PDA

Zobacz pełną wersję : Stylistki paznokci z UK



sylvi
24-02-2012, 00:43
Witam, jestem nie znalazlam podobnego tematu , jesli taki jest prosze o polaczenie ;)

Jestem z UK i planuje wkrotce rozpoczac szkolenie - stylizacja paznokci zelowych.

Poniewaz zadreczam PW jedna forumne ;) ;) postanowilam zalozyc temacik, gdzie bedziemy mogly pogadac, podzielic sie informacjami ;)

rudzielec
24-02-2012, 07:36
super, fajny temat:)a dokładnie skad jestes?

Bogusia1984
26-02-2012, 00:06
Witam chetnie sie podziele spostrzezeiami na angielskim rynku:)

Jade
26-02-2012, 12:10
Jezeli to o mnie calineczko to niemam nic przeciwko zawsze mozesz pytac :) A temat bardzo fajny

sylvi
28-02-2012, 00:30
Hejka, sorki a milczenie, ale dzieci nie zawsze dadza spokojnie poczytac... :P

Jestem ze szkocji, pazurkami sie jeszcze nie zajmuje, niedlugo ide na szkoleie i mam nadzieje ze bede sie do tego nadawac ...

Korcilo mnie od pewnego czasu zeby kupic jakis zestaw, zaczac samej robic w domku, ale poczytalam troszke i sie przestraszylam, nie chce sobie ani komus innemu narobic baboli wiec grzecznie czekam na kurs. :skacze:

Czytam foorum i jak na razie zbieram info o sprzecie , prduktach ;)


Najwazniejsze pytanie ;) czy macie zdolnosci artystyczne ? Na pewno ulatwia to prace zwlaszcza zdobienie, ale zastanawiam sie czy ktos taki jak ja, o srednich zdolnosciach artystycznych moze tworzyc piekne pazurki?

---------- Dodano o godzinie 01:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:29 ----------

Jade :kwiatek: a Tobie dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi ;) na PW ;) :poklon:

Sindi89
09-03-2012, 19:39
hej a gdzie dokladnie jestes w uk? bo ja wyjezdzam 3 kwietnia wlasnie do uk niedaleko londynu (luton)_ i tez poszukuję pracy jako stylistka badz fryzjerka. zawsze fajnie gdzies obok miec jakieś wsparcie i pogadać.Pozdrawiam.

Jade
09-03-2012, 19:49
Hej Sindi :* witaj serdecznie od Londynu do mnie jest 2,5 godziny jak cos to wiesz gdzie mnie szukac :)

Sindi89
09-03-2012, 19:52
..a no to widzisz daleko od siebie nie będziemy mieć bo ja do centrum londynu mam około 1,5 h .a w jakiej miejscowości jesteś?:) Kurcze fajnie będzie miec kogos z taką samą pasją hehe :)a sie juz tak bałam ze będe samotna:)

Jade
09-03-2012, 19:55
Ja mieszkam w malej miejscowosci niedaleko Bristolu, w Shepton Mallet.A ty dokladnie gdzie bedziesz?

Sindi89
09-03-2012, 19:58
ja dokładnie będe w LUTON to tez malutkie miasto:) no ale sam fakt ze ktoś jest hehe..juz samopoczucie poprawia:)

Jade
09-03-2012, 20:04
To fajnie jak tylko bede mogla i bede miala czas chetnie pogadam:) Jak cos to pisz na pw

ilonkjapazurek
09-03-2012, 20:11
Heeeej a nie ma stylistek z USA ?:(((((((((

Jade
09-03-2012, 20:31
Sprawdz namapce
http://forum.wzorki.info/uwagi-o-forum/1289-nowosc-mapa-uzytkownikow-forum.html :)
moze ktos tamsie ukrywa

ilonkjapazurek
09-03-2012, 20:35
WOWWWWWWWWWWWW az 1 osoba heheheh Dziekuje slicznie !!

sylvi
09-06-2012, 02:05
a co tu tak cicho??

