PDA

Zobacz pełną wersję : Klientka z problematycznymi paznokciami



urbanka1
16-04-2012, 12:03
Witam!
Przeglądałam wcześniejsze wątki lecz niestety nie znalazłam odpowiedzi na to co mnie interesuje.

Mam klientkę, która ma ładną płytkę paznokciową, zdrowy i równy koloryt, grubość i giętkość też niczego sobie lecz jest jeden problem-
obojętnie co bym nie nałożyła na jej paznokcie powoduje to odwrotny efekt.
Lakier kolorowy utrzymuje się około paru godzin i zaczyna schodzić wraz z rozwarstwiającymi się paznokciami (tylko Revlon trzyma się 2-3 dni)
Odżywki jak wyżej.
Shellac trzymał się 3-4 dni i efekt był ten sam.
Stosowałam u tej Pani różne firmy aby zobaczyć czy zależne jest to od jakiegoś składnika, i tak jak pisałam najlepiej sprawdził się Revlon.
Po zmyciu lakieru paznokcie dochodzą do siebie w ekspresowym tempie, uszkodzona jest tylko biała część paznokcia.

Miałyście może w swojej karierze taki przypadek? Bo chciałabym zaproponować tej Pani coś co pomoże jej w utrzymaniu ładnych paznokci.
Dodam tylko, że Pani jest moją klientką już od dosyć dawna i jej paznokcie zawsze się tak zachowywały, a ona sama nigdy nie robi nic takiego co mogłoby ten stan pogorszyć, oprócz tradycyjnych domowych obowiązków.

Może ktoś ma rozwiązanie cud :) chętnie się dowiem

nanami7
16-04-2012, 15:04
Kochana, niepotrzebnie zakladalas nowy watek...

http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/908-problemy-przy-stylizacji-paznokci-wszystkie-ktorych-nie-ma-w-tematach-45.html

urbanka1
16-04-2012, 17:39
Kochana, niepotrzebnie zakladalas nowy watek...

http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/908-problemy-przy-stylizacji-paznokci-wszystkie-ktorych-nie-ma-w-tematach-45.html

tylko, że ja mówię o naturalnych paznokciach, nie o żelach czy akrylach na paznokciach...

nanami7
16-04-2012, 20:37
Wydaje mi się, że pod stylizację podchodzi wszystko również manicure... ale już się nie udzielam ;)
sorry za offtop


jedynie co mi na myśl przychodzi, że może płytkę trzebaby bardziej odtłuścić :)

urbanka1
17-04-2012, 00:32
Wydaje mi się, że pod stylizację podchodzi wszystko również manicure... ale już się nie udzielam ;)
sorry za offtop


jedynie co mi na myśl przychodzi, że może płytkę trzebaby bardziej odtłuścić :)

Kurczę- wiesz naprawdę próbowałam tego również. Nie mam jakiś podrzędnych produktów, bo pracuję na Creative i lakierach Color Club. No i niestety nic...

ladne_pazurki
18-10-2012, 18:12
ONE TOUCH - ZDECYDOWANIE. Wypróbowalam tę metodę i na mnie działa tylko ona!

Nysza
18-10-2012, 19:17
postawiłabym w takim układzie na bardzo dobre odtłuszczenie ...

jeszcze jeden aspekt może mieć wpływ na to czy stylizacja
trzyma sie na paznokciach, mianowicie stan zdrowia klientki
szalejące hormony , brak mikroelementów, witamin ...
piszesz , że paznokcie się rozwarstwiają - to jet oznaka braku witamin
oraz częste kontakty z detergentami... tak osłabiona płytka może być również
przez złą dietę oraz przewlekłą chorobę..