PDA

Zobacz pełną wersję : kursy szkolenia,ceny



Strony : [1] 2

dianka11
12-02-2012, 19:02
Witajcie kochane temacik zakładam na temat kursów przedłuzania rzęs metodą 1:1 obecnie pilnie szukam dobrego kursu w Gdyni lub Elblagu no i w miare nie drogi.A co wy polecacie?gdzie robiłyscie swoje kursy?i w jakich cenach?

Askar
12-02-2012, 20:59
EVOLASHES (http://evolashes.pl/) - tu masz stronkę firmową Dzikiejkury i Edytakon, jest zakładka "szkolenia" :)

dzikakura
12-02-2012, 22:37
Owszem.. przeprowadza, przeprowadza kursy i podstawowe i dla zaawansowanych jakie tam chcesz dinka:skacze:

dianka11
13-02-2012, 09:22
dzikakura stronke już przejżałam i chętnie zrobie kursik u ciebie:)niewiem jak tu na prv pisać.Pisać na meila czy poprostu zadzwonić żeby sie umówić?

ana_zaba
13-02-2012, 12:19
a z zeli kurko nie robisz szkolen :)

edytakon
13-02-2012, 12:47
Robi robi :) pisz na PW :)

dianka11
17-02-2012, 09:37
kobitki pisać,polecać kursiki,szkolenia i ceny co taka cisza sie zrobiła:)

---------- Dodano o godzinie 08:37 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 07:59 ----------

no to ja sie pochwale że zakupiłam kurs 8 godzin przedłużania rzęs 1:1 za 149zł na gruponie:)

edytakon
18-02-2012, 19:56
Dianka powodzenia
Sorry za offtop.... ale żeby pozniej nie było "a nie mówiłam"... mam nadzieje ze Pani dobrze Cię nauczy i że bedziesz mogła miec z nią stały kontakt. Jednak widzę, ze Dziewczyny nie czytacie do końca tego co Wam się staramy przekazać (nie tylko ja i Kura, ale i większość z Was krytykuje i neguje Groupony i grupery a jednak nadal z tego korzystacie i nie widzicie nic w nich złego dopóty dopóki nie macie dodatkowych pytań, na które Wasza Trenerka Wam nie odpowiada

dzikakura
19-02-2012, 00:04
Wiecie dziewczyny nam jest głupio krytykowac szkolenia skoro same szkoleniowcami jestesmy i bierzemy za to pieniadze, ale skoro edyta sie odwazyla to i ja dorzucę swoje trzy grosze

Nie wierzę w powodzenie tej akcji dinka. Nie wierze w nauczenie Cie przyzwoitej aplikacji ze wskazaniami, przeciwskazaniami a przede wszystkim dobrą stylizacja oka. Dlaczego zapytasz? Ano dlatego ze ta pani dostanie za akcje gruponową jakies 80 zlotych na reke od Twojego szkolenia, za tyle to ja ani zadna z nas nawet rzęs klientce nie zrobi (mowie o stylistkach teraz), a co dopiero szkolenia i nie mowie tego dlatego, ze nie skorzystalas z mojej oferty szkoleniowej. Mamy wolny rynek i kazdy ma prawo wyboru, ale jakos cholerka... a widzialas chociaz stylizacje rzesowe swojego przyszlego szkoleniowca?

I po co ja i Edyta piszemy do gazetek jak powinno wygladac dobre szkolenie rzęsowe i po czym poznac dobrego szkoleniowca.

To juz troche moze za pozno, ale mimo wszystko polecamy najnowszy "rzęsowy" artykul w AP, czyli świat rzęs widziany okiem instruktorek.

lilia
19-02-2012, 17:05
najgorsze jest to, że po takim grouponowym kursie dostaje się dyplom, a umiejętności na ten dyplom się nie posiada. potem mamy skrzywdzone klientki ;(

Zen.
19-02-2012, 19:17
dokladnie, niestety papierek to nie wszystko. ważne są przede wszystkim nabyte umiejętnosci.

dianka11
20-02-2012, 13:40
sprawdze, zobacze i wtedy wam powiem jak było:)z jednego już skorzystałam i było ok:)kobitki ja niemam nic przeciwko oczywiscie pewnie macie w jakims stopniu racje i jesli będzie trzeba to napewno sie zapisze na wasz kursik:)ale mysle że sporo odpowiem sobie na pytania zagladając na to forum a praktyka dopiero mnie nauczy być stylistka rzęs:)

kobieta i uroda
20-02-2012, 14:44
witam
jestem nowa, ale przedłużam rzęsy , ja robiłam kurs w Secret Lashes w Katowicach za 1500zł z kuferkiem XL-kurs indywidualny -jestem zadowolona,
ale mam koleżankę -robi rzęsy bez kursu , i robi to rewelacyjnie , nie reklamuje tu niczego , nie oceniam tych co robią bez kursu -portfolio ma , więc zawsze jest co pokazać klientkom

butterfly211
20-02-2012, 14:48
Ja tez wykupilam kurs przedluzania na grouponie bo wtedy jeszcze nie wiedzialam o istnieniu forum, i dianka jakbym miala jeszcze raz do wyboru wykupic w promocji kurs z gruopona lub doplacic wiecej za kurs gdzie indziej.. to bym sie nie zastanawiala :P oczywiscie wybralabym druga opcje. U mnie na gruoponie tez bylo napisane, ze kurs ok 6h, a bylam tam moze 3h pani mi pokazala rodzaje rzes, grubosci, ale ze ona i tak klei 0,25 prawie zawsze... pokazala mi na modelce jak sie klei dala pensety kazala usiasc ii mialam kleic ja ;p na poczatku patrzyla jak to robie, a pozniej poszla ( w sumie mniej sie stresowalam jak bylam sama ) i przychodzila raz na jakis czas... wykleilam rzesy i juz :P dlatego wiecej rzeczy wyczytalam z forum niz dowiedzialam sie od niej, pokazala mi poprostu jak sie klei i jakie sa rodzaje rzes... pewnie za jakis czas zdecyduje sie na jakies doszkolenie, bo moj czas klejenia to 4h :skacze: narazie zbieram na lozko :D

dianka11
20-02-2012, 18:45
butterfly211 (http://forum.wzorki.info/members/14464-butterfly211.html) ja wczesniej byłam na kursiku z makijażu i byłam zadowolona bo ta pani akurat zajmowała sie nami super podchodziła do nas indywidualnie, została dłużej niż miała być i starała sie przkazać jak najwiecej potrafiła, mi tam sie podobało .Ja mysle że nie wszystkie kursy z grupona są takie złe jak opisują, to zależy od instruktorów i ich podejscia:)jak będzie zle to nic sie nie stanie, majątku na tym nie strace a napewno dla tego papierka niebede sie panoszyć że zemnie niewiadomo jaka stylistka bo do takich nie należe tylko nadal będę sie szkolić:)

butterfly211
20-02-2012, 20:00
dianka no pewnie zalezy na kogo sie trafi ;) obys teraz rowniez trafila na kogos kto ci wszystko fajnie wytlumaczy :) powodzenia

sztynka
20-02-2012, 21:15
Ja byłam na kursie makijażu w Aesthetic w Lublinie kosztował 100 zł zamiast 650 . Owszem było fajnie, ale dla osób, które już cokolwiek z makijażem mają wspólnego. Tzn. które znają podstawy. Dlatego, że leciałyśmy z programem szybko, było 6 spotkań, zamiast dwóch sesji była jedna, brakowało kosmetyków itd. Mimo tego nie ukrywam, że chodziło mi tylko o dyplom. Mam pojęcie, ale "papierka" mi brakowało. Tylko, że makijażem nikogo nie skrzywdzę, najwyżej zmyje klientka nie zapłaci i już. Natomiast będę robiła kurs rzęsek w przyszłości i już wiem ja( i mój mąż), że zbieram na kurs u Kurki . Mimo, że to całą Polska do przejechania, to wolę być do metody przygotowana.
Teraz uczę się sama akrylu i nie powiem, strasznie mi brakuje kursu. Jednak jeśli mam iść na ten za 200 zł z grupona, to wolę "dozbierać" na porządny. Nie jestem przeciwniczką grupona, może to być dobre jeśli ktoś jest samoukiem i robi super i właśnie trzeba mu tylko papier.

luska102
20-02-2012, 21:57
No to ja sie pochwale ze robilam Kurs u naszej Edytakon.

Jesli ktoras z was szukala dobrego szkoleniowaca to z reka na sercu POLECAM!!
Specjalnie na Ten Kurs jechalam ponad 1000 km Ale naprawde warto bylo.
A Co najwazniejsze, to caly czas mam w niej wsparcie i w kazdej chwili sluzy pomoca.

Juz mysle o jakims doszkoleniu z norek oczywiscie tez u Edyty.

dzikakura
20-02-2012, 23:34
Sztynka u mnie bedziesz kurs robila mowisz? Fajowsko:D

Ja tez polecam Edytakon, o:D ona mi pokazala parę myków, a teraz to uczymy sie od siebie wzajemnie, prawda Edzia?:skacze:

Mialysmy pomysl, aby zaprosić do Polski Victorię Savinę i zorganizować z nią warsztaty, ale po krótkiej korespondencji okazało się, ze to nie na naszą ani na Waszą kieszen, ale moze kiedyś, jak bedziemy wszystkie super stylistkami z wypchanymi terminami kalendarzami na pol roku z gory to się szarpniemy laski, nie?

Victoria zazyczyla sobie od "łebka" ok 2.000 złotych i mowimy tu o szkoleniu grupowym. Sporo.

dianka11
21-02-2012, 09:27
dzikakura (http://forum.wzorki.info/members/2218-dzikakura.html) tyle pochwał sie nasłuchałam na wasze szkolenia że jak będe potrzebowała poządnego kursu napewno kaski nie pożałuje i do was sie zapisze bo już wiem i jestem przekonana że jestescie w tym profesjonalistkami:)mimo że tak naskoczyłyscie za tego grupona:/:

samaron
21-02-2012, 11:36
właśnie dlatego "naskoczyły" bo są profesjonalistkami ;)

silwana0
21-02-2012, 13:15
witam Ja mieszkam w irlandii i tez jestem napalona na kurs od dlugiego juz czasu ,kiedys bylo to niemozlwe ze wzgledu na wysoki koszt kursu ,od niedawna bardzo on zmalal wiec zaczelam ponownie myslec nad tym .bylam ostatnio tutaj w pewnej hurtown fryzjersko -kosmetycznej i sa tam tez organizowane szkolenia rzes 1:1 akurat byla promacja i kosztowaloby to naprawde male pieniadze ale postanowilam poczekac az bede w polsce i pojsc na kurs do kurki bo widze efekty jej pracy oraz dziewczyn ktore braly udzial w kurkowych i edyty szkoleniach wiec za miesiac i ja bede szczesliwa uczestniczka kurkowego kursu .pozdrawiam

dzikakura
22-02-2012, 13:15
Dianka, naskoczylysmy, bo naprawde cholerka... wiekszosc dziewczyn to wie, ale ja powtorze jeszcze raz-jest samoukiem i powiem Ci, ze nigdy wiecej nie zrobilabym tego bledu zeby uczyc się sama rzęs, ile ja klientek potencjalnych potracilam bo albo cos skleilam, albo niedokleilam albo nie wiedzialam czemu odpada, gdybym skonczyla kurs od razu jestem pewna, ze zaczelabym zarabiac szybciej pieniadze-po prostu ile ja czasu stracilam dochodzac do wszystkiego sama, mysle, ze gdybym od razu skonczyla kurs bylabym dalej niz jestem, mysle, ze bylabym stylistka do ktorej się laski zapisują na terminy, a tak...? W Trojmiescie niepodzielnie kroluje firma z rozowo białym logo, ciezko się przebić, choc nie powiem, chyba daję radę. Tez wychodzilam z zalozenia ze mnie nie stac na kurs(jak zaczynalam kursy z kufrem kosztowaly 3-4 tysiące) i zaluje, trzeba bylo wziac kredyt.

Silwana czekam na Ciebie, czekam:skacze:

no a tu taka fotka .. i dziewczyna po kursie była, bo wlascicielka zmasakrowanych rzęs widziala certyfikat, świezy-dzisiejszy przypadek i co? i wyszla niezadowolona z aplikacji, bo nie miala tylu rzes ile by chciala... ale ja cudotwórcą nie jestem.

Askar
22-02-2012, 16:14
Ah, dziewczyny, ja jestem świeżo po kursie (normalnym) i aż się boję brać do roboty, podcinacie mi skrzydła tymi opowieściami (rodem z piekła ;))... Przecież to praktyka czyni mistrza... Ktoś kto ukończył kurs (niezależnie normalny czy gruponowy) musi się gdzieś uczyć. O ile teoria została przekazana w pełni i podczas pierwszej aplikacji instruktorka siedziała nad nami i tłumaczyła co i jak, to i tak przecież możemy coś spaprać. Uczymy się na błędach nieprawdaż? Oczywiście życzę sobie i Wam, a przede wszystkim naszym klientkom, żeby tych błędów było jak najmniej. Jednak jako "świeżynki" w tym fachu musimy -my i nasze klientki- liczyć się z tym, że dopiero się uczymy... Niestety ja już nauczyłam się, że klientki (z praktyki znam tylko paznokciowe) potrafią zgodzić się na jakiś zabieg świadome w pełni, że oto na nich chcemy się uczyć, a potem niezadowolone wypłakują się w mankiet bardziej doświadczonej stylistce. Ze wstydu oczywiście ani myślą przyznać się przed kimkolwiek, że się zgodziły na zabieg wykonywany przez świeżo upieczoną stylistkę.

dzikakura
22-02-2012, 19:39
Askar, no co Ty jakie opowiesci z piekła rodem, no zobacz no... to się mi naprawde przytrafia, masz racje wazna jest praktyka, ale wazne jest tez to kto i w jaki sposob przekaze ci początkową wiedzę-naprawdę. Mnie niczego nie przekazano i mialam nielichy problem po prostu, a coraz czesciej teraz dochodzą mnie sluchy, ze kurs skonczony nie jest gwarantem, ze Ci wiedze jak aplikować rzesy-przekaża... ja osobiscie powiem Ci chromole, konczyc kurs i podstaw wypatrywać na wzorkach czy innych forach, nie mowie o mykach i patentach, mowie o podstawach, no a jak mam tych podstaw wyszukiwac to przeciez od razu nachodzi czlowieka refleksja.. to po co ja w ogole komus placiłam.. :/:

Zuuzaneczka
22-02-2012, 19:59
Askar, nie przejmuj się na zapas! Ja swoje klientki jeszcze będąc przed kursem nastawiałam, że kiedyś będzie u mnie dostępne przedłużanie rzęs. Mówiłam o tym tak dużo, że w pewnym momencie kilka osób kategorycznie kazało mi iść wreszcie na kurs i zacząć kleić :haha: a po kursie...nie pomogły argumenty, że jeszcze nie jestem pewna czy dam radę, że może nie być idealnie - babki rzuciły się na rzęsy! Nastaw się pozytywnie :ok:

Askar
22-02-2012, 20:30
Qurko, rozumiem, że ostrzegasz nas przed partactwem ze strony instruktorów - za co szczerze dziękuję. Jako instruktorka i specjalistka w tej dziedzinie, wiem, że jesteś w pełni świadoma, jakie błędy mogą wyniknąć z nieprawidłowej aplikacji rzęs. Nie zawsze oczywiście jest to całkowita wina początkującej stylistki, częściej nieprawidłowego jej przeszkolenia pod tym kątem. Tylko, że my bidulki nawet jeśli zapłacimy podwójną cenę, to i tak nie mamy pewności, że wiedza nam przekazana jest wystarczająca. Można oczywiście zauważyć, jak dany instruktor jest przygotowany (m.in.czy umie odpowiedzieć na nasze pytania) i jakie ma podejście do nas, ale kiedy już zapłacimy, to już nas nic nie uratuje... Moja instruktorka akurat dość płynnie odpowiadała na zadawane przeze mnie pytania - choć nie wiem, czy dobrze ;) Mam nadzieję, że najważniejsze już wiem.

Mimo wszystko i tak zamierzam kleić te rzęsiory :D Oj, biedne klientki :cwaniak2:
Zuuza, dziękuję za słowa otuchy :kwiatek:

sztynka
22-02-2012, 21:51
Kurko jeśli się zdecyduję to na pewno u Ciebie, ale to już nie w tym roku niestety.
Jestem zdania, że profesjonalny kurs+ praktyka= miszczu :skacze:
Np. ja nigdy nie lubiłam malowania paznokci, nie umiałam wzorka namalować.
Poszłam na kurs bez pojęcia, jako amatorka.
Ale Arletka z Goldena wszystko mi wytłumaczyła jak krowie na miedzy i potem nie powielałam błędów, a powtarzałam wpojone mi zasady. Dzięki temu dzisiaj, nie skromnie pisząc kleję pazury, które trzymają się bardzo dobrze.
A co najważniejsze pokochałąm to bo nie musiałam ślęczeć nad problemem, a dlaczego to się zapowietrza, czemu odpada, itd:D

Zen.
23-02-2012, 17:05
Askar a może na początek zrób kilka aplikacji na osobach które znasz? nie wiem mama, ciocia, siostra, kuzynka, sasiadka :) na pewno będą bardziej wyrozumiałe niz docelowe klientki :)

Askar
23-02-2012, 20:46
Zen., o innych klientkach niż te z najbliższej rodziny na razie nie marzę. Myślę, że jeśli będę właśnie na bliskich ćwiczyła i poczuję się ciut pewniej, to pomału "wyruszę w świat" :)
Co ja się przejmuję, przecież każdy kiedyś zaczynał ;)

dianka11
25-02-2012, 10:22
Ah, dziewczyny, ja jestem świeżo po kursie (normalnym) i aż się boję brać do roboty, podcinacie mi skrzydła tymi opowieściami (rodem z piekła ;))... Przecież to praktyka czyni mistrza... Ktoś kto ukończył kurs (niezależnie normalny czy gruponowy) musi się gdzieś uczyć. O ile teoria została przekazana w pełni i podczas pierwszej aplikacji instruktorka siedziała nad nami i tłumaczyła co i jak, to i tak przecież możemy coś spaprać. Uczymy się na błędach nieprawdaż? Oczywiście życzę sobie i Wam, a przede wszystkim naszym klientkom, żeby tych błędów było jak najmniej. Jednak jako "świeżynki" w tym fachu musimy -my i nasze klientki- liczyć się z tym, że dopiero się uczymy... Niestety ja już nauczyłam się, że klientki (z praktyki znam tylko paznokciowe) potrafią zgodzić się na jakiś zabieg świadome w pełni, że oto na nich chcemy się uczyć, a potem niezadowolone wypłakują się w mankiet bardziej doświadczonej stylistce. Ze wstydu oczywiście ani myślą przyznać się przed kimkolwiek, że się zgodziły na zabieg wykonywany przez świeżo upieczoną stylistkę.


Askar podoba mi sie to co napisałas!!!
Kurko nie zakładaj z góry że pani stylistka u której zakupiłam kurs niczego mnie nie nauczy, nie znasz jej, ani ja jej nie znam, więc niemożna odrazu oceniać że kobitka mnie oleje i nie nauczy nic.Ja rozumiem że ty jestes za tym by odrazu inwestować większą kase i isc na kurs z prawdziwego zdarzenia ale czasem i takie osoby po takim kursie nic nie umieją i partaczą robote, więc to zależy też od osoby uczącej sie i jej zapału, ja znam kilka osób które robią w domku same bez kursu i cieszą sie zadowoleniem klientek jakie mają.:)

---------- Dodano o godzinie 09:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:11 ----------

KURKO ja osobiscie powiem Ci chromole, konczyc kurs i podstaw wypatrywać na wzorkach czy innych forach, nie mowie o mykach i patentach, mowie o podstawach, no a jak mam tych podstaw wyszukiwac to przeciez od razu nachodzi czlowieka refleksja.. to po co ja w ogole komus placiłam.. :/:
POZWLOIŁAM SOBIE ZACYTOWAĆ
kochana a ja lubie zaglądać na te różne fora i dowiadywać sie o różnych mykach i patentach,porównywać,oglądać wzorki,itd..i niema znaczenia czy mam kurs za 3 tys czy za 200zł to jaką wiedze posiadamy zależy od nas i naszego pochłaniania jej, czy to na kursie czy na forum:)

Żabucha
25-02-2012, 14:33
jestesm podobnego zdania :) skończyłam kurs kupiony na grouponie ale sądzę, że nawet jak bym kupiła za pełna cenę (700zł) szkolenie w tym salonie to nie byłaby wielka różnica. No może poza tym, że grupa nie byłaby 20osobowa. Idąc tam nie oczekiwałam cudu a szczerze mówiąc zależało mi na papierze, bo wiem że naprawdę trzeba duuuużo ćwiczyć. I tak jak było mówione moim zdanie ktoś może się nauczyć obserwując innych i czytając nawet forum, a kto inny może pojsc na szkolenie indyw. za 2000zl siedziec 3dni a i tak sie nie nauczy :P Oczywiście nie dotyczy to żadnej z Was :)
Tak naprawdę całą swoja wiedzę posiadam własnie z tego forum, wszystko notuję i jestem baaardzo wdzięczna dziewczynom za tyle wskazówek i podpowiedzi jakie tu udzielają :* Nie załamałam się tym że kurs był porażką :D jestem wzrokowcem i dużo więcej rzeczy zapmietam co tutaj przeczytam,zobacze na zdjęciach niż jak kobieta(chodzi mi o tamtego szkoleniowca) na sucho klepie teorie:/ i demonstruje założenie na modelce 5 rzęs. Nie wspominając już o tym że my ćwiczylysmy na głowkach, gdzie kleiłysmy tandetne rzęsy do tandetnych sztucznych rzęs i uwaga: klejem do tipsów!! prawie padłam ze smiechu. Najlepsze jest to,że podobno na normalnym szkoleniu( nie grouponowym) ćwiczy sie na tych samych materiałach.
Dziewczyny które chcą skonczyc szkolenie w Warszawie omijajcie na kilometr!! ul. Taśmową i Domaniewska (bo w dwoch miejscach prowadza kursy)

meraszka
25-02-2012, 17:03
dianka- chyba w tej ostatniej części nie zrozumiałaś kury- chodzi własnie o to, że myki i patenty z forum to owszem, ale nie całą wiedzę...
Żabucha- na takim kursie faktycznie nie nauczyłaś się nic, ale wierz mi- sam papier to nie wszystko. Bez osoby, która odpowiednio przekaże Ci wiedzę, poprowadzi za rękę przez pierwszą aplikację, a później zawsze pomoże, jeśli będziesz tego potrzebować, nie wierzę, że można zostać dobrą styliską.
Nie są to jakieś dyrdymały, ale to, co wyniosłam z mojego doświadczenia..Nie nauczysz się pewnych rzeczy czytając opisy dziewczyn na forum i tez nie wszystko da się tak przekazać. Zapamiętać, co się czyta to jedno, ale poprawnie wykonać zabieg to drugie.
Nie bez kozery żadna z nas nie pisała nic o kursach u innych osób niż dziewczyny z Evo, przecież nie jest tak, że mają na tym forum monopol na szkolenia. Poprostu większość z nas uważa, że są najlepsze i że po kursie u nich możesz w zasadzie od razu przystąpić do pracy.
Szkolenia dziewczyn wcale, a wcale nie są w dużych pieniądzach, a samo szkolenie to poprostu bajka i w przeciwieństwie do większości szkoleń klei się do końca- nawet jeśli to późno w nocy, bo modelka ma 3mln rzęs ;)...
To mówiłam ja i to wcale nie jest reklama! O! :)

dianka11
25-02-2012, 20:09
meraszka, oweszem dziewczyny z EVO są zapewne super profesjonalane ale może pani do której ja trafie też będzie super profesjonalna:)chodzi mi oto by nie krytykować odrazu kogos z góry jak sie niewie kto jak uczy, a co z tego że akurat to kurs z grupona?jednej trafi sie lipa drugiej nie,dlaczego nie skorzystać z okazji i nie sprawdzić?czy po kursie np od dziewczyn z EVO wychodze jako profesjonalana stylistka? bo mam papier?no raczej nie...dopoki sama nie nabiore doswiadczenia to nadal moge zadawać tysiące pytań i szukać odpwiedzi, i mysle że do tej pani która mnie przszkoli też bede mogła dzwonić po pomoc.

