PDA

Zobacz pełną wersję : Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]

natalianna
22-07-2016, 15:41
A jak zdjac odrost tak, aby nic nie bolalo..? troche przeraza mnie to ciagniecie, a przyznam ze nie bylo tego dobrze wytlumaczonego na kursie, wiec moze wy pomozecie :)

Fruziaa
24-07-2016, 18:38
Witam
Wstawiam zdjęcia do oceny :]
Będzie coś z tego? :P


http://pliki.wzorki.info/images/0I1UG.jpg

wiedźmuszka
25-07-2016, 16:17
cześć dziewczyny :)

ostatni tydzień poświęciłam na czytanie starego wątku tzn cz 1 i teraz czytam tu :)
jestem akurat na l4 więc czasu trochę mam :)

w sobotę zaczynam kurs :)
jestem z Bielska

Izi
26-07-2016, 13:24
natalianna odrost ściągamy bezboleśnie :) Pierwszy sposób to zastosowanie preparatów rozpuszczających klej drugi to ściągnięcie rzęsy "mechanicznie" jedną pęsętką przytrzymujesz rzęsę naturalną a drugą podważasz ("odrywasz") syntetyczną. Naturalna pozostaje na swoim miejscu więc nic nie boli ;)

Fruziaa jest oddzielny wątek na wstawianie zdjęć - galeria. Ciemne te fotki. Kierunki Ci uciekają i rzęski są za długie - głównie w kącikach.


wiedźmuszka miłej lektury i powodzenia na kursie :)

Julay
26-08-2016, 08:50
Hej witam wszystkich serdecznie:) Czytam Was od tygodnia i nawet połowy nie przeczytałam. Zdałam kurs tydzień temu, rzęski pierwsze zrobiłam w 3,5h nie wiem czy mogę tutaj wrzucać zdjęcia czy nie poprawcie mnie jak coś. Mam pytanie odnośnie taboretu. Wiem, że już kiedyś było o tym pisane ale trendy się zmieniają i widziałam taki taborecik ''rodeo'' czy on nie byłby lepszy od zwykłego?? Pozdrawiam serdecznie :) :skacze:

aneetkaa
27-08-2016, 22:51
Hej dziewczyny, jestem tu nowa :) właśnie zamowilam swój pierwszy zestaw do klejenia rzęsek, bede próbować na mamie i przyjaciółce. Nie chce wydawac kasy na kurs bo nie wiem czy w ogóle się do tego nadaje, a 1000zl to nie mała kwota. Oczywiście jeśli poczuje do tego dryg to pierwsze co to lece na kurs, żeby nikt sobie nie pomyślał !
Takie moje pytanie, dzisiaj na sucho próbowałam na rzęsach mojego chłopaka separowac jedna od calej reszty, ciężko mi to szło i teraz pytanie czy to z powodu tego ze robilam to pensetkami krótkimi do regulacji brwi czy to poprostu brak wprawy? Pozdrawiam i z gory dziękuje za odpowiedz :)

Marzena.makeup
28-08-2016, 00:01
Serio? :O

aticzka88
28-08-2016, 09:14
z tego powodu, że nie byłaś na szkoleniu i nie znasz podstaw. nie radzę tak eksperymentować, możesz zrobić komuś krzywdę.


Hej dziewczyny, jestem tu nowa :) właśnie zamowilam swój pierwszy zestaw do klejenia rzęsek, bede próbować na mamie i przyjaciółce. Nie chce wydawac kasy na kurs bo nie wiem czy w ogóle się do tego nadaje, a 1000zl to nie mała kwota. Oczywiście jeśli poczuje do tego dryg to pierwsze co to lece na kurs, żeby nikt sobie nie pomyślał !
Takie moje pytanie, dzisiaj na sucho próbowałam na rzęsach mojego chłopaka separowac jedna od calej reszty, ciężko mi to szło i teraz pytanie czy to z powodu tego ze robilam to pensetkami krótkimi do regulacji brwi czy to poprostu brak wprawy? Pozdrawiam i z gory dziękuje za odpowiedz :)

aneetkaa
28-08-2016, 09:39
z jednej strony tak, a zdrugiej jak pojde na szkolenie i okaże się że to nie dla mnie... ?

aticzka88
28-08-2016, 10:09
90% osób po beznadziejnym skzoleniu podstawowym albo całkowicie bez szkolenia zniechęcają się do robienia rzęs, uznają że to nie dla nich, itd. Nabierają złe nawyki, co objawia się w neichlujnym wyglądzie aplikacji, mało tego - błędy podczas aplikacji powodują dyskomfort dla osoby noszącej.
Nie ma cudów, jak nie pójdziesz na dobre skzolenie to się nie przekonasz.
Nie obraź sie, ale nie sądzę by ktoś za darmo przekazywał Ci swoją wiedzę i uczył online jak poprawnie wykonać aplikację rzęs.
Za szkolenia płaci się kupę kasy, i nie za jedno a za kilka, bo ciągle trezba się dokształcać, więc to normalne, że kazdy broni swojej wiedzy.
Pomijając ten fakt...najważniejsze jest ebzpieczeństwo. Przy wtkonywaniu takiego zabiegu bez wcześniejszego szkoelnia, bez wiedzy i wskazówek naprawdę możesz narobić biedy.
Moje pierwsze szkolenie było beznadziejne (wcale nienajtańsze) i bardzo długo odczuwałam jego skutki. Musiałam na nowo uczyć się wszystkiego i dodatkowo "odpamiętywać" wszystklie złe nawyki, co wcale nie jest takie proste.
Lepiej stopniowo zbierać pieniądze i iść na normaLNE szkolenie. Ztymże nikt nie zapewni Ci, że jestes do tego stworzona. Nie ma na to reguły.
Nie wszyscy się do tego nadają i wbrew wszędzie panującym opiniom, przedłużanie rzęs nie ejst łatwą sprawą i trezba miesięcy by osiągnąć dobry poziom.

:)

aneetkaa
28-08-2016, 10:14
rozumiem, pewnie macie racje a raczej na pewno :) chciałam tylko spróbować swoich sił, ale chyba zrobię tak jak mówicie i pójdę na szkolenie.

aticzka88
28-08-2016, 12:35
:)
powoli nazbieraj pieniądze, w miedzyczasie wybierz sobie kilku instruktorów na celownik - przejrzyj porzadnie ich portfolio, prace kursantek, osiagniecia, opinie kursantek i wtedy uderzaj :)
na pewno wyjdziesz na tym lepiej niż na pracy samouka.
życze powodzenia :)

HolaDi
29-08-2016, 23:03
Hej Dziewczyny, chciałabym poradzić sie Was, jakich lamp używacie do pracy przy przedłużaniu rzęs? Na co zwracać uwagę przy kupnie?

iwonka p
02-09-2016, 20:56
Co zrobić z klejem które zapycha ( zakleja) wylot z buteleczki. Zakrętka czysta. Dziubek czyszczę po każdej kropli, mieszam bez zakrętki. Już mi brak pomysłów. Konkretnie chodzi o Russiana. Ostatni klej zapchał się po 3 dniach, jak przepchałam go igiełką, to załatwiłem cały klej:-(
Jest za ciepło dla niego czy jak?
Temperatura w salonie ok 22-23 stopnie, wilgotność ok 50
%

aticzka88
06-09-2016, 06:31
Iwonka P a w jaki sposób wylewasz kroplę, czyścisz potem dziubek?
mi się nic nie zatyka

iwonka p
06-09-2016, 16:08
Aticzka już chyba wiem czym załatwiłam swojego Russiana. Ja durna brałam waciki nasączone płynem micelarnym ;-)
Suche waciki przyklejały mi się do szyjki buteleczki :-S
To sobie ułatwiłam, nie myśląc że klej nie powinien się stukać z klejem.
Oj ale ile mnie to nerwów kosztowało. 3 kleje zmarnowałam.

aticzka88
06-09-2016, 20:57
:D :D hehe, ok, cioesze sie ze sie wyjasnilo

ananask
11-09-2016, 20:52
Hej dziewczyny :) Jestem tu nowa. Zrobiłam kurs z przedłużania rzęs 1:1 zaczelam kleic na rodzinie kolezankach a teraz juz nawet na klientkach, bardzo mi sie to podoba radośc klietnki która patrzy w lusterko po za biegu :wow::D rewelacyjne uczucie.
Teraz mam ogromną prośbę do Was czy któraś z Was może mi polecić kurs z metody 2-3D w województwie Pomorskim, warmińsko- mazurskim, ewentualnie Warszawa ? I czy każda instruktorka i czy każde szkolenie wymaga wstępnej kwalifikacji w postaci minimum 3 zdjęć prac.
Bardzo dziekuje za każdą odpowiedz! <3

xlenka
18-09-2016, 20:39
Hej Dziewczyny, chciałabym poradzić sie Was, jakich lamp używacie do pracy przy przedłużaniu rzęs? Na co zwracać uwagę przy kupnie?

