PDA

Zobacz pełną wersję : Żel mleczny. jaki?



magnollia
19-04-2012, 15:08
Poleci może ktoś jakiś fajny mleczny żel, najlepiej gdyby dobrze się łączył z tymi z rendezvous bo na nich najlepiej mi się pracuje a z tego co wiem oni niestety nie wypuszczają takich. Chodzi mi o taki który nie będzie całkiem przeźroczysty.

AtelierStylizacji Carolla
19-04-2012, 22:47
mgnolia polecam ci PINK GEl z PERFECT BEAUTY, jest on mleczno różowy a po utwrdzeniu staje sie mleczny i kryje w 50%, ja osobiscie jestem w nim zakochana, duzo dziewczyn je u nas zakupuje i szczególnie chwalą sobie ten żelik przy frenczu w przypadku gdy klientki nie lubia coverów, badz przy utwardzaniu naturalków na " naturalki" .

dodatkowo łaczą sie one z 99% innych zeli wiec mysle że z randevous tez beda dobrze współgrały:D

magnollia
20-04-2012, 11:01
A który to konkretnie bo jakoś ciężko mi go znaleźć na stronce. Brzmi ciekawie, szczerze mówiąc to pierwsze słysze o tej firmie. Dgybyś mogła rzucić link do tej stronki. :)

nanami7
20-04-2012, 13:37
Magnollia ja mam z silcare linia no name nazywa się pink french i też jest różowy a gdy się utwardzi jest mleczny, po prostu pięknie wygląda :)

Blejsia
20-05-2012, 18:49
mgnolia polecam ci PINK GEl z PERFECT BEAUTY, jest on mleczno różowy a po utwrdzeniu staje sie mleczny i kryje w 50%, ja osobiscie jestem w nim zakochana, duzo dziewczyn je u nas zakupuje i szczególnie chwalą sobie ten żelik przy frenczu w przypadku gdy klientki nie lubia coverów, badz przy utwardzaniu naturalków na " naturalki" .

dodatkowo łaczą sie one z 99% innych zeli wiec mysle że z randevous tez beda dobrze współgrały:D

Jeśli możesz opisać jak sie wykonuje frencha tym zelikiem??najpierw maluje sie nim płytke utwardza i na to french i buduje czy jak?

Asieńka K
08-07-2012, 08:55
Witam,mam pytanie odnośnie mlecznego żelu do frencha,kupiłam z alle i po utwardzeniu zrobił się taki właśnie mleczny,a w opakowaniu jest taki ładny różowy kolorek,proszę o polecenie żelu,który nie zmieni się w taki mleczno biały tylko zostanie różowy,i może cenowo żeby też był korzystny?

sandrus
08-07-2012, 11:18
rendezvous miał kiedyś w ofercie mleczny żel.
z tego co się orientuje jest nadal.taki w srebrnym pudełku tylko,że największy to 15ml...to gęsty żel.

No name ma fajny różowy żel.tani jak barszcz.dobrze się nakłada i generalnie nie sprawia problemów.
to ten

No Name French Pink Dark 30g :: idora.pl (http://idora.pl/p633,no-name-french-pink-dark-30g.html)

Asieńka K
08-07-2012, 11:45
Sandrus a ten z No Name to po utwardzeniu zostanie różowy?na pewno nie zmieni się w mlecznobiały?dziewczyny polecają z astonishing ,ale cena mnie powala

sandrus
08-07-2012, 12:33
ja mam go w tej chwili i nie zmienia się.
z astonishing miałam,ale był jeszcze bardziej różowy i wielu klientkom to nie odpowiadało.na paznokciu był w kolorze malinowego budyniu:)fajny bo gęsty i nie lał się,ale klientki na kolor marudziły.
od koleżanki z forum też kiedyś zakupiłam fajnego pinka.
firma Zby mal czy jakoś tak.mogę sprawdzić,która dziewczyna je sprzedaje,bo sama chętnie bym go powtórzyła.
minus,ze tylko 15 ml.

