PDA

Zobacz pełną wersję : kursy szkolenia,ceny



Strony : 1 [2]

wani
14-10-2013, 22:56
To może i ja swoje trzy grosze wtrącę odnośnie szkolenia, które odbyło się wczoraj u Ali (http://stylistkarzes.blogspot.com/) (Noble Lashes) ;) Długo się zastanawiałam, gdzie/do kogo wybrać się na szkolenie podstawowe 1:1. Przeczytałam masę postów tutaj na forum, a że szkolenie chciałam odbyć niedaleko, zdecydowałam się na Alę. Forumowiczki pisały na jej temat same dobre rzeczy, więc pomyślałam... czemu nie. Początkowo chciałam przyoszczędzić i szukałam innych szkoleń w sieci, ale teraz nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.

Szkolenie rozpoczęło się o 10:00 od smakowitej herbatki i słodkości i bardzooo konkretnej dawki teorii. Okolo 13 modelka już leżała na łóżku i zaczęłam kleić... Ala przez cały czas zerkała mi przez ramię i korygowała każdy ruch, chwaliła, ganiła i poganiała :cisza: Kleiłam, nie powiem że było łatwo, ale z taką fachową pomocą i radą zdecydowanie łatwiej szła praca.

Ala jest bardzo ciepła, wyrozumiała i wspaniale przekazuje wiedzę. Teraz już moja w tym głowa, żeby zdobyte umiejętności i informacje wykorzystać w praktyce... Niech no tylko moje zamówienia przyjdą i zabieram się za pracę ;) Na pewno zobaczycie nie raz moje "wypociny" w galerii rzęskowej.

Polecam Alę z całego serca... złota dziewczyna :)

namezaneta
14-10-2013, 23:59
Dziekuje dziewczyny bardzo mi pomoglyscieee ;)

marchewkowy_las
15-10-2013, 00:31
ja polecę Kasię Borkowską katiii777 w Warszawie. Ona nauczy tak, że poradzisz potem w każdej sytuacji, jestem jej kursantką, więc każdy mój sukces to też troszkę sukces Kasi, dużo jej zawdzięczam i gdy coś osiągam myślę, że będzie ze mnie dumna :D już pisałam wcześniej, że zachwyciło mnie szkolenie u niej, a szkoliłam się w wielu firmach. Kasia jest szkoleniowcem z powołania :ok:

katii777
15-10-2013, 09:29
Pewnie Alu, że jestem dumna i cieszę się, że jesteś szkoleniowcem w Noble, nieskromnie można powiedziec, że firma skupia samą instruktorska śmietankę:-) wiesz, że kocham przekazywać wiedzę o rzęsach, a teraz robiąc szkolenia spinam się jeszcze bardziej, żebys szkolac z objętości moje wcześniejsze kursantki po podstawowym mogla skupić sie tylko na trikach i mykach, a nie oduczać złych nawyków i przypominać teorię:-)

nadiuszka
15-10-2013, 14:26
taaaaak Kasiu, duuużo łatwiej później swoje kursantki szkolić nawet po zwykłym doszkoleniu 1:1 jak do ciebie idzie na objętościowe to już wiesz z założenia że wyjdzie od ciebie i będzie więcej wiedziała i umiała niż kursantka szkolona wcześniej gdzie indziej.

kamzu
15-10-2013, 22:44
Kolejne szkolenie u Edytki zaliczone:) jak zwykle było przemiło, prześmiesznie i bardzo profesjonalnie:kwiatek: Edzia zdradza wszystkie tajemnice rzęsowego świata w taki sposób, ze od razu wszystko staje się jasne, a do tego postarała się aż o 2 modelki co pozwoliło mi porządnie poćwiczyć:ok:. Polecam też wszystkim produkty Evo na których pracuje się rewelacyjnie:skacze:

Agnieszka Praska
15-10-2013, 23:19
usmiech kursantki bezcenny:D
gratuluje wyboru doskonalego szkoleniowca:D

galbi
02-11-2013, 15:19
Polecam szkolenia u Nadii (nadiuszka), bylam na dwudniowym szkoleniu podstawowym. Nadia jest przemila, szczera, pelna wiedzy i umiejetnosci instruktorka. Pozytywna i bardzo dokladna w tym co robi i mowi. Wszystko dokladnie opowiedziala, pokazala i wytlumaczyla. Jej dobre podejscie, talent i wiedza zachecala mnie na kazdym kroku do starannego obeserwowania i probowania, a moje pierwsze minuty trzymania pesetek w reku i klejenia pierwszych rzes nie byly latwe :P Pelen profezjonalizm! Dlatego z calego serca polecam szkolenia wlasnie u niej, napewno nie bedziesz zalowac ani jednej spedzonej u niej minuty i wydanej zlotowki :)

Chcialam jeszcze podziekowac za goscine (ze wzgledu na to, ze lecialam do Nadii nie znajac Wroclawia zostalam cieplo przyjeta, przenocowana i wyzywiona), zadna moja minuta tam nie byla zmarnowana. Przed wylotem udalo mi sie nawet zwiedzic Wroclaw, a wszystko dzieki Nadii i jej duzych checi! Dziekuje :* i z mila checia wybiore sie na nastepne szkolenia!

Dziunia87
20-11-2013, 23:32
najpierw przeszukujemy forum potem zadajemy pytania

Witajcie,

jestem tu nowa i wybaczcie jeśli dubluję wątek.. a w razie czego proszę, by moderator przeniósł moje posty tam gdzie trzeba :gafa:

Czy mogłybyście mi polecić jakiś porządny kurs, lub wykwalifikowaną i doświadczoną wykładowczynię/instruktorkę w metodzie przedłużania/zagęszczania rzęs metodą 1:1 w Szczecinie?

Zainteresowałam się tą tematyką po tym jak mój M wyjechał za granicę za pracą zarobkową.. a ja chciałabym jakoś wypełnić sobie nadmiar wolnego czasu po pracy i zdobyć jakieś nowe ciekawe umiejętności :)... Sama miałam okazję korzystać już parę razy z usługi przedłużania rzęs tą metodą i efekt był dla mnie zniewalający... i tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby dawać taką radochę innym... poza tym stwierdziłam, że tego prędzej się nauczę niż robienia paznokci..tym bardziej, że jakiś słaby mam zmysł estetyczny... i malowanie wzorków byłoby dla mnie makabrą... :)
Na początku roku również wyjeżdżam, więc nie będę Wam w żaden sposób psuć rynku, czego oczywiście nigdy bym nie zamierzała :) Do Nowego Roku poćwiczę sobie na przyjaciółkach, ciociach i kuzynkach, a co tam niech się cieszą :), a potem jak mi się spodoba i się wdrożę to może będę też to robić za granicą... ale to jeszcze zobaczymy, czy w ogóle mój kręgosłup podoła takim wyzwaniom :)

Wybaczcie to owijanie w bawełnę :) A jak znacie coś lub kogoś godnego polecenia, to będę wdzięczna.