Zen.
25-02-2012, 21:07
zgadzam się z meraszką, a i dodam wiecej -wychodzę z założenia, że jeśli cos (ktoś) jest naprawdę dobre to nie potrzebuje reklamować siebie lub swoich usług na gruponie czy innym okaziku i robić tego za marne grosze, gdzie i tak połowa ceny tej usługi czy produktu idzie na konto tego groupona. Osobie która ma fach w ręku sie to po prostu nie opłaca, każdy wie ile warte są jego umiejętności i za ile moze przekazać tą wiedzę dalej.

Ja na przykład tam gdzie robiłam szkolenie nie dostałam od razu certyfikatu. Trzeba było wysłać zdjecia 6 poprawnie zrobionych aplikacji lub wziac modelkę i przy instruktorze założyc rzęsy.

Dianka życzę Ci zebyś się nie 'sparzyła', i zebyś nie napisala ze jednak miałyśmy rację.

edytakon
25-02-2012, 23:15
Żabucha poczytaj raz jeszcze co piszesz bo sama sobie zaprzeczasz. na kursie powinny być przekazane pewne rzeczy, o ktorych gwarantuje Cie nigdzie nie przeczytasz (czy to podstawowym czy doszkalającym).

Powiem jedno jeszcze, ze z pewnoscia umiecie liczyć i:
koszt kursu ok 600 zł
produkty okolo 300 zł
ile musicie wykonać stylizacji zeby sie to zwórciło - okolo 8? czy to naprawdę niewykonalne?
czy uwazacie, ze tanszy kurs szybciej się zwróci? być może, ale pozostaje kwestia popełnianych błedow w trakcie zabiegów, na ktore Wy nie zwracacie uwagi, bo wydawać Wam sie moze ze tak jest wlasciwie...

PS: Ja bym stylizacji (klientce) nie wykonała za 80 zł a co dopiero kurs... przysiegam byłabym sama na siebie zła. Juz sobie wyobrazam jakby taki kurs wygladał...

dzikakura
25-02-2012, 23:27
Zabucha, zaprzeczasz sama sobie wydalas pare gorszy na kurs, niczego się nie ucząc, głowki, klej do tipsów, jestes zywym potwierdzeniem tego jak wyglada szkolenie grupowe, ale masz rację prawdopodobnie pani niczego więcej by Cie nie nauczyła, choc nie wiadomo do konca, moze za 700 zlotych bardziej by jej sie chciało.

Powiem tak, wydaje nam się że nie odwalamy fuszery jako szkoleniowcy, po prostu. Nie kazemy przyklejac 5 rzęs i sio do domu z usmiechem na ustach mówiąc "a teraz to tylko praktyka".

Jeśli wszystkie szkolenia rzęsowe za parę groszy są takie super to skąd u mnie i u Edyty tyle dziewczyn na doszkolenia, szczegolnie na eliminację błędów i przyspieszenie czasu pracy? Nie mówię, że jestesmy tuzami, nam też bardzo duzo brakuje. Ale wierzcie nam, dzieki Wam stajemy sie coraz lepsze rowniez jako szkoleniowcy, opracowujemy plany szkoleniowe, dzielimy sie doswiadczeniem co Wam, początkującym sprawia najwiekszą trudność. Po prostu staramy sie za te pieniądze wyszkolić Was jak najlepiej, a ze jednemu trzeba poswiecic wiecej czasu a drugiej mniej to juz są kwestie indywidualne, dlatego też polecamy szkolenia indywidualne, a nie grupowe.

a teraz do konkretów. Nie dyskredytuję grupona dianki 11, ale czy zadalas kochana sobie chociaz trud i wyszukalas prace swojego przyszlego szkoleniowca? Jesli nie ma strony to czy zadzwonilas i poprosilas o nie, aby Ci wysłano mailem? Zrob to proszę. Przysiegam niczego nie oceniac, niech się wypowiedzą na temat rzęs tego szkoleniowca stylistki forumkowe, jesli Pani prace są bez zarzutu to jest duze prawdopodobienstwo, ze zostaniesz dobrze wyszkolona. Dowiedzialas się ile modelek bedzie na kursie? Czy dostaniesz skrypt chociazby z podstawową wiedzą?
Dianka.. tam też masz papier, nie tylko u nas, tylko, ze nie o papier tu chodzi.

Nie jestem przeciwna szkoleniom grupowym. Ostanio (i tu kłaniam się cubaro) przeprowadziłam takie szkolenie grupowe w Słupsku, na 6 osob, dzieki cubaro dziewczyny mialy wspaniale warunki. Kazda miala swoją modelkę, łózko lampę-lupę. Ani ja, ani cubaro nie wyobrazalysmy sobie, ze mozna szkolić inaczej! Mysle, ze czegoś nauczyłam. Cubaro bardzo pomocna chodziła i mi też pomagała, bo nie sposób być w 6 miejsach jednoczenie, a kazda dziewczyna-podkreslam miala swoje stanowisko ćwiczeń.

Uważamy, ze na kursie grupowym na zywej, podkreslam zywej modelce, a nie na główkach szkoleniowych, powinny uczyć się maksimum dwie osoby.
O główkach szkoleniowych niech opowie Zabucha, jak taka główka i rzesy na tej glówce są podobne do rzęs zywego człowieka, czy glowka szkoleniowa bedzie miala ludzkie reakcje? Zacisnie oczy, albo poleci jej łza jak sie za mocno nadusi penseta albo pociagnie za rzese?

Dlatego ja np za kurs na permanent płaciłam 6.000, a mozna i 1000, a dlaczego tak drogo? Bo mialam zagwarantowane wykonanie przeze mnie 20 zabiegów na zywych modelkach. Po prostu nie wyobrazałam sobie inaczej. Od razu po kursie siadłam i dziarałam, gorzej, lepiej-różnie, ale wiedzialam jak to jest poczuć dotyk skóry, a nie silikonu, wiedzialam, ze mogę sie spodziewać gwałtownej reakcji klientki, jak rzucanie głową, zaciskanie oczu...wiedziałam, bo uczyłam się brzydko mówiąć-na zywych krolikach doswiadczalnych....
Rzęsy nie są taką ciężką sprawą jak makijaż permanentny przede wszystkim są zabiegiem odwracalnym, a permanent nie, ale do diaska. Jednak pracujemy przy oczach ludzkich, pokleisz sobie trochę na rzęsach na glówce a potem wezmiesz sie za zywego czlowieka? Profesjonalistką nie będziesz dianka od razu po zadnym kursie, ale przynajmniej bedziesz wiedziala co zrobić jak nie po raz pierwszy skleisz dziewczynie rzęsy górne z dolnymi. (bo pierwszy raz prawdopodobnie skleilabys na kursie, ale podkreslam na zywej modelce):D



Mogłabym sie nie odzywać, ale jestem aktywnym uczestnikiem forum i jak się do mnie pisze to prostą grzecznością jest odpowiedzieć.Nawet wtedy gdy to będzie poczytywane za autoreklamę. (dość trudna ta nasz pozycja jako argumentującego, bo przeciez chcemy sie "nachapać" masakrycznie duzej kasy, nie?):D Dlatego tyle piszemy:D,
przeciez wcale nie dlatego, ze jak coś kosztuje grosz to ktos ma albo tego w nadmiarze,albo nie jest pewien jakosci swojego towaru, albo towar jest po prostu.. słaby.....

Dlaczego jedna Pani ma paznokcie za 30 złotych a druga za 70? Dlaczego jedna Pani ma rzęsy za 50, a druga za 150?(przy zalozeniu ze obydwa z przytoczonych przypadków kleja te rzesy i paznokcie w domu np ...) Przeciez znacie odpowiedzi na to pytanie.

Poza tym nie została tu poruszona jeszcze jedna kwestia... jak za 100 złotych mozna sobie szkolić konkurencję? Na to pytanie też znacie odpowiedź-przemyślcie sprawę.

meraszka
26-02-2012, 02:32
meraszka, oweszem dziewczyny z EVO są zapewne super profesjonalane ale może pani do której ja trafie też będzie super profesjonalna:)chodzi mi oto by nie krytykować odrazu kogos z góry jak sie niewie kto jak uczy, a co z tego że akurat to kurs z grupona?jednej trafi sie lipa drugiej nie,dlaczego nie skorzystać z okazji i nie sprawdzić?czy po kursie np od dziewczyn z EVO wychodze jako profesjonalana stylistka? bo mam papier?no raczej nie...dopoki sama nie nabiore doswiadczenia to nadal moge zadawać tysiące pytań i szukać odpwiedzi, i mysle że do tej pani która mnie przszkoli też bede mogła dzwonić po pomoc.

Przecież nikt nikogo z góry nie krytykował. Poleciłyśmy Ci to, co uważamy za najlepsze, dzieląc się własnymi doświadczeniami w tej kwestii. Gwarantuję Ci, że tego czego nie przekażą na kursie, a powinni, nie będziesz się w stanie sama nauczyć...Doświadczenie doświadczeniem, ale profesjonalnego szkolenia nie zastąpi nic.

meraszka
27-02-2012, 17:02
dianka- prosiłaś o polecenie kursu- poleciłyśmy...wybrałaś co innego- Twoja sprawa. A jeśli dziewczyny uważałyby, że kurs u tej samej kobiety za 600zl tez nie zapowiada się najlepiej, to z pewnością napisałyby to samo, co powyżej...nie ma się co obrażać na ludzi, którzy starają się pomóc...

dianka11
27-02-2012, 19:03
jasne.. bo tylko kurs u nich jest najlepszy, tak to odbieram,a jesli babeczka u której ja robie kurs i jest instruktorka to też musi byc dobra?, a wy mi wciskacie że napewno niczego mnie nie nauczy bo kosztował 150zł!!!! ja sie nie obrażam to wy niemożecie przyjąc do wiadomosci że sa też inni dobrzy godni polecenia a wy ich z góry oceniacie. Zapytałam o polecenie kursu dowiedziałam sie i nie oceniałam nikogo z góry że nie,że zle bo cos tam to wy sie oburzylyscie że wybrałam tańszy i napewno musi być gorszy!!i dodam że jest to kurs indywidualny z modelką a przeciez pisałyscie że TANIE KURSY Z GRUPONA to taka lipa bo są w grupach na jakis główkach.
nic juz nie pisze bo to bezsensu, ja wasze zdanie uszanowałam i napisałam że jak sie okaże moja porażka to nie pożałuje kasy i pojde na kurs do dziewczyn,ale teraz widze że niema co z takim podejsciem, sory dziewczyny.

---------- Dodano o godzinie 18:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:43 ----------

mam prosbe o zamkniecie tematu admina:)wogóle to mogłam go nie zakładać

Zen.
27-02-2012, 19:10
No trochę Ci racji muszę przyznać, bo tak naprawdę to poleca się tu w zdecydowanej większości tylko szkolenia u Edyty i Dzikiejkury, nie mówiąc o innych szkoleniach i instruktorach godnych polecenia(a takich jet sporo). Może jest tak dlatego, bo właściwie dużo dziewczyn robilo u nich szkolenia i doszkolenia, one same też się tu wypowiadają (chcąc nie chcąc robiąc sobie przy tym reklamę), inni instruktorzy innych firm nie uczestniczą w dyskusjach zatem jakby 'nie istnieli', a najlepiej iść do tego, kto jest 'najbliżej' bezpośrednio moze się wypowiedzieć i pochwalić swoją wiedzą w tym wypadku na forum.wzorki. Ja robiłam szkolenie gdzie indziej, wydałam sporo kasy, ale nie żałuję ani jednej zlotówki którą na to wydałam, mimo że kilka rzeczy na forum się dowiedziałam, ale fundament mam solidny i podstawy przekazano mi wydaje mi się bardzo dobrze.

Nie plączę się w zeznaniach, dalej podtrzymuję, że to co gruponowe dla mnie jest fe. Opinia jest moja i reszta świata się z nią nie musi zgadzać :) ogólnie róbta co chceta tylko potem niech ewentualnie nikt na tym nie cierpi.

Edit, moim zdaniem nie powinno się zamykać tematu, ale kurcze no niech dyskusja o szkoleniach nie polega tylko na 'idz do kury bo ona na pewno cie dobrze nauczy'. Osobiście nie mam nic ani do Dzikiejkury ani do edyty, Kura sama mi dała wskazówki za co juz jej dziekowałam. Jest wiele szkół i instruktorów zapewne godnych polecenia. inna sprawa że większość była u dziewczyn dlatego piszą o nich o czym wspomniałam wyżej... ale moze juz skonczę elaborat :)

dianka11
27-02-2012, 19:33
bardzo ci dziękuje zen za ta wypowiedz bo takich odpowiedzi jak twoja oczekiwałam:)szanuje twoje zdanie na temat grupona i tego co napisałas:)

edytakon
27-02-2012, 22:29
Przeciez nie chodzio to zeby pisac ze tylko do mnie lub Kury trzeba iść tylko dlaczego żadna z Was nie wspomniala o innej instruktorce... np o Patrycji Stanik o ktorej ja slyszalam same dobre opinie.
Dlaczego nie wypowiadaja sie inne instruktorki? Dlaczego żadna nie radzi? Moze wlasnie dlatego wiekszosc z Was poleca nas. Ot co. tyle w temacie szkolen mam do powiedzenia

meraszka
27-02-2012, 23:58
Ja tam nie wiem, jak można polecać coś, co zna się tylko z drugiej ręki... Przypuszczam, że większość z nas po prostu poleciła to, co zna z autopsji... Ja zrobiłam jeden kurs, później zdecydowałam się na doszkolenie właśnie u Edyty... mam jakieś tam porównanie i wiem, że mój pierwszy kurs był do d... i to totalnie...
Z gruponem jest różnie- sama robiłam kurs pazurowy, ale z pełną świadomością tego, co za takie śmieszne pieniądze mogę trafić. Na szczęście w tym wypadku okazało się, że kurs był świetny i powiem, że nawet mi przykro było, że tak mało zapłaciłam, bo produkty i czas szkoleniowy to jego, ale dobry instruktor powinien inwestować w swoją wiedzę, rozwijać się, sprawdzać nowe produkty itd... A to kosztuje i to nie mało. Dlatego bardzo obiektywnie można powiedzieć, że w takich tanich kursach można się dopatrywać lipy. Czasem zdarzy się inaczej, ale to jest rzadkość.
I dlatego podsumuję to tak- ja osobiście poleciłam to, pod czym mogę się podpisać wszystkimi rzęsami :) A wiem, że jeśli akurat chodzi o rzęsy, to nie jest to zabieg łatwy i ważne są podstawy i to, żeby po kursie mieć pewność, że nikomu się krzywdy nie zrobi i że się wie, co się robi. Tyle w tym temacie.

dzikakura
28-02-2012, 00:32
Hej, hej, dianka ja tylko poprosilam o zdjecia prac:)
Argument ze robi tez za 600 zlotych nie jest argumentem, argumentem mogą byc prace, ale ty kochana wolisz opatrywac posty wykrzyknikami, zamiast zalaczyc link do prac pani, ktore ponoc sprawdzilas.

Poza tym, ja Cie naprawde rozumiem-nikt nie zaprzecza swoim własnym wyborom....bedziesz stala na straży pani instruktor chocby Cie i niczego nie nauczyla (mnie dalej zastanawia cena tego szkolenia, a tu chyba przyznasz racje, jak ktos ma wiare w swoje mozliwosci nie sprzedaje skory za pol darmo, nie?), ale czy ja panią osądzam? Nie kochana, mało tego, grupona też nie osądzam, bo sama podpisałam umowę z gruperem na rzęsy z norek, dlatego wiem ile procent trzeba oddać. Tylko ja wiem dlaczego to zrobiłam (aby zyskać nowych -stałych klientów), a o co chodzi w szkoleniach za bezcen? Przecież to zarobek jednorazowy.
Nawet jak się nie nauczysz podstaw (niech Bozia mi wybaczy moje watpliwosci) to i tak się po tej wymianie zdan do tego nie przyznasz.

Instruktor na wzorkach jest przynajmniej jeszcze jeden tyle tylko, że sie nie ujawnia moze woli tylko czytac?:D

Nie dziwcie się nam dziewczęta, tak w jakiś tam sposob reklamujemy się jako instruktorzy, chcąc nie chcąc ale w odpowiedniej zakladce, jaką są kursy-szkolenia, ktorą dianka sama zalożyła

To nie nasza wina, że tylko my jako instruktorzy jestesmy tutaj aktywne, jest przeciez wiele for na ktorym się rownież instruktorzy oglaszają, po co zawężać poszukiwania do wzorków?

Choć pewnie wyleziemy Wam jak pajacyki z pudełek i na innych forach. Straszne nie?

I nikt, absolutnie nikt nie obraża ani dianki, ani pani szkolącej, dianki motyw znam-tanio i miejmy nadzieję dobrze, nikt nie dyskredytuje Cie dianka za mniejszą zasobność portfela, naprawdę, bo rozumiem dobrze i szanuję, że w ogole jakieś szkolenie chcesz skończyć a nie lepić na własną rekę. Ale jaki jest motyw pani instruktor? :huh:

evenense
28-02-2012, 01:39
Witajcie kochane...Od dłuższego czasu interesuję się tematem rzęs bardzo dużo czytam teorii także teoria mam opanowaną (chyba)(tak jak kiedyś z pazurami)ale przyszedł czas na kurs...:)bo mimo iż rzęs nie robie to mam multum chętnych moich paznokciowych klientek...heh..ale niechce czegoś sknocić..to jednak praca z okiem... Na początku myslałam by zrobic kurs w SL ale odkąd sledzę wypowiedzi Bożenki i jej zdjecia z pracami to myślę ,że lepiej juz nie trafię.
Kochana wyszkolisz sobie konkurencję w Gdyni ?;)(na pewno nie konkurencję bo wątpie by takowa sie znalazła)ale poszukuję solidnego instruktora ktory dobrze przekaze mi swoją wiedzę...a jestem pod wrażeniem twoich prac ,oraz twojego podejścia do tego zawodu.Jesteś perfekcjonistką..a ja chce sie nauczyc perfekcyjnie zakładać rzęsy :-D . Uderzam do najlepszej profesjonalistki rzęs.. (bez wazeliniarstwa) ale zachwycasz mnie kobieto.:skacze::ok:jakie masz terminy ;p coś wiecej o kursie przeczytam? i czy trzeba miec modelke ja kurczaki bede miec z tym problem na początku...żeby ktoś jako modelka chciał mi sie połozyć.

samaron
28-02-2012, 10:09
Po pierwsze edyta i kura są na forum od dawna, i wtedy jeszcze im się nie śniło, że będą miały swoją firmę rzęsową, dziwne byłoby gdyby miały ograniczyć swoją (nad)aktywność, tylko dlatego, że teraz zajmują sie tym bardziej profesjonalnie. Jak dzieliły się swoją wiedzą przed żółtymi rangami, to było fajnie, a teraz nie jest, bo sie reklamują? - no i dobrze, niech im będzie na zdrowie.
Same wykazujemy ostrożność w przypadku nowych osób, które nagle kogoś polecają bądź nie - z wiadomych przyczyn, jest to informacja nie sprawdzona. Wiele z Was skończyło kursy całkiem gdzie indziej i szczerze? nie pamietam ani jednego nazwiska, dla mnie (osoby z boku, nie zajmującej się rzęsami) jest to wniosek jeden - prawdopodobnie nie były to szkolenia godne polecenia.
Oraz jeszcze jedno na koniec - nasza wiedza cały czas się weryfikuje, to co nam się wydawało bóstwem jakiś czas temu, teraz mocno się zdewaluowało.

evenense
28-02-2012, 14:25
ja uważam jesli moge napisać ,że cena to jedno a jakość to drugie..produkty kosztują...wiedza kosztuje i to często wieloletnia wiedza oparta na doświadczeniach
uważam ,że powinnyśmy się cenić. To wtedy nas będą cenić.Zaden szanujący sie instruktor nie zaspiewa za szkolenie tyle co za usługę.jest to co najmniej śmieszne ;) Nie wiem dinka ile wydałaś na kurs..ale w tym kraju nie ma nic dobrego za darmo zwłaszcza gdy ktoś masowo działa w ten sposób by pozyskać klienta. Dobra stylistka nie musi uciekać sie do takich form reklamy .I nie za taka cene.To jest czysty marketing..Uważam że jest kiepska nie ceniąc swojej pracy.I robi to po to by tylko zyskać klienta . Czyli czysta masówka .I kolejny proszę.. Chyba nie tędy droga.. ja w życiu nie skorzystałabym z takich usług...wolałabym za tę cenę udac sie do kogos na rzęsy ,,a i tak miałabym wątpliwosc czy to nie za mało. Dobra stylistka/instruktor znając własną wartość i wysoki poziom swoich usług /szkoleń będzie szanował swój czas i swoją ciężką pracę . Wiem to z autopsji..tyle ode mnie ;)

---------- Dodano o godzinie 13:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:01 ----------


KURO a skąd ty wiesz jaka jest moja zasobnosc portfela?sugerujesz że z tego powodu zakupiłam sobie taki kursik?to sie grubo mylisz już poraz kolejny,jak już wczesniej napisałam nie pożałuje pieniedzy na drogi kurs jak bedzie trzeba!!i znowu oceniasz oceniasz tym razem mnie.to ostatni post w tym temacie z mojej strony.