Ja kupiłam lampę ledową Kemot Plus i do niej statyw. Uwielbiam ją 😉

Lashes
19-09-2016, 15:43
Hej w Warszawie polecam ci secret by zosia masz w cenie super hotel

iris
19-09-2016, 15:47
Hej Dziewczyny, chciałabym poradzić sie Was, jakich lamp używacie do pracy przy przedłużaniu rzęs? Na co zwracać uwagę przy kupnie?
Zamienilam lupe na glamcora. Moje oczy mi dziekuja)))

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Lashes
19-09-2016, 15:55
90% osób po beznadziejnym skzoleniu podstawowym albo całkowicie bez szkolenia zniechęcają się do robienia rzęs, uznają że to nie dla nich, itd. Nabierają złe nawyki, co objawia się w neichlujnym wyglądzie aplikacji, mało tego - błędy podczas aplikacji powodują dyskomfort dla osoby noszącej.
Nie ma cudów, jak nie pójdziesz na dobre skzolenie to się nie przekonasz.
Nie obraź sie, ale nie sądzę by ktoś za darmo przekazywał Ci swoją wiedzę i uczył online jak poprawnie wykonać aplikację rzęs.
Za szkolenia płaci się kupę kasy, i nie za jedno a za kilka, bo ciągle trezba się dokształcać, więc to normalne, że kazdy broni swojej wiedzy.
Pomijając ten fakt...najważniejsze jest ebzpieczeństwo. Przy wtkonywaniu takiego zabiegu bez wcześniejszego szkoelnia, bez wiedzy i wskazówek naprawdę możesz narobić biedy.
Moje pierwsze szkolenie było beznadziejne (wcale nienajtańsze) i bardzo długo odczuwałam jego skutki. Musiałam na nowo uczyć się wszystkiego i dodatkowo "odpamiętywać" wszystklie złe nawyki, co wcale nie jest takie proste.
Lepiej stopniowo zbierać pieniądze i iść na normaLNE szkolenie. Ztymże nikt nie zapewni Ci, że jestes do tego stworzona. Nie ma na to reguły.
Nie wszyscy się do tego nadają i wbrew wszędzie panującym opiniom, przedłużanie rzęs nie ejst łatwą sprawą i trezba miesięcy by osiągnąć dobry poziom.

:)



Ja tak samo...bylam na szkoleniu w piatek metoda 1:1 a w sobotę russian style...szkolenie jak dla mnie to 3na 10... Instruktorka mega ale co z tego jak wg nie bylo teori po kursie musialam pisac do sklepu Looksus lashes by mi napisali jakie rzesy do metody 1:1 a jakie do objetosci... Kepki dla mnie masakra... Ćwiczę cwicze i cwicze! a na kursie slowa nie bylo jak powinny wygladać.Dużo dowiedzialam sie z forum Ali Rio oraz z YouTube np filmiki noble lashes... Jest mi ciężko bo cala kase wydalam na kurs, pociag 300km w jedna stronę itd wiadomo plus kupic wszystko do robienia łozko lampa...ehh i czuje sie oszukana...

---------- Dodano o godzinie 15:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:53 ----------


cześć dziewczyny :)

ostatni tydzień poświęciłam na czytanie starego wątku tzn cz 1 i teraz czytam tu :)
jestem akurat na l4 więc czasu trochę mam :)

w sobotę zaczynam kurs :)
jestem z Bielska


Jak bylo??

Pacelt
24-09-2016, 08:43
Dziewczyny jaki nie drogi łóżko do klejenia rzęs mobilne.[COLOR="Silver"]

Izi
24-09-2016, 09:45
Ja nie pracuje mobilnie i łóżko mam stacjonarne ale mam dodatkowo łóżko do masażu (koszt ok 250zł na allegro) na drewnianych nóżkach. Jest w porządku łatwo i szybko się składa. Są takie same w wersji z nóżkami aluminiowymi. Lżejsze ale podobno mniej stabilne.

Pacelt
24-09-2016, 22:30
Dzięki.Mam pytanie jaka masz stacje meteo szukam taniej i nie drogiej bym chciała robić rzęsy ale też legalnie mam kursy zrobione itp

---------- Dodano o godzinie 22:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:06 ----------

Dziewczyny co myślici o klej noble lashe ultra+ METODA 1:1

Izi
28-09-2016, 10:30
Pacelt nie ma znaczenia. Aby wskazywała Ci temperaturę w pomieszczeniu i wilgotność. Nie musi mieć więcej bajerów. Czasem nawilżacze powietrza mają tez wbudowane takie pomiary.

Na U+ z Noble nie pracowałam. Kiedyś zraziłam się do ultra jak korzystałam z Secret Lashes i taki mały uraz mi został;) To jest chyba typ średnio szybkich więc pewnie byłby ok do 1:1.

Warto próbować wszystkich :)

Laszka
28-09-2016, 15:19
Hej dziewczyny chciałabym dołączyć do Waszego grona :) miałam dość długa przerwę w robieniu rzęsek a teraz postanowiłam wrócić do klejenia;) w miedzy czasie doszły nowe metody których kiedyś nie było i nowe produkty, dzieki temu forum łatwiej mi nadrobić zaległości z teorii ;) wybieram sie niedługo na szkolenie z objetosciowki i zobaczymy co dalej ;)

SandraL
28-09-2016, 18:06
Wiem, ze temat zapewne był wałkowany ale nie mogę znaleść jakie najlepsze warunki do hs4 i jakie kleje polecacie do około 20 stopni i około 55% wilgotności ? Bo szukam i szukam tego idealnego :(

dotlashes
29-09-2016, 17:11
hs 11

Lashes
30-09-2016, 13:55
Hej dziewczyny chciałabym dołączyć do Waszego grona :) miałam dość długa przerwę w robieniu rzęsek a teraz postanowiłam wrócić do klejenia;) w miedzy czasie doszły nowe metody których kiedyś nie było i nowe produkty, dzieki temu forum łatwiej mi nadrobić zaległości z teorii ;) wybieram sie niedługo na szkolenie z objetosciowki i zobaczymy co dalej ;)

hej masz fb? opowiem ci troche o objetosciach

---------- Dodano o godzinie 13:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:44 ----------

Witam dziewczyny omijajcie szerokim łukiem sklep noble lashes ten ogolny http://noblelashes.pl/ . zamawiajcie z http://www.noblelashes.waw.pl/ mało tego ze mila obsluga , jak czegos na stronie brakuje szukaja w magazynie lub zamawiaja ... i ogolnie swietny kontakt szybka wysylka.

Mam troche klientek na lifting rzes i w poniedziałek rano zamowiłam u nich zestaw ok 13godz dostalam meila ze paczka wyslana specjalnie wybralam kuriera za pobraniem...W srode popoludniu ok 18 pisze ze paczka nie doszla ...w czwartek dostaje wiadomosc ze nie zostala wg nadana i juz ja wysylaja i dzis bedzie u mnie ...klientki z czwartku na piatek wcisnełam łacznie 8 . rano dzwonie do firmy kurierskiej by umowic sie na odbior a oni ze zadna paczka nie zostala nadana....pisze bez odzewu do noble dzwonie po godzinie ktos odebral i ze odzwoni sprawdzi i za chwile i odzwoni...czekam na telefon po godzinie dzwoni Pani i mowi ze niewie jak to sie stalo i ze paczka u nich lezy i zwala na kuriera ? !!! że ich w bład wprowadził ... w przeprosiny 5% rabatu :|
Zarty sobie robią

reniusia1002
30-09-2016, 20:42
ja miałam podobna sytuacje z Silcare choc lubie ich produkty i nadal będę tu kupować to raczej będę się starala bedac w PL żeby od razu wszystko zalatwic i reklamować.bo serwis internetowy oraz ogolny tragedia.nie informują o tym ze nie ma czegos w magazynie ty to kupjesz po kilku dniach z pytaniem o przesylke oczywiście ja sama zapytałam dostaje odp oj nie mamy pieciu rzeczy na magazynie szkoda ze mnie nikt o tym nie informuje ale ok suma summarum moja transakcja od kupna do przeslania do UK trwala niebagatela 7 tygodni troche długo nawet jak na Anglie i na koniec po prawie klotni z pracownikami bo oczywiście części rzezczy wogole nie było lub były inne pracownik mowi ze przeprasza i dostane rabat na następne zakupy 5%no bardzo smieszne.ale i tak będę tam kupować ale będę bardziej ostrożnie to robic bedac na wakacjach w PL żeby moc szybciej zalatwiec potem możliwe reklamacje.ale nikomu nie mowie żeby ich unikali może po prostu trafila nie w ten dzień co trzeba itd. ja to rozumiem wiec spoczko.

Laszka
30-09-2016, 22:22
Kurczę nie straszcie :p ja niedawno zrobiłam zamowienie w tym głównym i czekam, mam nadzieje ze wszystko będzie ok!
Lashes wysłałam priv ;)

Pacelt
06-10-2016, 17:46
Jak według wasz najlepszy klej noble lashe do 3:1

jolkusia
10-10-2016, 18:21
A co sądzicie o rzęsach z biokur (http://www.biokur.pl/sztuczne-rzesy-c-192.html) ?

tomaszka
11-10-2016, 19:21
Rzęsy z tej stronki to po prostu rzęsy Black Lashes.

