PDA

Zobacz pełną wersję : pedicure leczniczy



wesolutka30
04-03-2012, 09:17
Witam. Nazywam się Maria Sosinka, od 2 lat zajmuję się pedicurem leczniczym: Jeśli macie pytania, piszcie. ;]

ivonna70
04-03-2012, 09:37
Ja również od dwóch lat zajmuję się pedicurem leczniczym.
Chciałabym z Tobą skonsultować przypadek mojej klientki.
Pani regularnie co trzy - cztery tygodnie przychodzi na zabieg. Ma na paliczkach małych palców dość duże nagniotki, które za każdym razem dokładnie usuwam. Niestety małpy narastają ponownie. Czy masz jakiś sprawdzony sposób na zmniejszenie przyrostu??

jonaska 13
03-04-2012, 21:55
ivonna, robisz odciążenie klientce?

ivonna70
03-04-2012, 23:15
Tak kochana. Klientka powinna stosować je również na co dzień. Niestety nie jest systematyczna i problem nawraca. Niby powinno mi być wszystko jedno skoro płaci za każdym razem za usuwanie, ale w końcu to nie o to chodzi. Nie wiem już jak mam z nią postępować:/:.

Izi
27-07-2013, 13:50
Kochane,
chciałabym pomóc mojej klientce która nie radzi sobie z "czymś" na pięcie. Była u wielu lekarzy i każdy stawia inną diagnozę i zaczyna ją leczyć po swojemu co skutku nie przynosi tak czy siak. Zrobiłam jej dziś foto.
Kolor biały wynika ze stosowania preparatu brodacid.

70806

Może jest wśród Was jakiś podolog z okolic Warszawy? Chętnie ją podeśle w zaufane ręce. Ja szczerze mówiąc jestem zielona w tym temacie.

Izi
29-07-2013, 00:47
Nikt tu się nie zna na stopkach???
:(:(:(:(

Mysiaczeq
29-07-2013, 19:20
wg mnie to "dziura" po brodawce, albo skutek uzycia brodacidu, w zwiazku z czym zarasta ona nowym naskorkiem.

Izi
29-07-2013, 22:21
Mam nawet opis USG: "w obrębie skóry właściwej powierzchownie widoczne nieznaczne pogrubienie do 0,6mm o średnicy 8mm. Głębsza warstwa skóry właściwej z drobnymi zmianami włóknistymi-przeciążeniowymi o średnicy 8mm. W badaniu pd nie stwierdzam cech patologicznego ukrwienia. Tkanka podskórna tej okolicy prawidłowej echogeniczności bez zmian ogniskowych"

Niestety mi to nic nie mówi.

Szkalonka
07-08-2013, 17:21
Witam, moim zdaniem to brodawa wirusowa, która została bardzo zmacerowana tym całym Brodacidem... Dlatego usg nic nie wykazało:)