PDA

Zobacz pełną wersję : Szkolenia ze stylizacji Katowice + okolice



Zen.
22-03-2012, 22:15
Hej dziewczyny. Siedzę na forum, szukam i szukam, ale nic konkretnego znaleźć nie mogę. Przejrzałam temat ze szkoleniowcami (podział na województwa), ale większość stron, które tam są po prostu nie działają.

Mimo tego, że szkolenie ze stylizacji mam, ale było na tak marnym poziomie, że szkoda gadać. Ale co tam papier na żel, akryl, fiberglass i porcelanę mam :D szkolenie robiłam u mnie na uczelni, nie dowiedziałam się nic, czego wcześniej nie wiedziałam, strasznie dużo osób wiec było niemożliwością żeby ktokolwiek sie czegos nauczył dobrze. Pominę juz jak samo szkolenie wyglądało, nie o tym ten temat więc nie bedę sie rozwodzić.

Szukam zatem jakiegoś ośrodka szkoleniowego, szkoleniowca, który pokazałby mi biorąc za rękę, podstawy - przygotowanie płytki, budowę, piłowanie, jak wykonać perfekcyjnego frencha, itp itd. Jeśli pozwolą mi na to fundusze to chętnie 'liznęłabym' stylizacji akrylem, zdobienia akrylowe, zdobienia farbkami, bardzo chętnie one stroke, ale najbardziej zależy mi na podstawach.

Milo by było, gdyby szkolenie było kameralne, żeby zostały uchwycone moje błędy i poprawione. Wydaje mi się, że lepiej gdyby szkolenie było kilkudniowe, dlatego interesują mnie okolice, sosnowca, katowic, olkusza, moze byc też kraków żebym mogła codziennie dojeżdzać.

Kilka ofert wygooglałam, poczytałam, ale najlepiej byłoby gdyby ktos mi kogoś polecił, bo nie chcę wydać pieniedzy w błoto. Przegladałam oferty m. innymi mistero milano, modeny, crystal nails w katowicach, wiem że forumowa bitt jest też szkoleniowcem, robiłam u nich szkolenie z m, hybrydowego ale albo ich strona nie działa, albo juz po prostu nie funkcjonują. Bardzo proszę o pomoc :kwiatek:

Bożena P
22-03-2012, 22:33
Z Katowic i okolic osobiście mogę polecić Ci Anię Gembalę Papież oraz Karolinę Goik :)

Zen.
22-03-2012, 22:35
Karolina Goik to chyba forumowa Bitt o ile dobrze kojarzę? ;)

RedSunset
22-03-2012, 22:58
Zasmucę Cię niestety, Bitt mieszka za granicą i tutaj z tego co się orientuję już nie szkoli :/:

Zen.
22-03-2012, 23:04
No właśnie widziałam na jej blogu, że jest w UK, czekam dalej :) moze jacyś forumkowi szkoleniowcy sie odezwą? :)

Nysza
23-03-2012, 08:23
do Zabrza Nails Company też masz niedaleko
szkolenie indywidualne, wiedza przekazana w przystępny profesjonalny sposób
teraz w poniedziałek Pani Dobrusia Lewkiewicz ma nawet warsztaty z one stroke ...
zerknij bo warto Stylizacja paznokci, żele do tipsów, żele kolorowe, żele hybrydowe (http://nailscompany.pl/index.html)

Aguss
18-05-2012, 19:15
Dziewczyny mam dylemat. Chce zapisać sie na kurs w Katowicach ale nie moge sie zdecydować czy "Crystal nails" u Doroty Zawisza czy "abc nailstore" u Anny Gembala-Papież? Jak myślicie gdzie byłoby lepiej?
Może któraś z was odbyła kurs w jednym z tych miejsc? :)

asiekfr
18-05-2012, 19:20
tez bym chyba miala problem z wyborem:) ja ci nie pomoge . uwazam ,ze obie sa swietne !!!!:D

Aguss
19-05-2012, 13:21
dokładnie! wszedzie gdzie czytałam to obie są tak samo chwalone :) także chyba bede losować :D

fryzzz
09-07-2012, 19:32
Ja także uważam, że fajnie szkolą w Nails Company w Zabrzu, byłam 2 razy u nich na pokazie i jestem bardzo zadowolona, na pewno w przyszłości zgłoszę się do nich na doszkalanie (jak opanuję najpierw wszystkie podstawy). Polecam skorzystać ze szkolenia organizowanego przez Arterię w Katowicach Młoda manicurzystka: Katowice(Stowarzyszenie ?Arteria?) - Inwestycja w Kadry - Szkolenia - To się opłaca (http://www.inwestycjawkadry.info.pl/szkolenie-mloda_manicurzystka,sz,284290.html)
(w tym linku akurat jest informacja że nabór jest zamknięty ale z tego co wiem to będzie jeszcze jakiś kurs i potrzebują chętnych) lub kursu wykonywania zabiegów kosmetycznych dłoni, stóp i ciała w ZSPiSU w Sosnowcu (Zespół Szkół Projektowania i styliacji Ubioru w Sosnowcu (http://www.szkolamody.com))
Oba kursy są darmowe!

monkas
24-07-2014, 08:35
Dziewczyny - na jakie szkolenie teraz warto iść? Niby już sporo tematów przerobiłam, ale chętnie bym się nauczyła jeszcze czegoś nowego :D

Miłosna
27-07-2014, 17:35
Wymień co masz. Podologia i masaże cię interesowały? Te tematy są na topie.
Ewentualnie z krótszych spraw - depolacja woskiem albo stylizacja rzęs.
Kwestia tego co już robiłaś.

monkas
28-07-2014, 08:16
Wiem, że podologia jest na sierpień tańsza w beauty lux, interesuje mnie jeszcze coś innego, może nieco krótszego. Na masaże jednak nie mam czasu - to wymagający temat. Myślę bardziej o depilacji.