WiarRA
12-10-2016, 11:28
Dziewczyny, polecacie rzęski z noble lashes Rzęsy MINK SMART C 0,15? Ta grubość wydaje mi się najbardziej uniwersalna jak i podkręcenie, nie ma efektu jak po użyciu zalotki tylko ładny delikatny skręt. Używałyście już tych rzęsek i możecie coś o nich napisać?

http://photos05.redcart.pl/templates/images/description/16481/Image/rzesy/smart.jpg

Fajnie lashes że wspomniałaś o tej stronce, bo na noblelashes.pl kilku produktów nie mieli na stanie:)

iris
12-10-2016, 12:23
Dawno nie uzywalam poniewaz w stosunku do nowszych wydaja sie byc sztywne sztuczne i nie fajne

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

WiarRA
12-10-2016, 13:02
kurcze to szkoda, myslalam ze beda w porzadku, glownie zalezalo mi tez aby był to mix długości na sprawdzenie, a polecasz jakieś z noblelashes, najlepiej aby były mix.

0pauleczka0
12-10-2016, 23:04
Hej dziewczyny jestem tu nowa i też zaczynam powoli swoją przygodę z rzesami. Ukończyłam na razie kurs przedłużania rzęs 1:1 i chciałabym iść w tym kierunku dalej:-) nie powiem jest to bardzo ciężka praca zapisując się nie miałam pojęcia że to będzie aż takie trudne na razie idzie mi to dość pokracznie ciężko mi jeszcze operować pincetami i złapać każda rzeske. Na razie udało mi się jako pierwszej zrobić rzęsy siostrze i chciałabym posłuchać waszych opinii mojej pracy i dowiedzieć się jak to z wami było na początku?? Jak wyglądały wasze pierwsze prace czy udało wam się złapać każda rzeske ile czasu kleilyscie i czy zaczynalyscie od razu od dziewczyn z zew. Do treningu?? ;)

iris
13-10-2016, 07:01
kurcze to szkoda, myslalam ze beda w porzadku, glownie zalezalo mi tez aby był to mix długości na sprawdzenie, a polecasz jakieś z noblelashes, najlepiej aby były mix.
Te brazowe z noble(z neicha tak naprawde) sa bardzo w porzadku)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

aticzka88
13-10-2016, 07:48
Hej dziewczyny jestem tu nowa i też zaczynam powoli swoją przygodę z rzesami. Ukończyłam na razie kurs przedłużania rzęs 1:1 i chciałabym iść w tym kierunku dalej:-) nie powiem jest to bardzo ciężka praca zapisując się nie miałam pojęcia że to będzie aż takie trudne na razie idzie mi to dość pokracznie ciężko mi jeszcze operować pincetami i złapać każda rzeske. Na razie udało mi się jako pierwszej zrobić rzęsy siostrze i chciałabym posłuchać waszych opinii mojej pracy i dowiedzieć się jak to z wami było na początku?? Jak wyglądały wasze pierwsze prace czy udało wam się złapać każda rzeske ile czasu kleilyscie i czy zaczynalyscie od razu od dziewczyn z zew. Do treningu?? ;)


witaj :) musisz pilnowac bardziej kierunkow, bo jest neizly balagan :) rzedowosc, plynne przejscie meidyz rozmiarami. sprawdasz porzadnie sklejki? jakich rozmiarow uzylas?
poczatki sa zwsze trudne, trzeba jak najwiecej cwiczyc.

WiarRA
17-10-2016, 00:07
iris, wczoraj zamówiłam te z brązowych palet jutro powinny dojść <3 :)

---------- Dodano o godzinie 00:07 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:58 ----------

Hej dziewczyny, mam do Was pytanie. Jak radzicie sobie z uzupelnianiem kacikow wewnetrznych? Czesto mam tak, ze przez tasmy czy tez platki rzeski sie wyginaja przez co nie moge dobrze ich przykleic. Tzn niezbyt dobrze widze miejsce z ktorego dokladnie wyrasta rzeska i schodzi mi na tym sporo czasu. Macie jakies swoje sposoby zeby uporac sie z tym?
Od razu mówię, ze nie wkladam tasm czy tez platkow zbyt gleboko :/ a nie chce posklejac dolnych rzesek z gornymi..

Julay
17-10-2016, 18:13
Dziewczyny jestem po kursie 2:1 gdzie musiałam opanować dwie metody na raz, czułam niedosyt, miałam dużo pytań. Moje aplikacje wygladaja tak jak poniżej na zdjęciu. Pytam tych doświadczonych czy to poprawna aplikacja. Nie mam kontaktu z moja nauczycielka i nie mogę się z nią skontaktować... Metodę objętościową wiem jak robić bez kursu i chyba zamiast na kurs wydam na rzęsy i bede cwiczyć bo czas aplikacji to 3h na takiej niewielkiej ilosci rzes. Ps. Rozmiar dobrany tak jak życzyła sobie klientka mama chciała najdłuższe rzęski na końcach. http://fotowrzut.pl/TXD0Z2FHTE FotoWrzut.pl - Darmowy hosting zdjęć (http://fotowrzut.pl/TXD0Z2FHTE)http://fotowrzut.pl/TXD0Z2FHTE

Monika 25
17-10-2016, 19:26
Cześć dziewczyny dopiero zaczynam swoją przygodę z rzęsami .Proszę was o opinie narazie skupiłam się nad prawidłową aplikacją 1:1.Zerknijcie swoim fachowy okiem.Zdjęcia posiadam tylko takie,ale mam nadzieje że do opini wystarczą:(

WiarRA
18-10-2016, 22:47
Hej, kupiłam rzęski noble lashes na brąozwym tle o grubości 0.1 baardzo cieniutkie, dają w sumie tylko efekt przedłużenia bo grubość naturalnej rzęski mają, ale mam problem. Doradźcie mi co robię źle, bo rzęski wyglądają na takie krzyżujące się rozciapane na wszystkie strony. Same zobaczcie ;/

Kolejno, są to moje 5. i szóste rzęski w życiu. Na zdjęciach zwłaszcza tych z boku widać jak latają na wszystkie strony..., zazdroszczę Wam tych równych wachlarzy na które z przyjemnością się patrzy, mam nadzieję że też dojdę do takiej wprawy. (jakie macie sposoby aby ładnie się układały w jedną stronę?)
Warunki jak każdy na początku, w domu, niezbyt dobre oświetlenie i kanapa, ale dajemy radę. :) Udało mi isę skrócić czas dziś do 2.5h mój rekord.
http://oi66.tinypic.com/34g4hw2.jpg

http://oi68.tinypic.com/14w7or6.jpg

Pozdrawiam ;)

Julay
19-10-2016, 07:29
Hej Wiara. Moja aplikacja co dodałam zdj trwała 3h i wydaje mi się że leżą równiej jak Twoje tzn nie schodzą się na siebie nie chodzi mi tu o przechwalanie a o czas. Może po prostprostu rób dłużej?? A naklanakladasz rzesy gdzie popadnie czy idziesz metodą książkowa?? Moje pierwsze aplikacje trwały 5godzin a robione były na 50 matce która ma połowę mniej rzęs niż te dziewczyny na zdjęciach. Nie jestem doświadczoną sama pytam dziewczyn czy jest sens wydawać kasę na kurs czy na rzesy i ćwiczyć w domu (jakby było mnie stać to wydalabym kasę na kolejny kurs ale po tym kursie na którym byłam uważam że liczy się praktyka wiedze mam) skąd jesteś??? A i pytanie jak dodajesz te zdjęcia ze się tak wyświetlają: o

WiarRA
19-10-2016, 08:54
Nie chodzi o czas, bo nawwet jeśli robiłam czasem duużo dłużej to się wywijały. Na przykłąd te rzęski robiłam chyba z 5h, tylko ze były to 0.2 a nie 0.1 może są cięższe i grubsze to nie robią się z nich trójkąty, no nie wiem.. ;/

http://oi66.tinypic.com/sff4wh.jpg

Rzęskę robię jedną na jednym oku, drugą na drugim i tak w kółko, staram się do każdej doklejać, poza tymi baby lashes które są króciutki i w fazie wzrosu.

A zdjęcia ładuję na tinypic.com kopiuje link rafiki i tu wrzucam w kod [img]

Julay
19-10-2016, 19:01
Hej widzę że mam podobny problem bo moje rzeski też się schodzą. Może ktoś pomoże??

---------- Dodano o godzinie 19:01 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:55 ----------

A takie pytanie z czego bierzesz rzeki z ronda czy z deseczki? Bo jak pracowałam z deski to chyba mi lepiej wychodziło tak teraz mysl e ze może trzeba ja dobrze złapać na kursie tak uczyli hm
.. Skąd jesteś Wiara??