A mnie szkoda by było wydanych nawet tych małych pieniedzy...po co płacisz za szajs jak mozna za tą kase np kupić częśc produktów z Magnetica albo SL .Nie wiem jaki Masz CEL ,że wybrałas ten kurs. Czym sie sugerowałaś? Pewnych rzeczy sie nie przeskoczy .A złe nawyki mozna załapac bardzo łatwo.. nie wiem po co sobie zycie utrudniać.Chyba wolałabym nie iść w ogóle.:huh: Ale każdy nich wybiera co dla niego najlepsze :)
Identycznie jest w stylizacji paznokci..

ps..przepraszam za wtrącenie...jestem nowa na tym forum ale naprawdę krew zalewa w takich sprawach :)

dzikakura
28-02-2012, 17:10
Samaron-dzieki

dianka- najlepiej wybrać coś wyrwanego z kontekstu i.. się obrazić, sorry, ale znudzilo mi się. :skacze:

Abra-kazdy jest kiedys gdzies nowy oraz jestem do Twojej dyspozycji. Kotom oczywiscie trzepiemy skórę:skacze:-żarcik

Indywidualny Panel kursowy masz tu-punkt po punkcie co obejmuje:

Szkolenie podstawowe indywidualne - EVOLASHES (http://evolashes.pl/content/6-szkolenie-podstawowe-indywidualne-)

Agnieszka Praska
28-02-2012, 18:34
dobra pisze bo nie wytrzymam :torba:
dajcie spokoj temu gruponowi i gruperowi:/: pisze to od strony instruktora :sciana: ta instruktorka chyba zmysly postradala zeby za psie grosze szkolic sobie konkurencje pod nosem, i albo wogole nie zna sie na rzeczy i liczy na szybki jednorazowy zarobek albo ma cos nie pokolei lekko piszac :torba:
co do stylizacji wystawianych na gruperze to jestescie w ogromnym bledzie, i nie wsadzajcie wszystkich do jednego worka:/:
wystawialam rzesy na takim portalu 2x, w sumie sprzedalam 40 stylizacji( i bylo to 40 poprawek po innych salonach), i z tych 40 klientek w tej chwili wraca co 3 tygodnie 35, kazda przyprowadzila ciocie,mamy, kolezanki na rzesy i inne zabiegi proponowane przez moj salon, dzieku takiemu portalowi mam ok 90 zadowolonych stalych klientek miesiecznie nie liczac moich stalych ktore od dawna do mnie przychodza:] wiec moral z tego taki ze dobra reklama nie jest zla, zabieg prawidlowo wykonany pomimo ze zarobek przy pierwszym razie zerowy:]

marchewkowy_las
28-02-2012, 23:37
no to i ja się wtrącę :D jeżeli szukać odpowiedzi, to na pewno się znajdzie :skacze: gdyby tak kura i edytka zareklamowali swoje szkolenia np na grouponie za śmieszne pieniądze, myślę, że wiele dziewczyn by skorzystało z tej oferty. Może instruktorki i nie zarobią majątku, ale co będą z tego miały? każda zadowolona przeszkolona dziewczyna, zachwycona jakością szkolenia oraz jakością produktów, (które mogła pomacać, wypróbować podczas treningu) zakupi kuferek startowy (i tu zaczyna się zarobek), i regularnie będzie się zaopatrywała w sklepie evo. czyli pomysł z tanimi szkoleniami wcale nie jest zły :skacze:
dianka11, ja nie zakładam z góry, że będziesz miała złe szkolenie :przytul: i bardzo bym chciała dalej czytać tu twoje posty, poruszyłaś bardzo ważny temat i twoje doświadczenie jest tu nam potrzebne :kwiatek:

evenense
29-02-2012, 01:06
Sorki dziewczyny ja już kilka dobrych lat pracuje w branży kosmetycznej i tyle co znam ludzi ,firm z którymi współpracuję to dla mnie osobiście to co piszecie jest abstrakcja.Patrząc na doświadczenia koleżanek po fachu.
Wiekszosc z was chyba nie orientuje się na rynku .marchewkowy Uważasz ,że 650 zł za szkolenie to sporo??:wow: przecież to są śmieszne pieniądze..
Myślę, że dziewczyny nie są instruktorami które muszą w ten sposób zabiegac o klientele. One po prostu nie muszą tego robić bo mają klientki.. Co innego gdy ktos chce pozyskac klientele.Ale moim zdaniem nie jest to dobry start.
Dla mnie jako potencjalnej kursantki na szkolenie z przedłużania rzęs takie miejsce jak grupon podważa autorytet danej firmy..I świadczy o małej ilości klientek ...co za tym idzie...kiepskim poziomem obrotów danej firmy... i w tym momencie można by się zastanowić jaka jest tego przyczyna. Z całym największym szacunkiem. Jeśli ktoś dobrze orientuje się w marketingu to rozumie ,że celem jego firmy powinien być wysoki poziom jakości usług z adekwantną do niego ceną ..takie rozwiązanie zaniżania cen przez tego typu portale pokazuje Obraz danej firmy teraz i rzutuje na przyszłość (gdzie grupon jak widać w wiekszej ilości spada na psy)w pełnej krasie na rynku w niestety negatywnym świetle. ..nawet gdy uważamy sie za profesjonalistę..(możemy sie uważać) rynek powie swoje. Wiemy nie od dziś jaka opinią cieszą sie portale z masowymi usługami.

to jest oczywiscie moja opinia i nikt nie musi sie z nia zgadzać.:)

Agnieszka Praska
29-02-2012, 09:26
z jednej strony zgadzam sie z wami w 100% bo najchetniej bym w kosmos wystrzelila wszystkich paprokow gruperowo gruponowych :sciana:
a co mnie pchnelo do umieszczenia tam oferty... banal
nikt w czestochowie nie umie rzes wykleic :haha: w pewnym momencie kobiety baly sie zakladac rzes bo kolezanki po 2 aplikacjach byly lyse, ale co sie dziwic jak szkolily 2 salony i wyznawaly teorie "klej jak popadnie klientka i tak sie nie zorientuje"
doszlam do wniosku ze moze watro tej usludze zrobic pozytywna reklame, tylko zeby wyjsc na tym dobrze trzeba sobie wynegocjowac jak najlepsze warunki dla siebie:] no i sie udalo niski procent plus spory limit na ktory na poczatku nie chcieli sie zgodzic, ale sie udalo bo widzieli ze latwo nie bedzie:D moja oferta byla najdrozsza oferta rzesowa w miescie i na 15 kuponow sprzedanych(taki byl limit)wykleilam 15 poprawek po bardzo drogich ekskluzywnych salonach ktore nigdy nie pracowaly z takimi portalami;] gdzie rzesy byly klejone metoda 5:10 nawet abstrakcje klejenia do powiek sie zdarzaly:) kolejna oferta wyszla i rowniez wykleilam 100% poprawek po innych salonach gruponowych i nie grupownowych;]
u mnie rzesiska kosztuja 350zl i szczerze dzieku tym klientkom, ktore trafily do mnie z grupera kolejne klientki nie maja oporow zeby taka sume zaplacic bo wiedza ze rzeski sa prawidlowo wykonane i sa bardzo dobrej jakosci, a i klientki ktore mialy kupowny wracaja na uzupelnienia i placa 100% za uzupelnienie wg cennika
wiec majac do wyboru reklame w radiu wybralam gruper;] jak sie podejdzie do tego z glowa to i madrze sie z tego wyjdzie;] i naprawde sie zarabia;)
co nie zmienia faktu ze w moim miescie sa sami partacze ktorzy wala na ilosc nie na jakosc bo np mikro z algami trwa 15minut, gdzie same algi ja trzymam 20-25minut:haha:

AtelierStylizacji Carolla
29-02-2012, 10:46
ja sie wypowiem z innej strony

po pierwsze agulusia nie mozesz pisac ze wszyscy w czestochowie to partacze w stylizacji rzes poniewaz ja rowniez robie rzeski i uwazam ze owszem moze nie sa one w czestochowie piorytetem u klientek bo poprawiam tez masakre tak jak piszesz 5:10, czasem klienki przychodza z połowa swoich naturalnych bo razem z przedłuzonymi im odpadaja, albo przedłuzenie i zageszczenie to 20 rzes na jednym oku- noł koments:d ale sa i ladnie naklejone, starannie, robione przez dziewczyny ktore sie staraja i dbaja o klientow.

malo tego jesli klientki przychodza do ciebie i zmieniaja swoja stylistke rzes tzn ze sa niezadowolone i zmianiaja, jak maja dobrze robione to trsymaja sie dzieczyny u ktorej robia a co za tym idzie ty nie masz z nimi stycznosci:D prawda

tak samo jest z paznokciami- jeni sie staraja i maja klientów, drudzy nie i klientów traca i wtedy poprawiamy te zmasakrowane dłonie

co do grupera- uwazam ze jest to dobra reklama miejsca nowego salonu, ewentualnie jak sie ludzie ucza to wówczas maja mozliwosc dostepu do masy klientek.

ale nie oszukujmy sie ja mam mnostwo kolezanek ktore wystawialy sie na tych portalach i...

1. zarobek znikomy a nawet zerowy, badz usługi swiadczone po kosztach- z doswiadczenia klientek wiem ze majac porownanie zabiegow z normalnej cenie a z zakupow grupowych były to calkiem inne zabiegi niestety :(

2. ciecie kosztów przez osoby wysawiajace sie powoduje ze jednak klienci nie sa zadowoleni i nie wracaja

3. jesli usługa jest dobrze wykonana niestety dla nas to nie swiadczy ze zdobedziemy grono stałych klientek poniewaz z reguły osoby korzystajace z grupona beda szukac podobnych ofert u naszej konkurencji- a dlaczego poniewaz osoby ktore korzystaja z danych usłu po stałych cenach nie korzystaja z grupona , a osoby korzystajace z zakupow grupowych sa przyciagane do takich zakupów nizszą cena wiec takiej nizszej ceny szukaja gdzie indziej

ja rozumiem dziewczyny ktore grupona bronia i kupuja- jest okazja ok ale nie oszukujmy sie ze przykładowo za 49 zł zrobi sie rzesy przedłuzenie na dobrych produktach, w dobrym czasie zarabiajac z tego maksymalnie 50%.

mało tego paznokcie jak widze za 29 zl- szok pytam jakich produktow uzywaja dane stylistki???

szkolenia za 150 zł?? ile jest w grupie, ile godzin, na jakich materiałach- dziewczyny ktore płaca za szkolenia wiedza ile wiedza kosztuje, ja szkole ale tez sie szkoliłam i wiem jaka ciezka pracą jest pozyskanie pieniedzy na szkolenie podnoszace kwalifikacje, jak również duzo kosztuje zeby osoby inne wyszkolic-

moje zdanie jest takie... kazdy ma swoje racje, sa plusy i minusy, nie wolno wszystkich wrzucac do jednego wora bo sa i tacvy ktorzy robia na gruperze rewelacyjnie i sa tacy ktorzy w markowych salonach robia padake!!!!!!!!!!!

co do pytania o szkolenia w gruperze- ja bym osobiscie sie nie zdecydowała ale jak ktos chce to prosze bardzo- uwazam ze doceni roznice jak pojdzie na standardowe szkolenie i bedzie w stanie sam wyciagnac wnioski co jest lepsze

ja wychodze z załozenia ze nie jestem na tyle bogata zeby kupowac tanie rzeczy- bo z doswiadczenia wiem ze jak sie na czyms oszczedza co ma dawac nam inne korzysci to musimy wyłożyć podwójna stawke:

pinoczetkaaa
03-03-2012, 02:37
wiecie co ja byłam na szkoleniu już dobre 3 lata temu możne nawet już 4 leci.
Szkolenie hmmmm porównując je do odbytych szkoleń i warsztatów do tej pory które robiłam między innymi u kury i Edytki to porażka;)
Pani przekazała niby cała wiedzę plus dała skrypt do domu, niby pokazała jak rzesy rozdzielać miziać itp ale np;D oko podklejałyśmy tak ze omijałyśmy klika ładnych mm w kącikach :] co raczej jest niedopuszczalne;p poaztym nie dowiedziałam sie nic o profilach rodzajach itp . No ale szkolenie to było wtedy nowością , hitem i podejrzewam tez ze byłam 1 kursantką owej firmy.
I dodam ze za pakiet startowy ze szkoleniem zapłaciłam prawe 2 tys złotych;]
tak więc większości rzeczy takich jak uzupełnianie ściąganie rozdzielanie sklejek itp uczyłam się sama, metodą prób i błędów:]

---------- Dodano o godzinie 01:37 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:36 ----------

tak więc drogo tez nie znaczy dobrze:)

Rudzielec7
11-06-2012, 02:13
Witam, jestem tu pierwszy raz i mam ogronmą prośbę, poszukuję szkoleniowca rzęs z Warszawy (w przystępnej cenie), może mogą mi Panie kogoś polecić. Interesuje mnie aplikacja 1:1, 2:1. Jestem samoukiem i na dzień dzisiejszy moimi ofiarami były siostry i koleżanki :) bardzo chciałabym nabyć umiejętności pod fachowym okiem instruktorskim.

AtelierStylizacji Carolla
11-06-2012, 20:50
w secret lashes zrobisz swietne szkoenie w wawie:)

dzikakura
13-06-2012, 12:09
Rudzielcu Drogi,

Jesli chcesz szkolenie 1:1, to nie od razu 2:1.Co prawda piszesz, że zaczęłas juz przygodę z rzęskami, więc być może jako samorodny talent, aplikujesz rzęsy calkiem nieźle. 2:1 to bardziej zaawansowana technika i trzebaby opanować najpierw podstawową aplikację , jeśli juz kleisz wyeliminować ewentualne błędy w podstawowej aplikacji, a dopiero zabierać się za tę trudniejszą.

Pokaż nam swoje prace-po prostu

Atelier Stylizacji Karola- w SL nie ma kursu na 2:1, są norki-owszem. Kurs podstawowy jak najbardziej rowniez w SL da się zrobić:)

śmieszna
24-07-2012, 13:37
Ja również chciałąbym zrobić kurs w WAWIE. Co jest Warte polecenia? Rozmawiałąm z Pania z SL i całkiem rozsądnie mówiła. Czy są jeszcze jakieś kursy nad którymi warto się zastanowić?

Malgosia300
24-07-2012, 14:26
A kursy na instruktora :) ( no ja nie zamierzam sie jeszcze wybierac ) ale ciekawi mnie gdzie najlepiej robic :) czy edytka i kura tez szkola instruktorow ?????????:kwiatek:

Blejsia
27-07-2012, 12:38
Dziewczyny a czy któraś z was odbyła kursik w EF mam teraz okazje zrobic kursik za50% wartosci i zastanawiam sie co wybrac;/

marchewkowy_las
04-08-2012, 20:43
już było u nas forum, czytaj tu:
http://forum.wzorki.info/szkolenia-warsztaty/9091-euro-fashion-pruszcz-gdanski-szkolenie-rzesy-1-1-a.html

DiamondShine
07-08-2012, 13:57
Kochane potrzebuje kogos z Krakowa kto dobrze szkoli z przedluzania rzes 1:1 jak najszybciej!! :)

meraszka
07-08-2012, 14:24
oj z Krakowa to ciężko- o ile Edytakon nie wybiera się tutaj w najbliższym czasie ;)

DiamondShine
07-08-2012, 15:12
wiem, ze narazie Edytka nie ma zamaru sie do Krakowa wybrać, ale mi zależy na kimś rowniez dobrym i w najszybszym czasie godnego polecenia

MagniticaLashes
08-08-2012, 11:31
Polecamy w Krakowie kursy u naszej świetnej stylistki Pani Eweliny Klimaszewskiej Przedłużanie rzęs - szkolenie indywidualne podstawowe (http://www.magniticalashes.pl/2011/06/29/przedluzanie-rzes-szkolenie-podstawowe/)
Robi również kursy doszkalające - wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin. Miejsce również dogodne, gdyz salon szkoleniowy mieści się w centrum handlowym M1.

Kontakt telefoniczny: 798 826 722
e-mail:klimaaa@wp.pl

kobitka
22-08-2012, 21:49
a ja mam do Was takie troche dziwne pytanko bo ukonczylam szkolenie z przedluzania rzes 1:1... i dostalam zwykly certyfikat bez zadnego hologramu ani nic... czy to znaczy ze ukonczenie tego szkolenia nie uprawnia mnie do wykonywania zawodu stylisty rzęs??

Zen.
22-08-2012, 21:54
hm w jakiej firmie robiłaś szkolenie? Ja na swoim certyfikacie też nie mam hologramu wydaje mi się, że pieczątka i podpis szkoleniowca wystarczą.

moniek09
06-09-2012, 16:11
Dziewczyny możecie polecić mi jakieś szkolenie przedłużania rzęs 1:1 we Wrocławiu? Zastanawiam się nad Secret Lashes, czy to będzie dobry wybór? I czy warto brać szkolenie razem z zestawem startowym?

Ewentulanie ile mniej więcej może mnie wynieść taki zestaw, jesli skompletuje wszystko sama?

Malgosia300
08-09-2012, 00:32
Ja bylam we Wroclawiu :) PROCOSMETICS Wrocław (http://www.procosmetics.pl) u Pauli ..... Mila dobrze wwytlumaczyla , dobrze pokazala i caly czas siedziala kolomnie :) Robilam blinka i 1:1 u niej . Paula doradzila mi by nie kupowac zestwu ona mi dobrala to co naprawde mi potrzebne bylo . i z tego kozystam caly zas , jeszcze ani razu nie pomyslam o jakies rzeczy ze ,,to ,, bylo by mi tak naprawde nie potrzbne

śmieszna
12-09-2012, 00:51
Dziewczyny możecie polecić mi jakieś szkolenie przedłużania rzęs 1:1 we Wrocławiu? Zastanawiam się nad Secret Lashes, czy to będzie dobry wybór? I czy warto brać szkolenie razem z zestawem startowym?

Ewentulanie ile mniej więcej może mnie wynieść taki zestaw, jesli skompletuje wszystko sama?


Ja robiłam całkiem niedawno szkolenie w SL i radzę nie kupować kuferka tylko dobrać sobie samej. Ja tak zrobiłam i wydałam na wszystko ok 500zł. Zakupiłąm: pensety, klej ultra bonding (ale już teraz chcę go zamienić - za duża pojemność jak na poczatek 10ml nie do zużycia), primer, remover w żelu, kryształową podkładkę, silikonową podkłądkę, 10 par płatków , szczoteczki, aplikatory bezwłókienkowe, rzęsy jedwabne (ja wzięłam C 0.20 8-12, ale dokupuję już powoli resztę, warto mieć grubość 0,15 i mniejszy skręt ), taśmę i to chyba tyle...
Zaznaczam, że moja przygoda z rzęsami toczy się w warunkach domowych. Trzeba też pomyśleć o czymś do sterylizacji narzędzi. Do salonu kupiłabym na pewno więcej rodzajów rzęs.

bardotka78
19-10-2012, 01:15
Witam
Cztam ten temat i widze drogie moje ,ze zorjenowane jestescie nieźle.Ja nie i prosze was o pomoc.Chce zostać wizazystka i stylistką.Chce to zrobic poządnie.
Znalazłam w Lublinie szkołe wizażu Aestetic.Czy ktos cos o niej wie?Czy warto?Ktoś sie tam uczył?Ponoć po niej uzyskam tytuł czeladnika,to chyba dobrze?

lonia1990
31-10-2012, 15:50
Witam ! Czy może mi ktoś polecić jakieś dobre szkolenie z zagęszczania rzęs 1:1 ? Okolice krakowa, katowic,bielska, bytomia ??

białaaaa
01-11-2012, 23:47
tak w krakowie edytakon organizuje w weekend 10-11 listopad i chyba są wolne miejsca najlepiej napisz do niej na priv

noblelashes_pl
12-11-2012, 00:07
Jeżeli chodzi o Kraków to polecam w samym centrum (niemalże pod Wawelem) Panią Agnieszkę.
Szkoli ze wszystkich metod 1:1, 2 i 3:1, rzęsy powieki dolnej itp.
Przedłużanie rzęs oraz Szkolenia - Kraków (http://noblelashes.pl/informacje/Noble_Lashes_Krakow/)

sztynka
13-11-2012, 23:04
Witam
Cztam ten temat i widze drogie moje ,ze zorjenowane jestescie nieźle.Ja nie i prosze was o pomoc.Chce zostać wizazystka i stylistką.Chce to zrobic poządnie.
Znalazłam w Lublinie szkołe wizażu Aestetic.Czy ktos cos o niej wie?Czy warto?Ktoś sie tam uczył?Ponoć po niej uzyskam tytuł czeladnika,to chyba dobrze?

