PDA

Zobacz pełną wersję : Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2



Strony : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Agula Hol
02-09-2012, 18:40
Hej dziewczyny:) Myślę nad zakupem również płynu micelarnego do demakijażu który mogłabym dodawać klientką jako gratis, bo zawsze lepiej to wygląda, a skoro ja dopiero zaczynam to pomyślałam że to możne być dobry dodatek żeby je zachęcić, bo wiadomo zawsze to milej się robi ;) Oczywiście chciałam coś niedrogiego żeby na tym nie stracić za bardzo, zerkałam i znalazłam na allegro takie:

VICHY PURETE PŁYN MICELARNY DO DEMAKIJAŻU 30ML HIT (2594622532) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://sklepy.allegro.pl/vichy-purete-plyn-micelarny-do-demakijazu-30ml-hit-i2594622532.html) ten jest mniejszej pojemnoci ale firmy ktorą wszyscy znają

Marion Płyn Micelarny do oczyszczania i demakijażu (2573082861) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://sklepy.allegro.pl/marion-plyn-micelarny-do-oczyszczania-i-demakijazu-i2573082861.html) ten jest większy alefirma mi nic nie mówi

Co o tym sądzicie?

beata671
02-09-2012, 19:10
bardzo ciekawy pomysł:) można by się skusić ^_^
obydwa produkty wyglądają bardzo ciekawie. Zastanawia mnie skład tego z mniej znanej firmy bo na aukcji go nie widzę. no i Vichy znają wszyscy tak jak napisałaś, ale marion jest ok 1 zł droższy i 4 razy większy.
Hmmmm, sama muszę się zastanowić nad takim prezencikiem, może na święta? :skacze:

edytakon
02-09-2012, 20:16
Ją nam marion i pięknie pachnie i kupiłam normalnie w drogęrii

Izi
02-09-2012, 21:08
Ja mam Ziaja. Obecnie niebieski "ulga" i różowy jaśminowy 50+:D hi hi używam na zmianę w zależności od nastroju:), są jeszcze inne rodzaje wszystkie bardzo fajne:love:

Mysiaczeq
02-09-2012, 21:20
Dziewczyny ratujcie, dziewczyna dziś napisała do mnie, że jej rzęsy lecą :( pierwszy raz w życiu, dlaczego? Może klej? 2 miesiące na nim kleje. Jakie są objawy zestarzenia się kleju? Jak sprawdzić kiedy wymaga wymiany na nowy?

loginka
02-09-2012, 22:05
A leca jej z naturalnymi czy same rzeski odpadaja? Moze trafilas na faze wypadania i dlatego tak leca. Generalnie chyba nie sprawdzisz czy klej jest do wyrzucenia, ja sie trzymam zalecen dziewczyn ze po 3 miesiacach nalezy wyrzucic bo traci na wlasciwosciach, a przez upaly ten proces mogl ulec przyspieszeniu :)

Mysiaczeq
02-09-2012, 22:12
rzeski leca bez naturalnych, jakby klej nie wiazal, i tylko tej jednej dziewczynie :(

Izi
02-09-2012, 23:17
Może rzęski były źle przygotowane tzn. były zbyt mocno zanieczyszczone (tusz, krem) i nie zmyły się dokładnie, albo klientka zmoczyła je niedługo po nałożeniu, albo zastosowała niedozwolony kosmetyk, kurczaki przyczyn może być masa. A wcześniej już jej zakładałaś? Są osoby którym rzęsy nie chcą się trzymać i już:(

Mysiaczeq
03-09-2012, 05:38
Poinstruowałam ja jak ma sie obchodzic z rzeskami, zakladalam jej 1 raz, rzeski wizualnie byly czyste odtluszczone 2 razy :(

malutkaistotkaa
03-09-2012, 08:22
oooj no to nie fajnie sie dzieje..:(
nie mam pojecia moze faktycznie jest w fazie wypadania rzes

bombelkowa
03-09-2012, 09:24
jest tyle możliwość i powodów przez które mogą wypadać, że szok :/:
może umów się z nią jeszcze raz i spróbuj.. może to jej się nie trzymają a z klejem jest ok..
ja ostatnio pisałam, że jednej się nie trzymały.. okazało się, że się wykąpała ze 2h po aplikacji.. musiała mocno zmoczyć.. 2 raz jej założyłam i jest ok :ok:

marchewkowy_las
03-09-2012, 09:39
Mysiaczqu, nawet nie wiem, co ci doradzić. jeżeli nie jest to wina klientki (a w 80%przypadków właśnie tak jest), ja bym zmieniła klej, i może odtłuszczacz. przyczyn naprawdę może być wiele. ale nie jesteś z tym sama. mi też to się przydarzyło i nadal nie wiem, co zawiniło :/:

wisienkakwspz
03-09-2012, 14:07
marchewkowy_las znalazłam Twoje rady dotyczące płatków z kolagenem, zastosowałam w praktyce i jest o niebo lepiej - dziękuję Ci mądra kobieto :master:

A żeby nie było offtopu to dodam, że ostatnio klientka też przyszła, że jej poodpadały i to po 1,5 tyg, zmieniłam klej i na razie jest cisza, mam nadzieję, że to było to... Wogóle to przez przypadek zmieniłam klej na hs4 i jestem mega zadowolona :D

Mysiaczeq
03-09-2012, 15:48
Dziekuje dziewczyny za rady, zawsze podnosicie na duchu, zdziwiona jestem bo 1 raz cos takiego spotkalam, napisala potem ze 30 rzes jej zostalo, tylko nie zrozumialam czy na oko czy w ogole, caly czas kleje tak samo wiec nie wiem czemu, a klej ma 2 mies. po tej dziewczynie tez kleilam na tym samym i zadowolone. Odtłuszczacz też ma 2 miesiące, wszystko z EVO więc wątpię, że wina odtłuszczacza, a może być, że za mało kleju dałam i nie dokleiło się dobrze, bo kleiłam przy otwartym oknie i klej na kamieniu tak sie troche ciagnal (zgęstniał mimo, że w opakowaniu jest ok), ale jak zamknelam bylo juz ok. Postawiłam kropelkę w innym miejscu i dalej kleiłam, może to dlatego?

śmieszna
03-09-2012, 17:01
Zrobiłam porównanie rzęs z 2 firm SL oraz XXLashes. Może dla początkujących, tak jak ja, będzie to pomocne. Moje pierwsze i ogólne spostrzeżenie XXL są cieńsze, co za tym idzie delikatniejsze od SL

gosiail
03-09-2012, 18:52
Cześć Forumowiczki:)
Po kilku ładnych miesiącach weszłam odwiedzic forum i widze ze duzo sie zmieniło:)
Edytakon i Dzikakura gratulacje :) nie marnujecie czasu super:)
Część nadrobiłam ale tego za duzo na raz:)
Zainteresowały mnie aplikacje 2:1, 3:1, norki i nabrałam duzej ochoty na doszkolenie:)
Napiszcie prosze czy nie macie w planach zaczepic o szczecińskie albo gdzie najbliżej moge z Wami powspółpracować:) jaki koszt takiego doszkolenia i czy zbieracie jakąś grupe czy indywidualnie ? Co myslicie o klejeniu dołu bo cisną mnie o to klientki:)
pzdr:)

śmieszna
03-09-2012, 23:31
trudna sprawa z dołem bo trzeba by na otwartych oczach i wtedy dziewczyny bedą płakać ja bobry, a jak wtedy klej ma trzymać?

Agula Hol
04-09-2012, 09:02
Są kleje do przedłużania rzęs na otwartym oku, ale wiadomo trzymają się one krócej. Jak zaczęłam przedłużać rzęsy u kosmetyczki to kilka razy skusiłam się również na dolne ale nie polecam ( kosmetyczka twierdziła że na dole przykleja się rzęse syntetyczną co kilka rzęs naturalnych, żeby efekt był bardziej naturalny, dł. 7 lub 8.), Nie dlatego że oczy łzawią, ale dlatego że efekt jest fajny tylko przez kilka dni, gdy rzeski zaczynają wypadać to nie wygląda to za dobrze, bo po tygodniu w jednym oku zostały mi 3 rzęski, a w drugim 5., więc musiałam malować. Jest to dobre na jakąś okazje ale nie na codzień bo efekt krótkotrwały.:[
:papa:

edytakon
04-09-2012, 09:15
Cześć Forumowiczki:)
Po kilku ładnych miesiącach weszłam odwiedzic forum i widze ze duzo sie zmieniło:)
Edytakon i Dzikakura gratulacje :) nie marnujecie czasu super:)
Część nadrobiłam ale tego za duzo na raz:)
Zainteresowały mnie aplikacje 2:1, 3:1, norki i nabrałam duzej ochoty na doszkolenie:)
Napiszcie prosze czy nie macie w planach zaczepic o szczecińskie albo gdzie najbliżej moge z Wami powspółpracować:) jaki koszt takiego doszkolenia i czy zbieracie jakąś grupe czy indywidualnie ? Co myslicie o klejeniu dołu bo cisną mnie o to klientki:)
pzdr:)

Gosiail
ja jestem z Poznania Kura z Gdynia. Zadna z nas nie planuje grupowych warsztatow. na naszej stronie masz caly cennik szkoleń.
co do dolnych... to sa dwie metody :) i ja obu uczę (ale to kwestia rownież doszkolenia) :) a dodatkowo mozna je LONG effect Mascara potraktowac i tez fajny efekt jest

śmieszna
06-09-2012, 00:50
Dziewczyny, a jak się klei rzesy Y? polecacie??? jeśli już gdzieś było to przepraszam, nie mogłam znaleźć - szczerze próbowałam...

marchewkowy_las
06-09-2012, 11:00
mi ciężko się na nich pracowało, Y grubości 0,20 rozpadały się na dwie osobne rzęski, drugi minus - u podstawy mają już warstwę kleju, a przecież my rzęsę też musimy w kleju zanurzyć, nie wygląda to estetycznie. ja nie zaprzyjaźniłam się z Y.

śmieszna
06-09-2012, 14:54
czy ten klej u podstawy można porównać do tego, co jest przy kępkach ?

Zuuzaneczka
06-09-2012, 18:08
Ja się podpisuję pod Marchewkowym :) nie lubię rzęs Y, mają strasznie grubą podstawę i ogólnie jakieś nie za piękne są...

malutkaistotkaa
07-09-2012, 09:33
kochanie mam pytanie na szybko kupilam wczoraj rzeski kolorowe jak je doczepiac?? najpierw zakladam wsyztskei czarne na koncu doczepiam kolorowe?? i wtedy doczepiac juz do tej sztucznej??
pomooocccyyy:)

Izi
07-09-2012, 10:00
Malutka albo czarna albo kolorowa, chyba że zastosjesz "po całości" 2:1. (przynajmniej ja tak robie)

malutkaistotkaa
07-09-2012, 10:35
ahaaa w ten sposob.. cyzli nie moge na calosci 1:1 i pozneij tylko kolorowe doczepic??
czyli zrobei jak napisalas !! dzieki wielkieee

a czy klej nie zabarwi jej??

Izi
07-09-2012, 11:34
Jeśli masz zamiar wkleić ich duuużo to najlepiej zastosować klej bezbarwny, ale jak chcesz tylko dać kilka żeby uzyskać refleksy to spokojnie możesz wklejać na ten którym kleisz reszte. Nom oczywiście nie zapaćkaj za bardzo rzęsy kolorowej szczególnie jeśli jest jasna:D tzn. nie mocz jej po sam czubek:D


No i oczywiście rób fotkę:)

malutkaistotkaa
07-09-2012, 15:31
dzieki!!!:) tak tez zrobilam dziewczyna chcial w kacikach fiolecik i nei za duzo ale powiem wam ze kompletnie nic nei widac na zdjeciu..:/

niestety.. wstawie je pozniej:)

dzikakura
08-09-2012, 12:54
malutka, mozesz tak jak mowisz zrobic, najpierw wyklejasz wszystkie czarne, a potem gdzie niegdzie doklejasz kolorową, jak w metodzie 2:1, szczegolnie, że przy zblizaniu się do kącika zew mamy tam mniej rzęs, a jak dziewczyna nie jest posiadaczką bujnych naturalnych wachlarzy to kazda czarna syntetyczna doczepiona na wagę złota:skacze:. Jeśli masz rzęsy kolorowe 0,2 to do doklejenie tych kolorowych do juz zaaplikowanych syntetycznych dobieraj grubszą naturalną rzęsę, zeby nie obciążyć całej konstrukcji. Można w ten sposób, można kleić 1:1 kolorowymi, w kącikach, wszystko można, zasada głwóna jest jedna "róbta co chceta, tylko nie obciążajta i nie sklejajta naturalnych rzęs":skacze:

marchewkowy_las
09-09-2012, 09:42
podpisuję się pod dzikąkurą wszystkimi rzęsami :)

Agula Hol
10-09-2012, 11:08
Witajcie. Dziewczyny czy po odtłuszczeniu rzęs powinno się dawać primer czy nie koniecznie?

Chodze na rzęski do dziewczyny która pracuje na SL ale nie wiem co się dzieje bo jest coś nie tak. Rzęski odpadaja bez naturalnej, poprostu się odklejają, po 2,5 tyg po uzupełnieniu mam już zaledwie po kilka rzęs na kadym oku, a dodam że chodze regularnie max. co 2,5 tyg bo patrzeć już na to nie mogę, wiem też że to nie tylko ja tak mam bo znam pare osób które robiły również u niej. Ona twierdzi że klej z SL się pogorszył i pisała już do nich meila w tej sprawie, bo musi wymieniać go co 1,5 miesiąca bo klientki narzekają, ale mówi że tak się dzieje od niedawna( kilka miesięcy) bo nigdy wcześniej nie miała z tym problemów. Dodam jeszcze że to nie z mojej winy bo przez 2 dni nie myje okolic oczu, ie robie nawet makijażu, żeby go potem nie zmywać, nie przecieram oczu, jestem na tym punkcie naprawde przewrażliwiona a i tak odpadają. Co o tym sądzicie? Czytałam wczęsniejsze posty że to wina źle odtłuszczonych rzęs lub kleju najczęściej. Chyba będę musiała poszukać nowej "rzęsistki".

bombelkowa
10-09-2012, 13:27
jest wiele powodów dla których mogą spaść rzęsy...
ale skoro powtarza się to u klientek to musi być wina albo materiału albo techniki pracy. Dziewczyny pracują na sl i nie kojarzę żeby któraś narzekała na klej :huh:

iivonka
10-09-2012, 13:49
Dziewczyny mam mały problem... zrobiłam w te sobotę klientce rzęsy 1;1 klejem Noble Lashes ultra +, po zakończonym zabiegu Pani miała zaczerwienione oko i łzawiła. Innym klientkom tez robiłam rzęsy tym klejem i efekt zaczerwienionych oczu schodził do 40min po zabiegu. Niestety w przypadku ostatniej mojej klientki było inaczej. Następnego dnia dostałam od niej informację że nadal ma zaczerwienione oczy i ją bolą i swędzą. Klej utrwala się do 48 godz.,wiec myślałam że opary kleju tak działają na oczy tej Pani. Niestety dziś(poniedziałek) napisała mi smsa, ze ma zwolnienie lekarskie i dostała antybiotyki, bo okazało się, że lekarz stwierdził zapalenie spojówek. Myślicie że klej mógł wywołać taka alergię?Napiszcie mi proszę swoje spostrzeżenia. Nigdy do tej pory nie miałam takiego przypadku i szczerze mówiąc to jestem przerażona i zmartwiona moją klientką :(
może doradzicie mi jakiś klej dla alergików lub inny dobry

śmieszna
10-09-2012, 13:51
Ja mam klej z sl kupiony na poczatku sierpnia. I też mi się wydaje, że jakoś teraz jakby gorzej trzymał. Ale ja jestem poczatkująca więc moga być też inne przyczyny. Mam ultra bond. i nawet jak robiłam na sobie blinka to mi wypadają... Mam zamiar kupić inny klej dla porównania...