WiarRA
19-10-2016, 22:28
Zebym ja jeszcze wiedziala o co chodzi z tym rondem a deseczka :D z Torunia, mam rowniez problemy z przyklejaniem tasm, schodzi mi troche przy tym niby robie wszystko w porzadku, ale krolik doswiadczalny mowi ze uwiera go cos w oko, uzywalam rowniez sylikonowych platkow ale to samo lub niektore rzeski dolne wychodzily :/

Monika 25
20-10-2016, 21:52
Dziewczyny co myślicie o moich rzęsach pierwszy raz aplikacja 2:1 noblelashes 0.10 C bardzo cienkie .Proszę napisze jako doświadczone stylistki opinie

Julay
21-10-2016, 07:21
Wiara szkoda ze tak daleko ja z okolic Lodzi jestem. Myślałam ze sobie wzajemnie poćwiczymy a tu d... Chodzi mi o to gdzie przyklejasz paski z rzesami skąd je ściągasz �� mi sie czasem krzywo w pesete złapie ale ja jestem najmadrzejsza i przeciez umiem tak ustawić nadgarstek ze przykleję prosto no ale chyba w rzeczywistości tak nie jest albo mi sie wydawalo ze tak jest. Może jest jakas chetna modelka z okolic Lodzi?? Wezmę tylko za materiał nie oglaszam sie nigdzie z taka cena bo ludzie sie przyzwyczajają no a wtedy inne kosmetyczki cierpią i musza robic promocje zeby nie stracic klienteli badz maja dodatkowa robotę, bo musza za lajkami poprawiać. Ja osobiście wole zapłacić więcej (a teraz w moim przypadku praktycznie 10 zl więcej) a miec dobrze zrobione i nie powyrywane...

WiarRA
21-10-2016, 10:16
Rzęski z paskami mam w kasetce, nie przyklejam do dłoni bo później ten klej osłabnie i będzie wszystko latało ;/ a jak zle zlapie to mam material taki obok siebie zawsze, klade rzeske i jeszcze raz chwytam. Denerwuje mnie czasem jak za mocno pęsete przycisne i sie zniekształcają bo wtedy nic tylko wyrzucić taka rzese.

aticzka88
22-10-2016, 18:46
dziewczyny a dlaczego nie przykleicie sobie rzes na paletki, płytkę, lash holder? cokolwiek ? przeciez wtedy wygodniej :)

WiarRA
22-10-2016, 20:18
w sumie masz racje, warto w to zainwestowac :)

Julay
23-10-2016, 00:16
Ja przyklejalam do ksiazki takiej sliskiej i normalnie,ale kupilam ten pierscionek i z niego szybciej mi to idzie aczkolwiek zastanawiam sie czy przez to ze czasem zlapie rzese krzywo tak nie jest tez dokleilam glupia do wszystkich rzes ale bylo tak niewiele tych rzesek ze by to krotki efekt byl i szybko by luki byly.

WiarRA
23-10-2016, 15:55
Hej, myślę nad zakupem lampy. Jednak nie chcę na razie kosztować się za bardzo, jak myślicie lampa bezcieniowa za ok 100zł będzie dobra? Mam nadzieję, że lampa poprawi trochę moją pracę... jednak lepsze oświetlenie na pewno trochę daje.:/: Jeśli któraś z Was ma taką lampę, to może podać wymiary? Na necie nigdzie nie mogę znaleźć o tym info. :/:

marta2400
27-10-2016, 14:31
Dziewczyny, mam pytanie :-)
Dzisiaj byłam u nowej stylistki na aplikacji rzęs 3d. Co mnie zdziwiło- nie łapała ona wachlarzyka rzęs a przyklejała każdą z osobna. Spotkałyście się z takim czymś?

Julay
30-10-2016, 06:50
Tak. Tez tak można doklejac to normalne zjawisko ;)

Izi
31-10-2016, 09:30
marta2400, teoretycznie można ale praktycznie to trochę bez sensu ;) Przy 3d już jest dość dużo kleju wtedy i czasem nieestetycznie to wygląda no i czasu dużo traci. Nie jest to do końca złe ale... po co się męczyć ;)

marta2400
31-10-2016, 19:24
A ja bylam szczerze zdziwiona :-) Na dodatek sądziłam, że zajmie to więcej czasu- ale nie.
Rzęsy niczym się nie różnią od tych, które nosiłam zawsze i muszę przyznać, że wachlarze są bardzo ładne; specjalnie czekałam aż wypadnie żeby obejrzeć :skacze: Na dodatek pracowała na dwóch prostych pincetach :P

Klau
10-11-2016, 17:30
iris, wczoraj zamówiłam te z brązowych palet jutro powinny dojść <3 :)

---------- Dodano o godzinie 00:07 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:58 ----------

Hej dziewczyny, mam do Was pytanie. Jak radzicie sobie z uzupelnianiem kacikow wewnetrznych? Czesto mam tak, ze przez tasmy czy tez platki rzeski sie wyginaja przez co nie moge dobrze ich przykleic. Tzn niezbyt dobrze widze miejsce z ktorego dokladnie wyrasta rzeska i schodzi mi na tym sporo czasu. Macie jakies swoje sposoby zeby uporac sie z tym?
Od razu mówię, ze nie wkladam tasm czy tez platkow zbyt gleboko :/ a nie chce posklejac dolnych rzesek z gornymi..

Kochane podbijam temat, ponieważ nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na pytanie, które także mnie trapi. Jak radzicie sobie z wewnętrznymi kącikami oka. Dla mnie aplikacja rzęs w tym miejscu to koszmar;(.Rzęsy często rosną tam bardzo gęsto i jakby wyrastają z jednego punktu. Jak sobie z tym poradzić?? U mnie wewnętrzne kąciki zajmują najwięcej czasu:o. Pomocy czy są jakieś sposoby na ułatwienie sobie pracy? Za wszelkie podpowiedzi będę niezmiernie wdzięczna :ok:

iris
10-11-2016, 18:31
Dziewczyny sa tasmy do podciagniecia- uniesienia powieki. W najgorszym wypadku mozna zrobic to palcem. Na szkoleniach zawsze sie to omawia!

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

porcelanowa
13-11-2016, 11:45
Dziewczyny jaka literature polecacie? Czy warto kupowac ksiazke z noble lashes? Czy lepiej gazety/prenumeraty?:)

iris
13-11-2016, 11:54
Dziewczyny jaka literature polecacie? Czy warto kupowac ksiazke z noble lashes? Czy lepiej gazety/prenumeraty?:)
Ta ksiazka nic ci nie da. Uwielbiam noble ale ksiazka to wyrzucenie kasy w bloto. Nic tam nie ma oprocz chwalenie sie dziewczyn jak osiagnely sukces w branzy rzesowej

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Julay
13-11-2016, 12:51
Iris dzieki wielkie. Ja bylam na kursie w W-wie a jestem spod Lodzi i niestety na temat kacikow bylo jedynie powiedziane zeby od nich zaczynac, a srodek zostawiac na koniec. Polecilabys jakiegos dobrego szkoleniowca?? Chociaz ja chyba i tak bede szla metoda prob i bledow, bo poki co na kolejny kurs mnie po prostu nie stac. Wlozylam w niego i kuferek wszystkie oszczednosci pokusilam sie o nietani kurs a po kursie czulam niedosyt dopiero po paru miesiacach praktyki wiem co robilam zle na poczatku ale to i tak za malo..

iris
13-11-2016, 13:52
Iris dzieki wielkie. Ja bylam na kursie w W-wie a jestem spod Lodzi i niestety na temat kacikow bylo jedynie powiedziane zeby od nich zaczynac, a srodek zostawiac na koniec. Polecilabys jakiegos dobrego szkoleniowca?? Chociaz ja chyba i tak bede szla metoda prob i bledow, bo poki co na kolejny kurs mnie po prostu nie stac. Wlozylam w niego i kuferek wszystkie oszczednosci pokusilam sie o nietani kurs a po kursie czulam niedosyt dopiero po paru miesiacach praktyki wiem co robilam zle na poczatku ale to i tak za malo..
Ja bylam rok temu u Agnieszki Murdek z noble. Jest swietna i niesamowicie kochana! Po niej bylam w Moskwie na szkoleniu i jednak stwierdzam, ze wole Age )

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Izi
14-11-2016, 15:49
Książka z Noble jest nieprzydatna jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć. To biografie instruktorek, do przeczytania tak ale jako "książka" na pewno nie "poradnik". Do czytania polecam czasopismo Lash Me, z każdym numerem dziewczyny się bardziej rozkręcają i gazetka staje się coraz ciekawsza.

A kąciki wewnętrzne... to chyba dla każdej stylistki największy problem. Tak jak koleżanka wyżej napisała pomocny jest "lifting" fajnie sprawdza się do tego taśma piankowa Microfoam. I rzeczywiście warto jest zaczynać pracę właśnie od kącików :)

marta2400
15-11-2016, 14:31
Dziewczyny używacie do aplikacji rzęs 3d grubości 0.1? Oglądam swoje rzęsy i widzę , że są grubsze niż 0.07 :-( to oznacza , że na jednej rzesie jest juz 0.3 - czy to nie za dużo ?

Julay
16-11-2016, 06:22
Jezeli sa 0.10 to do 2:1 max aczkolwiem slyszalam ze sarzesy grubosci nawet 0.25 albo i wieksze ale one bardzo oslabiaja rzeski. 0.15 to max na jedna moim zdaniem.

