PDA

Zobacz pełną wersję : Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.



betisska
25-02-2012, 20:10
Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.
Planuję jej zakup, ale wolałabym dowiedzieć się czy któraś z Was ją używała.
Czy naprawdę jest tak rewelacyjna i warta tej ceny?
A może macie jakieś zdjęcia rzęs po stosowaniu Revitalash?
Źródło: Przedłużanie - Zagęszczanie rzęs - Odżywka do włosów | Revitalash Polska (http://www.revitalash.com.pl/)

Zen.
25-02-2012, 20:58
Ja osobiście jej nie stosowałam, ale mam jedną klientkę, która sobie zafundowała taką kurację. Powiedziała, że przestała jej używać po 4 dniach bo jej rzęsy tak rosły, że bała się że będzie mieć owłosione powieki ;p. Rzęski ma naprawdę całkiem długie, ale co najważniejsze bardzo gęste, i jest mnóstwo takich maleństw, które jeszcze rosną dlatego po pierwszej aplikacji wyk. przeze mnie umówiłysmy się nie za miesiac jak to przy większosci klientek tylko na za 2 tyg żeby jeszcze bardziej zagęścić ten wachlarz który i tak ma. Szkoda że nie zrobiłam jej zdjęcia przed aplikacją, po nie ma sensu wstawiać bo jest mało miarodajne odnosnie samej odżywki.

Reasumując - podobno warto.

betisska
25-02-2012, 21:04
Czytałam o kilku takich specyfikach, np. Rapidlash, Lilash.
Który jest najlepszy?
Rapidlash jest dostępny w angielskich drogeriach Boot's.
Czekam na dalsze opinie:)

loginka
25-02-2012, 23:07
Tez slyszalam wiele dobrego o tej kuracji. Sama nie stosowalam ale znajoma uzywala i faktycznie rzesy rosna jak szalone. Cena jest troche powalajaca ale podobno mozna kupic na gabinet i jest w cenie nizszej/hurtowej ale dokladnie nie wiem co i jak, trzeba poszukac i popytac :)

rudzielec
25-02-2012, 23:10
betisska, fajnie wiedziec w tygodniu skocze do bootsa i kupie, jak cos to powiem jak działa.

dzikakura
26-02-2012, 02:08
Działa podobnież naprawdę bardzo fajnie, z jednym warunkiem, nie nadaje się do stosowania na zęsy przedłuzone. Jedna taka sobie zastosowała i się... posypały, pomimo tego, ze sotsowane na powiekę. Tylko ostrzegam, gdyby komuś przyszła ochota.

katii777
26-02-2012, 10:12
Sa dwa rodzaje: jedna do naturalek, a druga do rzes przedluzonych i nic sie nie sypie:) a rzesy rosna tam, gdzie nigdy wczesniej ich nie bylo, szczegolnie zauwazalne na dolnych rzesach. Warto zapolowan na odzywke na targach kosmetycznych, wczoraj w warszawie duza pojemnosc na pol roku kosztowala dla osob prywatnych 300zl plus maskara gratis:) dla gabinetow kosmetycznych taniej

dzikakura
26-02-2012, 11:13
alez wiem kati, wiem i mimo wszystko się sypią. Moja kilentka dba o rzesy jak nikt wg mnie to wystarczy, aby stwierdzic, ze jednak się sypią-naprawde nosi rzęsy zawsze bardzo ostroznie. Przypadek sypania się rzęs po revitalashu u jednej z klientek mojej kursantki tez mial miejsce, ale go nie przywoluje, bo nie wiem co to za babeczka. Jesli już muszą to polecam jak rzęsy mają dwytygodniowy odrost ale to z moich doswiadczen, a nie z informacji na opakowaniu. Wg mnie odzywka naprawde godna polecenia. Tak jak piszesz rosnie ich wiecej, a przede wszystkim grubsze.

edytakon
26-02-2012, 16:57
Tylko niestety kiedy przestajemy uzywać to i jej działanie znika... ale podobno rewelacyjna

milka_n
26-02-2012, 19:55
Ja też mam przedłużone i mam odżywkę i nic się nie sypie :) Jest rewelacyjna! Polecam....

dzikakura
26-02-2012, 21:15
No i super i badz tu teraz madry, nie?:-/

Jednym sie sypia drugim sie nie sypia, ale wszyscy potwierdzaja, ze jest dobra:D

a ja jeszcze jedno dodam, krazyly plotki ze revitalash ma w sobie skladnik ktory jest rowniez w leku na jaskrę, nieprawda. I.. dzieki Bogu:skacze:

Zen.
26-02-2012, 23:11
może dlatego chodziła taka plota bo opracował tą odzywke okulista dla swojej żony po chemioterapii ;) opowiadała nam babeczka na chirurgii

Anna Gorońska
26-02-2012, 23:15
Rowniez uzywam Revitalash i jestem mega zachwycona klientki pytaja mi sie czy przedluzylam sobie rzesy:) sa widocznie dluzsze i wzmocnione...

betisska
27-02-2012, 00:51
Rudzielec jakbyś mogła dać nam znać jaka jest cena za Rapidlash:) Orientujesz się ile kosztuje wysyłka do Polski?

rudzielec
27-02-2012, 09:06
jeśli to jest lekkie to niewiele z 1 moze 2 funty myśle. pójde dziś i zobacze co i jak z ta odzywką. o ile ją znajde:D:D hehe.
znalazłam wpis z bloga na ten temat wklejam, a jesli nie mozna to usuncie:)
http://trocheszalenstwa.blogspot.com/2012/01/rapidlash-odzywka-do-rzes.html

samaron
27-02-2012, 09:58
a ja jeszcze jedno dodam, krazyly plotki ze revitalash ma w sobie skladnik ktory jest rowniez w leku na jaskrę, nieprawda. I.. dzieki Bogu:skacze:
Ale zawiera go inna odżywka Latisse - stąd na pewno te same skojarzenia.
Dokładniej mówiąc jest to bimatoprost - substancja czynna stosowana w leczeniu jaskry właśnie, skutkiem ubocznym najczęściej zauważalnym przy terapii jest wzrost rzęs a także ich pogrubienie i przyciemnienie, do tego zaczerwienie oka, oraz zmiana koloru tęczówki.
Latisse jest zarejestrowana w USA i spełnia normy ichniejszego urzędu od leków i żywności (FDA) czyli nie jakiś tam "dziwaczny wynalazek" tylko historia trochę jak viagry - pierwotnie leku na serce, wiadomo jak skończył ;)
Tutaj też właściwości jednej substancji czynnej wykorzystano w inny sposób, z tym, że nie wpuszcza się kropli do oka a smaruje linię rzęs i trzeba to robić dosyć precyzyjnie, bo włosy rosną ponoć dokładnie tam gdzie posmarujesz :)

W Polsce zarejestrowany lek zawierający bimatoprost to Lumigan.

silwana0
27-02-2012, 11:30
uzywalam lumiganu faktycznie zuwazylam wzrost moich rzes ale sie skonczyl to i rzesy wrocily do swojego rozmiaru

betisska
27-02-2012, 12:10
Rudzielec daj znać jak już wrócisz:) Ile kosztuje Rapidlash, ale myślę, że ok. 40 funtów. I jaka jest pojemność, bo może taniej będzie mi zakupić w Polsce Revitalash.

luska102
27-02-2012, 14:20
Ja tez uzywam revitalash i nic mi sie tez nie sypie. I Bogu Dzieki. Juz da tygodnie i widac efekt na dolnych rzesach. Sa duzo dluzsze grubsze i jest ich wiecej. Tez polecam.

rudzielec
27-02-2012, 18:40
betisska, byłam i cena to 41 funtów, ma 3ml pojemności i akurat była ostatnia, ale jednak nie kupiłam, bo szkoda mi kasy troche na to:D

betisska
27-02-2012, 18:45
No drogie to cudeńko:(

rudzielec
27-02-2012, 18:49
no drogie na allegro z reszta sa takie same:) teaz cena w podobie. a z uk jeszcze przesyłka z 10zł by doszła to nie opłaca się.RAPIDLASH rapid lash serum na porost rzes odzywka (2168628918) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/rapidlash-rapid-lash-serum-na-porost-rzes-odzywka-i2168628918.html)

marchewkowy_las
29-02-2012, 00:16
ja stosuję revitalash od 10 lutego i widzę efekt wydłużenia, szczególnie dolnych rzęs ^_^ moim klientkom wcale nie posypały się rzęsy od odżywki, bo revitalash nie rozpuszcza kleju i można ją aplikować na powiekę z przedłużonymi rzęsami. kupiłam zestaw na 3m-ce + tusz za 260zł w salonie w Warszawie. to chyba standardowa cena. wolę mniejszą pojemność, bo wszelkie niewidzialne zarazki lubią mieszkać w kosmetykach.z tego względu swoim klientkom też polecam mniejsze opakowanie.