Ja juz po kursie ;) i cwiczymy ;))

Mam pytanko odnosnie gazet , forum , czy siedzicie na jakis anglojezycznych? podlinkujcie jakies plisssss

Ja z checia sie bym przejehala na jakies warsztaty etc. ale poniewaz jestem poczatkujaca nie wiem jak ugryzc temay.

kinga741
24-10-2012, 23:26
Hi jak kupuje Scrach Magazine mnustwo informacji
jesli chodzi o forum to zawsze siedze tutaj to jedyne forum na ktore zagladam

delyszys
25-10-2012, 00:24
ja mieszkam obecnie w Kettering do Luton mam jakies 20min pociagiem :)

katiaa162
29-10-2012, 18:57
Na zyczenie -loginka (http://forum.wzorki.info/members/13930-loginka.html) - :):)

Wielka Brytania
W zalozeniu wlasnego salonu pomoglo mi biuro pracy( Jobcentre). Rejestruja Cie jako samozatrudniona i placa przez pierwsze 26 tygodni zasilek. Dzieki temu mozesz lepiej wystartowac :)
Rejestrowac mozesz sie dopiero po 3 miesiacach pracy na czarno (tzw badanie rynku).
Salon otworzylam w domu, mam tam mala sypialnie 3mx3m wiec nadawala sie idealnie. Nie ma sanepidu, wiec nie trzeba sie matrwic o kontrole. Jedyne co ich interesuje to coroczne rozliczanie sie z podatku.
Kwota wolna od podatku to teraz chyba £7.000(czyli zarabiasznie placac podatku- chyba ze przekroczysz).
Kwota wynajmu to £200 nail station czyli tylko jako doczepka do fryzjera lub £500-£1000 za salon.
Ja robie w domu wiec nie place czynszu :)

Co do higieny, z doswiadczenia wiem jakie srodki do dezynfekcji uzywac, wiec chronie siebie i klientki.
W razie pytan czekam :):skacze:

Aaa warto zakupic rowniez ubezpieczenie. Sa rozne rodzaje.
Wszystko w UK jest inaczej jak chodzi o salony, ale nie trudniej ;P

malgos27
29-10-2012, 20:58
witam
katiaa162 (http://forum.wzorki.info/members/13273-katiaa162.html) a czy przed zalozeniem dzialalnosci pracowalas??

katiaa162
29-10-2012, 22:32
Tak. Pracowalam 2 lata w jednym z najwiekszych SPA w Polsce. Zeby zalozyc tu dzialalnosc musialam pokazac dokumenty (certyfikat z nazwa zawodu) - po angielsku i musialam przejsc szkolenie prowadzenia wlanej firmy -prowadzone rowniez po angielsku. Nie jest latwo na poczatku :/

loginka
29-10-2012, 22:46
Dziekuje za odpowiedz :) a dlugo juz prowadzisz taka dzialanosc w UK? Mozna robic wszytskie zabiegi kosmetyczne w domu? nie ma zadnych ograniczen? Na jakiej podstawie rozliczasz sie z podatku? Jak ogolnie Ci idzie taki interesik tam i jakie uslugi jeszcze wykonujesz? Wybacz ze tyle pytan ale chce sie zorientowac co i jak bo czasem sie zastanawiam czy nie pojechac do UK (mam tam rodzine i juz tam mieszkalam), bo zycie w PL jest niestety coraz trudniejsze :(

malgos27
30-10-2012, 08:50
a szkolenie we wlasnym zakresie robilas czy job center kieruje??

katiaa162
30-10-2012, 09:34
Jestem w Uk juz 3 lata. Biznes prowadze 2lata. Mozesz sobie wykonywac rozne zabiegi, ograniczenia to oni maja, bo wszystkiego tu nie ma hehe :P
Rozliczam sie z calego roku. Mam od tego dziewczyne. Byla prawnikiem w Polsce, duzo mi pomaga :)

Szkolenia mozna samemu znalezc, ale wtedy moga byc platne. Moje bylo przez jobcentre 6tygodni-kazdy pn. Powiem szczerze, ze czasami mnie to meczylo. Dookola sami Angole, ja bylam tylko Polka. Zadawal pelno pytan po kursie i podczas. Wszyscy sie wtedy patrza na Ciebie, a mnie oblewal pot, ze zaraz palne cos glupiego hehehe :)
Glupio bylo sie zapytac, ze nie rozumiem, wiecie co mam na mysli lol

Pracuje od rana do wieczora 6 dni w tygodniu. 7am-7pm.
Zabiegi to :
-zel przedluzanie tips/forma
-rzesy 1:1 (szukam kursow na express i weekend lash)
-henna regulacja
-manicure
-pedicure
-shellac
-minx
-callus pedicure
-masaz

Mam w planach otworzenie wlasnego salonu i poszerzenie zabiegow o mikrodermabrazje i opalanie natryskowe.
:D:skacze:

malgos27
30-10-2012, 12:10
dzieki za odpowiedz .musze pomyslec nad tym kursem .dopiero zaczynam z rzesami a po nowym roku chcialabym wprowadzic kosmetyke.

katiaa162
30-10-2012, 13:41
Z kad jestes z UK?

