PDA

Zobacz pełną wersję : Michael Jackson nie żyje...



szpila59
26-06-2009, 09:13
http://www.kozaczek.pl/img_users/1203695707.jpg
Król Popu zmarł w wieku 50 lat

Michael Jackson nie żyje. Tę szokującą informację potwierdziły między innymi Associated Press oraz Los Angeles Times. Informacje przytacza też telewizja CNN. Piosenkarza, u którego nastąpiło zatrzymanie akcji serca i oddechu przewieziono do kliniki UCLA Medical Center. Próbowano go reanimować jeszcze przed przewiezieniem do szpitala. Według portalu TZM reanimacja nie powiodła się. Michael Jackson miał 50 lat.
Michael Jackson był legendą muzyki rockowej, nazywany "królem popu" i uważany jednego z najwybitniejszych piosenkarzy i showmanów w historii tego nurtu, którego kariera zdawała się zmierzać ku schyłkowi w ostatnich latach po serii skandali.

Jackson stracił przytomność i upadł w swoim domu około godz. 21.30 czasu polskiego. Kiedy przybyło pogotowie, nie oddychał i wykazywał objawy ataku serca.

W szpitalu Uniwersytetu Kalifornijskiego (UCLA Medical Center) nie zdołano go wybudzić ze śpiączki. Zgon stwierdzono około 15 minut po północy czasu polskiego.

W pierwszych godzinach po śmierci Jacksona nie podano, jakie mogły być przyczyny nagłej choroby. Śmierć "króla popu" wywołała szok w USA. Setki fanów zgromadziły się pod szpitalem na wiadomość o chorobie idola. W Nowym Jorku Times Square zapełnił się ludźmi, którzy przekazywali znajomym przez telefony komórkowe informację o jego zgonie, która ukazała się na wielkim zawieszonym tam ekranie telewizyjnym.

Michael urodził się w 1958r. , zmarł w 2009r.

Ameryka opłakuje jego śmierć...

Żródło : Wirtualna Polska - www.wp.pl (http://www.wp.pl)

mala
26-06-2009, 09:16
o kurcze
w sumie nie przepadalam za jego muzyka ale szkoda

szpila59
26-06-2009, 09:27
A ja właśnie Go całkiem lubilam.... :(

ivonna70
26-06-2009, 09:32
Nie była fanatyczką jeśli chodzi o niego jako o postać, ale muzykę miał świetną. Dzisiaj rano czytałam na onecie i jestem w szoku. Na lipiec zaplanowana była trasa koncertowa, a wszystkie bilety sprzedane. To przykre, że odchodzą wielcy ludzie, ale niestety jego życie nie należało do sielankowych. Zapracował sobie na przedwczesną śmierć.:(:(:(

Jade
26-06-2009, 09:36
Ja lubialam jego piosenki,byl naprawde utalentowanym i swietnym muzykiem,potrafil zrobic swietny teledysk,swietne szol na koncertach!!Wielka strata no ale niestety tak jest w zyciu:(:(

natalia268
26-06-2009, 09:44
był zdolny to trzeba przyznac.. ale co zrobił ze soba i swoim zyciem to maskara ! to mnie zniechęciło ;/

madzialena
26-06-2009, 09:45
styl życia gwiazd robi swoje.. lubiłam jego piosenki ale jego samego nie szczególnie..

szpila59
26-06-2009, 09:52
on umarł 15 min. po północy, a ja do łóżka położyłam się o wpół do 1... :(
Kiedy On umierał ja sobie TV oglądałam...

Jade
26-06-2009, 09:57
A mnie nie zniechecilo,jak bym tak patrzala na wszystkie szalenstwa gwiadz i na to co robia,ze soba to bym wogle nic nie sluchala.Ja cenie takich ludzi za muzyke za to co wniesli do muzyki a nie za to ze nos sobie zrobil,czy sie wybielil itd.Tak samo jak uwielbiam muzyke Frediego Mercure,byl gejem i co maiala bym go zlinczowac za to?

zizia
26-06-2009, 10:05
on umarł 15 min. po północy, a ja do łóżka położyłam się o wpół do 1... :(
Kiedy On umierał ja sobie TV oglądałam...
szpila nie przejmuj się tym tak. sam do tego doprowadził.muzykę miał fajną. a jako człoiek jedno wielkie dno. nie jestem rasistką ale niestety jego wybielanie skóry doprowadziło do tego. i możecie się obrazić ale nie lubiłam go

ivonna70
26-06-2009, 10:13
szpila nie przejmuj się tym tak. sam do tego doprowadził.muzykę miał fajną. a jako człoiek jedno wielkie dno. nie jestem rasistką ale niestety jego wybielanie skóry doprowadziło do tego. i możecie się obrazić ale nie lubiłam go
On się nie wybielał. To bardzo ciężka choroba - bielactwo i nie ma na to lekarstwa. Musiał stosować specjalne preparaty wyrównujące koloryt skóry i rzadko chodził w ubraniach odkrywających ciało.

kasiasssss
26-06-2009, 10:34
ale jak zyl!!!!

madzialena
26-06-2009, 10:37
ja nikogo nie osądzam ale nie podobało mi się to co robił.. i nie chodzi o wybielanie itp.. ale o te wszystkie afery z dziećmi..

ivonna70
26-06-2009, 10:42
Miał wiele złych uczynków na swoim koncie, ale nie jestem do końca przekonana czy molestował dzieci. Zresztą teraz to i tak już mało istotne. Podobno o zmarłych nie powinno się źle mówić. Niech spoczywa w spokoju.