Izi
16-11-2016, 12:56
Dziewczyny teoretycznie można zrobić 3D rzęsami 0,10. Nie zestawia się rzęs ich grubościami a wagą (o ile mowa o obciążeniu na rzęsę naturalną). Także trzy rzęsy 0,10 będą wagą przypominać mniej więcej (w zależności od firmy) rzęsę zbliżoną do 0,20.
Takie aplikacje wbrew pozorom nie obciążają naturalek (w większości przypadków) są najzwyczajniej w świecie brzydkie, nieestetyczne i wyglądają mało profesjonalnie. Stąd ta nagonka na rzęsy 0,20. Ja osobiście nie używam rzęs grubszych niż 0,12 i to jedynie do klasyków.

Ze względów czysto estetycznych również zawsze odradzam takie aplikacje.
marta2400 jeśli masz w dobrej kondycji swoje włoski to krzywda Ci się nie stanie ;) aczkolwiek podejrzewam że niezbyt ładnie to wygląda :(

Julay
16-11-2016, 13:41
Marta jakbys mogla wrzuc foto rzesek bo ciekawa jestem. Ja na kursie 2:1 robilam 0.10 i czasem wziely mi sie trzy to instruktorka wlasnie nic na to nie mowila ale wczesniej dala rozpiske jakie rzesy do jakiej stylizacji. Wczoraj probowalam kepki kleic mamie bo ma slabe swoje bardzo bardzo a chce dlugie pomyslalam ze wezme rzeski 0.03 i po kilka bedzie fajny efekt ale mi nie idzie :/ nie wiem czy to wina pesety bo ta co mialam to mi upadla na szybko kupilam inna i tez odmawia posluszenstwa mam jeszcze taka specjalna volume ale nia nie umiem robic chyba to nie wina penset a raczej moja nieumiejetnosc inaczej jest jak cwicze na gabke to ladnie wychodza mi a jak probuje na ofierze szlag ttafia wdzystko. Chce sie doszkolic ale tak konkretnie i chyba sie wybiore bo u mnie w miescie jest jedna stylistka ktora robi rzesy porzadnie reszta... jak kto uwaza.

Izi
16-11-2016, 18:33
Julay jak wychodzą na gąbce to raczej nie wina pęsety ;) Może klej za wolny albo za szybki właśnie?

marta2400
16-11-2016, 21:05
Jutro idę dopelnic rzeski to wstawię zdjecie i o wszystko wypytam :-) same ocenicie

Również jestem świeżo po szkoleniu z lekkich objętości i intensywnie ćwiczę .
Tworzę wachlarzyki metoda "bujania" i największy problem mam w tym aby złapać tylko 3 rzęsy :-( 0.07 są dla mnie tak cienkie , że ledwo je Widze . Rozważam zakup lupy :d

Julay
16-11-2016, 21:28
A ja mam problem z umiejscowieniem rzes. Z pierscionka bylo mi doac latwo ale ostatnio sciagam z pudelka z tasmy bo kleje 1:1 a jak odkleja sie paseczki to pozniej taki motloch bo przykleic spowrotem nie idzie w pudeleczku. Chyba jednak zdevyduje sie na doszkolenie bo bardzo chce umiec to robic dobrze a moze juz mam zle nawyki hm. Tylko tyle jest szkoleniowcow. Boje sie ze znow wydam kupe kasy i bede czuc niedosyt. Z drugiej strony widze ze idzie mi coraz lepiej(wiem jakie bledy popelnialam ale nie do konca jestem pewna czy je poprawnie koryguje) tzn widac poprawe ale moze jest jakis myk zeby robic to szybciej sprawniej tez mam problem z doklejaniem w lewym oku nie wiem czy odpowiednio trzymam pesete. Dopiero teraz sie pojawiaja takie pytania bo dopiero na koniec kursu w koncu zaczelo mi sie udawac je w ogole naklejac. Matko czy bedzie sie Wam chcialo to czytac ;)

---------- Dodano o godzinie 21:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:16 ----------

Izi wlasnie mnie to zastanawia czy nie za duzo kleju ale mocze wyciagam powoli zeby kropelek nie bylo normalnie ale tez to umiejscowienie bo jak na gabeczkw przyklejam to na biureczku z przyklejonej prosto tasiemki sciagalam a podczas aplikacji z tego pierscionka i mi sie krzyzowaly tez bardzo :[ dlatego odpuscilam no i to 1:1 na razie mecze.

Izi
17-11-2016, 15:03
Julay a wygonie Ci z tego pierścionka? ;) Tam się mieści mało paseczków więc finalnie i tak trzeba się czymś wspomagać. Nie łatwiej od razu wszystko w jednym miejscu? :)

Julay
17-11-2016, 15:14
Na poczatku przeklejalam. Ogolnie miesci mi sie szesc paskow no i lepiej widze moze zle przygotowuje sobie stanowisko od poczatku i dlatego czas sie wydluza. Juz coraz bardziej mysle o tym doszkoleniu bo lubie to robic ale zniechecam sie jak mi nie wychodzi :|

Izi
17-11-2016, 15:18
Tam wyżej miało być czy Ci wygodnie a nie że Cię z niego wygonie :leze:

Popróbuj na różne sposoby. Masz możliwość organizacji miejsca obok głowy klientki? Jeśli jesteś prawo ręczna to z prawej.
I tak teraz myślę skoro masz rzęsy na pierścieniu to klej pewnie też?

Julay
17-11-2016, 22:39
Haha nie zauwazylam nawet :D . Tak klej tez wczesniej bralam z kamienia a teraz z pierscienia. Jutro przychodzi klientka na pierwsze uzupelnienie ciekawa jestem jak wyglada. Ogolnie to srednio bylam zadowolonaa ona wraca to juz wieksza motywacja jest :P

---------- Dodano o godzinie 22:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:20 ----------

Z ta organizacja miejsca pracy to jestem do bani. Moja mama jak sie kladzie na lozku to sobie taka poduszke dluga wziela ze na nia przykleilam paletke z rzesami, bo nie chcialam ich juz na pierscionek naklejac bo klej slabnie i mam chaos w kasetkach pozniej. Izi chyba wybiore sie do Ciebie na doszkolenie, bo boje sie tych zlych nawykow.. jeszcze mam problem z doklejaniem w lewym oku pewnie chodzi o ustawienie pensety.

Izi
18-11-2016, 13:31
Julay nie myśl o doszkoleniu jak dopiero co kurs zrobiłaś. Daj sobie trochę czasu. Do każdej klientki podchodzisz inaczej, jak zaczniesz robić uzupełnienia to zobaczysz że wszystko staje się bardziej oczywiste bo obie wiecie czego możecie się po sobie (rzęsach też) spodziewać.

Rzęsy możesz ułożyć na szkiełkach, kamieniach, płytkach, gotowych holderach i innych powierzchniach ;) Mając taki "pakiet" wyciągasz go z szafki i kleisz. Bez zabawy z przyklejaniem i odklejaniem pasków za każdym razem.

Osobiście jestem za wylewaniem kleju na kamień nefrytu. Pierścionek z klejem może krępować Ci ruchy a dodatkowo skracać czas w którym kropelka jest "dobra". Na pierścionku klej szybciej traci swoje właściwości niż na kamieniu.

Julay
18-11-2016, 16:53
Kurs zrobiłam w lipcu. Teraz może i jeszcze bym uskładała na kurs a po świętach nie wiem co. Ale właśnie jak na kurs to chciałabym zniwelować ew. błędy które popełniam i zająć się objętościami. Dzisiaj jak dam radę wrzucę zdjęcie jak mi dziewczyna zrobiła objętości, pytałam czy kępki bierze z paska i od razu tworzy wachlarze, powiedziała, że tak. Ma tu mnóstwo klientek i ogólnie pięknie stawia rzęsy bardzo estetycznie ale kępki to chyba nie są jednak bo są właśnie pozlewane jak 1:1 de facto to wygląda..

Jak zrobię dzisiaj rzęski to też wrzucę zdjęcie przed po i po uzupełnieniu ;p

amandala77
23-11-2016, 04:59
Witam jestem tu nowa mam pytanie co zrobić jesli u klijentki jest luka miedzy rzesami bo poprostu tej rzesy nie ma .Jakimi rzesami wypelniacie takie luki ?sa to luki przy samych końcach rzęs bądź luki przy zewnetrznej stronie oka czyli okolice nosa.Dziekuje za kazde info.Pozdrawiam.Magda:przytul:

Izi
23-11-2016, 11:56
Magda tylko nie napisałaś czemu jest tam luka i jak duża. Czy rzęsy tam nie rosną, czy zostały w jakiś sposób "wyrwane" np zalotką bądź niepoprawnie wykonaną aplikacja rzęs, czy może pani cierpi na trichotillomanię... Przyczyna jest istotna.

