PDA

Zobacz pełną wersję : Jak sobie radzicie z upałem ?



Kamis
02-07-2009, 13:34
Częste kąpiele i picie dużej ilości płynów pomagają lepiej znieść upały. Ważne, by chronić głowę przed słońcem i uważać z opalaniem. Nie należy lekceważyć omdleń.

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

może macie jakieś swoje ciekawe sprawdzone sposoby ? :)

dzidzia
02-07-2009, 13:36
ja to tylko wanna i zimna woda ;P

natalia268
02-07-2009, 13:43
'Latem należy też unikać przebywania na słońcu w godzinach od 10.00 do 14.00, gdy świeci ono najmocniej.' - to najlepsze :) hehehhe. Dla osób które lubią się opalac i maja możliwosc.. siedzenie w domu jest nierealne:P

aga
02-07-2009, 13:49
ja mam możliwość ale siedze w domu, bo nie lubie siedzieć na słońcu..opaliłam się troche wczoraj i już mi wystarczy siedzenia na słońcu na tydzień albo i dłużej

a co do radzenia sobie z upałem to ja się kładę na zimną pościel i się nie ruszam :P albo wiatraczkiem się chłodzę:)

samaron
02-07-2009, 14:17
Ja sobie kompletnie nie radzę, zdarza mi się mdleć itp.

natalia268
02-07-2009, 14:35
ja mam możliwość ale siedze w domu, bo nie lubie siedzieć na słońcu..opaliłam się troche wczoraj i już mi wystarczy siedzenia na słońcu na tydzień albo i dłużej

a co do radzenia sobie z upałem to ja się kładę na zimną pościel i się nie ruszam :P albo wiatraczkiem się chłodzę:)


no własnie nie lubisz.. a ja miałam na mysli osoby które lubią.. ;]

zizia
02-07-2009, 14:46
no włąśnie nie radzimy. można oszleć. jak nie upał to ulewy. i to na u i to na u.

mala
02-07-2009, 18:43
ja ledwo zyje
dzieci tez
mala mialczy
siedzimy w domu bo na dworze nie idzie
wentylator odpalony i sie kisimy

Gość
03-07-2009, 10:15
a ja potrafi leżeć na słońcu w różnych temperaturach nawet tych ekstramalnie wysokich od 8.00 do zachodu i nic mi nie jest. ale przestrzegam 4 swoich zasad:

1) krem z filtrem (może być nawet 2 ale ma być) i smarować się co jakiś czas

2) pić duuuuużo wody

3) przy opalaniu moczyć stopy w lodowatej wodzie

4) koniecznie nakrycie głowy, u mnie to najczęściej pielucha tetrowa moczona w lodowatej wodzie z miski gdzie trzymam nogi:skacze: :skacze: :skacze:

pinaaa87
23-08-2009, 23:07
Dziewczynki a ja nosze wachlarz, który dostałam od taty <prawdziwy hiszpański>:skacze: i wiecie jak pomaga:D
Ludzie się na mnie patrzą jak na kretyna ale co mi tam;] ważne,że pomaga:ok:

Jade
23-08-2009, 23:34
A u mnie niema problemu bo takich upalow nie mamy raz na jakis czas 25stopni i finito:(

stella
23-08-2009, 23:42
u mnie do tej pory bylo cieplutko, na wakacjach sporo pilosmy wody a na basen od 15 godz bo z dziecmi trzeba uwazac , ratownicy tylko nam wszystkim non stop przypominali aby pic wode i nakladac krem nie zapominajac o moczeniu sie,

donna69
23-08-2009, 23:44
a o jakich upalach mowicie????????

bo tu ani widu ani slychu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hi,hi,hi,hi,hi,hi

elinka
24-08-2009, 15:46
u mnie troche sie schłodziło a na upały to przedewszystkim nakrycie głowy duże ilości wody do picia nie gazowanej no i oczywiście nie wskazane jest długie przebywanie na słoneczku

chanah
05-02-2019, 13:27
U mnie niezastąpiony w takie dni jest oczywiście wentylator. Możecie znaleźć spory wybór takich produktów na stronie: https://www.castorama.pl/produkty/instalacja/wentylacja-i-klimatyzacja/wentylatory.html Są one w różnych cenach, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Co prawda do lata jeszcze zostało nam troszkę czasu, ale radzę wcześniej zaopatrzyć się w tego typu sprzęt, bo później znika on ekspresowo ze sklepów.

minizo
27-03-2023, 21:00
A propos klimatyzacji, w tym miejscu warto skorzystać z takiej opcji jak - program moje ciepło (https://www.stiebel-eltron.pl/pl/aktualnosci/program-moje-cieplo.html) czytaliście już o tym jakie kryteria należy spełnić?