Malgosia300
11-09-2012, 00:34
59120
:leze::wow::DDziewczyny moje zakupy przyszly :)

iivonka
11-09-2012, 07:24
Dziewczyny mam mały problem... zrobiłam w te sobotę klientce rzęsy 1;1 klejem Noble Lashes ultra +, po zakończonym zabiegu Pani miała zaczerwienione oko i łzawiła. Innym klientkom tez robiłam rzęsy tym klejem i efekt zaczerwienionych oczu schodził do 40min po zabiegu. Niestety w przypadku ostatniej mojej klientki było inaczej. Następnego dnia dostałam od niej informację że nadal ma zaczerwienione oczy i ją bolą i swędzą. Klej utrwala się do 48 godz.,wiec myślałam że opary kleju tak działają na oczy tej Pani. Niestety dziś(poniedziałek) napisała mi smsa, ze ma zwolnienie lekarskie i dostała antybiotyki, bo okazało się, że lekarz stwierdził zapalenie spojówek. Myślicie że klej mógł wywołać taka alergię?Napiszcie mi proszę swoje spostrzeżenia. Nigdy do tej pory nie miałam takiego przypadku i szczerze mówiąc to jestem przerażona i zmartwiona moją klientką :(
może doradzicie mi jakiś klej dla alergików lub inny dobry

a może płatki kolagenowe są tu przyczyną?

Izi
11-09-2012, 09:48
jeju jeju ile kleju:P

Malgosia300
11-09-2012, 11:49
:love:to nie tylko dla, mnie zamawialam dla 2 osob :) bedziemy sie dzielic :) :haha:

Zen.
11-09-2012, 13:14
u mnie własnie takie zakupy sie szykują niebawem, trzeba zrobić zapasy :D

marchewkowy_las
11-09-2012, 13:30
Witajcie. Dziewczyny czy po odtłuszczeniu rzęs powinno się dawać primer czy nie koniecznie?

ja zawsze po odtłuszczaniu nanoszę primer.


po zakończonym zabiegu Pani miała zaczerwienione oko i łzawiła. (...) ma zwolnienie lekarskie i dostała antybiotyki, bo okazało się, że lekarz stwierdził zapalenie spojówek. Myślicie że klej mógł wywołać taka alergię? :(
nie wiemy, jaki typ zapalenia spojówek ma klientka. podejrzewam, że jest niezakaźne, na tłe alergicznym.
klej jak najbardziej mógł wywołać alergię. u mnie i moich klientek alergia przejawia się podobnie - następnego dnia po aplikacji, oczy spuchnięte z rana, swędzą, objawy same ustępują po 3 dniach w przypadku kleju HS-5, w przypadku U+ jest gorzej, następnego dnia mam ochotę wydłubać sobie oko, nie potrafię się obejść bez maści ze sterydami (w baaardzo małych ilościach)


a może płatki kolagenowe są tu przyczyną?
też możliwe.

Askar
11-09-2012, 15:57
59120
:leze::wow::DDziewczyny moje zakupy przyszly :)

Toś poszalała! :wow::D:

Zuuzaneczka
11-09-2012, 21:02
59120
:leze::wow::DDziewczyny moje zakupy przyszly :)

Ja pierd.... PRZEPRASZAM ale strasznie zazdroszczę!!!! Właśnie kompletuję zamówienie w Evo i myślałam, że ja dużo zamawiam, ale jak zobaczyłam tę fotkę to padłam :ok::ok::ok:

carmenita
12-09-2012, 00:24
Ja używam produktów z Looksus Lashes i jestem bardzo zadowolona. Rzęsy generalnie tylko i wyłącznie 0,25. Efekt jest piękny i klientki robią wielkie "wow", długości wiadomo wg.preferencji. :) Powiedzcie mi jeszcze coś na temat utrwalacza. Czy naprawdę przedłuża trwałość rzęs?
Nie wiem czy to dobra rubryka, ale powiedzcie mi coś na temat szkoleń instruktorskich z przedłużania rzęs. Czy trzeba mieć właśną działalność we wszystkich firmach, jaki jest średni koszt i czy są jakieś zobowiązania po zrobieniu takiego szkolenia. :)
Dziękuję. :)

daisy77
12-09-2012, 10:54
a ile rzęs kochane przyklejacie do jednej powieki ??? bo ja chyba caly zapas wytrace przy swoich klientkach :(

Izi
12-09-2012, 11:06
Daisy ile się da:) Ja omijam jedynie baby lashes a tak to kleje do wszystkiego co utrzyma mi rzęskę sztuczną. Nigdy nie liczyłam na sztuki... ;] Ale są osoby co mają tych rzęs faktycznie miliony, może masz same takie klientki obdarowane hojnie przez naturę. Jaki później boski efekt:love:

dzikakura
12-09-2012, 12:26
Agula Hol-prawdopodobnie zla technika aplikacji, Twoja stylistka być moze za bardzo "osusza" rzęsę i w momencie przykladania do rzesy naturalnej nie ma na niej zbyt wiele kleju, ale jak mowią dziewczyny powodów moze byc wiele

ivonka-ultra plus jest klejem o duzej emisji oparów, on zawsze był taki(niezaleznie od firmy, ktora dystrybuuje ultra plus) ze efektem ubocznym byly czesto zaczerwienione łzawiące oczka, a jeśli oczy łzawią, a są wrażliwe, a klej jeszcze świeży i "pracujący" to zapalenie spojówek prawie pewne. Musisz spróbować jakiś klej mniej piekący, że tak powiem, (moze byc nasz D plus-wiem reklama, ale wiem, że admin mnie nie zabije.. może):) w trakcie aplikacji jeśli wiesz, że klientka ma wrażliwe oczy, sprawdzaj co rusz, czy płatek nie dostał się na tzw "linię wody", czy kolagen nie wyciekł, jesli wyciekł, odklej platek wyciągnij nadmiar kolagenu-przyklej płatek z powrotem, odczekaj ok 3-5 minut przy każdorazowym otwarciu oka przez klientkę. Każda łza w przypadku wrażliwych oczu jest nieporzadana. Zwizualizuj sobie to tak: klej, jego opary, mieszają się ze łzą i "myją" tym gałkę oczną-morderstwo:D

daisy-na oku jest od 80 nawet do 200 rzes, wyklejmy wszystkie, pomijamy baby lashes, male rzęski bez wykształconej końcówki (wyglądają jakby były obcięte na koncu)

carmenita- jednym z warunków bycia instruktorem jest własna działalność gospodarcza. Ty otrzymujesz od kursantki wynagrodzenie, więc powinnaś odprowadzić od tego podatek, a firma której instruktorem jestes wystawia certyfikat, za który ty płacisz firmie , a więc firma również musi odprowadzić podatek od zarobku za certyfikat, w ten sposób fiskus ma i Ciebie i firmę "na widelcu" jeśli będziesz robiła to "na czarno" to w prostu sposób narażona jesteś na kontrolę skarbową, a wtedy może być problem. Firma której instruktorem jesteś pomimo tego, że to nie ją dotyka ewentualna kara za nieodprowadzenie podatku, powinna zażądać od ciebie dokumentów prowadzonej działalności gospodarczej, jeżeli chodzi o ceny to szkolenia instruktorskie kształują się od 1600 do 3000 złotych i to jest i tak taka artymetyczna średnia orientacyjna:)
P.S. Marchewkowy dłub se oko nie do końca, bo tak głupio.. urzęsiona, ale bez oka:D

wisienkakwspz
12-09-2012, 12:37
Szybkie pytanie - czy przy uzupełnieniu można zmienić rodzaj rzęs? Np. klientka ma minki z evo, a ja chcę jej silki założyć... Nie będzie to źle wyglądać? Bo ogólnie chcę przejść u niej na silki...

marchewkowy_las
12-09-2012, 15:01
hehehe "urzęsiona, ale bez oka" :crazy:

wisienko, ja nie widzę problemu, mieszałam z Evo silki i minki nawet podczas tej samej aplikacji, np silki miałam 10mm, a minki 11mm ;) wszystko pięknie. nie znam powodu, dlaczego nie można by było mieszać rodzaje rzęs. a może nie można i zaraz mi dziewczyny z Evo dadzą :aty: choć klientka nie narzeka, ja też :wstydek:

edytakon
12-09-2012, 16:21
Wisienko pewnie ze mozna mieszac nie ma problemu, chociaz jesli zalezy Ci na danym efekcie - mocnym to dajemy same silki, ale jesli chcesz przejść z jednej stylizacji do drugiej to nie ma problemu

wisienkakwspz
13-09-2012, 13:38
Dzięki dziewczyny, następnym razem zrobię mixa, bo teraz się obawiałam, gdyż z lewego oka strasznie jej poleciały i nie chciałam, żeby było widać dużą różnicę... I właśnie mam problem, bo już 2 raz jej z tego lewego oka tak poleciały :/: Dodam, że okropnie jej się te rzęsy krzyżują i do tego w dół idą, tak, że na płatku się praktycznie opierają - macie jakieś rady?

dzikakura
13-09-2012, 17:21
wisienka, pewnie, ze mamy, niech laska przestanie spac na lewej stronie :skacze:, moze poduszka mala po lewej stronie wlozona miedzy twarz a ramie wystarczy, przysiegam, mam taka klientke, ktora aby rzesy oszczedzic obklada sie poduchami z dwóch stron i spi prosto jak w trumnie:D

iivonka
13-09-2012, 19:23
Dziewczyny - czy Pani po przebytej operacji zaćmy(jakieś cztery lata temu) może nałożyć sobie rzęsy...wiem że zaćma to przeciwwskazanie do zabiegu, ale jesli już jest po - co myslicie na ten temat,poradźcie bo klietka mnie prosi o rzesy, a ja nie wiem co mam jej odpowiedzieć...
chciałam jeszcze podzielić sie moim doświadczeniem...
wiadomo że szewc bez butów chodzi, ale postanowiłam sprzeciwić się losowi i skorzystać ze sposobności by ktos mi choć raz nałożył rzęsy...Pierwsza kosmetyczka kiedys strasznie szarpała mnie, że miałam ochotę zejść z fotela,ale rzęsy dobrze się trzymały i były ładne. Druga - przedwczoraj nałożyła rzęsy które na następny dzień odpadły - niemal połowa...co mogło byc przyczyną?Poszłam z reklamacją i Pani otworzyła nowy klej...zobaczymy dziś wieczorem jak przeczeszę rzęsiska i powiem szczerze, że aż się boję,że stracę je ponownie:(

marchewkowy_las
13-09-2012, 22:09
Też mam klientkę, która się okłada poduszkami i śpi tylko na plecach. nie zauważyłam, by wpływało to na trwałość aplikacji. Ale podobno jest to świetny sposób na uniknięcie zmarszczek.

Zaćma nie dyskwalifikuje klientkę do wykonania zabiegu przedłużania rzęs.

dzikakura
15-09-2012, 03:29
ivonka, wszelkie zabiegi "na oku" ktore odbyly się dluzej niz rok wczesniej nie są przeciwskazaniem do zabiegu przedlużania rzes, a szczegolnie zaćma-jak napisała marchewka:D Klej śmiało

przyczyn moglo byc wiele, zly, stary klej, zla aplikacja etc

marchewkowy, moze i dobrze wplywa na zmarszczki, ale na rzesy rowniez calkiem fajnie, bo se kobita rzęs w trakcie snu nie ugniata:D, no bo jak ma sie przekrecic na bok, jak ją walki pod szyją blokują?:D. Gniecenie 8 godzinne rzęs nie wplywa na ich trwalosc:D

iivonka
15-09-2012, 15:36
Dziewczyny - czy Pani po przebytej operacji zaćmy(jakieś cztery lata temu) może nałożyć sobie rzęsy...wiem że zaćma to przeciwwskazanie do zabiegu, ale jesli już jest po - co myslicie na ten temat,poradźcie bo klietka mnie prosi o rzesy, a ja nie wiem co mam jej odpowiedzieć...
chciałam jeszcze podzielić sie moim doświadczeniem...
wiadomo że szewc bez butów chodzi, ale postanowiłam sprzeciwić się losowi i skorzystać ze sposobności by ktos mi choć raz nałożył rzęsy...Pierwsza kosmetyczka kiedys strasznie szarpała mnie, że miałam ochotę zejść z fotela,ale rzęsy dobrze się trzymały i były ładne. Druga - przedwczoraj nałożyła rzęsy które na następny dzień odpadły - niemal połowa...co mogło byc przyczyną?Poszłam z reklamacją i Pani otworzyła nowy klej...zobaczymy dziś wieczorem jak przeczeszę rzęsiska i powiem szczerze, że aż się boję,że stracę je ponownie:(

dziękuje kochane za odpowiedź dotyczącą zaćmy...moja Pani ma już nowe śliczne rzęski - jest zadowolona:)
a te moje rzęsiska... no niestety wypadły znowu...teraz wyglądają jak po około 3-4tyg. noszenia, jakbym była przed uzupełnieniem,a dopiero we wtorek je nałożyłam:(
no cóż szukam dalej stylistki dla siebie...

śmieszna
15-09-2012, 15:40
Dziewczyny chciałabym podzielić się z Wami tym, co usłyszałam wczoraj od znajomej. Była 2 tyg temu na przedłużaniu rzęs w salonie w Wawie z groupona. Na wejściu Pani zapytała ją czy chce plastry czy płatki. plastry były w cenie, za płątki salon chciał 15 zł i teraz uwaga... za 1 oko! POwiedzcie mi czy to jest praktyka stosowana bo mi do tej pory wydawało się, że płatki, patyczki, szczoteczki, klej,płyny i rzęsy są wliczone w cenę usługi. Dla mnie osobiście to zdzierstwo! Do tego aplikacja wykonana była strasznie- rzęsy posklejane , w kącikach wew niedorobione. To już ja , która jestem początkująca uważam, że zakładam o niebo lepiej.
Po co reklamować się na grouponach itp. jeśli takim przyjęciem klientki od razu ją się zraża? NIe rozumiem...:o

Askar
15-09-2012, 16:15
No ja nawet bym nie wpadła na to by doliczać za płatki...
Myślę, że może to być "wina" Gruponu- skoro biorą mało, to doliczają za co się da...