Nie będzie to porządna szkoła, a już na pewno nie profesjonalne podejście do uczennic. Totalna olewka, porażka, brak kontaktu, popłacone za kosmetyki i nie ma ich po kilka tygodni. Nie odpisują na maile. Nie miły kontakt, a jeszcze rok temu było ok.

malwina1209
09-12-2012, 18:50
Hej dziewczyny:-) Na poczatek chce sie przywitac. Od kilku lat robie pazurki a teraz chce zrobuc kurs na rzesy. Moje pytanie jak juz ktoras z was robila to gdzie najlepiej w Rybniku zrobic kurs ?

pysialali
09-12-2012, 19:58
Js robiłam u Edytki z Poznania. Bardzo mi się podobało. :))

Wysłane z mojego GT-I9300

Honey
09-12-2012, 20:28
Ja tez robilam u Edytki i polecam :)

dorota_pazurki89
07-01-2013, 20:31
Witajcie dziewczyny a może polecicie mi polecić kogoś z Radomia, Krakowa lub Warszawy? byłabym bardzo wdzięczna... Pozdrawiam :)

marchewkowy_las
08-01-2013, 01:31
w Warszawie rewelacyjnie szkoli Kasia, nasza forumkowa katii777, jest to osoba, która niezmiernie wiele wie na temat rzęs, chętnie się dzieli swoją wiedzą, bardzo dobrze tłumaczy i jednocześnie wymaga. w trakcie całego szkolenia czujnie obserwuje każdy ruch kursantki, na bieżąco koryguje błędy. Szkoliłam się u niej i szczerze polecam! :D

katii777
08-01-2013, 11:38
Marchewkowy- nie badz taka skromna, w Warszawie przeciez szkolisz:) Ja jeszcze tylko do konca miesiaca, bo juz brzuch mam pod nos, pozniej jakies 3-4 miesiace przerwy, i wtedy wszyscy potencjalni kursanci, ktorzy chca byc najlepiej przeszkoleni w Warszawie powinni zglaszac sie tylko i wylacznie do Ciebie:)

iosa
22-03-2013, 22:28
Chciałam się podzielić swoimi przemyśleniami odnośnie kursu. Może się komuś, kto myśli nad szkoleniem, przyda moje skromne zdanie.

Wybierając kurs, nie miałam pojęcia o stylizacji rzęs - przyznaje się szczerze. Trafiłam na wiele ofert szkoleń - Kraków to w końcu duże miasto. Byłam już prawie zdecydowana na kurs grupowy - :porazka:
Całe szczęście, że trafiłam na to forum i troszkę poczytałam. Wybrałam szkolenie indywidualne u meraszki i to była chyba moja najlepsza decyzja w ostatnim czasie.

I żeby nie było, nie jest to reklama - co kobieta ze mną teraz ma, sama wie. Dzień bez maila do niej to dzień stracony.
Człowiek na szkoleniu jest lekko oszołomiony - tyle wiadomości do przyswojenia na raz. Praca na oku zgroza! ( moja modelka, jak się okazało była chyba najgorszym modelem na pierwszy raz gdyż nie domykała jej się powieka:wow: to był dla mnie szok. Co innego widzieć piękne rzęski co innego widzieć przez szczelinkę białko oka;( Ręce mi się tak roztrzęsły, że meraszka mi ziółka parzyła! :skacze:

Wracając do tematu - nie wiem jak to byłoby na szkoleniu grupowym - ale jestem pewna, że nie poświęcono by mi tyle uwagi jak na indywidualnym. Prawdziwe szkolenie zaczyna się dopiero później przecież, jak przychodzi do pracy bez pomocy opiekuna. Ja codziennie mam mnóstwo nowych pytań, bywam niepewna swojej wiedzy ale wtedy siup komputer i piszę i zawsze dostaję wyczerpująca odpowiedź. Indywidualny szkoleniowiec nie odsyła zaraz po tym jak otrzyma pieniążki za kurs. Dobry szkoleniowiec jest zainteresowany, pomaga, dzieli się swoją wiedzą i doradza długo po tym jak ten kurs się skończy - jest odpowiedzialny, za tego, kogo wyszkolił.
Śledzę uważnie forum i muszę przyznać, że tu same dobre instruktorki są :love: w końcu firma to jedno, ale to człowiek buduje markę. Jeśli ktokolwiek pytałby mnie jakie szkolenie wybrać - to tylko i wyłącznie indywidualne ;)

marchewkowy_las
23-03-2013, 03:28
miło, że ktoś docenia szkolenia indywidualne :)

Malgosia300
27-03-2013, 00:00
No to ja tez musze sie pochwalic bo juz sie tak cesze i doczekac nie moge ...... Lecimy do Marchewkowej na 2 dni , biedna bedzie musiala uczyc 6 dziewczyn ;) ktore jej na dodatek nie rozumieja :) ( No oczywiscie bede dorabiac za tlumacza ) bilety lotnicze juz mamy hotel zarezerwowany allllleeee sie wszystkie juz cieszymy :)

nadiuszka
27-03-2013, 09:53
Boziu skąd to taka pielgrzymka do Ali?
Ale do niej nawet z innego końca Świata warto! :ok:

Malgosia300
27-03-2013, 20:47
Nadiuszka :) pielgrzymka z calych Niemiec :) wstawilam na naszej grupie na Facebooku linka do Bloga ALi i napisalam ze do niej chciala bym na doszkolenie :) 5 innych dziewczyn kurorko po tym postanowilo ze jada ze mna ustalily date i powiedzialy ze mam ta boginie rzes spytac czy jej posuje , jak Ala powiedziala ze jest OK :) wszystkie kupilymy bilety lotnicze i teraz wszystkie cieszymy sie razem ze to juz tak niedlugo :) inne 5 chcialy by , aby ALa do niemiec szkolic przyjechala :)

nadiuszka
27-03-2013, 21:20
Małgosiu no to ekstra! Gratuluję! Trzeba było Alę do siebie zaprosić ;)

Malgosia300
27-03-2013, 21:51
Niemki chcialy Polske najpierw zobaczyc :ok: i na dodatek jeszcze Warszawe :D tylko czy ja sama dam rade wszystko tlumaczyc :) mam nadzieje ze Ala bedzie bardzo powoli mowila : )

marchewkowy_las
29-03-2013, 17:18
dziekuje dziewczyny za uznanie. marchewkowa pisze do was z daleka, bo ja tez ciagle sie rozwijam i wyjechalam na szkolenia. jak wroce, to napisze gdzie bylam, co robilam, co kupilam. i na pewno zrobie jakas niespodzianke - losowanie na swoim blogu.

co do szkolen w Niemczech to polecam swoja kursantke-instruktorke - Agnieszke, jest to nasza forumkowa agulaaa, ona rozmiawia po niemiecku, z checia moze dojechac do Niemiec. mozecie zobaczyc prace Agnieszki, mowia same za siebie, na dodatek jest to osoba, ktora jest bardzo staranna i sumienna, ma dar przekazywania wiedzy, lubi duzo mowic, a o rzesach moze mowic bez konca :)

Star Lash Academy
30-03-2013, 01:42
marchewkowa JA juz tesknie za marchewką, która mi przywiozłas i za Marchewkową :) Dziękuję Ci bardzo za wszystko ;) a moje klientki zachwycone moimi rzesami :D no to oczywiście zachwalam, że moja Pani instruktor robiła te cacka na moich oczyskach ;d trzymaja sie swietnie nawet lewy kącik, który od plakania mojego nawet nie polecial i dobrze sie ma :):):)

patka293
03-04-2013, 02:03
Witajcie.Jestem tu nowa.Jestem po kursie przedłużania rzęs metodą 1:1 SL,czy ktoś może mi polecić jakieś warsztaty doszkalające w Katowicach,będę wdzięczna.:macham:

jauntyangel
05-04-2013, 01:25
dziewczęta, a w Bydgoszczy i okolicach kogoś polecacie? Albo dojeżdżacie szkolić w te rejony może? mam na myśli agulusię, albo dziką kurę, albo marchewkowy :D bo się tak naczytałam o Waszych zdolnościach instruktorskich, że zacieram rączki :cwaniak2::D

marchewkowy_las
05-04-2013, 04:54
ja już wróciłam, dowartościowana, z kolejnymi certyfikatami :yess: znów porównałam poziomy nauczania różnych szkół i będę niedługo zmieniała cennik na szkolenia - będą droższe.

jauntyangel, ja jeszcze nie dojeżdżałam do kursantek, wszystkie chętnie przyjeżdżały, by pogrzebać w moich szufladach ;) szczególnie z metod objętościowych jest bardzo dużo różnych materiałów. kursantka wiele by straciła, gdybym to ja musiała do niej jechać.

jauntyangel
05-04-2013, 14:13
Rozumiem, a w takim razie ile trwa takie szkolenie - i tu uwaga napiszę co by mnie interesowało(choć nie wiem czy można to rozsądnie połączyć na jeden przyjazd): sprawdzenie jakie błędy popełniam w metodzie 1:1(jak dla mnie czas aplikacji jest dość długi, bo około 3h i nie wiem czy można by go jeszcze skrócić - przyznaję cackam się z rzęsami, bo wychodzę z założenia, że muszę zrobić tak jakbym sama chciała mieć założone; druga sprawa, że jak na moje oko to wszystko poza tym robię ok, ale może jest coś co mogę poprawić by było jeszcze lepiej :) oraz chciałabym nauczyć się metody 2:1 i 3:1(to to samo co 2d i 3d?!!), jestem cierpliwa i mogę siedzieć tydzień na tyłku przy rzęsach byle mi ktoś pokazał co do czego i jak(i miał tyle cierpliwości by odpowiedzieć na moje milion trzysta pytań :D ), a ja już ze skóry wyjdę by tak to robić ;) no i interesowałby mnie cennik, bo muszę wszystko przekalkulować :)

Agnieszka Praska
05-04-2013, 16:19
patka ja jestem ze slaska tyle ze z czestochowy ;) jak chcesz zglebic wiedze to zapraszam w moje skromne progi:)

jauntyangel wywolalas mnie do tablicy wiec przybywam :) poszlo pw :)

Star Lash Academy
05-04-2013, 16:40
jauntyangel co prawda dołączyłam miesiąc temu do zespołu Noble Lashes jako instruktorka i byłam szkolona przez Marchewkową ;), ale kurs robię 2 dniowy i koszt to 1000 zł z możliwością rozłożenia na raty( w przypadku odbycia go u mnie w gabinecie) . Kursy odbywają się na terenie Małopolski i Śląska ew u mnie tak jak pisała Marchewkowa (szkoda nie skorzystać z naszych osobistych progów i nie pogrzebać w naszych materiałach :)). Chodz z przyjazdem do kursanta nie ma problemu, jestem zmotoryzowana i biore wszystko to co trzeba ze soba, takze nikt nic nie traci ;) Metodami objętościowymi zajmuje się już 1,5 roku :). Jeśli będziesz chętna to pisz na PW :)

marchewkowy_las
05-04-2013, 19:03
Rozumiem, a w takim razie ile trwa takie szkolenie
jak nic dwa dni. bo interesuje cię szkolenie zaawansowane z metody 1:1 oraz szkolenie z metod objętościowych.


metody 2:1 i 3:1(to to samo co 2d i 3d?!!) ja uważam, że 2:1 i 3:1 to nie są różne metody, chyba że są wykonane różnymi technikami. pojęciami 2D i 3D parę lat temu zaczęła posługiwać się Olga Dobronravova, by rozróżnić efekty i ustosunkować się do cennika. 2D to wg niej podwójna objętość, 3D - potrójna. Olga opracowała swoją metodę (sposób aplikacji). do dzisiaj według jej metody pracuje wiele stylistek :)

jauntyangel
06-04-2013, 02:24
Bardzo Wam dziękuję kobitki za odpowiedzi :kwiatek::kwiatek::kwiatek:
Pozostaje mi dozbierać kasy teraz i jak nic wybiorę się do którejś z Was i wierzcie mi już się doczekać nie mogę :skacze:
jeszcze raz dziękuję za rozjaśnienie sytuacji :kwiatek:

kiwaczek2
09-04-2013, 15:24
to ja się wypowiem , bo jestem świeżo po szkoleni indywidualnym.

Byłam u Marchewkowej. Wybrałam ją bo naczytałam się trochę pochwał na forum oraz dlatego, że przez przypadek zauważyłam że mam do niej rzut beretem.

Jestem bardzo zadowolona, a nawet bardziej. Ala poświęciłą mi mnóstwo czasu - dosłownie cały weekend, od rana do wieczora. Teraz nie wyobrażam sobie, żeby taki kur trwal 1 dzień . Zrobiłam 2 modelki, nasłuchałam się rad i historii no i zjadłam 2 pyszne obiady ;0

Ala cały czas nawija o rzęsach. Nie sądziłam że można tyle gadać ;-) No i podczas robienia rzęs cały czas stala nade mną...tyle godzin. I co chwila "pięknie" lub "szybciej" ;D
Dostałam materiały gdybym chciała sobie coś przypomnieć , ale Ala tak często wszystko powtarzała ze na pewno nie zapomnę.

Moim zdaniem Ala to instruktor z powołania.

Star Lash Academy
09-04-2013, 16:47
To prawda nic ujac nic dodac. Mój kurs instruktorski równie na wysokim poziomie i też zjadłam 2 pyszne obiadki, spalam u Ali i rozmawialysmy klejac rzeski do 5 rano. Od tamtej chwili rozmawiamy czesto o tematach rzesowych i nie tylko, przez tel, bo niestety z KRK do Warszawy nie jest rzut beretem ;/ Zyskałam świetną znajomość- koleżeńsko-instruktorksą :)

marchewkowy_las
09-04-2013, 22:56
aż się zarumieniłam :wstydek:

Madziullka
21-04-2013, 21:57
No i ja jestem świerzo po szkoleniu u Ali- Marchewkowej :D co tu dużo mówic- POLECAM:ok:

galbi
25-04-2013, 16:06
Witam, od jakiegos czasu interesuje sie rzesami, czytam, ogladam, zbieram wiedze i niedlugo chcialabym zrobic kurs. Interesuje mnie firma Noble Lashes i tutaj moje pytanie, czy po szkoleniach z tej firmy bede mogla pracowac za granica? dokladnie Szwecji? i czy tak naprawde ma znaczenie czy firma jest znana lub wogole jej nie ma w danym kraju? Jezeli ktos sie orientuje, dziekuje bardzo za pomoc!
Pozdrawiam :)

marchewkowy_las
25-04-2013, 23:03
oczywiście, że po kursie będzie można pracować za granicą. Kursantki dostają certyfikat dwujęzyczny, zazwyczaj polsko-angielski, a na przykład: dziewczyny z Niemiec dostają niemiecko-angielski.

uważam, że nie tyle marka się liczy, ile twoje umiejętności. jeżeli będziesz miała certyfikat znanej firmy, a nie będziesz umiała robić rzęs, to raczej nie zdobędziesz klientek, bo najlepsze są stworzone żywe reklamy. (ewentualnie antyreklamy).

galbi
25-04-2013, 23:11
Dziekuje slicznie za odpowiedz. Tak wiem to jakie sie ma umiejetnosci najwazniejsze, jak ogladam Wasze prace jestem zachwycona jak swietnie i perfekcyjnie sa one wykonane!

nadiuszka
25-04-2013, 23:42
A ja dodam że ostatnio od Noble dostałam odpowiedź że certyfikat może być praktycznie w każdym języku ;) byle odpowiednio wcześniej uprzedzić, żeby zdążyli przygotować. tak że serdecznie zapraszamy na szkolonko do jednej z naszych instruktorek!

galbi
26-04-2013, 00:36
nadiuszka to swietna dla mnie wiadomosc! :)

agulaaa tak tez wlasnie slyszalam, dlatego to wlasnie w Noble Lashes postanowilam sie szkolic :)

Madziullka
26-04-2013, 16:21
Ja potwierdzam:ok: Jestem świeżo upieczoną stylistką rzęs. Pracowałam na Noble i jestem bardzo zadowolona:D i oczywiście zamierzam pracowac cały czas na tych produktach :)

Malgosia300
26-04-2013, 23:16
Galbi my lecimy do marchewkowej w 7-8 osob z niemiec .... dziewczyny nie znaja polskiego jezyka ale mimo tego zachwycone z umiejtnosci marchewkowej ....... wiec widzisz oplaca sie do niej jechac :)

galbi
26-04-2013, 23:34
napewno warto, przeczytalam jej calego bloga i podziwialam te cudne rzesy ktore zrobila :D
Powodzenia na kursie ;)

zuzka19
29-04-2013, 22:06
czytam i czytam ale mam do Was na szkolonko daleko :/ może ktoś jest ze Szczecina albo z Koszalina? Może znacie kogoś, kogo polecacie z tych okolic? są szkoleniowcy ale nic o nich nie wiem i nie znam się (jeszcze ale bardzo chce) :D ja nie wiem co to za dziura na zachodniopomorskim, wszystkie z Was są daleko

bombelkowa
29-04-2013, 22:36
Pinoczetka z Koszalina :ok:

Dana303
01-05-2013, 22:07
Cześć dziewczyny na początku chciała bym GORĄCO podziękować naszej "agulaaa" -li (http://forum.wzorki.info/members/14370-agulaaa.html) jestem świeżo po kursie ponieważ dziś ukończyłam drugi dzień zmagań z rzęskami:skacze: po tych godzinach spędzonych z Panią Instruktor moge z czystym sumieniem napisać ( mając kilkanaście szkoleń typu: doradztwo klienta ), że jest to osoba stworzona do nauki innych.... na szkoleniu jest ogrom wiadomości ale są one przekazywane z taką łatwością iż każdemu same wchodzą do głowy ^_^ a praca na oku... o matko jak się trzęsą ręce, jednak słowa uznania dla Aguli że potrafi uspokoić kursantkę tak aby nie wydłubała oka a modelka nie uciekła w popłochu.... mało kiedy spotyka się tak cierpliwą osobe która potrafi setny raz powiedzieć " unikaj napierania na powiekę" :ok: hehehe... na pewno będę nad tym pracować..... nie wiem jak jest na innych kursach ale BARDZO POLECAM AGE w dwa dni pokazała mi tyle rzeczy począwszy od podstaw po kolorowe rzęsy, jak robić brokatowe rzęsy, doklejanie ozdób np. cyrkoń jednym słowem CZAD.... aha i najważniejsze Pani instruktor nie pospiesza, czeka cierpliwie, nie wyrzuca z domu :P nie wypuści od siebie jak się nie wyklei całego oka nawet gdyby miało to trwać ponad 10h hehehe

NAJWAŻNIEJSZE: każdy pisze jakie to fajne ale jest to bardzo ciężka mozolna praca, która po zakończeniu przynosi 100% satysfakcji po obu stronach

DZIĘKI AGA ZA PRZEKAZANIE OGROMNEJ WIEDZY KTÓRA Z KAŻDYM DNIEM BĘDZIE PĄCZKOWAĆ :*

Star Lash Academy
01-05-2013, 23:35
Achhh Dana303 dziekuje za tak mile słowa. Ja jestem bardzo dumna z tego ze trafiła mi się taka zdolna kursantka, cwicz kochana teraz duzo a rzeski bedziesz robic sliczne ;) Zapamietaj cenne uwagi które mówiłam a napewno bedziesz w swojej okolicy bardzo solidna konkurencja dla innych stylistkek i tego wlasnie Ci życze ;) i zapraszam niedlugo na rzeski trzeba reklamowac solidnie to co teraz bedziesz robic :) Buziaczki ;)

Dana303
01-05-2013, 23:41
oj tam oj tam pisze całą prawdę ale oczywiście zapomniałam o najważniejszym:

Aga nie stroni od gratisów dla nowych kursantek... dla nas jest to bardzo ważne ponieważ jeszcze błądzimy po tej ilości produktów która jest dostępna na rynku :):ok:
Duży szacun z mojej strony....:)

Star Lash Academy
02-05-2013, 00:25
Chciałam Cie pochwalic moze mnie nie zjesz ze to napisze na Forum :) Dana chciala sie tak przygotowac na 2 dzien kursu do mni, pocwiczyc separacje rzes i trzymanie penset ze wykleila wszystkie swoje miski rzeskami ktore otrzymala ode mnie na super glue (nie miala jeszcze kleju do rzes hahahhaha) Meeega szacun za poswiecenie miskow ;) koniecznie wstaw zdjecia musza wygladac teraz cudownie :) az nie moge sobie wyobrazic orzesionych misiow hehehhehe ;)

Mam nadzieje ze szybko spożytkujesz to co ode mnie dostalas ;) zawsze to cos na Start do kuferka stylistki :)

marchewkowy_las
02-05-2013, 13:21
ha! wiedziałam, że to agulaaa szkoliła danę303 :) jak tylko zobaczyłam zdjęcia aplikacji, od razu się domyśliłam :D agulaaa, gratuluję tak zdolnej kursantki, posiadanych umiejętności instruktorskich i podejścia do szkoleń i kursantek, jestem z ciebie mega dumna :*

dzikakura
04-05-2013, 09:36
Drogie stylistki i styliści, biegli w metodzie 1:1


Wychodząc naprzeciwko Waszym oczekiwaniom i pytaniom Evo Eyelash Evolution przygotowała dla Was specjalny pakiet szkoleniowy z rzęs objętościowych, w programie min znajdują się:

-Szkolenie z aplikacji rzęsami z włosia norki syberyjskiej
-rzęsa synetyczna, metoda piórkowa, wszystkie metody 3d
-mieszanie skrętów i grubości
-stylizacja oka i wiele wiele innych elementów
Szkolenie pakietowe trwa dwa dni, przeprowadzane jest na dwóch modelkach

Jeśli administrator uzna, że tenże post jest reklamą, proszę o usunięcie go z wątku, ale wydaje mi się, że odpowiadamy na pytania forumkowych koleżanek dotyczące tego, czy można skończyć szkolenie kompleksowe z wszystkich metod objętościowych jednocześnie, a więc informuję, że teraz można ,

ale nie mnie to oceniać czy to reklama czy nie tylko "sile wyższej". :kwiatek::kwiatek:

marchewkowy_las
04-05-2013, 11:48
a jak cenowo wygląda takie szkolenie dwudniowe? ja też uważam, że jeden dzień szkoleniowy to za mało, uważam, ze to dobry krok w kierunku jakości szkoleń :ok:

bombelkowa
04-05-2013, 20:41
u mnie nie ma lekko :)
modelki były trzy :P

edytakon
04-05-2013, 21:22
I tak najbardziej moje uwielbiają extreme :-D

dzikakura
05-05-2013, 19:59
Marchewkowy cena takiego szkolenia jest tutaj:




Warsztaty doszkalające(dla osb po ukończonym kursie podstawowym) - EVOLASHES (http://evolashes.pl/content/8-warsztaty-doszkalajacedla-osob-po-ukoczonym-kursie-podstawowym-)

W ogólnym wątku o szkoleniach trzeba się ograniczyć chyba do informacji ogólnych, takiego przekazu informacyjnego, że coś nowego powstało i gdzie to można nabyć. Regulamin dość wyraźnie mówi o reklamie i gdzie powinna być umieszczona, więc nawet nie chce ryzykować nagany ze strony adminów:):):)

Bombel, a ja zrobiłam na dwóch, bo dziewczyna fajna i bardzo pojętna , po prostu w drugi dzień zrobiłyśmy miksa wszystkich metod rzęsą syntetyczną, mogę pokazać co wyszło spod jej rąk, proszę:
(troszkę pogubiła się przy dobieraniu długości, przy przejściach na oku ale to jest jedna z moich metod, dać zrobić i potem pokazać co się spierniczyło, :)))), w końcu po to są modelki, aby na nich ćwiczyć, na zwartą piękną aplikację to ma przyjść klientka, a że czasami kursantce się uda! Punkt dla niej:)Kursantka ma się nauczyć

bombelkowa
05-05-2013, 21:05
u mnie 3.. dlatego bo robię jeszcze sprawdzenie 1:1 :) co by się kłamczuszek nie trafił żaden :)

dzikakura
05-05-2013, 23:44
A ja proszę o portfolio z paroma poprawnie wykonanymi aplikacjami, ale bombelek, dobry pomysł, bo nie każda stylistka ma zdjęcia, chociaż powinna:):):):), jak nie ma to trzeba ją na trzecią modelkę rzucić:ok::ok:

karolasc
06-05-2013, 00:34
dziewczyny ( tu pytanie do instruktorek) czy Wy organizujecie modelki na takie szkolenie? Czy kursantka może przyjść z osobami zaangażowanymi przez siebie ? :)

meraszka
06-05-2013, 00:49
karolasc - różnie to bywa :) ja uważam, że warto mieć modelkę wybraną przez szkoleniowca z powodów czysto praktycznych- wie, jakie rzęski będą dobre to uczenia się na nich i pokazania co i jak, i w którą stronę ;) i z doświadczenia- jak się przyjdzie z koleżanką to często bywa mniej cierpliwa niż dziewczyna obca kursantce

sandrus
06-05-2013, 00:50
A ja mam znów pytanie czy jest powiedzmy jakieś fuul wypas szkolenie dla osoby,która totalnie nie jest w temacie???
Domyślam sie,ze nie wszystko od razu,ale jak to wygląda?

marchewkowy_las
06-05-2013, 00:59
dla osoby, która nie jest w temacie trzeba wybrać dobre szkolenie z metody 1:1. każde dobre szkolenie jest full wypas, bo zawiera ogromną porcję nowej wiedzy :D

meraszka
06-05-2013, 01:02
full wypas czyli?? zaczynamy zawsze od szkolenia podstawowego z metody 1:1- zachęcam do przeglądnięcia zakresu szkoleń (chociażby na stronie evolashes albo ogłoszeń odnośnie szkoleń w odpowiednim dziale naszego forum :) ). Z reguły w zakresie takiego szkolenia jest lub powinno być zawarte wszystko, co stylistka rzęs powinna wiedzieć (jeżeli chodzi o aplikację- dotyczy oczywiście metody 1:1).. warto jest opanować metodę podstawową i w czasie praktyki skrócić czas aplikacji, i po dojściu do pewnej wprawy można się spokojnie udać na szkolenie z technik objętościowych :)

sandrus
06-05-2013, 01:35
Dziewczyny jestem zielona:)
Domyślam się,ze od czegoś trzeba zacząć a wiec 1:1 no i ok.
A czy ktoś na takim szkoleniu jest w stanie powiedzieć mi ,opowiedzieć o innych metodach?
Nie chciałabym być taka zupełnie głupia:)
Skupić się na jednym to ja rozumiem,ale żeby nie być takim zupełnym głupkiem:D
Nie wiem.mam nadzieję,ze wiecie o co mi chodzi:)

edytakon
06-05-2013, 02:12
Uważam, ze opowiadanie na szkoleniu podstawowym o innych metodach jest niewłaściwe. Po pierwsze dlatego, ze jesteś "zielona" jak to nazwałaś i bez sensu robić zamieszanie w głowie a po drugie odbieramy sobie możliwość ponownego spotkania, bo przecież będziesz wiedziała już wszystko z opowiadań :)

Swoja drogą ostatnio dzwoniła do mnie dziewczyna, ktora klei bez kursu 2do 1 i niestety powiedziała cos co według mnie się sprawdza. Jej rzęsy nie wyglądają tak jak te,które nosi założone przez wyszkoloną (przez dzikąkurę ) stylistkę ze Słupska. Czyli co jednak warto zaiwestować w siebie :) ?

sandrus
06-05-2013, 03:10
Ja to raczej rozpatruje w innych kategoriach.
Nie wiem może wynika to z mojego usposobienia?
Chyba źle bym sie czuła gdybym była pozbawiona zupełnej wiedzy
i nie miałabym pojęcia o różnicach w stylizacjach.

Nie ciągnę tematu,bo i tak wiem do kogo mam się zgłosić gdybym zechciała rozszerzyć swoje usługi o rzęski:D
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi:)

Star Lash Academy
06-05-2013, 09:52
dziewczyny ( tu pytanie do instruktorek) czy Wy organizujecie modelki na takie szkolenie? Czy kursantka może przyjść z osobami zaangażowanymi przez siebie ? :)
U mnie szkolenia z metody podstawowej są 2 dniowe więc jest to świetna okazja aby kursantka poznała dużo moich prywatnych myków oraz teorię której poświęcam min 3-4h jest jej sporo...

U mnie na 1 dzień przychodzi się ze swoją modelka bo z doświadczenia wiem jak to jest przy całkiej obcej osobie robić coś pierwsz raz... a na 2 dzień jest moja modelka. Na ogół daję nie łatwe Panie do wyklejenia ;) a po to żeby duuuuużo się nauczyć na kursie... Sama zaczynałam od mega ciężkich przypadków dlatego teraz mogę sobie zawdzięczać taką ogromną wiedzę :)
Mogę obiecać, że pod moim okiem każda kursantka zrobi i nauczy się kleić piekne rzeski :)

Agnieszka Praska
06-05-2013, 10:13
dziewczyny ( tu pytanie do instruktorek) czy Wy organizujecie modelki na takie szkolenie? Czy kursantka może przyjść z osobami zaangażowanymi przez siebie ? :)
u mnie roznie bywa :D jesli kursantka przez pol polski chce wiezc swoja modelke to no problem:) jej jest razniej w podrozy i ma juz pierwszego" kroliczka doswadczalnego ";) jesli nie to ja sprowadzam modelke :) nigdy tez nie zmuszam do wyklejenia 100% bo wiem sama po sobie ze na pierwszy raz jest ciezko, ka bylam zmuszona do wyklejenia wszystkiego i pod koniec ryczec mi sie chcialo a modelce mialam ochote wbic pesety w oczy :P

Sandrus na podstawie nie mozna robic balaganu ;) ja tylko napominam ,ze takowe stylizacje istnieja i to wszystko ;) dla osoby dopiero raczkujacej w świecie rzes sa to zbedne informacje robiace smietnik w glowie ;)

dzikakura
06-05-2013, 10:36
a ja jednak pociągnę temat sandruś- podstawą jak dziewczyny tu napisały jest szkolenie 1:1, ale to nie znaczy, że szkoleniowiec nie może wspomnieć o innych metodach czysto teoretycznie. Może je wymienić, powiedzieć jakie istnieją, zresztą widzisz nawet tu na wzorkach dużo zaawansowanych stylizacji rózne 3d, 2:1 , piórko i inne. Ale my wiemy jak to działa, od razu się chce robić super gęściochy i oszukiwać matkę naturę, a metoda 1:1 daje troszeczkę skromniejsze możliwości. Nie możesz jednak od instruktora wymagać, aby nauczył Cię zaawansowanych metod, podczas gdy nie masz praktyki w 1:1. Uczyć kogoś pierwiastków bez opanowania dodawania? O praktykę tutaj chodzi. Szkolenie daje podstawy, biegłość warsztatu wypracować musisz sama. Po prostu. Ja Ci mogę powiedzieć jedynie jak ja to robię: To nie jest kwestia tego, że musisz pracować rok albo dwa metodą 1:1 możesz robić to dwa albo trzy miesiące, jeśli się zaprzesz i ruszysz z kopyta i wykonasz wiele aplikacji w krótkim czasie to okrzepniesz w tej metodzie matce, jaką jest 1:1. Być może już po dwóch miesiącach będziesz gotowa do uczenia się stylizacji zaawansowanych. Wszystko zależy od Ciebie, determinacji i zdolnych rączek, których niewątpliwie jesteś właścicielką.

Jeśli chodzi o modelki karolasc to rzeczywiście bywa różnie, to kwestia tego, czy instruktor ma taką mozliwość załatwić modelkę, jak się dogadacie etc. Ja wychodzę z założenia, że kursantka może wziąć pod pachę swoją modelkę, nawet tak wolę, bo modelka bliska kursantce widzi się z nią dość często i kursantka może zaobserwować, jak odrasta i rzednie wykonana przez nią aplikacja. Warunek jest jeden i to dla dobra kursantki, bo mnie to rybka. Powinna to być osoba bardzo bliska kursantce, mama, siostra. Przyjaciółka co do której, mamy absolutną pewność, że nie zrobi nas w konia. Bo na szkoleniach u nas w Evo poruszamy również kwestie marketingowe, co za ile i jak zarobić na rzęskach. Przyjaciółka potrafi się nasłuchac teorii i zacząć próbować kleić. Mam trzy takie przypadki, w "rodzinie" swoich kursantek. Ty płacisz, a "przyjaciółka" robi Ci konkurencję tuż pod Twoim nosem . Nieważne, że nie widziała, bo miała oczy zamknięte, dziewczyny są różne niestety. Niefajnie, co?:(:(:(:(

nadiuszka
06-05-2013, 13:07
dzikakura, ostatnie zdania to mi z języka zdjęłaś.

swoja modelka to super jak pisze aguula bo niby raźniej, ale z drugiej strony lepiej żeby się kursantka nie stresowała że jej opłacona wiedza pójdzie komuś innemu w uszy, a poza tym... kursantka zachowuje większą powagę gdy ma pod swoimi łapkami kogoś obcego, bo jej się boi schrzanić i się bardziej stara.

ja nie miałam możliwości goszczenia kursantki z modelką, bo póki co dojeżdżały z różnych miejsc Polski i spoza kraju, więc ciężko by im było przywieźć modelki. mam swoich parę zaufanych króliczków i ich się trzymam.

sandrus, full szkolenie to szkolenie dwudniowe z 1:1, a jak u dobrego instruktora (a chyba się każda domyśla gdzie się w razie czego wybierzesz ;) ) to fullniejsze już nie będzie.

Agnieszka Praska
06-05-2013, 15:57
full szkolenie to szkolenie dwudniowe z 1:1

ja sie z tym wogole nie zgadzam, jak jest dobry instruktor to jeden dzien w zupelnosci wystarczy i nawet z calkowicie "zielonej" osoby w temacie zrobi bardzo d0bra stylistke:P:D
moj osobisty kurs z 1:1 trwal cale 6 godzin :D i co jak sie chce to sie da, jestem dumna z mojej instruktorki :P

Chantelle
06-05-2013, 16:37
Napiszę tak jako rzęsowa jeszcze świeżynka - przed pójściem na jakikolwiek kurs, warto przeczytać rzęsowy wątek :ok:Mając już jakiekolwiek rozeznanie, to co usłyszymy na kursie lepiej utrwali nam się w pamięci, mniej wiadomości nam ucieknie. Zbyt duży natłok nowości powoduje, że nawet połowa przekazywanych informacji potrafi być niezapamiętana. Teorie to jedno, a praktyka to drugie. Wiedząc już cokolwiek można z instruktorki wycisnąć więcej :D :nie_powiem:
Mój błąd, że przed swoim kursem przeczytałam tylko kilka stron... A co tam, są też doszkolenia, z których w przyszłosci zamierzam skorzystać :yess:

Agnieszka Praska
06-05-2013, 16:42
Zbyt duży natłok nowości powoduje, że nawet połowa przekazywanych informacji potrafi być niezapamiętana. Teorie to jedno, a praktyka to drugie.

jest dokladnie tak jak piszesz :) dlatego bardzo wazny jest kontakt z instruktorem juz po samym szkoleniu:)

nadiuszka
06-05-2013, 17:28
agulusia, nie zgadzać się masz prawo. każda ma swoje zdanie. ja wygłaszam swoje.
dziewczyna pytała się o full szkolenie a nie o same podstawy, a chyba zgodzisz się ze mną że nie jesteśmy w stanie w jeden dzień przekazać tyle wiedzy co w 2 dni. drugi dzień daje możliwość pod okiem instruktorki utrwalić na spokojnie zdobytą wiedzę, zamiast w domu stresować się że coś pójdzie nie tak.
wiem dobrze że w tych najlepszych szkołach wschodnich szkolenia nie kończą się na jednym dniu i dlatego wychodzą z nich Stylistki których prace każda z nas podziwia z zachwytem.
osobiście gdybym miała dopiero zaczynać przygodę rzęsową wybrałabym się na dwudniowe szkolenie.
mam nadzieję że swoim postem nie miałaś zamiaru podważyć tego jaką jestem instruktorką, bo nie było by to smaczne z Twojej strony.

ja się z kolei nie zgodzę z Tobą że to my z dziewczyn stylistki robimy dzięki temu że jesteśmy takie zarąbiste. my przekazujemy wiedzę i doświadczenie, robimy to najlepiej jak możemy a Stylistkę z kursantki robi ogrom pracy jaki później wykona. różnica między nami jest taka że każda ma swoje metody i doświadczenie, każda ma swój własny sposób przekazywania wiedzy. któraś lepszy któraś gorszy.
oczywiście kontakt z instruktorką i te sprawy jak najbardziej wskazany. znam jednak sporo dziewczyn które mimo kijowatego szkolenia są super Stylistkami i z całą pewnością nie zawdzięczają tego żadnej instruktorce, tylko swojej pracy. sama jestem podobnym przykładem, bo w moim szkoleniu nie ucierpiała żadna instruktorka.

to że po szkoleniu 6h robisz co robisz świadczy dobrze w większej mierze o Tobie a w mniejszej o instruktorce która Ci odpowiednią wiedzę przekazała.

Agnieszka Praska
06-05-2013, 20:48
No i tak to jest jak sie szybko miedzu klienykami posze i w dodatku z telefon :/ oczywiscoe ze duzo zalezy od predyspozycji kursantki :)
Nadia przeciez nic mie pisalm odnosnie twoich kursow bo nawet cie nie znam,
Sory za literowki ale z tel piszw:)

bombelkowa
06-05-2013, 20:53
ja jednak skłaniam się ku agulusi..
a co w dwa dni więcej przekażesz? tak naprawdę to nic..
bo teorii jest sporo ale na jeden dzień starczy..
bardzo ważny jest kontakt z instruktorem, bo to właśnie wtedy wychodzą wszystkie kwiatki, nasuwają się pytania.. praktyka i tyle..
sama mówisz, że dojeżdżąją.. nie każdy może pozwolić sobie na dwa dni pobytu w innym mieście..
nieważne ile czasu, ważne jak i jaką wiedzę przekazujemy.

pinoczetkaaa
07-05-2013, 02:22
wiecie co .... a ja tez myślę ze jeden dzień w zupełności wystarcza.... pod warunkiem ze czas jest wykorzystany do maksimum, my instruktorki przekazujemy cała wiedzę teoretyczna- ,, książkowa'' i taka zdobyta przez nas w praktyce oraz oczywiście pokazujemy wszystko czego same nauczyłyśmy się dzięki szeregowi szkoleń oraz zdobytej często metodą prób i błędów.
Jeżeli szkolenie 2 dniowe to moim zdaniem tylko rozłożone w czasie tzn pierwszy dzień pełna aplikacja 100% z całą teorią , dzień drugi np po 2 tygodniach . WARUNEK?? praca na tej samej modelce , pokazujemy uzupełnienie ( a nasza kursantka podczas 2 tygodni ma możliwość przećwiczenia tego czego nauczyła się pierwszego dnia szkolenia, przeanalizowania problemów, nazbierania pytań itd) . Ja zauważyłam ze najwięcej problemów pojawia się właśnie przy uzupełnieniach, więc warto byłoby pobyć przy naszych uczennicach i pomóc im np. w pozbyciu się rzęs odrośniętych, pokazaniu możliwości zmiany stylizacji oka w zależności od upodobań klientki itd ;).
Ja np u siebie w mieście mam centrum szkoleniowe - oczywiście nazwy nie podam. ;) Pani która tam szkoli robi sobie moim zdaniem kpiny ze swoich kursantek( jestem jedna z nich - odbyłam tam 1 szkolenie) . Dlaczego? jedzie na szkolenie powiedzmy z norki ;) i na następny tydzień sama organizuje grupo-nowe szkolenia z tejże metody .... Pytanie : co sama poza teoria zapamiętana na szkoleniu( o ile było one dobre a teorie przedstawiono jej rzetelnie) możne przekazać?? no bo ile stylizacji była w stanie wykonać przez ten czas? jak można szkolić nie mając praktyki w danej dziedzinie....? dla mnie to żenada;)

nadiuszka
07-05-2013, 08:41
jednym słowem każda ma swoje metody i swoje zdanie.
moje kursantki mają prawo wyboru kurs jednodniowy lub dwudniowy. na każdym z nich daję tyle żeby kursantka mogła mogła samodzielnie pracować.
koniec dyskusji z mojej strony.

kiwaczek2
07-05-2013, 10:52
ja jako kursantka jestem zadowolona że miałam 2 dniowe. byłam szczęśliwa jak się dowiedziałam że nie 1 dzień a 2 (i to w tej samej cenie ;-)). głównie dlatego, że można poćwiczyć pod okiem instruktora. nie każdy ma możliwość od razu ćwiczenia na kimś w domu, więc dla mnie było to idealne, szczególnie że paliłam się do klejenia i po 1 dniu miałam niedosyt.
Drugiego dnia miałam również możliwość poszperania w zasobach instruktora, zdjąć rzęsy, popytać o rzeczy o których zapomniałam z wrażenia pierwszego dnia, itp.

pinoczetkaaa
07-05-2013, 11:33
Ja np zawsze staram sie dla niwych dziewczyn rozpoczynajacych klejenie zalatwwic jakas osobke z zalozonymi rzesami zeby mogla zobaczyc sama sprobowac sciagnac rzesy.
Kazda ma swoja metode swoje sposoby. Ale ja osobiscie nie popieram wyceniania szkolenia 1 dniowego tak samo jak 2dniowegi. Tyle sie pisze tu o szanowaniu swojej pracy, ze kazda z nas musi w siebie inwestowac itd itp wiec troche bzdurne jest sprzedawanie siebie w taki sposob. Pozatym patrzac na ceny niektorych z nas aplikacji rzes..... i teraz do tego porownujac cene za szkolenie .... dla mnie to lekka paranoja.
Wygurowane ceby tu zanizone ceny tam. Dziewczyny ktore trafia ( nieskromni mowiac) do ktorejs z nas tu z forum , moze byc pewna ze bd przygotowana super i zawsze moze kontaktowac sie z nami po szkoleniu , a my z checia podpowiemy pomozemy.

Agnieszka Praska
07-05-2013, 12:50
jednym słowem każda ma swoje metody i swoje zdanie.
moje kursantki mają prawo wyboru kurs jednodniowy lub dwudniowy. na każdym z nich daję tyle żeby kursantka mogła mogła samodzielnie pracować.
koniec dyskusji z mojej strony.

Czyli jednak w jeden dzien da sie pozadnie wuszkolic, i ta co u ciebie wybierze jeden dzie bedzie tak samo dobrze przeszkolona jak ta co wybierze 2 dni ( a wy wprowadzilyscie 2 dniowe niedawno to co nie byly wczesniej kursantki na full wyszkolone ):P o to caly czas mi chodZilo
Nie widze powodu do unoszenia sie
bo ja wyzej napisane posty odebralam w taki sposob ze po jedno dniowych szkoleniach wychadza gorsze stylistki niz po dwu dniowych (i nie pisze o predyspozycjach kursantki bo jednym wystarczy kilka godzin a innym nawet tydzien szkolen nic nie da) i kazde dobre i na poziomie szkolenie jest full na 100%!!

pozatym po jedno dniowych szkoleniach evo jest bardzo duzo obecnych instruktorek w innych firmach wystarczy wejsc sobie w spis:)
i stare postu przejrzec jaki aplikacje robily po jednodniowym szkoleniu:D
Koncze bo tematem do lukrowania i promocji jest odpowiedni dzial firmowy:P a ten jest dla potencjalnych kursantek a nie do pokazania kto lepszy:P

Mala prosba do adminow zeby w rzesowch tematach ktos pozadek zrobil bo sie samowolka zaczyna tu dziac i balagan, a przes te tecze i jednorozce zanim czlowie sie przekopie do konkretow to sie odechciewa:P
To na tyle z mojej strony:P

edytakon
07-05-2013, 13:44
Dokładnie uważam jak Agusia, Pino i Bombelkowa wyżej.

Kurs dobrze przeprowadzony to nie tylko rozciagnięcie w czasie, ale i pełne skupienie uwagi instruktora nad osoba szkolącą sie, ciagłe poprawianie rąk, pęset, błędów...

Po dwudniowym szkoleniu co najwyżej dziewczyna będzie czuła się dużo pewniej, ale czy od razu dzięki tym kilku godzinom stanie się mistrzynią? Same sobie odpowiedzcie ile wykonałyście aplikacji zanim nie odczuwałyście stresu przed przyjściem "prawdziwej" klientki?