Jade
26-06-2009, 10:44
A ja watpie w to bielactwo,bo przecierz chyba bielactwo to jest punktowe a nie na calosci ciala?Zreszta niewiem bo lekarzem nie jestem.

kasiasssss
26-06-2009, 10:46
no wlasnie,jego zycie budzi wiele kontrowersji,takze niech wkoncu spoczywa w pokoju,koniec wielkiego jacksona

ivonna70
26-06-2009, 10:46
Bielactwo może być punktowe, a może zaatakować całe ciało, lub co gorsze organy wewnętrzne co prowadzi do uszkodzeń nerwów i zaburzenia funkcjonowania. Najgorsze jak atakuje mózg, bo to już jest śmierć.

kasiasssss
26-06-2009, 10:49
on mial mozg zaatakowany juz dawno

Jade
26-06-2009, 10:54
A tego to niewiedzialam ,to moze i mial.

dzidzia
26-06-2009, 10:54
kurde ja na nk zobaczylam u znajomych zdjecia z jacksonem i nie wiedzialam o co chodzi .... dopiero wlazlam na wp i patrze... az mnie zatkalo!! tez za nim osobiscie nie przepadalam ale muzyke mial swietna...

natalia268
26-06-2009, 11:11
hmm... ja słyszałam ze jednak wybielił sie, jeszcze te wszystkie operacje :/: Większosc gwiazd z nad miaru pieniedzy upada na głowe.


a Jackson faktycznie miał talent i w ogóle nie mowie ze nie...

Gagacia88
26-06-2009, 11:38
aż się zatrzęsłam jak to przeczytałam...
Fanka nie byłam, ale przeboje typu "Heal the World", " We are the World" czy "Give it to me" ( ze Slash'em ) to nieśmiertelne hity..
pamiętam jak w zerówce kumpel śpiewał jego piosenki, ubrany w koszule swojej mamy, a ja z koleżanką robiłam tło taneczne..eh.
niech spoczywa w spokoju.

Pati88
26-06-2009, 11:41
tu sie nie zgodze! Michael nie cierpial na bielactwo skory, urodzil sie murzynem ale znienawidzil swoj kolor skory poniewaz jego ojciec byl murzynem i molestowal go seksualnie jak byl maly dlatego zaczal robic sobie operacje wybielajace. z punktu widzenia medycznego jedno sie gryzie z drugim jak moglby cierpiec na bielactwo skoro urodzil sie czarny, czlowiek z bielactwem sie rodzi jta choroba jest spowodowana mala iloscia lub brakiem melaniny.wiec tu fakt ze mial bielactwo jest nieprawda.

mala
26-06-2009, 12:00
u nas wlasnie tez trabia o tym w tv
dzis tez mowili ze sobie wybielil skore.takze raczej chory niebyl

---------- Dodano o godzinie 12:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:58 ----------

Jacko wziął zbyt dużą dawkę lekarstw?

26.06.2009 http://static.koktajl24.pl/img/gallery/646x375/92npk9heqkm9e9.jpg
fot. Kevin Mazur/WireImage.com/Flash Press Media
Silne leki przeciwbólowe najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci króla pop.
Znane są już najbardziej prawdopodobne przyczyny śmierci Michaela Jacksona (http://www.koktajl24.pl/tag/michael%2Bjackson). Wprawdzie sekcja zwłok przeprowadzona będzie dopiero dzisiaj, ale prawnik i rzecznik prasowy rodziny Jacksonów przyznał, że piosenkarz-legenda najprawdopodobniej przedawkował lekarstwa.

Król pop zażył mocny środek przeciwbólowy o nazwie Demerol, który jest syntetycznym opioidem, czyli środkiem narkotycznym o działaniu przeciwbólowym. Działanie i efekty uboczne tego środka są podobne do tych, jakie wywołuje morfina.
Dawka, którą zaaplikował sobie Jackson była zbyt duża.


EP

natalia268
26-06-2009, 12:05
eh no przykro...




moim zdaniem przed wybieleniem był słodki :love:

mala
26-06-2009, 12:08
ZWRACAM CHONOR TU TEZ PISZA ZE MIAL BIELACTWO
We wczesnych latach 90. lekarze dermatolodzy stwierdzili, że piosenkarz cierpi na rzadką chorobę skóry zwaną bielactwem. Objawiała się ona utratą pigmentu i dużymi białymi plamami na skórze. Prasa brukowa podsycała plotki, że gwiazdor poddaje się ryzykownym zabiegom wybielania skóry. Jackson zaprzeczał tym doniesieniom. Nie chciał się też przyznać do kolejnych operacji plastycznych, w tym zmiany kształtu nosa.

natalia268
26-06-2009, 12:34
ja mysle ze jaka jest prawda tego sie nie dowiemy...