Edytkaa
15-09-2012, 20:41
Witam Was serdecznie :)
Jestem tu pierwszy raz, bardzo fajne forum wiele ciekawych, pomocnych rzeczy się dowiedziałam za co bardzo Wam dziękuje:kwiatek: Mam jedno pytanko czy primer ma jakaś swoją ważność? Po jakim czasie go wymieniacie, czy w ogóle wymieniacie czy używacie tak długo aż Wam się skończy?
A tak na marginesie tak się naczytałam o tym kleju HS5 ze skusiłam się zamówić i nie mogę się doczekać i zrobić rzęski niah niahh :) hehe
Pozdrawiam Was dziewczynki:) i czekam na szybką odpowiedź ;):skacze::skacze::skacze::skacze::skacze::skacze: :skacze:

Zuuzaneczka
15-09-2012, 20:56
Dziewczyny chciałabym podzielić się z Wami tym, co usłyszałam wczoraj od znajomej. Była 2 tyg temu na przedłużaniu rzęs w salonie w Wawie z groupona. Na wejściu Pani zapytała ją czy chce plastry czy płatki. plastry były w cenie, za płątki salon chciał 15 zł i teraz uwaga... za 1 oko! POwiedzcie mi czy to jest praktyka stosowana bo mi do tej pory wydawało się, że płatki, patyczki, szczoteczki, klej,płyny i rzęsy są wliczone w cenę usługi. Dla mnie osobiście to zdzierstwo! Do tego aplikacja wykonana była strasznie- rzęsy posklejane , w kącikach wew niedorobione. To już ja , która jestem początkująca uważam, że zakładam o niebo lepiej.
Po co reklamować się na grouponach itp. jeśli takim przyjęciem klientki od razu ją się zraża? NIe rozumiem...:o

Ja nigdy nie doliczałam za płatki, bo to dla mnie standard, ale moje dwie znajome stylistki jeszcze do niedawna robiły to z pełnym przekonaniem (za płatki trzeba było dopłacić 10zł).

marchewkowy_las
15-09-2012, 21:37
za płatki, ani inne jednorazowe materiały nie doliczam.
oczywiście, że primer ma termin ważności. producent zapewnia 6 miesięcy od momentu otwarcia.

Edytkaa
15-09-2012, 21:46
Dziekuje bardzo za odpowiedz :kwiatek: jaki byście proponowały primer? jakiego używacie?

Izi
15-09-2012, 22:02
Ja stosuje Lash Primer z Blink Lash Care, jak dla mnie jest OK.

bombelkowa
15-09-2012, 22:13
ja też nie doliczam.. stosuję i płatki i taśmę.. w zależności od klientki.. choć ostatnio preferuję taśmę :):ok:

Edytkaa
15-09-2012, 22:46
Jeszcze mam jedno pytanko słyszałyście coś o firmie Gabrielle? dokładnie chodzi mi o to czy ktoś miał styczność z ich rzęskami? :co:

bombelkowa
16-09-2012, 10:03
PUDELEK - Kardashian ma RZĘSY Z FUTRA NOREK! (http://www.pudelek.pl/artykul/43263/kardashian_ma_rzesy_z_futra_norek/) :D osobiście uważam, że na tych zdjęciach ma obrzydliwe rzęsy :huh:

marchewkowy_las
16-09-2012, 11:34
gdyby je nie tuszowała, wszyscy by podejrzewali, że ma naturalne ;) dziewczyny, a macie takie klientki, które nie mogą się powstrzymać od malowania tuszem? i nie mówię o malowaniu po 3-ch tygodniach, kiedy rozumiem, że chciała zamaskować luki, tylko o malowaniu nawet świeżo zrobionych rzęs, by uzyskać właśnie efekt oczu Kardashian - pozlepiane tuszem końcówki. tłumaczy, że wszyscy wtedy myślą, że to są jej naturalne :D

Iraa
16-09-2012, 12:13
Ala ja mam takie dwie i do szału mnie doprowadzają,ja się tak staram,a ona wychodząc już maluje dolne,przy okazji "trochę" górne i jest cała happy,a ja załamuję ręce,że moja praca jest tak "marnowana" ;/
A później się dziwią,że szybciej wypadają,a ja mam dodatkową robotę przy korekcie...

Zuuzaneczka
16-09-2012, 12:46
Dzięki Ci Panie że mam normalne klientki... Grzecznie się stosują do moich zaleceń, nie tuszują rzęsek, ewentualnie dolne, ale tego przecież nie bronię :D ostatnio miałam pacjentkę z rzęsami od kogoś innego, same resztki, polepione, grudy kleju, kiła i mogiła, spieszyła się to jej zaczęłam to wyciągać normalnie pęsetami. Odczepiam jedną, babka syczy że boli, przeprosiłam, choć wydawało mi się, że zrobiłam to bezboleśnie. Syczała przy każdej następnej, coś mi nie grało :huh: W pewnym momencie tylko dotknęłam rzęs pęsetą, a ona mi zapiszczała :o mówię do niej "ojej, ja jeszcze nic nie zrobiłam, teraz tylko dotknęłam pęsetą Pani rzęsek", a ona "a no tak tak wiem, ja tylko tak sobie..." :leze: agentka! :D

dzikakura
16-09-2012, 12:54
śmieszna- ja sama doliczałam kiedyś za płatki - 5 złotych, czyli tyle ile sama płaciłam, klientka miała do wyboru, albo ciągnącą taśmę, albo płatki, ale.. uwaga, robiłam to wtedy kiedy rzęsy miałam po 90 złotych, a uzupełnienie po 60 złotych. Cena po prostu była .. zbyt mała, aby nie doliczać za te płatki. W przypadku, kiedy za dopełnienie ktoś płaci 6 dyszek, a ja za same płatki 5 złotych, to sama rozumiesz, każda złotówka się liczy. Ale to było daaaawnooo:skacze:. Teraz mam dobrze skalkulowane ceny i klientka za płatki dodatkowo nie płaci, ale w dalszym ciągu tak uczę kursantki, aby na początku swojej drogi, kiedy to biorą za zrobienie rzęs kilkadziesiąt najczęściej 40-50 zł ( oklejają na początku swoje znajome, przyjaciółki, czy rodzinę), niech zaproponują takie rozwiązanie, bo przecież im nic z nieba nie spada, a materiał też coś kosztuje, a przecież musiały wydać i na szkolenie i na pakiet rzęsowo-startowy średnio ok 1000 złotych. Kiedy jednak podniosą cenę, bo już się czują wystarczająco pewnie, poprawnie robią rzęsy i nie zajmuje im to 4 godzin same rezygnują z dopłat za płatki

Co do grupponow, nikt śmieszna nie rozumie tego fenomenu, że coś co kosztuje grosiki i ma być reklamą usługi, by klientka skusiła się i wróciła na usługę już pełnopłatną jest partolone i robione byle jak, naprawdę nikt tego nie rozumie, bo 59, czy 69 złotych za rzęsy to nie zarobek, tylko to ma być w założeniu reklama, by potem po normalnych cenach klientki przyciągnąć, ech... niewytłumaczalne:/:

marchewkowy las- mam taką jedną gigantkę, ktora maluje rzęsiory i to od razu po zrobieniu, a potem ma pretensje, ze po tygodniu zostaje ich kilkanascie sztuk i nie daje rady jej wytłumaczyć,że jak już musi, to żeby jechała same końcoweczki, jędzie od podstawy, potem to demakijażuje i wyrywa ze swoimi... ech....

edytka-ja używam naszego - evoskiego, całkiem przyzwoity jest

bombelkowa, u mnie się przyjęła nazwa nawet, rzęsy a la Kim kardashian. Znaczy cięzko, dużo grubo- moje babki tak to rozumieją no i im robię takie te no "Kardashiany":D i oczywiście, wiedzą, że Kardashiany osłabiają rzęsy, ale cóż.... można odmówić, tylko co to da? Pojdzie do kogoś innego i zapewne otrzyma Kardashiana pająka:) (czyli długo, ale rzadzizny):skacze:

przykład "Kardashiana" gornego, bo i na dół czasem kardashiana machnę, ale przedłużką, albo jak dziewczyna ma dobre, że tak powiem-warunki naturalne to Long Effect Mascarą .

bombelkowa
16-09-2012, 15:03
wow... trochę rzęsiory :D
jakie to?

Agula Hol
16-09-2012, 16:06
Kura ty to masz zdolności, rzęsy to wybór klientki ale zazdroszcze takich umiejętności :)

iivonka- ja też nada szukam dobrej stylistki dla siebie i nic, nie jesteś sama ;)

Pomału kompletuje mój zestawik, zdecydowałam się na rzęsy SL a pozostałe akcesoria, primer, pincety, itd z Evo. Mam nadzieję że mnie nie zawiodą :cwaniak2: wybór dokonany po przeczytaniu Waszych opini, więc dzięki wszystkim za to że jesteście :* :ok::ok::ok:

Jeszcze mam pytanie w związku z tą głową szkoleniową, czy posiada ona naturalnie wyglądające rzęsy i czy warto ją kupić? Dzięki :)

marchewkowy_las
16-09-2012, 18:12
ja bym nie kupowała główki treningowej. rzęsy tam są zupełnie inne, niż klientki mają w rzeczywistości.

dzikakura
16-09-2012, 22:54
Aga Hol- to nie zdolności, to trenig, ja jestem mocnym zdeterminowanym czeladnikiem, z trzyletnią praktyką popartą setkami aplikacji.

bombelkowa - Evo Silk Diamond - 14, 12, 11, 9 0,15 C i 12, 11, 0,1 C oraz o,1 9 mm skręt B

z tego, co wiem z glówką treningową jest ten problem, że ma proste, sztywne syntetyczne rzęsy do tych gałek przylepione, zupełnie nie oddają one tego jak wyglądają i jak zachowują się naturalne rzęsy, nie ma tez problemu z separacją rzęs, bo one -na twej główce nie nachodzą na siebie, nie krzyzują się, tak naprawdę ćwiczy się tylko moment samego przyklejania rzesy, nie wiem, czy to odrobinkę nie za mało:/:

Izi
17-09-2012, 09:32
A ja na swoim kursie miałam główkę, bez rzęs:leze::huh::leze::o:leze:

sylla
17-09-2012, 10:14
JA też na kursie miałam głowę bez rzęs. Ale tylko chwilę na niej próbowałam.

Edytkaa
17-09-2012, 13:48
Ja również nie kupowałabym główki treningowej. Poćwiczyć lepiej na mamie czy koleżankach...:hi:

edytakon
17-09-2012, 13:56
Wtedy napierw rzesy w pasku aplikujemy a na nie aplikacja 1:1 :)?

Izi
17-09-2012, 18:33
Kochane od góry są moje stare kolorowe pęsetki, czarne to świeży zakup. Moje są obie proste, jedna delikatnie profilowana ale nadal prosta. Mam głupie pytanko: czy ja dobrze chwytam tą wygiętą? (tak pionowo) Czy to nią separujemy rzęsy? Przyzwyczaiłam się do prostych i praca na jonostickach to dla mnie będzie nowość. Nie miałam z nimi do czynienia i nie chcę się na nich wyżyć przy pierwszym podejściu;] Dobrze się Wam na nich pracuje? A może nikt takich nie używa :o

59503

loginka
17-09-2012, 19:32
Izi ja uzywam takich peset od poczatku przygody z rzesami, czyli od szkolenia :) prostą separuje rzęse a zakrzywiona przyklejam rzeski :) nigdy nie pracowalam na 2 prostych wiec nie mam porownania, ale nie wyobrazam soebie jak bym mogla chwycic rzeske prosta penseta i ja rowno przykleic hehe :) kwestia przyzwyczajenia :)

dzikakura
17-09-2012, 19:32
Dzizas, Izi, jak miałas dwie proste pincetki to po co kupowalas jedną prostą i jedną wygięta?:skacze:
Dobrze chwytasz lewa ręka z prostą pionceta, prawa z wygięta do odrywania rzes i przyklejania, ale widzialam jak laski robily odwrotnie wtedy trzymaly zakrzywioną pincete dziobami w dol, ale nie bede ci juz mieszac:D

Izi
17-09-2012, 20:56
Kurka, moje pęsetki się już trochę "wyrobiły" i chciałam sprawdzić coś nowego:) Zresztą mimo (jak narazie braku) umiejętności posługiwania się nimi już widzę ich plusy bo są bardziej ostre, czyli bardziej precyzyjne:) Rozumiem że ta śmiesznie wygięta jest do chwytania rzęsek i ich wklejania? :glupek:

carmenita
17-09-2012, 21:07
Izi ja uzywam takich peset od poczatku przygody z rzesami, czyli od szkolenia :) prostą separuje rzęse a zakrzywiona przyklejam rzeski :) nigdy nie pracowalam na 2 prostych wiec nie mam porownania, ale nie wyobrazam soebie jak bym mogla chwycic rzeske prosta penseta i ja rowno przykleic hehe :) kwestia przyzwyczajenia :)

Dokładnie to kwestia przyzwyczajenia i techniki pracy, ja od początku robie obiema prostymi i przyklejam rzęski równo. ;) Obawiam się, że trudno byłoby mi się przyzwyczaić do zagiętych.

---------- Dodano o godzinie 21:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:04 ----------


gdyby je nie tuszowała, wszyscy by podejrzewali, że ma naturalne ;) dziewczyny, a macie takie klientki, które nie mogą się powstrzymać od malowania tuszem? i nie mówię o malowaniu po 3-ch tygodniach, kiedy rozumiem, że chciała zamaskować luki, tylko o malowaniu nawet świeżo zrobionych rzęs, by uzyskać właśnie efekt oczu Kardashian - pozlepiane tuszem końcówki. tłumaczy, że wszyscy wtedy myślą, że to są jej naturalne :D


Ja maluję swoje nawet odrazu po uzupełnieniu i nie mam ich sklejonych ,bo umiejętnie je rozdzielam a po prostu lubię taki efekt i już. :) Nie widzę nic w tym złego, kwestia upodobań. :)

Evelina.J
17-09-2012, 21:33
bIzi ja trzymam o tak jak w zalaczniku.

A co do malowania rzes to dziewczyny jak wy robicie demakijaz bo nie moge sobie tego wyobrazic. Tego meczenia tych rzesek itd

Izi
17-09-2012, 21:44
:*

Będę walczyć, jak coś zawsze będą proste pod ręką;) Narazie to co dla Was oczywiste wydaje mi się dość dziwaczne:minka: ciągle szukam udoskonaleń i spróbować trzeba wszystkiego, prawda?!

gonia1203
17-09-2012, 21:58
Ja też wole separować prostą a łapać zakrzywioną. Robie tak od początku i chyba nie umiałabym się przestawić ;) Na początku próbowałam różnie ale tak mi najwygodniej ^_^

carmenita
17-09-2012, 22:02
bIzi ja trzymam o tak jak w zalaczniku.

A co do malowania rzes to dziewczyny jak wy robicie demakijaz bo nie moge sobie tego wyobrazic. Tego meczenia tych rzesek itd


Posiadam beztłuszczową piankę do twarzy, dzięki temu rzęsek nie męczę a makijaż schodzi. ;)

Evelina.J
17-09-2012, 22:08
Posiadam beztłuszczową piankę do twarzy, dzięki temu rzęsek nie męczę a makijaż schodzi. ;)

Mimo tego w dalszym ciagu podziwiam...

Edytkaa
18-09-2012, 12:46
Ja używam dwóch prostych. Lecz widziałam u koleżanki w salonie jak używa zagiętej do odseparowywania rzęsek i zadziwiło mnie to bo jakby nie było, dziwnie mi to wyglądało... Ale to zależy od upodobań i przyzwyczajenia. Ja od kursu używam prostych i jak narazie nie zamierzam zmieniać ale myśle ze kiedyś przyjdzie na to czas bo ciagle chce uczyć sie czegos nowego i lubie urozmaicać prace hehe... :)

marchewkowy_las
18-09-2012, 12:58
ja pracuję na 2 prostych. ale teraz próbuję się przestawić na jedną zakrzywioną do łapania rzęs.

bombelkowa
18-09-2012, 21:43
ja najpierw używałam pęsety X... ło boże.. cieszę się, że edytka mnie przestawiła na zakrzywioną i prostą :ok:

edytakon
18-09-2012, 22:49
Ty Bombelkowa daj spokój:-D po co sobie życie utrudniać? Ty już wiesz co ja o tym myślę:-D
Ja w lewej do separacji mam prosta a w prawej zakrz. I tak uczę. Choć w chwili obecnej szukam czegoś jeszcze zupełnie nowego. Jeśli się sprawdzi na pewno się z Wami podziele.