Joanna_rtg
11-03-2012, 17:27
Ja zamówiłam tą odżywkę, jutro powinnam ją mieć :-)

marchewkowy_las
11-03-2012, 18:42
ja jutro zrobię hennę i wstawię fotkę moich rzęs do porównania :)

Joanna_rtg, możesz mieć przez kilka dni troszkę zaczerwienione oczy, choć ja wcale nie miałam, ale klientki to zauważyły, problem sam znika po kilku dniach :D kupiłaś samą odżywkę, czy w zestawie?

ivonna70
11-03-2012, 19:02
Ja ostatnio w katalogu targowym znalazłam taki produkt:


Serum stymulujące wzrost rzęs Measurable Difference Lash Gel


Serum Measurable Difference Lash Gel LASHEM zawiera podwójnie opatentowaną formułę, która stymuluje wzrost rzęs i brwi. System mikronośników QuSome™ jest bardziej skuteczny od nośników tradycyjnych, dzięki czemu dociera do najgłębszych warstw skóry.

Skład serum to w 97% składniki naturalne. Pantenol, biotyna i alantoina mają silne działanie łagodzące i nawilżające. Antyoksydanty takie jak: ekstrakt z zielonej herbaty, ogórka, jagód goji i żurawiny mają właściwości ochronne, lecznicze i regenerujące. Zmniejszają porowatość włosa i jednocześnie nadają połysk.

marchewkowy_las
12-03-2012, 20:54
wiecie co, zrobiłam zdjęcia, ale nie widzę różnicy :huh: odżywkę stosuję miesiąc, przed henną byłam pewna, że widzę efekty, ale patrząc na zdjęcia wątpię. co prawda, na porządne efekty się czeka 2-3 miesiące. no i kurczę nie umiem sobie równego zdjęcia zrobić :( oglądajcie, za miesiąc zrobię kolejne foto ^_^

Iwona Oleksy
19-04-2012, 13:03
I jak marchewkowy z efektami po kolejnym miesiącu? bo szczerze mówiąc, to poluję na te odżywki tylko nie mam odwagi tyle kasy w ciemno dać :/:

marchewkowy_las
19-04-2012, 13:31
w tej chwili mam przedłużone rzęsy. a druga sprawa, to skoro mam długie i czarne, to trochę zapominam o odżywce. właśnie staram się pilnować. obserwuje moje koleżanki, są zachwycone. wiadomo, nie można się spodziewać efektu sztucznych rzęs, ale odżywka na pewno nie zaszkodzi, tylko wzmocni i wydłuży rzęski.

Iwona Oleksy
19-04-2012, 23:19
A czy ta odżywka nie powoduje, że rzęsy się odklejają w mniejszym lub większym stopniu u Ciebie? bo słyszalam różne opinie.

marchewkowy_las
20-04-2012, 16:31
jest kompatybilna z przedłużonymi rzęsami, nie rozpuszcza kleju. rzęsy trzymają się świetnie :D

klaudiapaznokcie
14-05-2012, 22:48
Ja ostatnio używałam odżywki z Sephory firmy TALIKA. Rewelka!!! tak po niej rzęsy odrastają, aczkolwiek sporo kosztowała.

Agnieszka Praska
15-05-2012, 00:22
odzywka fajna jak ktos ma zaburzenie wzrostu rzes i brwi, widzialam efekty u klientki po chemii,rzeski pieknie odrosly
reszta klientek srednio zadowolona
bo jak przestaje sie nawozic rzesy to po wymianie odrastaja takie jak przed stosowaniem odzywki

Camilla
04-08-2012, 00:22
A czy ktoś stosował może tą odżywkę? Bo czesto klientki sie mnie pytaja o odrzywki ale wiekszośc z nich ma kosmiczna cene ktorą je odstrasza, a ta jest w dośc przystepnej cenie.

Odżywka DV Blooming - na porost rzęs - Pielęgnacja - Magniticalashes - sklep.magniticalashes.pl (http://sklep.magniticalashes.pl/pielegnacja/odzywka-dv-blooming-na-porost-rzes.html)

sarusia
13-08-2012, 18:39
Dość niedawno odkryłam bardzo dobry sposób na zwiększenie objętości rzęs a także ich pielęgnację. Znalazłam w internecie kosmetyk M2Beaute to znaczy nazywał się m2lashes eyelash actovating serum. Po kuracji a nawet jeszcze przed jej zakończeniem efekty były już zauważalne. Jeżeli szukacie czegoś takiego czyli kosmetyku o podobnym działaniu to polecam wam właśnie ten.

nanami7
13-08-2012, 19:02
Sarusia napisz cos wiecej o tym kosmetyku, dodaj jakies fotki i opowiedz na czym dokladnie to polega :)

Iwona Oleksy
13-08-2012, 19:30
nie chce nikogo atakowac czy obrazac, ale jakos jestem sceptyczna co do reklam konkretnego produktu, kiedy autor postu ma 1 post na koncie...


tak czy siak dziwnie to wyglada :]

nanami7
13-08-2012, 19:39
A patrz Iwona, faktycznie :)

sarusia
13-08-2012, 19:42
Możecie wierzyć lub nie, wasza sprawa i każdy ma do tego prawo. Jeszcze niedawno sama szukałam jakiegoś kosmetyku który mógłby pomóc mi poprawić wygląd moich rzęs. Znalazłam informację właśnie na jednym z for internetowych i kiedy po długotrwałym stosowaniu zauważyłam efekty pomyślałam że sama o nim napiszę. Przyznam szczerze że nigdy nie wierzyłam w opinie innych ale zaryzykowałam i się opłaciło. Może dlatego że w sumie zanim dokonałam zakupu dowiedziałam się o tym produkcie jak najwięcej i to mnie przekonało. Poza tym każdy ma swój rozum i jeżeli nie będzie chciał to nie kupi, a przecież jest dużo kobiet które szukają takich kosmetyków.

asia
13-08-2012, 20:12
offtop...dziewczyny, zejdzcie z tonu, każdy kiedyś zaczynał , jakby co to piszcie raport a bedziemy miec oko na daną sprawę.

koniec offtopu :D

sarusia, nadal nie powiedzialas nic wiecej, co to za cudo :) i np, jak dlugo stosowalas? bo dlugoterminowo dziala tez olejek rycynowy a takze krople na zacme czy tam jaske? (don't try this at home...)

sarusia
13-08-2012, 20:36
Jedno opakowanie wystarcza na około pół roku, jest to o ile dobrze pamiętam 5ml. Wydaje mi się że cena jest przystępna jak na tak wydajny kosmetyk. Po kilku tygodniach efekty były już widoczne. Najlepsze jest to, że stosuje się go jak zwyczajną odżywkę szczególnie na noc, a w dzień można nawet nakładać pod maskarę. Nie wiem co tu wam jeszcze napisać. Myślę że w internecie więcej znajdziecie wystarczy że wpiszecie nazwę czy nazwę firmy. Ale jak macie pytania to słucham. W końcu sama temat zaczęłam:) Ale ja jestem naprawdę zadowolona.

marchewkowy_las
13-08-2012, 20:52
ja bym nie zakładała nowego tematu, tylko kontynuowała ten:
http://forum.wzorki.info/rzesy/8558-revitalash-latisse-odzywki-do-rzes.html
w końcu każda odżywka ma sprawić by były gęste, długie i zdrowe :)

mar-kos
14-08-2012, 11:56
Ardell wprowadził klej do rzęs DUO z witaminami A,C,E.
http://www.sklep.mar-kos.pl/upload/duo_vitamin.jpg

Blejsia
27-09-2012, 21:06
dziewczyny nie wiem czy widziałyście ale na allegro mozna kupic ta odzywke juz za 170 zł

Edytkaa
27-09-2012, 22:34
Zalazłam troche w miarę pasujące forum. A więc słuchajcie:
Przyszła do mnie dziewczyna z bardzo zniszczonymi rzęskami i chciała abym ją uratowała bo koleżanka poleciła jej mnie, helloo nie było nawet na co naklejać wszystko takie drobniutkie mało widoczne i słabiutkie. Poleciłam dla niej L'biotica regenerujący krem do rzęs(około 13 zł). Wróciła po 2-óch tygodniach z ładnie zregenerowanymi rzęskami. Polecam jeśli będziecie miały taka kobitke. Szkoda że nawet zdjęcia nie zrobiłam, aparat mój w naprawie i tak się przeciąga z naprawa już prawie miesiąc:(:(:( dołączam zdjęcie tego magicznego kremiku:D Polecam

carmenita
28-09-2012, 01:43
Zalazłam troche w miarę pasujące forum. A więc słuchajcie:
Przyszła do mnie dziewczyna z bardzo zniszczonymi rzęskami i chciała abym ją uratowała bo koleżanka poleciła jej mnie, helloo nie było nawet na co naklejać wszystko takie drobniutkie mało widoczne i słabiutkie. Poleciłam dla niej L'biotica regenerujący krem do rzęs(około 13 zł). Wróciła po 2-óch tygodniach z ładnie zregenerowanymi rzęskami. Polecam jeśli będziecie miały taka kobitke. Szkoda że nawet zdjęcia nie zrobiłam, aparat mój w naprawie i tak się przeciąga z naprawa już prawie miesiąc:(:(:( dołączam zdjęcie tego magicznego kremiku:D Polecam


