PDA

Zobacz pełną wersję : Odchodzenie akrylu od wolnego brzegu naturalnej płytki paznokcia



poolciaa
20-04-2012, 09:32
Hey Dziewczyny. Szukałam tego tematu na forum ale nie znalazlam, tak wiec zalozylam nowy watek. Czy ktoras z Was orientuje sie dlaczego akryl odchodzi od wolnego brzegu kiedy nakladam tylko na naturalna plytke paznockia? Pomijajac oczywiscie przygtowanie plytki to czy trzeba jakos specjalnie nakladac ten akryl przy wolnym brzegu zeby sie nie odklejal od naturalnej plytki ?
mam jedna klientke ktorej potrafi akryl sie trzymac bez problemow dopoki nie zrobie dopelnienia. kiedy jej dopelnie po kilku dniach odchodzi jej wlasnie od strony wolnego brzegu.. prosze o pomoc!:(

syrena16
20-04-2012, 09:55
Witam Cię przy porannej kawce

http://forum.wzorki.info/metoda-akrylowa/592-zapowietrzenia-akrylu.html

Powyżej masz linka do naszego działu akrylowego o zapowietrzaniu sie akrylu , a więc o dociskaniu masy do paznokcia.
Poniżej bardzo bogato opisany dział jak poprawnie wykonać paznokcie akrylowe.
http://forum.wzorki.info/metoda-akrylowa/43-akryl-jak-zrobic-paznokcie-akrylowe.html


Jeśli po tej lekturze uznasz, że nadal Twój problem się powtarza. Napisz i opisz szczegółowo krok po kroku jak zakładasz akryl.
Pamiętaj również że zachowanie się płytki wiąże się ze stanem zdrowia klientki :) zapytaj delikatnie czy klientka ma problemy hormonalne- tarczyca, żeńskie etc. Zastanów się również czy to zdarza się tylko przy tej jednej klientce czy powtarza się każdorazowo przy aplikacji akrylu
Jeśli klientka jest chora, wtedy tez płytka jest o wiele słabsza i tłuściejsza. Więc zawsze możesz podwójnie ją odtłuśćić.

Poczytaj ... naprawdę wielu rzeczy można sie dowiedzieć


Pozdr

poolciaa
22-04-2012, 17:57
chyba chodzi jednak o dociskanie akrylu, z tym,ze przy wale paznokciowym mi sie nie zapowietrzaja. odklejaja mi sie od wolnego brzegu, ale tylko jesli sa na naturalnych pazurach. bo wszystko jest ok jesli przedluzam paznokcie. odpadaja tym tym babeczkom ktorym klade na naturalnej plytce... tylko nie wiem jak uklepac ten akryl od wolnego brzegu. mam uklepywac i przygladzac akryl od wolnego brzegu w strone walu ?