PDA

Zobacz pełną wersję : guill d'or one touch



karchola
21-04-2012, 19:18
Dzisiaj na tragach obserwowałam wykonywanie paznokci metodą one touch, jeden nawet został mi wykonany w jakieś 2minuty ;) w sumie paznokieć jest cieniutki, naturalnie wyglądający i w porównaniu do reszty moich papierków twardy. Jednak jak się przyjrzę do widzę gdzie proszek się nie rozpuścił.

Co myślicie o stylizacji paznokci w 25 minut? :)

One Touch (http://www.guilldor.pl/index.php/metody/7-one-touch)

trendy77
21-04-2012, 19:44
po obejrzeniu filmiku stwerdzam ze ameryki ta firma nie odkryła gdyż pierwszy kurs pazurkowy jaki robiłam w 2003 to była metoda o nazwie fly-on z firmy niemieckiej''you'' dokładnie identyczny sposób wykonania ale nie wytrzymała długo na rynku gdyz produkty były strasznie drogie ;)wiec moze to reaktywacja tamtej:P

Iraa
21-04-2012, 19:50
Na filmiku wygląda to szybko,ładnie i przyjemnie,ale chciałabym to wypróbowac osobiście :)

karchola
21-04-2012, 20:48
No jak pytałam to pani mi powiedziała, że niby bez kursu nie sprzedają rzeczy.. No i faktycznie tipsów 70 chyba 80zł kosztuje czy jakoś tak więc ceny wysokie. Metoda dosyć ciekawa i przede wszystkim naprawdę szybka.

zyza
22-04-2012, 13:30
a firma kiss nie miała czegos takiego? ciotka moja mi kiedys tłumaczyła ze nakłada proszek a potem z daleka tylko pryska płynem... ja zwolenniczka form nie wprowadze czegos takiego u siebie...

butterfly 1
22-04-2012, 15:34
Kiedyś mi o tej metodzie opowiadała koleżanka ,ale myślałam że coś ściemnia ,a tu proszą jednak istnieje taka metoda. Ja chętnie bym coś takiego spróbowała ,fajnie to wyglądało na filmiku.

Askar
22-04-2012, 18:01
Wydaje mi się, że aktywator i resina przeszły z metody fiberglass, zamiast jedwabnych pasków tutaj jest ten proszek (no, chyba, że to tylko nazwy przeszły, ale i tak podobnie się robi). Ciekawe dosyć, aczkolwiek zastanawia mnie czy się przyjmie.

Iraa
30-04-2012, 22:03
właśnie zapisałam sie na szkolenie z tej metody,zobaczymy z czym to się je.Mam je jutro,więc jak co wszystko opiszę :cwaniak2:

---------- Dodano o godzinie 21:03 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 17:06 ----------

jednak szkolenie z braku czasu odbyłam dzisiaj :) metoda fajna,przyjemna i szybka,bez piłowania, w sumie tylko 4 produkty ;) pierwsze-szkoleniowe pazurki robiłam 40 min,ale pani instruktor mi "przeszkadzała" :D nie mają do tego jeszcze coverka,podobno ma być w przyszłym tyg. oto efekty :P

Chocolata
30-04-2012, 23:35
Napisz za jakis czas jak z trwałościa materiału i czy robilas na naturalnym bez tipsa?

Iraa
03-05-2012, 22:52
Chocolata ja narazie wszystkie robię na naturalkach,bo jak powiedziałam o tym dziewczynom,to żadna tipsa nie chce,w szkou są że pazurki takie cieniutkie a twarde i że nic nie piłujesz,nic nie piecze i nie śmierdzi,a do tego ten czas :ok:
Dziś też przyszła pani,ale ta chciała jakiś malutki dodatek-wyszła cała w skowronkach ;)
Ale byłam zdziwiona,że dziewczyny nie narzekałay,że uśmiech za mały...im się to wręcz podoba,że cytat:" To wszystko takie naturalne",zaczynam się bać ,że na frenchach skończę...
zapomniałam dopisać,że na prawej rączce-własnej sama sobie też zrobiłam i się nie oszczędzam,testuję jak się to ma w praktyce...