Asieńka K
08-07-2012, 12:39
Przeczytałam trochę wyżej post od nanami że z no name jest właśnie mleczny,kurczę a mi zależy żeby był różowy budyniowy na próbę wezmę ten z no name,może wkońcu trafię na ten konkretny który mi najbardziej przypadnie do gustu,I jak się dowiesz to daj znać od tej firmy zby-mal,może też się skuszę

sandrus
08-07-2012, 12:54
no name ma chyba kilka różowych.
ten którym mówię jest DARK.mój się nie zmienia

koleżanka od zelu light pink

http://forum.wzorki.info/members/656-paznokietek1000.html

paznokietek1000
08-07-2012, 13:59
tak mamy fajniutki light pink, oto link do niego.
http://zby-mal.com/index.php/start?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=191&category_id=12

obecnie wystawiony jest tylko 5 ml, ale już niedługo wskoczy i 15 ml.
ale można nie czekać i złożyć zamówienie przez e-mail, odpoweim na wszystkie pytania, tu na forum lub najlepiej pod adresem zby-mal@wp.pl

katerina15
08-07-2012, 14:12
A ja mam właśnie ten, który wrzuciła paznokietek :) Jest na prawdę śliczny, a moja sąsiadka jest z niego wybitnie zadowolona:)

sandrus
08-07-2012, 15:14
A ja mam właśnie ten, który wrzuciła paznokietek :) Jest na prawdę śliczny, a moja sąsiadka jest z niego wybitnie zadowolona:)

dlatego też i ja go polecam:)
właśnie go zamówiłam:)

Patrycja_92
05-11-2012, 22:07
Ja mam pytanie odnośnie tego typu żeli. Chciałabym się dowiedzieć jak się pracuje takim pinkiem i kiedy się go kładzie.
Wydaje mi się, że to budujący, ale czy kolory ozdób i koncowki french nie będą przekłamane i rożowe za bardzo?
Bardzo prosiłabym o napisanie kiedy sie go kładzie i jaką rolę on spełnia, a jakby się zdarzyło, że któryś Anioł miałby zdjęcie takich pazurkow zrobionych z użyciem tego typu żelu to już w ogóle byłabym wniebowzięta. Buziaczki moje kochane i proszę o pomoc;)

sztynka
07-11-2012, 18:03
Z No name jest jednofazowy, połysk po przemyciu. Zależy co chcesz robić. Jeśli do frencza to także lepiej uformować jajo, lub dać go na pierwszą warstwę, a potem biały. Choć ja bym zrobiła,że zbudowałabym pazurka całego z tego mleczaka i na zmatowionym i zbudowanym rzadkim żelem namalowałabym frencza i nabłyszczyła.

Patrycja_92
07-11-2012, 18:52
ahaaa, czyli traktować go jak cover tak? Bo ja myslalam ze daje się go jako przedostatnia warstwe, najpierw french i cover, potem buduje sie tym pinkiem a potem juz nabłyszcza ale nie zgadzało mi sie to jakos bo wtedy linia usmiechu traci ostrość a ozdoby kolor:)

sztynka
15-11-2012, 22:46
Pink z No Name jest bardzo kryjący, ja bym powiedziała , ze 70-80% . Przykryje ci zdobienie prawie całkiem, więc nie nada się na ostatnią warstwę. Dla mnie jest ok gdy robię stylizację na naturalki, albo robię frencha na ładnej i długiej płytce. French pink z No Name może tez posłużyć jak mleczak na końcówkę, bo jest taki lekko biały i można nim zrobić końcówkę .

Aniuta27
15-11-2012, 23:24
Pink z No Name jest bardzo kryjący, ja bym powiedziała , ze 70-80% . Przykryje ci zdobienie prawie całkiem, więc nie nada się na ostatnią warstwę. Dla mnie jest ok gdy robię stylizację na naturalki, albo robię frencha na ładnej i długiej płytce. French pink z No Name może tez posłużyć jak mleczak na końcówkę, bo jest taki lekko biały i można nim zrobić końcówkę .

mam zdjęcie z tym french pinkiem z no name, załącze aczkolwiek dziewczyny stylizacja nie pierwsza klasa ... bo to moje początki dokładnie 4mc- łopatki jak się masz :D ale jakby co, będzie wiadomo o co chodzi :D także zdjęcie poniżej :P

sandrus
16-11-2012, 09:58
DARK pink z no name jest różowy (taki budyniowy)i taki zostaje po utwardzeniu natomiast ich FRENCH pink jest dużo jaśniejszym różem,który po utwardzeniu robi sie mleczny.

Aniuta27
16-11-2012, 20:40
DARK pink z no name jest różowy (taki budyniowy)i taki zostaje po utwardzeniu natomiast ich FRENCH pink jest dużo jaśniejszym różem,który po utwardzeniu robi sie mleczny.


dokładnie :)
mam zdjęcie tego jak wygląda w słoiczku( zdj1) a jak na paznokciach (parę pięter wyżej)
http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/9315-silcare-noname-3.html

Patrycja_92
16-11-2012, 21:43
bardzo dziękuje, jesteście kochane :* juz teraz bede wiedzieć :) stosowac go jako cover, w przypadku brkau jakichś przebarwień itd :) baaaardzo mi pomogłyście :* i pieknie dziekuje za zdjęcie :*