Kurcze szkoda, że nie można tego stosować w momencie noszenia rzęsek, zważywszy na fakt, że jest to krem... :(

Jak ktoś zna tańszy zamiennik Revitalash'u dajcie znać. Na allegro jest tego pełno ,ale nie chciałabym wydać pieniążków w błoto. :)

monia_sc
02-10-2012, 22:37
A ja dorwałam lumigan i będę go stosować do lutego, bo potem ściągam rzęsy i nie chcę wygladać jak po chemioterapii :skacze::skacze: ściągam, bo robię makijaż permanentny :D:D znam kilka osób które stosowały revitalash i efekt rewelecyjny. Jakby nie to że dostalam lumigan na pewno kupiłabym revi, bo 320zł czy ile to kosztuje za półroczną kuracje to nie jest dużo. A jak aplikuje? kupilam w rossmannie jakiś eyeliner lovely czy jakoś tak, wypatroszyłam i wlałam lumigan. Jakoś nie myśle o skutkach ubocznych bo o tym zazwyczaj sie nie myśli dopoki one nie wystąpia:) nie będę robić zdjęć bo cały czas przedłużam rzęsy więc nie będzie widać efektu:)

barcelonka
08-10-2012, 19:38
Hejka! Jestem nowa na tym forum ale temat mnie zainteresowal poniewaz wlasnie czekam na przyslanie Revitalash i jestem ciekawa opinii.
Ja kupilam sobie troche tansza odzywke ktora nazywa sie Revita eps i uzywam jej od ponad 2 miesiecy. Nie zrobilam sobie zdjec przed i po, ale widze ze troche dziala - rzesy nieco dluzsze, ale nie powala. Dlatego zmieniam, bo efekty revitalash u moich 2 kolezanek fantastyczne - myslalam ze sobie zrobily przedluzane rzesy.
Plus eps jest taki ze jest super latwy w uzyciu (jak liner we flamastrze) i nie uczula i nie podraznia oczu (kolezanki uzywajace revitalash mialy podraznienia).
Ale w koncu o efekt to chodzi wiec zaryzykuje.
Pozdrawiam!

Edytkaa
12-10-2012, 21:16
A ile za nią zapłaciłaś? i gdzie kupowałas?

Paulka
23-10-2012, 16:47
moze zechcialabys skorzystac z wyszukiwarki zanim utworzysz nowy temat??
poczytaj tutaj...sa dwa tematy w ktorych jest mowa o olejku rycynowym:D
http://forum.wzorki.info/pielegnacja-twarzy-ciala/513-domowe-sposoby-na-4.html

Agnieszka Praska
23-10-2012, 21:44
z ta revita eps bym uwazala:/: w skladzie ma bimatoprost lek na jaskre ktorego skutkiem ubocznym jest nadmierny porost rzes, zap. spojowek i swiad
moze sie zmienic kolor teczowki, i wystapic na niej plamy
wogole z tymi odzywkami trzeba uwazac, bo ich skutkiem ubocznym jest porost rzes;)

marchewkowy_las
23-10-2012, 23:04
ja też uwielbiam efekt uboczny w postaci długich rzęs :ok: w odżywce Revitalash nie ma leku na jaskrę, skład odżywki można sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej. Ja sądzę, że leki na jaskrę zapoczątkowały badania nad składem odżywki, może w Revitalash zostały użyte pochodne niektórych składników leku. Nie zauważyłam zmiany koloru tęczówki.

Agnieszka Praska
24-10-2012, 09:19
w revitalashu sa pochodne tego leku ;)
w reszcie odzywek jest bimatoprost
a odzywka latisse to lek w czystej postaci :/:

kurde sama myslalam nad tymi odzywkami, 2 okulistow juz mi mowilo zebym odpuscila bo szkoda oczu:huh:

samaron
24-10-2012, 09:33
Każdy składnik może powodować podrażnienie, jednemu bimatoprost zaszkodzi innemu nie.
Właśnie tak powstały odżywki do rzęs, zauważono, że skutkiem ubocznym stosowania leku, jest porost i ciemnienie rzęs, w Ameryce wprowadzili tę substancję do użytku jako odżywka, zostało to przebadane i zatwierdzone przez ich FDA. Kolor tęczówki może się zmienić jeśli wpuszczasz krople bezp. do oka, natomiast jeśli się tylko smaruję linię rzęs to nie ma aż takiego ryzyka.

paznokietki000
24-10-2012, 20:51
Puk Puk !
Stosowałam :) ! Jestem już po miesięcznej kuracji i wciąż stosuje ... BARDZO WAŻNA , wręcz obowiązkowa jest systematyczność ! raz dziennie na linii rzęs smarujemy NIEDUŻĄ ilość preparatu , żeby nie dostało się do oczka.
Produkt stworzony przez Amerykanina którego żona zachorowała na nowotwór piersi i po chemioterapii bardzo rozrzedziło jej się owłosienie m.in : brwi , włosy , rzęsy
Revita proponuje nam
BAZĘ POD TUSZ
BAZĘ POD PODKŁAD
TUSZ DO RZĘS
PIANKĘ STYMULUJĄCĄ POROST WŁOSÓW
ODŻYWKĘ REVITA DO BRWI
ODŻYWKĘ REVITA DO RZĘS

Jeśli chodzi o odżywkę do rzęs to mamy dwie pojemnośći
Kuracja 3 miesięczna /2 ml - Cena w salonie w którym pracuję 250 zł
Kuracja 6 miesięczna / 3,5 ml - Cena 360 zł


Produkt Rewelacyjny stosowany przez grono salonowych klientek , jak i przeze mnie i moje współpracownice z szefową na czele :)
Jeśli macie chrapkę to wstawię foto moich rzęsideł które sięgają mi po wytuszowaniu aż pod łuk brwiowy ! PO PROSTU WACHLARZ :) !
Stosowane również przez dziewczynę która po chemioterapii przychodziła ze swoimi drobineczkami na henne rzęs , w tym momencie ma je wręcz do nieba ! :)

Jako ciekawostka dodam że kupując RevitaLash wspieramy "różową wstążeczkę" . :)

marchewkowy_las
24-10-2012, 21:13
ja uwielbiam zdjęcia rzęs, tym bardziej sięgających po łuk brwiowy, chcę zobaczyć :skacze:

bombelkowa
25-10-2012, 14:52
a słyszałyście o Li Lash? byłam na targach i mnie zainteresowali.. :]
LiLash | Polska (http://www.lilash.com.pl/) ?

Iwona Oleksy
25-10-2012, 15:15
Ja rowniez poprosze o fotki, najlepiej prxzed i po :)

marchewkowy_las
25-10-2012, 15:39
ja nigdy nie słyszałam, ciekawe, czy ktoś już wypróbował? :)

Agnieszka Praska
26-10-2012, 13:25
a słyszałyście o Li Lash? byłam na targach i mnie zainteresowali.. :]
LiLash | Polska (http://www.lilash.com.pl/) ?

lilash to jedna z pierwszych odzywek, kiedys byly z nia problemy bo miala za duze stezenie leku ;) zmniejszyli zawartosc leku i dopuscili powtornie
wszystkie pochodne prostagladyny czyli bimatoprost i lanatoprost powoduje nadmierny wzrost rzes;)


jak ktos chce oczy meczyc bimatoprostem to moze sie zabawic w zrob to sam i koszt odzywki wyniesie go 10zl za miesiac :]

AlicjaMalicja
20-11-2012, 15:39
A znacie może jakieś naturalne sposoby na wzmocnienie rzęs?