Carmenita wstaw nam swoją aplikacje. Naprawdę nie da się niemaowac tych Twoich rzesy

evenense
19-09-2012, 00:40
ja zamowiłam dwie proste? sugerowałam się tym czym pracowałam na szkoleniu SL mam nadzieje ze nie bedzie mi trudniej ,jako początkującej..

dzikakura
19-09-2012, 07:23
Izi- no są ostre bo są nowe,:D

a teraz sprzedam Wam patent, pewnie niektore z Was już go znają. Pincety się po pewnym czasie wyrabiają, te tansze szybciej niestety, te lepsze wolniej. Można je jednak troche odratować i przedłużyc ich zywotnośc, tylko przestrzegam, wtedy kiedy już naprawdę nie łapią rzęsek, albo kiedy nam spadną i wygną się końcówki, a my nie mamy możliwości kupić pincety nowej, a pracować musimy:

bierzemy pilnik do paznokci(najlepiej o mniej ostrej, wyższej gradacji) ściskamy mocno naszą rozlazłą, albo już wyrobioną pincetę i krótkimi paroma ruchami z trzech stron pincety przejezdzamy po pilniku, wtedy nasza pinceta ostrzy się i schodzą się koncówki. Uwazac, aby nie robić tego zbyt dlugimi pociagnieciami, bo spilujemy zupelnie koncowke, tak zaostrzona pinceta nadaje się do dalszej pracy, same zakonczenia lekko tępimy blokiem polerskim aby zbyt mocno zaostrzone nie haczyły nam o płatek, oczywiscie po takiej operacji pincety odkazamy, wstawiam Wam fotę.

Dziewczyny, na samym początku drogi rzęsowej jesteśmy niezapisaną kartą i to naprawdę jest obojętne jak zostaniemy nauczone, czy na dwóch prostych, czy na jednej zagiętej i jednej porstej, czy będziemy separowaly zakrzywioną, albo prostą, czy odwrotnie. Nie ma to żadnego znaczenia, można wyprobowywac rozne sposoby, ale tak jak się nauczymy na początku takimi narzedziami będziemy robić, chyba, że jesteśmy urodzonymi eksperymentatorkami:skacze:. To będziemy kombinować:D
Ja pracuję na dwóch prostych i uczę na dwóch prostych, jak nie ma w poblizu dwoch prostych (są rozne sytuacje) to i zakrzywioną i prostą wykleję, ale mi dużo trudniej,
W każdym razie jak dziewczyny dzwonią do sklepu evo i pytają się "czy dobra jest nasza zakrzywiona to albo bazuję na doświadczeniu edyty, bo ona klei zakrzywiona i prostą, albo... na waszym:skacze:
Dlatego fajnie, że jestescie dziewczątka :piatka:, bo każda stylistka ma swoje myki i patenty i każda odrobinkę inaczej chwyta te pensety

evenense, także... nie będzie Ci trudniej, bo na dwóch prostych się uczyłas:D

Carmenita- w tuszowaniu nie ma nic złego, no co Ty:przytul:, ale i tak mi nikt nie przetłumaczysz, że codzienny makijaż rzęs i wieczorne jego zmywanie czy to pianką, czy płynem micelarnym (polecam, w rossmanie pojawila się niedroga isana, nie mialam ale klientki mowia, ze swietna do demakijazu oka z rzesami przedluzanymi i nawet chyba im jest dedykowana), czy cholercia-pyłem gwiezdnym:D nie oslabia wiązania klejowego i nie sprawia, że rzęsy trzymają się po prostu krócej.

Mysiaczeq
19-09-2012, 10:45
A ja jestem dziwnym człowiekiem, uczyłam się na jednej zakrzywionej do klejenia, prostej do separacji. Nijak mi coś w tym zestawieniu nie pasowało. Dużo lepiej pracuje mi się separując zakrzywioną a klejąc prostą. :skacze:

sylla
19-09-2012, 11:54
Prawda , że najczęściej pracujemy na takich pęsetach na jakich nas uczono. Przynajmniej ja tak mam. Uczyłam się na prostych i teraz takimi pracuje. Nie wiem czy bym umiała inaczej?

violcias
19-09-2012, 16:21
Hej dziewczyny czytam was od tygodnia , fajnie że jesteście :*
dużo się dowiedziałam z tego forum :love: m. in. jak ściągnąć rzęsy :D jestem po szkoleniu ale miałam i pewnie mam jeszcze duże braki w teorii a dzięki Wam wiem coraz więcej :skacze:

Chciałam zapytać co myślicie o tych płatkach ? Nadają się ???

Silikonowe płatki do przedłużania rzęs 100zabiegów (2642925707) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/silikonowe-platki-do-przedluzania-rzes-100zabiegow-i2642925707.html)

carmenita
19-09-2012, 16:50
Hej dziewczyny czytam was od tygodnia , fajnie że jesteście :*
dużo się dowiedziałam z tego forum :love: m. in. jak ściągnąć rzęsy :D jestem po szkoleniu ale miałam i pewnie mam jeszcze duże braki w teorii a dzięki Wam wiem coraz więcej :skacze:

Chciałam zapytać co myślicie o tych płatkach ? Nadają się ???

Silikonowe płatki do przedłużania rzęs 100zabiegów (2642925707) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/silikonowe-platki-do-przedluzania-rzes-100zabiegow-i2642925707.html)



Hm na aukcji napisane jest "wielokrotnego użytku", więc jak dla mnie definitywnie odpada wobec zabiegu przedłużania rzęs 1:1.

---------- Dodano o godzinie 16:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:45 ----------

Dzikakurko oczywiście zgodzę się z Tobą, że nie obejdzie się bez choć minimalnych skutków ubocznych. :) :)

iivonka
19-09-2012, 17:07
Hej dziewczyny czytam was od tygodnia , fajnie że jesteście :*
dużo się dowiedziałam z tego forum :love: m. in. jak ściągnąć rzęsy :D jestem po szkoleniu ale miałam i pewnie mam jeszcze duże braki w teorii a dzięki Wam wiem coraz więcej :skacze:

Chciałam zapytać co myślicie o tych płatkach ? Nadają się ???

Silikonowe płatki do przedłużania rzęs 100zabiegów (2642925707) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/silikonowe-platki-do-przedluzania-rzes-100zabiegow-i2642925707.html)

też jestem ciekawa opinii o tych płatkach...
zastanawiam sie tylko jak z higieną?:]

violcias
19-09-2012, 17:41
Pomijam to że wielokrotnego użytku ...dezynfekować raczej się nie da
można użyć przecież raz
Chodzi tylko czy ktoś miał i jak się sprawdzały ???

Izi
19-09-2012, 18:49
Nie stosowałam więc się nie wypowiem, hymm... ale nawet takie standardowe zawsze i tak przecinam w kilku miejscach żeby lepiej przylegały a tu takie duże... Każda twarz jest inna. Może ktoś się odważy i wypróbuje, też chętnie poznam opinię.

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

dzikakura
19-09-2012, 19:18
Fajnie, tak jak na filmiku pokazano, ze zeby sie nakladane cienie nie osypywaly na policzki i do tego to super rozwiązanie, ale do rzes, hmmm, to musi przylegac idealnie i odseparowywac nam rzesy dolne, nie wiem czy to sie uda przy takich duzych powierzchniach:/:

iivonka
19-09-2012, 19:29
Płatki Silcopad do przedłużania rzęs (http://www.silog.pl/index.php/wiadomosci/36-wiadomoci/127-patki-silcopad-do-przeduania-rzs)
znalazłam coś o tych płatkach silikonowych...

osobno są do przedłużania rzęs, makijazu i do termoaktywnej regeneracji
Silcopad - niezbędne do doskonałego makijażu (http://www.silcopad.pl/)

marchewkowy_las
19-09-2012, 19:39
o tych płatkach dowiedziałam się od koleżanki po fachu na spotkaniu w Arkadii parę tygodni temu. zaciekawiło mnie to, więc zamówiłam dwie pary płatków silcopad do przedłużania rzęs. ale muszę poczekać na te dwie klientki, dla których płatki zakupiłam. nie wyobrażam sobie używania tych płatków dla wielu osób. postanowiłam, że spróbuję na 2-ch osobach, każda będzie miała swoje indywidualne , podpisane opakowanie. oczywiście, dam wam znać jak się sprawdziły i zrobię dużo zdjęć.
dzikakura, wspaniały pomysł z pilnikiem :* a da się odratować pęsetę, która spadła ostrzami w dół? ;(

Izi
19-09-2012, 19:41
To zmienia postać rzeczy:huh:

Ale ja i tak poczekam aż marchewkowy wypróbuje:cwaniak:

Ja obecnie szukam płatków dla siebie, dziś przyszły mi nowe. Jutro je przetestuje, zresztą testuje jutro i nowe rzęski i pęsetki:skacze:
Przydałyby mi się jeszcze nowe dłonie;( bo troszkę jedna zaniemogła:(

violcias
19-09-2012, 20:33
A ja głupia przeczytałam że jest tam 100 szt :haha: :haha: a to jedna
i się napaliłam :glupek::glupek:
No ale do makijażu jak na filmie suuuuper


Ale ze mnie głupek :haha:

---------- Dodano o godzinie 20:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:15 ----------

Marchewkowa czekamy na opinie mimo wszystko :D

---------- Dodano o godzinie 20:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:20 ----------

doczytałam że jednak się je da sterylizować i dezynfekować :)

evenense
20-09-2012, 02:32
Izi- no są ostre bo są nowe,:D

a teraz sprzedam Wam patent, pewnie niektore z Was już go znają. Pincety się po pewnym czasie wyrabiają, te tansze szybciej niestety, te lepsze wolniej. Można je jednak troche odratować i przedłużyc ich zywotnośc, tylko przestrzegam, wtedy kiedy już naprawdę nie łapią rzęsek, albo kiedy nam spadną i wygną się końcówki, a my nie mamy możliwości kupić pincety nowej, a pracować musimy:

bierzemy pilnik do paznokci(najlepiej o mniej ostrej, wyższej gradacji) ściskamy mocno naszą rozlazłą, albo już wyrobioną pincetę i krótkimi paroma ruchami z trzech stron pincety przejezdzamy po pilniku, wtedy nasza pinceta ostrzy się i schodzą się koncówki. Uwazac, aby nie robić tego zbyt dlugimi pociagnieciami, bo spilujemy zupelnie koncowke, tak zaostrzona pinceta nadaje się do dalszej pracy, same zakonczenia lekko tępimy blokiem polerskim aby zbyt mocno zaostrzone nie haczyły nam o płatek, oczywiscie po takiej operacji pincety odkazamy, wstawiam Wam fotę.

Dziewczyny, na samym początku drogi rzęsowej jesteśmy niezapisaną kartą i to naprawdę jest obojętne jak zostaniemy nauczone, czy na dwóch prostych, czy na jednej zagiętej i jednej porstej, czy będziemy separowaly zakrzywioną, albo prostą, czy odwrotnie. Nie ma to żadnego znaczenia, można wyprobowywac rozne sposoby, ale tak jak się nauczymy na początku takimi narzedziami będziemy robić, chyba, że jesteśmy urodzonymi eksperymentatorkami:skacze:. To będziemy kombinować:D
Ja pracuję na dwóch prostych i uczę na dwóch prostych, jak nie ma w poblizu dwoch prostych (są rozne sytuacje) to i zakrzywioną i prostą wykleję, ale mi dużo trudniej,
W każdym razie jak dziewczyny dzwonią do sklepu evo i pytają się "czy dobra jest nasza zakrzywiona to albo bazuję na doświadczeniu edyty, bo ona klei zakrzywiona i prostą, albo... na waszym:skacze:
Dlatego fajnie, że jestescie dziewczątka :piatka:, bo każda stylistka ma swoje myki i patenty i każda odrobinkę inaczej chwyta te pensety

evenense, także... nie będzie Ci trudniej, bo na dwóch prostych się uczyłas:D

Carmenita- w tuszowaniu nie ma nic złego, no co Ty:przytul:, ale i tak mi nikt nie przetłumaczysz, że codzienny makijaż rzęs i wieczorne jego zmywanie czy to pianką, czy płynem micelarnym (polecam, w rossmanie pojawila się niedroga isana, nie mialam ale klientki mowia, ze swietna do demakijazu oka z rzesami przedluzanymi i nawet chyba im jest dedykowana), czy cholercia-pyłem gwiezdnym:D nie oslabia wiązania klejowego i nie sprawia, że rzęsy trzymają się po prostu krócej.

niezły cwancyk z ta pensetą :)

Kura ja z tych kombinatorek..u mnie to norma..także :skacze:......juz gdzies zamówiłam tez zakrzywiona ..bede tesowac i tak i siak..grunt zeby wyszło w miare przyzwoicie..

Edytkaa
20-09-2012, 08:56
Wczoraj wieczorem dostałam klej. Przesyłka bardzo szybko przyszła w jeden dzień Świetnie:thx: i jeszcze dostałam gratis paseczek rzęsek co bardzo również mnie cieszy bo będe mogła wypróbować waszych rzęsek. Dziękuje:D

iivonka
20-09-2012, 10:59
jak zamówić produkty z evo... przez stronkę najlepiej?

Agula Hol
20-09-2012, 11:34
Dziewczyny muszę podzielić się z Wami moimi odczuciami co do firm SL, Evo i LE. A więc, złożyłam zamówienia w każdej z tych firm, jedynie dziewczyny z Evo wywiązały się rewelacyjnie, paczka wysłana błyskawicznie, doszła na czas. Jeśli chodzi o SL to zupełna beznadzieja jeśli chodzi o traktowanie klienta, dziennie pisze do nich meile, odpisali mi na jednego, pieniążki już dawno wpłacone więc chciałam się dowiedzieć czy paczka już wyszła, a tu zero odezwu, a telefon milczy, dodzwonić się do nich to chyba nie możliwe. Ale jestem wściekła:/: W LE paczka już wysłana po 2 dniach od przelewu i idzie już 2 dzień do mnie, ale o tą informacje sama musiałam się upomnieć bo nie dostałam od nich wiadomości na ten temat.

