)


A dlaczego nie można dać wszystkich rzęs tej samej długości?;)

Mysiaczeq
05-12-2014, 20:41
Diamond, bo będzie to wyglądać nieładnie, karykaturalnie i nienaturalnie i jest to ewidentny błąd w stylizacji.

Marilyn*
06-12-2014, 13:13
Podpisuje się pod tym, jednym słowem : na pierwszy rzut oka efekt :)tandeta i brak profesjonalizmu

pat-Rysia
06-12-2014, 13:51
Jakie rzęsy najlepiej pasują do prostych i długich naturalnych? Zastanawiam się czy B będą się nadawać i całą aplikacja trzymać czy raczej mniejszy skręt?

Agnieszka Praska
07-12-2014, 08:35
do prostych i długich pasują każde 😉 stylizacje dobierasz pod kształt oka 😉

bombelkowa
08-12-2014, 07:46
pat-rysia.. mniejszy skręt? w niewielu przypadkach J wyglądają na oku dobrze..:/:

diamond69
08-12-2014, 17:23
Dziewczyny, jak postępujecie z dziewczynami z jasnymi rzęsami? Robicie im przed samym zabiegiem hennę czy może lepiej dzień wcześniej? A może wcale nie robicie henny? ;)

pat-Rysia
08-12-2014, 17:29
Chyba po prostu mi się pomieszało, już teraz sobie ręki uciąć nie dam, ale kojarzy mi się, że gdzieś tutaj czytałam, że np. do prostych np. D nie jest dobrym pomysłem, bo rzęsa sztuczna gorzej "przywiera" do ten naturalnej? Poprawcie mnie proszę, bo zgłupiałam :wstydek:

Ale co mi się z tymi J ubzdurało...:/::sciana:

kiwaczek2
09-12-2014, 08:37
Pat - Rysia - poprawiamy :D przeciez przyklejasz nasadą a nie całą rzesą. A jak się boisz zrób L-ką , wtedy beda przyklejone większą powierznią

wisienkakwspz
09-12-2014, 12:01
diamond ja póki co wytężam wzrok i daję radę ;)

diamond69
09-12-2014, 13:47
diamond ja póki co wytężam wzrok i daję radę ;)


Wisienko, a jak wygląda efekt końcowy? Bo jedna instruktorka opowiadała mi, jak przedłużała kiedyś rzęsy albinosce i miała wielkie wyzwanie, natomiast ostatnio inna instruktorka powiedziała, że blondynkom zawsze trzeba zrobić wcześniej hennę, ponieważ w innym przypadku będzie efekt "rzęs w powietrzu", bo wiadomo, że nie kleimy ich przy samej powiece. Więc jak to w końcu jest w praktyce, Dziewczyny? ;)

wisienkakwspz
09-12-2014, 18:08
diamond widocznie nie miałam jeszcze aż tak jasnej blondynki, żebym sobie nie mogła poradzić ;)

Izi
09-12-2014, 21:16
Ja miałam różne blondaski i nawet takie mega "białe", nie klei się ich inaczej niż ciemne włoski. Ja nigdy nie robię henny bo to zawracanie głowy tylko. Zresztą jeśli klientka zdecyduje się nosić rzęsy na stałe to w takim rozumowaniu musiałabyś co jakiś czas ściągać całą aplikację, robić farbowanie i zakładać od nowa. ;)

karchola
09-12-2014, 22:11
a to dlaczego ściągać całą aplikację?

kiwaczek2
09-12-2014, 22:48
ja tez henny nie robie, nie widzę potrzeby.

Ladyss
10-12-2014, 09:00
karchola a jak zrobisz henne na doklejone rzęsy? ;)

diamond69
10-12-2014, 13:35
A czy w sytuacji, gdy przyklejamy tą rzęsę milimetr od powieki nie będzie wizualnie wrażenia "blond odrostu" jakby te rzęsy wisiały w powietrzu? ;)

zania37
10-12-2014, 13:35
Na kursie russian wolume który robiłam w Szwecji
Instruktorka powiedział ze robi hennę swoim klientkom od razu przed pierwszym założeniem rzes tak jak przy uzupełnieniu
Przy uzupełnieniu normalnie nakłada hennę po całości
Powiedziała żeby tylko dobrzeumyc oczy po
I nie ma problemu z trzymaniem się rzes
Ona właśnie polecała hennę paniom które maja jasne rzesy żeby był ładniejszy efekt po przedłużeniu
W czwartek mam dziewczynę na hennę i na rzesy
Zrobię, zobaczę, przetestuje bo szczerze mówiąc nigdy jeszcze tak nie robiłam
Mam kilka klientek które aż się prosza o hennę bo maja takie jasne rzesy
Wieczorami mam naprawdę problem jak robię im rzesy

karchola
10-12-2014, 16:35
karchola a jak zrobisz henne na doklejone rzęsy? ;)

a w czym doklejone rzęsy przeszkadzają? ;) przecież nasada jest wolna i nowo wyrośnięte rzęsy też, trzeba pilnować żeby dokładnie wymyć, ba nawet ze względu na wodę utlenioną może ułatwiać aplikację a przynajmniej mnie tak uczyli dlatego pytam co się zmieniło..

Agnieszka Praska
10-12-2014, 20:26
hennę robimy koniecznie przy mega jasnych i prostych rzęsach żeby uniknąć wystających końcówek jak stosujemy mocny skręt , hennę wykonujemy 2dni przed, rzesy przed uzup traktujemy henna również 2dni przed �� najlepsza jest żelowa bo ładnie się wymywa �� zania ja zrobiłam hennę przed zabiegiem i leciały jak diabl ibyło wymyte przetarte dodatkowo woda utlenioną i dooopa

Ladyss
10-12-2014, 21:01
przecież nasada jest wolna i nowo wyrośnięte rzęsy też, trzeba pilnować żeby dokładnie wymyć
Jak nasada jest wolna to dla mnie trzeba te rzęsy zdjąć a nie zostawiać odrost... Mnie rzęsy z odrostami kłują. Ja po prostu nie ogarniam jak tą hennę dokładnie zmyć.