ivonna70
26-06-2009, 12:37
tu sie nie zgodze! Michael nie cierpial na bielactwo skory, urodzil sie murzynem ale znienawidzil swoj kolor skory poniewaz jego ojciec byl murzynem i molestowal go seksualnie jak byl maly dlatego zaczal robic sobie operacje wybielajace. z punktu widzenia medycznego jedno sie gryzie z drugim jak moglby cierpiec na bielactwo skoro urodzil sie czarny, czlowiek z bielactwem sie rodzi jta choroba jest spowodowana mala iloscia lub brakiem melaniny.wiec tu fakt ze mial bielactwo jest nieprawda.
Podkreślę jeszcze raz, że nie byłam jakimś fanatykiem jeśli o niego chodzi, ale nie zgodzę się z Tobą. Istnieje kilka form bielactwa min. bielactwo nabyte, i on je miał. Nie ma czegoś takiego jak wybielające operacje. Ludzie szukają sensacji, bo nie rozumieją, że ktoś kto ma tyle kasy może być chory.
Zamieszczam link do strony, gdzie zainteresowane osoby mogą zobaczyć filmik o jego przypadku. Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

zizia
26-06-2009, 12:39
za taką kasę jak on miał można sobie wszystko kupić. nawet to że cichły sprawy molestowania. płacił ogromna kasę za to. jak było na prawde to nikt nie wie.a święty też nie był.:) a to znalazłam na jednej z jego biografi. Kolejne zmiany wyglądu były związane z wykonywanymi operacjami plastycznymi. Widocznie zmienił sie nos, podbródek, usta i czoło piosenkarza. Pomimo to Jackson w swojej autobigrafi przyznałsię jedynie do dwóch operacji nosa oraz podbródka, napisał rówież, że inne zauważalne zmiany w jego wizerunku w tym zmiana koloru skóry związane są z okresem dojrzewania oraz stosowaną przez niego dietą.

mala
26-06-2009, 12:55
kiedys ogladalam w tv program o siostrze michaela i ta prostowala wszystkie plotki tzn
kiedys ona mowila ze on molestowal dziecii tp
a co sie okazalo ze to jej maz jej kazal tak mowic.a ona pod jego presja takmowila
niby on tego nierobil

nieszkam78
26-06-2009, 14:05
nie wim co napisać......
byłam na jego dwóch koncertach - niezapomniane przeżycie ..:(

aga
26-06-2009, 15:51
szkoda... :(

Pati88
26-06-2009, 21:07
Podkreślę jeszcze raz, że nie byłam jakimś fanatykiem jeśli o niego chodzi, ale nie zgodzę się z Tobą. Istnieje kilka form bielactwa min. bielactwo nabyte, i on je miał. Nie ma czegoś takiego jak wybielające operacje. Ludzie szukają sensacji, bo nie rozumieją, że ktoś kto ma tyle kasy może być chory.
Zamieszczam link do strony, gdzie zainteresowane osoby mogą zobaczyć filmik o jego przypadku. YouTube - Michael Jackson i bielactwo nabyte - "Black or white" (http://www.youtube.com/watch?v=nkzaVKAGJ50)

wiesz co tak biorac na logike to coraz bardziej przekonuje sie o tym ze Michael mial bielactwo, widocznie to co za mlodu wyczytalam w gazetach bylo totalna bzdura teraz mi sie wszystko uklada zaslanial swoje cialo ze wzgledu na wrazliwosc na promienie sloneczne,obejzalam filmik i rzeczywiscie.lubilam jego piosenki ale jego jako osobe nie bardzo.teraz wysluchalam w radiu ze przedawkowal leki przeciwbolowe ktore przypisal mu lekarz policja go szuka a slad po nim zaginal byc moze ktos maczal palce w tym jednak teraz bedzie wiele wersji na temat jego smierci i tak naprawde to On zabral ja do grobu.

ivonna70
26-06-2009, 21:26
Też czytałam o tym lekarzu. Jednak wydaje mi się, że niestety Michael sam zapracował sobie na ten koniec. Ciągłe stresy, duże dawki leków przeciwbólowych, operacje plastyczne... To musi się się odbić na zdrowiu.

mala
26-06-2009, 21:48
u na przed chwila skonczyl sie program na temat jego smierci
i tez wlasnie mowili ze lekaz sie ulotnil

zizia
26-06-2009, 22:18
wiecie co mi się wydaje że teraz szukają kozła ofiarnego żeby wrazie czego zatuszować samobójstwo.wcześniej nie było mowy o lekarzu. nagle ni z tąd wyskoczyli z tym lekarzem. zabrał tajemnice ze sobą.:/:

mala
26-06-2009, 22:19
tez moze byc
zawsze ktos rzuci plotke i pote m przy 10 osobie wychodzi cos innego

Ewelinaaa
26-06-2009, 22:34
szkoda ale moim zdaniem sam sobie zapracował na taki los, musiał się liczyć ze skutkami tych wszystkich ingerencji we własne ciało, niestety wszystko kiedyś się upomni. Jedno po nim na pewno pozostanie Jego muzyka.

czarnulka81
26-06-2009, 23:37
mi się wydaje że mimo tego że był taki sławny i miał co chciał tak na prawdę był bardzo nieszczęśliwy i popełnił samobójstwo :( szkoda że tak się stało :(

myszkulka
27-06-2009, 00:56
uwielbiam jego muzyke!

szok przezylam, jak zobaczylam dzis informacje na wp... ale on i tak chyba dla mnie zawsze zywy pozostanie...

Pati88
27-06-2009, 09:01
Też czytałam o tym lekarzu. Jednak wydaje mi się, że niestety Michael sam zapracował sobie na ten koniec. Ciągłe stresy, duże dawki leków przeciwbólowych, operacje plastyczne... To musi się się odbić na zdrowiu.

ja tak samo mysle ze sam sobie na to zapracowal.

natalia268
27-06-2009, 10:06
tez tak myśle...

nieszkam78
27-06-2009, 14:02
tu sie nie zgodze! Michael nie cierpial na bielactwo skory, urodzil sie murzynem ale znienawidzil swoj kolor skory poniewaz jego ojciec byl murzynem i molestowal go seksualnie jak byl maly dlatego zaczal robic sobie operacje wybielajace. z punktu widzenia medycznego jedno sie gryzie z drugim jak moglby cierpiec na bielactwo skoro urodzil sie czarny, czlowiek z bielactwem sie rodzi jta choroba jest spowodowana mala iloscia lub brakiem melaniny.wiec tu fakt ze mial bielactwo jest nieprawda.