W SL zamówiłam pierwszy i chyba ostatni raz,
Evo- macie u mnie ogromnego plusa i macie we mnie stałą klientke :ok:

evenense
20-09-2012, 11:47
jak zamówić produkty z evo... przez stronkę najlepiej?
tak przez sklepik na stronce..
przesyłka błyskawica...tez dostałam na drugi dzień
Ja jestem bardzo zadowolona .

edytakon
20-09-2012, 17:26
Evenesense cieszę się we szybko doszły. :-D

Agula wypróbuj nasze rzesy to dopiero się zakochasz

Admini mnie powiesza. Brr ale jak nie podziękować za mile słowa i uznanie

samaron
20-09-2012, 17:48
Powieszą, powieszą i tak powolutku każdą po kolei :P za offtopowanie,
czytacie czasem w jakim temacie w ogóle piszecie? :huh:

edytakon
20-09-2012, 18:03
Pewnie że tak-ale sama widzisz we dziewczyny piszą o nas to tu to tam i jeśli nie odpowiem na pochwałę to mogą to potraktować jako olewke.

violcias
21-09-2012, 00:11
Mam do was takie pytanie :
ściągałam dziś mamie rzęsy, na sztucznej widziałam przyklejone rzęsy naturalne,j tak się "ściągły "
(myślę że nie wyrwałam naturalnej bo mamę nic nie bolało , nic nie czuła )
Czy to jest normalne ? Czy zrobiłam coś źle ????
Oczywiście mama powiedziała że jest zniszczyłam rzęsy bo przed założeniem miała dłuższe :o

bombelkowa
21-09-2012, 09:03
może akurat te rzęsy były już na "wypadzie"?
ile mama nosiła rzęsy?
zawsze rób zdjęcie przed

gonia1203
21-09-2012, 09:34
Mam do was takie pytanie :
ściągałam dziś mamie rzęsy, na sztucznej widziałam przyklejone rzęsy naturalne,j tak się "ściągły "
(myślę że nie wyrwałam naturalnej bo mamę nic nie bolało , nic nie czuła )
Czy to jest normalne ? Czy zrobiłam coś źle ????
Oczywiście mama powiedziała że jest zniszczyłam rzęsy bo przed założeniem miała dłuższe :o

violcias nie przejmuj sie, akurat moze skonczyl sie ich zywot.
Z rodzina juz tak jest, że nam mowi wprost a jakby gdzies do obcej poszla to nawet by tego nie powiedziała. Mam tak z moją mamą co jej nie robie to zawsze boli czy to regulacja brwi czy manicure, pracuje w salonie i nikt jakos sie nie skarży staram sie być delikatna przez mame aż za bardzo czasami... Jestem pewna że obcej by nic nie powiedziała a mi będzie maruddzic chociaż nie wiem jakbym się starała

carmenita
21-09-2012, 21:22
Dziewczyny powiedzcie czy używacie utrwalacza? Jeżeli tak to w jaki sposób i czy przedłuża to żywotność stylizacji? :)

Edytkaa
22-09-2012, 12:37
Tak ja używam. W taki sposób że poprostu po zrobieniu rzęsek klientce po wysuszeniu "przejeżdżam" utrwalaczem i suszę znowu:) A czy przedłuża żywotność to nie wiem, bo zawsze go używam ale daje ładny połysk i ładniejszy efekt:) Niby szybciej utwardza klej

violcias
22-09-2012, 18:43
Bombelkowa mama nosiła rzęsy w sumie 5,5 tyg robiłam jej na wakacje wtedy miała 3 tyg i po tym uzupełnienie i miała gdzieś 2, 5 tyg
Zrobiłam oczywiście zdj przed dzięki temu że czytam to forum :D
powiedziałam jej że możemy zrobić zdj teraz i porównamy ale nie chciała już zdj :/: tylko powiedziała że zepsułam jej rzęsy :o

---------- Dodano o godzinie 18:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:38 ----------


violcias nie przejmuj sie, akurat moze skonczyl sie ich zywot.
Z rodzina juz tak jest, że nam mowi wprost a jakby gdzies do obcej poszla to nawet by tego nie powiedziała. Mam tak z moją mamą co jej nie robie to zawsze boli czy to regulacja brwi czy manicure, pracuje w salonie i nikt jakos sie nie skarży staram sie być delikatna przez mame aż za bardzo czasami... Jestem pewna że obcej by nic nie powiedziała a mi będzie maruddzic chociaż nie wiem jakbym się starała



Ha ha gonia normalnie jak moja mama :P depilacja woskiem boli a robimy już chyba 100 raz, regulacja brwi tak samo , paznokcie jak robimy to zawsze jest zły kształt itd :leze: ;(,
a inni też nie narzekają a przez mamę też się zawsze pytam czy boli :o

cubaro
25-09-2012, 11:37
Hej dziewczyny, ale miałam zaległości, ze 2 godziny siedzę i czytam Was.
Kurka - ostrzenie też już mam za sobą, ale na szlifierce :D z wanienką wodną hehe. Już tak się zaparłam, że nie będę nowych zamawiać bo ciągle coś nie tak było (nawet wydawało mi się, że ostrzone mi przysłali, bo jakoś dziwnie miękkie końcówki były). Teraz sama sobie ostrzę i mam ciągle swoje, pewnie do czasu jednak.
Uśmiałam się jeszcze z tej pozycji spania "jak w trumnie" dobre :), tylko nie wiem czy to w tym wątku było.

Edytkaa
25-09-2012, 14:20
Pamiętam mama moja miała problem gdy szła pod prysznic to nie potrafiła jak najmniej zamoczyć rzęsek, mówiłam ze to nie szkodzi mocno ale ona tak je chuchała i dbała ze po prostu nie chciała. To kupiła sobie google do pływania heheh dobra jest i tak szła pod prysznic :haha: :leze:a że ma króciutkie włoski to ta gumeczka z tyłu głowy nie przeszkadzała przy myciu włosów

Izi
25-09-2012, 17:04
:zab: Edytkaa Twoja mama jest zajefajna :haha2:

cubaro
25-09-2012, 21:02
Haha a ja też mam taką klientkę, okulary zakłada nie tylko do pływania ale pod prysznic też :skacze:

Edytkaa
26-09-2012, 12:31
czego to kobitki nie wymyślą... Są najlepsze :D

gonia1203
27-09-2012, 20:57
Mam takie pytanie z innej strony moze ma ktos do sprzedania fotel kosmetyczny albo wie cos na ten temat. oczywiscie allegro przejrzalam ale nie znalazlam na chwile obecna nic odpowiedniego w dobrej cenie. Potrzebny mi jest glownie do przedluzania rzes ;)

Mysiaczeq
27-09-2012, 22:14
ja zbieram kasiorke na stol do masazu nada sie idealnie. w zaleznosci od ilosci segmentow cena to 200-400zł

Izi
28-09-2012, 08:51
Ja pracuje na takim jak pisze Misiaczeq i w zupełności wystarcza jeśli chodzi o same przedłużanie rzęs. Cena też nie jest z kosmosu więc warto kupić nowy. Wygląda dość niepozornie ale wytrzymuje ciężar ok. 200kg, nawet "duże" klientki mi nie narzekają. Łóżko składa się w poręczną walizkę więc dla mobilnych stylistek też jest w sam raz. Chyba że Gonia potrzebujesz go również do innych celów...

gonia1203
28-09-2012, 09:28
Do innych również. zalezy mi zeby okolice nóg podnosiły sie wyżej niż na płasko np do pedicure. Taki stół do masażu fajna sprawa też kiedyś kupie na dojazd do klientek. Ale narazie chce taki stacjonarny fotel.
Planuje zakupy w evo ten kuferek mnie kusi tzlko nie wiem jakie pensety tam sa dodane vetusa moze...

Edytkaa
28-09-2012, 10:19
Ja również używam stołu do masażu do rzęsek i jest spoko. Kientka wychodzi to ja go trachh w walizke i pod ściane:D, wszystkie doperelki do rzęs w kuferek i posprzatane. Tylko mam problem z lampka narazie używam zwykłej ale mocno sie nagrzewa:( planuje kupic cos taniego małego nie chce tej dużej kosmetycznej z lupą. hm... może macie jakis pomysł?

Izi
28-09-2012, 11:08
Gonia łóżko takie się podnosi z jednej strony na kilku poziomach niemal do pionu, no ale to i tak jeśli chodzi o inne cele to faktycznie musisz szukać czegoś bardziej "wszechstronnego".
Co do pęset... ja długo miałam proste a od niedawna mam jonostiki zakrzywione (na 24 str. tego wątku wklejałam fote). Myślałam że będzie się cieżko przestawić a tak naprawdę nawet nie zauważyłam różnicy i kompletnie zapomniałam że robie innymi niż standardowo. Także polecam jonki:)

Edytkaa no ja mam właśnie tą dużą z lupą:/: Z lupy nie korzystam. Zajmuje sporo miejsca i do wyjazdów się nie nadaje (ciężkawa i nieporęczna). Ale ostatnio nowa klientka zwróciła uwagę że miło jej się przy niej leży bo jak była u kogoś innego to strasznie nagrzewała jej się twarz od lampki i średnio komfortowo się czuła.

Edytkaa
28-09-2012, 13:50
Wiem właśnie nagrzewa nieźle hehe bo czasami jak bardziej się przybliże do klientki to czuje to ciepło... hmm a co myślicie o tej takiej biurkowej nie wiem jak ja nazwać o tej podłużnej takiej co na biurku manicure maja dziewczyny różnych kolorów białej, różowej itd. Nagrzewa także mocno?

Izi
28-09-2012, 16:38
Taką podłużną lampkę ma dziewczyna u której ja zakładam sobie rzęsy. Przykręca ją do krzesła i stawia obok. Nie kojarzę żeby bardzo grzała albo przeszkadzała w inny sposób ale ja do tych mało wymagających należę:P więc nie zwracam uwagi na takie rzeczy.

violcias
28-09-2012, 16:38
Edytka ja mam taka lampkę do pazurków tzn chyba o taką Ci chodzi długa ,srebrna ledowa , nie zauważyłam żeby grzała a mamie też przy niej robiłam rzęski i też nie narzekała :D

daruniunia
28-09-2012, 21:36
Super jest ta lampa z ikei. Nie nagrzewa się, oświetla miejsce punktowo, idealnie nadaje się do przedłużania rzęs. Jak byłam na szkoleniu to też takie mieli i polecali. http://img2.cokupicstatic.pl/c_big14678588.jpg

gonia1203
29-09-2012, 08:39
Dziewczyny ratujce doradzcie, która lampe wybrać

Hurtownia kosmetyczna i fryzjerska - ACTIV - Lampa - Lupa R6 SF (http://www.activeshop.com.pl/lampa-lupa-p-5480.html)

Hurtownia kosmetyczna i fryzjerska - ACTIV - (http://www.activeshop.com.pl/lampa-lupa-kwadrat-p-5125.html)

Izi
29-09-2012, 09:52
Ja mam tą pierwszą i jest OK. Jedyne co mnie w niej drażni to słaba stabilność. Jak przeginam ją dość mocno (do twarzy) to zaczyna się chwiać i muszę kłaść coś na podstawę (np. poduszkę) aby nie przechyliła się całkiem i nie stuknęła klientki w nos;)

Agula Hol
29-09-2012, 10:06
A co sądzicie o tych okularach z lupą i lampką LED? Lamka chyba dokładnie oświetla miejsce na które sie patrzy a w tym wypadku - oko ;) Tylko jak wygląda sprawa z tą lupą, pracuje któraś na tych okularach?

gonia1203
29-09-2012, 11:24
Ja mam tą pierwszą i jest OK. Jedyne co mnie w niej drażni to słaba stabilność. Jak przeginam ją dość mocno (do twarzy) to zaczyna się chwiać i muszę kłaść coś na podstawę (np. poduszkę) aby nie przechyliła się całkiem i nie stuknęła klientki w nos;)

To calkowicie ją dyskwalifikuje ale podoba mi sie ze ma schowane sprezyny, a nie żólcieje Ci ta biel??

To moze przyczep sobie cos takiego ciezszego: Lampa lupa kosmetyczna na SUPERSTABILNYM statywie! (2671306861) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/lampa-lupa-kosmetyczna-na-superstabilnym-statywie-i2671306861.html)

Edytkaa
29-09-2012, 14:04
dziękuje dziewczynki za odpowiedź:kwiatek: Jednak zdecyduje się na lampkę tą co często używa się do paznokci. Pracuje w domu i w zupełności mi wystarczy, bo ta ze statywem jest naprawdę duża i ogólnie słyszałam ze się wyrabia luźna się robi i opada...:/: Kurde jak ja znajdę teraz taka lampkę co chce może ktoś ma jakaś podpowiedź jak jej szukać?? Byłabym wdzięczna bo jako lampa kosmetyczna to to nie jest hehe;)

violcias
29-09-2012, 15:10
Edytka ja mam taką
[slay] LAMPA NA BIURKO BEZCIENIOWA aluminiowa dług (2677062442) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/slay-lampa-na-biurko-bezcieniowa-aluminiowa-dlug-i2677062442.html)


jeżeli takiej szukasz to proszę :)

---------- Dodano o godzinie 15:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:08 ----------

Lampa - Lampka na biurko z alu. 20Watt 6 kolorów (2662511678) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/lampa-lampka-na-biurko-z-alu-20watt-6-kolorow-i2662511678.html)

Izi
29-09-2012, 15:11
To calkowicie ją dyskwalifikuje ale podoba mi sie ze ma schowane sprezyny, a nie żólcieje Ci ta biel??


Może troszeczkę... nie pamiętam jak wyglądała od początku, teraz jak zerknęłam to tak całkowicie śnieżno biała to nie jest, zawsze można pomalować w kolorki pomieszczenia:) Ale jak ktoś ma mało miejsca to faktycznie nie ma co. Nie da się jej jak łóżka złożyć w kosteczkę i pod ścianę;]

A z tym ciężarkiem fajny pomysł:ok: Muszę tam jakąś hantlę podłożyć:D

Edytkaa
29-09-2012, 16:58
violcias
czy jasno świeci ta lampeczka jesteś zadowolona?

violcias
29-09-2012, 22:13
jestem bardzo zadowolona :skacze:
,świeci jasno używam jej do pazurków od niedawna do rzęs jedyny minus że ma dłuuugie ramię to z żarówką i ciężko ją gdzieś schować :(

dzikakura
29-09-2012, 22:42
edytkaa moze byc i taka:

Hurtownia Produktów Do Stylizacji Paznokci (http://modenanails.pl/pl/p/Lampka-na-Biurko-SLIM-20W-GRATIS/1034)

dlugie ramię pozwala na dokladne oswietlenie obojga oczu

lampa musi spelniac podstawowy waunek, nie moze sie nagrzewac i musi emitowac biale swiatlo, nie zolte

Edytkaa
30-09-2012, 08:54
Dziękuje za pomoc:D bardzo mi pomogłyście, zdecydowałam się na tą z długim ramieniem;)

violcias
30-09-2012, 11:40
Myślę że będziesz zadowolona :ok:
ostatnio dziewczyna chciała odkupić ją ale za żadne skarby jej nie oddam mimo że się nigdzie nie mieści :skacze:

---------- Dodano o godzinie 11:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:39 ----------

Kurko to jest ta sama co ja wkleiłam tylko droższa :D

dzikakura
30-09-2012, 21:03
a rzeczywiscie, no:)))) to ta sama

moniek09
01-10-2012, 11:25
Dziewczyny, a ja na kurs ide juz w ta sobote i zastanawiam sie jak mam pozniej robic te rzeski. Za darmo jak bede sie uczyla, czy wypada wziac chociaz jakies drobne, zeby sie zwrocilo za material? Jak wy robilyscie na poczatku? :)

meraszka
01-10-2012, 11:29
ja od razu brałam pełną kwotę z tym, że pierwsze dwie aplikacje zrobiłam na mamie i siostrze ;) ale np moja znajoma zrobila pierwsze trzy/cztery aplikacje znajomym za 50zł- tak żeby na materiały było, a uzupełnienia i kolejne klientki liczyla już normalnie :)

edytakon
01-10-2012, 13:50
Meraszka ale Ty to masz dryg :) od urodzenia trzymałaś pincety w łapkach :)

Ja robilam od razu za pełna kwotę... i klientki nadal do mnie przychodza (te ktore byly moimi królilikami doświadczalnymi od samego począt

moniek09
01-10-2012, 14:09
to ja chyba zaczne od 50 zl :) ale nie wiem jaka dac pozniej cene, moje miasto male, wiem, ze jedna dzieewczyna robi za 150 zl.