Agnieszka Praska
10-12-2014, 22:03
platkami z woda 😁 pomalutku usuwasz aż zmyjesz całość 😉

karchola
10-12-2014, 23:02
a to hennę chcesz robić w trakcie rzęs, że te zrośnięte już usuwać byś chciała? ;) W dniu zabiegu może wpływać na pogorszenie trwałości stylizacji, jak już to na kilka dni przed, dokładnie tak jak napisała Agnieszka, Nobleski mają podobne podejście jeżeli już stosują hennę. Ja się pytam dlaczego nie i dlaczego całą stylizację ściągać bo nie wiem czy to jakiś nowy trend czy kwestia, że dana osoba sobie nie wyobrażała wykonywania henny

gosialicious
11-12-2014, 06:10
Czy mozliwe jest, zeby nano mister przestal mi dzialac na przyklejone rzesy?

Juz 3 kobietki mowia mi, ze pod prysznicem (w dniu aplikacji) wypadlo kilka rzes, pozniej sie uspokoilo i rzesy nie lecialy.
:/::/:

Ladyss
11-12-2014, 10:17
a to hennę chcesz robić w trakcie rzęs, że te zrośnięte już usuwać byś chciała? ;)
Nie karchola... zrozumiałam że Ty chcesz te odrosty zostawić i je tylko zafarbować stąd moja wypowiedź że odrosty się ściąga.

enedi
11-12-2014, 11:46
Gdzie znajdę D w mini paletkach minki?
Nigdzie nie mogę znaleźć a Noble ma tylko smarty :/

Mysiaczeq
11-12-2014, 12:27
Noblowskie C jest jak D w smartach.

Marilyn*
11-12-2014, 20:13
Mysiaczeq mam rozumieć,że dla Norek Minków C w Smartach odpowiednikiem jest skręt D? Zawsze brałam C bez względu na to czy Minki czy Smarty i jakos nie zauwazylam róznicy :D

kiwaczek2
11-12-2014, 21:08
tak smarty są bardziej płaskie

Mysiaczeq
11-12-2014, 21:53
Marilyn jest dokladnie tak jak piszesz :)

iwonka p
02-01-2015, 22:43
witam
co zrobić z klientką która się uczuliła , pomimo zmieniania i mieszania klejów ?, nosi rzęsy od 6 miesięcy, do tej pory nie było żadnych problemów z uczuleniem :(
a po ostatnim uzupełnieniu prawie wydrapała sobie oczy , w poniedziałek ma przyjść na sciągnięcie 2-tygodniwych resztek i nie wiem co jej zaproponować . klej dla alergików ? przerwę w noszeniu ?
pozdrawiam serdecznie.

Mysiaczeq
02-01-2015, 22:54
Klej dla alergikow powinien sie sprawdzic. Na jakim kleju ja kleilas? Probowalas z nano?

iwonka p
02-01-2015, 23:10
kleiłam na Ultra Plusie B z noble , , nano dopiero zamówię , bo mnie wykończą opary .

tomaszka
03-01-2015, 22:58
Iwonka, ja miałam podobną sytuację, po pół roku noszenia rzęs laska dostała alergii na klej. Kupiłam najpierw sensitive Noble, nie uczula ale szlag mnie trafia pracując tak wolno schnącym klejem. Blue nabyłam i nie mówiąc nic zmieniłam jej, jest o niebo lepszy w zakładaniu rzęs, ale i tak wolny, nie uczula. Mam go tylko dla jednej dziewczyny.:/:

iwonka p
04-01-2015, 19:47
no to chyba będę musiała zamówić blu z noble. Sensitive posiadam , wykleiłam nim aż jedną aplikację mega alergiczki która też podobno po nim spuchła :(
umęczyłam się wtedy okropnie, czas schnięcia koszmarny:/: a klientki i tak nie zdobyłam.
jutro z nią pogadam i ewentualnie złoże zamówienie na Blu. :)

KatarzynaMolo
05-01-2015, 08:21
Jak radzić sobie z alergiami przy przedłużaniu rzęs? | Pytanie do instruktora (http://www.pytaniedoinstruktora.pl/jak-radzic-sobie-z-alergiami-przy-przedluzaniu-rzes)
Zobacz to.
Pewnie uczula ją coś innego niż klej skoro po sensitive spuchła.

iwonka p
05-01-2015, 20:39
film świetny dziękuję , nie wiem jak mogłam go przegapić skoro ciągle wchodzę na stronę noble :/:
zakupię blu i będę kombinować , klientka umówiona za 2 tygodnie, zaczne ją odczulać :)

tomaszka
06-01-2015, 12:19
Ja wg tego filmu próbowałam, niestety, skutek opłakany. Ostatnie podejście postanowiłam zrobić z Blue i udało się. Powodzenia.

gosialicious
07-01-2015, 11:12
Tez probowalam w ten sposob odczulic klientke a i tak zareagowala w ten sam sposob:(

Dlatego jedno oko kleje jej BLUE, a drugie normalnym klejem.

galbi
07-01-2015, 11:49
Dziewczyny, coś sie dzieje złego u mnie, kilka klientek w najbliższym czasie skarży sie ze rzesy wypadają bardzo szybko tym razem, cleanser i primer otwarty miesiąc temu, kleje na REDzie, nigdy problemów takich nie miałam co moze być przyczyna?

Gorzkajakmokka
07-01-2015, 20:35
U mnie z kolei wszystkie kleje odmawiają posłuszeństwa. Każdy... A mam i hs4 i hs10 i ten nowy looksusowy i moja kochaną zet. Macie jakieś patenty? Bo u mnie działa tylko wywietrzenie i wyłączenie grzejników a wtedy się męczę bo mi zimno :D

Do tego mam kolejną klientkę otwierającą oczy. Uchyla je tak, że nie miałam pomysłu jak ją okiełznać. Co u was się sprawdza?