Pozdrawiam serdecznie Sylwia

bombelkowa
24-11-2013, 11:04
Z evoskich instruktorek to albo matka założycielka dzikakura albo pinoczetka :) :ok:

amathonte
28-12-2013, 15:57
Poczytałam, poczytałam i jestem w szoku! Robiłam kurs w lipcu u pewnej pani z Gdańska. Trwało to oko 4-5h? Pani dała mi dwie kartki z produktami swojej firmy, przedstawiła teorię i do dzieła. Robiłam, stała mi za plecami 15 minut, wyszła na godzinę i tyle. Teraz jak czytam o tych szkoleniach z evolashes to przynajmniej mam cel na co odkładać pieniądze! Rany, nawet nie wiedziałam że tyle rzeczy nie zostało mi powiedzianych. Wydaje mi się, że rzęs nie robię źle ale to głównie dzięki swojej ciężkiej pracy po kursie i godzinach czytania forum (i cierpliwości mamy, której pierwsze rzęsy robiłam 7 godzin)... No ale nie ma co, do dzikiejkury lub edytakon będę się chciała wybrać na doszkolenie. Świetne jesteście dziewczyny!

ingusia_sz
03-01-2014, 17:51
Witajcie kochane :)
Bardzo długo podczytuje, i długo się zastanawiałam do kogo pójść na szkolenie, dzięki temu forum wybrałam wspaniałą instruktorkę meraszka, która dokładnie i w bardzo przyjemny sposób wytłumaczyła co do czego od początku do końca. Ogromne doświadczenie i praktyka. Również miała dużo cierpliwości do mnie, nie wszytko mi wychodziło tak jak bym chciała.
Jeżeli ktokolwiek jeszcze się zastanawia gdzie pójść na szkolenie to naprawdę szkoda czasu, wystarczy przeczytać kilka stron na forum i już wiadomo.
Jestem bardzo zadowolona z wyboru, teraz pozostaje tylko dużo ćwiczyć :)
Pozdrawiam serdecznie :kooffa:

NataliaLashes
12-01-2014, 22:03
W końcu doczekałam się na szkolenie u świetnej instruktorki i stylistki rzęs Agnieszki Kwiatkowskiej. Agę poznałam na warsztatach ,,Kropka nad i ,, już wówczas zaimponowała mi swoją osobowością i ogromną wiedzą. Zresztą obie instruktorki ,,Kropka nad i,, są w swoim fachu doskonałe, Nadia pozdrawiam Cię Warsztaty były super, na bardzo wysokim poziomie, wiele dowiedziałam się na temat stylizacji rzęs dolnych i dlatego też postanowiłam wybrać się na szkolenie objętościowe do Agnieszki Kwiatkowskiej. Od początku Aga zainteresowała mnie swoją osobą nie tylko poprzez swoje umiejętności ale również, ze względu na charakter - nie owija w bawełnę i prosto z mostu mówi co jest źle a co dobrze. Warto było pokonać te ok 400 km ….ta trasa w porównaniu z tym co pokazała i czego nauczyła mnie Aga to pestka ;)Byłam na różnych szkoleniach ale to przerosło moje oczekiwania w dodatku żaden z moich szkoleniowców nie był tak pomocny. Aga poświęca czas swoim kursantkom , można zadzwonić do niej z każdym problemem, koryguje nasze zdjęcia z wykonanej stylizacji rzęsowej i podpowiada co trzeba poprawić. Także fajnie bo dalej nad nami czuwa... Aga wyłapie nasze błędy i niedociągnięcia ,podpowie jak ułatwić sobie pracę i nad czym jeszcze trzeba popracować. Szkolenie odbywa się w miłej i swobodnej atmosferze, bez sztucznej oprawy i stresu. Motywuje i chwali a kiedy trzeba to gani bez zbędnego ,,cukrzenia,, i wszystko krok po kroku dogłębnie tłumaczy i pokazuje:) Zresztą jakość i poziom jej szkoleń widać na zdjęciach- wykonanych stylizacji przez jej kursantki. Aga jesteś doskonała w tym co robisz!!!Czekam z niecierpliwością na kolejne szkolenie lub warsztaty na które na pewno przyjadę:) Buziaki trzymaj się:)

halucynacja88
23-01-2014, 20:05
To i ja się pochwalę zdjęciami z kursu podstawowego 1:1 u Agnieszki Kwiatkowskiej - forumowej Aguli. Dzięki Aga za Twoje wsparcie, profesjonalizm i cudowna atmosferę podczas szkolenia!:piatka:

moncia2209
25-01-2014, 20:06
ja też wybieram się za jakies 10 dni na szkolenie z metody 3d do Muraszki i juz nie mogę się doczekac :) !!!

Ania_SC
26-01-2014, 10:44
Cześć dziewczyny! Ja na początku lutego wybieram się na szkolenie z metody 1:1 do instruktorki Noble Lashes, pani Marianny, która szkoli w Czeladzi. Rozmawiając z nią przez telefon wydała mi się niesamowicie miła, sympatyczna i z ogromem wiedzy. Już nie mogę się doczekać. Mam w sobie bardzo dużo determinacji aby zacząć przygodę z rzęsami, które mieszają mi w głowie od jakiegoś czasu. Mam nadzieję, że podołam. A mam takie pytanie do Was, czy któraś zajmuje się również semipermanentnym tuszowaniem rzęs? Czy można jakoś samemu dojść do wprawy czy szkolenie również jest niezbędne no i czy jest na to rzeczywiście zapotrzebowanie? U mnie kilka koleżanek zastanawia się na takim zabiegiem dlatego zastanawiam się czy nie warto byłoby spróbować. Wiem, że to żadna alternatywa dla przedłużanych rzęs bo one dają efekt zniewalający, ale niektóre dziewczyny lubią efekt naturalny więc wtedy takie tuszowanie rzęs byłoby dla nich wystarcząjące i również zaoszczędziłyby czas przy porannym makijażu.
Pozdrawiam
Ania

karolasc
26-01-2014, 11:37
u mnie zainteresowania np na to w ogóle nie ma tak naprawdę. A jeśli chodzi o szkolenie to powinnaś być zadowolona bo p. Marianna sądząc po pracach zna się na rzeczy :) koniecznie daj znać