Zresztą po każdym moim szkoleniu jestem dostepna (telefonicznie, mailowo, facebook, PW czy tez GG zeby rozwiac wszelkie wątpliwości). Każda z dziewczyn o tym doskonale wie. Gdyby była taka konieczność przecież żadna z instruktorek nie odmówi. Jeśli ktoś ma potrzebę proszę bardzo, ale koszt takiego szkolenia NIE MOZE być w tej samej cenie co koszt jednodniowego.

Jak dobrze Pino zauważyła szanujmy swój czas i pieniądze. Jeśli wykonujemy dobrze stylizację i bierzemy za to pewna sume pieniędzy to dlaczego nie wziąć podobnie pieniędzy w przypadku szkoleń?

zuzka19
07-05-2013, 21:01
fajnie że są do wyboru 1 i 2 dniowe, jak ktoś wie, że po jednym dniu czułby się niepewnie, to można iść na 2 i dłużej poćwiczyć pod czujnym okiem instruktora ;) ja mam wszędzie daleko ;) i wolałabym szkolenie zrobić w 1 dzień
a co do innych metod to fajnie by było aby szkoleniowiec 'wspomniał' o takich podczas szkolenia podstawowego z metody 1:1, powiem szczerze, że nie mam pojęcia o metodach 2:1 i 3:1, nie wiem jakie rzęski się do tego używa, czy są to zwykłe pojedyncze czy jakieś złączone, nie mam pojęcia, nie mam doświadczenia z rzęsami a wybieram sie na szkolenie z met. 1:1 i jeśli zabiorę się za stylizacje a klientka zapyta mnie czy one się różnią trochę źle wygląda jeśli nie wiem, nie mówi nikt tutaj od razu o szkoleniu, czy przekazywaniu jakiś tajników wiedzy, a o prostym wytłumaczeniu podstaw ;)
nie uraźcie się absolutnie, ale myślę, że trochę za bardzo chronicie swoją wiedzę, nam tutaj na forum możecie powiedzieć tyle samo co mówicie klientce która jest zainteresowana takim zabiegiem, niektóre klientki są ciekawe tego co stylistka im robi, nie mówicie wtedy chyba idźcie sobie na szkolenie bo ja na to kase wydałam, nie chce broń boże nikogo obrazić, wiem że wiedza jest cenna, ale dziewczyny czasem zadają tutaj proste pytania a takie odpowiedzi czytają, od odpowiedzi na takie pytania nikt się rzęsek nie nauczy robić, po to są właśnie szkolenia ze które płacimy, jedne z nas trafią na dobre szkolenie, na którym zostanie im wszystko dobrze objaśnione, inne niestety nie ...
na szkolenie idziemy, żeby się nauczyć a wiedzieć na czym zabieg polega to co innego ;) pozdrawiam i przepraszam że się tak rozpisałam ;)

asiuniak33
07-05-2013, 21:21
U mnie klientka przed zabiegiem dowiaduje się o efekcie końcowym a nie o danej metodzie J
Trochę racji masz przyznam, ale dziewczyny mówią tyle ile mogą. Trzeba uważać na pseudo stylistki, które naprawdę mogą zrobić krzywdę. Z wyczytanych na forum informacjach tworzą cuda i co najgorsze czasami sprzedają taką usługę, o której nie mają zielonego pojęcia.
Uwierz, nikt nie chce być nie miły, ale czemu stylistka ma Ci zdradzić cała Swoją wiedzę, którą zdobyła przez szkolenia i doświadczenie poparte ciężką pracą J

zuzka19
07-05-2013, 21:52
o tym właśnie mówię, że absolutnie nie oczekuje uzyskania pełnej wiedzy, po to chodzimy na szkolenia, wiem ;)

edytakon
07-05-2013, 22:11
O metodzie 3d i 2d dziewczyny wiele razy wspomniały i myslę, ze taka wiedza na szkoleniu podstawowym jest wystarczająca. Jeśli idziemy na dane szkolenie (np z podstaw z akrylu, to nikt nas uczył nie będzie jak budujemy szpice no dziewczyny zrozumcie )

zuzka19
07-05-2013, 22:34
kurcze, no chyba źle się wyraziłam :/ porównując do szpiców, to nikt nie będzie prosił o instruowanie w budowie, ale jeśli ktoś wcześniej się nie interesował paznokciami i nie wie że takowe istnieją to fajnie jeśli na szkoleniu się dowie, że są inne kształty poza kwadratowymi, jak na przykład szpice, które są szpiczaste! wyłącznie o to mi chodzi! właśnie o toakie wspomnienie.

edytakon
07-05-2013, 22:51
Zuzka, ale nikt nie powiedział, ze nie wspomina o innych metodach na szkoleniu :) pewnie ze tak bo dzieki temu dziewczyny wiedzą, ze ta branża ciagle się rozwija, ciagle pojawiaja się jakieś nowości... kto by pomyślał kilka lat temu, ze bedą rzęsy podwójnie cienkie czy tez z futerka norki...

aż miło pomyśleć, ze prawie każde życzenie naszej klientki możemy spełnić :)

Chce Pani ciemnoczekoladowe ze złotym akcentem, alez proszę :)
sorry za offtop

Warto wspomnieć, ale tak jak fajnie porównałaś trzeba zaczać od podstaw w każdej branży :) i w rzęsach, i w pazurach, i gdziekolwiek:)

Agnieszka Praska
07-05-2013, 22:56
zuzka jest wiele metod stylizacji ktore mozna podzielic na 1:1 i powiedzmy objetosciowe
jesli klientka przychodzi na 1:1 to opowiadam jej mw czym sie chcarakteryzuje np metoda 3D ze np klei sie innymi rzeskami niz 1:1, bardziej delikatnymi, rzesek jest duzo wiecej wiec mozna fajnie oczko zagescic i pokazuje foto takiej stylizacji, i to jest wiedza ktora powinna otrzymac kursantka na podstawie :) kursantce pokazuje jeszcze rzeski jak wygladaja jak omawiamy grubosci i profile ;)

zuzka19
07-05-2013, 23:32
właśnie wyłącznie o takie informacje mi chodzi :kwiatek: dziękuje bardzo :)
asiuniak33 wydaje mi się, że jeśli klientka chce znać jakieś informacje o przeprowadzanym zabiegu too należy ją poinformować nie tylko o efekcie końcowym, ale także o tym co jej tam będziesz robić ;)

Agnieszka Praska
08-05-2013, 08:33
prosze cie bardzo;)
ja ze po szkole kosmetycznej to w nawku mam informowanie klientki o czynnosciach zabiegowych ;)
tzn ze podlaoze platki, odtliszcze i zaczynam kleic, pozniej zazwyczaj maja odlot :P

karchola
08-05-2013, 10:37
Klientki też często pytają o to co robimy bo jednak czują, a nie wiedzą co i nie ma możliwości podejrzenia więc ciekawość zżera ;)

asiuniak33
08-05-2013, 13:41
Zuszka19 podstawowe informacje, które wymieniła Agulusia jak najbardziej mówię jeśli je to ciekawi ale napewno nie tłumaczę w taki sposób.. "jedna rzęsa doklejona - przykładam drugą". Większość Pań korzysta z chwili i popada w sen:D więc po co przeszkadzać sobie i jej gadaniem :)

asia
08-05-2013, 22:12
powrocmy do tematu szkolen, temat ogolny jest osobny wydzielony ;)

nanami7
21-05-2013, 13:07
Dziewczyny ratunku i pomocy !

Bylam na szkoleniu z przedluzania rzes 1:1, nie powiem gdzie ale w Poznaniu. Szkolenie trwało 5,5 godziny, otrzymałyśmy informacje ogólne, jakie są przeciwwskazania do przedłużania, jakie są grubości długości i profile. Moglysmy 'pomacac' sobie rzesy z norek. Mialysmy modelki ktore juz po polozeniu sie na lozko mega lzawily. No i zaczelo sie, to jest odtluczasz, to sa pesety a tu macie rzesy i klej i kleimy tak a tak... i nam pokazala kobieta jak mamy to robic po czym WYSZŁA !! !! !! i zostawiła nas raz na 10 minut raz na pół godziny, ja sie wkurzalam tylko, mialam problem nie wiedzialam jak ta rzese przykleic ale pozniej juz jakos szlo i bylo ok (przynajmniej tak mi sie wydawalo). Jednak jak wracalam do domu to prawie ryczalam, mialam kluske w gardle i bylo mi przykro :( ciagle ogladalam zdjecia ktore zrobilam tym dziewczynom... ponadto wymienialysmy sie modelkami na szkoleniu wiec nawet nie wiem co ja robilam zle a co tamta laska (bo na szkoleniu bylysmy we dwie). Przez caly weekend o tym myslalam (w piatek mialam szkolenie) i teraz nie wiem co zrobic. Czy isc jeszcze raz i powtorzyc ten kurs bo przysluguje mi takie prawo by odbyc go jeszcze raz za free, wydrukowac tej kobiecie fotki jakie robia rzesy kursantki na szkoleniu i powiedziec ze wlasnie czegos takiego sie spodziewalam ? Nie mam pojecia. Nie chce Wam wklejac zdjec bo mnie zjecie, ale wytlumacze jeszcze jedno ZE WYBOR SZKOLENIOWCA I MIEJSCA SZKOLENIA NIE ZALEZAL WOGOLE ODE MNIE BO ZOSTALAM WYSLANA TAM PRZEZ SZEFOWĄ.

mam nadzieje ze mi cos poradzicie bo ja jestem w kropce. Jeszcze odbede rozmowe z szefową na ten temat ale jestem zdolowana wierzcie mi :/: nie czuje sie na tyle na silach by zrobic jakiejkolwiek klientce rzesy. Boje sie po prostu a nie chce byc jedna z tych pseudo stylistek po ktorych robicie poprawki :(
Zawsze mowilam ze jak bede chciala zrobic szkolenie z rzes to pojde do Edyty bo blisko i sprawdzona osoba z doswiadczeniem, ale gdybym to ja mogla wybierac na pewno sprawy by sie mialy inaczej. ;(

kiwaczek2
21-05-2013, 17:00
ja zdjęcia miałam okazję zobaczyć na FB. nie masz sie czego wstydzić, przecież to nie twoja wina, tylko instruktora. powiem tylko że tam nawet nie była połowa wyklejona - można bylo policzyć te rzęsy

ja bym na Twoim miejscu zrobiła tej pani antyreklamę - ale to ja - wredna jestem. Jak płacę , wymagam.

Powinnaś pójść na kurs do którejś dziewczyn z forum...Jak się w tej kwestii dogadasz z szefową to nie wiem.jeśli chcesz to robić to idź nawet za swoją kasę - warto. Moze tamta instruktorka to jakaś koleżanka szefowej czy coś? ale w sumie się nie dziwię.....nie jesteś pierwsza po takim kursie.
Jak ja byłam na paznokciowym kursie w new nails, to rzęsowe były tam również i też dziewczyny były pozostawiane same sobie. Szkoda tylko, że od razu nie powiedziałaś coś...bo wiadomo po fakcie to kobieta się wyprze i tyle.

przykro mi, bo człowiek potem sobie w twarz pluje, że się nie odezwał , że to, że tamto. i zastanwia się godzinami co dalej i co by było gdyby.

nanami7
21-05-2013, 17:11
No ja wlasnie jestem taka osoba ktora sie nie umie odezwac ale pojde tam to wiem na pewno. Wydrukuje jej zdjecia kursantek od ktorejs z naszych instruktorek (za zgoda oczywiscie) i pokaze czego sie spodziewalam. A na szkolenie pojde, mimo wszystko takie normalne i do osoby z polecenia.

Zdjecia na FB usunelam bo sie wstydze tego wszystkiego i strasznie mi glupio bo chcialabym robic takie piekne rzesy po kursie jak WY ;(

Aha to nie byla kolezanka szefowej na pewno...

Star Lash Academy
21-05-2013, 17:36
nanami współczuje Ci kochana, nie wyobrażam sobie wyjśc na 10 min albo i więcej i zostawić kursantkę samej sobie. Ja prowadząc kurs patrzę na każdy ruch ręki, na każde ułożenie penset. Od razu poprawiam jak coś idzie nie taj, tak że kursantka się nie zniechęca od początku pracy z pensetami.. Proponuje pozbierać pieniążki i udać się do profesjonalnego instruktora na prawdziwy kurs przedłużania rzęs :) Masz duży wybór instruktorek tutaj na forum więc jest w kim wybierać ;) Ew poproś szefową, żeby domagała się reklamacji za tamten kurs chodz sądze ze nic z tego nie zdziałacie. Mozesz też postarac sie aby wyslala Cie na doszkolenie w inne miejsce poprostu :)

natalia268
21-05-2013, 18:09
Nanami - a tak z ciekawości, szefowa widziała efekty szkolenia ? albo słyszała relacje ? No bo chyba powinno jej zalezec na tym by bylo jak njalepiej..

marchewkowy_las
21-05-2013, 21:37
nanami7, nie załamuj się. moje pierwsze szkolenie to też była porażka, na dodatek bardzo droga porażka, bo kosmiczne były ceny kilka lat temu.
jeżeli wrócisz do instruktorki i będziesz jej wytykać błędy, to wątpię, że doszkolenie u niej będzie przebiegało w miłej atmosferze. twoim celem jest się nauczyć. udaj się do instruktorki i powiedz, że masz niedosyt, że czujesz, że nie umiesz, nie zrozumiałaś, nie opanowałaś. wtedy myślę, że chętnie ci pomoże. a ty zyskasz więcej praktyki pod jej czujnym okiem.

nanami7
21-05-2013, 23:55
dziękuję ... tak szefowa widziala efekty i też nie jest zadowolona i ma to załatwić:) trochę mnie to podniosło na duchu ale racja że drugi raz jak pójdę może topór wisieć w powietrzu ... cóż... jak już się doszkole w tej firmie(lub też nie ) to ku przestrodze napisze gdzie to było żebyście tam nie poszly!!

dobrze że robiłam zdjęcia . na kolejne szkolenie pójdę już tam gdzie będę chciała...

kiwaczek2
22-05-2013, 08:58
daj znać jak się sytuacja rozwinie, bo na pewno nie tylko jestem ciekawa finału :D

Agnieszka Praska
22-05-2013, 09:01
trzymam kciuki za pomyslne rozwiazanie sytuacji :)
pierwsza mysl mi przyszla do glowy jak szefowej pokazac jak kurs wygladal to dac jej materialy, grzecznie poprosic zeby usiadla, dac pesety w rece i poprosic zeby kleila ;P nie tlumaczac niczego :)

nanami7
22-05-2013, 11:59
Na szczescie szefowa jest po mojej stronie i ogolnie dobrze trafilam jesli chodzi o pracodawce ;) wiec tu nie ma wiekszych problemow, ale ja jestem tez taka osoba ktora sie naogol wszystkim i wszystkimi przejmuje :/: i masz babo placek.

Bede Wam zdawac relacje na biezaco i zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.

dzikakura
24-05-2013, 09:38
Chodzo o to nanami, że babsko nie przygotowało Cie mentalnie do zawodu stylistki, a to juz jest duża wtopa i to powinien też być argument dla szefowej, bo poszłaś tam dlatego min by salon rozszerzył asmortyment usług. Nie tylko Twoja praca na kursie choć głównie, świadczy o tym, że tak jest. Po jednej dwóch aplikacjach rzęs nikt stylistką nie zostanie, bo trzeba poćwiczyć troszeńke więcej. ale Ty jesteś przerazona, nie nabrałas pewności siebie żadnej,którą powinien dac Ci kurs. Podejrzewam, że psychicznie czujesz się gorzej niż przed szkoleniem na zasadzie " nie dam rady, nie nadaję się, wyrzucone pieniądze w błoto" , poproś szefową, niech zawalczy o kasę, o zwrot, może dołóż różnicę, albo zaproponuj szefowej, że oddasz jej tę różnicę -pieniądze w zrobionych aplikacjach na rzecz salonu (jesteś na procencie?). Nie wiem, czy się uda ale może spróbujcie. I masz rację, będzie wisiała kosa w powietrzu jak pójdziesz drugi raz, na pewno nie odzyskasz straconej pewności siebie, a to jest podstawa u początkującej stylistki aby nabrała poczucia, że wie co robi, wie co musi podciągnąć, a w końcu wie, że z aplikacji na aplikację będzie coraz lepiej. Dobry instruktor tak właśnie działa na swoje kursantki, nie tylko daje techniczne narzędzia, ale sprawia, że kursantce chce się chcieć....

Star Lash Academy
24-05-2013, 16:27
dzikakura pięknie to ujęłaś wszystko :) Zgadzam się co do słowa.

samaron
24-05-2013, 20:03
Zgadzam się z kurą, nie sądzę, żeby pani jeszcze czegoś Cię nauczyła (widziałam też na fb te "rzęsy"), a po drugie zawsze w podświadomości będziesz miała tę myśl, czy aby na pewno pani mówi to co powinna instruktorka.
Ja jestem świeżo po kursie i agulusia siedziała nad nami cały czas, korygowała ułożenie rąk, pęset, operowanie nadgarstkami, poprawianie wklejek, no wszystko, wszystko. Nie wyobrażam sobie, żeby poklepać trochę teorii a potem "se kleić", wbrew pozorom nie jest to wcale takie łatwe. ( w razie co ja się zgadzam na pokazanie mojej pracy ;) )
Ja też byłabym za opcją zwrotu kasy i zainwestowania z sprawdzonego instruktora.

nanami7
24-05-2013, 20:22
o zwrocie nie ma mowy. szefowa ugadala się i w poniedziałek idę na powtórne szkolenie ale będzie inna instruktorka. pozniej uzbieram kasę i za swoje pójdę na doszkolenie. po szkoleniu nie omieszkam wystawić tej pani odpowiedniej opinii...


Kura pieknie to napisalas:)

samaron
24-05-2013, 20:42
No to nanami, trzymam kciuki :)

pinoczetkaaa
27-05-2013, 02:08
no to nanami zyczę powodzenia!!
daj znac jak wygladało to drugie szkolenie

nanami7
28-05-2013, 20:37
Bardzo Wam dziekuje :)

bylam drugi raz i bylo o wiele lepiej, wielu nowych rzeczy sie dowiedzialam, ciagle w czyms pomagala, zwracala uwage, generalnie na wielki plus. Dzis robilam juz mamie i jestem nawet zadowolona, zdjecia wystawilam na FB i tu na forum.

nadiuszka
28-05-2013, 22:27
no widzisz ja fajnie. super że się udało. teraz tylko dużo ćwiczyć i uszczęśliwiać kobitki :ok:

Agnieszka Praska
01-06-2013, 19:32
Super że się udało :D

Malgosia300
08-06-2013, 00:16
Musze sie z wami podzielic moimi wrazeniami ze szkolenia u naszej marchewkowej :) W zeszly piatek lecialam z piecioma innymi dziewczynami z roznych zakatkow Niemiec do Ali ... Ala przyjela nas bardzo serecznie i polowe piatku przegonila nas po calej Warszawie ladnie tlumaczac co gdzie jest , i co jest warte obejrzenia .... W sobote mialysmy pierwsze szkolenie :) perfekcja metody 1:1 . Ala musiala sie urzerac z 6 ma dziewczynami z ktorych 5 jej wcale nie rozumialo :wow: Musze przyznac ze po przejsciu tylko teori ( ktora ja musialam tlumaczyc na niemiecki ) bylysmy naprawde zszokowane jak malo wiemy na temat robienia rzes :( zawsze uwazalysmy ze mialysmy dobre szkolenia poprzednie .... bo wszystkie robilysmy je w porzadnych firmach ( vip lashes , xxl lashes xterme no i Secret Lashes ) Ale nikt nam jeszcze tyle o rzesach nie potrafil opowiedziec :) Dziewczyna sie wcale buzie nie zamykaly ze zdziwienia :) Ala wszystko dokladnie tlumaczyla i pokazywala i nawet troche marudzila jak nie robilysmy tak jak ona pokazywala :) :) :skacze::leze:Pierwszy dzien zakonczylasmy o godzinie 23.45 w miedzyczasie dostalysmy wspaniale Polskie pierozki ,kawe Herbate iiiiiii Ciasteczka :) w hotelu nie moglysmy jeszcze dlugo usnac :) caly czas dziewczyny sie zachwycalay jak Ala dobrze potrafi wszystko wytlumaczyc jak ona duzo wie , na kazde pytanie Ala miala odpowiedz . W Niedziele mialysmy szkolenie objetosciowe :) Ale sie zdziwilysmy ze Ala zaczela znowu od teori :) ( myslalysmy ze opowiedziala nam juz wszystko dzien wczesniej;) ) I nowu ala cierpliwe i grzecznie opowiadala pokazywala i nawet jak nam juz nerwy puszczaly jak cos nie wychodzilo , Ala dalej spokojnie poraz setny pokazywala jak i co mamy robic .... to bylo pierwsze szkolenie na ktorym instroktorka nawet przez chwile nie zostawila nas samych ... To bylo naprwde najlepsze szkolenie jakie mialysmy .... Ala nawet o godzinie 23 po calodniowym pilnowaniu kursantek potrafila z usmiechem na twarzy odpowiadac na pytania :)

Alu dziekuje Ci za wspaniale szkolenie ..... A dzieczyna ktore szukaja szkolenia zycze takiej instruktorki jak Marchewkowa :)

Ps Nastepne chetne dziewczyny juz sa :skacze::leze:

marchewkowy_las
08-06-2013, 01:19
Małgosiu, dziękuję za tak miłe słowa :wstydek::wstydek: aż się zarumieniłam, ale bardzo mi miło, że dziewczyny są zadowolone i że nauczyły się nowych rzeczy, że słuchały i grzecznie próbowały utrwalić nabyte umiejętności. każda ma swój styl klejenia, każda jest wyjątkowa i każda już miała ukończony kurs 1:1, było mi łatwiej. Ale bez ciebie, Małgosiu, nie było by szkolenia, to ty zorganizowałaś i przyjazd, i nocleg, i wspaniałe tłumaczenie. Dziewczyny powinny ci płacić za tyle godzin mówienia, byłaś niesamowita, ciągle pogodna, uśmiechnięta, chętna do pomocy :przytul: dziękuję :kwiatek:

Martyna:)
02-07-2013, 17:55
Witam dziewczyny :D

Szukam kursu 1:1 gdzieś w okolicach trójmiasta, chciałabym się czegoś na nim nauczyć bo poprzedni był w Warszawie
w salonie X ... katastrofa....nie potrzebnie tyle jechałam.