Danutka
30-10-2012, 15:59
.

malgos27
30-10-2012, 16:52
Z kad jestes z UK?
poludniowy wschod angli.
ale jak ja juz mam zalozona dzialalnosc(nie zwazana z kosmetyka) to czy musze cos zmienic jezeli chcialabym prowadzic gabinet kosmetyczny??i

katiaa162
30-10-2012, 22:16
poludniowy wschod angli.
ale jak ja juz mam zalozona dzialalnosc(nie zwazana z kosmetyka) to czy musze cos zmienic jezeli chcialabym prowadzic gabinet kosmetyczny??i


Nie wiem jak to dziala, bo jeszcze nie mialam okazji zamykac jednej dzialalnosci dla drugiej ;) Mysle, ze napewno trzeba to zglosic. Jak nie zmienisz, wyjdzie to przy rozliczaniu rocznym. Wtedy sie moga doczepic. :huh:

malgos27
31-10-2012, 22:10
dzieki za informacje.jak juz bede na etapie kosmetyki to wtedy upewnie sie u ksiegowego co dokladnie mam zrobic.pozdr

nanami7
17-12-2012, 22:47
dziewczyny a jest tu ktoś z Leicaster bądź okolic, kto by mógł mojej koleżance zrobić pazurki przed Sylwestrem ? :)

wonderland
10-01-2013, 10:53
Witam

A ja mieszkam w Cardiff// Walia. Mile miasto, na pewno bardzo sie rożni od Londynu, ale mi własnie ta rodzinna atmosfera odpowiada. Posiadam Salon, ktory otworzyłam 4 lata temu. Powiem tak ciężko a nawet bardzo bylo przez pierwsze 2 lata. Brytyjki okropniaszko stresują stylistki czasem. Malo kto ma 2h na paznokcie, a juz na pewno nie Panie przyzwyczajone do chińskich salonów, gdzie w 40min ma nowe pazurki.

Jednak z perspektywy czasu, jestem zadowolona ze podjęłam ta walkę, bo przyznaje dumnie iz wygrałyśmy ( mowa o moich wspanialych dziewczynkach, a jest ich az 6 w salonie). Nauczyłyśmy nasze klientki, ze jakość i czas można pogodzić, i teraz nie narzekamy na nudę :)

Pozdrawiam i wszystkim życzę powodzenia :)

blue
14-06-2013, 21:07
Cześć dziewczyny. Może wy mi pomożecie. Szukam kursu z przedłuzania paznokci żel i akryl od podstaw.
Chciałabym znaleźć jakąś fajna instruktorkę w Leicestershire,Derbyshire,Northamptonshire,Notting hamshire ewentualnie Birmingham i Londyn.
Nic nie mogę w internecie znaleźć. Może pomożecie ?
pozdrawiam
ps. wiem ze najlepszym wyjsciem byloby lecieć do Polski ale to odpada w tym roku a zależy mi na tym kursie.

delyszys
15-06-2013, 01:16
hej dziewczyny ja mieszkam w UK 1,5 roku poki co pracuje na magazynie w argosie ale przed praca czy w dzien wolny robie pazuraski i rzeski. Mysle o porzuceniu tej pracy na magazynie i zalegalizowaniu mojego interesu w domu. Jedynie co mnie martwi ze zapewne najpierw musze stac sie osoba bezrobotna zeby jobcenter mi pomoglo co ??

blue
16-06-2013, 12:17
Jestem z Leicester. Szukam kursu na akryl i na żel. Mogłabym nawet dojeżdżać na ten kurs. Byle tylko się nauczyć :)

3524
19-06-2013, 22:38
Jeśli miałabym wybierać kurs w UK wybrałabym się do którejś z Polek, lub na przykład tutaj: Locations (http://www.sweetsquared.com/Education/Locations)

obawiałabym się jakości innych produktów i usług :)

katrina89
03-07-2013, 20:37
chcialabym zaczac robic paznokcie ale zastanawiam sie nad kursem, nie jest to tanie zwazajac na to ze nie wiem czy nadaje sie do tego ogolnie.

zobacze.