Agnieszka Praska
26-01-2014, 13:57
KK w tym temacie zapytaj bo tu tylko rzeskowe szkoleia
Kursy i Szkolenia - Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/)

pat-Rysia
26-01-2014, 14:00
Dziewczyny proszę was o pomoc:wstydek:
Chciałabym się zapisać jakoś w lutym/marcu na kurs przedłużania rzęs 1:1 z Evolashes, ale już się trochę pogubiłam :D Jestem z Warszawy i szukam intruktorki. Do kogo kurcze mam się jak coś zapisywać ?:D

kiwaczek2
26-01-2014, 15:59
na stonie Evo znajdziesz wszelkie niezbędne informacje - forumowa asiuniak na pewno, nie wiem jak edusia czy ona też z wwy czy nie. musisz tam poczytać.

farbstift
26-01-2014, 16:44
Cześć dziewczyny! Ja na początku lutego wybieram się na szkolenie z metody 1:1 do instruktorki Noble Lashes, pani Marianny, która szkoli w Czeladzi. Rozmawiając z nią przez telefon wydała mi się niesamowicie miła, sympatyczna i z ogromem wiedzy. Już nie mogę się doczekać. Mam w sobie bardzo dużo determinacji aby zacząć przygodę z rzęsami, które mieszają mi w głowie od jakiegoś czasu. Mam nadzieję, że podołam. A mam takie pytanie do Was, czy któraś zajmuje się również semipermanentnym tuszowaniem rzęs? Czy można jakoś samemu dojść do wprawy czy szkolenie również jest niezbędne no i czy jest na to rzeczywiście zapotrzebowanie? U mnie kilka koleżanek zastanawia się na takim zabiegiem dlatego zastanawiam się czy nie warto byłoby spróbować. Wiem, że to żadna alternatywa dla przedłużanych rzęs bo one dają efekt zniewalający, ale niektóre dziewczyny lubią efekt naturalny więc wtedy takie tuszowanie rzęs byłoby dla nich wystarcząjące i również zaoszczędziłyby czas przy porannym makijażu.
Pozdrawiam
Ania

ja skończyłam szkolenie z semipermanentnego tuszowania, póki co jeszcze nie ruszyłam z tą usługą, bo muszę zakupić tusz. Ale wśród moich klientek i znajomych jest sporo chętnych na taki zabieg. Można też proponować go dla rzęs dolnych, więc przy przedłużonych rzęsach to moim zdaniem dobre rozwiązanie dla klientek póki nie zrobię kursu na przedłużanie rzęs dolnych ;)


Jeśli chodzi o szkolenie z Evo 1:1 to ja robiłam u naszej Agulusi i jestem mega zadowolona. Myślałam, że mój czas pierwszej aplikacji będzie mega długi a wyniósł...2h. I naprawdę wykleiłam wszystko co widziałam. Sądzę, że ten czas zawdzięczam radom Agi, które naprawdę ułatwiają organizację stanowiska pracy i dobrym produktom (kleiłam na HS4 z Evo). W załączniku dodaję kilka zdjęć ze szkolenia.

Ania_SC
26-01-2014, 17:10
No własnie też dlatego myślę o tym semipermanentnym tuszowaniu. Tylko nie wiem czy warto próbować bez szkolenia np na sobie czy koleżance czy jednak szkolenie jest koniecznie. Przy przedłużaniu jest większe ryzyko zrobienia komuś krzywdy. A jeśli chodzi o tuszowanie to ja sama jestem bardzo precyzyjna, nie cierpie posklejanych rzęs wiec kogoś z takimi też bym od siebie nie wypuściła, wolałabym usunąć mascarę niż zrobić prowizorkę.

nadiuszka
26-01-2014, 18:59
farbstift, problem polega na tym że właściwie kursantki na początki nie widzą wszystkiego ;) ale praca ładna :ok:

Agnieszka Praska
26-01-2014, 20:45
Aniu co do mascary to jest różnie, są Panie które życia sobie bez niej nie wyobrażają, a inne słyszeć o niej nie chcą bo efekt nie taki jaki dają zagęszczone i przedłużone rzęski dolne ;) u mnie przeważają te drugie klientki, ponieważ mają wybór, najpierw testują mascarę a później rzęski i 90% pozostaje przy rzęskach ;)

Paulinna00
28-01-2014, 18:42
Cześć dziewczyny.

Może znajdzie się tu jakaś dziewczyna, która jeszcze nie przedłuża rzęs, a chciałaby to robić.
Szukam chętnej koleżanki na kurs. Moglybyśmy zrobić go we dwie, czyli "grupowo" zawsze to trochę taniej.

karolasc
28-01-2014, 19:19
Paulina skąd jesteś i u kogo byś się zaopatrywała na kurs?

Paulinna00
28-01-2014, 20:48
Chciałabym u kogoś kto byl już tu wychwalany, np. u Meraszki :)

iosa
28-01-2014, 22:04
to przynajmniej wiadomo że Paulinna00 szuka kogoś z Krakowa :)

Cataleya 1981
28-01-2014, 22:08
Chciałabym u kogoś kto byl już tu wychwalany, np. u Meraszki :)
Polecam Aguleee. Jej kursantki wiedzą dlaczego.

Agnieszka Praska
28-01-2014, 22:19
Paulina zadzwon do Marysi (meraszki) moze ktos szuka pary na kurs :)

Star Lash Academy
28-01-2014, 23:31
Dziękuję Ci Cat1981 :) :*

Tuśka1
31-01-2014, 12:35
Byłam na doszkalaniu u Pani Bożenki, bardzo miła i generalnie super babeczka, pokazała mi pełno różnych trików o jakiś nie miałam najmniejszego pojęcia, tłumaczyła ,rozmawiała . Polecam w 100% !!

aticzka88
04-03-2014, 15:46
hej dziewczynki (nie wiem czy tutaj to pytanie mogę zadać), czy możecie mi powiedzieć kto z naszych forumowych koleżanek oferuje szkolenie z metody Hollywood na terenie Trójmiasta?

bombelkowa
04-03-2014, 18:24
aticzka, Kura nauczy Cię wszystkiego czego sobie zażyczysz :)