Jeśli brakuje pojedynczych rzęs to wystarczy zrobić większą objętość w tym miejscu. Jeśli luka jest duża to można zastosować mostek.
Ale to tak ogólnie bo każdy przypadek jest inny i ma inne rozwiązania ;)

porcelanowa
25-11-2016, 09:28
Czybsa tu dziewczyny ktore startowaly w jakis mistrzostwach?:)

Izi
25-11-2016, 09:46
Porcelanowa a co chciałabyś wiedzieć? ;)

porcelanowa
25-11-2016, 09:50
Chciałabym za rok wystartować. Ale nie w celu rywalizacji tylko pojsc zobaczyć na jakch umiejętnościach stoję:P teraz ciage sie douczam :)

Izi
25-11-2016, 09:52
W kwietniu 2017 w Warszawie jest Lash Week :)

porcelanowa
25-11-2016, 09:56
W kwietniu 2017 w Warszawie jest Lash Week :)

To dla mnie za szybko.. jeszcze trzeba sie douczyc;) a jestem ciekawa kilku rzeczy..tylko nie wiem czy osoba która byla na mistrzostwach moze mi odpowiedzieć:)

Izi
25-11-2016, 18:05
Do kwietnia jeszcze prawie pół roku. Na mistrzostwach są grupy np. JUNIOR czyli osoby które zajmują się rzęsami krócej niż jeden rok. Także nigdy nie jest za wcześnie :)

porcelanowa
26-11-2016, 08:33
Do kwietnia jeszcze prawie pół roku. Na mistrzostwach są grupy np. JUNIOR czyli osoby które zajmują się rzęsami krócej niż jeden rok. Także nigdy nie jest za wcześnie :)

Miejsc nie ma :D ja musiałbym startować w masterze gdyż mój pierwszy kurs jest z 2012:/ ale tak z 2lata kleje i nadal sie uczę:) w temacie galerii dodałem zdjęcia do oceny 2/3d :) możesz rzucić okiem i ocenić ile jeszcze pracy:)

on_jej
26-11-2016, 14:43
Cześć dziewczyny,
Poszukuję sprawdzonej i w miarę dobrej szkoły z kursami na przedłużanie rzęs. Rozchodzi się o to, że chce sprezentowac go mojej kobiecie. Jakby ktoś tydzień temu spytalby mnie o przedłużanie rzes to nic bym z siebie nie wydusil, a teraz po przejrzeniu kilku forum , stron internetowych i kilku telefonach wiem więcej niż nie jeden mężczyzna :) ale do brzegu. Przeglądanie forum nic mi nie dało, opinie są sprzed 2 lat jak nie więcej. Szukam szkolenia w Warszawie z technik 1:1 i 2d-8d, oczywiście indywidualne. Chcialbym zmieścić się w 1200zlotych, bo jeszcze trzeba coś na start kupić z noble lashes :) Mam niemały problem i liczę na waszą pomoc oraz wyrozumiałość jeśli jest gdzieś taki temat a ja niepotrzebnie odgrzewane Stare kotlety.

Dziękuję :)

Izi
26-11-2016, 15:54
Jeśli interesujesz się konkretnie produktami Noble Lashes to wyślij dziewczynę do jednej z instruktorek tej firmy w Warszawie. Do Kasi Borkowskiej lub Kasi Szelągowskiej. Jednak na pewno nie zrobią szkolenia 1:1 i 2-8D za jednym razem. No i raczej w 1200 się nie zmieścisz za samo 1:1. Albo dobry kurs albo tani kurs.... niestety.

patryckab
10-12-2016, 18:49
Dołączam się do wątku. Zdecydowanie moge polecic Salon Elegante na Woli. Ja skusiłam się na rzęsy pierwszy raz w życiu i jest to moje najlepiej wydane 200 zł w ostatnim czasie. Co do zabiegu to wykonywała go Pani Karina, zabieg przyjemny, nic nie czulam nawet. Po około 2h już moje rzęsy wyglądały rewelacyjnie. Jadę na urlop w grudniu, więc mam spokój też jeśli chodzi o tuszowanie rzęs. Wielka wygoda.

olalala
19-12-2016, 15:13
Kurs zrobiłam w lipcu. Teraz może i jeszcze bym uskładała na kurs a po świętach nie wiem co. Ale właśnie jak na kurs to chciałabym zniwelować ew. błędy które popełniam i zająć się objętościami. Dzisiaj jak dam radę wrzucę zdjęcie jak mi dziewczyna zrobiła objętości, pytałam czy kępki bierze z paska i od razu tworzy wachlarze, powiedziała, że tak. Ma tu mnóstwo klientek i ogólnie pięknie stawia rzęsy bardzo estetycznie ale kępki to chyba nie są jednak bo są właśnie pozlewane jak 1:1 de facto to wygląda..

Jak zrobię dzisiaj rzęski to też wrzucę zdjęcie przed po i po uzupełnieniu ;p

A gdzie robiłaś kurs? Sama się zastanawiam nad zdobyciem dodatkowych umiejętności, ale nie jestem pewna.

Julay
17-01-2017, 17:27
Ja robilam kurs w Warszawie w select u P. Zielinskiej. Secret lashes.

jakwino
17-01-2017, 17:41
hej
pod koniec listopada zrobiłam sobie prezent urodzinowo-imieninowy i zrobiłam kurs 1:1 u Moniki Grzelak w Lash Design
W tej chwili myślę o założeniu działalności
Szkoda, że nie da się przedłużać rzęs w domu legalnie
Póki co ćwiczę na koleżankach sąsiadkach itp
wszystkie prace konsultuję też z instruktorką ( zaleta dobrego szkolenia to ciągły kontakt i wsparcie instruktorki <3 )
Teraz myślę o szkoleniu z lekkich objętości.
Chciałabym zrobić 2-5D ale widziałam że w ofercie instruktorek raczej jest 2-3D lub 2-4D
wrzucam fotki moich prac :)
zdjęcie 1 to moje pierwsze próby jeszcze przed szkoleniem
zdjęcie 2 to moja praca szkoleniowa
zdjecie 3 to moja ostatnia praca

Izi
26-01-2017, 17:46
jakwino bardzo ładne prace :)

No niestety w domu możesz kleić dopóki nie trafi się ktoś "życzliwy" :/
Moje początki to też próby na znajomych w domu, nigdy nie odważyłam się przyjąć kogoś "z zewnątrz" - tak dla własnego sumienia i trochę ze strachu ;)

Powodzenia :D

xxj
30-01-2017, 21:45
Cześć dziewczyny! Jestem świeżo po kursie i potrzebuję kilku rad, mam do was parę pytań, mam nadzieję że mi pomożecie :)
Pierwsze moje pytanie to lampa. Czy taka się nada? allegro.pl/lampa-led-stolowa-bezcieniowa-na-biurko-i6696445250.html
Wydała mi się ona najodpowiedniejsza w tej cenie, bo się wyggina w każdą stronę i można ją sobie bez problemu ustawić w pozycji takiej, jakiej chcemy, ale może macie jakieś doświadczenia z nią, albo polecacie coś innego w podobnej cenie?
Drugie moje pytanie, to jakie dajecie grubości do rzęs 1:1? Na szkoleniu pracowałam na grubościach 0,15 i 0,2, na długościach 8-12mm. Tak jak długości, oraz skręt C wydają mi się uniwersalne, dla większości klientek(poza klientkami które mają swoje rzęsy firany :)), tak co do grubości mam wątpliwości. Wydaje mi się, że 0,2daja bardzo naturalny efekt, aż za naturalny, jednak każdy chce, żeby te rzęsy było widać. Czytałam, że niektóre z Was dają grubości 0,25. Jak to wygląda na oku po samej aplikacji jak i po kilku tygodniach? Czy lepiej kupić kasetke rzęs grubości 0,15 i 0,2 czy lepiej 0,2 i 0,25? Narazie chce tylko poćwiczyć na znajomych, dlatego nie chce kupować tego za dużo, sama lampa i akcesoria to już spory koszt niestety:cisza:

iris
31-01-2017, 18:22
To istnieja jeszcze rzesy 0,20 i 0,25 [emoji33]
0.12 daje co najwyzej i norki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

xxj
31-01-2017, 19:07
istnieją, istnieją :) kurcze, wydaje mi się, że 0,12 będą dawały słaby efekt przy 1:1. Może się mylę, masz może jakieś zdjęcie swojej stylizacji 1:1 z tymi rzęsami? :-) byłabym wdzieczna, bo nie wiem kompletnie jakie grubosci na początek najlepiej wybrać, czy takie, jak na szkoleniu, czy zupełnie coś innego

iris
31-01-2017, 19:32
istnieją, istnieją :) kurcze, wydaje mi się, że 0,12 będą dawały słaby efekt przy 1:1. Może się mylę, masz może jakieś zdjęcie swojej stylizacji 1:1 z tymi rzęsami? :-) byłabym wdzieczna, bo nie wiem kompletnie jakie grubosci na początek najlepiej wybrać, czy takie, jak na szkoleniu, czy zupełnie coś innego



Mam na insta i FB pod JustBePerfect cos tam. Ja bym w zyciu nie dala 020 nawet na te grubasne wschodnie rzesy. Masakra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

kate26
03-02-2017, 18:20
hej dziewczyny za chwile zaczynam moją przygodę z rzęskami...mam problem z wyborem łóżeczka...mianowicie jestem na etapie zakupu z Aveno Life...składanego za 340 zł .....chyba, że sugerujecie coś lepszego

Izi
06-02-2017, 11:43
Na allegro takie samo będzie prawie 100zł taniej więc nie przepłacaj ;)

Wszystkie te składane stoły są podobne i nie wiele się różnią jeśli chodzi o jakość. Na początek są jak najbardziej ok.