Izi
08-01-2015, 09:30
Gorzka/galbi może problem tkwić w wilgotności. Zmino, grzejniki... w pomieszczeniach teraz warunki szaleją. Stacja pogody i ewentualny nawilżacz to nie są mega wielkie wydatki, ja za swój najprostszy jeśli dobrze pamiętam zapłaciłam jakieś 70-90zł a wilgotność wskazuje mi ramka do zdjęć ;P

KatarzynaMolo
08-01-2015, 10:35
Na pewno chodzi o wilgotność powietrza sezon grzewczy to nie dobry okres dla klejów mocnych kontrola wilgotności to priorytet :ok:

Gorzkajakmokka
09-01-2015, 18:46
No właśnie nie wyrabiam z tym nawilżaczem. Zimno mi i się tylko wkurzam :/:

diamond69
11-01-2015, 22:42
Powiedzcie mi, Dziewczyny, jaką w końcu część rzęsy należy zamoczyć w kleju (bo z różnymi opcjami się spotkałam...). 2/3 - tak, jak miałam na szkoleniu? ;)

Mysiaczeq
11-01-2015, 23:04
Zalezy o jakiej metodzie mowa. Przy 1:1 to maks 1/3 rzesy.

diamond69
12-01-2015, 10:57
Zalezy o jakiej metodzie mowa. Przy 1:1 to maks 1/3 rzesy.


No właśnie. Na szkoleniach byłam uczona, że zarówno w metodzie 1:1, jak i 2:1 rzęsę moczymy w kleju na długości 2/3. Czyli jednak lepiej na trochę krótszym odcinku? A na co to ma konkretnie wpływ? ;)

Mysiaczeq
12-01-2015, 13:43
Jak zamoczysz 2/3 rzesy szczegolnie przy 2:1 to ci sie rzesy nie rozloza. Poza tym beda ci sie stale przyklejac rzesy do pesety. Generalnie nie ma to wiekszego sensu bo najwazniejsze jest to zeby nasada dobrze byla doklejona.

diamond69
12-01-2015, 17:37
Apropo's metody 2:1 powiedzcie mi,czy tutaj chwytacie pęsetą naraz dwie rzęsy czy można dokleić najpierw jedną rzęsę, a później drugą? Ja na szkoleniu, przyznam szczerze, uczyłam się tym drugim sposobem, ale zajmuje ona wówczas dwa razy tyle czasu, co metoda 1:1... ;) :co:

Mysiaczeq
12-01-2015, 20:00
Dwie na raz :)

Marce
13-01-2015, 13:06
Witajcie dziewczyny
Początkowo wspomnę że zajmuję się rzęsami 2,5 roku, kocham to robić jak i sama je nosić :) wpadłam dopiero na pomysł żeby wyszukać forum rzęsowe bo to istna skarbnica wiedzy i porad jak widzę :)
Mam taki problem że od jakiegoś roku zauważyłam u siebie wieczny katar i swędzenie grzbietów dloni więc i mnie zapewne dopadła alergia :/ Ciekawa jestem czy testy platkowe coś mi wykażą, może to akrylany albo nitryl który wcześniej obwiniałam o swędzenie dloni, zobaczymy, no i jestem ciekawa czy któraś z Was miała katar z domieszką szarego koloru?, tak teraz połączyłam fakty że najprawdopodobniej to opary kleju :/ i dlatego nie mogę się wyleczyć bo wiecznie z nim pracuję

Druga sprawa kochane to mam pytanie do mam, czy któraś z Was wykonywała aplikację będąc w ciąży? tak się zastanawiam czy jest to bezpieczne dla dziecka, ta ciągła praca z oparami, nie mówiąc o kręgosłupie :/ dajcie mi jakieś porady jak Wy sobie radziłyście, chyba że odstawiłyście pracę na czas ciąży

:ok: fajnie że tu wreszcie trafiłam :Dkwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwi atek::kwiatek: dla Was na przywitanie

diamond69
13-01-2015, 13:16
A ja wczoraj zrobiłam wielkie zakupy rzęsowe i zastanawiam się, czy kleje najlepiej trzymać cały czas w lodówce - nawet te, których jeszcze nie otworzyłam? Czy tylko te, z których już korzystam? ;)

Mysiaczeq
13-01-2015, 17:39
Marce musisz w takim razie zaopatrzyc sie w porzadna maseczke, rekawiczki i neutralizator oparow. Powinno Ci sie polepszyc.

Nikt nie udowodnil do tej pory ze istnieje ryzyko w ciazy. Porzadne srodki ochrony osobistej powinny zminimalizowac Twoje obawy.

Diamond klejow nie trzymamy w lodowce a w temp pokojowej. Ani otwartych ani tych nieotwartych. Zarowno za wysoka jak i za niska temp szkodzi klejom.

Agnieszka Praska
13-01-2015, 18:00
kleje przechowujemy w taki sposób w jaki zaleca producent 😊

malutkaistotkaa
13-01-2015, 23:13
Dziewczyny mam pytanie czy macie moze jakies orzeczenie dla klientek zeby podpisywaly przed 1 aplikacja??
wiecie o co mi chodzi?
osttanio mialam przykra sytuacje i wole sie ubezpieczyć teraz
bo dziewcyzna zarzucala mi cos po 4miesiacach od aplikacji.... oczywiscie dziewcyzna z mojego miasta konkurencja... chciala mi zrobic kolo d...

diamond69
14-01-2015, 09:14
malutkaistotka, ja dla każdej klientki mam kartę przeciwskazań, czy nie posiada żadnego z nich i czy nie jest na nic uczulona, każda klientka przed każdym jednym zabiegiem taką kartę podpisuje :)

A ja chciałam zapytać Was o stylizację rzęs maskarą semipermanentną, ponieważ jestem w tej kwestii początkująca - czy maskara KAŻDEJ firmy powoduje szczypanie i wielkie łzawienie oczu przy aplikacji na dolnych rzęsach (czyt. przy otwartych oczach)? Jak sobie z tym radzicie? Można temu zaradzić? Ogólnie zabieg jest bardzo lubiany przez klientki, ale aplikacja na dolne rzęsy jest nie lada wyczynem, bo "ryczą" jak bobry :(

KatarzynaMolo
14-01-2015, 09:52
To ja polecam ankiety z Noble dajesz taką ankietę klientce przed zabiegiem i z głowy :)
Jeżeli semi przy otwartym oku to chyba normalne że łzawią bo ma ona duże opary

iwonka p
14-01-2015, 19:06
gdzieś czytałam , ale nie mogę teraz znaleźć :/:
jaka powinna być optymalna wilgotność w salonie przy klejeniu rzęs ?
tak aby szybkoschnące kleje nie wariowały ?