Star Lash Academy
06-03-2014, 23:13
aticzka88 mogę dać Ci namiary na osobę która niebawem będzie moim instruktorem i szkoliła się u mnie, mieszka w Gdańsku ;)

kiwaczek2
19-03-2014, 11:39
Ja jestem świeżo po szkoleniu u Kasi Borkowskiej z wwy (forumowa kati777...nie wiem ile tych siódemek :P )
Idąc na szkolenie wiedziałam dobrze co mnie czeka i byłam nastawiona sceptycznie. Jednak Kasia jest na tyle pozytywną i energiczną osobą, że nawet klejąc innym sposobem niż mój byłam szczęśliwa. nie powiem, że było łatwo bo mam swoje przyzwyczajenia i zapewne nie przerzucę się na inny sposób jednak sporo wyniosłam z tego szkolenia. dowiedziałam się po prostu innych, nowych, interesujących rzeczy. dużym plusem był również obiad zrobiony przez męża :D gulasz mniam mniam.

natalia268
20-03-2014, 14:35
Czy ktos moze mi coś powiedzieć na temat : Maxlash Profesional ? :)

maksik
26-03-2014, 22:37
Wiecie, że mam refleks żółwia-szachisty, i już "pełnym pędem":P - miesiąc później:skacze: wrzucam parę fotek ze szkolenia u Agulii z Blink Express i rzęs dolnych.
Nie jest tak źle i tak wyrobiłam się przed następnym szkoleniem, które jeszcze przede mną.
Nie chcę być monotematyczna, więc dodam tylko, że było jak za pierwszym razem, dużo na temat, męcząco i bardzo owocnie:*:):kwiatek::kwiatek:
Jeśli ktoś ma dylematy co zrobić z wolnymi środkami:) i czasem w Krakowie to polecam taki lokal na 4 piętrze ;) bez windy, żeby popracować nad kondycją nie tylko fizyczną - DZIĘKUJĘ AGULAA:kwiatek: i rezerwuj dla mnie miejsce siedzące w kwietniu

Star Lash Academy
29-03-2014, 08:53
Maksik juz sie doczekac Ciebie nie mogę :) a z tym 4 piętrem to chyba już nie wypali do naszego kolejnego spotkania, myślę że poziom parter Ci się spodoba :) Buziaki i do zobaczenia wkrótce :*

patka_przedluzanie_rzes
20-04-2014, 16:28
czesc dziewczyny. szukam szkolenia w zakresie przedluzania rzes metodami objetosciowym, 2;1 3;1. okolice WLKP moze polecacie kogos z tych okolic?

Agnieszka Praska
20-04-2014, 20:55
edytka jest z wielkopolski ;)

Beauty
24-04-2014, 13:55
Witam!
Jestem tu nowa, chciałam zapytać o jakieś dobre szkolenie metody 2:1 w okolicach Szczecina na koniec lipca. Ktoś coś? Bo szukam juz od jakiegoś czasu i nic znalezc nie mogę.

Agnieszka Praska
24-04-2014, 14:45
napisz do forumowe pinoczetki szkoli z wszystkich metod ;)

Beauty
24-04-2014, 15:01
Od 3 chyba dni wydzwaniam pod nr, który podałą i nie odbiera, dlatego szukam kogoś innego, bo na koniec lipca będę w Pl i potrzebuje pilnie z kims się umówić, a strasznie mało instruktorek jest w tamtym rejonie. Zresztą to nie moje rejony, tylko mojego męża, ja jestem z okolic Krakowa, tam miałabym łatwiej kogoś znalezc, ale niestety w tym roku sie nie wybieram :(, szkoda :(

Star Lash Academy
24-04-2014, 17:30
Beauty poszło na PW :)

mucha
28-04-2014, 13:57
Witam!
Jestem tu nowa, chciałam zapytać o jakieś dobre szkolenie metody 2:1 w okolicach Szczecina na koniec lipca. Ktoś coś? Bo szukam juz od jakiegoś czasu i nic znalezc nie mogę.

Ja wyszkolona jestem przez Pinoczetkę. Zadowolona w 100%. Cos musi być nie tak z numerem, ode mnie zawsze odbiera.

violcias
28-04-2014, 18:54
Polecam !!!!
Star Lash Academy (https://www.facebook.com/STARlashAcademy?fref=photo)
I Agulę :D

Jestem właśnie po szkoleniu z metod objętościowych :skacze:
Bardzo wysoki poziom , dużo przekazanej wiedzy ... nie ma że boli siedzimy do końca :P
Po szkoleniu śniły mi się..... klej - kąty - odległość ;)

Cudowna atmosfera ( popłakałam się nawet ze śmiechu :haha2: )
Modelki cóż same zobaczcie......... zapewnione w 100 % ( moja modelka musiała wcześniej uciekać ale nie było problemu z zastępstwem ) :wow:

Agnieszko dziękuję za wszystko :*i mojej drugiej modelce też :przytul:

Star Lash Academy
28-04-2014, 23:03
hahahhahah Modelka- Model spisał się na medal podczas szkolenia hahha głośno chrapiąc hahahahha ;) ale najważniejsze było to, że się położył i dał pokleić ;) Dzięęeki Wiola :) To szkolenie nigdy nie wypadnie mi z pamięci :) A teraz trenuj trenuj a będziesz gwiazdą jedną z wielu, bo w Star Lash Academy rodzą się prawdziwe gwiazdy :) :*

wisienkakwspz
29-04-2014, 13:05
hehehe niezły numer :leze: A pokażcie na otwartych oczach :P

tomaszka
29-04-2014, 22:27
Dajcie faceta w rzęskach , fotka na otwartym , please :P

Cataleya 1981
30-04-2014, 12:17
Tomek jak zwykle niezawodny :) :P

martiaaa
10-06-2014, 23:25
Kobetki i mężczyźni zapraszam Was serdecznie na szolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs do Koszalina i okolic, możliwość dojazdu do kursanta w całej Polsce, już niedllugo szkolenia z rekonstrukcji i zagęszczania brwi , non stop mascara;) love pink - love Magnitica :P:D:D

Star Lash Academy
14-06-2014, 19:27
Star Lash Academy zaprasza na Profesjonalne szkolenia z zakresu rekonstrukcji brwii z elementami zagęszczania włoskami. Pracujemy na produktach atestowanych oraz w 100% sprawdzonych do tego zabiegu ;)
Przeszliśmy szkolenia zagraniczne i wybieramy się znów na kolejne aby poszerzać ciągle wiedzę z tego zakresu :)


Jako główny instruktor i założyciel Szkoły stylizacji rzęs i brwi chciałabym serdecznie zaprosić wszystkich do obejrzenia fotorelacji z I edycji szkolenia z rekonstrukcji brwi, która odbyła się w Krakowie 9.06