xxj
08-02-2017, 16:51
Mam na insta i FB pod JustBePerfect cos tam. Ja bym w zyciu nie dala 020 nawet na te grubasne wschodnie rzesy. Masakra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
faktycznie, masz rację :) trochę przejrzałam ten wątek - skarbnica wiedzy tutaj i dużo można się dowiedzieć, idę dalej czytać coby głupich pytań nie zadawać :-P

mysza8766
17-02-2017, 10:02
Witam. Nie dawno ukonczylam kurs 1:1 niestety ku mojemu zdziwieniu nie idzie mi tak jak bym chciala. Nie mam widzenia stereopowego tj. Nie widze glebi ;(
Moje pytanie czy ktoras z was miala podobny problem? Lub moze znacie kogos kto mial i jak sobie z tym poradzil? Przyznam ze jest to bardzo irytujace gdy nie moge trafic w rzese ( moj wzrok mnie oszukuje w zaleznosci ktorym okiem patrze 😒)
Dziekuje z gory za podpowiedzi.

aticzka88
18-02-2017, 06:54
mysza8766 a czy o okulisty bylas??

mysza8766
18-02-2017, 15:47
Tak bylam. Na codzien nosze okulary.jednak nie po mieszkaniu. Mam minusy wiec nie powinnam miec problemu z tym co znajduje sie blisko. Problem polega na glebi.kiedy chce polozyc rzese czesto albo ja juz minelam albo jestem nad nia ( moje odczucie to to ze jestem na wlasciwym miejscu) 🙄😒

Patiss93
22-02-2017, 23:06
Hej kochane :)
Swoją przygodę z rzęsami dopiero zaczynam :) Szukam pomocy odnośnie rad przy klejeniu wewnętrznych i zewnętrznych kącików, które sprawiają mi trudność. Poniżej kilka moich "prac".
Może również macie jakieś rady jak robić dobre zdjęcia przed i po :)

Dzięki i pozdrawiam!:*

p.g.
19-07-2017, 13:22
Hej Rzęsiary,

Robię rzęsy metodą 2:1. Korzystam z produktów SL.
Przygotowując rzeski do zabiegu stosuje cleaner, potem nakładam przyspieszacz do kleju z SL, a na koniec nakładam primer. Stosuje rzeski grubości 0.15. Klej używam Ultra X.

Takiego zestawu używam od dwóch lat. Na początku było super rzeski trzymały się rewelacyjnie, ale od kilku miesięcy 2-3 zauważyłam że Panie po 3 tygodniach mają dość mało rzęs (nie dzieje się tak u wszystkich Pań).

I teraz mam kilka pytań.
-czy to może być wina primera? Zakupiłam go 3.08.16. Pytałam w sklepie SL Pani mi powiedziała ze primer ma ważność 1 rok, wiec w sumie zaraz będzie koniec jego daty ważności
-Czy może to być wina grubości rzęs (tak jak pisałam ta grubość stosuje od 2 lat i do tej pory nie było problemu)
-Czy jeśli używam produktów z SL to czy mogę mieć np klej z innej firmy? Chciałabym wypróbować klej z Magnitica Kalinka, ale nie wiem czy jak przygotuje rzeski produktami z SL to klej innej firmy będzie z nimi dobrze współgral.

Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

iris
19-07-2017, 15:49
Hej Rzęsiary,



Robię rzęsy metodą 2:1. Korzystam z produktów SL.

Przygotowując rzeski do zabiegu stosuje cleaner, potem nakładam przyspieszacz do kleju z SL, a na koniec nakładam primer. Stosuje rzeski grubości 0.15. Klej używam Ultra X.



Takiego zestawu używam od dwóch lat. Na początku było super rzeski trzymały się rewelacyjnie, ale od kilku miesięcy 2-3 zauważyłam że Panie po 3 tygodniach mają dość mało rzęs (nie dzieje się tak u wszystkich Pań).



I teraz mam kilka pytań.

-czy to może być wina primera? Zakupiłam go 3.08.16. Pytałam w sklepie SL Pani mi powiedziała ze primer ma ważność 1 rok, wiec w sumie zaraz będzie koniec jego daty ważności

-Czy może to być wina grubości rzęs (tak jak pisałam ta grubość stosuje od 2 lat i do tej pory nie było problemu)

-Czy jeśli używam produktów z SL to czy mogę mieć np klej z innej firmy? Chciałabym wypróbować klej z Magnitica Kalinka, ale nie wiem czy jak przygotuje rzeski produktami z SL to klej innej firmy będzie z nimi dobrze współgral.



Z góry dziękuję za odpowiedź ;)



Mozesz mieszac produkty dowoli


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Izi
20-07-2017, 13:42
Strasznie dużo nakładasz na te rzęsy ;) Spróbuj z samym cleanerem.
0,15 do metody 2:1 to stanowczo za dużo :o
Tak jak napisała iris - możesz dowolnie łączyć produkty różnych firm.

Zmienia się klimat i razem z nim zmieniają się nasze warunki pracy musimy się niestety ciągle dostosowywać :/:

p.g.
22-07-2017, 10:35
Dziękuję za odpowiedź;)

Wczoraj sprawdziłam jaką mam wilgotność powietrza w pomieszczeniu gdzie robię rzeski, okazało się ze dochodzi prawie do 80%, padało wczoraj cały dzień wiec dlatego była taka wilgotność, ogólnie jest tam zawsze sucho.

Jaki klej polecacie do takich dużych wilgotności? Używam Ultra X SL, tam jest napisane że on jest do 70%, ale rzeski nie trzymają się za fajnie.

Juz w sumie nie wiem co mam robić, bo niektóre Panie przychodzą po 3 tygodniach a tam wypierdziale Rzęsy jakby z dwa miesiące nie była, chciałby się ktoś ze mną podzielić info jakich produktów używa do przygotowania rzęs i jakiego kleju u jakie ma warunki w pomieszczeniu?

Izi
27-07-2017, 13:53
80% to dużo. Staraj się zbić trochę wilgotność lub wybieraj kleje wolniejsze które w opisie mają czas schnięcia 1-3 sek.

viollkaa
28-07-2017, 17:24
Czesc dziewczyny!:rolleyes:

Jestem tu, na tym forum calkiem nowa.
Jestem miesiac po zrobionym kursie, wlasnie kompletuje swoj kuferek.
Zastanawia mnie, na ile aplikacji wystarczy paletka rzes:
7mm, 8mm, 9mm, 10x2mm, 11x3mm. 12x2mm, 13mm oraz 14mm.
Dodam, ze bede korzystala z paletek SL.

Dzieki za odpowiedz:ok:

iris
28-07-2017, 17:37
Czesc dziewczyny!:rolleyes:

Jestem tu, na tym forum calkiem nowa.
Jestem miesiac po zrobionym kursie, wlasnie kompletuje swoj kuferek.
Zastanawia mnie, na ile aplikacji wystarczy paletka rzes:
7mm, 8mm, 9mm, 10x2mm, 11x3mm. 12x2mm, 13mm oraz 14mm.
Dodam, ze bede korzystala z paletek SL.

Dzieki za odpowiedz:ok:



Jesli to rzesy do 1:1 to powinny na 5 osob okolo wystarczyc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

viollkaa
28-07-2017, 18:40
Wlasnie! Zapomnialam dodac, ze rzesy beda uzywane do metody 2-3D:)

W kazdym razie, dzieki na odpowiedz :)

Izi
31-07-2017, 12:20
Kompletujesz kuferek... a będziesz robić 2-3D... czyli nie robisz jeszcze 1:1? :wow: wow

viollkaa
31-07-2017, 16:57
Kurs mialam laczony, wszystkie trzy metody :)

Dziewczyny, uzywajac rzes sypanych, na czym je trzymacie?
Bo mi z podkladek sylikonowych ciezko schodza...

iris
31-07-2017, 17:37
Kurs mialam laczony, wszystkie trzy metody :)

Dziewczyny, uzywajac rzes sypanych, na czym je trzymacie?
Bo mi z podkladek sylikonowych ciezko schodza...