Chocolata
03-05-2012, 23:07
A jak ze zdobieniem na takim materiale? I czym robiłas białą koncowkę skoro to nie tips jak na filmiku? Ciekawam jak trzymają się na wolnym brzegu i czy mają sklonnosc do zapowietrzeń.. Czekam niecierpliwie na c.d testów;))

Iraa
03-05-2012, 23:15
testuję,testuję,jak już przetestuję tak conajmniej za dwa tygodnie wstawię fotę ;)
mam dopiero 4 dni,ale jest ideał-he ma się ten talent :D,ale poważnie to jestem mega zadowolona,poczekamy-zobaczymy :)
co do zdobień...niby można wszystko (wszystkiego sama jeszcze nie wypróbowałam),ale wtedy schodzi duuużo materiału,który niestety jest bardzo drogi jeszcze i do tego w euro...więc się raczej nie opłaca.Ta metoda jest najlepsza dla takich klientek,którym zależy na czasie i naturalności w jednym :)
aa.. Chocolata trochę się nie zrozumiałyśmy-to jest taki hmmm dziwny tips,który przyklejasz na naturalną płytkę i wszystko robisz na naturalnym pazurku,bo jest jeszcze tips-taki "prawdziwy" długi do przedłużania,gdyby ktoś chciał takie,ale dłuższe pazurki i wtedy na tego długiego przyklejasz to białe lub maluszesz takim proszkiem,ale nie bardzo mogę wszystko "wyklepać",bo mi nie wolno ;) no i kupić towar możesz tylko po kursie...

zosia_29
05-05-2012, 21:19
To bardzo ciekawie wyglada, dobry sposób aby szybko zrobić ładnego frencza...

mini89
05-05-2012, 22:12
fajna, szybka metoda, bardzo ładnie wyglądają pazurki....szkoda że taka cena wysoka :(

DiamondShine
06-05-2012, 10:56
kurcze ja jakas do tylu jestem;/

no niezle niezle, piewszy raz slysze o czyms takim. z checia wybralabym sie na taki kurs ;) i obczaic dokladnie co i jak ;)

edytakon
06-05-2012, 14:53
ja widzialam te metode na targach w Poznaniu. Pani bardzo konkretna i mila, odpowiadala na zadane pytania Swietna alternatywa dla klientek, ktore lubia naturalny efekt (te hybrydowe) glownie. Szkoda ze nie ma coverka:( tez myslalam o tym szkoleniu, ale chwilowo... sie wstrzymuje, bo paznokcie Pani po 3 tyg nie wygladały ładnie (jakby byly pożólkniete...) hybryda wg mojej oceny duzo fajniej sie prezentuje.

Ciekawa jestem do jakich pazurów ta metoda sie nadaje czy tak jak hybryda, piekne, mocne zdrowe... czy do kazdej plytki

DiamondShine
06-05-2012, 15:01
szukalam cos w Rzeszowie jakis kurs z tej metody ale nic nie ma... hmm orintujecie sie czy cos jest w pobliżu mnie? i ile taki kurs kosztuje?:) robiła któraś go z was?

edytakon
06-05-2012, 15:18
Iraa robila pisala powyzej, wyszukaj na ich stronie czy przypadkiem nic nie maja w Twojej okolicy

Iraa
06-05-2012, 21:28
Diamond ja robiłam,a co chciałabyś wiedzieć konkretnie? Ja byłam na szkoleniu w Zabrzu, tam mają jeden z oddziałów,wejdź na stronę i zadzwoń zapytać,bo z tego co wiem nie mają nic na necie,bo żeby u nich coś kupić musisz tam zrobić szkolenie.Nie ogłaszają się zbytnio ,tylko kładą nacisk na targi ;)

DiamondShine
06-05-2012, 21:48
patrzylam i chyba jest na podkarpaciu ;) powiedz mi jaki koszt za kurs i materialy?