KatarzynaMolo
14-01-2015, 21:04
30% wilgotności i 20 stopni jest :ok:

malutkaistotkaa
14-01-2015, 23:17
Kasiu a podeslesz mi bo chyba jestem slepa i ni emoge ich odszukac na stronie...:( widze tylko zalecenia do domu i to wszytsko

iwonka p
15-01-2015, 08:57
Malutka, ta ankieta dostępna jest w noble w formie ulotki( ja dostałam ją jako gratis do zamówienia )
http://noblelashes.pl/plakaty-i-ulotki-ankieta-do-zabiegu-przedluzania-rzes-z-joanna-jablczynska/p,370565
Ale za nim ja miałam poslugiwalam się podobną wydrukowaną z kompa. :)

KatarzynaMolo
15-01-2015, 09:06
malutkaistotkaa niestety nie mogę wysłac Ci prywatnej wiadomości:/: zakładka plakaty i ulotki

Marce
15-01-2015, 09:11
Mysiaczeq w rękawiczkach pracuję (choć po nitrylowych swędzą mnie dłonie, zbieram się do zakupu winylowych ale nie wiem czy w nich da się wykonywać tak precyzyjną pracę), maseczkę używam zwykłą chirurgiczną ale mam już zakupioną taką z filtrem, neutralizator też w użyciu :/ zobaczymy, mam nadzieję że coś się zmieni na plus, zobaczymy po testach, jeszcze tylko wyciąg musimy zrobić no i zostało czekać na wiosnę gdzie okno będzie non stop otwarte.

diamond69
15-01-2015, 10:00
Dziewczyny, mam takie pytanie last minute, ponieważ przymierzam się do zakupu łóżka kosmetycznego do użytku domowego - czy mogłybyście mi doradzić, co jest ważne i ewentualnie na co zwrócić uwagę? Myślę o takim łóżku:


Sprzedam łóżko kosmetyczne Opole ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl) (http://olx.pl/oferta/sprzedam-lozko-kosmetyczne-CID628-ID8vXfw.html#8019c4a9f0)



Jak ważna jest wysokość takiego łóżka? Czy stała wysokość 75 cm będzie się nadawać i będzie w porządku? ;)
Pomóżcie, proszę, bo do jutra muszę podjąć decyzję ;)

wisienkakwspz
15-01-2015, 10:34
diamond to jest standardowe łóżko, więc powinno być ok, do tego jakieś krzesełko z regulacją wysokości i będzie git ;)

diamond69
15-01-2015, 10:38
Wisienko, czyli samo łóżko nie musi mieć regulowanej wysokości? ;)

wisienkakwspz
15-01-2015, 10:56
diamond wiadomo, że lepiej jakby miało regulację, ale na początek myślę, że wystarczy ;) no chyba, że jesteś bardzo wysoka, ja króciak to mi przy każdym dobrze ;)

diamond69
15-01-2015, 11:42
Czy może lepsze będzie takie? ;)

ALUMINIOWY STÓL ŁÓŻKO DO MASAŻU 2-SEG TORBA GRATIS - 2989804209 - oficjalne archiwum allegro (http://archiwum.allegro.pl/oferta/aluminiowy-stol-lozko-do-masazu-2-seg-torba-gratis-i2989804209.html)

albo takie

M08 2 SEGMENTOWE ŁÓŻKO STÓŁ DO MASAŻU CZARNE (4966071185) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/m08-2-segmentowe-lozko-stol-do-masazu-czarne-i4966071185.html)

Mam teraz dylemat, bo z jednej strony bardziej podoba mi się to pierwsze łóżko typowo kosmetyczne, a z drugiej strony mam małe mieszkanie i chyba bardziej praktyczne i funkcjonalne byłoby takie składane łóżko, pytanie tylko jak bardzo wytrzymałe ono jest? ;)

Izi
15-01-2015, 16:51
diamond69 ja na początku pracowałam właśnie na takim składanym (takie jak to czarne tylko 3 segmentowe, ale to bez znaczenia jak i tak będzie w jednej pozycji). Jest OK. Dziewczyny czasem docinają sobie dodatkową warstwę z gąbki i wtedy staje się dużo wygodniejsze. Po złożeniu nie zajmuje aż tak wiele miejsca. Aluminiowe nóżki odradzam choć nie miałam ale większość z nas pamięta historię koleżanki z forum, której aluminiowe nóżki złożyły się w trakcie zabiegu :nie_powiem: Zdaje się że jest lżejsze ale skoro robisz w domu...

Ja na swoim miałam klientki również ze sporą nadwagą i ani drgnęło ;)

kiwaczek2
15-01-2015, 19:50
Diamond - ja mam takie jak podałas to pierwsze z olx - dla mnie rewelka, mozna regulować wysokosc głowy, nóg, jakies tak ogollne nachylenie rowniez

z kolei łożek do masazu nie polecam jesli masz mozliwosc pracy na innym i nie potrzeba ci do wożenia. a to dlatego ze zazwyczaj ciezko nogi wsadzic pod, jak chcesz je wyżej to wielkie odkrecanie, no i o wiele twardsze

youarebeauty
16-01-2015, 10:28
Hej dziewczyny,
to mój pierwszy post więc na początku się przywitam. Piszę tutaj ponieważ mam mały DUŻY problem z klejeniem, a większość z Was ma tutaj dużą wprawę więc może coś poradzicie.