Możecie coś polecić? Kursy tak bardzo różnią się cenowo że ma mały mętlik w głowie.... bo nie stac mnie na kurs za 1500zł

Mam nadzieję że uda mi sie i zaczne kleić rzęski, łóżko juz mam zakupione jupi:skacze:

edytakon
02-07-2013, 22:17
Martyna w trójmieście najlepsza jest dzikakura - Bożena Golanowska 516066244

angela0025
03-07-2013, 00:01
zapraszam na szkolenia z przedłużania i zagęszcania rzęs 1:1 oraz warszaty doszkalajace firma Magintica Lashes

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs SZKOLENIA, WARSZTATY. - Firmy Usługi Szkoły Kursy Szkolenia | Białystok | Gumtree Polska (http://www.gumtree.pl/cp-kursy-i-szkolenia/bialystok/przedluzanie-i-zageszczanie-rzes-szkolenia-warsztaty-497160664?MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ALREADY_ACTIVEM XAdIdMZ497160664)

http://pliki.wzorki.info/images/FbarQ.pnghttp://pliki.wzorki.info/images/AaBrC.png http://pliki.wzorki.info/images/pbkqg.png

Martyna:)
03-07-2013, 10:06
Edytakon dziękuję ;)

Patrycja_92
03-07-2013, 22:58
A ja właśnie wrociłam ze szkolonka z Nadią i jestem mega zadowolona. Atmosfera rewelacyjna, teoria wyłożona jasno i zrozumiale, świetny skrypt, ktory pozwala w domu wrocic do omawianej teorii jest super rozwiązaniem :)
Do tego kawka i ciasteczka czekoladowe, czyli cos, za co dałabym się żywcem pokroić :D, a potem domowy obiadek ( :skacze: ) :D Nigdy nie powiedziałabym że klejenie rzęsek może być takie trudne, ślepotka najpierw mialam problem jak trafic rzęsą w rzęse, ale potem poszlam do przodu i nawet co nieco wykleiłam i jestem zadowolona. Wiadomo, jako perfekcjonistka chcialabym od razu kleic super wachlarze w czasie 1,5 godziny niestety tak sie nie da i byłam na początku troche sfrustrowana swoją nie wprawioną rzęsowo ręką, ale generalnie mam mega zapał i się nie poddaje, bo juz pod koniec szło mi calkiem nieźle. Sama Nadia ciepła osóbka z poczuciem humoru podobnym do mojego, przez co, jeszcze fajniej sie pracowało, ale skrupulatnie i dokładnie wszystko wyjaśniała, żeby nikogo nie zmyliła ta luźna atmosfera, jak trzebabyło( skleiłam kilka rzęs) to zostałam upomniana, więc to tym bardziej mnie utwierdza w przekonaniu ze zalezy Jej na szkoleniu stylistek, a nie przepełnieniu rynku pustymi nic nie umiejącymi "rzęsistkami". Czuje ze pochłonęłam tyle ile sie dało, a jak dojde do wprawy z trafianiem w rzęsy i zejde z czasu o dużo, to moje prace mam nadzieję będą mówic same za siebie. Nie mam w zwyczaju słodzić i pusto sie zachwycac dlatego rzuciłam konkretami, jestem mega zadowolona i chętnie poleciałabym juz kleić moją mamuśkę jako pierwszą chętna, aczkolwiek musze kupic materiały :D buziaczki Nadia jeszcze raz, jestem ogromnie wdzięczna :** Załączam fotki, na pierwszej jeszcze dochodząc do ideału i próbując ćwiczyć na dwóch prostych pęsetach, koniec końców wyszło, że jednak jedna prosta druga zakrzywiona:D
http://1.bp.blogspot.com/-rZu-o71i_hE/UebxZ7w_DJI/AAAAAAAAAsM/gPedv8eCWHs/s1600/z+pesetami.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-eorhxZfNtRM/UebxeVXEFCI/AAAAAAAAAsU/AiUAk4u5i-o/s1600/z+nadia.jpg

nadiuszka
04-07-2013, 08:14
Dziękuję Ci Pati za opinię.
Już Ci mówiłam że taki zdolny uparciuszek jak Ty na pewno sobie poradzi dalej i sam, ale mimo wszystko każdego dnia rzęsowego służę pomocą.
Już nie mogę się doczekać Twoich pierwszych samodzielnych prac bo jestem przekonana że będą ładne. Modelkę miałaś bardzo ciężką ale świetnie sobie radziłaś z wynalezieniem odpowiednich rzęs w tym buszu rzęsowym, kierunki - miodzio, odstępy prawie idealne! Czekamy na pierwsze prace pokursowe ;)

Gorzkajakmokka
07-07-2013, 22:28
To i ja dorzucę kilka słów od siebie. W razie gdyby ktoś szukał namiarów na Wrocław i okolice :)
Tym bardziej, że jestem bardzo świeżo po szkoleniu z objętościówek u naszej forumowej Nadii.
Bardzo długo wahałam się czy iść na takie szkolenie bo wydawało mi się, że mimo błądzenia, wiem mniej więcej co i jak ( taaa :P) . Jednak zaczęłam obserwować prace naszych forumowych dziewczyn, wchodzące nowości i stwierdziłam, że warto w siebie zainwestować. Nie żałuję w ogóle wydanej kasy. Porównując ten kurs do mojego podstawowego u Daleckiej - niebo a ziemia. Nadia ma olbrzymią wiedzę, którą chętnie się dzieli. Mam nawet wrażenie, że wiem więcej niż oczekiwałam :)
Dostałam kolorowy skrypt z którego dziś sobie bezczelnie ściągałam podczas pracy :)
Nie wiem czy to ze względu na mój stan (2w1) czy w standardzie, ale czułam się mocno "dopieszczona"- czego już zupełnie nie spodziewałabym się po szkoleniu tego typu :)

W ogóle nie sądziłam, że to może być tak stresujące. Tak przejmowałam się tym jak mi wyjdzie że cała się zgrzałam, spociłam i w ogóle odlot... Dobrze, że zaraz atmosfera i masa pudełeczek rzęs to wyciszyły :)

Dzięki Nadia :) :*

anna.piotrowska
13-08-2013, 17:37
A ja byłam na szkoleniu z objętościówek u Agulaaa w Krakowie :D I jestem bardzo zadowolona :) Warto było jechać aż z Gdańska !!! 2 dni od rana do wieczora wiedzy i ćwiczeń bez obijania. Nocowałam u Agnieszki ;) Obiadki lepsze niż w hotelu, codziennie robione na bieżąco :) (w wykonaniu męża Agnieszki gdy my dzielnie ćwiczyłyśmy) Ogrom wiedzy powalający. Zmienione myślenie o 100% i triki jak przyspieszyć prace.Jak dla mnie szkolenie adekwatne do ceny. Warto było i dziękuję jeszcze raz :)

Star Lash Academy
13-08-2013, 21:05
Ania dziękuję bardzo za miłe słowa a mój mąż ucieszył się, że o nim też wspomniałaś ;) hehe wkońcu jest po gastronomiku więc nie mam z nim źle :D ;)

Bardzo miło było Cię poznać ;) i mam nadzieję, że do zobaczenia jeszcze nie jeden raz ;)

choco-lashes
14-08-2013, 19:13
Dziewczyny poszukuję porządnego doszkolenia na terenie trójmiasta !!
proszę doradźcie coś ;**

Agnieszka Praska
14-08-2013, 22:53
Dzikakura jest z trojmiasta ;) szczerze polecam:D

choco-lashes
14-08-2013, 23:06
Wiem wiem, ale nie chce jej obciążać , i tak pewnie ma dużo klientek, a dla takiego maleństwa to potrzebuje dużo czasu teraz. Nikogo innego sprawdzonego nie znacie? najwyżej poczekam jeszcze troche i pójde do kurki.

mucha
19-08-2013, 11:40
Z tego co wiem kurka cały czas szkoli. Kobieta się tak zorganizowała, że brak słów podziwu. :ok:

Ewi89
19-08-2013, 22:22
choco-lashes (http://forum.wzorki.info/members/17748-choco-lashes.html)
jak coś sie dowiesz od dzikierkury,napisz prosze priv
też szukam kogoś na miejscu, ale ten Kraków kochany! ;)

agnieszka-nails
20-08-2013, 12:31
Mozecie sie wypowiedziec na temat kursow /szkolen w NEW-NAILS czy dobrze szkola czy instruktorki sa wyrozumiale i czy to dobra firma szkoleniowa? Bede wdzieczna

kiwaczek2
20-08-2013, 15:07
rzęsy chcesz w new nails zamiast u kogoś z forum ? zastanów się dwa razy. jak ja chodziłam do new nails na paznokcie, dziewczyny kleiły same a instruktorka sobie wychodziła .

agnieszka-nails
20-08-2013, 19:23
Nie chce kleic rzes... nawet o rzesach nie wspomnialam.. szczegolnie ze jestem po szkoleniu z rzes ... zapytalam ogolnie o wypowiedzenie sie na temat tej firmy i ich szkolen

Iwona Oleksy
20-08-2013, 19:54
Ja też dołączam się do pytania... Ktoś był na szkoleniach? kosmetycznych, wizaż, paznokcie.. ogolnie ofertę maja bardzo bogatą, a jak z jakością??

kiwaczek2
20-08-2013, 23:00
tu jest dział o rzęsach - stąd moje domysły że rzęsy.
a ogólnie, to gdzieś było.... nie wiem gdzie bo ciężko odnaleźć

ja byłam u nich na paznokciach i uważam że ok. tak po prostu ok - ani kiepawo ani super. gdzieś po środku. dużo cwiczeń.
rzęsy - nie byłam ale widziałam . zostawiają kursantkę samą.
makijaż - dziewczyny nie były zadowolone, mówiły że wiedzą więcej niz prowadząca.

z modelkami kiepsko, często trzeba było ze swoją modelką.

agnieszka-nails
21-08-2013, 10:24
Przepraszam, zwracam honor, nie zauwazylam ze to dzial rzesy, myslalam ze tu ogolnie o kursach sie pisze.
Obecnie zawiesilam dzialalnosc i zarejestrowalam sie jako bezrobotna i NEW NAILS oferuje szkolenia przez urzad pracy dlatego chciala bym sie dowiedziec cos na temat tej firmy szkoleniowej. Bardziej jestem zainteresowana kursem trwalej na rzes, mikrodermabrazja, kwasami

Malgosia300
23-08-2013, 01:22
No to cos znowu odemnie ... od 2.08 do 11.08 byla u mnie nasza wspaniala Marchewkowa :) Nie tylko poto by doksztalcac kursanki jakich bylo 12 :) Musze pochwalic ze Marchwekowa jest naprawde osoba nie strsujaca, sma soba sie zajmowala jak ja pracowalam ......nawet do sklepu poszla sama i kupila mi pasek ...jaki mi pare dni wczesniej zabrala :) :) dawala 2 dni napawde profesjonalne szkolenia obopiadala i opowiadala ze juz mnie od tlumaczenie jezyk zabolal ( ja tlumaczylam na jezyk niemiecki ......Ala sie chyba mniej stresowala niz ja :) byla spokojna jak zawsze ...byla nawet spokojna jak wszystkie dziewczyny na raz zaczynaly jej stawiac pytania ... odpowiadala slodko rzeczowo i spokojie na kazde pytanie ,,, nawet jak bylo juz po raz 2 postawione :) Jak zwykle wszystkie dziewczyny byly bardzo zadowolone ze schkolenia Ali .... co chwile bylo slychc ciche ,,aaaaaa,,, nooooo wlasnie ,,,,, allllllleeee,,,,teraz rozumie :) nawet modelki lezaly spokojnie pare dodzin i wsluchiwaly sie w to co ala mowi ..w jej glos jak tlumaczyla .... jedna nawet powiedziala ze jak Ala zaczyna cos tlumaczyc to ma taki mily uspokajajacy glos ..... i juz tak jak na naszym pierwszym szkoleniu z Ala wszystkie kursatki wyszy uskrzydone i pelne nowych pomyslow wstawie parre zdiec z tego szkolenia :) Dziekuje Ci ALu za mile spedzony czas
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

justynka80
23-08-2013, 19:05
Hej kobitki , możecie polecić mi jakies dobre doszkolenie w olsztynie , z góry dziekuje :cwaniak2:

marchewkowy_las
23-08-2013, 22:22
w Olsztynie nikogo nie znam, ale w Ełku masz zdolną Iwonę, to nasza forumkowa iwona1988. jest bardzo wymagająca a jednocześnie cierpliwa, wspaniale tłumaczy i ma bardzo dobre materiały szkoleniowe. dostaniesz rewelacyjny skrypt i będziesz świetnie przeszkolona.

Chantelle
24-08-2013, 21:00
a z okolic Rzeszowa jest ktoś od nas? doszkolenie/szkolenie

marchewkowy_las
25-08-2013, 00:46
z okolic Rzeszowa najbliżej będzie Kraków. są tam 2 wspaniałe instruktorki, które miałam przyjemność poznać osobiście. To Agnieszka Kwiatkowska (forumkowa agulaaa) i Agnieszka Kasprzyk (nie udziela się aktywnie na forum z braku czasu). obydwie niesamowicie zdolne, szkolą z pasją, są przesympatyczne. Kwiatkowska jest bardziej głośna i roześmiana, Kasprzyk bardziej wyciszona i skupiona. Warto się do nich wybrać :ok:

bombelkowa
25-08-2013, 14:29
Kraków to także nasza Meraszka :);)

justynka80
26-08-2013, 20:11
dzięki za odpowiedz, ale zależy mi na tym żeby przeszkolić się w olsztynie,
probowalam starac się o szkolenie finansowane przez urząd pracy, ale u.p. żeby skierowc mnie na takie szkolenie musi mieć oświadczenie pracodawcy ze zostanę zatrudniona w dany zakładzie :glupek::glupek::glupek::glupek::glupek::glupek:

---------- Dodano o godzinie 19:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:35 ----------

a dodam jeszcze ze u.p. może zaproponować pracodawcy który mnie zatrudni nawet do 21 000 zl.:cwaniak2: na nowe stanowisko:wow:
może jest ktoś chętny z OLSZTYNA:piatka:

reniusia1002
26-08-2013, 21:01
jezeli Ci naprawde zalezy to napisz CV i LM i idz do wszystkich zakladow w sowim miescie i popytaj moze ktorys zaklad sie zgodzi czesto tak jest.nie wywieszaja ogloszenia ale jak ktos sam do nich przyjdzie to przyjmuja.ja gdyby mi zalezalo to tak bym zrobila,u mnie pazurki to tylko hobby pracuje w zupelnie innej branzy wiec tylko pazurkami sie bawie,natomiast jak Ci zalezy to walcz i szukaj zakladow w swoim miescie.pozdrawiam i zycze powodzonka.

zebraa
26-08-2013, 22:25
Hej dziewczyny! Czy możecie polecić mi jakieś dobre szkolenie z przedłużania rzęs w woj. śląskim, w okolicach Katowic, Sosnowca lub Dąbrowy Górniczej? Z góry dzięki za rady :)

Star Lash Academy
26-08-2013, 22:48
zebraa w Bytomiu mamy bardzo dobrą instruktorkę: Martyna Łazowska Glamour&Beauty ewentualnie zapraszamy do Krakowa nie jest daleko :)

karolasc
26-08-2013, 22:57
zebra w Mysłowicach/ Jaworznie masz Agnieszkę Pocheć wejdź na fb sobie i możesz zobaczyć. Nawet w dziale szkoleń ma dodany post na wrzesień z terminami :) warto zerknąć :)

marchewkowy_las
27-08-2013, 01:30
ja też bardzo polecam Martynę Łazowską z Bytomia, która jest bardzo zdolna i potrafi przekazywać wiedzę. warto :ok:

dzikakura
27-08-2013, 06:15
zebraa-, w Częstochowie masz rewelacyjną Agnieszkę (agulusia). Szkoli świetnie, jest bardzo zdolną stylistką i przekazywana wiedza sama wchodzi do łebka. To tylko 70 km od Katowic, więc warto:ok::ok:

One Million Lashes
28-08-2013, 13:27
Chcę podzielić się z Wami wrażeniami ze szkolenia u Agnieszki Kwiatkowskiej (agulaaa), jeśli któraś z Was szuka instruktora z pasją i ogromną wiedzą gorąco polecam szkolenia u Agnieszki w Krakowie. Warto dojechać do Agi nawet z drugiego końca Polski, ja jechałam z Łodzi -> pociągiem w 300st upale, ale było warto.

Po pierwszej rozmowie telefonicznej z Agnieszką juz wiedziałam, że na doszkolenie z metod objętościowych chce pojechać tylko i wyłącznie do Niej. Nie wystraszyła mnie ani odległość w km, ani dość długi termin oczekiwania (Aga miała juz umówionych kilka szkoleń i urlop), ani koszt doszkolenia. Już po rozmowie telefonicznej i kilku mailach wiedziałam że trafiłam na osobę która możne mnie wiele nauczyć i ma ogromna wiedzę. Więc pojechałam....

Szkoleni było, można tak powiedzieć, all inclusive : zostałam odebrana z dworca, zakwaterowana (szkolenie było dwudniowe), napojona pyszna kawą i wiedzą teoretyczną :), nakarmiona, obdarowana baaardzo długim i szczegółowym skryptem, a następnie zostałam zaprzęgnięta do pracy ...

Agnieszka jest fantastycznie miłym i fanatycznie precyzyjnym tyranem pracy i dokładności :) Wydawało mi się że po trzech latach pracy jako stylistka wiem wszystko, a jeśli nie wszystko to w każdym razie bardzo dużo o zakładaniu rzęs .... a potem poszłam na doszkolenie z metod objętościowych do Agnieszki ... i z pokorą muszę się przyznać, że okazało się, że wiem i umiem mniej niż myślałam :) Ale trafiłam w dobre ręce - Aga jest chodzącą encyklopedią rzęsową :) Nie było pytania na które nie potrafiła mi odpowiedzieć ! Podzieliła się ze mną całą swoją wiedza teoretyczną i praktyczną.

Zagoniła mnie do pracy i pilnowała, poprawiała, pomagała, podpowiadała, doradzała, chwaliła, ganiła, dopingowała i podawała kawę prawie dożylnie :) To były dwa dni intensywnej pracy od rana do nocy, których nie zamieniłabym na dwa dni urlopu nawet gdyby mi ktoś do nich dopłacił :)

Agnieszka to NAJLEPSZY INSTRUKTOR z jakim do tej pory pracowałam. Poświęciła mi 100% swojego czas, swojej uwagi i cierpliwości. Nie odpuściła mi nawet o jotę mimo, że temperatura na dworze wynosiła 40st, a ja byłam najbardziej zmęczoną kursantką na świecie zanim jeszcze usiadłam do tworzenia rzęs pod jej fachowym okiem.


Po powrocie z kursu okazało się, że opieka Agnieszki nade mną nie skończyła się w momencie zakończenia kursu ... Aga potrafi gonić i dopingować na odległość !?!?!!? :) No i oczywiście służy pomocą nadal, zawsze kiedy tego potrzebuję :)


Gdybym tylko miała bliżej ... z przyjemnością przychodziłabym do Agnieszki na rzęsy, bo robi je wspaniale (potrafi wymodelować moje oko jak nikt inny). A oglądanie jej przy pracy to prawdziwa przyjemność.


Agulaaa jesteś moim guru-rzęsowym!!!! Bardzo dziękuję ci za kurs i już nie mogę doczekać się następnego. Tym razem obiecuję, że będę wyspana !!!

Dołączam też zdjęcia ze szkolenia, żeby się pochwalić jakie cuda udało mi się stworzyć pod czujnym okiem Agnieszki :)

Star Lash Academy
28-08-2013, 14:46
One Million Lashes Agatko dziękuję Ci bardzo za te miłe słowa :) Przyznam, że bardzo się cieszę że miałam przyjemność poznać tak zdolną stylistkę jak TY ;) Widać, że kochasz to co robisz, jesteś bardzo dokładna i SŁUCHASZ wszystkich uwag jakie przekazywałam podczas kursu ;) Doceniam to, że pomimo tej temperatury podołałaś w wyczerpującym szkoleniu i nie poddałaś się w połowie ;) Dzięki temu Twoje aplikacje wyglądają wprost czarująco, a modelki od razu zapisały się na termin uzupełnienia rzęs ;) Tak tak dziewczyny były tak zadowolone, że zyskałam kolejne 2 klientki. DZIĘKUJĘ Ci bardzo za to skupienie podczas szkolenia, wierzę że Twoje klientki będą teraz jeszcze bardziej czarować pięknymi spojrzeniami :) Zapraszam tym razem już na szkolenie o najwyższym poziomie- bo na to szkolenie z czystym sumieniem mogę już Ciebie dzisiaj zaprosić ;) Warto by było mieć taką przebojową i zdolną instruktorkę w naszej firmie jak Ty :* Buziaki

Malgosia300
29-08-2013, 02:20
No i w Koblenz jet heszcze Malgosia ktora bardzo dobrze potrafi przekazac Ali informacjie :) ( to zylko zart )

marchewkowy_las
29-08-2013, 09:49
Małgosia, żaden żart. Wyśmienicie potrafisz przekazywać i tłumaczyć, myślę, że teorię masz już w małym palcu, pod tym względem jesteś bardzo dobrym materiałem na szkoleniowca. może nie zdajesz sobie sprawy, że ja od ciebie też wielu rzeczy się nauczyłam :*

bombelkowa
29-08-2013, 13:11
oo :) Agatka zawitała na forum ;)
super rzęsiska :ok: nareszcie będę miała do kogo iść na porządną objętościówkę :yess:

Star Lash Academy
30-08-2013, 23:22
bombelkowa to samo mówiłam Agacie na szkoleniu żeby poszła do Ciebie na rzesiska skoro w Łodzi tak cięzko o dobrą stylistke... a i owszem Agatka rzeski klei bardzo ładnie :D

maksik
31-08-2013, 20:13
Marcheweczko,

pamiętam, że szkoliłaś kiedyś Dziewczyny z Niemiec, potrzebuję stylistki z Kolonii dla klientki?
Czy możesz mi pomóc?

marchewkowy_las
31-08-2013, 20:38
Mogę, zapytam i dam znać na priw :)

One Million Lashes
08-09-2013, 00:06
Gosiu dzięki, oczywiście zapraszam na rzęski :)

Agulaaa odkopałam jeszcze zdjęcia z backstage'u szkoleniowego :) Już poluje na nowy aparat, żeby móc wcielić w życie twoje rady dotyczące ujęć i kątów :P

---------- Dodano o godzinie 23:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:01 ----------

Agulaaa jeszcze raz dzięki za wspaniałe szkolenie :)

Patios
16-09-2013, 00:53
A szkoleniowiec w Warszawie? zalezy mi na 2:1 i 3:1.

malutkaistotkaa
16-09-2013, 08:54
doszkolenie bądź 2;1 3;1 w lodzi??:)

iosa
16-09-2013, 11:08
Ale ja rozumiem dziewczyny, że chcecie nasze instruktorki, forumowe znaczy się? czyli sprawdzone i takie, których prace tu widzicie?
To jaki problem sprawdzić na stronach producentów gdzie kogo mają? A jak już sprawdzicie i nic wam nazwiska mówić nie będą, to przecież głośno wywołać do tablicy, przepytać ( nawet publicznie, żeby inni się dowiedzieli od razu), popytać innych czy na pewno są zadowoleni.