KatarzynaMolo
20-11-2012, 19:51
Naturalne to na pewno prawidłowa dieta zdrowe odżywianie oraz posiłki bogate w mikro i makroelementy co do porostu rzęs dużą rolę gra witamina B i wszystkie witaminy z jej grupy są one same w sobie po części budulcem włosów i rzęs. Powinniśmy unikać produktów wysoko przetworzonych oraz cukrów prostych , dużo snu i olejek rycynowy :)

nadiuszka
30-11-2012, 14:54
mogę się mylić ale czy s tymi rzęsami nie jest tak jak z resztą organizmu i procesami w nim przebiegającymi?
mam dwie teorie na ten temat.

jak genetycznie się ma założony wzrost 178 cm to można być niższym lub 178 cm wzrostu w zależności od tego co i jak się w dzieciństwie jadło.
tak samo może być z rzęsami. jedne mają długi inne krótkie. bez zmiany trybu życia i odżywiania się będą po zaprzestaniu stosowania różnorakich wynalazków wracać do stanu normalności czyli fuj.

druga teoria jest przerażająca w skutkach długotrwałych.
każda komórka naszego organizmu ma ileś tam razy się dzielić, później obumiera. wszystkie organy się starzeją. jeżeli przyśpieszamy tryb życia przyśpiesza się starzenie organizmu.
przyśpieszając nachalnie wzrost rzęs przez długi czas możemy doprowadzić do tego że w wieku lat 40-50 wykorzystamy ilość dzielenia się komórek rzęsowych. i wtedy oooops! będziemy łyse!!

ale kogo by mając lat 20-30 martwiło co będzie w wieku 50 :nie_powiem:

Happyhandy
30-11-2012, 15:07
Bardzo logiczna jest ta Twoja teoria, Nadiuszka. Daje do myślenia, bo faktycznie nie możemy przewidzieć w 100%, jak wpłynie na nasz organizm wybijanie go z naturalnego rytmu. Najlepiej więc chyba zastosować się do znanej zasady "Po pierwsze nie szkodzić" i wszystkiego, łącznie z rzęsami, próbować z umiarem. Nie będzie wtedy potrzeby ratowania się chemią:)

marchewkowy_las
01-12-2012, 23:11
nadiuszka, pierwsza teoria mi się podoba. druga nie :D ustawione z góry liczby podziału komórek do mnie nie przemawiają. to tak jak określona liczba uderzeń serca. wtedy wszyscy aktywni umierali by szybciej, a prawda jest taka, że to leniuchy szybciej się starzeją.
wszystko, co produkuje nasz organizm nie bierze się z powietrza. komórka, która się dzieli musi mieć budulec, (której jej dostarczamy na przykład z posiłkiem) już osobna sprawa, czy nasz organizm będzie w stanie ten budulec wykorzystać. nie będę marudzić i się rozpisywać :)
odżywki nie przyśpieszają wzrostu rzęs, dlatego trzeba poczekać 2-3 miesiące na efekty, musimy rzęsy wyhodować. odżywki wydłużają fazę wzrostu rzęs.
i na koniec, wolę mieć piękne rzęsy teraz, bo za 30 lat moje spojrzenie już nie będzie czarować mężczyzn ;)

AnastazjaB
26-12-2012, 02:02
Ja bym się skłaniała ku pierwszej teorii, druga brzmi trochę archaicznie ;)

Często klientki pytają mnie o te preparaty, a ja nie mam wyrobionego zdania czy polecać czy nie polecać... te odżywki pełnią funkcję suplementów diety, dostarczają konkretnych składników w konkretne miejsce dając ładny wizualny efekt. Jednak jak tylko przestaniemy ich używać to wszystko wraca do stanu zakodowanego w genach. Więc czy ma to sens?

Z drugiej strony w sumie jaki sens ma przedłużanie rzęs lub makijaż? :P

Muszę zagłębić się bardziej w temat :)

nadiuszka
26-12-2012, 12:30
widziałam ostatnio niefajny efekt RevitaLashu...
przyszła klientka - pani około 50ki. urosły jej rzęsy... ale jakie :nie_powiem: długaśne, ale rzadkie i proste jak patyki... dziwny widok po pomalowaniu maskarą.
w dodatku jej koleżanka robi u mnie przedłużanie. różnica jest :wow:
wniosek? żadna odżywka nie jest konkurencją do przedłużania.

karchola
26-12-2012, 22:54
Ja stosowałam l'biotica a koleżanka revita i faktycznie fajnie rzęski rosną, zagęszczenie też można zaobserwować. Dodatkowo zrobić henne i można się cieszyć. Średnio widzę różnicę między tymi dwoma odżywkami, a dwa, że ja nie dałabym tyle pieniędzy za revita ;p

samaron
15-01-2013, 18:45
Tych odżywek narobiło się sporo, w różnych cenach i z różnym składem.
Generalnie niby działać mają te z bimatoprostem właśnie, na każdego na pewno będzie działać inaczej i na pewno ważny jest umiar i ostrożność w stosowaniu, ale to wiecie jak ze wszystkim.
Teoria Nadiuszki jest jak najbardziej trafiona, wszystkie komórki naszego organizmu ulegają podziałom i replikacjom, ale ponieważ proces ten nie jest doskonały (ten ostatni kawałek replikowany ulega skróceniu) komórki się starzeją i obumierają (doskonałe są pierwotniaki - replikują jak klony). Ale wcale nie znaczy to, że serce sportowca starzeje się szybciej, chyba, że "wyczynowego" ;)
Ja w każdym razie byłabym skłonna coś przetestować na te rzęsy, natomiast ceny i dokonanie właściwego wyboru skutecznie mnie hamuje jak do tej pory ;)

Joanna_rtg
18-01-2013, 03:15
Może od początku... Dawno mnie u Was dziewczęta nie było...Powód stylistka znaleziona i jest Nią Minimouse - trzymam się Jej od roku (po różnych perypetiach rzęsowych). No ale powracając do wątku Revitalash... Używając po 2 tygodniach była różnica szybkości wzrostu rzęsy, po miesiącu gęściochy na maxa!!! Moje przedłużone dosłownie jak betonowy balkon były, a mało ich nie mam a z odżywką jeszcze więcej!!! Stosowałam również na brwi - też się sprawdziła. U mnie zadziałała, mimo ceny - polecam!!!

śmieszna
26-02-2013, 19:44
karchola dobrze zrozumiałam, że nie zauważyłaś różnicy przy stosowaniu Revitalash i L'biotica?
A L'biotica jest kompatybilna z rzęsami przedłużonymi? bo to chyba krem, prawda?

meraszka
27-02-2013, 00:01
l'biotica to taki łatwieszy w aplikacji olejek rycynowy (to on jest podstawowym jej składnikiem)
do rzęs przedłużonych się nie nadaje- jest na bazie tłuszczów w końcu ;) jak taka gęstsza wazelina
efekt faktycznie jest już po miesiącu stosowania rzesy są mocniejsze, dłuższe, jest ich więcej na oku, no jest co tuszować
ale jak ze wszystkim- przestajesz stosowac i rzesy wracają do normy ;)
przy czym tutaj można stosowac w zasadzie cały czas, bo jest całkowicie bezpieczna

carmenita
27-02-2013, 00:25
l'biotica to taki łatwieszy w aplikacji olejek rycynowy (to on jest podstawowym jej składnikiem)
do rzęs przedłużonych się nie nadaje- jest na bazie tłuszczów w końcu ;) jak taka gęstsza wazelina
efekt faktycznie jest już po miesiącu stosowania rzesy są mocniejsze, dłuższe, jest ich więcej na oku, no jest co tuszować
ale jak ze wszystkim- przestajesz stosowac i rzesy wracają do normy ;)
przy czym tutaj można stosowac w zasadzie cały czas, bo jest całkowicie bezpieczna


Hm powiem szczerze, że też byłam przekonana o kompletnie destrukcyjnym działaniu L'biotici na przedłużane rzęsy, ale ryzykując, u mnie nie stało się nic strasznego. Myślę, że jeżeli jakaś wypada to nie znacznie przysługuje się do tego odżywka. Przede wszystkim smaruję dolne rzęsy ,górne również w małej ilości. :)

aparatka
02-03-2013, 15:28
chcialam ta l'biotice kupic,szukalam i nie dostalam w okolicach:/ musze poszukac gdzie indziej....po samej rycynie wzmocnily mi sie rzesy meczone wiele lat zwykla mechaniczna zalotka,wiec po tej odzywce bylby jeszcze lepszy efekt...