Mianowicie mam pytanie czy jest jakiś sposób na skrócenie czasu aplikacji?
Chodzi o to że ok 2 lata temu zrobiłam kurs z metody 1:1, przez ok pół roku kleiłam, początki to 4 bite godziny później udało się zejść do tych 2,5- 3, niestety później wyjechałam do Niemiec do pracy nie związanej z rzęskami i miałam przerwę. Po powrocie postanowiłam się wybrać na doszkolenie z objętościówek i tu pojawia się problem.
Prawdopodobnie przez tą przerwę, czas aplikacji jednej i drugiej metody wydłuża mi się masakrycznie. Klejenie 1:1 z powrotem zajmuje mi ok 4 h, a objętościówki nawet i 7 ;( staram się cały czas pilnować kierunków, odległości od powieki i tak się na tym skupiam że czas leci i leci.Przy 1:1 kierunek wychodzi ok, efekt końcowy ładny ale przy objętościówkach mam wrażenie dalej lekkiego bałaganu na oku. Lubię kleić rzęski, sprawia mi to przyjemność ale dobija mnie ten czas. Oczywiście męczę w tej chwili wszystkie koleżanki bo klientce nie ośmieliłabym się zaproponować takiego czasu aplikacji, ćwiczę codziennie wachlarze żeby dojść do wprawy, kierunki w klejeniu na sucho i czas się nie chce skrócić :( pracuję na hs4 i red-zie, wyrabiam się w czasie "klejowym" przy doklejaniu pojedynczej rzęski.
Wiem, że dużo nauki i ćwiczeń przede mną ale może robię coś źle, że tak długo to schodzi. Już się po mału zaczynam podłamywać tym i boje się że już nawet koleżanki za nie długo stracą cierpliwość do mnie, że tyle czasu to zajmuje. Macie może jakieś sugestie, rady ?

diamond69
16-01-2015, 19:06
Kiwaczku , a czy ta dziura w miejscu głowy nie przeszkadza w leżeniu "na płasko" ?:P I druga sprawa, czy ta wielka przerwa (wgłębienie) pomiędzy górnym a środkowym segmentem również nie przeszkadza klientce w leżeniu? :P

kiwaczek2
18-01-2015, 09:33
moim nic nie przeszkadza, żadne wgłebienie. ich w ogóle nie czuć. co do dziury, przeciez i tak jakas poduszkę połozysz no nie? a jak nie to przeciez mozna na odwrot nogi tam gdzie glowa i po problemie

diamond69
18-01-2015, 13:20
A czy bardzo ważna jest wysokość łóżka? Ponieważ to, o którym myślę i piszę ma stałą wysokość 80 cm i obawiam się, że może być za wysokie.?. ;)

ania38
18-01-2015, 16:07
bardzo ważna!!,jeżeli nie masz regulowanego łóżka to chociaż kup taboret regulowany.Sama się przekonasz jak boli kręgosłup kiedy pracuje się w niewygodnej pozycji.

śmieszna
19-01-2015, 00:53
Marce- ja jestem w ciąży i pracuję :) jestem obecnie w 6 mcu i jest dobrze aczkolwiek musiała trochę ograniczyć ilość pracy (a miałam jej bardzo dużo). gdzieś w okolicach 3 -4 miesiąca miałam OKROPNY katar i kaszel. Zaczęło się od przeziębienia a potem, jestem pewna, było to przez klej a właściwie jego opary.
Dużo mi pomogły przede wszystkim:
- dobra wentylacja pomieszczenia
- maseczka
-przerwy w klejeniu
- i inne o których mogę Ci napisać na priv ;)
Dodatkowo był to czas kiedy dokuczały mi nudności, a pochylona nad klientkami kilka razy byłam bliska przerwania aplikacji...ale nigdy tak się nie stało :)

Z klejeniem rzęs w ciąży jest tak jak z innym zabiegami - nikt nie badał - wiec nikt nic nie udowodnił. Na pewno warto się zabezpieczyć m.in. maseczką przed wdychaniem cyjanoakrylu, używać w miarę możliwości kleju mniej oparowego. PIlnuj postawy - kręgosłupa i staraj się wybrać pozycję, która nie będzie wciskać brzucha w łóżko.

Wiem, że jest na forum kilka doświadczonych stylistek, które najnormalniej w świecie pracowały w ciąży :) Nie znam żadnej, która z tego powodu przestała to robić :)

Marce
19-01-2015, 14:35
Śmieszna, dzięki za wyczerpujące info i czekam na więcej na priv :)
-ja już nie mogę się doczekać kwietnia, gdyż będziemy mogły sobie zapewnić dobrą wentylację poprzez uchylone okno w trakcie zabiegu, byle do wiosny :)
-w maseczce budowlanej z filtrem jest mi ciężko pracować= gorąco :(
-jeśli chodzi o przerwy pomiędzy klientkami, to pewne, myślę że organizm sam mi będzie regulował ilość dopuszczalnych klientek :)
-no i nad tym delikatniejszym klejem się rozejrzę, ale czy będzie dobrze trzymał? oto jest pytanie, dotychczas najlepszy dla moich pań jest Red i strach zmieniać żeby rzęski się nie sypały ale chyba nie będę miała wyjścia :/:
- na brzuszek też z czasem będzie trzeba uważać jak już podrośnie

Tak mi się też wydaje że dziewczyny kochające to robić nie zrezygnują na czas ciąży czy macierzyństwa z klejenia rzęsek ale na pewno wiąże się to z ograniczeniem, chociażby czasowym.