Iwona Oleksy
16-09-2013, 14:55
A szkoleniowiec w Warszawie? zalezy mi na 2:1 i 3:1.

marchewkowy_las - polecam, bedziesz zadowolona:ok:

bombelkowa
16-09-2013, 21:52
z Łodzi jestem ja :)

malutkaistotkaa
17-09-2013, 09:04
ojj:) wlasnie widizlam jak cenowo ??
w ogole masz cos takiego jak doszkolenie?

robisz piekniee!!!:) az brak mi slow...
a u mnei ciagle czegos mi malo nie jestem zadowolona z siebie w 100% no i czas ciagle wydaje mis ie ze za dlugi...)

PatiOrlik
17-09-2013, 21:55
A szkoleniowiec w Warszawie? zalezy mi na 2:1 i 3:1.

I ja również szczerze polecam marchewkowy_las.
Sama w zeszłym tygodniu byłam u Ali i jestem mega szczęśliwa :skacze: Przejechałam pół polski aby doszkolić się właśnie u Niej. Napewno wszystko Ci dokładnie wytłumaczy i pokaże, a przy tym napijesz się pysznej herbatki :ok:

maksik
22-09-2013, 23:23
2 tygodnie później:)
Emocje opadły, objawy alergii w skrajnym stadium odpuściły, więc w prawie świetnej formie chciałam podziękować forumowej Aguli za 2 upojne dni spędzone w Jej Krakowskim przybytku relaksu.

Cel pobytu : szkolenie - metody objętościowe.

Uczestnicy: Masakra- Agulaaa, Chaos - czyli ja Maksik i Anioły cierpliwości - modelki, między innymi forumowa Cataleya 1981 - dziękuję za cierpliwość i Twoje wskazówki z pozycji leżącej klientki:)

Przebieg: pot, śmiech, łzy, gadanie edukacyjne, które boli, (byłam zmuszona przejąć pałeczkę); "przeginanie":) szyi, zakończone naciągnięciem mięśni ( a mówiłam, żebyś ciągle nie podglądała;)) i finał czyli fotki, dzięki temu, że robiła je Agulaaa w końcu wyszły:D

Podsumowanie: w zasadzie było w przebiegu

Opinia: szkoda, że tak krótko;), domagam się jeszcze, czuję niedosyt terroru:skacze:.
POLECAM z czystym sumieniem, Agulaaa jako ta chodząca Rzęsista Alfa odpowiada na pytania zanim jeszcze padną, koryguje błędy zanim pojawią się na rzęsach, widzi prawie wszystko i z taką sama euforią potrafi strofować jak i chwalić. Właściwie po opiniach wcześniejszych kursantek jechałam przyjąć na klatę przejawy reżimu Szkoleniowca:haha: a tu klata mi się zapadła, ale ze śmiechu a Agulaaa okazała się super Babą i niezwykle wrażliwym Człowiekiem a przede wszystkim Mistrzem w swoich fachu, czerpiącym radość z wykonywania swej profesji i zarażającej nawet najbardziej pesymistycznie nastawione osobniki

AGULAAAA - CHAPEAU BAS:kwiatek:

Poniżej fotki z mojego urlopu:haha:


Ps. jeśli nie wiecie co zrobić z wolnym czasem wybierzcie się do Krakowa na szkolenie do Aguli, z pewnością będzie ekstremalnie, przyjemnie i efektywnie a na koniec efektownie

Cataleya 1981
23-09-2013, 10:26
No to teraz ja :) Szkolenie objętościowe u Agulii miałam pod koniec lipca.

Praktycznie od pierwszego spotkania z Agulą na żywo w kwietniu wiedziałam, że do niej pójdę na szkolenie. Niemal od samego początku coś podpowiadała, dzięki czemu praca z rzęsami szła mi coraz sprawniej. Kiedy poprosiła mnie, żebym zrobiła jej rzęski złapał mnie stres, a kiedy podczas pracy ze stoickim spokojem stwierdziła: "nie wiem czy wiesz moja droga, ale właśnie masz egzamin czy nadajesz się do szkolenia na objetościówkę"... to zrobiło mi się gorąco ^_^


Szkolenie było... dokładnie takie jak się spodziewałam. Nie było przeproś, zmiłuj, nie było że się nie da, bo Agniecha ciśnie do bólu, tłumaczy choćby i 10 razy, pokazuje, poprawia dłonie, uchwyt pęset i bacznie obserwuje. Nie przesadzę jeśli powiem, że na szkoleniu cały czas czuje się jej oddech na szyi, bo krąży i zagląda pod różnymi kątami.

Pierwszy dzień obfitował w stres i łzy. Na szczęście łzy były ze śmiechu, bo połączenie Agnieszki i Anastazji forumowej daje kombinację wybitnie rozweselającą :skacze: Anastazja z kolei to była moja najtrudniejsza "klientka". Wierciła się, kręciła, marudziła, jednym słowem utrudniała jak mogła i podejrzewam że się z Agulą zmówiły żeby mi dać maksymalny wycisk, który trwał 12h ! :D:*
Drugi dzień był nieco spokojniejszy, ale zamiast norek dostałam do klejenia L-ki i znów zaczęła się gimnastyka. Tego dnia pierwszy raz poniosły mnie nerwy, bo za chiny nie potrafiłam złapać syntetycznych rzęs po dwie na raz i doszłam do punktu krytycznego kiedy błysnęły mi w oczach łzy i poczułam że szlag mnie zaraz jasny trafi. Agulaa uratowała sytuację, zadziałała jak kompres i udało mi się wrócić do pracy. Tego samego dnia dostałam od niej również karcącego klapsa w tyłek - dosłownie :leze: Należał mi się niestety ^_^

Zwlekałam z pisaniem opinii bo nie sztuką jest pisać coś pod wpływem emocji i endrofin. Chciałam odczekać, zobaczyć co mi szkolenie dało, zobaczyć jak będę sobie radzić samodzielnie.
Kiepska jestem z lukrowania, wychowałam się z facetami i łatwiej mi operować faktami, ale z ręką na sercu opinię o szkoleniu i Agnieszce Kwiatkowskiej mam taką:

Myślę, że jest to jedna z najlepszych instruktorek w Polsce i bodaj najlepszy wybór dla kobiety chcącej być stylistką i chcącej NAPRAWDĘ PORZĄDNIE NAUCZYĆ SIĘ ZAWODU, ja bym nawet powiedziała RZEMIOSŁA. Nie ma pytania na które Agnieszka nie byłaby w stanie odpowiedzieć. Jako instruktor jest kapitalną przeciwwagą dla zdenerwowanego kursanta. Potrafi pobudzić do działania rzeczową pochwałą, wygasić stres, utemperować, a przede wszystkim genialnie podnosi wiarę kursanta w swoje możliwości pokazując jak dużo już potrafi, ale... równocześnie wskazuje rzeczy nad którymi musi popracować i popycha do przodu. Może się na początku wydawać twarda, ale to wrażliwa i emocjonalna kobieta - maksik wie o czym mówię :) Idąc do niej na szkolenie należy się nastawić na ogrom pracy oraz ogromną radość z uzyskanych efektów. Jako stylistka już 2 miesiące po szkoleniu uważam, że szkolenie u Agnieszki to były najlepiej zainwestowane pieniążki w mój rozwój. Efekty przyszły bardzo szybko. Czas aplikacji znacznie mi się skrócił: 1:1 zeszło z 3,5h na 2,5h, aplikacje objętościowe wykonuję do 3,5h. Zrozumiałam na czym polega "stylizacja oczu" i coraz częściej patrząc na klientkę pojawia mi się w głowie obraz efektu końcowego - czego wcześniej nie miałam i większość aplikacji to był zwykły casual, ewentualnie kocie oko. Możliwość popróbowania różnych materiałów podczas szkolenia również jest cenną wiedzą, bo skraca czas na poszukiwania tych z którymi się najlepiej pracuje.

To było moje pierwsze szkolenie u Agnieszki, ale na pewno nie ostatnie. Naprawdę dziewczyny jeśli chcecie się UCZYĆ to walcie do Agniechy. Jeśli chcecie tylko certyfikat do kolekcji na ścianę - nie marnujcie jej czasu.

Star Lash Academy
23-09-2013, 12:44
Maksik kochana twoje szkolenie zapamiętam do końca swojego zycia. Rozpłakalam się na szkoleniu bo widziałam jak bardzo chcesz, ile wsadzasz serca w to co chcesz przyswoić pomimo, że na początku nie szło najlepiej ale brałaś wszystko "Na KLATĘ" i od razu poprawiałaś...
Jestem dumna bardzo z Ciebie, że pomimo trudu jaki był na początku szkolenia dałaś radę i przezwyciężyłaś ogromne hamowanie w postaci zapchanego noska katarem, który wywoływal złośliwy klej ;( Patrząc na to wszystko z boku i na Twoje osobiste życie nerwy mi puścily i łzy się skropliły... Ja też się od Ciebie czegoś nauczyłam na tym kursie i dziękuję Ci za to kochana :):*
Asiu i najbardziej Ciesze się z tego, że wziełaś recepte na klientki teraz wiesz o czym mówię :) Pracuj pracuj łapki Ci się wyrobią i widzę Cię na szkoleniu Hollywood za 3-4 msc :) tak trzymaj kochana :)


Cataleya kochana Ty będziesz kiedyś moja prawą ręką czuję to :) Jesteś bardzo ambitną bestią, przesz do przodu i chwała CI za to z takin podejściem zrealizujesz swoje plany :) Jesteś bardzo zdolna manualnie a ja się cieszę, że w gronie moich kursantek rośnie mi taka gwiazda :) Dziękuję ci bardzo bo nasze szkolenie również wspominam bardzo miło. Było bardzo dlugie i wyczerpujące ale jakże piękne rzęski stworzyłaś zarówno na 1 dniu jak i 2 dniu szkolenia po 2 tygodniach przerwy :)
Na koniec Ci powiem, że śmiało widzę Cię w gronie swoich instruktorów za jakiś czas bo w Twoim przypadku czas nie ma znaczenia czy to będzie rok czy 2 lata w branży Ty już umiesz tyle co ktoś po 1,5 roku pracy ;) I życzę Ci jak najwięcej klientek z poleceń bo wiem jak to cieszy z własnego doświadczenia ;)


hehe ale sie rozpisałam :kwiatek: Dziewczyny tak na marginesie rozczuliłam się czytając tak miłe słowa o tym co robię :) Dziękuję za docenienie moich starań w tym temacie :)

Pozdrowionka ;)

ninal
26-09-2013, 16:30
I ja również szczerze polecam marchewkowy_las.
Sama w zeszłym tygodniu byłam u Ali i jestem mega szczęśliwa :skacze: Przejechałam pół polski aby doszkolić się właśnie u Niej. Napewno wszystko Ci dokładnie wytłumaczy i pokaże, a przy tym napijesz się pysznej herbatki :ok:



Mam pytanie,czy na jednym szkoleniu mamy kilka metod czy jedną ?

nadiuszka
26-09-2013, 17:27
Mam pytanie,czy na jednym szkoleniu mamy kilka metod czy jedną ?
na podstawowym jest jedna 1:1
na objętościówkach masz kilka. w zależności od szkoleniowca i firmy.

dzikakura
30-09-2013, 00:01
Drogie Stylistki

Z wielką przyjemnością i z czystym sumieniem i chciałabym zaprosić Wszystkie stylistki, chcące się doszkolić, czy wyeliminować błędy w trudnej sztuce aplikacji rzes do Edyty Maślewskiej- świeżo upieczonej mistrzyni Polski w aplikacji rzęs 1:1.
Edyta szkoli ze wszystkich dostepnych na rynku metod (1:1 objętościowych- 2d, 3d, piórkowej, extreme, ultra light effect etc, etc)
Pisze to tu- nie podając nazwy firmy, albowiem myślę, że stylistki chciałaby wiedzieć, że ktoś taki na rynku istnieje, a ogłaszam to ja, bo to skromna dziewczyna i nigdy by się na to nie poważyła, ale wierzcie mi- świetny fachowiec. Jeśli ktoś lubi kursy przeprowadzane w maksymalnym skupieniu i znakomitym opanowaniu formy i treści to Edyta jest świetnym wyborem.
kontakt do Edyty:



Edyta Maślewska

Instruktor

Szkolenia Biała Podlaska


e-mail: edulka7@wp.pl

telefon: 502666412

Danutka
06-10-2013, 16:44
[QUOTE=Gorzkajakmokka;387615]To i ja dorzucę kilka słów od siebie. W razie gdyby ktoś szukał namiarów na Wrocław i okolice :)
Tym bardziej, że jestem bardzo świeżo po szkoleniu z objętościówek u naszej forumowej Nadii.
Bardzo długo wahałam się czy iść na takie szkolenie bo wydawało mi się, że mimo błądzenia, wiem mniej więcej co i jak ( taaa :P) . Jednak zaczęłam obserwować prace naszych forumowych dziewczyn, wchodzące nowości i stwierdziłam, że warto w siebie zainwestować. Nie żałuję w ogóle wydanej kasy. Porównując ten kurs do mojego podstawowego u Daleckiej - niebo a ziemia. Nadia ma olbrzymią wiedzę, którą chętnie się dzieli. Mam nawet wrażenie, że wiem więcej niż oczekiwałam :)..

Dołączam się do opinii na temat szkoleń u Nadii we Wrocławiu.Miła dziewczyna,fajna atmosfera,profesjonalne szkolenie,dbałość o kursantkę.Wszystkie zagadnienia kursu dokładnie,pokazane,wytłumaczone,przećwiczone. Jednym słowem MEGA POZYTYW :D Jestem zadowolona,że pojechałam i nastawiona entuzjastycznie do klejenia rzęsek:D Planuję jeszcze wpaść w przyszłości na kolejne szkolenie z następnej metody.:kwiatek:

nadiuszka
07-10-2013, 09:34
Dziękuję Danutko!
Jesteś ogólnie bardzo pozytywna. Myślę że wszystko Ci się ułoży po Twojej myśli!!! Bardzo pracowita z Ciebie kobitka! Podziwiam. :ok:
Choć na początku szło niezbyt sprawnie to póżniej nieźle się rozkręciłaś! Mądre pytania, upartość. Nawet modelka powiedziała później że mało do kogo prawie nie siadam do poprawek.
Życzę powodzenia na nowej drodze rzęsowej. :*

AnastazjaB
07-10-2013, 23:23
To ja też wreszcie zrecenzuje szkolenie u Agulii :D

Szkolenie z metod objętościowych, już jakiś czas temu w Krakowie u Agnieszki Kwiatkowskiej (forumowa Agulaaa).

Szkolenie dwudniowe :) Jestem bardzo zadowolona. Pierwszego dnia przerobiłyśmy teorię i Agnieszka pokazała na modelce możliwości i kombinacje jakie można wykonać mnogą ilością rzęsek :)

Ja już wcześniej coś tam sama próbowałam, z tego co się okazało na początku dobrze, ale później wg własnych przemyśleń zboczyłam za bardzo z dobrego szlaku :P
Agnieszka mnie naprowadziła jak trzeba, i pierwszego dnia pod jej okiem wykonałam piękną stylizacje mixem wszystkich metod objętościowych z której jestem naprawdę dumna :)

Drugiego dnia miałyśmy specjalne zadanie - wykonać maksymalnie naturalna stylizację rzęs znanej krakowskiej wizażystki za pomocą norki naturalnej.
Ja preferuje efekty spektakularne, tutaj rzęski wyszły "zwyczajnie", ale norka została przećwiczona, póki co się z noreczką nie polubiłam. Myślę jednak, że się jeszcze odnajdziemy :)

Agnieszka jest osoba bardzo szczerą i bezkompromisową - widzi błąd od razu poprawia. Nie ma mowy o głaskaniu po główce, masz robić tak długo aż wyjdzie dobrze. Jednocześnie jest przy tym miła i uprzejma, żeby nie było ;)
Polecam serdecznie, na pewno nikt się nie zawiedzie na szkoleniu u Agi :)

Z pewnością wybiorę się ponownie do Agnieszki na doszkalanie z metody hollywood effect i stylizacji rzęs dolnych :)
Na razie jednak muszę odłożyć na porządny aparat... Co z tego, że robię coraz sprawniej, coraz dokładniejsze rzęsy, skoro nie mam tego jak potem pokazać :(


cataleya - następnym razem się zamienimy i Ty spędzisz na leżąco te 6-8h czy ile to tam było ;) Moim zdaniem wytrzymałam dzielnie :]

namezaneta
14-10-2013, 19:23
Witam dziewczyny mam do was prosbe . Chce sie wybrac na kurs pzredluzania rzes z firmy NEW NAILS w warszawie ale moje pytanie brzmi nastepujaca szkolenie kosztuje 600 zl ale moge tez wybrac takie z kuferkiem i produktami wtedy kurs bedzie kosztowal 1700 zl czyli kuferek = 1100 pytanie brzmi czy nie przeplace , nie znam sie na tym a chcialbym abyscie mi powiedzialy czy poporstu skompletuje kuferek do przed;uzania rzes taniej ale zeby produkty byly dobrej jakosci a nie chinskie itd . BYLABYM bardzo wdzieczna.

kiwaczek2
14-10-2013, 19:50
a czemu chcesz tam pójść na rzęsy? tyle jest tu dziewczyn szkolących o niebo lepiej w podobnych cenach

namezaneta
14-10-2013, 20:45
Poprostu wiele dziewczyn bylo zadwolonych z tych kursow z tego co slyszalam potem masz tez jakis dokument ze obylo sie szkolenie . ale jezeli znasz jakies fajne kursy/warszawa gdzie mam pozniej jakis papier to podaj link str czy cos ;) . aczkolwiek pytałam o to czy nie pzreplace jesli bym sie tam wybrała chodzi o ten kufer z produktami.

karolasc
14-10-2013, 20:56
ja uważam, że najpotrzebniejsze rzeczy do przedłużania rzęs kupisz o wiele wiele taniej. Może podaj link co zawiera owy zestaw będzie łatwiej zweryfikować. Chociaż wydaje mi się, że połowy rzeczy nie wykorzystasz albo będzie leżało i leżało i się kurzyło jak w moim przypadku. Drugi raz bym się nie zdecydowała na starter na pewno.

Patrycja_92
14-10-2013, 21:06
1100 za sam kufer ktory oni Ci skompletują to dla mnie chory pomysł.
Idź najpierw na szkolenie, poznaj materiały, pomacaj, dowiedz się o własciwosciach kleju itd i sama sobie wszystko skompletujesz i przynajmniej nie bedziesz miała rzeczy niepotrzebnych. Ja byłam na kursie w Noble Lashes, zapłaciłam za sam kurs, na ktorym dowiedziałam sie od Nadii wszystkiego co trzeba, potem sama skompletowałam sobie kuferek na początek. Wydałam kase na kurs + pięćset złotych z małym hakiem na wszystko co potrzebne do pierwszych kilku aplikacji i cały czas dokupuje wedle własnego widzimisię :) Z Warszawy kogoś szukasz? No to idąc za ciosem mojej firmy szkoleniowej- w Warszawie w Noble jest Marchewkowa (http://stylistkarzes.blogspot.com/). Przepraszam ze nie wymieniam Evoskich szkoleniowców, ale to po prostu dlatego ze nie wiem która kobietka gdzie mieszka i nie chce powiedzieć nic głupiego :)

namezaneta
14-10-2013, 21:12
nie wiem czemu piszesz o paznokciach skoro to watek o rzesach i o to pytałam ;) apropo co do zestawowo startowych do paznokci to sa gowniane i lepiej samemu kompletowac ale to moje zdanie.

PATRZYCJA DZIEKUJE ZA ODP NA TEMAT ;)

karolasc
14-10-2013, 21:30
lapsus, poprawione. Natomiast cała reszta bez zmian co do merytorycznej strony wypowiedzi.

edytakon
14-10-2013, 22:37
Oczywiście, że warto wybrać szkolenie bez zestawu ( a wszystkie produkty wymacać i wybrać sobie na miejscu u szkoleniowca), Z evo znajdziesz 2 szkoleniowców w Warszawie (Joanna Breczko - Asiuniak33 - znajdziesz ja tu na forum) oraz w Sulejówku Agnieszka Szymańczuk - na pewno nie wyjdziesz zawiedziona. Obie Panie mają ogromną wiedzę, którą chętnie się dzielą.

nadiuszka
14-10-2013, 23:21
W Warszawie jest też Kasia Borkowska kati777.

katii777
14-10-2013, 23:34
Ano jestem;-) dziękuję Nadia, samej tak głupio się reklamować:-)serdecznie zapraszam, szczególnie na szkolenia 1:1, lubię robić solidne podstawy pod zawód stylistki rzęs:-)