śmieszna
02-03-2013, 20:33
aparatka masz tu L'biotica Regenerujący Krem Odżywka Do Rzęs Wys24h (3048540244) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/l-biotica-regenerujacy-krem-odzywka-do-rzes-wys24h-i3048540244.html)

wrzucam pierwsze z brzegu, ale i tak taniej niz w aptece :)

asiuniak33
02-03-2013, 22:49
Miałam dziś dziewczynę, która po stosowaniu Revita trochę wyłysiała... Sama nie wie, czemu... Może przeginała z ilością.. Na początku było super długie gęste a któregoś dnia taka niespodzianka - dziurki. We wszystkich szparkach, co widać na zdjęciu był meszek przy skórze, którego gołym okiem nie widać. Nie wiem co o tym myśleć.

nadiuszka
03-03-2013, 01:44
Miałam dziś dziewczynę, która po stosowaniu Revita trochę wyłysiała....napisz później co z nią dalej... strasznie jestem ciekawa

marchewkowy_las
04-03-2013, 22:59
Miałam dziś dziewczynę, która po stosowaniu Revita trochę wyłysiała... Sama nie wie, czemu...
jeżeli przestała stosować odżywkę, to rzęsy się wymieniają i wracają do długości przed kuracją. jeżeli jest w trakcie stosowania, to może nie jest systematyczna?

asiuniak33
05-03-2013, 10:13
Przestała używać od razu jak zobaczyła tyle ubytków... wcześniej stosowała co wieczór... teraz czeka na naturalny odrost bez "dopalaczy" ma wpaśc za 3 tyg. więc zobaczymy co tam się dzieję.
Sama byłam w szoku że można mieć tyle dziurek:/:

aparatka
07-03-2013, 21:43
Kupilam dzis l'biotice i zaczynam stosowac:D
Patrzac na sklad klocilabym sie,ze to tak jak rycyna...owszem jest tam jej sporo ale sa tez inne ciekawe rzeczy,bo wyciag z palmy sabalowej( musialam zerknac w google co to jest), olejek z orzechow macadamia i jojoba znane kosmetyczkom,pantenol...
Szczegolnie ta palma sabalowa ...musze jeszcze pogrzebac wiecej;)

No jestem ciekawa czy bedzie roznica za miesiac:D

nanami7
08-03-2013, 15:49
ja mialam jeszcze jakis czas temu piekne swoje rzesiska, dlugie geste... ale chyba mnie klientki 'ociotowały' bo wszystkie mi sie pytaja czy mam doczepione i achy i ochy ... coraz czesciej jednak widze ze miejscami jest ich mniej bo np wypadnie kilka w jednym miejscu i robia sie dziury :/: nawet je widac jak wytuszuje rzesy. chyba bede musiala zakupic ktoras z odzywek albo zastosowac olejek rycynowy, moze to je wspomoze. Ostatnio nawet coraz czesciej zastanawiam sie nad ich przedluzeniem :)

carmenita
18-03-2013, 20:46
A czy ktoś stosował tą odżywkę? Odżywka stymulująca wzrost - Looksus.eu (http://www.looksus.eu/pl/p/Odzywka-stymulujaca-wzrost/17) Domyślam się, że działanie podobne lub identyczne jak wszystkich innych tego typu, ale może ktoś miał bezpośredni kontakt z tym produktem i może nam opowiedzieć o swoich odczuciach. :D

samaron
19-03-2013, 12:58
Z tego co zauważyłam, to ogólnie te odżywki dzielą się na 2 grupy:
- extra "naturalne" składniki, komplexy aminokwasowe, wyciągi z roślin, witaminy itd itp
- bimatoprost czyli składnik leku na jaskrę

na pewno te drugie "działają" szybciej i mocniej jakby, ale maja też więcej skutków ubocznych.
Jak wiadomo każdy reaguje inaczej a należy wziąć pod uwagę również prawidłową aplikację preparatu.

Ja dodam od siebie, że L'biotica nie zrobiła u mnie nic, poza hmm "odsztywnieniem" brwi. :)

asiek
19-03-2013, 15:55
Dzisiaj mi przyszła odżywka Prolash + zobaczymy jak zadziała :)

iosa
19-03-2013, 21:57
Oj to ja czekam na opinię :) potrzebuję czegoś dobrego dla mojej mamy, której ze względu na krople które przyjmuje, nie może mieć doczepianych rzęsek :(

aparatka
24-03-2013, 10:43
samaron,naprawde nic l'biotica nie zrobila?
Uzywalam jej dwa tygodnie i widze,ze mi sie rzesy zagescily,sa w lepszej kondycji,robia sie takie jak mialam kiedys czyli czarne,geste,sredniej dlugosci...ale ja mialam je umeczone zalotka,sztywne,suche i przerzedzone,moze dlatego widze efekt;)nie urosly na dlugosc,ale luki znikaja i nie wypadaja i o to mi chodzilo...
Brwi tez ujarzmione i tez zaczynaja odrastac-polubilam ta odzywke,a mechaniczna zalotke chyba wywale do smieci;) bo znowu sie nia zalatwie..

asiek
24-03-2013, 22:45
Używam Prolash + 6 dzień, z braku możliwości stosuję ją 2 razy dziennie, a nie zalecane 3, i powiem wam,że jakoś szału nie ma póki co, piszą, że efekty widać po 7-10 dniach...przed obejrzałam w miarę dokładnie swoje rzęsy, i zauważyłam na lewej powiece górnej, dziwną dziurę między rzęsami, tak mocno się w oczy nie rzuca, i teraz jakby do połowy długości reszty mi w tej dziurze urosły rzęski, ale nie wiem czy one miały taką długość ciągle, czy nie, więc zobaczymy po dłuższym stosowaniu. poza tym nie zauważyłam nic więcej :) odezwę się za tydzień :)

samaron
25-03-2013, 17:28
samaron,naprawde nic l'biotica nie zrobila?
Uzywalam jej dwa tygodnie i widze,ze mi sie rzesy zagescily,sa w lepszej kondycji,robia sie takie jak mialam kiedys czyli czarne,geste,sredniej dlugosci...ale ja mialam je umeczone zalotka,sztywne,suche i przerzedzone,moze dlatego widze efekt;)nie urosly na dlugosc,ale luki znikaja i nie wypadaja i o to mi chodzilo...
Brwi tez ujarzmione i tez zaczynaja odrastac-polubilam ta odzywke,a mechaniczna zalotke chyba wywale do smieci;) bo znowu sie nia zalatwie..

No u mnie nic nie urosło, nie zagęściło się, nie ściemniało. Tylko te brwi się trochę właśnie ujarzmiły, rzesy zrobiły się jakby bardziej miękkie, bo moje "naturalne" są właśnie sztywne jak szczoty, ale to wszystko co zauważyłam.
Natomiast po odstawieniu znów zesztywniały ;)
Teraz zakupiłam Rapidlash, stosuje kilka dni, będę relacjonować.

Happyhandy
26-03-2013, 00:28
Używałam Rapidlash od połowy października na zniszczone rzęsy. Po kilkunastu dniach nie sposób odnotować jakichkolwiek zmian, choćby ze względu na czas wzrostu rzęs. Pamiętam jednak, że w grudniu miałam rzęski bujne jak jeszcze nigdy w życiu. Podrasowałam je sobie henną i miałam naprawdę fajną oprawę oczu. Wzmocniły się zarówno górne jak i dolne.
Ale wiecie jak to jest, dopóki rzęsy miałam wyskubane, to smarowałam systematycznie. Wystarczyło, że wypiękniały, wkradło się lenistwo, Rapid się skończył i nie zamówiłam nowego i okazało się, że moje długie firany zaczęły się cichcem sypać:/: I w efekcie tego lenistwa teraz z końcem marca wypadają mi ostatnie długaski (zdarza się, że nawet stadnie, po kilka dziennie) i moje rzęsy wróciły do stanu pierwotnego, sprzed nieudolnego przedłużania i nawożenia. Wróciłam do ustawień pierwotnych:D

asiek
02-04-2013, 15:41
2 tydzień stosowania Prolash + efekty? dłuższe rzęsy, widać bardzo, że jednak odżywak działa! w tej mojej dziurce rzęski urosły na długość reszty, sama byłam w szoku :D wyglądają jakby było ich więcej, gęściej, są dłuższe..podkręcone, dolne rzęsy również dłuższe i gęściejsze :)

MagniticaLashes
05-04-2013, 17:06
Dziewczyny, w Magnitica Lashes (http://sklep.magniticalashes.pl/pielegnacja/feg-serum-odzywka-wzmacniajaca-dodajaca-glebi-koloru-i-przyspieszajaca-wzrost-rzes.html) znajdziecie świetną odżywkę/serum, której jakość potwierdzają badania przeprowadzone przez FDA (Food and Drug Administration) w Stanach Zjednoczonych.
Do 15.05 odżywka w specjalnej, promocyjnej cenie 150 zł. Rzęsy mocniejsze, gęstsze i ciemniejsze już po 14-stu dniach! Zapraszamy TU (http://sklep.magniticalashes.pl/pielegnacja/feg-serum-odzywka-wzmacniajaca-dodajaca-glebi-koloru-i-przyspieszajaca-wzrost-rzes.html)
Opakowanie starcza na 4, nawet 5 miesięcy codziennego stosowania. Rzęsy wyglądają fantastycznie po FEG! Polecamu każdemu komu zależy na pięknych, zdrowych, długich i mocnych rzęsach - efekt jak po przedłużaniu noreczkami:)!