Druga sprawa to jak już urodzi się dzidziuś to też będzie nie małe przedsięwzięcie logistyczne pogodzić klientki z małym cycusiem wiecznie głodnym, a u mnie jeszcze dodatkowo z drugim 4 latkiem :) ale damy radę, decyzja już podjęta :P

Dziękuję dziewczyny za info, i jak macie jeszcze jakieś patenty to piszcie albo dobrą nianię z Wawy do polecenia na przyszłość :P

:*Śmieszna

Vayolette
19-01-2015, 15:31
Dziewczyny, jestem stylistyką rzęs od 9ms i od początku śledzę to świetne forum, ale jeszcze się tu nie udzielałam ...
Piszę bo jestem w potrzebie!
Potrzebna mi pilnie stylistka na środę bądź czwartek, która zrobi mi 3D... Interesuje mnie lokalizacja Warszawa Wesoła ~15km
Moja "rzęsistka" musiała nagle odmówić moją wizytę, a piątek wyjeżdzam na 2tyg i zostały mi już strzępy po ostatniej objętościówce... ;(

heeeelp!:placz::placz:

enedi
19-01-2015, 15:49
Ja tez jestem w ciąży (4, 5 miesiąc ) i pracuje. Dużo mniej bo teraz max 4 klienki dziennie ale od lutego chyba ograniczę do 3 bo coraz ciężej. Od roku walczę z alergia , wiec używam maseczki do malowania dla budowlańców i neutralizator (przed ciążą min 2 tabletki Cirrusa bo nie dawał mi spokoju katar i ciągle kichanie). Ciężko czasem się wygiac itp wiec klientki muszą bardziej się do nas dopasować :)
Dobra ochrona i NIE PRZEPRACOWYWAC SIĘ! Teraz to wy jesteście najważniejsze i wasze samopoczucie i jeśli czujecie się słabo nie róbcie na siłę klientki (źle to się kończy naprawdę...) nie zrozumie- trudno.

Do dziewczyn ciężarnych do kiedy planujecie robić rzeski i jak szybko wrócić?

Marce
19-01-2015, 19:34
Vayolette a jakie godziny wchodza w gre, moze bede w stanie Ci pomóc.

Vayolette
19-01-2015, 21:29
Vayolette a jakie godziny wchodza w gre, moze bede w stanie Ci pomóc.

Byłoby wspaniale!:help:
Środa po 13.30
czwartek przed 12.00
piatek wszystkie godziny

Bożena P
20-01-2015, 10:13
enedi ja jestem w piątym miesiącu, ale póki co czuję się bardzo dobrze, brzusio malutki więc daję radę. Fakt, ze zmęczenie szybciej dopada, ale staram się teraz umawiać tak klientki, że jednego dnia mogę nadal robić 4-6 rzęs + jeszcze oczywiście paznokcie, a następnego dnia po takim maratonie staram się pracować ok. tylko 4 godzin lub robię sobie dzień wolny ;)
Wolę mieć od rana do wieczora full pracy, niż przyjąć codziennie po 1-3 klientkach :) jednak to tylko kwestia czasu, brzuch urośnie, kręgosłup pewnie zacznie boleć więc jak nie będę mieć wyjścia trzeba będzie się przestawić. A pracować planuje - dokąd tylko będę mogła :) z tym, że jestem już na swoim i sama sobie mogę rozplanować dzień ;)

tinusna
20-01-2015, 13:40
Hej, muszę się pożalić :P W sobotę zadzwoniła do mnie i przyszła 'nowa babeczka'. Przez telefon wydała się ogarnięta i normalna a okazało się że jest szurnięta :D Chciała bardzo długie i grube rzęsy, swoje miała dosyć krótkie i cienkie (wcześniej miała kilka razy założone 14,13,12,10 i była nimi zachwycona,chciała takie same) stwierdziłam że skoro wie na co się pisze (mówiła że po założeniu nosi takie ok 2 tygodni i potem już nic nie ma) to założyłam, chociaż i tak trochę ją 'oszukałam' i założyłam krótsze. Żałuję i nigdy więcej nie założę takich rzęs bez podpisania oświadczenia że robię to na odpowiedzialność noszącej. W trakcie zabiegu dowiedziałam się że jest chora na anoreksję czyli to dodatkowo wpływa na jakość jej naturalnych rzęs i możliwość noszenia tych sztucznych. Zrobiłam, nic nie skleiłam, wszystko ok. Dzwoni na drugi dzień ( w niedzielę o 9) że jej odpadły więc piszę do wszystkich innych osób, którym robiłam w tym samym czasie, jak im się trzymają (klej mam nowy, 2 tygodniowy,kleję na D z NL, primer, cleaner mają lekko ponad miesiąc) i dowiedziałam się że wszystko super. Dziewczyna wypisuje do mnie po 20 smsów (telefonów już nie odbiera:D). Zaprosiłam ją na poprawienie wczoraj, przyszła bez rzęs. (Jeszcze dobre jest to że umówiłyśmy się na 10, zadzwoniła do mnie o 8.20 i powiedziała jak do najlepszej przyjaciółki że właśnie kończy pić kaaawę, jeszcze tylko się pomalujeeee i jakoś o 9 u mnie będzieee :D Ta dziewczyna jest moim koszmarem od 3 dni, dzisiaj tez nie zapomniała ze mną 'poplotkować' :D .) Założyłam jeszcze raz. Dowiedziałam się że mam złe rzęsy - za cienkie (Stwierdziła że dlatego jej odpadły ponieważ założyłam jej ZBYT cienkie :O) i nie z tej firmy co trzeba :D Wcześniej jej kosmetyczka zakładała z firmy 'coś tam lashes' czyli z Wonder jak się domyślam :D Pracuję na NL i Evo ale Wonder miałam dwa małe pojemniczki akurat 13,12 grubość jaką założyłam to 0,2. Skończyłam robić, przejrzała się i powiedziała że te są lepsze :D Ok to się ucieszyłam że jej 'odpowiadają' ale poinformowałam ją że więcej poprawek nie będzie i żeby poszukała kogoś innego bo nie jestem w stanie sprostać jej oczekiwaniom. Dzisiaj pisze znowu że: 'Jesteś miła i fajna ale schrzaniłaś rzesy, zabieg wykonałaś chaotycznie i za krótko, powinnaś mi oddać pieniadze, rzesy wypadły' JEZU KOCHANY :D Rzęsy jej robiłam ok 1h i 20 minut, wszystko dobrze tak jak zawsze a jej znowu wypadły, ręce mi opadły i dzisiaj już ich chyba nie podniosę... Co o tym myślicie? Pieniądze jej dzisiaj oddaje bo nie chcę jej więcej widzieć ani słyszeć ale nie przyjdzie do mnie tylko umówiła się ze mną pod sklepem o 21.40!! hahah :haha2: Co mogłam schrzanić?