A co Ty Kochana możesz o tym wiedzieć?? Powiedz kto udowodnił, że wybielenie sobie skóry, albo zmienienie rasy jest w ogóle możliwe?
Może jesteś expertem?
Chociaż po śmierci dajcie mu spokój....

ivonna70
27-06-2009, 14:11
A co Ty Kochana możesz o tym wiedzieć?? Powiedz kto udowodnił, że wybielenie sobie skóry, albo zmienienie rasy jest w ogóle możliwe?
Może jesteś expertem?
Chociaż po śmierci dajcie mu spokój....
Słońce nie denerwuj się, bo Pati już napisała pod moją wypowiedzią, że przyznaje, że jednak cierpiał na tą chorobę. Niestety ludzie, którzy źle się o nim wypowiadają byli, są i będą. Artystą był wybitnym, ale też człowiekiem, który miał słabości i przez to doprowadził swój organizm do skrajnego wyczerpania. A spokoju nie dadzą mu nawet po śmierci, bo właśnie wyczytałam, że problemy teraz będą ze spadkiem, bo nie wiadomo czy spisał testament, a prawników miał bałaganiarzy.

seqoya
27-06-2009, 15:13
no wlasnie,jego zycie budzi wiele kontrowersji,takze niech wkoncu spoczywa w pokoju,koniec wielkiego jacksona


to nie koniec a wielki poczatek, sprzedaż już wzrosła i na naowo zaczyna zarabiać miliony. Pewnie po śmierci zarobi więcej niż za życia.

Nie mnie go oceniać i bardzo podoba mi się co napisała Tonja, nie można kogoś nie lubić i oceniać nie znając go, media czesto przerysowywują wszysko żerują na wszyskich gwazdach w pogoni za pieniadzem. Lubie jego muszykę i wieli szacunek, bo talent miał ogromny (mało powiedziane)
Na zawsze pozostanie i nigdy nie "umrze"

Gość
27-06-2009, 15:20
to nie koniec a wielki poczatek, sprzedaż już wzrosła i na naowo zaczyna zarabiać miliony. Pewnie po śmierci zarobi więcej niż za życia.
własnie o tym samym pomysłałam:)

Pati88
27-06-2009, 15:29
A co Ty Kochana możesz o tym wiedzieć?? Powiedz kto udowodnił, że wybielenie sobie skóry, albo zmienienie rasy jest w ogóle możliwe?
Może jesteś expertem?
Chociaż po śmierci dajcie mu spokój....

proszę przeczytać moj kolejny post, i nie rzucac sie na mnie.

nieszkam78
27-06-2009, 15:46
proszę przeczytać moj kolejny post, i nie rzucac sie na mnie.

Wybacz - nie rzucam się ....:/: i fakt po przeczytaniu Twojego pierwszego posta już dalej nie chciało mi się czytać....
Kiedyś byłam jego fanką - byłam na dwóch koncertach... mam sentyment do tego człowieka i chyba nikt nie lubi jak inni oszczerczo się wypowiadają ( lub cytują wypowiedzi ) o kimś kogo lubimy lub szanujemy.
Po prostu uważam, że to nie czas i miejsce na takie rozważania....
Zmarłym należy się szacunek - nie ważne kim byli i jakie krążą o nich plotki.
Nie chciałam jednak nikogo urazić - ostrzej odczytałaś mojego posta niż ja chciałam go wyrazić - to nie nerwy tylko taka reakcja... smutna:(

Pati88
27-06-2009, 15:58
troszke za ostro to odebralam rzeczywiscie...ja bym sie zdenerwowala jakby ktos na moja ulubiona gwiazde najezdzal i wypisywal jakies bzdury dlatego wglebilam sie w jego problem i sprostowalam moj tak naprawde bezpodstawnie oskarzajacy post.

nieszkam78
27-06-2009, 16:10
troszke za ostro to odebralam rzeczywiscie...ja bym sie zdenerwowala jakby ktos na moja ulubiona gwiazde najezdzal i wypisywal jakies bzdury dlatego wglebilam sie w jego problem i sprostowalam moj tak naprawde bezpodstawnie oskarzajacy post.


:przytul:

mala
27-06-2009, 16:19
niestety wieszkosc ludzi myslalo tak jak i ja ze on sie wybielil to znaczy skore
ivonka nas sprostowala z czego sieciesze bo zmienilam troch eonim zdanie

seqoya
27-06-2009, 17:13
niestety wieszkosc ludzi myslalo tak jak i ja ze on sie wybielil to znaczy skore
ivonka nas sprostowala z czego sieciesze bo zmienilam troch eonim zdanie


nawet jeśli by to zrobił to co z tego :)
jedni sie wybielają inni nadmiernie opalają, kolejni robią tatuaże itd...
co nie znaczy że te osoby są gorsze od nas, bo robia sobie coś czego my bysmy sobie nie zrobiły.
Jesli ktoś robi sobie operacje na własne życzenie, to najwidoczniej ma taka potrzebę :) a jeśli dzięi temu lepiej się poczuje, to czemu nie...