Edytkaa
01-10-2012, 17:39
Ja to jak zaczynałam to zrobiłam kilku osobom za darmo (rodzinie i koleżankom) zobaczyłam jak już fajnie w czasie się wyrabiałam od 1,5 h do 2 h zależy jakie oczka miały bo wiadmo niektóre mają te rzęski że jest w czym się grzebać;) i moje miasteczko jest malutkie i biorę 80 zł;) bo mam sporo konkurencji. A z jakiego Ty jesteś miasteczka moniek09??

moniek09
01-10-2012, 18:38
Ja to jak zaczynałam to zrobiłam kilku osobom za darmo (rodzinie i koleżankom) zobaczyłam jak już fajnie w czasie się wyrabiałam od 1,5 h do 2 h zależy jakie oczka miały bo wiadmo niektóre mają te rzęski że jest w czym się grzebać;) i moje miasteczko jest malutkie i biorę 80 zł;) bo mam sporo konkurencji. A z jakiego Ty jesteś miasteczka moniek09??

ja tez mam male miasteczko, ale u mnie chyba tylko 3 osoby przedluzaja rzeski, wiec jakiejs duzej konkurencji nie ma.

Edytkaa
02-10-2012, 15:46
Aha no to wporzadku jeszcze masz fajnie bo ja to musze niestety od malej kwoty zaczynac zeby przekonac klientki, ale niedlugo se podniose, jeszcze troszke:D Życze powodzenia:mml:

Agula Hol
02-10-2012, 21:11
Nareszcie dotarło reszta moich zamówionych produktów, wiec jutro o godz 9.00 moja pierwsza aplikacja, mam stress:strach::help:, trzymajcie kciuki, wieczorkiem wkleję zdjęcia i będziecie mogły ocenić, ale cudów nie oczekuje :placz:. Chyba dzisiaj nie zasnę z nerwów, już wszystko przygotowane czeka na jutro. Mówię moim klientką od paznokci że jestem początkująca, ale ich to nie odstrasza, twierdzą że chętnie zostaną moimi "królikami doświadczalnymi", bo mają już do mnie zaufanie. Miło usłyszeć takie słowa :) Więc uczyć się mam na kim, gorzej z czasem, kiedy ja to wszystko z sobą pogodzę:huh::huh::huh:

monia_sc
02-10-2012, 22:17
Hej dziewczyny:):):) jak liczycie klientki które zakładają rzęsy metodą 1:1 i nagle im się wymyśli że chcą 2:1. Nie mówie tu o norkach, bo wydaje mi się że dokładanie norek pomiędzy moze wygladać dziwnie. Chociaż..? nie próbowałam. Choćby nawet to jak to liczyć. Czy może ściagacie 1:1 i zakładacie 2:1. Ahhhaaaa no właśnie bo nie powiedziałam najważniejszego:skacze: do 1:1 używam rzęs z NL w workach a daimondy i nory kupuje u EVO:):tuptup:

edytakon
03-10-2012, 09:32
Monia... ja robie tak:

- stałe klientki, ktore przychodzą do mnie regularnie (roznow co 2 lub co 3 tyg) przeszłam na 2:1 i po 2 tyg uzupelniam za 80 zł (uzupelnienie zajmuje mi ok 40 minut) te po 3 tyg - 120zł(uzupelnienie kolo godziny)

-nowe klientki, ktore byly u mnie 2,3 razy... placą za to samo +20zł

Przeszłam z klientkami na norki dokladnie tak jak piszesz uzupelniając rzesy 1:1 i one juz po tej pierwszej wizycie widzą różnice:)

Agula Hol
03-10-2012, 14:43
To pierwszy raz mam już za sobą, stresowałam się niesamowicie, do teraz mi nie przeszło, dodaje zdjęcia i bardzo proszę o ocene i wskazówki.
Ja zauważyłam następujęce błędy: Na zdjęciach przed w lewym oku w kąciku za blisko przyklejony płatek, ale szybko to poprawiłam więc nie sprawiało mi to problemu. Rzęsy troche posklejane, klientka troche łzawiła i troszke mi to utrudniało prace.:porazka: Prawe oko uważam że wyszło całkiem nieźle jak na pierwszy raz, za to z lewy miałam problem ponieważ klientka miała mniej rzęs, każda w inną strone i więcej miała takich maleństw które mi się plątały pomiędzy te dłuższe. Więc w lewyk oku rzęski powyginane:porazka:. Znalazłoby się jeszcze troche pustych, szczególnie w kącikach ale klientka już nie mogła wyleżeć, strasznie się kręciła.:ziewam: Czas założenia 3,5 godz.
Zapomniałam rozczesać.

Czekam na konstruktywną krytykę:placz: :strach:

evenense
03-10-2012, 15:05
Alula jaki czas stylizacji i jakie rzęski używałaś?jaki klej ? :)

monia_sc
03-10-2012, 15:06
dzieki Edytko:)A twoje zalozenie Agula mi sie podoba:) szybko dojdziesz do wprawy:) moja pierwsza apl wygladala fatalnie, ale pani miala piekne rzesy do nauki:)

Agula Hol
03-10-2012, 15:19
Użyłam rzęsek z SL, podkręcenie C, grubość 0,20, a jeśli chodzi o długość to zaczęłam od 12, potem mieszałam z 10, potem 10 z 9, no i na koniec przeszłam do 8. Klej z Evo. Czas założenia 3,5 godz. Mój pierwszy raz, nadal jestem w szoku:o

karchola
03-10-2012, 16:40
Agula, bez szkolenia? Podziwiam, ja bym chyba psychicznie nie dałabym rady :D

śmieszna
03-10-2012, 17:30
To pierwszy raz mam już za sobą, stresowałam się niesamowicie, do teraz mi nie przeszło, dodaje zdjęcia i bardzo proszę o ocene i wskazówki.
Ja zauważyłam następujęce błędy: Na zdjęciach przed w lewym oku w kąciku za blisko przyklejony płatek, ale szybko to poprawiłam więc nie sprawiało mi to problemu. Rzęsy troche posklejane, klientka troche łzawiła i troszke mi to utrudniało prace.:porazka: Prawe oko uważam że wyszło całkiem nieźle jak na pierwszy raz, za to z lewy miałam problem ponieważ klientka miała mniej rzęs, każda w inną strone i więcej miała takich maleństw które mi się plątały pomiędzy te dłuższe. Więc w lewyk oku rzęski powyginane:porazka:. Znalazłoby się jeszcze troche pustych, szczególnie w kącikach ale klientka już nie mogła wyleżeć, strasznie się kręciła.:ziewam: Czas założenia 3,5 godz.
Zapomniałam rozczesać.

Czekam na konstruktywną krytykę:placz: :strach:

Przydałyby się zdjęcia po aplikacji na zamkniętych oczach bo ciężko coś zobaczyć. Ja mam podobny czas zakładania, ale ja tez robię przerwy ok5-10 min. Z każdą aplikacją będzie lepiej zobaczysz:) mi przy pierwszych ręce się trzęsły i nie mogłam trafić w rzęskę ;]
Fajnie poćwiczyć na kimś kto Cię nie stresuje (siostra, mama, ciocia, koleżanka), nabiera się pewności siebie. Ja przy pierwszej obcej mi osobie byłam zestresowana, a potem Ona przyszła na uzupełnienie :D Będzie dobrze :ok:

Agula Hol
03-10-2012, 17:48
Śmieszna to była moja dobra znajoma, oczywiście wsześniej poinformowałam ją że to mój pierwszy raz, że długo to potrwa, itd. Po godzinie wstałam, wyszłam niby pod pretekstem siku, i miałam ochote płakać i krzyczeć że ja się do tego nie nadaje. No ale wziełam głęboki oddech i wróciłam do klejenia, z każdą rzęską szło trosze lepiej. Najgorsze jest to separowanie rzęs... No ale efekt jak na pierwszy raz nie był opłakany. Z każdą rzęską przychodza nowe pomysły do głowy na doskonalenie metody, wiadomo- człowiek uczy się na błędach. Ale po skończeniu aplikacji wiem co następnym razem będę robić inaczej, a jaki będzie efekt- to się okaże :huh:

moniek09
03-10-2012, 18:35
Aha no to wporzadku jeszcze masz fajnie bo ja to musze niestety od malej kwoty zaczynac zeby przekonac klientki, ale niedlugo se podniose, jeszcze troszke:D Życze powodzenia:mml:

dziekuje :) Mam nadzieje, ze jakos mi to bedzie szlo.

marchewkowy_las
03-10-2012, 21:10
Agula, prace do oceny i komentarzy wstawiamy w tym wątku: http://forum.wzorki.info/rzesy/8408-rzesy-galeria-zdjec-komentarze-39.html
jak na pierwszą aplikację ok. ale dużo musisz ćwiczyć, jest bałagan na oku.

dzikakura
03-10-2012, 21:52
Agula Hol- rzęski posklejane niestety, dlatego idą w rozne strony. jak skleisz dwie rzesy, a jedna jest przykladowo dwa milimetry dalej niz ta a ktora chcialas rzese syntetyczna przykleic to ta o dwa milimetry dalej ciagnie kolezankę. Niech dziewczyna sie nacieszy chwilę i ściagnij jej to removerem, bo powyrywasz jej rzęski, oczywiscie ćwicz
(BTW moja pierwsza aplikacja nie wygladala w 1/10 tak dobrze jak Twoja)- sugeruję szkolenie, niekoniecznie u nas-gdziekolwiek. Bedzie Ci łatwiej i szybciej, bo tak to się umordujesz

Mam nadzieje, ze nie urazilam

evenense
03-10-2012, 23:36
Użyłam rzęsek z SL, podkręcenie C, grubość 0,20, a jeśli chodzi o długość to zaczęłam od 12, potem mieszałam z 10, potem 10 z 9, no i na koniec przeszłam do 8. Klej z Evo. Czas założenia 3,5 godz. Mój pierwszy raz, nadal jestem w szoku:o

Agula Gratuluję pierwszej aplikacji .Dzięki..

Zuuzaneczka
03-10-2012, 23:57
A ja mam wkur*a rzęsowego :( już brak mi cierpliwości do tego!! ;( Miałam dobrą passę i wszystkim trzymały się rzęsy, wszyscy chwalili, jedna kobitka nawet mi czekoladę przyniosła, bo tak jej się dobrze trzymały i nosiły moje rzęsy. Ale oczywiście znów spotkał mnie zawód - pani, której ratowałam skrajnie zniszczone rzęsy po 10 dniach przyszła i miała 3 rzęsy na jednym oku i 2 na drugim. Klientka na szczęście i o dziwo bardzo zadowolona, bo twierdzi, że rzęsy po prostu bardzo szybko jej odrosły (prawda) i jak mówi, sztuczne odpadły będąc już na samych koniuszkach (faktycznie, te rzęski które zostały miały jakby 2 miesięczny odrost!). Ale mnie złość ciska, bo zrobiłam je moim zdaniem bardzo dobrze i za drugim razem tym bardziej się starałam więc jak za kolejne 10 dni przyjdzie bez rzęs to rzucam tę fuchę ;( Drugi przypadek, właśnie znajoma której robiłam rzęsy w sobotę do mnie napisała, że wypadło jej dużo, tak, że aż głupio wygląda. Wstyd mi, bo opowiadała, że chodziła do innej dziewczyny i rzęsy jej się spokojnie miesiąc trzymały :placz: do tego stopnia jestem zdesperowana, że już myślę czy... Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu na domiar złego i co zabawne, ostatnio moja instruktorka z 3 letnim doświadczeniem robiła mi rzęski i po 2 tyg miałam może po 10 na oku :P

violcias
04-10-2012, 00:01
Agula ja pierwsza aplikacje robiłam mamie strasznie długo ( nawet nie powiem ile ) i w połowie rzucałam pęsetami i chciałam ściągać wszystko , powiedziałam że się nie nadaję do tego..... w sumie dalej mam początki , ale teraz chcę już kleić i kleić :D

Agula Hol
04-10-2012, 04:56
Marchewkowy las, dzięki, następnym razem wrzuce zdjęcia do oceny do drugiego wątku, to był pierwszy i ostatni raz. Oj ja niedoinformowana :D :glupek:
Kura, oczywiście że nie uraziłaś, każda wskazówka, opinia jest dla mnie bardzo cenna.

Malgosia300
05-10-2012, 23:07
Dziewczyny :) a ja wlasnie czytam sobie ksiazeczke co dostalam z xxl lashes , aby przdluzyc zywotnosc kleju nalezy wlozyc do zamrazalnika i tak mozna przedluzyc zywotnosc kleju o 1 rok ??????? slyszalyscie juze cos takiego ???

marchewkowy_las
06-10-2012, 02:25
nie można stwierdzić, że jestem dobra z chemii, ale uważam stwierdzenie o zamrażalniku za mylące. wyobrażam rozwarstwianie kleju w procesie zamrażania, tworzenie kryształków lodu na poziomie molekularnym. klej jest substancją złożoną, a przecież nawet woda, wcześniej zamrożona, smakuje inaczej. ja nie stworzyłam żadnej instrukcji, ani podręcznika do przedłużania rzęs, ale zaobserwowałam, że zimą (szczególnie w lutym) klej szybciej traci swoje właściwości, jeżeli nosić go w torebce do pracy, albo jeżeli pani listonosz nie zostanie nikogo w domu i wozi ten klej kilka godzin na mrozie. brrr, aż zimno się zrobiło.

dzikakura
06-10-2012, 15:42
Zuzaneczka, Twoja konkurencja, ktorej sie trzymaly rzesy prawdopodobnie trafiła na okres spoczynu u tej klientki, wiem, ciezko klientce rpzetlumaczyc

zgadzam sie z marchewkowym, w mojej opinii zamrazanie kleju to jakas pomylka, to nie mięso, choc jak mozna komorki czy ekhem .. plemniki przetrzymac w zamrozeniu bez ich szkody to moze cos na rzeczy jest :/: Jednak nie ryzykowalabym, po co zamrazac klej? Wiem po sobie, ze jak wlozylam kiedys klej na niska polke(tam gdzie temperatura najnizsza) i sie zamrozil to potem nie bylam w stanie go zmieszac dokladnie, nie wiem, czy kleil, ale się rozwarstwial Kupmy mniejszą ilosc i tyle

bombelkowa
06-10-2012, 19:17
a ja dzisiaj po szkoleniu u Edyty!!:ok:
jestem tak mega zadowolona :D 2:1, 3:1, noreczki :D Zakochałam się i już nie chcę kleić nic innego !! :D

laurencja
06-10-2012, 19:31
ja tez chce :haha2:

moniek09
11-10-2012, 17:17
Nie wiem w jakim temacie powinnam o to zapytać, ale ryzykuje tutaj :) Dziewczyny napiszcie mi jak powinno przebiegac prawidlowo przeprowadzone szkolenie?