Do obejrzenia reszty zdjęć zapraszam na fanpage Star Lash Academy :)

mucha
16-06-2014, 18:32
6 i 9 modelki z tych zdjęć po rekonstrukcji wyglądają zdumiewająco ! piękne brwi :love:

naoglądałam się różnistych brwi, sama myślę aby oddać się w ręce i zrobić sobie brwi metodą piórkową, ale wydaje mi się, że nie wszystkim kobietom pasują takie "wyraziste brwi" :/:


Star Lash na jak długo te brwi wyglądają zadowalająco? 3 tygodnie jak rzęsy czy krócej ?

kiwaczek2
16-06-2014, 22:29
no co ty mucha jakie 3 tyg, max 2 przy dobrych wiatrach

Agnieszka Praska
16-06-2014, 23:11
mucha nosilam takie brwi i wzglednie ladnie wygladaja przez 7 dni:) a pozniej sciagalam bo nerwy mnie braly ;)

karolasc
17-06-2014, 06:46
to jeśli mam być szczera skoro efekt jest w sumie krótkotrwały a zabieg do najtańszych z tego co słyszałam nie należy, to pewnie i tak większość Pań pozostanie przy hennie, którą też WIZUALNIE będzie mogła zakryć defekty swoich brwi...

kiwaczek2
17-06-2014, 09:06
wiesz to daje lepszy efekt niz henna, nie każdy ma brwi które można pofarbować i nie każdy lubi pofarbowana skóre henną. wiec uważam że na specjalne okazje typu śluby to jest dobre.

martiaaa
17-06-2014, 10:28
Tak, brwi to świetna sprawa , wyglądają mega ! Z trwałością już jest gorzej, ale myślę , że jest to idealny zabieg na szczgólne okazje. Niestety ale nie każda kobieta lubi mieć henne wyrysowaną po skorze, nie zawsze wyglada to estetycznie.

gosialicious
18-06-2014, 07:28
Czy oferuje ktos kurs z rekonstrukcji brwi z Poznaniu?

data 14.08 lub 15.08?

GrotaBryza
18-06-2014, 14:18
Ja także chętnie dowiem się nieco więcej szczegółów na ten temat,a przede wszystkim ile może kosztować taki kurs bo to także bardzo istotna informacja:)

Star Lash Academy
19-06-2014, 16:39
Gosia, GrotaBryza info na PW :)


Co do zabiegu rekonstrukcji brwi :) Trwałość ma do 2 tygodni max. Zależy to od typu skóry i oczywiście dbałości klientki o wykonany zabieg. Zabieg rekonstrukcji skierowany jest do osób, które chcą podkreślić swoją urodę na jakieś specjalne wyjścia ale nie tylko. Jest to zabieg dla kobiet, które boją się trwałego makijażu permanentnego który jak wiadomo przynosi skutki uboczne jeśli jest wykonany nieprawidłowo. Zabieg ten odróżnia to od regulacji i farbowania brwi tym, że można idealnie wyprowadzić porządany kształt brwi u danej osoby. Uczymy tego na szkoleniach z rekonstrukcji brwi :) Jest to też świetny zabieg uzupełniający oprawę oka czyt- przedłużanie rzęs. Nawet najlepiej wykonane rzęsy nie będą się tak idealnie prezentować gdy mamy też pięknie wyprowadzone brwi :) Ja jestem zakochana w tym zabiegu a moje klientki i modelki które noszą brwi cieszą się efektem zabiegu nawet 10 dni a potem powolutku już to się wysypuje :)


A tutaj przykład rekonstrukcji brwi i rzęski w moim wykonaniu :)

isabella22
18-08-2014, 09:44
Szukam dobrej instruktorki w Poznaniu, jeśli ktoś ma namiary na takową będę bardzo wdzięczna :)

Agnieszka Praska
18-08-2014, 18:02
jak w poznaniu to tylko edytakon :D

sora-imagica
19-08-2014, 07:39
A czy warto wybrać się do Magnitica w Krakowie na szkolenie z przedłużania rzęs?
Uprzedzę jednocześnie, że wiem kto z innych firm szkoli w Krakowie, ale pytam konkretnie o tę jedną firmę. Do tej pory uzyskiwałam odpowiedzi "W Krakowie to tylko XYZ!", albo "Ja się szkoliłam u ABC! Idź do niej!".

Gold.Lashes
19-08-2014, 08:32
A czy warto wybrać się do Magnitica w Krakowie na szkolenie z przedłużania rzęs?
Uprzedzę jednocześnie, że wiem kto z innych firm szkoli w Krakowie, ale pytam konkretnie o tę jedną firmę. Do tej pory uzyskiwałam odpowiedzi "W Krakowie to tylko XYZ!", albo "Ja się szkoliłam u ABC! Idź do niej!".


Zdecydowanie tak, przede wszystkim jest to firma która na rynku rzęsowym jest jedną z najstarszych a więc i wiedzę i doświadczenie mają bardzo dużą, ponad to sama atmosfera jest świetna co zresztą mogą potwierdzić inne dziewczyny z tego forum.
Co ważne, instruktorki które szkolą w tej firmie, same co jakiś czas są poddawane egzaminom, ma to na celu utrzymywanie jak najwyższego poziomu, a więc masz pewność że szkoli Cię nie przypadkowa osoba.
Szkolenia są z każdej metody, w dobrej cenie i jeszcze raz powtórzę w świetnej atmosferze, jednym słowem zdecydowanie polecam.

Cataleya 1981
20-08-2014, 18:17
A czy warto wybrać się do Magnitica w Krakowie na szkolenie z przedłużania rzęs?
Uprzedzę jednocześnie, że wiem kto z innych firm szkoli w Krakowie, ale pytam konkretnie o tę jedną firmę. Do tej pory uzyskiwałam odpowiedzi "W Krakowie to tylko XYZ!", albo "Ja się szkoliłam u ABC! Idź do niej!".

Hmm, ale czego się w sumie spodziewasz ? Każda dziewczyna u kogos sie szkoli/ła, prawie nikt nie robi tego samego szkolenia u różnych osób, więc czy warto się szkolić w Magnitica powiedzą Ci tylko te które same tam były :) Cała reszta będzie ci polecać instruktora którego zna i z którego jest zadowolona. Ja bym podeszła do tego inaczej. Poszukaj dziewczyn które się tam szkoliły i zobacz jak wyglądają ich prace. Uważam że jesli prace większości dziewczyn od jakiegos instruktora są poprawne i czyste to warto iść. Wiadomo, zawsze znajdzie sie taki egzemplarz co szkolenie niby zrobi ale tylko dla papierka.

sora-imagica
21-08-2014, 08:04
Zdecydowanie tak, przede wszystkim jest to firma która na rynku rzęsowym jest jedną z najstarszych a więc i wiedzę i doświadczenie mają bardzo dużą, ponad to sama atmosfera jest świetna co zresztą mogą potwierdzić inne dziewczyny z tego forum.
Co ważne, instruktorki które szkolą w tej firmie, same co jakiś czas są poddawane egzaminom, ma to na celu utrzymywanie jak najwyższego poziomu, a więc masz pewność że szkoli Cię nie przypadkowa osoba.
Szkolenia są z każdej metody, w dobrej cenie i jeszcze raz powtórzę w świetnej atmosferze, jednym słowem zdecydowanie polecam.