zizia
27-06-2009, 18:09
dziewczyny chociaż wy już dajcie spokój. bo ciągle o nim trąbią w telewizji i w radiu. każdy ma soje problemy. a on ich miał mnóstwo. więc dajcie spokój. nie będziemy się przecież rozczulać nad każda zmarłą gwiazdą.mamy chyba lebsze żeczy na forum:skacze:

mala
27-06-2009, 19:06
pewnie ze mamy
ale my polacy juz tacy jestesmy

szpila59
27-06-2009, 19:19
pewnie ze mamy
ale my polacy juz tacy jestesmy
i tu się z Tobą zgodzę :D

zizia
27-06-2009, 19:46
wiem:skacze: mamy miękie serca ale jak trzeba to twarde du........ki:skacze::yess::yess::yess::yess::yess:

mala
29-06-2009, 16:02
niestety polacy lubia plotkowac takze dlugo pewnoie bedzie sie plotkowalo ojego smierci
najprawopodobniej przedawkowal leki
szukaja jegolekaza bo o n go ostatni przy zyciu widzial

szpila59
29-06-2009, 18:46
Znamy wyniki sekcji zwłok Michaela Jacksona - Wiadomości - WP.PL (http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Znamy-wyniki-sekcji-zwlok-Michaela-Jacksona,wid,11265967,wiadomosc.html)

ivonna70
29-06-2009, 21:16
Szpila to poczytaj sobie to Raport z sekcji zwłok Michaela Jacksona został sfałszowany- Onet.pl - Wiadomości -29.06.2009 (http://wiadomosci.onet.pl/1999413,12,item.html)
Co niektórym się nudzi i wymyślają brednie.

szpila59
29-06-2009, 21:19
właśnie teraz też zobaczyłam

---------- Dodano o godzinie 21:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:19 ----------

Zapis nagrania z wezwania karetki do Jacksona - Wiadomości - WP.PL (http://wiadomosci.wp.pl/kat,111474,title,Zapis-nagrania-z-wezwania-karetki-do-Jacksona,wid,11261938,wiadomosc.html)

moniczka690
29-06-2009, 21:25
ciekawe co to za mężczyzna tam był

mala
29-06-2009, 23:12
WPADKI POD CZAS ŚMIERCI !

Coś mi się to nie podoba gdyz Michael został wieziony Czerwoną karetką z dwoma oknami z tyłu a pod szpitalem go wysadzili z złółtej karetki z jednym oknem i na innych noszach ...
Jeszcze co mi nie pasuje to to ze jak odrazu jak zemdlał Ktoś powiesił Wieniec ? nie za szybko ?
a i gdy wsadzali go z samolotu do samochodu wygląda jak niemowlak jest wielkosci połowy faceta co go wsadza !
coś mi się wydaje że po raz Drugi upozorował swoją śmierć a miał do tego powody bo grozono mu o pedofilsto i policja chciała żeby został świadkiem koronnym lecz on się nie zgodził a na jego stronie www Piszę że zaczyna życie od nowa : Nowe nazwisko imię , zmiana fryzury ... pod Koniec swojej niby śmierci zaczoł się zmieniac w wrak ubierał się jak dziewczyna nosił maski a wszystko to żeby go nie rozpoznano !!! Będzie wielki Powrót !!! ;)
I policja Maczała w tym Palce ! bo kto by mu zrobił zdjęcie jak leży w karetce i wystawił w neta ? po co jak tam on umierał a ktos se latał z aparatem i robił zdj .
Odpowiedz (http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,oid,7349091,sort,1,title,Zapis-nagrania-z-wezwania-karetki-do-Jacksona,wid,11261938,dodaj_opinie.html)
CZYTALYSCIE TO

---------- Dodano o godzinie 23:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:21 ----------

ale rzeczywiscie zobaczcie
on spod domu wyjechalw czerwonej karetce a przy helikoptrzerze wynosili go z bialej

Jade
30-06-2009, 00:22
Jestem w szoku ale to faktycznie moze byc prawda,zobaczcie jakie teraz sa i beda zyski ze sprzedazy jego plyt.No ale niestety tego nie wiemy mozna tylko gdybac i czekac co z tego wyjdzie.Ale gdyby to byla prawda to bardzo mi zal jego dzieci,bo znalazy sie w samym srodku tego zamieszania.Bardzo lubie jego muzyke i tego nic nie zmieni.A reszta.......



Tylko z drugiej strony telewizja dla wiekszego szumu tez mogla wszystko sfabrykowac...

zizia
30-06-2009, 14:46
nie będzie wielkiego powrotu. on po niby śmierci zarobił więcej niż za życia. to jest wszystko wielki blef. siedzi se teraz gdzieś pod palmami i się śmieje. a czy wyście słuchały tego dokładnie tego nagrania z wezwania karetki. ciekawe czy któraś z waz zauważyła ze osoba która wzywa karetkę jest prowadzona przez kobietę. kobieta podpowiada co ma mówić. i to już jest śmierdząca sprawa. och gdybym ja tam była. to już by było dawno po zagadce.:skacze::skacze::skacze:

Kamis
30-06-2009, 15:11
ziziz ty nasz szerloku :P :lol:

zizia
30-06-2009, 17:09
no właśnie się zastanawiam nad zmianą zawodu. na detektywa.bo jak nie wytropię czegoś to po prostu jestem chora:skacze::skacze::skacze: no jak nie dalej wczoraj:skacze::skacze::skacze:

mala
30-06-2009, 20:56
kurde ciekawe
bo naprawde jak dotad niepokaza,i jego ciala ani nic