Agnieszka Praska
06-05-2012, 22:51
pazurki ta metoda robilam 10 lat temu, zadna nowosc ;)
jak sa nieumiejetnie wykonane to beda sie lamac i zapowietrzac tak samo jak zel czy akryl ;)
minusem jest to ze zolkna nie wiem jak teraz ale 10 lat temu po tygodniu bez lakieru do paznokci sie nie obylo ;)

edytakon
07-05-2012, 11:31
Dokladnie mialam podobne odczucie kiedy je na targach widzialam Aguluś :)

Iraa
08-05-2012, 22:33
Edyta jak dotrzyman pazurki do trzech tygodni i inne moje klientki to powstawiam fotki,same ocenicie czy coś się z nimi działo i czy pożółkły, ja narazie jestem zadowolona nic oprócz małego odrościku nie zauważyłam :cwaniak2: a co do tego do jakiej płytki się nadają...-utwardzają każdą,do tej pory nie mam żadnego zażalenia ;P choć jeszcze poczekamy-zobaczymy ;)
Nie wiem czy to było 10 lat temu,ale mnie bardzo odpowiada :skacze: i mam na to klientki ;)
Dziś pierwszy raz robiłam czerwone. Dla mnie jak na razie minusem jest to,że ich "tipsy" mają mały uśmiech,choc to akurat moim klientkom "naturalnym" bardzo odpowiada. Na drugich malowanki na życzenie ;)

Iraa
09-05-2012, 20:42
Dziś kolejne :)

Iraa
23-05-2012, 00:25
wstawiam fotki pazurków robionych 3 i 9-go maja,nic nie zżółkło,ale jest jeden mankament tych pazurków, nie sa tak wytrzymałe jak żel czy akryl tzn. jak widac na zdjęciach są małe "ubytki" dwóch pazurków,które najzwyklej w świecie się ułamały ;/ ta metoda jest świetną alternatywą dla wzmocnienia naturalnych pazurków,a do przedłużania lepiej użyć akryl lub żel,tyle moich spostrzeżeń ;)

Blejsia
01-06-2012, 14:52
A jaki jest koszt takiego kursiku i produktów?

Iraa
01-06-2012, 22:15
koszt to 750zł za kurs,ceny produktów masz podane na ich stronce,ale niestety w euro ;/

Milena_Guill D'or
13-06-2012, 11:53
INNOWACYJNA METODA W STYLIZACJI PAZNOKCI

Piękne paznokcie sto procent zadowolenia,
Zrewolucjonizowanie rynku kosmetycznego.

GUILL D'OR to innowacyjna linia produktów, stworzona w oparciu o 20 letnie doświadczenie właścicieli belgijskiej firmy Budget & Quality.
Wyselekcjonowane produkty tworzone z najwyższej jakości składników, najnowsze technologie oraz rzetelna wiedza o rynku, czyni GUILL D'OR jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w zakresie stylizacji paznokci w światowej kosmetyce.

ONE TOUCH SYSTEM - Piękne paznokcie w 25 minut?
Teraz to możliwe dzięki innowacyjnej metodzie prosto z Belgii.

Metoda polega na nakładaniu bezzapachowego pudru na bazie akrylu, który nie wymaga piłowania, a więc podczas stylizacji nie zużywa się pilników i nie występuje uciążliwe pylenie. Utwardzenie proszku odbywa się szybko, bez stosowania lampy UV. Zdejmowanie lub uzupełnianie jest również bardzo proste i nie wymaga piłowania, nie niszczy tym samym płytki paznokcia. ONE TOUCH możesz nałożyć na naturalne paznokcie tworząc powłokę ochronną, a także na paznokcie wydłużone tipsami.

Zrewolucjonizuj swój salon już dziś!

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA!!!!!!!

Wszystkie Informacje pod numerem telefonu 602 116 498
lub na Facebook' u "MileNails" Studio Stylizacji Paznokci" | Facebook (http://www.facebook.com/MileNails)

Studio Stylizacji Paznokci

Milena Maciejowska
Rakownia
ul. Krucza 17
62-025 Murowana Goślina
koło Poznania

Szkolenia odbywają się w moim salonie lub w wybranym przez Państwa miejscu na terenie Wielkopolski.

Link do filmiku:

http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=454542977891693&id=100000498709807&ref=notif&notif_t=like

ZAPRASZAMY !!!!