Nie wiem czy po prostu zbyt wiele wymagam, czy szkolenia tak wygladaja :)

marchewkowy_las
11-10-2012, 21:41
moniek09, szkolenia są różne i dotyczą różnych metod i technik. jeżeli chodzi o pierwsze szkolenie, to opiszę to z najlepszych, które miałam w skrócie:


godz. 9-12 - teoria, wszystko na temat rzęs, przeciwwskazań, nietypowych sytuacjach itd. + prezentacja produktów,byś miała okazję je porównać, pooglądać, "pomacać" :D
godz. 12-13 obiad i przerwa (było nas 2 kursantki, poznałyśmy się bliżej i zaprzyjaźniłyśmy)
godz. 13-14 - ćwiczenia na główce treningowej, instruktorka na bieżąco uświadamiała błędy postawy, pozycji rąk itd, skomentowała prawie każdą przyklejoną rzęsę :)
godzina 14-18 ćwiczenia na modelkach, robienie całej aplikacji. na koniec sprawdzenie, komentowanie błędów, wskazówki i rady.

ponieważ to wspaniałe szkolenie 1:1 miałam już mając dwa lata praktyki po pierwszym szkoleniu 1:1, to niewielu rzeczy się nauczyłam, ale zdecydowanie było warto wydać pieniądze. zresztą, ja cały czas się doszkalam, i uważam, że stylistka rzęs nie powinna się ograniczyć jednym certyfikatem, mam ogromny szacunek do dziewczyn, które się rozwijają, próbują nowe produkty, wprowadzają nowe metody i usługi, szukają dla siebie i dla klientek najlepszych sposobów upiększania.

moniek09
11-10-2012, 21:47
moniek09, szkolenia są różne i dotyczą różnych metod i technik. jeżeli chodzi o pierwsze szkolenie, to opiszę to z najlepszych, które miałam w skrócie:


godz. 9-12 - teoria, wszystko na temat rzęs, przeciwwskazań, nietypowych sytuacjach itd. + prezentacja produktów,byś miała okazję je porównać, pooglądać, "pomacać" :D
godz. 12-13 obiad i przerwa (było nas 2 kursantki, poznałyśmy się bliżej i zaprzyjaźniłyśmy)
godz. 13-14 - ćwiczenia na główce treningowej, instruktorka na bieżąco uświadamiała błędy postawy, pozycji rąk itd, skomentowała prawie każdą przyklejoną rzęsę :)
godzina 14-18 ćwiczenia na modelkach, robienie całej aplikacji. na koniec sprawdzenie, komentowanie błędów, wskazówki i rady.

ponieważ to wspaniałe szkolenie 1:1 miałam już mając dwa lata praktyki po pierwszym szkoleniu 1:1, to niewielu rzeczy się nauczyłam, ale zdecydowanie było warto wydać pieniądze. zresztą, ja cały czas się doszkalam, i uważam, że stylistka rzęs nie powinna się ograniczyć jednym certyfikatem, mam ogromny szacunek do dziewczyn, które się rozwijają, próbują nowe produkty, wprowadzają nowe metody i usługi, szukają dla siebie i dla klientek najlepszych sposobów upiększania.

Dziekuje Ci bardzo za opis :) czyli jednak nie jestem zbyt wymagająca :)

monia_sc
11-10-2012, 23:13
hej dziewczyny czy to nie są wasze zdjęcia? Zdjęcia użytkownika Przedłużanie i zagęszczanie rzęs, metoda 1:1,2:1, Norki Syberyjskie | Facebook (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=345707008851265&set=pb.345634005525232.-2207520000.1349989500&type=1&theater) jakaś oszustka umieściła tu moje zdjęcia, a te które zamieszczam przypominają mi wasze prace A to chyba marchewkowej http://www.facebook.com/photo.php?fbid=359857804102852&set=pb.345634005525232.-2207520000.1349989500&type=1&theater !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Zen.
11-10-2012, 23:58
lo faktycznie monia twoje rzęsy, zadzwon do niej sie umowić i zapytaj na koniec czemu uzywa twoich zdjęć ;p


a w ogole to czemu nie robisz sobie znaku wodnego? (odezwała sie ta co robiła i przestała bo jej sie nie chce :P )

monia_sc
12-10-2012, 00:15
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - Koszalin - Zdrowie - Uroda - Sport - rzęs metodą 1 1 (http://koszalin.olx.pl/przedluzanie-rzes-metoda-1-1-iid-408608261) tu też moje ! hahaha nie wytrzymam :D no teraz to faktycznie mogę mieć do siebie pretensje że tego znaku wodnego nei zrobiłam. Nie wiem czy teraz bym znalazła czas na przerobienie wszytskich swoich zdjęc :/ :(

Zen.
12-10-2012, 00:23
a jak sie doszukałas swoich prac na innych stronach?

monia_sc
12-10-2012, 00:31
Napisała do mnie pewna stylistka z warszawy na pingerze. A teraz szukam sama :P:P jak cos waszego znajde to dam znać :)

bombelkowa
12-10-2012, 09:15
masakra ;|

Askar
12-10-2012, 11:21
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - Koszalin - Zdrowie - Uroda - Sport - rzęs metodą 1 1 (http://koszalin.olx.pl/przedluzanie-rzes-metoda-1-1-iid-408608261) tu też moje ! hahaha nie wytrzymam :D no teraz to faktycznie mogę mieć do siebie pretensje że tego znaku wodnego nei zrobiłam. Nie wiem czy teraz bym znalazła czas na przerobienie wszytskich swoich zdjęc :/ :(

Monia w programie PhotoScape możesz hurtowo podpisać swoje zdjęcia :)

marchewkowy_las
12-10-2012, 21:20
hej dziewczyny czy to nie są wasze zdjęcia? Zdjęcia użytkownika Przedłużanie i zagęszczanie rzęs, metoda 1:1,2:1, Norki Syberyjskie | Facebook (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=345707008851265&set=pb.345634005525232.-2207520000.1349989500&type=1&theater) jakaś oszustka umieściła tu moje zdjęcia, a te które zamieszczam przypominają mi wasze prace A to chyba marchewkowej Facebook (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=359857804102852&set=pb.345634005525232.-2207520000.1349989500&type=1&theater) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Dziękuję, monia :* co prawda, link do mojej pracy nie działa, widocznie już usunęła. chyba nigdzie nie umieszczałam pracy bez znaku wodnego. czy można go usunąć w photoshop'ie czy innym programie? :/:

monia_sc
12-10-2012, 21:44
Tak już usunęła. Dodała Twoje zdjęcie z rzęsami niebieskimi z tymi kulkami(jak zwykle zapomniałam jak to się nazywa, ale Ira wie :skacze:) i tam umieściłaś na białku "marchewkowy las" i to można było łatwo usunąć, zamalowując na biało :D:D:D:D

Iraa
12-10-2012, 21:48
to były rzęski z bulionem :D,ale ludziska mają tupet!
ale to tylko świadczy,że jesteście dziewczyny tak dobre,jak ona by chciała być. a niestety jej nie wychodzi :leze:

monia_sc
12-10-2012, 23:31
no właśnie z bulionem jak zwykle przeleciałam przez kalafiora, kaszkę i inne :yess::D tak tak jesteśmy super:D pewnie jej transferu brakło żeby wszystkie nasze zdjęcia poumieszczać :D

---------- Dodano o godzinie 23:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:13 ----------

Efekt przedłużonych rzęs | Facebook (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=345707008851265&set=a.345699568852009.84733.345634005525232&type=1&theater) Kura no dawaj ! :cisza::cisza::yellow::szabelka::aty::strajk::zab: :zbanowac::skacze::skacze::skacze::skacze::skacze: :skacze::skacze::skacze::skacze: ja tu krew przelewam za sprawiedliwość :skacze::skacze:

evenense
12-10-2012, 23:42
skąd ja to znam ...z pazurami bywa podobnie..nie którzy maja taki tupet ,że nawet napis usuwają.. to walka z wiatrakami

edytakon
13-10-2012, 09:39
Monia Kury nie ma, wiec ja sie wypowiedzialam za nia i zglosilam fote.

Agula Hol
15-10-2012, 20:06
Hej dziewczyny. Właśnie przeglądam ogłoszenia konkurencji w moich stronach (Holandia) żeby być a bieżąco, pozatym chciałbym zmienić obecną stylistke rzęs na inną, może będziecie w stanie mi doradzić widząc ogłoszenie. Oto 4 które znalazłam, do których jestem w stanie dojechać.

1. http://ogloszenia.niedziela.nl/search/advert/1003208

2. http://ogloszenia.niedziela.nl/search/advert/1002417

3. http://ogloszenia.niedziela.nl/search/advert/1003816

4. http://ogloszenia.niedziela.nl/search/advert/1004329

Dwie z tych dziewczyn bym wykluczyła na 100% ale jestem ciekawa opini ekspertek

marchewkowy_las
15-10-2012, 21:01
ja bym nie zaufała żadnej. najbardziej mi się spodobało ogłoszenie nr 1, choć można tam się doczytać wielu bzdur, jeżeli to są rzeczywiście prace tej dziewczyny, to można by zaryzykować. spodobał mi się jej blink, a na zdjęciach 1:1 jest dużo więcej rzęs, niż w ogłoszeniach pozostałych stylistek.

jakie są u was w salonach ceny za założenie?

Agula Hol
16-10-2012, 09:32
Ceny za założenie wąchają się od 40- 70 euro, a uzupełnienie 20-50 e.

śmieszna
18-10-2012, 15:29
oferta 2 i 4 - straszne niewyraźne zdjęcia. Ja tez na pierwszy rzut zdecydowałabym się na oferte1 , ale nie podoba mi sie zdjęcie na zamkniętych oczach - może to złudzenie, ale wyglądają na sklejone (???). Ogłoszenie 3 jak na mój gust byłoby niezłe gdyby było więcej rzęs zaaplikowanych. Moja opinia jest wysnuta na podstawie zdjęć :)

---------- Dodano o godzinie 15:29 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:20 ----------

Teraz ja z pytaniem/prośba o radę. Zdaje się, że przyszedł ten moment kiedy bede kupowac łóżko. Chciałabym takie żebym mogła z nim podrózować:) Zdaje się , że do tego nadaja się takie z segmentów. Doradźcie gdzie można takie dostac ,obejzec (poza allegro- tam umiem sama trafić:)). Jaka cena za takie łóżko jest rozsadna? No i czy ono sie nadaje?Macie takie? jak sie sprawuje? Z góry dziękuję :kwiatek:

wisienkakwspz
18-10-2012, 15:30
agula tak po zdjęciach to też skłaniałabym się ku 1wszej ;)

Gorzkajakmokka
18-10-2012, 16:26
A powiedźcie mi jak to jest, że robię po kilka rzęs tygodniowo. Dziewczyny przychodzą z odsrostami, zadowolone a dziś dziewczyna pisze mi, że odpadło jej dużo rzęs a aplikowałam w piątek. Zastanawiam się czy możliwe jest, że gorszy dzień ( mimo, że wszystko robiłam jak zawsze) czy może być tak, że jednej osobie gorzej załapie i ta to wygląda? Mam takie wyrzuty sumienia. Tym bardziej że starałam się aby było cacy jeszcze bardziej bo to znajoma z innego forum już nie wspominając że każda klientka to jednak chodząca reklama i nigdy nie robię na odwal.. ;(

edytakon
18-10-2012, 16:52
Podpytaj czy nie lzawila... czesto to wlasnie to jest powodem nietrzymania się rzęs.

bombelkowa
18-10-2012, 19:43
u mnie się okazało że nie używałam cleasner'a tylko samego primera.. i chyba dlatego szybko leciały :glowa:
ale już zakupiłam, jutro aplikuję i mam nadzieję ze będzie luz..

Edytkaa
19-10-2012, 19:07
kurde ja ciagle tylko używam primera, nie używam cleansera hm... a jak Wy dziewczyny? moze musze se dokupić cleanser?

Gorzkajakmokka
19-10-2012, 20:15
U nas mówili, że można to zastąpić borasolem i ja tym przecieram, ale czy to w pełni dobrze to nie wiem...:nie_powiem:

bombelkowa
19-10-2012, 22:22
z borasolem bym uważała..
ja przecieram tym zacieki przy oczach moich psów..ale wet mi mówił głośno i wyraźnie, że roztwór borasolu nie może dostać sie do oka-_-

śmieszna
20-10-2012, 17:06
ja też używam tylko primera...i dziewczyny noszą rzęsy 2-4tyg, czy cleanser przedłuży ten czas?

Agula Hol
21-10-2012, 18:01
Ja używam najpierw cleansera, który odtłuszcza rzęsy naturalne, a potem daje primer który zwiększa przyczepność rzęs. I działa :ok:

cubaro
21-10-2012, 19:50
Ja używam tylko primera i nie narzekam, ale może... byłoby jeszcze lepiej, kto wie? Jeśli tak to chętnie bym się skusiła :)

wisienkakwspz
22-10-2012, 17:17
Dziewczyny to jak odtłuszczałyście rzęsy bez cleansera? :huh: Ja na razie robiłam bez primera i się rzęsy ładnie trzymały, ale teraz dokupiłam i będę próbować ;)

moniek09
22-10-2012, 19:41
Dzisiaj zrobiłam swoją drugą aplikację rzęs, nadal nie jest idealnie, ale trochę lepiej niż ostatnio. Niestety sądzę, ze po kursie nic nie umiem ;/
Mam problem z doklejaniem, bo końcówka u nasady często się nie dokleja, albo ciężko mi dokleić od góry ( a z boku i z dołu to już wgl mi nie wychodzi). No i ta ciągle rozjeżdżająca się końcówka pęsety, która wygina mi rzęsy.

Zuuzaneczka
22-10-2012, 22:52
Ja na kursie byłam uczona przemywać tylko oczy solą fizjologiczną i już... I rzęsy się trzymały - nie wiem czy nie lepiej niż teraz :P aktualnie stosuję tylko primer z Blinka, ew. płyn do demakijażu też z Blinka.

bombelkowa
23-10-2012, 11:48
dziewczyny..! pytanie.. do głęboko osadzonych oczu.. jakie rzesy dobrać?

Happyhandy
23-10-2012, 15:56
mam koleżankę z takimi oczami, którą oklejam od jakiegoś czasu. W jej przypadku zdecydowanie A, bo B opierałyby jej się na mocno wystającym łuku brwiowym. Niestety nie mam żadnego zdjęcia, ale dorwę ją w weekend i spróbuję zrobić.

edytakon
23-10-2012, 16:04
Potwierdzam to co pisze Happy ja zrobilabym dokladnie tak samo. Bombelku na bank mowilam o tym na szkoleniu :)

gonia1203
23-10-2012, 16:27
Mi się marzy szkolenie 2.1 u Evo ale nigdy nie moge sie zebrac...;(

moniek09
23-10-2012, 17:18
Ja żałuję, że nie wybrałam Evo. Mogłam się przejechać ten kawałek, a na pewno bym się więcej nauczyła.

gonia1203
23-10-2012, 18:24
Ja żałuję, że nie wybrałam Evo. Mogłam się przejechać ten kawałek, a na pewno bym się więcej nauczyła.

kurs robilam z 2 lata temu. a zajmuje sie przedluzaniem od niedawna. szkoda ze mieszkam po przeciwnej stronie Polski

bombelkowa
23-10-2012, 20:21
na pewno mówiłaś :) ale ja mam sklerozę :yess:

Gorzkajakmokka
26-10-2012, 21:04
Dziewczyny czy 3:1 to tylko norki?
Jakimi robicie 2:1? 10siątkami? Widziałam 0,7 znacie jakieś dobre? Bo ja znalazłam jakieś noname na all.

edytakon
26-10-2012, 21:53
0,07 to grubość przyjeta prez Evo i widac doskonale przyjela sie wsrod i firm i stylistek. Nie kupuj tandety z allegro, bo ciezko trafic na cos naprawde cienkiego z dobrego gatunku materialu, cos co sie nie lamie, nie wykrzywia i daje po ludzku oderwać z paska.