Bardzo dziękuję za odpowiedź :*


Hmm, ale czego się w sumie spodziewasz ? Każda dziewczyna u kogos sie szkoli/ła, prawie nikt nie robi tego samego szkolenia u różnych osób, więc czy warto się szkolić w Magnitica powiedzą Ci tylko te które same tam były :) Cała reszta będzie ci polecać instruktora którego zna i z którego jest zadowolona. Ja bym podeszła do tego inaczej. Poszukaj dziewczyn które się tam szkoliły i zobacz jak wyglądają ich prace. Uważam że jesli prace większości dziewczyn od jakiegos instruktora są poprawne i czyste to warto iść. Wiadomo, zawsze znajdzie sie taki egzemplarz co szkolenie niby zrobi ale tylko dla papierka.

Już tłumaczę o co mi chodzi - szukam osób, które odbyły tam szkolenie, ale mam z tym problem. Jak już mówiłam - zwykle polecano mi szkoleniowców z innej firmy(de facto, na której pracuję). A prawda jest taka, że Magnitica jest w Krakowie najtańsza i o to się rozchodzi. Podstawy znam, pracuję w miarę czynnie choć jestem samoukiem podszkolonym przez koleżankę. Zależy mi głównie na wyeliminowaniu błędów, ale jeżeli mogę zapłacić za szkolenie 300zł mniej i mimo to coś z niego faktycznie wyciągnąć, to wolę popytać. Gdyby nie daj Bóg miało się okazać, że Magnitica wcale nie cieszy się dobrą opinią to naturalną rzeczą będzie dozbieranie pieniążków na droższe szkolenie. "Ale skoro nie widać różnicy..." ;)

Gold.Lashes
21-08-2014, 09:04
W salonie firmowym Atelier Magnitica na ul. Starowiślnej doszkalają także instruktorki, najlepiej przed szkoleniem umów się na żywo z instruktorem, pogadaj i dopytaj o wszystko i sama zadecydujesz czy warto, ja tak zwykle robię i wtedy mam pewność w czyje ręce trafiam (nie dopiero w dniu szkolenia).

Zobacz sobie profil na FB tam możesz skontaktować się z instruktorkami a przy okazji zobaczyć ich prace

https://www.facebook.com/Magnitica?fref=ts

Hispaniola
02-01-2015, 20:58
Dziewczyny, chcę wybrać się na szkolenie 1:1. Mam dwie instruktorki na oku : Agnieszkę Kwiatkowską oraz Nadię Poliszczuk. Możecie polecić do której z Pań lepiej się wybrać ? :)

Chantelle
02-01-2015, 21:51
Byłam na doszkoleniu u Agnieszki Kwiatkowskiej.
Moje prace zaczynają wyglądać tak jak powinny i już widzę że są trwalsze- ile to razy łapała mnie za rękę "nie tak nabieramy klej" hehe :D cierpliwa i konkretna. Nie było pytań bez odpowiedzi. Fajnych kilka trików rzęsowych-takich z życia. No i ciągle jesteśmy w kontakcie na fb-podsyłam problemowe/wątpliwe fotaki moich aplikacji.zawsze znajduje chwilię żeby coś poradzić, przypomnieć. Za niedługo wybieram się do niej na objętościówkę ^_^

rf81
05-01-2015, 09:14
A ja szukam szkolenia 1 1 w kielcach lub bliskich okolicach. Czy mozecie kogos polecic?

---------- Dodano o godzinie 09:14 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 18:00 ----------

Czy nie ma nikogo z Kielc lub okolicy, żeby doradzić gdzie się szkolic? Myślałam o noblelashes bo tylko tą firme znalazłam, ale poczytałam trochę forum i pisałyście, że jak ktoś jest zielony to najpierw 1 1 powinien zrobić dopiero jak ogarnie kolejne metody. A teraz salon który szkoli z noble ma 3 metody za 900 zł 1 1 2 1 i dolne rzęsy kurs trwa 1 dzień i tu moja obawa, że to za dużo ja nie chce papierku chce umieć dobrze kleić rzęsy.Papierków i ceryfikatów mam pół szuflady. Teraz myślę, że może wybiorę się do Częstochowy albo Warszawy nie chce oszczędzać- chce być dobra !!!! Ogólnie w moim województwie ciężko o jakieś dobre szkolenie, albo ja szukać nie umie.

noblelashes_pl
05-01-2015, 09:46
Witamy rf81,
Nikt z naszych instruktorów nie szkoli w Kielcach tym bardziej żaden z instruktorów nie prowadzi szkoleń z 3 metod w jeden dzień. Zawsze na początku należy się przeszkolić z metod 1:1 dopiero po jej opanowaniu można myśleć o innych aplikacjach. Bardzo prosimy o informację mailową lub na forum kto Pani udzielił takich informacji gdyż mieliśmy już do czynienia z podawaniem się za naszych instruktorów zupełnie przypadkowych ludzi którzy prowadzą szkolenia. Listę certyfikowanych Instruktorów Noble Lashes zawsze można sprawdzić tutaj Lista stylistów (http://noblelashes.pl/informacje/Lista_salonow/)

Jeśli chodzi o szkolenie polecamy Warszawę


Katarzyna Borkowska http://static1.tradoro.pl/80/star_violet.gif (http://noblelashes.pl/informacje/Noble_Lashes_Warszawa/) (Instruktor)
Miejsce do uzgodnienia
Warszawa
Pon-Pt.: 10:00-19:00
tel: 790 013 616
www.bajecznerzesy.pl

http://panel.tradoro.pl/media/80/dys2.jpg(Dystrybutor)
tel: 514 400 781
www.noblelashes.waw.pl (http://www.noblelashes.waw.pl)

Ala Rio

Przedłużanie rzęs, Rekonstrukcja brwi, Szkolenia

Ala Rio http://static1.tradoro.pl/80/star_violet.gif (http://noblelashes.pl/informacje/Noble_Lashes_Warszawa2/) (Instruktor)
Dojazd do klientki
Miejsce do uzgodnienia
Kobyłka / Warszawa
tel: 791 060 791
http://stylistkarzes.blogspot.com
Katarzyna Szelągowska http://static1.tradoro.pl/80/star_violet.gif (http://noblelashes.pl/informacje/Noble_Lashes_Krakow/) (Mobilny Instruktor)