Chanti25
30-06-2009, 21:17
czekajcie zaraz zizi5555 nam wszystko rozpracuje :D będziemy wiedzieć wszystko :]

dzidzia
30-06-2009, 21:19
no właśnie po co sie głowic samemu jak Zizi może pomyslec i na pewno coś ciekawego wyniucha :P

zizia
30-06-2009, 22:52
ha ha ha. ale kurde nie daje mi to spokoju.:skacze::skacze::skacze: kurcze muszę poszperać po necie bo to jest bardzo inspirujące:skacze::skacze::skacze: za dużo oglądam csi.już mi chłop embargo na mój serial założył;(;(;(;(

---------- Dodano o godzinie 22:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:51 ----------


kurde ciekawe
bo naprawde jak dotad niepokaza,i jego ciala ani nic
i wątpie żeby pokazali.

mala
30-06-2009, 23:09
w piatek ma byc jego pogrzeb

zizia
30-06-2009, 23:50
no to teraz was szokuje, obejżyjcie dokładnie zastanówcie się co tam jest nie tak Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

---------- Dodano o godzinie 23:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:44 ----------

jestem ciekawa kto to znajdzie:skacze::skacze::skacze:

---------- Dodano o godzinie 23:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:45 ----------


no właśnie po co sie głowic samemu jak Zizi może pomyslec i na pewno coś ciekawego wyniucha :P
no i wyniuchała.:skacze::skacze::skacze:

mala
01-07-2009, 08:05
ja to wlasnie tez widzialam
nie wiem ale czy nie to ze jesli on by tam umieral to jechaliby szybciej i conajmniej na sygnale
a onb wycofywal jakby naprzejazdzke jechal?

zizia
01-07-2009, 09:41
też
ale po 1 wieniec wisi. po 2wszyscy są za spokojni a po 3 są dwie karetki :skacze: po odjechaniu pierwszej widać na 1,45 drugą karetke:skacze::skacze:

---------- Dodano o godzinie 09:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:39 ----------

no i po co straż pożarna skoro się nie paliło.:skacze::skacze::skacze: a i jeszcze jedno. ciekawe że od razu tv tam było. no i kto zamyka bramę kiedy na terenie posesji jest pogotowie.a co jeszcze jest ciekawe on parę miesięcy temu wstąpił do sekty. i sam o tym mówił. a parę miesięcy temu w stanach w jego rezydencji odbył się konkurs na najlepszego sobowtóra. ciekawe po co. o tym się głośno nie mówi. no i nagle miał być jeden pogrzeb a będą dwa. dorze mu sekta śmierć sfingowała. ale nie do końca.

mala
01-07-2009, 11:34
nio takw szyscy sa spokojni jakby nigdy nic
a jka ktos umiera to szalenstwo jest

zizia
01-07-2009, 11:41
nio takw szyscy sa spokojni jakby nigdy nic
a jka ktos umiera to szalenstwo jest
mała zgadzam się z tobą. każdy w takiej sytuacji myśli o ratowaniu tej osoby. a nie zachowuje się jak niby nic.to wszystko było zrobione pod pubilczność.

Jade
01-07-2009, 11:43
Czyli co,zyje tylko z nas glupkow robia?

Kamis
01-07-2009, 12:15
pewnie.. elvis też żyje.. i pewnie teraz w brydża razem grają ;)

zizia
01-07-2009, 12:15
Czyli co,zyje tylko z nas glupkow robia?
jade takie jest moje zdanie. miał ogromne długi był świadkiem koronnym w jednym z głośnych procesów w stanach. więc teraz kiedy proces dobiega końca musiał zniknąć.a ponieważ był sławny musieli to zrobić z impetem. bo kto by uwierzył w cichą jego śmierć nikt.no i cichy pogrzeb. ja napewno nie. fanowie tym bardziej. tylko zadużo jest nieścisłości. tak samo z drugim raporem koronera. zrobionym na prożbe rodziny. gdyby nie chcieli żeby wypłynoł to by nie wypłynoł tak szybko. na pierwszy czeba czekac ok 6-8 tgodni a tu nagle po tygodniu już jest. co do protokołów z sekcji coś wiem. moja mała jak zmarła to na wstępny trzeba było czekać 10 dni. dostaliśmy warumkową zgode na pochówek. bo zgon nastpił w szpitalu.

mala
01-07-2009, 12:15
nie wiadomo
ale rzeczywiscie jak sie tak wpatrzec to niektore rzeczy sa dziwne
tymbardziej ze w t v pokazwywali ze po jego smierci jego ojciec machal i sie usmiechal do reporterow
a tak na pewno sie nie zachowuje ojciec jeak mu syn umrze

zizia
01-07-2009, 12:22
pewnie.. elvis też żyje.. i pewnie teraz w brydża razem grają ;)
a kto to to tam wie:skacze::skacze::skacze:

---------- Dodano o godzinie 12:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:16 ----------


nie wiadomo
ale rzeczywiscie jak sie tak wpatrzec to niektore rzeczy sa dziwne
tymbardziej ze w t v pokazwywali ze po jego smierci jego ojciec machal i sie usmiechal do reporterow
a tak na pewno sie nie zachowuje ojciec jeak mu syn umrze
no tym bardziej że nic nie dostaje w spadku:skacze::skacze::skacze: a przy okazji promuje swoją wytwórnie płyt.