Gorzkajakmokka
26-10-2012, 22:28
0,07 to grubość przyjeta prez Evo i widac doskonale przyjela sie wsrod i firm i stylistek. Nie kupuj tandety z allegro, bo ciezko trafic na cos naprawde cienkiego z dobrego gatunku materialu, cos co sie nie lamie, nie wykrzywia i daje po ludzku oderwać z paska.
czyli tylko w norkach jest ta grubość? Miałam nadzieję, że znajdę coś takiego jak minki czy silki. Swoją drogą dziś dostałam 0,1 minków i takie mięciuśkie, fajne :skacze:

marchewkowy_las
27-10-2012, 01:57
nie tylko w norkach, grubość 0,07 jest dostępna od około 1,5 roku i w silkach i w minkach. nadiuszka na pewno na tych rzęskach pracowała, ona doradzi :D

Gorzkajakmokka
27-10-2012, 11:37
Nadiuszka, jeżeli to ta nadiuszka o której myślę to ostatnio mi mówiła, ale z tego co kojarzę to ściągane one. A ja myślalam, że ktoś wie coś o takich bardziej i łatwiej dostępnych na rynku :)

dzikakura
29-10-2012, 01:21
W rzesach syntetycznych też są ciensze niz 0,1 ki, i rzeczywiscie to my przyjełysmy grubosc norkową jako 0,07, tak na oko:skacze: mysmy wyprobowaly jakies takie dwie firmy, ktore oferowaly rzesy syntetyczne ciensze niz 0,1 ki -bylo okropnie, ciągnęły się (rozciągały przy odrywaniu z paska) i wyrywaly sie z fuzelkiem kleju, ale moze nie trafilysmy na nic dobrego po prostu

stysiaczek
30-10-2012, 18:11
Witam,
Właśnie się zapisałam na forum. Dziewczyny czy organizujecie jakieś szkolenia w Szczecinie? pracuje póki co jako samouk na koleżankach bo nie znalazłam szkolenia któremu bym ufała. Proszę o kontakt. Aha i czy możecie mi polecić dobry klej w pojemności 3 ml?

loginka
30-10-2012, 21:10
Poczytaj ten dział Rzęsy - Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/rzesy/) w tych watkach znajdziesz interesujące Cię informacje, zarówno o szkoleniach jak i o produktach :) wszytko juz bylo pisane wiele razy wystarczy poczytac nawet ostatnich kilka stron z wybranych tematów :D

moniek09
31-10-2012, 12:51
Wczoraj robiłam 4 aplikację, poszło mi już znacznie lepiej, ale mam do Was pytanie, bo na szkoleniu nie powiedzieli mi nawet jak się uzupełnia rzęsy. Poczytałam trochę i dowiedziałam się, że odrosty zdejmujemy i dokładamy tak jak przy normalnym zakładaniu. Ale przeczytałam też gdzieś, że po użyciu preparatu do zdejmowania rzęsy są bardzo tłuste i najlepiej odczekać jeden dzień z zakładaniem. No więc jak to jest? :)

Mysiaczeq
31-10-2012, 15:17
ja tam zdejmuje rzesy, porzadnie odtluszczam i kleje, wszystko sie pieknie trzyma :)

maggie211
31-10-2012, 22:51
Czesc dziewczyny
jestem poczatkujaca w robieniu rzesek, zrobilam okolo 15 klientek. ogolnie idzie mi calkiem spoko ale dzis mialam klientke i stalo sie cos dziwnego. Nakleilam plasterki pod oczy, zalozylam wiecej niz polowe rzes i pod koniec zaczely jej lzawic oczy. wysuszylam rzesy ale plasterki zostaly mokre jak dokleilam sztuczne rzesy to mokry klej sie zetknal z mokrym plasterkim i na niektorych rzesach zostal taki bialy meszek. co zrobilam zle? jak tego uniknac i co z tym zrobic jak juz sie stanie??czy to jej zejdzie po kilku dniach? Pozdrawiam

dzikakura
01-11-2012, 00:08
moniek- spokojnie po zdjeciu odrosnietych rzes removerem mozesz wykonywac uzupelnienie rzes, trzeba najpierw te rzeski przemyc, moze byc woda termalna plyn micelarny, potem odtluscic clenaserem, poczekaj az wyparuje, potem primer i kleisz:skacze:

maggie- to klej z zetknieciu z wilgocia porobil takie biale fuzelki, dlatego dobrze jest przerwac aplikacje placzacej klientce i doprowadzic do calkowitego wyschniecia rzes, mozna to zrobic patyczkiem bawelnianym, wacikiem bezwlokienkowym i podsuszyc gruszka, inaczej klej na mokrych rzesach zostawi bialy osad, i tak.. to odpadnie jesli jest jakby na.. wierzchu rzesy, jesli fuzelek jest miedzy rzesa naturalna i syntetyczna moze pozostac tam zgrubienie, poza tym klejenie na mokrej rzesie oslabia trwalosc calego wiazania

maggie211
01-11-2012, 13:49
Dzieki za odpowiedz ja jej osuszylam gruszka ale widocznie za slabo bo i tak sie takie dziwne rzeczy zrobily...nastepnym razem mam zmienic caly plasterek na nowy?czy to nie wina plasterka tylko i wylacznie kleju? uzywam klej SL Ultrabonding...

katiaa162
01-11-2012, 13:52
Hej.
Mam problem. Mam szybko-schnacy klej 1-3 sekund. Czasami jednak zdarza sie, ze rzesy nie chca sie dokleic.
Robie na zmiane prawe lewe prawe. Jak wracam do lewego rzesa sie zsuwa.... dziwne.
Klej ma waznosc 3 miesiace po otwarciu.
Odtluszczam dobrze.
Primer dobrze nakladam.
Zdarza sie to czasami tylko. Klej przed nalozeniem dobrze mieszam. Jakies pomysly??

Joannah
01-11-2012, 21:07
Za mało kleju i zasycha zanim zdążysz nałożyc? za duza wilgotnosc powietrza, przez co wydluza sie proces wiazania?

katiaa162
02-11-2012, 07:20
Kleju jest ok, ale co do wilgotnosci to trafilas w dziesiatke! W Anglii jest duzo bardziej wilgotne powietrze. Do tego mieszkam nad morzem. :/ Sama bym na to nie wpadla. Dzieki !:skacze:

malutkaistotkaa
02-11-2012, 07:57
Hey dziewczyny kiedyś słyszałam takie stwierdzenie ze można używać zamiast primera spirytusu salicylowego do odtłuszczenia rzęsek czy to prawda?? robicie tak?:P)

katiaa162
02-11-2012, 08:40
Tez jestem ciekawa :) Podpisuje sie :):D

Ka5andra
02-11-2012, 11:10
Czesc dziewczyny :D
jestem dopiero po kursie jak narazie zalozylam rzeski dwa razy po kusie :)
pomyslalam sobie ze jako doswiadczone rzesiary mogly byscie czasem cos doradzic :D
Mam takie pytanie ile trwala wasza pierwsza aplikacja?
bo u mnie bardzo dlugo ponad 3 godziny :/:
ale wole zrobic dokladnie niz szybko :)
dziewczyny ilu dlugosci uzywacie ?
i robicie na przemian prawe i lewe oko czy najpierw prawe pozniej lewe ?
Dziekuje wam za odpowiedzi i pozdrwawiam :)

Zen.
02-11-2012, 11:25
3 godziny to nie jest źle, wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania są w tym temacie i w pierwszej części, skoro jestes nowicjuszką to na pewno znajdziesz tam wiele rad, poza tym wydaje mi się, że taką wiedzę powinien przekazać Ci instruktor na szkoleniu bo to są podstawy podstaw przecież ...........

Ka5andra
02-11-2012, 12:40
Zen oczywiscie mialam to na kursie kazali nam uzywac 4 dlugosci ale chce wiedziec jak wy robicie :)
ja robilam kurs Nouveau Lashes i jesli chodzi o produkty to napewno bede uzywala ich produktow bo jestem z nich zadowolona poztym sama od dawna nosze ich rzeski :) ale dobrze wiedziec jak inni robia bo wiadomo kazda z dziewczyn ma swoj styl :)

---------- Dodano o godzinie 11:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:54 ----------

poczytalam i widze ze wiele z was uzywa tylko 2 dlugosci ,
ogladalam wasze rzeski :love: ja tez chce takie robic :kwiatek:
narazie nie jestem ze swoich zadowolona ale bede ostro cwiczyc :yess:
niestety moge robic tylko jedne rzeski dziennie bo na wiecej nie mam czasu mam 3 malych lobuzow i nie dadza mamusi popracowac wiec rzeski robie wieczorami , a powiedzcie ile aplikacji robilyscie zanim efekt byl zadowalajacy ?

Zen.
02-11-2012, 12:52
to wszystko zalezy od rzes i efektu jaki sie chce uzyskac, tez robilam szkolenie w NL, zauwaz ze nawet nazwe bloga mam taką ;) takze doskonale wiem co Ci na szkoleniu mowiono, co masz w materiałach itd. w zalezności od rzes czasem uzywam 2 czasem 3 czasem nawet 4-5 długosci i grubości też się miesza. Do pewnych rzeczy trzeba dojsc samemu, albo mieć dobrego instruktora ;)

zrób jakies 10 aplikacji, popróbuj różne kleje (bo zapewne pracujesz na ultrabond pro 5 albo 10, no chyba ze od razu na x'ie pracujesz)
dla mnie wszystkie te kleje są za wolne, pro 5 jest fajny dla mega alergików ale szczerze to nie spotkałam jeszcze takiego i nawet na tych klejach o których dziewczyny tu piszą że mają takie uczulenia mnie się nic nie dzieje (tzn na moich klientkach).

rzęsy masz luzem, czy na pasku? z tego co widzialam NL wprowadziło rzęsy na pasku (jeśli zalezy Ci na akurat ich rzęsach ale uwierz że są b. dobre rzęsy za które zapłacisz mniej), to ogromnie przyspiesza pracę.



Ogolnie powiem tak, - nie wszystko złoto co się świeci, ale mysli tej nie będę rozwijać :D

magdalenasteinhof
02-11-2012, 12:53
ja przeważnie daje od 3 do 4 długości w kierunku do 3 :)
zna ktoś może lepszy i szybciej schnący klej od SL ultra plus, od 4 lat pracuje na tej marce i powiem szczerze ze mi się już znudziła milo że jestem zadowolona i odważyłam sie na razie na zmianę rzes na firmy noblelasches jestem ciekawa ich bardzo jak bedzie się na nich pracowało:D

madziorkowa
02-11-2012, 13:34
ja co prawda nie moge duzo powiedziec o rzeskach bo dopiero zaczynam i nie mam takiego porownania ale postawilam od pocztaku na firme noblelashes i jak narazie nie bede eksperymentowac, moge polecic ta firme jest bardzo rzetelna i wysylke maja ekspresowa :)

Ka5andra
03-11-2012, 01:19
Zen ja pracuje na pro 5 , ale zamowilam prox5 , przy kleju narazie zostane a rzesy inne zamowilam zobaczymy problem w tym ze ja mieszkam w UK ale i tu NL to najdrozsza firma , mysle ze zeski z powodeniem moge zastapac tanszymi mam w tej chwili rzesu luzem i na pasku , zamowilam tez rzesy z Evo ale wslalam maila z zapytaniem czy moge plalcic krta ale nikt sie nie odezwal ;( bede dzis robila rzeski mojej tesciowej mam C 0.2 9 i 10 ale tylko te dwie dlugosci zastanawim sie czy jej takich nie zrobic wlasnie :huh: hymm no chyba ze przyjda jeszcze inne ktore zamowilam to wtedy zdecyduje jak zaloze to wkleje zdjecia mam nadzieje ze zerkniecie :o

---------- Dodano o godzinie 00:19 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 13:03 ----------

Wlasnie skonczylam :D jestem zadowolona :) co prawda moglo byc ich wiecej ale chyba nie jest zle tym bardziej ze moje tesciowa jest starsza kobieta i nie chiala mega rzes , jak na 3 raz to chyba nie jest zle :D
Zen mam pytanko blagam napisz mi czy maskra noir NL jest do przedluzanich rzes ? bo ja tak wlasnie mylalam a teraz czytam ze jest wodoodporna :o i zgupialam calkiem ;(

Zen.
03-11-2012, 01:48
jedna klientka brała ale stosowała tylko na dolne naturalne, w sumie na gorne nie widzę sensu uzywania tuszu i raczej nie znam osoby, która po przedłuzeniu jeszcze je maluje dodatkowo.

dzikakura
03-11-2012, 09:38
Kasa5ndra napisalam do Cie:)

śmieszna
03-11-2012, 10:58
Ka5andra, nic się nie martw mi też zakladanie rzęs zajmuje dużo czasu i nadal robię to w 3 godz. Długości używam różnych czasem2 ale tez 3 i 4. Naprawdę przejrzyj temat a dowiesz się duuuużo:) Co do rzęs ja myślę, że te z evo są całkiem porządne i mi np pasują bardziej chyba nawet niż te z SL. NL nie miałam.

Ka5andra
03-11-2012, 11:47
smieszka :* dzieki
NL maja swienie rzesy ale niestety wiekszosc luzem :( i sa drogie za ta cene moge norki zamowic za stanow np
Zen dzieki ale juz znalazlam mozna go stosowac na rzesu przedluzane i naturalne uff :]
chialam wam wstawic zdjecia moich wypocin ale nie wiem jak :huh:

Gorzkajakmokka
03-11-2012, 23:40
Błagam!!!Polećcie mi jakieś płatki, plastry...cokolwiek bo oszaleję. Ostatnio mam takie przeboje, że już sił nie mam.
Uzywałam z Looksus i co chwile jakieś atrakcje. Taśma od nich lekka- też nie trzyma. Dziś nawet plastra normalnego próbowałam, ale jeszcze gorzej...;(

Zen.
04-11-2012, 00:21
ale co się dokładnie dzieje?

mnie jak braknie płatków, w awaryjnych sytuacjach to biorę tą taśmę/ plaster

3M VISCOPLAST PLASTER POLOPOR HIPOALERGICZNY PRZYLEPIEC WŁÓKNINOWY 5M x 25MM - cena od 3 zł (http://www.okazje.info.pl/zd/zdrowie/3m-viscoplast-plaster-polopor-hipoalergiczny-przylepiec-wlokninowy-5m-x-25mm.html)

Gorzkajakmokka
04-11-2012, 01:14
odklejają mi się :(

Dzięki za radę jutro poszukam w okolicy apteki bo jeszcze nie znam okolic :)

Agnieszka Praska
04-11-2012, 08:45
Hey dziewczyny kiedyś słyszałam takie stwierdzenie ze można używać zamiast primera spirytusu salicylowego do odtłuszczenia rzęsek czy to prawda?? robicie tak?:P)


kochana odradzam ;) spirytus salicylowy zawiera salicylany, ktore zluszczaja skore

bombelkowa
04-11-2012, 10:13
ja miałam płatki z SL.. na początku byłam zadowolona.. bo fajnie wyglądają, cienkie, bez włosków..
ale tak zjeżdżają podczas aplikacji, że głowa mała.. przez nie skleiłam całe oko ;(

wróciłam do płatków evo i jestem zadowolona :) na zmianę z taśmą perforowaną używam, zależy od klientki.