---------- Dodano o godzinie 13:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:36 ----------

Dzisiaj mam też kogoś nowego, przez telefon dowiedziałam się że nosi 15-tki o skręcie D. Już skrobię oświadczenie że nosi takie na własną odpowiedzialność tylko co w sytuacji jak jej rzęsy 'odpadną' bo są za cięzkie i za długie a nie dlatego że ja coś spartoliłam a ona mi powie że to moja wina? Przez tę sytuację już nie wiem co mam mówić tym kobietom :( Ale wcześniej nie miałam też takich przypadków ekstremalnych, w których kobitki chciały takie hardcorowe rzęsy jak swoje miały krótkie i cienkie. A nie przepraszam raz taką miałam i przekonałam ją za którymś razem że krótsze i cieńsze będą lepsze dla jej rzęs - juz więcej nie przyszła :D Mam jedna dziewczynę, której robię 14-tki najdłuższe ale jej rzęsy to jakiś cud natury, maja 13 mm i są mega czarne i grube i nie ma zniszczonych swoich i wszystko ładnie jej się trzyma. Napisałam przed chwilą dla pewności do dziewczyny, której zakładałam wczoraj rzęsy po tej 'wariatce' czy wszystko ok, odpisała że rzęsy są wspaniałe i sie trzymają więc chyba to nie wina 2 tygodniowego kleju trzymanego w lodówce?

Bożena P
20-01-2015, 14:17
tinusa co zrobić... są różni ludzie. 1 na milion zawsze trafi się jakaś zrzęda, najlepiej oddaj pieniądze i nie umawiaj jej więcej. Pamiętaj, że jak jej będziesz oddawać pieniądze, to od razu niech podpisze papierek, że miała dwa razy wykonaną stylizację, bla bla bla po czym dostała zwrot pieniędzy, oczywiście podaj też na papierku kwotę jaką zwracasz. Żeby potem jeszcze nie mówiła, że nie oddałaś ;)
cóż...różni są ludzie i czasami nie da się przetłumaczyć, że taki skręt i taka grubość, długość jakie życzy sobie klientka ni uja, ale nie będzie jej pasować, u koleżanki wyglądało rewelacyjnie bo miała stylizację wykonaną odpowiednio do oczu, ale ona ma już inną budowę.
Swoim klientkom też staram się doradzać co im pasuje, odradzać ich głupie pomysły, jak się upierają mówię: "proszę mi zaufać, jeśli będzie coś źle,nie będzie się pani podobać - nie ma problemu, poprawimy, jednak ja proponuję coś tam coś tam..." i póki co nie miałam jeszcze żadnych reklamacji :)

MM-makeup
21-01-2015, 13:38
Więcej wiary w siebie... Oczywiście trzeba dać stosowny papierek pod nos do podpisu, ale dlaczego ciągle robić poprawki i oddawać pieniądze? Pracujemy ciężko, kleimy Klientki, mamy doświadczenie, wiedzę, a przyjdzie taka, która powie, że źle założyłaś i co? Przekreśla cały twój dotychczasowy warsztat bo jej rzęsy wypadły. Czasem trzeba powiedzieć, że to Ty skończyłaś kurs, jesteś ekspertem, dyplomowaną stylistką rzęs i to Ty wiesz, co się stanie, jeśli zrobisz aplikację zgodnie z życzeniem Klientki. Rany, te kobity czasem trzeba do pionu postawić.

tinusna
21-01-2015, 15:45
Dziękuję za odpowiedzi i zarazem podpowiedzi :) To moja pierwsza taka sytuacja więc przejmowałam się jak cholera przez 3 bite dni ale człowiek uczy się na błędach. Od wczoraj podpisują mi oświadczenia i nigdy więcej takich głupot. Ale ta kobieta to naprawdę wyjątkowa tylko w inny sposób :cisza:

malaga
22-01-2015, 14:54
Dziewczyny bardzo proszę o rade właśnie zaczynam zabawę z metodą objętościową jakie rzęski polecacie najbardziej bo zastanawiam sie nad zakupem z secret lashes ale przeraża mnie glubosc 0,03 , czy nie za cienkutkie, jesli ktoras ma cos sprawdzonego to prosze o link odrazu zamowie :)

Izi
22-01-2015, 20:24
malaga 0,03 z SL to raczej tylko nazwa ;) są grubsze. Zależy od czego zaczynasz dokładnie. Bo takie cieniaski zazwyczaj daje się do większych zagęszczeń typu Hollywood, Rusian itp.itd Każdy ma swoje preferencje, ja np. 2D uwielbiam robić grubością 0,10, volumki 0,05 coraz mniej u mnie schodzi 0,07.

gosialicious
23-01-2015, 09:10
Potrzebuje szybciutko rady! :)

Wykleilam stala klientke na poczatku grudnia.
Po 2tyg pisze mi, ze rzesy cos szybciej leca od 2tyg po aplikacji.
Zaprosilam ja na darmowa korekte (stala, lojalna klientka). Nie przyszla, bo nie miala czasu.
Teraz napisala, ze zrobila rzesy w Londynie, czy je uzupelnie.