Ponieważ jednak padło pytanie problematyczne - choć nie dotyczące odżywki FEG to jednak myślę, ze mogę pomóc. Tego typu odżywki pobudzają wzrost rzęs i nie ma możliwości, by rzęsy przez nie wypadały - chyba, że są niepoprawnie stosowane lub aplikowane.
Ponieważ jest to mocne serum należy nakladać cienką warstwę jedynie u nasady rzęs lub brwi i tylko RAZ dziennie. Częstsz aplikowanie jest niepotrzebne i błędne. Podobnie jest z lekami czy antybiotykami - odpowiednia ilośc pomaga, ale nadmiar niestety może powodować skutki uboczne. Dlatego zalecilabym także klientom stosowanie bardzo cienkiej warstwy po wześniejszym delikatnym obtarciu nadmiaru serum o otwór opakowania. Serum jest geste więc bez problemu zaaplikujemy je dokładnie tam gdzie chcemy. Niestety często pragnąc jeszcze lepszego efektu przesadzamy z ilością stosując większą ilosć lub częściej. Nie wiem ile z Was stosowało odżywkę do panokci Eveline 8w1 - osobiście stosuję i uwielbiam ponieważ wspaniale wzmacnia paznokcie, jednak sama miałam problem, ze na początku stosowania nakładalam jej grube warstwy i zamiast jedną dziennie dawałam 2 lub 3 (kompletnie bezmyślnie) co spowodowało, ze na dwóch paznokciach zaczęłam mieć podpowietrzenia płytki - to absolutnie nie była wina odżywka a moja - nie zastosowałam się do zalecen producenta:/. Po ograniczeniu stosowania odżywki i późniejszemu ponownemu zastosowaniu wedlug zaleceń - moge się pochwalić pięknymi paznokciami.

Dziewczyny - pamiętajcie, że serum jest mocne i dziala jak lek - dlatego zawsze trzeba trzymać się zaleceń producenta. Mam nadzieję, że pomogłam ;)

Happyhandy
07-04-2013, 13:17
Ale żadna z nas nie napisała, że stosowanie odżywek powoduje wysypywanie się rzęs, wręcz przeciwnie - rosną jak szalone ;) Dzięki odżywkom są dłuższe, grubsze i ogólnie ładniejsze.
Jednak każda potencjalna klientka powinna wiedzieć, że nie jest to efekt na zawsze, bo w kilka, kilkanaście tygodni po zaprzestaniu stosowania wspomagaczy następuje naturalna wymiana rzęs i nowe rosną takie, jakie miałyśmy przed wspomaganiem.
W przypadku moim i kilku koleżanek przebieg wymiany był identyczny: w pewnym momencie masowo wypadały najdłuższe rzęsy, a w ich miejsce rosły sobie nowe. Dodam jeszcze, że stosowałam się do zaleceń producenta, nie smarowałam ani częściej, ani grubiej.

Moja uwaga nie jest żadnym zarzutem dla producentów odżywek ani chęcią zdyskredytowania produktu. Przedstawiam obiektywne spostrzeżenia z autopsji:D
A na cześć odżywek hip hip hurra! Stosuję, będę stosować i będę polecać. Zawsze jednak uprzedzę, że po odstawieniu najdłuższe rzęsy wypadną.

MagniticaLashes
10-04-2013, 14:01
Happyhandy - takie dłuższe nasze wyjaśnienie ponieważ asiuniak33 (http://forum.wzorki.info/members/5797-asiuniak33.html) pisała, ze jej klientka miała problem:). Absolutnie zgadzam się z Twoim komentarzem:)

asiuniak33
10-04-2013, 19:28
W sobotę przychodzi na uzupełnianie, zobaczymy co tam się dzieje. Nie wiem czyja to wina więc nikogo nie osądzam... odżywke musze sama wypróbować na sobie żeby komentować :)

moja pasja paznokcie
15-04-2013, 01:16
Dziewczyny wystraszyłyście mnie z tym że Rapidlash daje potem takie efekty w postaci wypadania rzęs ,już go nie kupię :(

Happyhandy
16-04-2013, 00:02
Nie ma się czego bać, Rapid świetnie regeneruje rzęsy, ale lubi systematyczność. Teraz już wiem, że po skończonej kuracji lepiej nie odstawiać go od razu całkowicie, tak jak zrobiłam,tylko co kilka dni posmarować, żeby dać rzęsom impuls do wzrostu.
Wypadanie nie jest chyba efektem odstawienia, tylko naturalnej wymiany rzęs. A nowe bez nawożenia nie urosną takie długie, jak po odżywce. Nie mają przecież sztucznie wydłużonego czasu wzrostu. I tu wracamy do punktu wyjścia - wysypują się tylko rzęsy najdłuższe, czyli te, które najdłużej siedziały w mieszku.
Nie wiem, czy logicznie tłumaczę:D

marchewkowy_las
16-04-2013, 18:50
logiczne, podoba mi się takie wytłumaczenie :ok:

Star Lash Academy
18-04-2013, 14:39
Prolash od Noble Lashes jest swietna odzywka, pamietacie jak umieszczalam zdjecia klientki, ktora byla praktycznie lysa na oku? tutaj porownanie aplikacjii z przed uzywania odzywki i po 9 dniach stosowania widac ze juz rzesek przybylo wiecej bo i aplikacja przedluzonych rzes juz gestsza ;) niedlugo znow bedzie na uzupelnieniu wiec odzywke bedzie juz stosowala 3,5 tyg wiec zobaczymy jaka bedzie roznica po tym czasie :)

ostatnie zdjecie przedstawia rzeski z jakimi przyszla Pani 3 tygodnie temu do mnie bez stosowania Prolasha ;)


Zgadzam sie i podpisuje 2 rekami ze ta odzywka zaczyna dzialac i widac pierwsze efekty juz po 7 dniach :)

paytryckab
16-06-2013, 17:17
W zeszłym roku stosowałam Revita Lash i po kilku miesiącach dostałam takiego uczulenia, że szok. Miałam napuchnięte powieki jak dwa balony, a potem skóra mi popękała. Rzęsy rosły, ale strasznie dzikie. Musiałam dać sobie spokój. Nie wiem na czym polega siła tej całej Revita Lash, bo nie tylko ja się uczuliłam ale większość moich koleżanek. Słyszałam, że formuła jest zbyt mocna!

nanami7
17-06-2013, 23:46
Patrycka nie ma co od razu robic antyreklamy, bo strasznie dziwne ze moje klientki uzywaja i jakos nikt nigdy sie nie zalil ze cos sie dzialo. Moze po prostu jestes uczulona na jakis skladnik?
Zreszta jak 'formula jest mocna', to chyba duzo ludzi by sie skarzylo na to i produkt niebylby jednym z najpopularniejszych na rynku, prawda ??
W koncu naklada sie to TUZ PRZY OKU i zadna firma nie narazalaby sie na to by produkt odnosil negatywne skutki i byl szkodliwy dla zdrowia...

Patrycja_92
17-06-2013, 23:56
A dodatkowo, skoro uczuliła Cie po kilku miesiacach to moze wcale nie ona? Tylko coś zastosowałaś równolegle? :)) Zdarza się i tak, albo po prostu jakis składnik jeden ):)

Ewita
18-06-2013, 15:08
Ja również stosowałam Revita Lash, przez 3 miesiące regularnie na noc :-)
Mnie nic nie uczuliło, myślę że chodzi o to, żeby poprawnie nakładać tą odżywkę wzdłuż linii rzęs :-)
Polecam również stosować na brwi! Wiem, że klientki są bardzo zadowolone. To naprawdę działa!!!
Pozdrawiam

Moniiiika
13-07-2013, 23:30
Tej odżywki akurat nie stosowałam choć brzmi bardzo zachęcająco :) Ja stosuję od 2 miesięcy serum do rzęs L'biotica z activlash i bardzo sobie chwalę. Miałam zagęszczane rzęsy i to co zobaczyłam po ich zdjęciu zmusiło mnie do szybkiej walki o odzyskanie przynajmniej takich rzęs jakie miałam. Na szczęście jest teraz lepiej niż było, dużo lepiej. Nie mam już prześwitów, rzęsy się zagęściły i urosły.

mucha
14-07-2013, 15:42
Drogie te odżywki :(

Zgadzam się z Wami, że stosowanie odżywek zarówno na rzęsy czy włosy czy skórę działa dopóki takowych specyfików używamy.

Nie zgodze sie natomiast z teorią pomocy wzrostu rzęs czy włosów po chemioterapii. Moja mamusia miała chemię oczywiście włosy wszystkie wypadły. Kiedy w marcu byłam w Polsce (rok po chemioterapi) pokazywałam jej te wszystkie rzęsy sztuczne , norki cuda i miałam w planie jej przedłużyć, ale to co zobaczyłam na jej oczach przeszło moje oczekiwania. Moja mamusia z natury leniwa i niesystematyczna do wszystkiego (kremy czy odżywki do włosów) o diecie nie spomnę, do tego chudzielec i kopcielec.