---------- Dodano o godzinie 12:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:17 ----------

no i sprawa dzieci. już została sądownie załatwiona a przecież jeszcze go nie pochowali. a jak się oglądą sprawy w sądzie o prawa do dzieci w stanach to trwają i trwają. no a tu już załatwione. tylko tym czasowo. szybcy są..:skacze::skacze::skacze:

mala
01-07-2009, 12:25
oni niby sie zastanawiaja czy wystawic jego cialo
ciekawe czy to zrobia

zizia
01-07-2009, 12:51
a tu jak się zmienił przez te lata Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

---------- Dodano o godzinie 12:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:26 ----------

a pozatym ktoś widział gdzieś jego ciało. czy pokazali nie.

---------- Dodano o godzinie 12:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:39 ----------

no właśnie się ukazała wiadomość że ma być wystawione jego ciało. zobaczymy

mala
01-07-2009, 14:32
wlasnie ciala nie widziano ani nic
ciekawe czy wystawia

---------- Dodano o godzinie 14:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:07 ----------

Ojciec Jacksona: Michael został zabity


- Ktoś zabił mojego syna. Teraz będzie musiał za to zapłacić – takie słowa według „Daily Star” wypowiedział szlochający Joe Jackson podczas niedzielnej uroczystości Black Entertainment Awards w Los Angeles.

- Michael już nie żył, gdy wyniesiono go z domu.


Podejrzewam, że to było przestępstwoJoseph "Joe" Jackson (http://wiadomosci.wp.pl/query,jackson,szukaj.html)


Podejrzewam, że to było przestępstwo. Kilka minut przed śmiercią pozdrawiał swoich fanów, stojących przy bramie. Machał do nich i mówił, że ich kocha. Potem wszedł do domu i zaraz później odszedł z tego świata – opowiadał ojciec zmarłego w czwartek Michaela Jacksona.

- Tak, mam wiele podejrzeń. Nie podoba mi się to, co się tam wydarzyło – podkreślił Joe i zapowiedział, że będzie próbował dowieść prawdy.

Prawnik Joe Jacksona nie chciał komentować słów ojca zmarłego muzyka. – Nie możemy o tym teraz rozmawiać. Jest druga autopsja. Pozwólmy sprawom toczyć się ich rytmem. W późniejszym czasie będziemy mogli powiedzieć więcej – ucinał Londell McMillan.

- Nasza rodzina ma się dość dobrze. To był dla nas naprawdę ciężki czas. W końcu straciliśmy największą na świecie gwiazda, największą na świecie supergwiazdę – wyznał też ojciec króla popu.

Rodzina Jacksonów wciąż zastanawia się nad działaniami osobistego lekarza Jacko - Conrada Murraya. Pojawiły się głosy, że to on mógł pozbawić życia Michaela, podając mu silny lek przeciwbólowy.

Policja z Los Angeles twierdzi, że śmierć showmana prawdopodobnie nie miała charakteru kryminalnego. Nie zaprzecza jednak, że sprawa może się zmienić.

Nazywany królem popu Michael Jackson (http://wiadomosci.wp.pl/query,michael%20jackson,szukaj.html) zmarł 25 czerwca w Los Angeles. Miał 50 lat.

(ak)

---------- Dodano o godzinie 14:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:28 ----------

o tym wlasniemowilam
Jak ojciec Jacksona zareagował na śmierć syna? - zdjęcie (http://www.plotek.pl/plotek/51,79592,6767449.html?i=0)

zizia
01-07-2009, 16:14
mina mu zbladła jak się dowiedział że nic nie dostanie:skacze::skacze::skacze:

---------- Dodano o godzinie 16:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:11 ----------

ale to już przesada. żeby sobie życie odbierać z jego powodu.12 fanów Michaela Jacksona popełniło samobójstwo - Wiadomości - WP.PL (http://wiadomosci.wp.pl/kat,1345,title,12-fanow-Michaela-Jacksona-popelnilo-samobojstwo,wid,11273481,wiadomosc.html)

Kamis
01-07-2009, 23:31
debilizm nikt jutro nawet nie będzie znał ich imion trochę wysoka cena jak za 5 minut sławy po śmierci zwłaszcza że 12 osób :o

Jade
01-07-2009, 23:51
Jak dlamnie debilizm totalny!!Jak by tak kazdy sie zabijal po smierci swojego idola,kretynizm i nic wiecej!!

Kamis
01-07-2009, 23:54
może to i lepiej ;) zawsze paru debili mniej ;)

Jade
02-07-2009, 00:21
hahaha swieta racja tylko zeby to jeszcze robili ci zli a nie dobrzy ludzie..ale by byl swiat piekny:)

mala
03-07-2009, 20:43
Po nagłej i tragicznej śmierci Michaela Jacksona przyszedł czas pożegnania. Fani muzyka pragną oddać mu hołd i po raz ostatni pokazać, jak bardzo zależało im na przedwcześnie zmarłym idolu. Specjalnie dla nich zostanie zorganizowana symboliczna uroczystość pogrzebowa.
W najbliższy wtorek odbędzie się publiczne nabożeństwo żałobne. Fani zmarłego gwiazdora muszą zarejestrować się, aby otrzymać jeden z 11 tysięcy biletów. Szczegóły otrzymania wejściówki na pogrzeb gwiazdora zostaną jeszcze dziś dokładnie ogłoszone przez przedstawicieli rodziny Jacksonów. Wiadomo, że ceremonia odbędzie się o godzinie 10 rano w hali sportowej w Staples Center w Los

(javascript:void(0))Angeles. To właśnie tam Michael po raz ostatni brał udział w próbach do planowanego koncertu. Fani mają dzięki temu poczuć jego ducha, ponoć nadal obecnego na hali, w której przygotowywał się do wielkiego powrotu.