ahaatka
21-07-2013, 13:11
Witam serdecznie. Mieszkam w UK już od jakiegoś czasu ale dopiero ostatnio zdecydowałam się zrobić coś z moim dotychczasowym tylko hobby. Mianowicie chciałabym rozpocząć mobilne bądź też domowe (tzn. u mnie) wykonywanie paznokci. Początkowo moją grupą docelową byłyby Polki- głównie z wygody ;) ale też ułatwionej reklamy i promocji mojej działalności. Jednak na początek potrzebuję porad odnośnie rozpoczęcia takiej działalności od osób zorientowanych w temacie - czyli Was :). Co jest wymagane na wstępie? Czy koniecznie muszę przedstawiać odpowiednie certyfikaty? Czy to typowe iż bez certyfikatu nie można nawet nabyć profesjonalnych produktów? Czy jeżeli posiadam już inną działalność niekosmetyczną możliwe jest jedynie jej rozszerzenie ażeby wszystko działało legalnie? Mnóstwo pytań bo i wątpliwości wiele ;) Mam nadzieję, że ktokolwiek pomoże mi je choć trochę rozwiać :]

agulan82
28-03-2014, 07:57
Dziewczyny odswieze troche temat. mam pytanie w zwiazku z dezynfekcja narzedzie w UK czy jest jakas instytucja, ktora to sprawdza i jak to przebiega w praktyce, wiem ze w PL trzeba miec umowe podpisana ze szpitalem czy inna instytucja, ktora sterylizuje narzedzia a wUK jak to robic ?

katrina89
18-04-2015, 22:10
Witam sie dziewczyny, ja tez z UK :)

monkas
22-04-2015, 07:29
Dziewczyny - tak z czystej ciekawości.
Jaką kasę cioracie w UK jako kosmetyczki, a jaka jest tam średnia krajowa? ;-)

Mrs.Autumn
23-05-2015, 19:33
Ja jestem z Irlandii i nikt tutaj nie musi miec umowy na sterylizacje narzedzi...w salonie paznokci to stylistki przynosza wlasne zarzedzia i one musza sie martwic "co dalej". A co do kasy to stylistka paznokci zarabia od 10euro w gore. Najnizsza krajowa to 8.65 euro.

kamcia2703
17-07-2015, 13:02
A ja mam pytanie do dziewczyn będących w UK, jak zaczynałyście stylizację paznokci po przyjeździe ? Obecnie został mi rok szkoły kosmetycznej, na razie po koleżeńsku zajmuję się paznokciami i przedłużaniem rzęs, jednak po skończonej szkole planuję wyjazd do UK, konkretnie do Londynu, i marzy mi się praca w kosmetyce. Jednak jestem pełna obaw czy to wypali, na razie ani nie myślę o własnej działalności ale o pracy w domu ewentualnie w salonie gdyby była taka możliwość. Boję się że w efekcie utknę na taśmie i tak moja przygoda z kosmetyką się skończy. A jakie były u was początki ?

piotrkaczmarek01
18-12-2015, 12:08
Czy warto wyjeżdżać do UK do pracy? Jakie są wasze spostrzeżenia? Myślałem o wyjeżdzie za granicę, ale bardzo mało wiem o tym kraju i nie wiem czy sobie poradzę.

reniusia1002
02-10-2016, 18:02
ja najpierw rozpoczelam prace w fabryce fakt na stanowisku innym niż zwykly pracownik przy tasmie potem sprowadziłam cale rodzine i gdy wszystko już ogarnelis,y i maz dostal stala prace zrobialm kolejne szkolenie z pazurków kilkudniowe i teraz sama zaczelam robic pazurki.oczywiscie otworzyalam dzialalnosc itd.takze wyjazd do Uk nie oznacza tylko stania na tasmie w fabrykach można spokojnie realizować swoje marzenia trzeba tylko chcieć.

Synia
01-02-2017, 11:59
Hej sa tu jakies stylistki z UK aktywne😀😀??

Gracek90
05-03-2018, 17:42
Polecam wam moja pasja fake bake. Zdecydowanie najlepszy wybór.

wujmegan
08-11-2018, 10:54
Witam, jestem nie znalazlam podobnego tematu , jesli taki jest prosze o polaczenie ;)

Jestem z UK i planuje wkrotce rozpoczac szkolenie - stylizacja paznokci zelowych.

Poniewaz zadreczam PW jedna forumne ;) ;) postanowilam zalozyc temacik, gdzie bedziemy mogly pogadac, podzielic sie informacjami ;)


w polscie cizko znalezc dobra...

chanah
20-03-2019, 17:25
Ja tam od jakiegoś czasu robię sobie sama w domu ;)