PDA

Zobacz pełną wersję : Pollygon



honeypuff
25-04-2012, 12:29
W najnowszej AP ukazał się artykuł o nowym kształcie paznokci, mianowicie Pollygon. Niestety nie mam skanera żeby wrzucić jak wygląda, ale myślę że większość ma gazetkę. (proszę wrzucić jeśli ktoś może) :) Jak dla mnie jest to kształt wymuszony. Przypomina Szpice. Wydaje mi się że autorka nie mogła wynaleźć czegoś nowego i na siłę powstał pollygon.
Zastanawia mnie też "całkowici płaski spód paznokcia", ja tam na zdjęciu widzę że nie jest płaski tylko ma zaokrąglenie od formy (chyba że nie o taki spód chodzi). A jakie jest wasze zdanie?

Paulka
25-04-2012, 13:47
popieram, uważam ze ostanio weszla moda na wymyslanie nowych kształtów,np ten krystilie zapewne przekrecilam te naze, bo jest dla mnie rownie beznadziejna jak ten kształt phi:)

nanami7
25-04-2012, 13:51
Niestety też jestem negatywnie nastawiona. Co to znaczy płaski?
Honey ja też widzę że jest zaokrąglony ... (Chyba że mamy krzywe oczy i źle widzimy :P)

Po co tyle tych kształtów, jeśli moim zdaniem najpiękniejsze już powstały ?!

Paulka
25-04-2012, 14:49
dobrze napisane najpiekniejsze juz powstały, te "nowe" sa dla mnie juz przekombinowane i kazde polegaja na polaczeniu elementow z dawnych kształtow

izu91
25-04-2012, 16:40
(Chyba że mamy krzywe oczy i źle widzimy :P)
E tam, krzywą gazetę macie, o! :P

Również uważam, że te nowe kształty paznokci to już na siłę powstają... :/ Żeby to jeszcze coś kreatywnego, zaskakującego, a tu prawie wszystko na jedno kopytko.

Iraa
25-04-2012, 16:43
Myślę tak jak Wy,też mi się nie podoba i zrobiony na siłę.Nawet kiedy czytałam artykuł pani Paulina sama pisze,że ostatnio powstała moda na wymyślanie kształtów i ponoć każda "szanująca się" stylistka chce wymyślić własny i ona poszła tym tropem...

rudzia1985
25-04-2012, 18:45
E tam...Nic ciekawego nie wymyslila...Dla mnie to zwykle szpice z wypilowanym spodem tzn z plaskim - nie wiedziec o co chodzi :P

nanami7
26-04-2012, 09:28
Iraa tak też chciałam to napisać, swoje myślę na ten temat...
Ja bym się do takiego czegoś nie przyznała w artykule do gazetki :)
ale nie będę krytykować p. Pauliny Pastuszak bo jest bardzo zdolną stylistką, acz kształt mnie nie zaskoczył ani w jednym calu !

zyza
26-04-2012, 14:16
ja mam wrazenie laski ze ma byc bez tunelu pięknego (swoja droga naturalnego kształtu paznokci)

strasznie duzo materiału idzie na takie płaskie a po drugie mi jak sie forma zle podłozy, mam uskok i ładuję materiał to potem ten spod spodu wypycha mi opuszek i troche kłuje więc jak dla mnie nieciekawy kształt...

joobler
31-12-2012, 00:40
Mi też się nie podoba, ale pomysł nie powiem też mało oryginalny.

asiek
31-12-2012, 11:00
Dla mnie niczym się nie różni od zwykłych szpiców :)
Jeszcze nikt chyba nie wymyślił połączenia pipe z edge, to może opatentujcie :D