Przedłużanie rzęs, Rekonstrukcja brwi, Szkolenia
Dojazd do klienta - powiat legionowski i okolice
Salon "Dom Urody"
ul. Wyspowa 2
Warszawa - Zacisze
tel: 509 724 339
www.fabrykapaznokci.com (http://www.fabrykapaznokci.com)

rf81
05-01-2015, 13:52
Dziękuje za informacje, jeszcze raz sprawdziłam i ta firma to nouveaulashes pomieszałam, ale to początki dla mnie więć myśle, że mi wybaczycie:)))

asiuniak33
16-01-2015, 20:56
rf81 w Częstochowie masz naszą Agnieszkę Praską ;) a w Warszawie zapraszam do siebie lub Agnieszki Sz.... wszystko na stronie evolashes - EVOLASHES (http://www.evolashes.pl)

kiwaczek2
18-01-2015, 09:30
hehe każdy będzie oferował ci swoje usługi. znajdziesz, pojdziesz, przekonasz się czy bylo warto :)

monkas
23-03-2015, 07:22
Dziewczyny - jak z klientkami na rzęsy? Macie zainteresowanie? Bo mam wrażenie, że moda w tym zakresie rozkręciła się na maxa ;-)

dotlashes
14-04-2015, 12:49
Witam Was Kobietki serdecznie i mam pytanko.
Kleję rzęsy metodą 1:1 i marzy mi się zagłębić w kolejną technikę a, że od 10 maja będę tydzień w Polsce poszukuję szkoleniowca. Zainteresowana jestem objętościówką- 2D-3D lub norka syberyjska. Jeśli 10 albo 16 maja to bardzo odpowiada mi Gdańsk lub Gdynia. Pomiędzy 11 a 15 postaram się dojechać gdzie trzeba ale też w granicach rozsądku ;) Kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie. :) Bardzo pochlebne opinie słyszałam o szkoleniowcach z evo więc jeśli któraś znalazła by czas byłabym bardzo wdzięczna. Tak więc czekam na odzew Kobietki i dziekuję

kiwaczek2
15-04-2015, 10:53
poszukaj na forum, zobacz kto skąd i pojedz. na dobre szkolenie warto pojechac dalej. ja tam z góry to nie wiem kto jest .

iwonka p
16-04-2015, 12:33
Z Gdyni Bożena Golanowska z evo, Poznań Edyta Konieczna też z evo. W dziale szkolenia znajdziesz nr telefonów.Najlepiej zadzwonić, sszkoleniowcy rzadko zaglądają na forum. :-)

luska102
24-09-2015, 17:59
Ja ostatnio szkolilam się w Krakowie u Agnieszki Murdzek z rekonstrukcji brwi i dolnych rzęs.
Agnieszka, bardzo miła spokojna i sympatyczna kobietka. Bardzo profesjonalnie przeprowadzone szkolenie (do porównania mam 5 innych już przeszłych szkoleń).
Swietnie przekazuje wiedzę, bez pośpiechu bez stresu i bardzo profesjonalnie przygotowanym salonie, wyposażony w najlepsze łóżka i lampy kosmetyczne oraz klimatyzację. Bardzo dużo wiadomości i ciekawostek wyniosłam z tego szkolenia. Napewno w najbliższej przyszłości znowu się u Agnieszki przeszkole albo jakieś warsztaciki...
A teraz jeszcze prowadzi butik noblelashes wiec następny powód by tam być!!

Marilyn*
22-11-2015, 10:55
Poszukuje szkoleniowca w woj. podlaskim , ewentualnie Warszawa z metod objętościowych Kogo polecicie? :)

luska102
23-11-2015, 08:44
Polecam w Waszawie Katarzynę Borkowską.

aticzka88
25-11-2015, 06:58
w stolicy jest Kasia Szelągowska (forumowa Kiwaczek) i Kasia Borkowska (forumowa Katie), obie to ogien :skacze:

Marilyn*
25-11-2015, 22:06
Dzięki kobietki :D

ilonka_s
01-12-2015, 22:07
Witam wszystkich serdecznie
Czy mozecie polecic mi dobrego szkoleniowca 1:1 z Bydgoszczy? Najlepiej z Evo lub Noble. Odnosnie Noble: co sadzicie o szkoleniu u Pani Izy Wlodarskiej? Moze byc tez Torun ��
Pozdrawiam ��

iwonka p
02-12-2015, 07:38
W Bydgoszczy nie ma szkoleniowca z evo lub noble.
Masz Izabela Rabinek chyba że star lasach. Oraz Monikę Urbanowicz z lilu lasach.
Najbliższy z evo to Poznań i Edyta Konieczna :ok:

KatarzynaMolo
02-12-2015, 08:48
Pani Iza pełen profesjonalizm wystarczy zobaczyć portfolio :) tak też najlepiej oceniać niekoniecznie po opiniach ale również po pracach :)

ilonka_s
02-12-2015, 09:43
Dziekuje dziewczyny �� A czy ktoras z was pracowala lub miala okazje podpatrzec czy dziewczyny ktore wymienilyscie dobrze szkola? Chodzi mi o samo przekazywanie wiedzy, wiecie, czy sa cierpliwe, czy duzo tlumacza, pokazuja, poprawiaja, czy sam sposob ich mowienia jest zrozumialy.

aticzka88
02-12-2015, 13:54
w Bydgoszczy jest Iza Włodarska z Noble. Super dziewczyna, posiada ogrom wiedzy. polecam :) portfolio również ma znakomite :)

ilonka_s
02-12-2015, 17:12
Napisałam już do Pani Izy, czekam na odpowiedź. Dziękuję wam serdecznie :)

asik1987
17-01-2016, 13:01
Witam Was serdecznie.