Możliwe, że w trakcie oficjalnej, publicznej ceremonii zostanie odtworzony film, który udostępniła telewizja CNN (zobacz: OSTATNI WYSTĘP Jacksona! (http://www.pudelek.pl/artykul/18203/ostatni_wystep_jacksona_wideo/)). Na nagraniu Michael ćwiczy układ sceniczny wraz z ośmioma innymi tancerzami. Gwiazdor wykonuje piosenkę They Don't Care About Us i zdaje się być w doskonałej formie.
Prywatny, prawdziwy pogrzeb Jacksona odbędzie się przed publicznym pożegnaniem z gwiazdorem, najprawdopodobniej tego samego dnia wczesnym rankiem. Brat Michaela ogłosił, że w prawdziwym pochówku wezmą udział jedynie najbliższe zmarłemu osoby. Natomiast na symboliczne pożegnanie piosenkarza w Staples Center zaproszeni zostali wszyscy fani. To znaczy tylko pierwsze 11 tysięcy.

---------- Dodano o godzinie 20:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:42 ----------

a co powiecie o biletach n apogrzeb?juz na wszystkim zarabiaja

szpila59
04-07-2009, 10:27
bilety nie są sprzedawane :D są za darmo :P

mala
04-07-2009, 11:23
ooooooooo aja myslalam ze sprzedaja

Pati88
04-07-2009, 13:29
moj chlopak mowil ze gdzies na youtube jest godzinny filmik o Jacksonie podobno przedstawiaja jego prawdziwa historie tylko kurcze nie moge znalezc a on nie pamieta jaki byl tytul tego filmiku mowil ze jak obejzal to az mu sie lezka zakrecila to jak mu sie zakrecila to ja jak obejze to bede pol dnia ryczala

szpila59
07-07-2009, 21:55
moj chlopak mowil ze gdzies na youtube jest godzinny filmik o Jacksonie podobno przedstawiaja jego prawdziwa historie tylko kurcze nie moge znalezc a on nie pamieta jaki byl tytul tego filmiku mowil ze jak obejzal to az mu sie lezka zakrecila to jak mu sie zakrecila to ja jak obejze to bede pol dnia ryczala
po 23.00 na tvn 24 puszczają dzisiaj... po pogrzebie tak ryczałam że na oczy nie widziałam... a najbardziej po piosence "Heal The World" popłakałam się na maxa (przez całą transmisję płakałam ze 6 razy i musiałam wyjśc...... ) ta piosenka była na mojej kaseci z moimi narodzinami i wczesnym dzieciństwie.... zawsze będzie mi się z tym kojarzyła i zawsze mi się przy niej łęzka w oku kreciła... ale kiedy zobaczyłam jak Ci wszyscy ludzie śpiewają to przed nim... na jego porzegnaniu... to ... po prostu.... ehhh.... jakby mi ktoś oczy wodą zalał....

natalia268
07-07-2009, 22:17
:przytul:Oj Biedactwo :(

Gość
07-07-2009, 22:49
MICHAEL JACKSON- HISTORIA KRÓLA POPU [PL LEKTOR]- FILM BIOGRAFICZNY

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Kamis chyba mnie zabije:wow:

zizia
08-07-2009, 14:12
a tu jest jego pogrzeb
Obejrzyj pogrzeb Michaela Jacksona w Sieci - Aktualności IDG.pl (http://www.idg.pl/news/347472/Obejrzyj.pogrzeb.Michaela.Jacksona.w.Sieci.html)

Gość
08-07-2009, 15:19
POŻEGNANIE MICHAELA JACKSONA- PL LEKTOR

ceremonia w 13stu kawałkach

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

:ban:

mala
08-07-2009, 23:42
pieknie go pozegnali

mala
27-08-2009, 11:46
Wrzuta.pl - Michael Jackson wysiada z wozu koronera?! (http://w720.wrzuta.pl/film/1gtqGRgPoeb/michael_jackson_wysiada_z_wozu_koronera)

obejzyjcie

mala
27-08-2009, 11:56
Prawdopodonie Michael Jackson żyje!!! - Onet.pl Blog (http://fakty-o-smierci-michaela-jacksona.blog.onet.pl/)

zizia
27-08-2009, 12:14
no mała nie źle. a co do pogrzebu to parę dni temu podawali że rodzina go jeszcze nie pochowała. i że wyników sekcji nie ma. proszę was. jedna wielka ściema to wszystko.:skacze::skacze::skacze:

Daria
27-08-2009, 12:25
jakoś nie chce mi sie w to wierzyc...
A co do pogrzeby to ma być 3 wrzesnia...

aga
27-08-2009, 12:29
a mi sie nie chciało wierzyć w to że umarł...

zizia
27-08-2009, 13:32
a ja w to nie wierze. powiedźcie kto tyle czeka z pogrzebem. nie takie sławy umierały. i nikt tyle nie czekał z pogrzebem.

elinka
27-08-2009, 13:54
mnie dobija jak czytam o jego rodzinie i zaineresowaniu nie zmarłym tylko jego spadkiem i jak o tym jak wykorzystać dzieci zmarłego do pomnożenia pieniędzy ;/ paranoja

mala
28-08-2009, 12:27
hahahahaha padlam
ten film co poikazuje jak niby jackson ywysiada za uta koronera zostalo specjalnie nagrane przez niemiecka telewizje rtl.padam.wlasnie ogladam jak to robili.takze zrobione blo specjalne