Ale do czego zmierzam. Rzęs takich u niej nie pamiętam. Grube czarne piękne. Bez żadnych wspomagaczy.


Teraz wyjaśnię dlaczego tu jestem.
Mam klientkę, które aplikację na galerii wklejałam.... ale nie mogę teraz znaleźć, ode mnie z galerii na face wrzucę:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=141194176081194&set=a.120447361489209.1073741833.100005718365348&type=3&theater


Półtora roku przeciążania u psełdostylistki zrobiło swoje :( Rzęsy nie chcą się zregenerować. Boję się że nie ma już mieszków włosowych ;(

Była moją klientką 3 lata temu, wszystko było super, rzęsy miała "normalne". Nie działa mi płyta ze starymi zdjęciami, żeby sprawdzić i się upewnić, ale gdybym miała klientkę z tak słabymi rzęsami pamiętałabym. ona miała Normalne, pamiętam że aplikowałam jej 13 , bo swoje miała długie. Pokłóciłam się z jej przyjaciółką i efekt był taki że i straciłam klientkę. Po półtora roku wróciła z takimi zniszczonymi rzęsami jak na zdjęciu w załączniku. To fotka zaraz po zdjęciu rzęs innej stylistki. Nie mogła czekać na regenerację, bo uzależniona jest od rzęs i jak nie u mnie to pójdzie gdzie indziej.

:(Założyłam 2D na BU+

Właśnie wróciłam z 2 uzupełnienia i martwię się tym, że rzęsy nie wracają do normy. Rosną jej rzęsy takie jak moje włoski na palcach u dłoni :( Minęły 3 miesiące. Po innych moich ratowanych klientkach różnicę w regeneracji widzę już po 3 tygodniach bez odżywek.

Dzisiaj z nią porozmawiałam bo błagała o dłuższe. Zdała się na mnie i czeka na nazwę odżywki. Nie mam żadnej przetestowanej, ja sama stosowałam olejek rycynowy pomagał i owszem, ale do przedłużonych rzęs się nie nadaje.

Martwi mnie tez fakt że leci na 3 miesiące do Polski i że tam będzie przedłużała rzęsy aby taniej :(

Revitalash na pewno nie kupi, bo za drogi.
Poleciłam też FEG oraz Prolash.
Zapewne wybierze Prolash z Noble, pytanie czy będzie systematyczna.......:(

Przekonamy się za 3 miesiące.



I teraz jeszcze zastanawiam się czy jest możliwość zregenerowania się rzęs do stanu sprzed przedłużania, czy po odstawieniu odżywek stan jej rzęs będzie wracał do takiego jaki ja zastałam niecałe 3 miesiące temu ?

Happyhandy
14-07-2013, 19:46
Muszko, mam klientkę z identycznym problemem. Też trafiła do mnie rok temu z rzęsami klejonymi 1:3, 1:4 - żeby lepiej się trzymały :o
naturalne wychodziły jej jak z masełka, nawet przy delikatnym przeczesaniu. Po 2 mies stosowania Rapidlasha, rzęsy jej przestały wychodzić i delikatnie przyciemniały, stały się jakby ciut zdrowsze. Nadal były pierońsko mięciutkie (właśnie jak włoski na ręce) i przez to piekielnie trudne w separowaniu, ale był jakiś kroczek do przodu.
No ale co z tego, kiedy ona od razu poczuła się pewniej, odstawiła Rapid i po kolejnych 2 miesiącach wróciła do punktu wyjścia:/:
I choć tym razem rzęsy miała naprawdę starannie wyklejane, nie było mowy o żadnych sklejkach, to nawet najlżejsze rzęski o długości 9-10 mm są dla nich obciążeniem i powodują osłabianie:(
Najgorsze jest to, że ona ani myśli o ściągnięciu ich i wiem, że jeśli ja jej nie wykleję, pójdzie gdziekolwiek i sobie je znów poskleja.
Myślę,że nie mamy sposobu na takie kobitki. Muszą być piękne i już, a czy to im służy...

mucha
15-07-2013, 13:16
A właśnie Happy boję się mimo prawidłowej aplikacji tego obciążenia. Napisałam jej nazwy tych specyfików, rapida może kupić tutaj ale czy kupi? Przyjdzie taki dzień że jej chyba zacznę kępki do powieki kleić :/:

marchewkowy_las
15-07-2013, 20:30
mucha, myślę, że rzęski się zregenerują, przy okazji, pięknie wykleiłaś :kwiatek:
zazwyczaj moim klientkom od pseudostylistek rzęski się regenerują całkowicie w ciągu 2-3 miesięcy. dobrze działają też suplementy doustne na cerę, włosy i paznokcie :ok:

spytaj też, czy klientka nie jest w trakcie jakiegoś leczenia. ja mam jedną panią, która zaczęła przyjmować leki na tarczycę i traci owłosienie na całym ciele. jeżeli kiedyś jej kleiłam do 14-tek 0,15, to teraz 2:1 i 1:1 grubość 0,07mm 7- 13mm. widzę, że rzęski są nadal gęste i długie, ale bardzo cienkie i delikatne, kruche. teraz klientka ma brwi tylko do połowy, reszta zanikła i na razie nie odrasta, prawie zniknęły włosy na nogach i pod pachami (to akurat super), fryzurę ma teraz chłopięcą, żeby włoski mniej wypadały. zobaczymy, czy się to poprawi.

mucha
16-07-2013, 01:22
Marchewkowy las Suplementów przyjmować nie może bo karmi piersią. Sama wiem po sobie że gubiłam włosy podczas karmienia i to sporo. Na rzęsy wtedy uwagi nie zwracałam ;) Ona zaprzecza jakoby gubiła włosy, mówi że nic sie nie zmieniło, ale widzę po brwiach że coś jest nie tak. Nawet na zdjęciu widać że prawie ich nie ma. Coś na rzeczy jest.

...znając życie to będzie moja wina że wyłysiała...ach szlag by to.



:* dziękuję za pochwalę

bombelkowa
16-07-2013, 10:58
no to masz odpowiedź..
po porodzie lecą włosy i paznokcie.. to samo z cerą.. więc trzeba czasu .. :)

sylla
16-07-2013, 11:26
Potwierdzam wszystko przez karmienie piersią .Wiem bo sama własnie karmie i włosy lecą mi na potęgę! W końcu maluszek wysysa wszystko co najcenniejsze dla niego i dla nas niestety...

katii777
16-07-2013, 12:31
Podczas karmienia piersia można brać Vitapil, na wlosy i rzesy:)niezbyt tani ale działa nieźle

sylla
17-07-2013, 14:35
Właśnie sprawdziłam . Niestety ale:

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, ciąża i okres karmienia.

katii777
18-07-2013, 13:14
Na mojej ulotce jest tylko o nadwrażliwości, hmm, dziwne:( zresztą pytałam pediatrę, bo też karmie i powiedział że bezkarnie mogę brać Vitapil

sylla
18-07-2013, 14:03
Pewnie le ludzi tyle opinii. Ja sprawdzałam na ulotce w internecie. Zresztą ja już ponad rok karmię myślę , ze tego typu witaminy nie powinny mieć złego wpływu na ponad rocznego bąbla . A może się mylę ? Powracając do włosów i rzęs . Przydało by się faktycznie coś podratować ... :(

bombelkowa
18-07-2013, 15:37
dziewczyny, na 99% preparatów będzie tak napisane :)
nikt nie testuje takich rzeczy na kobietach w ciąży :)
jak lekarz pozwolił to śmiało ^_^

samaron
30-07-2013, 15:05
Ja stosowałam Rapidlash od końca marca do dokładnie 17 maja. Agulusia i choco, które kleiły mi rzęsy nazwały je rzęsami na sterydach, pełno małych kilkanaście długich i dodatkowy rząd. Widać było gołym okiem różnicę, tyle, że rosły sobie proste takie dzikie, hihi. Prosiły się o zalotkę. Prawdziwy efekt widać było dopiero po pomalowaniu tuszem.
Od tamtego czasu nie stosowałam i powiem Wam, że dopiero teraz zauważyłam, że zaczęły mi wypadać.