Zdecydowałam się na rozpoczęcie nauki w szkole kosmetycznej, w której będą także zajęcia z przedłużania rzęs. Jednak z racji tego, że zainteresował mnie ten temat już wcześniej, to zanim zacznę szkołę, chciałabym zrobić kurs tylko i wyłącznie na przedłużanie i powolutku zacząć się wprawiać. No i znalazłam kurs jednodniowy w TEB Edukacji. Czy któraś z Was uczestniczyła? Jesteście w stanie polecić bądź odradzić?

pozdrawiam :)

aticzka88
20-01-2016, 08:06
odradzić owszem ;) nie wybiera sie miejsca a instruktora. instruktora, który ma konkretne portfolio, którego kursantki również mają ładne portfolio. instruktora, ktory ma jakies osiagniecia.
nikogo nei obrazajac jeszcze nie widziałam dobrej stylistki po tego typu kursach. smutne ale prawdziwe.

monkas
25-01-2016, 07:28
TEB to nie uczy wszystkiego? Jeśli iść na szkolenie to do kogoś, kto faktycznie w danym zakresie jest specjalistą. Odradzam całkowicie wszelkich przypadkowych fachowców. Oni i tak niczego sensownego Was nie nauczą!

Thalia
15-02-2016, 11:40
Drogie Panie. Poszukuje instruktora w woj Śląskim z metod objetosciowych takich powyżej 4D, czy mozecie kogoś godnego polecić? Katowice, Chorzów,Zabrze te okolice?

liz1988
16-02-2016, 13:30
THALIA zapraszam do siebie. Szkolenia 1:1, 2-3D, 4-6+8D, 6-15 D hyper volume,
Szkolenia prowadzone z ramienia marki Magnitica Lashes.

Najlepiej kontaktować się ze mną poprzez fanpage: https://www.facebook.com/Agnieszka.Pochec.Instruktor.Magnitica.Lashes/
email: agnieszkaaaW@op.pl
tel: 512124950

http://pliki.wzorki.info/images/ElZQu.jpg

monkas
15-03-2016, 07:22
W tym roku jeszcze na niczym nie byłam, a pasowałoby się czymś konkretnym zająć. Dacie jakieś namiary na szkolenie z nowości, które warto byłoby zaliczyć?

tomaszka
16-03-2016, 20:33
Napisz z jakiego miasta jesteś to coś dziewczyny doradzą.

aticzka88
17-03-2016, 06:58
dokłądnie jakie miasto albo chociaż województwo :)

Hosenka
07-05-2016, 10:48
Ja bym poprosiła o jakieś namiary na szkolenie 2-3d najchętniej Radom albo Jastrzębie Zdrój /okolice

Wysłane z Tapatalk

Ivonn
12-05-2016, 20:42
Kochaniutkie , jakies dobrze szkolenie z metody 1:1 Bielsko-Biala i okolice mozecie cos polecic?,dziekuje

bombelekp
29-05-2016, 14:00
Dziewczyny kogo polecacie jeśli chodzi o szkolenie z mocnych objetosci? Interesuje mnie woj. wielkopolskie, fajnie jakby był to Poznań i okolice.

unrealgirl
27-09-2016, 17:37
Cześć,
czy robiła któraś z was szkolenie z 1:1 w Bella Clinic w Lublinie?:)

Nacia120
03-10-2016, 12:39
Dzień dobry wszystkim :)
Chciałabym rozpocząć swoją przygodę jako stylistka rzęs, ale niestety nie wiem od jakich szkoleń zacząć naukę.. Na pewno 1:1, ale co później? Lekkie objętości czy 2d, 3d, 4d, Hollywood.. ?
Jestem z Wrocławia i orientowałam się w szkoleniach np. u Darii Brodackiej, która jest związana z MLashes można odbyć takie szkolenia oraz w Perfect Glamour, ale tam oferują szkolenie 1:1, 2:1, 3:1 na jednym szkoleniu (2 dni chyba po 4h). Nie wiem czy to nie za dużo jak na pierwsze szkolenie i dlatego proszę o rady co wybrać i gdzie (nie muszą być konkretnie te 2 miejsca, ale mają terminy wolne jeszcze w październiku-listopadzie).
I jeszcze z jakiej firmy skompletować swój kuferek? Skąd rzęsy, skąd pensety, szczoteczki itd?
Pozdrawiam :P

reniusia1002
03-10-2016, 13:37
zacznij 1:1 i na szkoleniu powiedzą ci na jakiś produktach pracujecie.nie kupuj wcześniej produktów bo na szkoleniu możesz mieć inne .a przeważnie takie jak na szkoleniu to potem używasz.wiec proponuje szkolonko i wszystkiego tam się dowiesz,powodzenia.

Izi
03-10-2016, 18:24
Dokładnie. Zacznij od 1:1, to i tak ogrom wiedzy jak na początek. I szkolenie u Darii Brodackiej jak najbardziej OK. Wystarczy spojrzeć na jej prace :)

patrycja24
22-12-2016, 23:01
Powiedzcie proszę co polecacie we Wrocławiu? Zależy mi na dobrym szkoleniu, na którym się naprawdę dużo nauczę i będę mogła ćwiczyć.

Izi
03-01-2017, 16:53
Jak Wrocław to Nadia Poliszczuk, szkoli dla Noble.

Majczik
29-01-2017, 21:42
Witam serdecznie,
chciałabym rozpocząć swoją przygodę z rzeskami.
Czy mogłabym prosić o polecenie instruktora który według Was wprowadzi i nauczy mnie wszystkiego jak należy?
Jestem z Gdańska ale jestem w stanie pojechać nawet na drugi koniec Polski za dobrym instruktorem.
Nie wiem czy tu na forum są podawane ceny ale chętnie bym się zorientowała ile taki kurs może kosztować plus to co potrzebne na start aby zacząć robić rzesy :-)
Pozdrawiam.

aticzka88
18-02-2017, 06:57
Witam serdecznie,
chciałabym rozpocząć swoją przygodę z rzeskami.
Czy mogłabym prosić o polecenie instruktora który według Was wprowadzi i nauczy mnie wszystkiego jak należy?
Jestem z Gdańska ale jestem w stanie pojechać nawet na drugi koniec Polski za dobrym instruktorem.
Nie wiem czy tu na forum są podawane ceny ale chętnie bym się zorientowała ile taki kurs może kosztować plus to co potrzebne na start aby zacząć robić rzesy :-)
Pozdrawiam.

Majczik zaparszam do Gdyni na szkolenie :)
https://www.facebook.com/rzesywgdyni/

monkas
31-05-2017, 07:28
Zrób sobie to w Beauty lux. Na bank do pracy w tym temacie cię przygotują, ale też musisz do tego odpowiednio podejść - nie każda osoba nadaje się np. do rzęs, czy do paznokci. Tak więc sami się zastanówcie, do czego wy się nadajecie.

elzbieta81
02-06-2017, 12:24
Ile takie szkolenie kosztuje?

ruda21.14
21-06-2018, 14:54
Beauty Lashes organizuje ciekawe szkolenia z przedłużania rzęs, poczytajcie o tym na ich stronie beautylashes.pl/szkolenia