Nie uzywamy juz rzes sypanych [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

viollkaa
31-07-2017, 18:23
Wlasnie zauwazylam, ze malo osob juz te rzesy uzywa.
Mi za to bardzo odpowiadaja;)
To dopiero poczatek mojej przygody z rzesami, wiec moze i ja sie kiedys przerzuce:)

tomaszka
31-07-2017, 22:42
Nooo, świetny kurs. Nie dość, że wszystko na raz to sypane rzęski. Może jeszcze objętościówki sypanymi?:wow: Początek przygody....na jakim świecie żyjemy?:porazka:

viollkaa
01-08-2017, 21:12
Jak to na jakim?
Strasznym i okrutnym !
Gdzie wiekszosc osob mysli, ze jest pepkiem swiata i wszystko wie najlepiej ;]

Izi
01-08-2017, 22:57
viollkaa niestety prawdopodobnie (piszę tak bo nie byłam z Tobą na tym kursie więc mogę się jedynie domyślać) szkolenie które odbyłaś to wyrzucone pieniążki w błoto :/ Nie pisze Tego żeby Ciebie oceniań broń Boże.
Ja sama swój pierwszy kurs wybrałam podobny (no może nikt nie wpadł na genialny pomysł szkolić objetości z sypanych rzęs) myślę, że ceną i jakością były podobne.
Teraz jestem po kilkunastu szkoleniach i wiem że to pierwsze to tylko zawracanie d*** było.
No może sie mylę w Twoim przypadku ale niestety to co piszesz właśnie o tym świadczy :(

Masakra że tak nabijają ludzi w butelkę:huh:

Daria33
30-08-2017, 15:14
Któraś z Was wcześniej wspominała o lampie z lupą, że jest niepraktyczna na wyjazd... a co sądzicie o takiej lampie https://www.nikotools.pl/vtllamp2w-lampa-kosmetyczna-warsztatowa-48-led-z-lupa-velleman.html (https://www.nikotools.pl/vtllamp2w-lampa-kosmetyczna-warsztatowa-48-led-z-lupa-velleman.html)Czym najlepiej kierować się przy wyborze?

kokoloko
10-09-2017, 21:20
Dziewczyny, jestem załamana co do cen rzęs w moim mieście... od pół roku przedłużam rzęsy i na początku jak robiłam tylko 1:1 brałam 80zł później zrobiłam szkolenie z metod objętościowych i zwiększyłamam cenę za 1:1 do 100 zł, za 2:1 biorę 130 a za 3:1 160zl. Uważam, że to i tak bardzo niskie ceny ale nie mogę zrobić wyższych bo ilość klientek spadła mi bardzo bo zrobieniu wyższej ceny za 1:1 i bardzo dużo dziewczyn pyta tylko o cene a jak się dowiedzą to dziękują ... a te które przychodziły regularnie jak miałam niższa cenę po podwyższeniu nie wróciły. .. rzęsy wychodzą mi naprawdę dobrze bo mam porównanie do innych prac ale mam wrażenie ze brakuje mi klientek przez te ceny- mieszkam w mieście z ok 35tys ludnością i są tu dziewczyny, które za przeproszeniem cholernie psują rynek robiąc tak niskie ceny za przedłużanie! ! Ostatnio widziałam ogłoszenie dziewczyny, która używa produktów Secret lashes i ma następujące ceny za pełną aplikacje: 1:1 70zl 2/3D 100zł 6-10D 120zł! !!!! Rozumiecie to?!!! Myślałam że szlag mnie trafi!! Jak to może jej się opłacać skoro pracuje na rzesach tak dobrej firmy? I uwierzcie w tym mieście mają klientki tylko dziewczyny które robią to za grosze a nie robią tego wcale źle bo widziałam ich prace ... Drugi przykład to kobieta która najpierw robiła w domu, a teraz otworzyła swój salon gdzie za 3D bierze 150zł a za uzupełnienie 80zl i ma bardzo dużo klientek, które są zadowolone i wracają do niej. ... czy one idą na ilość czy o co chodzi ?? Jestem podłamana ... ja pracuje także na Secret lashes, skończyłam szkolenie na którym wyraźnie nam powiedziano, że za uzupełnienie powinno się brać 70% pełnej aplikacji, poniewaz to na tym zarabiamy , a większość stylistek u mnie w mieście bierze 50% i tak już bardzo niskich cen... Mimo to ze rzęsy wychodzą mi super to nie mam dużo klientek bo większość dziewczyn robiących w moim mieście robi to za grosze a wiadomo, że zwłaszcza młode dziewczyny wola iść tam gdzie jest taniej skoro mają za tak niska cenę dobre jakościowo rzęsy, które im się trzymają i sposób aplikacji tez jest w porządku. .. jestem okropnie wściekła, że to wszystko tak wygląda! !

Jaga4
13-09-2017, 10:23
Mi wszystkie niezbędne info przekazali w trakcie szkolenia w Madameart w Poznaniu (bardzo polecam). Nie mam problemu zwykle z doborem z wyborem produktów i narzędzi. Warto inwestować w te najlepsze :)

Caliope
26-09-2017, 09:51
A czy któraś z Was wykonuje lifting rzęs? Kosmetyczka u której robiłam rzęsy 1:1 stwierdziła, że mam tak dużo rzęs, że na przyszłość mam z tego zrezygnować i zrobić sobie właśnie lifting rzęs, bo efekt będzie super. Czytałam na ten temat trochę w internecie, ale nie wiem jaka jest rozsądna cena za tę usługę i jakiego efektu mogę się spodziewać ?

Joanna21
30-10-2017, 12:14
Lifting rzęs polega na ich podkręceniu i mocnym odżywieniu :) polecam Natural Lashes - zabieg trwa 1h i kosztuje 200 zł

brunettte97
13-11-2017, 10:33
Cześć dziewczynki :D
Chciałam się przywitać :) Jestem Kamila i zaczynam swoją przygodę ze stylizacją rzęs.
Tydzień temu ukończyłam kurs met. łączoną (1:1+2D-3D) w Szkole Select w Warszawie (ins Patrycja Zielińska)
(widziałam, że któraś z was już była na kursie u Patrycji :D )
W tym tygodniu będę ćwiczyła 1:1 na mamie, kuzynce, przyjaciółce i to będą moje pierwsze aplikacje, a mimo to już jestem przerażona! :D
Na kursie ręce mi się tak mocno trzęsły, że mialam ochotę zrezygnować na starcie. Gdyby nie Patrycja to pewnie by się tak to skończyło.

Takie pytanko mam - jak na dzień dzisiejszy sobie radzicie? bo widzę, że wątek się ciągnie już dłuuuugo :)
Pozdrawiam!

olasob
06-12-2017, 22:25
Hej!
Jestem Ola, zajmuję się przedłużaniem rzęs od 8 lat. Znalazłam coś, co Wam pomoże na początku kariery. Polecam gorąco, bo takiej książki dotąd nie było na rynku!
znajdziecie ją na stronie perfekcyjnakosmetologia - pl pod linkiem e-book kompendium wiedzy o przedłużaniu rzęs - polecam!

Joanna21
28-02-2018, 10:29
Na stronie https://naturallashes.pl, można przeczytać więcej o liftingu rzęs wraz z laminowaniem i botoksem :)

Julay
11-03-2018, 08:57
Witam po długiej nieobecnosci. Dziekuje bardzo Izi za rady duzo mi pomogły i przez ten okres kleiłam rzesy naokrągło no i chyba jestem spragniona doszkolenia do kogo sie udać zeby uzyskac dobre doszkolenie w rozsądnej cenie. Pozdrawiam :skacze::)

Awuca
15-03-2018, 09:11
Powiedzcie mi, jak długo trzyma się efekt przy przedłużaniu rzęs metodą 1:1? Można liczyć na kilka miesięcy spokoju?

iris
15-03-2018, 09:31
Powiedzcie mi, jak długo trzyma się efekt przy przedłużaniu rzęs metodą 1:1? Można liczyć na kilka miesięcy spokoju?



Na 3-5 tygodni spokoju


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

monkas
28-03-2018, 10:47
Apropo, dziewczyny czy któraś z Was robiła tę technikę?
https://www.new-nails.com/rzesy/przedluzanie-rzes-2d-8d-volume-russian.html
Jak to jest odbierane przez klientki? Macie zainteresowanie?
Słyszałam, że to jest aktualnie bardzo modne?

Daria33
04-06-2018, 23:14
A co jeszcze robicie oprócz przedłużania rzęs? Kreska na górnej powiece to makijażowy hit ostatnich lat – ja osobiście nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez podkreślenia oka eyelinerem czy kredką http://na-blogu.pl/zdrowie-i-uroda/perfekcyjna-kreska-na-powiece-na-dluzej/ To prosty trik, który pozwala na optyczne otwarcie i powiększenie oczu... To dla mnie podstawa obok przedłużania rzęs.

ruda21.14
21-06-2018, 10:44
Używałyście remover do rzęs od Beauty Lashes? Mają taki truskawkowy i jestem ciekawa jak się sprawuje: beautylashes.pl/produkty-plynne

ruda21.14
11-07-2018, 11:26
I jeszcze mam pytanko odnośnie kursu przedłużania rzęs. Byłyście kiedyś na takim? Jak to wygląda? I czy te ceny są normalne: https://beautylashes.pl/szkolenia ?

kinimini
22-10-2018, 19:35
A robiła któraś z Was ten zabieg laminacji i botoksu rzęs? Polecam :) bo o wiele naturalniejszy efekt niż po przedłużaniu. Poza tym nie ma potem problemów z wypadaniem rzęs jak to bywa przy przedłużaniu. Ja regularnie robię w Instytucie kosmetyki i medycyny estetycznej w Katowicach, cieszę się że wpadłam na takie rozwiązanie zamiast niszczenia swoich rzęs doczepkami

Aggi
08-02-2019, 08:46
Ja sama przedłużam rzesy, jestem po kilku kursach. W moim przypadku najlepiej pracuje mi się z rzęsami Diamond Silk Lashes, które zamowiłam na magniticalashes.pl - jak ktoś zaczyna swoją przygodą to mogą okazac się pomocne. Są bardzo dobrej jakości i łatwo się nimi pracuje.