Natomiast przekazałam odżywkę koleżance, ona stosuje ją od 18 maja aż do dzisiaj. Ma teraz piękne, długie, podkręcone i czarne rzęsy. Obca osoba zaczepiła ją z pytaniem gdzie klei, bo ma tak naturalnie zrobione :o.
Zrobiłam fotki, ale na tyle nieumiejętnie, że nic na nich nie widać :(

Jestem ciekawa innych firm i z chęcią przetestuję ich działanie :)

Z witaminek polecam Revalid.

carmenita
01-08-2013, 15:41
Loreal, Goldwell, Matrix, MaxFactor, Stapiz Taniej do 45% (http://istyl.pl/menu/brwi_rzesy/odzywka/newvitabrow_odzywka_do_brwi_4ml_ekstremalny_wzrost .html) słyszał ktoś o tym? Szata graficzna podobna do Revitalash.

mucha
02-08-2013, 18:57
Moje rzęsy to słabizny. Kiedyś liczyłam wykałaczką i wyszło mi 100 sz na oku. Kupiłam RapidLash i zobaczymy.

śmieszna
06-08-2013, 15:36
mucha liczyłaś wykałaczką???:D jesteś mistrzynią! :)

sylla
07-08-2013, 14:06
Rety. Ja bym chyba nie dała rady policzyć sobie rzęs wykałaczką . Oczy by mi ześwidrowały. Gratuluje wytrzymałości i cierpliwości w liczeniu.

mucha
08-08-2013, 20:53
No pewnie jak macie z 200 rzęs na oku albo i więcej to nie da rady, te moje wyrostki ... bez problemu :D

Selenna
08-08-2013, 22:55
Kochane tylko L'biotica z activlash po 3 tyg.rzęsy są gęste i długie.polecam od serca ;)

sylla
08-08-2013, 23:19
Ja miałam to L'biotica. Moje rzęski oczywiście lśniły i jakby takie 'żywsze' były ale się nie zagęściły niestety ani nie urosły. Może to różnie działa na różne osoby?

nadiuszka
09-08-2013, 12:25
po 2 miesiącach już mogę powiedzieć o działaniu odżywki ProLash z Noble. Cena - bomba.
Działanie:
klientka lat 63. Rzęsy gęste ale przy uzupełnieniu jak się niektórych dotknęło to wychodziły z cebulkami. Po 2 miesiącach stosowania przy uzupełnieniu rzęsy nie wychodzą tak licznie.
klientka lat 30. niby wszystko ok, ale jakoś raz lepiej raz gorzej się trzymały te rzęski i po jakimś czasie zmarniały bo żeśmy je co rusz obciążały jakimiś udziwnieniami. Po miesiącu stosowania fajnie się zagęściły. zobaczymy co dalej.
testuję też na swoich ale ciągle noszę rzęsy i że nie robię ich sobie sama to nie wiem w jakim tam stanie są ;(

agnieszka-nails
02-09-2013, 23:16
Słyszałyście może o odżywkach NeWitaLash? przyszedl do mnie facet i oferuje abym wstawila u siebie gablote z tymi wlasnie odzywkami i proponowala klientkom. Za kazda sprzedana dostaje swoja "dolę". Slyszalyscie moze o tym produkcie? Nie chce wciskac klientkom produktu o ktorym nie mam pojecia. Kto może niech się wypowie :)

nadiuszka
03-09-2013, 07:27
to może powinien Ci dać jedna do przetestowania zanim będziesz ją sprzedawać ;)

ninal
23-09-2013, 16:35
Mnie sie nawet podobało na początku, ale jak już odstawiłam to nagle zaczeły mi wypadać. Wiec troszkę za drogi interes też zeby też teraz znowu kupowac i zaczynac od nowa. Musze znalezc dla moich rzęs jakies nowe rozwiązanie.

śmieszna
23-09-2013, 16:47
agnieszka - nails - u mnie też był taki Pan :) zostawił artykuły promocyjne więc będę studiować skład, ale niedługo będą targi kosmetyczne w Warszawie więc będzie można podpytać bardziej szczegółowo. Niestety nie spotkałam f-my, która dawałaby próbki (domyślam się, że trudno takowe wyprodukować) odżywek przed zakupem..

samaron
06-11-2013, 20:03
Jak już mówiłam mistrzem aparatu to ja nie jestem, ale pokażę co mam :)

przed
73503

po Rapidlashu
73504

Joannah
12-02-2014, 22:46
Nikt jeszcze nie pisal o Charm Lash , ktos sprawdzil jak bardzo jest efektywna ta odzywka, z tego co mi wiadomo polska.

Kupilam ja co prawda bratowej 2 miesiace temu, ale jestesmy dopiero po 2 tygodniach testow i ciezko jest nam cos powiedziec.

moncia2209
12-02-2014, 23:26
charm lash jest bardzo skuteczna, ale tez droga niestety :/ my sprzedajemy ją w gabicenie, zaczela uzywac pracownica aby zobaczyc efekt, i jest swietny

galbi
19-04-2014, 22:02
Szukam odżywki dla mojej klientki ma krótkie i bardzo jasne rzesy chciałaby je wzmocnić, a jednocześnie nie rezygnować z przedłużania rzes, prolash nie widze w noble, czy jakaś inna możecie mi polecić? :)

maksik
20-04-2014, 23:46
Galbi,
widziałam efekty po Revitalash( można go stosować również na rzęsy przedłużane), z pewnością nie jest przereklamowany, rzęsy są pobudzone do szybszego wzrostu i mam wrażenie, że rosną mocniejsze. Mam 3 klientki, które przedłużają u mnie rzęski i jednocześnie stosują tę odżywkę. Widać różnicę i efekt. Natomiast jedną z moich klientek uczulił, ale ta Pani ma mega wrażliwe oczy :( Reasumując, nie najtańszy środek ale skuteczny i spełnia swoją rolę :)

kiwaczek2
22-04-2014, 13:21
a ja sobie zamówiłam prolash bo cena przystępna i chyba dziewczyny tu pisały że działa. a że wyrywam rzęsy jak szalona to jest co regenerować.

galbi
22-04-2014, 16:44
a kiedy zamawialas? widzisz jakies zmiany? ja nie znalazlam prolash w na stronie noble,a wlasnie bylam ta najbardziej zainteresowana :(

kiwaczek2
22-04-2014, 17:19
dziś zamówilam :D

expert89
22-04-2014, 23:43
Xlash jest super odzywka. Moge polecic co prawda 6ml kosztuje 300 ale jest efekt :-D napewno gdzies taniej mozna znalezc

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Bożena P
23-04-2014, 11:34
Zdecydowanie mogę polecić produkty marki RevitaLash. Osoby zainteresowane kupnem produktów zapraszam do studia EFEKT w Bielsku-Białej :)

colinne
21-02-2015, 21:31
Ja też korzystałam z tej odżywki, efekt był naprawde imponujący

nosleep
24-02-2015, 21:53
hmm ja ze swoimi rzęsami problem mam od zawsze, gdyby nie kilogram tuszy to by nie było widać, że mam rzęsy :D :D
Stosowałam już wiele odżywek i innych specyfików i NIC :/
ostatnio postanowiłam TEN OSTATNI raz kupić odżywkę www.miralash.com.pl no i już stosuję ją 3 tygodnie i w końcu zauważam efekty... pomalutku, ale moje rzęsy stały się gęstsze :D Wyczytałam gdzieś na forum, że po 2-3 miesiącach ich "objętość" staje się o 50% większa :) mam nadzieję, że i z moimi tak będzie :)

Martin Adam
04-05-2015, 10:08
Latisse is FDA approved product. It is good eyelash enhancer containing Bimatoprost as an core element...

kachorratoja
02-09-2015, 11:21
Moje drogie ja używam od kilku tygodni serum do rzęs LashVolution -> LashVolution odżywka do rzęs (http://lashvolution.pl/) kupioną w aptece, ze względu na sprawdzone składniki i przeżylam szok. Nie muszę już latać co 3 tygodnie na przedluzanie rzes w salonie kosmetycznym. Polecam z całego serducha,efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania!

banka mydlana
29-02-2016, 13:27
Lashvolution jest już na rynku bardzo długo, a ja dopiero niedawno dowiedziałam się o istnieniu tego serum. Kiedy przychodze do kosmetyczki na henne i regulacje, to rozmawiamy o wszystkim i o niczym, jednak kiedy zapytałam o polecenie dobrej odżywki do rzęs, ta odpowiedziała Revitalash. Kiedy zobaczyłam cenę tego cuda stwierdziłam, że nie dam tyle za nic w świecie. Lashvolution kosztuje 60zł, a revitalash 400zł :/: Zawsze można prześledzić ich składy i porównać oraz poczytać opinie (http://medtutor.pl/forum/lashvolution) na temat ww odżywek.

binka
01-02-2018, 20:26
dla mnie ta ozywka Long 4 lashes jest dobra, mnie tam po niej ładnie sie rzęsy odżywiły, sa znacznie gestsze https://eapteka.pl/long-4-lashes-serum-przyspieszajace-wzrost-rzes-3ml-100000017

Glosikx00
15-03-2018, 15:42
Wystarczy tylko wpisać w szukajkę:)