To jak ja skasowac?:/:

diamond69
23-01-2015, 10:13
Jakie były, Dziewczyny, Wasze początki przygody ze stylizacją rzęs? Jak i od czego zaczynałyście? Ja, przyznam szczerze, dopiero nieśmiało zaczynam i na początku myślę o przyjmowaniu całkiem za darmo w zamian za możliwość porobienia zdjęć i stworzenia swojego "portfolio" ;) Czy może warto, żeby już od samego początku potencjalne klientki płaciły symbolicznie tak, żeby zwróciły się chociaż koszty zakupu produktów? Czy może pierwszy zabieg za darmo? Gdzieś na forum wpadł mi w oko też pomysł, żeby wraz z rosnącą liczbą zabiegów i nabieraniem doświadczenia stopniowo podwyższać ceny? Jak to wszystko zaplanować? Macie jakieś pomysły? ;)

wisienkakwspz
23-01-2015, 11:27
gosialicious ja rzadko robię uzupełnienia po kimś innym, jak już mi się zdarzy, że aplikacja była wykonana poprawnie to liczę sobie mniej więcej procent ubytku i liczę adekwatnie do tego ;)

gosialicious
23-01-2015, 11:34
Chodzilo mi o to, czy w ogole ja skasowac:/:

iosa
23-01-2015, 14:31
gosialicious oczywiście że kasować! Skoro nie przyszła po 2 tygodniach, to nie miałaś okazji przecież przekonać się, dlaczego rzęsy jej bardziej leciały - a powodów może być sto. Dlaczego masz uzupełniać za darmo ?

diamond69 - absolutnie nie rób za darmo. Stracisz materiał a i tak klientki będą urażone jak zaczniesz się podnosić z cenami. Zrób promocje na założenie rzęs i mów, ze to tymczasowa promocja - bo zdjęcia z aplikacji będą twoją reklama.
Bardzo ciężko podnieść się z ceną.

diamond69
23-01-2015, 14:45
Iosa, tyle tylko, że póki co jestem świeżo po szkoleniach i jestem na etapie doskonalenia swoich umiejętności i ćwiczeń, a zanim będę wykonywać wszystko perfekcyjnie minie pewnie trochę czasu ;)

tinusna
23-01-2015, 15:36
A propos początków - jak długo pracowałyście w domu zanim założyłyście własną działalność?

kiwaczek2
24-01-2015, 09:38
nie no Gosia - zupelnie skasowac? w sensie wykreslic z kleintek? ja bym nie wyreślała, ale rownież nie uzupelniała, tylko do nowa

bombelkowa
24-01-2015, 11:42
kiwaczek, chyba chodziło, że zrobić jej za darmo...

kiwaczek2
24-01-2015, 16:28
haha no ja kumata :)

diamond69 - ja zrobiłam pierwsze 5 klientek za 50zł a potem juz normalnie od razu za taka samo cene jak robie teraz, mimo ze kleiłam 3h . jesli nie czujesz sie pewnie to pocwicz ale nie zupelnie za darmo.
ja moim kursantkom mówie ile p razy oko powinny ćwiczyć , bo widze na szkoleniu jak sobie radzą , jedne lepiej drugie gorzej.

gosialicious
24-01-2015, 19:48
Pomocy :(

Mam klientke, ktorej rzesy leca szybciej, niz innym. Byla wczoraj na uzupelnieniu po 3tyg i lewe oko prawie lyse, prawe sie trzymalo. Owa klientka mi dzisiaj pisze, ze jej sie 3 odkleily.
Wczoraj zaraz po niej wykleilam moja siostre, ktora o te rzesy w ogole nie dba (fluid i puder na rzesach, spi z twarza w poduszce, bawi sie rzesami itd) i wszystko super trzyma.

Owa klientka przyjmuje witamine B, nie ma zadnych zmian hormonalnych (o ktorych by wiedziala).

Co moze byc przyczyna tak szybkiego wypadania rzes? Ja nie mam pojecia :(:(






I sie zaczelo

Przyszla dzisiaj do mnie nowa dziewczyna na uzupelnienie. Od razu powoedziala, ze robila gdzies te rzesy w Chinach(jest Rumunka) i jest zadowolona, bo sie trzymaja - 5 tyg minelo a zostalo po 5na oku.
Rzesy byly grube i dlugie. Skret B. Za ciezkie na jej naturalne cieniutkie rzesy, takze ja zalozylam skrec B, rzesy 0.1 o dlugosci 11, 10, 9mm.

Wstala z lozka i nie byla zadowolona z dlugosci. Chciala mega dlugie. Odpowiedzialam jej, ze jej rzesy naturalne sa w bardzo kiepskim stanie i ze ciezsze rzesy moglyby je uszkodzic. Dlatego zdecydowalam sie zrobic takie. Ok. Ok. Poszla do domu.

Teraz sprawdzam maila i dostalam elaborat

Ze ona rozumie, ze ja dopiero zaczynam swoj biznes (?) i ze rzesy wydaja sie byc zalozone poprawnie (to bylo jej drugie zalozenie rzes w zyciu). ALE rzesy sa bardzo krotkie, wygladaja tak jakby pomalowala je mascara, a nie o taki efekt jej chodzilo. I nawet jej nie spytalam jakiej dlugosci chce (spytalam ja o efekt), a ona moglaby mi pokazac dokladnie ten salon gdzie robila (jakby to pomoglo). Takze zadowolona z koncowego efektu to ona nie jest, bo zaplacila tyle kasy, a efekt jest taki jak po mascarze i do tego trzeba o nie dbac.

NAJLEPSZE:

wiem, ze dopiero zaczynasz swoj biznes i moze moj feedback troche Cie urazic, ale dobrze jest uczyc sie na bledach i postanowilam Ci dac druga szanse, zebys mi to jakos wynagrodzila nastepnym razem (dluzsze rzesy) i nasza wspolpraca nie zakonczy sie na jednym razie.

CO JA MAM TAKIEJ ODPISAC

tinusna
26-01-2015, 20:52
Hej ho czy jest tu ktoś z kim mogłabym pogadać o jego początkach? Wiem że nikomu nie chce się wałkowac na forum oczywistych rzeczy więc jest tu może jakaś dobra dusza, którą mogę zapytać o pare rzeczy (nie o materiały ani nie o to jak się robi rzęsy:p) ?? :)